Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andris Jubelis 5348 Inov8 I OSVeikals.lv 01:24:51 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 00:26 1000 277 1277
2 Anatolijs Macuks 5451 Baltais 01:25:54 VB2 2 V2 +01:03 +01:03 00:42 988 171 1159
3 Dainis Limanāns 5021 VSK Noskrien Rieksti 01:28:17 VB2 3 V3 +03:26 +03:26 00:35 961 206 1167
4 Guntis Grīnvalds 5146 Moller Auto Ventspils 01:28:38 VB2 4 V4 +03:47 +03:47 00:51 957 141 1098
5 Dmitrijs Ničipors 5431 Inov8 I OSVeikals.lv 01:29:11 VB2 5 V5 +04:20 +04:20 00:45 951 160 1111
6 Oskars Cimermanis 5092 01:31:39 VB2 6 V6 +06:48 +06:48 00:43 926 167 1093
7 Petras Pranckūnas 5134 Na, pagauk! 01:33:26 VB3 1 V7 +08:35 +00:00 00:44 908 164 1072
8 Valts Ulmanis 5108 IK Auseklis 01:33:38 VBJ 1 V8 +08:47 +00:00 00:46 906 157 1063
9 Juris Damškalns 5117 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:34:35 VB2 7 V9 +09:44 +09:44 00:25 897 288 1185
10 Jānis Baunis 15334 01:35:26 VBJ 2 V10 +10:35 +01:48 00:25 889 288 1177
11 Kaspars Kārkliņš 5463 Siguldas Maratona klubs 01:36:50 VB3 2 V11 +11:59 +03:24 00:38 876 189 1065
12 Einārs Šillers 5191 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:37:11 VB3 3 V12 +12:20 +03:45 00:49 873 147 1020
13 Voldemārs Lejnieks 5027 Voldžiks 01:38:01 VB2 8 V13 +13:10 +13:10 00:31 866 232 1098
14 Normunds Bremze 5067 Rīga 01:38:55 VB3 4 V14 +14:04 +05:29 00:47 858 153 1011
15 Aivis Tints 5466 Liepājas sports 01:39:21 VB2 9 V15 +14:30 +14:30 00:51 854 141 995
16 Dzintars Skrundenieks 5249 HK Tosmare 01:39:21 VB2 10 V16 +14:30 +14:30 00:37 854 195 1049
17 Uģis Inka 5366 VSK Noskrien 01:39:54 VB3 5 V17 +15:03 +06:28 00:39 849 185 1034
18 Kārlis Vanags 5116 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 01:40:19 VB2 11 V18 +15:28 +15:28 00:29 846 248 1094
19 Valdis Bogdanovs 5426 Maratona klubs 01:40:21 VBJ 3 V19 +15:30 +06:43 01:08 846 106 952
20 Zigmunds Zauls 5137 01:40:23 VB3 6 V20 +15:32 +06:57 01:04 845 113 958
21 Edgars Porciks 5247 VSK Noskrien 01:41:30 VB2 12 V21 +16:39 +16:39 00:39 836 185 1021
22 Pēteris Stepiņš 5419 Swedbank 01:41:33 VB2 13 V22 +16:42 +16:42 00:49 836 147 983
23 Gatis Pūcītis 5407 Swedbank 01:41:34 VB2 14 V23 +16:43 +16:43 00:48 835 150 985
24 Gatis Štulbergs 5167 Maratona Klubs 01:41:50 VB2 15 V24 +16:59 +16:59 00:44 833 164 997
25 Aivis Reinholds 5077 Siguldas Maratona klubs 01:42:38 VB3 8 V25 +17:47 +09:12 00:49 827 147 974
26 Jānis Leimanis 5455 01:42:42 VB2 16 V26 +17:51 +17:51 00:41 826 176 1002
27 Viktors Saveļjevs 5157 VSK Noskrien Rieksti 01:43:03 VB2 17 V27 +18:12 +18:12 00:25 823 288 1111
28 Gints Rudzītis 5362 Valmieras velo vienība 01:43:27 VB2 18 V28 +18:36 +18:36 00:49 820 147 967
29 Inga Zālīte 5410 01:43:30 SB3 1 S1 +00:00 +00:00 00:38 1000 237 1237
30 Irīna Štūla-Pankoka 5166 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:43:56 SB2 1 S2 +00:26 +00:00 00:49 996 184 1180
31 Edgars Sprūds 5220 01:44:08 VB2 19 V29 +19:17 +19:17 00:33 815 218 1033
32 Imants Kaldre 5012 VSK Noskrien 01:44:27 VB2 20 V30 +19:36 +19:36 00:44 812 164 976
33 Klinta Lauska 5375 Siguldas maratona klubs/ Isostar 01:44:29 SB2 2 S3 +00:59 +00:33 00:59 991 153 1144
34 Valdis Tilts 5075 Kocēnu novads 01:44:40 VB4 1 V31 +19:49 +00:00 00:34 811 212 1023
35 Dace Banga-Hodžajeva 5129 corefitness.lv 01:44:44 SB2 3 S4 +01:14 +00:48 00:50 988 180 1168
36 Jānis Liepiņš 5196 SPORTLAND 01:45:09 VB2 21 V32 +20:18 +20:18 01:02 807 116 923
37 Uldis Kondratovičs 5462 01:45:26 VB3 9 V33 +20:35 +12:00 00:54 805 133 938
38 Uldis Raipalis 5150 Gentlemen's Cub 01:45:29 VB2 22 V34 +20:38 +20:38 00:44 804 164 968
39 Armands Zvejnieks 5148 Moller Auto Ventspils 01:45:38 VB2 23 V35 +20:47 +20:47 00:48 803 150 953
40 Vieda Lūsa 5448 SK Tērauds 01:46:41 SB2 4 S5 +03:11 +02:45 00:51 970 176 1146
41 Gints Krieviņš 5022 01:46:49 VB2 24 V36 +21:58 +21:58 00:49 794 147 941
42 Uģis Reveliņš 5381 01:46:53 VB3 10 V37 +22:02 +13:27 00:57 794 126 920
43 Kaspars Vīksne 5280 OK Meridiāns 01:47:01 VB2 25 V38 +22:10 +22:10 00:53 793 136 929
44 Artis Ķemeris 5187 VUGD 01:47:33 VB2 26 V39 +22:42 +22:42 01:02 789 116 905
45 Arnis Kurps 5401 SKRIENAM KOPĀ 01:47:45 VBJ 4 V40 +22:54 +14:07 00:55 787 131 918
46 Iveta Pūpola 5231 Maratona klubs 01:47:58 SB3 2 S6 +04:28 +04:28 00:42 959 214 1173
47 Agneta Balode 5228 01:48:00 SB2 5 S7 +04:30 +04:04 01:13 958 123 1081
48 Dovydas Sankauskas 5096 01:48:27 VB2 27 V41 +23:36 +23:36 00:41 782 176 958
49 Juris Jansons 5320 Swedbank 01:49:09 VB3 11 V42 +24:18 +15:43 00:47 777 153 930
50 Jolanta Krastiņa 5468 VSK Noskrien 01:49:10 SBJ 1 S8 +05:40 +00:00 01:03 948 143 1091
51 Jānis Bleiers 5398 GJENSIDIGE 01:49:10 VB3 12 V43 +24:19 +15:44 01:09 777 104 881
52 Jakub Spryngl 5085 01:49:17 VB2 28 V44 +24:26 +24:26 00:53 776 136 912
53 Andis Antāns 15310 adidas runners riga 01:49:35 VB2 29 V45 +24:44 +24:44 00:50 774 144 918
54 Gita Karlsone 5204 01:49:51 SB2 6 S9 +06:21 +05:55 00:48 942 188 1130
55 Jēkabs Krastiņš 5437 Sportiņš 88 01:49:54 VBJ 5 V46 +25:03 +16:16 00:52 772 138 910
56 Armands Rabovičs 5400 Liepāja/Salaspils 01:49:56 VB2 30 V47 +25:05 +25:05 00:49 772 147 919
57 Māris Sardiko 5154 VSK Noskrien / Vichy 01:49:57 VB2 31 V48 +25:06 +25:06 00:36 772 200 972
58 Mārtiņš Krauklis 15286 01:49:58 VB2 32 V49 +25:07 +25:07 00:38 772 189 961
59 Ģirts Žagars 5158 01:49:58 VB2 33 V50 +25:07 +25:07 00:52 772 138 910
60 Aiga Paegle 5291 Engures sportam 01:50:16 SB3 3 S10 +06:46 +06:46 00:57 939 158 1097
61 Edijs Vilnis 5415 VSK Noskrien 01:50:45 VB3 13 V51 +25:54 +17:19 00:50 766 144 910
62 Ingars Kasparāns 5112 01:50:50 VB3 14 V52 +25:59 +17:24 00:49 766 147 913
63 Juris Perunovs 5047 Zoorbagan 01:50:54 VB3 15 V53 +26:03 +17:28 00:44 765 164 929
64 Kārlis Mazurs 5225 VSK Noskrien 01:51:02 VB2 34 V54 +26:11 +26:11 00:58 764 124 888
65 Jānis Pugačs 5349 01:51:12 VB2 35 V55 +26:21 +26:21 00:40 763 180 943
66 Māris Rudens 5396 Meža zvēri 01:51:16 VB3 16 V56 +26:25 +17:50 01:04 763 113 876
67 Liene Allere 5326 Kocēnu novads 01:51:24 SB2 7 S11 +07:54 +07:28 00:41 929 220 1149
68 Kaspars Allers 5325 01:51:25 VB2 36 V57 +26:34 +26:34 00:34 762 212 974
69 Roberts Šveicers 5143 DzSK Lokomotīve 01:52:02 VB2 37 V58 +27:11 +27:11 00:50 757 144 901
70 Sandis Kanbergs 5423 Brīvsolis 01:52:28 VB2 38 V59 +27:37 +27:37 00:46 754 157 911
71 Didzis Videmanis 5258 Mežsusuri 01:52:43 VB2 39 V60 +27:52 +27:52 00:39 753 185 938
72 Jānis Sirmais 5192 01:52:44 VBJ 6 V61 +27:53 +19:06 00:50 753 144 897
73 Anrijs Hodžajevs 5128 corefitness.lv 01:52:59 VB2 40 V62 +28:08 +28:08 00:36 751 200 951
74 Aino Gošs 5043 Maratona klubs 01:53:29 VB3 17 V63 +28:38 +20:03 00:50 748 144 892
75 Ivars Krūmiņš 5007 SK Katrīna 01:53:47 VB2 41 V64 +28:56 +28:56 00:58 746 124 870
76 Guntis Strautiņš 5417 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:54:03 VB2 42 V65 +29:12 +29:12 01:06 744 109 853
77 Artūrs Soročenkovs 5103 Modelists - Konstruktors 01:54:19 VB2 44 V66 +29:28 +29:28 00:50 742 144 886
78 Renārs Teters-Teterovskis 5345 01:54:19 VB2 43 V67 +29:28 +29:28 00:42 742 171 913
79 Agris Dreimanis 5327 01:54:27 VB2 45 V68 +29:36 +29:36 00:56 741 129 870
80 Gatis Barauskis 5382 01:54:54 VB2 46 V69 +30:03 +30:03 01:05 738 111 849
81 Artūrs Kančs 5328 SSK Bebra 01:55:11 VB2 47 V70 +30:20 +30:20 00:36 737 200 937
82 Aiga Taulīna 5264 Saldus Boksa Klubs 01:55:12 SB2 8 S12 +11:42 +11:16 00:41 898 220 1118
83 Renarts Andersons 5359 GJENSIDIGE 01:55:28 VB3 18 V71 +30:37 +22:02 01:00 735 120 855
84 Andris Vējiņš 5296 Swedbank 01:56:03 VB2 48 V72 +31:12 +31:12 00:43 731 167 898
85 Ivars Broničs 5321 01:56:07 VB2 49 V73 +31:16 +31:16 00:37 731 195 926
86 Guntis Grīnfelds 5399 Matisons runner's club 01:56:07 VB3 19 V74 +31:16 +22:41 00:54 731 133 864
87 Normunds Grava 5101 01:56:08 VB3 20 V75 +31:17 +22:42 00:52 731 138 869
88 Ainis Kanaviņš 5107 SSK Bebra 01:56:15 VB3 21 V76 +31:24 +22:49 00:38 730 189 919
89 Oskars Apsītis 5333 2 KOKI 01:56:19 VB3 22 V77 +31:28 +22:53 00:47 729 153 882
90 Ilze Meijere 5193 Patria Sportland 01:56:23 SB2 9 S13 +12:53 +12:27 00:59 889 153 1042
91 Jānis Sondors 5181 SPORTLAND 01:56:27 VB2 50 V78 +31:36 +31:36 00:54 729 133 862
92 Roberts Viļums 5054 01:56:45 VB2 51 V79 +31:54 +31:54 00:56 727 129 856
93 Dainis Spaliņš 5316 01:56:51 VB4 2 V80 +32:00 +12:11 00:55 726 131 857
94 Diāna Barkanova 5459 AM Dojo 01:57:15 SBJ 2 S14 +13:45 +08:05 00:57 883 158 1041
95 Aigars Cibuļskis 5227 Legs Misérables 01:57:23 VB2 52 V81 +32:32 +32:32 00:44 723 164 887
96 Juris Čerpinskis 5447 01:57:35 VB2 53 V82 +32:44 +32:44 00:38 722 189 911
97 Aivars Spūlis 5188 Izturība 01:58:21 VB2 54 V83 +33:30 +33:30 00:41 717 176 893
98 Normunds Zauls 5020 Limbaži 01:58:26 VB3 23 V84 +33:35 +25:00 00:55 716 131 847
99 Intars Opolais 5176 Izturība 01:58:28 VB2 55 V85 +33:37 +33:37 00:43 716 167 883
100 Toms Duboviks 5430 SPORTLAND 01:58:29 VB2 56 V86 +33:38 +33:38 00:46 716 157 873
101 Mārtiņš Pujāts 5014 Pūpols 01:58:34 VB2 57 V87 +33:43 +33:43 00:43 716 167 883
102 Iveta Caune 5172 01:58:37 SB2 10 S15 +15:07 +14:41 00:38 873 237 1110
103 Kitija Valtere 15306 Baltais 01:58:39 SB2 11 S16 +15:09 +14:43 00:34 872 265 1137
104 Dainis Cišs 5010 01:58:39 VB2 58 V88 +33:48 +33:48 00:54 715 133 848
105 Aigars Oļševskis 5428 SPORTLAND 01:58:49 VB3 24 V89 +33:58 +25:23 01:33 714 77 791
106 Līga Rusiņa 5422 01:58:57 SB2 12 S17 +15:27 +15:01 01:00 870 150 1020
107 Pauls Jonass 5402 KTM Factory Racing / Red Bull 01:58:59 VBJ 7 V90 +34:08 +25:21 00:47 713 153 866
108 Toms Bricis 5436 Čop čop čop 01:59:05 VB2 59 V91 +34:14 +34:14 00:52 713 138 851
109 Atis Jansons 5315 Swedbank 01:59:20 VB2 60 V92 +34:29 +34:29 00:40 711 180 891
110 Oskars Ozoliņš 5223 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 01:59:41 VB2 61 V93 +34:50 +34:50 00:50 709 144 853
111 Artis Ločmelis 5118 OK Burkānciems 01:59:45 VB3 25 V94 +34:54 +26:19 00:42 709 171 880
112 Didzis Sprūds 15318 01:59:56 VB2 62 V95 +35:05 +35:05 00:56 707 129 836
113 Ritvars Mūrnieks 5380 02:00:18 VB2 63 V96 +35:27 +35:27 01:03 705 114 819
114 Uģis Verza 5099 02:00:37 VB2 64 V97 +35:46 +35:46 00:54 703 133 836
115 Roberts Ivzāns 5171 02:00:38 VB3 26 V98 +35:47 +27:12 00:57 703 126 829
116 Elīna Brigmane 5175 Baldones sieviešu skriešanas komanda 02:00:54 SB2 13 S18 +17:24 +16:58 01:06 856 136 992
117 Maksims Stepanovs 5469 02:01:03 VB2 65 V99 +36:12 +36:12 01:01 701 118 819
118 Jānis Pauliņš 5106 Eco Teh Baltia 02:01:09 VB2 66 V100 +36:18 +36:18 00:49 700 147 847
119 Dainis Kronbergs 5281 02:01:29 VB3 27 V101 +36:38 +28:03 00:51 698 141 839
120 Ieva Pūce 5358 VSK NOSKRIEN Blonde 02:01:35 SB3 4 S19 +18:05 +18:05 00:53 851 170 1021
121 Jānis Seglickis 5221 Pingvīni 02:01:47 VB2 67 V102 +36:56 +36:56 01:04 697 113 810
122 Agris Kamenders 5313 In Dust We Trust 02:01:48 VB2 68 V103 +36:57 +36:57 01:10 697 103 800
123 Artūrs Ipatenko 5414 02:01:51 VB2 69 V104 +37:00 +37:00 01:07 696 107 803
124 Oskars Martuzāns 5008 AkmensDizains.lv 02:01:59 VB2 70 V105 +37:08 +37:08 00:44 696 164 860
125 Kārlis Freimanis 5270 02:02:00 VB2 71 V106 +37:09 +37:09 01:05 695 111 806
126 Emīls Stallītis 5267 DNB banka 02:02:24 VBJ 8 V107 +37:33 +28:46 00:47 693 153 846
127 Marta Heringa 5184 SPORTLAND 02:02:26 SBJ 3 S20 +18:56 +13:16 00:58 845 155 1000
128 Kristaps Heinsbergs 5179 SPORTLAND 02:02:32 VBJ 9 V108 +37:41 +28:54 01:00 692 120 812
129 Mārtiņš Lukstaraups 5218 02:02:39 VB2 72 V109 +37:48 +37:48 00:46 692 157 849
130 Ilze Sermolīte 5241 Jelgavas sporta servisa centrs 02:02:40 SB3 5 S21 +19:10 +19:10 01:03 844 143 987
131 Ance Rieksta 5219 02:02:55 SB2 14 S22 +19:25 +18:59 01:06 842 136 978
132 Māris Ostelis 5329 VSK Noskrien 02:03:18 VB2 73 V110 +38:27 +38:27 00:45 688 160 848
133 Arnis Mūrnieks 5087 02:03:39 VB3 28 V111 +38:48 +30:13 01:06 686 109 795
134 Zigurds Jureckis 5261 JURECKIS UN KO 02:03:47 VB4 3 V112 +38:56 +19:07 01:27 685 83 768
135 Evija Vate 5200 Engures Sportam 02:03:54 SB2 15 S23 +20:24 +19:58 00:49 835 184 1019
136 Ieva Rogāle 5081 KROKUS 02:04:03 SB2 16 S24 +20:33 +20:07 00:58 834 155 989
137 Edmunds Garančs 5178 SIA LATTELECOM 02:04:38 VB2 74 V113 +39:47 +39:47 01:06 681 109 790
138 Raimonds Ozoliņš 5069 VSK Noskrien Rieksti 02:04:47 VB2 75 V114 +39:56 +39:56 00:30 680 240 920
139 Normunds Kronbergs 5298 02:04:55 VB2 76 V115 +40:04 +40:04 00:44 679 164 843
140 Jānis Zilvers 5274 02:05:01 VB2 77 V116 +40:10 +40:10 00:45 679 160 839
141 Gunta Blūmiņa 5334 Virsotne/Marmot 02:05:08 SB2 17 S25 +21:38 +21:12 00:33 827 273 1100
142 Andris Rosickis 5405 Cukuri 02:05:17 VB3 29 V117 +40:26 +31:51 00:58 677 124 801
143 Egils Lejaskrauklis 5386 02:05:24 VB3 30 V118 +40:33 +31:58 01:00 677 120 797
144 Valdis Lepiksons 5331 Auseklis IK 02:05:26 VB3 31 V119 +40:35 +32:00 00:50 676 144 820
145 Mārtiņš Vilemsons 5149 VSK Noskrien 02:05:33 VB2 78 V120 +40:42 +40:42 01:20 676 90 766
146 Artūrs Junolainens 5290 02:05:50 VB2 79 V121 +40:59 +40:59 00:52 674 138 812
147 Juris Keišs 5427 Maratona klubs 02:06:00 VB3 32 V122 +41:09 +32:34 01:09 673 104 777
148 Uģis Kūliņs 5408 Saulkrasti 02:06:08 VB3 33 V123 +41:17 +32:42 01:13 673 99 772
149 Deniss Priščepovs 5037 Zoorbagan 02:06:11 VB2 80 V124 +41:20 +41:20 00:50 672 144 816
150 Kārlis Ertmanis 5190 Baltais 02:06:17 VB3 34 V125 +41:26 +32:51 00:54 672 133 805
151 Edgars Dobelis 5140 02:06:23 VB2 81 V126 +41:32 +41:32 00:57 671 126 797
152 Māris Lūsis 5135 VSK Noskrien 02:06:23 VB2 82 V127 +41:32 +41:32 00:50 671 144 815
153 Inga Kāpiņa 5094 VSK Noskrien Vāveres 02:06:34 SB3 6 S26 +23:04 +23:04 00:49 818 184 1002
154 Madara Muižniece 5199 adidas Runners | Riga 02:06:36 SB2 18 S27 +23:06 +22:40 00:43 818 209 1027
155 Roberts Koleda 5124 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:06:39 VB3 35 V128 +41:48 +33:13 00:48 670 150 820
156 Natālija Joničenko 5435 Talsu pauguraines Zaķi 02:06:49 SB3 7 S28 +23:19 +23:19 00:59 816 153 969
157 Māris Pankoks 5416 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:06:59 VB3 36 V129 +42:08 +33:33 00:45 668 160 828
158 Marta Kravčenko 5289 02:07:04 SB2 19 S29 +23:34 +23:08 01:05 815 138 953
159 Vadims Stepanovs 5213 Moller Auto Ventspils 02:07:31 VB2 83 V130 +42:40 +42:40 01:09 665 104 769
160 Kristers Ozoliņš 5284 02:07:41 VBJ 10 V131 +42:50 +34:03 01:48 665 67 732
161 Anrijs Daile 5336 02:07:47 VBJ 11 V132 +42:56 +34:09 00:55 664 131 795
162 Aleksandrs Malašenkovs 5217 Maratona klubs 02:07:54 VB2 84 V133 +43:03 +43:03 01:16 663 95 758
163 Artis Līcītis 5015 VSK Noskrien 02:08:08 VB2 85 V134 +43:17 +43:17 00:55 662 131 793
164 Linda Beldava 5026 VSK Noskrien Vāveres 02:08:09 SB2 20 S30 +24:39 +24:13 00:52 808 173 981
165 Kaspars Kalniņš 5214 Moller Auto Ventspils 02:08:12 VB3 37 V135 +43:21 +34:46 01:24 662 86 748
166 Lolita Linde 5443 02:08:15 SB2 21 S31 +24:45 +24:19 01:14 807 122 929
167 Egnārs Gudriķis 5016 ASICS 02:08:19 VB3 38 V136 +43:28 +34:53 01:17 661 94 755
168 Kristaps Dvēselītis 5297 02:08:25 VBJ 12 V137 +43:34 +34:47 00:51 661 141 802
169 Sergejs Smirnovs 5002 02:08:27 VB2 86 V138 +43:36 +43:36 00:37 661 195 856
170 Evija Melberga 5005 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:08:48 SB2 22 S32 +25:18 +24:52 00:33 804 273 1077
171 Agris Krumbergs 5205 Līkā kalna rambātāji 02:08:48 VB3 39 V139 +43:57 +35:22 00:48 659 150 809
172 Aigars Vitkovskis 5305 02:08:52 VB3 40 V140 +44:01 +35:26 01:07 658 107 765
173 Kārlis Kostjukovs 5273 Purva Kurmji 02:08:55 VB2 87 V141 +44:04 +44:04 00:46 658 157 815
174 Iveta Eglija 5440 Tikko precējušies 02:08:59 SB2 23 S33 +25:29 +25:03 01:13 802 123 925
175 Mārtiņš Seiksts 5394 02:08:59 VB2 88 V142 +44:08 +44:08 01:08 658 106 764
176 Margarita Peteļina 5283 02:09:04 SB3 8 S34 +25:34 +25:34 01:06 802 136 938
177 Reinis Ozoliņš 5206 Patria Sportland 02:09:12 VB2 89 V143 +44:21 +44:21 00:32 657 225 882
178 Vilnis Vitkovskis 5233 02:09:36 VB3 41 V144 +44:45 +36:10 01:18 655 92 747
179 Nauris Pļaviņš 5082 AkmensDizains.lv 02:09:37 VB2 90 V145 +44:46 +44:46 00:52 655 138 793
180 Raivis Kirhners 5053 02:09:37 VB2 91 V146 +44:46 +44:46 01:03 655 114 769
181 Egita Uzule 5160 Saldus Boksa Klubs 02:09:42 SB3 9 S35 +26:12 +26:12 01:04 798 141 939
182 Mārtiņš Mazlazdiņš 5351 02:10:00 VB2 92 V147 +45:09 +45:09 00:32 653 225 878
183 Alise Putraima 5378 Salomon Taku Skrējējs 02:10:08 SB2 24 S36 +26:38 +26:12 00:59 795 153 948
184 Saulis Skabeiķis 5425 ASICS 02:10:12 VB2 93 V148 +45:21 +45:21 01:20 652 90 742
185 Konstantīns Vasiļjevs 5453 Dion SportLab 02:10:16 VB2 94 V149 +45:25 +45:25 01:05 651 111 762
186 Rigonda Germova 5074 02:10:34 SB3 10 S37 +27:04 +27:04 00:50 793 180 973
187 Dzintra Skārda 15290 Olainfarm / VSK Noskrien 02:10:35 SB2 25 S38 +27:05 +26:39 00:55 793 164 957
188 Lelde Broka 5024 VSK Noskrien Vāveres 02:10:43 SB2 26 S39 +27:13 +26:47 00:51 792 176 968
189 Harijs Meiers 15302 OK ZIEMEĻKURZEME 02:10:55 VB3 42 V150 +46:04 +37:29 01:25 648 85 733
190 Laura Veličko 5036 KMKVP 02:10:56 SB2 27 S40 +27:26 +27:00 01:01 790 148 938
191 Mārtiņš Rāzna 5109 SSK Bebra 02:11:06 VB3 43 V151 +46:15 +37:40 01:08 647 106 753
192 Artis Ivanovs 5363 02:11:08 VB2 95 V152 +46:17 +46:17 00:54 647 133 780
193 Armands Andersons 5318 02:11:08 VB2 96 V153 +46:17 +46:17 01:01 647 118 765
194 Jānis Ozols 5195 SPORTLAND 02:11:10 VB2 97 V154 +46:19 +46:19 01:22 647 88 735
195 Agris Meilerts 5113 Latvijas Finieris Mežs 02:11:17 VB3 44 V155 +46:26 +37:51 01:07 646 107 753
196 Ivars Eglītis 5323 Kocēnu novads 02:11:19 VB3 45 V156 +46:28 +37:53 00:57 646 126 772
197 Lāsma Zebuliņa 5063 02:11:32 SB3 11 S41 +28:02 +28:02 00:49 787 184 971
198 Edgars Fecers 5183 SPORTLAND 02:11:37 VBJ 13 V157 +46:46 +37:59 00:43 645 167 812
199 Raivis Marcinkēvičs 5212 Kandava Rūmene 02:11:40 VB2 98 V158 +46:49 +46:49 01:15 644 96 740
200 Toms Bobrovskis 5343 02:11:41 VB2 99 V159 +46:50 +46:50 01:31 644 79 723
201 Ivo Zemturis 5288 Tontoni 02:11:54 VB2 100 V160 +47:03 +47:03 00:43 643 167 810
202 Viesturs Grīnbergs 15342 Finn Crisp / Sanctimony 02:11:55 VB3 46 V161 +47:04 +38:29 01:20 643 90 733
203 Krišjānis Hartmanis 5292 KIČE 02:12:22 VB2 101 V162 +47:31 +47:31 01:14 641 97 738
204 Agnis Bērziņš 5467 DNB Service Centre Riga 02:12:24 VB2 102 V163 +47:33 +47:33 00:50 641 144 785
205 Lauris Laumanis 5404 02:12:41 VB2 103 V164 +47:50 +47:50 01:06 639 109 748
206 Andrejs Pētersons 5324 02:12:44 VB2 104 V165 +47:53 +47:53 01:00 639 120 759
207 Aleksis Orlovs 5438 02:12:44 VB3 47 V166 +47:53 +39:18 00:49 639 147 786
208 Jānis Petersons 5367 02:12:47 VB2 105 V167 +47:56 +47:56 01:32 639 78 717
209 Simona Ozola-Ozoliņa 5095 02:12:51 SB2 28 S42 +29:21 +28:55 01:16 779 118 897
210 Dainis Driņķis 15322 DzSK Lokomotīve 02:12:52 VB3 48 V168 +48:01 +39:26 01:03 639 114 753
211 Agate Kristapsone 5186 Patria Sportland 02:13:04 SB2 29 S43 +29:34 +29:08 00:57 778 158 936
212 Ruslans Mamedovs 5004 Binitex 02:13:10 VB2 106 V169 +48:19 +48:19 00:49 637 147 784
213 Mihails Kisļakovs 5090 Mindpv 02:13:15 VB2 107 V170 +48:24 +48:24 00:48 637 150 787
214 Jānis Kopmanis 5045 LSC 02:13:19 VB4 4 V171 +48:28 +28:39 00:52 636 138 774
215 Artūrs Vrubļevskis 5387 02:13:34 VB2 108 V172 +48:43 +48:43 00:44 635 164 799
216 Kaspars Aksenoks 5091 02:13:36 VB3 49 V173 +48:45 +40:10 01:09 635 104 739
217 Guntis Pucens 5033 02:13:48 VB3 50 V174 +48:57 +40:22 00:43 634 167 801
218 Ilze Stukule 5257 SK Katrīna/mammadaba 02:14:22 SB3 12 S44 +30:52 +30:52 01:11 770 127 897
219 Mārtiņš Pakulis 5098 VSK Noskrien 02:14:26 VB2 109 V175 +49:35 +49:35 00:42 631 171 802
220 Aivars Lapa 5139 Autostarts.lv 02:14:34 VB3 51 V176 +49:43 +41:08 01:00 631 120 751
221 Rūdolfs Krūklis 5198 K41F 02:14:50 VB2 110 V177 +49:59 +49:59 00:57 629 126 755
222 Kristīne Krista Lejniece 5306 Zemgales Ziņas 02:14:56 SBJ 4 S45 +31:26 +25:46 00:50 767 180 947
223 Nauris Hofmanis 5299 REMOSS 02:15:08 VBJ 14 V178 +50:17 +41:30 00:37 628 195 823
224 Laila Ceika 5059 02:15:26 SB4 1 S46 +31:56 +00:00 01:05 764 138 902
225 Solvita Pujāte 5234 02:15:38 SB2 30 S47 +32:08 +31:42 01:05 763 138 901
226 Uldis Galdiņš 5263 LabaDaba 02:15:40 VB3 52 V179 +50:49 +42:14 01:17 625 94 719
227 Edgars Kuģenieks 5122 VSK Noskrien Rieksti 02:16:13 VB2 111 V180 +51:22 +51:22 00:33 623 218 841
228 Aldis Rocēns 5017 Stirnubuks.lv 02:16:13 VB3 53 V181 +51:22 +42:47 00:39 623 185 808
229 Juris Grodnis 5072 KROKUS 02:16:15 VB4 5 V182 +51:24 +31:35 00:53 623 136 759
230 Marika Zālīte 5080 VSK Noskrien 02:16:24 SB2 31 S48 +32:54 +32:28 00:49 759 184 943
231 Kristīne Sekace 5307 Kustību telpa 02:16:33 SB2 32 S49 +33:03 +32:37 01:00 758 150 908
232 Ina Balgalve 5042 02:16:57 SB3 13 S50 +33:27 +33:27 00:48 756 188 944
233 Mikus Milgrāvis 5420 02:17:08 VB2 112 V183 +52:17 +52:17 01:12 619 100 719
234 Ina Graudiņa 5025 VSK Noskrien Vāveres 02:17:17 SB2 33 S51 +33:47 +33:21 00:43 754 209 963
235 Gints Lejasmeiers 5383 VSK Noskrien 02:17:17 VB3 54 V184 +52:26 +43:51 00:45 618 160 778
236 Jānis Kopmanis 5049 02:17:41 VB3 55 V185 +52:50 +44:15 00:39 616 185 801
237 Ieva Jaudzeme 5374 02:17:48 SB3 14 S52 +34:18 +34:18 01:20 751 113 864
238 Nauris Zariņš 5368 Īstā komanda 02:17:51 VB2 113 V186 +53:00 +53:00 00:42 616 171 787
239 Māris Strautnieks 5295 ROMATFOREST 02:18:05 VB2 114 V187 +53:14 +53:14 01:32 614 78 692
240 Didzis Krīgers 5061 02:18:21 VB4 6 V188 +53:30 +33:41 01:21 613 89 702
241 Māris Mihaļskis 5418 02:18:22 VB2 115 V189 +53:31 +53:31 00:44 613 164 777
242 Vents Zuševics 15314 02:18:24 VB2 116 V190 +53:33 +53:33 00:48 613 150 763
243 Anete Marhele 5433 02:18:29 SB2 34 S53 +34:59 +34:33 00:55 747 164 911
244 Santa Žukovska 5269 02:18:45 SB2 35 S54 +35:15 +34:49 01:01 746 148 894
245 Uldis Eidins 5346 VP Fitness and beauty 02:18:59 VB2 117 V191 +54:08 +54:08 01:00 611 120 731
246 Vija Olte 5125 02:19:00 SB2 36 S55 +35:30 +35:04 00:58 745 155 900
247 Edgars Karklis 5357 02:19:01 VB2 118 V192 +54:10 +54:10 01:14 610 97 707
248 Gatis Pranks 5262 USK \Attekas sala\"" 02:19:25 VB2 119 V193 +54:34 +54:34 00:42 609 171 780
249 Laura Freimane 5303 VSK Noskrien 02:19:37 SB2 37 S56 +36:07 +35:41 01:04 741 141 882
250 Ieva Zemarāja 5445 02:20:11 SB2 38 S57 +36:41 +36:15 01:06 738 136 874
251 Nauris Enkuzens 5340 Swedbank 02:20:53 VB2 120 V194 +56:02 +56:02 01:00 602 120 722
252 Līga Putniņa 15346 PP 02:21:01 SB2 39 S58 +37:31 +37:05 01:39 734 91 825
253 Karīna Agafonova 5293 TRXCēsis 02:21:04 SB2 40 S59 +37:34 +37:08 01:29 734 101 835
254 Baiba Frišenbrūdere 5173 Engures sportam 02:21:19 SB3 15 S60 +37:49 +37:49 01:44 732 87 819
255 Deniss Čebanovs 5224 Maratona klubs 02:21:52 VB3 56 V195 +57:01 +48:26 01:13 598 99 697
256 Māra Pucena 5032 02:21:58 SB2 41 S61 +38:28 +38:02 00:49 729 184 913
257 Sabīne Eglīte 5050 Eglīši 02:21:58 SB2 42 S62 +38:28 +38:02 01:00 729 150 879
258 Gunta Reinicāne 5068 02:22:13 SB2 43 S63 +38:43 +38:17 01:09 728 130 858
259 Mārtiņš Liekniņš 5409 02:22:23 VB3 57 V196 +57:32 +48:57 00:37 596 195 791
260 Ieva Ozoliņa 5034 AkmensDizains.lv 02:22:24 SB2 44 S64 +38:54 +38:28 00:55 727 164 891
261 Ance Ziediņa 5302 Ziemeļkurzeme OK 02:22:27 SB2 45 S65 +38:57 +38:31 01:00 727 150 877
262 Alvis Lepiksons 5330 Auseklis IK 02:22:27 VB3 58 V197 +57:36 +49:01 01:08 596 106 702
263 Juris Šimanskis 5439 Draņķa Pāķi! 02:22:30 VB2 121 V198 +57:39 +57:39 00:40 595 180 775
264 Aleksejs Cekmarjovs 5444 02:23:08 VB2 122 V199 +58:17 +58:17 01:12 593 100 693
265 Mārcis Janušs 5255 02:23:30 VB3 59 V200 +58:39 +50:04 01:15 591 96 687
266 Valters Andersons 5185 ATEA Global Services 02:23:34 VBJ 15 V201 +58:43 +49:56 01:17 591 94 685
267 Elizabete Ločmele 5442 OK Burkānciems 02:23:47 SBJ 5 S66 +40:17 +34:37 00:42 720 214 934
268 Kristīne Karsa 5189 02:23:51 SB2 46 S67 +40:21 +39:55 01:10 719 129 848
269 Rūdolfs Karss 5208 DNB banka 02:23:51 VB2 123 V202 +59:00 +59:00 00:49 590 147 737
270 Aigars Bergs 5360 02:23:56 VB2 124 V203 +59:05 +59:05 01:14 590 97 687
271 Marita Lapa 5138 Autostarts.lv 02:24:01 SB3 16 S68 +40:31 +40:31 01:00 719 150 869
272 Ieva Meiere 5456 OK Ziemeļkurzeme 02:24:16 SB3 17 S69 +40:46 +40:46 01:24 717 107 824
273 Jurģis Rācenis 15294 02:24:17 VB2 125 V204 +59:26 +59:26 01:07 588 107 695
274 Jānis Gora 5057 02:24:24 VB2 126 V205 +59:33 +59:33 01:15 588 96 684
275 Toms Vāvere 5350 02:24:32 VB2 127 V206 +59:41 +59:41 01:22 587 88 675
276 Jānis Vērdiņš 5310 Workland/BPT 02:25:04 VB2 128 V207 +1:00:13 +1:00:13 01:01 585 118 703
277 Indars Melzobs 5152 VSK Noskrien 02:25:30 VB2 129 V208 +1:00:39 +1:00:39 00:56 583 129 712
278 Kristaps Zvirgzds 5088 02:25:32 VBJ 16 V209 +1:00:41 +51:54 00:32 583 225 808
279 Evija Šveca 5287 Eko O 02:25:46 SB3 18 S70 +42:16 +42:16 00:56 710 161 871
280 Anete Danelsone 5207 VSK Noskrien Blonde 02:25:49 SB2 47 S71 +42:19 +41:53 00:52 710 173 883
281 Armīns Meisters 5347 02:25:51 VB3 60 V210 +1:01:00 +52:25 01:09 582 104 686
282 Arvīds Martinsons 5279 Straupe 02:25:55 VB2 130 V211 +1:01:04 +1:01:04 00:33 581 218 799
283 Gaidis Brikmanis 5465 02:25:56 VB3 61 V212 +1:01:05 +52:30 01:08 581 106 687
284 Anita Dīce 5285 0 02:25:57 SB2 48 S72 +42:27 +42:01 01:24 709 107 816
285 Dmitrijs Lisenko 5395 02:26:17 VB2 131 V213 +1:01:26 +1:01:26 01:00 580 120 700
286 Gunārs Slaide 5013 Baldones Lauvas 02:26:30 VB3 62 V214 +1:01:39 +53:04 01:16 579 95 674
287 Agnese Ozoliņa 5421 02:26:53 SB2 49 S73 +43:23 +42:57 00:53 705 170 875
288 Zigmunds Vītiņš 5031 02:26:58 VB3 63 V215 +1:02:07 +53:32 01:22 577 88 665
289 Zane Bulāne 5076 VSK Noskrien 02:27:03 SB2 50 S74 +43:33 +43:07 00:43 704 209 913
290 Dace Podkalne 5119 VSK Noskrien 02:27:11 SB2 51 S75 +43:41 +43:15 01:22 703 110 813
291 Inese Midrijāne 5243 Mamma Daba 02:27:20 SB3 19 S76 +43:50 +43:50 01:26 702 105 807
292 Aigars Tohters 5019 02:27:32 VB2 132 V216 +1:02:41 +1:02:41 00:47 575 153 728
293 Armands Alksnis 5458 LIGNUM LATVIJA 02:27:58 VB3 64 V217 +1:03:07 +54:32 01:06 573 109 682
294 Deivids Grinevicus 5356 Busniki-Tosmare 02:28:13 VBJ 17 V218 +1:03:22 +54:35 01:04 572 113 685
295 Reinis Liepiņš 5060 02:28:27 VB2 133 V219 +1:03:36 +1:03:36 00:35 572 206 778
296 Ilze Maderniece 5411 02:29:05 SB2 52 S77 +45:35 +45:09 01:12 694 125 819
297 Madara Kukaine 5446 02:29:19 SB2 53 S78 +45:49 +45:23 01:02 693 145 838
298 Juris Dzērve 5301 02:29:19 VB2 134 V220 +1:04:28 +1:04:28 00:56 568 129 697
299 Sanita Rāviņa 5230 #art #smart #love 02:29:22 SB2 54 S79 +45:52 +45:26 01:09 693 130 823
300 Ilze Baumane 15298 02:29:25 SB3 20 S80 +45:55 +45:55 01:14 693 122 815
301 Līva Šteinberga 5093 Galeo Consulting 02:29:33 SB2 55 S81 +46:03 +45:37 01:26 692 105 797
302 Maksims Birjuļins 5174 DNB banka 02:29:35 VB3 65 V221 +1:04:44 +56:09 01:03 567 114 681
303 Daniels Golubeckis 5268 02:29:36 VBJ 18 V222 +1:04:45 +55:58 01:20 567 90 657
304 Aivars Veiss 5035 VSK Noskrien 02:30:05 VB4 7 V223 +1:05:14 +45:25 01:41 565 71 636
305 Gundars Bēms 5373 02:30:12 VB2 135 V224 +1:05:21 +1:05:21 00:44 565 164 729
306 Evita Riekstiņa 5271 02:30:19 SB2 56 S82 +46:49 +46:23 01:23 689 108 797
307 Līga Ganiņa 5145 02:30:20 SB2 57 S83 +46:50 +46:24 01:09 688 130 818
308 Raivis Rāviņš 5066 02:30:21 VB2 136 V225 +1:05:30 +1:05:30 01:15 564 96 660
309 Oksana Kirilova 5260 02:30:22 SB2 58 S84 +46:52 +46:26 01:10 688 129 817
310 Linda Bērziņa 5314 02:30:37 SB2 59 S85 +47:07 +46:41 01:12 687 125 812
311 Antra Spundiņa 5123 VSK Noskrien 02:30:39 SB2 60 S86 +47:09 +46:43 00:46 687 196 883
312 Inga Vate 5079 02:30:54 SB3 21 S87 +47:24 +47:24 01:15 686 120 806
313 Thomas Chambers 5308 02:30:59 VB2 137 V226 +1:06:08 +1:06:08 01:35 562 76 638
314 Mareks Celmiņš 5161 Biznesa parks ABAVA 02:31:18 VB2 138 V227 +1:06:27 +1:06:27 01:07 561 107 668
315 Aivars Grasis 5379 02:31:59 VB3 66 V228 +1:07:08 +58:33 01:30 558 80 638
316 Daiga Greiškāne 5131 VSK Noskrien 02:32:03 SB3 22 S88 +48:33 +48:33 01:01 681 148 829
317 Laura Kalniņa 5215 Moller Auto Ventspils 02:32:06 SB3 23 S89 +48:36 +48:36 01:29 680 101 781
318 Agnese Kundziņa 5294 02:32:13 SB2 61 S90 +48:43 +48:17 01:15 680 120 800
319 Ruta Mālniece 5083 AkmensDizains.lv 02:32:15 SB2 62 S91 +48:45 +48:19 01:14 680 122 802
320 Ieviņa Gaiziņa 5450 VSK Noskrien 02:32:23 SB3 24 S92 +48:53 +48:53 01:29 679 101 780
321 Antra Lukševica 5126 VSK Noskrien / Divplākšņi 02:32:28 SB2 63 S93 +48:58 +48:32 01:01 679 148 827
322 Romans Cvetkovs 5065 02:32:37 VB2 139 V229 +1:07:46 +1:07:46 01:03 556 114 670
323 Miķelis Zondaks 5102 02:32:45 VB2 140 V230 +1:07:54 +1:07:54 01:03 555 114 669
324 Patricia Heidemann 5265 02:32:46 SBJ 6 S94 +49:16 +43:36 01:02 678 145 823
325 Rolands Šusts 5009 02:32:50 VB2 141 V231 +1:07:59 +1:07:59 01:17 555 94 649
326 Ieva Meijere 5278 02:32:56 SB2 64 S95 +49:26 +49:00 01:31 677 99 776
327 Sandis Radziņš 15354 02:33:06 VBJ 19 V232 +1:08:15 +59:28 00:48 554 150 704
328 Rūta Šneidere 5041 02:33:12 SB2 65 S96 +49:42 +49:16 01:31 676 99 775
329 Ginta Ivanovska 5449 SK Katrīna 02:33:21 SB2 68 S97 +49:51 +49:25 01:17 675 117 792
330 Inese Astaševska 5238 SK KATRĪNA 02:33:21 SB2 67 S98 +49:51 +49:25 01:19 675 114 789
331 Anete Astaševska 5254 SK Katrīna 02:33:21 SB2 66 S99 +49:51 +49:25 01:20 675 113 788
332 Mārcis Fogels 5169 SK Sigulda 02:34:11 VB2 142 V233 +1:09:20 +1:09:20 01:14 550 97 647
333 Aivars Bergmanis 5235 VSK Noskrien 02:34:26 VB3 67 V234 +1:09:35 +1:01:00 01:23 549 87 636
334 Gints Fjodorovs 5339 Amserv 02:34:35 VB3 68 V235 +1:09:44 +1:01:09 01:23 549 87 636
335 Ingus Ķirsis 5388 teamcherry 02:34:41 VB2 143 V236 +1:09:50 +1:09:50 01:34 549 77 626
336 Linda Duge 5078 02:35:30 SB2 69 S100 +52:00 +51:34 00:49 666 184 850
337 Laila Rozīte 5332 VSK Noskrien 02:35:31 SB2 70 S101 +52:01 +51:35 01:32 666 98 764
338 Vita Vecvanaga 5457 02:36:14 SB2 71 S102 +52:44 +52:18 01:24 662 107 769
339 Aiga Vīdmane 5058 02:36:15 SB3 25 S103 +52:45 +52:45 01:05 662 138 800
340 Laima Vosa 15282 Čop čop čop 02:36:36 SB2 72 S104 +53:06 +52:40 00:57 661 158 819
341 Sergejs Bižāns 15362 02:36:57 VB2 144 V237 +1:12:06 +1:12:06 01:29 541 81 622
342 Kristīne Vilcāne 5276 02:37:04 SB2 73 S105 +53:34 +53:08 01:45 659 86 745
343 Jānis Birģelis 5229 02:37:41 VB3 69 V238 +1:12:50 +1:04:15 00:53 538 136 674
344 Daiga Poriņa 15338 02:38:11 SB2 74 S106 +54:41 +54:15 01:00 654 150 804
345 Arno Strods 5471 VENDEN 02:39:06 VB2 145 V239 +1:14:15 +1:14:15 01:40 533 72 605
346 Ieva Tabore 5244 02:39:53 SB3 26 S107 +56:23 +56:23 00:59 647 153 800
347 Līga Pakalna 5084 KROKUS 02:40:06 SB2 75 S108 +56:36 +56:10 01:10 646 129 775
348 Anna Proskurina 5070 02:40:22 SB2 76 S109 +56:52 +56:26 00:57 645 158 803
349 Ilze Smilga 5110 DOMDARIS 02:40:26 SB3 27 S110 +56:56 +56:56 00:39 645 231 876
350 Edijs Ramiņš 5372 02:40:26 VB3 70 V240 +1:15:35 +1:07:00 01:08 529 106 635
351 Ieva Rukšāne 5159 Čop čop čop 02:40:41 SB2 77 S111 +57:11 +56:45 00:58 644 155 799
352 Ģirts Gudrīts 15370 Legs Misserables 02:40:50 VB2 146 V241 +1:15:59 +1:15:59 01:29 528 81 609
353 Frančeska Pranča 5062 VSK Noskrien 02:41:50 SBJ 7 S112 +58:20 +52:40 01:03 640 143 783
354 Kristīne Kampare 5141 02:42:00 SB3 28 S113 +58:30 +58:30 01:24 639 107 746
355 Artūrs Sņegovičs 5097 02:42:27 VB2 147 V242 +1:17:36 +1:17:36 01:16 522 95 617
356 Gunita Butāne 5319 Zemgales Ziņas 02:42:45 SB3 29 S114 +59:15 +59:15 01:16 636 118 754
357 Dace Kļava 5182 SPORTLAND 02:42:51 SB2 78 S115 +59:21 +58:55 01:21 636 111 747
358 Agnija Zizlāne 5086 0 02:43:23 SB2 79 S116 +59:53 +59:27 01:30 633 100 733
359 Ilze Talmane 5232 Maratona klubs 02:43:39 SB3 30 S117 +1:00:09 +1:00:09 01:03 632 143 775
360 Sanita Sparāne 5180 Sportland 02:44:20 SB2 80 S118 +1:00:50 +1:00:24 00:46 630 196 826
361 Irbe Tene 5210 SPORTLAND 02:44:21 SBJ 8 S119 +1:00:51 +55:11 00:47 630 191 821
362 Lauris Meiers 5275 VENDEN 02:44:29 VB3 71 V243 +1:19:38 +1:11:03 01:27 516 83 599
363 Jānis Eimuss 5216 SIA LATTELECOM 02:44:51 VB3 72 V244 +1:20:00 +1:11:25 01:30 515 80 595
364 Zane Brokāne 5341 Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club 02:45:10 SB2 81 S120 +1:01:40 +1:01:14 01:40 627 90 717
365 Ainārs Fabriciuss 5259 02:45:14 VB2 148 V245 +1:20:23 +1:20:23 01:20 514 90 604
366 Raimonds Eglītis 15358 02:45:39 VB2 149 V246 +1:20:48 +1:20:48 01:38 512 73 585
367 Daina Drozdova 15366 sk dzērvene 02:45:40 SB2 82 S121 +1:02:10 +1:01:44 01:20 625 113 738
368 Miks Vilsons 5044 VSK Noskrien 02:45:40 VB3 73 V247 +1:20:49 +1:12:14 01:20 512 90 602
369 Andra Strautiņa 5389 02:45:54 SB2 83 S122 +1:02:24 +1:01:58 01:04 624 141 765
370 Jānis Strautiņš 5390 02:45:55 VB2 150 V248 +1:21:04 +1:21:04 00:51 511 141 652
371 Māra Laube 5266 SK Katrīna 02:46:20 SB2 84 S123 +1:02:50 +1:02:24 01:15 622 120 742
372 Linda Loce 5040 Lynxdojo 02:47:06 SB2 85 S124 +1:03:36 +1:03:10 00:58 619 155 774
373 Iveta Nagle 5352 02:48:23 SB2 86 S125 +1:04:53 +1:04:27 01:32 615 98 713
374 Zane Dālberga 5355 DPD 02:49:34 SB2 87 S126 +1:06:04 +1:05:38 01:30 610 100 710
375 Agnis Svažš 5242 AE Partner 02:49:47 VB2 151 V249 +1:24:56 +1:24:56 00:48 500 150 650
376 Dace Šēle 5317 SK Katrīna 02:49:49 SB2 88 S127 +1:06:19 +1:05:53 01:01 609 148 757
377 Inga Heidemane 5114 SK Katrīna 02:49:49 SB3 31 S128 +1:06:19 +1:06:19 01:01 609 148 757
378 Inese Eglīte 5322 Kocēnu novads 02:50:20 SB2 89 S129 +1:06:50 +1:06:24 01:13 608 123 731
379 Elza Žumbure 5201 SPORTLAND 02:50:26 SB2 90 S130 +1:06:56 +1:06:30 00:48 607 188 795
380 Anete Vilne 5121 Sapiera brokastis 02:51:58 SBJ 9 S131 +1:08:28 +1:02:48 00:53 602 170 772
381 Sandis Krutovs 5100 cedric.lv 02:52:27 VB2 152 V250 +1:27:36 +1:27:36 01:15 492 96 588
382 Inese Nudiena 5250 VFK Staldzene 02:52:29 SB2 91 S132 +1:08:59 +1:08:33 00:53 600 170 770
383 Elvita Alksne 5377 ZVOC-VBSS 02:53:18 SBJ 10 S133 +1:09:48 +1:04:08 00:42 597 214 811
384 Ivars Bunka 5252 JURECKIS UN KO 02:53:24 VB3 74 V251 +1:28:33 +1:19:58 01:29 489 81 570
385 Andis Matrevics 5248 02:53:56 VB3 75 V252 +1:29:05 +1:20:30 01:27 488 83 571
386 Sintija Berga-Grinfelde 5239 Nūjo vesels 02:54:39 SB2 92 S134 +1:11:09 +1:10:43 01:01 593 148 741
387 Dace Tītmane 5023 02:55:45 SB3 32 S135 +1:12:15 +1:12:15 01:28 589 102 691
388 Jānis Laganovskis 5003 VSK Noskrien 02:56:19 VB2 153 V253 +1:31:28 +1:31:28 00:36 481 200 681
389 Dace Vegnere 5144 02:56:31 SB3 33 S136 +1:13:01 +1:13:01 01:21 586 111 697
390 Ainārs Zizlāns 5089 02:57:10 VB3 76 V254 +1:32:19 +1:23:44 01:13 479 99 578
391 Antra Kanušniece 5127 02:57:38 SBJ 11 S137 +1:14:08 +1:08:28 01:18 583 115 698
392 Baiba Sīmane 5156 RedFrog 02:58:58 SB2 93 S138 +1:15:28 +1:15:02 01:23 578 108 686
393 Zane Mihailova 5211 ATEA Global Services 02:59:03 SBJ 12 S139 +1:15:33 +1:09:53 01:07 578 134 712
394 Ingūna Sevostjanova 5240 Nūjo vesels 02:59:42 SB3 34 S140 +1:16:12 +1:16:12 01:15 576 120 696
395 Dana Zandersone 5194 Swedbank 03:00:03 SB2 94 S141 +1:16:33 +1:16:07 00:45 575 200 775
396 Kamilla Krilova 5369 Swedbank 03:00:19 SB2 95 S142 +1:16:49 +1:16:23 01:11 574 127 701
397 Edgars Vasiļjevs 5370 Swedbank 03:00:19 VB2 154 V255 +1:35:28 +1:35:28 01:04 471 113 584
398 Aija Dzeņkovska 5001 Nūjo vesels 03:00:54 SB3 35 S143 +1:17:24 +1:17:24 01:23 572 108 680
399 Arta Kudlāne 5464 Čop čop čop 03:01:36 SB2 96 S144 +1:18:06 +1:17:40 01:32 570 98 668
400 Gaida Ķerve 5364 Nūjo ar vēju 03:01:44 SB4 2 S145 +1:18:14 +46:18 01:10 570 129 699
401 Normunds Vilūns 5300 VSK Noskrien 03:02:27 VB3 77 V256 +1:37:36 +1:29:01 01:51 465 65 530
402 Ēriks Dovnarovičs 15326 VSK Noskrien 03:02:35 VB2 155 V257 +1:37:44 +1:37:44 00:43 465 167 632
403 Kaspars Klētnieks 5000 Nūjo vesels 03:03:04 VB3 78 V258 +1:38:13 +1:29:38 01:05 463 111 574
404 Māra Lākute 5245 Nūjo ar vēju 03:03:50 SB2 97 S146 +1:20:20 +1:19:54 00:59 563 153 716
405 Dace Janeka 5246 Nūjo ar vēju 03:03:50 SB3 36 S147 +1:20:20 +1:20:20 01:04 563 141 704
406 Juris Rāts 5392 kamparmazi 03:04:31 VB4 8 V259 +1:39:40 +1:19:51 01:17 460 94 554
407 Laura Vēze 5130 Čop čop čop 03:04:50 SB2 98 S148 +1:21:20 +1:20:54 01:32 560 98 658
408 Gerds Simanis 5155 RedFrog 03:06:26 VB3 79 V260 +1:41:35 +1:33:00 01:39 455 73 528
409 Jana Smiltiņa 5354 DPD 03:06:27 SB2 99 S149 +1:22:57 +1:22:31 01:13 555 123 678
410 Santa Japeniņa 5018 03:06:48 SB2 100 S150 +1:23:18 +1:22:52 01:00 554 150 704
411 Viesturs Misiņš 5111 03:06:48 VB2 156 V261 +1:41:57 +1:41:57 00:46 454 157 611
412 Ilze Fogele 5170 SK Sigulda 03:08:07 SB2 101 S151 +1:24:37 +1:24:11 01:01 550 148 698
413 Luize Raga 5073 Strutainā Pēda 03:08:36 SB2 102 S152 +1:25:06 +1:24:40 01:56 549 78 627
414 Kristīna Ceika 5251 Nūjo ar vēju 03:09:17 SB2 103 S153 +1:25:47 +1:25:21 01:15 547 120 667
415 Liene Beihmane-Veitmane 5344 Nūjo ar vēju 03:09:19 SB2 104 S154 +1:25:49 +1:25:23 01:16 547 118 665
416 Aleksandrs Naumenko 5286 03:11:34 VB4 9 V262 +1:46:43 +1:26:54 01:03 443 114 557
417 Inese Bajāre 5277 03:12:35 SB3 37 S155 +1:29:05 +1:29:05 01:23 537 108 645
418 Kristīna Novikova 5337 Swedbank 03:13:04 SB2 105 S156 +1:29:34 +1:29:08 00:48 536 188 724
419 Diāna Luščika 5342 Swedbank 03:13:20 SB2 106 S157 +1:29:50 +1:29:24 01:34 535 96 631
420 Vija Seiksta 5393 03:17:06 SB2 107 S158 +1:33:36 +1:33:10 01:24 525 107 632
421 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 SK Tērauds 03:21:41 SB3 38 S159 +1:38:11 +1:38:11 01:33 513 97 610
422 Stase Abelkyte 15350 03:22:51 SB4 3 S160 +1:39:21 +1:07:25 01:26 510 105 615
423 Rimvydas Lukšta 5406 Nūjo ar vėju 03:22:51 VB2 157 V263 +1:58:00 +1:58:00 01:25 418 85 503
424 Dace Bērtule 5384 03:23:36 SB3 39 S161 +1:40:06 +1:40:06 01:32 508 98 606
425 Līva Bērtule 5385 03:23:36 SBJ 13 S162 +1:40:06 +1:34:26 01:31 508 99 607
426 Ruta Dīce 5029 Gausā Jūdze 03:29:04 SB4 4 S163 +1:45:34 +1:13:38 01:36 495 94 589
427 Uldis Dīcis 5028 Gausā Jūdze 03:29:04 VB4 10 V264 +2:04:13 +1:44:24 01:32 406 78 484
428 Marita Šalta 5048 03:30:36 SB3 40 S164 +1:47:06 +1:47:06 01:05 491 138 629
429 Inguna Skujiņa 5071 Nūjo vesels 03:33:56 SB4 5 S165 +1:50:26 +1:18:30 01:32 484 98 582
430 Gunta Ozoliņa 5304 03:36:45 SB3 41 S166 +1:53:15 +1:53:15 01:30 478 100 578
431 Iveta Krieva 5104 :) 03:41:24 SB3 42 S167 +1:57:54 +1:57:54 02:18 467 65 532
432 Daiga Holma 5452 Saulainais ekspresis 03:41:56 SB4 6 S168 +1:58:26 +1:26:30 01:49 466 83 549
433 Madara Roziņa 5226 03:43:09 SB2 108 S169 +1:59:39 +1:59:13 01:54 464 79 543
434 Marita Ozoliņa 5055 Nūjo priekam 03:45:19 SB2 109 S170 +2:01:49 +2:01:23 01:35 459 95 554
435 Normunds Šibeiks 5064 Nūjo priekam 03:48:47 VB3 80 V265 +2:23:56 +2:15:21 01:45 371 69 440
436 Kristīne Kronberga 15330 03:49:41 SB3 43 S171 +2:06:11 +2:06:11 01:52 451 80 531
437 Ondrej Fikrle 5120 BKV Holysov 1:42:04 VB3 7 V266 +17:13 +08:38 00:44 831 164 995
438 Zanda Ulanova 5147 Moller Auto Ventspils DNF
439 Gints Lūsis 5115 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs DNF
440 Alvis Reinbergs 5361 Skumbrija DNF