Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Baunis 13527 _ V1 VZ2 01:14 300
2 Didzis Raits 6073 Mana mīļākā komanda V2 VL2 01:21 274
3 Gints Lūsis 3100 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V3 VZ3 01:24 264
4 Agris Samcovs 3172 Nike+ Run Club Riga V4 VZ3 01:36 231
5 Dmitrijs Serjogins 5450 Baltais V5 VBJ 01:39 224
6 Valdis Aņikejevs 3927 Sportland V6 VZ3 01:40 222
7 Jānis Siliņš 3772 V7 VZ3 01:41 220
8 Uldis Kļaviņš 6058 VSK Noskrien Rieksti V8 VL2 01:41 220
9 Andris Robalds 13511 Kocēnu novads V9 VZ2 01:42 218
10 Kaspars Adijāns 3145 Vichy V10 VZ3 01:43 216
11 Juris Damškalns 5128 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V11 VB2 01:43 216
12 Jevgeņijs Stepanovs 6226 DzSK Lokomotīve V12 VL2 01:48 206
13 Juris Gudēvics - Liepiņš 6085 VSK Noskrien V13 VL2 01:49 204
14 Jānis Cīmurs 6050 cīmurēni V14 VL2 01:49 204
15 Toms Biders 3240 SPORTLAND V15 VZ3 01:49 204
16 Jānis Vītiņš 3010 VSK Noskrien Rieksti V16 VZ3 01:51 200
17 Gunta Blūmiņa 5351 Virsotne/Marmot S1 SB2 01:51 300
18 Ronalds Krams 3924 Madonas BJSS V17 VZ2 01:52 198
19 Ivo Levāns 3518 Engures Sportam V18 VZ3 01:53 196
20 Viktors Saveļjevs 5178 VSK Noskrien Rieksti V19 VB2 01:54 195
21 Kristaps Zvirgzds 5100 V20 VBJ 01:54 195
22 Juris Gailis 3309 Rūsiņa komanda V21 VZ2 01:55 193
23 Kristaps Broks 3136 VSK Noskrien Rieksti V22 VZ3 01:56 191
24 Ilona Marhele 5499 Alūksne S2 SB2 01:56 287
25 Evija Melberga 5002 VSK Noskrien / SK Dzērvene S3 SB2 01:57 285
26 Miķelis Zumbergs 3224 VSK Noskrien/PaBaso.lv V23 VZ3 01:57 190
27 Gints Putniņš 3672 V24 VZ3 01:57 190
28 Andris Ponomarenko 3752 Rivello V25 VZ3 02:00 185
29 Kitija Valtere 5451 Baltais S4 SB2 02:02 273
30 Irīna Štūla-Pankoka 3161 Liepājas Vieglatlētikas klubs S5 SZ3 02:02 273
31 Kārlis Vanags 5127 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V26 VB2 02:02 182
32 Kaspars Vingris 13495 Virsotne/Marmot V27 VZ3 02:03 180
33 Harijs Pugacs 3661 V28 VZ2 02:04 179
34 Kristaps Zaļkalns 3101 KoBalts V29 VZ3 02:04 179
35 Dainis Limanāns 5020 VSK Noskrien Rieksti V30 VB2 02:04 179
36 Andris Ludriks 5004 VSK Noskrien Rieksti V31 VB3 02:04 179
37 Ivo Rudinskis 6095 Saldus Boksa Klubs V32 VL2 02:05 178
38 Guntis Šmaukstelis 6035 Čop čop čop V33 VL2 02:05 178
39 Dāvis Poliņš 16061 VSK Noskrien V34 VL2 02:05 178
40 Nikolajs Saulītis 6021 Limbaži V35 VL3 02:05 178
41 Vladislavs Aļehnovičs 3065 KROKUS V36 VZ3 02:05 178
42 Patrīcija Eiduka 3096 SSK Bebra S6 SZ2 02:08 260
43 Juris Iļčenko 13395 VSK Noskrien V37 VZ3 02:09 172
44 Gunārs Ozoliņš 3056 DzSK Lokomotīve V38 VZ3 02:10 171
45 Jānis Puida 5121 SSK Bebra V39 VB2 02:10 171
46 Petras Pranckūnas 5153 Na, pagauk! V40 VB3 02:10 171
47 Andris Sprūds 6061 Divplākšņi / VSK Noskrien V41 VL2 02:11 169
48 Juris Dzērve 3613 V42 VZ3 02:11 169
49 Artis Upmalis 5487 Rezidenti V43 VB2 02:12 168
50 Andis Gailis 6194 Kocēnu novads V44 VL3 02:12 168
51 Andris Ronimoiss 6093 Inov-8 / OSveikals.lv V45 VL2 02:13 167
52 Jānis Ābols 3365 VSK Noskrien V46 VZ3 02:13 167
53 Ģirts Fišers 3061 V47 VZ3 02:14 166
54 Ritvars Klapars 3069 VSK Noskrien V48 VZ3 02:14 166
55 Māris Graudiņš 3292 V49 VZ3 02:14 166
56 Gints Peleckis 5224 Peace Run V50 VB2 02:14 166
57 Normunds Bremze 5069 Rīga V51 VB3 02:14 166
58 Kristaps Ceriņš 6038 V52 VL2 02:14 166
59 Mārtiņš Krauklis 5490 V53 VB2 02:15 164
60 Artūrs Blūmiņš 6088 Virsotne / MARMOT V54 VL2 02:15 164
61 Raimonds Ozoliņš 6222 VSK Noskrien Rieksti V55 VL2 02:15 164
62 Dāvis Uļģis 3205 Izturība V56 VZ3 02:15 164
63 Mārtiņš Herings 3867 Swedbank V57 VZ3 02:15 164
64 Mārtiņš Purenkovs 3036 V58 VZ3 02:16 163
65 Arvīds Grāvelis 3892 DEERED.LV V59 VZ3 02:16 163
66 Endijs Zariņš 3274 Zemgales Ziņas V60 VZ3 02:16 163
67 Māris Sardiko 5176 VSK Noskrien / Vichy V61 VB2 02:16 163
68 Edgars Porciks 5336 VSK Noskrien V62 VB2 02:16 163
69 Agnis Bērziņš 15270 DNB Riga Service Centre V63 VB2 02:16 163
70 Mārtiņš Dīcis 6027 VSK Noskrien V64 VL2 02:17 162
71 Artis Krievāns 6148 V65 VL3 02:17 162
72 Kristaps Caune 6015 CaunietisLV V66 VLJ 02:17 162
73 Edijs Eiduks 3116 SSK Bebra V67 VZ1 02:17 162
74 Taavi Tammik 6134 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra V68 VLJ 02:18 161
75 Kristaps Solovjovs 3062 Talsu pakalnu sporta klubs V69 VZ2 02:18 161
76 Klāvs Freimanis 3628 V70 VZ3 02:18 161
77 Dzintars Markus 3028 V71 VZ3 02:18 161
78 Artūrs Ločmelis 5208 Patria Sportland V72 VB2 02:18 161
79 Raimonds Ronis 5005 V73 VB2 02:18 161
80 Toms Bricis 5396 Čop čop čop V74 VB2 02:18 161
81 Uldis Klepers 6039 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V75 VL2 02:18 161
82 Edgars Bukšs 6082 CBS Igate V76 VL2 02:18 161
83 Mārtiņš Krams 3086 V77 VZ3 02:19 160
84 Gatis Kveders 3001 VSK Noskrien Rieksti V78 VZ3 02:20 159
85 Uģis Vasilis 3912 V79 VZ3 02:20 159
86 Gusts Fokerots 6022 Vientuļais Vilks V80 VL2 02:20 159
87 Ainārs Gudēvics 6057 VSK Noskrien V81 VL2 02:20 159
88 Valdis Tilts 5076 Kocēnu novads V82 VB4 02:21 157
89 Sandis Ziediņš 5220 Maratona klubs V83 VBJ 02:22 156
90 Niklāvs Emīls Eglītis 5338 V84 VBJ 02:22 156
91 Edgars Dzenuška 6157 Visma Active V85 VL2 02:22 156
92 Reinis Elksnis 3776 RZ Team V86 VZ3 02:22 156
93 Ģirts Dakša 5435 TUKUMS V87 VB2 02:23 155
94 Voldemārs Lejnieks 5026 Voldžiks V88 VB2 02:23 155
95 Valts Ulmanis 5120 IK Auseklis V89 VBJ 02:23 155
96 Laura Pētersone 3549 VSK Noskrien S7 SZ3 02:24 231
97 Jānis Melbārdis 5379 Eži V90 VB2 02:24 154
98 Raivis Reinfelds 6106 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V91 VL2 02:24 154
99 Konstantīns Biktimirovs 6140 VSK Noskrien / Vichy V92 VL2 02:24 154
100 Ainārs Kumpiņš 6223 PaBaso.lv / VSK Noskrien V93 VL2 02:24 154
101 Edgars Rencis 3054 PaBaso.lv / VSK Noskrien V94 VZ3 02:24 154
102 Māris Bisenieks 3075 OK Purva Bridējs V95 VZ3 02:24 154
103 Krišjānis Grigalinovičs 3515 Mailigen V96 VZ3 02:24 154
104 Artis Smerliņš 3519 LaiksCelt V97 VZ3 02:25 153
105 Karīna Helmane - Soročenkova 3822 VSK Noskrien S8 SZ3 02:26 228
106 Edgars Sprūds 5285 V98 VB2 02:26 152
107 Juris Redisons 5017 Tērvetes dabas parks V99 VB3 02:26 152
108 Antis Zunda 5500 Gulbene V100 VB4 02:26 152
109 Mārtiņš Niklass 6100 TRX Cēsis V101 VL3 02:26 152
110 Edgars Bremze 6118 Izturība V102 VL3 02:28 150
111 Mārtiņš Gailis 3079 Kocēnu novads V103 VZ3 02:28 150
112 Andis Dēze 3264 Maratona Klubs/ Dion Sportlab/ Zante V104 VZ3 02:29 149
113 Gita Karlsone 5291 Es un Simīts S9 SB2 02:29 223
114 Anete Švilpe 6147 VSK Noskrien Vāveres S10 SLJ 02:29 223
115 Dmitrijs Ničipors 15206 osveikals.lv/suuntolatvia/405B V105 VB2 02:29 149
116 Valdis Kulpe 6119 Izturība V106 VL3 02:30 148
117 Viesturs Veits 3612 Siguldas maratona klubs V107 VZ2 02:30 148
118 Dins Vecāns 3388 #BeActive I adidas Runners V108 VZ3 02:31 147
119 Kaspars Vīksne 3858 OK Meridiāns V109 VZ3 02:31 147
120 Arnis Rāts 3707 V110 VZ3 02:31 147
121 Laura Čakle 6075 Moller Auto Ventspils S11 SL2 02:31 221
122 Elīna Kārkliņa 3169 PATRIA SPORTLAND S12 SZ3 02:31 221
123 Ansis Pūce 5492 Saldus Boksa Klubs V111 VB2 02:31 147
124 Lāsma Zebuliņa 5483 S13 SB3 02:32 219
125 Kristaps Vējš-Āboliņš 5253 SPORTLAND V112 VB2 02:32 146
126 Oskars Cimermanis 5104 V113 VB2 02:32 146
127 Gatis Ruķeris 3609 Žurnāls EJ V114 VZ3 02:32 146
128 Ondrej Fikrle 3104 BKV Holysov V115 VZ3 02:33 145
129 Edgars Apinis 3188 PATRIA SPORTLAND V116 VZ3 02:33 145
130 Mārtiņš Skujenieks 5366 V117 VB2 02:33 145
131 Toms Veits 5381 V118 VB2 02:33 145
132 Aivis Štemmers 5152 SK Pūre V119 VB2 02:33 145
133 Matīss Haritonovs 16101 Salomon | Taku Skrējējs V120 VL2 02:34 144
134 Andris Bergmanis 3181 SK Sigulda V121 VZ3 02:34 144
135 Jānis Liepiņš 3558 V122 VZ3 02:35 143
136 Māris Bērziņš 13491 Virsotne / MARMOT V123 VZ3 02:35 143
137 Artūrs Jansons 3166 Maratona klubs V124 VZ3 02:35 143
138 Anatolijs Macuks 5452 Baltais V125 VB2 02:35 143
139 Dāvis Pērkons 5460 Swedbank V126 VB2 02:35 143
140 Iveta Pūpola 5190 Maratona Klubs S14 SB3 02:36 213
141 Dace Veipa 3012 VSK Noskrien Vāveres S15 SZ3 02:36 213
142 Andris Bērziņš 5157 V127 VB3 02:36 142
143 Andis Ruskulis 3211 Sportland V128 VZ3 02:36 142
144 Ivo Lūkins 3635 KoBalts V129 VZ3 02:36 142
145 Kaspars Kaverskis 3254 SPORTLAND V130 VZ2 02:37 141
146 Emīls Stūrītis 3335 V131 VZ2 02:37 141
147 Intars Opolais 5200 Izturība V132 VB2 02:37 141
148 Artis Pūcītis 6186 V133 VL2 02:37 141
149 Aigars Bundzinieks 6056 V134 VL3 02:37 141
150 Daiga Grickus 3652 DzSK Lokomotīve S16 SZ3 02:38 211
151 Ināra Lūse 3143 Moller Auto Ventspils S17 SZ3 02:38 211
152 Alberts Dambis 6007 Insalvo V135 VL2 02:38 141
153 Valdis Ņilovs 6009 VSK Noskrien V136 VL3 02:38 141
154 Dāvis Dambergs 3213 SPORTLAND V137 VZ1 02:38 141
155 Jānis Veļķeris 3774 Alūksne OK V138 VZ2 02:38 141
156 Kaspars Sausais 3574 Swedbank V139 VZ3 02:38 141
157 Andris Kalinka 3868 V140 VZ3 02:38 141
158 Pēteris Stepiņš 3674 Swedbank V141 VZ3 02:39 140
159 Mārtiņš Bodnieks 13548 V142 VZ3 02:39 140
160 Andris Lanka 3378 TRX Cēsis V143 VZ3 02:39 140
161 Intars Zilgalvis 13519 V144 VZ3 02:39 140
162 Zane Karpenko 6178 Swedbank S18 SL2 02:39 209
163 Inga Ziediņa 3070 Maratona klubs/ VSK Noskrien S19 SZ3 02:39 209
164 Edgars Balunovs 5163 Olainfarm V145 VB2 02:39 140
165 Artis Dāvidnieks 6233 EMU Mālpils sporta klubs V146 VL2 02:39 140
166 Kristaps Šteinbergs 6146 Legs Misérables V147 VL2 02:39 140
167 Salvis Brasavs 6059 V148 VL3 02:39 140
168 Jānis Jurševskis 6213 V149 VL2 02:40 139
169 Ritvars Kalniņš 6221 Skrienam kopā V150 VL3 02:40 139
170 Māris Arājs 3209 Sportland V151 VZ3 02:40 139
171 Edgars Maļinovskis 3563 V152 VZ3 02:40 139
172 Anrijs Hodžajevs 5146 corefitness.lv V153 VB2 02:41 138
173 Nauris Aukmanis 6121 Patria Sportland V154 VL2 02:41 138
174 Viviana Kirilova 6091 VSK Noskrien Vāveres S20 SL3 02:42 206
175 Ginta Valtere 3779 Baltais S21 SZ3 02:42 206
176 Vents Lupkins 5443 V155 VB2 02:42 137
177 Artis Ločmelis 5130 OK Burkānciems V156 VB3 02:42 137
178 Mārtiņš Korulis 3712 V157 VZ3 02:42 137
179 Donats Urtāns 3247 VANAGI V158 VZ1 02:43 136
180 Viktors Malihins 3163 Infinity V159 VZ3 02:43 136
181 Gita Vilensone 3234 VSK Noskrien Vāveres S22 SZ3 02:43 204
182 Mārtiņš Liberts 5053 V160 VB2 02:43 136
183 Gints Krastiņš 5140 Exigen Services Latvia #optimized4running V161 VB2 02:43 136
184 Aivars Spūlis 5211 Izturība V162 VB2 02:43 136
185 Juris Opeņhovskis 5098 V163 VB2 02:43 136
186 Antra Dumbrovska 6067 S23 SL2 02:44 203
187 Oskars Dambrovs 5272 V164 VB2 02:44 135
188 Pēteris Kaļiņins 5523 Moller Auto Ventspils V165 VB3 02:44 135
189 Dainis Kārkliņš 3693 3Culture V166 VZ2 02:44 135
190 Niks Alpēns 3771 V167 VZ2 02:44 135
191 Jānis Zālītis 13451 FK Priekuļi V168 VZ3 02:44 135
192 Mārtiņš Bitenieks 3440 Līgatne V169 VZ3 02:44 135
193 Aigars Olavs 3407 V170 VZ3 02:44 135
194 Jānis Pugačs 3568 V171 VZ3 02:45 135
195 Ivars Katkevičs 3914 If Apdrošināšana V172 VZ3 02:45 135
196 Jānis Zemītis 3589 V173 VZ3 02:45 135
197 Ieva Pūce 5380 VSK Noskrien Blonde S24 SB3 02:45 202
198 Vieda Lūsa 6230 SK Tērauds S25 SL2 02:45 202
199 Deimantas Mitka 5481 Na, pagauk! V174 VB3 02:45 135
200 Arnis Mūrnieks 5099 V175 VB3 02:45 135
201 Ainis Kanaviņš 5488 SSK Bebra V176 VB3 02:46 134
202 Jānis Zvaigznītis 3587 JS DREAM TEAM V177 VZ3 02:46 134
203 Lauris Balgalvis 3523 V178 VZ3 02:46 134
204 Renarts Andersons 3601 GJENSIDIGE V179 VZ3 02:47 133
205 Artūrs Kančs 3638 SSK Bebra V180 VZ3 02:47 133
206 Līga Irbe 5386 Gjensidige / Talsu pauguraines Zaķi S26 SB2 02:47 199
207 Ilze Urbāne 5259 VSK Noskrien S27 SB3 02:47 199
208 Inta Cīmure 6036 Cīmurēni S28 SL2 02:47 199
209 Monta Ločmele 3160 Moller Auto Ventspils / MRC S29 SZ3 02:47 199
210 Ieva Rogāle 3064 KROKUS S30 SZ3 02:47 199
211 Uldis Raipalis 5491 Gentlemen's Cub V181 VB2 02:47 133
212 Igors Seņko 16081 Liepājas Vieglatlētikas klubs V182 VL2 02:47 133
213 Ekaterina Stepanova 5311 S31 SB2 02:48 198
214 Juris Jansons 15154 Swedbank V183 VB3 02:48 132
215 Sandis Āboliņš 3757 Liepkalni V184 VZ2 02:48 132
216 Džanita Freija 5171 Moller Auto Ventspils S32 SB3 02:49 197
217 Artūrs Šits 5455 V185 VB2 02:49 131
218 Zane Bulāne 5080 VSK Noskrien S33 SB2 02:50 196
219 Kristaps Jaudzems 6207 Saldus OK V186 VL2 02:50 131
220 Jānis Kolužs 6152 VSK Noskrien V187 VL2 02:50 131
221 Anrijs Terauds 6187 V188 VL3 02:50 131
222 Tomass Reinis Tīss 3842 V189 VZ2 02:50 131
223 Toms Laimiņš 3746 V190 VZ2 02:50 131
224 Ervīns Veics 3721 V191 VZ3 02:50 131
225 Kristaps Kurmis 3537 Burkāni 4 ever V192 VZ2 02:51 130
226 Gatis Matuko 3125 DeLaval V193 VZ3 02:51 130
227 Sandis Apenītis 3633 Thumbs up V194 VZ3 02:51 130
228 Sandis Zuzāns 3878 30draugi.lv V195 VZ3 02:51 130
229 Inga Kāpiņa 5106 VSK Noskrien Vāveres S34 SB3 02:51 195
230 Arnis Ābelīte 6149 Virsotne/Marmot V196 VL3 02:51 130
231 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres S35 SL2 02:52 194
232 Dārta Otomere 3316 S36 SZ3 02:52 194
233 Konstantīns Vasiļjevs 5469 Dion SportLab V197 VB2 02:52 129
234 Edgars Kuģenieks 5135 VSK Noskrien Rieksti V198 VB2 02:52 129
235 Jānis Šnepste 5364 V199 VB3 02:52 129
236 Jānis Upītis 3548 V200 VZ3 02:52 129
237 Ilmars Knipšis 3130 Lejasurgas V201 VZ3 02:52 129
238 Olli Kantanen 3702 OK77 V202 VZ3 02:52 129
239 Jānis Zilvers 3454 V203 VZ3 02:52 129
240 Emīls Mūrēns 3571 V204 VZ1 02:53 128
241 Jānis Rukmanis 3761 3D Running V205 VZ3 02:53 128
242 Oļegs Glaudiņš 3918 If Apdrošināšana V206 VZ3 02:53 128
243 Mārtiņš Braslavs 3202 V207 VZ3 02:53 128
244 Alex Bukovskis 13541 V208 VZ3 02:53 128
245 Artūrs Vadzis 5394 V209 VB2 02:53 128
246 Armands Rabovičs 15158 Liepāja V210 VB2 02:53 128
247 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien V211 VL2 02:53 128
248 Juris Perunovs 6029 Zoorbagan V212 VL3 02:53 128
249 Baiba Vekša 3832 Sporta klubs Liesma S37 SZ3 02:54 191
250 Laima Vosa 3043 Čop čop čop S38 SZ3 02:54 191
251 Dovydas Sankauskas 5107 V213 VB2 02:54 128
252 Artis Dūriņš 5183 Saldus Boksa Klubs V214 VB2 02:54 128
253 Jānis Kūms 6124 Inov-8 I OSveikals.lv V215 VL2 02:54 128
254 Mareks Tumašs 6060 Galeo Consulting / Spararats V216 VL3 02:54 128
255 Ernests Grietens 3094 V217 VZ2 02:54 128
256 Maksims Blokins 3714 ABC Software V218 VZ2 02:54 128
257 Igors Zinkevičs 3830 V219 VZ3 02:54 128
258 Ingus Bāliņš 3743 DeLaval V220 VZ3 02:54 128
259 Mārtiņš Freibergs 3114 VSK Noskrien V221 VZ3 02:54 128
260 Edijs Kizenbahs 3580 Apes draugu grupa V222 VZ3 02:55 127
261 Toms Ķikusts 3044 V223 VZ3 02:55 127
262 Aigars Zumbergs 3478 Priekuļi V224 VZ3 02:55 127
263 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien V225 VB2 02:55 127
264 Gatis Pūcītis 5377 Swedbank V226 VB2 02:55 127
265 Vita Devjatņikova 6122 Moller Auto Ventspils / MRC S39 SL2 02:56 189
266 Klinta Lauska 3688 Siguldas maratona klubs/ Isostar S40 SZ3 02:56 189
267 Matīss Zērvēns 5407 V227 VB2 02:56 126
268 Ritvars Bikšis 5244 socktoys.lv V228 VB2 02:56 126
269 Dāvis Pankoks 3781 FK Kurši V229 VZ1 02:56 126
270 Aleksejs Demko 3561 LSC V230 VZ3 02:56 126
271 Toms Ešmits 3293 SPORTLAND V231 VZ3 02:57 125
272 Artis Ivanovs 3720 V232 VZ3 02:57 125
273 Gatis Rāzna 3923 SSK Bebra V233 VZ3 02:57 125
274 Uldis Reinicāns 3449 V234 VZ3 02:57 125
275 Aiga Paegle 5307 Engures sportam S41 SB3 02:57 188
276 Linda Katlapa 5414 Siguldas maratona klubs/ Isostar S42 SB3 02:57 188
277 Līga Jurševica 6163 zakitis_bizotajs S43 SL2 02:57 188
278 Annika Smilga 3689 S44 SZ2 02:57 188
279 Andris Orniņš 5008 V235 VB2 02:57 125
280 Kristaps Pugačs 6133 SPORTLAND V236 VL2 02:58 125
281 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6200 Siguldas Maratona klubs V237 VL2 02:58 125
282 Juris Šehtels 6212 Ādaži V238 VL3 02:58 125
283 Žydrūnas Baltrušaitis 6081 Na, pagauk! V239 VL3 02:58 125
284 Emils Purenins 13507 V240 VZ2 02:58 125
285 Arturs Rimicans 3344 Patria Sportland V241 VZ3 02:58 125
286 Jānis Ausmanis 3011 SK Katrīna V242 VZ3 02:58 125
287 Aigars Lūsis 6105 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V243 VL4 02:59 124
288 Nauris Dzenis 3685 Madona V244 VZ3 02:59 124
289 Tomass Fedotovs 3777 ČikČik V245 VZ3 02:59 124
290 Signe Birkenberga 3446 Saldus boksa klubs S45 SZ3 02:59 186
291 Ernests Važa 15218 V246 VB2 02:59 124
292 Aigars Cibuļskis 5249 Legs Misérables V247 VB2 02:59 124
293 Einārs Šillers 5216 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V248 VB3 02:59 124
294 Uģis Zanders 5501 Riga-Freediving V249 VB3 02:59 124
295 Linda Boldāne 6126 SPORTLAND S46 SL2 03:00 185
296 Jānis Egle 5512 V250 VB2 03:00 123
297 Guntis Pucens 5033 V251 VB3 03:00 123
298 Jēkabs Ločmelis 3343 OK Burkānciems V252 VZ1 03:00 123
299 Markus Urtāns 3246 VANAGI V253 VZ1 03:01 123
300 Emīls Gūtmanis 3302 Tukuma Raiņa ģimnāzija V254 VZ2 03:01 123
301 Gundars Lipiņš 3908 V255 VZ3 03:01 123
302 Ilze Sermolīte 5332 Jelgavas sporta servisa centrs S47 SB3 03:01 184
303 Arvids Martinsons 5340 Straupe V256 VB2 03:01 123
304 Elita Zālīte 5295 TRX Cēsis S48 SB3 03:02 183
305 Vineta Pētersone 6224 VSK Noskrien / FamilyFun S49 SL3 03:02 183
306 Alvis Lepiksons 5388 Auseklis IK V257 VB3 03:02 122
307 Aivars Bondars 6137 V258 VL3 03:02 122
308 Jānis Kozlovskis 3321 V259 VZ3 03:02 122
309 Alvis Tribockis 3817 V260 VZ3 03:02 122
310 Jēkabs Belevičs 3903 V261 VZ2 03:03 121
311 Vladimirs Misāns 3350 V262 VZ3 03:03 121
312 Armands Agis 13455 KNAUF V263 VZ3 03:03 121
313 Jānis Siliņš 13463 Fermeri V264 VZ3 03:03 121
314 Aleksejs Bogdaņecs 3650 Lawerton V265 VZ3 03:03 121
315 Ivars Broničs 5371 V266 VB2 03:03 121
316 Oskars Martuzāns 5006 AkmensDizains.lv V267 VB2 03:03 121
317 Kaspars Kadiķis 5406 V268 VB2 03:03 121
318 Jolanta Krastiņa 5309 VSK Noskrien S50 SBJ 03:04 181
319 Katrīna Levāne 3517 Engures Sportam S51 SZ2 03:04 181
320 Aldis Rocēns 5015 Stirnubuks.lv V269 VB3 03:04 121
321 Guntars Baltgailis 16109 Tilti V270 VL2 03:04 121
322 Austris Lepiksons 6154 Alusala V271 VL3 03:04 121
323 Heiki Prants 6083 Võru Suusaklubi V272 VL3 03:04 121
324 Kristaps Kārlis Krieviņš 3377 V273 VZ1 03:04 121
325 Ilvars Bergmanis 3017 V274 VZ3 03:04 121
326 Emīls Zalcmanis 3040 V275 VZ3 03:05 120
327 Sandis Sproģis 3206 SIA LATTELECOM V276 VZ3 03:05 120
328 Kaspars Aksenoks 3072 V277 VZ3 03:05 120
329 Andis Neikšāns 13467 Fermeri V278 VZ3 03:05 120
330 Oskars Burmeisters 13547 V279 VZ3 03:05 120
331 Anita Kažemāka 5408 Preiļu siers / Adidas S52 SB2 03:05 180
332 Dace Banga-Hodžajeva 5147 corefitness.lv S53 SB2 03:05 180
333 Evelina Parhomenko 5475 S54 SB2 03:05 180
334 Dace Spalva 5372 Kocēnu novads S55 SB2 03:05 180
335 Sintija Berga-Grīnfelde 6153 Nūjo vesels S56 SL2 03:05 180
336 Māris Vizulis 5196 DNB banka V280 VB2 03:05 120
337 Juris Čerpinskis 5359 V281 VB2 03:05 120
338 Genry Dobelis 5361 Zoorbagan V282 VB3 03:05 120
339 Aldis Bušs 6110 SK Tērauds V283 VL2 03:05 120
340 Andris Melnis 6087 Olainfarm V284 VL2 03:05 120
341 Aiga Taulīna 5374 Saldus Boksa Klubs S57 SB2 03:06 179
342 Madara Zvirgzdiņa 3810 S58 SZ3 03:06 179
343 Aija Freiberga 3109 S59 SZ3 03:06 179
344 Līga Prancāne 3180 SK Sigulda S60 SZ3 03:06 179
345 Kristaps Poddubnijs 5241 SPORTLAND V285 VB2 03:06 119
346 Edgars Augustiņš 5434 Adidas Runners V286 VB2 03:06 119
347 Aleksandrs Judkins 5314 V287 VB2 03:06 119
348 Ingars Kasparāns 5126 V288 VB3 03:06 119
349 Agris Noviks 15234 Salomon Taku Skrējējs V289 VBJ 03:06 119
350 Arnis Šūlmeisters 3764 V290 VZ3 03:06 119
351 Edgars Gribs 3487 V291 VZ3 03:06 119
352 Atis Jansons 3513 Swedbank V292 VZ3 03:06 119
353 Ivars Žerbis 3662 Skandi Motors V293 VZ3 03:06 119
354 Viesturs Sproģis 3331 V294 VZ3 03:06 119
355 Normunds Kalniņs 3183 SK Sigulda V295 VZ3 03:06 119
356 Normunds Laucis 6168 VSK Noskrien V296 VL4 03:07 119
357 Meelis Kukk 6227 Pärnu V297 VL4 03:07 119
358 Ivars Krūmiņš 3003 SK Katrīna V298 VZ3 03:07 119
359 Artūrs Naudiņš 13523 DNB Riga Service Centre V299 VZ3 03:07 119
360 Jānis Šteinbergs 3360 SPORTLAND V300 VZ3 03:07 119
361 Igors Kozlovs 3031 Franči V301 VZ3 03:07 119
362 Kaspars Olte 3098 V302 VZ3 03:07 119
363 Mykhailo Zvonov 3397 V303 VZ3 03:07 119
364 Kristaps Stibe-Sidauga 3717 V304 VZ3 03:07 119
365 Rūdolfs Abiļevs 3435 New Village Workout V305 VZ3 03:07 119
366 Sintija Arbidāne 6232 Legs Miserables S61 SL2 03:07 178
367 Lelde Pāķe 3542 Saulkrasti SRT S62 SZ1 03:07 178
368 Līva Veļķere 3775 Alūksne OK S63 SZ3 03:07 178
369 Madara Grava 13537 S64 SZ3 03:07 178
370 Sintija Langenfelde 3494 S65 SZ3 03:07 178
371 Renārs Teters-Teterovskis 5331 V306 VB2 03:07 119
372 Mikus Voss 5072 Čop čop čop V307 VB2 03:07 119
373 Valdis Prauliņš 5148 Čiekurkalna Road Runners V308 VB3 03:07 119
374 Artūrs Rozenfelds 5333 Jaunmārupe skrien V309 VB3 03:07 119
375 Ieva Rukšāne 5180 Čop čop čop S66 SB2 03:08 177
376 Evija Abiļeva 3434 Swedbank S67 SZ3 03:08 177
377 Ilze Kumpiņa 3090 VSK Noskrien S68 SZ3 03:08 177
378 Jānis Sakne 5290 VSK Noskrien V310 VB2 03:08 118
379 Jānis Vītols 5024 V311 VB4 03:08 118
380 Dmitrijs Ruskovs 3041 VSK Noskrien V312 VZ3 03:08 118
381 Jānis Gailis 3269 #VismaActive V313 VZ3 03:08 118
382 Janis Uzulnieks 3860 V314 VZ3 03:08 118
383 Kristaps Cepurītis 3724 Veikparks.lv V315 VZ3 03:08 118
384 Reinis Kurpnieks 3895 V316 VZ3 03:08 118
385 Jānis Rumba 3782 V317 VZ3 03:08 118
386 Ernests Davidčuks 3773 Stāmučnieki V318 VZ2 03:09 117
387 Jānis Dūka 3870 Algon Invest V319 VZ3 03:09 117
388 Uģis Brencis 3608 Žurnāls EJ V320 VZ3 03:09 117
389 Toms Rajunčus 3372 V321 VZ3 03:09 117
390 Juta Guļkeviča 5055 VSK Noskrien Blonde S69 SB2 03:09 176
391 Kristīne Mergina 3047 S70 SZ3 03:09 176
392 Gints Krieviņš 5021 V322 VB2 03:09 117
393 Jānis Gailis 5133 Maratons Asics V323 VB3 03:09 117
394 Agris Spalviņš 5436 V324 VB4 03:09 117
395 Tauno Riibak 16105 TRAdventure V325 VL2 03:09 117
396 Madara Elksne 3250 Pazudušais azimuts S71 SZ3 03:10 175
397 Jānis Pauliņš 5115 Eco Teh Baltia V326 VB2 03:10 117
398 Kaspars Pīlādzis 5507 Swedbank V327 VB2 03:10 117
399 Uldis Kleinbergs 5235 Ko Te Notiek? V328 VB2 03:10 117
400 Ivo Ielītis 6145 Kurpnīca V329 VL2 03:10 117
401 Kristiāns Košinskis 6120 SIA LATTELECOM V330 VLJ 03:10 117
402 Helmuts Polis 3324 FK Kalsnava V331 VZ3 03:10 117
403 Edgars Blūms 3016 Rush B V332 VZ3 03:10 117
404 Olafs Smiltnieks 13447 Silvanols V333 VZ3 03:10 117
405 Aigars Bergs 3582 V334 VZ3 03:10 117
406 Raivo Pienis 3303 Patria Sportland V335 VZ3 03:10 117
407 Hugo Jermaks 3491 Laimaskoks V336 VZ1 03:11 116
408 Kārlis Vancovičs 3273 HK Patrioti V337 VZ2 03:11 116
409 Ansis Kuplis 3645 WWW.RUNNING.LV V338 VZ3 03:11 116
410 Ģirts Gudrīts 3864 Legs Miserables V339 VZ3 03:11 116
411 Anna Konovalova 3317 S72 SZ2 03:11 174
412 Elīna Stibe-Sidauga 3722 S73 SZ3 03:11 174
413 Dainis Cišs 5009 V340 VB2 03:12 116
414 Māris Lūsis 5154 VSK Noskrien V341 VB2 03:12 116
415 Andrejs Pētersons 5339 V342 VB2 03:12 116
416 Atis Kļavis 5403 V343 VB3 03:12 116
417 Gints Berzins 6189 Mana Ģimene un Draugi V344 VL2 03:12 116
418 Eduards Ginters 6219 OSVeikals.lv V345 VL2 03:12 116
419 Uldis Kondratovičs 6053 V346 VL3 03:12 116
420 Andis Puriņš 3020 Valmiera V347 VZ3 03:12 116
421 Oskars Lūsis 3493 Laimaskoks V348 VZ3 03:12 116
422 Haralds Prombergs 3476 CrossFit Rīdzene 2 V349 VZ3 03:13 115
423 Armands Krampe 3901 V350 VZ3 03:13 115
424 Līga Līce 16077 DzSK Lokomotīve S74 SL3 03:13 173
425 Kate Dūdele 3865 S75 SZ3 03:13 173
426 Artūrs Rukkalns 5354 V351 VB2 03:13 115
427 Antra Spundiņa 5136 VSK Noskrien S76 SB2 03:14 172
428 Ilze Ozola 3297 Maratona klubs S77 SZ3 03:14 172
429 Sabīne Metāla 3412 S78 SZ3 03:14 172
430 Jānis Seglickis 5237 Pingvīni V352 VB2 03:14 114
431 Pēteris Spuriņš 5232 DOMDARIS V353 VB2 03:14 114
432 Mārtiņš Markovs 5467 SPORTLAND V354 VB2 03:14 114
433 Agris Veipāns 5286 V355 VB3 03:14 114
434 Leho Laja 5323 JOOKSUPARTNER V356 VB3 03:14 114
435 Aivars Lapa 5160 Autostarts.lv V357 VB3 03:14 114
436 Oskars Brasliņš 6179 VSK Noskrien V358 VL2 03:14 114
437 Edgars Ošs 3432 V359 VZ3 03:14 114
438 Artūrs Ivuškāns 3038 IP Sempiterno Motu V360 VZ3 03:14 114
439 Raimonds Brīdaks 3138 V361 VZ3 03:14 114
440 Andrius Liolys 3526 V362 VZ3 03:14 114
441 Jānis Rove 3600 V363 VZ3 03:14 114
442 Uldis Kirtovskis 6030 Izturība V364 VL4 03:15 114
443 Edgars Pukinsks 3032 IP Sempiterno Motu V365 VZ3 03:15 114
444 Didzis Kalniņš 3167 Maratona Klubs V366 VZ3 03:15 114
445 Andis Meirēns 3619 Gjensidige V367 VZ3 03:15 114
446 Liene Allere 5517 Kocēni S79 SB2 03:15 171
447 Lelde Broka 5023 VSK Noskrien Vāveres S80 SB2 03:15 171
448 Samanta Krampe 3900 SS Arkādija S81 SZ1 03:15 171
449 Agita Kaļva 3312 Ķegumā spēks S82 SZ3 03:15 171
450 Sergejs ļeta 5308 RC V368 VB2 03:15 114
451 Uģis Bents 5087 V369 VB2 03:15 114
452 Dainis Kronbergs 5245 V370 VB3 03:15 114
453 Edijs Šadauskis 6171 TUKUMS V371 VL3 03:15 114
454 Arvīds Germovs 6046 V372 VL3 03:15 114
455 Dace Hartmane 5391 Gjensidige / Talsu pauguraines Zaķi S83 SB3 03:16 170
456 Laura Lapiņa 3616 Siguldas maratona klubs / Isostar S84 SZ3 03:16 170
457 Ina Graudiņa 3013 VSK Noskrien Vāveres S85 SZ3 03:16 170
458 Ieva Zemarāja 3326 S86 SZ3 03:16 170
459 Arno Šķipars 5261 V373 VB2 03:16 113
460 Miks Gabdulļins 3175 Lejasciema vidusskola / SK \Lejasciems\"" V374 VZ2 03:16 113
461 Edgars Ruža 3555 BUKAUŠU EXPRESIS V375 VZ3 03:16 113
462 Ivars Eglītis 3553 Kocēnu novads V376 VZ3 03:16 113
463 Krists Iesalnieks 13535 Sporta iela V377 VZ1 03:17 113
464 Rūdolfs Leimanis 3050 Maratona klubs V378 VZ3 03:17 113
465 Jānis Rāzna 3095 SSK Bebra V379 VZ3 03:17 113
466 Uldis Slicāns 13529 V380 VZ3 03:17 113
467 Māra Pucena 5032 S87 SB2 03:17 169
468 Laura Vēze 5149 Čop čop čop S88 SB2 03:17 169
469 Beāte Vecvagare 3203 Baldones sieviešu skriešanas komanda S89 SZ3 03:17 169
470 Sigita Saulīte 3917 If Apdrošināšana S90 SZ3 03:17 169
471 Dzintra Kārkliņa 3439 S91 SZ3 03:17 169
472 Mārtiņš Zemturis 5313 KSMR Fitness V381 VB2 03:17 113
473 Žanete Leimane 6214 TRX Cēsis S92 SL3 03:18 168
474 Rinalds Puriņš 15166 VENDEN V382 VBJ 03:18 112
475 Māris Heinols 6155 Kocēnu novads V383 VL3 03:18 112
476 Dāvis Fricbergs 3791 SPORTLAND V384 VZ2 03:18 112
477 Ivo Pušņins 13500 V385 VZ3 03:18 112
478 Viesturs Bratuškins 3354 VAS Latvijas Gaisa Satiksme V386 VZ3 03:18 112
479 Roberts Delvers 3357 V387 VZ3 03:18 112
480 Dins Jakuška 3785 Bauerfeind Latvia V388 VZ3 03:18 112
481 Haralds Krievs 6042 :) V389 VL3 03:19 112
482 Luīze Bebriša-fedotova 5466 SPORTLAND S93 SBJ 03:19 167
483 Krista Hartmane 3875 S94 SZ3 03:19 167
484 Ivars Ikstens 5399 V390 VB2 03:19 112
485 Kaspars Kārkliņš 5476 Siguldas Maratona klubs V391 VB3 03:19 112
486 Oskars Apsītis 5342 2 KOKI V392 VB3 03:19 112
487 Harijs Heislers 6135 V393 VL2 03:19 112
488 Daina Stonka 3389 VSK Noskrien S95 SZ2 03:20 167
489 Zane Zālīte 3433 TRX Cēsis S96 SZ2 03:20 167
490 Anda Zandberga 3307 SPORTLAND S97 SZ3 03:20 167
491 Svetlana Šanceva 13531 S98 SZ3 03:20 167
492 Egija Dreimane 3390 S99 SZ3 03:20 167
493 Kristīne Gržibovska 3000 VSK Noskrien / SK Dzērvene S100 SZ3 03:20 167
494 Žanis Jesko 5384 Dzipšļu medus V394 VB2 03:20 111
495 Zigmunds Zauls 5158 V395 VB3 03:20 111
496 Kaspars Kalnbērzs 6117 PATRIA SPORTLAND V396 VL2 03:20 111
497 Pavels Baikovs 6158 Kronospan Riga V397 VL2 03:20 111
498 Ronalds Zarīts 6204 Scope Sports V398 VL2 03:20 111
499 Mārtiņš Miķelsons 6010 www.lmp.lv / VSK Noskrien V399 VL3 03:20 111
500 Jānis Actiņš 6055 VSK Noskrien / LSC V400 VL3 03:20 111
501 Andris Jansons 6103 VSK Noskrien V401 VL4 03:20 111
502 Raimonds Rozītis 3735 V402 VZ2 03:20 111
503 Deniss Gorba 3559 LSC V403 VZ3 03:20 111
504 Jānis Leinbergs 3815 Eco Teh Baltia V404 VZ3 03:20 111
505 Mārtiņš Podnieks 3401 Silakrogs V405 VZ3 03:20 111
506 Guntis Kanaviņš 3117 SSK Bebra V406 VZ3 03:20 111
507 Māris Kuzmins 3128 Overly V407 VZ3 03:20 111
508 Rolands Zvejnieks 3535 V408 VZ3 03:20 111
509 Jānis Tūliks 3507 Swedbank V409 VZ3 03:20 111
510 Elmārs Kuningass 13487 V410 VZ3 03:20 111
511 Mārcis Leitis 3452 V411 VZ3 03:20 111
512 Peep Ristmägi 3139 JK Hermes V412 VZ3 03:20 111
513 Ivars Sedlenieks 16117 DRX Cēsis V413 VL4 03:21 110
514 Gustavs Tolmanis 3625 Apes draugu grupa V414 VZ1 03:21 110
515 Arvis Brolišs 3328 BROLIŠI V415 VZ3 03:21 110
516 Kristaps Ceriņš 3353 RECRO/LABIMEISTARI.LV V416 VZ3 03:21 110
517 Vilnis Vitkovskis 3381 V417 VZ3 03:21 110
518 Kaspars Verdens 3850 Training Lab V418 VZ3 03:21 110
519 Rasa Liepiņa 5274 SUSLIKI S101 SB3 03:21 166
520 Marita Lapa 5159 Autostarts.lv S102 SB3 03:21 166
521 Zane Apse 3361 Maratona klubs S103 SZ3 03:21 166
522 Linda Ulmane 3395 S104 SZ3 03:21 166
523 Uģis Verza 5109 V419 VB2 03:21 110
524 Mihails Kisļakovs 5103 Mindpv V420 VB2 03:21 110
525 Aivis Reinholds 5081 Siguldas Maratona klubs V421 VB3 03:21 110
526 Valdis Lepiksons 5389 Auseklis IK V422 VB3 03:21 110
527 Mareks Meņšikovs 5275 SUSLIKI V423 VB3 03:21 110
528 Mārtiņš Liekniņš 5304 V424 VB3 03:21 110
529 Jānis Vizulis 6156 V425 VL2 03:21 110
530 Agnese Meikšāne 5044 Mana mīļākā komanda S105 SB2 03:22 165
531 Kitija Zaula 3457 S106 SZ1 03:22 165
532 Ieva Klintsone 3552 S107 SZ3 03:22 165
533 Madara Strēle 3590 SK Dzērvene S108 SZ3 03:22 165
534 Julija Kubraka 3843 Engures Sportam S109 SZ3 03:22 165
535 Artūrs Ipatenko 5446 V426 VB2 03:22 110
536 Valentīns Ščedrovs 5090 Supercompensation V427 VB3 03:22 110
537 Kristaps Epners 6092 DOMDARIS V428 VL3 03:22 110
538 Juris Černadjevs 6045 V429 VL3 03:22 110
539 Jānis Dauģis 3346 Aron Cargo SIA V430 VZ3 03:22 110
540 Oskars Pugačs 3796 SPORTLAND V431 VZ3 03:22 110
541 Mārtiņš Spalva 3664 Swedbank V432 VZ3 03:22 110
542 Edvīns Znotiņš 3121 Royal Canin V433 VZ3 03:23 109
543 Diāna Vanaga 3208 Sportland S110 SZ3 03:23 164
544 Santa Kazaine 3857 Pats Sev Čempions S111 SZ3 03:23 164
545 Liene Velcere-jonīte 3700 S112 SZ3 03:23 164
546 Emīls Balodis 5221 SPORTLAND V434 VBJ 03:23 109
547 Artūrs Bernovskis 6074 Mailigen V435 VL2 03:23 109
548 Edgars Goba 6019 Salaspils Zīriņi V436 VL3 03:23 109
549 Oksana Juvčenko 6144 S113 SL2 03:24 163
550 Kristīne Reinholde 3053 Siguldas maratona klubs S114 SZ3 03:24 163
551 Artūrs Vaselis 6211 Patria Sportland V437 VL2 03:24 109
552 Mārcis Ruks 3751 V438 VZ1 03:24 109
553 Janis Andrējevs 3245 V439 VZ3 03:24 109
554 Emīls Fetlers 3889 V440 VZ3 03:24 109
555 Didzis Eglītis 3586 Adazi-Ligatne V441 VZ3 03:24 109
556 Artūrs Markevičs 3738 V442 VZ3 03:24 109
557 Jānis Mednis 3647 V443 VZ3 03:24 109
558 Armands Kalnozols 3695 V444 VZ3 03:24 109
559 Ģirts Vēsma 6028 V445 VL4 03:25 108
560 Dainis Muško 3026 Kartavkalnu buki V446 VZ3 03:25 108
561 Konstantīns Burcevs 13411 V447 VZ3 03:25 108
562 Sandra Vesere 3906 Skriešanas Akadēmija S115 SZ2 03:25 162
563 Zane Vanaga 3005 VSK Noskrien S116 SZ3 03:25 162
564 Solvita Zvilna 3458 S117 SZ3 03:25 162
565 Maija Pauniņa 3113 S118 SZ3 03:25 162
566 Elīna Kuduma 3765 VSK Noskrien S119 SZ3 03:25 162
567 Toms Pastars 5255 30draugi.lv / VSK Noskrien V448 VB2 03:25 108
568 Aleksis Borozdins 5510 V449 VB2 03:25 108
569 Ainārs Jermacāns 5094 AkmensDizains.lv V450 VB2 03:25 108
570 Elizabete Ločmele 5256 OK Burkānciems S120 SBJ 03:26 162
571 Diāna Jakubjaņeca 3794 SPORTLAND S121 SZ3 03:26 162
572 Reinis Tops 5254 Veikals 42km V451 VB2 03:26 108
573 Ivo Deičmanis 6161 Siguldas Maratona klubs/ Isostar V452 VL2 03:26 108
574 Sandis Pētersons 6215 Swedbank V453 VL2 03:26 108
575 Magnus Zalsters 6043 V454 VL2 03:26 108
576 Aleksis Katarins 3259 V455 VZ2 03:26 108
577 Roberts Viļums 3027 V456 VZ3 03:26 108
578 Edgars Elbergs 3023 Bardepartment V457 VZ3 03:27 107
579 Nauris Enkuzens 3787 Swedbank V458 VZ3 03:27 107
580 Guntis Buks 3886 IronBuks V459 VZ3 03:27 107
581 Ilze Rence 3896 S122 SZ3 03:27 161
582 Oļesja Ciša 3007 S123 SZ3 03:27 161
583 Madara Baltiņa 3338 S124 SZ3 03:27 161
584 Jānis Kopmanis 5042 LSC V460 VB4 03:27 107
585 Andris Drešmanis 6049 DzSK Lokomotīve V461 VL3 03:27 107
586 Laine Kuzmane 5273 S125 SB2 03:28 160
587 Elīna Masteiko 6109 SK Sigulda S126 SL2 03:28 160
588 Zane Lukstiņa 3105 S127 SZ3 03:28 160
589 Dace Jukuma 3184 SK Sigulda S128 SZ3 03:28 160
590 Ieviņa Gaiziņa 3741 VSK Noskrien S129 SZ3 03:28 160
591 Roberts Ivzāns 5494 V462 VB3 03:28 107
592 Mārcis Smalkais 6033 V463 VL2 03:28 107
593 Kaspars Klētnieks 6002 Nūjo vesels V464 VL3 03:28 107
594 Andžejs Čerņavskis 3315 V465 VZ3 03:28 107
595 Kaspars Vilcāns 3318 V466 VZ3 03:28 107
596 Sandis Radziņš 3831 V467 VZ2 03:29 106
597 Emīls Mortuļevs 3716 Siguldas Takas V468 VZ3 03:29 106
598 Gatis Barauskis 13526 V469 VZ3 03:29 106
599 Raimonds Meija 3073 VSK Noskrien V470 VZ3 03:29 106
600 Andris Riekstiņš 3627 V471 VZ3 03:29 106
601 Damiano Savino 13504 Mission V472 VZ3 03:29 106
602 Rimvydas Butkus 3469 V473 VZ3 03:29 106
603 Valdis Sirsniņš 3823 Jaunmārupe V474 VZ3 03:29 106
604 Aivars Ābols 3277 V475 VZ3 03:29 106
605 Mārtiņš Veseris 13525 V476 VZ3 03:29 106
606 Elīna Brigmane 5199 Baldones sieviešu skriešanas komanda S130 SB2 03:29 159
607 Rigonda Germova 5075 S131 SB3 03:29 159
608 Inga Jansone 3373 S132 SZ3 03:29 159
609 Danila Seluto 6079 Exigen Services Latvia #optimized4running V477 VL2 03:29 106
610 Deniss Priščepovs 6020 Zoorbagan V478 VL2 03:29 106
611 Ieva Freidenfelde 3656 S133 SZ3 03:30 159
612 Rolands Trencis 5470 Crossfit Rīdzene / Ezerkauliņi / VSK Noskrien V479 VB2 03:30 106
613 Niklāvs Marauskis 5503 SK Katrīna V480 VBJ 03:30 106
614 Riccardo Martinelli 13502 Mission V481 VZ3 03:30 106
615 Ilvars Auseklis 3654 HimmelGarten V482 VZ3 03:30 106
616 Raivis Broks 3793 SPORTLAND V483 VZ3 03:30 106
617 Kaspars Ļubeckis 3551 Man patīk žirīt! V484 VZ3 03:31 105
618 Ivars Damroze 3445 Damroze Family V485 VZ3 03:31 105
619 Raitis Liepa 3684 DNB banka V486 VZ3 03:31 105
620 Paula Rozenvalde 3540 Kocēnu novads S134 SZ3 03:31 158
621 Agnese Ulanova 13415 Pūre S135 SZ3 03:31 158
622 Didzis Videmanis 5300 Mežsusuri V487 VB2 03:31 105
623 Dace Janeka 5318 Nūjo ar vēju S136 SB3 03:32 157
624 Guntars Kukuļinskis 5337 VSK Noskrien V488 VB2 03:32 105
625 Guntis Erbs 5511 V489 VB3 03:32 105
626 Pavels Mazurs 5509 V490 VB3 03:32 105
627 Jānis Circens 5079 SSK Bebra V491 VBJ 03:32 105
628 Konstantīns Krjačko 6070 Ronakochi V492 VL2 03:32 105
629 Žanis Lulle 6216 BALTAIS V493 VL2 03:32 105
630 Dzintars Petrovs 6225 Rīgas satiksme / Arodbiedrība V494 VL3 03:32 105
631 Armands Lunts 6048 VSK Noskrien V495 VL3 03:32 105
632 Reinis Rasa 6193 V496 VL3 03:32 105
633 Artis Logins 6195 V497 VLJ 03:32 105
634 Raivis Visendorfs 13506 Sportland V498 VZ1 03:32 105
635 Guntars Brauns 3911 V499 VZ3 03:32 105
636 Jānis Liepiņš 3641 Rolling V500 VZ3 03:32 105
637 Viesturs Tomels 3729 V501 VZ3 03:32 105
638 Helmuts Eriņš 3146 Swedbank V502 VZ3 03:32 105
639 Ilgvars Āboltiņš 6142 Maratona Klubs V503 VL4 03:33 104
640 Kārlis Fogelis 6170 V504 VLJ 03:33 104
641 Valters Semjonovs 3091 V505 VZ2 03:33 104
642 Valters Andersons 3217 ATEA V506 VZ2 03:33 104
643 Valdis Ronalds Zvirgzdiņš 3862 V507 VZ2 03:33 104
644 Andris Mežgailis 3522 V508 VZ3 03:33 104
645 Māris Reiniks 3258 V509 VZ3 03:33 104
646 Dāvis Stade 3884 V510 VZ3 03:33 104
647 Ivars Lapše 3057 DzSK Lokomotīve V511 VZ3 03:33 104
648 Mairis Levans 3152 MTB Maratons V512 VZ3 03:33 104
649 Uldis Glāzers 3199 DNB banka V513 VZ3 03:33 104
650 Daiga Greiškāne 5151 VSK Noskrien S137 SB3 03:33 156
651 Lita Dzelme 6089 S138 SL3 03:33 156
652 Inga Bombina 3677 Clean R S139 SZ3 03:33 156
653 Šeilija Maškova 3578 S140 SZ3 03:33 156
654 Andris Eihmanis 15170 V514 VB2 03:33 104
655 Andris Lapiņš 5521 30draugi.lv V515 VB2 03:33 104
656 Māris Katkovskis 5430 V516 VB2 03:33 104
657 Helmuts Knopkens 15278 V517 VB3 03:33 104
658 Dainis Spaliņš 5358 V518 VB4 03:33 104
659 Arvis Skrējāns 6113 V519 VL2 03:33 104
660 Anita Zagorska 5078 S141 SB2 03:34 156
661 Klinta Gritāne 3371 VSK Noskrien S142 SZ2 03:34 156
662 Daiga Rove 3732 S143 SZ3 03:34 156
663 Ina Eigenfelde 3806 Amserv S144 SZ3 03:34 156
664 Gunta Kalniņa 3719 S145 SZ3 03:34 156
665 Līga Boginska 3802 S146 SZ3 03:34 156
666 Atis Vancovičs 5250 VSK Noskrien V520 VB3 03:34 104
667 Juris Rukkalns 5213 RAGANA V521 VB4 03:34 104
668 Weibelzahl Marcel 6132 Majo V522 VL2 03:34 104
669 Sandis Zīvarts 3221 Latvijas Gaisa Satiksme V523 VZ3 03:34 104
670 Toms Cēsnieks 3680 DNB banka V524 VZ3 03:34 104
671 Ģirts Krastiņš 3879 V525 VZ3 03:34 104
672 Raivis Ančs 3080 Velorīts-Gulbene V526 VZ3 03:34 104
673 Arvis Krūmiņš 3536 Negribas, bet skrienu V527 VZ3 03:34 104
674 Artūrs Feldbergs 13544 V528 VZ3 03:34 104
675 Mārtiņš Petrovs 13419 V529 VZ2 03:35 103
676 Jurģis Kļavpurs 3766 VSK Noskrien V530 VZ2 03:35 103
677 Vitālijs Ribakovs 3577 JS Dream Team V531 VZ3 03:35 103
678 Artūrs Dedzis 3252 PULSAR V532 VZ3 03:35 103
679 Uldis Vaicis 3308 SIA LATTELECOM V533 VZ3 03:35 103
680 Mareks Brokāns 3530 V534 VZ3 03:35 103
681 Patriks Strazdiņš 3622 Omniva V535 VZ3 03:35 103
682 Agnese Zīmele 3525 SK Tērauds S147 SZ2 03:35 155
683 Veronika Buhalova 3282 S148 SZ3 03:35 155
684 Ilona Viļumsone 3067 AkmensDizains.lv S149 SZ3 03:35 155
685 Kristaps Kanna 5209 Patria Sportland V536 VB2 03:35 103
686 Dmitrijs Vladimirovs 5421 V537 VB2 03:35 103
687 Ruslans Mamedovs 5001 Binitex V538 VB2 03:35 103
688 Ģirts Strautnieks 5431 V539 VB3 03:35 103
689 Aivars Žugris 5264 V540 VB4 03:35 103
690 Ģirts Bulāns 6047 V541 VL2 03:35 103
691 Arūnas Beržinskas 6151 V542 VL3 03:35 103
692 Evija Šveca 5427 S150 SB3 03:36 154
693 Jana Romanovska 6192 ZEMGALES ZIŅAS S151 SL2 03:36 154
694 Evita Bērziņa 6180 Profesionālis S152 SL3 03:36 154
695 Elena Suveista 13533 _ S153 SZ3 03:36 154
696 Liene Labsvīra 13530 S154 SZ3 03:36 154
697 Evija Čaupale 3225 S155 SZ3 03:36 154
698 Ilze Liepa 13483 S156 SZ3 03:36 154
699 Baiba Heisele 3419 Rare Team S157 SZ3 03:36 154
700 Agris Dreimanis 5329 V543 VB2 03:36 103
701 Aleksis Orlovs 5125 V544 VB3 03:36 103
702 Deivids Stupiņš 5269 Sk Katrīna V545 VBJ 03:36 103
703 Haralds Puriņš 15162 VENDEN V546 VBJ 03:36 103
704 Artis Sproģis 3314 Mēs nebūsim pirmie! V547 VZ2 03:36 103
705 Mārtiņš Naudiņš 3866 TELE2 SSC V548 VZ3 03:36 103
706 Andis Krīgers 3646 Swedbank V549 VZ3 03:36 103
707 Māris Pankoks 3783 Liepājas Vieglatlētikas klubs V550 VZ3 03:36 103
708 Rolands Šusts 3004 V551 VZ3 03:36 103
709 Arvo Soosalu 3510 JK Hermes V552 VZ3 03:36 103
710 Juris Krištobāns 3267 V553 VZ3 03:37 102
711 Pēteris Poga 3527 V554 VZ3 03:37 102
712 Juris Semjonovs 3711 Zemgales ziņas V555 VZ3 03:37 102
713 Māris Penkulis 13543 V556 VZ3 03:37 102
714 Renārs Rapa 3438 V557 VZ3 03:37 102
715 Sabīne Eglīte 5047 Eglīši S158 SB2 03:37 153
716 Ina Balgalve 5040 S159 SB3 03:37 153
717 Marta Tteko 3731 S160 SZ3 03:37 153
718 Iveta Kaverska 3228 SPORTLAND S161 SZ3 03:37 153
719 Dace Skrastiņa 3460 S162 SZ3 03:37 153
720 Ieva Tabore 3436 S163 SZ3 03:38 153
721 Edvīns Vilcāns 5266 Vilki V558 VB2 03:38 102
722 Uldis Zīle 5268 VSK Noskrien V559 VB3 03:38 102
723 Ilgonis Apfelbaums 5297 Maratona klubs V560 VB4 03:38 102
724 Jānis Dainis 15226 Kocēni - 1 V561 VB4 03:38 102
725 Raimonds Kaže 6160 Auces Aeroklubs V562 VL2 03:38 102
726 Krišjānis Neijs 6066 VSK Noskrien V563 VL2 03:38 102
727 Valdis Rozentāls 6201 V564 VL3 03:38 102
728 Jānis Marčinkus 6086 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki V565 VL4 03:38 102
729 Dāvids Ramlavs 3733 V566 VZ1 03:38 102
730 Egils Purviņš 3728 V567 VZ3 03:38 102
731 Kaspars Salenieks 13510 V568 VZ3 03:38 102
732 Toms Užāns 3122 Tasmānijas Velli V569 VZ3 03:38 102
733 Raivis Heiselis 3418 Rare Team V570 VZ3 03:38 102
734 Tõnu Säär 3514 V571 VZ3 03:39 101
735 Edgars Lazda 3909 V572 VZ3 03:39 101
736 Anna Proskurina 5071 S164 SB2 03:39 152
737 Iveta Čopa 3618 S165 SZ3 03:39 152
738 Danute Fībiga-Daukšte 3926 S166 SZ3 03:39 152
739 Ieva Užāne 3123 Tasmānijas Velli S167 SZ3 03:39 152
740 Ruta Virbule 3801 Ezerkauliņi S168 SZ3 03:39 152
741 Elīna Grundāne 3237 S169 SZ3 03:39 152
742 Kristīna Novikova 3504 Swedbank S170 SZ3 03:39 152
743 Kirils Boiko 6031 V573 VL2 03:39 101
744 Ieva Ārberga 5282 Skrien un nūjo Cēsīs S171 SB2 03:40 151
745 Iveta Leja 5445 VSK Noskien S172 SB3 03:40 151
746 Zane Muceniece 6164 Izturība S173 SL2 03:40 151
747 Katrīna Kosmačeva 3543 S174 SZ2 03:40 151
748 Jekaterina Sokunova 3780 Baltais S175 SZ3 03:40 151
749 Ilze Olte 3503 S176 SZ3 03:40 151
750 Agnese Daņiļeviča 3768 COBALT S177 SZ3 03:40 151
751 Antra Sipeniece 3610 S178 SZ3 03:40 151
752 Ivo Zemturis 5428 Tontoni V574 VB2 03:40 101
753 Gunārs Grundštoks 5031 VSK Noskrien / PaBaso.lv V575 VB2 03:40 101
754 Kristaps Heinsbergs 5497 SPORTLAND V576 VBJ 03:40 101
755 Edgars Lešinskis 6159 Siguldas maratona klubs V577 VL3 03:40 101
756 Rolands Rozītis 3734 V578 VZ3 03:40 101
757 Jānis Sēkliņš 3310 V579 VZ3 03:40 101
758 Ģirts Priecums 3383 Benu V580 VZ3 03:40 101
759 Kaspars Kumpiņš 3074 Galeo Consulting V581 VZ3 03:40 101
760 Normunds Langins 3737 VSK Noskrien V582 VZ3 03:41 100
761 Jurģis Vucins 3423 V583 VZ3 03:41 100
762 Arno Strods 3907 V584 VZ3 03:41 100
763 Ansis Ailis 3786 SIA LATTELECOM V585 VZ3 03:41 100
764 Egita Uzule 5184 Saldus Boksa Klubs S179 SB3 03:41 151
765 Ieva Marta Gintere 3632 S180 SZ2 03:41 151
766 Agate Kristapsone 3220 Patria Sportland S181 SZ3 03:41 151
767 Baiba Damberga 3214 SPORTLAND S182 SZ3 03:41 151
768 Zita Ozoliņa 3496 S183 SZ3 03:41 151
769 Ieva Gudina 3621 S184 SZ3 03:41 151
770 Raitis Puriņš 5050 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas V586 VB4 03:41 100
771 Dzintars Dūdiņš 6104 Siguldas Maratona klubs V587 VL3 03:41 100
772 Kristīne Sekace 5326 Kustību telpa S185 SB2 03:42 150
773 Selina Trapp 5324 S186 SBJ 03:42 150
774 Santa Žukovska 3778 S187 SZ3 03:42 150
775 Andis Komarovs 5373 V588 VB2 03:42 100
776 Maris Rudens 5375 V589 VB3 03:42 100
777 Raivis Širmelis 5102 V590 VB3 03:42 100
778 Jānis Līcis 6183 V591 VL2 03:42 100
779 Krists Pakulis 3367 Dobele V592 VZ3 03:42 100
780 Raivis Cakuls 3088 Cakuli V593 VZ3 03:42 100
781 Jean-Marc Lafleur 13501 Mission V594 VZ3 03:42 100
782 Vilmārs Mangalis 3386 Pēdējā elpa V595 VZ3 03:42 100
783 Juris Gaidelis 3248 Maratona klubs V596 VZ3 03:42 100
784 Māris Dembovskis 3742 V597 VZ3 03:42 100
785 Kristians Grinbergs 3030 Lynxdojo V598 VZ2 03:43 100
786 Andris Zībergs 3468 Cepu cepu V599 VZ3 03:43 100
787 Ingus Mednis 3151 Saldus Boksa Klubs V600 VZ3 03:43 100
788 Aivars Ozolnieks 3767 SAULKRASTI V601 VZ3 03:43 100
789 Jānis Labsvīrs 3821 V602 VZ3 03:43 100
790 Inese Sirmā 6198 S188 SL3 03:43 149
791 Laura Cepurīte 3304 S189 SZ3 03:43 149
792 Dace Graudiņa 3769 S190 SZ3 03:43 149
793 Sanita Šaitere 3545 S191 SZ3 03:43 149
794 Armands Zvejnieks 5170 Moller Auto Ventspils V603 VB2 03:43 100
795 Ģirts Žagars 5179 V604 VB2 03:43 100
796 Dainis Saukāns 6005 V605 VL3 03:43 100
797 Dana Zandersone 5182 Swedbank S192 SB2 03:44 149
798 Ilze Rata 6080 Exigen Services Latvia #optimized4running S193 SL4 03:44 149
799 Sanita Čivča 13542 S194 SZ3 03:44 149
800 Aivis Putnāns 6175 Venden V606 VL2 03:44 99
801 Māris Vīlips 6006 V607 VL3 03:44 99
802 Elvis Veisbergs 3201 Saldus Boksa klubs V608 VZ2 03:44 99
803 Gints Zvirbulis 3869 V609 VZ2 03:44 99
804 Kristaps Muzikants 3106 Exigen Services Latvia #optimized4running V610 VZ3 03:44 99
805 Aleksandrs Sokolovs 3219 Patria Sportland V611 VZ3 03:45 99
806 Kaspars Dzērve 3084 SK Tērauds V612 VZ3 03:45 99
807 Oskars Silkalns 3753 V613 VZ3 03:45 99
808 Nauris Kalniņš 3037 V614 VZ3 03:45 99
809 Viesturs Misiņš 3097 V615 VZ3 03:45 99
810 Marta Lapiņa 5150 S195 SB2 03:45 148
811 Zane Dziļuma 5051 S196 SB2 03:45 148
812 Kristīne Slikšāne 5418 VSK Noskrien S197 SB3 03:45 148
813 Marta Heringa 5524 SPORTLAND S198 SBJ 03:45 148
814 Kaidi Keir Kukk 16097 Salomon Taku skrējējs S199 SLJ 03:45 148
815 Madara Rutkovska 13528 Domdaris S200 SZ3 03:45 148
816 Elīna Gloda 13407 S201 SZ3 03:45 148
817 Santa Japeniņa 3009 S202 SZ3 03:45 148
818 Aldis Kešāns 5189 V616 VB2 03:45 99
819 Gunta Reinicāne 5070 S203 SB2 03:46 147
820 Natalija Zeņina 5357 S204 SB3 03:46 147
821 Ieva Biedrīte 6016 Grauda Spēks S205 SL2 03:46 147
822 Lauris Zilveris 5187 Pīļtēviņa pārgājiens V617 VB2 03:46 98
823 Valdis Kravaļs 3413 V618 VZ3 03:46 98
824 Reinis Eglītis 3585 V619 VZ3 03:46 98
825 Sandijs Madrevics 3805 Lone Wolf V620 VZ3 03:46 98
826 Andrey Zhdanov 3305 V621 VZ3 03:46 98
827 Ervīns Ozoliņš 6024 SK CONCOMBRES V622 VL3 03:47 98
828 Imants Ločmelis 6068 Nūjo ar vēju V623 VL4 03:47 98
829 Arnis Vanters 3614 SK Spēks V624 VZ3 03:47 98
830 Agnese Treilone 5302 SPORTLAND S206 SB2 03:47 147
831 Lita Marauska 5502 SK Katrīna S207 SB3 03:47 147
832 Maruta Zariņa 3763 S208 SZ3 03:47 147
833 Ruta Malacanova 3660 Swedbank S209 SZ3 03:47 147
834 Matīss Lakovics 5368 V625 VB2 03:47 98
835 Kristians Lipše 15262 _ V626 VB2 03:47 98
836 Dmitrijs Minajevs 5345 Rudzupuķu spēks V627 VB2 03:47 98
837 Lelde Spriņģe 5045 S210 SB2 03:48 146
838 Jana Ozola 5299 SIA LATTELECOM S211 SB3 03:48 146
839 Svetlana Maskaļa 3168 Maratona klubs S212 SZ3 03:48 146
840 Uldis Brūns 5395 V628 VB4 03:48 97
841 Patriks Purviņš 3697 SK Katrīna V629 VZ2 03:48 97
842 Elvis Bernhards 3341 Animal planet V630 VZ3 03:48 97
843 Renārs Reiniks 3409 V631 VZ3 03:48 97
844 Jānis Pārums 3849 Projekts Etiopietis V632 VZ3 03:48 97
845 Nauris Krūmiņš 13538 V633 VZ3 03:48 97
846 Intars Jansons 3795 SPORTLAND V634 VZ3 03:48 97
847 Toms Šulmanis 3861 COBALT V635 VZ3 03:48 97
848 Sandra Bruņeniece 5234 VSK Noskrien S213 SBJ 03:49 145
849 Zinta Simanoviča 5378 S214 SBJ 03:49 145
850 Ilona Bēmere 3204 Baldones sieviešu skriešanas komanda S215 SZ3 03:49 145
851 Laura Freimane 3602 S216 SZ3 03:49 145
852 Edgars Bergs 5422 VSK Noskrien V636 VB2 03:49 97
853 Normunds Grava 5111 V637 VB3 03:49 97
854 Uldis Galdiņš 5316 LabaDaba V638 VB3 03:49 97
855 Artūrs Topecs 6017 SK Dzērvene II V639 VL2 03:49 97
856 Jurģis Urtāns 6069 VANAGI V640 VL2 03:49 97
857 Guna Sprūde 5265 VSK Noskrien S217 SB2 03:50 145
858 Marika Pazare 5312 Swedbank S218 SB2 03:50 145
859 Elīna Ozola 15194 S219 SB2 03:50 145
860 Ilze Zavicka 5330 Siguldas Maratona klubs S220 SB3 03:50 145
861 Jolanta Ivanova 6018 VSK Noskrien S221 SL2 03:50 145
862 Sabīne Prikule 3255 Pingvīni S222 SZ3 03:50 145
863 Jurģis Baumeisters 5346 V641 VB2 03:50 97
864 Edgars Kviatkovskis 3082 Eco Teh Baltia V642 VZ2 03:50 97
865 Gustavs Zvīnis 3790 SPORTLAND V643 VZ2 03:50 97
866 Andis Tiļčiks 3124 Smiltene V644 VZ3 03:50 97
867 Helmuts Vilgerts 3692 DPD V645 VZ2 03:51 96
868 Edžus Cābulis 3119 BKP V646 VZ3 03:51 96
869 Mārtiņš Lauzis 3744 AVENĪTE V647 VZ3 03:51 96
870 Uldis Doniņš 3164 Moller Auto Ventspils / MRC V648 VZ3 03:51 96
871 Pauls Jansons 3797 ATEA Global Services V649 VZ3 03:51 96
872 Elīna Tolokonceva 5212 VSK Noskrien S223 SB2 03:51 144
873 Laila Ceika 5059 S224 SB4 03:51 144
874 Dace Blūma 6220 Inov8 I OSVeikals.lv S225 SL2 03:51 144
875 Arta Beitāne 3881 Adidas runners | Riga S226 SZ2 03:51 144
876 Gundega Vācere 3681 DNB banka S227 SZ2 03:51 144
877 Linda Meškovska 3620 Gjensidige S228 SZ3 03:51 144
878 Daina Rusule 3319 S229 SZ3 03:51 144
879 Gundega Seile 3569 S230 SZ3 03:51 144
880 Gunta Jirgensone 3506 Swedbank S231 SZ3 03:51 144
881 Nora Zvirbule 3853 S232 SZ3 03:51 144
882 Lelde Strautiņa 3598 S233 SZ3 03:51 144
883 Mārtiņš Vilemsons 5172 VSK Noskrien V650 VB2 03:51 96
884 Indars Melzobs 5174 VSK Noskrien V651 VB2 03:51 96
885 Māris Šūpols 6165 VSK Noskrien / SVK Madona V652 VL3 03:51 96
886 Ilze Boldāne 5248 S234 SB3 03:52 144
887 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3366 VSK Noskrien S235 SZ3 03:52 144
888 Dana Rudzīte-Ločmele 3281 S236 SZ3 03:52 144
889 Normunds Kronbergs 5350 V653 VB2 03:52 96
890 Mareks Celmiņš 5185 Biznesa parks ABAVA V654 VB2 03:52 96
891 Normunds Zauls 5019 Limbaži V655 VB3 03:52 96
892 Igors Jegorovs 6188 V656 VL2 03:52 96
893 Edgars Zaķis 6185 VSK Noskrien V657 VL2 03:52 96
894 Ainārs Kļaviņš 3126 Overly V658 VZ3 03:52 96
895 Viesturs Tohvs 3803 V659 VZ3 03:52 96
896 Māris Melderis 3839 V660 VZ3 03:53 95
897 Gints Fjodorovs 3808 Amserv V661 VZ3 03:53 95
898 Jurijs Ponomarjovs 3593 V662 VZ3 03:53 95
899 Aivars Beldavs 3345 V663 VZ3 03:53 95
900 Linda Loce 5038 Lynxdojo S237 SB2 03:53 143
901 Līga Brence 3854 S238 SZ3 03:53 143
902 Laine Līsmane 3863 S239 SZ3 03:53 143
903 Pārsla Sizova 3502 S240 SZ3 03:53 143
904 Kristīne Krūmiņa 3834 Miķeļa alus S241 SZ3 03:53 143
905 Rasma Pušpure 3155 S242 SZ3 03:53 143
906 Igors Trofimenko 6072 V664 VL2 03:53 95
907 Anna Brokāne 5096 Solis Dabā S243 SB2 03:54 142
908 Benita Ločmele 5118 Nūjo ar vēju S244 SB4 03:54 142
909 Evita Rozenfelde 3410 S245 SZ3 03:54 142
910 Guna Gavare 3524 S246 SZ3 03:54 142
911 Liene Balode-Pacere 3584 Otis Latvia S247 SZ3 03:54 142
912 Baiba Bērziņa 3520 S248 SZ3 03:54 142
913 Lija Ruperte 3846 Olainfarm S249 SZ3 03:54 142
914 Annika Vīķe 3921 S250 SZ3 03:54 142
915 Tatjana Bogdaņeca 3649 Lawerton S251 SZ3 03:54 142
916 Edgars Ezers 5493 Dabas Dots V665 VB2 03:54 95
917 Kārlis Kurtišs 3232 SPORTLAND V666 VZ3 03:54 95
918 Gvido Lieknis 3222 SUBARU AD REM Auto V667 VZ3 03:54 95
919 Armands Kūkajs 3639 V668 VZ3 03:55 94
920 Andris Plūme 3669 V669 VZ3 03:55 94
921 Ilva Kārkliņa 5278 S252 SB3 03:55 142
922 Aija Dzeņkovska 5000 Nūjo vesels S253 SB3 03:55 142
923 Dace Pauriņa 3760 S254 SZ3 03:55 142
924 Kristīne Gromova 3498 S255 SZ3 03:55 142
925 Gundars Bēms 5355 V670 VB2 03:55 94
926 Deniss Čebanovs 5298 Maratona klubs V671 VB3 03:55 94
927 Sigita Vāce 6202 SMILE&Run S256 SL2 03:56 141
928 Daina Jurķe 6203 S257 SL2 03:56 141
929 Maija Olšteina 3727 Žurnāls SANTA S258 SZ2 03:56 141
930 Vita Duļbinska 3226 SPORTLAND S259 SZ3 03:56 141
931 Ina Kalugina 3567 SMILE&Run S260 SZ3 03:56 141
932 Līva Felsberga 3709 S261 SZ3 03:56 141
933 Baiba Bolgzda 3691 Nūjo vesels S262 SZ3 03:56 141
934 Dina Zūdiņa 3465 S263 SZ3 03:56 141
935 Terēze Rocēna 3006 S264 SZ3 03:56 141
936 Roberts Šveicers 5167 DzSK Lokomotīve V672 VB2 03:56 94
937 Raivis Kirhners 5048 V673 VB2 03:56 94
938 Endijs Melecis 5518 If Apdrošināšana V674 VB2 03:56 94
939 Pēteris Leja 6205 individuāli V675 VL4 03:56 94
940 Rainers Grigors 3173 V676 VZ1 03:57 94
941 Juris Līpacis 3021 V677 VZ3 03:57 94
942 Guntars Priede 3400 V678 VZ3 03:57 94
943 Aigars Peika 3756 V679 VZ3 03:57 94
944 Jānis Malcenieks 3636 V680 VZ3 03:57 94
945 Maira Ķikure 5181 SPORTLAND S265 SB2 03:57 141
946 Ērika Urtāne 5119 VANAGI S266 SB2 03:57 141
947 Līga Pakalna 5095 KROKUS S267 SB2 03:57 141
948 Baiba Sīmane 5177 RedFrog S268 SB2 03:57 141
949 Anete Astaševska 3441 SK Katrīna S269 SZ3 03:58 140
950 Līga Safronova 3550 S270 SZ3 03:58 140
951 Zane Galdiņa 3347 Smiling runnner S271 SZ3 03:58 140
952 Kristīna Rutkauska 3671 S272 SZ3 03:58 140
953 Einārs Mednis 6139 V681 VL3 03:58 93
954 Haralds Iesalnieks 3855 V682 VZ2 03:58 93
955 Raimonds Švanks 3788 ATKAL JAUNS NAMS V683 VZ3 03:58 93
956 Edvīns Helmanis 3888 AMSERV V684 VZ3 03:58 93
957 Aigars Eglājs 3022 Pa Vienam V685 VZ3 03:58 93
958 Arvis Birkmanis 3251 V686 VZ3 03:59 93
959 Ēriks Kārklinš 3893 Ādaži-Līgatne V687 VZ3 03:59 93
960 Kārlis Proboks 3762 V688 VZ3 03:59 93
961 Zane Auziņa 3905 S273 SZ3 03:59 139
962 Madara Tīģere 6064 S274 SLJ 03:59 139
963 Marika Toma 3599 Swedbank S275 SZ3 03:59 139
964 Laura Valaine 3333 S276 SZ3 03:59 139
965 Ilze Zvīdriņa 3415 S277 SZ3 03:59 139
966 Krists Legzdiņš 5505 LMT V689 VB2 03:59 93
967 Ingars Šakalis 5113 VSK Noskrien V690 VB2 03:59 93
968 Kristers Ozoliņš 5320 V691 VBJ 03:59 93
969 Luther Robert 16085 V692 VL3 03:59 93
970 Aija Kļaviņa 5219 SK Dzērvene S278 SB2 04:00 139
971 Ilze Fogele 5194 SK Sigulda S279 SB2 04:00 139
972 Aļona Dobele 3516 Zoorbagan S280 SZ3 04:00 139
973 Inese Jevsejčika 3301 Maratona klubs S281 SZ3 04:00 139
974 Inga Vītuma-Jaunzeme 3882 ALLE HOP S282 SZ3 04:00 139
975 Arta Kudlāne 3820 Čop čop čop S283 SZ3 04:00 139
976 Kārlis Cinis 5267 V693 VB2 04:00 93
977 Mārtiņš Rāzna 5123 SSK Bebra V694 VB3 04:00 93
978 Arnis Mālbergs 6208 VSK Noskrien V695 VL2 04:00 93
979 Märt Lääts 6177 V696 VL4 04:00 93
980 Elvijs Padēls 3643 Rolling V697 VZ3 04:00 93
981 Daniel Lopes Martins 6169 V698 VLJ 04:01 92
982 Nils Eduards Jakobsons 3192 Lynxdojo V699 VZ2 04:01 92
983 Juris Kārkliņš 3644 Dobeles Dzirnavnieks V700 VZ3 04:01 92
984 Zigmārs Mazulis 3327 V701 VZ3 04:01 92
985 Raimonds Peļņa 13539 30draugi.lv V702 VZ3 04:01 92
986 Edgars Kirhners 3566 V703 VZ3 04:01 92
987 Aiga Vīdmane 5058 S284 SB3 04:01 138
988 Katrīna Bērziņa 5226 SPORTLAND S285 SBJ 04:01 138
989 Jana Puze 6196 VSK Noskrien S286 SL2 04:01 138
990 Iveta Kalēja 3385 S287 SZ3 04:01 138
991 Santa Popova 3422 S288 SZ3 04:01 138
992 Ieva Smilga 3607 Žurnāls EJ S289 SZ3 04:01 138
993 Zane Paikena 3271 S290 SZ3 04:01 138
994 Ilze Zēberga 3134 Maratona klubs S291 SZ3 04:01 138
995 Ivars Frickauss 5334 V704 VB2 04:01 92
996 Dainis Norītis 5409 Līgatnes papīrfabrika V705 VB4 04:01 92
997 Nauris Spalviņš 6209 V706 VL2 04:01 92
998 Laura Veličko 5478 KMKVP S292 SB2 04:02 138
999 Dace Ancāne 6174 Venden S293 SL2 04:02 138
1000 Simona Skalberga 3470 2 KOKI S294 SZ3 04:02 138
1001 Kristīne Kadaša 3083 S295 SZ3 04:02 138
1002 Mārtiņš Mazlazdiņš 15246 V707 VB2 04:02 92
1003 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene V708 VLJ 04:02 92
1004 Ēriks Apšenieks 3883 V709 VZ3 04:02 92
1005 Andis Gailitis 3704 V710 VZ3 04:02 92
1006 Ēriks Roze 3453 V711 VZ3 04:03 91
1007 Vladimirs Tiščenko 3063 VSK Noskrien V712 VZ3 04:03 91
1008 Linda Beldava 5025 VSK Noskrien Vāveres S296 SB2 04:03 137
1009 Vija Olte 5143 S297 SB2 04:03 137
1010 Iveta Niedre 6065 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien S298 SL3 04:03 137
1011 Sniga Promberga 3077 CrossFit Rīdzene 1 S299 SZ3 04:03 137
1012 Māris Mihaļskis 5432 V713 VB2 04:03 91
1013 Aigars Tohters 5018 V714 VB2 04:03 91
1014 Edmunds Gržibovskis 6052 VSK noskrien / SK Dzērvene V715 VL3 04:03 91
1015 Līga Vībure 5046 S300 SB2 04:04 136
1016 Liene Zute 3745 S301 SZ2 04:04 136
1017 Lana Lindermane 3387 S302 SZ3 04:04 136
1018 Lelde Vancoviča 3272 Nūjo vesels S303 SZ3 04:04 136
1019 Inga Nartiša 3532 MAILIGEN S304 SZ3 04:04 136
1020 Ilvija Bendzika 3703 S305 SZ3 04:04 136
1021 Viktorija Maksimova 3243 S306 SZ3 04:04 136
1022 Jolanta Āboltiņa 3193 Lynxdojo S307 SZ3 04:04 136
1023 Liene Mudrova 5145 S308 SB2 04:05 136
1024 Natālija Joničenko 3604 Gjensidige S309 SZ3 04:05 136
1025 Monika Lemese 3560 LSC S310 SZ3 04:05 136
1026 Madara Ozola 3149 Saldus Boksa Klubs S311 SZ3 04:05 136
1027 Rudīte Bērziņa 3847 Olainfarm S312 SZ3 04:05 136
1028 Sanita Kalniņa 3581 S313 SZ3 04:05 136
1029 Dace Hildebrante 3263 S314 SZ3 04:05 136
1030 Guna Skrodere 3665 S315 SZ3 04:05 136
1031 Mārtiņš Vadzis 5456 V716 VB2 04:05 91
1032 Vadims Stepanovs 5247 Moller Auto Ventspils V717 VB2 04:05 91
1033 Kristaps Vēzis 3256 ATEA Global Services V718 VZ2 04:05 91
1034 Dainis Romāns 3404 V719 VZ2 04:05 91
1035 Edgars Mežvēvers 3099 V720 VZ3 04:05 91
1036 Carlandrea Vittorio 13505 Mission V721 VZ3 04:06 90
1037 Raimonds Freimanis 3391 V722 VZ3 04:06 90
1038 Madars Ozoliņš 3421 V723 VZ3 04:06 90
1039 Māris Sauka 3874 V724 VZ3 04:06 90
1040 Guntars Balodis 3475 V725 VZ3 04:06 90
1041 Sanita Rāviņa 5438 #art #smart #love S316 SB2 04:06 135
1042 Inese Neilande 5243 Kača liek skriet! S317 SB3 04:06 135
1043 Gunta Ozoliņa 5242 S318 SB3 04:06 135
1044 Renāte Šmite 5139 Lielvārdes zaķenes S319 SBJ 04:06 135
1045 Ieva Tāle-Stangute 6116 Baldones sieviešu skriešanas komanda S320 SL2 04:06 135
1046 Baiba Indrāne - Ābola 3623 VSK Noskrien Blonde S321 SZ3 04:06 135
1047 Yuliya Boiko 13512 S322 SZ3 04:06 135
1048 Dace Keirāne 3087 S323 SZ3 04:06 135
1049 Anna Viljamaa 13509 S324 SZ3 04:06 135
1050 Eva Tuuppa 3408 S325 SZ3 04:06 135
1051 Edgars Fecers 5498 SPORTLAND V726 VBJ 04:06 90
1052 Edgars Grigorjevs 15202 V727 VBJ 04:06 90
1053 Ieva Ozoliņa 5034 AkmensDizains.lv S326 SB2 04:07 135
1054 Inga Vate 5086 S327 SB3 04:07 135
1055 Laura Barauska 3856 S328 SZ2 04:07 135
1056 Sandra Gaile 3755 Izturība S329 SZ3 04:07 135
1057 Agnese Ose 3464 S330 SZ3 04:07 135
1058 Inese Kramzaka 3249 SK Sigulda S331 SZ3 04:07 135
1059 Līga Kūla 3275 S332 SZ3 04:07 135
1060 Liene Zālmane 3358 Zemgales Ziņas S333 SZ3 04:07 135
1061 Matthew Ettl 5508 www.linguafranca.lv V728 VB3 04:07 90
1062 Kārlis Ertmanis 5215 Baltais V729 VB3 04:07 90
1063 Mārtiņš Vološčuks 3320 SK Katrīna V730 VZ3 04:07 90
1064 Matīss Vargulis 3725 Veikparks.lv V731 VZ3 04:07 90
1065 Jānis Kaupers 3679 DPD V732 VZ3 04:07 90
1066 Raitis Birznieks 3922 If Apdrošināšana V733 VZ3 04:08 90
1067 Andris Iesalnieks 13536 Sporta iela V734 VZ3 04:08 90
1068 Inese Otomere 6181 S334 SL2 04:08 134
1069 Juta Muravska 3637 S335 SZ2 04:08 134
1070 Marta Tamane 3595 Eži S336 SZ2 04:08 134
1071 Kristīne Stendzeniece 3606 Jovitas dzimšanas diena S337 SZ3 04:08 134
1072 Agnese Klints 3818 Rush B S338 SZ3 04:08 134
1073 Eleonora Pērkone 3694 KNAUF S339 SZ3 04:08 134
1074 Gundega Groma 3629 S340 SZ3 04:08 134
1075 Inese Zepa 3238 Ašās kājas ZID S341 SZ3 04:08 134
1076 Diāna Spila 3726 S342 SZ3 04:08 134
1077 Zigmunds Vītiņš 5030 V735 VB3 04:08 90
1078 Raimonda Kalniņa 5433 Vientuļais vilks S343 SB2 04:09 134
1079 Diāna Ivanova 3499 S344 SZ3 04:09 134
1080 Inga Vīksna 3541 Vaidava S345 SZ3 04:09 134
1081 Jānis Skujenieks 5419 V736 VB2 04:09 89
1082 Oskars Damroze 5293 Damroze Family V737 VBJ 04:09 89
1083 Māris Krūmiņš 3218 ATEA Global Services V738 VZ3 04:09 89
1084 Oskars Bičkovs 13540 V739 VZ3 04:09 89
1085 Dāniels Ziemelis 3239 Ašās kājas ZID V740 VZ1 04:10 89
1086 Atis Jakovlevs 3871 V741 VZ3 04:10 89
1087 Viktors Griņevičs 3715 ABC Software V742 VZ3 04:10 89
1088 Blaž Cugmas 13515 V743 VZ3 04:10 89
1089 Dainis Mors 3008 V744 VZ3 04:10 89
1090 Alise Piese 3352 S346 SZ2 04:10 133
1091 Austra Dobrovoļska 3845 Olainfarm S347 SZ3 04:10 133
1092 Iveta Brezinska 3284 S348 SZ3 04:10 133
1093 Maruta Eriņa 3579 S349 SZ3 04:10 133
1094 Gita Pavlova 13520 S350 SZ3 04:10 133
1095 Jānis Deksnis 6231 Swedbank V745 VL2 04:10 89
1096 Laura Melbārde 3859 Labdako Events S351 SZ3 04:11 133
1097 Liene Katarina 3835 S352 SZ3 04:11 133
1098 Ilze Volfa-kirilova 3750 Kalnu zaķenes S353 SZ3 04:11 133
1099 Maksims Leščinskis 5448 Zoorbagan V746 VB3 04:11 88
1100 Uldis Velps 6131 VSK Noskrien V747 VL3 04:11 88
1101 Jānis Krumulds 3268 V748 VZ3 04:11 88
1102 Jānis Vēveris 3156 V749 VZ3 04:12 88
1103 Jānis Jākobsons 3828 AJ Racing V750 VZ3 04:12 88
1104 Aivars Mozulis 3885 Engures sportam V751 VZ3 04:12 88
1105 Zanda Kārkliņa 6115 Baldones sieviešu skriešanas komanda S354 SL3 04:12 132
1106 Aiga Turčina 3207 SPORTLAND S355 SZ2 04:12 132
1107 Dace Podkalne 13522 vsk noskrien blond S356 SZ3 04:12 132
1108 Renāte Krūze 3443 S357 SZ3 04:12 132
1109 Artis Līcītis 5014 VSK Noskrien V752 VB2 04:12 88
1110 Ģirts Goško 5479 Piedzīvojumu meklētāji V753 VB2 04:12 88
1111 Gints Eglītis 5203 SIA LATTELECOM V754 VB3 04:12 88
1112 Marts Kalniņš 5037 Vidzemes Būvserviss V755 VB3 04:12 88
1113 Ruslans Šuļga 6197 Maratona klubs/Liepāja V756 VL2 04:12 88
1114 Antra Lukševica 5144 VSK Noskrien / Divplākšņi S358 SB2 04:13 132
1115 Frančeska Pranča 5063 VSK Noskrien S359 SBJ 04:13 132
1116 Kristīne Groma 3630 S360 SZ2 04:13 132
1117 Daiga Līne 3829 AJ Racing S361 SZ3 04:13 132
1118 Ingija Cēbere 3159 Saldus Boksa klubs S362 SZ3 04:13 132
1119 Ilze Galviņa 3363 S363 SZ3 04:13 132
1120 Māris Zundāns 5439 V757 VB2 04:13 88
1121 Markuss Gaļinovskis 15250 STIRNUBUKS/RUN4SUN V758 VBJ 04:13 88
1122 Arnis Pokšāns 6054 Abas Kreisās Kājas V759 VL3 04:13 88
1123 Raimonds Plavgo 3473 Sellit V760 VZ3 04:13 88
1124 Kristīne Jansone 5444 Swedbank S364 SB3 04:14 131
1125 Aija Rogāle 6044 KROKUS S365 SL3 04:14 131
1126 Laura Igaviņa 6173 SK Lejasciems S366 SLJ 04:14 131
1127 Ilze Goša 3033 Maratona klubs S367 SZ3 04:14 131
1128 Aija Rozenfelde 3429 Jaunmārupe skrien S368 SZ3 04:14 131
1129 Leva Rassa 3298 S369 SZ3 04:14 131
1130 Evita Riekstiņa 3798 S370 SZ3 04:14 131
1131 Konstantins Grišulis 10375 V761 VB2 04:14 87
1132 Marija Vasiļjeva 6199 S371 SL2 04:15 131
1133 Egita Ošiņa 13423 S372 SZ2 04:15 131
1134 Linda Vildava 3511 Swedbank S373 SZ2 04:15 131
1135 Madara Kraukle 3402 S374 SZ3 04:15 131
1136 Inese Bāriņa 3634 S375 SZ3 04:15 131
1137 Līga Ganiņa 3141 S376 SZ3 04:15 131
1138 Ieva Lorence 3531 S377 SZ3 04:15 131
1139 Kristīne Leja 3631 S378 SZ3 04:15 131
1140 Andris Segliņš 5485 Segliņa Sporta Skola V762 VB2 04:15 87
1141 Arvīds Pelēcis 5423 V763 VBJ 04:15 87
1142 Mārtiņš Eglijs 6090 Tikko precējušies V764 VL2 04:15 87
1143 Alfonso Jesus Diaz Solis 16073 Mission V765 VL2 04:15 87
1144 Niklāvs Kadiķis 3411 V766 VZ2 04:15 87
1145 Uģis Pauriņš 3758 V767 VZ3 04:15 87
1146 Arnis Kārkliņš 3658 V768 VZ3 04:15 87
1147 Teo Jermaks 3492 Laimaskoks V769 VZ1 04:16 87
1148 Mārtiņš Leja 13431 V770 VZ3 04:16 87
1149 Mārtiņš Kirma 3891 V771 VZ3 04:16 87
1150 Žanna Vanaga 5257 VSK Noskrien S379 SB3 04:16 130
1151 Pēteris Trubačs 5429 Preiļi V772 VB3 04:16 87
1152 Jānis Ozols 6125 SPORTLAND V773 VL2 04:16 87
1153 Santa Birģele 5027 S380 SB2 04:17 130
1154 Sandra Melgalve 5271 Nūjo vesels S381 SB3 04:17 130
1155 Simona Ozola-Ozoliņa 6062 S382 SL2 04:17 130
1156 Lauma Muceniece 3355 S383 SZ3 04:17 130
1157 Ieva Pastare 13532 S384 SZ3 04:17 130
1158 Rūdolfs Karss 5239 DNB banka V774 VB2 04:17 86
1159 Gatis Dzilums 13534 V775 VZ3 04:17 86
1160 Toms Kaufmanis 6099 Maratona klubs / Sportacentrs.com V776 VLJ 04:18 86
1161 Dmitrijs Kižla 3852 Binitex V777 VZ3 04:18 86
1162 Sintija Bite 5035 S385 SB2 04:18 129
1163 Ilona Ozoliņa 5141 Exigen Services Latvia #optimized4running S386 SB2 04:18 129
1164 Elīna Rozīte 6235 ROMAT FOREST S387 SL2 04:18 129
1165 Sigita Muratova 13403 S388 SZ2 04:18 129
1166 Margita Lagzdiņa 3306 S389 SZ3 04:18 129
1167 Līga Naumova 3687 S390 SZ3 04:18 129
1168 Lelde Preise-Šemele 3495 Moller Auto Ventspils S391 SZ3 04:18 129
1169 Aira Semjonova 3092 S392 SZ3 04:18 129
1170 Guntis Rasims 5129 Rēzeknes novads V778 VB2 04:18 86
1171 Armands Andersons 5442 V779 VB2 04:18 86
1172 Mareks Strihors 5404 V780 VB3 04:18 86
1173 Alise Putraima 15254 Salomon | Taku Skrējējs S393 SB2 04:19 129
1174 Karīna Svikle 5383 PANATTA S394 SB2 04:19 129
1175 Zane Ivanāne 5484 VSK Noskrien Blonde S395 SB2 04:19 129
1176 Signija Elva Lapa 3323 Autostarts.lv S396 SZ2 04:19 129
1177 Marija Mašonkina 3713 S397 SZ3 04:19 129
1178 Aivars Veiss 5477 VSK Noskrien V781 VB4 04:19 86
1179 Zane Dille 5276 S398 SB3 04:20 128
1180 Ilga Melne 5164 Olainfarm S399 SBJ 04:20 128
1181 Marta Suveizda 5305 Ergli - Suure-Jaani S400 SBJ 04:20 128
1182 Yevheniia Ten 3575 S401 SZ2 04:20 128
1183 Inese Reinholde 3490 Laimaskoks S402 SZ3 04:20 128
1184 Edgars Krastiņš 3827 V782 VZ3 04:20 85
1185 Vents Krieviņš 3376 V783 VZ3 04:20 85
1186 Arnis Ķēniņš 3653 V784 VZ3 04:21 85
1187 Margarita Petelina 5356 S403 SB3 04:21 128
1188 Zane Visendorfa 3212 Sportland S404 SZ3 04:21 128
1189 Diāna Davidova 3382 ZEMGALES ZIŅAS S405 SZ3 04:21 128
1190 Armands Auziņš 5049 V785 VB3 04:21 85
1191 Normunds Šibeiks 5065 Nūjo priekam V786 VB3 04:21 85
1192 Sergejs Maslobojevs 6034 V787 VL2 04:21 85
1193 Ilona Sedleniece 5341 S406 SB3 04:22 127
1194 Inese Vectirāne 3375 S407 SZ3 04:22 127
1195 Solvita Bērziša 3108 Exigen Services Latvia #optimized4running S408 SZ3 04:22 127
1196 Jānis Gora 5057 V788 VB2 04:22 85
1197 Maximilian Schulz 15186 V789 VBJ 04:22 85
1198 Signija Vītola 5252 ATEA Global Services S409 SB2 04:23 127
1199 Ilze Smilga 6071 DOMDARIS S410 SL3 04:23 127
1200 Laura Riekstiņa - Zauska 3840 Mangusti S411 SZ3 04:23 127
1201 Ingūna Semjonova 3710 Zemgales ziņas S412 SZ3 04:23 127
1202 Ginta Martinsone 3657 S413 SZ3 04:23 127
1203 Māris Strautnieks 5519 ROMAT FOREST V790 VB2 04:23 84
1204 Nauris Pļaviņš 5091 AkmensDizains.lv V791 VB2 04:23 84
1205 Mārcis Fogels 5193 SK Sigulda V792 VB2 04:23 84
1206 Kaspars Pētersons 6032 VSK Noskrien V793 VL2 04:23 84
1207 Ilze Leščinska 5449 Zoorbagan S414 SB2 04:24 126
1208 Elīna Reire 3229 SPORTLAND S415 SZ2 04:24 126
1209 Laila Rozīte 3484 VSK Noskrien S416 SZ3 04:24 126
1210 Ruta Saliņa 3336 S417 SZ3 04:24 126
1211 Sandis Cakuls 3919 If Apdrošināšana V794 VZ3 04:24 84
1212 Andris Vītoliņš 3718 V795 VZ3 04:24 84
1213 Kaspars Karklins 16089 V796 VL3 04:25 84
1214 Andris Rozenbergs 6108 SK Sigulda V797 VL3 04:25 84
1215 Ģirts Vaitužis 3488 Swedbank V798 VZ3 04:25 84
1216 Laura Rusule 3394 S418 SZ3 04:25 126
1217 Karīna Agafonova 5370 TRXCēsis S419 SB2 04:26 125
1218 Zenta Lakovica 3564 S420 SZ3 04:26 125
1219 Aiga Rozenberga 3187 SK Sigulda S421 SZ3 04:26 125
1220 Agris Meilerts 15210 Latvijas Finieris Mežs V799 VB3 04:26 83
1221 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien V800 VL2 04:26 83
1222 Raimonds Meiruška 3640 V801 VZ3 04:26 83
1223 Māris Avotiņš 16121 _ V802 VL3 04:27 83
1224 Valdis Iļjanovs 3448 PĒDĒJĀ ELPA V803 VZ3 04:27 83
1225 Juris Platgalvis-Bancāns 3420 V804 VZ3 04:27 83
1226 Evita Ozola 6076 VSK Noskrien S422 SL2 04:27 125
1227 Olga Mikulova 3270 VSK Noskrien S423 SZ3 04:28 124
1228 Artūrs Sņegovičs 5108 V805 VB2 04:28 83
1229 Kaupo Voormansik 5306 Ergli - Suure-Jaani V806 VB2 04:28 83
1230 Andris Rosickis 5420 Cukuri V807 VB3 04:28 83
1231 Dainis Driņķis 5084 DzSK Lokomotīve V808 VB3 04:28 83
1232 Edgars Rūtiņš 6101 Maratona Klubs V809 VL3 04:28 83
1233 Reinis Ozoliņš 3890 Individuāli V810 VZ1 04:28 83
1234 Dāvids Fuksis 3406 V811 VZ3 04:28 83
1235 Janeks Bridis 3557 V812 VZ3 04:29 83
1236 Mārtiņš Ozoliņš 13521 V813 VZ3 04:29 83
1237 Juris Belevičs 3904 V814 VZ3 04:29 83
1238 Laura Purmale 3144 S424 SZ3 04:29 124
1239 Gvido Borovskis 5137 Gotika Auto I VSK Noskrien V815 VB2 04:29 83
1240 Joy Rufus 5441 V816 VB2 04:29 83
1241 Raimonds Biedrītis 6063 Grauda Spēks V817 VL2 04:29 83
1242 Kristīne Karsa 5292 S425 SB2 04:30 123
1243 Ilze Krieviņa 5401 S426 SB2 04:30 123
1244 Santa Galviņa 3451 S427 SZ3 04:30 123
1245 Edgars Lapiņš 6014 SSE Riga / VSK Noskrien V818 VL2 04:30 82
1246 Gvido Lauva 3276 Rolling V819 VZ3 04:30 82
1247 Elīza Astra Vectirāne 3374 S428 SZ2 04:31 123
1248 Jana Smiltiņa 3836 S429 SZ3 04:31 123
1249 Brigita Pētersone 3459 S430 SZ3 04:31 123
1250 Juris Grodnis 5074 KROKUS V820 VB4 04:31 82
1251 Emīls Stallītis 5411 DNB banka V821 VBJ 04:31 82
1252 Santa Gaile 3107 Exigen Services Latvia #optimized4running S431 SZ2 04:32 122
1253 Viesturs Pumpiņš 5238 V822 VB3 04:32 82
1254 Kristīne Krista Lejniece 5459 Zemgales Ziņas S432 SBJ 04:33 122
1255 Arturs Robalds 3133 MEXXIN V823 VZ3 04:33 81
1256 Matīss Baranovskis 3913 GARMIN V824 VZ3 04:34 81
1257 Helēna Gabrāne 3332 S433 SZ2 04:34 122
1258 Gita Dubrova 3444 Prometal Group S434 SZ3 04:34 122
1259 Mārtiņš Menniks 5474 pulsometrs.lv V825 VB2 04:34 81
1260 Juris Rocēns 5166 VSK Noskrien V826 VB3 04:34 81
1261 Elizabete Brauna 3190 Lynxdojo S435 SZ2 04:35 121
1262 Zane Dālberga 3837 S436 SZ3 04:35 121
1263 Līga Rutkovska 3666 S437 SZ3 04:35 121
1264 Guntis Strautiņš 5315 Liepājas vieglatlētikas klubs V827 VB2 04:35 81
1265 Vladimirs Isajevs 15214 V828 VB3 04:35 81
1266 Uldis Benhens 5043 Lyngson V829 VB3 04:35 81
1267 Dainis Persidskis 13459 V830 VZ3 04:35 81
1268 Jānis Riekstiņš 3814 V831 VZ3 04:35 81
1269 Gatis Bērziņš 3447 V832 VZ3 04:36 80
1270 Linda Pavļuta 5122 S438 SB2 04:36 121
1271 Dace Šmite 5138 Lielvārdes Zaķenes S439 SB3 04:36 121
1272 Brenda Brakovska 13513 S440 SZ2 04:36 121
1273 Dace Vilgerte 3690 DPD S441 SZ3 04:36 121
1274 Laura Graudiņa 3186 SK Sigulda S442 SZ3 04:36 121
1275 Mikus Salcēvičs 5085 V833 VB2 04:36 80
1276 Egija Biete 5453 BALTAIS S443 SB2 04:37 120
1277 Sabīne Bunere 5082 S444 SB2 04:37 120
1278 Vita Helmane 3809 Amserv S445 SZ3 04:37 120
1279 Jānis Birģelis 3257 V834 VZ3 04:37 80
1280 Marta Lapekina 5114 S446 SBJ 04:38 120
1281 Liene Štalte 3142 Moller Auto Ventspils S447 SZ3 04:38 120
1282 Alona Bucka 3546 S448 SZ3 04:38 120
1283 Kristīne Kampare 3137 S449 SZ3 04:38 120
1284 Evija Homko 3624 S450 SZ3 04:38 120
1285 Andžejs Stepančuks 5251 V835 VB2 04:38 80
1286 Uldis Tučs 5317 ĀRPRĀC AR MANI V836 VB2 04:38 80
1287 Eduards Mozulis 5496 Engures Sportam V837 VBJ 04:38 80
1288 Austris Vasiļevskis 6078 Exigen Services Latvia #optimized4running V838 VL3 04:38 80
1289 Līga Briža 5197 DNB banka S451 SB2 04:39 119
1290 Ieva Raboviča 13443 Salaspils S452 SZ3 04:39 119
1291 Vitālijs Jakovļevs 6011 www.endo.lv V839 VL2 04:39 80
1292 Pāvels Ņevodņičenko 3910 V840 VZ3 04:39 80
1293 Ainārs Aizpurietis 3089 ABLV Bank, AS V841 VZ3 04:39 80
1294 Didzis Dāle 13549 V842 VZ3 04:40 79
1295 Iveta Nagle 5335 S453 SB2 04:40 119
1296 Simona Rutkovska 3340 S454 SZ2 04:40 119
1297 Sandra Šimkus 3877 Ezerkauliņi S455 SZ3 04:40 119
1298 Inga Pļaviņa 3066 AkmensDizains.lv S456 SZ3 04:40 119
1299 Viesturs Brakovskis 3651 Lawerton V843 VZ3 04:41 79
1300 Krišs Borītis 3481 V844 VZ3 04:42 79
1301 Māris Tjarve 3676 Clean R V845 VZ3 04:42 79
1302 Marika Zālīte 5089 VSK Noskrien S457 SB2 04:42 118
1303 Anita Jēkabsone 6184 S458 SL2 04:42 118
1304 Linda Lūse 3565 S459 SZ3 04:42 118
1305 Anete Kampare 3110 S460 SZ3 04:42 118
1306 Diāna Luščika 3426 Swedbank S461 SZ3 04:42 118
1307 Ruta Dīce 5029 Gausā Jūdze S462 SB4 04:43 118
1308 Anete Bruževica 3668 S463 SZ3 04:43 118
1309 Dace Mačevska 5416 VSK Noskrien S464 SB2 04:44 117
1310 Sindija Biseniece 3339 S465 SZ3 04:44 117
1311 Zane Kaļva 13435 RZ Team S466 SZ3 04:44 117
1312 Evija Sparāne 3485 S467 SZ3 04:44 117
1313 Mairis Apsītis 5262 SPĒKA PASAULE V846 VB2 04:44 78
1314 Romans Cvetkovs 5066 V847 VB2 04:44 78
1315 Anna Paturska 5525 S468 SB2 04:45 117
1316 Dace Ziemele 5516 SPORTLAND S469 SBJ 04:45 117
1317 Silva Alekna 3648 LAWERTON S470 SZ3 04:45 117
1318 Zane Pakalniece 3102 Es, Džastins un Liene S471 SZ3 04:46 116
1319 Žanna Kuzmina 3417 S472 SZ3 04:46 116
1320 Toms Lauris Kozlovskis 3369 V848 VZ2 04:46 78
1321 Lauris Žēpers 3198 DNB banka V849 VZ3 04:47 77
1322 Sandra Ūdre 3042 S473 SZ3 04:47 116
1323 Zemgus Eglītis 5513 V850 VB2 04:47 77
1324 Andris Limanāns 6172 Limanāni V851 VL2 04:47 77
1325 Mārcis Jēgers 16093 V852 VL2 04:47 77
1326 Kamilla Krilova 6218 Swedbank S474 SL2 04:48 116
1327 Laura Brīvība 3380 Visma Active S475 SZ3 04:48 116
1328 Austris Uljāns 5489 V853 VB2 04:48 77
1329 Līga Ozoliņa 5457 Sporta klubs Wendi S476 SB2 04:49 115
1330 Ligita Leitlande 5348 S477 SB3 04:49 115
1331 Elīna Spalva 3667 S478 SZ3 04:49 115
1332 Edgars Dobelis 5161 V854 VB2 04:49 77
1333 Uldis Dīcis 5028 Gausā Jūdze V855 VB4 04:49 77
1334 Līga Rukšāne 6037 Mana mīļākā komanda S479 SL2 04:50 115
1335 Ieva Cīce 6182 S480 SL3 04:50 115
1336 Baiba Ansone 13471 S481 SZ3 04:50 115
1337 Sandis Krutovs 5110 cedric.lv V856 VB2 04:50 77
1338 Daniels Kogans 3804 Lynxdojo V857 VZ1 04:50 77
1339 Juris Misters 3873 V858 VZ3 04:50 77
1340 Mārtiņš Švirksts 3396 EY V859 VZ3 04:50 77
1341 Andris Mačevskis 3081 V860 VZ3 04:51 76
1342 Ieva Leikarte 3430 S482 SZ3 04:51 114
1343 Zane Grīnšteina 3813 S483 SZ3 04:51 114
1344 Diāna Ceika 3052 S484 SZ3 04:51 114
1345 Danute Ābelīte 3556 S485 SZ3 04:51 114
1346 Aiva Liepiņa 5471 S486 SB2 04:52 114
1347 Agnija Zizlāne 5097 S487 SB2 04:52 114
1348 Līga Alksne 5206 Sportland S488 SB2 04:52 114
1349 Marija Ivanova 3544 S489 SZ3 04:52 114
1350 Astra Breikša 3424 Nūjo priekam S490 SZ3 04:52 114
1351 Inese Tīģere 5413 S491 SB2 04:53 114
1352 Paula Ivanovaite 3368 S492 SZ2 04:53 114
1353 Egija Gulbinska 3348 S493 SZ3 04:53 114
1354 Laura Čavare 3196 Patria Sportland S494 SZ3 04:53 114
1355 Jānis Butkēvičus 6130 VSK Seniori V861 VL2 04:53 76
1356 Enrico Vinciguerra 13503 Mission V862 VZ3 04:53 76
1357 Dina Alksne 5415 Kocēnu novads S495 SB3 04:54 113
1358 Alise Lapiņa 3216 ATEA Global Services S496 SZ3 04:54 113
1359 Anna Vaļceva 3466 Signature Wines S497 SZ3 04:54 113
1360 Iveta Dobele 3329 S498 SZ3 04:54 113
1361 Irēna Šibeika 3583 Nūjo priekam S499 SZ3 04:54 113
1362 Gundars Kokarevics 5353 V863 VB2 04:54 76
1363 Normunds Davidčuks 5447 Stāmučnieki V864 VB2 04:54 76
1364 Katrīna Jencīte 3290 DNB banka S500 SZ2 04:55 113
1365 Kristīne Kronberga 3880 S501 SZ3 04:55 113
1366 Ivars Brauns 5258 Lynxdojo V865 VB2 04:55 75
1367 Niko Blaževičšs 3462 V866 VZ1 04:55 75
1368 Valdis Pūķis 3294 PŪĶI V867 VZ3 04:55 75
1369 Agris Baltmanis 3463 V868 VZ3 04:55 75
1370 Vadims Zvicevičs 3770 COBALT V869 VZ2 04:56 75
1371 Evija Taurene 5367 Noskrien Cēsis S502 SB2 04:56 113
1372 Monta Cimdiņa 5246 S503 SBJ 04:56 113
1373 Līga Lauva 13524 DNB Service Centre S504 SZ3 04:56 113
1374 Ivars Griezitis 5514 V870 VB2 04:57 75
1375 Artūrs Kadiķis 3611 V871 VZ3 04:57 75
1376 Marita Šalta 5482 S505 SB3 04:58 112
1377 Kate Katrīna Vildiņa 3529 NŪJO AR SMAIDU S506 SZ2 04:58 112
1378 Katrīna Liepiņa 3103 Kača liek skriet / Sanderu klans S507 SZ3 04:58 112
1379 Randa Misāne 5522 S508 SB2 04:59 111
1380 Aija Orniņa 5007 S509 SB3 04:59 111
1381 Andra Strautiņa 3592 Highfive.lv S510 SZ3 04:59 111
1382 Ritvars Mūrnieks 5392 V872 VB2 04:59 74
1383 Raivis Rāviņš 5068 V873 VB2 04:59 74
1384 Miks Vilsons 5480 VSK Noskrien V874 VB3 04:59 74
1385 Evgenii Karpov 6234 If Apdrošināšana V875 VL2 04:59 74
1386 Agnese Kundziņa 5369 S511 SB2 05:00 111
1387 Elza Žumbure 5229 SPORTLAND S512 SB2 05:00 111
1388 Aija Plinka 3784 Clean R S513 SZ3 05:00 111
1389 Aivars Rukkalns 5347 V876 VB2 05:00 74
1390 Dace Liepiņa 3456 S514 SZ3 05:01 111
1391 Kaspars Šemelis 5352 Moller Auto Ventspils V877 VB2 05:01 74
1392 Arnolds Princis 3698 V878 VZ3 05:01 74
1393 Janis Blaževičšs 3461 V879 VZ3 05:01 74
1394 Jānis Strautiņš 3594 Highfive.lv V880 VZ3 05:01 74
1395 Aleksandrs Voino 3025 V881 VZ3 05:02 74
1396 Dace Dūka 3497 S515 SZ3 05:02 110
1397 Olīvija Spēlmane 3915 If Apdrošināšana S516 SZ3 05:02 110
1398 Sintija Ozoliņa 3019 S517 SZ3 05:03 110
1399 Inga Riba 3428 NŪJO VESELS S518 SZ3 05:03 110
1400 Andis Rinkevics 5060 Mārdža V882 VB2 05:03 73
1401 Madara Zemarāja 3841 S519 SZ3 05:04 110
1402 Sarmīte Loce 3194 Lynxdojo S520 SZ3 05:04 110
1403 Didzis Kirstuks 5424 V883 VB2 05:04 73
1404 Māris Dazarts 5362 V884 VB2 05:04 73
1405 Olesja Baikova 5288 Kronospan Riga S521 SB2 05:05 109
1406 Sandra Rocēna 5165 VSK Noskrien / Skrienu priekam! S522 SB3 05:05 109
1407 Agnese Briede 3288 S523 SZ2 05:05 109
1408 Zane Šadrina 3431 S524 SZ3 05:05 109
1409 Oskars Gailītis 3789 VENDEN V885 VZ3 05:05 73
1410 Vita Vecvanaga 5260 PANATTA S525 SB2 05:06 109
1411 Valērija Fedotova 5056 S526 SB2 05:06 109
1412 Inese Eglīte 5365 Kocēnu novads S527 SB2 05:06 109
1413 Jūlija Kuzņecova 5472 S528 SB3 05:07 108
1414 Laura Vilka 3708 S529 SZ3 05:07 108
1415 Ģirts Bisenieks 5231 V886 VB2 05:07 72
1416 Uldis Klemperis 5175 ELA V887 VB4 05:07 72
1417 Lela Terasvili 5515 S530 SB3 05:08 108
1418 Gunita Butāne 3686 Zemgales Ziņas S531 SZ3 05:08 108
1419 Maruta Krūmiņa 3330 S532 SZ3 05:08 108
1420 Ilze Grigore 3174 S533 SZ3 05:08 108
1421 Mārtiņš Ozollapiņš 3533 MAILIGEN V888 VZ3 05:08 72
1422 Gustavs Daniels Ozols 3235 Lynxdojo V889 VZ1 05:09 72
1423 Dace Tītmane 5022 S534 SB3 05:09 108
1424 Vineta Vaivode 3158 S535 SZ3 05:09 108
1425 Jānis Vērdiņš 5440 Workland/BPT V890 VB2 05:09 72
1426 Margita Zaiceva 3479 Z-team S536 SZ3 05:10 107
1427 Anastasija Rjabuha 3670 S537 SZ3 05:10 107
1428 Jolanta Pugača 3364 S538 SZ3 05:10 107
1429 Vita Libkena 3135 Maratona klubs S539 SZ3 05:10 107
1430 Dainis Bautris 5473 Amserv V891 VB2 05:10 72
1431 Laine Rupeika-Ruža 3851 S540 SZ3 05:11 107
1432 Linda Jonīte 3701 S541 SZ3 05:11 107
1433 Ruta Mālniece 3068 AkmensDizains.lv S542 SZ3 05:11 107
1434 Elīna Lunte 3055 S543 SZ2 05:12 107
1435 Līga Mervina 3450 S544 SZ3 05:12 107
1436 Lelde Sarma 3534 S545 SZ3 05:13 106
1437 Andris Šumskihs 5010 V892 VB2 05:13 71
1438 Vitālijs Muzika 6025 VSK Noskrien V893 VL3 05:13 71
1439 Anita Barbane 3076 Nūjo priekam S546 SZ3 05:14 106
1440 Māris Balceris 5303 V894 VB2 05:14 71
1441 Linda Rancāne 13479 S547 SZ2 05:15 106
1442 Natālija Oščenkova 3512 S548 SZ3 05:15 106
1443 Rūdolfs Krūklis 5223 K41F V895 VB2 05:15 70
1444 Kārlis Krīgalis 3285 V896 VZ3 05:15 70
1445 Viktors Safutins 3242 LSC V897 VZ3 05:15 70
1446 Evita Zemlīte 5230 SK Sigulda S549 SB3 05:16 105
1447 Sandris Batarags 15258 V898 VB2 05:16 70
1448 Sandra Stonkus 3398 S550 SZ3 05:17 105
1449 Jovita Pilecka 3572 Jovitas dzimšanas diena S551 SZ3 05:17 105
1450 Vadims Uļčugačevs 3573 Jovitas dzimšanas diena V899 VZ2 05:17 70
1451 Aigars Krauklis 3472 V900 VZ3 05:18 70
1452 Daiga Holma 3489 Saulainais ekspresis S552 SZ3 05:18 105
1453 Linda Līce 5192 SK Sigulda S553 SB2 05:19 104
1454 Kate Rudzīte 3480 Rudzupuķu spēks S554 SZ3 05:19 104
1455 Ivars Spalis 3799 Ezerkauliņi V901 VZ3 05:19 70
1456 Natālija Lesiņa 3392 S555 SZ3 05:20 104
1457 Sanita Vecā 3291 S556 SZ3 05:20 104
1458 Eva Žilde 15266 S557 SB2 05:21 104
1459 Leons Pelņa 3014 30draugi.lv V902 VZ3 05:21 69
1460 Artūrs Karlsons 3898 V903 VZ3 05:22 69
1461 Inese Grīnberga 3740 NŪJO VESELS S558 SZ3 05:22 103
1462 Rūta Šneidere 5039 S559 SB2 05:23 103
1463 Inguna Skujiņa 5073 Nūjo vesels S560 SB4 05:23 103
1464 Elīna Balode 3200 DNB banka S561 SZ3 05:23 103
1465 Armīns Meisters 5402 V904 VB3 05:23 69
1466 Viktorija Gucu 15178 S562 SB2 05:24 103
1467 Māra Jēgere 5397 S563 SB2 05:25 102
1468 Antra Neilande 5464 Tilti Systems S564 SB3 05:25 102
1469 Anda Duge 3902 S565 SZ3 05:25 102
1470 Marita Ozoliņa 15198 Nūjo priekam S566 SB2 05:26 102
1471 Anita Galašina 5222 SPORTLAND S567 SBJ 05:26 102
1472 Daiga Šilkova 3800 Inov8 I OSVeikals.lv S568 SZ3 05:26 102
1473 Andra Rosicka 3699 Cukuri S569 SZ3 05:26 102
1474 Liene Broka 3501 S570 SZ3 05:26 102
1475 Ilze Brauna 13508 Lynxdojo S571 SZ3 05:26 102
1476 Aleksandrs Naumenko 5319 V905 VB4 05:26 68
1477 Baiba Gaile 3683 DNB banka S572 SZ3 05:27 102
1478 Ilze Pelēce 3706 VSK Noskrien S573 SZ3 05:27 102
1479 Madara Gelsberga 5398 Gjensidige S574 SB2 05:29 101
1480 Anna Greitāne 3191 Lynxdojo S575 SZ2 05:29 101
1481 Jaan Vehlmann 6013 JK Hermes V906 VL4 05:29 67
1482 Inese Neļķe 3029 S576 SZ3 05:30 101
1483 Laura Vancāne 5156 SK Tērauds S577 SB2 05:31 101
1484 Zinta Zīverte 5417 Nūjo vesels S578 SB3 05:31 101
1485 Jānis Zuļķis 5349 V907 VBJ 05:31 67
1486 Aivars Vilnītis 15230 V908 VB2 05:34 66
1487 Jurģis Jurkāns 5093 AkmensDizains.lv V909 VB2 05:34 66
1488 Inga Ābola 3278 S579 SZ3 05:36 99
1489 Evelīna Pudzēna 3171 S580 SZ3 05:37 99
1490 Iveta Radiņa-Liepkaula 5036 SK Tērauds S581 SB3 05:38 99
1491 Gita Gintere-Kikuste 3162 S582 SZ3 05:38 99
1492 Ivo Vaicis 5458 V910 VB2 05:38 66
1493 Lauris Meiers 5301 VENDEN V911 VB3 05:38 66
1494 Saulis Skabeiķis 6191 Asics V912 VL2 05:38 66
1495 Beāte Kampare 3626 S583 SZ2 05:39 98
1496 Romans Šroms 5412 Baltais V913 VB2 05:39 65
1497 Dace Vegnere 5168 S584 SB3 05:40 98
1498 Līvija Muša 3059 Jūrmala S585 SZ3 05:40 98
1499 Ivars Krūmiņš 3833 Miķeļa alus V914 VZ3 05:40 65
1500 Līva Lapiņa 5410 S586 SB2 05:41 98
1501 Ieva Meiere 5283 OK Ziemeļkurzeme S587 SB3 05:41 98
1502 Santa Šakarne 3425 Swedbank S588 SZ3 05:41 98
1503 Paula Zariņa 3260 S589 SZ3 05:43 97
1504 Ilze Lukstiņa 3060 Segliņa Sporta Skola S590 SZ3 05:43 97
1505 Jānis Sondors 5207 SPORTLAND V915 VB2 05:44 65
1506 Ilze Šarna 15274 DNB Riga Service Centre S591 SB2 05:45 97
1507 Lauma Vilumsone 3236 Maratona Klubs S592 SZ3 05:45 97
1508 Agnese Liepiņa 5454 S593 SB2 05:47 96
1509 Sarmīte Dārziņa 3093 S594 SZ3 05:48 96
1510 Mārtiņš Skoboļevs 5210 Patria Sportland V916 VB2 05:49 64
1511 Egnārs Gudriķis 6012 ASICS V917 VL3 05:49 64
1512 Dace Bērziņa 3528 NŪJO AR SMAIDU S595 SZ3 05:50 95
1513 Aiga Šmite 13475 S596 SZ3 05:52 95
1514 Anrijs Daile 5387 V918 VBJ 05:52 63
1515 Aneka Kļaviņa 3039 S597 SZ3 05:53 94
1516 Roberts Neilands 5003 Dzērbenes Stacija V919 VB3 05:53 63
1517 Maigurs Mūrmanis 15190 V920 VB3 05:55 63
1518 Liene Elizabete Podkalne 13499 Ligzdo Džo S598 SZ3 05:57 93
1519 Vita Biltauere 3379 S599 SZ3 05:59 93
1520 Daiga Bome 3876 Swedbank S600 SZ3 06:00 93
1521 Agita Gritāne 3154 Biznesa parks ABAVA S601 SZ3 06:00 93
1522 Līva Šteinberga 5105 Galeo Consulting S602 SB2 06:01 92
1523 Ilze Talmane 3393 Maratona klubs S603 SZ3 06:01 92
1524 Kristīne Bērtiņa 3437 Nūjo priekm S604 SZ3 06:01 92
1525 Agnese Leiburga 5327 Zemgales Ziņas S605 SB3 06:02 92
1526 Monta Vītola 3509 S606 SZ3 06:02 92
1527 Dace Ceriņa 3812 Amserv S607 SZ3 06:04 91
1528 Mauro Gianluigi Motta 5287 Kronospan Riga V921 VB2 06:04 61
1529 Paula Pūķe 3296 PŪĶI S608 SZ2 06:05 91
1530 Juris Poļakovs 5240 SPORTLAND V922 VB3 06:05 61
1531 Maija Naumenko 3414 S609 SZ3 06:06 91
1532 Andis Ločmelis 5390 OK Burkānciems V923 VB2 06:07 60
1533 Armands Beitiks 5134 V924 VB2 06:07 60
1534 Didzis Dejus 16113 V925 VL2 06:08 60
1535 Marta Dedze 3253 PULSAR S610 SZ3 06:09 90
1536 Sandija Ozoliņa 3591 Jovitas dzimšanas diena S611 SZ2 06:13 89
1537 Iveta Kirilova 3754 Kalnu zaķenes S612 SZ3 06:14 89
1538 Jana Pūķe 3295 PŪĶI S613 SZ3 06:16 89
1539 Zaiga Zalecka 3018 S614 SZ3 06:18 88
1540 Deniss Arseņins 5195 DNB banka V926 VB2 06:19 59
1541 Madara Petrovska 3899 S615 SZ3 06:23 87
1542 Vilnis Brakivskis 15222 V927 VB3 06:23 58
1543 Ringolds Jaunzems 3696 V928 VZ3 06:27 57
1544 Kristīne Suta 3748 S616 SZ2 06:28 86
1545 Linda Zemzare 3342 Animal planet S617 SZ3 06:29 86
1546 Agita Kalniņa 3182 SK Sigulda S618 SZ3 06:33 85
1547 Dženeta Umalas 3467 S619 SZ3 06:33 85
1548 Kristīne Kazaka 3538 Burkāni 4 ever V929 VZ2 06:34 56
1549 Dmitrijs Smagars 3682 V930 VZ3 06:35 56
1550 Iveta Zizlāne 3071 S620 SZ3 06:35 84
1551 Kristaps Belinskis 5202 Njauvas V931 VB2 06:35 56
1552 Albīna Kalenda 5405 Nūjo vesels S621 SB4 06:39 83
1553 Ilze Saukāne 13439 S622 SZ3 06:39 83
1554 Diāna Fukse 3405 S623 SZ3 06:41 83
1555 Dairis Kļaviņš 15150 V932 VBJ 06:41 55
1556 Liene Stabulniece 3678 Clean R S624 SZ3 06:44 82
1557 Jānis Paceris 3617 Savam priekam V933 VZ3 06:44 55
1558 Agnese Irbīte 3015 VSK Noskrien S625 SZ3 06:46 82
1559 Ilze Mauriņa 3739 S626 SZ3 06:48 82
1560 Aivis Žukovs 3521 V934 VZ3 06:48 54
1561 Liga Reide 3811 S627 SZ3 06:52 81
1562 Edmunds Garančs 5204 SIA LATTELECOM V935 VB2 06:52 54
1563 Mārtiņs Kazinieks 13516 V936 VZ3 06:54 54
1564 Alena Truba 6141 S628 SL2 06:56 80
1565 Lelde Stupeņa 13517 S629 SZ3 06:57 80
1566 Ainārs Zizlāns 5101 V937 VB3 06:57 53
1567 Inese Rūsa 3112 VSK Noskrien S630 SZ3 06:58 80
1568 Ilze Bergmane 6236 S631 SL2 07:00 79
1569 Iveta Krieva 3085 :) S632 SZ3 07:00 79
1570 Dace Bērtule 5425 S633 SB3 07:04 79
1571 Kristīne Prince 3195 Maratona klubs S634 SZ3 07:13 77
1572 Žanna Lisakoviča 5462 Tilti Systems S635 SB2 07:14 77
1573 Gita Biezuma 3334 S636 SZ3 07:14 77
1574 Jānis Sirmais 5217 V938 VBJ 07:14 51
1575 Laila Malzubre 3048 Zubru trieciens S637 SZ3 07:16 76
1576 Līva Bērtule 5426 S638 SBJ 07:25 75
1577 Sandra Grišina 3049 Siguldas Maratona klubs S639 SZ3 07:36 73
1578 Iveta Verdena 3597 S640 SZ3 07:44 72
1579 Anita Bāriņa 3508 S641 SZ3 07:45 72
1580 Ilze Dobele 3500 S642 SZ3 07:45 72
1581 Ināra Dāboliņa 3736 Nūjo vesels S643 SZ3 08:50 63
1582 Inga Ezeriņa 3596 S644 SZ3 08:58 62
1583 Irīna Kļaviņa 3051 Nūjo vesels S645 SZ3 09:51 56
1584 Ieva Garanča 3035 Nujo priekam S646 SZ3 12:06 46
1585 Toms Miks 13514 V939 VZ3 12:21 30
1586 Jakub Spryngl 16124 V940 VB2 1:56:53 3