Grupas SB3 kopvērtējums
Vieta Dalībnieks Ogre Mad. Korn. Pokai. Āžuk. Gauja Liep. Kopā
1 Iveta Pūpola 1118 1176 1089 1178 1197 1102 1173 5842
Maratona Klubs
2 Aiga Paegle 1000 1088 1085 1106 1031 1097 5407
Engures Sportam
3 Ilze Urbāne 1024 1145 950 1059 1004 5182
VSK Noskrien
4 Inga Kāpiņa 1009 1077 929 989 967 1002 5044
VSK Noskrien Vāveres
5 Ieva Pūce 891 982 974 961 1021 4829
VSK Noskrien Blonde
6 Lāsma Zebuliņa 1000 977 895 901 971 4744
7 Egita Uzule 904 1057 990 726 788 939 4678
Saldus Boksa Klubs
8 Elita Zālīte 941 943 917 917 906 4624
TRXCēsis
9 Rigonda Germova 858 978 855 901 788 973 4565
10 Ina Balgalve 837 869 805 899 864 801 944 4413
11 Ieviņa Gaiziņa 891 769 899 864 780 4203
VSK Noskrien
12 Natalija Zeņina 854 853 788 804 858 720 4157
13 Marita Lapa 814 854 768 797 778 869 4112
Autostarts.lv
14 Daiga Greiškāne 809 860 770 831 700 829 4099
VSK Noskrien
15 Evija Šveca 762 723 868 804 777 871 4082
Eko O
16 Ilze Sermolīte 1040 1031 917 987 3975
Jelgavas sporta servisa centrs
17 Aiga Vīdmane 705 822 826 767 800 3920
18 Santa Roze 765 807 702 772 826 3872
VSK Noskrien
19 Inga Vate 758 704 653 715 727 718 806 3724
20 Ilona Sedleniece 786 702 763 765 666 3682
DNB banka
21 Ingūna Sevostjanova 701 726 713 731 699 696 3570
Nūjo vesels
22 Dace Tītmane 748 652 716 722 658 691 3535
23 Dace Vegnere 742 718 643 679 669 583 697 3505
24 Margarita Peteļina 809 930 821 938 3498
25 Kristīne Jansone 918 788 926 812 3444
Swedbank
26 Dace Šmite 724 640 702 706 641 3413
Lielvārdes Zaķenes
27 Dina Alksne 952 853 859 734 3398
Kocēnu sporta klubs
28 Ilze Boldāne 951 741 837 830 3359
29 Inese Neilande 865 746 897 761 3269
Kača liek skriet!
30 Žanna Vanaga 802 751 878 759 3190
VSK Noskrien
31 Ilona Balode 794 848 748 795 3185
Salacgrīvas Buki
32 Ieva Meiere 850 829 641 824 3144
OK Ziemeļkurzeme
33 Ligita Leitlande 800 811 812 701 3124
34 Ginta Rassa 1058 942 1040 3040
Moller Auto Ventspils
35 Sandra Rocēna 792 703 752 696 2943
VSK Noskrien / Skrienu priekam!
36 Iveta Radiņa-Liepkaula 604 554 592 544 610 2904
37 Gunita Butāne 761 599 732 754 2846
Zemgales Ziņas
38 Aija Dzeņkovska 726 728 677 680 2811
Nūjo vesels
39 Dace Janeka 675 708 681 704 2768
Nūjo ar vēju
40 Dace Hartmane 903 884 854 2641
Talsu pauguraines Zaķi
41 Ilva Kārkliņa 910 928 778 2616
42 Vineta Pētersone 867 925 821 2613
VSK Noskrien / FamilyFun
43 Gunta Ozoliņa 622 635 593 578 2428
44 Lita Marauska 785 762 715 2262
SK Katrīna
45 Marita Šalta 530 504 521 629 2184
46 Zane Dille 715 770 693 2178
47 Aija Orniņa 543 507 525 520 2095
48 Inga Heidemane 584 698 757 2039
SK Katrīna
49 Ildze Straume 968 1005 1973
Dzilnuciems
50 Lita Dzelme 966 998 1964
51 Sandra Melgalve 567 664 636 1867
Nūjo vesels
52 Ilze Stukule 850 897 1747
SK Katrīna/mammadaba
53 Iveta Belousova 906 826 1732
54 Ieva Jaudzeme 849 864 1713
55 Sigita Upeniece 926 769 1695
vientuļš skrējējs
56 Baiba Frišenbrūdere 846 819 1665
Engures sportam
57 Kristīne Kronberga 566 559 531 1656
ind.
58 Laura Kalniņa 816 781 1597
Moller Auto Ventspils
59 Viktorija Niklase 808 758 1566
TRX Cēsis
60 Inga Blese 690 823 1513
61 Kristīne Kampare 758 746 1504
62 Gunda Kleinberga-Karsa 798 697 1495
Vsk Noskrien
63 Urzula Spickus 765 708 1473
RigaPlaza
64 Zanda Taupmana 735 692 1427
Maratona klubs / VSK Noskrien
65 Jana Ozola 737 689 1426
SIA LATTELECOM
66 Daiga Piebalga 622 666 1288
VSK Noskrien
67 Inga Zālīte 1237 1237
68 Līga Laganovska 604 618 1222
69 Agnese Leiburga 634 575 1209
Zemgales Ziņas
70 Anita Barbane 534 551 1085
Nūjo priekam
71 Dace Bērtule 472 606 1078
72 Zinta Zīverte 567 483 1050
Nūjo vesels
73 Natālija Joničenko 969 969
Talsu pauguraines Zaķi
74 Linda Katlapa 960 960
Siguldas maratona klubs/ Isostar
75 Antra Bērziņa 956 956
Bērzi kustās
76 Laura Lapiņa 952 952
Siguldas maratona klubs / Isostar
77 Laima Klauža 935 935
Carnikava
78 Alla Radžabova-Cinovska 911 911
Maratona Klubs
79 Džanita Freija 908 908
Moller Auto Ventspils
80 Baiba Broka 904 904
81 Agita Gritāne 896 896
Biznesa parks ABAVA
82 Ilze Smilga 876 876
DOMDARIS
83 Aija Rogāle 867 867
Krokus
84 Kristīne Slikšāne 857 857
VSK Noskrien
85 Zanda Kārkliņa 856 856
Baldones sieviešu skriešanas komanda
86 Rasa Liepiņa 851 851
SUSLIKI
87 Dace Taurīte 821 821
VSK Noskrien
88 Ilze Baumane 815 815
89 Inguna Eglīte 810 810
TRXCēsis
90 Ilze Zavicka 810 810
Siguldas Maratona klubs
91 Inese Midrijāne 807 807
Mamma Daba
92 Iveta Zāģere 806 806
Meridiāns
93 Dace Skrastiņa 801 801
94 Ieva Tabore 800 800
95 Maija Pūpola 798 798
Maratona klubs
96 Iveta Putniņa 782 782
97 Kristīne Zvingevica-Kalniņa 779 779
98 Iveta Leja 777 777
VSK Noskien
99 Ilze Talmane 775 775
Maratona klubs
100 Santa Puriņa 767 767
101 Linda Kubiloviča 741 741
Nūjo ar vēju
102 Elita Ozolina 705 705
103 Nina Merzlyakova 697 697
104 Evita Zemlīte 692 692
SK Sigulda
105 Iveta Gasiņa 673 673
Salaspils Zīriņi
106 Anita Ozoliņa 668 668
107 Ilze Pelēce 660 660
VSK Noskrien
108 Inese Bajāre 645 645
109 Jūlija Kuzņecova 643 643
110 Kristīne Kuka 634 634
AD FITNESS
111 Ruta Virbule 620 620
Ezerkauliņi
112 Diāna Ceika 591 591
113 Lela Terasvili 585 585
114 Lāsma Āboliņa 556 556
VSK Noskrien
115 Antra Neilande 538 538
Tilti Systems
116 Iveta Krieva 532 532
:)
 
Grupas
Lūsis VL1 VL2 VL3 SL1 SL2 SL3
Stirnu buks VB1 VB2 VB3 SB1 SB2 SB3
Zaķis VZ1 VZ2 VZ3 VZ4 SZ1 SZ2 SZ3 SZ4
?>