Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5439 BALTAIS 01:26:43 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:28 1000 228 1228
2 Rūdolfs Zērnis 5358 OK Saldus 01:27:45 VBJ 2 V2 +01:02 +01:02 01:52 988 179 1167
3 Dainis Limanāns 5024 VSK Noskrien Rieksti 01:35:20 VB2 1 V3 +08:37 +00:00 01:36 910 209 1119
4 Didzis Glušņevs 5182 VSK Noskrien Rieksti 01:38:26 VB2 2 V4 +11:43 +03:06 01:44 881 193 1074
5 Dmitrijs Ničipors 5433 BELAM/PrintExpress/SuuntoLatvia 01:40:21 VB2 3 V5 +13:38 +05:01 01:53 864 178 1042
6 Mārtiņš Skujenieks 5339 01:40:39 VB2 4 V6 +13:56 +05:19 02:03 862 163 1025
7 Juris Damškalns 5144 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:41:00 VB2 5 V7 +14:17 +05:40 01:26 859 234 1093
8 Oskars Cimermanis 5116 01:41:39 VB2 6 V8 +14:56 +06:19 02:11 853 153 1006
9 Kaspars Kārkliņš 5036 Siguldas Maratona klubs 01:41:48 VB3 1 V9 +15:05 +00:00 01:48 852 186 1038
10 Kārlis Vīksne 5385 Mailigen 01:42:04 VB2 7 V10 +15:21 +06:44 02:23 850 141 991
11 Guntis Grīnvalds 5190 Moller Auto Ventspils 01:42:38 VB2 8 V11 +15:55 +07:18 02:18 845 146 991
12 Normunds Bremze 5079 Rīga 01:44:17 VB3 2 V12 +17:34 +02:29 02:09 832 156 988
13 Kristaps Starts 15444 Engures sportam 01:44:55 VBJ 3 V13 +18:12 +18:12 02:03 827 163 990
14 Artis Upmalis 5132 Rezidenti 01:44:58 VB2 9 V14 +18:15 +09:38 01:47 826 188 1014
15 Artūrs Ločmelis 5455 Patria Sportland 01:45:44 VB2 10 V15 +19:01 +10:24 01:33 820 216 1036
16 Vents Lupkins 5420 01:47:17 VB2 11 V16 +20:34 +11:57 01:36 808 209 1017
17 Sergejs Ļeta 5314 01:47:19 VB2 12 V17 +20:36 +11:59 02:03 808 163 971
18 Voldemārs Lejnieks 5034 Voldžiks 01:47:47 VB2 13 V18 +21:04 +12:27 01:29 805 226 1031
19 Pēteris Stepiņš 5302 Swedbank 01:47:51 VB2 14 V19 +21:08 +12:31 02:01 804 166 970
20 Einārs Šillers 5240 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:47:54 VB3 3 V20 +21:11 +06:06 02:01 804 166 970
21 Valts Ulmanis 5138 IK Auseklis 01:48:32 VBJ 4 V21 +21:49 +21:49 02:01 799 166 965
22 Artūrs Ozoliņš 5325 01:50:42 VB2 15 V22 +23:59 +15:22 02:07 783 158 941
23 Petras Pranckūnas 5169 Na, pagauk! 01:50:49 VB3 4 V23 +24:06 +09:01 02:10 783 155 938
24 Zanda Ulanova 5191 Moller Auto Ventspils 01:51:38 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:10 1000 224 1224
25 Viktors Saveļjevs 5199 VSK Noskrien Rieksti 01:51:46 VB2 16 V24 +25:03 +16:26 01:26 776 234 1010
26 Sandis Ziediņš 5246 Maratona klubs 01:52:27 VBJ 5 V25 +25:44 +25:44 01:58 771 170 941
27 Ansis Pūce 5204 Saldus Boksa Klubs 01:52:35 VB2 17 V26 +25:52 +17:15 02:21 770 143 913
28 Zigmunds Zauls 5173 01:53:15 VB3 5 V27 +26:32 +11:27 02:43 766 123 889
29 Mārtiņš Liberts 5064 01:54:08 VB2 18 V28 +27:25 +18:48 02:09 760 156 916
30 Iveta Pūpola 5212 Maratona Klubs 01:54:23 SB3 1 S2 +02:45 +00:00 02:24 976 202 1178
31 Jēkabs Krastiņš 5017 Sportiņš 88 01:54:57 VBJ 6 V29 +28:14 +28:14 02:00 754 168 922
32 Didzis Videmanis 5262 01:54:59 VB2 19 V30 +28:16 +19:39 01:44 754 193 947
33 Jānis Neimanis 5214 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:17 VB3 6 V31 +28:34 +13:29 02:19 752 145 897
34 Baiba Ažušele 5215 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:41 SBJ 1 S3 +04:03 +00:00 02:33 965 190 1155
35 Kristaps Pilskalns 5425 Gentlemens Club - Vichy 01:55:55 VB2 20 V32 +29:12 +20:35 02:12 748 152 900
36 Raivis Indrāns 5188 01:56:10 VB2 21 V33 +29:27 +20:50 02:27 746 137 883
37 Roberts Sukonovs 5429 Gentlemen's Cub 01:56:24 VB2 22 V34 +29:41 +21:04 02:44 745 123 868
38 Edvīns Vilcāns 5338 Vilki 01:56:31 VB2 23 V35 +29:48 +21:11 02:41 744 125 869
39 Gundars Pētersons 5082 01:56:48 VB3 7 V36 +30:05 +15:00 01:54 742 176 918
40 Emustafa Cinar 15006 Turkey 01:56:48 VB2 24 V37 +30:05 +21:28 02:05 742 161 903
41 Raimonds Vesers 15412 01:56:59 VB3 8 V38 +30:16 +15:11 02:17 741 147 888
42 Valdis Tilts 5088 Kocēnu novads 01:57:11 VB4 1 V39 +30:28 +00:00 01:46 740 190 930
43 Gints Krastiņš 5158 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:57:20 VB2 25 V40 +30:37 +22:00 02:26 739 138 877
44 Jānis Sirmais 5456 01:57:29 VBJ 7 V41 +30:46 +30:46 02:24 738 140 878
45 Kaspars Vīksne 5386 Mailigen 01:57:29 VB2 26 V42 +30:46 +22:09 02:06 738 160 898
46 Dace Banga-Hodžajeva 5165 corefitness.lv 01:57:32 SB2 2 S4 +05:54 +05:54 02:29 950 195 1145
47 Kārlis Fogelis 5473 01:57:47 VBJ 8 V43 +31:04 +31:04 01:58 736 170 906
48 Ondrej Fikrle 5150 BKV Holysov 01:57:50 VB3 9 V44 +31:07 +16:02 02:30 736 134 870
49 Oskars Zernis 5368 Saldus OK 01:58:28 VB3 10 V45 +31:45 +16:40 02:41 732 125 857
50 Aleksejs Azizov 15468 Aram-Zam-Zam MTB 01:58:28 VB2 27 V46 +31:45 +23:08 02:20 732 144 876
51 Daumants Putnis 5106 SSK Bebra 01:58:56 VB3 11 V47 +32:13 +17:08 01:52 729 179 908
52 Jorens Kvēle-Kvāls 15392 Saldus Boksa klubs 01:59:10 VBJ 9 V48 +32:27 +32:27 02:16 728 148 876
53 Juris Jansons 5443 Swedbank 01:59:11 VB3 12 V49 +32:28 +17:23 02:18 728 146 874
54 Ivars Frickauss 5395 01:59:25 VB2 28 V50 +32:42 +24:05 02:06 726 160 886
55 Jolanta Krastiņa 5295 VSK Noskrien 01:59:26 SBJ 2 S5 +07:48 +03:45 02:46 935 175 1110
56 Māris Pilmanis 5171 www.SIMOSIS.lv 01:59:43 VB3 13 V51 +33:00 +17:55 02:15 724 149 873
57 Ģirts Žagars 5200 02:00:01 VB2 29 V52 +33:18 +24:41 02:15 723 149 872
58 Imants Kaldre 5016 VSK Noskrien 02:00:05 VB2 30 V53 +33:22 +24:45 02:22 722 142 864
59 Kristaps Kanna 15456 Patria Sportland 02:00:11 VB2 31 V54 +33:28 +24:51 03:00 722 112 834
60 Klinta Lauska 5466 Siguldas maratona klubs/ Isostar 02:00:21 SB2 3 S6 +08:43 +08:43 02:38 928 184 1112
61 Jānis Bleiers 5392 GJENSIDIGE 02:00:21 VB3 14 V55 +33:38 +18:33 02:44 721 123 844
62 Toms Pastars 5296 30draugilv/VSK Noskrien 02:00:28 VB2 32 V56 +33:45 +25:08 02:23 720 141 861
63 Sandis Pētersons 5434 Swedbank 02:00:42 VB2 33 V57 +33:59 +25:22 02:50 718 118 836
64 Vieda Lūsa 5462 SK Tērauds 02:01:09 SB2 4 S7 +09:31 +09:31 01:46 921 275 1196
65 Ingars Kasparāns 5140 02:01:14 VB3 15 V58 +34:31 +19:26 02:27 715 137 852
66 Anrijs Hodžajevs 5164 corefitness.lv 02:01:19 VB2 34 V59 +34:36 +25:59 01:54 715 176 891
67 Uģis Reveliņš 5405 02:01:24 VB3 16 V60 +34:41 +19:36 02:32 714 132 846
68 Renarts Andersons 5391 GJENSIDIGE 02:01:56 VB3 17 V61 +35:13 +20:08 02:49 711 119 830
69 Kristaps Poddubnijs 5299 SPORTLAND 02:02:31 VB2 35 V62 +35:48 +27:11 02:24 708 140 848
70 Uldis Raipalis 5193 Gentlemen's Cub 02:02:31 VB2 36 V63 +35:48 +27:11 03:14 708 104 812
71 Artūrs Soročenkovs 5129 Modelists - Konstruktors 02:02:41 VB2 37 V64 +35:58 +27:21 01:50 707 183 890
72 Rūdolfs Leimanis 5086 Maratona klubs 02:03:02 VB2 38 V65 +36:19 +27:42 02:00 705 168 873
73 Valdis Prauliņš 5166 Čiekurkalna Road Runners 02:03:28 VB3 18 V66 +36:45 +21:40 02:25 702 139 841
74 Romāns Kuročkins 5394 02:03:51 VB2 39 V67 +37:08 +28:31 02:07 700 158 858
75 Kitija Valtere 5441 BALTAIS 02:04:10 SB2 5 S8 +12:32 +12:32 01:40 899 291 1190
76 Jānis Vītols 5032 02:04:21 VB4 2 V68 +37:38 +07:10 02:33 697 131 828
77 Didzis Sprūds 15416 02:04:43 VB2 40 V69 +38:00 +29:23 02:49 695 119 814
78 Kristaps Heinsbergs 5232 SPORTLAND 02:04:44 VBJ 10 V70 +38:01 +38:01 01:59 695 169 864
79 Mārtiņš Gailis 15448 Kocēnu novads 02:05:15 VB2 41 V71 +38:32 +29:55 02:18 692 146 838
80 Jānis Sondors 5233 SPORTLAND 02:05:48 VB2 42 V72 +39:05 +30:28 02:42 689 124 813
81 Ričards Žizņevskis 5324 02:05:49 VBJ 11 V73 +39:06 +39:06 02:14 689 150 839
82 Arvis Skrējāns 5221 02:05:49 VB2 43 V74 +39:06 +30:29 02:03 689 163 852
83 Māris Vizulis 5223 DNB banka 02:06:17 VB2 44 V75 +39:34 +30:57 02:21 687 143 830
84 Aiga Paegle 5310 Engures sportam 02:06:29 SB3 2 S9 +14:51 +12:06 02:24 883 202 1085
85 Armands Zvejnieks 5192 Moller Auto Ventspils 02:06:42 VB2 45 V76 +39:59 +31:22 02:29 684 135 819
86 Kaspars Allers 5365 02:06:46 VB2 46 V77 +40:03 +31:26 02:42 684 124 808
87 Māris Bērziņš 5476 Virsotne/Marmot 02:07:09 VB2 47 V78 +40:26 +31:49 01:44 682 193 875
88 Ilmars Knipšis 5177 Lejasurgas 02:07:17 VB4 3 V79 +40:34 +10:06 02:26 681 138 819
89 Oskars Apsītis 5357 2KOKI 02:07:25 VB3 19 V80 +40:42 +25:37 02:26 681 138 819
90 Gints Krieviņš 5026 02:07:41 VB2 48 V81 +40:58 +32:21 02:00 679 168 847
91 Kaidi Keir Kukk 15364 Salomon | Taku Skrējējs 02:07:49 SBJ 3 S10 +16:11 +12:08 02:35 873 188 1061
92 Artis Ločmelis 5145 OK Burkānciems 02:07:51 VB3 20 V82 +41:08 +26:03 02:13 678 151 829
93 Ints Ulmanis 5426 02:08:10 VB3 21 V83 +41:27 +26:22 02:55 677 115 792
94 Normunds Zauls 5023 Limbaži 02:08:54 VB3 22 V84 +42:11 +27:06 02:33 673 131 804
95 Mārcis Smalkais 5058 02:09:01 VB2 49 V85 +42:18 +33:41 01:50 672 183 855
96 Juris Poļakovs 5298 SPORTLAND 02:09:13 VB3 23 V86 +42:30 +27:25 02:19 671 145 816
97 Vladeks Alševskis 5424 VSK Noskrien 02:09:18 VB2 50 V87 +42:35 +33:58 02:40 671 126 797
98 Guna Grāmatniece 5376 VSK Noskrien 02:09:19 SB2 6 S11 +17:41 +17:41 02:45 863 176 1039
99 Jānis Grāmatnieks 5375 Sporta Patriots 02:09:21 VB2 51 V88 +42:38 +34:01 01:39 670 203 873
100 Mārcis Pliens 5384 02:09:22 VB2 52 V89 +42:39 +34:02 02:09 670 156 826
101 Agris Veipāns 5272 02:09:23 VB3 24 V90 +42:40 +27:35 02:52 670 117 787
102 Jānis Sapats 5228 02:09:29 VBJ 12 V91 +42:46 +42:46 02:39 670 126 796
103 Niklāvs Emīls Eglītis 5382 02:09:34 VBJ 13 V92 +42:51 +42:51 01:46 669 190 859
104 Ance Rieksta 15380 02:09:37 SB2 7 S12 +17:59 +17:59 02:41 861 181 1042
105 Vairis Krauklis 5029 Privātbūve 02:09:51 VB4 4 V93 +43:08 +12:40 02:46 668 121 789
106 Edgars Dobelis 5179 02:09:53 VB2 53 V94 +43:10 +34:33 02:29 668 135 803
107 Kirils Boiko 5054 02:10:18 VB2 54 V95 +43:35 +34:58 02:12 666 152 818
108 Juris Grodnis 5085 KROKUS 02:10:20 VB4 5 V96 +43:37 +13:09 02:30 665 134 799
109 Aigars Cibuļskis 5266 Legs Misérables 02:10:35 VB2 55 V97 +43:52 +35:15 02:14 664 150 814
110 Oskars Zonne 5412 Acsaabols 02:10:46 VB2 56 V98 +44:03 +35:26 02:34 663 131 794
111 Aino Gošs 5049 Maratona klubs 02:10:49 VB3 25 V99 +44:06 +29:01 01:42 663 197 860
112 Atis Kļavis 5326 02:10:50 VB3 26 V100 +44:07 +29:02 02:16 663 148 811
113 Artūrs Ipatenko 5318 02:11:35 VB2 57 V101 +44:52 +36:15 02:12 659 152 811
114 Andis Ozoliņš 5403 DPD 02:11:36 VB2 58 V102 +44:53 +36:16 02:34 659 131 790
115 Jānis Tenbergs 5366 Engures sportam 02:11:39 VB2 59 V103 +44:56 +36:19 02:33 659 131 790
116 Dainis Cišs 5011 02:11:59 VB2 60 V104 +45:16 +36:39 02:19 657 145 802
117 Haralds Puriņš 5463 VENDEN 02:12:02 VBJ 14 V105 +45:19 +45:19 02:08 657 157 814
118 Anete Segliņa 5279 TOK TAKA 02:12:32 SB2 8 S13 +20:54 +20:54 02:07 842 229 1071
119 Dainis Bautris 5332 Amserv 02:12:41 VB2 61 V106 +45:58 +37:21 02:10 654 155 809
120 Ilze Sermolīte 5278 Jelgavas sporta servisa centrs 02:12:44 SB3 3 S14 +21:06 +18:21 02:26 841 199 1040
121 Jekaterina Sokunova 5308 Līvanu VK 02:12:48 SB2 9 S15 +21:10 +21:10 03:15 841 149 990
122 Jānis Pauliņš 5133 Eco Teh Baltia 02:12:59 VB2 62 V107 +46:16 +37:39 01:59 652 169 821
123 Edgars Augustiņš 5380 02:13:25 VB2 63 V108 +46:42 +38:05 01:32 650 218 868
124 Toms Eglijs 5371 Mana labākā komanda 02:13:32 VBJ 15 V109 +46:49 +46:49 01:49 649 184 833
125 Edgars Elbergs 5055 Bardepartment 02:13:44 VB2 64 V110 +47:01 +38:24 01:54 648 176 824
126 Emīls Kvālis 5415 Mārupes Dunkani 02:13:55 VBJ 16 V111 +47:12 +47:12 02:44 648 123 771
127 Armands Rabovičs 5470 Liepāja-Salapils 02:14:05 VB2 65 V112 +47:22 +38:45 02:17 647 147 794
128 Marija Vasiļjeva 5348 VSK Noskrien 02:14:19 SB2 10 S16 +22:41 +22:41 02:28 831 197 1028
129 Atis Bērziņš 5350 VSK Noskrien 02:14:29 VB3 27 V113 +47:46 +32:41 02:54 645 116 761
130 Artūrs Bernovskis 5151 Mailigen 02:14:46 VB2 66 V114 +48:03 +39:26 02:13 643 151 794
131 Andžejs Stepančuks 5400 02:14:56 VB2 67 V115 +48:13 +39:36 02:36 643 129 772
132 Alise Putraima 15368 Salomon | Taku Skrējējs 02:14:58 SB2 11 S17 +23:20 +23:20 02:48 827 173 1000
133 Didzis Kirstuks 5369 02:15:09 VB2 68 V116 +48:26 +39:49 02:08 642 157 799
134 Helmuts Knopkens 15424 02:15:11 VB3 28 V117 +48:28 +33:23 02:41 641 125 766
135 Kārlis Cinis 5261 02:15:14 VB2 69 V118 +48:31 +39:54 02:44 641 123 764
136 Raivis Kirhners 5061 02:15:19 VB2 70 V119 +48:36 +39:59 02:31 641 133 774
137 Toms Bricis 5341 Čop čop čop 02:15:21 VB2 71 V120 +48:38 +40:01 02:07 641 158 799
138 Jakub Spryngl 5107 02:15:34 VB2 72 V121 +48:51 +40:14 02:18 640 146 786
139 Ģirts Bisenieks 5284 02:15:42 VB2 73 V122 +48:59 +40:22 02:45 639 122 761
140 Ieva Rogāle 5101 KROKUS 02:15:53 SB2 12 S18 +24:15 +24:15 02:34 822 189 1011
141 Jānis Pārums 5432 Projekts Etiopietis 02:15:56 VB2 74 V123 +49:13 +40:36 03:03 638 110 748
142 Stanislav Biktimirov 5276 VSK Noskrien 02:16:06 VB3 29 V124 +49:23 +34:18 02:51 637 118 755
143 Lita Dzelme 5185 02:16:18 SB3 4 S19 +24:40 +21:55 02:43 819 179 998
144 Aivis Neimanis 5342 Brīvais ērglis 02:16:26 VB3 30 V125 +49:43 +34:38 02:25 636 139 775
145 Uģis Zanders 5401 Riga-Freediving 02:16:27 VB3 31 V126 +49:44 +34:39 02:16 636 148 784
146 Edgars Balodis 15492 Engures sportam 02:16:28 VB2 75 V127 +49:45 +41:08 02:19 635 145 780
147 Arnis Mūrnieks 5110 02:16:47 VB3 32 V128 +50:04 +34:59 02:29 634 135 769
148 Juris Perunovs 15496 zoorbagan 02:16:47 VB3 33 V129 +50:04 +34:59 02:19 634 145 779
149 Deniss Priščepovs 5044 Zoorbagan 02:16:47 VB2 76 V130 +50:04 +41:27 02:20 634 144 778
150 Evija Melberga 5004 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:16:52 SB2 13 S20 +25:14 +25:14 01:37 816 300 1116
151 Kaspars Vaivods 5340 DOTE 02:16:55 VB2 77 V131 +50:12 +41:35 03:32 633 95 728
152 Ainis Kanaviņš 5137 SSK Bebra 02:16:58 VB3 34 V132 +50:15 +35:10 02:00 633 168 801
153 Andris Orniņš 5010 02:17:09 VB2 78 V133 +50:26 +41:49 02:17 632 147 779
154 Artis Dūriņš 5203 Saldus Boksa Klubs 02:17:36 VB2 79 V134 +50:53 +42:16 02:23 630 141 771
155 Jānis Seglickis 5252 Pingvīni 02:18:21 VB2 80 V135 +51:38 +43:01 02:58 627 113 740
156 Guntis Erbs 5445 02:18:24 VB3 35 V136 +51:41 +36:36 02:59 627 112 739
157 Gunta Blūmiņa 5362 Virsotne/Marmot 02:18:31 SB2 14 S21 +26:53 +26:53 02:14 806 217 1023
158 Uģis Verza 5125 02:18:34 VB2 81 V137 +51:51 +43:14 02:38 626 127 753
159 Raimonds Ozoliņš 5081 VSK Noskrien Rieksti 02:18:36 VB2 82 V138 +51:53 +43:16 01:52 626 179 805
160 Kaspars Kalniņš 5377 Moller Auto Ventspils 02:18:57 VB3 36 V139 +52:14 +37:09 03:05 624 109 733
161 Liene Gulbe 5146 Es, Džastins un Zane 02:19:33 SB2 15 S22 +27:55 +27:55 03:27 800 141 941
162 Roberts Sladzevskis 5393 Robbie`n`zone 02:19:49 VB2 83 V140 +53:06 +44:29 02:41 620 125 745
163 Konstantīns Vasiļjevs 5360 Dion SportLab 02:19:50 VB2 84 V141 +53:07 +44:30 02:41 620 125 745
164 Rūdolfs Krūklis 5251 K41F 02:19:52 VB2 85 V142 +53:09 +44:32 02:47 620 120 740
165 Liene Allere 5372 02:19:53 SB2 16 S23 +28:15 +28:15 03:33 798 137 935
166 Dace Spalva 5330 Kocēnu novads 02:20:16 SB2 17 S24 +28:38 +28:38 03:02 796 160 956
167 Kaspars Dzintars 5349 FK BANDAVA 02:20:23 VB3 37 V143 +53:40 +38:35 03:02 618 110 728
168 Lelde Broka 5031 VSK Noskrien Vāveres 02:20:35 SB2 18 S25 +28:57 +28:57 02:34 794 189 983
169 Aija Svikle 15488 SK Tērauds 02:20:47 SB2 19 S26 +29:09 +29:09 02:12 793 220 1013
170 Oskars Martuzāns 5008 AkmensDizains.lv 02:20:55 VB2 86 V144 +54:12 +45:35 02:20 615 144 759
171 Vadims Stepanovs 5356 02:20:56 VB2 87 V145 +54:13 +45:36 02:48 615 120 735
172 Līga Irbe 5423 Talsu pauguraines Zaķi 02:20:59 SB2 20 S27 +29:21 +29:21 02:18 792 211 1003
173 Dovydas Sankauskas 5121 02:21:08 VB2 88 V146 +54:25 +45:48 03:07 614 107 721
174 Pēteris Spuriņš 5285 DOMDARIS 02:21:25 VB2 89 V147 +54:42 +46:05 02:47 613 120 733
175 Agris Spalviņš 5413 Mailigen 02:21:46 VB4 6 V148 +55:03 +24:35 02:47 612 120 732
176 Kristīne Jansone 5442 Swedbank 02:21:53 SB3 5 S28 +30:15 +27:30 03:29 787 139 926
177 Agnis Murnieks 5078 OVI 02:22:01 VB2 90 V149 +55:18 +46:41 02:09 611 156 767
178 Ieva Pūce 5374 VSK Noskrien Blonde 02:22:11 SB3 6 S29 +30:33 +27:48 02:28 785 197 982
179 Māris Dazarts 15400 02:22:17 VB2 91 V150 +55:34 +46:57 03:34 609 94 703
180 Elīna Brigmane 5226 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:22:23 SB2 21 S30 +30:45 +30:45 03:03 784 159 943
181 Valdis Lepiksons 5379 Auseklis IK 02:22:23 VB3 38 V151 +55:40 +40:35 02:42 609 124 733
182 Artūrs Rozenfelds 5287 Jaunmārupe skrien 02:22:23 VB3 39 V152 +55:40 +40:35 03:04 609 109 718
183 Aivis Mitenieks 5313 Swedbank 02:22:31 VB2 92 V153 +55:48 +47:11 00:00 608 0 608
184 Agris Krumbergs 5291 Līkā kalna rambātāji 02:22:44 VB3 40 V154 +56:01 +40:56 02:18 608 146 754
185 Raimonds Skudra 5170 SSK Bebra 02:22:49 VB3 41 V155 +56:06 +41:01 02:07 607 158 765
186 Agnese Sperga 5300 02:23:16 SB2 22 S31 +31:38 +31:38 02:44 779 177 956
187 Raimonds Biedrītis 5123 Grauda Spēks 02:23:17 VB2 93 V156 +56:34 +47:57 03:06 605 108 713
188 Rūdolfs Karss 5297 DNB banka 02:23:17 VB2 94 V157 +56:34 +47:57 03:18 605 102 707
189 Igors Jegorovs 5288 02:23:19 VB2 95 V158 +56:36 +47:59 02:51 605 118 723
190 Dāvis Barons 15484 02:23:22 VB2 96 V159 +56:39 +48:02 03:14 605 104 709
191 Inga Kāpiņa 5119 VSK Noskrien Vāveres 02:23:25 SB3 7 S32 +31:47 +29:02 02:18 778 211 989
192 Normunds Grava 5127 02:23:26 VB3 42 V160 +56:43 +41:38 02:20 605 144 749
193 Arvīds Pelēcis 5258 02:23:50 VBJ 17 V161 +57:07 +57:07 02:33 603 131 734
194 Rinalds Puriņš 5464 VENDEN 02:23:52 VBJ 18 V162 +57:09 +57:09 02:32 603 132 735
195 Edgars Kuģenieks 5153 VSK Noskrien Rieksti 02:24:32 VB2 97 V163 +57:49 +49:12 02:45 600 122 722
196 Jānis Kopmanis 5052 LSC 02:24:36 VB4 7 V164 +57:53 +27:25 02:41 600 125 725
197 Marta Lapiņa 5167 02:24:37 SB2 23 S33 +32:59 +32:59 02:48 772 173 945
198 Līga Vībure 5057 02:24:45 SB2 24 S34 +33:07 +33:07 02:39 771 183 954
199 Rinalds Zeltiņš 5043 KMKVP 02:25:22 VB3 43 V165 +58:39 +43:34 02:52 597 117 714
200 Ritvars Mūrnieks 5336 02:25:31 VB2 98 V166 +58:48 +50:11 03:18 596 102 698
201 Līga Līdumniece 15428 Adidas Runners 02:25:33 SB2 25 S35 +33:55 +33:55 02:01 767 240 1007
202 Ivars Broničs 5312 02:25:35 VB2 99 V167 +58:52 +50:15 02:42 596 124 720
203 Jānis Kopmanis 5448 02:25:36 VB3 44 V168 +58:53 +43:48 02:24 596 140 736
204 Jānis Bogdanovs 5397 02:25:41 VB3 45 V169 +58:58 +43:53 02:59 595 112 707
205 Lauris Zilveris 5209 Pīļtēviņa pārgājiens 02:26:00 VB2 100 V170 +59:17 +50:40 03:01 594 111 705
206 Andris Eihmanis 15476 02:26:26 VB2 101 V171 +59:43 +51:06 02:15 592 149 741
207 Kristīne Krista Lejniece 5353 Zemgales Ziņas 02:26:27 SBJ 4 S36 +34:49 +30:46 02:35 762 188 950
208 Guntis Pucens 5040 02:26:30 VB3 46 V172 +59:47 +44:42 02:30 592 134 726
209 Ilva Kārkliņa 5269 02:26:37 SB3 8 S37 +34:59 +32:14 02:54 761 167 928
210 Kristīne Eižvertiņa 5381 02:26:52 SB2 26 S38 +35:14 +35:14 03:06 760 156 916
211 Mārtiņš Pakulis 5124 VSK Noskrien 02:26:55 VB2 102 V173 +1:00:12 +51:35 03:07 590 107 697
212 Laila Ceika 5070 02:27:27 SB4 1 S39 +35:49 +00:00 03:35 757 135 892
213 Andris Rosickis 5399 Cukuri 02:27:44 VB3 47 V174 +1:01:01 +45:56 03:28 587 97 684
214 Sergejs Smirnovs 5002 02:27:44 VB2 103 V175 +1:01:01 +52:24 02:27 587 137 724
215 Uldis Livdāns 5089 SSK Bebra 02:27:50 VB3 48 V176 +1:01:07 +46:02 03:06 587 108 695
216 Uldis Kleinbergs 5293 Ko Te Notiek? 02:27:59 VB2 104 V177 +1:01:16 +52:39 02:53 586 116 702
217 Laura Leja 5388 Swedbank 02:28:01 SBJ 5 S40 +36:23 +32:20 03:06 754 156 910
218 Artūrs Vrubļevskis 5422 02:28:02 VB2 105 V178 +1:01:19 +52:42 02:39 586 126 712
219 Ingmars Šreibergs 5398 02:28:47 VB2 106 V179 +1:02:04 +53:27 01:54 583 176 759
220 Ivo Zemturis 5347 Tontoni 02:29:04 VB2 107 V180 +1:02:21 +53:44 03:01 582 111 693
221 Kārlis Ertmanis 5239 Baltais 02:29:06 VB3 49 V181 +1:02:23 +47:18 02:48 582 120 702
222 Madara Muižniece 5255 adidas Runners | Riga 02:29:08 SB2 27 S41 +37:30 +37:30 02:38 749 184 933
223 Agita Gritāne 5207 Biznesa parks ABAVA 02:29:11 SB3 9 S42 +37:33 +34:48 03:17 748 148 896
224 Žanis Lulle 5438 Baltais 02:29:11 VB2 108 V182 +1:02:28 +53:51 02:16 581 148 729
225 Mairis ApsĪtis 15376 Spēka pasaule 02:29:12 VB2 109 V183 +1:02:29 +53:52 02:56 581 114 695
226 Nelda Neilande 5180 Vichy / FamilyFun 02:29:18 SBJ 6 S43 +37:40 +33:37 02:46 748 175 923
227 Kalvis Silgals 5416 02:29:35 VB2 110 V184 +1:02:52 +54:15 03:17 580 102 682
228 Viktors Kuļiks 15440 02:29:39 VB4 8 V185 +1:02:56 +32:28 02:50 579 118 697
229 Dace Hartmane 5319 Talsu pauguraines Zaķi 02:29:41 SB3 10 S44 +38:03 +35:18 03:05 746 157 903
230 Ritvars Bikšis 5242 socktoys.lv 02:29:59 VB2 111 V186 +1:03:16 +54:39 01:50 578 183 761
231 Rolands Gritāns 5206 Biznesa parks ABAVA 02:30:01 VB3 50 V187 +1:03:18 +48:13 03:03 578 110 688
232 Intars Opolais 5227 Izturība 02:30:03 VB2 112 V188 +1:03:20 +54:43 02:34 578 131 709
233 Uģis Bents 5098 02:30:21 VB2 113 V189 +1:03:38 +55:01 02:54 577 116 693
234 Inese Neilande 5303 Kača liek skriet! 02:30:38 SB3 11 S45 +39:00 +36:15 03:06 741 156 897
235 Rigonda Germova 5087 02:30:55 SB3 12 S46 +39:17 +36:32 03:01 740 161 901
236 Dainis Driņķis 5094 DzSK Lokomotīve 02:31:02 VB3 51 V190 +1:04:19 +49:14 04:04 574 82 656
237 Armands Auziņš 5062 02:31:22 VB3 52 V191 +1:04:39 +49:34 03:21 573 100 673
238 Ieviņa Gaiziņa 5320 VSK Noskrien 02:31:31 SB3 13 S47 +39:53 +37:08 03:00 737 162 899
239 Deniss Arseņins 5222 DNB banka 02:31:48 VB2 114 V192 +1:05:05 +56:28 03:44 571 90 661
240 Ina Graudiņa 5033 VSK Noskrien Vāveres 02:31:58 SB2 28 S48 +40:20 +40:20 02:43 735 179 914
241 Andrejs Pētersons 5469 02:32:20 VB2 115 V193 +1:05:37 +57:00 02:46 569 121 690
242 Aija Freiberga 5163 02:32:27 SB2 29 S49 +40:49 +40:49 02:55 732 166 898
243 Kristaps Mierkalns 15500 Engures sportam 02:32:27 VB2 116 V194 +1:05:44 +57:07 03:04 569 109 678
244 Mihails Kisļakovs 5115 Mindpv 02:32:36 VB2 117 V195 +1:05:53 +57:16 03:00 568 112 680
245 Ance Ziediņa 5402 OK Ziemeļkurzeme 02:32:44 SB2 30 S50 +41:06 +41:06 03:34 731 136 867
246 Alvis Lepiksons 5352 Auseklis IK 02:32:44 VB3 53 V196 +1:06:01 +50:56 03:32 568 95 663
247 Valdis Sproģis 5271 Saldus boksa klubs 02:32:54 VB2 118 V197 +1:06:11 +57:34 03:02 567 110 677
248 Žanna Vanaga 5267 VSK Noskrien 02:33:00 SB3 14 S51 +41:22 +38:37 03:16 730 148 878
249 Roberts Koleda 5161 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:33:05 VB3 54 V198 +1:06:22 +51:17 02:20 566 144 710
250 Aldis Kešāns 5211 02:33:10 VB2 119 V199 +1:06:27 +57:50 04:05 566 82 648
251 Didzis Krīgers 5074 02:33:14 VB4 9 V200 +1:06:31 +36:03 03:32 566 95 661
252 Laura Veličko 5042 KMKVP 02:33:20 SB2 31 S52 +41:42 +41:42 03:05 728 157 885
253 Laura Igaviņa 5277 SK Lejasciems 02:33:26 SBJ 7 S53 +41:48 +37:45 03:13 728 151 879
254 Aigars Tohters 5022 02:33:32 VB2 120 V201 +1:06:49 +58:12 03:05 565 109 674
255 Jana Puze 5446 VSK Noskrien 02:33:45 SB2 32 S54 +42:07 +42:07 02:55 726 166 892
256 Karīna Agafonova 5317 TRXCēsis 02:34:37 SB2 33 S55 +42:59 +42:59 03:37 722 134 856
257 Evija Šveca 5410 Eko O 02:34:38 SB3 15 S56 +43:00 +40:15 03:20 722 146 868
258 Aivars Spūlis 5234 Izturība 02:34:47 VB2 121 V202 +1:08:04 +59:27 02:33 560 131 691
259 Mārtiņš Priede 15408 02:34:50 VB2 122 V203 +1:08:07 +59:30 03:09 560 106 666
260 Vadims Sovetovs 5237 I Love Running 02:34:53 VB3 55 V204 +1:08:10 +53:05 03:15 560 103 663
261 Edgars Lapiņš 5025 SSE Riga / VSK Noskrien 02:35:03 VB2 123 V205 +1:08:20 +59:43 03:17 559 102 661
262 Aivars Lapa 5176 Autostarts.lv 02:35:06 VB3 56 V206 +1:08:23 +53:18 02:32 559 132 691
263 Māris Mihaļskis 5471 02:35:13 VB2 124 V207 +1:08:30 +59:53 03:06 559 108 667
264 Ina Balgalve 5048 02:35:23 SB3 16 S57 +43:45 +41:00 02:41 718 181 899
265 Aleksandrs Ļisickis 5444 I LOVE RUNNING 02:35:29 VB2 125 V208 +1:08:46 +1:00:09 03:33 558 94 652
266 Anete Danelsone 5431 VSK Noskrien Blonde 02:35:32 SB2 34 S58 +43:54 +43:54 02:43 718 179 897
267 Māris Lūsis 5452 VSK Noskrien 02:35:33 VB2 126 V209 +1:08:50 +1:00:13 03:13 557 104 661
268 Andžejs Stenclavs 15472 02:35:39 VB3 57 V210 +1:08:56 +53:51 02:42 557 124 681
269 Justīne Savitska 5421 02:35:49 SB2 35 S59 +44:11 +44:11 02:50 716 171 887
270 Danute Fībiga-Daukšte 5077 02:36:01 SB2 36 S60 +44:23 +44:23 03:20 716 146 862
271 Dace Podkalne 5148 VSK Noskrien 02:36:08 SB2 37 S61 +44:30 +44:30 03:58 715 122 837
272 Kaspars Kārkliņš 5245 42km.lv 02:36:08 VB3 58 V211 +1:09:25 +54:20 03:25 555 98 653
273 Zane Bulāne 5091 VSK Noskrien 02:36:11 SB2 38 S62 +44:33 +44:33 02:51 715 170 885
274 Baiba Frišenbrūdere 5220 Engures sportam 02:36:19 SB3 17 S63 +44:41 +41:56 03:40 714 132 846
275 Ieva Ozoliņa 5041 AkmensDizains.lv 02:36:35 SB2 39 S64 +44:57 +44:57 03:00 713 162 875
276 Reinis Skujiņš 15464 02:36:42 VB2 127 V212 +1:09:59 +1:01:22 03:28 553 97 650
277 Kristaps Zvirgzds 5112 02:36:51 VBJ 19 V213 +1:10:08 +1:10:08 01:47 553 188 741
278 Dina Alksne 5331 Kocēnu sporta klubs 02:36:58 SB3 18 S65 +45:20 +42:35 03:16 711 148 859
279 Zane Timma 5118 SK Katrīna 02:37:14 SB2 40 S66 +45:36 +45:36 02:56 710 165 875
280 Nauris Pļaviņš 5102 AkmensDizains.lv 02:37:14 VB2 128 V214 +1:10:31 +1:01:54 02:01 552 166 718
281 Jurģis Stukuls 5117 SK Katrīna 02:37:19 VB2 129 V215 +1:10:36 +1:01:59 01:32 551 218 769
282 Anita Dīce 5333 02:37:44 SB2 41 S67 +46:06 +46:06 03:27 708 141 849
283 Nauris Auzenbahs 5095 DzSK Lokomotīve 02:37:45 VB3 59 V216 +1:11:02 +55:57 02:52 550 117 667
284 Viesturs Puriņš 5387 02:37:49 VB3 60 V217 +1:11:06 +56:01 03:27 549 97 646
285 Mareks Strihors 5389 02:38:05 VB3 61 V218 +1:11:22 +56:17 03:06 549 108 657
286 Vilnis Peipiņs 5460 TENAPORS 02:38:30 VB2 130 V219 +1:11:47 +1:03:10 03:24 547 99 646
287 Evija Vate 5263 Engures Sportam 02:38:32 SB2 42 S68 +46:54 +46:54 02:40 704 182 886
288 Agris Meilerts 5141 Latvijas Finieris Mežs 02:38:35 VB3 62 V220 +1:11:52 +56:47 03:28 547 97 644
289 Edgars Zaķis 5475 VSK Noskrien 02:38:41 VB2 131 V221 +1:11:58 +1:03:21 03:08 546 107 653
290 Dzintra Skārda 5270 Olainfarm 02:38:47 SB2 43 S69 +47:09 +47:09 03:16 703 148 851
291 Austris Vasiļevskis 5157 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:38:54 VB3 63 V222 +1:12:11 +57:06 03:05 546 109 655
292 Jānis Ausmanis 5021 SK Katrīna 02:39:02 VB3 64 V223 +1:12:19 +57:14 02:02 545 165 710
293 Vija Olte 5162 02:39:05 SB2 44 S70 +47:27 +47:27 03:14 702 150 852
294 Jānis Sebris 15372 02:39:08 VB2 132 V224 +1:12:25 +1:03:48 03:54 545 86 631
295 Agnese Kundziņa 5328 02:39:10 SB2 45 S71 +47:32 +47:32 03:04 701 158 859
296 Kristīne Sekace 5355 Kustību telpa 02:39:19 SB2 46 S72 +47:41 +47:41 03:05 701 157 858
297 Gunta Reinicāne 5080 02:39:48 SB2 47 S73 +48:10 +48:10 03:09 699 154 853
298 Gundars Bēms 5290 02:39:57 VB2 133 V225 +1:13:14 +1:04:37 03:12 542 105 647
299 Normunds Paško 5219 Mauciens 02:40:24 VB3 65 V226 +1:13:41 +58:36 02:41 541 125 666
300 Gunta Brazauska 5066 02:40:26 SB2 48 S74 +48:48 +48:48 03:27 696 141 837
301 Arvīds Martinsons 5411 Straupe 02:40:30 VB2 134 V227 +1:13:47 +1:05:10 02:16 540 148 688
302 Marika Zālīte 5100 VSK Noskrien 02:40:31 SB2 49 S75 +48:53 +48:53 02:50 695 171 866
303 Miķelis Zondaks 5128 02:40:47 VB2 135 V228 +1:14:04 +1:05:27 03:22 539 100 639
304 Roberts Neilands 5005 Dzērbenes Stacija 02:40:50 VB3 66 V229 +1:14:07 +59:02 03:28 539 97 636
305 Natālija Treulande 5174 VSK Noskrien 02:40:52 SB2 50 S76 +49:14 +49:14 03:05 694 157 851
306 Ruslans Mamedovs 5003 Binitex 02:40:56 VB2 136 V230 +1:14:13 +1:05:36 02:34 539 131 670
307 Natale Carlone 5409 Latnorwaly 02:41:01 VB3 67 V231 +1:14:18 +59:13 04:34 539 73 612
308 Regnārs Valciņš 5060 RL Grupa 02:41:08 VB3 68 V232 +1:14:25 +59:20 02:51 538 118 656
309 Ieva Meiere 5259 OK Ziemeļkurzeme 02:41:21 SB3 19 S77 +49:43 +46:58 03:33 692 137 829
310 Harijs Meiers 5260 OK Ziemeļkurzeme 02:41:23 VB3 69 V233 +1:14:40 +59:35 03:29 537 96 633
311 Kārlis Kravis 5321 Crossfit Rīdzene 2 02:42:03 VB2 137 V234 +1:15:20 +1:06:43 02:44 535 123 658
312 Vjačeslavs Kostromins 5301 02:42:05 VB2 138 V235 +1:15:22 +1:06:45 03:25 535 98 633
313 Ligita Leitlande 5241 02:42:11 SB3 20 S78 +50:33 +47:48 03:57 688 123 811
314 Reinis Liepiņš 5071 02:42:20 VB2 139 V236 +1:15:37 +1:07:00 02:15 534 149 683
315 Ieva Kušnere 5289 02:42:33 SB2 51 S79 +50:55 +50:55 03:17 687 148 835
316 Raisa Marčinkus 5311 S/k Ozolnieki 02:42:36 SB4 2 S80 +50:58 +15:09 03:36 687 135 822
317 Oskars Damroze 5283 Damroze Family 02:43:14 VBJ 20 V237 +1:16:31 +1:16:31 03:01 531 111 642
318 Indars Melzobs 5195 VSK Noskrien 02:43:27 VB2 140 V238 +1:16:44 +1:08:07 02:20 531 144 675
319 Konstantins Kvasovs 5039 02:43:30 VB2 141 V239 +1:16:47 +1:08:10 03:09 530 106 636
320 Aiga Vīdmane 5069 02:43:43 SB3 21 S81 +52:05 +49:20 03:28 682 140 822
321 Alona Dobele 5461 Zoorbagan 02:43:45 SB2 52 S82 +52:07 +52:07 03:08 682 155 837
322 Ģirts Goško 5050 Piedzīvojumu meklētāji 02:43:53 VB2 142 V240 +1:17:10 +1:08:33 03:20 529 101 630
323 Krista Kamere 5323 02:43:57 SBJ 8 S83 +52:19 +48:16 03:14 681 150 831
324 Valters Vonda 5322 02:44:00 VB2 143 V241 +1:17:17 +1:08:40 02:17 529 147 676
325 Sanita Rāviņa 15384 #art #smart #love 02:44:09 SB2 53 S84 +52:31 +52:31 03:41 680 132 812
326 Ilze Šarna 5459 DNB Service Centre Riga 02:44:19 SB2 54 S85 +52:41 +52:41 03:32 679 137 816
327 Dāvis Pērkons 5417 Swedbank 02:44:57 VB2 144 V242 +1:18:14 +1:09:37 03:32 526 95 621
328 Natalija Zeņina 15388 02:45:06 SB3 22 S86 +53:28 +50:43 03:48 676 128 804
329 Arno Strods 5474 02:45:26 VB2 145 V243 +1:18:43 +1:10:06 03:57 524 85 609
330 Sergejs Kubraks 5458 Engures sportam 02:45:37 VB3 70 V244 +1:18:54 +1:03:49 03:44 524 90 614
331 Marita Lapa 5175 Autostarts.lv 02:45:38 SB3 23 S87 +54:00 +51:15 03:57 674 123 797
332 Guntis Jēkabsons 5327 02:45:39 VB2 146 V245 +1:18:56 +1:10:19 03:49 523 88 611
333 Anna Brokāne 5108 Solis Dabā 02:46:00 SB2 55 S88 +54:22 +54:22 02:49 672 172 844
334 Iveta Zāģere 5396 Meridiāns 02:46:18 SB3 24 S89 +54:40 +51:55 03:36 671 135 806
335 Santa Grāvelsiņa 5275 Legs Misérables 02:46:37 SB2 56 S90 +54:59 +54:59 03:30 670 139 809
336 Armīns Meisters 5351 02:46:54 VB3 71 V246 +1:20:11 +1:05:06 03:49 520 88 608
337 Līga Alksne 5231 Sportland 02:46:55 SB2 57 S91 +55:17 +55:17 02:57 669 164 833
338 Laura Freimane 5404 02:46:59 SB2 58 S92 +55:21 +55:21 03:56 669 123 792
339 Daiga Greiškāne 5168 VSK Noskrien 02:47:01 SB3 25 S93 +55:23 +52:38 02:59 668 163 831
340 Uldis Klemperis 5196 ELA 02:47:08 VB4 10 V247 +1:20:25 +49:57 03:50 519 87 606
341 Simona Ozola-Ozoliņa 5120 02:47:13 SB2 59 S94 +55:35 +55:35 03:13 668 151 819
342 Anita Zagorska 5090 02:47:21 SB2 60 S95 +55:43 +55:43 03:33 667 137 804
343 Mikus Voss 5083 Čop čop čop 02:47:26 VB2 147 V248 +1:20:43 +1:12:06 02:51 518 118 636
344 Agnese Ozoliņa 5467 02:48:21 SB2 61 S96 +56:43 +56:43 04:00 663 121 784
345 Jānis Straukmanis 5378 Straukmanis 02:49:02 VB2 148 V249 +1:22:19 +1:13:42 03:19 513 101 614
346 Dace Skrastiņa 5304 02:49:34 SB3 26 S97 +57:56 +55:11 03:24 658 143 801
347 Artūrs Sņegovičs 5122 02:49:40 VB2 149 V250 +1:22:57 +1:14:20 03:10 511 106 617
348 Krišjānis Hartmanis 5363 KIČE 02:49:43 VB2 150 V251 +1:23:00 +1:14:23 03:13 511 104 615
349 Artūrs Levins 5280 ALLE HOP 02:49:49 VB2 151 V252 +1:23:06 +1:14:29 02:41 511 125 636
350 Jānis Zemturis 5072 02:50:28 VB4 11 V253 +1:23:45 +53:17 05:21 509 63 572
351 Mārcis Fogels 5217 SK Sigulda 02:50:57 VB2 152 V254 +1:24:14 +1:15:37 03:03 507 110 617
352 Anita Galašina 5250 SPORTLAND 02:51:23 SBJ 9 S98 +59:45 +55:42 04:14 651 115 766
353 Antra Spundiņa 5154 VSK Noskrien 02:52:09 SB2 62 S99 +1:00:31 +1:00:31 03:18 648 147 795
354 Ģirts Gudrīts 15002 legs miserable 02:52:19 VB2 153 V255 +1:25:36 +1:16:59 03:38 503 92 595
355 Aija Melezere 5075 SK Dzērvene 02:52:22 SB2 63 S100 +1:00:44 +1:00:44 02:51 648 170 818
356 Lita Marauska 5249 SK Katrīna 02:52:47 SB3 27 S101 +1:01:09 +58:24 03:29 646 139 785
357 Zane Dille 5236 02:52:57 SB3 28 S102 +1:01:19 +58:34 03:52 645 125 770
358 Kristīne Karsa 5370 02:52:58 SB2 64 S103 +1:01:20 +1:01:20 04:14 645 115 760
359 Iveta Nagle 15404 02:53:00 SB2 65 S104 +1:01:22 +1:01:22 03:53 645 125 770
360 Gunārs Slaide 5018 Baldones Lauvas 02:53:25 VB3 72 V256 +1:26:42 +1:11:37 03:46 500 89 589
361 Jurijs Andrejevs 5383 02:53:30 VB2 154 V257 +1:26:47 +1:18:10 03:19 500 101 601
362 Maksims Birjuļins 5224 DNB banka 02:53:59 VB3 73 V258 +1:27:16 +1:12:11 03:24 498 99 597
363 Juris Rocēns 5184 VSK Noskrien 02:54:19 VB3 74 V259 +1:27:36 +1:12:31 03:12 497 105 602
364 Krišjānis Stepiņš 5268 Purva Kurmji 02:55:21 VB2 155 V260 +1:28:38 +1:20:01 04:05 495 82 577
365 Jānis Pērkons 5160 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:55:24 VB3 75 V261 +1:28:41 +1:13:36 03:07 494 107 601
366 Simona Radoviča 5465 BALTAIS 02:55:51 SB2 66 S105 +1:04:13 +1:04:13 04:10 635 116 751
367 Aleksandra Khokhlova 5418 02:55:54 SB2 67 S106 +1:04:16 +1:04:16 04:10 635 116 751
368 Ilona Sedleniece 5354 02:56:02 SB3 29 S107 +1:04:24 +1:01:39 03:45 634 129 763
369 Marika Pazare 5435 Swedbank 02:56:55 SB2 68 S108 +1:05:17 +1:05:17 04:25 631 110 741
370 Elīna Tolokonceva 5235 VSK Noskrien 02:57:33 SB2 69 S109 +1:05:55 +1:05:55 03:25 629 142 771
371 Evija Abiļeva 5346 Swedbank 02:57:46 SB2 70 S110 +1:06:08 +1:06:08 02:46 628 175 803
372 Zanda Taupmana 5139 Maratona klubs / VSK Noskrien 02:58:14 SB3 30 S111 +1:06:36 +1:03:51 04:28 626 109 735
373 Guntis Doļģis 5067 Pūči 02:58:32 VB4 12 V262 +1:31:49 +1:01:21 04:17 486 78 564
374 Armands Alksnis 5472 LIGNUM LATVIJA 02:58:37 VB3 76 V263 +1:31:54 +1:16:49 03:18 485 102 587
375 Solvita Gaile 15452 02:58:39 SB2 71 S112 +1:07:01 +1:07:01 03:47 625 128 753
376 Mareks Celmiņš 5205 Biznesa parks ABAVA 02:58:47 VB2 156 V264 +1:32:04 +1:23:27 03:50 485 87 572
377 Santa Roze 5334 VSK Noskrien 02:58:52 SB3 31 S113 +1:07:14 +1:04:29 03:17 624 148 772
378 Kaspars Klētnieks 15480 Nūjo vesels 02:59:01 VB3 77 V265 +1:32:18 +1:17:13 02:48 484 120 604
379 Rūdolfs Abiļevs 5345 New Village Workout 02:59:36 VB2 157 V266 +1:32:53 +1:24:16 03:17 483 102 585
380 Linda Duge 5450 02:59:58 SB2 72 S114 +1:08:20 +1:08:20 03:30 620 139 759
381 Jānis Bārda 5286 02:59:58 VB3 78 V267 +1:33:15 +1:18:10 04:26 482 76 558
382 Elīna Zālīte 15356 03:00:10 SB2 73 S115 +1:08:32 +1:08:32 03:28 620 140 760
383 Evita Baltiņa 5006 VSK Noskrien 03:00:15 SB2 74 S116 +1:08:37 +1:08:37 03:16 619 148 767
384 Agnija Zizlāne 5109 -0 03:00:50 SB2 75 S117 +1:09:12 +1:09:12 03:50 617 127 744
385 Inga Pļaviņa 5103 AkmensDizains.lv 03:01:01 SB2 76 S118 +1:09:23 +1:09:23 03:42 617 131 748
386 Agnese Bahmane 5104 AkmensDizains.lv 03:01:38 SB2 77 S119 +1:10:00 +1:10:00 03:14 615 150 765
387 Zigmunds Vītiņš 5038 03:01:38 VB3 79 V268 +1:34:55 +1:19:50 02:41 477 125 602
388 Raimonds Lapiņš 5274 OK Kurmis 03:01:38 VB3 80 V269 +1:34:55 +1:19:50 03:14 477 104 581
389 Andris Segliņš 5097 Segliņa Sporta Skola 03:01:40 VB2 158 V270 +1:34:57 +1:26:20 04:10 477 80 557
390 Lauris Meiers 5359 VENDEN 03:01:44 VB3 81 V271 +1:35:01 +1:19:56 03:45 477 89 566
391 Elizabete Ločmele 5436 Burkānciems 03:01:47 SBJ 10 S120 +1:10:09 +1:06:06 05:58 614 81 695
392 Lelde Spriņģe 5056 03:02:01 SB2 78 S121 +1:10:23 +1:10:23 03:16 613 148 761
393 Sandra Rocēna 5183 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 03:02:34 SB3 32 S122 +1:10:56 +1:08:11 03:27 611 141 752
394 Evija Taurene 5273 VSK Noskrien / Noskrien Cēsis 03:02:34 SB2 79 S123 +1:10:56 +1:10:56 03:59 611 122 733
395 Ieva Rukšāne 5201 Čop čop čop 03:03:11 SB2 80 S124 +1:11:33 +1:11:33 02:15 609 216 825
396 Līva Lapiņa 5329 03:03:42 SB2 81 S125 +1:12:04 +1:12:04 04:35 608 106 714
397 Rūta Šneidere 5047 03:03:54 SB2 82 S126 +1:12:16 +1:12:16 04:26 607 109 716
398 Pavels Kirilovskis 5364 ZoorbaRun 03:03:54 VB3 82 V272 +1:37:11 +1:22:06 05:27 472 61 533
399 Andis Tiļčiks 5172 Smiltene 03:04:16 VB2 159 V273 +1:37:33 +1:28:56 04:13 471 79 550
400 Romans Šroms 5437 VSK Noskrien 03:05:32 VB2 160 V274 +1:38:49 +1:30:12 03:51 467 87 554
401 Jānis Eimuss 5440 SIA LATTELECOM 03:05:35 VB3 83 V275 +1:38:52 +1:23:47 04:19 467 78 545
402 Kristīne Antiņa 5065 03:06:32 SB2 83 S127 +1:14:54 +1:14:54 03:40 598 132 730
403 Gints Antiņš 5051 03:06:32 VB2 161 V276 +1:39:49 +1:31:12 03:09 465 106 571
404 Dace Tītmane 5030 03:06:49 SB3 33 S128 +1:15:11 +1:12:26 04:07 598 118 716
405 Līga Pakalna 5105 KROKUS 03:08:13 SB2 84 S129 +1:16:35 +1:16:35 03:25 593 142 735
406 Inga Vate 5096 03:08:35 SB3 34 S130 +1:16:57 +1:14:12 03:57 592 123 715
407 Dace Šmite 5156 Lielvārdes Zaķenes 03:08:36 SB3 35 S131 +1:16:58 +1:14:13 04:24 592 110 702
408 Inese Nudiena 5247 03:08:37 SB2 85 S132 +1:16:59 +1:16:59 03:36 592 135 727
409 Ilze Rata 5159 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:09:14 SB4 3 S133 +1:17:36 +41:47 03:30 590 139 729
410 Linda Kubiloviča 5253 Nūjo ar vēju 03:09:47 SB3 36 S134 +1:18:09 +1:15:24 03:10 588 153 741
411 Aivars Dūka 15396 Nūjo vesels 03:09:48 VB4 13 V277 +1:43:05 +1:12:37 03:13 457 104 561
412 Aija Dzeņkovska 5001 Nūjo vesels 03:10:27 SB3 37 S135 +1:18:49 +1:16:04 03:28 586 140 726
413 Linda Grīnberga 5451 03:10:43 SB2 86 S136 +1:19:05 +1:19:05 04:21 585 111 696
414 Valdis Vikmanis 5243 03:10:58 VB2 162 V278 +1:44:15 +1:35:38 04:11 454 80 534
415 Mārtiņš Dimiters 5194 SK ASI 03:10:59 VB4 14 V279 +1:44:16 +1:13:48 04:10 454 80 534
416 Baiba Sīmane 5198 RedFrog 03:11:00 SB2 87 S137 +1:19:22 +1:19:22 03:24 584 143 727
417 Ingūna Sevostjanova 5373 Nūjo vesels 03:12:42 SB3 38 S138 +1:21:04 +1:18:19 03:11 579 152 731
418 Sandis Krutovs 5126 cedric.lv 03:13:43 VB2 163 V280 +1:47:00 +1:38:23 02:45 448 122 570
419 Mārtiņš Puriņš 5015 03:14:36 VB2 164 V281 +1:47:53 +1:39:16 03:20 446 101 547
420 Marts Kalniņš 5045 Vidzemes Būvserviss 03:15:44 VB3 84 V282 +1:49:01 +1:33:56 04:23 443 76 519
421 Dace Vegnere 5187 03:16:09 SB3 39 S139 +1:24:31 +1:21:46 04:24 569 110 679
422 Inga Putraima 5335 03:16:26 SB2 88 S140 +1:24:48 +1:24:48 03:20 568 146 714
423 Linda Lūkina 5406 Limbaži Active 03:16:26 SB2 89 S141 +1:24:48 +1:24:48 03:08 568 155 723
424 Anete Vilne 15360 Sapiera brokastis 03:18:16 SBJ 11 S142 +1:26:38 +1:22:35 04:03 563 120 683
425 Normunds Davidčuks 5282 Stāmučnieki 03:18:19 VB2 165 V283 +1:51:36 +1:42:59 03:34 437 94 531
426 Santa Cine 5361 Swedbank 03:19:07 SB2 90 S143 +1:27:29 +1:27:29 04:07 561 118 679
427 Inese Mellēna 5428 03:20:58 SB2 91 S144 +1:29:20 +1:29:20 05:17 555 92 647
428 Lauris Mellēns 5427 03:20:58 VB2 166 V284 +1:54:15 +1:45:38 05:31 431 61 492
429 Līva Jumeja 5213 03:21:37 SB2 92 S145 +1:29:59 +1:29:59 03:34 554 136 690
430 Normunds Vilūns 5414 VSK Noskrien 03:23:11 VB3 85 V285 +1:56:28 +1:41:23 05:30 427 61 488
431 Linda Loce 5046 Lynxdojo 03:24:11 SB2 93 S146 +1:32:33 +1:32:33 03:36 547 135 682
432 Sandra Melgalve 5344 Nūjo vesels 03:27:47 SB3 40 S147 +1:36:09 +1:33:24 03:50 537 127 664
433 Ruta Virbule 5390 Ezerkauliņi 03:28:07 SB3 41 S148 +1:36:29 +1:33:44 05:46 536 84 620
434 Daiga Piebalga 5020 VSK Noskrien 03:28:38 SB3 42 S149 +1:37:00 +1:34:15 03:42 535 131 666
435 Gaida Ķerve 5343 Nūjo ar vēju 03:29:12 SB4 4 S150 +1:37:34 +1:01:45 03:33 534 137 671
436 Benita Ločmele 5136 Nūjo ar vēju 03:29:14 SB4 5 S151 +1:37:36 +1:01:47 04:13 534 115 649
437 Dace Janeka 5281 Nūjo ar vēju 03:29:14 SB3 43 S152 +1:37:36 +1:34:51 03:26 534 141 675
438 Ruta Dīce 5037 Gausā Jūdze 03:29:29 SB4 6 S153 +1:37:51 +1:02:02 03:51 533 126 659
439 Uldis Dīcis 5035 Gausā Jūdze 03:29:29 VB4 15 V286 +2:02:46 +1:32:18 03:49 414 88 502
440 Agnese Leiburga 5309 Zemgales Ziņas 03:30:14 SB3 44 S154 +1:38:36 +1:35:51 04:43 531 103 634
441 Aleksandrs Naumenko 5306 03:31:54 VB4 16 V287 +2:05:11 +1:34:43 03:57 409 85 494
442 Inta Amoliņa 5134 VSK Noskrien 03:33:50 SB4 7 S155 +1:42:12 +1:06:23 05:13 522 93 615
443 Linda Rone 5419 03:34:40 SB2 94 S156 +1:43:02 +1:43:02 04:46 520 102 622
444 Ilze Pelēce 5257 VSK Noskrien 03:34:52 SB3 45 S157 +1:43:14 +1:40:29 03:28 520 140 660
445 Agnese Meikšāne 15460 vsk noskrien blond 03:34:55 SB2 95 S158 +1:43:17 +1:43:17 03:32 519 137 656
446 Ilze Fogele 5218 SK Sigulda 03:34:57 SB2 96 S159 +1:43:19 +1:43:19 03:44 519 130 649
447 Jaan Vehlmann 5019 JK Hermes 03:35:38 VB4 17 V288 +2:08:55 +1:38:27 03:46 402 89 491
448 Kristīne Kuka 5028 AD FITNESS 03:39:10 SB3 46 S160 +1:47:32 +1:44:47 03:52 509 125 634
449 Dzintars Laganovskis 5073 AD Fitness 03:39:10 VB3 86 V289 +2:12:27 +1:57:22 04:49 396 70 466
450 Saila Jansone 5142 SK Katrīna 03:44:24 SB4 8 S161 +1:52:46 +1:16:57 06:21 497 76 573
451 Inga Heidemane 5143 SK Katrīna 03:44:24 SB3 47 S162 +1:52:46 +1:50:01 05:36 497 87 584
452 Ainārs Zizlāns 5113 03:46:31 VB3 87 V290 +2:19:48 +2:04:43 04:26 383 76 459
453 Līga Laganovska 5111 03:46:32 SB3 48 S163 +1:54:54 +1:52:09 03:52 493 125 618
454 Dana Spulle 5337 Jāņa sēta 03:47:15 SB2 97 S164 +1:55:37 +1:55:37 03:59 491 122 613
455 Gunta Ozoliņa 5292 03:49:18 SB3 49 S165 +1:57:40 +1:54:55 03:36 487 135 622
456 Inguna Skujiņa 5084 Nūjo vesels 03:51:43 SB4 9 S166 +2:00:05 +1:24:16 04:47 482 101 583
457 Marita Ozoliņa 5063 Nūjo priekam 03:52:43 SB2 98 S167 +2:01:05 +2:01:05 04:11 480 116 596
458 Normunds Šibeiks 5449 Nūjo priekam 03:52:45 VB3 88 V291 +2:26:02 +2:10:57 04:11 373 80 453
459 Santa Logina 5408 Zemgales Ziņas 03:54:01 SB2 99 S168 +2:02:23 +2:02:23 03:57 477 123 600
460 Liene Zālmane 5316 03:54:05 SB2 100 S169 +2:02:27 +2:02:27 03:47 477 128 605
461 Didzis Kalējs 5430 03:57:12 VB2 167 V292 +2:30:29 +2:21:52 04:08 366 81 447
462 Daiga Holma 5294 Saulainais ekspresis 04:13:09 SB4 10 S170 +2:21:31 +1:45:42 07:28 441 65 506
463 Aija Orniņa 5009 04:17:49 SB3 50 S171 +2:26:11 +2:23:26 05:18 433 92 525
464 Ivo Vaicis 5315 DNF
465 Gvido Borovskis 5155 Gotika Auto I VSK Noskrien DNF
466 Aivis Reinholds 5092 Siguldas Maratona klubs DNF