Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 5334 BALTAIS V1 VBJ 00:49 300
2 Jānis Šņoriņš 6105 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V2 VLJ 00:52 283
3 Andris Jubelis 3821 Inov8 I OSVeikals.lv V3 VZ3 00:53 277
4 Juris Damškalns 5131 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V4 VB2 00:54 272
5 Jānis Baunis 13341 Salomon | Taku Skrējējs V5 VZ2 00:54 272
6 Uldis Kļaviņš 6183 VSK Noskrien Rieksti V6 VL2 00:55 267
7 Jānis Puida 5124 SSK Bebra V7 VB2 00:56 263
8 Didzis Raits 15078 Mana mīļākā komanda V8 VB2 00:56 263
9 Voldemārs Lejnieks 5027 Voldžiks V9 VB2 00:57 258
10 Raivis Reinfelds 6104 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V10 VL2 00:57 258
11 Jurģis Stukuls 5105 SK Katrīna V11 VB2 00:58 253
12 Gints Lūsis 3110 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V12 VZ3 00:58 253
13 Dainis Limanāns 6014 VSK Noskrien Rieksti V13 VL2 01:00 245
14 Jānis Sapats 5301 V14 VBJ 01:02 237
15 Jānis Cīmurs 6048 cīmurēni V15 VL2 01:02 237
16 Mārtiņš Krauklis 5149 V16 VB2 01:03 233
17 Ansis Pūce 5176 Saldus Boksa Klubs V17 VB2 01:03 233
18 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži V18 VL3 01:03 233
19 Juris Gudēvics - Liepiņš 6186 VSK Noskrien V19 VL2 01:04 230
20 Dāvis Poliņš 6168 VSK Noskrien V20 VL2 01:04 230
21 Kalvis Alseika 6098 Maratona Klubs V21 VLJ 01:04 230
22 Valdis Aņikejevs 3682 SK Tērauds V22 VZ3 01:04 230
23 Sandis Ziediņš 5407 V23 VBJ 01:05 226
24 Ivo Rudinskis 6090 Saldus Boksa Klubs V24 VL2 01:05 226
25 Artis Krievāns 6126 V25 VL3 01:05 226
26 Andris Robalds 3611 Kocēnu novads V26 VZ2 01:05 226
27 Kristaps Ceriņš 6036 V27 VL2 01:06 223
28 Artis Dūriņš 5175 Saldus Boksa Klubs V28 VB2 01:07 219
29 Aivis Štemmers 5150 SK Pūre V29 VB2 01:07 219
30 Aigars Vilmanis 5273 V30 VBJ 01:07 219
31 Konstantīns Biktimirovs 6139 VSK Noskrien / Vichy V31 VL2 01:07 219
32 Jevgeņijs Stepanovs 6085 DzSK Lokomotīve V32 VL2 01:07 219
33 Andis Geste 6176 VSK Noskrien V33 VL2 01:07 219
34 Taavi Tammik 6134 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra V34 VLJ 01:07 219
35 Aksels Bresme 3184 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V35 VZ2 01:07 219
36 Artis Upmalis 5119 Rezidenti V36 VB2 01:08 216
37 Jānis Vītiņš 3011 VSK Noskrien Rieksti V37 VZ3 01:08 216
38 Eduards Pāķis 3637 Saulkrasti SRT V38 VZ3 01:09 213
39 Laura Čakle 6066 Moller Auto Ventspils S1 SL2 01:09 300
40 Aigars Silkalns 5031 colorlib.com V39 VB2 01:09 213
41 Gints Krieviņš 5023 V40 VB2 01:09 213
42 Valdis Tilts 5079 Kocēnu novads V41 VB4 01:09 213
43 Jānis Kūms 6115 Inov-8 I OSveikals.lv V42 VL2 01:09 213
44 Kaspars Purmalietis 5057 V43 VB2 01:10 210
45 Māris Bisenieks 3084 OK Purva Bridējs V44 VZ3 01:10 210
46 Oskars Oskars 13215 V45 VZ3 01:11 207
47 Vieda Lūsa 15090 SK Tērauds S2 SB2 01:11 292
48 Normunds Bremze 5075 Rīga V46 VB3 01:11 207
49 Andris Sprūds 6053 Divplākšņi / VSK Noskrien V47 VL2 01:11 207
50 Ainārs Kumpiņš 6057 PaBaso.lv / VSK Noskrien V48 VL2 01:11 207
51 Evija Melberga 5002 VSK Noskrien / SK Dzērvene S3 SB2 01:12 288
52 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene V49 VLJ 01:12 204
53 Miķelis Zumbergs 3227 VSK Noskrien/PaBaso.lv V50 VZ3 01:12 204
54 Andris Ponomarenko 3579 Rivello V51 VZ3 01:12 204
55 Jānis Mežiels 3177 PATRIA SPORTLAND V52 VZ3 01:13 201
56 Gunārs Ozoliņš 3062 DzSK Lokomotīve V53 VZ3 01:13 201
57 Nauris Spalviņš 6164 Mailigen V54 VL2 01:13 201
58 Artūrs Blūmiņš 6083 Virsotne / MARMOT V55 VL2 01:13 201
59 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien V56 VL2 01:13 201
60 Artūrs Ločmelis 5203 Patria Sportland V57 VB2 01:14 199
61 Aino Gošs 5043 Maratona klubs V58 VB3 01:14 199
62 Virgilijus Muralis 15138 Jonavos BK Maratonas V59 VB3 01:14 199
63 Kristaps Broks 3148 VSK Noskrien Rieksti V60 VZ3 01:14 199
64 Dagnis Boltrikovs 3429 Veseliga Slodzīte V61 VZ3 01:15 196
65 Rolands Trencis 5352 Crossfit Rīdzene 1 / Ezerkauliņi V62 VB2 01:15 196
66 Daumants Putnis 5093 SSK Bebra V63 VB3 01:15 196
67 Agris Rusmanis 6091 Saldus Boksa Klubs V64 VL2 01:15 196
68 Viesturs Zimackis 6079 V65 VL2 01:15 196
69 Valdis Ņilovs 6010 VSK Noskrien V66 VL3 01:15 196
70 Māris Sardiko 15126 VSK Noskrien / Vichy V67 VB2 01:16 193
71 Juris Redisons 5020 Tērvetes dabas parks V68 VB3 01:16 193
72 Anton Kalashnikov 6179 V69 VL2 01:16 193
73 Nauris Aukmanis 6112 Patria Sportland V70 VL2 01:16 193
74 Arnis Ābelīte 6127 Virsotne/Marmot V71 VL3 01:16 193
75 Kitija Valtere 5335 BALTAIS S4 SB2 01:17 269
76 Juris Čerpinskis 5241 V72 VB2 01:17 191
77 Mārtiņš Zemturis 5282 KSMR Fitness V73 VB2 01:17 191
78 Agnis Murnieks 5073 OVI V74 VB2 01:17 191
79 Jānis Pauliņš 5120 Eco Teh Baltia V75 VB2 01:17 191
80 Kristaps Bērziņš 6110 Kuldīga V76 VL2 01:17 191
81 Māris Lūsis 6075 VSK Noskrien V77 VL2 01:17 191
82 Dāniels Ziemelis 3241 Ašās kājas ZID V78 VZ1 01:17 191
83 Gunta Blūmiņa 5380 Virsotne/Marmot S5 SB2 01:18 265
84 Antra Dumbrovska 6058 S6 SL2 01:18 265
85 Agnis Bērziņš 5195 DNB Service Centre V79 VB2 01:18 188
86 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks V80 VL2 01:18 188
87 Andis Gailis 6159 Kocēnu novads V81 VL3 01:18 188
88 Dainis Stepe 3791 SPORTLAND V82 VZ3 01:18 188
89 Ilvars Bergmanis 3022 V83 VZ3 01:19 186
90 Guntis Grīnvalds 5164 Moller Auto Ventspils V84 VB2 01:19 186
91 Kristaps Zvirgzds 5100 V85 VBJ 01:19 186
92 Artis Pūcītis 6155 V86 VL2 01:19 186
93 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien V87 VL2 01:19 186
94 Ģirts Bulāns 6044 V88 VL2 01:19 186
95 Mārtiņš Miķelsons 6011 www.lmp.lv / VSK Noskrien V89 VL3 01:19 186
96 Jānis Seglickis 5243 Pingvīni V90 VB2 01:20 184
97 Pēteris Kaļiņins 5165 Moller Auto Ventspils V91 VB3 01:20 184
98 Igors Morgunovs 6156 Matisons Runner`s Club V92 VL2 01:20 184
99 Juris Šehtels 6157 Ādaži V93 VL3 01:20 184
100 Artūrs Kārkliņš 3513 Liepkalni V94 VZ3 01:20 184
101 Mārtiņš Purenkovs 3042 V95 VZ3 01:20 184
102 Oļegs Solovjovs 3185 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V96 VZ3 01:20 184
103 Juris Gailis 3257 Rūsiņa komanda V97 VZ2 01:21 181
104 Edgars Rencis 3057 PaBaso.lv / VSK Noskrien V98 VZ3 01:21 181
105 Mārtiņš Krams 3096 V99 VZ3 01:21 181
106 Aivis Zetmanis 5382 Patria Sportland V100 VB2 01:21 181
107 Mārtiņš Liberts 5061 V101 VB2 01:21 181
108 Jānis Linītis 5204 Patria Sportland V102 VB2 01:21 181
109 Ritvars Kalniņš 16001 Skrienam kopā V103 VL3 01:21 181
110 Iveta Pūpola 5183 Maratona Klubs S7 SB3 01:22 252
111 Ugis Karasevs 15054 Kocēnu novads V104 VB2 01:22 179
112 Matīss Haritonovs 16033 Salomon | Taku Skrējējs V105 VL2 01:22 179
113 Aleksandrs Judkins 6125 V106 VL2 01:22 179
114 Alberts Dambis 6007 Insalvo V107 VL2 01:22 179
115 Aigars Lūsis 6103 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V108 VL4 01:22 179
116 Artūrs Purviņš 13183 V109 VZ3 01:22 179
117 Kristaps Vējš-Āboliņš 3352 SPORTLAND V110 VZ3 01:23 177
118 Mārtiņš Gailis 3089 Kocēnu novads V111 VZ3 01:23 177
119 Dainis Bautris 5321 AMSERV V112 VB2 01:23 177
120 Jānis Neimanis 5184 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V113 VB3 01:23 177
121 Ģirts Dakša 16017 TUKUMS V114 VL2 01:23 177
122 Reinis Ozoliņš 6121 Patria Sportland V115 VL2 01:23 177
123 Anete Švilpe 6133 VSK Noskrien Vāveres S8 SLJ 01:24 246
124 Toms Bricis 5275 Čop čop čop V116 VB2 01:24 175
125 Renārs Teters-Teterovskis 5355 V117 VB2 01:24 175
126 Daniels Buko 5359 BALTAIS V118 VBJ 01:24 175
127 Kristaps Kaimiņš 6117 V119 VL2 01:24 175
128 Intars Vēberis 6019 V120 VL2 01:24 175
129 Pavels Baikovs 6119 Kinestape.com V121 VL2 01:24 175
130 Aldis Bušs 6194 SK Tērauds V122 VL2 01:24 175
131 Reinis Elksnis 3512 RZ Team V123 VZ3 01:24 175
132 Raivis Ančs 3090 Velorīts-Gulbene V124 VZ3 01:25 173
133 Ģirts Fišers 3068 V125 VZ3 01:25 173
134 Juris Iļčenko 3065 VSK Noskrien V126 VZ3 01:25 173
135 Ilze Urbāne 5346 VSK Noskrien S9 SB3 01:25 244
136 Ludmila Joce 6088 Moller Auto Ventspils S10 SL3 01:25 244
137 Igors Šutovs 6037 V127 VL2 01:25 173
138 Kristiāns Košinskis 6111 SIA LATTELECOM V128 VLJ 01:25 173
139 Pēteris Stepiņš 5261 Swedbank V129 VB2 01:26 171
140 Valts Ulmanis 5123 IK Auseklis V130 VBJ 01:26 171
141 Jānis Sirmais 5209 V131 VBJ 01:26 171
142 Sergejs Maslobojevs 6032 V132 VL2 01:26 171
143 Ainārs Gudēvics 6052 VSK Noskrien V133 VL2 01:26 171
144 Emīls Stiprais 3806 V134 VZ2 01:26 171
145 Artis Smerliņš 3680 LaiksCelt V135 VZ3 01:26 171
146 Monta Ločmele 3171 Moller Auto Ventspils / MRC S11 SZ3 01:27 238
147 Oskars Cimermanis 5104 V136 VB2 01:27 169
148 Didzis Glušņevs 5159 VSK Noskrien Rieksti V137 VB2 01:27 169
149 Jānis Tenbergs 5323 Engures sportam V138 VB2 01:27 169
150 Uģis Reveliņš 5289 V139 VB3 01:27 169
151 Haralds Puriņš 5406 VENDEN V140 VBJ 01:27 169
152 Toms Kaufmanis 6097 Maratona klubs / Sportacentrs.com V141 VLJ 01:27 169
153 Līga Irbe 5362 Talsu pauguraines Zaķi S12 SB2 01:28 235
154 Baiba Vekša 3738 Sporta klubs Liesma S13 SZ3 01:28 235
155 Madars Spēks 15130 PRIEKULES VElo klubs V142 VB2 01:28 167
156 Ritvars Bikšis 5221 socktoys.lv V143 VB2 01:28 167
157 Andris Ludriks 5004 VSK Noskrien Rieksti V144 VB3 01:28 167
158 Artis Ločmelis 5132 OK Burkānciems V145 VB3 01:28 167
159 Armands Klotiņš 5364 V146 VB3 01:28 167
160 Ivo Ielītis 16025 Kurpnīca V147 VL2 01:28 167
161 Edgars Balunovs 6082 Olainfarm V148 VL2 01:28 167
162 Raimonds Siliņš 16041 Baltais V149 VL3 01:28 167
163 Heiki Prants 6078 Võru Suusaklubi V150 VL3 01:28 167
164 Kristaps Caune 6016 CaunietisLV V151 VLJ 01:28 167
165 M?ris Andruss 3553 Andrusi V152 VZ3 01:28 167
166 Dana Mačtama 6087 Moller Auto Ventspils S14 SL2 01:29 233
167 Artūrs Ozolinš 5400 PH Print V153 VB2 01:29 165
168 Aigars Cibuļskis 5248 Legs Misérables V154 VB2 01:29 165
169 Oskars Apsītis 5300 2 KOKI V155 VB3 01:29 165
170 Patrīcija Eiduka 3104 SSK Bebra S15 SZ2 01:30 230
171 Valdis Prauliņš 5147 Čiekurkalna Road Runners V156 VB3 01:30 163
172 Raimonds Skudra 5390 SSK Bebra V157 VB3 01:30 163
173 Roberts Koleda 5142 Exigen Services Latvia #optimized4running V158 VB3 01:30 163
174 Oskars Martuzāns 6008 AkmensDizains.lv V159 VL2 01:30 163
175 Agris Dzenītis 3709 SPORTLAND V160 VZ3 01:30 163
176 Jānis Kozlovskis 3397 V161 VZ3 01:30 163
177 Ivars Krūmiņš 3005 SK Katrīna V162 VZ3 01:30 163
178 Edgars Grigorjevs 3618 V163 VZ2 01:31 162
179 Ritvars Klapars 3075 VSK Noskrien V164 VZ3 01:31 162
180 Agnese Treilone 5402 SPORTLAND S16 SB2 01:31 227
181 Toms Pastars 5230 30draugilv/VSK Noskrien V165 VB2 01:31 162
182 Arvids Martinsons 5430 Straupe V166 VB2 01:31 162
183 Ēriks Dovnarovičs 5182 VSK Noskrien V167 VB2 01:31 162
184 Juris Dzenītis 5429 Inov8 I OSVeikals.lv V168 VB3 01:31 162
185 Kaspars Kārkliņš 5384 Siguldas Maratona klubs V169 VB3 01:31 162
186 Einārs Šillers 5208 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V170 VB3 01:31 162
187 Kaspars Kalniņš 5244 Moller Auto Ventspils V171 VB3 01:31 162
188 Eduards Andrejs Bajārs 5239 V172 VBJ 01:31 162
189 Agris Samcovs 6100 Nike+ Run Club Riga V173 VL2 01:31 162
190 Kirils Boiko 6030 V174 VL2 01:31 162
191 Dzintars Dūdiņš 16009 Siguldas Maratona klubs V175 VL3 01:31 162
192 Edijs Eiduks 3131 SSK Bebra V176 VZ1 01:31 162
193 Vita Devjatņikova 6113 Moller Auto Ventspils / MRC S17 SL2 01:32 225
194 Reinis Liepiņš 5066 V177 VB2 01:32 160
195 Aldis Rocēns 5017 Stirnubuks.lv V178 VB3 01:32 160
196 Juris Zeltiņš 6070 Exigen Services Latvia #optimized4running V179 VL2 01:32 160
197 Jānis Teteris 6138 A2 V180 VL3 01:32 160
198 Arūnas Beržinskas 6136 V181 VL3 01:32 160
199 Kārlis Fogelis 6145 V182 VLJ 01:32 160
200 Voldemārs Ārons 6013 Jensen Metal V183 VLJ 01:32 160
201 Jānis Strautiņš 3639 Highfive.lv V184 VZ3 01:32 160
202 Jānis Gailis 3734 Maratons Asics V185 VZ3 01:33 158
203 Gatis Kveders 3003 VSK Noskrien Rieksti V186 VZ3 01:33 158
204 Artūrs Kančs 3603 SSK Bebra V187 VZ3 01:33 158
205 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 3399 FK Zariņi V188 VZ3 01:33 158
206 Haralds Prombergs 3587 CrossFit Rīdzene 2 V189 VZ3 01:33 158
207 Evita Bole 5422 S18 SB2 01:33 223
208 Ģirts Žagars 5172 V190 VB2 01:33 158
209 Konstantīns Krjačko 6062 Ronakochi V191 VL2 01:33 158
210 Ronalds Zarīts 6163 Scope Sports V192 VL2 01:33 158
211 Clare Gallagher 16037 the north face S19 SL2 01:34 220
212 Dmitrijs Ničipors 5428 Inov8 I OSVeikals.lv V193 VB2 01:34 156
213 Mārtiņš Skujenieks 5283 V194 VB2 01:34 156
214 Jakub Spryngl 5094 V195 VB2 01:34 156
215 Aivars Spūlis 5205 Izturība V196 VB2 01:34 156
216 Deimantas Mitka 5048 Na, pagauk! V197 VB3 01:34 156
217 Arnis Mūrnieks 5099 V198 VB3 01:34 156
218 Dins Vecāns 3724 Adidas Runners V199 VZ3 01:34 156
219 Andis Dēze 3299 Maratona Klubs/ Dion Sportlab/ Zante V200 VZ3 01:35 155
220 Emīls Fetlers 13345 V201 VZ3 01:35 155
221 Kaspars Kumpiņš 3083 Galeo Consulting V202 VZ3 01:35 155
222 Antra Štemmere 5213 S20 SB2 01:35 218
223 Evija Vate 5217 Engures Sportam S21 SB2 01:35 218
224 Ilze Smilga 3105 DOMDARIS S22 SZ3 01:35 218
225 Sergejs Ļeta 5270 RC V203 VB2 01:35 155
226 Gints Krastiņš 5141 Exigen Services Latvia #optimized4running V204 VB2 01:35 155
227 Artūrs Šits 5348 V205 VB2 01:35 155
228 Ondrej Fikrle 5134 BKV Holysov V206 VB3 01:35 155
229 Nauris Hofmanis 5281 REMOSS V207 VBJ 01:35 155
230 Hugo Jakobi 6149 Tavamsportam.lv V208 VL2 01:35 155
231 Jānis Actiņš 6051 VSK Noskrien / LSC V209 VL3 01:35 155
232 Valdis Rozentāls 6167 V210 VL3 01:35 155
233 Arvis Gelbis 6192 SILVA V211 VLJ 01:35 155
234 Rūdolfs Heinrihs Daukšte 13321 V212 VZ1 01:35 155
235 Dace Banga-Hodžajeva 5146 corefitness.lv S23 SB2 01:36 216
236 Ilze Sermolīte 5234 Jelgavas Sporta Servisa Centrs S24 SB3 01:36 216
237 Gunārs Ruciņš 5240 Fizkultūras nora V213 VB2 01:36 153
238 Žanis Lulle 5361 BALTAIS V214 VB2 01:36 153
239 Andris Drešmanis 6047 DzSK Lokomotīve V215 VL3 01:36 153
240 Jānis Ābols 3384 VSK NOSKRIEN V216 VZ3 01:36 153
241 Mārtiņš Karols 3760 V217 VZ3 01:36 153
242 Toms Laimiņš 13291 V218 VZ2 01:37 152
243 Juris Poļakovs 3273 SPORTLAND V219 VZ3 01:37 152
244 Zanda Ulanova 5166 Moller Auto Ventspils S25 SB2 01:37 213
245 Simona Birkenberga 5408 Simitis S26 SB2 01:37 213
246 Aija Svikle 5006 SK Tērauds S27 SB2 01:37 213
247 Ilze Urtāne 3619 S28 SZ2 01:37 213
248 Elīna Kārkliņa 3176 PATRIA SPORTLAND S29 SZ3 01:37 213
249 Māris Vizulis 5192 DNB banka V220 VB2 01:37 152
250 Andris Orniņš 5007 V221 VB2 01:37 152
251 Jēkabs Krastiņš 5013 Sportiņš 88 V222 VBJ 01:37 152
252 Artūrs Topecs 6020 SK Dzērvene II V223 VL2 01:37 152
253 Arvis Skrējāns 6108 V224 VL2 01:37 152
254 Juris Černadjevs 6043 V225 VL3 01:37 152
255 Elvis Veisbergs 13147 Saldus Boksa klubs V226 VZ2 01:37 152
256 Aiga Taulīna 5431 Saldus Boksa klubs S30 SB2 01:38 211
257 Laura Vīķe 3824 Kāpa OK S31 SZ3 01:38 211
258 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien V227 VB2 01:38 150
259 Mārtiņš Auziņš 15082 Veikals Maratons & Asics V228 VB3 01:38 150
260 Ingars Kasparāns 5128 V229 VB3 01:38 150
261 Raitis Puriņš 5055 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas V230 VB4 01:38 150
262 Jānis Kopmanis 5047 LSC V231 VB4 01:38 150
263 Artis Sproģis 3285 Mēs nebūsim pirmie! V232 VZ2 01:38 150
264 Edgars Krastiņš 3139 V233 VZ3 01:38 150
265 Artūrs Jansons 3174 Maratona klubs V234 VZ3 01:39 148
266 Sandis Zīvarts 3217 Latvijas Gaisa Satiksme V235 VZ3 01:39 148
267 Mārtiņš Aleksejevs 3763 Engures sportam V236 VZ3 01:39 148
268 Ainārs Arnicāns 3344 PaBaso.lv / VSK Noskrien V237 VZ3 01:39 148
269 Klinta Lauska 15034 Siguldas maratona klubs/ Isostar S32 SB2 01:39 209
270 Ilze Limanāne 5003 VSK Noskrien Vāveres S33 SB2 01:39 209
271 Sintija Arbidāne 6174 LEGS MISERABLES / VENDEN S34 SL2 01:39 209
272 Ilze Meijere 3229 Patria Sportland S35 SZ3 01:39 209
273 Karīna Ceriņa 3679 S36 SZ3 01:39 209
274 Konstantīns Vasiļjevs 5313 Dion SportLab V238 VB2 01:39 148
275 Mārcis Fogels 5186 SK Sigulda V239 VB2 01:39 148
276 Juris Jansons 5379 Swedbank V240 VB3 01:39 148
277 Agris Noviks 15142 Salomon Taku Skrējējs V241 VBJ 01:39 148
278 Jānis Vītols 6018 V242 VL4 01:39 148
279 Ilga Melne 5157 Olainfarm S37 SBJ 01:40 207
280 Armands Zvejnieks 5167 Moller Auto Ventspils V243 VB2 01:40 147
281 Edgars Kuģenieks 5137 VSK Noskrien Rieksti V244 VB2 01:40 147
282 Vitālijs Muzika 5044 VSK Noskrien V245 VB3 01:40 147
283 Normunds Grava 5114 V246 VB3 01:40 147
284 Eduards Mozulis 5191 Engures Sportam V247 VBJ 01:40 147
285 Eduards Brokāns 6130 V248 VL2 01:40 147
286 Andris Jansons 6101 VSK Noskrien V249 VL4 01:40 147
287 Dāvis Dambergs 3211 SPORTLAND V250 VZ1 01:40 147
288 Kristaps Solovjovs 13373 Talsu pakalnu sporta klubs V251 VZ2 01:40 147
289 Ģirts Freimanis 13353 Sanderu klans V252 VZ2 01:40 147
290 Raimonds Meija 3082 VSK Noskrien V253 VZ3 01:40 147
291 Arturs Rimicans 3699 V254 VZ3 01:41 146
292 Kristaps Pugačs 3272 SPORTLAND V255 VZ3 01:41 146
293 Nauris Dzenis 3530 Madona V256 VZ3 01:41 146
294 Andris Eihmanis 13385 V257 VZ3 01:41 146
295 Aldis Putniņš 3173 Moller Auto Ventspils / Maratona Klubs V258 VZ3 01:41 146
296 Madara Muižniece 5216 adidas Runners | Riga S38 SB2 01:41 205
297 Linda Boldāne 6116 SPORTLAND S39 SL2 01:41 205
298 Julija Kubraka 3778 Engures Sportam S40 SZ3 01:41 205
299 Dainis Cišs 5008 V259 VB2 01:41 146
300 Andžejs Stepančuks 5354 V260 VB2 01:41 146
301 Edgars Dzenuška 6144 Visma Active V261 VL2 01:41 146
302 Sandis Kanbergs 6190 Brīvsolis V262 VL2 01:41 146
303 Raitis Gržibovskis 6162 V263 VL2 01:41 146
304 Juris Grodnis 6041 KROKUS V264 VL4 01:41 146
305 Jānis Tauberis 3333 V265 VZ2 01:41 146
306 Viviana Kirilova 6086 VSK Noskrien Vāveres S41 SL3 01:42 203
307 Gundars Bēms 5265 V266 VB2 01:42 144
308 Kārlis Ertmanis 5207 Baltais V267 VB3 01:42 144
309 Ričards Kļaviņš 5403 V268 VBJ 01:42 144
310 Jānis Pārums 6169 Projekts Etiopietis / Shalom V269 VL2 01:42 144
311 Andris Melnis 6081 Olainfarm V270 VL2 01:42 144
312 Sandis Āboliņš 3516 Liepkalni V271 VZ2 01:42 144
313 Jānis Zālītis 3542 V272 VZ3 01:42 144
314 Edgars Ošs 3464 V273 VZ3 01:42 144
315 Māris Graudiņš 3283 V274 VZ3 01:42 144
316 Ivo Levāns 3504 Engures Sportam V275 VZ3 01:42 144
317 Mārcis Kārkliņš 3511 Liepkalni V276 VZ3 01:42 144
318 Gints Putniņš 13211 V277 VZ3 01:43 143
319 Aiga Paegle 5262 Engures sportam S42 SB3 01:43 201
320 Inta Cīmure 6033 Cīmurēni S43 SL2 01:43 201
321 Didzis Kirstuks 5416 V278 VB2 01:43 143
322 Andrejs Pētersons 5295 V279 VB2 01:43 143
323 Zigmunds Zauls 5154 V280 VB3 01:43 143
324 Uģis Inka 5371 VSK Noskrien V281 VB3 01:43 143
325 Deivids Stupiņš 5255 SK Katrīna V282 VBJ 01:43 143
326 Jānis Laganovskis 6003 VSK Noskrien V283 VL2 01:43 143
327 Valdis Lepiksons 6153 Auseklis IK V284 VL3 01:43 143
328 Artūrs Alens Drekslers 3535 V285 VZ2 01:43 143
329 Dace Spalva 5299 Kocēnu novads S44 SB2 01:44 199
330 Evija Abiļeva 5308 Swedbank S45 SB2 01:44 199
331 Ginta Rassa 5163 Moller Auto Ventspils S46 SB3 01:44 199
332 Ieva Pūce 5324 VSK Noskrien Blonde S47 SB3 01:44 199
333 Kaspars Allers 5333 V286 VB2 01:44 141
334 Ivars Frickauss 5314 V287 VB2 01:44 141
335 Uldis Kondratovičs 5098 V288 VB3 01:44 141
336 Ilmars Knipšis 5155 Lejasurgas V289 VB4 01:44 141
337 Artūrs Pielēns-Pelēns 6107 Lattelecom V290 VL2 01:44 141
338 Dāvis Zelmenis 3259 Maratona klubs / Zemgales Ziņas V291 VZ2 01:44 141
339 Edgars Kviatkovskis 3092 Eco Teh Baltia V292 VZ2 01:44 141
340 Sergejs Bogdanovs 3521 Dion Sportlab V293 VZ3 01:44 141
341 Andis Pušņakovs 3548 Active AP V294 VZ3 01:44 141
342 Artūrs Ivuškāns 3043 IP Sempiterno Motu V295 VZ3 01:44 141
343 Andis Ruskulis 3305 A&D V296 VZ3 01:44 141
344 Olli Kantanen 3549 OK77 V297 VZ3 01:45 140
345 Mārtiņš Bērziņš 13401 V298 VZ3 01:45 140
346 Ieva Jurjevica 5401 SPORTLAND S48 SBJ 01:45 197
347 Raivis Kirhners 5053 V299 VB2 01:45 140
348 Uģis Bents 5087 V300 VB2 01:45 140
349 Atis Kļavis 5286 V301 VB3 01:45 140
350 Uģis Zanders 5263 Riga-Freediving V302 VB3 01:45 140
351 Artūrs Rozenfelds 5338 Jaunmārupe skrien V303 VB3 01:45 140
352 Anrijs Daile 5426 V304 VBJ 01:45 140
353 Edmunds Gržibovskis 6049 VSK noskrien / SK Dzērvene V305 VL3 01:45 140
354 Jolanta Krastiņa 5395 VSK Noskrien S49 SBJ 01:46 195
355 Laura Pētersone 3650 VSK Noskrien S50 SZ3 01:46 195
356 Roberts Sukonovs 15066 Gentlemen's Cub V306 VB2 01:46 139
357 Raivis Indrāns 5162 V307 VB2 01:46 139
358 Uldis Raipalis 5391 Gentlemen's Cub V308 VB2 01:46 139
359 Žanis Jesko 5306 Dzipšļu medus V309 VB2 01:46 139
360 Jānis Rukmanis 5284 3D Running V310 VB2 01:46 139
361 Mikus Voss 5386 Čop čop čop V311 VB2 01:46 139
362 Gvido Borovskis 5378 GotikaAuto / VSK Noskrien V312 VB2 01:46 139
363 Guntis Pucens 5034 V313 VB3 01:46 139
364 Deniss Priščepovs 6180 Zoorbagan V314 VL2 01:46 139
365 Rolands Gritāns 6092 Biznesa parks ABAVA V315 VL3 01:46 139
366 Jānis Dakteris 3793 V316 VZ2 01:46 139
367 Kristaps Ziemelis 3707 GEMOSS V317 VZ3 01:46 139
368 Dainis Briedis 3599 V318 VZ3 01:47 137
369 Aivis Reinholds 13271 Siguldas Maratona klubs V319 VZ3 01:47 137
370 Guntis Kanaviņš 3132 SSK Bebra V320 VZ3 01:47 137
371 Jānis Tūliks 3348 Swedbank V321 VZ3 01:47 137
372 Jānis Bulāns 3213 Sportland V322 VZ3 01:47 137
373 Baiba Ažušele 5185 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs S51 SBJ 01:47 193
374 Māris Dazarts 5291 V323 VB2 01:47 137
375 Agris Veipāns 5267 V324 VB3 01:47 137
376 Jānis Jurševskis 6170 V325 VL2 01:47 137
377 Krišjānis Neijs 6184 VSK Noskrien V326 VL2 01:47 137
378 Haralds Krievs 6038 :) V327 VL3 01:47 137
379 Jan Fikrle 3594 BKV Holysov V328 VZ1 01:47 137
380 Edgars Fecers 13279 SPORTLAND V329 VZ2 01:47 137
381 Jolanta Ivanova 6021 VSK Noskrien S52 SL2 01:48 192
382 Inga Ziediņa 6182 Maratona klubs/ VSK Noskrien S53 SL3 01:48 192
383 Ināra Lūse 3153 Moller Auto Ventspils S54 SZ3 01:48 192
384 Daina Drozdova 13315 sk dzērvene S55 SZ3 01:48 192
385 Jānis Kopmanis 5051 V330 VB3 01:48 136
386 Danila Seluto 6069 Exigen Services Latvia #optimized4running V331 VL2 01:48 136
387 Arnis Pokšāns 6050 Abas Kreisās Kājas V332 VL3 01:48 136
388 Gundars Doniņš 3816 Maratona Klubs V333 VZ3 01:48 136
389 Kaspars Aksenoks 3080 V334 VZ3 01:48 136
390 Aigars Olavs 3754 V335 VZ3 01:48 136
391 Gundars Doniņš 13235 Maratona Klubs V336 VZ3 01:49 135
392 Sandis Sproģis 3205 SIA LATTELECOM V337 VZ3 01:49 135
393 Einārs Paass 3826 V338 VZ3 01:49 135
394 Uldis Doniņš 3172 Moller Auto Ventspils / MRC V339 VZ3 01:49 135
395 Andis Auziņš 3668 V340 VZ3 01:49 135
396 Arnolds Princis 3457 V341 VZ3 01:49 135
397 Zane Bulāne 5081 VSK Noskrien S56 SB2 01:49 190
398 Lauris Zilveris 5179 Pīļtēviņa pārgājiens V342 VB2 01:49 135
399 Artūrs Levins 5228 alle hop V343 VB2 01:49 135
400 Nauris Pļaviņš 5090 AkmensDizains.lv V344 VB2 01:49 135
401 Gints Antiņš 5045 V345 VB2 01:49 135
402 Nauris Auzenbahs 5084 DzSK Lokomotīve V346 VB3 01:49 135
403 Aivars Veiss 5035 VSK Noskrien V347 VB4 01:49 135
404 Uvis Braunfelds 6089 Moller Auto Ventspils V348 VL3 01:49 135
405 Meelis Kukk 6187 Pärnu V349 VL4 01:49 135
406 Ilgvars Āboltiņš 6140 Maratona Klubs V350 VL4 01:49 135
407 Jekaterina Sokunova 5218 Līvanu VK S57 SB2 01:50 188
408 Ieva Rogāle 5089 KROKUS S58 SB2 01:50 188
409 Anete Astaševska 5290 SK Katrīna S59 SB2 01:50 188
410 Žanete Leimane 6173 TRX Cēsis S60 SL3 01:50 188
411 Karīna Helmane - Soročenkova 3093 VSK Noskrien S61 SZ3 01:50 188
412 Kristaps Belinskis 5225 Njauvas V351 VB2 01:50 134
413 Andris Meļķerts 5365 Celms & Čemurs V352 VB3 01:50 134
414 Uldis Zīle 5260 VSK Noskrien V353 VB3 01:50 134
415 Dzintars Markus 5058 V354 VB3 01:50 134
416 Toms Ešmits 3353 SPORTLAND V355 VZ3 01:50 134
417 Viesturs Tomels 3441 V356 VZ3 01:50 134
418 Kaspars Olte 3106 V357 VZ3 01:50 134
419 Edgars Pukinsks 3035 IP Sempiterno Motu V358 VZ3 01:51 132
420 Egils Cēberis 3236 Saldus Boksa klubs V359 VZ3 01:51 132
421 Igors Kozlovs 3034 Franči V360 VZ3 01:51 132
422 Edgars Gribs 3627 V361 VZ3 01:51 132
423 Dainis Upenieks 3786 SK Ozolnieki V362 VZ3 01:51 132
424 Jānis Lehtla 3191 SPORTLAND V363 VZ3 01:51 132
425 Līga Līce 6046 DzSK Lokomotīve S62 SL3 01:51 186
426 Armands Rabovičs 5363 Liepāja V364 VB2 01:51 132
427 Ivo Zemturis 5423 Tontoni V365 VB2 01:51 132
428 Uģis Verza 5112 V366 VB2 01:51 132
429 Ēriks Ajausks 5272 3D running V367 VB2 01:51 132
430 Artūrs Soročenkovs 6054 Modelists - Konstruktors V368 VL2 01:51 132
431 Mārtiņš Pentjušs 6146 V369 VL2 01:51 132
432 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6158 Siguldas Maratona klubs V370 VL2 01:51 132
433 Juris Perunovs 6029 Zoorbagan V371 VL3 01:51 132
434 Ģirts Vēsma 6181 V372 VL4 01:51 132
435 Lelde Broka 5026 VSK Noskrien Vāveres S63 SB2 01:52 185
436 Marika Zālīte 5088 VSK Noskrien S64 SB2 01:52 185
437 Māra Pucena 5033 S65 SB2 01:52 185
438 Aigars Tohters 5021 V373 VB2 01:52 131
439 Juris Opeņhovskis 5097 V374 VB2 01:52 131
440 Mārtiņš Rāzna 5125 SSK Bebra V375 VB3 01:52 131
441 Pēteris Lazdiņš 3077 KROKUS V376 VZ2 01:52 131
442 Jānis Upītis 3307 V377 VZ3 01:52 131
443 Aleksandrs Malašenkovs 3362 Maratona klubs V378 VZ3 01:52 131
444 Endijs Zariņš 3334 Zemgales Ziņas V379 VZ3 01:52 131
445 Juris Dzērve 13179 V380 VZ3 01:52 131
446 Guntars Siliņš 3070 KROKUS V381 VZ3 01:52 131
447 Kristaps Kanna 3216 Patria Sportland V382 VZ3 01:53 130
448 Jānis Zemītis 3572 V383 VZ3 01:53 130
449 Jevgeņijs Matvejevs 3790 Jaunmārupe V384 VZ3 01:53 130
450 Artūrs Driķis 3423 V385 VZ3 01:53 130
451 Guna Sprūde 5258 VSK Noskrien S66 SB2 01:53 183
452 Artūrs Bernovskis 5135 Mailigen V386 VB2 01:53 130
453 Helmuts Īrists 15038 V387 VBJ 01:53 130
454 Māris Heinols 6128 Kocēnu novads V388 VL3 01:53 130
455 Krists Iesalnieks 3665 Sporta iela V389 VZ1 01:53 130
456 Jēkabs Belevičs 3634 V390 VZ2 01:53 130
457 Ina Balgalve 5042 S67 SB3 01:54 182
458 Kristīne Apsēna 3445 REMOSS S68 SZ2 01:54 182
459 Ieva Freidenfelde 3471 S69 SZ3 01:54 182
460 Lauma Čerņevska 3168 VSK Noskrien Vāveres S70 SZ3 01:54 182
461 Rūdolfs Krūklis 5215 K41F V391 VB2 01:54 129
462 Māris Tašmans 5253 V392 VB2 01:54 129
463 Rihards Siņicins 99999 V393 VB2 01:54 129
464 Sandris Krūmiņš 5374 Moller Auto Ventspils V394 VB3 01:54 129
465 Normunds Zauls 5022 Limbaži V395 VB3 01:54 129
466 Rinalds Zeltiņš 5036 KMKVP V396 VB3 01:54 129
467 Agris Spalviņš 5336 Mailigen V397 VB4 01:54 129
468 Igors Jegorovs 6154 V398 VL2 01:54 129
469 Armands Lunts 6045 VSK Noskrien V399 VL3 01:54 129
470 Jānis Važņevičs 6166 BALTAIS V400 VL4 01:54 129
471 Kārlis Bērziņš 3477 Virsotne/MARMOT V401 VZ1 01:54 129
472 Jānis Ausmanis 3014 SK Katrīna V402 VZ3 01:54 129
473 Atis Gūtmanis 3067 V403 VZ3 01:54 129
474 Dmitrijs Miļkevičs 3607 Latvijas Vieglatlētikas Savienība V404 VZ3 01:55 128
475 Vladimirs Isajevs 3714 V405 VZ3 01:55 128
476 Uldis Reinicāns 3508 V406 VZ3 01:55 128
477 Ilze Indrēvica 5279 Swedbank S71 SB2 01:55 180
478 Elita Zālīte 5372 TRX Cēsis S72 SB3 01:55 180
479 Kristīne Krista Lejniece 5344 Zemgales Ziņas S73 SBJ 01:55 180
480 Pārsla Sietiņa 3761 S74 SZ2 01:55 180
481 Ilze Bergmane 3719 S75 SZ3 01:55 180
482 Vladeks Alševskis 5349 VSK Noskrien V407 VB2 01:55 128
483 Sandis Krutovs 5113 cedric.lv V408 VB2 01:55 128
484 Kristaps Dvēselītis 3458 V409 VZ2 01:55 128
485 Laura Hofmane 3647 REMOSS S76 SZ2 01:56 178
486 Edgars Aleksejevs 6165 V410 VLJ 01:56 127
487 Dainis Kārkliņš 3751 3Culture V411 VZ2 01:56 127
488 Ernests Grietens 13405 V412 VZ2 01:56 127
489 Egils Purviņš 3522 V413 VZ3 01:56 127
490 Elvijs Akmentiņš 3234 SPORTLAND V414 VZ3 01:56 127
491 Reinis Kurpnieks 3813 BANDANALV V415 VZ3 01:56 127
492 Vents Strautmanis 3391 Tente Latvija V416 VZ3 01:56 127
493 Intars Červinskis 3372 Smaids A zobārstniecība V417 VZ3 01:57 126
494 Alex Bukovskis 3774 V418 VZ3 01:57 126
495 Katrīna Levāne 3503 Engures Sportam S77 SZ2 01:57 177
496 Ilze Leščinska 3622 Zoorbagan S78 SZ3 01:57 177
497 Paula Rozenvalde 3453 Kocēnu novads S79 SZ3 01:57 177
498 Anita Fišere 3499 S80 SZ3 01:57 177
499 Oskars Zonne 5412 Acsaabols V419 VB2 01:57 126
500 Kārlis Cinis 5224 V420 VB2 01:57 126
501 Artis Līcītis 5015 VSK Noskrien V421 VB2 01:57 126
502 Jānis Deksnis 5381 Swedbank V422 VB2 01:57 126
503 Armands Kalnozols 5318 V423 VB2 01:57 126
504 Andris Pommers 15046 Salaspils Zīriņi V424 VB3 01:57 126
505 Agris Krumbergs 5226 Līkā kalna rambātāji V425 VB3 01:57 126
506 Guntis Erbs 5419 V426 VB3 01:57 126
507 Aija Kļaviņa 5211 SK Dzērvene S81 SB2 01:58 175
508 Antra Spundiņa 5138 VSK Noskrien S82 SB2 01:58 175
509 Jana Romanovska 6142 Zemgales Ziņas S83 SL2 01:58 175
510 Ina Graudiņa 3016 VSK Noskrien Vāveres S84 SZ3 01:58 175
511 Normunds Davidčuks 5302 Stāmučnieki V427 VB2 01:58 125
512 Aigars Kokins 5358 4H Pastaiga V428 VB3 01:58 125
513 Julius Tomaševičius 5424 Laukinis Trail V429 VB3 01:58 125
514 Dainis Kronbergs 5278 V430 VB3 01:58 125
515 Jurģis Urtāns 6061 VANAGI V431 VL2 01:58 125
516 Jānis Dauģis 3712 Aron Cargo SIA V432 VZ3 01:58 125
517 Jānis Šteinbergs 13287 SPORTLAND V433 VZ3 01:58 125
518 Dmitrijs Ruskovs 3047 VSK Noskrien V434 VZ3 01:59 124
519 Arvis Brolišs 3402 BROLIŠI V435 VZ3 01:59 124
520 Juris Semjonovs 3510 Zemgales Ziņas V436 VZ3 01:59 124
521 Stanislav Biktimirov 3347 VSK Noskrien V437 VZ3 01:59 124
522 Igors Zinkevičs 3155 V438 VZ3 01:59 124
523 Katrīna Arāja 5405 S85 SBJ 01:59 174
524 Pēteris Spuriņš 5222 DOMDARIS V439 VB2 01:59 124
525 Rūdolfs Abiļevs 5307 New Village Workout V440 VB2 01:59 124
526 Andris Rosickis 5345 Cukuri V441 VB3 01:59 124
527 Guntis Zālītis 5190 Kadiķi V442 VB3 01:59 124
528 Aivars Fogelis 6148 V443 VL2 01:59 124
529 Aigars Beks 6076 V444 VL3 01:59 124
530 Markus Urtāns 3251 VANAGI V445 VZ1 01:59 124
531 Marta Heringa 3214 SPORTLAND S86 SZ2 02:00 173
532 Dovydas Sankauskas 5108 V446 VB2 02:00 123
533 Aivis Putnāns 6178 V447 VL2 02:00 123
534 Rihards Goldovs 3418 V448 VZ2 02:00 123
535 Raimonds Brīdaks 3149 V449 VZ3 02:00 123
536 Didzis Kalniņš 13275 Maratona Klubs V450 VZ3 02:00 123
537 Mārcis Padoms 3604 V451 VZ3 02:00 123
538 Kaspars Krievs 3753 Dog Sport Carnikava V452 VZ3 02:00 123
539 Emīls Siliņš 3771 V453 VZ2 02:01 121
540 Jānis Malcāns 3654 GJENSIDIGE V454 VZ3 02:01 121
541 Māris Reiniks 3294 V455 VZ3 02:01 121
542 Kaspars Sausais 13335 Swedbank V456 VZ3 02:01 121
543 Rinalds Puķe 3182 SPORTLAND V457 VZ3 02:01 121
544 Mārtiņš Freibergs 3129 VSK Noskrien V458 VZ3 02:01 121
545 Andris Zībergs 3465 Cepu cepu V459 VZ3 02:01 121
546 Vilmārs Mangalis 3332 Pēdējā elpa V460 VZ3 02:01 121
547 Beāte Vecvagare 3199 Baldones sieviešu skriešanas komanda S87 SZ3 02:01 171
548 Mārtiņš Allers 6147 V461 VL3 02:01 121
549 Ivars Sedlenieks 6189 TRX Cēsis V462 VL4 02:01 121
550 Agnese Sperga 5235 S88 SB2 02:02 170
551 Anete Danelsone 5231 VSK Noskrien Blonde S89 SB2 02:02 170
552 Margarita Petelina 5325 S90 SB3 02:02 170
553 Vineta Pētersone 5153 VSK Noskrien / FamilyFun S91 SB3 02:02 170
554 Sonata Galvydienė 6151 Jonavos BK Maratonas S92 SL3 02:02 170
555 Dārta Otomere 3166 S93 SZ3 02:02 170
556 Aiga Dombrovska 3732 S94 SZ3 02:02 170
557 Kristaps Palmakovskis 5427 Inov8 I OSVeikals.lv V463 VB2 02:02 120
558 Ģirts Bisenieks 5220 V464 VB2 02:02 120
559 Silvestrs Auders 133318 V465 VZ3 02:02 120
560 Aivars Ozolnieks 3566 SAULKRASTI V466 VZ3 02:02 120
561 Gundars Alksnis 3258 V467 VZ3 02:02 120
562 Ainārs Jermacāns 3073 AkmensDizains.lv V468 VZ3 02:02 120
563 Tomass Reinis Tīss 3612 V469 VZ2 02:03 120
564 Ilvars Auseklis 3284 HimmelGarten V470 VZ3 02:03 120
565 Andis Puriņš 3025 Valmiera V471 VZ3 02:03 120
566 Ģirts Gudrīts 3405 Legs Miserables V472 VZ3 02:03 120
567 Anete Pažusa 3004 S95 SZ3 02:03 168
568 Māris Strautnieks 5317 Romatforest V473 VB2 02:03 120
569 Normunds Kronbergs 5353 V474 VB2 02:03 120
570 Jānis Tērauds 5415 Engures sportam V475 VB3 02:03 120
571 Māris Rudāns 15146 V476 VBJ 02:03 120
572 Jorens Kvēle-Kvāls 13163 Saldus Boksa klubs V477 VZ2 02:03 120
573 Emīls Stūrītis 3454 V478 VZ2 02:03 120
574 Aija Kandele 5292 Swedbank S96 SB2 02:04 167
575 Santa Roze 5303 VSK Noskrien S97 SB3 02:04 167
576 Elizabete Ločmele 5252 OK Burkānciems S98 SBJ 02:04 167
577 Santa Dreimane 3808 S99 SZ3 02:04 167
578 Mārtiņš Puriņš 5011 V479 VB2 02:04 119
579 Ruslans Mamedovs 6004 Binitex V480 VL2 02:04 119
580 Oļģerts Jēgers 3514 Liepkalni V481 VZ2 02:04 119
581 Edgars Apinis 3192 PATRIA SPORTLAND V482 VZ3 02:04 119
582 Andris Žukovskis 3780 SQUAD.LV V483 VZ3 02:04 119
583 Toms Ķikusts 3051 V484 VZ3 02:04 119
584 Ainārs Elksnis 13307 V485 VZ3 02:05 118
585 Mārtiņš Viļums 3649 V486 VZ3 02:05 118
586 Andris Lanka 3660 TRX Cēsis V487 VZ3 02:05 118
587 Simona Radoviča 5418 BALTAIS S100 SB2 02:05 166
588 Anna Brokāne 5095 Solis Dabā S101 SB2 02:05 166
589 Zane Muceniece 6143 Izturība S102 SL2 02:05 166
590 Evita Ozola 6067 VSK Noskrien S103 SL2 02:05 166
591 Ilva Kārkliņa 6131 S104 SL3 02:05 166
592 Agris Dreimanis 5398 V488 VB2 02:05 118
593 Andris Šumskihs 5010 V489 VB2 02:05 118
594 Miks Vilsons 5046 VSK Noskrien V490 VB3 02:05 118
595 Raivis Širmelis 5102 V491 VB3 02:05 118
596 Nauris Rūdulis 5341 Tukuma VK V492 VB3 02:05 118
597 Edgars Rūdolfs Drekslers 3641 V493 VZ2 02:05 118
598 Laila Ceika 5065 S105 SB4 02:06 164
599 Agita Grizāne 6026 VSK Noskrien S106 SL2 02:06 164
600 Zane Cera 3610 S107 SZ2 02:06 164
601 Džanita Freija 3154 Moller Auto Ventspils S108 SZ3 02:06 164
602 Natālija Joničenko 3487 S109 SZ3 02:06 164
603 Linda Beldava 3017 VSK Noskrien Vāveres S110 SZ3 02:06 164
604 Igors Trofimenko 6063 V494 VL2 02:06 117
605 Edgars Markševics 6122 Sporta Patriots V495 VL2 02:06 117
606 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels V496 VL3 02:06 117
607 Ingus Bāliņš 3683 Delaval V497 VZ3 02:06 117
608 Edgars Freilibs 13299 V498 VZ3 02:06 117
609 Guntars Cauna 3388 V499 VZ3 02:06 117
610 Renārs Šuhs 3436 V500 VZ3 02:06 117
611 Edžus Cābulis 3134 BKP V501 VZ3 02:07 116
612 Emīls Zalcmanis 3046 V502 VZ3 02:07 116
613 Dāvids Fuksis 3295 V503 VZ3 02:07 116
614 Artūrs Miksons 3411 V504 VZ3 02:07 116
615 Linda Duge 15014 S111 SB2 02:07 163
616 Aiga Vīdmane 5064 S112 SB3 02:07 163
617 Aija Rogāle 6042 KROKUS S113 SL3 02:07 163
618 Madara Tīģere 6055 S114 SLJ 02:07 163
619 Ingars Šakalis 5117 VSK Noskrien V505 VB2 02:07 116
620 Žydrūnas Baltrušaitis 6073 Na, pagauk! V506 VL3 02:07 116
621 Linda Laurena 6059 S115 SL2 02:08 162
622 Liene Vaitkeviča 3681 REMOSS S116 SZ2 02:08 162
623 Sintija Langenfelde 3431 S117 SZ3 02:08 162
624 Baiba Indrāne - Ābola 3396 VSK Noskrien Blonde S118 SZ3 02:08 162
625 Lauma Zilgalve 3052 S119 SZ3 02:08 162
626 Arno Strods 5414 V507 VB2 02:08 115
627 Sandis Čilipāns 5330 Smārde V508 VB2 02:08 115
628 Kaspars Pētersons 6031 VSK Noskrien V509 VL2 02:08 115
629 Erlens Grunckis 6175 V510 VL3 02:08 115
630 Mārtiņš Grundmanis 3528 Kurzemes Katls V511 VZ3 02:08 115
631 Guntars Brauns 3782 V512 VZ3 02:08 115
632 Gundars Lipiņš 13227 V513 VZ3 02:08 115
633 Roberts Delvers 3424 V514 VZ3 02:08 115
634 Jānis Pugačs 3617 V515 VZ3 02:08 115
635 Andris Mačevskis 3091 V516 VZ3 02:08 115
636 Roberts Neilands 3001 Dzērbenes Stacija V517 VZ3 02:08 115
637 Kristaps Ceriņš 13397 labimeistari.lv V518 VZ3 02:09 114
638 Kārlis Kurtišs 3235 SPORTLAND V519 VZ3 02:09 114
639 Jānis Melderis 3367 ELKOR V520 VZ3 02:09 114
640 Juris Gaidelis 3261 Maratona klubs V521 VZ3 02:09 114
641 Indra Kļaviņa 15122 S120 SB2 02:09 160
642 Ilze Fogele 5187 SK Sigulda S121 SB2 02:09 160
643 Agita Kaļva 3373 Ķegumā spēks S122 SZ3 02:09 160
644 Mihails Kisļakovs 5103 Mindpv V522 VB2 02:09 114
645 Kaspars Štromanis 5356 GJENSIDIGE V523 VB2 02:09 114
646 Austris Vasiļevskis 5389 Exigen Services Latvia #optimized4running V524 VB3 02:09 114
647 Sanita Šuriņa 5250 S123 SB2 02:10 159
648 Juta Guļkeviča 5062 VSK Noskrien Blonde S124 SB2 02:10 159
649 Dana Zandersone 5174 Swedbank S125 SB2 02:10 159
650 Dace Podkalne 6065 VSK Noskrien S126 SL2 02:10 159
651 Ieva Tāle-Stangute 16013 Baldones sieviešu skriešanas komanda S127 SL2 02:10 159
652 Kaidi Keir Kukk 16057 Salomon Taku skrējējs S128 SLJ 02:10 159
653 Kristīne Bertuka 3653 TRUE_STROY S129 SZ3 02:10 159
654 Kalistratova Alexandra 13127 S130 SZ3 02:10 159
655 Zane Apse 3532 S131 SZ3 02:10 159
656 Baiba Orga 3303 S132 SZ3 02:10 159
657 Vita Razgale 3121 Exigen Services Latvia #optimized4running S133 SZ3 02:10 159
658 Armands Auziņš 5054 V525 VB3 02:10 113
659 Egnārs Gudriķis 5016 ASICS V526 VB3 02:10 113
660 Mārtiņš Sebris 13171 V527 VZ3 02:10 113
661 Intars Opolais 13311 Izturība V528 VZ3 02:10 113
662 Nauris Krūmiņš 13371 V529 VZ3 02:10 113
663 Kevin Powers 3340 V530 VZ3 02:10 113
664 Valdis Sproģis 3628 Saldus boksa klubs V531 VZ3 02:10 113
665 Gustavs Terzens 3478 Ziemeļu puse V532 VZ3 02:10 113
666 Gustavs Mārtiņš Kaņeps 3636 V533 VZ2 02:11 112
667 Valdis Devjatņikovs 3306 SK Katrīna V534 VZ3 02:11 112
668 Jānis Liepiņš 3585 Rolling V535 VZ3 02:11 112
669 Alvis Tribockis 3013 V536 VZ3 02:11 112
670 Māris Krūze 3427 V537 VZ3 02:11 112
671 Signe Birkenberga 3770 Saldus boksa klubs S134 SZ3 02:11 158
672 Liene Štalte 3152 Moller Auto Ventspils S135 SZ3 02:11 158
673 Laura Dapkuviene 15134 Jonavos BK MARATONAS S136 SB2 02:12 157
674 Simona Ozola-Ozoliņa 5107 S137 SB2 02:12 157
675 Anita Zagorska 5080 S138 SB2 02:12 157
676 Anete Vilne 5136 Sapiera brokastis S139 SBJ 02:12 157
677 Elīna Brigmane 6109 Baldones sieviešu skriešanas komanda S140 SL2 02:12 157
678 Sandra Vesere 3823 Skriešanas Akadēmija S141 SZ2 02:12 157
679 Ingija Cēbere 3169 Saldus Boksa klubs S142 SZ3 02:12 157
680 Mikus Salcēvičs 5085 V538 VB2 02:12 111
681 Jānis Vērdiņš 5357 Workland/BPT V539 VB2 02:12 111
682 Guntars Priede 15110 V540 VB2 02:12 111
683 Maksims Leščinskis 3623 Zoorbagan V541 VZ3 02:12 111
684 Jurģis Jurkāns 3072 AkmensDizains.lv V542 VZ3 02:12 111
685 Kārlis Dakteris 3794 V543 VZ2 02:13 111
686 Mārtiņš Priediens 3448 INTRAC Latvija V544 VZ3 02:13 111
687 Arnis Vanters 3625 SK Spéks V545 VZ3 02:13 111
688 Andris Turciņš 3801 PH Print V546 VZ3 02:13 111
689 Ērika Urtāne 5122 VANAGI S143 SB2 02:13 156
690 Dace Hartmane 5337 Talsu pauguraines Zaķi S144 SB3 02:13 156
691 Ilze Stukule 5305 SK Katrīna/mammadaba S145 SB3 02:13 156
692 Viktorija Putniņa 5238 S146 SBJ 02:13 156
693 Iveta Leja 6188 DPD S147 SL2 02:13 156
694 Aleksandra Fjodorova 3058 Čop čop čop S148 SZ3 02:13 156
695 Ilze Bertāne 5385 Kāds sakars? S149 SB2 02:14 154
696 Ilze Boldāne 15114 S150 SB3 02:14 154
697 Anastasiya Panasyuk 5411 S151 SBJ 02:14 154
698 Ieva Ozoliņa 6022 AkmensDizains.lv S152 SL2 02:14 154
699 Klinta Gritāne 3455 S153 SZ2 02:14 154
700 Aleksandrs Naumenko 5271 V547 VB4 02:14 110
701 Emīls Pureniņš 3797 V548 VZ2 02:14 110
702 Niks Alpēns 3638 V549 VZ2 02:14 110
703 Andrejs Hercmanis 3720 V550 VZ2 02:14 110
704 Lauris Bērziņš 3044 ZTF LĀSMA V551 VZ3 02:14 110
705 Aleksejs Mironovs 3588 Rolling V552 VZ3 02:14 110
706 Oskars Burmeisters 3645 V553 VZ3 02:15 109
707 Marika Pazare 5264 Swedbank S154 SB2 02:15 153
708 Jekaterina Dmitrijeva 5304 VSK Noskrien Blonde S155 SB2 02:15 153
709 Zane Vanaga 6009 VSK Noskrien S156 SL2 02:15 153
710 Zane Karpenko 6150 Swedbank S157 SL2 02:15 153
711 Gintare Litvinaviciene 6135 Begimo keliones S158 SL3 02:15 153
712 Annija Pušņakova 3546 Active AP S159 SZ3 02:15 153
713 Kristīne Mergina 3053 S160 SZ3 02:15 153
714 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3759 VSK Noskrien S161 SZ3 02:15 153
715 Aleksis Orlovs 5127 V554 VB3 02:15 109
716 Zigmunds Vītiņš 5032 V555 VB3 02:15 109
717 Ilgonis Apfelbaums 5375 Maratona klubs V556 VB4 02:15 109
718 Roberts Otto 13283 V557 VZ2 02:15 109
719 Ieviņa Gaiziņa 5257 VSK Noskrien S162 SB3 02:16 152
720 Ilze Ozola 3357 Maratona klubs S163 SZ3 02:16 152
721 Juris Misters 15058 V558 VB2 02:16 108
722 Edgars Zaķis 5288 VSK Noskrien V559 VB2 02:16 108
723 Agris Meilerts 5129 Latvijas Finieris Mežs V560 VB3 02:16 108
724 Armands Alksnis 5417 LIGNUM LATVIJA V561 VB3 02:16 108
725 Edgars Kārklis 3341 V562 VZ3 02:16 108
726 Romāns Giruckis 3569 V563 VZ3 02:16 108
727 Agnis Dadzis 3525 Eco Teh Baltia V564 VZ3 02:16 108
728 Dainis Muško 3031 Kartavkalnu buki V565 VZ3 02:16 108
729 Juris Rocēns 3147 VSK Noskrien V566 VZ3 02:16 108
730 Jurģis Ķikulis 3277 V567 VZ3 02:17 107
731 Rinat Gainullov 13361 Adidas runners V568 VZ3 02:17 107
732 Pavel Yegorov 3320 #VismaActive V569 VZ3 02:17 107
733 Madara Elksne 3267 Pazudušais azimuts S164 SZ3 02:17 151
734 Madara Ozola 3160 Saldus Boksa Klubs S165 SZ3 02:17 151
735 Viesturs Grīnbergs 5315 EUGESTA V570 VB3 02:17 107
736 Guntis Doļģis 5063 Pūči V571 VB4 02:17 107
737 Agnese Kundziņa 5310 S166 SB2 02:18 150
738 Natalija Zeņina 5331 S167 SB3 02:18 150
739 Ieva Jaudzeme 5339 S168 SB3 02:18 150
740 Rita Felce-Kaipšteina 3398 FK Zariņi S169 SZ3 02:18 150
741 Gustavs Lukstiņš 3747 SS Arkādija V572 VZ1 02:18 107
742 Ansis Kuplis 3562 WWW.RUNNING.LV V573 VZ3 02:18 107
743 Viesturs Bratuškins 3825 VAS Latvijas Gaisa Satiksme V574 VZ3 02:18 107
744 Mārtiņš Vološčuks 3297 SK Katrīna V575 VZ3 02:18 107
745 Jānis Labsvīrs 3730 V576 VZ3 02:18 107
746 Jānis Varslavāns 3658 V577 VZ3 02:18 107
747 Kaspars Dzērve 3094 SK Tērauds V578 VZ3 02:19 106
748 Maksims Stepanovs 13223 V579 VZ3 02:19 106
749 Aiva Liepiņa 5367 S170 SB2 02:19 149
750 Gunta Reinicāne 5076 S171 SB2 02:19 149
751 Elīna Zālīte 15018 S172 SB2 02:19 149
752 Laura Ābeltiņa 3800 Salaspils S173 SZ3 02:19 149
753 Dace Jukuma 3189 SK Sigulda S174 SZ3 02:19 149
754 Eviss Bertrands 5316 V580 VB2 02:19 106
755 Niks Siliņš 5268 Kača liek skriet! V581 VBJ 02:19 106
756 Ričards Žizņevskis 5285 V582 VBJ 02:19 106
757 Imants Ločmelis 6060 Nūjo ar vēju V583 VL4 02:19 106
758 Raivis Visendorfs 3209 Sportland V584 VZ1 02:19 106
759 Rūdolfs Smilga 3452 DOMDARIS V585 VZ1 02:19 106
760 Zanda Kārkliņa 5196 Baldones sieviešu skriešanas komanda S175 SB3 02:20 148
761 Ingūna Sevostjanova 5327 Nūjo vesels S176 SB3 02:20 148
762 Lita Dzelme 6084 S177 SL3 02:20 148
763 Jente Althuis 13347 S178 SZ2 02:20 148
764 Ilze Olte 3492 S179 SZ3 02:20 148
765 Mareks Strihors 5383 V586 VB3 02:20 105
766 Miks Mežvēvers 3630 V587 VZ2 02:20 105
767 Sindijs Logins 3012 V588 VZ3 02:20 105
768 Normunds Šķesters 3243 SIA LATTELECOM V589 VZ3 02:20 105
769 Aleksandrs Sokolovs 3215 Patria Sportland V590 VZ3 02:20 105
770 Gatis Pūcītis 3533 V591 VZ3 02:20 105
771 Jānis Paceris 3819 Savam priekam V592 VZ3 02:20 105
772 Oskars Melecis 13351 V593 VZ3 02:21 104
773 Māris Katkovskis 13409 V594 VZ3 02:21 104
774 Emīls Kondratovičs 3023 Virsotne/Marmot V595 VZ3 02:21 104
775 Inga Blese 5369 S180 SB3 02:21 147
776 Patrīcija Keita Krumberga 3256 Līkā kalna rambātāji S181 SZ2 02:21 147
777 Aiga Turčina 3206 SPORTLAND S182 SZ2 02:21 147
778 Agris Kamenders 5326 In Dust We Trust V596 VB2 02:21 104
779 Toms Klinovičs 5251 V597 VB2 02:21 104
780 Girts Miezitis 15030 piradzins V598 VB3 02:21 104
781 Regnārs Valciņš 15010 RL Grupa V599 VB3 02:21 104
782 Dainis Saukāns 6005 V600 VL3 02:21 104
783 Vija Olte 5143 S183 SB2 02:22 146
784 Jana Ozola 5377 SIA LATTELECOM S184 SB3 02:22 146
785 Zane Dziļuma 6034 S185 SL2 02:22 146
786 Dace Ancāne 6095 Let's Go! S186 SL2 02:22 146
787 Didzis Krīgers 5068 V601 VB4 02:22 104
788 Roberts Černovs 6191 Latvijas Finieris V602 VL2 02:22 104
789 Mārtiņš Spalva 3559 Swedbank V603 VZ3 02:22 104
790 Silvestrs Kluburs 3586 Rolling V604 VZ3 02:22 104
791 Stanislav Shabalin 3735 Exigen Services Latvia #optimized4running V605 VZ3 02:22 104
792 Mārcis Leitis 3609 V606 VZ3 02:22 104
793 Mārtiņš Liekniņš 3812 V607 VZ3 02:22 104
794 Kristīne Ķēniņa 5212 VSK Noskrien S187 SB2 02:23 145
795 Aija Dzeņkovska 5000 Nūjo vesels S188 SB3 02:23 145
796 Lauma Vilumsone 3238 Maratona Klubs S189 SZ3 02:23 145
797 Kristīna Mironova 3590 Rolling S190 SZ3 02:23 145
798 Markuss Gedmins 3262 Maratona klubs / PaBaso.lv V608 VZ2 02:23 103
799 Dace Janeka 5274 Nūjo ar vēju S191 SB3 02:24 144
800 Elīna Jokuma 6171 S192 SL2 02:24 144
801 Viktorija Tomaševičienė 3818 Laukinis Trail S193 SZ3 02:24 144
802 Guna Gavare 3463 S194 SZ3 02:24 144
803 Mārtiņš Sapats 5340 V609 VB2 02:24 102
804 Oskars Īle 5259 SIA LATTELECOM V610 VB2 02:24 102
805 Romans Cvetkovs 5072 V611 VB2 02:24 102
806 Andis Bērziņš 5368 Swedbank V612 VB3 02:24 102
807 Arturs Robalds 3143 MEXXIN V613 VZ3 02:24 102
808 Žanis Gauja 13295 V614 VZ3 02:24 102
809 Kristaps Muzikants 3119 Exigen Services Latvia #optimized4running V615 VZ3 02:24 102
810 Nauris Enkuzens 3541 Swedbank V616 VZ3 02:24 102
811 Gatis Zvirbulis 13357 V617 VZ3 02:24 102
812 Artūrs Ilziņš 3470 V618 VZ3 02:25 101
813 Andris Riekstiņš 3629 V619 VZ3 02:25 101
814 Peep Ristmägi 3150 JK Hermes V620 VZ3 02:25 101
815 Ligita Leitlande 5393 S195 SB3 02:25 143
816 Ieva Biedrīte 6017 Grauda Spēks S196 SL2 02:25 143
817 Raimonds Biedrītis 5110 Grauda Spēks V621 VB2 02:25 101
818 Lauris Meiers 5246 VENDEN V622 VB3 02:25 101
819 Kristaps Treidens 15062 Engures Sportam V623 VBJ 02:25 101
820 Māris Vīlips 6006 V624 VL3 02:25 101
821 Liene Allere 5276 S197 SB2 02:26 142
822 Paula Lakstiņa - Lakstīgala 5277 TipTapTī S198 SB2 02:26 142
823 Anete Kampare 6072 S199 SL2 02:26 142
824 Liene Vēvere 3706 Maratona klubs S200 SZ3 02:26 142
825 Ina Kalugina 13247 Smile&run S201 SZ3 02:26 142
826 Krista Lesiņa 3407 S202 SZ3 02:26 142
827 Ieva Raboviča 3676 Salaspils S203 SZ3 02:26 142
828 Toms Rajunčus 3393 V625 VZ3 02:26 101
829 Toms Kalniņš 3799 V626 VZ3 02:27 100
830 Arvis Birkmanis 3268 V627 VZ3 02:27 100
831 Juris Kārkliņš 3702 Dobeles Dzirnavnieks V628 VZ3 02:27 100
832 Jana Puze 5312 VSK Noskrien S204 SB2 02:27 141
833 Linda Loce 5040 Lynxdojo S205 SB2 02:27 141
834 Dace Tītmane 5025 S206 SB3 02:27 141
835 Deniss Čebanovs 5376 Maratona klubs V629 VB3 02:27 100
836 Andis Rinkevics 6035 Mārdža V630 VL2 02:27 100
837 Miks Gabdulļins 3183 Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" V631 VZ2 02:27 100
838 Agita Gritāne 6093 Biznesa parks ABAVA S207 SL3 02:28 140
839 Jēkabs Ločmelis 3685 OK Burkānciems V632 VZ1 02:28 99
840 Kristaps Čeksters 3406 V633 VZ3 02:28 99
841 Jānis Krumulds 3319 V634 VZ3 02:28 99
842 Aigars Kājiņš 3028 AK V635 VZ3 02:29 99
843 Jurģis Liepiņš-Smelters 3827 V636 VZ3 02:29 99
844 Līga Pakalna 5092 KROKUS S208 SB2 02:29 139
845 Veronika Buhalova 3275 S209 SZ3 02:29 139
846 Lelde Strautiņa 3430 S210 SZ3 02:29 139
847 Liene Balode-Pacere 3416 Otis Latvia S211 SZ3 02:29 139
848 Mārtiņš Zvīdriņš 5294 TipTapTī V637 VB2 02:29 99
849 Aleksandrs Mortuļevs 16049 Latvijas gaisa satiksme V638 VL2 02:29 99
850 Signija Vītola 5392 ATEA Global Services S212 SB2 02:30 138
851 Agnese Briede 3349 S213 SZ2 02:30 138
852 Laila Rozīte 3507 VSK Noskrien S214 SZ3 02:30 138
853 Ina Eigenfelde 3555 AMSERV S215 SZ3 02:30 138
854 Ilze Olšteina 13259 SANTA S216 SZ3 02:30 138
855 Artūrs Ipatenko 5360 V639 VB2 02:30 98
856 Aigars Žodziņš 16045 Ezere V640 VL3 02:30 98
857 Henrijs Valters Birznieks 3775 Čiekurkalna Road Runners V641 VZ1 02:30 98
858 Reinis Konošonoks 3343 Engures sportam I Šoko Jr. V642 VZ2 02:30 98
859 Pēteris Siliņš 3312 #VismaActive V643 VZ3 02:30 98
860 Andris Iesalnieks 3666 Sporta iela V644 VZ3 02:30 98
861 Artūrs Dedzis 3269 PULSAR V645 VZ3 02:31 97
862 Andžejs Čerņavskis 3383 V646 VZ3 02:31 97
863 Līga Briža 5193 DNB banka S217 SB2 02:31 137
864 Karīna Agafonova 5322 TRXCēsis S218 SB2 02:31 137
865 Laura Kalniņa 5245 Moller Auto Ventspils S219 SB3 02:31 137
866 Iveta Putniņa 5236 S220 SB3 02:31 137
867 Dace Mačevska 13365 VSK Noskrien S221 SZ3 02:31 137
868 Zane Vīle-Bērziņa 5396 S222 SB2 02:32 136
869 Aija Freiberga 6071 S223 SL2 02:32 136
870 Baiba Damberga 3212 SPORTLAND S224 SZ3 02:32 136
871 Dzintra Pence 3493 S225 SZ3 02:32 136
872 Sabīne Prikule 3336 Pingvīni S226 SZ3 02:32 136
873 Batirs Jušvajevs 3401 V647 VZ3 02:32 97
874 Valdis Sirsniņš 3098 Jaunmārupe V648 VZ3 02:32 97
875 Mārtiņš Švirksts 3381 V649 VZ3 02:32 97
876 Edgars Blūms 3020 Rush B V650 VZ3 02:33 96
877 Raimonds Švanks 3404 ATKAL JAUNS NAMS V651 VZ3 02:33 96
878 Didzis Galauliņš 3358 Es un es pats V652 VZ3 02:33 96
879 Sabīne Eglīte 5052 Eglīši S227 SB2 02:33 135
880 Solvita Gaile 5347 S228 SB2 02:33 135
881 Zinta Simanoviča 5223 S229 SBJ 02:33 135
882 Evita Rozenfelde 3697 S230 SZ3 02:33 135
883 Zita Ozoliņa 3822 S231 SZ3 02:33 135
884 Ilze Kumpiņa 3099 VSK Noskrien S232 SZ3 02:33 135
885 Kristīne Kadaša 3731 S233 SZ3 02:33 135
886 Linda Liepiņa 3156 Swedbank S234 SZ3 02:33 135
887 Māris Zundāns 15098 PANATTA V653 VB2 02:33 96
888 Valdis Vikmanis 5210 V654 VB2 02:33 96
889 Evija Šveca 5319 Eko O S235 SB3 02:34 134
890 Ilze Rata 6185 Exigen Services Latvia #optimized4running S236 SL4 02:34 134
891 Sindija Skangale 3701 Swedbank S237 SZ3 02:34 134
892 Ilze Goša 3038 Maratona klubs S238 SZ3 02:34 134
893 Yuliya Boiko 3796 S239 SZ3 02:34 134
894 Krists Pakulis 3425 Dobele V655 VZ3 02:34 95
895 Edgars Mežvēvers 3107 V656 VZ3 02:34 95
896 Rolands Rozītis 3768 Mailigen V657 VZ3 02:35 95
897 Vitālijs Rudkovskis 3605 V658 VZ3 02:35 95
898 Kristaps Ramiņš 13327 filter V659 VZ3 02:35 95
899 Didzis Vīksne 3820 Inov8 I OSVeikals.lv V660 VZ3 02:35 95
900 Kaspars Salenieks 3400 V661 VZ3 02:35 95
901 Zane Auziņa 3776 S240 SZ3 02:35 134
902 Mārtiņš Skraucis 13369 V662 VZ1 02:35 95
903 Jēkabs Jansons 3787 Swedbank V663 VZ2 02:35 95
904 Ance Ziediņa 5409 OK Ziemeļkurzeme S241 SB2 02:36 133
905 Agnese Bahmane 5091 AkmensDizains.lv S242 SB2 02:36 133
906 Ilona Sedleniece 5394 S243 SB3 02:36 133
907 Agnese Ulanova 3700 Pūre S244 SZ3 02:36 133
908 Lolita Linde 3750 S245 SZ3 02:36 133
909 Agnese Matisone 3218 Matissons Runner's Club / Moller Auto Ventspils S246 SZ3 02:36 133
910 Līga Meļķerte 3678 Celms & Čemurs S247 SZ3 02:36 133
911 Raimonds Lapiņš 5280 OK Kurmis V664 VB3 02:36 94
912 Maksims Mogiļins 5404 2 Dbl V665 VB3 02:36 94
913 Uldis Klemperis 5170 ELA V666 VB4 02:36 94
914 Alvis Lepiksons 6152 Auseklis IK V667 VL3 02:36 94
915 Ilze Šarna 5242 DNB Service Centre Riga S248 SB2 02:37 132
916 Ilona Balode 5133 Salacgrīvas Buki S249 SB3 02:37 132
917 Ruta Dīce 5030 Gausā Jūdze S250 SB4 02:37 132
918 Maija Olšteina 13267 SANTA S251 SZ2 02:37 132
919 Elīna Frīzendorfa 3764 NRC S252 SZ3 02:37 132
920 Iuliia Filippovich 3655 S253 SZ3 02:37 132
921 Karīna Narbute 3351 S254 SZ3 02:37 132
922 Žanna Kuzmina 3385 S255 SZ3 02:37 132
923 Jānis Straukmanis 5351 Straukmanis V668 VB2 02:37 94
924 Oskars Cīrulis 5420 Palīdzi.lv V669 VB3 02:37 94
925 Māris Tjarve 5413 Clean R V670 VB3 02:37 94
926 Juris Līpacis 3026 V671 VZ3 02:37 94
927 Gatis Bērziņš 3437 V672 VZ3 02:37 94
928 Ivars Brauns 3749 Lynxdojo V673 VZ3 02:38 93
929 Michael Jacobi 13231 V674 VZ3 02:38 93
930 Dzintars Boldāns 3063 DzSK Lokomotīve V675 VZ3 02:38 93
931 Alise Putraima 15106 Salomon | Taku Skrējējs S256 SB2 02:38 131
932 Anna Konovalova 3386 S257 SZ2 02:38 131
933 Elīna Lunte 3059 S258 SZ2 02:38 131
934 Maija Gutāne 13319 S259 SZ3 02:38 131
935 Inese Bāriņa 3662 S260 SZ3 02:38 131
936 Uldis Dīcis 5029 Gausā Jūdze V676 VB4 02:38 93
937 Oļesja Baikova 5229 Kinestape.com S261 SB2 02:39 130
938 Alise Pokšāne 5311 Abas Kreisās Kājas S262 SBJ 02:39 130
939 Signe Seškena 3040 SSK Bebra S263 SZ3 02:39 130
940 Ieva Krastiņa 3278 S264 SZ3 02:39 130
941 Liene Mudrova 3125 S265 SZ3 02:39 130
942 Zane Ivanāne 3060 VSK Noskrien Blonde S266 SZ3 02:39 130
943 Andra Strautiņa 3640 Highfive.lv S267 SZ3 02:39 130
944 Valdis Bergs 6160 Stamina V677 VL2 02:39 92
945 Arnolds LinĪtis 3817 V678 VZ3 02:39 92
946 Jānis Rullis 3788 MK STENDE V679 VZ3 02:39 92
947 Artūrs Feldbergs 3420 V680 VZ3 02:40 92
948 Guntis Zvilna 3165 Biznesa parks ABAVA V681 VZ3 02:40 92
949 Ieva Marta Gintere 3615 S268 SZ2 02:40 129
950 Mārīte Turka 3364 Kuldīgas dome S269 SZ3 02:40 129
951 Laura Zandere 3807 S270 SZ3 02:40 129
952 Dace Tenberga 3571 Engures sportam S271 SZ3 02:40 129
953 Dana Rudzīte-Ločmele 3342 S272 SZ3 02:40 129
954 Līga Boginska 3419 S273 SZ3 02:40 129
955 Miķelis Zondaks 5115 V682 VB2 02:40 92
956 Viktors Galaks 6141 Kronospan-Riga V683 VL2 02:40 92
957 Romans Jeremičevs 6172 VSK Noskrien V684 VL2 02:40 92
958 Zane Timma 5106 SK Katrīna S274 SB2 02:41 129
959 Antra Lukševica 5144 VSK Noskrien / Divplākšņi S275 SB2 02:41 129
960 Zane Turčina 3233 SPORTLAND S276 SZ2 02:41 129
961 Maija Pauniņa 3128 S277 SZ3 02:41 129
962 Ingūna Semjonova 3509 Zemgales Ziņas S278 SZ3 02:41 129
963 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv V685 VL2 02:41 91
964 Maksims Blokins 3644 ABC Software V686 VZ2 02:41 91
965 Kārlis Ivans 3253 V687 VZ3 02:41 91
966 Jānis Vilmanis 3672 V688 VZ3 02:41 91
967 Oskars Gailītis 3703 VENDEN V689 VZ3 02:41 91
968 Jānis Jākobsons 13143 AJ Racing V690 VZ3 02:41 91
969 Viktors Griņevičs 3643 ABC Software V691 VZ3 02:41 91
970 Gints Fjodorovs 3558 AMSERV V692 VZ3 02:41 91
971 Valdis Pūķis 3354 PŪĶI V693 VZ3 02:41 91
972 Edgars Čerkovskis 13199 Ekonomikas un kultūras augstskola V694 VZ3 02:41 91
973 Artūrs Dīcis 13389 V695 VZ3 02:42 91
974 Knuts Rautseps 3494 Kartavkalnu buki V696 VZ3 02:42 91
975 Karīna Krūmiņliepa 5199 SIA LATTELECOM S279 SB2 02:42 128
976 Agnese Meikšāne 5049 Mana mīļākā komanda S280 SB2 02:42 128
977 Līga Alksne 5200 Sportland S281 SB2 02:42 128
978 Dace Šmite 5139 Lielvārdes Zaķenes S282 SB3 02:42 128
979 Daiga Vilkaste 6040 S283 SL3 02:42 128
980 Diāna Elizabete Daukšte 3041 S284 SZ1 02:42 128
981 Dace Pauriņa 3671 S285 SZ3 02:42 128
982 Dace Slotiņa 3550 S286 SZ3 02:42 128
983 Kristīna Novikova 3481 Swedbank S287 SZ3 02:42 128
984 Mārtiņš Pakulis 5111 VSK Noskrien V697 VB2 02:42 91
985 Mārtiņš Dimiters 5168 SK ASI V698 VB4 02:42 91
986 Magnus Zalsters 6039 V699 VL2 02:42 91
987 Sintija Bite 5037 S288 SB2 02:43 127
988 Anita Dīce 5366 S289 SB2 02:43 127
989 Estere Cīrule 5421 Palīdzi.lv S290 SB2 02:43 127
990 Benita Ločmele 5121 Nūjo ar vēju S291 SB4 02:43 127
991 Liene Roopa 5410 Smārde S292 SBJ 02:43 127
992 Santa Popova 3696 S293 SZ3 02:43 127
993 Eleonora Pērkone 3531 KNAUF S294 SZ3 02:43 127
994 Zane Lukstiņa 3118 S295 SZ3 02:43 127
995 Zane Rozenberga 3331 Pēdējā elpa S296 SZ3 02:43 127
996 Valters Andersons 3742 ATEA V700 VZ2 02:43 90
997 Kristians Grinbergs 3033 Lynxdojo V701 VZ2 02:43 90
998 Ģirts Pijols 3802 PH Print V702 VZ3 02:43 90
999 Guntis Kaldovskis 13191 V703 VZ3 02:43 90
1000 Dagnija Tērauda 3472 Eko O S297 SZ2 02:44 126
1001 Zane Galdiņa 3281 Smiling runner S298 SZ3 02:44 126
1002 Kristīne Gromova 3652 S299 SZ3 02:44 126
1003 Ilze Talmane 13303 Maratona Klubs S300 SZ3 02:44 126
1004 Edgars Dobelis 5156 V704 VB2 02:44 90
1005 Kristaps Šteinbergs 6129 Legs Misérables V705 VL2 02:44 90
1006 Lauma Bite 6074 VSK Noskrien S301 SL2 02:45 125
1007 Līga Elksne 3779 S302 SZ3 02:45 125
1008 Dina Zūdiņa 3489 S303 SZ3 02:45 125
1009 Dace Mačuļska 3439 S304 SZ3 02:45 125
1010 Romans Šroms 5298 VSK Noskrien V706 VB2 02:45 89
1011 Pavels Kirilovskis 5328 Zoorbagan V707 VB3 02:45 89
1012 Ņikita Mogiļins 5399 2 Dbl V708 VBJ 02:45 89
1013 Aleksandrs Dorogušs 3276 V709 VZ3 02:45 89
1014 Rolands Šusts 3725 V710 VZ3 02:45 89
1015 Gints Ozoliņš 3537 Teiksma V711 VZ3 02:46 89
1016 Armands Ķirītis 3309 #VismaActive V712 VZ3 02:46 89
1017 Sandis Dzērve 3657 V713 VZ3 02:46 89
1018 Baiba Sīmane 5171 RedFrog S305 SB2 02:46 125
1019 Inga Vate 5086 S306 SB3 02:46 125
1020 Raimonda Kalniņa 3519 Vientuļais vilks S307 SZ3 02:46 125
1021 Sanita Birzniece 3021 S308 SZ3 02:46 125
1022 Ervīns Baranovskis 15042 V714 VB2 02:46 89
1023 Lelde Spriņģe 5050 S309 SB2 02:47 124
1024 Liene Zute 3659 S310 SZ2 02:47 124
1025 Denisa Preimane 3695 Swedbank S311 SZ3 02:47 124
1026 Lita Jeberte Krūmiņa 13367 S312 SZ3 02:47 124
1027 Madara Zvirgzdiņa 3717 S313 SZ3 02:47 124
1028 Gita Līna Loca 3413 S314 SZ3 02:47 124
1029 Kalvis Silgals 15050 V715 VB2 02:47 88
1030 Michael Bond 6120 V716 VL2 02:47 88
1031 Markuss Petrausks 3554 Andrusi V717 VZ1 02:47 88
1032 Jurģis Vucins 3698 V718 VZ3 02:47 88
1033 Edvīns Znotiņš 3136 Royal Canin V719 VZ3 02:47 88
1034 Aivars Ābols 3337 V720 VZ3 02:47 88
1035 Jānis Putniņš 3195 DNB banka V721 VZ3 02:47 88
1036 Nora Vrubļevska 13195 S315 SZ3 02:47 124
1037 Rihards Strads 3374 V722 VZ2 02:48 88
1038 Dzintars Zonenbergs 3438 V723 VZ3 02:48 88
1039 Sanita Rāviņa 15074 RR S316 SB2 02:48 123
1040 Evija Taurene 5247 Noskrien Cēsis S317 SB2 02:48 123
1041 Evita Biezmane 5158 Olainfarm S318 SB2 02:48 123
1042 Līva Lapiņa 5269 S319 SB2 02:48 123
1043 Kristīne Kampare 5160 S320 SB3 02:48 123
1044 Diāna Ceika 5387 S321 SB3 02:48 123
1045 Renāte Šmite 6193 Lielvārdes zaķenes S322 SLJ 02:48 123
1046 Lelde Pāķe 3631 Saulkrasti SRT S323 SZ1 02:48 123
1047 Līga Muižniece 3691 S324 SZ2 02:48 123
1048 Kristīne Krūmiņa 3202 Miķeļa alus S325 SZ3 02:48 123
1049 Laura Rusule 3279 S326 SZ3 02:48 123
1050 Ilze Stranga 3133 S327 SZ3 02:48 123
1051 Antra Sipeniece 3574 S328 SZ3 02:48 123
1052 Dainis Driņķis 5083 DzSK Lokomotīve V724 VB3 02:48 88
1053 Danute Fībiga-Daukšte 5069 S329 SB2 02:49 122
1054 Terēze Rocēna 5009 S330 SB2 02:49 122
1055 Randa Misāne 6068 S331 SL2 02:49 122
1056 Vlada Buharova 3479 S332 SZ3 02:49 122
1057 Aija Briede 3029 Mellene S333 SZ3 02:49 122
1058 Ilona Urtāne 3620 S334 SZ3 02:49 122
1059 Sanita Netlaus 3286 S335 SZ3 02:49 122
1060 Monta Eglīte 13355 S336 SZ3 02:49 122
1061 Kristīne Reinholde 3056 Siguldas maratona klubs S337 SZ3 02:49 122
1062 Elīna Mitičkina 3687 S338 SZ3 02:49 122
1063 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 V725 VL2 02:49 87
1064 Kristers Lukševics 3777 Rīgas valsts 3. ģimnāzija V726 VZ2 02:49 87
1065 Toms Užāns 13139 Tasmānijas Velli V727 VZ3 02:49 87
1066 Imants Tiesnieks 3632 V728 VZ3 02:49 87
1067 Aigars Slotiņš 3667 V729 VZ3 02:49 87
1068 Dmitrijs Kižla 3758 Binitex V730 VZ3 02:49 87
1069 Jānis Spir?is 13349 V731 VZ3 02:50 86
1070 Kristīne Rūja 3187 SK Sigulda S339 SZ3 02:50 122
1071 Iveta Lazdiņa 3443 Peintbola parks 2xL S340 SZ3 02:50 122
1072 Laura Čavare 3194 Patria Sportland S341 SZ3 02:50 122
1073 Ilze Zvīdriņa 3421 S342 SZ3 02:50 122
1074 Inese Zepa 3240 Ašās kājas ZID S343 SZ3 02:50 122
1075 Lena Andrusa 3552 Andrusi S344 SZ3 02:50 122
1076 Sarmīte Loce 3741 Lynxdojo S345 SZ3 02:50 122
1077 Diāna Davidova 13203 ZEMGALES ZIŅAS S346 SZ3 02:50 122
1078 Ralfs Bicāns 3526 V732 VZ1 02:50 86
1079 Francis Neilands 3716 Kača liek skriet! V733 VZ1 02:50 86
1080 Santa Birģele 5028 S347 SB2 02:51 121
1081 Iveta Nagle 5320 S348 SB2 02:51 121
1082 Margita Lagzdiņa 3366 S349 SZ3 02:51 121
1083 Ieva Leikarte 3394 S350 SZ3 02:51 121
1084 Diāna Ivanova 13375 S351 SZ3 02:51 121
1085 Ērika Lauberga 3642 S352 SZ3 02:51 121
1086 Liene Palkavniece 3497 Swedbank S353 SZ3 02:51 121
1087 Jānis Zemturis 5067 V734 VB4 02:51 86
1088 Uldis Glāzers 3198 DNB banka V735 VZ3 02:51 86
1089 Artūrs Bunka 3544 V736 VZ3 02:51 86
1090 Jānis Birģelis 3292 V737 VZ3 02:51 86
1091 Ivars Krūmiņš 3201 Miķeļa alus V738 VZ3 02:51 86
1092 Juris Belevičs 3635 V739 VZ3 02:52 85
1093 Dana Petrovska 15118 S354 SBJ 02:52 120
1094 Liena Gūtmane 3246 S355 SZ2 02:52 120
1095 Ieva Užāne 3138 Tasmānijas Velli S356 SZ3 02:52 120
1096 Laura Brīvība 3713 Visma Active S357 SZ3 02:52 120
1097 Agnija Zizlāne 5096 S358 SB2 02:53 120
1098 Madara Berga 6161 Stamina S359 SL2 02:53 120
1099 Ieva Leone 3329 DNB Service Centre Riga S360 SZ3 02:53 120
1100 Vita Helmane 3557 AMSERV S361 SZ3 02:53 120
1101 Laura Cepurīte 3365 S362 SZ3 02:53 120
1102 Baiba Blomniece 3633 S363 SZ3 02:53 120
1103 Ieva Šakena 3282 S364 SZ3 02:53 120
1104 Sintija Priede 3447 S365 SZ3 02:53 120
1105 Valters Semjonovs 3100 V740 VZ2 02:53 85
1106 Matīss Kūla 13377 V741 VZ3 02:53 85
1107 Andris Bukšs 3456 VSK Noskrien V742 VZ3 02:53 85
1108 Rinalds Rūsis 3197 DNB banka V743 VZ3 02:54 84
1109 Māris Čivčišs 3113 Engures sportam V744 VZ3 02:54 84
1110 Juris Gailis 3614 V745 VZ3 02:54 84
1111 Edgars Dejus 3597 V746 VZ3 02:54 84
1112 Lita Marauska 5266 SK Katrīna S366 SB3 02:54 119
1113 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 S367 SB3 02:54 119
1114 Linda Bērziņa 3162 Saldus Boksa Klubs S368 SZ3 02:54 119
1115 Evita Zemlīte 3248 SK Sigulda S369 SZ3 02:54 119
1116 Ieva Tabore 3271 S370 SZ3 02:54 119
1117 Inga Nartiša 3523 MAILIGEN S371 SZ3 02:54 119
1118 Oļesja Ciša 3007 S372 SZ3 02:54 119
1119 Inga Vītuma-Jaunzeme 3545 ALLE HOP S373 SZ3 02:54 119
1120 Aija Zaharova 3498 S374 SZ3 02:54 119
1121 Inta Balcere 3547 S375 SZ3 02:54 119
1122 Mareks Celmiņš 5177 Biznesa parks ABAVA V747 VB2 02:54 84
1123 Gunārs Slaide 5014 Baldones Lauvas V748 VB3 02:54 84
1124 Elīna Kabaļina 5350 S376 SB2 02:55 118
1125 Gunita Butāne 5293 Zemgales Ziņas S377 SB3 02:55 118
1126 Egita Uzule 15022 Saldus Boksa Klubs S378 SB3 02:55 118
1127 Gunta Ozoliņa 5227 S379 SB3 02:55 118
1128 Sabīne Bunere 3061 S380 SZ3 02:55 118
1129 Egija Biete 3669 BALTAIS S381 SZ3 02:55 118
1130 Luīze Jansone 3450 Šikmodern S382 SZ3 02:55 118
1131 Jānis Kalniņš 5001 VSK Noskrien V749 VB2 02:55 84
1132 Kaspars Dzintars 5370 FK BANDAVA V750 VB3 02:55 84
1133 Edgars Lapiņš 6015 SSE Riga / VSK Noskrien V751 VL2 02:55 84
1134 Aleksis Gauja 3664 V752 VZ2 02:55 84
1135 Ģirts Priecums 3784 Benu V753 VZ3 02:55 84
1136 Sergejs Kubraks 3792 Engures Sportam V754 VZ3 02:55 84
1137 Janeks Briedis 3434 V755 VZ3 02:56 84
1138 Māris Krūmiņš 3743 ATEA Global Services V756 VZ3 02:56 84
1139 Edvīns Helmanis 3556 AMSERV V757 VZ3 02:56 84
1140 Ieva Sproģe 13343 S383 SZ2 02:56 118
1141 Elīza Astra Vectirāne 3363 S384 SZ2 02:56 118
1142 Sintija Špetere Pakule 13159 Dobele S385 SZ3 02:56 118
1143 Anita Millere 3375 S386 SZ3 02:56 118
1144 Līga Laganovska 3078 S387 SZ3 02:56 118
1145 Elita Ozolina 5309 S388 SB3 02:57 117
1146 Aleksandra Stavro 13187 S389 SZ3 02:57 117
1147 Zane Paikena 3330 S390 SZ3 02:57 117
1148 Agnese Klints 13263 Rush B S391 SZ3 02:57 117
1149 Māra Kāle 3736 DOMDARIS S392 SZ3 02:57 117
1150 Gundega Groma 3484 S393 SZ3 02:57 117
1151 Leva Rassa 3359 S394 SZ3 02:57 117
1152 Kristīne Leja 3690 S395 SZ3 02:57 117
1153 Ingus Mednis 3163 Saldus Boksa Klubs V758 VZ3 02:57 83
1154 Valdis Takeris 3646 Mur V759 VZ3 02:57 83
1155 Andis Gailītis 3689 V760 VZ3 02:58 83
1156 Viesturs Driķis 3422 V761 VZ3 02:58 83
1157 Liene Zālmane 5342 Zemgales Ziņas S396 SB2 02:58 116
1158 Baiba Frišenbrūdere 13383 S397 SZ3 02:58 116
1159 Dace Sloka 3290 S398 SZ3 02:58 116
1160 Līva Šteinberga 3085 Galeo Consulting S399 SZ3 02:58 116
1161 Guna Berlande 3410 S400 SZ3 02:58 116
1162 Kristīne Ducena 3656 S401 SZ3 02:58 116
1163 Aļona Arnicāne 3663 PaBaso.lv / VSK Noskrien S402 SZ3 02:58 116
1164 Susana Rodeia Liepa 3433 S403 SZ3 02:58 116
1165 Agnese Ose 3250 S404 SZ3 02:58 116
1166 Olga Mikulova 3328 VSK Noskrien S405 SZ3 02:58 116
1167 Jānis Butkēvičus 6118 VSK Seniori V762 VL2 02:58 83
1168 Ruta Malacanova 3575 swedbank S406 SZ3 02:59 116
1169 Jeļena Kebeca 3561 S407 SZ3 02:59 116
1170 Anete Bruževica 3403 S408 SZ3 02:59 116
1171 Sabīne Garkāja 3783 S409 SZ3 02:59 116
1172 Juris Platgalvis-Bancāns 3444 V763 VZ3 02:59 82
1173 Aigars Zumbergs 3518 Mailigen V764 VZ3 02:59 82
1174 Armands Bricis 3440 V765 VZ3 02:59 82
1175 Edgars Mucenieks 3389 V766 VZ3 02:59 82
1176 Aleks Jemeļjaņenko 3327 #VismaActive V767 VZ3 02:59 82
1177 Manal Ochir Gantsug 3326 #VismaActive V768 VZ2 03:00 82
1178 Nerijus Nekrašas 3570 V769 VZ3 03:00 82
1179 Dmitrijs Lisenko 13255 V770 VZ3 03:00 82
1180 Līga Rukšāne 5056 Mana mīļākā komanda S410 SB2 03:00 115
1181 Sniga Promberga 3088 CrossFit Rīdzene 1 S411 SZ3 03:00 115
1182 Santija Treija 3228 S412 SZ3 03:00 115
1183 Kristīne Zara 3287 S413 SZ3 03:00 115
1184 Anne Madara Gavariņa 3769 pulsometrs.lv S414 SZ3 03:00 115
1185 Aija Rozenfelde 3602 Jaunmārupe skrien S415 SZ3 03:00 115
1186 Sandra Lindenberga 3705 Maratona klubs S416 SZ3 03:00 115
1187 Dace Keirāne 3097 S417 SZ3 03:00 115
1188 Egija Gauja 3661 S418 SZ3 03:00 115
1189 Zane Kaļva 5373 RZ Team S419 SB2 03:01 114
1190 Evita Rudzīte 3805 Sporta Patriots S420 SZ2 03:01 114
1191 Zaiga Smikarste 3109 S421 SZ3 03:01 114
1192 Ilona Bēmere 3200 Baldones sieviešu skriešanas komanda S422 SZ3 03:01 114
1193 Līga Kūla 3291 S423 SZ3 03:01 114
1194 Gita Rauza 3576 S424 SZ3 03:01 114
1195 Jelena Prants 3798 Võru Suusaklubi S425 SZ3 03:01 114
1196 Laura Purmale 3737 S426 SZ3 03:01 114
1197 Jolanta Pugača 3674 S427 SZ3 03:01 114
1198 Sergejs Sarajevs 3529 V771 VZ3 03:01 81
1199 Haralds Iesalnieks 3520 V772 VZ2 03:02 81
1200 Dainis Viļums 13393 V773 VZ3 03:02 81
1201 Ivars Liepiņš 3540 Lustes V774 VZ3 03:02 81
1202 Raimonds Meiruška 3310 #VismaActive V775 VZ3 03:02 81
1203 Ģirts Vaitužis 3496 Swedbank V776 VZ3 03:02 81
1204 Edgars Rauza 3260 DNB banka V777 VZ3 03:02 81
1205 Evgeny Bubnov 3321 #VismaActive V778 VZ3 03:02 81
1206 Inga Putraima 5297 S428 SB2 03:02 114
1207 Kristiāna Viļuma 15070 S429 SB2 03:02 114
1208 Katrīna Idoux 3811 S430 SZ3 03:02 114
1209 Agnese Zarīte 13417 S431 SZ3 03:02 114
1210 Gundega Careva 3606 S432 SZ3 03:02 114
1211 Agra Ieleja 3220 S433 SZ3 03:02 114
1212 Ilze Zēberga 3144 Maratona klubs S434 SZ3 03:02 114
1213 Aneka Kļaviņa 3045 S435 SZ3 03:02 114
1214 Dace Rudzusieka 3207 Sportland S436 SZ3 03:02 114
1215 Ilze Dobele 3467 S437 SZ3 03:02 114
1216 Andis Ločmelis 5173 OK Burkānciems V779 VB2 03:02 81
1217 Inga Heidemane 5130 SK Katrīna S438 SB3 03:03 113
1218 Simona Rutkovska 3809 SimoonskiTV S439 SZ2 03:03 113
1219 Katrīna Boļše 3008 Sportiņš 88 S440 SZ2 03:03 113
1220 Rita Felce-Kaipsteina 3715 S441 SZ2 03:03 113
1221 Līga Avena 3049 S442 SZ3 03:03 113
1222 Svetlana Maskaļa 3175 Maratona klubs S443 SZ3 03:03 113
1223 Dace Kļava 3208 SPORTLAND S444 SZ3 03:03 113
1224 Iveta Kalēja 3379 S445 SZ3 03:03 113
1225 Inese Jevsejčika 3360 Maratona klubs S446 SZ3 03:03 113
1226 Ruta Virbule 3624 Ezerkauliņi S447 SZ3 03:03 113
1227 Laine Līsmane 3648 S448 SZ3 03:03 113
1228 Elīna Zelča 3765 S449 SZ3 03:03 113
1229 Jānis Baltais 3814 V780 VZ3 03:03 80
1230 Krišs Borītis 3534 Mailigen V781 VZ3 03:03 80
1231 Gvido Lieknis 3221 SUBARU AD REM Auto V782 VZ3 03:03 80
1232 Ivo Osis 3543 V783 VZ2 03:04 80
1233 Ričards Briedis 3598 V784 VZ2 03:04 80
1234 Dins Jakuška 3621 BAUERFEIND V785 VZ3 03:04 80
1235 Guntars Balodis 3601 V786 VZ3 03:04 80
1236 Atis Vītols 3688 V787 VZ3 03:04 80
1237 Mārtiņš Plonis 3600 V788 VZ3 03:04 80
1238 Mārtiņš Leja 3693 V789 VZ3 03:04 80
1239 Mārtiņš Kaķītis 3124 KoBalts V790 VZ3 03:04 80
1240 Raimonds Sergejevs 3475 V791 VZ3 03:04 80
1241 Inese Astaševska 5397 SK Katrīna S450 SB2 03:04 113
1242 Marita Ozoliņa 5060 Nūjo priekam S451 SB2 03:04 113
1243 Dace Hildebrante 3298 S452 SZ3 03:04 113
1244 Sindija Biseniece 3568 S453 SZ3 03:04 113
1245 Ieva Meijere 3461 S454 SZ3 03:04 113
1246 Simona Skalberga 3473 2 KOKI S455 SZ3 03:04 113
1247 Valērija Fedotova 3037 S456 SZ3 03:04 113
1248 Inese Vectirāne 3517 S457 SZ3 03:04 113
1249 Anita Langmane 13391 S458 SZ3 03:04 113
1250 Normunds Šibeiks 5071 Nūjo priekam V792 VB3 03:04 80
1251 Anastasija Ogņeva 3740 Lynxdojo S459 SZ2 03:05 112
1252 Kristīne Stendzeniece 3223 Titāniks S460 SZ3 03:05 112
1253 Mairita Bērziņa 3474 S461 SZ3 03:05 112
1254 Irēna Gedroviča 3039 VSK Noskrien S462 SZ3 03:05 112
1255 Inga Vīksna 3289 Vaidava S463 SZ3 03:05 112
1256 Guna Kuprovska 3772 S464 SZ3 03:05 112
1257 Irina Tatarinova 3086 S465 SZ3 03:05 112
1258 Valters Salzirnis 3315 #VismaActive V793 VZ2 03:05 79
1259 Aigars Eglājs 3027 Pa Vienam V794 VZ3 03:05 79
1260 Ritvars Bušs 3752 V795 VZ2 03:06 79
1261 Uģis Baltais 13219 Sprīdīši V796 VZ3 03:06 79
1262 Reinis Rasa 13175 V797 VZ3 03:06 79
1263 Ginta Ivanovska 15086 SK Katrīna S466 SB2 03:06 111
1264 Dace Vegnere 5161 S467 SB3 03:06 111
1265 Monta Promberga 3589 CrossFit Rīdzene 1 S468 SZ1 03:06 111
1266 Zane Mihailova 3748 ATEA Global Services S469 SZ2 03:06 111
1267 Austra Dobrovoļska 3756 Olainfarm S470 SZ3 03:06 111
1268 Liene Katarina 3744 S471 SZ3 03:06 111
1269 Iveta Siņicina 13413 S472 SZ3 03:06 111
1270 Elīna Spalva 3560 S473 SZ3 03:06 111
1271 Laura Janševska 3308 S474 SZ3 03:06 111
1272 Ilona Viļumsone 3729 AkmensDizains.lv S475 SZ3 03:06 111
1273 Guntars Ozols 5059 Nūjo priekam V798 VB4 03:06 79
1274 Rainers Grigors 3180 V799 VZ1 03:06 79
1275 Pārsla Sizova 3804 S476 SZ3 03:07 111
1276 Ilze Galviņa 3483 S477 SZ3 03:07 111
1277 Alda Ozola 13151 S478 SZ3 03:07 111
1278 Toms Grīslis 3302 V800 VZ3 03:07 79
1279 Edmunds Galviņš 3482 V801 VZ3 03:07 79
1280 Mārtiņš Zālītis 13339 V802 VZ3 03:07 79
1281 Konstantins Kartuzovs 3551 V803 VZ3 03:07 79
1282 Toms Lauris Kozlovskis 3387 V804 VZ2 03:08 78
1283 Vasīlijs Peretjatko 3323 #VismaActive V805 VZ3 03:08 78
1284 Dita Freija 3595 CrossFit Rīdzene 1 S479 SZ3 03:08 110
1285 Džineta Dimante 3815 TRX Cēsis S480 SZ3 03:08 110
1286 Anita Bāriņa 3442 S481 SZ3 03:08 110
1287 Jaan Vehlmann 5018 JK Hermes V806 VB4 03:08 78
1288 Donats Urtāns 3252 VANAGI V807 VZ1 03:08 78
1289 Paula Ivanovaite 3345 Engures sportam S482 SZ2 03:09 110
1290 Renda Forstmane 3488 Rūgstošo nedrīkst S483 SZ2 03:09 110
1291 Sandra Rocēna 3146 VSK Noskrien / Skrienu priekam! S484 SZ3 03:09 110
1292 Katrīna Baško 3673 S485 SZ2 03:10 109
1293 Renāte Krūze 3428 S486 SZ3 03:10 109
1294 Egija Gulbinska 3412 S487 SZ3 03:10 109
1295 Daiga Brasliņa 13359 S488 SZ3 03:10 109
1296 Aira Semjonova 3101 S489 SZ3 03:10 109
1297 Linda Grīnberga 3114 S490 SZ3 03:10 109
1298 Laura Šulca 3803 S491 SZ3 03:10 109
1299 Austris Uljāns 13135 V808 VZ3 03:10 77
1300 Raimonds Kleinbergs 13251 MTB maratons V809 VZ3 03:11 77
1301 Arnis Krūmiņš 3773 V810 VZ3 03:11 77
1302 Andis Brigmanis-Briģis 3116 Sanderu klans V811 VZ3 03:11 77
1303 Ingus Āboltiņš 3708 SIA LATTELECOM V812 VZ3 03:11 77
1304 Elza Nikola Rauza 3577 S492 SZ2 03:11 108
1305 Inta Zalecka 3288 S493 SZ3 03:11 108
1306 Agnese Pimanova 3249 S494 SZ3 03:11 108
1307 Inese Neļķe 3032 S495 SZ3 03:11 108
1308 Anna Freimane 3766 Sanderu klans S496 SZ2 03:12 108
1309 Melisa Mūrniece 3314 #VismaActive S497 SZ2 03:12 108
1310 Jūlija Griba 3626 SMILE&Run S498 SZ3 03:12 108
1311 Dita Zaharova 3500 IK Auseklis S499 SZ3 03:12 108
1312 Sintija Gulbinska 3564 S500 SZ3 03:12 108
1313 Irina Kulakova 13325 Adidas runners S501 SZ3 03:12 108
1314 Linda Jaunsproģe 3651 ASI Ski-Box S502 SZ3 03:12 108
1315 Gvido Lauva 3335 Rolling V813 VZ3 03:12 77
1316 Gints Ronis 3733 Salacgrīvas Buki V814 VZ3 03:12 77
1317 Mārtiņš Vēbers 3591 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V815 VZ3 03:12 77
1318 Leons Pelņa 3018 30draugi.lv V816 VZ3 03:13 76
1319 Normunds Vilūns 3536 VSK Noskrien V817 VZ3 03:13 76
1320 Inese Kramzaka 3263 SK Sigulda S503 SZ3 03:13 107
1321 Dace Vilgerte 3592 DPD Latvija S504 SZ3 03:13 107
1322 Evija Kļave 3415 VSK Noskrien S505 SZ3 03:13 107
1323 Santa Dzenīte 3006 S506 SZ3 03:13 107
1324 Santa Klagiša 3491 S507 SZ3 03:13 107
1325 Emīls Krūmiņš 3810 Smārdes pamatskola V818 VZ1 03:13 76
1326 Rūta Šneidere 5041 S508 SB2 03:14 107
1327 Eva Štāla 3380 S509 SZ3 03:14 107
1328 Kristina Rutkauska 3675 S510 SZ3 03:14 107
1329 Sandra Ūdre 3048 S511 SZ3 03:14 107
1330 Mārtiņš Semēvics 13155 Mežciems V819 VZ2 03:14 76
1331 Mairis Levans 3164 MTB Maratons V820 VZ3 03:14 76
1332 Mārtiņš Ozollapiņš 3524 MAILIGEN V821 VZ3 03:15 75
1333 Ojārs Millers 13381 V822 VZ3 03:15 75
1334 Kristiāna Kuzņecova 13207 S512 SZ1 03:15 106
1335 Aiga Tora 3670 S513 SZ3 03:15 106
1336 Natālija Lesiņa 3242 S514 SZ3 03:15 106
1337 Laura Vilka 3762 S515 SZ3 03:15 106
1338 Diāna Luščika 3409 Swedbank S516 SZ3 03:15 106
1339 Olga Dadeika 3490 Swedbank S517 SZ3 03:15 106
1340 Nina Merzlyakova 5249 S518 SB3 03:16 106
1341 Sendija Galdiņa 3495 S519 SZ3 03:16 106
1342 Zanda Taupmana 5126 Maratona klubs / VSK Noskrien S520 SB3 03:17 105
1343 Elīna Pliķēna 3468 S521 SZ2 03:17 105
1344 Antra Liekniņa 3580 S522 SZ3 03:17 105
1345 Una Iknere 3781 S523 SZ2 03:18 105
1346 Liene Liepiņa 3539 Lustes S524 SZ3 03:18 105
1347 Agita Zariņa 3417 Fizio AZ S525 SZ3 03:18 105
1348 Solvita Bērziša 3120 Exigen Services Latvia #optimized4running S526 SZ3 03:18 105
1349 Daina Reveliņa 3460 S527 SZ3 03:19 104
1350 Jolanta Romanova 3486 S528 SZ3 03:19 104
1351 Līga Barovska 3414 Ražots Latvijā S529 SZ3 03:19 104
1352 Lauma Muceniece 3274 S530 SZ3 03:20 104
1353 Anna Grāmatniece 3300 S531 SZ3 03:20 104
1354 Dace Dūka 3480 S532 SZ3 03:20 104
1355 Daiga Bome 3395 Swedbank S533 SZ3 03:20 104
1356 Inguna Melne 3371 VSK Noskrien S534 SZ3 03:21 103
1357 Gita Pavlova 3449 S535 SZ3 03:21 103
1358 Ilze Grigore 3181 S536 SZ3 03:21 103
1359 Linda Līce 3188 SK Sigulda S537 SZ3 03:22 102
1360 Can Oncu 3317 #VismaActive V823 VZ3 03:23 72
1361 Gunta Jirgensone 3361 Swedbank S538 SZ3 03:24 101
1362 Karīna Boreiko 13323 S539 SZ3 03:24 101
1363 Līvija Muša 3064 Jūrmala S540 SZ3 03:24 101
1364 Astra Breikša 3692 Nūjo priekam S541 SZ3 03:24 101
1365 Irēna Šibeika 3565 Nūjo priekam S542 SZ3 03:24 101
1366 Kristīne Vilcāne 3527 S543 SZ3 03:25 101
1367 Līga Naumova 3226 S544 SZ3 03:25 101
1368 Ieva Meiere 3567 OK Ziemeļkurzeme S545 SZ3 03:26 100
1369 Brigita Pētersone 3466 S546 SZ3 03:26 100
1370 Juras Vezelis 13337 V824 VZ3 03:26 71
1371 Aivis Žukovs 3469 V825 VZ3 03:26 71
1372 Dace Ruskule 3596 BALTAIS S547 SZ3 03:27 100
1373 Sanita Vaitaite 3231 S548 SZ3 03:27 100
1374 Sandra Krumberga 3255 Līkā kalna rambātāji S549 SZ3 03:28 100
1375 Laila Malzubre 3054 Zubru trieciens S550 SZ3 03:28 100
1376 Krista Opmane 3142 Olainfarm S551 SZ3 03:28 100
1377 Olga Shesterikova 3613 S552 SZ3 03:29 99
1378 Ilze Saukāne 3382 S553 SZ3 03:29 99
1379 Gita Biezuma 3426 S554 SZ3 03:29 99
1380 Inese Rūsa 3122 VSK Noskrien S555 SZ3 03:29 99
1381 Intars Buza 3584 Smārdes pamatskola V826 VZ1 03:29 70
1382 Arnis Leikarts 3170 V827 VZ3 03:29 70
1383 Oleg Tsoy 3318 #VismaActive V828 VZ2 03:30 70
1384 Aleksandrs Voino 3030 V829 VZ3 03:30 70
1385 13387 13387 S556 SZ2 03:30 99
1386 Evelīna Pudzēna 3179 S557 SZ3 03:30 99
1387 Aira Urtāne 3015 S558 SZ3 03:30 99
1388 Laura Riekstiņa - Zauska 3462 Mangusti S559 SZ3 03:31 98
1389 Margita Zaiceva 3795 Z-team S560 SZ3 03:31 98
1390 Oleksii Kysil 3311 #VismaActive V830 VZ2 03:31 70
1391 Santa Galviņa 3608 S561 SZ3 03:33 97
1392 Liene Avotiņa 3237 S562 SZ3 03:33 97
1393 Monta Buza 3723 Smārdes pamatskola S563 SZ1 03:34 97
1394 Sanija Kaņepēna 3722 Smārdes pamatskola S564 SZ1 03:34 97
1395 Sandra Kapče 3563 S565 SZ2 03:34 97
1396 Vita Libkena 3145 Maratona klubs S566 SZ3 03:34 97
1397 Rudīte Bērziņa 13333 Olainfarm S567 SZ3 03:35 96
1398 Zaiga Zalecka 3024 S568 SZ3 03:35 96
1399 Santa Šakarne 3408 Swedbank S569 SZ3 03:36 96
1400 Nadīna Pole 3745 ATEA Global Services S570 SZ3 03:36 96
1401 Santa Cine 3581 Swedbank S571 SZ3 03:37 95
1402 Ieva Poga 3392 Ražots Latvijā S572 SZ3 03:37 95
1403 Paula Pūķe 3356 PŪĶI S573 SZ2 03:39 95
1404 Inga Ābola 3339 S574 SZ3 03:39 95
1405 Maija Naumenko 3446 S575 SZ3 03:39 95
1406 Inga Ezeriņa 3538 S576 SZ3 03:39 95
1407 Sintija Saldābola 3767 S577 SZ3 03:40 94
1408 Sandra Grišina 3055 Siguldas Maratona klubs S578 SZ3 03:40 94
1409 Sarmīte Dārziņa 3103 S579 SZ3 03:40 94
1410 Lija Ruperte 13329 Olainfarm S580 SZ3 03:40 94
1411 Lolita Palaima 3137 S581 SZ3 03:41 94
1412 Ilze Lukstiņa 3066 Segliņa Sporta Skola S582 SZ3 03:42 93
1413 Gustavs Daniels Ozols 3746 Lynxdojo V831 VZ1 03:42 66
1414 Elizabete Brauna 3739 Lynxdojo S583 SZ2 03:43 93
1415 Monta Vītola 3686 S584 SZ3 03:43 93
1416 Marta Dedze 3270 PULSAR S585 SZ3 03:43 93
1417 Elīza Ozoliņa 3718 S586 SZ3 03:44 92
1418 Jana Pūķe 3355 PŪĶI S587 SZ3 03:45 92
1419 Andra Rosicka 3616 Cukuri S588 SZ3 03:45 92
1420 Sandija Ozoliņa 13239 S589 SZ2 03:46 92
1421 Iveta Zizlāne 3079 S590 SZ3 03:49 90
1422 Marta Grūbe 13379 S591 SZ3 03:50 90
1423 Kristīne Prince 3193 Maratona klubs S592 SZ3 03:50 90
1424 Elīna Birģele 3377 S593 SZ2 03:52 89
1425 Iveta Krieva 3095 :) S594 SZ3 03:52 89
1426 Liene Bērze 3140 S595 SZ3 03:52 89
1427 Marta Dieviņa 3141 S596 SZ3 03:53 89
1428 Māra Dīriņa 3502 Nūjo priekam S597 SZ3 04:01 86
1429 Daiga Holma 5343 Saulainais ekspresis S598 SB4 04:03 85
1430 Irina Salova 13363 S599 SZ3 04:03 85
1431 Saila Jansone 3108 SK Katrīna S600 SZ3 04:04 85
1432 Iveta Verdena 3573 S601 SZ3 04:08 83
1433 Lāsma Āboliņa 3376 VSK Noskrien Divplākšņi S602 SZ3 04:27 78
1434 Liesma Vicinska 3230 BROCĒNU CILPOTĀJAS S603 SZ3 04:27 78
1435 Kristīne Bērtiņa 3694 Nūjo priekam S604 SZ3 04:28 77