MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Uldis Kļaviņš 6060 VSK Noskrien Rieksti 2:27:55 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:03 1000 271 1271
2 Andrejs Jesko 6078 2:32:25 VL2 2 V2 +04:30 +04:30 01:53 970 151 1121
3 Andris Ronimoiss 6102 Inov-8 / OSveikals.lv 2:35:14 VL2 3 V3 +07:19 +07:19 01:22 953 209 1162
4 Jānis Šņoriņš 6124 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:40:03 VLJ 1 V4 +12:08 +00:00 01:05 924 263 1187
5 Kalvis Alseika 6118 Maratona Klubs 2:42:11 VLJ 2 V5 +14:16 +02:08 01:18 912 219 1131
6 Artis Krievāns 6144 2:49:08 VL3 1 V6 +21:13 +00:00 01:26 875 199 1074
7 Raimonds Siliņš 6186 Baltais 2:51:17 VL3 2 V7 +23:22 +02:09 01:52 864 153 1017
8 Konstantīns Biktimirovs 6134 VSK Noskrien 2:52:45 VL2 4 V8 +24:50 +24:50 01:33 856 184 1040
9 Artis Maksims 6177 Nacionālā aizsardzības akadēmija 2:53:09 VLJ 3 V9 +25:14 +13:06 01:56 854 147 1001
10 Jānis Kūms 6155 Inov-8 I OSveikals.lv 2:53:27 VL2 5 V10 +25:32 +25:32 02:41 853 106 959
11 Nikolajs Saulītis 6024 Limbaži 2:53:34 VL3 3 V11 +25:39 +04:26 01:26 852 199 1051
12 Jevgeņijs Stepanovs 6098 DzSK Lokomotīve 2:56:59 VL2 6 V12 +29:04 +29:04 01:25 836 201 1037
13 Raivis Reinfelds 6123 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:57:15 VL2 7 V13 +29:20 +29:20 01:31 835 188 1023
14 Jānis Puida 6073 SSK Bebra 3:01:03 VL2 8 V14 +33:08 +33:08 01:24 817 204 1021
15 Juris Gudēvics - Liepiņš 6091 VSK Noskrien 3:01:57 VL2 9 V15 +34:02 +34:02 01:14 813 231 1044
16 Matīss Haritonovs 6203 Salomon | Taku Skrējējs 3:03:14 VL2 10 V16 +35:19 +35:19 01:50 807 155 962
17 Artūrs Blūmiņš 6097 Virsotne / MARMOT 3:03:30 VL2 11 V17 +35:35 +35:35 01:59 806 144 950
18 Ainārs Kumpiņš 6068 PaBaso.lv / VSK Noskrien 3:04:13 VL2 12 V18 +36:18 +36:18 01:36 803 178 981
19 Ritvars Kalniņš 6037 Skrienam kopā 3:05:02 VL3 4 V19 +37:07 +15:54 02:11 799 131 930
20 Juris Šehtels 6178 Ādaži 3:05:05 VL3 5 V20 +37:10 +15:57 02:04 799 138 937
21 Aigars Lūsis 6122 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 3:05:05 VL4 1 V21 +37:10 +00:00 02:04 799 138 937
22 Artis Pūcītis 6206 3:06:31 VL2 13 V22 +38:36 +38:36 01:57 793 146 939
23 Igors Šutovs 16056 3:07:03 VL2 14 V23 +39:08 +39:08 01:35 791 180 971
24 Edgars Dzenuška 6160 Visma Active 3:07:18 VL2 15 V24 +39:23 +39:23 01:40 790 171 961
25 Agris Rusmanis 6110 Saldus Boksa Klubs 3:09:00 VL2 16 V25 +41:05 +41:05 01:27 783 197 980
26 Ivo Rudinskis 6109 Saldus Boksa Klubs 3:09:18 VL2 17 V26 +41:23 +41:23 01:42 781 168 949
27 Artis Logins 6113 3:10:44 VLJ 4 V27 +42:49 +30:41 03:02 776 94 870
28 Andris Ludriks 6006 VSK Noskrien Rieksti 3:10:46 VL3 6 V28 +42:51 +21:38 01:28 775 194 969
29 Kristaps Ceriņš 6038 3:12:27 VL2 18 V29 +44:32 +44:32 01:24 769 204 973
30 Salvis Brasavs 6061 3:13:18 VL3 7 V30 +45:23 +24:10 01:27 765 197 962
31 Jānis Šnepste 6169 VSK Noskrien 3:13:23 VL3 8 V31 +45:28 +24:15 02:24 765 119 884
32 Jānis Teteris 6141 A2 3:14:17 VL3 9 V32 +46:22 +25:09 02:32 761 113 874
33 Linda Boldāne 6157 SPORTLAND 3:14:21 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:24 1000 165 1165
34 Andis Gailis 6174 3:14:55 VL3 10 V33 +47:00 +25:47 01:34 759 182 941
35 Laura Čakle 6079 Moller Auto Ventspils 3:16:28 SL2 2 S2 +02:07 +02:07 01:28 989 269 1258
36 Kristaps Pilskalns 6171 Gentlemens Club - Vichy 3:17:23 VL2 19 V34 +49:28 +49:28 01:48 749 158 907
37 Konstantīns Krjačko 6074 Ronakochi 3:17:52 VL2 20 V35 +49:57 +49:57 02:25 748 118 866
38 Rihards Volfs 6051 RajA 3:18:48 VL2 21 V36 +50:53 +50:53 01:46 744 161 905
39 Anete Švilpe 6143 VSK Noskrien Vāveres 3:19:48 SLJ 1 S3 +05:27 +00:00 01:44 973 228 1201
40 Reinis Skorovs 6108 VSK Noskrien 3:19:59 VLJ 5 V37 +52:04 +39:56 01:45 740 163 903
41 Daumants Putnis 6054 SSK Bebra 3:20:17 VL3 11 V38 +52:22 +31:09 01:44 739 164 903
42 Nauris Spalviņš 6184 Mailigen 3:21:15 VL2 22 V39 +53:20 +53:20 01:56 735 147 882
43 Pēteris Cābulis 16068 VSK Noskrien 3:21:16 VL3 12 V40 +53:21 +32:08 02:09 735 133 868
44 Aldis Bušs 6128 SK Tērauds 3:21:51 VL2 23 V41 +53:56 +53:56 01:56 733 147 880
45 Aleksandrs Judkins 6165 3:22:23 VL2 24 V42 +54:28 +54:28 01:54 731 150 881
46 Miks Pētersons 6120 Nordi Furniture 3:22:41 VL2 25 V43 +54:46 +54:46 01:58 730 145 875
47 Toms Kaufmanis 6115 Maratona klubs / Sportacentrs.com 3:22:44 VLJ 6 V44 +54:49 +42:41 02:53 730 99 829
48 Mārtiņš Dīcis 6028 VSK Noskrien 3:23:54 VL2 26 V45 +55:59 +55:59 01:37 725 176 901
49 Gusts Fokerots 6025 Vientuļais Vilks 3:24:24 VL2 27 V46 +56:29 +56:29 01:49 724 157 881
50 Kaspars Ģērmanis 6066 3:24:38 VL2 28 V47 +56:43 +56:43 02:54 723 98 821
51 Vita Devjatņikova 6138 Moller Auto Ventspils / MRC 3:24:43 SL2 3 S4 +10:22 +10:22 02:16 949 174 1123
52 Mārtiņš Niklass 6116 TRX Cēsis 3:25:26 VL3 13 V48 +57:31 +36:18 01:57 720 146 866
53 Intars Vēberis 6018 3:25:32 VL2 29 V49 +57:37 +57:37 01:47 720 160 880
54 Edgars Misiņš 6207 PATRIA SPORTLAND 3:25:41 VLJ 7 V50 +57:46 +45:38 02:06 719 136 855
55 Sergejs Maslobojevs 6032 3:26:18 VL2 30 V51 +58:23 +58:23 02:24 717 119 836
56 Magnus Zalsters 6041 3:29:33 VL2 31 V52 +1:01:38 +1:01:38 02:28 706 116 822
57 Jānis Jurševskis 6199 3:29:36 VL2 32 V53 +1:01:41 +1:01:41 01:49 706 157 863
58 Edijs Vilnis 6192 VSK Noskrien 3:30:49 VL3 14 V54 +1:02:54 +41:41 02:05 702 137 839
59 Oskars Bartuševics 6185 Ventilators 3:31:48 VL2 33 V55 +1:03:53 +1:03:53 02:05 698 137 835
60 Vieda Lūsa 6193 SK Tērauds 3:32:36 SL2 4 S5 +18:15 +18:15 01:53 914 210 1124
61 Zane Muceniece 16080 Izturība 3:33:05 SL2 5 S6 +18:44 +18:44 01:53 912 210 1122
62 Valdis Kulpe 6133 Izturība 3:33:23 VL3 15 V56 +1:05:28 +44:15 02:26 693 117 810
63 Dainis Saukāns 6005 3:33:24 VL3 16 V57 +1:05:29 +44:16 02:55 693 98 791
64 Jānis Važņevičs 6187 Līvānu VK 3:34:00 VL4 2 V58 +1:06:05 +28:55 02:12 691 130 821
65 Jānis Cīmurs 6049 cīmurēni 3:34:26 VL2 34 V59 +1:06:31 +1:06:31 01:19 690 216 906
66 Ģirts Bulāns 6045 3:35:19 VL2 35 V60 +1:07:24 +1:07:24 01:27 687 197 884
67 Ilgvars Āboltiņš 6130 Maratona klubs 3:35:27 VL4 3 V61 +1:07:32 +30:22 02:45 687 104 791
68 Danila Seluto 6084 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:35:33 VL2 36 V62 +1:07:38 +1:07:38 02:45 686 104 790
69 Armands Lunts 6046 VSK Noskrien 3:35:33 VL3 17 V63 +1:07:38 +46:25 02:22 686 120 806
70 Viesturs Zimackis 16088 3:35:44 VL2 37 V64 +1:07:49 +1:07:49 02:10 686 132 818
71 Jānis Vītols 6017 3:36:07 VL4 4 V65 +1:08:12 +31:02 02:41 684 106 790
72 Andris Drešmanis 6048 DzSK Lokomotīve 3:36:14 VL3 18 V66 +1:08:19 +47:06 01:50 684 155 839
73 Aijens Trušins 6191 Laimes balodītis 3:36:15 VLJ 8 V67 +1:08:20 +56:12 02:07 684 135 819
74 Ieva Zirne 6010 3:36:24 SL2 6 S7 +22:03 +22:03 02:08 898 185 1083
75 Alberts Dambis 6009 Insalvo 3:36:32 VL2 38 V68 +1:08:37 +1:08:37 01:34 683 182 865
76 Viviana Kirilova 6101 VSK Noskrien Vāveres 3:36:53 SL3 1 S8 +22:32 +00:00 01:57 896 203 1099
77 Gusts Linkevičs 6200 3:37:12 VL2 39 V69 +1:09:17 +1:09:17 02:11 681 131 812
78 Edgars Bukšs 6088 CBS Igate 3:38:22 VL2 40 V70 +1:10:27 +1:10:27 01:41 677 169 846
79 Raimonds Ronis 6008 3:38:24 VL2 41 V71 +1:10:29 +1:10:29 01:38 677 174 851
80 Arvīds Germovs 6044 3:39:55 VL3 19 V72 +1:12:00 +50:47 02:11 673 131 804
81 Arnis Ābelīte 6146 Virsotne/Marmot 3:40:15 VL3 20 V73 +1:12:20 +51:07 01:33 672 184 856
82 Artūrs Ketlers 6000 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:40:21 VLJ 9 V74 +1:12:26 +1:00:18 01:36 671 178 849
83 Dāvis Poliņš 6190 VSK Noskrien 3:40:44 VL2 42 V75 +1:12:49 +1:12:49 01:19 670 216 886
84 Andris Bāliņš 6001 VSK Noskrien 3:40:59 VL2 43 V76 +1:13:04 +1:13:04 01:57 669 146 815
85 Kristaps Kanna 6137 Patria Sportland 3:41:02 VL2 44 V77 +1:13:07 +1:13:07 03:28 669 82 751
86 Kristaps Caune 6015 CaunietisLV 3:41:03 VLJ 10 V78 +1:13:08 +1:01:00 01:55 669 149 818
87 Līga Līce 6047 DzSK Lokomotīve 3:42:07 SL3 2 S9 +27:46 +05:14 02:16 875 174 1049
88 Meelis Kukk 6107 Pärnu 3:42:18 VL4 5 V79 +1:14:23 +37:13 02:00 665 143 808
89 Juris Redisons 6014 Tērvetes dabas parks 3:42:57 VL3 21 V80 +1:15:02 +53:49 02:52 663 99 762
90 Harijs Heislers 6173 3:43:14 VL2 45 V81 +1:15:19 +1:15:19 02:28 663 116 779
91 Antra Dumbrovska 6069 3:43:34 SL2 7 S10 +29:13 +29:13 01:36 869 247 1116
92 Ilze Limanāne 6004 VSK Noskrien Vāveres 3:43:45 SL2 8 S11 +29:24 +29:24 01:56 869 204 1073
93 Arūnas Dubinskas 6096 3:43:45 VL3 22 V82 +1:15:50 +54:37 02:36 661 110 771
94 Toms Biders 6147 Legs Misérables 3:44:09 VL2 46 V83 +1:16:14 +1:16:14 01:38 660 174 834
95 Edmunds Gržibovskis 6055 VSK noskrien / SK Dzērvene 3:44:46 VL3 23 V84 +1:16:51 +55:38 02:31 658 113 771
96 Arūnas Beržinskas 6148 Gemega 3:44:49 VL3 24 V85 +1:16:54 +55:41 02:31 658 113 771
97 Taavi Tammik 6196 Suusaklubi Jõulu / SSK Bebra 3:45:03 VLJ 11 V86 +1:17:08 +1:05:00 01:45 657 163 820
98 Kaidi Keir Kukk 6204 Salomon | Taku Skrējējs 3:45:06 SLJ 2 S12 +30:45 +25:18 02:19 863 171 1034
99 Aleksandrs Ščedrovs 6050 Supercompensation 3:45:30 VL2 47 V87 +1:17:35 +1:17:35 01:49 656 157 813
100 Ivo Rubīns 16064 VSK Noskrien 3:45:34 VL2 48 V88 +1:17:39 +1:17:39 02:38 656 108 764
101 Jolanta Ivanova 6021 VSK Noskrien 3:46:25 SL2 9 S13 +32:04 +32:04 02:50 858 139 997
102 Valentīns Ščedrovs 6052 Supercompensation 3:47:06 VL3 25 V89 +1:19:11 +57:58 02:24 651 119 770
103 Igors Trofimenko 6076 3:47:57 VL2 49 V90 +1:20:02 +1:20:02 02:30 649 114 763
104 Ronalds Zarīts 6182 Scope Sports 3:49:07 VL2 50 V91 +1:21:12 +1:21:12 02:29 646 115 761
105 Kaspars Purmalietis 6036 3:49:36 VL2 51 V92 +1:21:41 +1:21:41 02:48 644 102 746
106 Ainārs Gudēvics 6058 VSK Noskrien 3:49:48 VL2 52 V93 +1:21:53 +1:21:53 01:46 644 161 805
107 Mareks Tumašs 6062 Galeo Consulting / Spararats 3:49:49 VL3 26 V94 +1:21:54 +1:00:41 02:03 644 139 783
108 Helmuts Rasa 6135 Sportland 3:50:30 VL2 53 V95 +1:22:35 +1:22:35 01:48 642 158 800
109 Artūrs Pielēns-Pelēns 6131 Lattelecom 3:52:29 VL2 54 V96 +1:24:34 +1:24:34 02:49 636 101 737
110 Artūrs Topecs 6019 SK Dzērvene II 3:53:22 VL2 55 V97 +1:25:27 +1:25:27 03:27 634 83 717
111 Ludmila Joce 6103 Moller Auto Ventspils 3:53:26 SL3 3 S14 +39:05 +16:33 02:12 833 180 1013
112 Agita Grizāne 6026 VSK Noskrien 3:54:20 SL2 10 S15 +39:59 +39:59 02:16 829 174 1003
113 Kinyu Tang 6172 Crazymonkey 3:54:29 VLJ 12 V98 +1:26:34 +1:14:26 01:56 631 147 778
114 Edgars Goba 6022 Salaspils Zīriņi 3:55:14 VL3 27 V99 +1:27:19 +1:06:06 02:21 629 121 750
115 Voldemārs Ārons 6013 Jensen Metal 3:55:25 VLJ 13 V100 +1:27:30 +1:15:22 01:26 628 199 827
116 Māris Heinols 6164 Kocēnu novads 3:56:27 VL3 28 V101 +1:28:32 +1:07:19 02:35 626 110 736
117 Žanis Cibuļskis 6140 Babīte & Mārupe 3:56:53 VL2 56 V102 +1:28:58 +1:28:58 02:25 624 118 742
118 Uģis Verza 6064 3:57:13 VL2 57 V103 +1:29:18 +1:29:18 02:38 624 108 732
119 Dzintars Petrovs 6093 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 3:57:42 VL3 29 V104 +1:29:47 +1:08:34 03:07 622 91 713
120 Artūrs Jermolovs 6195 VSK Noskrien 3:57:52 VL2 58 V105 +1:29:57 +1:29:57 03:50 622 74 696
121 Ieva Biedrīte 6016 Grauda Spēks 3:58:29 SL2 11 S16 +44:08 +44:08 03:08 815 126 941
122 Hanno Aaste 6167 3:58:37 VL2 59 V106 +1:30:42 +1:30:42 02:18 620 124 744
123 Zanda Kārkliņa 6132 Baldones sieviešu skriešanas komanda 3:59:31 SL3 4 S17 +45:10 +22:38 02:45 811 144 955
124 Haralds Krievs 6040 :) 4:00:01 VL3 30 V107 +1:32:06 +1:10:53 02:32 616 113 729
125 Linda Laurena 6070 4:00:10 SL2 12 S18 +45:49 +45:49 02:15 809 176 985
126 Vladislavs Aļehnovičs 6053 KROKUS 4:03:53 VL2 60 V108 +1:35:58 +1:35:58 01:37 607 176 783
127 Einārs Paass 6170 4:04:31 VL2 61 V109 +1:36:36 +1:36:36 02:12 605 130 735
128 Dzintars Dūdiņš 6121 Siguldas Maratona klubs 4:05:02 VL3 31 V110 +1:37:07 +1:15:54 02:30 604 114 718
129 Andris Strēlis 6020 VSK Noskrien 4:05:07 VL2 62 V111 +1:37:12 +1:37:12 02:45 603 104 707
130 Uģis Šivars 6197 Warrior Workout 4:05:58 VL2 63 V112 +1:38:03 +1:38:03 02:40 601 107 708
131 Elīna Masteiko 6127 SK Sigulda 4:06:08 SL2 13 S19 +51:47 +51:47 02:42 790 146 936
132 Normunds Kuzāks 6125 SK Sigulda 4:06:08 VL2 64 V113 +1:38:13 +1:38:13 02:42 601 106 707
133 Uvis Braunfelds 6105 Moller Auto Ventspils 4:06:10 VL3 32 V114 +1:38:15 +1:17:02 02:24 601 119 720
134 Raitis Puriņš 6034 VSK Noskrien / Zemgales Ziņas 4:06:35 VL4 6 V115 +1:38:40 +1:01:30 02:05 600 137 737
135 Žanete Leimane 16076 TRX Cēsis 4:06:45 SL3 5 S20 +52:24 +29:52 02:16 788 174 962
136 Ilva Kārkliņa 6152 4:07:31 SL3 6 S21 +53:10 +30:38 02:44 785 145 930
137 Māra Braslava 6031 Čop čop čop 4:07:38 SL2 14 S22 +53:17 +53:17 02:36 785 152 937
138 Juris Zeltiņš 6085 Exigen Services Latvia #optimized4running 4:07:49 VL2 65 V116 +1:39:54 +1:39:54 02:19 597 123 720
139 Raivis Širmelis 6059 4:09:03 VL3 33 V117 +1:41:08 +1:19:55 02:59 594 96 690
140 Edgars Balunovs 6095 Olainfarm 4:10:20 VL2 66 V118 +1:42:25 +1:42:25 01:56 591 147 738
141 Jurģis Urtāns 6072 VANAGI 4:12:51 VL2 67 V119 +1:44:56 +1:44:56 02:13 585 129 714
142 Mārtiņš Malzuris 16084 Zubru trieciens 4:14:58 VL2 68 V120 +1:47:03 +1:47:03 02:39 580 108 688
143 Edgars Rūtiņš 6119 Maratona Klubs 4:15:39 VL3 34 V121 +1:47:44 +1:26:31 03:53 579 73 652
144 Iveta Eglija 6100 Tikko precējušies 4:15:43 SL2 15 S23 +1:01:22 +1:01:22 03:16 760 121 881
145 Mārtiņš Eglijs 6099 Tikko precējušies 4:15:43 VL2 69 V122 +1:47:48 +1:47:48 03:16 578 87 665
146 Uldis Velps 6142 VSK Noskrien 4:15:51 VL3 35 V123 +1:47:56 +1:26:43 03:00 578 95 673
147 Igors Seņko 6183 Liepājas Vieglatlētikas klubs 4:16:04 VL2 70 V124 +1:48:09 +1:48:09 01:55 578 149 727
148 Jānis Marčinkus 6092 Rīgas satiksme / Arodbiedrība / SK Ozolnieki 4:17:21 VL4 7 V125 +1:49:26 +1:12:16 02:47 575 102 677
149 Einārs Mednis 6149 4:17:39 VL3 36 V126 +1:49:44 +1:28:31 03:15 574 88 662
150 Ralfs Jumiķis 6153 4:18:10 VLJ 14 V127 +1:50:15 +1:38:07 01:36 573 178 751
151 Inga Ziediņa 6057 Maratona klubs/ VSK Noskrien 4:19:05 SL3 7 S24 +1:04:44 +42:12 02:32 750 156 906
152 Pāvels Janovičs 6168 LSC / VSK Noskrien 4:19:17 VL2 71 V128 +1:51:22 +1:51:22 02:26 570 117 687
153 Elīna Rozīte 6159 ROMAT FOREST 4:23:24 SL2 16 S25 +1:09:03 +1:09:03 03:13 738 123 861
154 Didzis Raits 6077 Mana mīļākā komanda 4:23:27 VL2 72 V129 +1:55:32 +1:55:32 01:07 561 255 816
155 Vineta Pētersone 6090 VSK Noskrien / FamilyFun 4:23:30 SL3 8 S26 +1:09:09 +46:37 02:24 738 165 903
156 Dace Ancāne 6176 4:23:46 SL2 17 S27 +1:09:25 +1:09:25 02:56 737 135 872
157 Madara Tīģere 6065 4:24:41 SLJ 3 S28 +1:10:20 +1:04:53 03:02 734 130 864
158 Austris Lepiksons 6150 Alusala 4:26:27 VL3 37 V130 +1:58:32 +1:37:19 02:51 555 100 655
159 Didzis Brauns 6208 4:26:59 VL2 73 V131 +1:59:04 +1:59:04 02:25 554 118 672
160 Kristaps Šteinbergs 6145 Legs Misérables 4:28:24 VL2 74 V132 +2:00:29 +2:00:29 01:55 551 149 700
161 Juris Opeņhovskis 6056 4:29:04 VL2 75 V133 +2:01:09 +2:01:09 02:45 550 104 654
162 Aija Rogāle 6043 KROKUS 4:29:45 SL3 9 S29 +1:15:24 +52:52 03:11 720 124 844
163 Ainārs Cīrulis 6179 Belimo 4:29:51 VL4 8 V134 +2:01:56 +1:24:46 03:04 548 93 641
164 Madara Apsalone 6136 4:30:20 SL2 18 S30 +1:15:59 +1:15:59 02:50 719 139 858
165 Laura Igaviņa 6188 SK Lejasciems 4:30:48 SLJ 4 S31 +1:16:27 +1:11:00 03:11 718 124 842
166 Guntis Vijgriezis 6114 Door Solutions Team 4:30:54 VL3 38 V135 +2:02:59 +1:41:46 03:20 546 86 632
167 Iveta Niedre 6067 MARATONA KLUBS / LSC / VSK Nokrien 4:33:07 SL3 10 S32 +1:18:46 +56:14 02:46 712 143 855
168 Egils Betmanis 6027 Eco Teh Baltia 4:34:02 VL2 76 V136 +2:06:07 +2:06:07 02:46 540 103 643
169 Andris Rozenbergs 6126 SK Sigulda 4:34:20 VL3 39 V137 +2:06:25 +1:45:12 03:11 539 90 629
170 Ilze Smilga 6075 DOMDARIS 4:35:42 SL3 11 S33 +1:21:21 +58:49 02:18 705 172 877
171 Heiki Prants 6089 Võru Suusaklubi 4:36:46 VL3 40 V138 +2:08:51 +1:47:38 01:55 534 149 683
172 Inta Cīmure 6033 Cīmurēni 4:37:34 SL2 19 S34 +1:23:13 +1:23:13 02:11 700 181 881
173 Zane Vanaga 6011 VSK Noskrien 4:40:28 SL2 20 S35 +1:26:07 +1:26:07 02:20 693 169 862
174 Ieva Tāle-Stangute 6205 Baldones sieviešu skriešanas komanda 4:41:29 SL2 21 S36 +1:27:08 +1:27:08 02:44 690 145 835
175 Gvido Borovskis 6083 Gotika Auto I VSK Noskrien 4:42:00 VL2 77 V139 +2:14:05 +2:14:05 02:17 525 125 650
176 Ēriks Dovnarovičs 6117 VSK Noskrien 4:42:18 VL2 78 V140 +2:14:23 +2:14:23 02:28 524 116 640
177 Jana Romanovska 6163 Zemgales Ziņas 4:42:46 SL2 22 S37 +1:28:25 +1:28:25 02:38 687 150 837
178 Inga Kjakste 6156 4:43:17 SL2 23 S38 +1:28:56 +1:28:56 10:18 686 38 724
179 Rihards Rušenieks 6154 4:43:17 VL2 79 V141 +2:15:22 +2:15:22 02:44 522 104 626
180 Ervīns Ozoliņš 6202 SK CONCOMBRES 4:47:51 VL3 41 V142 +2:19:56 +1:58:43 02:29 514 115 629
181 Evija Vate 6161 Engures Sportam 4:48:11 SL2 24 S39 +1:33:50 +1:33:50 01:59 674 199 873
182 Inese Otomere 6175 4:48:18 SL2 25 S40 +1:33:57 +1:33:57 02:35 674 153 827
183 Inta Zīriuse 16060 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:51:16 SL2 26 S41 +1:36:55 +1:36:55 02:39 667 149 816
184 Zane Karpenko 6180 Swedbank 4:51:27 SL2 27 S42 +1:37:06 +1:37:06 02:07 667 187 854
185 Daiga Vilkaste 6042 4:51:32 SL3 12 S43 +1:37:11 +1:14:39 03:15 667 122 789
186 Evita Ozola 6080 VSK Noskrien 4:54:58 SL2 28 S44 +1:40:37 +1:40:37 02:44 659 145 804
187 Andris Melnis 6094 Olainfarm 4:55:03 VL2 80 V143 +2:27:08 +2:27:08 02:20 501 122 623
188 Vitālijs Jakovļevs 6012 www.endo.lv 4:59:05 VL2 81 V144 +2:31:10 +2:31:10 03:11 495 90 585
189 Mārcis Jēgers 6023 VSK Noskrien / Psyhopath 13 5:02:09 VL2 82 V145 +2:34:14 +2:34:14 03:21 490 85 575
190 Andulis Šmidlers 6194 VSK Noskrien / LSC 5:04:34 VL3 42 V146 +2:36:39 +2:15:26 02:22 486 120 606
191 Imants Ločmelis 6071 Nūjo ar vēju 5:05:16 VL4 9 V147 +2:37:21 +2:00:11 02:30 485 114 599
192 Heleen Maibak 6166 5:05:40 SL2 29 S45 +1:51:19 +1:51:19 02:54 636 136 772
193 Aija Melezere 6039 SK Dzērvene 5:07:34 SL2 30 S46 +1:53:13 +1:53:13 02:30 632 158 790
194 Armands Klotiņš 6189 5:07:53 VL3 43 V148 +2:39:58 +2:18:45 02:28 480 116 596
195 Jānis Kalniņš 6003 VSK Noskrien 5:08:49 VL2 83 V149 +2:40:54 +2:40:54 02:41 479 106 585
196 Māris Vīlips 6007 5:09:30 VL3 44 V150 +2:41:35 +2:20:22 02:52 478 99 577
197 Solveiga Tīsa 16072 5:10:17 SL2 31 S47 +1:55:56 +1:55:56 03:49 626 103 729
198 Jānis Dille 6029 5:17:02 VL2 84 V151 +2:49:07 +2:49:07 03:58 467 72 539
199 Māris Avotiņš 6198 5:31:43 VL3 45 V152 +3:03:48 +2:42:35 03:07 446 91 537
200 Līva Liepkalne 6162 5:36:29 SLJ 5 S48 +2:22:08 +2:16:41 02:57 578 134 712
201 Jānis Butkēvičus 6112 VSK Noskrien Seniori 5:54:19 VL2 85 V153 +3:26:24 +3:26:24 03:44 417 76 493
202 Liāna Aldiņa 6087 Kocēnu novads DNF
203 8632034 35:36:58 16090 DNF
204 8650001 34:33:13 16091 DNF
205 Gita Arāja 6081 DNF
206 Mārtiņš Vilemsons 6106 VSK Noskrien DNF
207 Andris Sprūds 6063 Divplākšņi / VSK Noskrien DNF
208 Pēteris Kaļiņins 6104 Moller Auto Ventspils DNF
209 Jānis Laganovskis 6002 VSK Noskrien DNF