Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 5451 BALTAIS V1 VBJ 01:58 300
2 Aigars Kalnups 6097 SSK Bebra V2 VL2 02:00 295
3 Jānis Baunis 3723 Salomon | Taku Skrējējs V3 VZ2 02:00 295
4 Jānis Šņoriņš 6140 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V4 VLJ 02:02 290
5 Indulis Bikše 13222 PATRIA SPORTLAND V5 VZ2 02:04 285
6 Andris Ronimoiss 6111 Inov-8 / OSveikals.lv V6 VL2 02:06 281
7 Emīls Stiprais 3376 V7 VZ2 02:06 281
8 Gints Lūsis 3125 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V8 VZ3 02:07 279
9 Artūrs Pauliņš 3223 Veikals 42km / adidas V9 VZ3 02:07 279
10 Jānis Puida 5147 SSK Bebra V10 VB2 02:09 274
11 Uldis Kļaviņš 6067 VSK Noskrien Rieksti V11 VL2 02:09 274
12 Jānis Mežiels 3222 PATRIA SPORTLAND V12 VZ3 02:10 272
13 Juris Damškalns 5152 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V13 VB2 02:18 257
14 Jānis Cīmurs 6056 cīmurēni V14 VL2 02:18 257
15 Didzis Raits 6083 Mana mīļākā komanda V15 VL2 02:19 255
16 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti V16 VB2 02:21 251
17 Artis Upmalis 5140 Rezidenti V17 VB2 02:21 251
18 Mārtiņš Fārenhorsts 5254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V18 VB2 02:23 248
19 Anatolijs Macuks 6185 V19 VL2 02:23 248
20 Uldis Klepers 6046 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V20 VL2 02:25 244
21 Juris Gudēvics-Liepiņš 3164 VSK Noskrien V21 VZ3 02:25 244
22 Jevgeņijs Stepanovs 6107 DzSK Lokomotīve V22 VL2 02:26 242
23 Ivo Rudinskis 6116 Saldus Boksa Klubs V23 VL2 02:26 242
24 Valdis Ņilovs 6012 VSK Noskrien V24 VL3 02:26 242
25 Endijs Titomers 13198 ind. V25 VZ2 02:26 242
26 Didzis Glušņevs 5199 VSK Noskrien Rieksti V26 VB2 02:27 241
27 Kristaps Ceriņš 6044 V27 VL2 02:27 241
28 Raivis Reinfelds 6139 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V28 VL2 02:28 239
29 Artis Krievāns 6146 Pēdu nav V29 VL3 02:28 239
30 Valdis Aņikejevs 3676 SK Tērauds V30 VZ3 02:28 239
31 Voldemārs Lejnieks 5030 Voldžiks V31 VB2 02:29 238
32 Kristaps Epners 6110 DOMDARIS V32 VL3 02:29 238
33 Andris Robalds 3658 Kocēnu novads V33 VZ2 02:29 238
34 Rinalds Trukšs 15148 Riga Adventure Team V34 VB2 02:30 236
35 Artis Logins 5230 V35 VBJ 02:30 236
36 Andris Sprūds 6070 Divplākšņi / VSK Noskrien V36 VL2 02:30 236
37 Konstantīns Biktimirovs 6161 VSK Noskrien V37 VL2 02:31 234
38 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži V38 VL3 02:31 234
39 Viktors Saveļjevs 3188 VSK Noskrien Rieksti V39 VZ3 02:31 234
40 Mārtiņs Priede 15188 Makara V40 VB2 02:32 233
41 Aino Gošs 6028 Maratona klubs V41 VL3 02:32 233
42 Kaspars Adijāns 5212 Vichy V42 VB2 02:33 231
43 Dāvis Plotnieks 6202 GoPro Team V43 VL2 02:33 231
44 Artūrs Ločmelis 5438 Patria Sportland V44 VB2 02:34 230
45 Agris Rusmanis 6117 Saldus Boksa Klubs V45 VL2 02:34 230
46 Dāvis Poliņš 6205 VSK Noskrien V46 VL2 02:34 230
47 Salvis Brasavs 6068 V47 VL3 02:34 230
48 Gints Krastiņš 5165 Exigen Services Latvia #optimized4running V48 VB2 02:35 228
49 Jānis Kūms 6183 Suunto Team Latvia | Isostar V49 VL2 02:35 228
50 Taavi Tammik 6160 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra V50 VLJ 02:35 228
51 Jānis Vītiņš 3010 VSK Noskrien Rieksti V51 VZ3 02:35 228
52 Nauris Aukmanis 6208 Patria Sportland V52 VL2 02:36 227
53 Oskars Cimermanis 5122 V53 VB2 02:37 225
54 Valdis Kulpe 5278 Izturība V54 VB3 02:38 224
55 Valdis Tilts 5095 Kocēnu novads V55 VB4 02:38 224
56 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien V56 VL2 02:38 224
57 Kristaps Broks 3172 VSK Noskrien Rieksti V57 VZ3 02:38 224
58 Reinis Skorovs 6115 VSK Noskrien V58 VLJ 02:39 223
59 Normunds Bremze 5082 Rīga V59 VB3 02:40 221
60 Sandis Ziediņš 5352 Maratona Klubs V60 VBJ 02:40 221
61 Kristaps Kaimiņš 6210 V61 VL2 02:40 221
62 Laura Čakle 6086 Moller Auto Ventspils S1 SL2 02:41 300
63 Miķelis Zumbergs 6144 VSK Noskrien V62 VL2 02:41 220
64 Jurģis Stukuls 5123 SK Katrīna V63 VB2 02:42 219
65 Rihards Volfs 6057 RajA V64 VL2 02:42 219
66 Artūrs Blūmiņš 6106 Virsotne / MARMOT V65 VL2 02:42 219
67 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene V66 VLJ 02:42 219
68 Normunds Runčs 5224 V67 VB2 02:43 217
69 Didzis Videmanis 5306 Mežsusuri V68 VB2 02:43 217
70 Edgars Dzenuška 6125 V69 VL2 02:43 217
71 Daumants Putnis 6061 SSK Bebra V70 VL3 02:43 217
72 Ilmārs Bricis 13206 V71 VZ3 02:43 217
73 Kārlis Vanags 3126 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V72 VZ3 02:43 217
74 Edgars Bukšs 6094 CBS Igate V73 VL2 02:44 216
75 Ritvars Klapars 3088 VSK Noskrien V74 VZ3 02:44 216
76 Renārs Teters-Teterovskis 5218 V75 VB2 02:45 215
77 Matīss Vecvagaris 6196 ultrataka.lv V76 VL2 02:46 213
78 Andis Gailis 6200 V77 VL3 02:46 213
79 Andis Dēze 3330 Maratona Klubs/Dion Sportlab V78 VZ3 02:46 213
80 Edvīns Vilcāns 5284 AC/DC team V79 VB2 02:47 212
81 Raimonds Ozoliņš 5084 VSK Noskrien Rieksti V80 VB2 02:47 212
82 Aivis Štemmers 5178 SK Pūre V81 VB2 02:47 212
83 Arvis Stivriņš 5241 Sporta Patriots V82 VB2 02:47 212
84 Raimonds Ronis 6009 V83 VL2 02:47 212
85 Gatis Matuko 3162 DeLaval V84 VZ3 02:47 212
86 Evija Melberga 5001 VSK Noskrien / SK Dzērvene S2 SB2 02:48 288
87 Mārtiņš Dīcis 6031 VSK Noskrien V85 VL2 02:48 211
88 Alberts Dambis 6010 Insalvo V86 VL2 02:48 211
89 Igors Morgunovs 5400 Matisons Runner's Club V87 VB2 02:49 209
90 Pēteris Kaļiņins 5207 Moller Auto Ventspils V88 VB3 02:49 209
91 Egidijus Juzonis 6179 Na, pagauk! V89 VL2 02:49 209
92 Vladislavs Aļehnovičs 6058 KROKUS V90 VL2 02:49 209
93 Raimonds Skudra 5180 SSK Bebra V91 VB3 02:50 208
94 Ainis Kanaviņš 5145 SSK Bebra V92 VB3 02:50 208
95 Antis Zunda 5440 Gulbene V93 VB4 02:50 208
96 Mārtiņš Purenkovs 3053 V94 VZ3 02:50 208
97 Edgars Gailums 3566 Madona V95 VZ3 02:50 208
98 Mārtiņš Liberts 5062 V96 VB2 02:51 207
99 Valts Ulmanis 5146 IK Auseklis V97 VBJ 02:51 207
100 Edgars Bremze 6159 Izturība V98 VL3 02:51 207
101 Arnis Ābelīte 6135 Virsotne/Marmot V99 VL3 02:51 207
102 Matīss Slikšjānis 3645 OK Azimuts V100 VZ2 02:51 207
103 Artis Smerliņš 3628 LaiksCelt V101 VZ3 02:51 207
104 Agris Krūmiņš 3604 V102 VZ3 02:51 207
105 Kristaps Zvirgzds 5118 V103 VBJ 02:52 206
106 Andris Ludriks 6007 VSK Noskrien Rieksti V104 VL3 02:52 206
107 Sandris Šika 16028 V105 VL3 02:52 206
108 Pēteris Lazdiņš 3716 KROKUS V106 VZ2 02:52 206
109 Mārtiņš Krauklis 5175 V107 VB2 02:53 205
110 Gatis Višņevskis 6119 pie_dabas V108 VL3 02:53 205
111 Edijs Eiduks 3152 SSK Bebra V109 VZ1 02:53 205
112 Ansis Pūce 3195 Saldus Boksa Klubs V110 VZ3 02:53 205
113 Gints Peleckis 5264 Agrim Šodien Dzimšanas Diena!!! V111 VB2 02:54 203
114 Kaspars Kārkliņš 5032 Siguldas Maratona klubs V112 VB3 02:54 203
115 Deimantas Mitka 5050 Na, pagauk! V113 VB3 02:54 203
116 Anete Švilpe 6133 VSK Noskrien Vāveres S3 SLJ 02:55 276
117 Pēteris Trubačs 5376 Preiļi V114 VB3 02:55 202
118 Mārtiņš Niklass 6127 TRX Cēsis V115 VL3 02:55 202
119 Oskars Laucis 13102 ASK LAUCIS V116 VZ2 02:55 202
120 Mārtiņš Biernis 3341 BKP V117 VZ3 02:55 202
121 Guntis Grīnvalds 5205 Moller Auto Ventspils V118 VB2 02:56 201
122 Ruben Martinez 5023 V119 VB2 02:56 201
123 Artis Dūriņš 5432 Saldus Boksa Klubs V120 VB2 02:56 201
124 Agnis Murnieks 5079 OVI V121 VB2 02:56 201
125 Ondrej Fikrle 5159 BKV Holysov V122 VB3 02:56 201
126 Dzintars Dūdiņš 6132 Siguldas Maratona klubs V123 VL3 02:56 201
127 Rolands Pužulis 5406 SPORTLAND V124 VB2 02:57 200
128 Matīss Haritonovs 6206 Salomon | Taku Skrējējs V125 VL2 02:57 200
129 Toms Biders 6149 V126 VL2 02:57 200
130 Ritvars Kalniņš 6043 Skrienam kopā V127 VL3 02:57 200
131 Artūrs Kārkliņš 3513 Liepkalni V128 VZ3 02:57 200
132 Māris Bērziņš 3414 Virsotne/Marmot V129 VZ3 02:57 200
133 Jakub Spryngl 5113 V130 VB2 02:58 199
134 Kārlis Vīksne 6192 Mailigen V131 VL2 02:58 199
135 Viesturs Zimackis 6101 V132 VL2 02:58 199
136 Gvido Borovskis 6089 VSK Noskrien V133 VL2 02:59 199
137 Zanda Ulanova 5208 Moller Auto Ventspils S4 SB2 02:59 270
138 Aivis Reinholds 5099 Siguldas Maratona klubs V134 VB3 02:59 198
139 Niks Zauls 3395 Limbaži V135 VZ2 02:59 198
140 Artūrs Soročenkovs 5137 Modelists - Konstruktors V136 VB2 03:00 197
141 Einārs Šillers 5315 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK/MRC V137 VB3 03:00 197
142 Gundars Pētersons 5086 V138 VB3 03:00 197
143 Guntis Šmaukstelis 6037 Čop čop čop V139 VL2 03:00 197
144 Andris Jansons 6131 VSK Noskrien V140 VL4 03:00 197
145 Edgars Apinis 3717 PATRIA SPORTLAND V141 VZ3 03:00 197
146 Jānis Rukmanis 5411 V142 VB2 03:01 196
147 Ritvars Bikšis 5246 socktoys.lv V143 VB2 03:01 196
148 Mārtiņš Gailis 3099 Rubene V144 VZ3 03:01 196
149 Dmitrijs Ruskovs 3057 VSK Noskrien V145 VZ3 03:01 196
150 Elīna Kārkliņa 3221 PATRIA SPORTLAND S5 SZ3 03:02 265
151 Anrijs Hodžajevs 5170 corefitness.lv V146 VB2 03:02 195
152 Agris Liepa 5266 V147 VB2 03:02 195
153 Jānis Duberis 5181 SSK Bebra V148 VB3 03:02 195
154 Kristaps Heinsbergs 5281 Sportland V149 VBJ 03:02 195
155 Aldis Bušs 6145 SK Tērauds V150 VL2 03:02 195
156 Ģirts Bulāns 6051 V151 VL2 03:02 195
157 Aigars Bundzinieks 6065 V152 VL3 03:02 195
158 Mareks Tumašs 6069 Galeo Consulting / Spararats V153 VL3 03:02 195
159 Jānis Ābols 3190 VSK Noskrien V154 VZ3 03:02 195
160 Aigars Lūsis 6138 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V155 VL4 03:03 193
161 Kaspars Vingris 5244 Virsotne/Marmot V156 VB2 03:04 192
162 Zigmunds Zauls 5185 V157 VB3 03:04 192
163 Kaspars Pētersons 6034 VSK Noskrien V158 VL2 03:04 192
164 Romans Jeremičevs 6152 SPARTA V159 VL2 03:04 192
165 Ludmila Joce 6112 Moller Auto Ventspils S6 SL3 03:05 261
166 Jānis Egle 15276 V160 VB2 03:05 191
167 Toms Bricis 5335 Čop čop čop V161 VB2 03:05 191
168 Ansis Mežulis 5260 Jūrmalas skrējēju klubs V162 VB3 03:05 191
169 Varis Jakobsons 13154 V163 VZ2 03:05 191
170 Jānis Gailis 3135 Maratons Asics V164 VZ3 03:05 191
171 Kaspars Briedis 3197 Saldus Boksa Klubs V165 VZ3 03:05 191
172 Vieda Lūsa 6180 SK Tērauds S7 SL2 03:06 260
173 Gundega Vancāne 3472 SK Tērauds S8 SZ3 03:06 260
174 Aivars Spūlis 5282 Izturība V166 VB2 03:06 190
175 Vita Devjatņikova 6162 Moller Auto Ventspils / MRC S9 SL2 03:07 258
176 Mārtiņš Rozenbergs 5298 KSMR Fitness V167 VB2 03:07 189
177 Gints Krieviņš 5022 V168 VB2 03:07 189
178 Andris Kozačkovs 5392 Ludza V169 VB3 03:07 189
179 Igors Šutovs 6047 V170 VL2 03:07 189
180 Dāvis Uļģis 3295 Izturība V171 VZ3 03:07 189
181 Viktors Malihins 3213 Infinity V172 VZ3 03:07 189
182 Ināra Lūse 3183 Moller Auto Ventspils S10 SZ3 03:08 257
183 Pēteris Stepiņš 5344 Swedbank V173 VB2 03:08 188
184 Sandis Pavļukevičs 5412 V174 VB2 03:08 188
185 Valdis Prauliņš 5172 Čiekurkalna Road Runners V175 VB3 03:08 188
186 Andis Grandāns 3731 KoBalts V176 VZ3 03:08 188
187 Reinis Rozītis 3136 Liepājas Vieglatlētikas klubs V177 VZ3 03:08 188
188 Patrīcija Eiduka 3118 SSK Bebra S11 SZ2 03:09 256
189 Andris Drešmanis 6054 DzSK Lokomotīve V178 VL3 03:09 187
190 Nauris Hofmanis 6171 REMOSS V179 VLJ 03:09 187
191 Aksels Bresme 3253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V180 VZ2 03:09 187
192 Jānis Neimanis 3252 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V181 VZ3 03:09 187
193 Andis Puriņš 3028 Valmiera V182 VZ3 03:09 187
194 Juris Černadjevs 5093 V183 VB3 03:10 186
195 Normunds Grava 5135 V184 VB3 03:10 186
196 Kristaps Caune 6017 CaunietisLV V185 VLJ 03:10 186
197 Elvis Veisbergs 13246 Saldus Boksa Klubs V186 VZ2 03:10 186
198 Jēkabs Belevičs 3647 V187 VZ2 03:10 186
199 Reinis Elksnis 3603 RZ team V188 VZ3 03:10 186
200 Mārtiņš Zemturis 5293 V189 VB2 03:11 185
201 Ilze Urbāne 5391 VSK Noskrien S12 SB3 03:12 252
202 Līga Valdmane 3659 Kocēnu novads S13 SZ2 03:12 252
203 Baiba Bendika 3627 S14 SZ3 03:12 252
204 Armands Zvejnieks 5209 Moller Auto Ventspils V190 VB2 03:12 184
205 Jānis Jurševskis 5417 V191 VB2 03:12 184
206 Jānis Seglickis 5239 Pingvīni V192 VB2 03:12 184
207 Ingars Kasparāns 5150 V193 VB3 03:12 184
208 Mārtiņš Ketners 6194 V194 VL2 03:12 184
209 Toms Veits 3585 V195 VZ3 03:12 184
210 Māris Bisenieks 3096 OK Purva Bridējs V196 VZ3 03:12 184
211 Māris Berķis 3739 pulsometrs.lv V197 VZ3 03:12 184
212 Igors Vasiljevs 3713 V198 VZ3 03:12 184
213 Emīls Zalcmanis 5081 V199 VB2 03:13 183
214 Ruslans Pojonishevs 5415 Olympic boxing team V200 VB2 03:13 183
215 Rihards Siņicins 5323 V201 VB2 03:13 183
216 Artis Ločmelis 5154 OK Burkānciems V202 VB3 03:13 183
217 Konstantīns Krjačko 6080 Ronakochi V203 VL2 03:13 183
218 Ilvars Bergmanis 3020 V204 VZ3 03:13 183
219 Jānis Stepītis 5357 V205 VB2 03:14 182
220 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks V206 VL2 03:14 182
221 Juris Spalva 6198 V207 VLJ 03:14 182
222 Jorens Kvēle-Kvāls 3373 Saldus Boksa klubs V208 VZ2 03:14 182
223 Andris Jonelis 3185 Moller Auto Ventspils V209 VZ3 03:14 182
224 Mārtiņš Skujenieks 5319 V210 VB2 03:15 182
225 Agris Samcovs 6130 Nike+ Run Club Riga V211 VL2 03:15 182
226 Danila Seluto 6090 Exigen Services Latvia #optimized4running V212 VL2 03:15 182
227 Artūrs Rukkalns 6173 RAGANA V213 VL2 03:15 182
228 Kristaps Pilskalns 3592 Gentlemen's Club V214 VZ3 03:15 182
229 Māris Lūsis 5179 VSK Noskrien V215 VB2 03:16 181
230 Jānis Vītols 5027 V216 VB4 03:16 181
231 Leonīds Valdonis 5243 Preiļu kraukļi V217 VB4 03:16 181
232 Sandis Zīvarts 3313 Latvijas gaisa satiksme V218 VZ3 03:16 181
233 Artūrs Kančs 3543 SSK Bebra V219 VZ3 03:16 181
234 Jānis Bulāns 3310 Sportland V220 VZ3 03:16 181
235 Iveta Pūpola 5238 Maratona Klubs S15 SB3 03:17 245
236 Dāvis Rozītis 15140 Veikals 42km V221 VB2 03:17 180
237 Dainis Bautris 5339 Amserv V222 VB2 03:17 180
238 Guntis Rasims 5153 Rēzeknes novads V223 VB2 03:17 180
239 Juris Redisons 6015 Tērvetes dabas parks V224 VL3 03:17 180
240 Karīna Helmane-Soročenkova 3104 VSK Noskrien S16 SZ3 03:18 244
241 Ilmars Knipšis 5191 Lejasurgas V225 VB4 03:18 179
242 Austris Armans 6096 ASK PATRIA SPORTLAND V226 VL2 03:18 179
243 Jānis Liepiņš 3657 SPORTLAND V227 VZ3 03:18 179
244 Artūrs Rimicāns 3696 V228 VZ3 03:18 179
245 Mārtiņš Miķelsons 5011 www.lmp.lv / VSK Noskrien V229 VB3 03:19 178
246 Anton Aro 6174 Lester84 V230 VL2 03:19 178
247 Sergejs Ļeta 5322 RC V231 VB2 03:20 177
248 Mārtiņš Tarando 3639 V232 VZ3 03:20 177
249 Ilze Limanāne 6005 VSK Noskrien Vāveres S17 SL2 03:21 240
250 Atis Caune 5414 ELEVATION V233 VB2 03:21 176
251 Artūrs Ipatenko 5416 V234 VB2 03:21 176
252 Jānis Pauliņš 5141 Eco Teh Baltia V235 VB2 03:21 176
253 Edgars Balunovs 6105 Olainfarm V236 VL2 03:21 176
254 Žydrūnas Baltrušaitis 6091 Na, pagauk! V237 VL3 03:21 176
255 Anrijs Daile 3474 V238 VZ2 03:21 176
256 Emīls Žubulis 3759 V239 VZ2 03:21 176
257 Gunārs Ozoliņš 3074 DzSK Lokomotīve V240 VZ3 03:21 176
258 Artūrs Purviņš 3625 Crossfit Rīdzene 2 V241 VZ3 03:21 176
259 Kaspars Ģērmanis 6072 V242 VL2 03:22 175
260 Sandis Kanbergs 6176 Brīvsolis V243 VL2 03:22 175
261 Maksims Blokins 3597 ABC Software V244 VZ2 03:22 175
262 Monta Ločmele 3209 Moller Auto Ventspils / MRC S18 SZ3 03:23 238
263 Arvis Skrējāns 5271 V245 VB2 03:23 174
264 Raimonds Biedrītis 5131 Grauda Spēks V246 VB2 03:23 174
265 Normunds Zauls 5020 Limbaži V247 VB3 03:23 174
266 Māris Heinols 6147 Kocēnu novads V248 VL3 03:23 174
267 Meelis Kukk 6114 Pärnu V249 VL4 03:23 174
268 Miks Gabdulļins 3251 Lejasciema vidusskola / SK "Lejasciems" V250 VZ2 03:23 174
269 Edgars Aleksejevs 3548 V251 VZ2 03:23 174
270 Rolands Zauls 3744 Nordea V252 VZ3 03:23 174
271 Dace Banga-Hodžajeva 5171 corefitness.lv S19 SB2 03:24 237
272 Aiga Paegle 5287 Engures sportam S20 SB3 03:24 237
273 Mārtiņš Eglijs 6108 Tikko precējušies V253 VL2 03:24 174
274 Vitālijs Muzika 6029 VSK Noskrien V254 VL3 03:24 174
275 Ilgvars Āboltiņš 6151 Maratona klubs / Dobeles dzirnavnieks V255 VL4 03:24 174
276 Raitis Puriņš 6039 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas V256 VL4 03:24 174
277 Edžus Cābulis 3157 BKP V257 VZ3 03:24 174
278 Kaspars Olte 3121 V258 VZ3 03:24 174
279 Roberts Ivzāns 3268 V259 VZ3 03:24 174
280 Intars Opolais 3294 Izturība V260 VZ3 03:24 174
281 Jolanta Krastiņa 5235 VSK Noskrien S21 SBJ 03:25 236
282 Viviana Kirilova 6109 VSK Noskrien Vāveres S22 SL3 03:25 236
283 Reinis Liepiņš 5072 V261 VB2 03:25 173
284 Arnis Pokšāns 5116 Abas Kreisās Kājas V262 VB3 03:25 173
285 Arnis Mūrnieks 5117 V263 VB3 03:25 173
286 Aivars Žugris 5249 V264 VB4 03:25 173
287 Agris Noviks 5433 Salomon | Taku Skrējējs V265 VBJ 03:25 173
288 Heiki Prants 6099 Võru Suusaklubi V266 VL3 03:25 173
289 Kārlis Bērziņš 3415 Virsotne/Marmot V267 VZ1 03:25 173
290 Sandis Āboliņš 3275 Kocēnu novads V268 VZ2 03:25 173
291 Kaspars Vīksne 3546 Mailigen V269 VZ3 03:25 173
292 Baiba Ažušele 5253 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs S23 SBJ 03:26 234
293 Antra Dumbrovska 6076 S24 SL2 03:26 234
294 Edgars Goba 6022 Salaspils Zīriņi V270 VL3 03:26 172
295 Gustavs Lukstiņš 3249 SS Arkādija V271 VZ1 03:26 172
296 Elvijs Mežaleons 3660 SPORTLAND V272 VZ2 03:26 172
297 Jānis Zālītis 3542 V273 VZ3 03:26 172
298 Iveta Caune 3269 S25 SZ3 03:27 233
299 Gianluca Orsi 13122 V274 VZ2 03:27 171
300 Megija Stalberga 3578 Valmieras bērnu sporta skola S26 SZ2 03:28 232
301 Konstantīns Vasiļjevs 5325 Dion Sportlab V275 VB2 03:28 170
302 Edgars Kuģenieks 5162 VSK Noskrien Rieksti V276 VB2 03:28 170
303 Vitālijs Golubeckis 6191 VSK Noskrien V277 VLJ 03:28 170
304 Didzis Kalniņš 3220 Maratona Klubs V278 VZ3 03:28 170
305 Līga Irbe 5418 S27 SB2 03:29 231
306 Ieva Pūce 13496 Madonas BJSS S28 SZ2 03:29 231
307 Renārs Galvans 3475 V279 VZ2 03:29 169
308 Aivis Ilenāns 3461 V280 VZ3 03:29 169
309 Laura Vancāne 5182 SK Tērauds S29 SB2 03:30 230
310 Liene Štalte 5206 Moller Auto Ventspils S30 SB2 03:30 230
311 Ginta Rassa 5204 Moller Auto Ventspils S31 SB3 03:30 230
312 Agris Veipāns 5331 V281 VB3 03:30 169
313 Uldis Livdāns 5096 SSK Bebra V282 VB3 03:30 169
314 Ivo Rubīns 6186 VSK Noskrien V283 VL2 03:30 169
315 Jānis Actiņš 6064 VSK Noskrien / LSC V284 VL3 03:30 169
316 Viesturs Veits 3477 Siguldas maratona klubs V285 VZ2 03:30 169
317 Normunds Korņejevs 3258 SK Sigulda V286 VZ3 03:30 169
318 Reinis Veckalniņš 3674 V287 VZ3 03:30 169
319 Elvis Bernhards 3370 V288 VZ3 03:30 169
320 Klinta Lauska 5330 Isostar S32 SB2 03:31 229
321 Ildze Straume 5068 Dzilnuciems S33 SB3 03:31 229
322 Rigonda Germova 5094 S34 SB3 03:31 229
323 Linda Boldāne 16024 DNB ASA Service Centre S35 SL2 03:31 229
324 Oskars Apsītis 5219 V289 VB3 03:31 168
325 Roberts Koleda 5166 Exigen Services Latvia #optimized4running V290 VB3 03:31 168
326 Miks Pētersons 6129 Nordi Furniture V291 VL2 03:31 168
327 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II V292 VL2 03:31 168
328 Aivars Tihonovs 6167 V293 VL3 03:31 168
329 Uldis Kirtovskis 6033 Izturība V294 VL4 03:31 168
330 Matīss Toms Jurgensons 13238 gjensidige V295 VZ1 03:31 168
331 Ingus Bāliņš 3506 DeLaval V296 VZ3 03:31 168
332 Toms Pastars 5393 30draugilv / VSK Noskrien V297 VB2 03:32 167
333 Kaspars Purmalietis 6042 V298 VL2 03:32 167
334 Dzintars Petrovs 6103 Rīgas satiksme / Arodbiedrība V299 VL3 03:32 167
335 Kristaps Solovjovs 3082 Talsu pakalnu sporta klubs V300 VZ2 03:32 167
336 Guntis Kanaviņš 3153 SSK Bebra V301 VZ3 03:32 167
337 Marita Kiļupa 3430 S36 SZ2 03:33 227
338 Aigars Cibuļskis 5261 Legs Misérables V302 VB2 03:33 166
339 Jānis Sīmanis 5314 V303 VB2 03:33 166
340 Gatis Urbanovičs 3521 V304 VZ3 03:33 166
341 Mārcis Pliens 3299 JSK "Gālene" V305 VZ3 03:33 166
342 Edgars Maļinovskis 3702 V306 VZ3 03:33 166
343 Māris Tašmans 5318 V307 VB2 03:34 165
344 Ivars Frickauss 5304 V308 VB2 03:34 165
345 Mārtiņš Birums 5351 STK V309 VB2 03:34 165
346 Ints Radziņš 6148 V310 VL2 03:34 165
347 Dāvis Dambergs 3307 Sportland V311 VZ1 03:34 165
348 Kristaps Zaļkalns 3127 KoBalts V312 VZ3 03:34 165
349 Sindija Skangale 3540 Swedbank S37 SZ3 03:35 225
350 Māris Kuzmins 5190 Overly V313 VB2 03:35 165
351 Valdis Lepiksons 5386 Auseklis IK V314 VB3 03:35 165
352 Haralds Krievs 6048 :) V315 VL3 03:35 165
353 Juris Iļčenko 3078 VSK Noskrien V316 VZ3 03:35 165
354 Jānis Šteinbergs 3305 Sportland V317 VZ3 03:35 165
355 Laimonis Skadiņš 11780 V318 VB2 03:36 164
356 Jekaterina Sokunova 5309 VK Līvani S38 SB2 03:36 224
357 Linda Beldava 5028 VSK Noskrien Vāveres S39 SB2 03:36 224
358 Ģirts Žagars 5214 V319 VB2 03:36 164
359 Māris Vizulis 5273 DNB banka V320 VB2 03:36 164
360 Lauris Zilveris 5221 Pīļtēviņa pārgājiens V321 VB2 03:36 164
361 Rolands Ostrovskis 5426 V322 VB2 03:36 164
362 Ģirts Kaļķis 15184 V323 VB3 03:36 164
363 Jānis Kopmanis 5057 V324 VB3 03:36 164
364 Jānis Circens 5097 SSK Bebra V325 VBJ 03:36 164
365 Ronalds Zarīts 6190 Scope Sports V326 VL2 03:36 164
366 Mārcis Padoms 3531 V327 VZ3 03:36 164
367 Ilvars Auseklis 3332 HimmelGarten V328 VZ3 03:36 164
368 Jānis Deksnis 5383 Swedbank V329 VB2 03:37 163
369 Krišjānis Neijs 6074 VSK Noskrien V330 VL2 03:37 163
370 Roberts Viļums 3040 V331 VZ3 03:37 163
371 Mikus Ratelis 3756 Elkor V332 VZ3 03:37 163
372 Līga Vībure 5055 S40 SB2 03:38 222
373 Vineta Pētersone 5184 VSK Noskrien / FamilyFun S41 SB3 03:38 222
374 Normunds Ermansons 5443 Ermansoni V333 VB2 03:38 162
375 Kristaps Bruss 5291 VSK Noskrien V334 VB2 03:38 162
376 Andzejs Stencla 15196 kinetics nail systems V335 VB3 03:38 162
377 Uvis Braunfelds 6113 Moller Auto Ventspils V336 VL3 03:38 162
378 Agate Kristapsone 5439 Patria Sportland S42 SB2 03:39 221
379 Egita Uzule 15192 Saldus boksa klubs S43 SB3 03:39 221
380 Deniss Priščepovs 5041 Zoorbagan V337 VB2 03:39 162
381 Renarts Andersons 5374 GJENSIDIGE V338 VB3 03:39 162
382 Kristaps Treidens 5366 Engures Sportam V339 VBJ 03:39 162
383 Leons Seškens 3609 SSK Bebra V340 VZ3 03:39 162
384 Aldis Ciukmacis 3732 Rēzeknes novads V341 VZ3 03:39 162
385 Zane Ermansone 5444 Ermansoni S44 SB2 03:40 220
386 Sigita Upeniece 5355 vientuļš skrējējs S45 SB3 03:40 220
387 Inta Cīmure 6038 Cīmurēni S46 SL2 03:40 220
388 Alvis Lepiksons 5385 Auseklis IK V342 VB3 03:40 161
389 Aldis Rocēns 5015 Stirnubuks.lv V343 VB3 03:40 161
390 Didzis Malderis 16040 Salaspils/zīriņi V344 VLJ 03:40 161
391 Sandis Sproģis 3724 SIA LATTELECOM V345 VZ3 03:40 161
392 Raivis Kirhners 3037 V346 VZ3 03:40 161
393 Jānis Melderis 3611 ELKOR V347 VZ3 03:40 161
394 Kārlis Kurtišs 3669 SPORTLAND V348 VZ3 03:40 161
395 Raimonds Meija 3095 VSK Noskrien V349 VZ3 03:40 161
396 Dace Spalva 5338 Kocēnu novads S47 SB2 03:41 219
397 Ilga Melne 5197 Olainfarm S48 SBJ 03:41 219
398 Laura Lapiņa 3497 Siguldas maratona klubs/ Isostar S49 SZ3 03:41 219
399 Laura Pētersone 3593 Kocēnu novads/ VSK Noskrien S50 SZ3 03:41 219
400 Kārlis Cinis 5248 V350 VB2 03:41 160
401 Andris Orniņš 5007 V351 VB2 03:41 160
402 Artis Līcītis 5014 VSK Noskrien V352 VB2 03:41 160
403 Mihails Kisļakovs 5121 Mindpv V353 VB2 03:41 160
404 Mārcis Fogels 5255 SK Sigulda V354 VB2 03:41 160
405 Kristers Nolle 15284 Kača liek skriet V355 VBJ 03:41 160
406 Mārtiņš Spalva 3580 Swedbank V356 VZ3 03:41 160
407 Oļegs Solovjovs 3254 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V357 VZ3 03:41 160
408 Dainis Cišs 3006 V358 VZ3 03:41 160
409 Kaspars Aksenoks 3093 V359 VZ3 03:41 160
410 Artūrs Levins 3679 ALLE HOP V360 VZ3 03:41 160
411 Inga Kāpiņa 5126 VSK Noskrien Vāveres S51 SB3 03:42 218
412 Vladimirs Isajevs 5369 V361 VB3 03:42 159
413 Ģirts Vēsma 5048 V362 VB4 03:42 159
414 Arvīds Germovs 6050 V363 VL3 03:42 159
415 Jānis Banders 3508 V364 VZ3 03:42 159
416 Juris Semjonovs 3502 Zemgales Ziņas V365 VZ3 03:42 159
417 Aleksandrs Ivanovs 3688 ALIV V366 VZ3 03:42 159
418 Līga Līce 6053 DzSK Lokomotīve S52 SL3 03:43 217
419 Andris Melnis 6104 Olainfarm V367 VL2 03:43 159
420 Mārtiņš Galvanovskis 5379 ELEVATION V368 VB2 03:44 158
421 Kaspars Eglītis 3562 V369 VZ3 03:44 158
422 Anete Skraustiņa 3408 Swedbank S53 SZ3 03:45 215
423 Edgars Dobelis 5193 V370 VB2 03:45 157
424 Jānis Vērdiņš 5396 Workland/BPT V371 VB2 03:45 157
425 Juris Grodnis 5090 KROKUS V372 VB4 03:45 157
426 Eduards Mozulis 5270 Engures Sportam V373 VBJ 03:45 157
427 Rasa Grāvīte 5442 S54 SBJ 03:46 214
428 Paula Rozenvalde 3448 S55 SZ3 03:46 214
429 Guntis Pucens 5036 V374 VB3 03:46 157
430 Juris Rukkalns 5301 RAGANA V375 VB4 03:46 157
431 Jānis Dainis 5283 Kocēnu novads - 1 V376 VB4 03:46 157
432 Jānis Siliņš 3678 CoMedia V377 VZ3 03:46 157
433 Lāsma Zebuliņa 5076 S56 SB3 03:47 213
434 Evija Abiļeva 3471 Swedbank S57 SZ3 03:47 213
435 Normunds Kronbergs 5297 V378 VB2 03:47 156
436 Edmunds Garančs 5436 SIA LATTELECOM V379 VB2 03:47 156
437 Mārtiņš Pakulis 5132 VSK Noskrien V380 VB2 03:47 156
438 Kārlis Kravis 5348 Crossfit Rīdzene 2 V381 VB2 03:47 156
439 Uģis Holsts 5144 SSK Bebra V382 VB3 03:47 156
440 Emīls Balodis 5408 SPORTLAND V383 VBJ 03:47 156
441 Niks Siliņš 3436 Kača liek skriet! V384 VZ2 03:47 156
442 Vadims Indričāns 3701 V385 VZ2 03:47 156
443 Pēteris Rozītis 3552 Liepājas Vieglatlētikas klubs V386 VZ3 03:47 156
444 Aigars Olavs 3429 V387 VZ3 03:47 156
445 Guntis Doļģis 5067 Pūči V388 VB4 03:48 155
446 Aigars Dudelis 6195 VSK Noskrien V389 VL3 03:48 155
447 Imants Kaldre 13444 VSK Noskrien V390 VZ3 03:48 155
448 Lelde Broka 5026 VSK Noskrien Vāveres S58 SB2 03:49 211
449 Anna Freimane 13492 Auseklis IK S59 SZ2 03:49 211
450 Sintija Arbidāne 3417 VENDEN S60 SZ3 03:49 211
451 Jānis Gora 5069 V391 VB2 03:49 155
452 Roberts Namnieks 3512 Liepkalni V392 VZ2 03:49 155
453 Artjoms Borcovs 5445 V393 VB2 03:50 154
454 Armands Upīte 15200 V394 VB3 03:50 154
455 Vairis Krauklis 5024 Privātbūve V395 VB4 03:50 154
456 Jānis Mārtinsons 5399 V396 VB4 03:50 154
457 Ivars Krūmiņš 3003 SK Katrīna V397 VZ3 03:50 154
458 Kristaps Poddubnijs 5280 Sportland V398 VB2 03:51 153
459 Māris Videmanis 6165 Mežsusuri V399 VL2 03:51 153
460 Olli Kantanen 3539 OK77 V400 VZ3 03:51 153
461 Atis Vancovičs 5312 VSK Noskrien V401 VB3 03:52 153
462 Artūrs Bernovskis 6085 Mailigen V402 VL2 03:52 153
463 Edgars Elbergs 5053 Bardepartment V403 VB2 03:53 152
464 Indars Melzobs 5210 VSK Noskrien V404 VB2 03:53 152
465 Rodrigo Treijers 5107 Virsotne/Marmot V405 VB3 03:53 152
466 Aivars Lapa 5187 Autostarts.lv V406 VB3 03:53 152
467 žanete Leimane 16044 trx cesis S61 SL3 03:54 206
468 Dairis Madarnieks 5422 Madona V407 VB2 03:54 151
469 Ivo Zemturis 5305 V408 VB2 03:54 151
470 Rūdolfs Krūklis 5446 K41F V409 VB2 03:54 151
471 Ervīns Veics 3598 V410 VZ3 03:54 151
472 Aleksandrs Maklagins 3179 DzSK Lokomotīve V411 VZ3 03:54 151
473 Mārtiņš Braslavs 3729 V412 VZ3 03:54 151
474 Zane Cera 3240 S62 SZ2 03:55 206
475 Jānis Koklačs 5435 SIA LATTELECOM V413 VB2 03:55 151
476 Mārtiņš Liekniņš 5341 V414 VB3 03:55 151
477 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien V415 VL2 03:55 151
478 Ralfs Jumiķis 6156 V416 VLJ 03:55 151
479 Toms Ķikusts 3060 V417 VZ3 03:55 151
480 Madara Elksne 3595 Pazudušais azimuts S63 SZ3 03:56 205
481 Jānis Cercins 5423 Madona V418 VB2 03:56 150
482 Dainis Razminovičs 5245 V419 VB3 03:56 150
483 Kristaps Salens 3767 Salomon | Taku Skrējējs V420 VZ3 03:56 150
484 Māris Reiniks 3351 V421 VZ3 03:56 150
485 Elita Zālīte 5226 TRX Cēsis S64 SB3 03:57 204
486 Zanda Kārkliņa 6158 Baldones sieviešu skriešanas komanda S65 SL3 03:57 204
487 Dainars Albužis 5324 V422 VB2 03:57 149
488 Pāvels Janovičs 5257 LSC / VSK Noskrien V423 VB2 03:57 149
489 Artjoms Gerasimčiks 6189 Swedbank V424 VL2 03:57 149
490 Evita Ruskova 3027 VSK Noskrien S66 SZ3 03:58 203
491 Eduards Ruskihs 5329 V425 VB2 03:58 149
492 Viesturs Puriņš 5413 V426 VB3 03:58 149
493 Regnārs Valciņš 5428 RL Grupa V427 VB3 03:58 149
494 Anastasija Vasko 6014 S67 SL2 03:59 202
495 Sandra Gaile 3278 S68 SZ3 03:59 202
496 Ieva Zemarāja 3393 S69 SZ3 03:59 202
497 Jānis Skujenieks 15132 V428 VB2 03:59 148
498 Andrejs Pētersons 5371 V429 VB2 03:59 148
499 Alvis Tribockis 3012 V430 VZ3 03:59 148
500 Kristaps Anškens 3426 JSK Gālene V431 VZ3 03:59 148
501 Agnese Zīmele 3434 SK Tērauds S70 SZ2 04:00 201
502 Dana Mačtama 3182 Moller Auto Ventspils S71 SZ3 04:00 201
503 Uldis Vilks 5300 V432 VB2 04:00 148
504 Egils Betmanis 6030 Eco Teh Baltia V433 VL2 04:00 148
505 Andris Bergmanis 3257 SK Sigulda V434 VZ3 04:00 148
506 Ansis Gornavs 3132 SK Sigulda V435 VZ3 04:00 148
507 Nauris Dzenis 13138 V436 VZ3 04:00 148
508 Edgars Ezers 13468 Dabas Dots V437 VZ3 04:00 148
509 Jānis Rāzna 3116 SSK Bebra V438 VZ3 04:00 148
510 Igors Mihaļevs 3561 Jēkabpils LAT V439 VZ3 04:00 148
511 Juris Brēdiķis 3526 MARATONA KLUBS V440 VZ3 04:00 148
512 Artis Kļaviņš 5337 Teika V441 VB2 04:01 147
513 Rinalds Zeltiņš 5040 KMKVP V442 VB3 04:01 147
514 Sergejs Maslobojevs 6036 V443 VL2 04:01 147
515 Aigars Beks 6098 V444 VL3 04:01 147
516 Jānis Vēveris 3204 V445 VZ3 04:01 147
517 Diāna Šika 15136 S72 SB2 04:02 200
518 Ieva Rukšāne 5215 Čop čop čop S73 SB2 04:02 200
519 Zane Muceniece 5296 Izturība S74 SB2 04:02 200
520 Māris Mihaļskis 5427 V446 VB2 04:02 146
521 Erlens Grunckis 5316 V447 VB3 04:02 146
522 Dainis Saukāns 6006 V448 VL3 04:02 146
523 Tomass Reinis Tīss 3484 V449 VZ2 04:02 146
524 Igors Kozlovs 3044 Franči V450 VZ3 04:02 146
525 Vladimirs Varezkins 3752 V451 VZ3 04:02 146
526 Daiga Jermaka 3707 Ziemeļkurzeme S75 SZ3 04:03 199
527 Žanis Lulle 5450 BALTAIS V452 VB2 04:03 146
528 Mārtiņš Ozoliņš 6204 V453 VL2 04:03 146
529 Kristaps Šteinbergs 6154 Legs Misérables V454 VL2 04:03 146
530 Edmunds Gržibovskis 6062 VSK noskrien / SK Dzērvene V455 VL3 04:03 146
531 Uldis Doniņš 3218 Moller Auto Ventspils / MRC V456 VZ3 04:03 146
532 Vladimirs Jekimovs 3649 Jekimovi V457 VZ3 04:03 146
533 Nauris Enkuzens 3524 Swedbank V458 VZ3 04:03 146
534 Natālija Treulande 6100 VSK Noskrien S76 SL2 04:04 198
535 Beāte Vecvagare 3291 Baldones sieviešu skriešanas komanda S77 SZ3 04:04 198
536 Dace Veipa 3013 VSK Noskrien Vāveres S78 SZ3 04:04 198
537 Toms Sirmais 5363 V459 VBJ 04:04 145
538 Emīls Fetlers 3760 V460 VZ3 04:04 145
539 Jekaterina Dmitrijeva 6164 VSK Noskrien Blonde S79 SL2 04:05 197
540 Edgars Miķelsons 3719 Lynxdojo V461 VZ2 04:05 144
541 Roberts Sukonovs 13042 Gentlemen's Club V462 VZ3 04:05 144
542 Roberts Šveicers 13456 DzSK Lokomotīve V463 VZ3 04:05 144
543 Edgars Krastiņš 3163 V464 VZ3 04:05 144
544 Jānis Zemītis 3690 V465 VZ3 04:05 144
545 Aiga Grandāne 13066 KoBalts S80 SZ3 04:06 196
546 Kaspars Kārkliņš 15180 42km.lv V466 VB3 04:06 144
547 Kristaps Eglīte 3331 BKP V467 VZ3 04:06 144
548 Līva Medne 6188 PaBaso.lv S81 SL2 04:07 196
549 Sigita Vāce 6201 ultrataka.lv S82 SL2 04:07 196
550 Gita Vilensone 3208 VSK Noskrien Vāveres S83 SZ3 04:07 196
551 Uldis Traubergs 15152 V468 VB2 04:07 143
552 Romāns Hačatrjans 5380 Madona V469 VB2 04:07 143
553 Mikus Voss 5088 Čop čop čop V470 VB2 04:07 143
554 Atis Bērziņš 5320 VSK Noskrien V471 VB3 04:07 143
555 Džanita Freija 3184 Moller Auto Ventspils S84 SZ3 04:08 195
556 Jānis Leinbergs 3001 Eco Teh Baltia V472 VZ3 04:08 143
557 Ansis Kuplis 3489 WWW.RUNNING.LV V473 VZ3 04:08 143
558 Ivars Timko 3570 V474 VZ3 04:08 143
559 Oļegs Kopijs 13448 Saldus Boksa Klubs V475 VZ3 04:08 143
560 Juris Kārkliņš 3476 Dobeles Dzirnavnieks V476 VZ3 04:08 143
561 Signe Birkenberga 3671 Saldus Boksa Klubs S85 SZ3 04:09 194
562 Gita Lilienšteina 13150 ind. S86 SZ3 04:09 194
563 Sanita Kolna 3709 S87 SZ3 04:09 194
564 Kristīne Gržibovska 3000 VSK Noskrien / SK Dzērvene S88 SZ3 04:09 194
565 Zane Pakalniece 3129 Es, Džastins un Liene S89 SZ3 04:09 194
566 Ieva Klintsone 13134 S90 SZ3 04:09 194
567 Laima Vosa 3059 Čop čop čop S91 SZ3 04:09 194
568 Mārtiņš Bardovskis 5394 Millennium Oils V477 VB3 04:09 142
569 Mareks Lazda 3758 V478 VZ3 04:09 142
570 Dzintra Kārkliņa 3352 S92 SZ3 04:10 193
571 Juris Kļaviņš 5389 ZAJEC V479 VB3 04:10 142
572 Intars Červinskis 3280 Smaids A V480 VZ3 04:10 142
573 Juris Rocēns 3171 VSK Noskrien V481 VZ3 04:10 142
574 Anita Čuhnova 5274 DNB banka S93 SB2 04:11 192
575 Karīna Svikle 5342 S94 SB2 04:11 192
576 Ilze Indrēvica 6181 Swedbank S95 SL2 04:11 192
577 Guna Sprūde 3283 VSK Noskrien S96 SZ3 04:11 192
578 Sergejs Smirnovs 5000 V482 VB2 04:11 141
579 Endijs Zariņš 3274 Zemgales Ziņas V483 VZ3 04:11 141
580 Guntars Priede 3394 V484 VZ3 04:11 141
581 Daiga Greiškāne 5177 VSK Noskrien S97 SB3 04:12 192
582 Nelda Neilande 5195 Vichy / FamilyFun S98 SBJ 04:12 192
583 Olesja Baikova 3652 Kinestape.com S99 SZ3 04:12 192
584 Austris Vasiļevskis 5429 Exigen Services Latvia #optimized4running V485 VB3 04:12 140
585 Andreas Huemer 6172 V486 VL2 04:12 140
586 Emīls Pureniņš 13090 Ogres puika V487 VZ2 04:12 140
587 Intars Zilgalvis 3547 V488 VZ3 04:12 140
588 Dins Jakuška 3605 Bauerfeind V489 VZ3 04:12 140
589 Ieva Rogāle 5109 KROKUS S100 SB2 04:13 191
590 Jana Romanovska 6168 Zemgales Ziņas S101 SL2 04:13 191
591 Maija Pūpola 3219 Maratona Klubs S102 SZ3 04:13 191
592 Armands Lunts 6052 VSK Noskrien V490 VL3 04:13 140
593 Nauris Krūmiņš 3615 Krūmiņi V491 VZ3 04:13 140
594 Tomass Tankelsons 3748 V492 VZ3 04:13 140
595 Laila Ceika 5070 S103 SB4 04:14 190
596 Madara Ozola 3196 Saldus Boksa Klubs S104 SZ3 04:14 190
597 Natālija Joničenko 13114 S105 SZ3 04:14 190
598 Anna Brokāne 3086 Solis Dabā S106 SZ3 04:14 190
599 Aigars Tohters 5019 V493 VB2 04:14 139
600 Rinalds Puriņš 5420 V494 VBJ 04:14 139
601 Edgars Ošs 3381 V495 VZ3 04:14 139
602 Arvis Meldrājs 13034 K41F V496 VZ3 04:14 139
603 Mareks Brokāns 3451 V497 VZ3 04:14 139
604 Aija Rogāle 6049 KROKUS S107 SL3 04:15 189
605 Māris Šūpols 5223 VSK Noskrien / SVK Madona V498 VB3 04:15 139
606 Jurģis Īvans 6163 Īvāni V499 VL2 04:15 139
607 Igors Zinkevičs 3187 V500 VZ3 04:15 139
608 Klāvs Vasilis 3498 V501 VZ3 04:15 139
609 Mārtiņš Straume 3694 V502 VZ3 04:15 139
610 Andris Lanka 3577 TRX Cēsis V503 VZ3 04:15 139
611 Linda Laurena 6077 S108 SL2 04:16 189
612 Gints Eglītis 15124 SIA LATTELECOM V504 VB3 04:16 138
613 Haralds Puriņš 5421 V505 VBJ 04:16 138
614 Harijs Heislers 6177 V506 VL2 04:16 138
615 Eduards Ševics 3621 Murjāņu Sporta Ģimnāzija (Kamaniņas) V507 VZ2 04:16 138
616 Artis Sproģis 3262 Mēs nebūsim pirmie! V508 VZ2 04:16 138
617 Jorens Zemītis-Kaltenieks 3579 V509 VZ3 04:16 138
618 Edgars Lelis 3491 V510 VZ3 04:16 138
619 Ilva Kārkliņa 5263 S109 SB3 04:17 188
620 Jolanta Ivanova 6020 VSK Noskrien S110 SL2 04:17 188
621 Renārs Seiksts 5194 Rīgas satiksme / Arodbiedrība V511 VB2 04:17 138
622 Edgars Ozols 5268 Physiotherapist V512 VBJ 04:17 138
623 Edgars Kviatkovskis 3102 Eco Teh Baltia V513 VZ2 04:17 138
624 Gatis Kveders 3002 VSK Noskrien Rieksti V514 VZ3 04:17 138
625 Anna Konovalova 3386 A2 S111 SZ2 04:18 187
626 Ieva Siugale 13234 ind. S112 SZ3 04:18 187
627 Gints Jubelis 5313 Mežmalas V515 VB2 04:18 137
628 Artūrs Sņegovičs 5130 V516 VB2 04:18 137
629 Viesturs Grīnbergs 5448 V517 VB3 04:18 137
630 Andris Dalbiņš 3703 V518 VZ1 04:18 137
631 Raitis Urbēns 3466 Powerwash.lv V519 VZ3 04:18 137
632 Mārtiņš Kaķītis 3148 KoBalts V520 VZ3 04:18 137
633 Rūdolfs Abiļevs 3470 New Village Workout V521 VZ3 04:18 137
634 Māra Braslava 6035 Čop čop čop S113 SL2 04:19 186
635 Mairis Apsītis 5279 SPĒKA PASAULE V522 VB2 04:19 137
636 Ansis Emīls Zīvers 3737 V523 VZ2 04:19 137
637 Jevgeņijs Šakels 13178 DzSk lokomatīve V524 VZ3 04:19 137
638 Miks Kondratovičs 3383 V525 VZ3 04:19 137
639 Alise Putraima 5434 Salomon | Taku Skrējējs S114 SB2 04:20 186
640 Maija Olšteina 3460 S115 SZ2 04:20 186
641 Dārta Otomere 3322 S116 SZ3 04:20 186
642 Marija Vasiļjeva 3594 VSK Noskrien S117 SZ3 04:20 186
643 Linda Bērziņa 13464 Saldus Boksa Klubs S118 SZ3 04:20 186
644 Indra Simsone 3319 Īvāni S119 SZ3 04:20 186
645 Andris Šumskihs 5008 V526 VB2 04:20 136
646 Dainis Kronbergs 5262 V527 VB3 04:20 136
647 Agris Spalviņš 15128 Mailigen V528 VB4 04:20 136
648 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien S120 SL2 04:21 185
649 Lauma Bite 6092 VSK Noskrien S121 SL2 04:21 185
650 Kitija Zaula 3397 Limbaži S122 SZ1 04:21 185
651 Līga Liniņa 3751 S123 SZ3 04:21 185
652 Māra Kāle 3159 DOMDARIS S124 SZ3 04:21 185
653 Reinis Jansons 13194 ind. V529 VZ3 04:21 136
654 Aivis Mitenieks 3445 Swedbank V530 VZ3 04:21 136
655 Viesturs Tomels 3435 V531 VZ3 04:21 136
656 Renārs Reiniks 3468 V532 VZ3 04:21 136
657 Edgars Zaķis 3413 V533 VZ3 04:21 136
658 Stanislav Biktimirov 5364 VSK Noskrien V534 VB3 04:22 135
659 Raivis Ruskulis 3695 Aizdevums.lv V535 VZ3 04:22 135
660 Juris Gaidelis 13186 Maratona Klubs V536 VZ3 04:22 135
661 Dace Hartmane 3575 S125 SZ3 04:23 184
662 Jānis Bleiers 5375 GJENSIDIGE V537 VB3 04:23 135
663 Didzis Galauliņš 3365 Es un es pats V538 VZ3 04:23 135
664 Krišjānis Krūmiņš 3584 V539 VZ3 04:23 135
665 Juta Guļkeviča 5065 VSK Noskrien Blonde S126 SB2 04:24 183
666 Agnese Kuzmina 3166 Overly S127 SZ3 04:24 183
667 Laura Hofmane 3236 VSK Noskrien Blonde S128 SZ3 04:24 183
668 Ēriks Ajausks 5409 3D Running V540 VB2 04:24 134
669 Adrian Murray 15176 V541 VB2 04:24 134
670 Ina Balgalve 5045 S129 SB3 04:25 182
671 Kristīne Mergina 3063 S130 SZ3 04:25 182
672 Madara Grava 13278 S131 SZ3 04:25 182
673 Sanita Kalniņa 3416 S132 SZ3 04:25 182
674 Tomass Delle 5169 V542 VB2 04:25 134
675 Austris Lepiksons 6134 Jumaras iela V543 VL3 04:25 134
676 Igors Ļebedevs 3516 Gjensidige V544 VZ3 04:25 134
677 Edgars Kirhners 3492 V545 VZ3 04:25 134
678 Mārtiņš Freibergs 3151 VSK Noskrien V546 VZ3 04:25 134
679 Laura Veličko 5039 KMKVP S133 SB2 04:26 182
680 Anna Proskurina 5085 S134 SB2 04:26 182
681 Natalija Zeņina 5334 S135 SB3 04:26 182
682 Jānis Ozols 5370 V547 VB2 04:26 133
683 Uldis Velps 6170 VSK Noskrien V548 VL3 04:26 133
684 Krists Iesalnieks 3710 Sporta iela V549 VZ1 04:26 133
685 Edgars Fecers 3309 Sportland V550 VZ2 04:26 133
686 Dainis Muško 3039 Kartavkalnu buki V551 VZ3 04:26 133
687 Jurģis Baumeisters 3411 V552 VZ3 04:26 133
688 Vita Vecvanaga 5333 S136 SB2 04:27 181
689 Alla Radžabova-Cinovska 5236 Maratona Klubs S137 SB3 04:27 181
690 Viktorija Maksimova 3324 S138 SZ3 04:27 181
691 Reinis Sietiņš 5407 V553 VB2 04:27 133
692 Toms Vītoliņš 3400 Mandarīnu klubs / SK Pitoni V554 VZ3 04:27 133
693 Zane Karpenko 6166 Swedbank S139 SL2 04:28 180
694 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3320 VSK noskrien S140 SZ3 04:28 180
695 Baiba Bērziņa 3734 S141 SZ3 04:28 180
696 Karīna Voitkeviča 3410 S142 SZ3 04:28 180
697 Ģirts Gudrīts 5302 LEGS MISERABLES V555 VB2 04:28 132
698 Ruslans Mamedovs 6004 Binitex V556 VL2 04:28 132
699 Egnārs Gudriķis 3008 ASICS V557 VZ3 04:28 132
700 Edgars Zariņš 3469 V558 VZ3 04:28 132
701 Kitija Voitehoviča 5196 Olainfarm S143 SB2 04:29 180
702 Marta Heringa 3311 Sportland S144 SZ2 04:29 180
703 Sabīne Eglīte 3035 Eglīši S145 SZ3 04:29 180
704 Andris Mednis 3640 V559 VZ3 04:29 132
705 Jānis Sondors 3302 Sportland V560 VZ3 04:29 132
706 Miķelis Vindavs 13170 V561 VZ3 04:29 132
707 Mārtiņš Kuikulītis 3733 V562 VZ3 04:29 132
708 Marika Zālīte 5108 VSK Noskrien S146 SB2 04:30 179
709 Anete Danelsone 5368 VSK Noskrien Blonde S147 SB2 04:30 179
710 Santa Roze 5308 VSK Noskrien S148 SB3 04:30 179
711 Elizabete Ločmele 5452 OK Burkānciems S149 SBJ 04:30 179
712 Andris Strēlis 5029 VSK Noskrien V563 VB2 04:30 131
713 Sergei Zykau 5373 V564 VB4 04:30 131
714 Martins Malzubris 16052 Zubru trieciens V565 VL2 04:30 131
715 Jānis Marčinkus 6102 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki V566 VL4 04:30 131
716 Saulis Skabeiķis 3527 Mārupe V567 VZ3 04:30 131
717 Jurijs Sarikins 3180 DzSK Lokomotīve V568 VZ3 04:30 131
718 Aleksis Orlovs 3119 V569 VZ3 04:30 131
719 Agnese Dzērve 3682 Carnikava S150 SZ3 04:31 178
720 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien V570 VL2 04:31 131
721 Haralds Jēgers 3515 Liepkalni V571 VZ2 04:31 131
722 Baiba Zāle 16048 S151 SL2 04:32 178
723 Māris Zundāns 5269 V572 VB2 04:32 130
724 Valdis Vikmanis 5317 V573 VB2 04:32 130
725 Didzis Krīgers 5074 V574 VB4 04:32 130
726 Armands Andersons 3530 V575 VZ3 04:32 130
727 Zane Bulāne 5098 VSK Noskrien S152 SB2 04:33 177
728 Linda Duge 5101 S153 SB2 04:33 177
729 Marita Lapa 5186 Autostarts.lv S154 SB3 04:33 177
730 Līga Glāzere-Spalviņa 3754 S155 SZ3 04:33 177
731 Vitālijs Žuselis 5350 Binitex V576 VB2 04:33 130
732 Sindijs Logins 3011 V577 VZ3 04:33 130
733 Mārtiņš Rāzna 3117 SSK Bebra V578 VZ3 04:33 130
734 Artūrs Bricis 3662 SPORTLAND V579 VZ3 04:33 130
735 Ilze Smilga 6081 DOMDARIS S156 SL3 04:34 176
736 Kate Katrīna Vildiņa 3317 Nūjo ar smaidu S157 SZ2 04:34 176
737 Agris Meilerts 5151 Latvijas Finieris Mežs V580 VB3 04:34 129
738 Vitālijs Jakovļevs 6013 www.endo.lv V581 VL2 04:34 129
739 Rainers Grigors 3229 V582 VZ1 04:34 129
740 Raivis Cakuls 3107 Cakuli V583 VZ3 04:34 129
741 Gatis Caunītis 3282 V584 VZ3 04:34 129
742 Iveta Niedre 6073 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien S158 SL3 04:35 176
743 Ieva Freidenfelde 3535 S159 SZ3 04:35 176
744 Santa Torstere 3441 S160 SZ3 04:35 176
745 Ernests Grietens 3115 V585 VZ2 04:35 129
746 Juris Misters 3517 V586 VZ3 04:35 129
747 Artūrs Rudzītis 3544 My Sport veikals / SK Tērauds V587 VZ3 04:35 129
748 Normunds Rūja 3642 V588 VZ3 04:35 129
749 Madara Muižniece 15144 adidas Runners | Riga S161 SB2 04:36 175
750 Elīna Tolokonceva 5288 VSK Noskrien S162 SB2 04:36 175
751 Līga Pakalna 5112 KROKUS S163 SB2 04:36 175
752 Diāna Lauska 3691 S164 SZ3 04:36 175
753 Dace Pauriņa 3456 S165 SZ3 04:36 175
754 Andis Rinkevics 5071 Mārdža V589 VB2 04:36 128
755 Uģis Bents 5106 V590 VB2 04:36 128
756 Kārlis Ertmanis 5311 Baltais V591 VB3 04:36 128
757 Armands Alksnis 5453 V592 VB3 04:36 128
758 Dāvids Dane 13250 ind. V593 VZ3 04:36 128
759 Anastasija Čekriževa 5359 SK Tērauds S166 SB2 04:37 174
760 Ilze Fogele 5256 SK Sigulda S167 SB2 04:37 174
761 Madara Tīģere 6071 S168 SLJ 04:37 174
762 Ligita Leitlande 3401 S169 SZ3 04:37 174
763 Ilze Olte 3327 S170 SZ3 04:37 174
764 Sandis Krutovs 5134 cedric.lv V594 VB2 04:37 128
765 Aivars Veiss 5038 VSK Noskrien V595 VB4 04:37 128
766 Ilgvars Ribušs 3768 IRAnete V596 VZ3 04:37 128
767 Arvis Krūmiņš 3581 V597 VZ3 04:37 128
768 Agnese Kundziņa 5240 S171 SB2 04:38 174
769 Gunita Sprūde 5347 Čop Čop Čop S172 SB2 04:38 174
770 Ilze Boldāne 15156 S173 SB3 04:38 174
771 Klinta Gritāne 3211 S174 SZ2 04:38 174
772 Natale Carlone 5365 Latnorwaly! V598 VB3 04:38 127
773 Oskars Jakušenoks 3708 Resnie putni V599 VZ3 04:38 127
774 Urzula Spickus 5158 RigaPlaza S175 SB3 04:39 173
775 Ulvis Rudzišs 5005 V600 VB2 04:39 127
776 Dairis Kļaviņš 5410 V601 VBJ 04:39 127
777 Ivo Pušņins 3056 V602 VZ3 04:39 127
778 Haralds Pūce 3746 Krodziņš Šlāgeris V603 VZ3 04:39 127
779 Stanislav Shabalin 3143 Exigen Services Latvia #optimized4running V604 VZ3 04:39 127
780 Ilze Baumane 3586 S176 SZ3 04:40 173
781 Robbie Graham 5307 V605 VB2 04:40 126
782 Kristaps Kozlovskis 3747 ATEA Global Services V606 VZ3 04:40 126
783 Mārcis Kārkliņš 3511 Liepkalni V607 VZ3 04:40 126
784 Edvīns Helmanis 3462 Amserv V608 VZ3 04:40 126
785 Māra Pucena 5035 S177 SB2 04:41 172
786 Ilona Balode 5156 Salacgrīvas Buki S178 SB3 04:41 172
787 Marta Lapiņa 6093 S179 SL2 04:41 172
788 Marts Kalniņš 5043 Vidzemes Būvserviss V609 VB3 04:41 126
789 Andis Ruskulis 3629 A&D V610 VZ3 04:41 126
790 Dzintars Zonenbergs 3439 V611 VZ3 04:41 126
791 Mārtiņš Gūtmanis 3065 Engures sportam / LVM V612 VZ3 04:41 126
792 Aleksandra Fjodorova 3070 Čop čop čop S180 SZ3 04:42 171
793 Baiba Broka 13146 S181 SZ3 04:42 171
794 Egita Neško 3296 S182 SZ3 04:42 171
795 Rolands Rozītis 3757 Mailigen V613 VZ3 04:42 126
796 Raivis Ragainis 3090 KROKUS V614 VZ3 04:42 126
797 Roberts Prūsis 3738 V615 VZ3 04:42 126
798 Dace Jukuma 3259 SK Sigulda S183 SZ3 04:43 171
799 Niklāvs Jānis Avotiņš 3488 V616 VZ2 04:43 125
800 Uldis Glāzers 3288 DNB banka V617 VZ3 04:43 125
801 Ieva Meiere 5242 OK Ziemeļkurzeme S184 SB3 04:44 170
802 Elīna Masteiko 6143 SK Sigulda S185 SL2 04:44 170
803 Agita Gritāne 3202 Biznesa parks ABAVA S186 SZ3 04:44 170
804 Aiga Dombrovska 3128 S187 SZ3 04:44 170
805 Olga Radžabova 13500 Arkan Workout S188 SZ3 04:44 170
806 Krišjānis Hartmanis 5327 kiče V618 VB2 04:44 125
807 Andris Rozenbergs 6142 SK Sigulda V619 VL3 04:44 125
808 Normunds Davidčuks 3388 Stāmučnieki V620 VZ3 04:44 125
809 Rudolfs Kugrens 3697 V621 VZ3 04:44 125
810 Andžejs Čerņavskis 3384 V622 VZ3 04:44 125
811 Uldis Benhens 13282 V623 VZ3 04:44 125
812 Elīna Brigmane 6157 Baldones sieviešu skriešanas komanda S189 SL2 04:45 169
813 Mikus Salcēvičs 5104 V624 VB2 04:45 124
814 Ivars Seiksts 5009 V625 VB3 04:45 124
815 Jānis Zemturis 5073 V626 VB4 04:45 124
816 Mārtiņš Dimiters 15288 Zemgales Ziņas V627 VB4 04:45 124
817 Klāvs Klapars 3114 VSK Noskrien V628 VZ1 04:45 124
818 Rolands Gritāns 3201 Biznesa parks ABAVA V629 VZ3 04:45 124
819 Arnolds Princis 3538 V630 VZ3 04:45 124
820 Oskars Gailītis 3704 Koka Centrs V631 VZ3 04:45 124
821 Reinis Sparāns 13254 Sparānu klans V632 VZ3 04:45 124
822 Zane Dziļuma 6041 S190 SL2 04:46 169
823 Ilze Zavicka 3465 Siguldas Maratona klubs S191 SZ3 04:46 169
824 Andis Auziņš 5387 V633 VB2 04:46 124
825 Andris Rosickis 5402 V634 VB3 04:46 124
826 Lauris Meiers 5358 VENDEN V635 VB3 04:46 124
827 Arturs Robalds 3169 MEXXIN V636 VZ3 04:46 124
828 Ģirts PelĪte 3496 PELĪTES V637 VZ3 04:46 124
829 Gunta Neija 3109 VSK Noskrien S192 SZ3 04:47 168
830 Roberts Neilands 5002 Dzērbenes Stacija V638 VB3 04:47 123
831 Imants Ločmelis 6078 Nūjo ar vēju V639 VL4 04:47 123
832 Agris Tomaševičs 3284 VSK Noskrien V640 VZ3 04:47 123
833 Valdis Sirsniņš 3108 Jaunmārupe V641 VZ3 04:47 123
834 Raimonds Zīle 3549 V642 VZ3 04:47 123
835 Mārtiņš Lucaus 3158 Royal Canin V643 VZ3 04:47 123
836 Janeks Briedis 3363 V644 VZ3 04:47 123
837 Kristiāna Kuzņecova 13110 S193 SZ1 04:48 168
838 Juliette Krop 3741 S194 SZ2 04:48 168
839 Rūta Puida 3750 SSK BEBRA S195 SZ3 04:48 168
840 Anna Pauliņa 3347 S196 SZ3 04:48 168
841 Markuss Gaļinovskis 13098 STIRNUBUKS/RUN4SUN V645 VZ1 04:48 123
842 Ivars Lapše 3076 DzSK Lokomotīve V646 VZ3 04:48 123
843 Tine Koehler 5250 S197 SB2 04:49 167
844 Agnija Zizlāne 5114 S198 SB2 04:49 167
845 Armands Auziņš 5059 V647 VB3 04:49 122
846 Dainis Driņķis 5102 DzSK Lokomotīve V648 VB3 04:49 122
847 Ernests Fuksis 3447 V649 VZ3 04:49 122
848 Normunds Ermičs 13452 DzSK Lokomotīve V650 VZ3 04:49 122
849 Gatis Bērziņš 3338 V651 VZ3 04:49 122
850 Evita Baltiņa 5003 VSK Noskrien S199 SB2 04:50 167
851 Jana Puze 3467 S200 SZ3 04:50 167
852 Renāte Šmite 5164 Lielvārdes zaķenes S201 SBJ 04:51 166
853 Svetlana Šanceva 13002 NRC S202 SZ3 04:51 166
854 Dainis Kārkliņš 13484 3Culture V652 VZ2 04:51 122
855 Jānis Pinka 13182 V653 VZ3 04:51 122
856 Imants Tiesnieks 3610 V654 VZ3 04:51 122
857 Gunta Reinicāne 5083 S203 SB2 04:52 165
858 Dace Kerna 5384 Kiče S204 SB2 04:52 165
859 Zane Galdiņa 3233 S205 SZ3 04:52 165
860 Elīna Frīzendorfa 13006 NRC S206 SZ3 04:52 165
861 Gunārs Grundštoks 15120 VSK Noskrien / PaBaso.lv V655 VB2 04:52 121
862 Guntis Vijgriezis 6126 Door Solutions Team V656 VL3 04:52 121
863 Kaspars Vilcāns 3366 V657 VZ3 04:52 121
864 Uldis Reinicāns 3478 V658 VZ3 04:52 121
865 Viktorija Niklase 5388 TRX Cēsis S207 SB3 04:53 165
866 Samanta Sonora Kalniņa 3560 KROKUS S208 SZ1 04:53 165
867 Karīna Agafonova 3385 TRXCēsis S209 SZ3 04:53 165
868 Ieva Leitlande 13018 Eži S210 SZ3 04:53 165
869 Aiga Vīdmane 3045 S211 SZ3 04:53 165
870 Elīna Zālīte 3715 S212 SZ3 04:53 165
871 Ģirts Goško 5046 Piedzīvojumu meklētāji V659 VB2 04:53 121
872 Ivars Austers 5100 Turbo V660 VB3 04:53 121
873 Aldis Glāzers 13010 V661 VZ3 04:53 121
874 Māris Sauka 3762 V662 VZ3 04:53 121
875 Andris Dzenuška 3217 V663 VZ3 04:53 121
876 Ginta Bogdanova 3286 BKP S213 SZ2 04:54 164
877 Dace Šķirus 3557 S214 SZ3 04:54 164
878 Baiba Bolgzda 3624 Nūjo vesels S215 SZ3 04:54 164
879 Nauris Pļaviņš 5110 AkmensDizains.lv V664 VB2 04:54 120
880 Armīns Meisters 5382 V665 VB3 04:54 120
881 Raitis Lapsiņš 3479 Sk Pitoni V666 VZ3 04:54 120
882 Krista Hartmane 5272 S216 SB2 04:55 164
883 Nellija Baliko 6175 Isostar S217 SL2 04:55 164
884 Kristīne Apsēna 3392 REMOSS S218 SZ2 04:55 164
885 Laura Hofmane 3438 REMOSS S219 SZ2 04:55 164
886 Eleonora Pērkone 3343 KNAUF S220 SZ3 04:55 164
887 Zane Kaļva 3730 RZ Team S221 SZ3 04:55 164
888 Lauris Grāvelis 5356 V667 VB2 04:55 120
889 Kristaps Straume 3665 SPORTLAND V668 VZ3 04:55 120
890 Evita Ozola 6087 VSK Noskrien S222 SL2 04:56 163
891 Lorita Inita Priede 3281 S223 SZ2 04:56 163
892 Toms Kaufmanis 5233 Maratona klubs / Sportacentrs.com V669 VBJ 04:56 120
893 Aigars Eglājs 3031 Pa Vienam V670 VZ3 04:56 120
894 Dzintars Boldāns 3075 DzSK Lokomotīve V671 VZ3 04:56 120
895 Toms Šimis 3525 V672 VZ3 04:56 120
896 Antra Lukševica 5168 VSK Noskrien / Divplākšņi S224 SB2 04:57 163
897 Marta Lapekina 5138 S225 SBJ 04:57 163
898 Līga Briža 3285 DNB banka S226 SZ3 04:57 163
899 Ina Graudiņa 3014 VSK Noskrien Vāveres S227 SZ3 04:57 163
900 Madara Grandāne 3742 KoBalts S228 SZ3 04:57 163
901 Kristīne Reinholde 3069 Siguldas maratona klubs S229 SZ3 04:57 163
902 Kaspars Vārpiņš 5139 V673 VB2 04:57 119
903 Uldis Klemperis 5211 ELA V674 VB4 04:57 119
904 Atis Barausks 13166 4culture V675 VZ2 04:57 119
905 Dāvis Veckalniņš 3617 Madona V676 VZ3 04:57 119
906 Ilze Rata 5430 Exigen Services Latvia #optimized4running S230 SB4 04:58 162
907 Agita Lāma 3699 KoBalts S231 SZ3 04:58 162
908 Sam Scott 15168 V677 VB2 04:58 119
909 Atis Šēnbergs 13210 V678 VZ3 04:58 119
910 Ainārs Jermacāns 3085 AkmensDizains.lv V679 VZ3 04:58 119
911 Kristiāna Lauberte 5265 S232 SB2 04:59 162
912 Laila Roģe 6084 Stirnubuks.lv S233 SL2 04:59 162
913 Madara Kraukle 13050 S234 SZ3 04:59 162
914 Ieva Ozoliņa 3087 S235 SZ3 04:59 162
915 Aleksandrs Sokolovs 5437 Patria Sportland V680 VB2 04:59 118
916 Ainārs Zizlāns 5119 V681 VB3 04:59 118
917 Guntis Zvilna 3200 Biznesa parks ABAVA V682 VZ3 04:59 118
918 Varis Putniņš 3651 V683 VZ3 04:59 118
919 Toms Grīslis 3346 V684 VZ3 04:59 118
920 Māris Dambis 3176 INSALVO V685 VZ3 04:59 118
921 Santa Birģele 5031 S236 SB2 05:00 161
922 Inese Neilande 5252 Kača liek skriet! S237 SB3 05:00 161
923 Dace Taurīte 5346 VSK Noskrien S238 SB3 05:00 161
924 Ieva Biedrīte 6018 Grauda Spēks S239 SL2 05:00 161
925 Līga Muižniece 3606 S240 SZ2 05:00 161
926 Ina Kalugina 3620 SMILE&Run S241 SZ3 05:00 161
927 Elīna Mitičkina 3567 S242 SZ3 05:00 161
928 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 V686 VL2 05:00 118
929 Ritvars Bušs 13472 V687 VZ2 05:00 118
930 Valdis Pūķis 3243 PŪĶI V688 VZ3 05:00 118
931 Aigars Kājiņš 3033 AK V689 VZ3 05:00 118
932 Gints Fjodorovs 3404 Amserv V690 VZ3 05:00 118
933 Gunta Brazauska 5064 S243 SB2 05:01 160
934 Linda Gudrīte-Šipenko 5267 Legs Misérables S244 SB2 05:01 160
935 Elīna Jokuma 6203 S245 SL2 05:01 160
936 Daina Stonka 3234 S246 SZ2 05:01 160
937 Līva Rudzīte 3399 S247 SZ3 05:01 160
938 Inese Orlova 13014 Alūksne S248 SZ3 05:01 160
939 Linda Lūse 3493 S249 SZ3 05:01 160
940 Kārlis Vancovičs 3390 HK Patrioti V691 VZ2 05:01 118
941 Edgars Blūms 3018 Rush B V692 VZ3 05:01 118
942 Uldis Jurgensons 13058 Gjensidige V693 VZ3 05:01 118
943 Vija Olte 5167 S250 SB2 05:02 160
944 Danute Fībiga-Daukšte 5075 S251 SB2 05:02 160
945 Valerija Ivanova 3687 ALIV S252 SZ2 05:02 160
946 Kristaps Janovičs 13158 V694 VZ2 05:02 117
947 Simona Ozola-Ozoliņa 5127 S253 SB2 05:03 159
948 Krista Kupča 3736 S254 SZ2 05:03 159
949 Līva Šteinberga 3097 Galeo Consulting S255 SZ3 05:03 159
950 Nora Zvirbule 13118 S256 SZ3 05:03 159
951 Kristīne Gromova 3623 S257 SZ3 05:03 159
952 Ivars Dzērve 5201 VSK Noskrien V695 VB3 05:03 117
953 Viktors Griņevičs 3596 ABC Software V696 VZ3 05:03 117
954 Tore Thun 3551 Latnorwaly V697 VZ3 05:03 117
955 Jānis Krumulds 3270 V698 VZ3 05:03 117
956 Liene Gulbe 5155 Es, Džastins un Zane S258 SB2 05:04 159
957 Lauma Kugrēna 3740 EUGESTA un Partneri S259 SZ3 05:04 159
958 Maira Ķikure 3189 S260 SZ3 05:04 159
959 Artūrs Greidāns 3437 Binitex V699 VZ2 05:04 116
960 Guna Grosa 3541 S261 SZ3 05:05 158
961 Alda Ozola 3727 S262 SZ3 05:05 158
962 Edgars Strautmanis 5310 Iecava V700 VB2 05:05 116
963 Jānis Malcenieks 3559 V701 VZ3 05:05 116
964 Ieva Ozoliņa 5037 AkmensDizains.lv S263 SB2 05:06 158
965 Aija Kļaviņa 5275 SK Dzērvene S264 SB2 05:06 158
966 Baiba Sīmane 5431 RedFrog S265 SB2 05:06 158
967 Anete Kampuse 3689 Tree Group / STK S266 SZ3 05:06 158
968 Ilze Saukāne 3453 Kinetics skrien S267 SZ3 05:06 158
969 Rasma Pušpure 3203 S268 SZ3 05:06 158
970 Aija Valtmane 5289 S269 SB2 05:07 157
971 Frančeska Pranča 3048 VSK Noskrien S270 SZ2 05:07 157
972 Vita Duļbinska 3501 LSPA S271 SZ3 05:07 157
973 Vita Helmane 3464 Amserv S272 SZ3 05:07 157
974 Ieva Leikarte 3523 S273 SZ3 05:07 157
975 Zanda Stūra 3550 Latnorwaly S274 SZ3 05:07 157
976 Krists Zambergs 3266 Prometal Group V702 VZ3 05:07 115
977 Denisa Preimane 3194 Swedbank S275 SZ3 05:08 157
978 Anda Grantiņa 3607 S276 SZ3 05:08 157
979 Ilze Talmane 13174 Maratona Klubs S277 SZ3 05:08 157
980 Gerds Simanis 5213 RedFrog V703 VB3 05:08 115
981 Artūrs Dedzis 3300 PULSAR V704 VZ3 05:08 115
982 Andis Tiļčiks 3161 Smiltene V705 VZ3 05:08 115
983 Līga Rukšāne 6040 Mana mīļākā komanda S278 SL2 05:09 156
984 Linda Dzirniece 3761 PH Print S279 SZ3 05:09 156
985 Elīna Borovkova 3134 KoBalts S280 SZ3 05:09 156
986 Jolanta Āboltiņa 3721 Lynxdojo S281 SZ3 05:09 156
987 Romāns Šroms 5398 VSK Noskrien V706 VB2 05:09 115
988 Karlis Garokalns 5231 V707 VB2 05:09 115
989 Aleksandrs Naumenko 5285 V708 VB4 05:09 115
990 Māris Krūmiņš 3725 ATEA Global Services V709 VZ3 05:09 115
991 Ēriks Liflands 3232 HK Patrioti V710 VZ3 05:09 115
992 Daiga Vilkaste 3061 S282 SZ3 05:10 156
993 Lelde Vancoviča 3389 Nūjo vesels S283 SZ3 05:10 156
994 Maruta Eriņa 3700 S284 SZ3 05:10 156
995 Maksims Birjuļins 3289 DNB banka V711 VZ3 05:10 114
996 Pēteris Blumbergs 13480 Mežmalas V712 VZ3 05:10 114
997 Aivars Ābols 3654 ENGURES SPORTAM V713 VZ3 05:10 114
998 Linda Loce 5044 Lynxdojo S285 SB2 05:11 155
999 Ingūna Sevostjanova 5361 Nūjo vesels S286 SB3 05:11 155
1000 Marta Prauliņa 3382 Čiekurkalna Road Runner S287 SZ2 05:11 155
1001 Gundega Careva 3505 S288 SZ3 05:11 155
1002 Ilze Goša 3046 Maratona klubs S289 SZ3 05:11 155
1003 Inga Vaļska 3214 TRXCēsis S290 SZ3 05:11 155
1004 Agnese Meikšāne 5052 Mana mīļākā komanda S291 SB2 05:12 155
1005 Dace Mačevska 3656 VSK Noskrien S292 SZ3 05:12 155
1006 Zane Vīle-Bērziņa 3661 S293 SZ3 05:12 155
1007 Sanita Roģe 3433 S294 SZ3 05:12 155
1008 Sabīne Narkeviča 3485 S295 SZ3 05:12 155
1009 Līga Laganovska 3091 S296 SZ3 05:12 155
1010 Jānis Butkēvičus 6123 VSK Noskrien Seniori V714 VL2 05:12 113
1011 Pavels Kirilovskis 3638 Zoorbagan V715 VZ3 05:12 113
1012 Arnis Leikarts 3207 V716 VZ3 05:12 113
1013 Zane Dille 3175 S297 SZ3 05:13 154
1014 Gunta Ozoliņa 3482 S298 SZ3 05:13 154
1015 Ivars Muižnieks 5362 V717 VB2 05:13 113
1016 Inta Zīriuse 6124 VSK Noskrien / Divplākšņi S299 SL2 05:14 154
1017 Lana Lindermane 3372 S300 SZ3 05:14 154
1018 Anete Kampare 3145 S301 SZ3 05:14 154
1019 Dāvis Freibergs 3698 V718 VZ3 05:14 113
1020 Edgars Cirvelis 13230 V719 VZ3 05:14 113
1021 Ansis Šenne 3507 KoBalts V720 VZ3 05:14 113
1022 Kaidi Keir Kukk 6207 Salomon | Taku Skrējējs S302 SLJ 05:15 153
1023 Justīne Semjonova 3680 S303 SZ1 05:15 153
1024 Laura Cepurite 3655 S304 SZ3 05:15 153
1025 Ieva Tabore 3239 S305 SZ3 05:15 153
1026 Zane Degro 13086 Nūjo vesels S306 SZ3 05:15 153
1027 Santa Japeniņa 3009 S307 SZ3 05:15 153
1028 Gunta Kalniņa 3533 S308 SZ3 05:15 153
1029 Romans Cvetkovs 5078 V721 VB2 05:15 112
1030 Jana Kaļagina 3237 S309 SZ3 05:16 153
1031 Aija Melezere 3047 SK Dzērvene S310 SZ3 05:16 153
1032 Ieva Krastiņa 3749 S311 SZ3 05:16 153
1033 Inga Vīksna 3273 Kocēnu novads S312 SZ3 05:16 153
1034 Aira Semjonova 3112 S313 SZ3 05:16 153
1035 Mārtiņš Šimis 5349 V722 VB2 05:16 112
1036 Joy Rufus 5321 V723 VB2 05:16 112
1037 Valters Semjonovs 3111 V724 VZ2 05:16 112
1038 Nauris Kalniņš 3054 V725 VZ3 05:16 112
1039 Alise Zarāne 3634 S314 SZ3 05:17 152
1040 Kristīne Meija 13202 S315 SZ3 05:17 152
1041 Diāna Ivanova 3293 S316 SZ3 05:17 152
1042 Rasa Piļipāviča 3454 Kinetics skrien S317 SZ3 05:17 152
1043 Daiga Šilkova 3216 S318 SZ3 05:17 152
1044 Aivars Bergmanis 5328 VSK Noskrien V726 VB3 05:17 112
1045 Viesturs Misiņš 3120 V727 VZ3 05:17 112
1046 Andris Segliņš 3080 Segliņa Sporta Skola V728 VZ3 05:17 112
1047 Ineta Aulika 5419 S319 SB4 05:18 152
1048 Inese Sirmā 6187 S320 SL3 05:18 152
1049 Daina Ruka 13226 S321 SZ3 05:18 152
1050 Dace Vilgerte 3693 S322 SZ3 05:18 152
1051 Zane Mirdza Paikena 3443 S323 SZ3 05:18 152
1052 Kristīne Kadaša 3103 S324 SZ3 05:18 152
1053 Juris Platgalvis-Bancāns 3421 V729 VZ3 05:18 111
1054 Ieva Sproģe 3263 Mēs nebūsim pirmie! S325 SZ2 05:19 151
1055 Ieva Lorence 3379 S326 SZ3 05:19 151
1056 Elza Žumbure 3378 Legs miserables S327 SZ3 05:19 151
1057 Edgars Lapiņš 6016 SSE Riga / VSK Noskrien V730 VL2 05:19 111
1058 Māris Vīlips 6008 V731 VL3 05:19 111
1059 Juris Līpacis 3030 V732 VZ3 05:19 111
1060 Iveta Lazdiņa 3600 Peintbola parks 2xL S328 SZ3 05:20 151
1061 Veronika Buhalova 3246 S329 SZ3 05:20 151
1062 Elīna Jubele 3500 Mežmalas / Isostar S330 SZ3 05:20 151
1063 Alise Trukšāne 3705 TeamBoriss S331 SZ3 05:20 151
1064 Juris Belevičs 3648 V733 VZ3 05:20 111
1065 Sanita Rāviņa 5441 JĒRS S332 SB2 05:21 150
1066 Katrīna Bērziņa 5225 S333 SBJ 05:21 150
1067 Sniga Promberga 3098 CrossFit Rīdzene 1 S334 SZ3 05:21 150
1068 Lauma Vilumsone 3250 S335 SZ3 05:21 150
1069 Signe Seškena 3049 SSK Bebra S336 SZ3 05:22 150
1070 Renāte Krūze 3588 S337 SZ3 05:22 150
1071 Anete Bruževica 3407 S338 SZ3 05:22 150
1072 Agnese Bahmane 6060 AkmensDizains.lv S339 SL2 05:23 150
1073 Benita Ločmele 6079 Nūjo ar vēju S340 SL4 05:23 150
1074 Laura Barauska 3668 S341 SZ2 05:23 150
1075 Terēza Kazimirjonoka 3425 S342 SZ3 05:23 150
1076 Kristīne Rūja 3255 SK Sigulda S343 SZ3 05:24 149
1077 Dace Skrastiņa 3367 S344 SZ3 05:24 149
1078 Marina Varezkina 3753 S345 SZ3 05:24 149
1079 Andris Mačevskis 3101 V734 VZ3 05:24 109
1080 Zane Timma 5124 SK Katrīna S346 SB2 05:25 149
1081 Dana Zandersone 5340 Swedbank S347 SB2 05:25 149
1082 Katrīna Stivriņa 13262 S348 SZ3 05:25 149
1083 Miķelis Zondaks 5136 V735 VB2 05:25 109
1084 Signe Krastiņa 3186 z/s Eži S349 SZ2 05:26 148
1085 Baiba Beitika 3473 Siguldas Maratona klubs S350 SZ3 05:26 148
1086 Sandra Rocēna 3170 VSK Noskrien / Skrienu priekam! S351 SZ3 05:26 148
1087 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam V736 VB3 05:26 109
1088 Sandis Dzērve 3599 V737 VZ3 05:26 109
1089 Inese Tīģere 5397 S352 SB2 05:27 148
1090 Egita Āriņa 3215 S353 SZ2 05:27 148
1091 Liene Mudrova 3149 S354 SZ3 05:27 148
1092 Raivis Rāviņš 5080 V738 VB2 05:27 108
1093 Jānis Dille 6032 V739 VL2 05:27 108
1094 Māris Veckalniņš 13078 Madona V740 VZ3 05:27 108
1095 Ieva Nagle 3619 S355 SZ3 05:28 147
1096 Haralds Iesalnieks 3574 V741 VZ2 05:28 108
1097 Dāvis Danga 3298 V742 VZ3 05:28 108
1098 Kaspars Ādams 13460 Environment development and assessment V743 VZ3 05:28 108
1099 Ilze Bertāne 5058 Kāds sakars? S356 SB2 05:29 147
1100 Anete Vilne 5161 Sapiera brokastis S357 SBJ 05:29 147
1101 Laila Rozīte 3248 S358 SZ3 05:29 147
1102 Ilona Viļumsone 3084 AkmensDizains.lv S359 SZ3 05:29 147
1103 Marta Rikša 3510 S360 SZ3 05:29 147
1104 Inese Zepa 3155 Ašās kājas ZID S361 SZ3 05:29 147
1105 Inese Bāriņa 3481 S362 SZ3 05:29 147
1106 Ivo Vaicis 5447 V744 VB2 05:29 108
1107 Baiba Damberga 3308 Sportland S363 SZ3 05:29 147
1108 Dainis Viļums 3653 V745 VZ3 05:29 108
1109 Ilona Bēmere 3292 Baldones sieviešu skriešanas komanda S364 SZ3 05:30 146
1110 Daina Rusule 3377 S365 SZ3 05:30 146
1111 Līga Šteinberga 3418 S366 SZ3 05:30 146
1112 Dāniels Ziemelis 3156 Ašās kājas ZID V746 VZ1 05:30 107
1113 Toms Točs 3276 V747 VZ2 05:30 107
1114 Linda Grīnberga 5160 S367 SB2 05:31 146
1115 Dace Tītmane 5025 S368 SB3 05:31 146
1116 Ieva Goba 3487 VSK Noskrien S369 SZ3 05:31 146
1117 Natālija Jesehina 3334 S370 SZ3 05:31 146
1118 Līga Ganiņa 5203 S371 SB2 05:32 145
1119 Caleigh Kimberley 15164 robbie'srats S372 SB2 05:32 145
1120 Madara Štorha 3601 S373 SZ3 05:32 145
1121 Lauma Zilgalve 3062 S374 SZ3 05:32 145
1122 Inese Vectirāne 3712 S375 SZ3 05:32 145
1123 Sergejs Kubraks 5454 Engures sportam V748 VB3 05:32 107
1124 Dmitrijs Kižla 3409 Binitex V749 VZ3 05:32 107
1125 Linda Pavļuta 5149 S376 SB2 05:33 145
1126 Kristīne Zvingevica-Kalniņa 5332 S377 SB3 05:33 145
1127 Evija Šveca 5401 Eko O S378 SB3 05:33 145
1128 Guna Ķirse 13142 ind. S379 SZ3 05:33 145
1129 Renārs Avotiņš 3686 V750 VZ3 05:33 106
1130 Elīza Astra Vectirāne 3711 S380 SZ2 05:34 145
1131 Guna Gavare 3528 S381 SZ3 05:34 145
1132 Rūta Šneidere 3024 S382 SZ3 05:34 145
1133 Jānis Bokmanis 13070 Dance Dance Dance V751 VZ3 05:34 106
1134 Māris Graudiņš 3242 V752 VZ3 05:34 106
1135 Austris Uljāns 3123 V753 VZ3 05:34 106
1136 Normunds Vilūns 3643 V754 VZ3 05:34 106
1137 Ieva Taranda 13026 S383 SZ3 05:35 144
1138 Ingūna Semjonova 3494 Zemgales Ziņas S384 SZ3 05:35 144
1139 Kristaps Draudiņš 3664 SPORTLAND V755 VZ3 05:35 106
1140 Juris Opeņhovskis 6063 V756 VL2 05:36 105
1141 Kristaps Aksenoks 3094 V757 VZ2 05:36 105
1142 Ieva Tāle-Stangute 5277 Baldones sieviešu skriešanas komanda S385 SB2 05:37 143
1143 Agnese Ginovska 13074 VSK Noskrien S386 SZ3 05:37 143
1144 Jana Pūķe 3244 PŪĶI S387 SZ3 05:37 143
1145 Helmuts Eriņš 5217 Swedbank V758 VB2 05:37 105
1146 Kristians Grinbergs 3043 Lynxdojo V759 VZ2 05:37 105
1147 Intars Ieviņš 13190 boksa klubs priekuļi V760 VZ3 05:37 105
1148 Ringolds Špāks 3225 V761 VZ3 05:37 105
1149 Antra Kanušniece 3146 S388 SZ2 05:38 143
1150 Dace Šmite 5163 Lielvārdes Zaķenes S389 SB3 05:39 142
1151 Inita Nereta 6193 S390 SL3 05:39 142
1152 Kristīne Ķēniņa 3622 VSK Noskrien S391 SZ3 05:39 142
1153 Agnese Leiburga 3336 Zemgales Ziņas S392 SZ3 05:39 142
1154 Diāna Davidova 3458 Zemgales Ziņas S393 SZ3 05:39 142
1155 Sabīne Bunere 3073 S394 SZ3 05:39 142
1156 Ilze Šarna 5227 S395 SB2 05:40 142
1157 Raisa Marčinkus 5367 SK Ozolnieki S396 SB4 05:40 142
1158 Darja Tretjakova 3670 Binitex S397 SZ2 05:40 142
1159 Sanita Mazure 3380 S398 SZ3 05:40 142
1160 Katrīna Liepiņa 3130 Kača liek skriet / Sanderu klans S399 SZ3 05:40 142
1161 Ringolds Jaunzems 3459 GEMOSS V762 VZ3 05:40 104
1162 Kristīne Antiņa 5063 S400 SB2 05:41 142
1163 Arta Kudlāne 5087 Čop čop čop S401 SB2 05:41 142
1164 Kristīne Zeļenkova 5345 S402 SBJ 05:41 142
1165 Liena Gūtmane 3226 S403 SZ2 05:41 142
1166 Linda Zemzare 3371 S404 SZ3 05:41 142
1167 Liene Palkavniece 3518 Swedbank S405 SZ3 05:41 142
1168 Gints Antiņš 5047 V763 VB2 05:41 104
1169 Kirils Makarevičs 3573 Medumi V764 VZ3 05:41 104
1170 Sandra Dervinika 6182 Sporta klubs Magnen S406 SL2 05:42 141
1171 Anita Galašina 3673 SPORTLAND S407 SZ2 05:42 141
1172 Dace Kļava 3304 Sportland S408 SZ3 05:42 141
1173 Kamilla Krilova 3563 Swedbank S409 SZ3 05:42 141
1174 Jaan Vehlmann 5017 JK Hermes V765 VB4 05:42 104
1175 Dāvis Sosārs 3321 Neiro/Radiologi V766 VZ3 05:42 104
1176 Juris Ceika 3052 V767 VZ3 05:42 104
1177 Dace Vegnere 5202 S410 SB3 05:43 141
1178 Zanda Kokarēviča 3490 Swedbank S411 SZ3 05:43 141
1179 Inga Vītuma-Jaunzeme 3509 ALLE HOP S412 SZ3 05:43 141
1180 Janis Nolle 3206 V768 VZ3 05:43 103
1181 Lelde Sirmā 3613 Fifas 2017 S413 SZ2 05:44 140
1182 Aivita Lasmane 3745 S414 SZ2 05:44 140
1183 Jeļena Loiteršteine 3522 S415 SZ3 05:44 140
1184 Jūlija Kuzņecova 3553 S416 SZ3 05:44 140
1185 Zaiga Pavlovska 13270 S417 SZ3 05:44 140
1186 Lelde Spriņģe 5054 S418 SB2 05:45 140
1187 Elīza Muzika 3457 S419 SZ1 05:45 140
1188 Katrīna Levāne 3536 Engures Sportam S420 SZ2 05:45 140
1189 Liene Bērziņa 3193 S421 SZ3 05:45 140
1190 Guntars Balodis 3755 V769 VZ3 05:45 103
1191 Ivo Levāns 3537 Engures Sportam V770 VZ3 05:45 103
1192 Antra Spundiņa 3139 VSK Noskrien S422 SZ3 05:46 140
1193 Agnese Lorence 3405 S423 SZ3 05:46 140
1194 Daiga Brasliņa 13218 S424 SZ3 05:46 140
1195 Vita Razgale 3144 Exigen Services Latvia #optimized4running S425 SZ3 05:46 140
1196 Danute Ābelīte 3375 S426 SZ3 05:46 140
1197 Dzintars Laganovskis 6045 AD Fitness V771 VL3 05:46 102
1198 Mārtiņš Ruttulis 3192 V772 VZ3 05:46 102
1199 Artis Liepiņš 13062 Environment development and assessment V773 VZ3 05:46 102
1200 Gvido Lieknis 3337 SUBARU AD REM Auto V774 VZ3 05:47 102
1201 Gundega Ķikuste 3666 SPORTLAND S427 SZ3 05:48 139
1202 Elīna Krama 3663 SPORTLAND S428 SZ3 05:48 139
1203 Kristīne Ketova 3667 SPORTLAND S429 SZ3 05:48 139
1204 Ļuba Tihomirova 3036 VSK Noskrien S430 SZ3 05:48 139
1205 Ruta Dīce 3017 Gausā Jūdze S431 SZ3 05:48 139
1206 Artis Ivanovs 3534 V775 VZ3 05:48 102
1207 Kaspars Zaķis 3444 V776 VZ3 05:48 102
1208 Santa Cine 5360 Swedbank S432 SB2 05:49 138
1209 Gunita Butāne 5290 Zemgales Ziņas S433 SB3 05:49 138
1210 Laura Leja 5299 Swedbank S434 SBJ 05:49 138
1211 Paula Pūķe 3245 PŪĶI S435 SZ2 05:49 138
1212 Ieviņa Renāte 3743 S436 SZ3 05:49 138
1213 Gustavs Daniels Ozols 3764 Lynxdojo V777 VZ1 05:49 101
1214 Oļģerts Jēgers 3514 Liepkalni V778 VZ2 05:50 101
1215 Lauma Čerņevska 3205 VSK Noskrien Vāveres S437 SZ3 05:50 138
1216 Raitis Glāznieks 3173 V779 VZ3 05:50 101
1217 Valērija Fedotova 5066 S438 SB2 05:51 138
1218 Liāna Aldiņa 5176 Kocēnu novads S439 SB2 05:51 138
1219 Solvita Gaile 3261 S440 SZ3 05:51 138
1220 Līva Lapiņa 3637 S441 SZ3 05:51 138
1221 Vineta Rūsiņa 3608 S442 SZ3 05:51 138
1222 Sanita Puriņa 3029 Valmiera S443 SZ3 05:51 138
1223 Dainis Mors 3007 V780 VZ3 05:51 101
1224 Uldis Dīcis 3016 Gausā Jūdze V781 VZ3 05:51 101
1225 Evita Biezmane 5198 Olainfarm S444 SB2 05:52 137
1226 Inga Vate 5105 S445 SB3 05:52 137
1227 Linda Vildava 3428 Swedbank S446 SZ2 05:52 137
1228 Zane Ivanāne 3072 VSK Noskrien Blonde S447 SZ3 05:52 137
1229 Aija Briede 3034 Mellene S448 SZ3 05:52 137
1230 Gita Gintere-Kikuste 3212 S449 SZ3 05:52 137
1231 Andris Skapsts 3765 Lynxdojo V782 VZ3 05:52 101
1232 Mārīte Kokina 16032 VSK Noskrien S450 SL2 05:53 137
1233 Anita Bukovska 3354 S451 SZ3 05:53 137
1234 Kristīne Kampare 3174 S452 SZ3 05:53 137
1235 Santa Burmistre 3358 S453 SZ3 05:53 137
1236 Jolanta Pugača 3328 S454 SZ3 05:53 137
1237 Sarmīte Loce 3722 Lynxdojo S455 SZ3 05:53 137
1238 Dace Mačuļska 3440 S456 SZ3 05:54 136
1239 Madara Ontužāne 13046 S457 SZ3 05:54 136
1240 Elīna Zvilna 3589 Virsotne/Marmot S458 SZ2 05:55 136
1241 Laija Silauniece 13054 Environment development and assessment S459 SZ3 05:55 136
1242 Krista Opmane 3168 Olainfarm S460 SZ3 05:55 136
1243 Santa Klagiša 3349 S461 SZ3 05:55 136
1244 Natālija Bernāne 6184 SK Magnen S462 SL2 05:56 136
1245 Elīna Lunte 3071 S463 SZ2 05:56 136
1246 Laine Rupeika-Ruža 3335 S464 SZ3 05:56 136
1247 Sandra Ūdre 3058 S465 SZ3 05:56 136
1248 Ilze Stranga 3154 S466 SZ3 05:56 136
1249 Aiga Turčina 3303 Sportland S467 SZ2 05:56 99
1250 Agnese Briede 3427 S468 SZ2 05:57 135
1251 Sandis Radziņš 5222 V783 VBJ 05:57 99
1252 Signija Elva Lapa 3633 Autostarts.lv S469 SZ2 05:58 135
1253 Zane Lukstiņa 3138 S470 SZ3 05:58 135
1254 Raimonda Kalniņa 3483 Vientuļais vilks S471 SZ3 05:58 135
1255 Normunds Rozītis 3672 V784 VZ3 05:58 99
1256 Jānis Birģelis 3264 V785 VZ3 05:58 99
1257 Aivis Žukovs 3503 V786 VZ3 05:58 99
1258 Laura Vēze 5174 Čop čop čop S472 SB2 05:59 135
1259 Kitija Brizga 3726 Patria Sportland S473 SZ2 05:59 135
1260 Santija Treija 3728 S474 SZ3 05:59 135
1261 Evita Zāle 3590 Madona S475 SZ3 05:59 135
1262 Simona Skalberga 3499 S476 SZ3 05:59 135
1263 Kristīna Rutkauska 3591 S477 SZ3 05:59 135
1264 Liene Zālmane 3568 S478 SZ3 05:59 135
1265 Māris Avotiņš 16036 V787 VL3 05:59 99
1266 Zane Auziņa 3582 S479 SZ3 06:00 134
1267 Sabīne Prikule 3224 Pingvīni S480 SZ3 06:01 134
1268 Jelena Prants 3412 Võru Suusaklubi S481 SZ3 06:01 134
1269 Kristiana Lepse 3735 S482 SZ3 06:01 134
1270 Manuša Laura 13286 EKO O S483 SZ3 06:01 134
1271 Kārlis Krīgalis 3231 V788 VZ3 06:01 98
1272 Dace Ruskule 3630 A&D S484 SZ3 06:02 133
1273 Olga Mikulova 3227 VSK Noskrien S485 SZ3 06:02 133
1274 Aneka Kļaviņa 3055 S486 SZ3 06:02 133
1275 Laila Brikaine 13476 Nūjo vesels S487 SZ3 06:02 133
1276 Vladimirs Tiščenko 3083 VSK Noskrien V789 VZ3 06:02 98
1277 Inguna Skujiņa 5089 Nūjo vesels S488 SB4 06:03 133
1278 Lauma Muceniece 3391 S489 SZ3 06:03 133
1279 Anita Bāriņa 3480 S490 SZ3 06:03 133
1280 Liena Hačatrjana 3683 Madona S491 SZ3 06:04 133
1281 Gita Dubrova 3265 Prometal Group S492 SZ3 06:04 133
1282 Maruta Krūmiņa 3277 S493 SZ3 06:04 133
1283 Gunta Treimane 3602 Lauku Gurķi S494 SZ3 06:04 133
1284 Niklāvs Kadiķis 3641 V790 VZ2 06:04 97
1285 Anastasija Rjabuha 5353 S495 SB2 06:05 132
1286 Inga Putraima 3356 S496 SZ3 06:05 132
1287 Inga Nartiša 3431 MAILIGEN S497 SZ3 06:05 132
1288 Marta Dedze 3301 PULSAR S498 SZ3 06:06 132
1289 Vita Biltauere 3463 S499 SZ3 06:06 132
1290 Inese Vanaga 3495 S500 SZ3 06:06 132
1291 Sintija Gulbinska 3357 S501 SZ3 06:06 132
1292 Sanita Ločmele 3545 Wunder Latvia S502 SZ3 06:06 132
1293 Agita Meščerska 3353 Fifas2017 S503 SZ3 06:06 132
1294 Mārtiņš Ozollapiņš 3316 V791 VZ3 06:06 97
1295 Didzis Dobelis 3419 V792 VZ3 06:06 97
1296 Anita Barbane 5125 Nūjo priekam S504 SB3 06:07 132
1297 Sandra Kapče 3345 S505 SZ2 06:08 131
1298 Elīna Lanka 3576 TRX Cēsis S506 SZ2 06:08 131
1299 Elīza Ozoliņa 13022 S507 SZ3 06:08 131
1300 Brigita Pētersone 3558 S508 SZ3 06:09 131
1301 Olga Kvasņina 3312 Maratona klubs S509 SZ3 06:10 131
1302 Agnese Lielmane 3632 Lielmaņi S510 SZ3 06:10 131
1303 Kaspars Jasinkevičs 3178 Jaunogre V793 VZ3 06:10 96
1304 Dace Dūka 3564 GJENSIDIGE S511 SZ3 06:11 130
1305 Līga Barovska 3403 Ražots Latvijā S512 SZ3 06:11 130
1306 Zane Armane 3519 Ražots Latvijā S513 SZ3 06:11 130
1307 Ilze Eglīte 3635 Lielmaņi S514 SZ3 06:11 130
1308 Gundega Groma 3339 S515 SZ3 06:12 130
1309 Sintija Ozoliņa 3026 S516 SZ3 06:12 130
1310 Ieva Poga 3355 Ražots Latvijā S517 SZ3 06:12 130
1311 Inga Pļaviņa 5111 AkmensDizains.lv S518 SB2 06:13 129
1312 Iveta Radiņa-Liepkaula 5042 S519 SB3 06:13 129
1313 Lita Juberte-Krūmiņa 3614 Krūmiņi S520 SZ3 06:13 129
1314 Rita Ragozina 13130 S521 SZ2 06:14 129
1315 Nelli Skadiņa 3504 S522 SZ3 06:14 129
1316 Agnese Šimanska 3565 GJENSIDIGE S523 SZ3 06:14 129
1317 Māra Miķelsone 3720 Lynxdojo S524 SZ3 06:16 128
1318 Laila Malzubre 3064 Zubru trieciens S525 SZ3 06:17 128
1319 Leons Pelņa 3714 30draugi.lv V794 VZ3 06:17 94
1320 Irēna Šibeika 5449 Nūjo priekam S526 SB4 06:18 128
1321 Kristīne Groma 3340 S527 SZ2 06:18 128
1322 Krišjānis Stepiņš 5259 Purva Kurmji V795 VB2 06:18 94
1323 Gints Ronis 3133 Salacgrīvas Buki V796 VZ3 06:19 93
1324 Ilze Aperāne 3556 S528 SZ3 06:20 127
1325 Zinta Zīverte 5378 Nūjo vesels S529 SB3 06:21 127
1326 Eva Onzule 3348 S530 SZ3 06:21 127
1327 Kristīne Krave 3681 Crossfit Rīdzene 1 S531 SZ3 06:21 127
1328 Sanda Sirmā 3612 Fifas 2017 S532 SZ2 06:22 126
1329 Sendija Galdiņa 3329 S533 SZ3 06:22 126
1330 Mārtiņš Zālītis 13258 V797 VZ3 06:23 92
1331 Rudīte Bērziņa 3271 Olainfarm S534 SZ3 06:24 126
1332 Astra Breikša 3583 Nūjo priekam S535 SZ3 06:24 126
1333 Ginta Koržakova 3587 S536 SZ3 06:25 125
1334 Veronika Semjonova 3706 S537 SZ3 06:28 124
1335 Liene Grosberga 3442 S538 SZ3 06:28 124
1336 Dita Reihenova 3287 DNB banka S539 SZ3 06:28 124
1337 Solvita Bērziša 3142 Exigen Services Latvia #optimized4running S540 SZ3 06:28 124
1338 Sintija Laugale 3685 S541 SZ3 06:29 124
1339 Diāna Ceika 3068 S542 SZ3 06:29 124
1340 Inese Rūsa 3147 VSK Noskrien S543 SZ3 06:29 124
1341 Kristīne Kronberga 15160 ind. S544 SB3 06:30 124
1342 Liene Avotiņa 3333 S545 SZ3 06:30 124
1343 Ulvis Siliņš 3131 Kača liek skriet! V798 VZ3 06:30 91
1344 Daiga Bome 3571 Swedbank S546 SZ3 06:31 124
1345 Ilze Padoma 3529 S547 SZ3 06:31 124
1346 Albīna Kalenda 5372 Nūjo vesels S548 SB4 06:32 123
1347 Anita Langmane 3572 GJENSIDIGE S549 SZ3 06:32 123
1348 Iveta Zizlāne 3092 S550 SZ3 06:34 123
1349 Sanita Birzniece 3019 S551 SZ3 06:35 122
1350 Ligija Rāzna 3631 SSK Bebra S552 SZ3 06:36 122
1351 Dina Vernava 3198 Saldus Boksa Klubs S553 SZ3 06:37 122
1352 Pēteris Leja 3626 V799 VZ3 06:37 89
1353 Laura Graudiņa 3260 SK Sigulda S554 SZ3 06:38 121
1354 Daiga Holma 5251 S555 SB4 06:39 121
1355 Kristine Kinda 3644 VSK Noskrien S556 SZ3 06:39 121
1356 Līga Prancāne 3256 SK Sigulda S557 SZ3 06:39 121
1357 Linda Liepiņa 3191 Swedbank S558 SZ3 06:39 121
1358 Lauma Ose 3077 Vīngliemezis S559 SZ3 06:40 121
1359 Olga Dadeika 3364 Swedbank S560 SZ3 06:40 121
1360 Madara Zemarāja 13242 S561 SZ3 06:40 121
1361 Marita Ozoliņa 13106 Nūjo Priekam S562 SZ3 06:40 121
1362 Ieva Kušnere 5425 S563 SB2 06:41 120
1363 Ilze Madara Platniece 3387 S564 SZ2 06:42 120
1364 Elīna Spalva 13126 ind. S565 SZ3 06:43 120
1365 Gita Biezuma 3279 S566 SZ3 06:44 120
1366 Inese Grīnberga 3646 Nujo vesels S567 SZ3 06:45 119
1367 Dace Bērziņa 3318 Nūjo ar smaidu S568 SZ3 06:46 119
1368 Linda Rancāne 13274 S569 SZ2 06:48 118
1369 Zaiga Zalecka 3023 S570 SZ3 06:49 118
1370 Ilze Grigore 3230 S571 SZ3 06:51 118
1371 Ilze Lukstiņa 3079 Segliņa Sporta Skola S572 SZ3 06:53 117
1372 Renda Forstmane 3369 Rūgstošo nedrīkst S573 SZ2 06:56 116
1373 Sandra Broka 3247 VSK Noskrien S574 SZ3 06:59 115
1374 Kristīne Meilerte 3124 Latvijas Finieris Mežs S575 SZ3 07:02 114
1375 Dmitrijs Smagars 3432 V800 VZ3 07:02 84
1376 Olīvija Spēlmane 3297 Njauvas S576 SZ3 07:03 114
1377 Sandra Grišina 3066 Siguldas Maratona klubs S577 SZ3 07:03 114
1378 Ieva Buhrote 3455 Kinetics skrien S578 SZ3 07:03 114
1379 Iveta Krieva 3105 :) S579 SZ3 07:09 113
1380 Uldis Mauriņš 3675 Latvian Power V801 VZ3 07:18 81
1381 Maija Naumenko 3402 S580 SZ3 07:19 110
1382 Raivo Meier 3177 JK Hermes V802 VZ3 07:21 80
1383 Lita Barone 3181 S581 SZ3 07:22 109
1384 Sanda Erbsa 3569 LSC S582 SZ3 07:28 108
1385 Ināra Dāboliņa 13488 Nūjovesels S583 SZ3 07:30 107
1386 Santa Dzenīte 3005 S584 SZ3 07:37 106
1387 Aija Orniņa 3004 S585 SZ3 07:37 106
1388 Ginta Vītola 3486 S586 SZ3 07:49 103
1389 Silvia Calvete-Rivas 3677 Latvian Power S587 SZ3 07:51 103
1390 Māra Dīriņa 3452 Nūjo priekam S588 SZ3 08:23 96
1391 Agnese Egle 13030 S589 SZ3 08:45 92
1392 Agate Robežniece 13038 S590 SZ3 08:46 92
1393 Ieva Garanča 3051 Nujo priekam S591 SZ3 09:22 86