Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Ronimoiss 6135 Inov-8 / OSveikals.lv 01:46:56 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:31 1000 242 1242
2 Uldis Kļaviņš 6083 VSK Noskrien Rieksti 01:50:20 VL2 2 V2 +03:24 +03:24 00:28 969 268 1237
3 Jānis Šņoriņš 6233 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:55:22 VLJ 1 V3 +08:26 +00:00 00:30 927 250 1177
4 Mārcis Bokmanis 6265 DNB banka 01:56:13 VL2 3 V4 +09:17 +09:17 00:42 920 179 1099
5 Aigars Kalnups 6113 SSK Bebra 01:56:25 VL2 4 V5 +09:29 +09:29 00:35 919 214 1133
6 Kalvis Alseika 6209 Maratona Klubs 01:57:39 VLJ 2 V6 +10:43 +02:17 00:37 909 203 1112
7 Jevgeņijs Stepanovs 6131 DzSK Lokomotīve 02:01:56 VL2 5 V7 +15:00 +15:00 00:46 877 163 1040
8 Mārtiņš Marnauza 6242 02:02:04 VL2 6 V8 +15:08 +15:08 00:51 876 147 1023
9 Nikolajs Saulītis 6027 Limbaži 02:02:11 VL3 1 V9 +15:15 +00:00 00:33 875 227 1102
10 Artūrs Blūmiņš 6129 Virsotne / MARMOT 02:02:17 VL2 7 V10 +15:21 +15:21 00:37 874 203 1077
11 Konstantīns Biktimirovs 6148 VSK Noskrien 02:02:38 VL2 8 V11 +15:42 +15:42 00:41 872 183 1055
12 Artis Logins 6190 02:02:47 VLJ 3 V12 +15:51 +07:25 00:55 871 136 1007
13 Uldis Klepers 6056 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:03:47 VL2 9 V13 +16:51 +16:51 00:47 864 160 1024
14 Raivis Reinfelds 6232 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:03:57 VL2 10 V14 +17:01 +17:01 00:34 863 221 1084
15 Artis Krievāns 6173 02:04:25 VL3 2 V15 +17:29 +02:14 00:46 859 163 1022
16 Andris Sprūds 6085 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:05:14 VL2 11 V16 +18:18 +18:18 00:46 854 163 1017
17 Ģirts Dakša 6168 02:05:57 VL2 12 V17 +19:01 +19:01 00:55 849 136 985
18 Vents Lupkins 6283 02:06:07 VL2 13 V18 +19:11 +19:11 00:34 848 221 1069
19 Juris Gudēvics - Liepiņš 6123 VSK Noskrien 02:06:14 VL2 14 V19 +19:18 +19:18 00:32 847 234 1081
20 Ivo Rudinskis 6145 Saldus Boksa Klubs 02:06:17 VL2 15 V20 +19:21 +19:21 00:34 847 221 1068
21 Matīss Haritonovs 6263 Salomon | Taku Skrējējs 02:06:41 VL2 16 V21 +19:45 +19:45 00:43 844 174 1018
22 Austris Armans 6112 ASK PATRIA SPORTLAND 02:08:16 VL2 17 V22 +21:20 +21:20 00:47 834 160 994
23 Juris Šehtels 6183 Ādaži 02:08:45 VL3 3 V23 +21:49 +06:34 00:41 831 183 1014
24 Reinis Skorovs 6140 VSK Noskrien 02:10:21 VLJ 4 V24 +23:25 +14:59 00:32 820 234 1054
25 Ivars Jankavs 16016 02:10:29 VL3 4 V25 +23:33 +08:18 01:14 820 101 921
26 Jānis Actiņš 6079 VSK Noskrien / LSC 02:11:13 VL3 5 V26 +24:17 +09:02 00:51 815 147 962
27 Agris Rusmanis 6146 Saldus Boksa Klubs 02:11:14 VL2 18 V27 +24:18 +24:18 00:35 815 214 1029
28 Guntis Šmaukstelis 6045 Čop čop čop 02:11:35 VL2 19 V28 +24:39 +24:39 00:40 813 188 1001
29 Aigars Lūsis 6231 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:11:39 VL4 1 V29 +24:43 +00:00 00:52 812 144 956
30 Normunds Bremze 6058 Rīga 02:11:52 VL3 6 V30 +24:56 +09:41 01:02 811 121 932
31 Rihards Volfs 6072 RajA 02:11:58 VL2 20 V31 +25:02 +25:02 00:42 810 179 989
32 Jānis Teteris 6203 A2 02:12:13 VL3 7 V32 +25:17 +10:02 00:58 809 129 938
33 Sergejs Maslobojevs 6043 02:12:19 VL2 21 V33 +25:23 +25:23 00:59 808 127 935
34 Linda Boldāne 6267 DNB Service Centre 02:12:21 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 00:52 1000 179 1179
35 Edgars Misiņš 6308 Patria Sportland 02:12:52 VLJ 5 V34 +25:56 +17:30 00:43 805 174 979
36 Salvis Brasavs 6084 02:12:52 VL3 8 V35 +25:56 +10:41 00:41 805 183 988
37 Žydrūnas Baltrušaitis 6110 Na, pagauk! 02:12:53 VL3 9 V36 +25:57 +10:42 00:46 805 163 968
38 Ainārs Kumpiņš 6092 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:13:10 VL2 22 V37 +26:14 +26:14 00:49 803 153 956
39 Jānis Šnepste 6255 VSK Noskrien 02:13:42 VL3 10 V38 +26:46 +11:31 00:48 800 156 956
40 Mārtiņš Miķelsons 6012 www.lmp.lv / VSK Noskrien 02:13:44 VL3 11 V39 +26:48 +11:33 00:43 800 174 974
41 Kaspars Ģērmanis 6089 02:13:47 VL2 23 V40 +26:51 +26:51 00:46 799 163 962
42 Juris Redisons 6016 Tērvetes dabas parks 02:14:19 VL3 12 V41 +27:23 +12:08 00:54 796 139 935
43 Andis Gailis 6287 Valmieras velo vienība 02:14:32 VL3 13 V42 +27:36 +12:21 00:50 795 150 945
44 Gusts Fokerots 6028 Vientuļais Vilks 02:14:50 VL2 24 V43 +27:54 +27:54 00:54 793 139 932
45 Laura Čakle 6102 Moller Auto Ventspils 02:15:02 SL2 2 S2 +02:41 +02:41 00:42 980 221 1201
46 Edgars Dzenuška 6310 02:15:15 VL2 25 V44 +28:19 +28:19 00:44 791 170 961
47 Agris Samcovs 6216 Nike+ Run Club Riga 02:16:13 VL2 26 V45 +29:17 +29:17 01:05 785 115 900
48 Hugo Jakobi 6186 Jelgavas vieglatlētikas klubs 02:16:18 VL2 27 V46 +29:22 +29:22 01:02 785 121 906
49 Sandris Šika 6250 Ogre 02:16:23 VL3 14 V47 +29:27 +14:12 00:49 784 153 937
50 Ritvars Kalniņš 6052 Skrienam kopā 02:16:37 VL3 15 V48 +29:41 +14:26 01:03 783 119 902
51 Edgars Bremze 6276 Izturība 02:16:53 VL3 16 V49 +29:57 +14:42 00:45 781 167 948
52 Intars Vēberis 6022 02:16:56 VL2 28 V50 +30:00 +30:00 00:52 781 144 925
53 Mārtiņš Priede 6249 Makara 02:17:10 VL2 29 V51 +30:14 +30:14 00:36 780 208 988
54 Ruslans Šuļga 6244 Maratona klubs / Liepāja 02:18:00 VL2 30 V52 +31:04 +31:04 01:42 775 74 849
55 Helmuts Rasa 6303 Sportland 02:18:42 VL2 31 V53 +31:46 +31:46 00:43 771 174 945
56 Miks Pētersons 6214 Nordi Furniture 02:18:54 VL2 32 V54 +31:58 +31:58 00:51 770 147 917
57 Mārtiņš Dīcis 6035 VSK Noskrien 02:18:55 VL2 33 V55 +31:59 +31:59 00:45 770 167 937
58 Valdis Rozentāls 6279 02:19:04 VL3 17 V56 +32:08 +16:53 00:51 769 147 916
59 Andris Ludriks 6008 VSK Noskrien Rieksti 02:19:11 VL3 18 V57 +32:15 +17:00 00:39 768 192 960
60 Edijs Vilnis 6160 VSK Noskrien 02:19:32 VL3 19 V58 +32:36 +17:21 00:44 766 170 936
61 Aleksandrs Orlovs 6087 02:20:04 VL2 34 V59 +33:08 +33:08 00:44 763 170 933
62 Didzis Malderis 6293 Salaspils Zīriņi 02:20:34 VLJ 6 V60 +33:38 +25:12 00:59 761 127 888
63 Daniels Buko 6295 02:21:05 VLJ 7 V61 +34:09 +25:43 01:20 758 94 852
64 Mārtiņš Niklass 6202 TRX Cēsis 02:21:15 VL3 20 V62 +34:19 +19:04 00:43 757 174 931
65 Andis Rumbenieks 6241 vvk 02:21:24 VL3 21 V63 +34:28 +19:13 01:04 756 117 873
66 Algirdas Medeikis 6256 Bėgimo klubas 02:21:30 VL2 35 V64 +34:34 +34:34 01:09 756 109 865
67 Valentīns Ščedrovs 6073 Supercompensation 02:21:31 VL3 22 V65 +34:35 +19:20 00:45 756 167 923
68 Magnus Zalsters 6059 02:21:36 VL2 36 V66 +34:40 +34:40 00:55 755 136 891
69 Konstantīns Krjačko 6098 Ronakochi 02:21:42 VL2 37 V67 +34:46 +34:46 01:07 755 112 867
70 Oskars Geide 6239 02:21:42 VL2 38 V68 +34:46 +34:46 00:45 755 167 922
71 Imants Vadzis 6260 02:22:10 VL2 39 V69 +35:14 +35:14 01:20 752 94 846
72 Ruben Martinez 6019 02:22:11 VL2 40 V70 +35:15 +35:15 00:50 752 150 902
73 Aigars Bundzinieks 6080 02:22:47 VL3 23 V71 +35:51 +20:36 00:49 749 153 902
74 Juris Černadjevs 6062 02:22:49 VL3 24 V72 +35:53 +20:38 01:01 749 123 872
75 Igors Šutovs 6057 02:23:06 VL2 41 V73 +36:10 +36:10 00:57 747 132 879
76 Vita Devjatņikova 6309 Moller Auto Ventspils / MRC 02:23:19 SL2 3 S3 +10:58 +10:58 00:52 923 179 1102
77 Vilnis Frišfelds 6144 LU 02:23:39 VL3 25 V74 +36:43 +21:28 00:59 744 127 871
78 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:23:47 VLJ 8 V75 +36:51 +28:25 00:40 744 188 932
79 Uldis Kirtovskis 6039 Izturība 02:24:11 VL4 2 V76 +37:15 +12:32 01:07 742 112 854
80 Ainārs Gudēvics 6081 VSK Noskrien 02:24:16 VL2 42 V77 +37:20 +37:20 00:44 741 170 911
81 Kristaps Kanna 6307 Patria Sportland 02:24:50 VL2 43 V78 +37:54 +37:54 00:54 738 139 877
82 Gints Peleckis 6172 Sri Chinmoy Marathon Team 02:24:51 VL2 44 V79 +37:55 +37:55 00:38 738 197 935
83 Aivis Putnāns 6156 Let's Go! 02:25:00 VL2 45 V80 +38:04 +38:04 00:44 737 170 907
84 Einārs Masteiko 6257 02:25:32 VL3 26 V81 +38:36 +23:21 00:47 735 160 895
85 Ivo Ielītis 16004 02:25:47 VL2 46 V82 +38:51 +38:51 01:05 734 115 849
86 Vitālijs Golubeckis 6275 VSK Noskrien 02:26:00 VLJ 9 V83 +39:04 +30:38 00:57 732 132 864
87 Edgars Sprūds 6199 02:26:00 VL2 47 V84 +39:04 +39:04 00:32 732 234 966
88 Jānis Važņevičs 6166 Līvānu VK 02:26:06 VL4 3 V85 +39:10 +14:27 01:08 732 110 842
89 Taavi Tammik 6165 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 02:26:17 VLJ 10 V86 +39:21 +30:55 00:53 731 142 873
90 Anete Švilpe 6221 VSK Noskrien Vāveres 02:26:18 SLJ 1 S4 +13:57 +00:00 00:44 905 211 1116
91 Kristaps Ceriņš 6054 02:26:32 VL2 48 V87 +39:36 +39:36 01:01 730 123 853
92 Kaspars Pētersons 6040 VSK Noskrien 02:26:56 VL2 49 V88 +40:00 +40:00 01:15 728 100 828
93 Viesturs Zimackis 6122 02:27:27 VL2 50 V89 +40:31 +40:31 00:47 725 160 885
94 Oskars Dambrovs 6152 02:27:32 VL2 51 V90 +40:36 +40:36 00:58 725 129 854
95 Kristaps Poddubnijs 6302 Sportland 02:27:47 VL2 52 V91 +40:51 +40:51 00:54 724 139 863
96 Ekaterina Korobkina 6161 Panatta 02:28:37 SL2 4 S5 +16:16 +16:16 00:59 891 158 1049
97 Andris Drešmanis 6069 DzSK Lokomotīve 02:29:05 VL3 27 V92 +42:09 +26:54 00:48 717 156 873
98 Edgars Lujāns 6192 Labi būs! 02:29:18 VL2 53 V93 +42:22 +42:22 00:35 716 214 930
99 Arnis Ābelīte 6228 Virsotne/Marmot 02:29:23 VL3 28 V94 +42:27 +27:12 00:42 716 179 895
100 Danila Seluto 6107 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:29:32 VL2 54 V95 +42:36 +42:36 00:56 715 134 849
101 Pēteris Kaļiņins 6137 Moller Auto Ventspils 02:29:33 VL3 29 V96 +42:37 +27:22 00:54 715 139 854
102 Andris Ažēns 6189 VSK Noskrien 02:29:38 VL2 55 V97 +42:42 +42:42 00:50 715 150 865
103 Alvita Mirecka 6282 Ziemeļkurzeme OK 02:29:45 SL3 1 S6 +17:24 +00:00 01:06 884 141 1025
104 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 02:29:45 VL2 56 V98 +42:49 +42:49 00:50 714 150 864
105 Artūrs Topecs 6023 SK Dzērvene II 02:29:47 VL2 57 V99 +42:51 +42:51 00:56 714 134 848
106 Māris Dazarts 6169 02:30:01 VL2 58 V100 +43:05 +43:05 01:09 713 109 822
107 Mārtiņš Ozoliņš 6188 Individuāli 02:30:08 VL2 59 V101 +43:12 +43:12 01:06 712 114 826
108 Pjotrs Adjukovs 6301 SIA LATTELECOM 02:30:12 VL2 60 V102 +43:16 +43:16 01:06 712 114 826
109 Jānis Cīmurs 6071 cīmurēni 02:30:21 VL2 61 V103 +43:25 +43:25 00:38 711 197 908
110 Valērijs Vaseņins 6116 02:30:30 VL4 4 V104 +43:34 +18:51 01:24 711 89 800
111 Oliver Kask 6264 Skiclub Christmas 02:30:39 VLJ 11 V105 +43:43 +35:17 01:40 710 75 785
112 Armands Lunts 6065 VSK Noskrien 02:30:54 VL3 30 V106 +43:58 +28:43 01:16 709 99 808
113 Viviana Kirilova 6134 VSK Noskrien Vāveres 02:30:59 SL3 2 S7 +18:38 +01:14 00:37 877 251 1128
114 Nauris Spalviņš 6259 Mailigen 02:31:06 VL2 62 V107 +44:10 +44:10 01:35 708 79 787
115 Dainis Saukāns 6007 02:31:10 VL3 31 V108 +44:14 +28:59 01:35 707 79 786
116 Edgars Rūtiņš 6210 Maratona Klubs 02:31:28 VL3 32 V109 +44:32 +29:17 01:09 706 109 815
117 Irīna Štūla-Pankoka 6201 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:31:35 SL2 5 S8 +19:14 +19:14 00:47 873 198 1071
118 Juris Perunovs 6038 Zoorbagan 02:31:57 VL3 33 V110 +45:01 +29:46 00:55 704 136 840
119 Normunds Kuzāks 6234 SK Sigulda 02:31:57 VL2 63 V111 +45:01 +45:01 01:08 704 110 814
120 Elīna Masteiko 6236 SK Sigulda 02:31:58 SL2 6 S9 +19:37 +19:37 01:08 871 137 1008
121 Ģirts Bulāns 6064 02:32:04 VL2 64 V112 +45:08 +45:08 00:41 703 183 886
122 Agris Dreimanis 6245 02:32:18 VL2 65 V113 +45:22 +45:22 00:58 702 129 831
123 Gints Bērziņš 6200 02:33:00 VL2 66 V114 +46:04 +46:04 00:54 699 139 838
124 Vladislavs Aļehnovičs 6074 KROKUS 02:33:00 VL2 67 V115 +46:04 +46:04 00:40 699 188 887
125 Artūrs Pielēns-Pelēns 6246 Lattelecom 02:33:01 VL2 68 V116 +46:05 +46:05 01:07 699 112 811
126 Uģis Holsts 6095 SSK Bebra 02:34:01 VL3 34 V117 +47:05 +31:50 00:38 694 197 891
127 Ainis Kanaviņš 6097 SSK Bebra 02:34:20 VL3 35 V118 +47:24 +32:09 00:47 693 160 853
128 Aleksejs Pozdņakovs 6207 Maratona Klubs 02:34:26 VL3 36 V119 +47:30 +32:15 01:05 692 115 807
129 Juris Rukkalns 6269 Ragana 02:34:39 VL4 5 V120 +47:43 +23:00 01:19 691 95 786
130 Edgars Balunovs 6127 Olainfarm 02:34:45 VL2 69 V121 +47:49 +47:49 01:19 691 95 786
131 Uģis Verza 6086 02:34:54 VL2 70 V122 +47:58 +47:58 01:05 690 115 805
132 Kristaps Caune 6018 CaunietisLV 02:35:17 VLJ 12 V123 +48:21 +39:55 00:42 689 179 868
133 Anrijs Požarskis 6206 VSK Noskrien 02:35:40 VL3 37 V124 +48:44 +33:29 01:18 687 96 783
134 Evita Ruskova 6034 VSK Noskrien 02:35:49 SL2 7 S10 +23:28 +23:28 01:15 849 124 973
135 Arvīds Germovs 6063 02:35:51 VL3 38 V125 +48:55 +33:40 01:10 686 107 793
136 Raitis Puriņš 6048 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 02:35:54 VL4 6 V126 +48:58 +24:15 01:11 686 106 792
137 Raimonds Ronis 6010 02:36:01 VL2 71 V127 +49:05 +49:05 00:51 685 147 832
138 Mārcis Bratka 6281 02:36:10 VL2 72 V128 +49:14 +49:14 00:59 685 127 812
139 Meelis Kukk 6139 Pärnu 02:36:12 VL4 7 V129 +49:16 +24:33 01:03 685 119 804
140 Laura Lapiņa 6251 Siguldas maratona klubs / Isostar 02:36:27 SL3 3 S11 +24:06 +06:42 01:28 846 106 952
141 Reinis Blūms 6292 02:36:37 VL2 73 V130 +49:41 +49:41 01:04 683 117 800
142 Nauris Hofmanis 6198 REMOSS 02:36:46 VLJ 13 V131 +49:50 +41:24 00:52 682 144 826
143 Kārlis Būmans 6176 VSK Noskrien 02:36:52 VLJ 14 V132 +49:56 +41:30 01:11 682 106 788
144 Ilze Limanāne 6006 VSK Noskrien Vāveres 02:36:55 SL2 8 S12 +24:34 +24:34 00:54 843 172 1015
145 Andris Jansons 6222 VSK Noskrien 02:37:25 VL4 8 V133 +50:29 +25:46 00:57 679 132 811
146 Jānis Jurševskis 6258 Jelgava 02:37:38 VL2 74 V134 +50:42 +50:42 00:55 678 136 814
147 Edgars Ezers 6150 Dabas Dots 02:37:56 VL2 75 V135 +51:00 +51:00 01:03 677 119 796
148 Ludmila Joce 6136 Moller Auto Ventspils 02:37:58 SL3 4 S13 +25:37 +08:13 01:02 838 150 988
149 Agita Grizāne 6031 VSK Noskrien 02:37:59 SL2 9 S14 +25:38 +25:38 01:06 838 141 979
150 Arvydas Gintauskas 6299 BĖGIMO KLUBAS 02:38:01 VL2 76 V136 +51:05 +51:05 01:20 677 94 771
151 Tomas Aglinskas 6304 Goodlife 02:38:07 VL2 77 V137 +51:11 +51:11 01:26 676 87 763
152 Kaspars Purmalietis 6051 02:38:52 VL2 78 V138 +51:56 +51:56 01:19 673 95 768
153 Līga Līce 6068 DzSK Lokomotīve 02:38:57 SL3 5 S15 +26:36 +09:12 01:12 833 129 962
154 Māris Videmanis 6178 Mežsusuri 02:39:07 VL2 79 V139 +52:11 +52:11 01:22 672 91 763
155 Edmunds Gržibovskis 6076 VSK noskrien / SK Dzērvene 02:39:13 VL3 39 V140 +52:17 +37:02 01:17 672 97 769
156 Antra Dumbrovska 6093 02:39:26 SL2 10 S16 +27:05 +27:05 01:18 830 119 949
157 Ieva Pūce 6213 VSK Noskrien Blonde 02:39:28 SL3 6 S17 +27:07 +09:43 01:16 830 122 952
158 Uldis Velps 6175 VSK Noskrien 02:39:32 VL3 40 V141 +52:36 +37:21 01:20 670 94 764
159 Edgars Goba 6025 Salaspils Zīriņi 02:39:46 VL3 41 V142 +52:50 +37:35 01:19 669 95 764
160 Vitālijs Muzika 6033 VSK Noskrien 02:40:14 VL3 42 V143 +53:18 +38:03 01:45 667 71 738
161 Voldemārs Ārons 6014 Jensen Metal 02:40:51 VLJ 15 V144 +53:55 +45:29 00:42 665 179 844
162 Māris Heinols 6237 Kocēnu novads 02:40:53 VL3 43 V145 +53:57 +38:42 01:25 665 88 753
163 Aigars Beks 6114 02:41:17 VL3 44 V146 +54:21 +39:06 01:29 663 84 747
164 Artūrs Bernovskis 6101 Mailigen 02:41:34 VL2 80 V147 +54:38 +54:38 00:56 662 134 796
165 Igors Zolotovs 6029 02:41:47 VL3 45 V148 +54:51 +39:36 01:12 661 104 765
166 Ritvars Mūrnieks 6243 02:42:13 VL2 81 V149 +55:17 +55:17 01:21 659 93 752
167 Anastasija Vasko 6015 02:42:43 SL2 11 S18 +30:22 +30:22 01:07 813 139 952
168 Jānis Pārums 6248 Projekts Etiopietis 02:42:58 VL2 82 V150 +56:02 +56:02 01:21 656 93 749
169 Arūnas Dubinskas 6128 02:42:59 VL3 46 V151 +56:03 +40:48 01:08 656 110 766
170 Arnis Mālbergs 6162 VSK Noskrien 02:43:07 VL2 83 V152 +56:11 +56:11 01:15 656 100 756
171 Dāvis Poliņš 6286 VSK Noskrien 02:43:15 VL2 84 V153 +56:19 +56:19 00:33 655 227 882
172 Žanis Cibuļskis 6164 Sliņķis 02:43:19 VL2 85 V154 +56:23 +56:23 01:08 655 110 765
173 Sandis Kanbergs 6191 Brīvsolis 02:43:40 VL2 86 V155 +56:44 +56:44 00:44 653 170 823
174 Aivis Štemmers 6111 SK Pūre 02:43:42 VL2 87 V156 +56:46 +56:46 00:32 653 234 887
175 Aivars Puriņš 6290 - 02:43:44 VL3 47 V157 +56:48 +41:33 01:09 653 109 762
176 Gvido Borovskis 6106 VSK Noskrien 02:43:46 VL2 88 V158 +56:50 +56:50 00:44 653 170 823
177 Svajunas Sukackas 6115 Adventure runners 02:43:50 VL3 48 V159 +56:54 +41:39 01:07 653 112 765
178 Igors Trofimenko 6100 02:44:23 VL2 89 V160 +57:27 +57:27 01:23 651 90 741
179 Zanda Kārkliņa 6270 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:44:43 SL3 7 S19 +32:22 +14:58 01:24 804 111 915
180 Kārlis Kravis 6229 Crossfit Rīdzene 2 02:44:45 VL2 90 V161 +57:49 +57:49 00:39 649 192 841
181 Gunārs Grundštoks 6024 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:44:45 VL2 91 V162 +57:49 +57:49 01:22 649 91 740
182 Lauris Labanovskis 6211 02:45:00 VL2 92 V163 +58:04 +58:04 01:23 648 90 738
183 Anrijs Tērauds 6288 ELEVATION 02:45:15 VL3 49 V164 +58:19 +43:04 01:09 647 109 756
184 Ģirts Vēsma 6037 02:45:19 VL4 9 V165 +58:23 +33:40 01:32 647 82 729
185 Didzis Kalējs 6252 02:45:21 VL2 93 V166 +58:25 +58:25 01:14 647 101 748
186 Mārtiņš Allers 6155 02:46:47 VL3 50 V167 +59:51 +44:36 01:20 641 94 735
187 Uvis Braunfelds 6138 Moller Auto Ventspils 02:46:50 VL3 51 V168 +59:54 +44:39 01:08 641 110 751
188 Dzintars Lūsis 6167 Dinamo 02:47:10 VL4 10 V169 +1:00:14 +35:31 01:21 640 93 733
189 Gintare Litvinaviciene 6159 Begimo keliones 02:47:24 SL3 8 S20 +35:03 +17:39 01:22 791 113 904
190 Jānis Vizulis 6179 02:47:49 VL2 94 V170 +1:00:53 +1:00:53 01:10 637 107 744
191 Ieva Biedrīte 6021 Grauda Spēks 02:47:59 SL2 12 S21 +35:38 +35:38 01:13 788 127 915
192 Ernests Važa 6205 Engures Sportam 02:48:11 VL2 95 V171 +1:01:15 +1:01:15 00:31 636 242 878
193 Jānis Marčinkus 6124 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 02:48:12 VL4 11 V172 +1:01:16 +36:33 01:26 636 87 723
194 Guntis Vijgriezis 6193 Door Solutions Team 02:49:13 VL3 52 V173 +1:02:17 +47:02 00:49 632 153 785
195 Denis Aļeksejevs 6158 Zemeņu eklēriņi 02:49:14 VL2 96 V174 +1:02:18 +1:02:18 00:46 632 163 795
196 Linda Laurena 6094 02:49:29 SL2 13 S22 +37:08 +37:08 01:12 781 129 910
197 Rolands Štrehers 6306 VSK Noskrien 02:49:49 VL2 97 V175 +1:02:53 +1:02:53 00:41 630 183 813
198 Inese Otomere 6215 02:50:15 SL2 14 S23 +37:54 +37:54 01:13 777 127 904
199 Guntars Siliņš 6075 KROKUS 02:50:56 VL3 53 V176 +1:04:00 +48:45 01:13 626 103 729
200 Andris Žuravļovs 6272 Warrior Workout 02:51:08 VL2 98 V177 +1:04:12 +1:04:12 01:43 625 73 698
201 Mārtiņš Malzubris 6061 Zubru trieciens 02:51:14 VL2 99 V178 +1:04:18 +1:04:18 00:49 624 153 777
202 Antra Lukševica 6109 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:51:44 SL2 15 S24 +39:23 +39:23 01:08 771 137 908
203 Māra Braslava 6042 02:51:54 SL2 16 S25 +39:33 +39:33 01:13 770 127 897
204 Ilze Smilga 6099 DOMDARIS 02:52:10 SL3 9 S26 +39:49 +22:25 01:30 769 103 872
205 Guntars Būmans 6184 VSK Noskrien 02:52:23 VL3 54 V179 +1:05:27 +50:12 01:32 620 82 702
206 Edgars Lapiņš 6017 SSE Riga / VSK Noskrien 02:52:29 VL2 100 V180 +1:05:33 +1:05:33 01:40 620 75 695
207 Ainārs Grīnvalds 6151 LVM / MammaDaba 02:52:42 VL3 55 V181 +1:05:46 +50:31 01:07 619 112 731
208 Natālija Treulande 6119 VSK Noskrien 02:52:43 SL2 17 S27 +40:22 +40:22 01:13 766 127 893
209 Dzintars Dūdiņš 6225 Siguldas Maratona klubs 02:53:44 VL3 56 V182 +1:06:48 +51:33 00:48 616 156 772
210 Egils Boitmanis 6284 Boitmaņi 02:53:46 VL2 101 V183 +1:06:50 +1:06:50 01:23 615 90 705
211 Andris Bērziņš 6118 02:53:54 VL3 57 V184 +1:06:58 +51:43 01:46 615 71 686
212 Andrus Naulainen 6268 Saaremaa 02:54:19 VL2 102 V185 +1:07:23 +1:07:23 01:17 613 97 710
213 Ilva Kārkliņa 6181 02:54:21 SL3 10 S28 +42:00 +24:36 01:23 759 112 871
214 Iveta Niedre 6090 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 02:54:29 SL3 11 S29 +42:08 +24:44 01:38 759 95 854
215 Mārcis Jēgers 6026 VSK Noskrien / Psyhopath 13 02:54:48 VL2 103 V186 +1:07:52 +1:07:52 01:36 612 78 690
216 Inga Ziediņa 6078 Maratona klubs/ VSK Noskrien 02:54:55 SL3 12 S30 +42:34 +25:10 01:01 757 152 909
217 Mārtiņš Eglijs 6132 Tikko precējušies 02:55:54 VL2 104 V187 +1:08:58 +1:08:58 00:59 608 127 735
218 Iveta Eglija 6133 Tikko precējušies 02:55:55 SL2 18 S31 +43:34 +43:34 00:58 752 160 912
219 Harijs Heislers 6274 02:56:08 VL2 105 V188 +1:09:12 +1:09:12 01:26 607 87 694
220 Ieva Užāne 6117 Tasmānijas Velli 02:56:19 SL2 19 S32 +43:58 +43:58 01:15 751 124 875
221 Līga Linuža 6174 02:56:25 SLJ 2 S33 +44:04 +30:07 01:11 750 131 881
222 Dzintars Petrovs 6125 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 02:56:52 VL3 58 V189 +1:09:56 +54:41 02:30 605 50 655
223 Dace Ancāne 6157 Let's Go! 02:57:11 SL2 20 S34 +44:50 +44:50 01:24 747 111 858
224 Sabīne Bunere 6066 02:57:25 SL2 21 S35 +45:04 +45:04 01:33 746 100 846
225 Juris Opeņhovskis 6077 02:57:25 VL2 106 V190 +1:10:29 +1:10:29 01:35 603 79 682
226 Helmuts Polis 6247 FK Kalsnava 02:58:12 VL3 59 V191 +1:11:16 +56:01 00:52 600 144 744
227 Roamāns Koškins 6197 02:58:22 VL3 60 V192 +1:11:26 +56:11 01:19 600 95 695
228 Zigmārs Krūmiņš 6163 02:58:27 VL2 107 V193 +1:11:31 +1:11:31 00:57 599 132 731
229 Jānis Bogdanovs 6278 02:58:47 VL3 61 V194 +1:11:51 +56:36 01:26 598 87 685
230 Zane Dziļuma 6050 02:59:19 SL2 22 S36 +46:58 +46:58 01:15 738 124 862
231 Arūnas Beržinskas 6171 03:00:00 VL3 62 V195 +1:13:04 +57:49 01:02 594 121 715
232 Raivis Širmelis 6082 03:00:33 VL3 63 V196 +1:13:37 +58:22 01:02 592 121 713
233 Jekaterina Dmitrijeva 6180 VSK Noskrien Blonde 03:00:42 SL2 23 S37 +48:21 +48:21 01:30 732 103 835
234 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 03:00:45 SL2 24 S38 +48:24 +48:24 00:54 732 172 904
235 Edgars Bergs 6196 VSK Noskrien 03:02:10 VL2 108 V197 +1:15:14 +1:15:14 00:41 587 183 770
236 Iveta Leja 6273 VSK Noskrien 03:03:18 SL3 13 S39 +50:57 +33:33 01:42 722 91 813
237 Līga Rukšāne 6049 Mana mīļākā komanda 03:03:45 SL2 25 S40 +51:24 +51:24 01:39 720 94 814
238 Ivars Austers 6067 Turbo 03:04:32 VL3 64 V198 +1:17:36 +1:02:21 01:20 579 94 673
239 Madara Tīģere 6088 03:04:47 SLJ 3 S41 +52:26 +38:29 01:35 716 98 814
240 Didzis Gasiņš 6044 Salaspils Zīriņi 03:05:40 VL3 65 V199 +1:18:44 +1:03:29 00:54 576 139 715
241 Elīna Jokuma 6285 03:06:22 SL2 26 S42 +54:01 +54:01 01:09 710 135 845
242 Ralfs Jumiķis 6182 03:06:39 VLJ 16 V200 +1:19:43 +1:11:17 00:54 573 139 712
243 Kaspars Kalniņš 6227 4 brāļi 03:07:35 VL3 66 V201 +1:20:39 +1:05:24 01:20 570 94 664
244 Reinis Zauers 6305 03:08:43 VL2 109 V202 +1:21:47 +1:21:47 01:30 567 83 650
245 Regnārs Valciņš 6046 RL Grupa 03:09:17 VL3 67 V203 +1:22:21 +1:07:06 01:29 565 84 649
246 Aivars Lapa 6120 Autostarts.lv 03:09:39 VL3 68 V204 +1:22:43 +1:07:28 01:11 564 106 670
247 Jānis Kalniņš 6005 VSK Noskrien 03:09:48 VL2 110 V205 +1:22:52 +1:22:52 01:00 563 125 688
248 Matīss Palsāns 6142 Ogres Milži 03:10:22 VL3 69 V206 +1:23:26 +1:08:11 01:44 562 72 634
249 Dmitrijs Kamarovs 16020 03:10:48 VLJ 17 V207 +1:23:52 +1:15:26 01:14 560 101 661
250 Andris Rozenbergs 6235 SK Sigulda 03:10:51 VL3 70 V208 +1:23:55 +1:08:40 01:26 560 87 647
251 Jurģis Urtāns 6096 VANAGI 03:11:29 VL2 111 V209 +1:24:33 +1:24:33 01:19 558 95 653
252 Juta Guļkeviča 6053 VSK Noskrien Blonde 03:11:51 SL2 27 S43 +59:30 +59:30 01:02 690 150 840
253 Krišjānis Hartmanis 6277 KIČE 03:11:57 VL2 112 V210 +1:25:01 +1:25:01 01:09 557 109 666
254 Krišjānis Neijs 6091 VSK Noskrien 03:12:24 VL2 113 V211 +1:25:28 +1:25:28 00:52 556 144 700
255 Oksana Juvčenko 6154 03:12:34 SL2 28 S44 +1:00:13 +1:00:13 01:33 687 100 787
256 Signe Pļaveniece 6143 03:13:15 SL2 29 S45 +1:00:54 +1:00:54 01:25 685 109 794
257 Ieva Tāle-Stangute 6271 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:15:14 SL2 30 S46 +1:02:53 +1:02:53 01:39 678 94 772
258 Normunds Gudens 6187 03:16:25 VL3 71 V212 +1:29:29 +1:14:14 01:53 544 66 610
259 Randa Misāne 6105 03:16:39 SL2 31 S47 +1:04:18 +1:04:18 01:57 673 79 752
260 Edgars Lielmanis 6153 SSK Bebra 03:17:04 VL2 114 V213 +1:30:08 +1:30:08 01:39 543 76 619
261 Inta Cīmure 6047 Cīmurēni 03:17:40 SL2 32 S48 +1:05:19 +1:05:19 00:54 670 172 842
262 Andris Melnis 6126 Olainfarm 03:18:31 VL2 115 V214 +1:31:35 +1:31:35 00:59 539 127 666
263 Daiga Vilkaste 6060 03:19:01 SL3 14 S49 +1:06:40 +49:16 01:28 665 106 771
264 Agnese Meikšāne 6041 Mana mīļākā komanda 03:21:10 SL2 33 S50 +1:08:49 +1:08:49 01:09 658 135 793
265 Inta Zīriuse 6294 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:21:11 SL2 34 S51 +1:08:50 +1:08:50 01:09 658 135 793
266 Jānis Laganovskis 6004 VSK Noskrien 03:21:16 VL2 116 V215 +1:34:20 +1:34:20 00:46 531 163 694
267 Andulis Šmidlers 6300 VSK Noskrien / LSC 03:22:11 VL3 72 V216 +1:35:15 +1:20:00 01:32 529 82 611
268 Igors Savickis 6195 Kentauri 03:22:43 VL2 117 V217 +1:35:47 +1:35:47 01:00 528 125 653
269 Artjoms Gerasimčiks 6217 Swedbank 03:26:25 VL2 118 V218 +1:39:29 +1:39:29 01:12 518 104 622
270 Leonīds Malgins 6289 03:26:25 VL2 119 V219 +1:39:29 +1:39:29 00:57 518 132 650
271 Svetlana Cibuļa 6218 Swedbank 03:30:55 SL2 35 S52 +1:18:34 +1:18:34 01:20 627 116 743
272 Jānis Straukmanis 6291 Straukmanis 03:31:01 VL2 120 V220 +1:44:05 +1:44:05 01:38 507 77 584
273 Susanna Snellman 6219 03:31:05 SL3 15 S53 +1:18:44 +1:01:20 01:57 627 79 706
274 Janne Simola 6220 03:31:06 VL2 121 V221 +1:44:10 +1:44:10 01:49 507 69 576
275 Gintare Zailskaite 6240 03:31:31 SL2 36 S54 +1:19:10 +1:19:10 01:26 626 108 734
276 Martynas Lapinskas 6238 03:31:31 VL2 122 V222 +1:44:35 +1:44:35 01:28 506 85 591
277 Ance Aumeistere 6296 Laimaskoks 03:32:43 SL2 37 S55 +1:20:22 +1:20:22 01:37 622 96 718
278 Jānis Butkēvičus 6170 VSK Noskrien Seniori 03:33:03 VL2 123 V223 +1:46:07 +1:46:07 00:34 502 221 723
279 Evita Ozola 6103 VSK Noskrien 03:35:49 SL2 38 S56 +1:23:28 +1:23:28 01:30 613 103 716
280 Uģis Bents 6070 03:37:23 VL2 124 V224 +1:50:27 +1:50:27 01:30 492 83 575
281 Jānis Dille 6036 03:40:31 VL2 125 V225 +1:53:35 +1:53:35 02:04 485 60 545
282 Elīna Tolokonceva 6121 VSK Noskrien 03:42:04 SL2 39 S57 +1:29:43 +1:29:43 01:24 596 111 707
283 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels 03:43:04 VL3 73 V226 +1:56:08 +1:40:53 01:14 479 101 580
284 Lāsma Āboliņa 6194 VSK Noskrien 03:43:37 SL3 16 S58 +1:31:16 +1:13:52 02:01 592 77 669
285 Māris Vīlips 6009 03:45:36 VL3 74 V227 +1:58:40 +1:43:25 01:18 474 96 570
286 Ilze Rata 6108 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:47:11 SL4 1 S59 +1:34:50 +00:00 01:24 583 111 694
287 Aija Dzeņkovska 6003 Nūjo vesels 03:49:23 SL3 17 S60 +1:37:02 +1:19:38 01:36 577 97 674
288 Kristīne Kuka 6020 AD FITNESS 03:51:16 SL3 18 S61 +1:38:55 +1:21:31 01:56 572 80 652
289 Dzintars Laganovskis 6055 AD Fitness 03:51:16 VL3 75 V228 +2:04:20 +1:49:05 01:22 462 91 553
290 Mareks Cišeiko 16008 SCM 03:54:01 VL2 126 V229 +2:07:05 +2:07:05 01:45 457 71 528
291 Vitālijs Jakovļevs 6013 www.endo.lv 03:55:41 VL2 127 V230 +2:08:45 +2:08:45 01:05 454 115 569
292 Iveta Radiņa-Liepkaula 6030 04:16:23 SL3 19 S62 +2:04:02 +1:46:38 01:29 516 104 620
293 Ieva Pauļuka 6297 Laimaskoks 04:18:20 SL2 40 S63 +2:05:59 +2:05:59 01:59 512 78 590
294 Anete Skrastiņa 6298 Laimaskoks 04:28:17 SL2 41 S64 +2:15:56 +2:15:56 01:17 493 121 614
295 Alla Radžabova-Cinovska 6208 Maratona Klubs DNF
296 Margarita Peteļina 6280 DNF
297 Artūrs Rozenfelds 6177 Jaunmārupe skrien DNF
298 Kaspars Štromanis 6266 Cēsu alus DNF