Grupas SL2 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Laura Čakle 1201 1283 1258 1165 1190 1107 1110 6097
Moller Auto Ventspils
2 Linda Boldāne 1179 1228 1165 1184 1121 1173 1099 5929
DNB Service Centre
3 Vita Devjatņikova 1102 1258 1123 1112 1055 1066 5661
Moller Auto Ventspils / MRC
4 Ilze Limanāne 1015 1131 1073 1048 1063 5330
VSK Noskrien Vāveres
5 Antra Dumbrovska 949 1066 1116 1021 981 990 865 5174
6 Jolanta Ivanova 1012 997 988 1011 992 1006 5018
VSK Noskrien
7 Zane Muceniece 1122 959 862 953 975 4871
Izturība
8 Elīna Masteiko 1008 900 936 872 1022 948 4814
SK Sigulda
9 Linda Laurena 910 958 985 963 906 4722
10 Ieva Biedrīte 915 949 941 881 832 972 4658
Grauda Spēks
11 Agita Grizāne 979 1003 914 896 813 4605
VSK Noskrien
12 Inta Cīmure 842 968 881 919 896 890 4554
Cīmurēni
13 Zane Vanaga 904 922 862 840 801 897 4425
VSK Noskrien
14 Zane Dziļuma 862 949 879 870 822 4382
15 Dace Ancāne 858 872 799 848 825 859 4262
Let's Go!
16 Jana Romanovska 928 837 791 802 853 692 4211
Zemgales Ziņas
17 Ieva Tāle-Stangute 772 835 706 826 812 725 3970
Baldones sieviešu skriešanas komanda
18 Evita Ozola 716 843 804 740 770 738 733 3895
VSK Noskrien
19 Māra Braslava 897 953 937 889 3676
20 Inese Otomere 904 827 856 936 3523
21 Vieda Lūsa 1206 1124 1164 3494
SK Tērauds
22 Zane Karpenko 862 854 730 860 3306
Swedbank
23 Elīna Jokuma 845 840 788 825 3298
24 Līga Rukšāne 814 861 798 796 3269
Mana mīļākā komanda
25 Dana Mačtama 1039 1109 1042 3190
Moller Auto Ventspils
26 Inta Zīriuse 793 742 816 751 3102
VSK Noskrien / Divplākšņi
27 Randa Misāne 752 701 720 781 2954
28 Sigita Vāce 1032 916 927 2875
ultrataka.lv
29 Sintija Arbidāne 952 928 841 2721
LEGS MISERABLES / VENDEN
30 Natālija Treulande 893 940 845 2678
VSK Noskrien
31 Jekaterina Dmitrijeva 835 914 795 2544
VSK Noskrien Blonde
32 Oksana Juvčenko 787 860 881 2528
33 Ieva Zirne 1083 914 1997
34 Līga Jurševica 967 966 1933
zakitis_bizotajs
35 Anastasija Vasko 952 937 1889
36 Elīna Brigmane 922 887 1809
Baldones sieviešu skriešanas komanda
37 Iveta Eglija 912 881 1793
Tikko precējušies
38 Elīna Rozīte 861 839 1700
ROMAT FOREST
39 Nellija Baliko 837 856 1693
Isostar
40 Madara Apsalone 858 826 1684
41 Aija Freiberga 833 849 1682
42 Lauma Bite 921 743 1664
VSK Noskrien
43 Inga Kjakste 724 906 1630
44 Jana Puze 833 763 1596
VSK Noskrien
45 Antra Lukševica 908 632 1540
VSK Noskrien / Divplākšņi
46 Sabīne Bunere 846 680 1526
47 Agnese Meikšāne 793 713 1506
Mana mīļākā komanda
48 Anete Kampare 776 612 1388
49 Madara Berga 684 671 1355
Stamina
50 Ilona Marhele 1273 1273
Alūksne
51 Clare Gallagher 1220 1220
the north face
52 Līva Medne 1131 1131
PaBaso.lv
53 Irīna Štūla-Pankoka 1071 1071
Liepājas Vieglatlētikas klubs
54 Anita Kažemāka 1057 1057
Adidas / Preiļu siers
55 Ekaterina Korobkina 1049 1049
Panatta
56 Baiba Zāle 988 988
57 Līga Irbe 977 977
Talsu pauguraines Zaķi
58 Evita Ruskova 973 973
VSK Noskrien
59 Marta Lapiņa 965 965
60 Zane Muceniecee 959 959
Izturība
61 Ieva Upmace-Grīviņa 896 896
Surikati
62 Marija Vasiļjeva 887 887
63 Kristīne Gržibovska 880 880
VSK Noskrien / SK Dzērvene
64 Ieva Užāne 875 875
Tasmānijas Velli
65 Evija Vate 873 873
Engures Sportam
66 Simona Ozola-Ozoliņa 873 873
67 Ilze Indrēvica 867 867
Swedbank
68 Danute Fībiga-Daukšte 856 856
69 Sintija Langenfelde 852 852
70 Agnese Zeltiņa 851 851
71 Dace Podkalne 850 850
VSK Noskrien
72 Jūlija Vēvere 850 850
73 Dace Blūma 843 843
Inov8 I OSVeikals.lv
74 Juta Guļkeviča 840 840
VSK Noskrien Blonde
75 Kristīne Leja 832 832
76 Ilze Bergmane 831 831
77 Mārīte Kokina 827 827
VSK Noskrien
78 Laila Roģe 810 810
Stirnubuks.lv
79 Daina Jurķe 810 810
80 Anna Ozoliņa 807 807
81 Sandra Dervinika 803 803
Sporta klubs Magnen
82 Natālija Bernāne 798 798
SK Magnen
83 Sintija Berga-Grīnfelde 797 797
Nūjo vesels
84 Indra Kļaviņa 795 795
85 Signe Pļaveniece 794 794
86 Aija Melezere 790 790
SK Dzērvene
87 Santa Birģele 779 779
88 Heleen Maibak 772 772
89 Aiga Dombrovska 760 760
90 Anita Jēkabsone 753 753
91 Inese Macuka 750 750
Es un Ērika
92 Ērika Urtāne 750 750
VANAGI
93 Ieva Ozoliņa 745 745
AkmensDizains.lv
94 Svetlana Cibuļa 743 743
Swedbank
95 Aija Valtmane 742 742
96 Ieva Grauduma 741 741
97 Agnese Bahmane 736 736
AkmensDizains.lv
98 Gintare Zailskaite 734 734
99 Solveiga Tīsa 729 729
100 Kamilla Krilova 721 721
Swedbank
101 Ance Aumeistere 718 718
Laimaskoks
102 Anastasija Čekriževa 716 716
SK Tērauds
103 Egija Biete 715 715
BALTAIS
104 Zane Timma 714 714
SK Katrīna
105 Elīna Tolokonceva 707 707
VSK Noskrien
106 Svetlana Sanceva 689 689
NRC
107 Elīna Frīzendorfa 688 688
Inov8 I OSVeikals.lv
108 Inese Priedīte 685 685
109 Alena Truba 677 677
110 Liāna Aldiņa 673 673
Kocēnu novads
111 Kristiāna Viļuma 673 673
112 Ginta Viļuma 664 664
113 Evita Biezmane 646 646
Olainfarm
114 Dace Kerna 638 638
KIČE
115 Lelde Spriņģe 636 636
116 Anete Skrastiņa 614 614
Laimaskoks
117 Kristiāna Gaižauskiene 612 612
Spartaks
118 Ieva Pauļuka 590 590
Laimaskoks
119 Ilona Ozoliņa 550 550
Exigen Services Latvia #optimized4running
120 Brenda Blūma Saimniece 0
Aizputes vidusskola
121 Līga Briža 0
DNB banka
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>