Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 16116 Kuldīga 02:11:48 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:59 1000 169 1169
2 Andris Ronimoiss 6109 Inov-8 / OSveikals.lv 02:17:13 VL2 2 V2 +05:25 +05:25 01:34 961 214 1175
3 Uldis Kļaviņš 6065 VSK Noskrien Rieksti 02:22:32 VL2 3 V3 +10:44 +10:44 01:55 925 175 1100
4 Kristaps Jaudzems 6190 Saldus OK 02:23:06 VL2 4 V4 +11:18 +11:18 02:00 921 168 1089
5 Uldis Klepers 6043 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:26:54 VL2 5 V5 +15:06 +15:06 03:38 897 92 989
6 Kalvis Alseika 6122 Maratona Klubs 02:28:48 VLJ 1 V6 +17:00 +00:00 01:49 886 184 1070
7 Raivis Reinfelds 6130 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:31:42 VL2 6 V7 +19:54 +19:54 01:28 869 228 1097
8 Jānis Šņoriņš 6131 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:32:46 VLJ 2 V8 +20:58 +03:58 01:30 863 223 1086
9 Konstantīns Biktimirovs 6154 VSK Noskrien 02:34:08 VL2 7 V9 +22:20 +22:20 01:45 855 191 1046
10 Nauris Aukmanis 16140 Patria Sportland 02:35:06 VL2 8 V10 +23:18 +23:18 01:48 850 186 1036
11 Matīss Haritonovs 16108 Salomon | Taku Skrējējs 02:35:34 VL2 9 V11 +23:46 +23:46 01:47 847 188 1035
12 Jevgeņijs Stepanovs 6105 DzSK Lokomotīve 02:36:14 VL2 10 V12 +24:26 +24:26 01:34 844 214 1058
13 Nikolajs Saulītis 6022 Limbaži 02:36:42 VL3 1 V13 +24:54 +00:00 02:04 841 162 1003
14 Artis Krievāns 6148 02:37:50 VL3 2 V14 +26:02 +01:08 02:02 835 165 1000
15 Artūrs Blūmiņš 6104 Virsotne / MARMOT 02:38:28 VL2 11 V15 +26:40 +26:40 01:52 832 179 1011
16 Juris Gudēvics - Liepiņš 6099 VSK Noskrien 02:38:37 VL2 12 V16 +26:49 +26:49 01:30 831 223 1054
17 Valdis Ņilovs 6010 VSK Noskrien 02:39:57 VL3 3 V17 +28:09 +03:15 01:57 824 172 996
18 Igors Šutovs 6044 02:41:45 VL2 13 V18 +29:57 +29:57 02:19 815 145 960
19 Ainārs Kumpiņš 6073 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:43:12 VL2 14 V19 +31:24 +31:24 02:02 808 165 973
20 Nauris Spalviņš 6185 Mailigen 02:43:30 VL2 15 V20 +31:42 +31:42 02:02 806 165 971
21 Edgars Dzenuška 6166 Visma Active 02:43:31 VL2 16 V21 +31:43 +31:43 02:26 806 138 944
22 Linda Boldāne 6146 SPORTLAND 02:43:51 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:38 1000 184 1184
23 Konstantīns Krjačko 6079 Ronakochi 02:43:58 VL2 17 V22 +32:10 +32:10 02:33 804 131 935
24 Sergejs Maslobojevs 6036 02:43:59 VL2 18 V23 +32:11 +32:11 02:50 804 118 922
25 Mārtiņš Dīcis 6029 VSK Noskrien 02:44:34 VL2 19 V24 +32:46 +32:46 02:13 801 151 952
26 Salvis Brasavs 6066 02:45:14 VL3 4 V25 +33:26 +08:32 01:42 798 197 995
27 Agris Rusmanis 6116 Saldus Boksa Klubs 02:46:02 VL2 20 V26 +34:14 +34:14 02:01 794 166 960
28 Aigars Lūsis 6129 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:47:00 VL4 1 V27 +35:12 +00:00 02:27 789 137 926
29 Guntis Šmaukstelis 6037 Čop čop čop 02:47:23 VL2 21 V28 +35:35 +35:35 01:57 787 172 959
30 Andis Gailis 6186 Kocēnu novads 02:47:41 VL3 5 V29 +35:53 +10:59 02:15 786 149 935
31 Sergejs Smelovs 6202 PATRIA SPORTLAND 02:47:54 VL2 22 V30 +36:06 +36:06 01:54 785 176 961
32 Gatis Pūcītis 6184 Swedbank 02:48:34 VL2 23 V31 +36:46 +36:46 02:54 782 116 898
33 Artis Pūcītis 6181 02:49:01 VL2 24 V32 +37:13 +37:13 02:07 780 158 938
34 Juris Šehtels 6192 ĀDAŽI 02:49:02 VL3 6 V33 +37:14 +12:20 02:26 780 138 918
35 Andris Sprūds 6068 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:49:11 VL2 25 V34 +37:23 +37:23 01:51 779 181 960
36 Ivo Rudinskis 6115 Saldus Boksa Klubs 02:49:38 VL2 26 V35 +37:50 +37:50 02:21 777 143 920
37 Ritvars Kalniņš 6198 Skrienam kopā 02:50:45 VL3 7 V36 +38:57 +14:03 02:54 772 116 888
38 Andris Ludriks 6005 VSK Noskrien Rieksti 02:51:08 VL3 8 V37 +39:20 +14:26 02:12 770 152 922
39 Anete Švilpe 6147 VSK Noskrien Vāveres 02:51:18 SLJ 1 S2 +07:27 +00:00 02:22 957 205 1162
40 Žydrūnas Baltrušaitis 6091 Na, pagauk! 02:52:23 VL3 9 V38 +40:35 +15:41 03:26 765 98 863
41 Gusts Fokerots 6023 Vientuļais Vilks 02:52:52 VL2 27 V39 +41:04 +41:04 02:07 762 158 920
42 Mārtiņš Miķelsons 6011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 02:52:55 VL3 10 V40 +41:07 +16:13 02:35 762 130 892
43 Kārlis Svarens 6162 02:53:32 VL3 11 V41 +41:44 +16:50 03:07 760 107 867
44 Maxim Klimov 16132 42195.Kiev.UA 02:56:24 VL2 28 V42 +44:36 +44:36 03:01 747 111 858
45 Jānis Cīmurs 6055 cīmurēni 02:58:19 VL2 29 V43 +46:31 +46:31 01:50 739 183 922
46 Vita Devjatņikova 6143 Moller Auto Ventspils / MRC 02:59:03 SL2 2 S3 +15:12 +15:12 02:28 915 197 1112
47 Agris Samcovs 6126 Nike+ Run Club Riga 03:00:09 VL2 30 V44 +48:21 +48:21 02:56 732 114 846
48 Intars Vēberis 6016 03:01:03 VL2 31 V45 +49:15 +49:15 02:17 728 147 875
49 Kaspars Ģērmanis 6070 03:01:30 VL2 32 V46 +49:42 +49:42 03:12 726 105 831
50 Kaspars Pētersons 6033 VSK Noskrien 03:01:40 VL2 33 V47 +49:52 +49:52 02:52 726 117 843
51 Hugo Jakobi 6179 Tavamsportam.lv 03:01:41 VL2 34 V48 +49:53 +49:53 02:18 725 146 871
52 Aigars Bundzinieks 6062 03:02:16 VL3 12 V49 +50:28 +25:34 02:18 723 146 869
53 Laura Čakle 6084 Moller Auto Ventspils 03:02:24 SL2 3 S4 +18:33 +18:33 01:49 898 267 1165
54 Ģirts Bulāns 6199 03:04:55 VL2 35 V50 +53:07 +53:07 01:59 713 169 882
55 Pavels Baikovs 6159 Kinestape.com 03:04:56 VL2 36 V51 +53:08 +53:08 02:21 713 143 856
56 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:05:24 VLJ 3 V52 +53:36 +36:36 01:52 711 179 890
57 Toms Kaufmanis 6120 Maratona klubs / Sportacentrs.com 03:05:42 VLJ 4 V53 +53:54 +36:54 04:00 710 84 794
58 Alberts Dambis 6008 Insalvo 03:05:50 VL2 37 V54 +54:02 +54:02 01:59 709 169 878
59 Raimonds Ronis 6007 03:06:24 VL2 38 V55 +54:36 +54:36 02:15 707 149 856
60 Ivo Ielītis 6205 Kurpnīca 03:06:46 VL2 39 V56 +54:58 +54:58 02:21 706 143 849
61 Dāvis Poliņš 6208 VSK Noskrien 03:06:51 VL2 40 V57 +55:03 +55:03 01:33 705 216 921
62 Ivars Sedlenieks 16160 TRX Cēsis 03:07:16 VL4 2 V58 +55:28 +20:16 02:50 704 118 822
63 Miks Pētersons 6125 Nordi Furniture 03:07:36 VL2 41 V59 +55:48 +55:48 03:33 703 94 797
64 Harijs Heislers 6167 03:08:15 VL2 42 V60 +56:27 +56:27 03:19 700 101 801
65 Meelis Kukk 6114 Pärnu 03:09:33 VL4 3 V61 +57:45 +22:33 02:30 695 134 829
66 Kristaps Ceriņš 6042 03:10:18 VL2 43 V62 +58:30 +58:30 02:00 693 168 861
67 Dana Mačtama 6110 Moller Auto Ventspils 03:10:40 SL2 4 S5 +26:49 +26:49 02:42 859 180 1039
68 Ainārs Gudēvics 6063 VSK Noskrien 03:10:41 VL2 44 V63 +58:53 +58:53 02:16 691 148 839
69 Andrejs Semjonovs 6194 The House 03:10:45 VL2 45 V64 +58:57 +58:57 02:48 691 120 811
70 Dainis Saukāns 6004 03:11:09 VL3 14 V65 +59:21 +34:27 03:52 690 87 777
71 Andris Drešmanis 6053 DzSK Lokomotīve 03:11:09 VL3 13 V66 +59:21 +34:27 02:45 690 122 812
72 Voldemārs Ārons 16104 Jensen Metal 03:11:56 VLJ 5 V67 +1:00:08 +43:08 02:35 687 130 817
73 Kaspars Vingris 6195 Virsotne/Marmot 03:12:44 VL2 46 V68 +1:00:56 +1:00:56 02:16 684 148 832
74 Aldis Bušs 6134 SK Tērauds 03:13:30 VL2 47 V69 +1:01:42 +1:01:42 02:36 681 129 810
75 Kristaps Caune 6014 CaunietisLV 03:13:32 VLJ 6 V70 +1:01:44 +44:44 01:58 681 170 851
76 Danila Seluto 6088 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:13:33 VL2 48 V71 +1:01:45 +1:01:45 03:35 681 93 774
77 Arvīds Germovs 6050 03:13:33 VL3 15 V72 +1:01:45 +36:51 02:41 681 125 806
78 Viviana Kirilova 6107 VSK Noskrien Vāveres 03:13:48 SL3 1 S6 +29:57 +00:00 02:45 845 176 1021
79 Ilgvars Āboltiņš 16144 Maratona Klubs 03:15:08 VL4 4 V73 +1:03:20 +28:08 02:54 675 116 791
80 Armands Lunts 6051 VSK Noskrien 03:16:05 VL3 16 V74 +1:04:17 +39:23 02:55 672 115 787
81 Jolanta Ivanova 6019 VSK Noskrien 03:16:06 SL2 5 S7 +32:15 +32:15 03:11 836 152 988
82 Juris Černadjevs 6049 03:17:29 VL3 17 V75 +1:05:41 +40:47 03:29 667 96 763
83 Mārtiņš Bērziņš 6196 KURMIS OK 03:18:04 VL2 49 V76 +1:06:16 +1:06:16 02:22 665 142 807
84 Māris Heinols 6153 Kocēnu novads 03:18:06 VL3 18 V77 +1:06:18 +41:24 03:07 665 107 772
85 Uldis Kirtovskis 6032 Izturība 03:18:46 VL4 5 V78 +1:06:58 +31:46 02:54 663 116 779
86 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 03:19:32 VL2 50 V79 +1:07:44 +1:07:44 02:11 661 153 814
87 Andris Jansons 6127 VSK Noskrien 03:19:43 VL4 6 V80 +1:07:55 +32:43 02:41 660 125 785
88 Viesturs Zimackis 6098 03:19:53 VL2 51 V81 +1:08:05 +1:08:05 02:17 659 147 806
89 Edmunds Gržibovskis 6058 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:19:55 VL3 19 V82 +1:08:07 +43:13 02:46 659 121 780
90 Līga Līce 6052 DzSK Lokomotīve 03:20:10 SL3 2 S8 +36:19 +06:22 02:30 819 194 1013
91 Reinis Ozoliņš 6204 Patria Sportland 03:22:17 VL2 52 V83 +1:10:29 +1:10:29 02:07 652 158 810
92 Dzintars Petrovs 6101 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 03:22:21 VL3 20 V84 +1:10:33 +45:39 03:30 651 96 747
93 Antra Dumbrovska 6074 03:22:36 SL2 6 S9 +38:45 +38:45 02:17 809 212 1021
94 Jānis Duberis 6094 SSK Bebra 03:22:41 VL3 21 V85 +1:10:53 +45:59 01:55 650 175 825
95 Juris Zeltiņš 6089 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:22:55 VL2 54 V86 +1:11:07 +1:11:07 02:38 650 127 777
96 Jānis Mūrnieks 16112 03:22:55 VL2 53 V87 +1:11:07 +1:11:07 01:44 650 193 843
97 Valdis Rozentāls 6207 03:23:16 VL3 22 V88 +1:11:28 +46:34 03:17 648 102 750
98 Oskars Geide 6178 Mana mīļākā komanda 03:23:18 VL2 55 V89 +1:11:30 +1:11:30 03:01 648 111 759
99 Mārtiņš Eglijs 6106 Tikko precējušies 03:23:31 VL2 56 V90 +1:11:43 +1:11:43 03:02 648 110 758
100 Ludmila Joce 6111 Moller Auto Ventspils 03:24:25 SL3 3 S10 +40:34 +10:37 02:23 802 203 1005
101 Igors Trofimenko 6081 03:25:29 VL2 57 V91 +1:13:41 +1:13:41 02:55 641 115 756
102 Oskars Dambrovs 6145 03:25:32 VL2 58 V92 +1:13:44 +1:13:44 02:54 641 116 757
103 Arnis Ābelīte 6144 Virsotne/Marmot 03:25:36 VL3 23 V93 +1:13:48 +48:54 02:00 641 168 809
104 Pēteris Kaļiņins 6112 Moller Auto Ventspils 03:25:41 VL3 24 V94 +1:13:53 +48:59 02:42 641 124 765
105 Vadimas Makušinas 6169 03:26:23 VL3 25 V95 +1:14:35 +49:41 03:39 639 92 731
106 Ivo Rubīns 6188 VSK Noskien 03:26:56 VL2 59 V96 +1:15:08 +1:15:08 02:57 637 114 751
107 Artūrs Topecs 6017 SK Dzērvene II 03:27:11 VL2 60 V97 +1:15:23 +1:15:23 02:52 636 117 753
108 Zanda Kārkliņa 6137 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:27:36 SL3 4 S11 +43:45 +13:48 03:12 789 152 941
109 Arūnas Beržinskas 6160 03:27:42 VL3 26 V98 +1:15:54 +51:00 02:16 635 148 783
110 Valdis Kulpe 6140 Izturība 03:27:53 VL3 27 V99 +1:16:05 +51:11 02:23 634 141 775
111 Kristaps Epners 6108 DOMDARIS 03:27:55 VL3 28 V100 +1:16:07 +51:13 03:24 634 99 733
112 Jānis Jurševskis 6191 03:28:46 VL2 61 V101 +1:16:58 +1:16:58 02:27 631 137 768
113 Zane Muceniece 6206 Izturība 03:30:09 SL2 7 S12 +46:18 +46:18 02:43 780 179 959
114 Edgars Balunovs 6102 Olainfarm 03:31:17 VL2 62 V102 +1:19:29 +1:19:29 01:57 624 172 796
115 Ģirts Vēsma 6031 03:31:34 VL4 7 V103 +1:19:46 +44:34 02:59 623 112 735
116 Uvis Braunfelds 6113 Moller Auto Ventspils 03:31:46 VL3 29 V104 +1:19:58 +55:04 02:47 622 120 742
117 Martins Ozolins 16152 03:32:38 VL2 63 V105 +1:20:50 +1:20:50 03:44 620 90 710
118 Linda Laurena 6075 03:32:42 SL2 8 S13 +48:51 +48:51 02:31 770 193 963
119 Edgars Bukšs 6093 CBS Igate 03:32:49 VL2 64 V106 +1:21:01 +1:21:01 02:27 619 137 756
120 Jurģis Urtāns 6077 VANAGI 03:33:12 VL2 65 V107 +1:21:24 +1:21:24 02:57 618 114 732
121 Juris Redisons 6013 Tērvetes dabas parks 03:34:47 VL3 30 V108 +1:22:59 +58:05 03:09 614 106 720
122 Vladislavs Aļehnovičs 6056 KROKUS 03:34:48 VL2 66 V109 +1:23:00 +1:23:00 01:42 614 197 811
123 Līga Jurševica 6170 zakitis_bizotajs 03:35:02 SL2 9 S14 +51:11 +51:11 02:22 762 205 967
124 Arūnas Dubinskas 6103 03:35:16 VL3 31 V110 +1:23:28 +58:34 03:17 612 102 714
125 Guntis Rasims 6082 Rēzeknes novads 03:35:48 VL2 67 V111 +1:24:00 +1:24:00 03:10 611 106 717
126 Juris Rukkalns 6157 RAGANA 03:35:51 VL4 8 V112 +1:24:03 +48:51 03:20 611 101 712
127 Mareks Tumašs 6067 Galeo Consulting / Spararats 03:36:46 VL3 32 V113 +1:24:58 +1:00:04 02:39 608 126 734
128 Gints Ošiņš 16136 SK Kenijas Brieži 03:36:51 VL3 33 V114 +1:25:03 +1:00:09 03:59 608 84 692
129 Aigars Beks 6095 03:37:04 VL3 34 V115 +1:25:16 +1:00:22 03:46 607 89 696
130 Agita Grizāne 6025 VSK Noskrien 03:37:16 SL2 10 S15 +53:25 +53:25 03:02 754 160 914
131 Ralfs Jumiķis 6152 03:37:49 VLJ 7 V116 +1:26:01 +1:09:01 02:17 605 147 752
132 Aivis Putnāns 6118 Baltais 03:39:13 VL2 68 V117 +1:27:25 +1:27:25 03:18 601 102 703
133 Zane Dziļuma 6039 03:41:02 SL2 11 S16 +57:11 +57:11 03:31 741 138 879
134 Ieva Biedrīte 6015 Grauda Spēks 03:41:27 SL2 12 S17 +57:36 +57:36 03:27 740 141 881
135 Māra Braslava 6035 Čop čop čop 03:42:02 SL2 13 S18 +58:11 +58:11 03:13 738 151 889
136 Inta Cīmure 6038 Cīmurēni 03:43:12 SL2 14 S19 +59:21 +59:21 02:37 734 185 919
137 Dzintars Dūdiņš 6128 Siguldas Maratona klubs 03:43:23 VL3 35 V118 +1:31:35 +1:06:41 03:28 590 97 687
138 Inese Otomere 6176 03:45:22 SL2 15 S20 +1:01:31 +1:01:31 03:45 727 129 856
139 Andris Rozenbergs 6132 SK Sigulda 03:47:33 VL3 36 V119 +1:35:45 +1:10:51 03:12 579 105 684
140 Elīna Masteiko 6133 SK Sigulda 03:47:34 SL2 16 S21 +1:03:43 +1:03:43 03:11 720 152 872
141 Jānis Marčinkus 6100 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 03:48:57 VL4 9 V120 +1:37:09 +1:01:57 03:42 576 91 667
142 Haralds Krievs 6045 :) 03:49:32 VL3 37 V121 +1:37:44 +1:12:50 03:09 574 106 680
143 Arnis Pokšāns 6060 Abas Kreisās Kājas 03:49:34 VL3 38 V122 +1:37:46 +1:12:52 02:59 574 112 686
144 Krišjānis Neijs 6072 VSK Noskrien 03:49:35 VL2 69 V123 +1:37:47 +1:37:47 02:28 574 136 710
145 Denis Aļeksejevs 6173 Rush B! 03:49:41 VL2 70 V124 +1:37:53 +1:37:53 03:15 574 103 677
146 Līga Linuža 6187 03:50:01 SLJ 2 S22 +1:06:10 +58:43 03:26 712 141 853
147 Artūrs Jermolovs 6177 VSK Noskrien 03:50:42 VL2 71 V125 +1:38:54 +1:38:54 03:28 571 97 668
148 Didzis Raits 6083 Mana mīļākā komanda 03:51:14 VL2 72 V126 +1:39:26 +1:39:26 01:21 570 248 818
149 Nellija Baliko 6183 03:51:17 SL2 17 S23 +1:07:26 +1:07:26 03:17 708 148 856
150 Mārtiņš Malzubris 6047 Zubru trieciens 03:51:55 VL2 73 V127 +1:40:07 +1:40:07 03:19 568 101 669
151 Vineta Pētersone 6097 VSK Noskrien / FamilyFun 03:52:21 SL3 5 S24 +1:08:30 +38:33 03:05 705 157 862
152 Zane Vanaga 6009 VSK Noskrien 03:53:48 SL2 18 S25 +1:09:57 +1:09:57 03:29 701 139 840
153 Dāvis Plotnieks 6203 GoPro Team 03:53:48 VL2 74 V128 +1:42:00 +1:42:00 01:42 564 197 761
154 Didzis Šapkus 6189 03:54:59 VL2 75 V129 +1:43:11 +1:43:11 03:32 561 95 656
155 Inga Ziediņa 6059 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:59:40 SL3 6 S26 +1:15:49 +45:52 02:50 684 171 855
156 Egils Betmanis 6028 Eco Teh Baltia 04:00:26 VL2 76 V130 +1:48:38 +1:48:38 02:20 548 144 692
157 Guntars Siliņš 6057 KROKUS 04:01:35 VL3 39 V131 +1:49:47 +1:24:53 03:19 546 101 647
158 Edgars Rūtiņš 6123 Maratona Klubs 04:02:59 VL3 40 V132 +1:51:11 +1:26:17 04:48 542 70 612
159 Aivars Fogelis 6174 04:05:04 VL2 77 V133 +1:53:16 +1:53:16 02:44 538 123 661
160 Renāte Šmite 6087 Lielvārdes zaķenes 04:05:34 SLJ 3 S27 +1:21:43 +1:14:16 04:19 667 112 779
161 Dace Ancāne 6158 Baltais 04:06:19 SL2 19 S28 +1:22:28 +1:22:28 03:37 665 134 799
162 Daiga Vilkaste 6046 04:08:20 SL3 7 S29 +1:24:29 +54:32 03:54 660 124 784
163 Kristaps Šteinbergs 6150 Legs Misérables 04:08:21 VL2 78 V134 +1:56:33 +1:56:33 03:37 531 93 624
164 Ervīns Ozoliņš 6026 SK CONCOMBRES 04:09:02 VL3 41 V135 +1:57:14 +1:32:20 03:05 529 109 638
165 Aiga Dombrovska 6200 04:12:28 SL2 20 S30 +1:28:37 +1:28:37 04:22 649 111 760
166 Ilze Smilga 6080 DOMDARIS 04:13:34 SL3 8 S31 +1:29:43 +59:46 02:24 646 202 848
167 Pēteris Tamužs 6161 Strutainā pēda 04:15:22 VL2 79 V136 +2:03:34 +2:03:34 04:08 516 81 597
168 Iveta Niedre 6071 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 04:15:41 SL3 9 S32 +1:31:50 +1:01:53 03:12 641 152 793
169 Madara Tīģere 6069 04:15:47 SLJ 4 S33 +1:31:56 +1:24:29 04:20 641 112 753
170 Andis Rinkevics 6041 Mārdža 04:16:03 VL2 80 V137 +2:04:15 +2:04:15 04:32 515 74 589
171 Sergejs Bednostins 6193 04:16:27 VL3 42 V138 +2:04:39 +1:39:45 03:28 514 97 611
172 Jekaterina Dmitrijeva 6156 VSK Noskrien Blonde 04:17:29 SL2 21 S34 +1:33:38 +1:33:38 03:03 636 159 795
173 Inese Macuka 6182 Es un Ērika 04:17:47 SL2 22 S35 +1:33:56 +1:33:56 04:16 636 114 750
174 Ērika Urtāne 6078 VANAGI 04:17:47 SL2 23 S36 +1:33:56 +1:33:56 04:16 636 114 750
175 Edijs Ramiņš 16156 LEC 04:17:48 VL3 43 V139 +2:06:00 +1:41:06 03:46 511 89 600
176 Jana Romanovska 6164 Zemgales Ziņas 04:19:00 SL2 24 S37 +1:35:09 +1:35:09 03:04 633 158 791
177 Aija Valtmane 6168 04:22:33 SL2 25 S38 +1:38:42 +1:38:42 04:06 624 118 742
178 Ēriks Dovnarovičs 6121 VSK Noskrien 04:25:18 VL2 81 V140 +2:13:30 +2:13:30 02:57 497 114 611
179 Vitālijs Muzika 6027 VSK Noskrien 04:27:55 VL3 44 V141 +2:16:07 +1:51:13 05:52 492 57 549
180 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 04:29:00 VL2 82 V142 +2:17:12 +2:17:12 03:33 490 94 584
181 Inta Zīriuse 16120 VSK Noskrien / Divplākšņi 04:30:19 SL2 26 S39 +1:46:28 +1:46:28 03:21 606 145 751
182 Andris Melnis 6201 Olainfarm 04:30:20 VL2 83 V143 +2:18:32 +2:18:32 03:03 488 110 598
183 Evita Ozola 6085 VSK Noskrien 04:31:44 SL2 27 S40 +1:47:53 +1:47:53 03:32 603 137 740
184 Antons Kranga 16148 04:34:05 VL2 84 V144 +2:22:17 +2:22:17 03:44 481 90 571
185 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 04:35:04 VL2 85 V145 +2:23:16 +2:23:16 04:50 479 69 548
186 Randa Misāne 6086 04:35:41 SL2 28 S41 +1:51:50 +1:51:50 04:31 594 107 701
187 Ieva Tāle-Stangute 6138 Baldones sieviešu skriešanas komanda 04:43:08 SL2 29 S42 +1:59:17 +1:59:17 03:50 579 127 706
188 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien 04:45:14 VL2 86 V146 +2:33:26 +2:33:26 03:40 462 91 553
189 Imants Ločmelis 6076 Nūjo ar vēju 04:49:02 VL4 10 V147 +2:37:14 +2:02:02 03:19 456 101 557
190 Māris Avotiņš 6180 04:55:44 VL3 45 V148 +2:43:56 +2:19:02 04:47 446 70 516
191 Antra Lukševica 6090 VSK Noskrien / Divplākšņi 05:02:58 SL2 30 S43 +2:19:07 +2:19:07 05:21 541 91 632
192 Dace Kerna 6209 KIČE 05:11:45 SL2 31 S44 +2:27:54 +2:27:54 04:19 526 112 638
193 Māris Vīlips 6006 05:11:45 VL3 46 V149 +2:59:57 +2:35:03 04:08 423 81 504
194 Iveta Radiņa-Liepkaula 6024 DNF
195 Helmuts Rasa 6142 SPORTLAND DNF
196 Artūrs Pielēns-Pelēns 6136 Lattelecom DNF
197 Jānis Butkēvičus 6155 VSK Seniori DNF
198 Žanis Cibuļskis 6163 Babīte !!Aiziet!! DNF
199 Raivis Širmelis 6064 DNF
200 Jānis Actiņš 6061 VSK Noskrien / LSC DNF