Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 6117 02:11:20 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:24 1000 175 1175
2 Kristaps Bērziņš 6110 Kuldīga 02:13:56 VL2 2 V2 +02:36 +02:36 01:17 981 191 1172
3 Uldis Kļaviņš 6183 VSK Noskrien Rieksti 02:21:12 VL2 3 V3 +09:52 +09:52 00:55 930 267 1197
4 Dainis Limanāns 6014 VSK Noskrien Rieksti 02:26:21 VL2 4 V4 +15:01 +15:01 01:00 897 245 1142
5 Jānis Kūms 6115 Inov-8 I OSveikals.lv 02:27:01 VL2 5 V5 +15:41 +15:41 01:09 893 213 1106
6 Raimonds Siliņš 16041 Baltais 02:31:14 VL3 1 V6 +19:54 +00:00 01:28 868 167 1035
7 Jānis Šņoriņš 6105 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:32:19 VLJ 1 V7 +20:59 +00:00 00:52 862 283 1145
8 Juris Gudēvics - Liepiņš 6186 VSK Noskrien 02:34:01 VL2 6 V8 +22:41 +22:41 01:04 853 230 1083
9 Ģirts Dakša 16017 TUKUMS 02:34:51 VL2 7 V9 +23:31 +23:31 01:23 848 177 1025
10 Kalvis Alseika 6098 Maratona Klubs 02:34:53 VLJ 2 V10 +23:33 +02:34 01:04 848 230 1078
11 Raivis Reinfelds 6104 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:35:05 VL2 8 V11 +23:45 +23:45 00:57 847 258 1105
12 Anton Kalashnikov 6179 02:35:21 VL2 9 V12 +24:01 +24:01 01:16 845 193 1038
13 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži 02:35:25 VL3 2 V13 +24:05 +04:11 01:03 845 233 1078
14 Artis Krievāns 6126 02:36:32 VL3 3 V14 +25:12 +05:18 01:05 839 226 1065
15 Konstantīns Biktimirovs 6139 VSK Noskrien / Vichy 02:37:55 VL2 10 V15 +26:35 +26:35 01:07 832 219 1051
16 Ritvars Kalniņš 16001 Skrienam kopā 02:38:02 VL3 4 V16 +26:42 +06:48 01:21 831 181 1012
17 Clare Gallagher 16037 the north face 02:40:04 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:34 1000 220 1220
18 Matīss Haritonovs 16033 Salomon | Taku Skrējējs 02:41:04 VL2 11 V17 +29:44 +29:44 01:22 815 179 994
19 Igors Šutovs 6037 02:41:18 VL2 12 V18 +29:58 +29:58 01:25 814 173 987
20 Edgars Dzenuška 6144 Visma Active 02:43:17 VL2 13 V19 +31:57 +31:57 01:41 804 146 950
21 Nauris Spalviņš 6164 Mailigen 02:43:38 VL2 14 V20 +32:18 +32:18 01:13 803 201 1004
22 Andis Gailis 6159 Kocēnu novads 02:43:39 VL3 5 V21 +32:19 +12:25 01:18 803 188 991
23 Nauris Aukmanis 6112 Patria Sportland 02:44:02 VL2 15 V22 +32:42 +32:42 01:16 801 193 994
24 Valdis Ņilovs 6010 VSK Noskrien 02:44:19 VL3 6 V23 +32:59 +13:05 01:15 799 196 995
25 Andris Sprūds 6053 Divplākšņi / VSK Noskrien 02:45:06 VL2 16 V24 +33:46 +33:46 01:11 795 207 1002
26 Jevgeņijs Stepanovs 6085 DzSK Lokomotīve 02:46:42 VL2 17 V25 +35:22 +35:22 01:07 788 219 1007
27 Artūrs Blūmiņš 6083 Virsotne / MARMOT 02:46:56 VL2 18 V26 +35:36 +35:36 01:13 787 201 988
28 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa Klubs 02:48:41 VL2 19 V27 +37:21 +37:21 01:05 779 226 1005
29 Kārlis Fogelis 6145 02:48:47 VLJ 3 V28 +37:27 +16:28 01:32 778 160 938
30 Agris Rusmanis 6091 Saldus Boksa Klubs 02:48:49 VL2 20 V29 +37:29 +37:29 01:15 778 196 974
31 Konstantīns Krjačko 6062 Ronakochi 02:49:35 VL2 21 V30 +38:15 +38:15 01:33 774 158 932
32 Aigars Lūsis 6103 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 02:49:40 VL4 1 V31 +38:20 +00:00 01:22 774 179 953
33 Artis Pūcītis 6155 02:49:55 VL2 22 V32 +38:35 +38:35 01:19 773 186 959
34 Igors Morgunovs 6156 Matisons Runner`s Club 02:50:13 VL2 23 V33 +38:53 +38:53 01:20 772 184 956
35 Sergejs Maslobojevs 6032 02:50:45 VL2 24 V34 +39:25 +39:25 01:26 769 171 940
36 Intars Vēberis 6019 02:51:13 VL2 25 V35 +39:53 +39:53 01:24 767 175 942
37 Juris Šehtels 6157 Ādaži 02:51:37 VL3 7 V36 +40:17 +20:23 01:20 765 184 949
38 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks 02:53:56 VL2 26 V37 +42:36 +42:36 01:18 755 188 943
39 Linda Boldāne 6116 SPORTLAND 02:54:40 SL2 2 S2 +14:36 +14:36 01:41 916 205 1121
40 Agris Samcovs 6100 Nike+ Run Club Riga 02:55:26 VL2 27 V38 +44:06 +44:06 01:31 749 162 911
41 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien 02:57:38 VL2 28 V39 +46:18 +46:18 01:19 739 186 925
42 Jānis Cīmurs 6048 cīmurēni 02:57:54 VL2 29 V40 +46:34 +46:34 01:02 738 237 975
43 Aleksandrs Judkins 6125 02:58:42 VL2 30 V41 +47:22 +47:22 01:22 735 179 914
44 Laura Čakle 6066 Moller Auto Ventspils 02:59:50 SL2 3 S3 +19:46 +19:46 01:09 890 300 1190
45 Žydrūnas Baltrušaitis 6073 Na, pagauk! 02:59:50 VL3 8 V42 +48:30 +28:36 02:07 730 116 846
46 Jānis Teteris 6138 A2 03:01:39 VL3 9 V43 +50:19 +30:25 01:32 723 160 883
47 Dana Mačtama 6087 Moller Auto Ventspils 03:02:42 SL2 4 S4 +22:38 +22:38 01:29 876 233 1109
48 Alberts Dambis 6007 Insalvo 03:02:54 VL2 31 V44 +51:34 +51:34 01:22 718 179 897
49 Anete Švilpe 6133 VSK Noskrien Vāveres 03:03:21 SLJ 1 S5 +23:17 +00:00 01:24 873 246 1119
50 Viesturs Zimackis 6079 03:03:37 VL2 32 V45 +52:17 +52:17 01:15 715 196 911
51 Ivars Sedlenieks 6189 TRX Cēsis 03:03:59 VL4 2 V46 +52:39 +14:19 02:01 714 121 835
52 Juris Černadjevs 6043 03:04:14 VL3 10 V47 +52:54 +33:00 01:37 713 152 865
53 Jānis Vītols 6018 03:04:57 VL4 3 V48 +53:37 +15:17 01:39 710 148 858
54 Hugo Jakobi 6149 Tavamsportam.lv 03:05:47 VL2 33 V49 +54:27 +54:27 01:35 707 155 862
55 Arvis Gelbis 6192 SILVA 03:06:02 VLJ 4 V50 +54:42 +33:43 01:35 706 155 861
56 Ivo Ielītis 16025 Kurpnīca 03:06:21 VL2 34 V51 +55:01 +55:01 01:28 705 167 872
57 Andris Drešmanis 6047 DzSK Lokomotīve 03:07:02 VL3 11 V52 +55:42 +35:48 01:36 702 153 855
58 Pavels Baikovs 6119 Kinestape.com 03:07:12 VL2 35 V53 +55:52 +55:52 01:24 702 175 877
59 Viviana Kirilova 6086 VSK Noskrien Vāveres 03:07:15 SL3 1 S6 +27:11 +00:00 01:42 855 203 1058
60 Jānis Actiņš 6051 VSK Noskrien / LSC 03:07:23 VL3 12 V54 +56:03 +36:09 01:35 701 155 856
61 Kirils Boiko 6030 03:09:04 VL2 36 V55 +57:44 +57:44 01:31 695 162 857
62 Voldemārs Ārons 6013 Jensen Metal 03:09:11 VLJ 5 V56 +57:51 +36:52 01:32 694 160 854
63 Kaspars Pētersons 6031 VSK Noskrien 03:10:04 VL2 37 V57 +58:44 +58:44 02:08 691 115 806
64 Kristaps Ceriņš 6036 03:11:14 VL2 38 V58 +59:54 +59:54 01:06 687 223 910
65 Danila Seluto 6069 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:12:09 VL2 39 V59 +1:00:49 +1:00:49 01:48 683 136 819
66 Vita Devjatņikova 6113 Moller Auto Ventspils / MRC 03:12:55 SL2 5 S7 +32:51 +32:51 01:32 830 225 1055
67 Aldis Bušs 6194 SK Tērauds 03:13:07 VL2 40 V60 +1:01:47 +1:01:47 01:24 680 175 855
68 Dainis Saukāns 6005 03:14:51 VL3 13 V61 +1:03:31 +43:37 02:21 674 104 778
69 Mārtiņš Miķelsons 6011 www.lmp.lv / VSK Noskrien 03:15:10 VL3 14 V62 +1:03:50 +43:56 01:19 673 186 859
70 Ronalds Zarīts 6163 Scope Sports 03:15:23 VL2 41 V63 +1:04:03 +1:04:03 01:33 672 158 830
71 Jolanta Ivanova 6021 VSK Noskrien 03:15:25 SL2 6 S8 +35:21 +35:21 01:48 819 192 1011
72 Ainārs Gudēvics 6052 VSK Noskrien 03:15:31 VL2 42 V64 +1:04:11 +1:04:11 01:26 672 171 843
73 Jānis Važņevičs 6166 BALTAIS 03:16:23 VL4 4 V65 +1:05:03 +26:43 01:54 669 129 798
74 Deniss Priščepovs 6180 Zoorbagan 03:17:14 VL2 43 V66 +1:05:54 +1:05:54 01:46 666 139 805
75 Artūrs Topecs 6020 SK Dzērvene II 03:17:25 VL2 44 V67 +1:06:05 +1:06:05 01:37 665 152 817
76 Meelis Kukk 6187 Pärnu 03:19:43 VL4 5 V68 +1:08:23 +30:03 01:49 658 135 793
77 Ģirts Bulāns 6044 03:19:57 VL2 45 V69 +1:08:37 +1:08:37 01:19 657 186 843
78 Andis Geste 6176 VSK Noskrien 03:21:31 VL2 46 V70 +1:10:11 +1:10:11 01:07 652 219 871
79 Arvis Skrējāns 6108 03:21:47 VL2 47 V71 +1:10:27 +1:10:27 01:37 651 152 803
80 Līga Līce 6046 DzSK Lokomotīve 03:22:58 SL3 2 S9 +42:54 +15:43 01:51 789 186 975
81 Kristaps Caune 6016 CaunietisLV 03:23:20 VLJ 6 V72 +1:12:00 +51:01 01:28 646 167 813
82 Armands Lunts 6045 VSK Noskrien 03:23:40 VL3 15 V73 +1:12:20 +52:26 01:54 645 129 774
83 Sonata Galvydienė 6151 Jonavos BK Maratonas 03:23:53 SL3 3 S10 +43:49 +16:38 02:02 785 170 955
84 Toms Kaufmanis 6097 Maratona klubs / Sportacentrs.com 03:24:35 VLJ 7 V74 +1:13:15 +52:16 01:27 642 169 811
85 Juris Zeltiņš 6070 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:25:09 VL2 48 V75 +1:13:49 +1:13:49 01:32 640 160 800
86 Juris Perunovs 6029 Zoorbagan 03:25:22 VL3 16 V76 +1:14:02 +54:08 01:51 640 132 772
87 Dāvis Poliņš 6168 VSK Noskrien 03:25:30 VL2 49 V77 +1:14:10 +1:14:10 01:04 639 230 869
88 Taavi Tammik 6134 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 03:25:55 VLJ 8 V78 +1:14:35 +53:36 01:07 638 219 857
89 Igors Trofimenko 6063 03:26:16 VL2 50 V79 +1:14:56 +1:14:56 02:06 637 117 754
90 Kaidi Keir Kukk 16057 Salomon Taku skrējējs 03:26:41 SLJ 2 S11 +46:37 +23:20 02:10 774 159 933
91 Valdis Rozentāls 6167 03:26:44 VL3 17 V80 +1:15:24 +55:30 01:35 635 155 790
92 Artūrs Soročenkovs 6054 Modelists - Konstruktors 03:26:57 VL2 51 V81 +1:15:37 +1:15:37 01:51 635 132 767
93 Sandis Kanbergs 6190 Brīvsolis 03:27:05 VL2 52 V82 +1:15:45 +1:15:45 01:41 634 146 780
94 Ilgvars Āboltiņš 6140 Maratona Klubs 03:27:24 VL4 6 V83 +1:16:04 +37:44 01:49 633 135 768
95 Māris Heinols 6128 Kocēnu novads 03:27:31 VL3 18 V84 +1:16:11 +56:17 01:53 633 130 763
96 Arūnas Beržinskas 6136 03:28:00 VL3 19 V85 +1:16:40 +56:46 01:32 631 160 791
97 Reinis Ozoliņš 6121 Patria Sportland 03:28:04 VL2 53 V86 +1:16:44 +1:16:44 01:23 631 177 808
98 Edmunds Gržibovskis 6049 VSK noskrien / SK Dzērvene 03:28:56 VL3 20 V87 +1:17:36 +57:42 01:45 629 140 769
99 Ludmila Joce 6088 Moller Auto Ventspils 03:29:18 SL3 4 S12 +49:14 +22:03 01:25 765 244 1009
100 Lita Dzelme 6084 03:29:56 SL3 5 S13 +49:52 +22:41 02:20 762 148 910
101 Aivis Putnāns 6178 03:30:04 VL2 54 V88 +1:18:44 +1:18:44 02:00 625 123 748
102 Uvis Braunfelds 6089 Moller Auto Ventspils 03:30:48 VL3 21 V89 +1:19:28 +59:34 01:49 623 135 758
103 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 03:31:10 VL2 55 V90 +1:19:50 +1:19:50 01:13 622 201 823
104 Mārtiņš Pentjušs 6146 03:31:59 VL2 56 V91 +1:20:39 +1:20:39 01:51 620 132 752
105 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6158 Siguldas Maratona klubs 03:33:37 VL2 57 V92 +1:22:17 +1:22:17 01:51 615 132 747
106 Magnus Zalsters 6039 03:34:04 VL2 58 V93 +1:22:44 +1:22:44 02:42 614 91 705
107 Edgars Balunovs 6082 Olainfarm 03:34:23 VL2 59 V94 +1:23:03 +1:23:03 01:28 613 167 780
108 Jānis Jurševskis 6170 03:34:58 VL2 60 V95 +1:23:38 +1:23:38 01:47 611 137 748
109 Juris Grodnis 6041 KROKUS 03:35:16 VL4 7 V96 +1:23:56 +45:36 01:41 610 146 756
110 Linda Laurena 6059 03:35:17 SL2 7 S14 +55:13 +55:13 02:08 744 162 906
111 Ģirts Vēsma 6181 03:35:25 VL4 8 V97 +1:24:05 +45:45 01:51 610 132 742
112 Andris Jansons 6101 VSK Noskrien 03:35:25 VL4 9 V98 +1:24:05 +45:45 01:40 610 147 757
113 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas 03:35:29 VL3 22 V99 +1:24:09 +1:04:15 01:48 609 136 745
114 Sintija Arbidāne 6174 LEGS MISERABLES / VENDEN 03:35:30 SL2 8 S15 +55:26 +55:26 01:39 743 209 952
115 Artūrs Pielēns-Pelēns 6107 Lattelecom 03:36:00 VL2 61 V100 +1:24:40 +1:24:40 01:44 608 141 749
116 Igors Jegorovs 6154 03:36:43 VL2 62 V101 +1:25:23 +1:25:23 01:54 606 129 735
117 Oskars Martuzāns 6008 AkmensDizains.lv 03:36:45 VL2 63 V102 +1:25:25 +1:25:25 01:30 606 163 769
118 Aija Rogāle 6042 KROKUS 03:36:46 SL3 6 S16 +56:42 +29:31 02:07 738 163 901
119 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:37:56 VLJ 9 V103 +1:26:36 +1:05:37 01:12 603 204 807
120 Žanete Leimane 6173 TRX Cēsis 03:38:25 SL3 7 S17 +58:21 +31:10 01:50 733 188 921
121 Agita Grizāne 6026 VSK Noskrien 03:38:37 SL2 9 S18 +58:33 +58:33 02:06 732 164 896
122 Aivars Fogelis 6148 03:39:05 VL2 64 V104 +1:27:45 +1:27:45 01:59 599 124 723
123 Elīna Brigmane 6109 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:39:15 SL2 10 S19 +59:11 +59:11 02:12 730 157 887
124 Raitis Gržibovskis 6162 03:39:39 VL2 65 V105 +1:28:19 +1:28:19 01:41 598 146 744
125 Kristiāns Košinskis 6111 SIA LATTELECOM 03:40:23 VLJ 10 V106 +1:29:03 +1:08:04 01:25 596 173 769
126 Ainārs Kumpiņš 6057 PaBaso.lv / VSK Noskrien 03:40:31 VL2 66 V107 +1:29:11 +1:29:11 01:11 596 207 803
127 Mārtiņš Allers 6147 03:40:32 VL3 23 V108 +1:29:12 +1:09:18 02:01 596 121 717
128 Arnis Ābelīte 6127 Virsotne/Marmot 03:40:50 VL3 24 V109 +1:29:30 +1:09:36 01:16 595 193 788
129 Zane Dziļuma 6034 03:41:08 SL2 11 S20 +1:01:04 +1:01:04 02:22 724 146 870
130 Aigars Beks 6076 03:41:16 VL3 25 V110 +1:29:56 +1:10:02 01:59 594 124 718
131 Antra Dumbrovska 6058 03:43:33 SL2 12 S21 +1:03:29 +1:03:29 01:18 716 265 981
132 Rolands Gritāns 6092 Biznesa parks ABAVA 03:44:35 VL3 26 V111 +1:33:15 +1:13:21 01:46 585 139 724
133 Alvis Lepiksons 6152 Auseklis IK 03:44:53 VL3 27 V112 +1:33:33 +1:13:39 02:36 584 94 678
134 Aleksandrs Mortuļevs 16049 Latvijas gaisa satiksme 03:45:44 VL2 67 V113 +1:34:24 +1:34:24 02:29 582 99 681
135 Dzintars Dūdiņš 16009 Siguldas Maratona klubs 03:45:57 VL3 28 V114 +1:34:37 +1:14:43 01:31 581 162 743
136 Ilva Kārkliņa 6131 03:46:10 SL3 8 S22 +1:06:06 +38:55 02:05 708 166 874
137 Edgars Markševics 6122 Sporta Patriots 03:47:32 VL2 68 V115 +1:36:12 +1:36:12 02:06 577 117 694
138 Krišjānis Neijs 6184 VSK Noskrien 03:47:43 VL2 69 V116 +1:36:23 +1:36:23 01:47 577 137 714
139 Dace Ancāne 6095 Let's Go! 03:47:59 SL2 13 S23 +1:07:55 +1:07:55 02:22 702 146 848
140 Jānis Pārums 6169 Projekts Etiopietis / Shalom 03:48:40 VL2 70 V117 +1:37:20 +1:37:20 01:42 574 144 718
141 Aija Freiberga 6071 03:49:37 SL2 14 S24 +1:09:33 +1:09:33 02:32 697 136 833
142 Zane Muceniece 6143 Izturība 03:49:57 SL2 15 S25 +1:09:53 +1:09:53 02:05 696 166 862
143 Inta Cīmure 6033 Cīmurēni 03:50:22 SL2 16 S26 +1:10:18 +1:10:18 01:43 695 201 896
144 Valdis Lepiksons 6153 Auseklis IK 03:51:00 VL3 29 V118 +1:39:40 +1:19:46 01:43 569 143 712
145 Dace Podkalne 6065 VSK Noskrien 03:51:46 SL2 17 S27 +1:11:42 +1:11:42 02:10 691 159 850
146 Ieva Biedrīte 6017 Grauda Spēks 03:52:20 SL2 18 S28 +1:12:16 +1:12:16 02:25 689 143 832
147 Jurģis Urtāns 6061 VANAGI 03:55:07 VL2 71 V119 +1:43:47 +1:43:47 01:58 559 125 684
148 Edgars Aleksejevs 6165 03:55:38 VLJ 11 V120 +1:44:18 +1:23:19 01:56 557 127 684
149 Māris Lūsis 6075 VSK Noskrien 03:56:17 VL2 72 V121 +1:44:57 +1:44:57 01:17 556 191 747
150 Edgars Lapiņš 6015 SSE Riga / VSK Noskrien 03:56:34 VL2 73 V122 +1:45:14 +1:45:14 02:55 555 84 639
151 Inga Ziediņa 6182 Maratona klubs/ VSK Noskrien 03:57:30 SL3 9 S29 +1:17:26 +50:15 01:48 674 192 866
152 Agita Gritāne 6093 Biznesa parks ABAVA 03:58:50 SL3 10 S30 +1:18:46 +51:35 02:28 670 140 810
153 Haralds Krievs 6038 :) 03:59:46 VL3 30 V123 +1:48:26 +1:28:32 01:47 548 137 685
154 Roberts Černovs 6191 Latvijas Finieris 03:59:46 VL2 74 V124 +1:48:26 +1:48:26 02:22 548 104 652
155 Ieva Tāle-Stangute 16013 Baldones sieviešu skriešanas komanda 03:59:54 SL2 19 S31 +1:19:50 +1:19:50 02:10 667 159 826
156 Gintare Litvinaviciene 6135 Begimo keliones 04:00:30 SL3 11 S32 +1:20:26 +53:15 02:15 666 153 819
157 Madara Tīģere 6055 04:03:35 SLJ 3 S33 +1:23:31 +1:00:14 02:07 657 163 820
158 Zane Vanaga 6009 VSK Noskrien 04:06:58 SL2 20 S34 +1:26:54 +1:26:54 02:15 648 153 801
159 Michael Bond 6120 04:07:10 VL2 75 V125 +1:55:50 +1:55:50 02:47 531 88 619
160 Iveta Leja 6188 DPD 04:07:56 SL2 21 S35 +1:27:52 +1:27:52 02:13 646 156 802
161 Viktors Galaks 6141 Kronospan-Riga 04:08:14 VL2 76 V126 +1:56:54 +1:56:54 02:40 529 92 621
162 Heiki Prants 6078 Võru Suusaklubi 04:08:19 VL3 31 V127 +1:56:59 +1:37:05 01:28 529 167 696
163 Elīna Jokuma 6171 04:08:33 SL2 22 S36 +1:28:29 +1:28:29 02:24 644 144 788
164 Kristaps Šteinbergs 6129 Legs Misérables 04:10:35 VL2 77 V128 +1:59:15 +1:59:15 02:44 524 90 614
165 Anete Kampare 6072 04:12:19 SL2 23 S37 +1:32:15 +1:32:15 02:26 634 142 776
166 Daiga Vilkaste 6040 04:13:42 SL3 12 S38 +1:33:38 +1:06:27 02:42 631 128 759
167 Jana Romanovska 6142 Zemgales Ziņas 04:15:07 SL2 24 S39 +1:35:03 +1:35:03 01:58 627 175 802
168 Jānis Butkēvičus 6118 VSK Seniori 04:15:52 VL2 78 V129 +2:04:32 +2:04:32 02:58 513 83 596
169 Renāte Šmite 6193 Lielvārdes zaķenes 04:16:21 SLJ 4 S40 +1:36:17 +1:13:00 02:48 624 123 747
170 Lauma Bite 6074 VSK Noskrien 04:18:50 SL2 25 S41 +1:38:46 +1:38:46 02:45 618 125 743
171 Romans Jeremičevs 6172 VSK Noskrien 04:18:50 VL2 79 V130 +2:07:30 +2:07:30 02:40 507 92 599
172 Erlens Grunckis 6175 04:19:47 VL3 32 V131 +2:08:27 +1:48:33 02:08 506 115 621
173 Ruslans Mamedovs 6004 Binitex 04:23:04 VL2 80 V132 +2:11:44 +2:11:44 02:04 499 119 618
174 Andris Melnis 6081 Olainfarm 04:24:48 VL2 81 V133 +2:13:28 +2:13:28 01:42 496 144 640
175 Evita Ozola 6067 VSK Noskrien 04:25:00 SL2 26 S42 +1:44:56 +1:44:56 02:05 604 166 770
176 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 04:27:09 VL2 82 V134 +2:15:49 +2:15:49 02:41 492 91 583
177 Randa Misāne 6068 04:27:39 SL2 27 S43 +1:47:35 +1:47:35 02:49 598 122 720
178 Andis Rinkevics 6035 Mārdža 04:28:25 VL2 83 V135 +2:17:05 +2:17:05 02:27 489 100 589
179 Ieva Ozoliņa 6022 AkmensDizains.lv 04:30:37 SL2 28 S44 +1:50:33 +1:50:33 02:14 591 154 745
180 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels 04:33:14 VL3 33 V136 +2:21:54 +2:02:00 02:06 481 117 598
181 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 04:33:25 VL2 84 V137 +2:22:05 +2:22:05 02:49 480 87 567
182 Valdis Bergs 6160 Stamina 04:35:00 VL2 85 V138 +2:23:40 +2:23:40 02:39 478 92 570
183 Zane Karpenko 6150 Swedbank 04:37:21 SL2 29 S45 +1:57:17 +1:57:17 02:15 577 153 730
184 Imants Ločmelis 6060 Nūjo ar vēju 04:39:55 VL4 10 V139 +2:28:35 +1:50:15 02:19 469 106 575
185 Eduards Brokāns 6130 04:40:58 VL2 86 V140 +2:29:38 +2:29:38 01:40 467 147 614
186 Ilze Rata 6185 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:41:50 SL4 1 S46 +2:01:46 +00:00 02:34 568 134 702
187 Madara Berga 6161 Stamina 04:43:39 SL2 30 S47 +2:03:35 +2:03:35 02:53 564 120 684
188 Aigars Žodziņš 16045 Ezere 04:45:35 VL3 34 V141 +2:34:15 +2:14:21 02:30 460 98 558
189 Māris Vīlips 6006 04:49:35 VL3 35 V142 +2:38:15 +2:18:21 02:25 454 101 555
190 Jānis Laganovskis 6003 VSK Noskrien 04:52:02 VL2 87 V143 +2:40:42 +2:40:42 01:43 450 143 593
191 Līga Jurševica 16053 DNF
192 Agnese Leiburga 6177 Zemgales Ziņas DNF
193 Kārlis Ielejs 6114 DNF
194 Ralfs Jumiķis 6132 DNF