Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Reinis Tops 2307 Veikals 42km 00:24:50 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Oļegs Gulua 2203 LMD.LV 00:25:02 V1 2 V2 +00:12 +00:12
3 Jānis Plešaunieks 12213 00:28:17 V1 3 V3 +03:27 +03:27
4 Eduards Pāķis 2275 Saulkrasti SRT 00:28:50 V1 4 V4 +04:00 +04:00
5 Kalvis Kilups 2342 00:30:11 V1 5 V5 +05:21 +05:21
6 Mikas Makušinas 2157 00:30:23 V1 6 V6 +05:33 +05:33
7 Kārlis Dzenis 12165 Madona 00:31:33 V1 7 V7 +06:43 +06:43
8 Māris Zariņš 12057 00:31:51 V1 8 V8 +07:01 +07:01
9 Simona Birkenberga 2314 Saldus boksa klubs 00:31:55 S1 1 S1 +00:00 +00:00
10 Gundega Pāķe 2194 Saulkrasti SRT 00:33:33 S1 2 S2 +01:38 +01:38
11 Kārlis Cakuls 2311 Cakuli 00:33:46 V1 9 V9 +08:56 +08:56
12 Emīls Žubulis 2357 00:33:58 V1 10 V10 +09:08 +09:08
13 Jānis Rove 2114 00:34:01 V1 11 V11 +09:11 +09:11
14 Kristīne Kelerta 2218 00:34:51 S1 3 S3 +02:56 +02:56
15 Daiga Rove 2296 00:35:08 S1 4 S4 +03:13 +03:13
16 Zintis Rove 2366 00:35:11 V1 12 V12 +10:21 +10:21
17 Toms Ešmits 12225 00:36:17 V1 13 V13 +11:27 +11:27
18 Santa Mušinska 2177 00:36:33 S1 5 S5 +04:38 +04:38
19 Anete Krūmiņa 2084 00:36:34 S1 6 S6 +04:39 +04:39
20 Aleksandrs Malašenkovs 2329 Maratona klubs 00:36:41 V1 14 V14 +11:51 +11:51
21 Arta Japina 2172 00:36:49 S1 7 S7 +04:54 +04:54
22 Krists Zambergs 2204 00:36:58 V1 15 V15 +12:08 +12:08
23 Līva Ašmane 2162 00:37:10 S1 8 S8 +05:15 +05:15
24 Marta Paula Rāzna 11301 rīgas 49.vsk. 00:37:13 S1 9 S9 +05:18 +05:18
25 Laura Stepiņa 2040 Poligrāfistes 00:37:45 S1 10 S10 +05:50 +05:50
26 Ričards Bisenieks 2015 OK Purva Bridējs 00:37:45 V1 16 V16 +12:55 +12:55
27 Andis Londenbergs 12045 LIENCIS 00:40:11 V1 17 V17 +15:21 +15:21
28 Āris Ozoliņš 12149 00:40:15 V1 18 V18 +15:25 +15:25
29 Evija Zandberga 2178 Amserv 00:40:22 S1 11 S11 +08:27 +08:27
30 Ilze Pastare 2286 00:40:34 S1 12 S12 +08:39 +08:39
31 Dzintars Peļņa 2301 00:40:40 V1 19 V19 +15:50 +15:50
32 Jūlija Anufrijeva 2245 00:40:46 S1 13 S13 +08:51 +08:51
33 Kristen Meier 2167 JK Hermes 00:40:46 V1 20 V20 +15:56 +15:56
34 Kristaps Muzikants 2022 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:40:47 V1 21 V21 +15:57 +15:57
35 Mārtiņš Klīve 2304 Sardze 00:40:49 V1 22 V22 +15:59 +15:59
36 Indra Krēgere 2043 Engures vidusskola 00:40:52 S1 14 S14 +08:57 +08:57
37 Krišs Ādolfs Antāns 2269 00:40:52 V1 23 V23 +16:02 +16:02
38 Dāvis Pankoks 2302 FK Kurši 00:40:52 V1 24 V24 +16:02 +16:02
39 Maira Zērne 2233 SaldusOK 00:41:00 S1 15 S15 +09:05 +09:05
40 Rainers Vahtelis 2081 00:41:01 V1 25 V25 +16:11 +16:11
41 Jānis Nolle 12137 00:41:03 V1 26 V26 +16:13 +16:13
42 Ieva Bruklene 12205 00:41:09 S1 16 S16 +09:14 +09:14
43 Oskars Īle 12237 Lattelecom 00:41:30 V1 27 V27 +16:40 +16:40
44 Sanija Bērziņa 2361 Radiņi 00:41:32 S1 17 S17 +09:37 +09:37
45 Mārtiņš Rumba 2184 00:41:33 V1 28 V28 +16:43 +16:43
46 Niks Matīss Kārkliņš 2285 Mazie Kārkliņi 00:41:37 V1 29 V29 +16:47 +16:47
47 Edijs Laškovs 2099 00:41:38 V1 30 V30 +16:48 +16:48
48 Sandra Voitenko 2105 00:41:49 S1 18 S18 +09:54 +09:54
49 Rihards Goldovs 2153 00:41:51 V1 31 V31 +17:01 +17:01
50 Sandra Cīrule 2346 00:41:57 S1 19 S19 +10:02 +10:02
51 Santa Šteinerte 2036 00:42:05 S1 20 S20 +10:10 +10:10
52 Laila Slaide 2000 Baldones Lauvas 00:42:10 S1 21 S21 +10:15 +10:15
53 Elīna Goldmane 2049 SPORTLAND 00:42:35 S1 22 S22 +10:40 +10:40
54 Toms Lučins 2221 00:42:35 V1 32 V32 +17:45 +17:45
55 Toms Tumšais 2023 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:42:36 V1 33 V33 +17:46 +17:46
56 Aija Meldere 2200 Dekšņi Skrien! 00:42:53 S1 23 S23 +10:58 +10:58
57 Silvija Eglāja 2185 DNB Service Centre Riga 00:42:54 S1 24 S24 +10:59 +10:59
58 Vjaceslavs Kozerodovs 2201 00:42:55 V1 34 V34 +18:05 +18:05
59 Sanita Sparāne 2044 Sportland 00:42:58 S1 25 S25 +11:03 +11:03
60 Maija Zara 2124 00:43:04 S1 26 S26 +11:09 +11:09
61 Māra Taurene 2368 00:43:06 S1 27 S27 +11:11 +11:11
62 Amanda Muceniece 2038 00:43:15 S1 28 S28 +11:20 +11:20
63 Anna Grāmatniece 2089 00:43:22 S1 29 S29 +11:27 +11:27
64 Roberts Ziediņš 12077 00:43:28 V1 35 V35 +18:38 +18:38
65 Andis Endziņš 12065 PH Print 00:43:30 V1 36 V36 +18:40 +18:40
66 Linda Kirhnere 2180 00:43:48 S1 30 S30 +11:53 +11:53
67 Ieva Kiseļeva 2085 00:43:53 S1 31 S31 +11:58 +11:58
68 Egijs Rassa 2133 00:43:54 V1 37 V37 +19:04 +19:04
69 Endija Ozolniece 2094 SAULKRASTI 00:43:56 S1 32 S32 +12:01 +12:01
70 Ilva Tarasova 2193 Saldus boksa klubs 00:44:03 S1 33 S33 +12:08 +12:08
71 Luīze Ruskula 2142 00:44:04 S1 34 S34 +12:09 +12:09
72 Renāte Petrusa 2326 00:44:11 S1 35 S35 +12:16 +12:16
73 Daiga Gavariņa 2102 ind. 00:44:22 S1 36 S36 +12:27 +12:27
74 Egija Biete 2320 Baltais 00:44:23 S1 37 S37 +12:28 +12:28
75 Aivis Pijols 12025 00:44:24 V1 38 V38 +19:34 +19:34
76 Laura Priiedite 12173 00:44:28 S1 38 S38 +12:33 +12:33
77 Juris Balandis 2265 00:44:28 V1 39 V39 +19:38 +19:38
78 Gunita Miteniece 2146 00:44:33 S1 39 S39 +12:38 +12:38
79 Rita Šteinberga 2050 SPORTLAND 00:44:38 S1 40 S40 +12:43 +12:43
80 Toms Viekals-Gasjūns 2066 00:44:40 V1 40 V40 +19:50 +19:50
81 Armīns Gasjūns 2063 00:44:40 V1 41 V41 +19:50 +19:50
82 Zinta Visocka 2199 Dekšņi Skrien! 00:44:49 S1 41 S41 +12:54 +12:54
83 Inese Bundule 2347 DNB Service Centre Riga 00:44:50 S1 42 S42 +12:55 +12:55
84 Svens Strihors 12189 00:44:57 V1 42 V42 +20:07 +20:07
85 Eduards Mahts 2169 00:44:58 V1 43 V43 +20:08 +20:08
86 Ineta Didrihsone-Tomaševska 2060 Neķer Beķer 00:45:01 S1 43 S43 +13:06 +13:06
87 Elīza Andra Ozoliņa 2273 Bandana.lv 00:45:03 S1 44 S44 +13:08 +13:08
88 Juris Ozoliņš 2272 Bandana.lv 00:45:04 V1 44 V44 +20:14 +20:14
89 Dace Vasecka 2274 Mārdža 00:45:05 S1 45 S45 +13:10 +13:10
90 Ēriks Jauga 2239 00:45:07 V1 45 V45 +20:17 +20:17
91 Solvita Troicka 2187 00:45:12 S1 46 S46 +13:17 +13:17
92 Aivars Mežvēvers 2075 SPORTLAND 00:45:12 V1 46 V46 +20:22 +20:22
93 Jānis Riekstiņš 2365 VENDEN 00:45:12 V1 47 V47 +20:22 +20:22
94 Kate Beresņeva 2309 00:45:23 S1 47 S47 +13:28 +13:28
95 Maija Mole 2010 00:45:26 S1 48 S48 +13:31 +13:31
96 Ilona Pētersone 12133 00:45:52 S1 49 S49 +13:57 +13:57
97 Inita Bērziņa 2227 Bauerfeind Latvia 00:45:53 S1 50 S50 +13:58 +13:58
98 Uģis Fogels 2198 Dekšņi Skrien! 00:45:57 V1 48 V48 +21:07 +21:07
99 Anda Fogele 2197 Dekšņi Skrien! 00:45:57 S1 51 S51 +14:02 +14:02
100 Edgars Mežvēvers 2019 00:45:58 V1 49 V49 +21:08 +21:08
101 Anete Ķikuste 2011 Skaisti un viegli 00:45:59 S1 52 S52 +14:04 +14:04
102 Eva Štāla 12029 00:46:01 S1 53 S53 +14:06 +14:06
103 Markuss Akmeņlauks 12125 00:46:20 V1 50 V50 +21:30 +21:30
104 Sarmīte Mežvēvere 2076 SPORTLAND 00:46:21 S1 54 S54 +14:26 +14:26
105 Māris Kalniņš 2196 Dekšņi Skrien! 00:46:30 V1 51 V51 +21:40 +21:40
106 Anda Mizāne 2092 00:46:35 S1 55 S55 +14:40 +14:40
107 Laura Dīce 12101 00:46:55 S1 56 S56 +15:00 +15:00
108 Iveta Āboliņa-Ābola 2145 Swedbank 00:46:57 S1 57 S57 +15:02 +15:02
109 Aldis Voitenko 2106 00:46:59 V1 52 V52 +22:09 +22:09
110 Eva Kalniņa 2195 Dekšņi Skrien! 00:47:01 S1 58 S58 +15:06 +15:06
111 Natālija Jesehina 2383 00:47:04 S1 59 S59 +15:09 +15:09
112 Jānis Baltalksnis 2324 Vāversusuri 00:47:14 V1 53 V53 +22:24 +22:24
113 Māra Meldere 2367 00:47:14 S1 60 S60 +15:19 +15:19
114 Kristaps Pūpols 2279 DNB banka 00:47:16 V1 54 V54 +22:26 +22:26
115 Kristīne Vīle-Bērziņa 12017 00:47:18 S1 61 S61 +15:23 +15:23
116 Guna Martinsone 12073 Vikingi 00:47:18 S1 62 S62 +15:23 +15:23
117 Deivids Kubraks 2260 Engures Sportam 00:47:24 V1 55 V55 +22:34 +22:34
118 Julija Kubraka 2259 Engures Sportam 00:47:24 S1 63 S63 +15:29 +15:29
119 Mārtiņš Dimants 2289 00:47:25 V1 56 V56 +22:35 +22:35
120 Inga Dimante 2290 00:47:25 S1 64 S64 +15:30 +15:30
121 Zita Štrausa 2378 Tukuma 2. vidusskola 00:47:29 S1 65 S65 +15:34 +15:34
122 Elīza Kanča 2214 00:47:31 S1 66 S66 +15:36 +15:36
123 Laura Zariņa-Skapste 2353 00:47:36 S1 67 S67 +15:41 +15:41
124 Inga Levicka 2256 00:47:41 S1 68 S68 +15:46 +15:46
125 Jānis Sāvičs 12005 00:47:42 V1 57 V57 +22:52 +22:52
126 Gunita Liepa 2121 SPORTLAND 00:47:44 S1 69 S69 +15:49 +15:49
127 Kristīne Krustkalne 2303 00:47:46 S1 70 S70 +15:51 +15:51
128 Dace Meiere 2216 VENDEN 00:47:46 S1 71 S71 +15:51 +15:51
129 Līva Grīnberga 2149 00:47:53 S1 72 S72 +15:58 +15:58
130 Gita Līna Loca 2192 00:47:53 S1 73 S73 +15:58 +15:58
131 Solvita Pļavarāja 2328 Maratona klubs 00:47:58 S1 74 S74 +16:03 +16:03
132 Ģirts Udrass 2277 00:47:59 V1 58 V58 +23:09 +23:09
133 Ivita Dorofejeva 2202 00:48:00 S1 75 S75 +16:05 +16:05
134 Aigars Bērziņš 2376 00:48:02 V1 59 V59 +23:12 +23:12
135 Nikita šikins 12209 00:48:10 V1 60 V60 +23:20 +23:20
136 Ilva Veidemane 2116 00:48:12 S1 76 S76 +16:17 +16:17
137 Linda Strihora 12185 00:48:13 S1 77 S77 +16:18 +16:18
138 Mārīte Rove 2299 00:48:19 S1 78 S78 +16:24 +16:24
139 Indra Svīķe 12033 00:48:21 S1 79 S79 +16:26 +16:26
140 Angelika Šedlere 2101 00:48:23 S1 80 S80 +16:28 +16:28
141 Liene Kaldovska 2129 00:48:26 S1 81 S81 +16:31 +16:31
142 Aira Šmite 2141 00:48:32 S1 82 S82 +16:37 +16:37
143 Māris Salcevičs 2219 00:48:34 V1 61 V61 +23:44 +23:44
144 Mārcis Sudrabs 2356 00:48:38 V1 62 V62 +23:48 +23:48
145 Ivars Āboltiņš 2333 Lynxdojo 00:48:40 V1 63 V63 +23:50 +23:50
146 Alise Janvāre 2176 00:48:41 S1 83 S83 +16:46 +16:46
147 Kate Annika Antāne 2268 00:48:42 S1 84 S84 +16:47 +16:47
148 Inese Dzērve 2016 SK Tērauds 00:48:43 S1 85 S85 +16:48 +16:48
149 Eduards Šveimrauss 2306 00:48:44 V1 64 V64 +23:54 +23:54
150 Elīza Viekale-Gasjūne 2065 00:48:45 S1 86 S86 +16:50 +16:50
151 Irēna Gedroviča 2330 VSK Noskrien 00:48:46 S1 87 S87 +16:51 +16:51
152 Jānis Lācis 12201 00:48:50 V1 65 V65 +24:00 +24:00
153 Solveiga Tīsa 12197 00:48:50 S1 88 S88 +16:55 +16:55
154 Maruta Donika 2080 00:48:50 S1 89 S89 +16:55 +16:55
155 Inga Jurkevica 2338 00:48:51 S1 90 S90 +16:56 +16:56
156 Aiga Rasa 2222 00:48:53 S1 91 S91 +16:58 +16:58
157 Arno Špors 2062 00:48:55 V1 66 V66 +24:05 +24:05
158 Natālija Mitrofanova 12061 00:48:55 S1 92 S92 +17:00 +17:00
159 Zane Šmite 2371 00:48:57 S1 93 S93 +17:02 +17:02
160 Laura Janševska 2163 00:48:58 S1 94 S94 +17:03 +17:03
161 Nora Vrubļevska 2305 00:48:58 S1 95 S95 +17:03 +17:03
162 Linda Zeidaka 2138 00:49:00 S1 96 S96 +17:05 +17:05
163 Sandra Lūse 2134 00:49:06 S1 97 S97 +17:11 +17:11
164 Sofija Sveta Galvanovska 2294 Lucky Me 00:49:08 S1 98 S98 +17:13 +17:13
165 Zane Rumberga 2110 JSK Gālene 00:49:08 S1 99 S99 +17:13 +17:13
166 Mārtiņš Galvanovskis 2295 Lucky Me 00:49:09 V1 67 V67 +24:19 +24:19
167 Aija Apsīte 2225 WWW.RUNNING.LV 00:49:15 S1 100 S100 +17:20 +17:20
168 Sandra Viekale-Gasjūne 2064 00:49:15 S1 101 S101 +17:20 +17:20
169 Dace Prince 2126 00:49:16 S1 102 S102 +17:21 +17:21
170 Paula Roznere 2287 00:49:20 S1 103 S103 +17:25 +17:25
171 Katrīne Ielīte 2351 Kurpnīca 00:49:26 S1 104 S104 +17:31 +17:31
172 Sintija Kristapsone 2293 Kurpnīca 00:49:26 S1 105 S105 +17:31 +17:31
173 Baiba Brokere 2235 Swedbank 00:49:30 S1 106 S106 +17:35 +17:35
174 Sindija Ozolniece 2093 SAULKRASTI 00:49:35 S1 107 S107 +17:40 +17:40
175 Ieva Valbe 2077 Broliši 00:49:55 S1 108 S108 +18:00 +18:00
176 Anda Gaidišķe 2300 00:50:00 S1 109 S109 +18:05 +18:05
177 Jevgenija Millere 2282 ABC Software 00:50:00 S1 110 S110 +18:05 +18:05
178 Ojārs Čeksters 2188 00:50:10 V1 68 V68 +25:20 +25:20
179 Pāvels Veļičko 2179 00:50:15 V1 69 V69 +25:25 +25:25
180 Elerin Meier 2166 JK Hermes 00:50:15 S1 111 S111 +18:20 +18:20
181 Simona Megne 2191 TEKU TAKU 00:50:17 S1 112 S112 +18:22 +18:22
182 Dagnija Burnevica 2247 00:50:24 S1 113 S113 +18:29 +18:29
183 Ilze Āboliņa 2352 00:50:27 S1 114 S114 +18:32 +18:32
184 Rasa Perkona 12153 00:50:29 S1 115 S115 +18:34 +18:34
185 Viola Podziņa-Ane 2032 00:50:31 S1 116 S116 +18:36 +18:36
186 Ivita Važa 12141 00:50:33 S1 117 S117 +18:38 +18:38
187 Kristīna Massaļska 2123 SPORTLAND 00:50:33 S1 118 S118 +18:38 +18:38
188 Diāna Elksne 2122 SPORTLAND 00:50:34 S1 119 S119 +18:39 +18:39
189 Signe Bērziņa 2377 00:50:34 S1 120 S120 +18:39 +18:39
190 Agnese Nolle 12145 00:50:45 S1 121 S121 +18:50 +18:50
191 Odeta Rimšele 2262 00:50:47 S1 122 S122 +18:52 +18:52
192 Linda Glāzere 2321 00:50:50 S1 123 S123 +18:55 +18:55
193 Karin Jõgi 2164 JK Hermes 00:50:51 S1 124 S124 +18:56 +18:56
194 Pēteris Stepiņš 2232 Purva Kurmji 00:51:00 V1 70 V70 +26:10 +26:10
195 Liene Labsvīra 12217 00:51:06 S1 125 S125 +19:11 +19:11
196 Laura Freiberga 12129 00:51:09 S1 126 S126 +19:14 +19:14
197 Ilze Padoma 2261 00:51:09 S1 127 S127 +19:14 +19:14
198 Ivo Kleins 2243 00:51:26 V1 71 V71 +26:36 +26:36
199 Sabīne Goša 2115 Maratona klubs 00:51:27 S1 128 S128 +19:32 +19:32
200 Irina Tomaševiča 2042 DNB banka 00:51:32 S1 129 S129 +19:37 +19:37
201 Inta Atte Heimdal 2281 Siguldas takas 00:51:32 S1 130 S130 +19:37 +19:37
202 Edžus Nākums 2144 Sausās Straumes Kauss 00:51:33 V1 72 V72 +26:43 +26:43
203 Zane Vackare 12089 Sausās Straumes Kauss 00:51:38 S1 131 S131 +19:43 +19:43
204 Evija Heniņa 2079 SK Katrīna 00:51:41 S1 132 S132 +19:46 +19:46
205 Egija Sproģe 2069 00:51:47 S1 133 S133 +19:52 +19:52
206 Tristans Rozentāls 2327 DOMDARIS 00:51:54 V1 73 V73 +27:04 +27:04
207 Mārīte Kanča 2215 00:51:54 S1 134 S134 +19:59 +19:59
208 Lelde Ābele 12097 00:51:55 S1 135 S135 +20:00 +20:00
209 Līga Švanka 2137 00:51:59 S1 136 S136 +20:04 +20:04
210 Dace Dauģe 2251 DPD 00:52:00 S1 137 S137 +20:05 +20:05
211 Dana Gaile 2070 Engures vidusskola 00:52:07 S1 138 S138 +20:12 +20:12
212 Gita Pavlova 2183 00:52:16 S1 139 S139 +20:21 +20:21
213 Līga Luca 2033 00:52:30 S1 140 S140 +20:35 +20:35
214 Vitālijs Fisenkovs 2241 AVIA Team 00:52:31 V1 74 V74 +27:41 +27:41
215 Alīna Semka 2240 AVIA Team 00:52:31 S1 141 S141 +20:36 +20:36
216 Markuss Petrausks 2213 Andrusi 00:52:32 V1 75 V75 +27:42 +27:42
217 Liene Piķe 2139 00:52:34 S1 142 S142 +20:39 +20:39
218 Dace Puriņa-Širmele 2288 00:52:52 S1 143 S143 +20:57 +20:57
219 Brigita Bērziņa 2362 Radiņi 00:52:52 S1 144 S144 +20:57 +20:57
220 Zane Vīle-Bērziņa 12013 00:52:56 S1 145 S145 +21:01 +21:01
221 Juris Dāboliņš 2373 GotikaAuto 00:53:05 V1 76 V76 +28:15 +28:15
222 Aija Didrihsone 2061 Neķer Beķer 00:53:07 S1 146 S146 +21:12 +21:12
223 Aiga Dombure 2132 Swedbank 00:53:19 S1 147 S147 +21:24 +21:24
224 Sanita Puriņa 2006 Valmiera 00:53:32 S1 148 S148 +21:37 +21:37
225 Kristīne Kalēja 2323 Baltais 00:53:42 S1 149 S149 +21:47 +21:47
226 Gary Walsh 2354 00:53:43 V1 77 V77 +28:53 +28:53
227 Adriāna Vēsma 2228 00:53:43 S1 150 S150 +21:48 +21:48
228 Guntars Indriksons 2270 00:53:45 V1 78 V78 +28:55 +28:55
229 Santa Birģele 2001 00:53:47 S1 151 S151 +21:52 +21:52
230 Lāsma Gaile 2350 00:53:52 S1 152 S152 +21:57 +21:57
231 Beāte Latsone 2181 00:53:54 S1 153 S153 +21:59 +21:59
232 Roberts Vaivods 2291 Jūrmalas Rūķīši 00:54:00 V1 79 V79 +29:10 +29:10
233 Solvita Depša 2135 00:54:04 S1 154 S154 +22:09 +22:09
234 Marika Ārone 2112 00:54:05 S1 155 S155 +22:10 +22:10
235 Anete Rateniece 12193 00:54:08 S1 156 S156 +22:13 +22:13
236 Emīls Vanags 2207 00:54:09 V1 80 V80 +29:19 +29:19
237 Samanta Plasiņa 2154 00:54:12 S1 157 S157 +22:17 +22:17
238 Daiga Goldova 2152 00:54:12 S1 158 S158 +22:17 +22:17
239 Lena Andrusa 2211 Andrusi 00:54:16 S1 159 S159 +22:21 +22:21
240 Jānis Jānis 2103 ind. 00:54:19 V1 81 V81 +29:29 +29:29
241 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2059 VENDEN 00:54:35 S1 160 S160 +22:40 +22:40
242 Andra Viļuma 2280 00:54:36 S1 161 S161 +22:41 +22:41
243 Aiva Skulte 2125 00:54:53 S1 162 S162 +22:58 +22:58
244 Haralds Rocēns 2253 00:54:55 V1 82 V82 +30:05 +30:05
245 Lolita Maškova 2337 00:54:59 S1 163 S163 +23:04 +23:04
246 Jānis Ošiņš 2046 SPORTLAND 00:55:07 V1 83 V83 +30:17 +30:17
247 Liene Ošiņa 2045 SPORTLAND 00:55:07 S1 164 S164 +23:12 +23:12
248 Amanda Ošiņa 2047 SPORTLAND 00:55:07 S1 165 S165 +23:12 +23:12
249 Baiba Kanča 2224 SSK Bebra 00:55:12 S1 166 S166 +23:17 +23:17
250 Sanda Šmite 2369 00:55:17 S1 167 S167 +23:22 +23:22
251 Juris Āķītis 2052 PH Print 00:55:25 V1 84 V84 +30:35 +30:35
252 Annija Gaļinovska 12121 Run4Sun 00:55:26 S1 168 S168 +23:31 +23:31
253 Alise Iļjina 2140 Swedbank 00:55:27 S1 169 S169 +23:32 +23:32
254 Anda Heidemane 12117 00:55:29 S1 170 S170 +23:34 +23:34
255 Santa Dreimane-Mieze 2334 Latvieši 00:55:30 S1 171 S171 +23:35 +23:35
256 Jolanta Mieze 2340 Miežu ģimene 00:55:30 S1 172 S172 +23:35 +23:35
257 Dace Tribocka 12069 COMEDIA SIA 00:55:39 S1 173 S173 +23:44 +23:44
258 Santa Bērziņa 2344 00:55:41 S1 174 S174 +23:46 +23:46
259 Maija Stirna 2226 00:55:45 S1 175 S175 +23:50 +23:50
260 Oksana Greidāne 2113 00:55:47 S1 176 S176 +23:52 +23:52
261 Elīna Jagža 2150 00:56:12 S1 177 S177 +24:17 +24:17
262 Zane Riekstiņa 2090 Riekstiņs&Ko 00:56:13 S1 178 S178 +24:18 +24:18
263 Mārtiņš Riekstiņš 2091 Riekstiņs&Ko 00:56:14 V1 85 V85 +31:24 +31:24
264 Inese Kanģīzere 2336 Latvijas Gaisa Satiksme 00:56:15 S1 179 S179 +24:20 +24:20
265 Renāte Rulle 2051 Latvijas gaisa satiksme 00:56:15 S1 180 S180 +24:20 +24:20
266 Roberts Jačmenkins 12009 00:56:16 V1 86 V86 +31:26 +31:26
267 Evita Reimane 2083 00:56:30 S1 181 S181 +24:35 +24:35
268 Chantal Villeneuve 12021 00:56:34 S1 182 S182 +24:39 +24:39
269 Marta Māra Skrastiņa 2170 00:56:36 S1 183 S183 +24:41 +24:41
270 Kristīne Meilerte 2020 Latvijas Finieris Mežs 00:56:36 S1 184 S184 +24:41 +24:41
271 Inese Vinholca 2308 00:56:38 S1 185 S185 +24:43 +24:43
272 Inga Lagzdiņa 2007 00:56:38 S1 186 S186 +24:43 +24:43
273 Digna Biltauere 12093 00:56:39 S1 187 S187 +24:44 +24:44
274 Arnita Freināte 2298 Engures sportam 00:56:40 S1 188 S188 +24:45 +24:45
275 Māris Berziņš 2263 Stirniņš 00:56:41 V1 87 V87 +31:51 +31:51
276 Laura Bērziņa 2267 Stirniņš 00:56:41 S1 189 S189 +24:46 +24:46
277 Baiba Sargune 2223 Swedbank 00:56:41 S1 190 S190 +24:46 +24:46
278 Santa Koziorova 12053 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:56:43 S1 191 S191 +24:48 +24:48
279 Baiba Raškovska 12049 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:56:43 S1 192 S192 +24:48 +24:48
280 Aija Miķīte 2244 00:56:48 S1 193 S193 +24:53 +24:53
281 Kaspars Rutkis 2088 00:56:51 V1 88 V88 +32:01 +32:01
282 Paula Birģele 12037 00:56:53 S1 194 S194 +24:58 +24:58
283 Jolanta Rocēna 2254 00:56:56 S1 195 S195 +25:01 +25:01
284 Una Rūtere 2246 00:57:03 S1 196 S196 +25:08 +25:08
285 Agnese Kasparoviča 2252 DPD 00:57:10 S1 197 S197 +25:15 +25:15
286 Karina Verižņikova 2205 00:57:16 S1 198 S198 +25:21 +25:21
287 Antra Āboliņa 2035 00:57:21 S1 199 S199 +25:26 +25:26
288 Evelīna Misāne 2131 00:57:22 S1 200 S200 +25:27 +25:27
289 Ira Misāne 2130 00:57:22 S1 201 S201 +25:27 +25:27
290 Zanda Eihe 2136 Swedbank 00:57:45 S1 202 S202 +25:50 +25:50
291 Anna Lakstiņa-Lakstīgala 2322 00:57:46 S1 203 S203 +25:51 +25:51
292 Ilze Rozenfelde 2248 00:57:47 S1 204 S204 +25:52 +25:52
293 Diāna Fukse 12229 00:57:58 S1 205 S205 +26:03 +26:03
294 Dāvids Ramlavs 2370 00:58:27 V1 89 V89 +33:37 +33:37
295 Jolanta Umbraško 2086 Umbraško 00:58:28 S1 206 S206 +26:33 +26:33
296 Ilze Ančeva 2360 00:58:36 S1 207 S207 +26:41 +26:41
297 Edīte Bērziņa 2119 00:58:47 S1 208 S208 +26:52 +26:52
298 Erests Liepa 2364 00:58:53 V1 90 V90 +34:03 +34:03
299 Jekaterina Girucka 2310 00:58:57 S1 209 S209 +27:02 +27:02
300 Inga Melne 12349 00:59:25 S1 210 S210 +27:30 +27:30
301 Ilma Melne 12041 00:59:25 S1 211 S211 +27:30 +27:30
302 Aigars Kručs 2147 00:59:34 V1 91 V91 +34:44 +34:44
303 Guna Janoviča 2230 Solis Dabā 00:59:34 S1 212 S212 +27:39 +27:39
304 Anta Kruča 2148 00:59:34 S1 213 S213 +27:39 +27:39
305 Edīte Krūmiņa 2111 00:59:42 S1 214 S214 +27:47 +27:47
306 Antra Krievāne 2100 00:59:42 S1 215 S215 +27:47 +27:47
307 Ruta Vanaga 2208 DOMDARIS 00:59:50 S1 216 S216 +27:55 +27:55
308 Luīze Meldere 2359 00:59:54 S1 217 S217 +27:59 +27:59
309 Laima Dreimane-Zvilna 2190 Biznesa parks ABAVA 00:59:54 S1 218 S218 +27:59 +27:59
310 Māris Dambis 2029 INSALVO 00:59:56 V1 92 V92 +35:06 +35:06
311 Emīls Henning 12105 00:59:56 V1 93 V93 +35:06 +35:06
312 Inese Meldere 2358 00:59:57 S1 219 S219 +28:02 +28:02
313 Līva Mora 2002 00:59:59 S1 220 S220 +28:04 +28:04
314 Anna Āboliņa 2034 00:59:59 S1 221 S221 +28:04 +28:04
315 Santa Šakarne 2155 Swedbank 01:00:00 S1 222 S222 +28:05 +28:05
316 Alise Damlica 12081 01:00:01 S1 223 S223 +28:06 +28:06
317 Samuels Kohūts 12085 01:00:02 V1 94 V94 +35:12 +35:12
318 Teo Švanks 2128 01:00:26 V1 95 V95 +35:36 +35:36
319 Gints Freināts 2297 Engures sportam 01:00:43 V1 96 V96 +35:53 +35:53
320 Maija Purenkova 12157 01:00:47 S1 224 S224 +28:52 +28:52
321 Diāna Luščika 2156 Swedbank 01:00:48 S1 225 S225 +28:53 +28:53
322 Alda Sperga 2171 01:01:37 S1 226 S226 +29:42 +29:42
323 Ivo Buliņš 2206 Zemgales Ziņas 01:01:54 V1 97 V97 +37:04 +37:04
324 Inta Prauliņa 2173 Čiekurkalna Road Runners 01:02:10 S1 227 S227 +30:15 +30:15
325 Uldis Pļaviņš 2234 01:02:12 V1 98 V98 +37:22 +37:22
326 Ilze Padoma 2249 01:02:12 S1 228 S228 +30:17 +30:17
327 Aiga Mieze 2341 Miežu ģimene 01:02:15 S1 229 S229 +30:20 +30:20
328 Krista Burģele 2220 Radisson Blu Daugava 01:02:29 S1 230 S230 +30:34 +30:34
329 Egita Sprunce 2258 01:02:30 S1 231 S231 +30:35 +30:35
330 Sandra Gritāne 2175 01:02:33 S1 232 S232 +30:38 +30:38
331 Marina Mieze 2339 Miežu ģimene 01:02:37 S1 233 S233 +30:42 +30:42
332 Ralfs Bērziņš 2343 01:02:39 V1 99 V99 +37:49 +37:49
333 Iveta Bondare 2345 01:02:41 S1 234 S234 +30:46 +30:46
334 Dāvis Kristians Lappuķe 2186 01:03:13 V1 100 V100 +38:23 +38:23
335 Artūrs Zīdars 12181 01:03:32 V1 101 V101 +38:42 +38:42
336 Astra Zītare 12177 01:03:33 S1 235 S235 +31:38 +31:38
337 Markuss Jaudzems 2096 01:03:55 V1 102 V102 +39:05 +39:05
338 Artis Grahovskis 2097 01:03:57 V1 103 V103 +39:07 +39:07
339 Vita Grahovska 2095 01:03:57 S1 236 S236 +32:02 +32:02
340 Aiga Bunkše 2283 ATEA Global Services 01:04:37 S1 237 S237 +32:42 +32:42
341 Ilze Leite 2284 ATEA Global Services 01:04:38 S1 238 S238 +32:43 +32:43
342 Baiba Mieze 2335 Latvieši 01:04:41 S1 239 S239 +32:46 +32:46
343 Līga Konrade 2054 01:05:08 S1 240 S240 +33:13 +33:13
344 Ieva Ķikule 2078 01:05:17 S1 241 S241 +33:22 +33:22
345 Vēsma Krecele 2238 01:05:22 S1 242 S242 +33:27 +33:27
346 Laura Lucaua 2217 01:05:45 S1 243 S243 +33:50 +33:50
347 Anda Duge 2325 01:05:48 S1 244 S244 +33:53 +33:53
348 Agrita Junkere 2210 PH Print 01:05:49 S1 245 S245 +33:54 +33:54
349 Liene Āķīte 2053 PH Print 01:05:49 S1 246 S246 +33:54 +33:54
350 Ramona Endziņa 2212 PH Print 01:05:49 S1 247 S247 +33:54 +33:54
351 Raivo Meier 2030 JK Hermes 01:06:12 V1 104 V104 +41:22 +41:22
352 Ineta Elksne 2118 Pazudušais azimuts 01:06:14 S1 248 S248 +34:19 +34:19
353 Kerten Meier 2168 JK Hermes 01:06:19 V1 105 V105 +41:29 +41:29
354 Māra Dīriņa 2271 Nūjo priekam 01:06:42 S1 249 S249 +34:47 +34:47
355 Dzintra Rafaela Mačevska 2182 01:06:45 S1 250 S250 +34:50 +34:50
356 Malle Meier 2165 JK Hermes 01:06:51 S1 251 S251 +34:56 +34:56
357 Aldis Bērziņš 2027 Tukums 01:07:04 V1 106 V106 +42:14 +42:14
358 Angelika Bērziņa 2028 Tukums 01:07:04 S1 252 S252 +35:09 +35:09
359 Arnis Kauķis 2315 01:07:44 V1 107 V107 +42:54 +42:54
360 Iveta Zvīdriņa 2317 01:07:44 S1 253 S253 +35:49 +35:49
361 Katrīna Kvisvika 2158 01:08:29 S1 254 S254 +36:34 +36:34
362 Ilze Arāja 2161 01:08:30 S1 255 S255 +36:35 +36:35
363 Sarmīte Lāce 2236 01:09:03 S1 256 S256 +37:08 +37:08
364 Alla Becere 12161 01:09:42 S1 257 S257 +37:47 +37:47
365 Tālis Zāns 2257 01:09:51 V1 108 V108 +45:01 +45:01
366 Diāna Ceika 2012 01:09:51 S1 258 S258 +37:56 +37:56
367 Velga Krīpere 2120 SPORTLAND 01:09:51 S1 259 S259 +37:56 +37:56
368 Eva Bērziņa 2068 Kartavkalnu buki 01:10:10 S1 260 S260 +38:15 +38:15
369 Ilze Zorika 2151 Kartavkalnu buki 01:10:13 S1 261 S261 +38:18 +38:18
370 Ada Jermacāne 2098 01:10:26 S1 262 S262 +38:31 +38:31
371 Liene Grosa 12169 01:11:26 S1 263 S263 +39:31 +39:31
372 Maija Lepiksone 2264 01:11:28 S1 264 S264 +39:33 +39:33
373 Saiva Straupe 2209 01:11:33 S1 265 S265 +39:38 +39:38
374 Matilde Broka 2039 VSK Noskrien 01:12:26 S1 266 S266 +40:31 +40:31
375 Laura Paulovska 2005 BROCĒNI 01:12:27 S1 267 S267 +40:32 +40:32
376 Sarmīte Galiņa 2250 01:13:01 S1 268 S268 +41:06 +41:06
377 Alberts Kvisviks 2159 01:15:09 V1 109 V109 +50:19 +50:19
378 Māra Pucena 2003 01:15:53 S1 269 S269 +43:58 +43:58
379 Māra Pokšāne 2025 Abas kreisās kājas 01:16:06 S1 270 S270 +44:11 +44:11
380 Elīna Borovkova 2331 KoBalts 01:19:42 S1 271 S271 +47:47 +47:47
381 Liene Kauķe 2316 01:20:37 S1 272 S272 +48:42 +48:42
382 Līga Zvīdriņa 2318 01:20:39 S1 273 S273 +48:44 +48:44
383 Knut Kvisvik 2160 01:24:28 V1 110 V110 +59:38 +59:38
384 Vēsma Zaķe 2055 01:25:13 S1 274 S274 +53:18 +53:18
385 Alise Rancāne 2313 01:27:14 S1 275 S275 +55:19 +55:19
386 Sandra Rancāne 2312 01:27:23 S1 276 S276 +55:28 +55:28
387 Dina Vernava 2332 Saldus Boksa Klubs 01:33:22 S1 277 S277 +1:01:27 +1:01:27
388 Mārtiņš Gūtmanis 2382 Engures sportam / LVM 01:45:04 VZ3 331 V111 +1:20:14 +1:04:12
389 Santa Gūtmane 2319 Engures sportam 01:45:04 SZ3 374 S278 +1:13:09 +57:23
390 Agris Skulte 2008 01:48:26 V1 111 V112 +1:23:36 +1:23:36
391 Annija Romanovska 2242 ZEMGALES ZIŅAS 01:51:06 S1 278 S279 +1:19:11 +1:19:11
392 Eva Puriņa 2231 Zemgales Ziņas 01:51:08 S1 279 S280 +1:19:13 +1:19:13
393 Anastasija Lišika 2278 DNB banka 01:55:58 S1 280 S281 +1:24:03 +1:24:03
394 Inta Kapče 2229 02:06:46 S1 281 S282 +1:34:51 +1:34:51
395 Karīna Mičule 2117 SIA LATTELECOM DNF
396 Sandra Rozevska 2374 GotikaAuto DNF
397 Sanita Vaitaite 2067 DNF
398 Deniss Lastoveckis 2375 GotikaAuto DNF