Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 12361 LMD.LV 00:16:54 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Uģis Kronbergs 2314 MRC / isoreflect 00:18:29 V1 2 V2 +01:35 +01:35
3 Nils Kristians Mednis 2273 Saldus Boksa Klubs 00:20:07 V1 3 V3 +03:13 +03:13
4 Eduards Pāķis 2278 Saulkrasti SRT 00:20:15 V1 4 V4 +03:21 +03:21
5 Roberts Šveicers 2031 DzSK Lokomotīve 00:20:49 V1 5 V5 +03:55 +03:55
6 Kaspars Lūsis 2195 Skrāpele.lv 00:21:12 V1 6 V6 +04:18 +04:18
7 Māris Zariņš 2407 00:21:27 V1 7 V7 +04:33 +04:33
8 Artis Ērmanis 2319 00:22:39 V1 8 V8 +05:45 +05:45
9 Igors Gibasovs 12043 ventspils maratona klubs 00:22:51 V1 9 V9 +05:57 +05:57
10 Eva Žilde 2175 Swedbank 00:23:00 S1 1 S1 +00:00 +00:00
11 Helmuts Rasa 2053 SPORTLAND 00:23:00 V1 10 V10 +06:06 +06:06
12 Kristīne Kelerta 2390 00:23:08 S1 2 S2 +00:08 +00:08
13 Elvis Rībens 2333 Venden 00:23:19 V1 11 V11 +06:25 +06:25
14 Agris Jansons 2294 00:23:21 V1 12 V12 +06:27 +06:27
15 Kārlis Cakuls 2310 Cakuli 00:23:25 V1 13 V13 +06:31 +06:31
16 Justs Belevičs 2277 00:23:26 V1 14 V14 +06:32 +06:32
17 Daiga Rove 2291 00:23:30 S1 3 S3 +00:30 +00:30
18 Maija Pūpola 2038 Maratona klubs 00:23:35 S1 4 S4 +00:35 +00:35
19 Gundega Pāķe 2275 Saulkrasti SRT 00:23:52 S1 5 S5 +00:52 +00:52
20 U?is Fogels 2257 Dekšņi Skrien! 00:23:59 V1 15 V15 +07:05 +07:05
21 Andis Pilsētnieks 12115 00:24:15 V1 16 V16 +07:21 +07:21
22 Elīna Goldmane 2052 SPORTLAND 00:24:47 S1 6 S6 +01:47 +01:47
23 Ints Mūrnieks 2279 Mūris&Co 00:24:51 V1 17 V17 +07:57 +07:57
24 Inga Doveika 2311 MRC 00:25:19 S1 7 S7 +02:19 +02:19
25 Ilze Miklaševica 2042 Jelgavas 4.vidusskola 00:25:30 S1 8 S8 +02:30 +02:30
26 Matīss Kalniņš 12079 Raxtu Raxti 00:25:31 V1 18 V18 +08:37 +08:37
27 Jānis Krastiņš 2323 00:25:44 V1 19 V19 +08:50 +08:50
28 Mārtiņš Jansons 12071 teiksma 00:25:47 V1 20 V20 +08:53 +08:53
29 Jānis Krēsliņš 2322 Swedbank 00:25:55 V1 21 V21 +09:01 +09:01
30 Ieva Brūklene 12103 00:26:15 S1 9 S9 +03:15 +03:15
31 Anete Krūmiņa 2087 00:26:16 S1 10 S10 +03:16 +03:16
32 Edijs Laškovs 2088 00:26:24 V1 22 V22 +09:30 +09:30
33 Indra Krēgere 2047 Engures vidusskola 00:26:29 S1 11 S11 +03:29 +03:29
34 Jānis Rove 2297 00:26:32 V1 23 V23 +09:38 +09:38
35 Jānis Ilsteris 2356 00:26:32 V1 24 V24 +09:38 +09:38
36 Janis Nolle 2339 00:26:34 V1 25 V25 +09:40 +09:40
37 Ričards Bisenieks 2015 OK Purva Bridējs 00:26:35 V1 26 V26 +09:41 +09:41
38 Līva Ašmane 2163 VSK Noskrien 00:26:41 S1 12 S12 +03:41 +03:41
39 Ieva Pauniņa 2127 Vivipara 00:26:50 S1 13 S13 +03:50 +03:50
40 Aigars Bērziņš 2315 00:26:51 V1 27 V27 +09:57 +09:57
41 Andis Endziņš 2400 PH Print 00:26:53 V1 28 V28 +09:59 +09:59
42 Agne Sereikaite 2157 00:27:02 S1 14 S14 +04:02 +04:02
43 Dace Vasecka 2262 00:27:08 S1 15 S15 +04:08 +04:08
44 Sanija Bērziņa 2172 Radiņi 00:27:10 S1 16 S16 +04:10 +04:10
45 Ričards Toms Zvilna 2133 Biznesa parks ABAVA 00:27:10 V1 29 V29 +10:16 +10:16
46 Āris Ozoliņš 2389 00:27:14 V1 30 V30 +10:20 +10:20
47 Liene Labsvīra 12139 00:27:16 S1 17 S17 +04:16 +04:16
48 Inga Bombina 2205 Teiksma 00:27:19 S1 18 S18 +04:19 +04:19
49 Ints Popelis 2413 Teiksma 00:27:20 V1 31 V31 +10:26 +10:26
50 Agnis Bahs 2330 00:27:35 V1 32 V32 +10:41 +10:41
51 Sandra Cīrule 2363 00:27:44 S1 19 S19 +04:44 +04:44
52 Raitis Ābelnieks 12059 00:27:50 V1 33 V33 +10:56 +10:56
53 Toms Lučins 2160 00:28:09 V1 34 V34 +11:15 +11:15
54 Evita Ruskova 2004 VSK Noskrien 00:28:19 S1 20 S20 +05:19 +05:19
55 Gunita Vītola 12063 00:28:21 S1 21 S21 +05:21 +05:21
56 Sanita Sparāne 2048 Sportland 00:28:24 S1 22 S22 +05:24 +05:24
57 Aija Meldere 2259 Dekšņi Skrien! 00:28:25 S1 23 S23 +05:25 +05:25
58 Sanita Urmane-Brahmane 2104 Swedbank 00:28:42 S1 24 S24 +05:42 +05:42
59 Linda Kirhnere 2376 00:28:42 S1 25 S25 +05:42 +05:42
60 Kristīne Budigina 2145 00:28:42 S1 26 S26 +05:42 +05:42
61 Egijs Rassa 2108 00:28:43 V1 35 V35 +11:49 +11:49
62 Solvita Troicka 2342 00:28:45 S1 27 S27 +05:45 +05:45
63 Keina Kodola 2071 00:28:46 S1 28 S28 +05:46 +05:46
64 Gunita Ķelpa 2058 00:28:48 S1 29 S29 +05:48 +05:48
65 Anda Fogele 2256 Dekšņi Skrien! 00:28:50 S1 30 S30 +05:50 +05:50
66 Agita Kamala 12087 Lynkdojo 00:28:52 S1 31 S31 +05:52 +05:52
67 Jēkabs Kurzemnieks 2382 OTIS 00:29:00 V1 36 V36 +12:06 +12:06
68 Zigmārs Zvagulis 2189 Kartavkalnu buki 00:29:02 V1 37 V37 +12:08 +12:08
69 Kate Beresņeva 2304 00:29:12 S1 32 S32 +06:12 +06:12
70 Māris Āķītis 2391 PH Print 00:29:12 V1 38 V38 +12:18 +12:18
71 Valdis Vaišļa 2293 Swedbank 00:29:14 V1 39 V39 +12:20 +12:20
72 Lauma Rudzīte 2332 Venden 00:29:16 S1 33 S33 +06:16 +06:16
73 Māris Kalniņš 2255 Dekšņi Skrien! 00:29:19 V1 40 V40 +12:25 +12:25
74 Alla Radžabova-Cinovska 2037 Maratona Klubs 00:29:20 S1 34 S34 +06:20 +06:20
75 Agnese Gedrovica 2184 Jelgava 00:29:21 S1 35 S35 +06:21 +06:21
76 Ģirts Ģīrupnieks 2185 Jelgava 00:29:21 V1 41 V41 +12:27 +12:27
77 Mareks Voļskis 2329 FIZIOCENTRS 00:29:22 V1 42 V42 +12:28 +12:28
78 Marts Kristiāns Kalniņš 2186 Raxtu Raxti 00:29:23 V1 43 V43 +12:29 +12:29
79 Liene Ošiņa 2050 SPORTLAND 00:29:26 S1 36 S36 +06:26 +06:26
80 Roberts Jačmenkins 2243 00:29:26 V1 44 V44 +12:32 +12:32
81 Jānis Ošiņš 2051 SPORTLAND 00:29:26 V1 45 V45 +12:32 +12:32
82 Endija Ozolniece 2228 SAULKRASTI 00:29:27 S1 37 S37 +06:27 +06:27
83 Māris Dambis 2029 INSALVO 00:29:28 V1 46 V46 +12:34 +12:34
84 Dana Puidze 2369 SK 00:29:29 S1 38 S38 +06:29 +06:29
85 Solvita Pļavarāja 2109 Maratona klubs 00:29:33 S1 39 S39 +06:33 +06:33
86 Madara Štorha 2169 00:29:40 S1 40 S40 +06:40 +06:40
87 Kaspars Kupavskis 2180 00:29:40 V1 47 V47 +12:46 +12:46
88 Rihards Deičmanis 2176 Swedbank 00:29:42 V1 48 V48 +12:48 +12:48
89 Maija Putāne 2121 00:29:43 S1 41 S41 +06:43 +06:43
90 Uldis Dzērve 12067 202.lv 00:29:43 V1 49 V49 +12:49 +12:49
91 Rita Ivanova 2388 00:29:49 S1 42 S42 +06:49 +06:49
92 Gints Freināts 2105 Engures sportam 00:29:49 V1 50 V50 +12:55 +12:55
93 Zita Štrausa 2111 Tukuma 2. vidusskola 00:29:51 S1 43 S43 +06:51 +06:51
94 Brigita Bērziņa 2173 Radiņi 00:29:54 S1 44 S44 +06:54 +06:54
95 Krišs Ādolfs Antāns 2137 00:29:55 V1 51 V51 +13:01 +13:01
96 Maija Zara 2090 00:29:59 S1 45 S45 +06:59 +06:59
97 Oskar Kantanen 2235 00:30:01 V1 52 V52 +13:07 +13:07
98 Jurģis Cakuls 2306 Cakuli 00:30:09 V1 53 V53 +13:15 +13:15
99 Zane Visendorfa 12031 Sportlat 00:30:17 S1 46 S46 +07:17 +07:17
100 Zinta Visocka 2258 Dekšņi Skrien! 00:30:19 S1 47 S47 +07:19 +07:19
101 Daiga Gavariņa 2084 00:30:22 S1 48 S48 +07:22 +07:22
102 Laila Slaide 2000 Baldones Lauvas 00:30:22 S1 49 S49 +07:22 +07:22
103 Jānis Jānis 2085 00:30:23 V1 54 V54 +13:29 +13:29
104 Roberts Ziediņš 12493 00:30:27 V1 55 V55 +13:33 +13:33
105 Eva Kalniņa 2254 Dekšņi Skrien! 00:30:32 S1 50 S50 +07:32 +07:32
106 Ilona Pētersone 12385 00:30:36 S1 51 S51 +07:36 +07:36
107 Inese Dzērve 2016 SK Tērauds 00:30:36 S1 52 S52 +07:36 +07:36
108 Erasts Liepa 2324 00:30:36 V1 56 V56 +13:42 +13:42
109 Jānis Krištops 12389 00:30:36 V1 57 V57 +13:42 +13:42
110 Dainis Kasparāns 2403 Otis Latvia 00:30:36 V1 58 V58 +13:42 +13:42
111 Ieva Jordane-Liflande 2227 00:30:45 S1 53 S53 +07:45 +07:45
112 Rainers Vahtelis 2151 00:30:47 V1 59 V59 +13:53 +13:53
113 Andrejs Movļaiko 2223 00:30:48 V1 60 V60 +13:54 +13:54
114 Zane Saukāne 2404 Otis Latvia 00:30:49 S1 54 S54 +07:49 +07:49
115 Jānis Vaivods 2318 Jūrmalas rūķīši 00:30:52 V1 61 V61 +13:58 +13:58
116 Linda Zeidaka 2119 00:30:53 S1 55 S55 +07:53 +07:53
117 Līva Asere 12135 00:30:55 S1 56 S56 +07:55 +07:55
118 Ieva Valbe 2125 BROLIŠI 00:30:55 S1 57 S57 +07:55 +07:55
119 Ivo Buliņš 2155 Zemgales Ziņas 00:30:58 V1 62 V62 +14:04 +14:04
120 Zane Blūma 2411 Inov8 I OSVeikals.lv 00:30:59 S1 58 S58 +07:59 +07:59
121 Angelika Šedlere 2383 00:31:04 S1 59 S59 +08:04 +08:04
122 Aija Veinberga 2074 DNB banka 00:31:05 S1 60 S60 +08:05 +08:05
123 Gatis Vācietis 2313 00:31:06 V1 63 V63 +14:12 +14:12
124 Valentīna Galaka 2168 00:31:07 S1 61 S61 +08:07 +08:07
125 Viktorija Rudkovska 2260 00:31:09 S1 62 S62 +08:09 +08:09
126 Elīna Brice-Matisone 12413 00:31:10 S1 63 S63 +08:10 +08:10
127 Andris Šakens 2086 00:31:10 V1 64 V64 +14:16 +14:16
128 Aiga Rasa 2161 00:31:11 S1 64 S64 +08:11 +08:11
129 Linda Zemīte 2144 00:31:20 S1 65 S65 +08:20 +08:20
130 Ojārs Čeksters 2148 00:31:20 V1 65 V65 +14:26 +14:26
131 Jana Marta Gavare 2399 PH Print 00:31:23 S1 66 S66 +08:23 +08:23
132 Jānis Sprincis 2069 00:31:26 V1 66 V66 +14:32 +14:32
133 Guntars Grava 12035 00:31:29 V1 67 V67 +14:35 +14:35
134 Aleksandrs Paņihidkins 2129 00:31:29 V1 68 V68 +14:35 +14:35
135 Pēteris Stepiņš 2131 Purva kurmji 00:31:31 V1 69 V69 +14:37 +14:37
136 Baiba Heisele 2368 Rare Team 00:31:34 S1 67 S67 +08:34 +08:34
137 Guna Tīberga 2188 00:31:35 S1 68 S68 +08:35 +08:35
138 Monta Varkale 2043 00:31:39 S1 69 S69 +08:39 +08:39
139 Natālija Jesehina 2159 00:31:40 S1 70 S70 +08:40 +08:40
140 Gustavs Liekniņš 2401 00:31:40 V1 70 V70 +14:46 +14:46
141 Klāvs Jokums 2295 00:31:41 V1 71 V71 +14:47 +14:47
142 Helēna Reinfelde 2110 00:31:45 S1 71 S71 +08:45 +08:45
143 Tīna Kukka 2345 Teiksma 00:31:48 S1 72 S72 +08:48 +08:48
144 Šeilija Maškova 12091 00:31:50 S1 73 S73 +08:50 +08:50
145 Sandra Lūse 2187 Skrienošie Lūši 00:31:51 S1 74 S74 +08:51 +08:51
146 Sindija Ozolniece 2229 SAULKRASTI 00:31:54 S1 75 S75 +08:54 +08:54
147 Laura Dīce 2245 Gausā Jūdze 00:31:54 S1 76 S76 +08:54 +08:54
148 Nataļja Gorškova 2041 Jelgavas 4.vidusskola 00:31:58 S1 77 S77 +08:58 +08:58
149 Ivo Kleins 2353 00:32:00 V1 72 V72 +15:06 +15:06
150 Ella Kantanen 2234 00:32:00 S1 78 S78 +09:00 +09:00
151 Pēteris Poga 2210 00:32:02 V1 73 V73 +15:08 +15:08
152 Linda Vilsone 2208 00:32:02 S1 79 S79 +09:02 +09:02
153 Aira Šmite 2102 00:32:08 S1 80 S80 +09:08 +09:08
154 Sintija Kristapsone 2272 Kurpnīca 00:32:12 S1 81 S81 +09:12 +09:12
155 Katrīne Ielīte 12409 Kurpnīca 00:32:12 S1 82 S82 +09:12 +09:12
156 Laura Streistermane 2261 00:32:16 S1 83 S83 +09:16 +09:16
157 Jolanta Beleviča 2276 00:32:18 S1 84 S84 +09:18 +09:18
158 Iveta Āboliņa-Ābola 2156 Swedbank 00:32:20 S1 85 S85 +09:20 +09:20
159 Valters Vestmanis 2406 00:32:24 V1 74 V74 +15:30 +15:30
160 Amanda Muceniece 2057 00:32:28 S1 86 S86 +09:28 +09:28
161 Signe Egle 2288 00:32:29 S1 87 S87 +09:29 +09:29
162 Ilze Āboliņa 2370 00:32:35 S1 88 S88 +09:35 +09:35
163 ??????? ??? 12417 00:32:35 S1 89 S89 +09:35 +09:35
164 Līga Švanka 2126 ATKAL JAUNS NAMS 00:32:37 S1 90 S90 +09:37 +09:37
165 Aleksa Skudra 2416 00:32:40 S1 91 S91 +09:40 +09:40
166 Jekaterina Šerska 2213 Swedbank 00:32:50 S1 92 S92 +09:50 +09:50
167 Baiba Brokere 2215 Swedbank 00:32:53 S1 93 S93 +09:53 +09:53
168 Laila Kikuste 2093 00:32:58 S1 94 S94 +09:58 +09:58
169 Ilva Tarasova 2158 Saldus boksa klubs 00:33:00 S1 95 S95 +10:00 +10:00
170 Linda Medne 2274 Saldus Boksa Klubs 00:33:00 S1 96 S96 +10:00 +10:00
171 Uldis Klaperis 2349 Čapeži 00:33:02 V1 75 V75 +16:08 +16:08
172 Edgars Juhnevičs 2350 Čapeži 00:33:02 V1 76 V76 +16:08 +16:08
173 Kristīne Kabaļina 2270 00:33:03 S1 97 S97 +10:03 +10:03
174 Krista Burģele 2346 Radisson Blu Daugava 00:33:04 S1 98 S98 +10:04 +10:04
175 Ivita Dorofejeva 2231 00:33:07 S1 99 S99 +10:07 +10:07
176 Patrīcija Tropa 2327 Mikši 00:33:08 S1 100 S100 +10:08 +10:08
177 Dace Prince 2167 00:33:09 S1 101 S101 +10:09 +10:09
178 Evelīna Miltiņa 2326 00:33:12 S1 102 S102 +10:12 +10:12
179 Jevgenija Millere 2283 ABC Software 00:33:14 S1 103 S103 +10:14 +10:14
180 Zita Āboltiņa 2049 Sportland 00:33:16 S1 104 S104 +10:16 +10:16
181 Ieva Baltā Pilsētniece 12381 Sprīdīši 00:33:17 S1 105 S105 +10:17 +10:17
182 Guntars Indriksons 2183 00:33:24 V1 77 V77 +16:30 +16:30
183 Mārtiņš Lode 2242 Smārde 00:33:30 V1 78 V78 +16:36 +16:36
184 Dana Trautmane 12401 00:33:30 S1 106 S106 +10:30 +10:30
185 Nauris Punkstiņš 2072 00:33:31 V1 79 V79 +16:37 +16:37
186 Maksims Davidovs 12377 ZEMGALES ZIŅAS 00:33:37 V1 80 V80 +16:43 +16:43
187 Agnese Nolle 12083 00:33:37 S1 107 S107 +10:37 +10:37
188 Dita Blūma 2325 00:33:38 S1 108 S108 +10:38 +10:38
189 Svens Kasparāns 2241 Kasparāni 00:33:40 V1 81 V81 +16:46 +16:46
190 Ingus Kasparāns 2239 Kasparāni 00:33:41 V1 82 V82 +16:47 +16:47
191 Simona Megne 2181 Teku Taku 00:33:57 S1 109 S109 +10:57 +10:57
192 Dace Ansone 2372 00:34:01 S1 110 S110 +11:01 +11:01
193 Inita Bērziņa 2340 Bauerfeind Latvia 00:34:01 S1 111 S111 +11:01 +11:01
194 Juris Āķītis 2395 PH Print 00:34:02 V1 83 V83 +17:08 +17:08
195 Anda Gaidišķe 2290 00:34:05 S1 112 S112 +11:05 +11:05
196 Sanita Cipruse 12107 00:34:08 S1 113 S113 +11:08 +11:08
197 Roberts Vaivods 2317 Jūrmalas rūķīši 00:34:09 V1 84 V84 +17:15 +17:15
198 Solvita Depša 2166 00:34:10 S1 114 S114 +11:10 +11:10
199 Vladimirs Tiščenko 2014 VSK Noskrien 00:34:11 V1 85 V85 +17:17 +17:17
200 Vitālijs Fisenkovs 2147 AVIA Team 00:34:15 V1 86 V86 +17:21 +17:21
201 Alīna Semka 2146 AVIA Team 00:34:15 S1 115 S115 +11:15 +11:15
202 Juris Dāboliņš 12039 GotikaAuto 00:34:17 V1 87 V87 +17:23 +17:23
203 Kate Annika Antāne 2132 00:34:17 S1 116 S116 +11:17 +11:17
204 Mārtiņš Riekstiņš 2068 Riekstiņs&Ko 00:34:18 V1 88 V88 +17:24 +17:24
205 Jānis Rāzna 12353 SSK Bebra 00:34:19 V1 89 V89 +17:25 +17:25
206 Aiga Dombure 2178 Swedbank 00:34:19 S1 117 S117 +11:19 +11:19
207 Sanita Puriņa 2005 Valmiera 00:34:20 S1 118 S118 +11:20 +11:20
208 Zane Lazda 2236 00:34:22 S1 119 S119 +11:22 +11:22
209 Edgars Kaņepe 2409 Kaņepes 00:34:26 V1 90 V90 +17:32 +17:32
210 Aivars Driķis 2174 00:34:28 V1 91 V91 +17:34 +17:34
211 Juris Bērziņš 2177 Engures sportam 00:34:29 V1 92 V92 +17:35 +17:35
212 Vineta Damberga 12127 00:34:32 S1 120 S120 +11:32 +11:32
213 Paula Zaļkalna 2267 BANDANA.LV 00:34:33 S1 121 S121 +11:33 +11:33
214 Ieva Putreniece 2300 00:34:34 S1 122 S122 +11:34 +11:34
215 Digna Biltauere 2348 00:34:37 S1 123 S123 +11:37 +11:37
216 Aija Apsīte 2225 WWW.RUNNING.LV 00:34:38 S1 124 S124 +11:38 +11:38
217 Madara Apsīte 2335 WWW.RUNNING.LV 00:34:38 S1 125 S125 +11:38 +11:38
218 Antra Āboliņa 2036 00:34:42 S1 126 S126 +11:42 +11:42
219 Ruta Saliņa 2100 00:34:43 S1 127 S127 +11:43 +11:43
220 Kaspars Tanenieks 12015 00:34:44 V1 93 V93 +17:50 +17:50
221 Anna Hiniča 12007 Olainfarm 00:34:47 S1 128 S128 +11:47 +11:47
222 Gunta Neija 2017 VSK Noskrien 00:34:47 S1 129 S129 +11:47 +11:47
223 Zane Šmite 2405 00:34:49 S1 130 S130 +11:49 +11:49
224 Anhela Lūse 2414 Talsu pakalnu sporta klubs 00:34:51 S1 131 S131 +11:51 +11:51
225 Inga Jurkevica 2355 00:34:51 S1 132 S132 +11:51 +11:51
226 Maruta Donika 2354 00:34:51 S1 133 S133 +11:51 +11:51
227 Jakovs Ševčenko 2118 00:34:53 V1 94 V94 +17:59 +17:59
228 Deivids Kubraks 2381 Engures Sportam 00:34:54 V1 95 V95 +18:00 +18:00
229 Jānis Āboliņš 2392 PH Print 00:34:56 V1 96 V96 +18:02 +18:02
230 Dace Meiere 2103 VENDEN 00:34:59 S1 134 S134 +11:59 +11:59
231 Madara Kalniņa 2112 00:35:03 S1 135 S135 +12:03 +12:03
232 Baiba Sargune 2116 Swedbank 00:35:07 S1 136 S136 +12:07 +12:07
233 Iveta Dobele 12405 00:35:14 S1 137 S137 +12:14 +12:14
234 Armands Paeglis 12019 00:35:16 V1 97 V97 +18:22 +18:22
235 Edgars Zēla 2154 00:35:21 V1 98 V98 +18:27 +18:27
236 Agnese šulca 12111 00:35:21 S1 138 S138 +12:21 +12:21
237 Agnese Kleina 2351 00:35:31 S1 139 S139 +12:31 +12:31
238 Ilva Veidemane 2077 00:35:31 S1 140 S140 +12:31 +12:31
239 Kristīne Kalēja 2303 Baltais 00:35:38 S1 141 S141 +12:38 +12:38
240 Edgars Vasiļjevs 2075 Swedbank 00:35:39 V1 99 V99 +18:45 +18:45
241 Kamilla Krilova 2232 Swedbank 00:35:39 S1 142 S142 +12:39 +12:39
242 Aija Miķīte 2252 00:35:43 S1 143 S143 +12:43 +12:43
243 Laura Čekstere 2149 00:35:55 S1 144 S144 +12:55 +12:55
244 Tatjana Āboliņa 2113 00:35:56 S1 145 S145 +12:56 +12:56
245 Egita Sprunce 2250 Radisson Blu Daugava 00:35:59 S1 146 S146 +12:59 +12:59
246 Diāna Elksne 2081 SPORTLAND 00:36:00 S1 147 S147 +13:00 +13:00
247 Irina Tomaševiča 2046 DNB banka 00:36:01 S1 148 S148 +13:01 +13:01
248 Liene Kaldovska 12373 00:36:03 S1 149 S149 +13:03 +13:03
249 Juris Ozoliņš 2269 BANDANA.LV 00:36:22 V1 100 V100 +19:28 +19:28
250 Elīza Andra Ozoliņa 2266 BANDANA.LV 00:36:22 S1 150 S150 +13:22 +13:22
251 Katrīna Liepiņa 2019 Kača liek skriet / Sanderu klans 00:36:23 S1 151 S151 +13:23 +13:23
252 Andis Tiļčiks 2026 Smiltene 00:36:24 V1 101 V101 +19:30 +19:30
253 Aiga Tiļčika 2009 00:36:24 S1 152 S152 +13:24 +13:24
254 Dace Junaka 12011 00:36:27 S1 153 S153 +13:27 +13:27
255 Gunita Liepa 2080 SPORTLAND 00:36:27 S1 154 S154 +13:27 +13:27
256 Tīna Pauriņa 2298 00:36:33 S1 155 S155 +13:33 +13:33
257 Viola Podziņa-Ane 2033 00:36:35 S1 156 S156 +13:35 +13:35
258 Vendula Sprynglova 2203 00:36:36 S1 157 S157 +13:36 +13:36
259 Aiga Tenisa 2312 Cakuli 00:36:38 S1 158 S158 +13:38 +13:38
260 Sabīne Goša 2076 Maratona klubs 00:36:38 S1 159 S159 +13:38 +13:38
261 Anita Vahere-Abražune 2007 00:36:39 S1 160 S160 +13:39 +13:39
262 Olga Fedjuhina 2099 DNB Service Centre Riga 00:36:40 S1 161 S161 +13:40 +13:40
263 Annija Egle 2412 00:36:41 S1 162 S162 +13:41 +13:41
264 Marika Ārone 2101 00:36:41 S1 163 S163 +13:41 +13:41
265 Egija Sproģe 2361 saldus boksa klubs 00:36:42 S1 164 S164 +13:42 +13:42
266 Alise Iļjina 2214 Swedbank 00:36:42 S1 165 S165 +13:42 +13:42
267 Anna Irbe 2299 Talsu pauguraines Zaķi 00:36:48 S1 166 S166 +13:48 +13:48
268 Noldis Kanģīzeris 2063 00:36:51 V1 102 V102 +19:57 +19:57
269 Inese Kanģīzere 2054 Latvijas Gaisa Satiksme 00:36:51 S1 167 S167 +13:51 +13:51
270 Krista Ivanovska 2264 00:36:52 S1 168 S168 +13:52 +13:52
271 Maija Stirna 2244 00:36:55 S1 169 S169 +13:55 +13:55
272 Liene Stabulniece 2387 Clean R 00:36:58 S1 170 S170 +13:58 +13:58
273 Anna Āboliņa 2035 00:37:09 S1 171 S171 +14:09 +14:09
274 Adriāna Vēsma 2130 00:37:10 S1 172 S172 +14:10 +14:10
275 Dana Čekstere 2128 Swedbank 00:37:12 S1 173 S173 +14:12 +14:12
276 Alona Kysil 2095 #VismaActive 00:37:15 S1 174 S174 +14:15 +14:15
277 Andra Viļuma 2179 00:37:20 S1 175 S175 +14:20 +14:20
278 Samanta Plasiņa 2139 00:37:26 S1 176 S176 +14:26 +14:26
279 Daiga Goldova 2138 00:37:26 S1 177 S177 +14:26 +14:26
280 Ņikita Šikins 2191 00:37:27 V1 103 V103 +20:33 +20:33
281 Dana Zetmane 2357 Patria Sportland 00:37:27 S1 178 S178 +14:27 +14:27
282 Daniils Bondovs 2190 00:37:28 V1 104 V104 +20:34 +20:34
283 Edīte Bērziņa 2078 00:37:30 S1 179 S179 +14:30 +14:30
284 Ilze Briņķe 2301 00:37:31 S1 180 S180 +14:31 +14:31
285 Māris Bērziņš 2378 Bajards 00:37:32 V1 105 V105 +20:38 +20:38
286 Kaspars Rutkis 2124 00:37:43 V1 106 V106 +20:49 +20:49
287 Jānis Mežsargs 2280 SANTA 00:37:45 V1 107 V107 +20:51 +20:51
288 Evita Reimane 2152 00:37:50 S1 181 S181 +14:50 +14:50
289 Kristīne Mutore 2056 00:37:52 S1 182 S182 +14:52 +14:52
290 Kristīne Meilerte 2018 Latvijas Finieris Mežs 00:37:56 S1 183 S183 +14:56 +14:56
291 Marta Vildava 2202 Swedbank 00:37:57 S1 184 S184 +14:57 +14:57
292 Reinis Ozoliņš 2402 00:37:58 V1 108 V108 +21:04 +21:04
293 Līga Blumfelde 12147 Engures sportam 00:37:59 S1 185 S185 +14:59 +14:59
294 Vivita Bunka 2212 00:38:00 S1 186 S186 +15:00 +15:00
295 Silva Skudra 2417 00:38:00 S1 187 S187 +15:00 +15:00
296 Agnese Irbīte 2418 VSK Noskrien 00:38:01 S1 188 S188 +15:01 +15:01
297 Dženeta Umalas 2410 00:38:01 S1 189 S189 +15:01 +15:01
298 Zane Riekstiņa 2067 Riekstiņs&Ko 00:38:04 S1 190 S190 +15:04 +15:04
299 Kristaps Indārs 2201 Swedbank 00:38:05 V1 109 V109 +21:11 +21:11
300 Evija Heniņa 2092 SK Katrīna 00:38:10 S1 191 S191 +15:10 +15:10
301 Vizma Klotiņa 2308 00:38:11 S1 192 S192 +15:11 +15:11
302 Tīna Estere Pokšāne 2193 Abas Kreisās Kājas 00:38:15 S1 193 S193 +15:15 +15:15
303 Anda Stelpa 12023 00:38:15 S1 194 S194 +15:15 +15:15
304 Baiba Kanča 2253 SSK Bebra 00:38:16 S1 195 S195 +15:16 +15:16
305 Normunds Gasners 2328 00:38:18 V1 110 V110 +21:24 +21:24
306 Diāna Fukse 12143 00:38:25 S1 196 S196 +15:25 +15:25
307 Inese Vinholca 2284 00:38:34 S1 197 S197 +15:34 +15:34
308 Laura Bērziņa 2380 Bajards 00:38:36 S1 198 S198 +15:36 +15:36
309 Maija Semjonova 2066 SPORTLAND 00:38:40 S1 199 S199 +15:40 +15:40
310 Toms Puķītis 2192 00:38:41 V1 111 V111 +21:47 +21:47
311 Jekaterina Girucka 2230 00:38:42 S1 200 S200 +15:42 +15:42
312 Vēsma Kaņepe 2070 Tukuma 2. vidusskola 00:38:51 S1 201 S201 +15:51 +15:51
313 Astra Zilberte 2073 DNB Service centre Riga 00:38:56 S1 202 S202 +15:56 +15:56
314 Zane Ingevica 2296 00:39:07 S1 203 S203 +16:07 +16:07
315 Nora Ševčenko 2117 00:39:17 S1 204 S204 +16:17 +16:17
316 Ella Bunka 2211 00:39:17 S1 205 S205 +16:17 +16:17
317 Agnese Kasparoviča 2247 DPD Latvija 00:39:22 S1 206 S206 +16:22 +16:22
318 Aiva Skulte 2371 00:39:25 S1 207 S207 +16:25 +16:25
319 Klāvs Klapars 12095 VSK Noskrien 00:39:28 V1 112 V112 +22:34 +22:34
320 Raitis Švāģeris 2336 Gjensidige 00:39:29 V1 113 V113 +22:35 +22:35
321 Agnese Burbo 2331 Gjensidige 00:39:29 S1 208 S208 +16:29 +16:29
322 Ilva Radziņa 2334 00:39:34 S1 209 S209 +16:34 +16:34
323 Indra Poškusa 2281 SANTA 00:39:40 S1 210 S210 +16:40 +16:40
324 Baiba Raškovska 2217 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:39:40 S1 211 S211 +16:40 +16:40
325 Santa Koziorova 2218 Trakās Vāveres bez Riekstiem 00:39:40 S1 212 S212 +16:40 +16:40
326 Anna Fikrlova 2204 RK Svat? 00:39:45 S1 213 S213 +16:45 +16:45
327 Sanita Vecā 2338 00:39:50 S1 214 S214 +16:50 +16:50
328 Maija Purenkova 12047 00:39:51 S1 215 S215 +16:51 +16:51
329 Mārtiņš Bergs 2309 00:39:59 V1 114 V114 +23:05 +23:05
330 Ieva Lācenberga Rocēna 2360 Tikai smejos! 00:40:02 S1 216 S216 +17:02 +17:02
331 Antra Balode Vasiļevska 2394 Susurs, Balodis un Patriki 00:40:03 S1 217 S217 +17:03 +17:03
332 Madara Dumbre 88888 Susurs, Balodis un Patriki 00:40:03 S1 218 S218 +17:03 +17:03
333 Katrīna Alute 2171 00:40:05 S1 219 S219 +17:05 +17:05
334 Ilva Ilstere 2083 00:40:05 S1 220 S220 +17:05 +17:05
335 Ramona Ciša 2114 00:40:08 S1 221 S221 +17:08 +17:08
336 Marta Ancane 2237 00:40:09 S1 222 S222 +17:09 +17:09
337 Ksenija Jegorova 12099 00:40:13 S1 223 S223 +17:13 +17:13
338 Pauls Putnāns 2343 00:40:15 V1 115 V115 +23:21 +23:21
339 Ernests Apsītis 2226 WWW.RUNNING.LV 00:40:36 V1 116 V116 +23:42 +23:42
340 Linda Puķīte 2122 00:40:36 S1 224 S224 +17:36 +17:36
341 Gvido Leiburgs 2341 Zemgales Ziņas 00:40:38 V1 117 V117 +23:44 +23:44
342 Denis Blosenko 2268 00:40:55 V1 118 V118 +24:01 +24:01
343 Frančesko Blošenko 12365 00:40:56 V1 119 V119 +24:02 +24:02
344 Rita Vāciete 2316 00:40:58 S1 225 S225 +17:58 +17:58
345 Ilze Leite 2362 ATEA Global Services 00:41:08 S1 226 S226 +18:08 +18:08
346 Juris Brencis 2164 00:41:13 V1 120 V120 +24:19 +24:19
347 Lina Bērziņa 2379 Bajards 00:41:22 S1 227 S227 +18:22 +18:22
348 Aija Krieva 2364 Dog Sport Carnikava 00:41:24 S1 228 S228 +18:24 +18:24
349 Daina Levane 2249 00:41:25 S1 229 S229 +18:25 +18:25
350 Raivo Meier 2030 JK Hermes 00:41:27 V1 121 V121 +24:33 +24:33
351 Mārcis Gulbis 12119 00:41:27 V1 122 V122 +24:33 +24:33
352 Eduards Mahts 2377 00:41:28 V1 123 V123 +24:34 +24:34
353 Juris Ceika 2359 00:41:28 V1 124 V124 +24:34 +24:34
354 Evija Mugina 12123 00:41:33 S1 230 S230 +18:33 +18:33
355 Margrieta Azanda 2282 SANTA 00:41:38 S1 231 S231 +18:38 +18:38
356 Madara Diāna Salmane 2094 00:41:40 S1 232 S232 +18:40 +18:40
357 Gustavs Jānis Bremmers 2098 00:41:41 V1 125 V125 +24:47 +24:47
358 Jānis Rudzītis 2097 00:41:44 V1 126 V126 +24:50 +24:50
359 Laura Strazdiņa 2238 Ezerkauliņi 00:41:44 S1 233 S233 +18:44 +18:44
360 Sandra Gritāne 2162 00:41:53 S1 234 S234 +18:53 +18:53
361 Natālija Putnāne 2344 VENDEN 00:41:54 S1 235 S235 +18:54 +18:54
362 Antra Krievāne 2089 00:41:57 S1 236 S236 +18:57 +18:57
363 Inese Brence 2165 00:42:06 S1 237 S237 +19:06 +19:06
364 Gvido Ivanovs 2219 00:42:30 V1 127 V127 +25:36 +25:36
365 Gunta Šlosberga 2220 00:42:30 S1 238 S238 +19:30 +19:30
366 Ralfs Bērziņš 2366 00:42:32 V1 128 V128 +25:38 +25:38
367 Antra Voino 12397 00:42:33 S1 239 S239 +19:33 +19:33
368 Santa Bērziņa 2367 00:42:37 S1 240 S240 +19:37 +19:37
369 Elza Grīnšteine 2302 Talsu pauguraines Zaķi 00:42:47 S1 241 S241 +19:47 +19:47
370 Ruta Vanaga 2374 DOMDARIS 00:43:01 S1 242 S242 +20:01 +20:01
371 Inga Melne 2365 00:43:08 S1 243 S243 +20:08 +20:08
372 Kaspars Kārkliņš 12075 00:43:13 V1 129 V129 +26:19 +26:19
373 Agrita Junkere 2397 PH Print 00:43:34 S1 244 S244 +20:34 +20:34
374 Amanda Šteina 12027 00:43:37 S1 245 S245 +20:37 +20:37
375 Dana Gaile 2065 Engures vidusskola 00:43:52 S1 246 S246 +20:52 +20:52
376 Arnita Freināte 2106 Engures sportam 00:43:55 S1 247 S247 +20:55 +20:55
377 Laura Paulovska 2003 BROCĒNI 00:43:58 S1 248 S248 +20:58 +20:58
378 Mārtiņš Gūtmanis 2010 Engures sportam / LVM 00:44:06 V1 130 V130 +27:12 +27:12
379 Ada Jermacāne 12131 00:44:07 S1 249 S249 +21:07 +21:07
380 Santa Gūtmane 2107 Engures sportam 00:44:07 S1 250 S250 +21:07 +21:07
381 Alda Sperga 2209 00:44:10 S1 251 S251 +21:10 +21:10
382 Ramona Endziņa 2398 PH Print 00:44:11 S1 252 S252 +21:11 +21:11
383 Uldis Pļaviņš 12357 00:44:21 V1 131 V131 +27:27 +27:27
384 Arnis Kauķis 2142 00:44:24 V1 132 V132 +27:30 +27:30
385 Iveta Zvīdriņa 2140 00:44:24 S1 253 S253 +21:24 +21:24
386 Liene Āķīte 2396 PH Print 00:44:25 S1 254 S254 +21:25 +21:25
387 Maija Lontona 2020 Sanderu klans 00:44:33 S1 255 S255 +21:33 +21:33
388 Emīls Vanags 2197 00:44:53 V1 133 V133 +27:59 +27:59
389 Dzintra Rafaela Mačevska 2206 00:45:26 S1 256 S256 +22:26 +22:26
390 Dace Štamgūte 2265 00:46:05 S1 257 S257 +23:05 +23:05
391 Zanda Glušņeva 2263 00:46:06 S1 258 S258 +23:06 +23:06
392 Angelika Bērziņa 2028 Tukums 00:46:07 S1 259 S259 +23:07 +23:07
393 Aldis Bērziņš 2027 Tukums 00:46:08 V1 134 V134 +29:14 +29:14
394 Paula Vildava 2200 Swedbank 00:46:11 S1 260 S260 +23:11 +23:11
395 Linda Vildava 2196 Swedbank 00:46:12 S1 261 S261 +23:12 +23:12
396 Ģirts Vildavs 2199 Swedbank 00:46:14 V1 135 V135 +29:20 +29:20
397 Anita Vildava 2198 Swedbank 00:46:14 S1 262 S262 +23:14 +23:14
398 Ilona Ozoliņa 2021 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:46:15 S1 263 S263 +23:15 +23:15
399 Līga Mālniece 2305 00:46:44 S1 264 S264 +23:44 +23:44
400 Loreta Akaševa 2307 00:46:44 S1 265 S265 +23:44 +23:44
401 Darja Mlokita 2420 iloverunning 00:46:49 S1 266 S266 +23:49 +23:49
402 Lita Barone 2032 00:47:06 S1 267 S267 +24:06 +24:06
403 Katrīna Āķīte 2385 PH Print 00:47:16 S1 268 S268 +24:16 +24:16
404 Kristīne Bagucka 2011 00:47:16 S1 269 S269 +24:16 +24:16
405 Dina Vernava 2034 Saldus Boksa Klubs 00:47:40 S1 270 S270 +24:40 +24:40
406 Anda Duge 2320 00:48:08 S1 271 S271 +25:08 +25:08
407 Agris Skulte 2006 00:48:11 V1 136 V136 +31:17 +31:17
408 Eva Bērziņa 2064 Kartavkalnu buki 00:48:24 S1 272 S272 +25:24 +25:24
409 Ilze Zorika 2233 Kartavkalnu buki 00:48:25 S1 273 S273 +25:25 +25:25
410 Ieva Garanča 2008 Nujo priekam 00:48:34 S1 274 S274 +25:34 +25:34
411 Velga Krīpere 2079 SPORTLAND 00:48:55 S1 275 S275 +25:55 +25:55
412 Aleksandra Kartuzova 2224 00:49:02 S1 276 S276 +26:02 +26:02
413 Dāvids Ramlavs 2292 00:49:44 V1 137 V137 +32:50 +32:50
414 Ilze Arāja 2216 00:49:51 S1 277 S277 +26:51 +26:51
415 Kerija Skalberga 2347 2 KOKI 00:49:52 S1 278 S278 +26:52 +26:52
416 Māra Pokšāne 2025 Abas kreisās kājas 00:50:11 S1 279 S279 +27:11 +27:11
417 Anastasija Jakovleva 12369 00:50:23 S1 280 S280 +27:23 +27:23
418 Katrīna Kvisvika 2135 00:50:46 S1 281 S281 +27:46 +27:46
419 Andris Segliņš 2012 Segliņa Sporta Skola 00:51:04 V1 138 V138 +34:10 +34:10
420 Līga Zvīdriņa 2141 00:51:59 S1 282 S282 +28:59 +28:59
421 Liene Kauķe 2143 00:52:00 S1 283 S283 +29:00 +29:00
422 Jānis Stepiņš 2286 Purva Kurmji 00:53:46 V1 139 V139 +36:52 +36:52
423 Māra Zukure 2287 Purva Kurmji 00:53:54 S1 284 S284 +30:54 +30:54
424 Karīna Ķeire 2321 00:54:39 S1 285 S285 +31:39 +31:39
425 Linda Fedotova 2285 Purva Kurmji 00:54:41 S1 286 S286 +31:41 +31:41
426 Liene Lorence 2062 Pavasari 00:55:10 S1 287 S287 +32:10 +32:10
427 Vēsma Zaķe 2120 00:56:14 S1 288 S288 +33:14 +33:14
428 Maija Lepiksone 2352 00:56:16 S1 289 S289 +33:16 +33:16
429 Zane Āķīte 2384 PH Print 00:56:34 S1 290 S290 +33:34 +33:34
430 Ginta Strazdiņa 2393 PH Print 00:56:34 S1 291 S291 +33:34 +33:34
431 Olga Romanovska 2251 01:00:26 S1 292 S292 +37:26 +37:26
432 Alberts Kvisviks 2136 01:01:13 V1 140 V140 +44:19 +44:19
433 Knut Kvisvik 2134 01:01:31 V1 141 V141 +44:37 +44:37
434 Annija Romanovska 2123 Zemgales Ziņas 01:01:50 S1 293 S293 +38:50 +38:50
435 Viola Bundzēna 2182 01:09:20 S1 294 S294 +46:20 +46:20
436 Igors Ļebedevs 2222 Gjensidige 01:31:07 V1 142 V142 +1:14:13 +1:14:13
437 Jūlija Maldute 2221 Gjensidige 01:31:07 S1 295 S295 +1:08:07 +1:08:07
438 Antra Kanušniece 2024 DNF
439 Liene Piķe 2170 DNF
440 Mareks Vaišļa 12233 SSK Bebra DNF
441 Intars Abražuns 12393 DNF