Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
VĀVERE skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju
1 Oļegs Gulua 2122 LMD.LV 00:23:15 V1 1 V1 +00:00 +00:00
2 Agris Ozols 12250 OK Saldus 00:25:29 V1 2 V2 +02:14 +02:14
3 Kaspars Lūsis 2255 Skrāpele.lv 00:27:22 V1 4 V3 +04:07 +04:07
4 Simona Birkenberga 2201 Saldus boksa kluba 00:27:38 S1 1 S1 +00:00 +00:00
5 Rūdolfs Zicāns 2314 00:28:48 V1 5 V4 +05:33 +05:33
6 Ritvars Gailis 2035 Rīgas Centra humanitārā vidusskola 00:28:54 V1 6 V5 +05:39 +05:39
7 Jurģis Kļavpurs 12488 00:30:36 V1 7 V6 +07:21 +07:21
8 Ilze Miklaševica 2052 Jelgavas 4.vidusskola 00:30:47 S1 2 S2 +03:09 +03:09
9 Anete Krūmiņa 2045 00:31:21 S1 3 S3 +03:43 +03:43
10 Kaspars Irbe 2292 00:31:25 V1 8 V7 +08:10 +08:10
11 Eva Žilde 2102 Swedbank 00:31:29 S1 4 S4 +03:51 +03:51
12 Viesturs Salna 2190 Salna nav Melna 00:31:33 V1 9 V8 +08:18 +08:18
13 Oļesja Ciša 2000 00:31:49 S1 5 S5 +04:11 +04:11
14 Elvijs Akmentiņš 2281 SPORTLAND 00:32:03 V1 10 V9 +08:48 +08:48
15 Aleksandrs Paņihidkins 2203 00:32:12 V1 11 V10 +08:57 +08:57
16 Jānis Krēsliņš 2215 Swedbank 00:32:17 V1 12 V11 +09:02 +09:02
17 Oskars Veits 2195 Sigulda 00:32:27 V1 13 V12 +09:12 +09:12
18 Mārtiņš Vilemsons 2030 VSK Noskrien 00:32:35 V1 14 V13 +09:20 +09:20
19 Elīna Reire 2242 00:32:46 S1 6 S6 +05:08 +05:08
20 Gints Berņikovs-Bondars 2135 00:32:48 V1 15 V14 +09:33 +09:33
21 Kārlis Stonka 2145 00:32:51 V1 16 V15 +09:36 +09:36
22 Mārcis Dzērve 2295 Carnikava 00:32:55 V1 17 V16 +09:40 +09:40
23 Ieva Marta Gintere 12098 ind. 00:33:03 S1 7 S7 +05:25 +05:25
24 Einārs Kozačkovs 2245 Ludza 00:33:13 V1 18 V17 +09:58 +09:58
25 Jānis Roģis 2144 00:33:13 V1 19 V18 +09:58 +09:58
26 Michael Jacobi 2330 00:33:14 V1 20 V19 +09:59 +09:59
27 Marta Skudra 2111 00:33:22 S1 8 S8 +05:44 +05:44
28 Dāgs Lepiksons 2209 VVV 00:33:41 V1 21 V20 +10:26 +10:26
29 Ieva Pauniņa 2046 Vivipara 00:33:45 S1 9 S9 +06:07 +06:07
30 Uģis Fogels 2172 Dekšņi Skrien! 00:33:57 V1 22 V21 +10:42 +10:42
31 Sofija Ļošaja 12476 NEW VILLAGE 00:33:59 S1 10 S10 +06:21 +06:21
32 Rihards Goldovs 2093 00:33:59 V1 23 V22 +10:44 +10:44
33 Ģirts Priecums 2056 00:34:04 V1 24 V23 +10:49 +10:49
34 Lāsma Malta 2123 Viļāni 00:34:07 S1 11 S11 +06:29 +06:29
35 Sanita Sparāne 2070 Sportland 00:34:21 S1 12 S12 +06:43 +06:43
36 Pēteris Poga 2207 00:34:21 V1 25 V24 +11:06 +11:06
37 Peep Ristmägi 2028 JK Hermes 00:34:39 V1 27 V25 +11:24 +11:24
38 Edijs Laškovs 2216 00:34:54 V1 28 V26 +11:39 +11:39
39 Dina Martinsone 2146 Sausās Straumes Kauss 00:34:56 S1 13 S13 +07:18 +07:18
40 Andrejs Zarovņadnijs 2055 Olainfarm 00:34:57 V1 29 V27 +11:42 +11:42
41 Jūlija Maldute 2184 Gjensidige 00:34:59 S1 14 S14 +07:21 +07:21
42 Una Iknere 2081 00:35:01 S1 15 S15 +07:23 +07:23
43 Ieva Brūklene 12286 ind. 00:35:03 S1 16 S16 +07:25 +07:25
44 Jānis Ilsteris 2296 00:35:03 V1 30 V28 +11:48 +11:48
45 Sanita Čivča 2313 00:35:08 S1 17 S17 +07:30 +07:30
46 Ģirts Nolle 12022 00:35:10 V1 31 V29 +11:55 +11:55
47 Roberts Jakubovskis 2181 00:35:17 V1 32 V30 +12:02 +12:02
48 Katrīna Gedroviča 12046 00:35:18 S1 18 S18 +07:40 +07:40
49 Agnese Klints 2002 Rush B 00:35:18 S1 19 S19 +07:40 +07:40
50 Irēna Gedroviča 2009 VSK Noskrien 00:35:19 S1 20 S20 +07:41 +07:41
51 Mārtiņš Andersons 2213 Rūgstošo nedrīkst 00:35:21 V1 33 V31 +12:06 +12:06
52 Līga Rutkovska 2288 00:35:25 S1 21 S21 +07:47 +07:47
53 Roberts Jačmenkins 2312 00:35:25 V1 34 V32 +12:10 +12:10
54 Iveta Brīnuma 12432 00:35:33 S1 22 S22 +07:55 +07:55
55 āris Ozoliņš 12094 00:35:40 V1 35 V33 +12:25 +12:25
56 Līva Lāce 12050 ind. 00:35:57 S1 23 S23 +08:19 +08:19
57 Luīze Ruskula 2304 00:35:57 S1 24 S24 +08:19 +08:19
58 Ervīns Ozoliņš 2004 SK CONCOMBRES 00:35:57 V1 36 V34 +12:42 +12:42
59 Kristīne Gelvere 2038 00:36:06 S1 25 S25 +08:28 +08:28
60 Mārtiņš Indriksons 2034 Persiku raķetes 00:36:07 V1 37 V35 +12:52 +12:52
61 Lolita Madžule 2096 Swedbank 00:36:14 S1 26 S26 +08:36 +08:36
62 Māris Salcevičs 2224 00:36:22 V1 38 V36 +13:07 +13:07
63 Gatis Teilis 2277 SPORTLAND 00:36:22 V1 39 V37 +13:07 +13:07
64 Artis Kostomārovs 2108 00:36:23 V1 40 V38 +13:08 +13:08
65 Arvīds Kostomārovs 2107 00:36:23 V1 41 V39 +13:08 +13:08
66 Marta Māra Skrastiņa 2246 00:36:24 S1 27 S27 +08:46 +08:46
67 Rūta Pence 2128 00:36:27 S1 28 S28 +08:49 +08:49
68 Ieva Jordane-Liflande 2079 HK PATRIOTI 00:36:31 S1 29 S29 +08:53 +08:53
69 Aija Meldere 2169 Dekšņi Skrien! 00:36:35 S1 30 S30 +08:57 +08:57
70 Renārs Šuhs 12484 00:36:45 V1 42 V40 +13:30 +13:30
71 Amanda Muceniece 2041 00:36:57 S1 31 S31 +09:19 +09:19
72 Jevgenijs Dudašs 12460 00:37:04 V1 43 V41 +13:49 +13:49
73 Solveiga Tīsa 2175 00:37:06 S1 32 S32 +09:28 +09:28
74 Jānis Lācis 12282 ind. 00:37:06 V1 44 V42 +13:51 +13:51
75 Anna Grāmatniece 2118 00:37:11 S1 33 S33 +09:33 +09:33
76 Jēkabs Kurzemnieks 12086 kobalts 00:37:15 V1 45 V43 +14:00 +14:00
77 Una Nākuma 2044 Sausās Straumes Kauss 00:37:16 S1 34 S34 +09:38 +09:38
78 Edvards Ernests Zirģelis 2109 00:37:19 V1 46 V44 +14:04 +14:04
79 Elīna Indriksone 2033 Persiku raķetes 00:37:22 S1 35 S35 +09:44 +09:44
80 Sandra Cīrule 12456 00:37:22 S1 36 S36 +09:44 +09:44
81 Indra Krēgere 2068 Engures vidusskola 00:37:26 S1 37 S37 +09:48 +09:48
82 Egija Milča 2202 Swedbank 00:37:27 S1 38 S38 +09:49 +09:49
83 Daina Binate 2233 00:37:30 S1 39 S39 +09:52 +09:52
84 Markuss Balodis 2327 Susuri&Baloži 00:37:30 V1 47 V45 +14:15 +14:15
85 Diāna Kaziņa 2283 SPORTLAND 00:37:32 S1 40 S40 +09:54 +09:54
86 Gatis Rebišs 2284 SPORTLAND 00:37:32 V1 48 V46 +14:17 +14:17
87 Evita Zemlīte 2121 Sporta klubs Sigulda 00:37:34 S1 41 S41 +09:56 +09:56
88 Ivars Kivliņš 12444 SIA TENTE 00:37:41 V1 49 V47 +14:26 +14:26
89 Solvita Skrabe 2183 00:37:44 S1 42 S42 +10:06 +10:06
90 Katy Jacobi 2329 00:37:45 S1 43 S43 +10:07 +10:07
91 Reinis Kalniņš 2270 Kalniņi kalnos 00:37:48 V1 50 V48 +14:33 +14:33
92 Valdis Vaišļa 2106 Swedbank 00:37:51 V1 51 V49 +14:36 +14:36
93 Kristīne Slikšāne 2253 00:37:56 S1 44 S44 +10:18 +10:18
94 Ričards Bisenieks 2020 OK Purva Bridējs 00:37:57 V1 52 V50 +14:42 +14:42
95 Jānis Baltalksnis 12074 00:38:03 V1 53 V51 +14:48 +14:48
96 Dāvids Fuksis 2251 00:38:12 V1 54 V52 +14:57 +14:57
97 Kristīne Sniedze 2042 00:38:16 S1 45 S45 +10:38 +10:38
98 Gustavs Liekniņš 2227 00:38:20 V1 55 V53 +15:05 +15:05
99 Iveta Kaverska 2239 00:38:26 S1 46 S46 +10:48 +10:48
100 Uldis Zirnītis 2060 00:38:31 V1 57 V54 +15:16 +15:16
101 Juris Gailis 2049 00:38:37 V1 58 V55 +15:22 +15:22
102 Monta Promberga 2134 00:38:38 S1 47 S47 +11:00 +11:00
103 Una Undīne Dzērve 2294 Carnikava 00:38:38 S1 48 S48 +11:00 +11:00
104 Artūrs Varižkins 12270 ind. 00:38:40 V1 59 V56 +15:25 +15:25
105 Anete Ķikuste 2013 Skaisti un viegli 00:38:41 S1 49 S49 +11:03 +11:03
106 Laura Lucaua 2217 00:38:42 S1 50 S50 +11:04 +11:04
107 Liene Labsvīra 2018 00:38:44 S1 51 S51 +11:06 +11:06
108 Jānis Labsvīrs 2019 00:38:44 V1 60 V57 +15:29 +15:29
109 Linda Kirhnere 2173 00:38:45 S1 52 S52 +11:07 +11:07
110 Monta Kokorēviča 2151 00:38:45 S1 53 S53 +11:07 +11:07
111 Armands Dambekalns 2152 00:38:45 V1 61 V58 +15:30 +15:30
112 Violeta Žusele 2187 Binitex 00:38:46 S1 54 S54 +11:08 +11:08
113 Aiga Rozenberga 2048 SK Sigulda 00:38:49 S1 55 S55 +11:11 +11:11
114 Zane Turčina 2266 SPORTLAND 00:38:52 S1 56 S56 +11:14 +11:14
115 Zinta Visocka 2170 Dekšņi Skrien! 00:38:59 S1 57 S57 +11:21 +11:21
116 Rocēna Ieva Lācenberga 2057 Tikai smejos! 00:39:00 S1 58 S58 +11:22 +11:22
117 Linda Zeidaka 2114 00:39:01 S1 59 S59 +11:23 +11:23
118 Klāvs Jokums 2260 00:39:01 V1 62 V59 +15:46 +15:46
119 Renārs Knēža 2076 Sportland 00:39:02 V1 63 V60 +15:47 +15:47
120 Ieva Krese 2261 KoBalts 00:39:03 S1 60 S60 +11:25 +11:25
121 Evija Makejeva 2141 00:39:10 S1 61 S61 +11:32 +11:32
122 Nataļja Gorškova 2051 Jelgavas 4.vidusskola 00:39:12 S1 62 S62 +11:34 +11:34
123 Marika Sprūde 2043 00:39:14 S1 63 S63 +11:36 +11:36
124 Ivars Āboltiņš 2308 Lynxdojo 00:39:16 V1 64 V61 +16:01 +16:01
125 Inga Vilka 2101 00:39:17 S1 64 S64 +11:39 +11:39
126 Līva Asere 2025 00:39:17 S1 65 S65 +11:39 +11:39
127 Linda Ūdre-Rizga 2274 SPORTLAND 00:39:20 S1 66 S66 +11:42 +11:42
128 Ieva Orste 2264 Engures vidusskola 00:39:20 S1 67 S67 +11:42 +11:42
129 Jasmīna-Lauma Bērziņa 2234 ELKOR 00:39:23 S1 68 S68 +11:45 +11:45
130 Aivars Mežvēvers 2297 SPORTLAND 00:39:27 V1 65 V62 +16:12 +16:12
131 Sarmīte Mežvēvere 2299 SPORTLAND 00:39:27 S1 69 S69 +11:49 +11:49
132 Roberts Zonenbergs 2147 00:39:37 V1 66 V63 +16:22 +16:22
133 Jautrīte Stūraine 2250 00:39:37 S1 70 S70 +11:59 +11:59
134 Inga Mežavilka 2075 Sportland 00:39:44 S1 71 S71 +12:06 +12:06
135 Kristaps Viļums 2269 00:39:46 V1 67 V64 +16:31 +16:31
136 Ivo Buliņš 2328 Zemgales Ziņas 00:39:49 V1 68 V65 +16:34 +16:34
137 Jānis Bonāts 2200 airBaltic 00:39:58 V1 69 V66 +16:43 +16:43
138 Aija Freiberga 2023 00:40:02 S1 72 S72 +12:24 +12:24
139 Agnese Caune 2289 00:40:05 S1 73 S73 +12:27 +12:27
140 Maija Guda 12298 ind. 00:40:07 S1 74 S74 +12:29 +12:29
141 Aleksandrs Voino 12030 00:40:09 V1 70 V67 +16:54 +16:54
142 Kristīne Kuduma 2139 00:40:12 S1 75 S75 +12:34 +12:34
143 Zane Eniņa 2098 00:40:13 S1 76 S76 +12:35 +12:35
144 Andra Romule 2275 SPORTLAND 00:40:15 S1 77 S77 +12:37 +12:37
145 Dace Kalteniece 2214 00:40:20 S1 78 S78 +12:42 +12:42
146 Katrīna Kuļbanska 2156 Kinetics skrien 00:40:25 S1 79 S79 +12:47 +12:47
147 Ieva Kiseļeva 2104 00:40:25 S1 80 S80 +12:47 +12:47
148 Egija Biete 2324 BALTAIS 00:40:28 S1 81 S81 +12:50 +12:50
149 Reinhards Grīnbergs 2279 00:40:30 V1 71 V68 +17:15 +17:15
150 Raimonds Oškalns 2306 Domdaris 00:40:37 V1 72 V69 +17:22 +17:22
151 Sintija Oškalne 2305 Domdaris 00:40:37 S1 82 S82 +12:59 +12:59
152 Elza Niklasa 12042 TRX cēsis 00:40:38 S1 83 S83 +13:00 +13:00
153 Kristers Lukševics 2205 00:40:39 V1 73 V70 +17:24 +17:24
154 Ivo Zauls 12006 00:40:42 V1 74 V71 +17:27 +17:27
155 Liene Zute 2210 00:40:43 S1 84 S84 +13:05 +13:05
156 Anna Hiniča 2054 Olainfarm 00:40:44 S1 85 S85 +13:06 +13:06
157 Adriāna Vēsma 2204 00:40:46 S1 86 S86 +13:08 +13:08
158 Klāvs Liepiņš 12290 Engures Sportam 00:40:50 V1 75 V72 +17:35 +17:35
159 Zane Tiltiņa 2069 00:40:52 S1 87 S87 +13:14 +13:14
160 Vents Ikaunieks 2280 SPORTLAND 00:40:56 V1 77 V73 +17:41 +17:41
161 Raitis Bratka 2291 00:40:56 V1 78 V74 +17:41 +17:41
162 Sanda Pogule 2290 00:40:56 S1 88 S88 +13:18 +13:18
163 Laura Rusule 2138 00:40:59 S1 89 S89 +13:21 +13:21
164 Liene Piķe 2193 00:41:00 S1 90 S90 +13:22 +13:22
165 Kristīne Mutore 2082 00:41:02 S1 91 S91 +13:24 +13:24
166 Līga Blumfelde 12294 Engures Sportam 00:41:12 S1 92 S92 +13:34 +13:34
167 Lennijs Galdiņš 2090 00:41:19 V1 79 V75 +18:04 +18:04
168 Baiba Brokere 2197 Swedbank 00:41:21 S1 93 S93 +13:43 +13:43
169 Juris Ozoliņš 2212 BANDANA.LV 00:41:23 V1 80 V76 +18:08 +18:08
170 Elīza Andra Ozoliņa 2211 BANDANA.LV 00:41:23 S1 94 S94 +13:45 +13:45
171 Elēna Deina Viļuma 2267 00:41:25 S1 95 S95 +13:47 +13:47
172 Daniela Vībāne 2142 00:41:25 S1 96 S96 +13:47 +13:47
173 Ilona Tropa 2088 BJK "Gauja" 00:41:27 S1 97 S97 +13:49 +13:49
174 Alise Iļjina 2254 Swedbank 00:41:28 S1 98 S98 +13:50 +13:50
175 Maija Semjonova 2285 SPORTLAND 00:41:30 S1 99 S99 +13:52 +13:52
176 Andris Ulass 2331 00:41:35 V1 81 V77 +18:20 +18:20
177 Maija Mole 2010 00:41:47 S1 100 S100 +14:09 +14:09
178 8638655 11785 00:41:48 S1 101 S101 +14:10 +14:10
179 Toms Vītols 2231 00:41:52 V1 82 V78 +18:37 +18:37
180 Dace Prince 2298 00:41:52 S1 102 S102 +14:14 +14:14
181 Natālija Mitrofanova 2222 00:41:52 S1 103 S103 +14:14 +14:14
182 Kate Jukuma 2178 00:41:56 S1 104 S104 +14:18 +14:18
183 Viola Podziņa-Ane 2032 00:42:01 S1 105 S105 +14:23 +14:23
184 Rinalds Klapars 2053 00:42:05 V1 83 V79 +18:50 +18:50
185 Zanda Kristovica 2180 00:42:08 S1 106 S106 +14:30 +14:30
186 Anita Vahere-Abražune 2008 00:42:14 S1 107 S107 +14:36 +14:36
187 Linda Vilsone 2196 00:42:16 S1 108 S108 +14:38 +14:38
188 Gatis Graikstis 2100 00:42:29 V1 84 V80 +19:14 +19:14
189 Aija Fedorova 2083 00:42:33 S1 109 S109 +14:55 +14:55
190 Māris Kalniņš 2168 Dekšņi Skrien! 00:42:36 V1 85 V81 +19:21 +19:21
191 Krists Vitols 2268 00:42:39 V1 86 V82 +19:24 +19:24
192 Līva Nereta 12274 00:42:46 S1 110 S110 +15:08 +15:08
193 Sintija Zepa 2103 00:42:49 S1 112 S111 +15:11 +15:11
194 Una Zelmene 2161 00:42:49 S1 113 S112 +15:11 +15:11
195 Santa Bērziņa 2097 00:42:50 S1 114 S113 +15:12 +15:12
196 Nadīna Lauriņa 2148 00:42:50 S1 115 S114 +15:12 +15:12
197 Elīza Krievāne 2119 00:42:53 S1 116 S115 +15:15 +15:15
198 Sandra Lūse 2206 00:43:00 S1 117 S116 +15:22 +15:22
199 Jānis Krištops 12078 ind. 00:43:04 V1 87 V83 +19:49 +19:49
200 Ilona Pētersone 12082 ind. 00:43:04 S1 118 S117 +15:26 +15:26
201 Gustavs Dejus 2257 00:43:07 V1 88 V84 +19:52 +19:52
202 Anna Fikrlova 2315 BKV Holysov 00:43:08 S1 119 S118 +15:30 +15:30
203 Zane Lazda 2164 00:43:09 S1 120 S119 +15:31 +15:31
204 Toms Stonkus 2136 00:43:10 V1 89 V85 +19:55 +19:55
205 Sandra Stonkus 2137 00:43:10 S1 121 S120 +15:32 +15:32
206 Liene Zirnīte 2059 00:43:14 S1 122 S121 +15:36 +15:36
207 Ģirts Dejus 2005 VSK Noskrien 00:43:16 V1 90 V86 +20:01 +20:01
208 Ina Eigenfelde 2158 Amserv 00:43:16 S1 123 S122 +15:38 +15:38
209 Zanda Eihe 2105 Swedbank 00:43:25 S1 124 S123 +15:47 +15:47
210 Māris Treimanis 2228 Lauku Gurķi 00:43:27 V1 91 V87 +20:12 +20:12
211 Inta Prauliņa 2116 Čiekurkalna Road Runner 00:43:34 S1 125 S124 +15:56 +15:56
212 Evija Zandberga 2160 Amserv 00:43:40 S1 126 S125 +16:02 +16:02
213 Lelde Stupena 2229 00:43:41 S1 127 S126 +16:03 +16:03
214 Evelīna Šlesere 2150 00:43:42 S1 128 S127 +16:04 +16:04
215 Jānis Putniņš 2310 SIA LATTELECOM 00:43:43 V1 92 V88 +20:28 +20:28
216 Linda Putniņa 2309 SIA LATTELECOM 00:43:43 S1 129 S128 +16:05 +16:05
217 Kirils Staruhins 2223 Swedbank 00:43:47 V1 93 V89 +20:32 +20:32
218 Ivita Dorofejeva 2219 00:43:50 S1 130 S129 +16:12 +16:12
219 Gunta Kopmane 12010 00:43:52 S1 131 S130 +16:14 +16:14
220 Elvijs Sala 12278 00:43:53 V1 94 V90 +20:38 +20:38
221 Santa Samanta Kučere 2131 00:44:05 S1 132 S131 +16:27 +16:27
222 Katrīna Lagzdiņa 12246 00:44:05 S1 133 S132 +16:27 +16:27
223 Dzintra Apine 12472 00:44:08 S1 134 S133 +16:30 +16:30
224 Annija Egle 2333 00:44:11 S1 135 S134 +16:33 +16:33
225 Ints Pīrāgs 2238 SK Concombres 00:44:13 V1 95 V91 +20:58 +20:58
226 Egija Aizpuriete 2236 SK Concombres 00:44:13 S1 136 S135 +16:35 +16:35
227 Tīna Pīrāga 2237 SK Concombres 00:44:13 S1 137 S136 +16:35 +16:35
228 Ilva Radziņa 2117 00:44:16 S1 138 S137 +16:38 +16:38
229 Digna Biltauere 2159 00:44:20 S1 139 S138 +16:42 +16:42
230 Gerda Rozīte-Pupkeviča 2149 VENDEN 00:44:37 S1 140 S139 +16:59 +16:59
231 Vents Strautmanis 2140 00:44:40 V1 96 V92 +21:25 +21:25
232 Līga Lapinska 2198 airBaltic 00:44:44 S1 141 S140 +17:06 +17:06
233 Edīte Barkovska 2199 airBaltic 00:44:44 S1 142 S141 +17:06 +17:06
234 Sigita Līviņa 2258 00:44:45 S1 143 S142 +17:07 +17:07
235 Inese Brēdiķe 2174 VSK noskrien 00:44:48 S1 144 S143 +17:10 +17:10
236 Sabīne Grīnberga 2317 00:45:00 S1 145 S144 +17:22 +17:22
237 Ieva Grīnberga 2316 00:45:00 S1 146 S145 +17:22 +17:22
238 Nadīna Pole 2323 ATEA Global Services 00:45:04 S1 147 S146 +17:26 +17:26
239 Aiga Dombure 2091 Swedbank 00:45:12 S1 148 S147 +17:34 +17:34
240 Ernests Timurs Jegorovs 12496 Jaunie roņi 00:45:17 V1 97 V93 +22:02 +22:02
241 Daiga Goldova 2092 00:45:38 S1 149 S148 +18:00 +18:00
242 Kristīne Kaleja 12090 Baltais 00:45:42 S1 150 S149 +18:04 +18:04
243 Aiga Tiļčika 2012 00:45:44 S1 151 S150 +18:06 +18:06
244 Tina Estere Pokšāne 2165 Abas Kreisās Kājas 00:45:45 S1 152 S151 +18:07 +18:07
245 Mieze Santa Dreimane 2320 Latvieši 00:45:46 S1 153 S152 +18:08 +18:08
246 Anda Fogele 2171 Dekšņi Skrien! 00:45:48 S1 154 S153 +18:10 +18:10
247 Aira Šmite 2132 00:45:48 S1 155 S154 +18:10 +18:10
248 Elīna Konstantinova 12500 Jaunroņi 00:45:52 S1 156 S155 +18:14 +18:14
249 Laura Čekstere 12468 00:46:00 S1 157 S156 +18:22 +18:22
250 Ilze Sadovska 2154 Kinetics skrien 00:46:02 S1 158 S157 +18:24 +18:24
251 Eva Kalniņa 2167 Dekšņi Skrien! 00:46:07 S1 159 S158 +18:29 +18:29
252 Jānis Pinkulis 2273 Sportland 00:46:14 V1 98 V94 +22:59 +22:59
253 Linda Viša 2130 00:46:31 S1 160 S159 +18:53 +18:53
254 Ilva Ilstere 2050 00:46:37 S1 161 S160 +18:59 +18:59
255 Linda Glāzere 2192 Individuāli 00:46:38 S1 162 S161 +19:00 +19:00
256 Irīna Puško 2282 Wunder Latvia 00:46:43 S1 163 S162 +19:05 +19:05
257 Sintija Lungeviča 2276 SPORTLAND 00:46:53 S1 164 S163 +19:15 +19:15
258 Rainers Alekss 2163 00:46:56 V1 99 V95 +23:41 +23:41
259 Francis Kozlovs 12038 ind. 00:46:58 V1 100 V96 +23:43 +23:43
260 Mārtiņš Riekstiņš 2085 Riekstiņs&Ko 00:47:01 V1 101 V97 +23:46 +23:46
261 Zane Riekstiņa 2084 Riekstiņs&Ko 00:47:01 S1 165 S164 +19:23 +19:23
262 Jolanta Umbraško 2112 00:47:26 S1 166 S165 +19:48 +19:48
263 Jolanta Mieze 2318 Latvieši 00:47:31 S1 167 S166 +19:53 +19:53
264 Edīte Krūmiņa 2110 00:47:31 S1 168 S167 +19:53 +19:53
265 Baiba Kanča 2265 SSK Bebra 00:47:39 S1 169 S168 +20:01 +20:01
266 Guna Janoviča 2113 Solis dabā 00:47:42 S1 170 S169 +20:04 +20:04
267 Zane Ingevica 2259 00:47:44 S1 171 S170 +20:06 +20:06
268 Ojārs Čeksters 12464 00:47:52 V1 102 V98 +24:37 +24:37
269 Līvija Muša 2016 Jūrmala 00:47:53 S1 172 S171 +20:15 +20:15
270 Zlata Kallase 2252 00:47:53 S1 173 S172 +20:15 +20:15
271 Diāna Balode 2293 Rūsiņa komanda 00:47:54 S1 174 S173 +20:16 +20:16
272 Undīne Bērziņa 2029 00:47:57 S1 175 S174 +20:19 +20:19
273 Kristīne Prince 2064 MARATONA KLUBS 00:48:06 S1 176 S175 +20:28 +20:28
274 Lindsija Galdiņa 2089 00:48:07 S1 177 S176 +20:29 +20:29
275 Ilona Ozoliņa 2022 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:48:12 S1 178 S177 +20:34 +20:34
276 Kaspars Rutkis 2086 Grant Thornton 00:48:17 V1 103 V99 +25:02 +25:02
277 Edīte Bērziņa 2063 00:48:24 S1 179 S178 +20:46 +20:46
278 Kristina Žusele 2185 Binitex 00:48:29 S1 180 S179 +20:51 +20:51
279 Ilze Kalniņa 12428 SIA TENTE 00:48:40 S1 181 S180 +21:02 +21:02
280 Inga Romanovska 12026 00:48:40 S1 182 S181 +21:02 +21:02
281 Inta Alekse 2162 00:48:41 S1 183 S182 +21:03 +21:03
282 Annija Gaļinovska 12242 Stirnubuks.lv/Run4Sun 00:48:41 S1 184 S183 +21:03 +21:03
283 Anda Heidemane 12154 00:48:42 S1 185 S184 +21:04 +21:04
284 Leo Hofmanis 12480 Hofmanis-Podkalns 00:48:44 V1 104 V100 +25:29 +25:29
285 Alise Rozīte 2301 00:48:47 S1 186 S185 +21:09 +21:09
286 Ilze Rozīte 2300 00:48:47 S1 187 S186 +21:09 +21:09
287 Kristīne Beitika 12448 00:49:08 S1 188 S187 +21:30 +21:30
288 Dainis Podkalns 12492 Podkalns-Hofmanis 00:49:17 V1 105 V101 +26:02 +26:02
289 Elīna Bulāne 2271 Sportland 00:49:34 S1 189 S188 +21:56 +21:56
290 Spodra Roģe 2143 00:50:12 S1 190 S189 +22:34 +22:34
291 Sanita Vecā 2177 00:50:16 S1 191 S190 +22:38 +22:38
292 Inga Dreimane 2263 Engures vidusskola 00:50:16 S1 192 S191 +22:38 +22:38
293 Dana Gaile 2262 Engures vidusskola 00:50:16 S1 193 S192 +22:38 +22:38
294 Līva Mora 2001 00:50:55 S1 194 S193 +23:17 +23:17
295 Agnese Kasparoviča 2302 00:50:55 S1 195 S194 +23:17 +23:17
296 Igors Zinkevičs 2249 00:51:30 V1 106 V102 +28:15 +28:15
297 Poļina Muzika-Zinkeviča 2248 00:51:30 S1 196 S195 +23:52 +23:52
298 Guntars Šmits 2133 00:51:40 V1 107 V103 +28:25 +28:25
299 Maksims Tomaševičs 12452 00:51:43 V1 108 V104 +28:28 +28:28
300 Irina Tomaševiča 2067 DNB banka 00:51:43 S1 197 S196 +24:05 +24:05
301 Ligita Stonka 2256 00:52:12 S1 198 S197 +24:34 +24:34
302 Renāte Rulle 2078 Latvijas gaisa satiksme 00:52:24 S1 199 S198 +24:46 +24:46
303 Estere Mezīte 2189 00:52:25 S1 200 S199 +24:47 +24:47
304 Inese Kanģīzere 2077 Latvijas gaisa satiksme 00:52:25 S1 201 S200 +24:47 +24:47
305 Emīls Mezītis 2188 00:52:28 V1 109 V105 +29:13 +29:13
306 Gunita Vītola 12266 00:52:29 S1 202 S201 +24:51 +24:51
307 Gunta Šlosberga 2240 00:52:35 S1 203 S202 +24:57 +24:57
308 Gvido Ivanovs 2241 00:52:36 V1 110 V106 +29:21 +29:21
309 Laura Kristlība 2014 00:52:44 S1 204 S203 +25:06 +25:06
310 Dāvis Megnis 2303 00:53:55 V1 111 V107 +30:40 +30:40
311 Signis Vāvere 2003 VSK Noskrien 00:54:26 V1 112 V108 +31:11 +31:11
312 Matilde Broka 2047 VSK Noskrien 00:54:26 S1 205 S204 +26:48 +26:48
313 Helēna Anna Zvilna 2037 00:54:30 S1 206 S205 +26:52 +26:52
314 Inga Lagzdiņa 2006 00:54:30 S1 207 S206 +26:52 +26:52
315 Laima Dreimane-Zvilna 2036 00:54:30 S1 208 S207 +26:52 +26:52
316 Inga Zemīte 2322 00:54:39 S1 209 S208 +27:01 +27:01
317 Anna Žusele 2186 Binitex 00:54:49 S1 210 S209 +27:11 +27:11
318 Ineta Elksne 2225 Pazudušais azimuts 00:55:21 S1 211 S210 +27:43 +27:43
319 Jurģis Jurkāns 2017 AkmensDizains.lv 00:55:55 V1 113 V109 +32:40 +32:40
320 Aldis Bērziņš 2026 Tukums 00:56:17 V1 114 V110 +33:02 +33:02
321 Angelika Bērziņa 2027 Tukums 00:56:17 S1 212 S211 +28:39 +28:39
322 Agris Skulte 2007 00:56:57 V1 115 V111 +33:42 +33:42
323 Ada Jermacāne 2311 00:57:01 S1 213 S212 +29:23 +29:23
324 Ina Mole 2179 MĀSAS LAPSAS 00:57:28 S1 214 S213 +29:50 +29:50
325 Eva Bērziņa 2230 Kartavkalnu buki 00:57:55 S1 215 S214 +30:17 +30:17
326 Maija Lepiksone 2226 00:57:59 S1 216 S215 +30:21 +30:21
327 Una Kazaine 2040 Stirniņas 00:58:10 S1 217 S216 +30:32 +30:32
328 Līna Balode 2039 Stirniņas 00:58:10 S1 218 S217 +30:32 +30:32
329 Iveta Pucena 2232 00:58:37 S1 219 S218 +30:59 +30:59
330 Aiga Mieze 2321 Latvieši 00:58:52 S1 221 S219 +31:14 +31:14
331 Marina Mieze 2319 Latvieši 00:59:16 S1 222 S220 +31:38 +31:38
332 Jevgenija Ulase 2332 01:00:27 S1 223 S221 +32:49 +32:49
333 Māra Pokšāne 2024 Abas kreisās kājas 01:01:18 S1 224 S222 +33:40 +33:40
334 Kristīne Bagucka 2015 01:03:07 S1 225 S223 +35:29 +35:29
335 Sarmīte Galiņa 2220 01:06:07 S1 226 S224 +38:29 +38:29
336 Augusts Kārlis Kristlībs 12034 01:07:33 V1 116 V112 +44:18 +44:18
337 Lelde Veipāne 2208 01:07:33 S1 227 S225 +39:55 +39:55
338 Zane Krieva 2153 Kinetics skrien 01:09:49 S1 228 S226 +42:11 +42:11
339 Jūlija Čuiko 2155 Kinetics skrien 01:09:51 S1 229 S227 +42:13 +42:13
340 Inga Ābola 12014 01:12:12 S1 230 S228 +44:34 +44:34
341 Ilva Māgure-Levāne 2194 Engures Sportam / Tukums 01:12:12 S1 231 S229 +44:34 +44:34
342 Sanda Aukmane 2221 01:23:29 S1 232 S230 +55:51 +55:51
343 Daina Kalniņa 2272 Kalniņi kalnos DNF
344 Melānija Semjonova 2287 SPORTLAND DNF
345 Alīne Semjonova 2286 SPORTLAND DNF
346 Arnis Rāts 12262 ind. DNF
347 Bruno Ivanovs 2243 DNF