Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Mārtiņš Zemturis 3431 KSMR Fitness V1 VZ3 00:23.78 300
2 Gints Jakovels 3293 Smiling runner V2 VZ3 00:23.83 300
3 Eduards Pāķis 3575 Saulkrasti SRT V3 VZ3 00:23.97 300
4 Raivis Reinfelds 6136 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V4 VL2 00:24.39 300
5 Juris Damškalns 5117 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V5 VB2 00:25 288
6 Viktors Saveļjevs 5157 VSK Noskrien Rieksti V6 VB2 00:25 288
7 Jānis Baunis 15334 V7 VBJ 00:25 288
8 Didzis Raits 6088 Mana mīļākā komanda V8 VL2 00:25 288
9 Jānis Šņoriņš 6137 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V9 VLJ 00:25 288
10 Andris Jubelis 5348 Inov8 I OSVeikals.lv V10 VB2 00:26 277
11 Austris Livdāns 3398 Cepu Cepu V11 VZ3 00:26 277
12 Jurģis Stukuls 6072 SK Katrīna V12 VL2 00:26 277
13 Roberts Delvers 3732 V13 VZ3 00:27 267
14 Intars Jansons 3332 SPORTLAND V14 VZ3 00:27 267
15 Uldis Kļaviņš 6069 VSK Noskrien Rieksti V15 VL2 00:27 267
16 Andris Ronimoiss 6119 Inov-8 / OSveikals.lv V16 VL2 00:27 267
17 Māris Heinols 3420 Kocēni V17 VZ2 00:27 267
18 Juris Gailis 3227 Rūsiņa komanda V18 VZ2 00:27 267
19 Nauris Aukmanis 6153 Patria Sportland V19 VL2 00:28 257
20 Andris Robalds 3249 Kocēnu novads V20 VZ2 00:28 257
21 Mārtiņš Krams 3077 V21 VZ3 00:28 257
22 Egils Cēberis 3573 Saldus boksa klubs V22 VZ3 00:29 248
23 Rolands Melbārdis 3711 Eži V23 VZ3 00:29 248
24 Mārtiņš Vēbers 3653 TDK Liedags V24 VZ3 00:29 248
25 Kārlis Vanags 5116 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V25 VB2 00:29 248
26 Andris Ludriks 6006 VSK Noskrien Rieksti V26 VL3 00:29 248
27 Dāniels Ziemelis 3282 Ašās kājas ZID V27 VZ1 00:29 248
28 Aksels Bresme 3146 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V28 VZ2 00:29 248
29 Andris Ponomarenko 3547 Rivello V29 VZ3 00:29 248
30 Baiba Ažušele 3147 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs S1 SZ2 00:30 300
31 Raimonds Ozoliņš 5069 VSK Noskrien Rieksti V30 VB2 00:30 240
32 Jānis Kūms 6156 Inov-8 I OSveikals.lv V31 VL2 00:30 240
33 Juris Gudēvics - Liepiņš 6109 VSK Noskrien V32 VL2 00:30 240
34 Guntis Šmaukstelis 6035 Čop čop čop V33 VL2 00:30 240
35 Ritvars Bikšis 6169 socktoys.lv V34 VL2 00:30 240
36 Kristaps Broks 3115 VSK Noskrien Rieksti V35 VZ3 00:30 240
37 Jānis Vītiņš 3008 VSK Noskrien Rieksti V36 VZ3 00:30 240
38 Mārtiņš Purenkovs 3036 V37 VZ3 00:30 240
39 Mārtiņš Fārenhorsts 3149 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V38 VZ3 00:30 240
40 Toms Biders 3193 SPORTLAND V39 VZ3 00:30 240
41 Sandis Apenītis 13610 #VismaActive V40 VZ3 00:31 232
42 Aigars Zumbergs 3475 ZAĻĀ JŪDZE V41 VZ3 00:31 232
43 Ingmārs Felcis-Kaipšteins 3233 FK Zariņi V42 VZ3 00:31 232
44 Jānis Griķis 3709 We love running V43 VZ3 00:31 232
45 Agris Samcovs 6288 Nike+ Run Club Riga V44 VL2 00:31 232
46 Voldemārs Lejnieks 5027 Voldžiks V45 VB2 00:31 232
47 Edgars Kokorevics 6297 MAILIGEN V46 VL2 00:31 232
48 Vladislavs Aļehnovičs 6060 KROKUS V47 VL2 00:31 232
49 Valdis Ņilovs 6013 VSK Noskrien V48 VL3 00:31 232
50 Jānis Mežiels 3140 PATRIA SPORTLAND V49 VZ3 00:31 232
51 Kaspars Adijāns 3120 Vichy V50 VZ3 00:31 232
52 Miķelis Zumbergs 3182 VSK Noskrien/PaBaso.lv V51 VZ3 00:31 232
53 Reinis Ozoliņš 5206 Patria Sportland V52 VB2 00:32 225
54 Mārtiņš Mazlazdiņš 5351 V53 VB2 00:32 225
55 Kristaps Zvirgzds 5088 V54 VBJ 00:32 225
56 Uldis Klepers 6042 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V55 VL2 00:32 225
57 Mārtiņš Liberts 6041 V56 VL2 00:32 225
58 Ģirts Bulāns 6053 V57 VL2 00:32 225
59 Dāvis Pankoks 3654 FK KURŠI V58 VZ1 00:32 225
60 Kristaps Solovjovs 3057 Talsu pakalnu sporta klubs V59 VZ2 00:32 225
61 Jānis Puida 3081 SSK Bebra V60 VZ3 00:32 225
62 Gundars Jurēvics 6163 Kandava / Rūmene V61 VL3 00:32 225
63 Jānis Duberis 13596 ssk bebra V62 VZ3 00:33 218
64 Edgars Sprūds 5220 V63 VB2 00:33 218
65 Edgars Kuģenieks 5122 VSK Noskrien Rieksti V64 VB2 00:33 218
66 Arvīds Martinsons 5279 Straupe V65 VB2 00:33 218
67 Artūrs Ločmelis 6154 Patria Sportland V66 VL2 00:33 218
68 Jevgeņijs Stepanovs 6116 DzSK Lokomotīve V67 VL2 00:33 218
69 Andis Geste 6296 VSK Noskrien V68 VL2 00:33 218
70 Kristaps Pilskalns 6219 Gentlemen's Club & Vichy V69 VL2 00:33 218
71 Voldemārs Ārons 6281 Jensen Metal V70 VLJ 00:33 218
72 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene V71 VLJ 00:33 218
73 Evija Melberga 5005 VSK Noskrien / SK Dzērvene S2 SB2 00:32.59 273
74 Ilona Marhele 6161 Alūksne S3 SL2 00:32.68 273
75 Aiga Dombrovska 3787 S4 SZ3 00:33.18 273
76 Gunta Blūmiņa 5334 Virsotne/Marmot S5 SB2 00:33.72 273
77 Kitija Valtere 15306 Baltais S6 SB2 00:34 265
78 Irita Puķīte 6260 Saulkrasti S7 SL3 00:34 265
79 Anete Švilpe 6183 VSK Noskrien Vāveres S8 SLJ 00:34 265
80 Kaspars Allers 5325 V72 VB2 00:34 212
81 Valdis Tilts 5075 Kocēnu novads V73 VB4 00:34 212
82 Pēteris Grīviņš 6225 Inov-8 / OSveikals.lv V74 VL2 00:34 212
83 Arnis Ābelīte 6180 Virsotne/Marmot V75 VL3 00:34 212
84 Valdis Aņikejevs 3251 Sportland V76 VZ3 00:34 212
85 Jānis Gailis 3089 Maratons Asics V77 VZ3 00:34 212
86 Juris Iļčenko 3055 VSK Noskrien V78 VZ3 00:34 212
87 Oļegs Solovjovs 3148 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V79 VZ3 00:34 212
88 Ritvars Klapars 3063 VSK Noskrien V80 VZ3 00:34 212
89 Arvīds Grāvelis 3641 Mailigen V81 VZ3 00:34 212
90 Uģis Vasilis 3553 V82 VZ3 00:34 212
91 Reinis Elksnis 3666 RZ Team V83 VZ3 00:34 212
92 Mārtiņš Korulis 3757 V84 VZ3 00:34 212
93 Dainis Kreicbergs 3568 Sēme V85 VZ3 00:35 206
94 Oskars Zviedris 3421 V86 VZ3 00:35 206
95 Ģirts Priecums 3276 Benu V87 VZ3 00:35 206
96 Viesturs Tohvs 3490 V88 VZ3 00:35 206
97 Uldis Reinicāns 3357 V89 VZ3 00:35 206
98 Sergejs Maslobojevs 6282 V90 VL2 00:35 206
99 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres S9 SL2 00:35 257
100 Elīna Zvilna 3662 Virsotne/Marmot S10 SZ2 00:35 257
101 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti V91 VB2 00:35 206
102 Reinis Liepiņš 5060 V92 VB2 00:35 206
103 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien V93 VL2 00:35 206
104 Krišjānis Neijs 6079 VSK Noskrien V94 VL2 00:35 206
105 Kristaps Caune 6016 CaunietisLV V95 VLJ 00:35 206
106 Ritvars Kārkliņš 3434 9GAG V96 VZ2 00:35 206
107 Artūrs Kārkliņš 3674 Liepkalni V97 VZ3 00:35 206
108 Laura Čakle 6089 Moller Auto Ventspils S11 SL2 00:36 250
109 Māris Štāls 13588 V98 VZ3 00:36 200
110 Māris Sardiko 5154 VSK Noskrien / Vichy V99 VB2 00:36 200
111 Anrijs Hodžajevs 5128 corefitness.lv V100 VB2 00:36 200
112 Artūrs Kančs 5328 SSK Bebra V101 VB2 00:36 200
113 Jānis Laganovskis 5003 VSK Noskrien V102 VB2 00:36 200
114 Andris Sprūds 6074 Divplākšņi / VSK Noskrien V103 VL2 00:36 200
115 Edgars Balodis 6291 Engures sportam V104 VL2 00:36 200
116 Valdis Kulpe 6150 Izturība V105 VL3 00:36 200
117 Uldis Kuplais 6185 VSK Noskrien V106 VL3 00:36 200
118 Matīss Leitlands 3598 ATC Eži V107 VZ2 00:36 200
119 Matīss Kalējs 3329 V108 VZ2 00:36 200
120 Gatis Kveders 3001 VSK Noskrien Rieksti V109 VZ3 00:36 200
121 Artūrs Jansons 3772 Maratona Klubs V110 VZ3 00:36 200
122 Sergejs Juhno 3373 V111 VZ3 00:36 200
123 Andis Puriņš 3024 Valmiera V112 VZ3 00:36 200
124 Jānis Leinbergs 3000 Eco Teh Baltia V113 VZ3 00:36 200
125 Aigars Olavs 3515 V114 VZ3 00:36 200
126 Valdis Sproģis 3250 Saldus boksa klubs V115 VZ3 00:36 200
127 Dzintars Rērihs 3107 VSK Noskrien Rieksti V116 VZ3 00:37 195
128 Armands Agis 3769 KNAUF V117 VZ3 00:37 195
129 Uldis Vaicis 3224 SIA LATTELECOM V118 VZ3 00:37 195
130 Toms Ķikusts 3042 V119 VZ3 00:37 195
131 Jānis Varslavāns 3485 V120 VZ3 00:37 195
132 Arvis Krūmiņš 3580 Negribas, bet skrienu V121 VZ3 00:37 195
133 Kristaps Mierkalns 6292 Engures sportam V122 VL2 00:37 195
134 Līga Irbe 6255 Talsu pauguraines Zaķi S12 SL2 00:37 243
135 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien S13 SL2 00:37 243
136 Dzintars Skrundenieks 5249 HK Tosmare V123 VB2 00:37 195
137 Ivars Broničs 5321 V124 VB2 00:37 195
138 Sergejs Smirnovs 5002 V125 VB2 00:37 195
139 Mārtiņš Liekniņš 5409 V126 VB3 00:37 195
140 Nauris Hofmanis 5299 REMOSS V127 VBJ 00:37 195
141 Ainārs Kumpiņš 6080 PaBaso.lv / VSK Noskrien V128 VL2 00:37 195
142 Kaspars Pētersons 6031 VSK Noskrien V129 VL2 00:37 195
143 Edgars Bukšs 6103 CBS Igate V130 VL2 00:37 195
144 Ruben Martinez 6017 V131 VL2 00:37 195
145 Mārcis Smalkais 6034 V132 VL2 00:37 195
146 Rolands Štrehers 6254 VSK Noskrien V133 VL2 00:37 195
147 Andis Gailis 6266 Kocēnu novads V134 VL3 00:37 195
148 Iveta Caune 5172 S14 SB2 00:38 237
149 Inga Zālīte 5410 S15 SB3 00:38 237
150 Ingija Cēbere 3132 Saldus Boksa klubs S16 SZ3 00:38 237
151 Mārtiņš Krauklis 15286 V135 VB2 00:38 189
152 Juris Čerpinskis 5447 V136 VB2 00:38 189
153 Kaspars Kārkliņš 5463 Siguldas Maratona klubs V137 VB3 00:38 189
154 Ainis Kanaviņš 5107 SSK Bebra V138 VB3 00:38 189
155 Aldis Bušs 6141 SK Tērauds V139 VL2 00:38 189
156 Viesturs Zimackis 6108 V140 VL2 00:38 189
157 Ainārs Gudēvics 6068 VSK Noskrien V141 VL2 00:38 189
158 Daumants Putnis 6062 SSK Bebra V142 VL3 00:38 189
159 Jurģis Kļavpurs 3638 VSK Noskrien V143 VZ2 00:38 189
160 Emīls Stūrītis 3243 V144 VZ2 00:38 189
161 Kristians Grinbergs 3030 Lynxdojo V145 VZ2 00:38 189
162 Ēriks Roze 3307 V146 VZ3 00:38 189
163 Kaspars Briedis 3125 Saldus Boksa Klubs V147 VZ3 00:38 189
164 Māris Bisenieks 3070 OK Purva Bridējs V148 VZ3 00:39 185
165 Igors Zinkevičs 3727 V149 VZ3 00:39 185
166 Andis Ruskulis 3206 Sportland V150 VZ3 00:39 185
167 Miks Locis 3704 Lynxdojo V151 VZ3 00:39 185
168 Ilze Smilga 5110 DOMDARIS S17 SB3 00:39 231
169 Inga Kjakste 6175 S18 SL2 00:39 231
170 Monta Ločmele 3134 Moller Auto Ventspils / MRC S19 SZ3 00:39 231
171 Edgars Porciks 5247 VSK Noskrien V152 VB2 00:39 185
172 Didzis Videmanis 5258 Mežsusuri V153 VB2 00:39 185
173 Uģis Inka 5366 VSK Noskrien V154 VB3 00:39 185
174 Aldis Rocēns 5017 Stirnubuks.lv V155 VB3 00:39 185
175 Jānis Kopmanis 5049 V156 VB3 00:39 185
176 Alberts Dambis 6009 Insalvo V157 VL2 00:39 185
177 Jānis Vizulis 6206 V158 VL2 00:39 185
178 Kristaps Epners 6118 DOMDARIS V159 VL3 00:39 185
179 Heiki Prants 6105 Võru Suusaklubi V160 VL3 00:39 185
180 Tomass Reinis Tīss 3652 V161 VZ2 00:39 185
181 Oskars Damroze 3248 Damroze Family V162 VZ2 00:39 185
182 Dāvis Uļģis 3770 Izturība V163 VZ3 00:39 185
183 Jānis Zvaigznītis 3365 JS DREAM TEAM V164 VZ3 00:39 185
184 Aleksandra Tarasova 3560 S20 SZ2 00:40 225
185 Signe Birkenberga 13565 saldus boksa klubs S21 SZ3 00:40 225
186 Ilze Indrēvica 3241 Swedbank S22 SZ3 00:40 225
187 Jānis Pugačs 5349 V165 VB2 00:40 180
188 Atis Jansons 5315 Swedbank V166 VB2 00:40 180
189 Juris Šimanskis 5439 Draņķa Pāķi! V167 VB2 00:40 180
190 Edgars Bremze 6149 Izturība V168 VL3 00:40 180
191 Rolands Skudrītis 13570 V169 VZ2 00:40 180
192 Edgars Apinis 3160 PATRIA SPORTLAND V170 VZ3 00:40 180
193 Māris Bērziņš 3503 Virsotne/Marmot V171 VZ3 00:40 180
194 Viktors Malihins 13561 infinity V172 VZ3 00:40 180
195 Ģirts Fišers 3056 V173 VZ3 00:41 176
196 Arnis Vanters 3427 SK Spéks V174 VZ3 00:41 176
197 Sandis Sauka 3799 adidas Runners V175 VZ3 00:41 176
198 Liene Allere 5326 Kocēnu novads S23 SB2 00:41 220
199 Aiga Taulīna 5264 Saldus Boksa Klubs S24 SB2 00:41 220
200 Kaidi Keir Kukk 16164 Salomon | Taku Skrējējs S25 SLJ 00:41 220
201 Laura Pētersone 3520 VSK Noskrien S26 SZ3 00:41 220
202 Kristīne Slikšāne 3696 VSK Noskrien S27 SZ3 00:41 220
203 Lauma Čerņevska 3131 VSK Noskrien Vāveres S28 SZ3 00:41 220
204 Anete Segliņa 3602 Mamma Daba S29 SZ3 00:41 220
205 Jānis Leimanis 5455 V176 VB2 00:41 176
206 Dovydas Sankauskas 5096 V177 VB2 00:41 176
207 Aivars Spūlis 5188 Izturība V178 VB2 00:41 176
208 Arvis Skrējāns 6145 V179 VL2 00:41 176
209 Andris Drešmanis 6057 DzSK Lokomotīve V180 VL3 00:41 176
210 Pēteris Kaļiņins 6121 Moller Auto Ventspils V181 VL3 00:41 176
211 Kalvis Alseika 6130 Maratona Klubs V182 VLJ 00:41 176
212 Daniels Garančs 3694 SPORTLAND V183 VZ2 00:41 176
213 Kristaps Magone 3640 Ok Meridians V184 VZ3 00:41 176
214 Iveta Pūpola 5231 Maratona klubs S30 SB3 00:42 214
215 Elizabete Ločmele 5442 OK Burkānciems S31 SBJ 00:42 214
216 Elvita Alksne 5377 ZVOC-VBSS S32 SBJ 00:42 214
217 Elīna Kārkliņa 3139 PATRIA SPORTLAND S33 SZ3 00:42 214
218 Olesja Baikova 3483 Sisters Run S34 SZ3 00:42 214
219 Anatolijs Macuks 5451 Baltais V185 VB2 00:42 171
220 Renārs Teters-Teterovskis 5345 V186 VB2 00:42 171
221 Mārtiņš Pakulis 5098 VSK Noskrien V187 VB2 00:42 171
222 Nauris Zariņš 5368 Īstā komanda V188 VB2 00:42 171
223 Gatis Pranks 5262 USK \Attekas sala\"" V189 VB2 00:42 171
224 Artis Ločmelis 5118 OK Burkānciems V190 VB3 00:42 171
225 Artis Pūcītis 6243 V191 VL2 00:42 171
226 Artūrs Kabels 6162 Kandava - Rūmene V192 VL2 00:42 171
227 Žanis Lulle 6273 BALTAIS V193 VL2 00:42 171
228 Agnis Murnieks 6045 OVI V194 VL2 00:42 171
229 Ritvars Kalniņš 6040 Skrienam kopā V195 VL3 00:42 171
230 Daniels Kārkliņš 3786 Siguldas Maratona klubs V196 VZ2 00:42 171
231 Kārlis Bergs 3195 V197 VZ2 00:42 171
232 Mažvydas Bartašius 3668 Run365 V198 VZ3 00:42 171
233 Rihards Kauliņš 3604 BEZSAKARS V199 VZ3 00:42 171
234 Ritvars Dombrovskis 13606 BEZSAKARS V200 VZ3 00:42 171
235 Kaspars Sausais 3315 Swedbank V201 VZ3 00:42 171
236 Reinis Rozītis 3090 Liepājas Vieglatlētikas klubs V202 VZ3 00:42 171
237 Renārs Reiniks 3589 V203 VZ3 00:42 171
238 Jānis Zeibots 3482 Legs Miserables V204 VZ3 00:42 171
239 Jānis Labsvīrs 3062 V205 VZ3 00:42 171
240 Kristaps Poddubnijs 3203 SPORTLAND V206 VZ3 00:43 167
241 Raimonds Meija 3068 VSK Noskrien V207 VZ3 00:43 167
242 Artūrs Dedzis 3201 PULSAR V208 VZ3 00:43 167
243 Edgars Kārkliņš 3632 SK ''Pannata'' V209 VZ3 00:43 167
244 Edgars Maļinovskis 3550 V210 VZ3 00:43 167
245 Gvido Lauva 3659 Rolling V211 VZ3 00:43 167
246 Ieva Jurēvica 6303 Sportland S35 SLJ 00:43 209
247 Madara Muižniece 5199 adidas Runners | Riga S36 SB2 00:43 209
248 Ina Graudiņa 5025 VSK Noskrien Vāveres S37 SB2 00:43 209
249 Zane Bulāne 5076 VSK Noskrien S38 SB2 00:43 209
250 Viviana Kirilova 6117 VSK Noskrien Vāveres S39 SL3 00:43 209
251 Dace Veipa 3013 VSK Noskrien Vāveres S40 SZ3 00:43 209
252 Aleksandra Fjodorova 3051 Čop čop čop S41 SZ3 00:43 209
253 Elīna Dimza 13577 vsk noskrien S42 SZ3 00:43 209
254 Oskars Cimermanis 5092 V212 VB2 00:43 167
255 Andris Vējiņš 5296 Swedbank V213 VB2 00:43 167
256 Intars Opolais 5176 Izturība V214 VB2 00:43 167
257 Mārtiņš Pujāts 5014 Pūpols V215 VB2 00:43 167
258 Ivo Zemturis 5288 Tontoni V216 VB2 00:43 167
259 Ēriks Dovnarovičs 15326 VSK Noskrien V217 VB2 00:43 167
260 Guntis Pucens 5033 V218 VB3 00:43 167
261 Edgars Fecers 5183 SPORTLAND V219 VBJ 00:43 167
262 Konstantīns Biktimirovs 6173 VSK Noskrien/Vichy V220 VL2 00:43 167
263 Mariss Zigats 6213 VSK Noskrien V221 VL2 00:43 167
264 Jānis Šnepste 6198 Lokomotīve V222 VL3 00:43 167
265 Mārtiņš Miķelsons 6014 www.lmp.lv / VSK Noskrien V223 VL3 00:43 167
266 Markuss Gedmins 13607 Maratona klubs / PaBaso.lv V224 VZ2 00:43 167
267 Jānis Mūrnieks 3655 V225 VZ3 00:43 167
268 Artis Dude 3739 Augstkalne V226 VZ3 00:43 167
269 Zane Muceniece 6188 Izturība S43 SL2 00:44 205
270 Sigita Vāce 6275 smile&run S44 SL2 00:44 205
271 Līga Līce 6056 DzSK Lokomotīve S45 SL3 00:44 205
272 Inese Rēriha 3106 VSK Noskrien Vāveres S46 SZ3 00:44 205
273 Gatis Štulbergs 5167 Maratona Klubs V227 VB2 00:44 164
274 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien V228 VB2 00:44 164
275 Uldis Raipalis 5150 Gentlemen's Cub V229 VB2 00:44 164
276 Aigars Cibuļskis 5227 Legs Misérables V230 VB2 00:44 164
277 Oskars Martuzāns 5008 AkmensDizains.lv V231 VB2 00:44 164
278 Normunds Kronbergs 5298 V232 VB2 00:44 164
279 Artūrs Vrubļevskis 5387 V233 VB2 00:44 164
280 Māris Mihaļskis 5418 V234 VB2 00:44 164
281 Gundars Bēms 5373 V235 VB2 00:44 164
282 Petras Pranckūnas 5134 Na, pagauk! V236 VB3 00:44 164
283 Juris Perunovs 5047 Zoorbagan V237 VB3 00:44 164
284 Ondrej Fikrle 5120 BKV Holysov V238 VB3 00:44 164
285 Kristaps Bērziņš 6290 Kuldīga V239 VL2 00:44 164
286 Žanis Cibuļskis 6168 V240 VL2 00:44 164
287 Andris Orniņš 6012 V241 VL2 00:44 164
288 Salvis Brasavs 6070 V242 VL3 00:44 164
289 Juris Redisons 16137 LVM V243 VL3 00:44 164
290 Kristaps Vējš-Āboliņš 3213 SPORTLAND V244 VZ3 00:44 164
291 Ilvars Bergmanis 3020 V245 VZ3 00:44 164
292 Nauris Dzenis 3426 Madona V246 VZ3 00:44 164
293 Jānis Ābols 3342 VSK Noskrien V247 VZ3 00:44 164
294 Aivars Ozolnieks 3517 SAULKRASTI V248 VZ3 00:44 164
295 Edgars Rūtiņš 3137 Maratona Klubs V249 VZ3 00:44 164
296 Andis Ozoliņš 3352 V250 VZ3 00:44 164
297 Ingus Mednis 3127 Saldus Boksa Klubs V251 VZ3 00:44 164
298 Andris Dimze 3680 Swedbank V252 VZ3 00:44 164
299 Gatis Rāzna 13593 ssk bebra V253 VZ3 00:44 164
300 Dmitrijs Ruskovs 3039 VSK Noskrien V254 VZ3 00:45 160
301 Edgars Grīslis 3361 V255 VZ3 00:45 160
302 Toms Cēsnieks 3327 DNB banka V256 VZ3 00:45 160
303 Jānis Rāzna 3723 SSK Bebra V257 VZ3 00:45 160
304 Guntis Skunstiņš 3498 VSK Noskrien V258 VZ3 00:45 160
305 Agnis Dadzis 3582 Eco Teh Baltia V259 VZ3 00:45 160
306 Mārtiņš Veseris 3230 V260 VZ3 00:45 160
307 Kristaps Zaļkalns 6087 KoBalts V261 VL2 00:45 160
308 Dana Zandersone 5194 Swedbank S47 SB2 00:45 200
309 Linda Boldāne 6158 SPORTLAND S48 SL2 00:45 200
310 Elīna Masteiko 6140 SK Sigulda S49 SL2 00:45 200
311 Kristīne Gržibovska 6002 VSK Noskrien / SK Dzērvene S50 SL2 00:45 200
312 Marta Korjagina 13603 VSK Noskrien S51 SZ2 00:45 200
313 Baiba Vekša 3159 Sporta klubs Liesma S52 SZ3 00:45 200
314 Džanita Freija 3119 Moller Auto Ventspils S53 SZ3 00:45 200
315 Dmitrijs Ničipors 5431 Inov8 I OSVeikals.lv V262 VB2 00:45 160
316 Māris Ostelis 5329 VSK Noskrien V263 VB2 00:45 160
317 Jānis Zilvers 5274 V264 VB2 00:45 160
318 Māris Pankoks 5416 Liepājas Vieglatlētikas klubs V265 VB3 00:45 160
319 Gints Lejasmeiers 5383 VSK Noskrien V266 VB3 00:45 160
320 Artūrs Vaselis 16153 Patria V267 VL2 00:45 160
321 Dāvis Plotnieks 6159 GoPro Team V268 VL2 00:45 160
322 Mārtiņš Priede 6239 Lattelecom Rīgas maratons V269 VL2 00:45 160
323 Arvis Stivriņš 6131 Sporta Patriots V270 VL2 00:45 160
324 Pēteris Lazdiņš 3065 KROKUS V271 VZ2 00:45 160
325 Raitis Davidčuks 3306 Stāmučnieki V272 VZ2 00:45 160
326 Mareks Zālītis 3501 VSK Noskrien V273 VZ3 00:45 160
327 Ainārs Drozds 3636 OK Meridiāns V274 VZ3 00:45 160
328 Raivis Ančs 3073 Velorīts-Gulbene V275 VZ3 00:45 160
329 Antra Spundiņa 5123 VSK Noskrien S54 SB2 00:46 196
330 Sanita Sparāne 5180 Sportland S55 SB2 00:46 196
331 Oksana Juvčenko 6186 S56 SL2 00:46 196
332 Danute Fībiga-Daukšte 6043 S57 SL2 00:46 196
333 Agita Kaļva 3228 Ķegumā spēks S58 SZ3 00:46 196
334 Monta Priedola 3335 S59 SZ3 00:46 196
335 Kristīne Reinholde 3050 Siguldas maratona klubs S60 SZ3 00:46 196
336 Sabīne Metāla 3747 S61 SZ3 00:46 196
337 Sandis Kanbergs 5423 Brīvsolis V276 VB2 00:46 157
338 Toms Duboviks 5430 SPORTLAND V277 VB2 00:46 157
339 Mārtiņš Lukstaraups 5218 V278 VB2 00:46 157
340 Kārlis Kostjukovs 5273 Purva Kurmji V279 VB2 00:46 157
341 Viesturs Misiņš 5111 V280 VB2 00:46 157
342 Valts Ulmanis 5108 IK Auseklis V281 VBJ 00:46 157
343 Igors Šutovs 6044 V282 VL2 00:46 157
344 Dāvis Dišlers 6265 Ozons V283 VLJ 00:46 157
345 Kārlis Būmans 6126 VSK Noskrien V284 VLJ 00:46 157
346 Dāvis Zelmenis 3196 Maratona klubs / Zemgales Ziņas V285 VZ2 00:46 157
347 Gatis Ruķeris 3647 EJ V286 VZ3 00:46 157
348 Māris Damroze 3448 Damroze family V287 VZ3 00:46 157
349 Igors Gibašovs 3264 Maratona klubs V288 VZ3 00:46 157
350 Uldis Doniņš 3136 Moller Auto Ventspils / MRC V289 VZ3 00:46 157
351 Jānis Zemītis 3671 0 V290 VZ3 00:46 157
352 Miks Dzenis 3379 3 buciņi V291 VZ3 00:46 157
353 Gvido Petkus 3402 V292 VZ3 00:46 157
354 Mārtiņš Umlejs 13582 Seska mugura V293 VZ3 00:46 157
355 Kaspars Salenieks 3464 VSK Noskrien V294 VZ3 00:46 157
356 Gatis Otomers 3631 V295 VZ3 00:46 157
357 Armands Kalnozols 3730 V296 VZ3 00:46 157
358 Jānis Brakovskis 3359 V297 VZ3 00:46 157
359 Andrejs Lobančuks 3513 HAVI Logistics V298 VZ3 00:47 153
360 Elvijs Akmentiņš 3186 SPORTLAND V299 VZ3 00:47 153
361 Valters Slišāns 3710 Eži V300 VZ3 00:47 153
362 Andris Mačevskis 3074 V301 VZ3 00:47 153
363 Andris Karlštrems 3528 V302 VZ3 00:47 153
364 Andris Karlštrems 3529 V303 VZ3 00:47 153
365 Zigmārs Mazulis 3304 V304 VZ3 00:47 153
366 Krists Pakulis 3268 Dobele V305 VZ3 00:47 153
367 Reinis Polačenko 3511 HAVI Logistics V306 VZ3 00:47 153
368 Irbe Tene 5210 SPORTLAND S62 SBJ 00:47 191
369 Sintija Langenfelde 6208 S63 SL2 00:47 191
370 Liene Vaitkeviča 3735 Remoss S64 SZ2 00:47 191
371 Aigars Tohters 5019 V307 VB2 00:47 153
372 Normunds Bremze 5067 Rīga V308 VB3 00:47 153
373 Juris Jansons 5320 Swedbank V309 VB3 00:47 153
374 Oskars Apsītis 5333 2 KOKI V310 VB3 00:47 153
375 Pauls Jonass 5402 KTM Factory Racing / Red Bull V311 VBJ 00:47 153
376 Emīls Stallītis 5267 DNB banka V312 VBJ 00:47 153
377 Mareks Tumašs 6071 Galeo Consulting / Spararats V313 VL3 00:47 153
378 Gints Dreija 3691 SPORTLAND V314 VZ2 00:47 153
379 Haralds Jēgers 3676 Liepkalni V315 VZ2 00:47 153
380 Gita Karlsone 5204 S65 SB2 00:48 188
381 Elza Žumbure 5201 SPORTLAND S66 SB2 00:48 188
382 Kristīna Novikova 5337 Swedbank S67 SB2 00:48 188
383 Ina Balgalve 5042 S68 SB3 00:48 188
384 Ieva Zirne 6010 S69 SL2 00:48 188
385 Aija Freiberga 6098 S70 SL2 00:48 188
386 Ieva Smilga 3648 EJ S71 SZ3 00:48 188
387 Oļesja Ciša 3005 S72 SZ3 00:48 188
388 Gatis Pūcītis 5407 Swedbank V316 VB2 00:48 150
389 Armands Zvejnieks 5148 Moller Auto Ventspils V317 VB2 00:48 150
390 Mihails Kisļakovs 5090 Mindpv V318 VB2 00:48 150
391 Vents Zuševics 15314 V319 VB2 00:48 150
392 Agnis Svažš 5242 AE Partner V320 VB2 00:48 150
393 Roberts Koleda 5124 Exigen Services Latvia #optimized4running V321 VB3 00:48 150
394 Agris Krumbergs 5205 Līkā kalna rambātāji V322 VB3 00:48 150
395 Sandis Radziņš 15354 V323 VBJ 00:48 150
396 Gints Bērziņš 6197 Mana Ģimene un Draugi V324 VL2 00:48 150
397 Arūnas Dubinskas 6113 V325 VL3 00:48 150
398 Nils Nesters 3708 Čiekurkalna Road Runners V326 VZ2 00:48 150
399 Ernests Grietens 3083 V327 VZ2 00:48 150
400 Edgars Miķelsons 3162 Lynxdojo V328 VZ2 00:48 150
401 Justas Lekavičius 3753 Bėgantis žmogus V329 VZ2 00:48 150
402 Kārlis Vīksne 3605 OK Meridiāns V330 VZ3 00:48 150
403 Arturs Rimicans 3253 Patria Sportland V331 VZ3 00:48 150
404 Edgars Ošs 3294 V332 VZ3 00:48 150
405 Ilmars Knipšis 3108 Lejasurgas V333 VZ3 00:48 150
406 Rolands Rozītis 3476 Zaļā Jūdze V334 VZ3 00:48 150
407 Elvis Bernhards 3564 Dzīvnieki V335 VZ3 00:48 150
408 Edgars Krastiņš 3103 V336 VZ3 00:48 150
409 Gints Berņikovs - Bondars 3401 V337 VZ3 00:48 150
410 Andrejs Kirma 3413 V338 VZ3 00:48 150
411 Aivars Mozulis 3336 Engures sportam V339 VZ3 00:48 150
412 Vladimirs Isajevs 3258 V340 VZ3 00:48 150
413 Andris Lanka 3272 TRX Cēsis V341 VZ3 00:48 150
414 Kristaps Ceriņš 3260 RECRO/LABIMEISTARI.LV V342 VZ3 00:49 147
415 Kārlis Kurtišs 3187 SPORTLAND V343 VZ3 00:49 147
416 Arvis Grieze 3397 V344 VZ3 00:49 147
417 Māris Krūmiņš 3179 ATEA Global Services V345 VZ3 00:49 147
418 Irīna Štūla-Pankoka 5166 Liepājas Vieglatlētikas klubs S73 SB2 00:49 184
419 Evija Vate 5200 Engures Sportam S74 SB2 00:49 184
420 Marika Zālīte 5080 VSK Noskrien S75 SB2 00:49 184
421 Māra Pucena 5032 S76 SB2 00:49 184
422 Linda Duge 5078 S77 SB2 00:49 184
423 Inga Kāpiņa 5094 VSK Noskrien Vāveres S78 SB3 00:49 184
424 Lāsma Zebuliņa 5063 S79 SB3 00:49 184
425 Dana Mačtama 6300 Moller Auto Ventspils S80 SL2 00:49 184
426 Natālija Treulande 6107 VSK Noskrien S81 SL2 00:49 184
427 Samanta Krampe 3775 SS Arkādija S82 SZ1 00:49 184
428 Ināra Lūse 3118 Moller Auto Ventspils S83 SZ3 00:49 184
429 Karīna Helmane - Soročenkova 3721 VSK Noskrien S84 SZ3 00:49 184
430 Liene Blumbeka 3779 Virsotne/Marmot S85 SZ3 00:49 184
431 Pēteris Stepiņš 5419 Swedbank V346 VB2 00:49 147
432 Gints Rudzītis 5362 Valmieras velo vienība V347 VB2 00:49 147
433 Gints Krieviņš 5022 V348 VB2 00:49 147
434 Armands Rabovičs 5400 Liepāja/Salaspils V349 VB2 00:49 147
435 Jānis Pauliņš 5106 Eco Teh Baltia V350 VB2 00:49 147
436 Ruslans Mamedovs 5004 Binitex V351 VB2 00:49 147
437 Rūdolfs Karss 5208 DNB banka V352 VB2 00:49 147
438 Einārs Šillers 5191 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V353 VB3 00:49 147
439 Aivis Reinholds 5077 Siguldas Maratona klubs V354 VB3 00:49 147
440 Ingars Kasparāns 5112 V355 VB3 00:49 147
441 Aleksis Orlovs 5438 V356 VB3 00:49 147
442 Sandis Pētersons 6272 Swedbank V357 VL2 00:49 147
443 Rihards Siņicins 6268 V358 VL2 00:49 147
444 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II V359 VL2 00:49 147
445 Toms Kaufmanis 6129 Maratona klubs / Sportacentrs.com V360 VLJ 00:49 147
446 Artis Sproģis 3406 Mēs nebūsim pirmie! V361 VZ2 00:49 147
447 Maksims Blokins 3629 ABC Software V362 VZ2 00:49 147
448 Mārcis Ābelīte 3414 BEZSAKARS V363 VZ3 00:49 147
449 Ansis Mežulis 3531 Jūrmalas skrējēju klubs V364 VZ3 00:49 147
450 Dace Banga-Hodžajeva 5129 corefitness.lv S86 SB2 00:50 180
451 Rigonda Germova 5074 S87 SB3 00:50 180
452 Kristīne Krista Lejniece 5306 Zemgales Ziņas S88 SBJ 00:50 180
453 Krista Kuzņecova 3684 Maratona klubs S89 SZ2 00:50 180
454 Daiga Grickus 3400 Lokomotīve S90 SZ3 00:50 180
455 Paula Rozenvalde 3422 Kocēnu novads S91 SZ3 00:50 180
456 Sabīne Prikule 3242 Pingvīni S92 SZ3 00:50 180
457 Ieva Reineka 3669 S93 SZ3 00:50 180
458 Baiba Juhno 3372 S94 SZ3 00:50 180
459 Madara Ozola 3124 Saldus Boksa Klubs S95 SZ3 00:50 180
460 Ilze Ozola 3215 Maratona klubs S96 SZ3 00:50 180
461 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna 3267 VSK Noskrien S97 SZ3 00:50 180
462 Lauma Zilgalve 3720 S98 SZ3 00:50 180
463 Liene Balode-Pacere 3518 S99 SZ3 00:50 180
464 Sanita Mazure 3396 Legs Miserables S100 SZ3 00:50 180
465 Līga Lauva 3792 DNB Service Centre Riga S101 SZ3 00:50 180
466 Andis Antāns 15310 adidas runners riga V365 VB2 00:50 144
467 Roberts Šveicers 5143 DzSK Lokomotīve V366 VB2 00:50 144
468 Artūrs Soročenkovs 5103 Modelists - Konstruktors V367 VB2 00:50 144
469 Oskars Ozoliņš 5223 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club V368 VB2 00:50 144
470 Deniss Priščepovs 5037 Zoorbagan V369 VB2 00:50 144
471 Māris Lūsis 5135 VSK Noskrien V370 VB2 00:50 144
472 Agnis Bērziņš 5467 DNB Service Centre Riga V371 VB2 00:50 144
473 Edijs Vilnis 5415 VSK Noskrien V372 VB3 00:50 144
474 Aino Gošs 5043 Maratona klubs V373 VB3 00:50 144
475 Valdis Lepiksons 5331 Auseklis IK V374 VB3 00:50 144
476 Jānis Sirmais 5192 V375 VBJ 00:50 144
477 Gints Krastiņš 6095 Exigen Services Latvia #optimized4running V376 VL2 00:50 144
478 Normunds Kuzāks 6138 SK Sigulda V377 VL2 00:50 144
479 Valdis Prauliņš 6101 Čiekurkalna Road Runners V378 VL3 00:50 144
480 Dāvis Dambergs 3175 SPORTLAND V379 VZ1 00:50 144
481 Markuss Ķēde - Ķēdža 3583 V380 VZ1 00:50 144
482 Emīls Mūrēns 3314 V381 VZ1 00:50 144
483 Elvis Rībens 3256 Venden V382 VZ2 00:50 144
484 Edgars Kviatkovskis 3075 Eco Teh Baltia V383 VZ2 00:50 144
485 Artūrs Alens Drekslers 3296 V384 VZ2 00:50 144
486 Ainārs Elksnis 13573 V385 VZ3 00:50 144
487 Roberts Rožkalns 3348 Liepājas Vieglatlētikas klubs V386 VZ3 00:50 144
488 Ilvars Auseklis 3319 HimmelGarten V387 VZ3 00:50 144
489 Artūrs Ivuškāns 3037 IP Sempiterno Motu V388 VZ3 00:50 144
490 Māris Reiniks 3229 V389 VZ3 00:50 144
491 Armands Krampe 3777 V390 VZ3 00:50 144
492 Jānis Paceris 3519 Stiga RM V391 VZ3 00:50 144
493 Mareks Strihors 3781 V392 VZ3 00:50 144
494 Mārtiņš Freibergs 3097 VSK Noskrien V393 VZ3 00:50 144
495 Lauris Liepa 13604 Cobalt V394 VZ3 00:51 141
496 Edgars Pukinsks 3032 IP Sempiterno Motu V395 VZ3 00:51 141
497 Emīls Fetlers 3337 V396 VZ3 00:51 141
498 Guntis Balodis 3399 V397 VZ3 00:51 141
499 Kaspars Olte 3086 V398 VZ3 00:51 141
500 Jānis Gruntmanis 3442 V399 VZ3 00:51 141
501 Raivo Rosts 3706 V400 VZ3 00:51 141
502 Armands Bēcis 3595 V401 VZ3 00:51 141
503 Rihards Rucevics 3105 Overly V402 VZ3 00:51 141
504 Agris Baltmanis 3603 SK ''Pannata'' V403 VZ3 00:51 141
505 Aivis Pijols 3463 V404 VZ3 00:51 141
506 Māris Tjarve 3767 V405 VZ3 00:51 141
507 Vieda Lūsa 5448 SK Tērauds S102 SB2 00:51 176
508 Lelde Broka 5024 VSK Noskrien Vāveres S103 SB2 00:51 176
509 Antra Dumbrovska 6081 S104 SL2 00:51 176
510 Elīna Jokuma 6269 S105 SL2 00:51 176
511 Zane Apse 3266 Maratona klubs S106 SZ3 00:51 176
512 Sandra Gaile 3455 Izturība S107 SZ3 00:51 176
513 Justīne Savitska 3491 S108 SZ3 00:51 176
514 Agnese Irbīte 3015 VSK Noskrien S109 SZ3 00:51 176
515 Guntis Grīnvalds 5146 Moller Auto Ventspils V406 VB2 00:51 141
516 Aivis Tints 5466 Liepājas sports V407 VB2 00:51 141
517 Jānis Strautiņš 5390 V408 VB2 00:51 141
518 Dainis Kronbergs 5281 V409 VB3 00:51 141
519 Kristaps Dvēselītis 5297 V410 VBJ 00:51 141
520 Pāvels Baikovs 6216 PATRIA SPORTLAND V411 VL2 00:51 141
521 Raimonds Ronis 6008 V412 VL2 00:51 141
522 Ronalds Zarīts 6247 Scope Sports V413 VL2 00:51 141
523 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 6224 Siguldas Maratona klubs / 405B V414 VL2 00:51 141
524 Uvis Braunfelds 6122 Moller Auto Ventspils V415 VL3 00:51 141
525 Haralds Krievs 6046 :) V416 VL3 00:51 141
526 Dainis Kārkliņš 3356 3Culture V417 VZ2 00:51 141
527 Linda Beldava 5026 VSK Noskrien Vāveres S110 SB2 00:52 173
528 Anete Danelsone 5207 VSK Noskrien Blonde S111 SB2 00:52 173
529 Dace Ancāne 6226 Baltais S112 SL2 00:52 173
530 Inga Ziediņa 6066 Maratona klubs/ VSK Noskrien S113 SL3 00:52 173
531 Beāte Vecvagare 3169 Baldones sieviešu skriešanas komanda S114 SZ3 00:52 173
532 Dārta Otomere 3244 S115 SZ3 00:52 173
533 Zane Kupče 3759 Saldus Boksa klubs S116 SZ3 00:52 173
534 Lelde Strautiņa 3588 S117 SZ3 00:52 173
535 Ģirts Žagars 5158 V418 VB2 00:52 138
536 Toms Bricis 5436 Čop čop čop V419 VB2 00:52 138
537 Artūrs Junolainens 5290 V420 VB2 00:52 138
538 Nauris Pļaviņš 5082 AkmensDizains.lv V421 VB2 00:52 138
539 Normunds Grava 5101 V422 VB3 00:52 138
540 Jānis Kopmanis 5045 LSC V423 VB4 00:52 138
541 Jēkabs Krastiņš 5437 Sportiņš 88 V424 VBJ 00:52 138
542 Maksim Klimov 16141 kiev.ua V425 VL2 00:52 138
543 Kirils Boiko 6030 V426 VL2 00:52 138
544 Jānis Jurševskis 6271 V427 VL2 00:52 138
545 Juris Černadjevs 6051 V428 VL3 00:52 138
546 Valentīns Ščedrovs 6284 Supercompensation V429 VL3 00:52 138
547 Niklāvs Emīls Eglītis 6209 V430 VLJ 00:52 138
548 Oskars Biltauers 3552 V431 VZ2 00:52 138
549 Aivars Dobris 3687 SPORTLAND V432 VZ2 00:52 138
550 Jānis Kozlovskis 3235 V433 VZ3 00:52 138
551 Artūrs Ozoliņš 3801 PH Print V434 VZ3 00:52 138
552 Raimonds Brīdaks 13584 V435 VZ3 00:52 138
553 Edijs Silnieks 3416 Jureckis un KO V436 VZ3 00:52 138
554 Salvis Brālītis 3593 V437 VZ3 00:52 138
555 Ansis Kuplis 3681 WWW.RUNNING.LV V438 VZ3 00:52 138
556 Kaspars Kumpiņš 3069 Galeo Consulting V439 VZ3 00:52 138
557 Rūdolfs Puķītis 13569 Overly V440 VZ3 00:53 136
558 Endijs Zariņš 3261 Zemgales Ziņas V441 VZ3 00:53 136
559 Rimas Grybas 3755 Bk Maratonas V442 VZ3 00:53 136
560 Rinalds Zeltiņš 3719 KMKVP V443 VZ3 00:53 136
561 Kristaps Sondors 3363 V444 VZ3 00:53 136
562 Jānis Lapsiņš 3392 X99/Slīterāni V445 VZ3 00:53 136
563 Alvis Tribockis 3010 V446 VZ3 00:53 136
564 Lauris Balgalvis 3561 V447 VZ3 00:53 136
565 Uldis Zīle 3367 VSK Noskrien V448 VZ3 00:53 136
566 Kārlis Probous 13581 V449 VZ3 00:53 136
567 Aivars Beldavs 3257 V450 VZ3 00:53 136
568 Vigo Šukteris 3707 V451 VZ3 00:53 136
569 Raivis Vilūns 3773 V452 VZ3 00:53 136
570 Aigars Eglājs 3026 Pa Vienam V453 VZ3 00:53 136
571 Normunds Kalniņs 3153 SK Sigulda V454 VZ3 00:53 136
572 Dāvis Pērkons 6245 Swedbank V455 VL2 00:53 136
573 Agnese Ozoliņa 5421 S118 SB2 00:53 170
574 Inese Nudiena 5250 VFK Staldzene S119 SB2 00:53 170
575 Ieva Pūce 5358 VSK NOSKRIEN Blonde S120 SB3 00:53 170
576 Anete Vilne 5121 Sapiera brokastis S121 SBJ 00:53 170
577 Jolanta Ivanova 6020 VSK Noskrien S122 SL2 00:53 170
578 Madara Frēliha 3287 VFK Staldzene S123 SZ3 00:53 170
579 Ņina Koval 3794 ???????? S124 SZ3 00:53 170
580 Daiga Rove 3607 S125 SZ3 00:53 170
581 Ieva Freidenfelde 3489 S126 SZ3 00:53 170
582 Dita Zaharova 3574 IK Auseklis S127 SZ3 00:53 170
583 Kaspars Vīksne 5280 OK Meridiāns V456 VB2 00:53 136
584 Jakub Spryngl 5085 V457 VB2 00:53 136
585 Jānis Birģelis 5229 V458 VB3 00:53 136
586 Juris Grodnis 5072 KROKUS V459 VB4 00:53 136
587 Anrijs Terauds 6231 V460 VL3 00:53 136
588 Ģirts Vēsma 6028 V461 VL4 00:53 136
589 Raivis Visendorfs 3173 Sportland V462 VZ1 00:53 136
590 Vitālijs Ribakovs 3369 JS DREAM TEAM V463 VZ3 00:53 136
591 Viktorija Bogdanova 13563 Maratona klubs S128 SZ1 00:54 167
592 Diāna Kīne 3437 S129 SZ2 00:54 167
593 Sanita Gertmane 3760 S130 SZ3 00:54 167
594 Daina Jurķe 3321 Sportland S131 SZ3 00:54 167
595 Linda Bērziņa 3126 Saldus Boksa Klubs S132 SZ3 00:54 167
596 Julija Kubraka 3731 Engures Sportam S133 SZ3 00:54 167
597 Šeilija Maškova 3609 Meža zvēri S134 SZ3 00:54 167
598 Kristīna Rutkauska 3797 S135 SZ3 00:54 167
599 Baiba Bērziņa 3440 S136 SZ3 00:54 167
600 Annika Vīķe 3716 S137 SZ3 00:54 167
601 Ilze Kumpiņa 3080 VSK Noskrien S138 SZ3 00:54 167
602 Jānis Sondors 5181 SPORTLAND V464 VB2 00:54 133
603 Dainis Cišs 5010 V465 VB2 00:54 133
604 Uģis Verza 5099 V466 VB2 00:54 133
605 Artis Ivanovs 5363 V467 VB2 00:54 133
606 Uldis Kondratovičs 5462 V468 VB3 00:54 133
607 Guntis Grīnfelds 5399 Matisons runner's club V469 VB3 00:54 133
608 Kārlis Ertmanis 5190 Baltais V470 VB3 00:54 133
609 Vytautas Juodagalvis 6170 AlkoBikers V471 VL2 00:54 133
610 Rihards Rušenieks 6174 V472 VL2 00:54 133
611 Toms Eglijs 16157 V473 VLJ 00:54 133
612 Daniels Kogans 13594 V474 VZ1 00:54 133
613 Edgars Rūdolfs Drekslers 3297 V475 VZ2 00:54 133
614 Rafaels Barans 3389 Rainbow V476 VZ2 00:54 133
615 Mārcis Birznieks 3682 V477 VZ2 00:54 133
616 Edgars Lankups 13597 V478 VZ3 00:54 133
617 Guntis Zvilna 3128 Biznesa parks ABAVA V479 VZ3 00:54 133
618 Kristaps Krūmiņš 3616 V480 VZ3 00:54 133
619 Kristaps Anškens 3728 JSK Gālene V481 VZ3 00:54 133
620 Jānis Sēkliņš 3351 V482 VZ3 00:54 133
621 Andris Zībergs 3350 Cepu cepu V483 VZ3 00:54 133
622 Jānis Bibis 3277 Regbija Klubs \VIKINGI\"" V484 VZ3 00:55 131
623 Haralds Prombergs 3436 CrossFit Rīdzene 2 V485 VZ3 00:55 131
624 Nauris Krūmiņš 3737 Krūmiņi V486 VZ3 00:55 131
625 Edgars Ruža 3563 BUKAUŠU EXPRESIS V487 VZ3 00:55 131
626 Viesturs Tomels 3418 V488 VZ3 00:55 131
627 Andris Bergmanis 3152 SK Sigulda V489 VZ3 00:55 131
628 Māris Parfjonovs 13605 V490 VZ3 00:55 131
629 Ivars Spalis 3774 Ezerkauliņi V491 VZ3 00:55 131
630 Oskars Zeps 3701 SIA LATTELECOM V492 VZ3 00:55 131
631 Giedrius Navikas 3745 V493 VZ3 00:55 131
632 Māris Smilgzieds 3474 Jureckis un KO V494 VZ3 00:55 131
633 Dzintra Skārda 15290 Olainfarm / VSK Noskrien S139 SB2 00:55 164
634 Anete Marhele 5433 S140 SB2 00:55 164
635 Ieva Ozoliņa 5034 AkmensDizains.lv S141 SB2 00:55 164
636 Randa Misāne 6091 S142 SL2 00:55 164
637 Lita Dzelme 6115 S143 SL3 00:55 164
638 Agnese Ulanova 13590 pūre S144 SZ3 00:55 164
639 Dace Jukuma 3154 SK Sigulda S145 SZ3 00:55 164
640 Anda Ansone 13583 S146 SZ3 00:55 164
641 Guna Grosa 3471 S147 SZ3 00:55 164
642 Natālija Lesiņa 3559 S148 SZ3 00:55 164
643 Artis Līcītis 5015 VSK Noskrien V495 VB2 00:55 131
644 Normunds Zauls 5020 Limbaži V496 VB3 00:55 131
645 Dainis Spaliņš 5316 V497 VB4 00:55 131
646 Arnis Kurps 5401 SKRIENAM KOPĀ V498 VBJ 00:55 131
647 Anrijs Daile 5336 V499 VBJ 00:55 131
648 Jevgēņijs Turkins 6298 Baltais V500 VL2 00:55 131
649 Erlens Grunckis 6215 V501 VL3 00:55 131
650 Jānis Vītols 6018 V502 VL4 00:55 131
651 Ģirts Pijols 3383 BRIX V503 VZ2 00:55 131
652 Evija Šveca 5287 Eko O S149 SB3 00:56 161
653 Gundega Vācere 3322 DNB banka S150 SZ2 00:56 161
654 Daina Stonka 13580 VSK Noskrien S151 SZ2 00:56 161
655 Signija Elva Lapa 3470 Autostarts.lv S152 SZ2 00:56 161
656 Anda Zandberga 3223 SPORTLAND S153 SZ3 00:56 161
657 Rita Felce-Kaipsteina 3232 FK Zariņi S154 SZ3 00:56 161
658 Ilona Bēmere 3170 Baldones sieviešu skriešanas komanda S155 SZ3 00:56 161
659 Laura Čavare 3166 Patria Sportland S156 SZ3 00:56 161
660 Ilze Zvīdriņa 3430 S157 SZ3 00:56 161
661 Agris Dreimanis 5327 V504 VB2 00:56 129
662 Roberts Viļums 5054 V505 VB2 00:56 129
663 Didzis Sprūds 15318 V506 VB2 00:56 129
664 Indars Melzobs 5152 VSK Noskrien V507 VB2 00:56 129
665 Juris Dzērve 5301 V508 VB2 00:56 129
666 Artūrs Blūmiņš 6114 Virsotne / MARMOT V509 VL2 00:56 129
667 Māris Heinols 6191 Kocēnu novads V510 VL3 00:56 129
668 Bruno Krampe 3776 SS Arkādija V511 VZ1 00:56 129
669 Dāvis Fricbergs 3331 SPORTLAND V512 VZ2 00:56 129
670 Niks Alpēns 3670 V513 VZ2 00:56 129
671 Normunds Aišpurs 3375 V514 VZ3 00:56 129
672 Armands Sils 3750 V515 VZ3 00:56 129
673 Lauris Landmanis 3585 V516 VZ3 00:56 129
674 Mārtiņš Kaķītis 3095 KoBalts V517 VZ3 00:56 129
675 Kaspars Spulle 3512 HAVI Logistics V518 VZ3 00:57 126
676 Jānis Jākobsons 3726 AJ Racing V519 VZ3 00:57 126
677 Juris Līpacis 3025 V520 VZ3 00:57 126
678 Dainis Orinskis 3651 V521 VZ3 00:57 126
679 Kaspars Šemelis 3309 Moller Auto Ventspils V522 VZ3 00:57 126
680 Ainārs Kļaviņš 3104 Overly V523 VZ3 00:57 126
681 Aivars Ābols 3487 V524 VZ3 00:57 126
682 Mārtiņš Švirksts 3415 EY V525 VZ3 00:57 126
683 Agate Kristapsone 5186 Patria Sportland S158 SB2 00:57 158
684 Laima Vosa 15282 Čop čop čop S159 SB2 00:57 158
685 Anna Proskurina 5070 S160 SB2 00:57 158
686 Aiga Paegle 5291 Engures sportam S161 SB3 00:57 158
687 Diāna Barkanova 5459 AM Dojo S162 SBJ 00:57 158
688 Ieva Upmace-Grīviņa 6220 Surikati S163 SL2 00:57 158
689 Anna Greitāne 3161 Lynxdojo S164 SZ2 00:57 158
690 Elīna Lunte 3052 S165 SZ2 00:57 158
691 Kristīne Urtāne 3362 S166 SZ3 00:57 158
692 Dace Mačevska 13602 Vsk noskrien S167 SZ3 00:57 158
693 Iveta Mickevičus 3199 S168 SZ3 00:57 158
694 Dace Keirāne 3078 S169 SZ3 00:57 158
695 Inese Zepa 3283 Ašās kājas ZID S170 SZ3 00:57 158
696 Ilvija Bendzika 3642 S171 SZ3 00:57 158
697 Sanita Birzniece 3019 S172 SZ3 00:57 158
698 Edgars Dobelis 5140 V526 VB2 00:57 126
699 Rūdolfs Krūklis 5198 K41F V527 VB2 00:57 126
700 Uģis Reveliņš 5381 V528 VB3 00:57 126
701 Roberts Ivzāns 5171 V529 VB3 00:57 126
702 Ivars Eglītis 5323 Kocēnu novads V530 VB3 00:57 126
703 Arnis Pokšāns 6067 Abas Kreisās Kājas V531 VL3 00:57 126
704 Jēkabs Ločmelis 3252 OK Burkānciems V532 VZ1 00:57 126
705 Miks Gabdulļins 3144 Lejasciema vidusskola / SK \Lejasciems\"" V533 VZ2 00:57 126
706 Kristers Krilovs 3590 V534 VZ2 00:57 126
707 Ilija Januškevičs 3741 Swedbank V535 VZ2 00:57 126
708 Ieva Rogāle 5081 KROKUS S173 SB2 00:58 155
709 Vija Olte 5125 S174 SB2 00:58 155
710 Ieva Rukšāne 5159 Čop čop čop S175 SB2 00:58 155
711 Linda Loce 5040 Lynxdojo S176 SB2 00:58 155
712 Marta Heringa 5184 SPORTLAND S177 SBJ 00:58 155
713 Sintija Arbidāne 6279 Legs Miserables / VENDEN S178 SL2 00:58 155
714 Monta Promberga 3435 CrossFit Rīdzene 1 S179 SZ1 00:58 155
715 Liene Labsvīra 3061 S180 SZ3 00:58 155
716 Anita Fišere 3301 S181 SZ3 00:58 155
717 Agnese Klints 3017 Rush B S182 SZ3 00:58 155
718 Jana Lepiksone 3599 Auseklis IK S183 SZ3 00:58 155
719 Anete Pažusa 3002 S184 SZ3 00:58 155
720 Kristīne Ķēniņa 3209 VSK Noskrien S185 SZ3 00:58 155
721 Gunta Kalniņa 3549 S186 SZ3 00:58 155
722 Dženeta Umalas 3457 S187 SZ3 00:58 155
723 Kārlis Mazurs 5225 VSK Noskrien V536 VB2 00:58 124
724 Ivars Krūmiņš 5007 SK Katrīna V537 VB2 00:58 124
725 Andris Rosickis 5405 Cukuri V538 VB3 00:58 124
726 Kaspars Boriss 6199 Happy To Move V539 VL2 00:58 124
727 Žydrūnas Baltrušaitis 6100 Na, pagauk! V540 VL3 00:58 124
728 Armands Lunts 6054 VSK Noskrien V541 VL3 00:58 124
729 Ervīns Ozoliņš 6026 SK CONCOMBRES V542 VL3 00:58 124
730 Aijens Trušins 6228 Laimes Balodītis V543 VLJ 00:58 124
731 Gustavs Daniels Ozols 3190 Lynxdojo V544 VZ1 00:58 124
732 Dāvis Reinholds 3524 V545 VZ3 00:58 124
733 Dins Jakuška 3743 BAUERFEIND V546 VZ3 00:58 124
734 Artūrs Midrijānis 3784 V547 VZ3 00:58 124
735 Edžus Tomsons 3096 V548 VZ3 00:58 124
736 Pāvels Kirilovskis 3289 Zoorbagan V549 VZ3 00:58 124
737 Andris Kjapsņa 3142 Pārupes V550 VZ3 00:58 124
738 Andris Melnis 6111 Olainfarm V551 VL2 00:58 124
739 Guntars Priede 6252 V552 VL2 00:58 124
740 Jānis Šteinbergs 3263 SPORTLAND V553 VZ3 00:59 122
741 Reinis Butāns 3439 Brain Games V554 VZ3 00:59 122
742 Jānis Pikšens 3504 PULSOMETRS.LV V555 VZ3 00:59 122
743 Raitis Urbēns 3509 HAVI Logistics V556 VZ3 00:59 122
744 Gaitis Kulinskis 3689 SPORTLAND V557 VZ3 00:59 122
745 Klinta Lauska 5375 Siguldas maratona klubs/ Isostar S188 SB2 00:59 153
746 Ilze Meijere 5193 Patria Sportland S189 SB2 00:59 153
747 Alise Putraima 5378 Salomon Taku Skrējējs S190 SB2 00:59 153
748 Māra Lākute 5245 Nūjo ar vēju S191 SB2 00:59 153
749 Natālija Joničenko 5435 Talsu pauguraines Zaķi S192 SB3 00:59 153
750 Ieva Tabore 5244 S193 SB3 00:59 153
751 Kristīne Apsēna 3403 REMOSS S194 SZ2 00:59 153
752 Zita Ozoliņa 3667 S195 SZ3 00:59 153
753 Vita Duļbinska 3183 SPORTLAND S196 SZ3 00:59 153
754 Liene Piķe 3459 S197 SZ3 00:59 153
755 Zane Kaļva 3664 RZ Team S198 SZ3 00:59 153
756 Raimonds Biedrītis 6075 Grauda Spēks V558 VL2 00:59 122
757 Edmunds Gržibovskis 6063 VSK noskrien / SK Dzērvene V559 VL3 00:59 122
758 Mārtiņš Andersons 3628 \Dīkdienis\"" V560 VZ2 00:59 122
759 Līga Rusiņa 5422 S199 SB2 01:00 150
760 Kristīne Sekace 5307 Kustību telpa S200 SB2 01:00 150
761 Sabīne Eglīte 5050 Eglīši S201 SB2 01:00 150
762 Ance Ziediņa 5302 Ziemeļkurzeme OK S202 SB2 01:00 150
763 Daiga Poriņa 15338 S203 SB2 01:00 150
764 Santa Japeniņa 5018 S204 SB2 01:00 150
765 Marita Lapa 5138 Autostarts.lv S205 SB3 01:00 150
766 Madara Apsalone 6246 S206 SL2 01:00 150
767 Vineta Pētersone 6285 VSK Noskrien / FamilyFun S207 SL3 01:00 150
768 Anete Anna Zālīte 3800 S208 SZ2 01:00 150
769 Kristīne Roga 3678 Patria Sportland S209 SZ3 01:00 150
770 Madara Grava 3432 S210 SZ3 01:00 150
771 Beāte Manguse 3693 SPORTLAND S211 SZ3 01:00 150
772 Ruta Virbule 3622 Ezerkauliņi S212 SZ3 01:00 150
773 Aiga Rozenberga 3157 SK Sigulda S213 SZ3 01:00 150
774 Andrejs Pētersons 5324 V561 VB2 01:00 120
775 Uldis Eidins 5346 VP Fitness and beauty V562 VB2 01:00 120
776 Nauris Enkuzens 5340 Swedbank V563 VB2 01:00 120
777 Dmitrijs Lisenko 5395 V564 VB2 01:00 120
778 Renarts Andersons 5359 GJENSIDIGE V565 VB3 01:00 120
779 Egils Lejaskrauklis 5386 V566 VB3 01:00 120
780 Aivars Lapa 5139 Autostarts.lv V567 VB3 01:00 120
781 Kristaps Heinsbergs 5179 SPORTLAND V568 VBJ 01:00 120
782 Ingars Šakalis 6076 VSK Noskrien V569 VL2 01:00 120
783 Mārtiņš Skuja 13609 V570 VZ3 01:00 120
784 Raitis Puriņš 3029 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas V571 VZ3 01:00 120
785 Edžus Cābulis 3100 BKP V572 VZ3 01:00 120
786 Mihails Rumjancevs 3326 V573 VZ3 01:00 120
787 Jānis Avotiņš 3247 Patria Sportland V574 VZ3 01:01 118
788 Edgars Blūms 3018 Rush B V575 VZ3 01:01 118
789 Igors Kozlovs 3031 Franči V576 VZ3 01:01 118
790 Dainars Albužis 3192 Baltais Protein V577 VZ3 01:01 118
791 Artis Lagzdiņš 3626 Liepājas Sporta pārvalde V578 VZ3 01:01 118
792 Harijs Rubenis 3438 V579 VZ3 01:01 118
793 Emīls Kondratovičs 3021 Virsotne/Marmot V580 VZ3 01:01 118
794 Jānis Blaževičs 3601 SK Pannata V581 VZ3 01:01 118
795 Aivars Grīnbergs 3535 V582 VZ3 01:01 118
796 Agnese Meikšāne 6032 Mana mīļākā komanda S214 SL2 01:01 148
797 Laura Veličko 5036 KMKVP S215 SB2 01:01 148
798 Santa Žukovska 5269 S216 SB2 01:01 148
799 Antra Lukševica 5126 VSK Noskrien / Divplākšņi S217 SB2 01:01 148
800 Dace Šēle 5317 SK Katrīna S218 SB2 01:01 148
801 Sintija Berga-Grinfelde 5239 Nūjo vesels S219 SB2 01:01 148
802 Ilze Fogele 5170 SK Sigulda S220 SB2 01:01 148
803 Daiga Greiškāne 5131 VSK Noskrien S221 SB3 01:01 148
804 Inga Heidemane 5114 SK Katrīna S222 SB3 01:01 148
805 Dace Hartmane 6256 Talsu pauguraines Zaķi S223 SL3 01:01 148
806 Santa Kazaine 3536 Pats Sev čempions S224 SZ3 01:01 148
807 Anita Šķinuma 3419 S225 SZ3 01:01 148
808 Elīna Romanovska 3353 S226 SZ3 01:01 148
809 Ilze Goša 3034 Maratona klubs S227 SZ3 01:01 148
810 Una Tinte 3404 S228 SZ3 01:01 148
811 Ina Eigenfelde 3510 Amserv S229 SZ3 01:01 148
812 Ilze Orinska 3507 S230 SZ3 01:01 148
813 Anna Šteinerte 3798 S231 SZ3 01:01 148
814 Maksims Stepanovs 5469 V583 VB2 01:01 118
815 Armands Andersons 5318 V584 VB2 01:01 118
816 Jānis Vērdiņš 5310 Workland/BPT V585 VB2 01:01 118
817 Andis Krīgers 6237 Swedbank V586 VL2 01:01 118
818 Haralds Iesalnieks 3736 V587 VZ2 01:01 118
819 Rihards Goldovs 3387 V588 VZ2 01:01 118
820 Madara Kukaine 5446 S232 SB2 01:02 145
821 Patricia Heidemann 5265 S233 SBJ 01:02 145
822 Anna Ozoliņa 6277 S234 SL2 01:02 145
823 Sandija Sorokina 3571 S235 SZ2 01:02 145
824 Katrīna Jencīte 3211 DNB banka S236 SZ2 01:02 145
825 Zane Kurme 3614 S237 SZ3 01:02 145
826 Lauma Rudzīte 3255 Venden / VFK Staldzene S238 SZ3 01:02 145
827 Jānis Liepiņš 5196 SPORTLAND V589 VB2 01:02 116
828 Artis Ķemeris 5187 VUGD V590 VB2 01:02 116
829 Vents Lupkins 6264 V591 VL2 01:02 116
830 Rainers Meiers 6187 VSK Noskrien V592 VL4 01:02 116
831 Matīss Zaķis 3677 Liepkalni V593 VZ2 01:02 116
832 Arvis Brolišs 13585 Broliši V594 VZ3 01:02 116
833 Vladimirs Misāns 3523 V595 VZ3 01:02 116
834 Ansis Zadiņš 3705 Dundaga V596 VZ3 01:02 116
835 Jānis Rove 3384 V597 VZ3 01:02 116
836 Mārtiņš Vološčuks 3305 SK Katrīna V598 VZ3 01:02 116
837 Edgars Kirhners 3412 V599 VZ3 01:02 116
838 Kristaps Narnickis 6235 Baltais V600 VLJ 01:02 116
839 Aurimas Paulauskas 13575 parko chebra V601 VZ3 01:03 114
840 Anastasija Čekriževa 6221 SK Tērauds S239 SL2 01:03 143
841 Māris Zirnis 16125 V602 VL2 01:03 114
842 Ilze Sermolīte 5241 Jelgavas sporta servisa centrs S240 SB3 01:03 143
843 Ilze Talmane 5232 Maratona klubs S241 SB3 01:03 143
844 Jolanta Krastiņa 5468 VSK Noskrien S242 SBJ 01:03 143
845 Frančeska Pranča 5062 VSK Noskrien S243 SBJ 01:03 143
846 Elīna Dzalbe 3758 Saldus Boksa klubs S244 SZ3 01:03 143
847 Ērika Lauberga 3543 S245 SZ3 01:03 143
848 Lauma Muceniece 3262 S246 SZ3 01:03 143
849 Sintija Ozoliņa 3022 S247 SZ3 01:03 143
850 Ritvars Mūrnieks 5380 V603 VB2 01:03 114
851 Raivis Kirhners 5053 V604 VB2 01:03 114
852 Romans Cvetkovs 5065 V605 VB2 01:03 114
853 Miķelis Zondaks 5102 V606 VB2 01:03 114
854 Dainis Driņķis 15322 DzSK Lokomotīve V607 VB3 01:03 114
855 Maksims Birjuļins 5174 DNB banka V608 VB3 01:03 114
856 Aleksandrs Naumenko 5286 V609 VB4 01:03 114
857 Māris Vizulis 6146 DNB banka V610 VL2 01:03 114
858 Laura Freimane 5303 VSK Noskrien S248 SB2 01:04 141
859 Andra Strautiņa 5389 S249 SB2 01:04 141
860 Egita Uzule 5160 Saldus Boksa Klubs S250 SB3 01:04 141
861 Dace Janeka 5246 Nūjo ar vēju S251 SB3 01:04 141
862 Jeļena Heringa 6132 Skriešanas akademija S252 SL3 01:04 141
863 Anna Konovalova 3586 A2 S253 SZ2 01:04 141
864 Klinta Gritāne 3374 VSK Noskrien S254 SZ2 01:04 141
865 Aļona Dobele 3533 Zoorbagan S255 SZ3 01:04 141
866 Ilona Viļumsone 3058 AkmensDizains.lv S256 SZ3 01:04 141
867 Līga Brutāne 3433 Swedbank S257 SZ3 01:04 141
868 Sniga Promberga 3072 CrossFit Rīdzene 1 S258 SZ3 01:04 141
869 Ieva Baldiņa-Brūklīte 3382 S259 SZ3 01:04 141
870 Inese Bāriņa 3376 S260 SZ3 01:04 141
871 Diāna Ceika 3049 S261 SZ3 01:04 141
872 Inese Gancone 3290 S262 SZ3 01:04 141
873 Jānis Seglickis 5221 Pingvīni V611 VB2 01:04 113
874 Edgars Vasiļjevs 5370 Swedbank V612 VB2 01:04 113
875 Zigmunds Zauls 5137 V613 VB3 01:04 113
876 Māris Rudens 5396 Meža zvēri V614 VB3 01:04 113
877 Deivids Grinevicus 5356 Busniki-Tosmare V615 VBJ 01:04 113
878 Dainis Saukāns 6005 V616 VL3 01:04 113
879 Dzintars Dūdiņš 6133 Siguldas Maratona klubs V617 VL3 01:04 113
880 Ivars Damroze 3410 Damroze Family V618 VZ3 01:04 113
881 Raimonds Švanks 3450 ATKAL JAUNS NAMS V619 VZ3 01:04 113
882 Valdis Sirsniņš 3079 Jaunmārupe V620 VZ3 01:04 113
883 Intars Ulmanis 3388 VSK Noskrien V621 VZ3 01:04 113
884 Oskars Gailītis 3697 VENDEN V622 VZ3 01:04 113
885 Jānis Lācis 3686 V623 VZ3 01:05 111
886 Marta Kravčenko 5289 S263 SB2 01:05 138
887 Solvita Pujāte 5234 S264 SB2 01:05 138
888 Aiga Vīdmane 5058 S265 SB3 01:05 138
889 Marita Šalta 5048 S266 SB3 01:05 138
890 Laila Ceika 5059 S267 SB4 01:05 138
891 Zane Ceriņa 3334 S268 SZ3 01:05 138
892 Inga Bombina 3768 S269 SZ3 01:05 138
893 Simona Skalberga 3496 2 KOKI S270 SZ3 01:05 138
894 Sanita Čivča 3345 S271 SZ3 01:05 138
895 Linda Zemzare 3565 Dzīvnieki S272 SZ3 01:05 138
896 Dana Trautmane 3634 S273 SZ3 01:05 138
897 Maruta Krūmiņa 3499 S274 SZ3 01:05 138
898 Inga Ādmine - Stūris 13558 S275 SZ3 01:05 138
899 Irina Tatarinova 3071 S276 SZ3 01:05 138
900 Ginta Martinsone 3522 S277 SZ3 01:05 138
901 Gatis Barauskis 5382 V624 VB2 01:05 111
902 Kārlis Freimanis 5270 V625 VB2 01:05 111
903 Konstantīns Vasiļjevs 5453 Dion SportLab V626 VB2 01:05 111
904 Kaspars Klētnieks 5000 Nūjo vesels V627 VB3 01:05 111
905 Elīna Brigmane 5175 Baldones sieviešu skriešanas komanda S278 SB2 01:06 136
906 Ance Rieksta 5219 S279 SB2 01:06 136
907 Ieva Zemarāja 5445 S280 SB2 01:06 136
908 Margarita Peteļina 5283 S281 SB3 01:06 136
909 Līga Rukšāne 6038 Mana mīļākā komanda S282 SL2 01:06 136
910 Iveta Leja 6190 VSK Noskrien S283 SL3 01:06 136
911 Rasa Grāvīte 6204 S284 SLJ 01:06 136
912 Kitija Zaula 3377 S285 SZ1 01:06 136
913 Sindija Skangale 3615 Swedbank S286 SZ3 01:06 136
914 Aiga Tora 3617 S287 SZ3 01:06 136
915 Veronika Buhalova 3295 S288 SZ3 01:06 136
916 Pārsla Sizova 3408 S289 SZ3 01:06 136
917 Linda Pavļuta 3082 S290 SZ3 01:06 136
918 Ieva Leone 3791 DNB Service Centre Riga S291 SZ3 01:06 136
919 Inga Saicane 3744 BAUERFEIND S292 SZ3 01:06 136
920 Dace Mačuļska 3240 SIA LATTELECOM S293 SZ3 01:06 136
921 Agnese Smiltniece 3526 NŪJO AR VĒJU S294 SZ3 01:06 136
922 Guntis Strautiņš 5417 Liepājas Vieglatlētikas klubs V628 VB2 01:06 109
923 Edmunds Garančs 5178 SIA LATTELECOM V629 VB2 01:06 109
924 Lauris Laumanis 5404 V630 VB2 01:06 109
925 Arnis Mūrnieks 5087 V631 VB3 01:06 109
926 Armands Alksnis 5458 LIGNUM LATVIJA V632 VB3 01:06 109
927 Andis Dēze 6165 Maratona Klubs / Dion Sportlab V633 VL2 01:06 109
928 Aigars Beks 6104 V634 VL3 01:06 109
929 Jēkabs Jansons 3613 Riga Ironman Team V635 VZ2 01:06 109
930 Edvards Balgalvis 3780 V636 VZ2 01:06 109
931 Alex Bukovskis 3714 V637 VZ3 01:06 109
932 Sindijs Logins 3009 V638 VZ3 01:06 109
933 Ivo Pušņins 3038 V639 VZ3 01:07 107
934 Dainis Muško 3028 Kartavkalnu buki V640 VZ3 01:07 107
935 Egils Kampuss 3557 BEZSAKARS V641 VZ3 01:07 107
936 Raivis Ragainis 3064 KROKUS V642 VZ3 01:07 107
937 Ģirts Udrass 3303 V643 VZ3 01:07 107
938 Kristaps Priedoliņš 3480 V644 VZ3 01:07 107
939 Evita Ozola 6090 VSK Noskrien S295 SL2 01:07 134
940 Imants Ločmelis 6082 Nūjo ar vēju V645 VL4 01:07 107
941 Zane Mihailova 5211 ATEA Global Services S296 SBJ 01:07 134
942 Egija Tamsone 3566 S297 SZ3 01:07 134
943 Eva Lapsiņa 3393 X99/Slīterāni S298 SZ3 01:07 134
944 Liene Madžule 3279 S299 SZ3 01:07 134
945 Alise Iļjina 3742 Swedbank S300 SZ3 01:07 134
946 Marta Dedze 3202 PULSAR S301 SZ3 01:07 134
947 Antra Sipeniece 3562 S302 SZ3 01:07 134
948 Artūrs Ipatenko 5414 V646 VB2 01:07 107
949 Jurģis Rācenis 15294 V647 VB2 01:07 107
950 Mareks Celmiņš 5161 Biznesa parks ABAVA V648 VB2 01:07 107
951 Aigars Vitkovskis 5305 V649 VB3 01:07 107
952 Agris Meilerts 5113 Latvijas Finieris Mežs V650 VB3 01:07 107
953 Magnus Zalsters 6047 V651 VL2 01:07 107
954 Māris Dazarts 6302 V652 VL2 01:07 107
955 Jānis Marčinkus 6110 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki V653 VL4 01:07 107
956 Kārlis Fogelis 6242 V654 VLJ 01:07 107
957 Līga Linuža 6240 S303 SLJ 01:08 132
958 Aiga Turčina 3171 SPORTLAND S304 SZ2 01:08 132
959 Liene Gulbe 3724 Es, Džastins un Zane S305 SZ3 01:08 132
960 Ieva Krastiņa 3298 S306 SZ3 01:08 132
961 Krista Opmane 3111 Olainfarm S307 SZ3 01:08 132
962 Svetlana Maskaļa 3138 Maratona klubs S308 SZ3 01:08 132
963 Jūlija Kaibeļeva 3683 Maratona klubs S309 SZ3 01:08 132
964 Gita Pavlova 3371 S310 SZ3 01:08 132
965 Liene Avotiņa 3208 S311 SZ3 01:08 132
966 Mārtiņš Seiksts 5394 V655 VB2 01:08 106
967 Mārtiņš Rāzna 5109 SSK Bebra V656 VB3 01:08 106
968 Alvis Lepiksons 5330 Auseklis IK V657 VB3 01:08 106
969 Gaidis Brikmanis 5465 V658 VB3 01:08 106
970 Edijs Ramiņš 5372 V659 VB3 01:08 106
971 Valdis Bogdanovs 5426 Maratona klubs V660 VBJ 01:08 106
972 Artūrs Jermolovs 6179 VSK Noskrien V661 VL2 01:08 106
973 Arvīds Germovs 6052 V662 VL3 01:08 106
974 Aleksandrs Dupats 6210 Moller Auto Ventspils V663 VL3 01:08 106
975 Uldis Kirtovskis 6029 Izturība V664 VL4 01:08 106
976 Rainers Grigors 3141 V665 VZ1 01:08 106
977 Niks Tamsons 3567 V666 VZ2 01:08 106
978 Jānis Tamsons 3569 V667 VZ3 01:08 106
979 Toms Ķeķis 3627 Liepājas Sporta pārvalde V668 VZ3 01:08 106
980 Gvido Lieknis 3181 SUBARU AD REM Auto V669 VZ3 01:08 106
981 Maksims Zaprivoda 13566 V670 VZ3 01:08 106
982 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 V671 VL2 01:08 106
983 Andris Riekstiņš 3461 V672 VZ3 01:09 104
984 Dāvids Fuksis 3469 V673 VZ3 01:09 104
985 Aigars Bērziņš 3497 V674 VZ3 01:09 104
986 Krišjānis Zviedrāns 3355 Brain Games V675 VZ3 01:09 104
987 Gints Šukteris 3717 V676 VZ3 01:09 104
988 Gunta Reinicāne 5068 S312 SB2 01:09 130
989 Sanita Rāviņa 5230 #art #smart #love S313 SB2 01:09 130
990 Līga Ganiņa 5145 S314 SB2 01:09 130
991 Ieva Marta Gintere 3537 S315 SZ2 01:09 130
992 Agnese Zīmele 3458 SK Tērauds S316 SZ2 01:09 130
993 Elīza Astra Vectirāne 3270 S317 SZ2 01:09 130
994 Dace Grundmane 3358 S318 SZ2 01:09 130
995 Marija Siliņa 3278 S319 SZ2 01:09 130
996 Simona Rutkovska 13557 S320 SZ2 01:09 130
997 Kristīne Rūja 3150 SK Sigulda S321 SZ3 01:09 130
998 Dzintra Kārkliņa 13567 S322 SZ3 01:09 130
999 Līva Asere 3094 S323 SZ3 01:09 130
1000 Kristīne Budigina 3506 S324 SZ3 01:09 130
1001 Dace Skrastiņa 3623 Talsu pauguraines Zaķi S325 SZ3 01:09 130
1002 Malvīne Mennika 3505 PULSOMETRS.LV S326 SZ3 01:09 130
1003 Liene Palkavniece 3317 Swedbank S327 SZ3 01:09 130
1004 Amanda Muceniece 3639 S328 SZ3 01:09 130
1005 Yuliya Boiko 3713 BoikoTeam S329 SZ3 01:09 130
1006 Alise Griķe 3783 We love running S330 SZ3 01:09 130
1007 Vadims Stepanovs 5213 Moller Auto Ventspils V677 VB2 01:09 104
1008 Jānis Bleiers 5398 GJENSIDIGE V678 VB3 01:09 104
1009 Juris Keišs 5427 Maratona klubs V679 VB3 01:09 104
1010 Kaspars Aksenoks 5091 V680 VB3 01:09 104
1011 Armīns Meisters 5347 V681 VB3 01:09 104
1012 Mārtiņš Eglijs 6286 Tikko precējušies V682 VL2 01:09 104
1013 Jānis Pārums 6262 Projekts Etiopietis V683 VL2 01:09 104
1014 Andris Bērziņš 6106 V684 VL3 01:09 104
1015 Kristīne Karsa 5189 S331 SB2 01:10 129
1016 Oksana Kirilova 5260 S332 SB2 01:10 129
1017 Līga Pakalna 5084 KROKUS S333 SB2 01:10 129
1018 Gaida Ķerve 5364 Nūjo ar vēju S334 SB4 01:10 129
1019 Līva Trektere 3621 S335 SZ2 01:10 129
1020 Ina Kalugina 3597 smile&run S336 SZ3 01:10 129
1021 Jana Smelēna 3385 S337 SZ3 01:10 129
1022 Ilze Olte 3446 S338 SZ3 01:10 129
1023 Elīna Fārenhorste 3577 Vējciems S339 SZ3 01:10 129
1024 Jūlija Griba 3695 SMILE&Run S340 SZ3 01:10 129
1025 Inese Kramzaka 3198 SK Sigulda S341 SZ3 01:10 129
1026 Guna Berlande 3366 S342 SZ3 01:10 129
1027 Liene Kļava 3291 S343 SZ3 01:10 129
1028 Daina Arāja 13555 Olainfarm S344 SZ3 01:10 129
1029 Zita Kreinerte 3346 S345 SZ3 01:10 129
1030 Agris Kamenders 5313 In Dust We Trust V685 VB2 01:10 103
1031 Alekss Kārkliņš 3633 SK ''Pannata'' V686 VZ1 01:10 103
1032 Alvis Drozds 3546 VSK.noskrien V687 VZ2 01:10 103
1033 Aigars Pekšs 13587 Baldone V688 VZ3 01:10 103
1034 Dzintars Zonenbergs 3765 V689 VZ3 01:10 103
1035 Uldis Brūns 3556 V690 VZ3 01:10 103
1036 Gatis Kālis 13592 V691 VZ3 01:10 103
1037 Zigurds Raudiņš 3370 Nūjo ar vēju V692 VZ3 01:11 101
1038 Kamilla Krilova 5369 Swedbank S346 SB2 01:11 127
1039 Ilze Stukule 5257 SK Katrīna/mammadaba S347 SB3 01:11 127
1040 Liene Vēvere 3254 Maratona klubs S348 SZ3 01:11 127
1041 Zane Galdiņa 3292 Smiling runner S349 SZ3 01:11 127
1042 Jana Bērziņa 3620 S350 SZ3 01:11 127
1043 Sindija Biseniece 3246 S351 SZ3 01:11 127
1044 Liene Bernāne 3733 S352 SZ3 01:11 127
1045 Elīna Gloda 13551 S353 SZ3 01:11 127
1046 Vita Biltauere 3273 S354 SZ3 01:11 127
1047 Ligita Mieze 3789 Miežu ģimene S355 SZ3 01:11 127
1048 Iveta Dobele 3409 S356 SZ3 01:11 127
1049 Arnis Mālbergs 6280 VSK Noskrien V693 VL2 01:11 101
1050 Aļģirts Valužis 6218 Priekules veloklubs V694 VL3 01:11 101
1051 Mikus Krevics 6278 ATEA Global Services V695 VLJ 01:11 101
1052 Nils Eduards Jakobsons 3163 Lynxdojo V696 VZ2 01:11 101
1053 Ilze Maderniece 5411 S357 SB2 01:12 125
1054 Linda Bērziņa 5314 S358 SB2 01:12 125
1055 Kristīne Leja 6134 S359 SL2 01:12 125
1056 Katrīna Boļše 3718 Sportiņš 88 S360 SZ2 01:12 125
1057 Nataļja Karuzina 3325 PII \Stārķis\"" S361 SZ3 01:12 125
1058 Indra Liepiņa 3391 Ripsija team S362 SZ3 01:12 125
1059 Jeļena Ivanova 3299 S363 SZ3 01:12 125
1060 Valērija Fedotova 3033 S364 SZ3 01:12 125
1061 Agate Zīverte 13599 Paula Stradiņa KUS S365 SZ3 01:12 125
1062 Mikus Milgrāvis 5420 V697 VB2 01:12 100
1063 Aleksejs Cekmarjovs 5444 V698 VB2 01:12 100
1064 Vitālijs Golubeckis 6196 VSK Noskrien V699 VLJ 01:12 100
1065 Vilis Trautmanis 3635 V700 VZ3 01:12 100
1066 Jānis Zvirbulis 3672 V701 VZ3 01:12 100
1067 Mārtiņš Vīdners 3472 Jureckis un KO V702 VZ3 01:12 100
1068 Mārtiņš Ozollapiņš 3748 MAILIGEN V703 VZ3 01:12 100
1069 Andris Āboliņš 3650 Vaidava V704 VZ3 01:12 100
1070 Deniss Lobans 3606 V705 VZ3 01:12 100
1071 Elvijs Padēls 3657 Rolling V706 VZ3 01:12 100
1072 Krišs Borītis 3643 Mailigen V707 VZ3 01:13 99
1073 Jānis Liepiņš 3658 Rolling V708 VZ3 01:13 99
1074 Agneta Balode 5228 S366 SB2 01:13 123
1075 Iveta Eglija 5440 Tikko precējušies S367 SB2 01:13 123
1076 Inese Eglīte 5322 Kocēnu novads S368 SB2 01:13 123
1077 Jana Smiltiņa 5354 DPD S369 SB2 01:13 123
1078 Indra Kļaviņa 6267 S370 SL2 01:13 123
1079 Katrīna Kosmačeva 3673 S371 SZ2 01:13 123
1080 Paula Ivanovaite 3381 S372 SZ2 01:13 123
1081 Patrīcija Keita Krumberga 3236 Līkā kalna rambātāji S373 SZ2 01:13 123
1082 Linda Sinka 3378 3 buciņi S374 SZ2 01:13 123
1083 Laura Birzniece 3702 SIA LATTELECOM S375 SZ2 01:13 123
1084 Ilze Zariņa 3231 S376 SZ3 01:13 123
1085 Lita Juberte-Krūmiņa 3738 Krūmiņi S377 SZ3 01:13 123
1086 Inese Jevsejčika 3220 Maratona klubs S378 SZ3 01:13 123
1087 Dace Vilgerte 3538 DPD S379 SZ3 01:13 123
1088 Inga Nartiša 3749 MAILIGEN S380 SZ3 01:13 123
1089 Baiba Damberga 3176 SPORTLAND S381 SZ3 01:13 123
1090 Solvita Bērziša 3093 Exigen Services Latvia #optimized4running S382 SZ3 01:13 123
1091 Līga Laganovska 3066 S383 SZ3 01:13 123
1092 Uģis Kūliņs 5408 Saulkrasti V709 VB3 01:13 99
1093 Deniss Čebanovs 5224 Maratona klubs V710 VB3 01:13 99
1094 Ainārs Zizlāns 5089 V711 VB3 01:13 99
1095 Danila Seluto 6094 Exigen Services Latvia #optimized4running V712 VL2 01:13 99
1096 Guntars Siliņš 6061 KROKUS V713 VL3 01:13 99
1097 Lolita Linde 5443 S384 SB2 01:14 122
1098 Ruta Mālniece 5083 AkmensDizains.lv S385 SB2 01:14 122
1099 Ilze Baumane 15298 S386 SB3 01:14 122
1100 Santa Birģele 6021 S387 SL2 01:14 122
1101 Zanda Kārkliņa 6148 Baldones sieviešu skriešanas komanda S388 SL3 01:14 122
1102 Ludmila Joce 6120 Moller Auto Ventspils S389 SL3 01:14 122
1103 Samanta Šteina 3311 S390 SZ1 01:14 122
1104 Austra Dobrovoļska 13553 Olainfarm S391 SZ3 01:14 122
1105 Karīna Svalbe 3467 Saldus Boksa klubs S392 SZ3 01:14 122
1106 Zane Visendorfa 3174 Sportland S393 SZ3 01:14 122
1107 Ieva Leikarte 3644 S394 SZ3 01:14 122
1108 Līva Romanova 3793 DNB Service Centre S395 SZ3 01:14 122
1109 Laila Roģe 3725 Stirnubuks.lv S396 SZ3 01:14 122
1110 Andra Rosicka 3625 Cukuri S397 SZ3 01:14 122
1111 Krišjānis Hartmanis 5292 KIČE V714 VB2 01:14 97
1112 Edgars Karklis 5357 V715 VB2 01:14 97
1113 Aigars Bergs 5360 V716 VB2 01:14 97
1114 Mārcis Fogels 5169 SK Sigulda V717 VB2 01:14 97
1115 Toms Lauris Kozlovskis 3548 V718 VZ2 01:14 97
1116 Kristiāns Jergins 3390 Extra V719 VZ2 01:14 97
1117 Matīss Kūla 3763 V720 VZ3 01:14 97
1118 Sandris Ozols- Ozoliņš 3274 V721 VZ3 01:14 97
1119 Aleksandrs Voino 3027 V722 VZ3 01:14 97
1120 Jānis Lankups 3308 V723 VZ3 01:15 96
1121 Igors Karuzins 3324 USK \Atekas Sala\"" V724 VZ3 01:15 96
1122 Igors Parfjonovs 3460 V725 VZ3 01:15 96
1123 Jānis Linde 3778 V726 VZ3 01:15 96
1124 Agnese Kundziņa 5294 S398 SB2 01:15 120
1125 Māra Laube 5266 SK Katrīna S399 SB2 01:15 120
1126 Kristīna Ceika 5251 Nūjo ar vēju S400 SB2 01:15 120
1127 Inga Vate 5079 S401 SB3 01:15 120
1128 Ingūna Sevostjanova 5240 Nūjo vesels S402 SB3 01:15 120
1129 Santa Puriņa 6227 S403 SL3 01:15 120
1130 Ance Flakse 13589 S404 SZ2 01:15 120
1131 Zane Pakalniece 13600 es, džastins un liene S405 SZ3 01:15 120
1132 Laura Rusule 3360 S406 SZ3 01:15 120
1133 Olga Mikulova 3447 VSK Noskrien S407 SZ3 01:15 120
1134 Gunita Melbārde 3712 Eži S408 SZ3 01:15 120
1135 Agnese Zarīte 13560 S409 SZ3 01:15 120
1136 Katrīna Liepiņa 3087 Kača liek skriet / Sanderu klans S410 SZ3 01:15 120
1137 Sanita Vecā 3212 S411 SZ3 01:15 120
1138 Natālija Perevozņikova 3788 S412 SZ3 01:15 120
1139 Raivis Marcinkēvičs 5212 Kandava Rūmene V727 VB2 01:15 96
1140 Jānis Gora 5057 V728 VB2 01:15 96
1141 Raivis Rāviņš 5066 V729 VB2 01:15 96
1142 Sandis Krutovs 5100 cedric.lv V730 VB2 01:15 96
1143 Mārcis Janušs 5255 V731 VB3 01:15 96
1144 Edgars Zaķis 6207 Brain Games V732 VL2 01:15 96
1145 Andris Rozenbergs 6139 SK Sigulda V733 VL3 01:15 96
1146 Stanislav Biktimirov 6172 VSK Noskrien V734 VL3 01:15 96
1147 Kārlis Karlštrems 3530 V735 VZ2 01:15 96
1148 Kristaps Šņepsts 3692 SPORTLAND V736 VZ2 01:15 96
1149 Simona Ozola-Ozoliņa 5095 S413 SB2 01:16 118
1150 Liene Beihmane-Veitmane 5344 Nūjo ar vēju S414 SB2 01:16 118
1151 Gunita Butāne 5319 Zemgales Ziņas S415 SB3 01:16 118
1152 Anita Kažemāka 6232 Adidas / Preiļu siers S416 SL2 01:16 118
1153 Jana Puze 6229 VSK Noskrien S417 SL2 01:16 118
1154 Brenda Brakovska 3764 WOOD ART.LV S418 SZ2 01:16 118
1155 Solvita Pļavarāja 3221 Maratona klubs S419 SZ3 01:16 118
1156 Linda Līce 3151 SK Sigulda S420 SZ3 01:16 118
1157 Diāna Ričika 13572 S421 SZ3 01:16 118
1158 Elīna Brice-Matisone 3612 S422 SZ3 01:16 118
1159 Margita Zaiceva 3444 Z-team S423 SZ3 01:16 118
1160 Daina Reveliņa 3587 S424 SZ3 01:16 118
1161 Zane Auziņa 3494 S425 SZ3 01:16 118
1162 Brigita Pētersone 3465 S426 SZ3 01:16 118
1163 Aleksandrs Malašenkovs 5217 Maratona klubs V737 VB2 01:16 95
1164 Artūrs Sņegovičs 5097 V738 VB2 01:16 95
1165 Gunārs Slaide 5013 Baldones Lauvas V739 VB3 01:16 95
1166 Roberts Sļadzevskis 16129 Robbie`n`zone V740 VL2 01:16 95
1167 Kaspars Dzintars 6253 FK BANDAVA V741 VL3 01:16 95
1168 Marta Vite 3679 Stirnubuks / Run 4 Sun S427 SZ1 01:16 95
1169 Renāte Šmite 6093 Lielvārdes zaķenes S428 SLJ 01:16 118
1170 Ēriks Pucens 3454 Kuldīga / Mammadaba V742 VZ3 01:17 94
1171 Dairis Zebuliņš 13579 V743 VZ3 01:17 94
1172 Artūrs Lubiņš 3525 V744 VZ3 01:17 94
1173 Egijs Rassa 3219 V745 VZ3 01:17 94
1174 Ginta Ivanovska 5449 SK Katrīna S429 SB2 01:17 117
1175 Liene Zute 3516 S430 SZ2 01:17 117
1176 Zane Lukstiņa 3091 S431 SZ3 01:17 117
1177 Inese Vectirāne 3271 S432 SZ3 01:17 117
1178 Lelde Preise-Šemele 3310 Moller Auto Ventspils S433 SZ3 01:17 117
1179 Madara Mačiņa 13556 Līgatne var! S434 SZ3 01:17 117
1180 Natālija Jesehina 3343 S435 SZ3 01:17 117
1181 Kristīne Kuka 3011 AD FITNESS S436 SZ3 01:17 117
1182 Rolands Šusts 5009 V746 VB2 01:17 94
1183 Egnārs Gudriķis 5016 ASICS V747 VB3 01:17 94
1184 Uldis Galdiņš 5263 LabaDaba V748 VB3 01:17 94
1185 Juris Rāts 5392 kamparmazi V749 VB4 01:17 94
1186 Valters Andersons 5185 ATEA Global Services V750 VBJ 01:17 94
1187 Antra Kanušniece 5127 S437 SBJ 01:18 115
1188 Zane Dziļuma 6039 S438 SL2 01:18 115
1189 Agita Grizāne 6025 VSK Noskrien S439 SL2 01:18 115
1190 Aija Rogāle 6050 KROKUS S440 SL3 01:18 115
1191 Alise Pokšāne 3551 Abas Kreisās Kājas S441 SZ2 01:18 115
1192 Laura Cepurīte 3222 S442 SZ3 01:18 115
1193 Sandra Šimkus 3761 Ezerkauliņi S443 SZ3 01:18 115
1194 Nora Brudere 3368 S444 SZ3 01:18 115
1195 Marta Grūbe 3265 Sportland S445 SZ3 01:18 115
1196 Vilnis Vitkovskis 5233 V751 VB3 01:18 92
1197 Guntars Būmans 6127 VSK Noskrien V752 VL3 01:18 92
1198 Sergej Zykau 6304 ???????? V753 VL4 01:18 92
1199 Inese Astaševska 5238 SK KATRĪNA S446 SB2 01:19 114
1200 Daira Pūce 3417 Jureckis un KO S447 SZ3 01:19 114
1201 Dina Zūdiņa 3429 S448 SZ3 01:19 114
1202 Ruta Malacanova 3502 Swedbank S449 SZ3 01:19 114
1203 Regina Kulinska 3493 Nūjo ar vēju Liepājā S450 SZ3 01:19 114
1204 Ansis Ailis 3328 SIA LATTELECOM V754 VZ3 01:19 91
1205 Jurģis Jurkāns 3059 AkmensDizains.lv V755 VZ3 01:19 91
1206 Oļegs Perovs 3751 V756 VZ3 01:20 90
1207 Dainis Persidskis 3790 Jahta Magdalena Team V757 VZ3 01:20 90
1208 Andris Rozentāls 3456 AR V758 VZ3 01:20 90
1209 Viktors Griņevičs 3630 ABC Software V759 VZ3 01:20 90
1210 Aleksejs Loskutovs 3762 Ezerkauliņi V760 VZ3 01:20 90
1211 Anete Astaševska 5254 SK Katrīna S451 SB2 01:20 113
1212 Daina Drozdova 15366 sk dzērvene S452 SB2 01:20 113
1213 Ieva Jaudzeme 5374 S453 SB3 01:20 113
1214 Elīna Birģele 3313 S454 SZ2 01:20 113
1215 Eleonora Pērkone 3245 KNAUF S455 SZ3 01:20 113
1216 Leva Rassa 3218 S456 SZ3 01:20 113
1217 Nastassia Koval 3795 ???????? S457 SZ3 01:20 113
1218 Inga Vītuma-Jaunzeme 3734 ALLE HOP S458 SZ3 01:20 113
1219 Gundega Groma 3286 S459 SZ3 01:20 113
1220 Linda Gudrīte-Šipenko 3281 Legs Miserables S460 SZ3 01:20 113
1221 Evija Kļave 3405 VSK noskrien S461 SZ3 01:20 113
1222 Līga Kjapsņa 3466 S462 SZ3 01:20 113
1223 Dina Ķuze 13591 GEMOSS S463 SZ3 01:20 113
1224 Diāna Bleiva 3424 S464 SZ3 01:20 113
1225 Mārtiņš Vilemsons 5149 VSK Noskrien V761 VB2 01:20 90
1226 Saulis Skabeiķis 5425 ASICS V762 VB2 01:20 90
1227 Ainārs Fabriciuss 5259 V763 VB2 01:20 90
1228 Viesturs Grīnbergs 15342 Finn Crisp / Sanctimony V764 VB3 01:20 90
1229 Miks Vilsons 5044 VSK Noskrien V765 VB3 01:20 90
1230 Daniels Golubeckis 5268 V766 VBJ 01:20 90
1231 Dace Kļava 5182 SPORTLAND S465 SB2 01:21 111
1232 Dace Vegnere 5144 S466 SB3 01:21 111
1233 Ilze Zēberga 3113 Maratona klubs S467 SZ3 01:21 111
1234 Sandra Abersone 13601 S468 SZ3 01:21 111
1235 Līga Keino 3479 S469 SZ3 01:21 111
1236 Iveta Rutkovska 3555 S470 SZ3 01:21 111
1237 Didzis Krīgers 5061 V767 VB4 01:21 89
1238 Atis Baravskas 13576 3 Culture V768 VZ2 01:21 89
1239 Kaspars Balodis 13571 V769 VZ3 01:21 89
1240 Sergej Koval 3796 ???????? V770 VZ3 01:21 89
1241 Edgars Lazda 3715 V771 VZ3 01:22 88
1242 Olegs Pavlovs 3700 V772 VZ3 01:22 88
1243 Dace Podkalne 5119 VSK Noskrien S471 SB2 01:22 110
1244 Jūlija Vēvere 6193 S472 SL2 01:22 110
1245 Ieva Grauduma 6270 S473 SL2 01:22 110
1246 Ināra Rube 3285 SK Katrīna S474 SZ3 01:22 110
1247 Olga Radžabova 13598 Par sportisku sabiedrību S475 SZ3 01:22 110
1248 Ieva Raboviča 3637 Saaspils S476 SZ3 01:22 110
1249 Inga Vīksna 3649 Vaidava S477 SZ3 01:22 110
1250 Iveta Čopa 3532 S478 SZ3 01:22 110
1251 Baiba Druseika 3084 S479 SZ3 01:22 110
1252 Linda Lūse 3411 S480 SZ3 01:22 110
1253 Nadīna Pole 3188 ATEA Global Services S481 SZ3 01:22 110
1254 Jānis Ozols 5195 SPORTLAND V773 VB2 01:22 88
1255 Toms Vāvere 5350 V774 VB2 01:22 88
1256 Zigmunds Vītiņš 5031 V775 VB3 01:22 88
1257 Artūrs Pielēns-Pelēns 6143 Lattelecom V776 VL2 01:22 88
1258 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien V777 VL2 01:22 88
1259 Edmundas Šmitas 6214 V778 VL3 01:22 88
1260 Toms Janušs 3302 V779 VZ1 01:22 88
1261 Evita Riekstiņa 5271 S482 SB2 01:23 108
1262 Baiba Sīmane 5156 RedFrog S483 SB2 01:23 108
1263 Aija Dzeņkovska 5001 Nūjo vesels S484 SB3 01:23 108
1264 Inese Bajāre 5277 S485 SB3 01:23 108
1265 Agnese Fogele 3451 Agnese & Lauma S486 SZ3 01:23 108
1266 Egija Gulbinska 3275 S487 SZ3 01:23 108
1267 Sanita Šaitere 3610 S488 SZ3 01:23 108
1268 Liene Zālmane 3594 Zemgales Ziņas S489 SZ3 01:23 108
1269 Aivars Bergmanis 5235 VSK Noskrien V780 VB3 01:23 87
1270 Gints Fjodorovs 5339 Amserv V781 VB3 01:23 87
1271 Uģis Bents 6059 V782 VL2 01:23 87
1272 Linards Ņikiorovs 3570 V783 VZ3 01:23 87
1273 Arnis Leikarts 3133 V784 VZ3 01:23 87
1274 Mārtiņš Malzubris 16149 Zubru trieciens V785 VL2 01:23 87
1275 Artis Stieciņš 3766 SD Trading V786 VZ3 01:24 86
1276 Anita Dīce 5285 0 S490 SB2 01:24 107
1277 Vita Vecvanaga 5457 S491 SB2 01:24 107
1278 Vija Seiksta 5393 S492 SB2 01:24 107
1279 Ieva Meiere 5456 OK Ziemeļkurzeme S493 SB3 01:24 107
1280 Kristīne Kampare 5141 S494 SB3 01:24 107
1281 Rigonda Ņikiforova 3572 S495 SZ3 01:24 107
1282 Anita Bāriņa 3578 S496 SZ3 01:24 107
1283 Kaspars Kalniņš 5214 Moller Auto Ventspils V787 VB3 01:24 86
1284 Lelde Pāķe 3492 Saulkrasti SRT S497 SZ1 01:25 106
1285 Dace Hildebrante 3205 S498 SZ3 01:25 106
1286 Armanda Sokolovska 3344 SK Katrīna S499 SZ3 01:25 106
1287 Inese Galigina 3318 S500 SZ3 01:25 106
1288 Maruta Rancāne 3394 S501 SZ3 01:25 106
1289 Aira Urtāne 3012 S502 SZ3 01:25 106
1290 Danute Ābelīte 13552 S503 SZ3 01:25 106
1291 Rimvydas Lukšta 5406 Nūjo ar vėju V788 VB2 01:25 85
1292 Harijs Meiers 15302 OK ZIEMEĻKURZEME V789 VB3 01:25 85
1293 Kristaps Šteinbergs 6192 Legs Misérables V790 VL2 01:25 85
1294 Niko Deivs Blaževičs 3600 SK Pannata V791 VZ1 01:25 85
1295 Valters Veiss 3703 SIA LATTELECOM V792 VZ3 01:25 85
1296 Andis Šperbergs 3495 V793 VZ3 01:25 85
1297 Egija Biete 6274 BALTAIS S504 SL2 01:25 106
1298 Ģirts Goško 3785 Piedzīvojumu meklētāji V794 VZ3 01:26 84
1299 Dzintars Laganovskis 3035 AD Fitness V795 VZ3 01:26 84
1300 Ilona Sedleniece 6233 S505 SL3 01:26 105
1301 Līva Šteinberga 5093 Galeo Consulting S506 SB2 01:26 105
1302 Inese Midrijāne 5243 Mamma Daba S507 SB3 01:26 105
1303 Stase Abelkyte 15350 S508 SB4 01:26 105
1304 Ieva Tāle-Stangute 6289 Baldones sieviešu skriešanas komanda S509 SL2 01:26 105
1305 Madara Tīģere 6077 S510 SLJ 01:26 105
1306 Dace Dūka 3645 S511 SZ3 01:26 105
1307 Sarmīte Dārziņa 3722 S512 SZ3 01:26 105
1308 Gita Gintere-Kikuste 3135 S513 SZ3 01:26 105
1309 Maija Jansone 3453 Team Jansoni S514 SZ3 01:26 105
1310 Agnese Šimanska 13586 S515 SZ3 01:26 105
1311 Meldra Ķemere 3611 S516 SZ3 01:26 105
1312 Inga Ābola 3488 S517 SZ3 01:26 105
1313 Ilze Alksne 3539 Jēkaba ceļojumi S518 SZ3 01:26 105
1314 Raitis Gržibovskis 6217 V796 VL2 01:26 84
1315 Aldis Berķis 6301 Priekules veloklubs V797 VL2 01:26 84
1316 Edvards Paegle 3380 Engures sportam V798 VZ1 01:26 84
1317 Selina Trapp 6181 S519 SLJ 01:27 103
1318 Kristīne Groma 3288 S520 SZ2 01:27 103
1319 Julija Gushchcina 3484 Sisters Run S521 SZ3 01:27 103
1320 Lauris Meiers 5275 VENDEN V799 VB3 01:27 83
1321 Andis Matrevics 5248 V800 VB3 01:27 83
1322 Zigurds Jureckis 5261 JURECKIS UN KO V801 VB4 01:27 83
1323 Kaspars Rolavs 6258 Liepājas Sporta pārvalde V802 VL2 01:27 83
1324 Raivo Šmits 3521 V803 VZ3 01:27 83
1325 Kristiāna Viļuma 6244 S522 SL2 01:27 103
1326 Mārtiņš Gulbis-Švans 3581 Priekules veloklubs V804 VZ3 01:28 82
1327 Aivis Žukovs 3591 V805 VZ3 01:28 82
1328 Benita Ločmele 6083 Nūjo ar vēju S523 SL4 01:28 102
1329 Māris Vīlips 6007 V806 VL3 01:28 82
1330 Dace Tītmane 5023 S524 SB3 01:28 102
1331 Agita Grīnberga 3534 S525 SZ3 01:28 102
1332 Laura Golta-Grospiņa 3542 Jēkaba ceļojumi S526 SZ3 01:28 102
1333 Elīna Velviča 3592 S527 SZ3 01:28 102
1334 Zita Lapiņa 3386 Swedbank S528 SZ3 01:28 102
1335 Sarmīte Loce 3164 Lynxdojo S529 SZ3 01:28 102
1336 Olita Jakovele 3540 Jēkaba ceļojumi S530 SZ3 01:28 102
1337 Eduards Mozulis 6144 Engures Sportam V807 VLJ 01:28 82
1338 Karīna Agafonova 5293 TRXCēsis S531 SB2 01:29 101
1339 Laura Kalniņa 5215 Moller Auto Ventspils S532 SB3 01:29 101
1340 Ieviņa Gaiziņa 5450 VSK Noskrien S533 SB3 01:29 101
1341 Laura Vilka 3407 S534 SZ3 01:29 101
1342 Diāna Fukse 3468 S535 SZ3 01:29 101
1343 Anda Duge 3665 S536 SZ3 01:29 101
1344 Sergejs Bižāns 15362 V808 VB2 01:29 81
1345 Ģirts Gudrīts 15370 Legs Misserables V809 VB2 01:29 81
1346 Ivars Bunka 5252 JURECKIS UN KO V810 VB3 01:29 81
1347 Kaspars Kārkliņš 6294 V811 VL3 01:29 81
1348 Egils Grasmanis 3441 Brain Games V812 VZ3 01:29 81
1349 Ilze Rata 6097 Exigen Services Latvia #optimized4running S537 SL4 01:29 101
1350 Armands Bricis 3756 V813 VZ3 01:30 80
1351 Leons Pelņa 3014 30draugi.lv V814 VZ3 01:30 80
1352 Ainars Zēbergs 6177 VSK Noskrien Liepāja V815 VL3 01:30 80
1353 Agnija Zizlāne 5086 0 S538 SB2 01:30 100
1354 Zane Dālberga 5355 DPD S539 SB2 01:30 100
1355 Gunta Ozoliņa 5304 S540 SB3 01:30 100
1356 Dita Freija 13564 crosfit rīdzene 2 S541 SZ3 01:30 100
1357 Gunta Krastiņa 3608 S542 SZ3 01:30 100
1358 Anna Vaļceva 3423 Signature Wines S543 SZ3 01:30 100
1359 Elīza Ozoliņa 3698 S544 SZ3 01:30 100
1360 Aivars Grasis 5379 V816 VB3 01:30 80
1361 Jānis Eimuss 5216 SIA LATTELECOM V817 VB3 01:30 80
1362 Ieva Meijere 5278 S545 SB2 01:31 99
1363 Rūta Šneidere 5041 S546 SB2 01:31 99
1364 Līva Bērtule 5385 S547 SBJ 01:31 99
1365 Agnese Zeltiņa 6295 S548 SL2 01:31 99
1366 Dace Stīpniece 3486 Izturība S549 SZ3 01:31 99
1367 Aija Zaharova 3579 S550 SZ3 01:31 99
1368 Sintija Baltā-Ceika 3354 Nūjo ar vēju S551 SZ3 01:31 99
1369 Toms Bobrovskis 5343 V818 VB2 01:31 79
1370 Armands Šaraks 3596 V819 VZ3 01:31 79
1371 Ilona Ozoliņa 6096 Exigen Services Latvia #optimized4running S552 SL2 01:31 99
1372 Svetlana Sanceva 6202 NRC S553 SL2 01:32 98
1373 Laila Rozīte 5332 VSK Noskrien S554 SB2 01:32 98
1374 Iveta Nagle 5352 S555 SB2 01:32 98
1375 Arta Kudlāne 5464 Čop čop čop S556 SB2 01:32 98
1376 Laura Vēze 5130 Čop čop čop S557 SB2 01:32 98
1377 Dace Bērtule 5384 S558 SB3 01:32 98
1378 Inguna Skujiņa 5071 Nūjo vesels S559 SB4 01:32 98
1379 Kristīne Prince 3165 Maratona klubs S560 SZ3 01:32 98
1380 Līga Avena 3041 S561 SZ3 01:32 98
1381 Zinta Zīverte 3544 Nūjo vesels S562 SZ3 01:32 98
1382 Jānis Petersons 5367 V820 VB2 01:32 78
1383 Māris Strautnieks 5295 ROMATFOREST V821 VB2 01:32 78
1384 Uldis Dīcis 5028 Gausā Jūdze V822 VB4 01:32 78
1385 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 SK Tērauds S563 SB3 01:33 97
1386 Zane Timma 6073 SK Katrīna S564 SL2 01:33 97
1387 Laura Albrekte 3663 S565 SZ3 01:33 97
1388 Aigars Oļševskis 5428 SPORTLAND V823 VB3 01:33 77
1389 Klāvs Eimuss 3217 SIA LATTELECOM V824 VZ2 01:33 77
1390 Elīna Frīzendorfa 6276 Inov8 I OSVeikals.lv S566 SL2 01:33 97
1391 Andis Rinkevics 6283 Mārdža V825 VL2 01:33 77
1392 Daiga Vilkaste 6049 S567 SL3 01:34 96
1393 Krista Bome 6261 S568 SLJ 01:34 96
1394 Diāna Luščika 5342 Swedbank S569 SB2 01:34 96
1395 Ilze Saukāne 3333 S570 SZ3 01:34 96
1396 Lauma Uzija 3347 Agnese & Lauma S571 SZ3 01:34 96
1397 Madara Zemarāja 3729 S572 SZ3 01:34 96
1398 Ingus Ķirsis 5388 teamcherry V826 VB2 01:34 77
1399 Marita Ozoliņa 5055 Nūjo priekam S573 SB2 01:35 95
1400 Aija Andrejeva 13550 S574 SZ3 01:35 95
1401 Sandra Sinka 13608 Bucini S575 SZ3 01:35 95
1402 Lija Ruperte 13554 Olainfarm S576 SZ3 01:35 95
1403 Ginta Prūse 3754 S577 SZ3 01:35 95
1404 Thomas Chambers 5308 V827 VB2 01:35 76
1405 Dāvids Ramlavs 3618 V828 VZ1 01:35 76
1406 Inese Priedīte 6189 S578 SL2 01:35 95
1407 Toms Bomis 6257 V829 VL2 01:35 76
1408 Zanda Taupmana 6085 Maratona klubs / VSK Noskrien S579 SL3 01:36 94
1409 Oskars Īle 6167 SIA LATTELECOM V830 VL2 01:36 75
1410 Ruta Dīce 5029 Gausā Jūdze S580 SB4 01:36 94
1411 Iveta Lazdiņa 3624 Peintbola parks 2xL S581 SZ3 01:36 94
1412 Līvija Muša 3054 Jūrmala S582 SZ3 01:36 94
1413 Astra Breikša 3300 Nūjo priekam S583 SZ3 01:36 94
1414 Inga Ezeriņa 3445 S584 SZ3 01:36 94
1415 Sintija Saldābola 3443 S585 SZ3 01:37 93
1416 Zane Vitenberga 3428 Zane S586 SZ3 01:37 93
1417 Solvita Depša 3527 S587 SZ3 01:37 93
1418 Laura Pērkone 13568 S588 SZ3 01:37 93
1419 Marta Dieviņa 3110 S589 SZ3 01:37 93
1420 Sandis Pavļukevičs 6263 V831 VL2 01:37 74
1421 Arnis Kuzmanis 6212 AkmensDizains.lv V832 VL3 01:37 74
1422 Jana Romanovska 6205 Zemgales Ziņas S590 SL2 01:37 93
1423 Dace Šmite 6092 Lielvārdes Zaķenes S591 SL3 01:37 93
1424 Ginta Viļuma 6182 S592 SL2 01:38 92
1425 Lolita Palaima 3102 S593 SZ3 01:38 92
1426 Raimonds Eglītis 15358 V833 VB2 01:38 73
1427 Kalvis Silgals 6234 V834 VL2 01:38 73
1428 Līga Putniņa 15346 PP S594 SB2 01:39 91
1429 Jolanta Pugača 3395 S595 SZ3 01:39 91
1430 Sanda Dejus 3699 nūjo ar vēju S596 SZ3 01:39 91
1431 Maira Deķere 3646 Nūjo ar vēju S597 SZ3 01:39 91
1432 Jolanta Švābe 3238 AJFF S598 SZ3 01:39 91
1433 Iveta Verdena 3554 S599 SZ3 01:39 91
1434 Irēna Šibeika 3545 Nūjo priekam S600 SZ3 01:39 91
1435 Gerds Simanis 5155 RedFrog V835 VB3 01:39 73
1436 Zane Brokāne 5341 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club S601 SB2 01:40 90
1437 Tatjana Ļiho 16133 S602 SL3 01:40 90
1438 Dace Goško 3478 Piedzīvojumu meklētāji S603 SZ3 01:40 90
1439 Arno Strods 5471 VENDEN V836 VB2 01:40 72
1440 Vivita Ruņģe 6238 Nūjo ar vēju S604 SL3 01:40 90
1441 Romans Šroms 6236 Baltais V837 VL2 01:40 72
1442 Evita Biezmane 6112 Olainfarm S605 SL2 01:41 89
1443 Zaiga Zvirbule 6241 AEZ S606 SL4 01:41 89
1444 Konstantins Kvasovs 6022 V838 VL2 01:41 71
1445 Lelde Stupena 3771 S607 SZ3 01:41 89
1446 Iveta Zizlāne 3067 S608 SZ3 01:41 89
1447 Ilze Vekšina 3752 S609 SZ3 01:41 89
1448 Liesma Vicinska 3234 BROCĒNU CILPOTĀJAS S610 SZ3 01:41 89
1449 Aivars Veiss 5035 VSK Noskrien V839 VB4 01:41 71
1450 Lauris Lizbovskis 6222 LNT Sports V840 VL3 01:41 71
1451 Raimonds Auziņš 6248 V841 VL3 01:42 71
1452 Liāna Aldiņa 6102 Kocēnu novads S611 SL2 01:42 88
1453 Vilnis Brakovskis 6299 WOOD ART.LV V842 VL3 01:42 71
1454 Ivars Stūris 13559 V843 VZ3 01:44 69
1455 Vitālijs Jakovļevs 6015 www.endo.lv V844 VL2 01:44 69
1456 Baiba Frišenbrūdere 5173 Engures sportam S612 SB3 01:44 87
1457 Sarmīte Strazdiņa 3449 Citadele S613 SZ3 01:44 87
1458 Liene Bērze 3109 S614 SZ3 01:44 87
1459 Kristīne Vilcāne 5276 S615 SB2 01:45 86
1460 Santa Dzenīte 3004 S616 SZ3 01:45 86
1461 Normunds Šibeiks 5064 Nūjo priekam V845 VB3 01:45 69
1462 Viktors Safutins 3452 LSC V846 VZ3 01:45 69
1463 Lelde Spriņģe 6033 S617 SL2 01:45 86
1464 Kristīne Zvingevica - Kalniņa 6211 SK Klibā Drosme S618 SL3 01:45 86
1465 Laila Malzubre 3044 Zubru trieciens S619 SZ3 01:46 85
1466 Anda Sprudzāne 3239 AJFF S620 SZ3 01:46 85
1467 Kaspars Zeme 16161 V847 VL2 01:46 68
1468 Virginija Svotiene 13578 S621 SZ3 01:47 84
1469 Reinis Rasa 6223 V848 VL3 01:47 67
1470 Kristers Ozoliņš 5284 V849 VBJ 01:48 67
1471 Daiga Holma 5452 Saulainais ekspresis S622 SB4 01:49 83
1472 Sandra Kapče 3584 S623 SZ2 01:49 83
1473 Ieva Ozoliņa 3060 S624 SZ3 01:49 83
1474 Albīna Kalenda 3558 Nūjo vesels S625 SZ3 01:50 82
1475 Normunds Davidčuks 6195 Stāmučnieki V850 VL2 01:50 65
1476 Sabīne Bunere 6055 S626 SL2 01:50 82
1477 Madara Berga 6249 S627 SL2 01:51 81
1478 Gita Biezuma 3237 S628 SZ3 01:51 81
1479 Normunds Vilūns 5300 VSK Noskrien V851 VB3 01:51 65
1480 Sergejs Kubraks 6293 Engures Sportam V852 VL3 01:52 64
1481 Kristīne Kronberga 15330 S629 SB3 01:52 80
1482 Aldis Dzintars 3576 Nūjo ar vēju V853 VZ3 01:54 63
1483 Valdis Bergs 6250 V854 VL2 01:54 63
1484 Madara Roziņa 5226 S630 SB2 01:54 79
1485 Daiga Eimusa 3216 SIA LATTELECOM S631 SZ3 01:55 78
1486 Luize Raga 5073 Strutainā Pēda S632 SB2 01:56 78
1487 Armands Auziņš 6037 V855 VL3 01:58 61
1488 Juris Opeņhovskis 6064 V856 VL2 02:00 60
1489 Irīna Kļaviņa 3048 Nūjo vesels S633 SZ3 02:04 73
1490 Dainis Mors 3006 V857 VZ3 02:14 54
1491 Miks Užulis 6259 abavaslaivas.lv V858 VL2 02:18 52
1492 Iveta Krieva 5104 :) S634 SB3 02:18 65
1493 Kristiāna Gaižauskiene 6184 Spartaks S635 SL2 02:20 64
1494 Anete Kampare 6099 S636 SL2 02:21 64
1495 Ieva Garanča 13562 Nujo priekam S637 SZ3 02:22 63
1496 Mudīte Alksne 3541 Jēkaba ceļojumi S638 SZ3 02:57 51