Zilo kalnu Stirnu buks Smeceres sila Stirnu buks Veclaicenes Stirnu buks Pokaiņu meža Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Gaujas senlejas Stirnu buks Karostas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 5345 Baltais 1:41:34 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:57 1000 300 1300
2 Kristaps Kaimiņš 5276 1:47:56 VB2 1 V2 +06:22 +00:00 01:49 941 157 1098
3 Dainis Limanāns 5023 VSK Noskrien Rieksti 1:48:35 VB2 2 V3 +07:01 +00:39 01:11 935 241 1176
4 Didzis Glušņevs 5184 VSK Noskrien Rieksti 1:52:05 VB2 3 V4 +10:31 +04:09 01:18 906 219 1125
5 Kaspars Kārkliņš 5028 Siguldas Maratona klubs 1:55:07 VB3 1 V5 +13:33 +00:00 01:36 882 178 1060
6 Ilona Marhele 5365 Alūksne 1:56:26 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:19 1000 300 1300
7 Mārtiņš Alksnis 15236 Salaspils Zīriņi 1:58:53 VB3 2 V6 +17:19 +03:46 02:15 854 127 981
8 Antis Zunda 5424 1:59:52 VB4 1 V7 +18:18 +00:00 01:51 847 154 1001
9 Artis Upmalis 5138 Rezidenti 2:01:21 VB2 4 V8 +19:47 +13:25 01:20 837 214 1051
10 Normunds Bremze 5081 Rīga 2:02:13 VB3 3 V9 +20:39 +07:06 02:00 831 143 974
11 Voldemārs Lejnieks 5026 Voldžiks 2:02:17 VB2 5 V10 +20:43 +14:21 01:06 831 259 1090
12 Anita Kažemāka 5428 Adidas Latvija I Preiļu siers 2:02:39 SB2 2 S2 +06:13 +06:13 02:00 949 198 1147
13 Kārlis Vanags 5146 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:02:50 VB2 6 V11 +21:16 +14:54 01:41 827 169 996
14 Artūrs Ločmelis 5239 Patria Sportland 2:02:54 VB2 7 V12 +21:20 +14:58 01:34 826 182 1008
15 Zanda Ulanova 5194 Moller Auto Ventspils 2:03:15 SB2 3 S3 +06:49 +06:49 01:47 945 221 1166
16 Sandis Ziediņš 5269 Maratona klubs 2:03:58 VBJ 2 V13 +22:24 +22:24 01:33 819 184 1003
17 Aigars Silkalns 5029 colorlib.com 2:04:26 VB2 8 V14 +22:52 +16:30 01:36 816 178 994
18 Pēteris Stepiņš 5308 Swedbank 2:05:14 VB2 9 V15 +23:40 +17:18 01:47 811 160 971
19 Einārs Šillers 5261 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 2:06:07 VB3 4 V16 +24:33 +11:00 02:05 805 137 942
20 Pēteris Trubačs 5376 Preiļi 2:08:16 VB3 5 V17 +26:42 +13:09 02:34 792 111 903
21 Zigmunds Zauls 5176 2:08:44 VB3 6 V18 +27:10 +13:37 02:06 789 136 925
22 Jānis Egle 15244 2:09:51 VB2 10 V19 +28:17 +21:55 01:26 782 199 981
23 Markuss Gedmins 5403 Maratona klubs / PaBaso.lv 2:10:42 VBJ 3 V20 +29:08 +29:08 02:20 777 122 899
24 Sergejs Ļeta 5295 RC 2:10:54 VB2 11 V21 +29:20 +22:58 02:14 776 128 904
25 Viktors Saveļjevs 5198 VSK Noskrien Rieksti 2:11:00 VB2 12 V22 +29:26 +23:04 01:01 775 280 1055
26 Ingus Deksnis 5386 2:11:03 VBJ 4 V23 +29:29 +29:29 01:29 775 192 967
27 Mārtiņš Fārenhorsts 5216 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:12:02 VB2 13 V24 +30:28 +24:06 01:28 769 194 963
28 Gundars Pētersons 5086 2:13:25 VB3 7 V25 +31:51 +18:18 02:02 761 140 901
29 Iveta Pūpola 5210 Maratona Klubs 2:13:34 SB3 1 S4 +17:08 +00:00 01:49 872 217 1089
30 Jolanta Krastiņa 5273 VSK Noskrien 2:13:56 SBJ 1 S5 +17:30 +00:00 02:00 869 198 1067
31 Dace Banga-Hodžajeva 5166 corefitness.lv 2:14:15 SB2 4 S6 +17:49 +17:49 01:55 867 206 1073
32 Toms Pastars 5364 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:14:27 VB2 14 V26 +32:53 +26:31 02:01 755 141 896
33 Mārtiņš Miķelsons 5015 www.lmp.lv / VSK Noskrien 2:14:49 VB3 8 V27 +33:15 +19:42 02:19 753 123 876
34 Māris Sardiko 15344 Vichy 2:15:01 VBJ 5 V28 +33:27 +33:27 01:31 752 188 940
35 Raimonds Ozoliņš 5083 VSK Noskrien Rieksti 2:15:27 VB2 15 V29 +33:53 +27:31 01:15 750 228 978
36 Baiba Ažušele 5215 PROF.LV / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2:16:14 SBJ 2 S7 +19:48 +02:18 01:54 855 208 1063
37 Aivis Reinholds 5100 Siguldas Maratona klubs 2:16:40 VB3 9 V30 +35:06 +21:33 01:45 743 163 906
38 Mārtiņš Liberts 5062 2:16:48 VB2 16 V31 +35:14 +28:52 01:42 742 168 910
39 Gints Krastiņš 5159 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:17:25 VB2 17 V32 +35:51 +29:29 02:04 739 138 877
40 Jānis Liepiņš 5399 2:17:30 VB2 18 V33 +35:56 +29:34 02:21 739 121 860
41 Valdis Prauliņš 5167 Čiekurkalna Road Runners 2:18:04 VB3 10 V34 +36:30 +22:57 02:09 736 133 869
42 Māris Pilmanis 5173 www.SIMOSIS.lv 2:18:16 VB3 11 V35 +36:42 +23:09 01:56 735 147 882
43 Juris Černadjevs 5093 2:18:43 VB3 12 V36 +37:09 +23:36 02:02 732 140 872
44 Mārtiņš Pujāts 5017 Pūpols 2:18:43 VB2 19 V37 +37:09 +30:47 01:39 732 173 905
45 Lauris Liberts 15316 2:18:56 VB3 13 V38 +37:22 +23:49 02:00 731 143 874
46 Ivars Frickauss 5369 2:18:59 VB2 20 V39 +37:25 +31:03 02:04 731 138 869
47 Uldis Raipalis 5196 Gentlemen's Cub 2:19:32 VB2 21 V40 +37:58 +31:36 02:10 728 132 860
48 Jēkabs Krastiņš 5016 Sportiņš 88 2:20:01 VBJ 6 V41 +38:27 +38:27 01:47 725 160 885
49 Valdis Tilts 5095 Kocēnu novads 2:20:04 VB4 2 V42 +38:30 +20:12 01:25 725 201 926
50 Jakub Spryngl 5115 2:20:09 VB2 22 V43 +38:35 +32:13 01:59 725 144 869
51 Rolands Trencis 5358 Crossfit Rīdzene / Ezerkauliņi / VSK Noskrien 2:20:44 VB2 23 V44 +39:10 +32:48 02:14 722 128 850
52 Renarts Andersons 5404 GJENSIDIGE 2:21:12 VB3 14 V45 +39:38 +26:05 02:15 719 127 846
53 Kaspars Vingris 5213 Virsotne/Marmot 2:22:00 VB2 24 V46 +40:26 +34:04 01:39 715 173 888
54 Aivars Žugris 5255 2:23:16 VB4 3 V47 +41:42 +23:24 02:07 709 135 844
55 Ingars Kasparāns 15352 2:23:26 VB3 15 V48 +41:52 +28:19 02:11 708 131 839
56 Didzis Videmanis 5251 Mežsusuri 2:23:26 VB2 25 V49 +41:52 +35:30 01:28 708 194 902
57 Raivis Indrāns 5190 2:23:53 VB2 26 V50 +42:19 +35:57 01:58 706 145 851
58 Anrijs Hodžajevs 5165 corefitness.lv 2:24:54 VB2 27 V51 +43:20 +36:58 01:35 701 180 881
59 Kristaps Poddubnijs 5430 2:25:00 VB2 28 V52 +43:26 +37:04 02:05 700 137 837
60 Renārs Teters-Teterovskis 5200 2:25:02 VB2 29 V53 +43:28 +37:06 01:57 700 146 846
61 Dana Mačtama 5438 Moller Auto Ventspils 2:25:09 SB2 5 S8 +28:43 +28:43 01:44 802 228 1030
62 Artis Ločmelis 5149 OK Burkānciems 2:25:14 VB3 16 V54 +43:40 +30:07 02:01 699 141 840
63 Ivars Broničs 5337 2:25:16 VB2 30 V55 +43:42 +37:20 01:54 699 150 849
64 Ivo Deičmanis 5310 2:25:21 VB2 31 V56 +43:47 +37:25 02:14 699 128 827
65 Kitija Valtere 5380 Baltais 2:25:49 SB2 6 S9 +29:23 +29:23 01:27 798 272 1070
66 Sandis Pētersons 5401 Swedbank 2:26:02 VB2 32 V57 +44:28 +38:06 02:17 696 125 821
67 Rihards Siņicins 5329 2:26:10 VB2 33 V58 +44:36 +38:14 02:16 695 126 821
68 Kristiāns Košinskis 5233 SIA LATTELECOM 2:27:18 VBJ 7 V59 +45:44 +45:44 01:44 690 164 854
69 Kaspars Golmeisters 5324 - 2:27:19 VBJ 8 V60 +45:45 +45:45 02:10 689 132 821
70 Renārs Seiksts 5182 Rīgas satiksme / Arodbiedrība 2:27:34 VB2 34 V61 +46:00 +39:38 01:51 688 154 842
71 Jānis Mūrnieks 15268 2:27:51 VB2 35 V62 +46:17 +39:55 01:52 687 153 840
72 Artis Dūriņš 5202 Saldus Boksa Klubs 2:27:58 VB2 36 V63 +46:24 +40:02 01:55 686 149 835
73 Armands Zvejnieks 5195 Moller Auto Ventspils 2:28:08 VB2 37 V64 +46:34 +40:12 01:51 686 154 840
74 Mārtiņš Zemturis 5283 KSMR Fitness 2:28:10 VB2 38 V65 +46:36 +40:14 01:59 685 144 829
75 Jānis Bleiers 5405 GJENSIDIGE 2:28:27 VB3 17 V66 +46:53 +33:20 02:25 684 118 802
76 Vairis Krauklis 15296 Privātbūve 2:28:33 VB4 4 V67 +46:59 +28:41 02:13 684 129 813
77 Uģis Holsts 5141 SSK Bebra 2:28:50 VB3 18 V68 +47:16 +33:43 02:22 682 120 802
78 Renārs Karro 5427 2:29:43 VBJ 9 V69 +48:09 +48:09 02:17 678 125 803
79 Agris Veipāns 5423 2:29:52 VB3 19 V70 +48:18 +34:45 02:29 678 115 793
80 Jānis Seglickis 5227 Pingvīni 2:30:04 VB2 39 V71 +48:30 +42:08 01:41 677 169 846
81 Mārcis Smalkais 5054 2:30:21 VB2 40 V72 +48:47 +42:25 02:08 676 134 810
82 Māris Vizulis 5221 DNB banka 2:30:38 VB2 41 V73 +49:04 +42:42 02:22 674 120 794
83 Artūrs Ipatenko 5313 2:31:36 VB2 42 V74 +50:02 +43:40 02:25 670 118 788
84 Jānis Sondors 5237 Sportland 2:31:52 VB2 43 V75 +50:18 +43:56 02:18 669 124 793
85 Oskars Apsītis 5201 2:32:00 VB3 20 V76 +50:26 +36:53 01:46 668 161 829
86 Rūdolfs Leimanis 5092 Maratona klubs 2:32:23 VB2 44 V77 +50:49 +44:27 02:00 667 143 810
87 Ilze Urbāne 15312 VSK Noskrien 2:32:40 SB3 2 S10 +36:14 +19:06 02:07 763 187 950
88 Atis Vancovičs 5254 VSK Noskrien 2:32:43 VB3 21 V78 +51:09 +37:36 02:08 665 134 799
89 Jānis Lezdiņš 5293 2:32:43 VB2 45 V79 +51:09 +44:47 02:40 665 107 772
90 Kristaps Heinsbergs 5236 Sportland 2:33:09 VBJ 10 V80 +51:35 +51:35 01:52 663 153 816
91 Mārtiņš Rozenbergs 5298 KSMR Fitness 2:33:09 VB2 46 V81 +51:35 +45:13 02:15 663 127 790
92 Jānis Circens 5098 SSK Bebra 2:33:20 VBJ 11 V82 +51:46 +51:46 02:10 662 132 794
93 Ilmars Knipšis 5180 Lejasurgas 2:33:25 VB4 5 V83 +51:51 +33:33 02:17 662 125 787
94 Ģirts Žagars 5199 2:33:27 VB2 47 V84 +51:53 +45:31 02:29 662 115 777
95 Ance Rieksta 5238 2:33:28 SB2 7 S11 +37:02 +37:02 02:17 759 173 932
96 Laura Lapiņa 5408 Siguldas maratona klubs / Isostar 2:33:30 SB3 3 S12 +37:04 +19:56 02:03 759 193 952
97 Aigars Cibuļskis 5284 Legs Misérables 2:33:31 VB2 48 V85 +51:57 +45:35 02:03 662 139 801
98 Ernests Pilsums 5383 2:33:32 VBJ 12 V86 +51:58 +51:58 02:00 662 143 805
99 Dace Spalva 5297 Kocēnu novads 2:33:50 SB2 8 S13 +37:24 +37:24 02:19 757 171 928
100 Artūrs Bernovskis 5153 Mailigen 2:34:03 VB2 49 V87 +52:29 +46:07 02:46 659 103 762
101 Agnis Murnieks 5079 OVI 2:34:07 VB2 50 V88 +52:33 +46:11 01:34 659 182 841
102 Egita Uzule 5203 Saldus Boksa Klubs 2:34:08 SB3 4 S14 +37:42 +20:34 01:41 755 235 990
103 Jānis Duberis 5172 SSK Bebra 2:34:12 VB3 22 V89 +52:38 +39:05 01:35 659 180 839
104 Aivars Fogelis 5303 2:34:12 VB2 51 V90 +52:38 +46:16 02:43 659 105 764
105 Agate Kristapsone 5240 Patria Sportland 2:34:19 SB2 9 S15 +37:53 +37:53 02:12 755 180 935
106 Ģirts Vēsma 5046 2:34:33 VB4 6 V91 +52:59 +34:41 02:06 657 136 793
107 Aivars Spūlis 5242 Izturība 2:35:03 VB2 52 V92 +53:29 +47:07 01:50 655 155 810
108 Uldis Kondratovičs 5118 2:35:47 VB3 23 V93 +54:13 +40:40 01:58 652 145 797
109 Mārtiņš Krauklis 5416 2:35:47 VB2 53 V94 +54:13 +47:51 01:48 652 158 810
110 Andis Miķelsons 5381 2:36:03 VB3 24 V95 +54:29 +40:56 02:30 651 114 765
111 Juris Poļakovs 5411 SPORTLAND 2:36:15 VB3 25 V96 +54:41 +41:08 02:04 650 138 788
112 Normunds Zauls 5022 Limbaži 2:36:25 VB3 26 V97 +54:51 +41:18 02:31 649 113 762
113 Agris Dreimanis 5432 2:36:25 VB2 54 V98 +54:51 +48:29 02:09 649 133 782
114 Edgars Dobelis 5181 2:36:26 VB2 55 V99 +54:52 +48:30 02:33 649 112 761
115 Matthew Ettl 5334 www.linguafranca.lv 2:36:53 VB3 27 V100 +55:19 +41:46 02:02 647 140 787
116 Agris Krumbergs 5247 Līkā kalna rambātāji. 2:36:56 VB3 28 V101 +55:22 +41:49 02:23 647 120 767
117 Ginta Rassa 5192 Moller Auto Ventspils 2:37:31 SB3 5 S16 +41:05 +23:57 01:57 739 203 942
118 Roberts Sukonovs 15208 Gentlemen's Club 2:37:36 VB2 56 V102 +56:02 +49:40 02:04 644 138 782
119 Agris Spalviņs 5375 Mailigen 2:37:44 VB4 7 V103 +56:10 +37:52 02:26 644 117 761
120 Elita Zālīte 15204 TRXCēsis 2:37:58 SB3 6 S17 +41:32 +24:24 02:12 737 180 917
121 Juris Grodnis 5089 KROKUS 2:38:08 VB4 8 V104 +56:34 +38:16 02:20 642 122 764
122 Beāte Vecvagare 15320 Baldone 2:38:22 SB2 10 S18 +41:56 +41:56 02:06 735 188 923
123 Jekaterina Sokunova 5280 Līvanu VK 2:38:32 SB2 11 S19 +42:06 +42:06 02:51 734 139 873
124 Jānis Pauliņš 5139 Eco Teh Baltia 2:38:35 VB2 57 V105 +57:01 +50:39 01:43 640 166 806
125 Arnis Mūrnieks 5120 2:38:47 VB3 29 V106 +57:13 +43:40 02:28 640 116 756
126 Evija Melberga 5003 VSK Noskrien / SK Dzērvene 2:38:48 SB2 12 S20 +42:22 +42:22 01:21 733 293 1026
127 Aino Gošs 5042 Maratona klubs 2:39:23 VB3 30 V107 +57:49 +44:16 01:24 637 204 841
128 Leons Seškens 5379 SSK Bebra 2:39:27 VB4 9 V108 +57:53 +39:35 02:28 637 116 753
129 Rinalds Zeltiņš 5036 KMKVP 2:39:44 VB3 31 V109 +58:10 +44:37 02:33 636 112 748
130 Normunds Grava 5133 2:39:45 VB3 32 V110 +58:11 +44:38 02:29 636 115 751
131 Gunārs Ruciņš 5262 Fizklutūras nora 2:40:04 VB2 58 V111 +58:30 +52:08 01:56 635 147 782
132 Raivis Kirhners 5058 2:40:12 VB2 59 V112 +58:38 +52:16 02:31 634 113 747
133 Kaspars Vaivods 15348 Dote 2:40:24 VB2 60 V113 +58:50 +52:28 03:05 633 92 725
134 Maurice Breen 15340 2:40:29 SB2 13 S21 +44:03 +44:03 01:48 726 219 945
135 Valdis Lepiksons 5374 Auseklis 2:40:29 VB3 33 V114 +58:55 +45:22 02:22 633 120 753
136 Dainars Albužis 5282 Baltais Protein 2:40:44 VB2 61 V115 +59:10 +52:48 02:42 632 106 738
137 Juris Rāts Jun. 5368 Scope Sports 2:40:49 VB3 34 V116 +59:15 +45:42 02:26 632 117 749
138 Deniss Priščepovs 5037 Zoorbagan 2:41:14 VB2 62 V117 +59:40 +53:18 02:31 630 113 743
139 Ainis Kanaviņš 5143 SSK Bebra 2:41:15 VB3 35 V118 +59:41 +46:08 01:48 630 158 788
140 Erlens Grunckis 5325 2:42:01 VB3 36 V119 +1:00:27 +46:54 02:07 627 135 762
141 Dainis Cišs 5010 2:42:10 VB2 63 V120 +1:00:36 +54:14 01:46 626 161 787
142 Laura Vancāne 5174 SK Tērauds 2:42:25 SB2 14 S22 +45:59 +45:59 01:56 717 204 921
143 Ieva Pūce 5407 VSK Noskrien Blonde 2:42:52 SB3 7 S23 +46:26 +29:18 02:15 715 176 891
144 Alise Putraima 5419 Salomon | Taku Skrējējs 2:43:30 SB2 15 S24 +47:04 +47:04 02:37 712 151 863
145 Imants Bambis 15232 2:43:34 VB2 64 V121 +1:02:00 +55:38 02:42 621 106 727
146 Andžejs Stepančuks 5287 Noskrien Cēsis 2:43:57 VB2 65 V122 +1:02:23 +56:01 02:07 619 135 754
147 Rūdolfs Karss 5402 DNB banka 2:44:29 VB2 66 V123 +1:02:55 +56:33 02:57 617 97 714
148 Atis Bērziņš 5304 VSK Noskrien 2:44:59 VB3 37 V124 +1:03:25 +49:52 02:30 616 114 730
149 Andris Orniņš 5009 2:45:02 VB2 67 V125 +1:03:28 +57:06 02:19 615 123 738
150 Rūdolfs Krūklis 5275 K41F 2:45:12 VB2 68 V126 +1:03:38 +57:16 01:48 615 158 773
151 Stanislav Biktimirov 5260 VSK Noskrien 2:45:13 VB3 38 V127 +1:03:39 +50:06 02:38 615 108 723
152 Liene Gulbe 5150 Es, Džastins un Zane 2:45:15 SB2 16 S25 +48:49 +48:49 02:43 705 145 850
153 Aldis Rocēns 5018 Stirnubuks.lv 2:45:19 VB3 39 V128 +1:03:45 +50:12 01:52 614 153 767
154 Normunds Kronbergs 5309 2:45:24 VB2 69 V129 +1:03:50 +57:28 02:22 614 120 734
155 Didzis Sprūds 5370 2:45:28 VB2 70 V130 +1:03:54 +57:32 02:34 614 111 725
156 Anita Čuhnova 5223 DNB banka 2:45:39 SB2 17 S26 +49:13 +49:13 03:01 703 131 834
157 Aiva Liepiņa 5393 2:45:42 SB2 18 S27 +49:16 +49:16 02:33 703 155 858
158 Ģirts Bisenieks 15252 2:45:43 VB2 71 V131 +1:04:09 +57:47 02:53 613 99 712
159 Eduards Mozulis 5220 Engures Sportam 2:45:58 VBJ 13 V132 +1:04:24 +1:04:24 01:50 612 155 767
160 Niks Siliņš 5336 Kača liek skriet! 2:45:58 VBJ 14 V133 +1:04:24 +1:04:24 01:48 612 158 770
161 Kristīne Gržibovska 5001 VSK Noskrien / SK Dzērvene 2:45:59 SB2 19 S28 +49:33 +49:33 02:10 701 182 883
162 Inga Kāpiņa 5129 VSK Noskrien Vāveres 2:46:08 SB3 8 S29 +49:42 +32:34 01:44 701 228 929
163 Ieva Rogāle 5110 KROKUS 2:46:15 SB2 20 S30 +49:49 +49:49 02:11 700 181 881
164 Krišjānis Hartmanis 5333 kiče 2:46:41 VB2 72 V134 +1:05:07 +58:45 02:43 609 105 714
165 Matīss Rozītis 5274 ROMAT FOREST 2:46:44 VB2 73 V135 +1:05:10 +58:48 02:13 609 129 738
166 Davis Barons 15256 2:46:47 VB2 74 V136 +1:05:13 +58:51 02:14 609 128 737
167 Raimonds Biedrītis 5131 Grauda Spēks 2:46:48 VB2 75 V137 +1:05:14 +58:52 02:07 609 135 744
168 Kārlis Ertmanis 5253 Baltais 2:47:14 VB3 40 V138 +1:05:40 +52:07 02:09 607 133 740
169 Konstantīns Vasiļjevs 5356 Dion Sportlab 2:47:17 VB2 76 V139 +1:05:43 +59:21 01:47 607 160 767
170 Arnis Pokšāns 5119 Abas Kreisās Kājas 2:47:25 VB3 41 V140 +1:05:51 +52:18 02:03 607 139 746
171 Mairis Apsītis 5230 SPĒKA PASAULE 2:47:28 VB2 77 V141 +1:05:54 +59:32 02:47 606 102 708
172 Andris Rosickis 5391 Cukuri 2:47:52 VB3 42 V142 +1:06:18 +52:45 02:27 605 116 721
173 Līga Vībure 5053 2:48:24 SB2 21 S31 +51:58 +51:58 02:15 691 176 867
174 Vadims Stepanovs 5270 2:48:39 VB2 78 V143 +1:07:05 +1:00:43 02:41 602 106 708
175 Jānis Gora 5065 2:48:59 VB2 79 V144 +1:07:25 +1:01:03 02:28 601 116 717
176 Rodrigo Treijers 5109 Virsotne/Marmot 2:49:04 VB3 43 V145 +1:07:30 +53:57 02:16 601 126 727
177 Andris Šumskihs 5012 2:49:05 VB2 80 V146 +1:07:31 +1:01:09 02:21 601 121 722
178 Māris Mihaļskis 15264 2:49:12 VB2 81 V147 +1:07:38 +1:01:16 01:44 600 164 764
179 Reinis Ozoliņš 5372 Patria Sportland 2:50:02 VB2 82 V148 +1:08:28 +1:02:06 01:53 597 151 748
180 Jānis Ozols 5377 2:50:03 VB2 83 V149 +1:08:29 +1:02:07 02:54 597 98 695
181 Dāvis Rozītis 15300 Veikals 42km 2:50:07 VB2 84 V150 +1:08:33 +1:02:11 01:29 597 192 789
182 Dainis Kronbergs 5321 2:50:14 VB3 44 V151 +1:08:40 +55:07 01:45 597 163 760
183 Ivo Zemturis 5316 Tontoni 2:50:14 VB2 85 V152 +1:08:40 +1:02:18 02:35 597 110 707
184 KarĪna Svikle 5339 PANATTA 2:50:31 SB2 22 S32 +54:05 +54:05 02:45 683 144 827
185 Vita Vecvanaga 5346 PANATTA 2:50:34 SB2 23 S33 +54:08 +54:08 02:33 683 155 838
186 Jānis Kopmanis 5055 2:50:41 VB3 45 V153 +1:09:07 +55:34 01:42 595 168 763
187 Ritvars Bikšis 5246 socktoys.lv 2:51:20 VB2 86 V154 +1:09:46 +1:03:24 01:33 593 184 777
188 Nauris Auzenbahs 5104 DzSK Lokomotīve 2:51:33 VB3 46 V155 +1:09:59 +56:26 02:09 592 133 725
189 Viesturs Puriņš 5385 2:51:37 VB3 47 V156 +1:10:03 +56:30 02:48 592 102 694
190 Oskars Martuzāns 5006 AkmensDizains.lv 2:52:08 VB2 87 V157 +1:10:34 +1:04:12 02:27 590 116 706
191 Kaspars Aksenoks 5125 2:52:15 VB3 48 V158 +1:10:41 +57:08 02:30 590 114 704
192 Gvido Dzenis 5265 Tava māte 2:52:15 VB2 88 V159 +1:10:41 +1:04:19 01:30 590 190 780
193 Maija Pūpola 5209 Maratona klubs 2:52:18 SB3 9 S34 +55:52 +38:44 03:14 676 122 798
194 Natale Carlone 5373 Latnorwaly 2:52:18 VB3 49 V160 +1:10:44 +57:11 03:13 589 89 678
195 Haralds Puriņš 5421 VENDEN 2:52:24 VBJ 15 V161 +1:10:50 +1:10:50 02:29 589 115 704
196 Rigonda Germova 5094 2:52:30 SB3 10 S35 +56:04 +38:56 02:12 675 180 855
197 Aivis Štemmers 5170 SK Pūre 2:52:36 VB2 89 V162 +1:11:02 +1:04:40 01:20 588 214 802
198 Jānis Kopmanis 5047 LSC 2:52:44 VB4 10 V163 +1:11:10 +52:52 02:05 588 137 725
199 Jānis Pārums 5392 Projekts Etiopietis 2:52:50 VB2 90 V164 +1:11:16 +1:04:54 02:46 588 103 691
200 Ilgvars Dzedulis 5371 Patria Sportland 2:53:04 VBJ 16 V165 +1:11:30 +1:11:30 01:16 587 225 812
201 Kalvis Ābeļkalns 5292 Cipļa 2:53:34 VBJ 17 V166 +1:12:00 +1:12:00 02:34 585 111 696
202 Andris Junkurs 5291 Cipļa 2:53:34 VB2 91 V167 +1:12:00 +1:05:38 02:53 585 99 684
203 Margarita Peteļina 15228 2:53:45 SB3 11 S36 +57:19 +40:11 02:50 670 139 809
204 Dina Alksne 5306 Kocēnu sporta klubs 2:53:55 SB3 12 S37 +57:29 +40:21 02:09 669 184 853
205 Artūrs Rozenfelds 5312 Jaunmārupe skrien 2:53:59 VB3 50 V168 +1:12:25 +58:52 02:46 584 103 687
206 Andis Bērziņš 5314 Swedbank 2:54:02 VB3 51 V169 +1:12:28 +58:55 02:15 584 127 711
207 Sergejs Smirnovs 5000 2:54:55 VB2 92 V170 +1:13:21 +1:06:59 01:51 581 154 735
208 Dainis Driņķis 5103 DzSK Lokomotīve 2:55:22 VB3 52 V171 +1:13:48 +1:00:15 03:21 579 85 664
209 Iveta Belousova 5382 2:55:23 SB3 13 S38 +58:57 +41:49 02:26 664 162 826
210 Indars Melzobs 15272 VSK Noskrien 2:55:23 VB2 93 V172 +1:13:49 +1:07:27 02:12 579 130 709
211 Reinis Liepiņš 5069 2:55:35 VB2 94 V173 +1:14:01 +1:07:39 01:34 578 182 760
212 Jānis Deksnis 5406 Swedbank 2:55:48 VB2 95 V174 +1:14:14 +1:07:52 02:41 578 106 684
213 Nauris Pļaviņš 5111 AkmensDizains.lv 2:56:56 VB2 96 V175 +1:15:22 +1:09:00 02:27 574 116 690
214 Mihails Kisļakovs 5124 Mindpv 2:57:14 VB2 97 V176 +1:15:40 +1:09:18 02:31 573 113 686
215 Guntis Pucens 5032 2:57:23 VB3 53 V177 +1:15:49 +1:02:16 02:30 573 114 687
216 Kristīne Jansone 5394 Swedbank 2:57:59 SB3 14 S39 +1:01:33 +44:25 02:57 654 134 788
217 Laila Ceika 5067 2:58:07 SB4 1 S40 +1:01:41 +00:00 02:41 654 147 801
218 Elīna Brigmane 5228 Baldones sieviešu skriešanas komanda 2:58:11 SB2 24 S41 +1:01:45 +1:01:45 02:45 653 144 797
219 Regnārs Valciņš 5057 RL Grupa 2:58:22 VB3 54 V178 +1:16:48 +1:03:15 02:45 569 104 673
220 Jānis Vērdiņš 5395 Workland/BPT 2:58:26 VB2 98 V179 +1:16:52 +1:10:30 02:19 569 123 692
221 Aigars Tohters 5021 2:58:40 VB2 99 V180 +1:17:06 +1:10:44 02:20 568 122 690
222 Dzintra Skārda 5257 Olainfarm 2:58:55 SB2 25 S42 +1:02:29 +1:02:29 02:15 651 176 827
223 Jana Puze 5338 VSK Noskrien 2:59:47 SB2 26 S43 +1:03:21 +1:03:21 02:35 648 153 801
224 Roberts Neilands 5004 Dzērbenes Stacija 3:00:08 VB3 55 V181 +1:18:34 +1:05:01 02:47 564 102 666
225 Ivars Seiksts 5013 3:00:14 VB3 56 V182 +1:18:40 +1:05:07 02:30 564 114 678
226 Madara Muižniece 5278 adidas Runners | Riga 3:00:15 SB2 27 S44 +1:03:49 +1:03:49 01:56 646 204 850
227 Zane Dziļuma 5060 3:00:16 SB2 28 S45 +1:03:50 +1:03:50 02:47 646 142 788
228 Ligita Leitlande 5318 3:00:41 SB3 15 S46 +1:04:15 +47:07 02:32 644 156 800
229 Kārlis Kravis 5353 Crossfit Rīdzene 2 3:00:50 VB2 100 V183 +1:19:16 +1:12:54 02:11 562 131 693
230 Karīna Agafonova 5311 TRXCēsis 3:00:52 SB2 29 S47 +1:04:26 +1:04:26 02:26 644 162 806
231 Kaspars Noviks 5434 3:01:11 VBJ 18 V184 +1:19:37 +1:19:37 01:31 561 188 749
232 Aivars Lapa 5179 Autostarts.lv 3:01:29 VB3 57 V185 +1:19:55 +1:06:22 02:05 560 137 697
233 Danute Fībiga-Daukšte 5075 3:01:56 SB2 30 S48 +1:05:30 +1:05:30 02:16 640 174 814
234 Zane Bulāne 5099 VSK Noskrien 3:01:56 SB2 31 S49 +1:05:30 +1:05:30 01:53 640 210 850
235 Lāsma Zebuliņa 5076 3:02:00 SB3 16 S50 +1:05:34 +48:26 01:33 640 255 895
236 Mareks Skujiņš 15304 3:02:00 VB3 58 V186 +1:20:26 +1:06:53 01:40 558 171 729
237 Marta Lapiņa 5168 3:02:13 SB2 32 S51 +1:05:47 +1:05:47 02:42 639 146 785
238 Aija Freiberga 5163 3:02:30 SB2 33 S52 +1:06:04 +1:06:04 02:18 638 172 810
239 Ina Balgalve 5041 3:03:31 SB3 17 S53 +1:07:05 +49:57 02:19 634 171 805
240 Nelda Neilande 5183 Vichy / FamilyFun 3:03:33 SBJ 3 S54 +1:07:07 +49:37 02:33 634 155 789
241 Maksims Birjuļins 5224 DNB banka 3:03:52 VB3 59 V187 +1:22:18 +1:08:45 02:16 552 126 678
242 Armands Auziņš 5059 3:03:53 VB3 60 V188 +1:22:19 +1:08:46 02:52 552 99 651
243 Daina Drozdova 15248 SK DZĒRVENE I 3:04:08 SB2 34 S55 +1:07:42 +1:07:42 01:52 632 212 844
244 Didzis Šapkus 5387 3:04:08 VB2 101 V189 +1:22:34 +1:16:12 02:52 552 99 651
245 Miks Vilsons 5045 VSK Noskrien 3:04:13 VB3 61 V190 +1:22:39 +1:09:06 01:55 551 149 700
246 Uldis Livdāns 5096 SSK Bebra 3:04:14 VB3 62 V191 +1:22:40 +1:09:07 04:09 551 69 620
247 Inese Neilande 5437 Kača liek skriet! 3:04:15 SB3 18 S56 +1:07:49 +50:41 03:27 632 114 746
248 Māra Pucena 5031 3:04:19 SB2 35 S57 +1:07:53 +1:07:53 02:23 632 166 798
249 Edgars Elbergs 5052 Bardepartment 3:04:37 VB2 102 V192 +1:23:03 +1:16:41 02:11 550 131 681
250 Renāte Šmite 5158 Lielvārdes zaķenes 3:04:50 SBJ 4 S58 +1:08:24 +50:54 03:15 630 122 752
251 Zigmunds Vītiņš 5030 3:04:50 VB3 63 V193 +1:23:16 +1:09:43 01:59 550 144 694
252 Kristīne Karsa 5248 3:05:10 SB2 36 S59 +1:08:44 +1:08:44 03:22 629 117 746
253 Laura Veličko 5035 KMKVP 3:05:23 SB2 37 S60 +1:08:57 +1:08:57 02:34 628 154 782
254 Andrejs Pētersons 5389 3:05:32 VB2 103 V194 +1:23:58 +1:17:36 02:22 547 120 667
255 Māris Strautnieks 15212 ROMAT FOREST 3:05:51 VB2 104 V195 +1:24:17 +1:17:55 02:27 546 116 662
256 Marita Lapa 5178 Autostarts.lv 3:06:19 SB3 19 S61 +1:09:53 +52:45 02:46 625 143 768
257 Kaspars Vārpiņš 5137 3:06:20 VB2 105 V196 +1:24:46 +1:18:24 03:01 545 94 639
258 Kristīne Sekace 5300 Kustību telpa 3:06:22 SB2 38 S62 +1:09:56 +1:09:56 02:49 625 140 765
259 Laine Kuzmane 5328 3:06:35 SB2 39 S63 +1:10:09 +1:10:09 02:38 624 150 774
260 Signe Seškena 5074 SSK Bebra 3:06:47 SB2 40 S64 +1:10:21 +1:10:21 02:39 623 149 772
261 Anna Proskurina 5084 3:06:50 SB2 41 S65 +1:10:24 +1:10:24 02:06 623 188 811
262 Guna Sprūde 5226 VSK Noskrien 3:06:51 SB2 42 S66 +1:10:25 +1:10:25 02:17 623 173 796
263 Mārtiņš Liekniņš 5332 3:07:18 VB3 64 V197 +1:25:44 +1:12:11 01:45 542 163 705
264 Reinis Zauers 5433 3:07:33 VB2 106 V198 +1:25:59 +1:19:37 03:02 542 94 636
265 Ieviņa Gaiziņa 5267 VSK Noskrien 3:07:48 SB3 20 S67 +1:11:22 +54:14 02:39 620 149 769
266 Mikus Salcēvičs 5105 3:07:48 VB2 107 V199 +1:26:14 +1:19:52 02:50 541 101 642
267 Natālija Treulande 5177 VSK Noskrien 3:08:05 SB2 43 S68 +1:11:39 +1:11:39 02:40 619 148 767
268 Māris Lūsis 5171 VSK Noskrien 3:08:14 VB2 108 V200 +1:26:40 +1:20:18 02:41 540 106 646
269 Valdis Vikmanis 5264 3:08:31 VB2 109 V201 +1:26:57 +1:20:35 02:51 539 100 639
270 Natālija Zeņina 5344 3:08:39 SB3 21 S69 +1:12:13 +55:05 02:19 617 171 788
271 Didzis Krīgers 5072 3:08:40 VB4 11 V202 +1:27:06 +1:08:48 03:09 538 90 628
272 Vija Olte 5162 3:08:42 SB2 44 S70 +1:12:16 +1:12:16 02:55 617 135 752
273 Ilona Balode 5151 Salacgrīvas Buki 3:08:53 SB3 22 S71 +1:12:27 +55:19 03:00 616 132 748
274 Andis Rinkevics 5068 Mārdža 3:09:00 VB2 110 V203 +1:27:26 +1:21:04 03:12 537 89 626
275 Marta Lapekina 5136 3:09:06 SBJ 5 S72 +1:12:40 +55:10 02:28 616 160 776
276 Ilze Boldāne 5317 3:09:07 SB3 23 S73 +1:12:41 +55:33 03:09 616 125 741
277 Gunta Reinicāne 5082 3:09:28 SB2 45 S74 +1:13:02 +1:13:02 02:37 615 151 766
278 Ieva Ozoliņa 5033 AkmensDizains.lv 3:10:12 SB2 46 S75 +1:13:46 +1:13:46 02:26 612 162 774
279 Sigita Upeniece 5409 vientuļš skrējējs 3:10:17 SB3 24 S76 +1:13:51 +56:43 02:31 612 157 769
280 Daniels Blats 15324 3:10:19 VB4 12 V204 +1:28:45 +1:10:27 03:03 534 93 627
281 Santa Birģele 5027 3:10:44 SB2 47 S77 +1:14:18 +1:14:18 03:09 610 125 735
282 Ilze Bertāne 5056 Kāds sakars? 3:11:13 SB2 48 S78 +1:14:47 +1:14:47 02:49 609 140 749
283 Artūrs Levins 5343 alle hop 3:11:24 VB2 111 V205 +1:29:50 +1:23:28 02:04 531 138 669
284 Jānis Koklačs 5231 SIA LATTELECOM 3:11:24 VB2 112 V206 +1:29:50 +1:23:28 02:22 531 120 651
285 Evija Šveca 5361 EKO O 3:11:30 SB3 25 S79 +1:15:04 +57:56 03:26 608 115 723
286 Uldis Klemperis 5418 ELA 3:11:48 VB4 13 V207 +1:30:14 +1:11:56 03:25 530 83 613
287 Daiga Greiškāne 5169 VSK Noskrien 3:12:39 SB3 26 S80 +1:16:13 +59:05 02:23 604 166 770
288 Sergejs Bogdanovs 5426 Binitex 3:12:42 VB2 113 V208 +1:31:08 +1:24:46 02:28 527 116 643
289 Ruslans Mamedovs 5002 Binitex 3:12:57 VB2 114 V209 +1:31:23 +1:25:01 01:55 526 149 675
290 Žanna Vanaga 5286 VSK Noskrien 3:13:08 SB3 27 S81 +1:16:42 +59:34 02:40 603 148 751
291 Arvīds Martinsons 5335 Straupe 3:13:41 VB2 115 V210 +1:32:07 +1:25:45 01:52 524 153 677
292 Līga Briža 5222 DNB banka 3:13:59 SB2 49 S82 +1:17:33 +1:17:33 04:04 600 97 697
293 Ilze Krieviņa 5357 3:14:19 SB2 50 S83 +1:17:53 +1:17:53 03:12 599 123 722
294 Kristaps Zaļkalns 5147 KoBalts 3:14:28 VB2 116 V211 +1:32:54 +1:26:32 02:15 522 127 649
295 Agnese Kundziņa 5268 3:15:09 SB2 51 S84 +1:18:43 +1:18:43 02:51 597 139 736
296 Sanita Ravina 5425 #art #smart #love 3:15:15 SB2 52 S85 +1:18:49 +1:18:49 03:50 596 103 699
297 Terēze Rocēna 5011 3:15:19 SB2 53 S86 +1:18:53 +1:18:53 02:24 596 165 761
298 Ineta Aulika 5363 3:15:53 SB4 2 S87 +1:19:27 +17:46 03:12 594 123 717
299 Linda Rone 5388 3:16:21 SB2 54 S88 +1:19:55 +1:19:55 03:08 593 126 719
300 Kristaps Zvirgzds 5122 3:16:22 VBJ 19 V212 +1:34:48 +1:34:48 01:33 517 184 701
301 Zane Timma 5128 SK Katrīna 3:16:54 SB2 55 S89 +1:20:28 +1:20:28 02:49 591 140 731
302 Jurģis Stukuls 5127 SK Katrīna 3:16:54 VB2 117 V213 +1:35:20 +1:28:58 01:01 516 280 796
303 Viktorija Niklase 5272 TRX Cēsis 3:16:56 SB3 28 S90 +1:20:30 +1:03:22 02:22 591 167 758
304 Zane Dille 5187 3:17:14 SB3 29 S91 +1:20:48 +1:03:40 03:09 590 125 715
305 Mārtiņš Gūtmanis 5091 Engures sportam / LVM 3:17:42 VB2 118 V214 +1:36:08 +1:29:46 02:13 514 129 643
306 Sergejs Kubraks 5422 Engures sportam 3:17:43 VB3 65 V215 +1:36:09 +1:22:36 03:00 514 95 609
307 Santa Puriņa 5307 3:17:49 SB3 30 S92 +1:21:23 +1:04:15 02:13 589 178 767
308 Anna Brokāne 5116 Solis Dabā 3:18:01 SB2 56 S93 +1:21:35 +1:21:35 02:29 588 159 747
309 Uģis Bents 5108 3:18:03 VB2 119 V216 +1:36:29 +1:30:07 02:07 513 135 648
310 Andis Tiļčiks 5175 Smiltene 3:18:12 VB2 120 V217 +1:36:38 +1:30:16 02:57 512 97 609
311 Anastasija Vasko 5020 3:18:27 SB2 57 S94 +1:22:01 +1:22:01 02:35 587 153 740
312 Mārcis Fogels 5217 SK Sigulda 3:18:41 VB2 121 V218 +1:37:07 +1:30:45 02:00 511 143 654
313 Anita Dīce 5390 3:18:42 SB2 58 S95 +1:22:16 +1:22:16 03:03 586 130 716
314 Evita Baltiņa 5005 VSK Noskrien 3:18:57 SB2 59 S96 +1:22:31 +1:22:31 02:30 585 158 743
315 Ilze Šarna 5351 DNB Service centre Riga 3:20:00 SB2 60 S97 +1:23:34 +1:23:34 03:26 582 115 697
316 Nikita Sergejevs 5263 3:20:02 VBJ 20 V219 +1:38:28 +1:38:28 02:17 508 125 633
317 Ivars Dzērve 5188 VSK Noskrien 3:20:09 VB3 66 V220 +1:38:35 +1:25:02 02:28 507 116 623
318 Rinalds Puriņš 5420 VENDEN 3:20:23 VBJ 21 V221 +1:38:49 +1:38:49 02:36 507 110 617
319 Agnese Bahmane 5113 AkmensDizains.lv 3:20:43 SB2 61 S98 +1:24:17 +1:24:17 02:55 580 135 715
320 Jurģis Jurkāns 5114 AkmensDizains.lv 3:20:43 VB2 122 V222 +1:39:09 +1:32:47 02:55 506 98 604
321 Irbe Tene 5410 SPORTLAND 3:21:04 SBJ 6 S99 +1:24:38 +1:07:08 01:55 579 206 785
322 Gunta Brazauska 5414 3:21:31 SB2 62 S100 +1:25:05 +1:25:05 02:51 578 139 717
323 Agnese Meikšāne 5051 Mana mīļākā komanda 3:21:31 SB2 63 S101 +1:25:05 +1:25:05 02:46 578 143 721
324 Ilona Sedleniece 5384 3:21:33 SB3 31 S102 +1:25:07 +1:07:59 03:11 578 124 702
325 Daina Jurķe 5347 3:21:35 SB2 64 S103 +1:25:09 +1:25:09 02:20 578 169 747
326 Aivars Veiss 5034 VSK Noskrien 3:22:11 VB4 14 V223 +1:40:37 +1:22:19 02:17 502 125 627
327 Sandra Rocēna 5185 VSK Noskrien / Skrienu priekam! 3:22:18 SB3 32 S104 +1:25:52 +1:08:44 03:07 576 127 703
328 Juris Rocēns 5186 VSK Noskrien 3:22:19 VB3 67 V224 +1:40:45 +1:27:12 02:34 502 111 613
329 Anete Kampare 5164 3:22:23 SB2 65 S105 +1:25:57 +1:25:57 02:52 575 138 713
330 Līga Ganiņa 5191 3:22:24 SB2 66 S106 +1:25:58 +1:25:58 02:43 575 145 720
331 Edgars Baltiņš 5301 3:22:27 VB3 68 V225 +1:40:53 +1:27:20 03:17 502 87 589
332 Aiga Vīdmane 5066 3:22:39 SB3 33 S107 +1:26:13 +1:09:05 03:02 575 130 705
333 Ērika Urtāne 5144 VANAGI 3:23:52 SB2 67 S108 +1:27:26 +1:27:26 02:53 571 137 708
334 Gunda Kleinberga-Karsa 15260 Mammadaba 3:24:07 SB3 34 S109 +1:27:41 +1:10:33 03:06 570 127 697
335 Ieva Kušnere 5319 3:24:12 SB2 68 S110 +1:27:46 +1:27:46 02:38 570 150 720
336 Artūrs Sņegovičs 5130 3:24:15 VB2 123 V226 +1:42:41 +1:36:19 03:10 497 90 587
337 Raivis Rāviņš 5080 3:24:20 VB2 124 V227 +1:42:46 +1:36:24 02:54 497 98 595
338 Inga Blese 5341 3:24:42 SB3 35 S111 +1:28:16 +1:11:08 03:16 569 121 690
339 Līga Alksne 5235 Sportland 3:24:53 SB2 69 S112 +1:28:27 +1:28:27 02:31 568 157 725
340 Antra Spundiņa 5156 VSK Noskrien 3:25:34 SB2 70 S113 +1:29:08 +1:29:08 02:34 566 154 720
341 Normunds Rozītis 5331 3:25:59 VB2 125 V228 +1:44:25 +1:38:03 03:00 493 95 588
342 Santa Roze 5290 VSK Noskrien 3:26:16 SB3 36 S114 +1:29:50 +1:12:42 02:52 564 138 702
343 Jurijs Andrejevs 5348 3:26:17 VB2 126 V229 +1:44:43 +1:38:21 02:40 492 107 599
344 Kristīne Zeļenkva 15240 3:26:45 SBJ 7 S115 +1:30:19 +1:12:49 03:04 563 129 692
345 Dāvis Pērkons 5302 Swedbank 3:26:58 VB2 127 V230 +1:45:24 +1:39:02 02:36 491 110 601
346 Romāns Hačatrjans 5271 Madona 3:27:34 VB2 128 V231 +1:46:00 +1:39:38 03:05 489 92 581
347 Jānis Pērkons 5160 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:27:39 VB3 69 V232 +1:46:05 +1:32:32 02:36 489 110 599
348 Elīna Zālīte 5121 3:27:53 SB2 71 S116 +1:31:27 +1:31:27 02:33 560 155 715
349 Kristīne Antiņa 5063 3:27:58 SB2 72 S117 +1:31:32 +1:31:32 02:46 560 143 703
350 Gints Antiņš 5044 3:27:58 VB2 129 V233 +1:46:24 +1:40:02 02:25 488 118 606
351 Linda Duge 5102 3:28:30 SB2 73 S118 +1:32:04 +1:32:04 02:36 558 152 710
352 Urzula Spickus 5152 RigaPlaza 3:28:45 SB3 37 S119 +1:32:19 +1:15:11 02:38 558 150 708
353 Miķelis Zondaks 5134 3:28:55 VB2 130 V234 +1:47:21 +1:40:59 02:29 486 115 601
354 Indra Kļaviņa 5250 3:29:00 SB2 74 S120 +1:32:34 +1:32:34 02:38 557 150 707
355 Laura Freimane 5362 3:29:12 SB2 75 S121 +1:32:46 +1:32:46 03:22 557 117 674
356 Anita Zagorska 5097 3:29:33 SB2 76 S122 +1:33:07 +1:33:07 02:41 556 147 703
357 Kamilla Krilova 5279 Swedbank 3:30:41 SB2 77 S123 +1:34:15 +1:34:15 03:09 553 125 678
358 Mārtiņš Dimiters 5197 SK ASI 3:30:45 VB4 15 V235 +1:49:11 +1:30:53 02:45 482 104 586
359 Evija Taurene 5340 Noskrien Cēsis 3:31:34 SB2 78 S124 +1:35:08 +1:35:08 02:47 550 142 692
360 Jānis Zemturis 5070 3:31:58 VB4 16 V236 +1:50:24 +1:32:06 03:51 479 74 553
361 Agnija Zizlāne 5117 - 3:32:02 SB2 79 S125 +1:35:36 +1:35:36 02:35 549 153 702
362 Elīna Tolokonceva 5244 VSK Noskrien 3:32:14 SB2 80 S126 +1:35:48 +1:35:48 02:31 549 157 706
363 Evita Biezmane 5417 Olainfarm 3:32:41 SB2 81 S127 +1:36:15 +1:36:15 03:53 547 102 649
364 Andris Segliņš 5107 Segliņa Sporta Skola 3:33:04 VB2 131 V237 +1:51:30 +1:45:08 02:54 477 98 575
365 Sintija Berga-Grinfelde 5256 Nūjo vesels 3:33:31 SB2 82 S128 +1:37:05 +1:37:05 02:25 545 163 708
366 Romans Cvetkovs 5078 3:34:17 VB2 132 V238 +1:52:43 +1:46:21 03:01 474 94 568
367 Daiga Barone 5350 Clean R 3:34:26 SB2 83 S129 +1:38:00 +1:38:00 02:50 543 139 682
368 Ingūna Sevostjanova 5352 NŪJO VESELS 3:34:55 SB3 38 S130 +1:38:29 +1:21:21 02:19 542 171 713
369 Inga Vate 5106 3:35:00 SB3 39 S131 +1:38:34 +1:21:26 03:34 542 111 653
370 Aija Svikle 5007 SK Tērauds 3:35:01 SB2 84 S132 +1:38:35 +1:38:35 03:15 542 122 664
371 Linda Loce 5040 Lynxdojo 3:35:36 SB2 85 S133 +1:39:10 +1:39:10 03:22 540 117 657
372 Aivars Dūka 5400 Nūjo vesels 3:36:28 VB4 17 V239 +1:54:54 +1:36:36 02:47 469 102 571
373 Baiba Sīmane 15328 3:36:35 SB3 40 S134 +1:40:09 +1:23:01 02:27 538 161 699
374 Krišjānis Stepiņš 5288 Purva Kurmji 3:36:36 VB2 133 V240 +1:55:02 +1:48:40 02:48 469 102 571
375 Armands Beitiks 5154 3:36:49 VB2 134 V241 +1:55:15 +1:48:53 03:16 468 87 555
376 Dace Tītmane 5024 3:37:28 SB3 41 S135 +1:41:02 +1:23:54 03:22 535 117 652
377 Iveta Gasiņa 5366 Salaspils Zīriņi 3:38:01 SB3 42 S136 +1:41:35 +1:24:27 02:50 534 139 673
378 Lauris Meiers 5349 VENDEN 3:38:07 VB3 70 V242 +1:56:33 +1:43:00 03:08 466 91 557
379 Dace Vegnere 5189 3:38:29 SB3 43 S137 +1:42:03 +1:24:55 03:36 533 110 643
380 Frančeska Pranča 5073 VSK Noskrien 3:40:20 SBJ 8 S138 +1:43:54 +1:26:24 02:51 528 139 667
381 Dace Šmite 5157 Lielvārdes Zaķenes 3:41:14 SB3 44 S139 +1:44:48 +1:27:40 03:27 526 114 640
382 Sandis Krutovs 5132 cedric.lv 3:43:14 VB2 135 V243 +2:01:40 +1:55:18 02:32 455 113 568
383 Benita Ločmele 5142 Nūjo ar vēju 3:43:45 SB4 3 S140 +1:47:19 +45:38 02:41 520 147 667
384 Dana Zandersone 5266 Swedbank 3:45:19 SB2 86 S141 +1:48:53 +1:48:53 02:05 517 190 707
385 Ivo Vaicis 5435 3:46:28 VB2 136 V244 +2:04:54 +1:58:32 02:53 448 99 547
386 Gunita Butāne 5285 Zemgales Ziņas 3:47:31 SB3 45 S142 +1:51:05 +1:33:57 04:33 512 87 599
387 Romans Šroms 5397 VSK Noskrien 3:47:38 VB2 137 V245 +2:06:04 +1:59:42 03:14 446 88 534
388 Aiga Dombrovska 5415 3:50:29 SB2 87 S143 +1:54:03 +1:54:03 01:33 505 255 760
389 Līga Avena 5085 3:50:29 SB2 88 S144 +1:54:03 +1:54:03 03:06 505 127 632
390 Daiga Piebalga 15224 VSK Noskrien 3:51:35 SB3 46 S145 +1:55:09 +1:38:01 03:19 503 119 622
391 Ilze Fogele 5218 SK Sigulda 3:52:00 SB2 89 S146 +1:55:34 +1:55:34 03:00 502 132 634
392 Ainārs Zizlāns 5123 3:52:30 VB3 71 V246 +2:10:56 +1:57:23 03:25 437 83 520
393 Sabīne Bunere 5101 3:55:38 SB2 90 S147 +1:59:12 +1:59:12 02:25 494 163 657
394 Dzintars Laganovskis 5071 AD Fitness 3:55:45 VB3 72 V247 +2:14:11 +2:00:38 03:21 431 85 516
395 Inga Pļaviņa 5112 AkmensDizains.lv 3:57:01 SB2 91 S148 +2:00:35 +2:00:35 03:46 491 105 596
396 Aleksandrs Naumenko 5294 3:59:41 VB4 18 V248 +2:18:07 +1:59:49 02:38 424 108 532
397 Mārtiņš Puriņš 5014 4:00:28 VB2 138 V249 +2:18:54 +2:12:32 03:16 422 87 509
398 Olga Mikulova 5243 VSK Noskrien 4:00:45 SB2 92 S149 +2:04:19 +2:04:19 03:52 484 102 586
399 Luize Raga 5090 Strutainā Pēda 4:02:23 SB2 93 S150 +2:05:57 +2:05:57 03:34 480 111 591
400 Sandra Melgalve 5296 Nūjo vesels 4:06:59 SB3 47 S151 +2:10:33 +1:53:25 04:08 471 96 567
401 Jaan Vehlmann 5019 JK Hermes 4:07:55 VB4 19 V250 +2:26:21 +2:08:03 03:05 410 92 502
402 Lāsma Āboliņa 5289 VSK Noskrien 4:15:07 SB3 48 S152 +2:18:41 +2:01:33 03:57 456 100 556
403 Iveta Radiņa-Liepkaula 5038 4:21:59 SB3 49 S153 +2:25:33 +2:08:25 03:36 444 110 554
404 Inguna Skujiņa 5088 Nūjo vesels 4:22:13 SB4 4 S154 +2:25:47 +1:24:06 03:25 444 116 560
405 Kristīne Kronberga 5277 gardumi.lv 4:24:28 SB3 50 S155 +2:28:02 +2:10:54 03:20 440 119 559
406 Marita Ozoliņa 5061 Nūjo priekam 4:37:49 SB2 94 S156 +2:41:23 +2:41:23 03:37 419 109 528
407 Normunds Šibeiks 5077 Nūjo priekam 4:37:50 VB3 73 V251 +2:56:16 +2:42:43 03:39 366 78 444
408 Baiba Dombrovska 5367 Nūjo priekam 4:38:30 SB4 5 S157 +2:42:04 +1:40:23 03:39 418 108 526
409 Ivo Salmiņš 15220 4:41:56 VB3 74 V252 +3:00:22 +2:46:49 03:53 360 73 433
410 Daiga Holma 5360 Saulainais ekspresis 4:48:57 SB4 6 S158 +2:52:31 +1:50:50 04:38 403 85 488
411 Marita Šalta 5050 4:53:49 SB3 51 S159 +2:57:23 +2:40:15 03:39 396 108 504
412 Aija Orniņa 5008 4:53:49 SB3 52 S160 +2:57:23 +2:40:15 03:33 396 111 507
413 Laura Šteinberga 5354 5:07:14 SB2 95 S161 +3:10:48 +3:10:48 04:04 379 97 476
414 Rolf Versteeg 5355 5:07:14 VB2 139 V253 +3:25:40 +3:19:18 04:00 331 71 402
415 Aivis Mitenieks 5320 Swedbank DNF
416 Normunds Runčs 5207 DNF
417 Artūrs Pauliņš 5211 Veikals 42km / adidas DSQ