MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 170 SiS Latvija 1:58:43 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 02:06 1000 267 1267
2 Andrejs Jesko 5000 Veikals 42km 2:09:07 VL2 1 V2 +10:24 +00:00 02:19 919 242 1161
3 Gints Lūsis 209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:14:12 VL2 2 V3 +15:29 +05:05 01:57 885 287 1172
4 Uldis Kļaviņš 197 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:16:38 VL2 3 V4 +17:55 +07:31 01:58 869 285 1154
5 Jānis Krūmiņš 180 ISOSTAR LATVIJA 2:18:37 VL2 4 V5 +19:54 +09:30 02:59 856 188 1044
6 Didzis Glušņevs 49 Sk.Biksti 2:22:44 VL2 5 V6 +24:01 +13:37 02:34 832 218 1050
7 Oskars Cimermanis 191 Riga Ironman Team 2:26:55 VL2 6 V7 +28:12 +17:48 03:02 808 185 993
8 Ruslans Šuļga 172 Maratona klubs / Liepāja 2:27:37 VL2 7 V8 +28:54 +18:30 02:51 804 196 1000
9 Mārtiņš Auziņš 121 Brīvsolis 2:28:09 VL2 8 V9 +29:26 +19:02 03:03 801 184 985
10 Ģirts Dakša 5001 2:31:53 VL2 9 V10 +33:10 +22:46 02:54 782 193 975
11 Jānis Vītiņš 194 VSK Noskrien 2:32:30 VL2 10 V11 +33:47 +23:23 02:57 778 190 968
12 Nikolajs Saulītis 4 Limbaži 2:33:14 VL3 1 V12 +34:31 +00:00 02:19 775 242 1017
13 Kait Vahter 215 Treeningpartner 2:33:23 VL3 2 V13 +34:40 +00:09 02:52 774 195 969
14 Kristīne Kuzņecova 143 2:36:33 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 03:24 1000 219 1219
15 Juris Šehtels 203 2:41:04 VL3 3 V14 +42:21 +07:50 03:21 737 167 904
16 Normunds Bremze 52 izturība 2:42:22 VL3 4 V15 +43:39 +09:08 02:39 731 211 942
17 Aigars Bundzinieks 111 2:43:19 VL3 5 V16 +44:36 +10:05 02:44 727 205 932
18 Raivis Reinfelds 133 VUGD 2:43:25 VL2 11 V17 +44:42 +34:18 03:10 726 177 903
19 Laura Čakle 25 Moller Auto Ventspils/SIS 2:44:39 SL2 2 S2 +08:06 +08:06 02:29 951 300 1251
20 Nauris Spalviņš 187 Mailigen 2:44:39 VL2 12 V18 +45:56 +35:32 02:18 721 243 964
21 Kristaps Epners 55 Elita 2:45:37 VL3 6 V19 +46:54 +12:23 02:29 717 226 943
22 Jānis Actiņš 48 VSK Noskrien/LSC 2:46:58 VL3 7 V20 +48:15 +13:44 03:38 711 154 865
23 Matīss Haritonovs 5014 2:47:18 VL2 13 V21 +48:35 +38:11 02:26 710 230 940
24 Valters Kaminskis 165 Lapsu rogainings 2:49:48 VL3 8 V22 +51:05 +16:34 03:36 699 156 855
25 Reinis Skorovs 68 VSK Noskrien 2:51:17 VLJ 2 V23 +52:34 +52:34 03:26 693 163 856
26 Māris Pankoks 182 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:51:20 VL3 9 V24 +52:37 +18:06 03:17 693 171 864
27 Alma Vītola 103 Virsotne/ Marmot 2:52:13 SLJ 1 S3 +15:40 +00:00 03:50 909 194 1103
28 Viktors Saveļjevs 112 Gentlemen`s Club 2:52:57 VL2 14 V25 +54:14 +43:50 02:10 686 258 944
29 Andis Geste 171 VSK Noskrien 2:54:09 VL2 15 V26 +55:26 +45:02 03:47 682 148 830
30 Ainārs Kumpiņš 193 PaBaso.lv 2:54:36 VL2 16 V27 +55:53 +45:29 03:16 680 171 851
31 Rihards Volfs 60 RajA 2:54:42 VL2 17 V28 +55:59 +45:35 03:55 680 143 823
32 Māris Lapsiņš 146 2:55:23 VL2 18 V29 +56:40 +46:16 03:26 677 163 840
33 Irīna Štūla-Pankoka 118 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:55:54 SL2 3 S4 +19:21 +19:21 02:45 890 271 1161
34 Kaidi Keir Kukk 82 SK Jõulu 2:57:12 SLJ 2 S5 +20:39 +04:59 03:24 883 219 1102
35 Sergejs Maslobojevs 148 2:57:12 VL2 19 V30 +58:29 +48:05 04:05 670 137 807
36 Vents Lupkins 128 2:57:14 VLJ 3 V31 +58:31 +58:31 02:51 670 196 866
37 Alvita Mirecka 207 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:57:38 SL3 1 S6 +21:05 +00:00 03:50 881 194 1075
38 Sergejs Kolosovs 74 2:57:46 VL2 20 V32 +59:03 +48:39 03:06 668 181 849
39 Hugo Jakobi 166 2:57:52 VL2 21 V33 +59:09 +48:45 02:51 667 196 863
40 Arūnas Dubinskas 163 Šviesos Kariai 2:58:10 VL3 10 V34 +59:27 +24:56 03:47 666 148 814
41 Aleksandrs Judkins 164 2:58:36 VL2 22 V35 +59:53 +49:29 03:26 665 163 828
42 Andris Limanans 5015 SK Biksti 2:59:18 VL2 23 V36 +1:00:35 +50:11 03:22 662 166 828
43 Nikolajs Lucāns 186 Ņergas 2:59:25 VL3 11 V37 +1:00:42 +26:11 03:26 662 163 825
44 Artis Pūcītis 206 2:59:58 VL2 24 V38 +1:01:15 +50:51 02:48 660 200 860
45 Uldis Žimants 185 adidas adventure team 3:00:07 VL2 25 V39 +1:01:24 +51:00 03:54 659 144 803
46 Jānis Šnepste 211 Šnepstes 3:00:14 VL3 12 V40 +1:01:31 +27:00 04:07 659 136 795
47 Guna Kudrjavceva 134 DNB banka 3:00:36 SL2 4 S7 +24:03 +24:03 02:53 867 258 1125
48 Valentīns Ščedrovs 38 Supercompensation 3:02:11 VL2 26 V41 +1:03:28 +53:04 02:45 652 204 856
49 Andris Mireckis 208 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 3:03:15 VL3 13 V42 +1:04:32 +30:01 02:49 648 199 847
50 Līga Līce 99 DzSK "Lokomotīve" 3:03:54 SL3 2 S8 +27:21 +06:16 03:16 851 228 1079
51 Valdis Kulpe 156 Izturība / DION 3:04:03 VL3 14 V43 +1:05:20 +30:49 03:52 645 145 790
52 Guna Meistere 13 VSK Noskrien 3:04:56 SL2 5 S9 +28:23 +28:23 03:02 847 246 1093
53 Miķelis Zumbergs 56 VSK Noskrien 3:04:56 VL2 27 V44 +1:06:13 +55:49 03:30 642 160 802
54 Ainārs Gudēvics 107 1188.lv / Lattelecom 3:05:56 VL2 28 V45 +1:07:13 +56:49 02:47 638 201 839
55 Pēteris Kaļiņins 86 Moller Auto Ventspils/SIS 3:06:27 VL2 29 V46 +1:07:44 +57:20 02:58 637 189 826
56 Juris Jansons 188 Swedbank 3:07:01 VL3 15 V47 +1:08:18 +33:47 03:22 635 166 801
57 Kristaps Ceriņš 140 3:07:35 VL2 30 V48 +1:08:52 +58:28 02:16 633 247 880
58 Agris Rusmanis 177 JFX Sports 3:08:06 VL2 31 V49 +1:09:23 +58:59 03:57 631 142 773
59 Uldis Kirtovskis 154 Izturība / DION 3:08:26 VL3 16 V50 +1:09:43 +35:12 03:59 630 141 771
60 Kaspars Stukuls 201 3:09:15 VL2 32 V51 +1:10:32 +1:00:08 03:28 627 162 789
61 Jānis Puida 184 SSK Bebra 3:09:49 VL2 33 V52 +1:11:06 +1:00:42 02:07 625 265 890
62 Mārtiņš Krauklis 124 3:11:02 VL2 34 V53 +1:12:19 +1:01:55 02:17 621 245 866
63 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca 3:11:28 VL2 35 V54 +1:12:45 +1:02:21 03:04 620 183 803
64 Ainārs Brahmanis 175 3:11:41 VL3 17 V55 +1:12:58 +38:27 03:05 619 182 801
65 Vilnis Frišfelds 127 PAIC 3:12:08 VL3 18 V56 +1:13:25 +38:54 03:54 618 144 762
66 Andris Jansons 89 VSK Noskrien 3:12:21 VL4 1 V57 +1:13:38 +00:00 03:13 617 174 791
67 Viviana Kirilova 12 SiS Latvija 3:13:53 SL3 3 S10 +37:20 +16:15 03:14 807 230 1037
68 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 3:14:23 VL3 19 V58 +1:15:40 +41:09 02:41 611 209 820
69 Ludmila Joce 91 Moller Auto Ventspils/SIS 3:14:54 SL3 4 S11 +38:21 +17:16 03:06 803 240 1043
70 Normunds Kuzāks 114 SK Sigulda 3:15:02 VL2 36 V59 +1:16:19 +1:05:55 02:57 609 190 799
71 Danila Seluto 35 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:15:46 VL2 37 V60 +1:17:03 +1:06:39 04:56 606 114 720
72 Jānis Cīmurs 76 Cīmurēni 3:18:22 VL2 38 V61 +1:19:39 +1:09:15 02:34 598 218 816
73 Mārcis Bratka 213 Dunte 96 Pro Racing 3:19:26 VL2 39 V62 +1:20:43 +1:10:19 03:32 595 158 753
74 Oliver Kask 181 3:20:19 VLJ 4 V63 +1:21:36 +1:21:36 04:16 593 131 724
75 Andrejs Semjonovs 153 3:20:26 VL2 40 V64 +1:21:43 +1:11:19 03:29 592 161 753
76 Baiba Zāle 152 Koksinels 3:21:14 SL2 6 S12 +44:41 +44:41 05:00 778 149 927
77 Magnus Zalsters 202 3:21:16 VL2 41 V65 +1:22:33 +1:12:09 03:57 590 142 732
78 Vladislavs Aļehnovičs 101 DzSK "Lokomotīve" 3:21:57 VL2 42 V66 +1:23:14 +1:12:50 03:12 588 175 763
79 Mārtiņš Bērziņš 116 OK Kurmis 3:22:22 VL2 43 V67 +1:23:39 +1:13:15 03:31 587 159 746
80 Ernests Važa 179 Engures Sportam 3:23:36 VL2 44 V68 +1:24:53 +1:14:29 02:15 583 249 832
81 Ainis Kanaviņš 162 SSK BEBRA 3:23:47 VL3 20 V69 +1:25:04 +50:33 03:05 583 182 765
82 Jānis Laursons 66 Fizkultūras nora 3:24:21 VL2 45 V70 +1:25:38 +1:15:14 03:17 581 171 752
83 Gintars Bremšmits 70 Fizkultūras nora 3:24:21 VL2 46 V71 +1:25:38 +1:15:14 03:14 581 173 754
84 Dzintars Dūdiņš 75 Siguldas izlase 3:24:22 VL3 21 V72 +1:25:39 +51:08 02:43 581 206 787
85 Armands Rabovičs 51 Liepāja 3:24:36 VL2 47 V73 +1:25:53 +1:15:29 03:02 580 185 765
86 Toms Komass 63 Freelanceri 3:24:43 VL2 48 V74 +1:26:00 +1:15:36 03:38 580 154 734
87 Gusts Fokerots 157 Vientuļais vilks 3:24:44 VL2 49 V75 +1:26:01 +1:15:37 03:40 580 153 733
88 Edgars Lujāns 5013 Labi būs! 3:25:47 VL2 50 V76 +1:27:04 +1:16:40 02:38 577 213 790
89 Lauma Briška 139 3:25:52 SL2 7 S13 +49:19 +49:19 03:21 760 222 982
90 Ruben Martinez 158 3:26:06 VL2 51 V77 +1:27:23 +1:16:59 03:37 576 155 731
91 Gints Bērziņš 5004 Elkor 3:26:21 VL2 52 V78 +1:27:38 +1:17:14 03:47 575 148 723
92 Karl Jõumees 77 3:26:33 VLJ 5 V79 +1:27:50 +1:27:50 04:45 575 118 693
93 Mārtiņš Dīcis 129 VSK Noskrien 3:26:46 VL2 53 V80 +1:28:03 +1:17:39 03:25 574 164 738
94 Linda Beldava 23 VSK Noskrien Vāveres 3:28:00 SL2 8 S14 +51:27 +51:27 03:57 753 189 942
95 Anete Švilpe 137 VSK Noskrien 3:28:33 SLJ 3 S15 +52:00 +36:20 03:53 751 192 943
96 Aigars Beks 85 Mammut Latvija 3:29:33 VL3 22 V81 +1:30:50 +56:19 04:04 567 138 705
97 Dzintars Petrovs 123 Rīgas satiksme 3:30:19 VL3 23 V82 +1:31:36 +57:05 04:19 564 130 694
98 Andris Jonelis 161 Maratona klubs / Cramo 3:30:35 VL3 24 V83 +1:31:52 +57:21 02:44 564 205 769
99 Ritvars Kalniņš 144 KRONUS 3:30:54 VL3 25 V84 +1:32:11 +57:40 03:18 563 170 733
100 Anastasija Vasko 28 3:30:56 SL2 9 S16 +54:23 +54:23 03:58 742 188 930
101 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien 3:31:21 SL3 5 S17 +54:48 +33:43 04:23 741 170 911
102 Raitis Puriņš 205 VSK Noskrien 3:31:41 VL4 2 V85 +1:32:58 +19:20 03:17 561 171 732
103 Andris Drešmanis 100 DzSK "Lokomotīve" 3:32:00 VL3 26 V86 +1:33:17 +58:46 04:10 560 134 694
104 Artūrs Bernovskis 22 Mailigen 3:32:04 VL2 54 V87 +1:33:21 +1:22:57 03:53 560 144 704
105 Natālija Treulande 59 3:32:48 SL2 10 S18 +56:15 +56:15 03:44 736 200 936
106 Meelis Kukk 83 SK Jõulu 3:34:11 VL4 3 V88 +1:35:28 +21:50 04:37 554 121 675
107 Armands Lunts 10 VSK Noskrien 3:34:46 VL3 27 V89 +1:36:03 +1:01:32 04:32 553 124 677
108 Sintija Arbidāne 141 3:35:57 SL2 11 S19 +59:24 +59:24 04:34 725 163 888
109 Edgars Bremze 155 Izturība / DION 3:36:02 VL3 28 V90 +1:37:19 +1:02:48 03:09 550 178 728
110 Māris Videmanis 109 1188.lv / Mežsusuri 3:36:13 VL2 55 V91 +1:37:30 +1:27:06 04:18 549 130 679
111 Didzis Videmanis 108 1188.lv / Mežsusuri 3:36:13 VL2 56 V92 +1:37:30 +1:27:06 03:50 549 146 695
112 Edmunds Gržibovskis 20 VSK Noskrien 3:36:42 VL3 29 V93 +1:37:59 +1:03:28 04:12 548 133 681
113 Mārtiņš Priede 150 3:36:58 VL2 57 V94 +1:38:15 +1:27:51 03:59 547 141 688
114 Mārtiņš Vilemsons 174 VSK Noskrien 3:40:17 VL2 58 V95 +1:41:34 +1:31:10 05:10 539 108 647
115 Jānis Jurševskis 176 3:40:19 VL2 59 V96 +1:41:36 +1:31:12 03:55 539 143 682
116 Jānis Vītols 16 VSK Noskrien 3:40:24 VL4 4 V97 +1:41:41 +28:03 04:05 539 137 676
117 Denis Aļeksejevs 136 "Vellapēda" 3:40:26 VL2 60 V98 +1:41:43 +1:31:19 04:13 539 133 672
118 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:40:36 VL2 61 V99 +1:41:53 +1:31:29 04:15 538 132 670
119 Mārtiņš Mālzubris 5009 Zubru Trieciens 3:41:04 VL2 62 V100 +1:42:21 +1:31:57 04:19 537 130 667
120 Vitālijs Muzika 34 VSK Noskrien 3:41:27 VL3 30 V101 +1:42:44 +1:08:13 04:53 536 115 651
121 Jānis Butkēvičus 104 3:42:09 VL2 63 V102 +1:43:26 +1:33:02 03:48 534 147 681
122 Ēriks Dovnarovičs 93 VSK Noskrien / Divplākšņi 3:42:10 VL2 64 V103 +1:43:27 +1:33:03 03:24 534 165 699
123 Alberts Dambis 21 VSK Noskrien 3:42:54 VL2 65 V104 +1:44:11 +1:33:47 03:37 533 155 688
124 Haralds Krievs 72 :) 3:43:11 VL3 31 V105 +1:44:28 +1:09:57 03:37 532 155 687
125 Inta Cīmure 57 cīmurēni 3:45:14 SL2 12 S20 +1:08:41 +1:08:41 03:46 695 198 893
126 Sandis Kanbergs 125 Brīvsolis 3:45:55 VL2 66 V106 +1:47:12 +1:36:48 03:34 525 157 682
127 Agris Liepa 132 3:46:13 VL2 67 V107 +1:47:30 +1:37:06 04:22 525 128 653
128 Evija Vate 90 Engures Sportam 3:46:59 SL2 13 S21 +1:10:26 +1:10:26 02:59 690 250 940
129 Viesturs Šlosbergs 142 3:47:43 VL2 68 V108 +1:49:00 +1:38:36 04:32 521 124 645
130 Oskars Andersons 167 3:47:43 VL3 32 V109 +1:49:00 +1:14:29 04:48 521 117 638
131 Andris Bāliņš 73 VSK Noskrien 3:48:04 VL2 69 V110 +1:49:21 +1:38:57 03:09 521 178 699
132 Mareks Tumašs 65 Spararats/Galeo Consulting 3:48:27 VL3 33 V111 +1:49:44 +1:15:13 03:29 520 161 681
133 Miks Pētersons 80 Nordi Furniture 3:49:15 VL2 70 V112 +1:50:32 +1:40:08 03:42 518 151 669
134 Aivis Vaļulis 178 VSK Noskrien 3:49:17 VL2 71 V113 +1:50:34 +1:40:10 03:32 518 158 676
135 Gunta Neija 39 VSK Noskrien 3:50:13 SL2 14 S22 +1:13:40 +1:13:40 03:51 680 194 874
136 Ainārs Brālītis 151 Saulrieta vājums 3:50:45 VL2 72 V114 +1:52:02 +1:41:38 03:02 514 185 699
137 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 71 Siguldas izlase 3:50:45 VL2 73 V115 +1:52:02 +1:41:38 03:38 514 154 668
138 Jānis Marčinkus 95 S/K Ozolnieki 3:52:02 VL4 5 V116 +1:53:19 +39:41 06:25 512 87 599
139 Henrihs Dobelis 145 3:52:22 VL2 74 V117 +1:53:39 +1:43:15 04:40 511 120 631
140 Viktors Suborins 50 Carnikavas sporta centrs 3:52:57 VL4 6 V118 +1:54:14 +40:36 04:59 510 112 622
141 Ivans Mihailovs 200 3:54:40 VL2 75 V119 +1:55:57 +1:45:33 03:55 506 143 649
142 Edgars Ezers 98 3:54:40 VL2 76 V120 +1:55:57 +1:45:33 02:54 506 193 699
143 Rolands Briņķis 138 3:54:40 VL2 77 V121 +1:55:57 +1:45:33 03:55 506 143 649
144 Ainārs Grīnvalds 87 Mammadaba 3:55:16 VL3 34 V122 +1:56:33 +1:22:02 02:55 505 192 697
145 Ritvars Gedrovičs 58 Socktoys.lv 3:56:37 VL2 78 V123 +1:57:54 +1:47:30 03:06 502 181 683
146 Jurģis Urtāns 79 VANAGI 3:56:52 VL2 79 V124 +1:58:09 +1:47:45 04:13 501 133 634
147 Māra Eižvērtiņa 130 Ieķērušies 3:57:40 SL2 15 S23 +1:21:07 +1:21:07 04:27 659 167 826
148 Raitis Maurāns 131 Ieķērušies 3:57:40 VL2 80 V125 +1:58:57 +1:48:33 03:34 500 157 657
149 Ainārs Arnicāns 190 PaBaso.lv - VSK Noskrien 3:57:55 VL3 35 V126 +1:59:12 +1:24:41 03:27 499 162 661
150 Klāvs Svilpe 159 3:58:09 VL2 81 V127 +1:59:26 +1:49:02 04:19 498 130 628
151 Laura Stūrīte 126 Brīvsolis 4:00:28 SL2 16 S24 +1:23:55 +1:23:55 05:10 651 144 795
152 Aivars Veiss 192 VSK Noskrien 4:00:46 VL4 7 V128 +2:02:03 +48:25 05:37 493 100 593
153 Alīna Jakovicka 5003 4:00:51 SL2 17 S25 +1:24:18 +1:24:18 07:22 650 101 751
154 Maija Sulojeva 5002 4:00:52 SL3 6 S26 +1:24:19 +1:03:14 07:26 650 100 750
155 Vitālijs Jakovļevs 18 www.endo.lv 4:02:55 VL2 82 V129 +2:04:12 +1:53:48 04:58 489 113 602
156 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:03:11 VLJ 6 V130 +2:04:28 +2:04:28 02:29 488 226 714
157 Uldis Pormeisters 81 Ātrās ļipas/VSK 4:04:08 VL2 83 V131 +2:05:25 +1:55:01 02:52 486 195 681
158 Vineta Pētersone 8 VSK Noskrien 4:04:56 SL2 18 S27 +1:28:23 +1:28:23 04:55 639 152 791
159 Evita Baltiņa 19 4:05:03 SL2 19 S28 +1:28:30 +1:28:30 04:52 639 153 792
160 Edgars Balunovs 147 VSK Noskrien 4:05:41 VL2 84 V132 +2:06:58 +1:56:34 05:26 483 103 586
161 Krišjānis Neijs 40 VSK Noskrien 4:05:41 VL2 85 V133 +2:06:58 +1:56:34 03:03 483 184 667
162 Arnis Pokšāns 46 Abas Kreisās Kājas 4:05:52 VL3 36 V134 +2:07:09 +1:32:38 03:47 483 148 631
163 Aiga Rozenberga 113 SK Sigulda 4:06:44 SL2 20 S29 +1:30:11 +1:30:11 05:20 634 140 774
164 Gunda Plūmane 62 Pēdu nav 4:06:54 SL3 7 S30 +1:30:21 +1:09:16 05:15 634 142 776
165 Jānis Straukmanis 47 VSK Noskrien 4:08:05 VL2 86 V135 +2:09:22 +1:58:58 05:22 479 104 583
166 Evita Ozola 30 VSK Noskrien 4:10:20 SL2 21 S31 +1:33:47 +1:33:47 04:40 625 160 785
167 Andris Melnis 42 VSK Noskrien 4:10:26 VL2 87 V136 +2:11:43 +2:01:19 04:33 474 123 597
168 Aija Kļaviņa 14 VSK Noskrien 4:11:11 SL2 22 S32 +1:34:38 +1:34:38 05:39 623 132 755
169 Antra Lukševica 54 VSK Noskrien 4:16:02 SL2 23 S33 +1:39:29 +1:39:29 05:21 611 139 750
170 Lauma Bite 135 VSK Noskrien 4:17:32 SL2 24 S34 +1:40:59 +1:40:59 05:53 608 127 735
171 Vivita Ruņģe 120 Nūjo ar vēju 4:18:21 SL3 8 S35 +1:41:48 +1:20:43 05:10 606 144 750
172 Raimonds Auziņš 160 Nūjo ar vēju Liepājā 4:20:18 VL3 37 V137 +2:21:35 +1:47:04 04:31 456 124 580
173 Imants Ločmelis 43 Nūjo ar vēju 4:23:45 VL4 8 V138 +2:25:02 +1:11:24 04:23 450 128 578
174 Līga Vībure 29 4:24:14 SL2 25 S36 +1:47:41 +1:47:41 06:11 592 120 712
175 Gatis Bērziņš 96 VSK Noskrien 4:25:25 VL2 88 V139 +2:26:42 +2:16:18 05:12 447 108 555
176 Santa Roze 53 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:25:28 SL3 9 S37 +1:48:55 +1:27:50 06:04 590 123 713
177 Guntars Kosts 84 4:25:30 VL2 89 V140 +2:26:47 +2:16:23 06:10 447 91 538
178 Zane Vanaga 27 VSK Noskrien 4:25:50 SL2 26 S38 +1:49:17 +1:49:17 05:04 589 147 736
179 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda 4:31:11 VL2 90 V141 +2:32:28 +2:22:04 06:52 438 82 520
180 Monta Kiršteina 33 4:31:13 SL2 27 S39 +1:54:40 +1:54:40 05:26 577 137 714
181 Līga Rukšāne 117 Mana mīļākā komanda 4:31:13 SL2 28 S40 +1:54:40 +1:54:40 06:41 577 111 688
182 Randa Misāne 5007 4:34:49 SL2 29 S41 +1:58:16 +1:58:16 05:59 570 125 695
183 Aigars Žodziņš 5006 4:34:52 VL3 38 V142 +2:36:09 +2:01:38 05:51 432 96 528
184 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:37:47 SL2 30 S42 +2:01:14 +2:01:14 05:26 564 137 701
185 Aija Melezere 69 4:37:50 SL2 31 S43 +2:01:17 +2:01:17 05:09 563 145 708
186 Agnese Bahmane 110 VSK Noskrien 4:39:56 SL2 32 S44 +2:03:23 +2:03:23 05:35 559 133 692
187 Juris Batars 41 VSK Noskrien 4:39:56 VL4 9 V143 +2:41:13 +1:27:35 05:18 424 106 530
188 Māris Avotiņš 5011 4:42:05 VL3 39 V144 +2:43:22 +2:08:51 05:05 421 110 531
189 Lāsma Āboliņa 32 VSK Noskrien 4:43:10 SL3 10 S45 +2:06:37 +1:45:32 06:19 553 118 671
190 Līga Linuža 105 4:43:52 SLJ 4 S46 +2:07:19 +1:51:39 06:05 551 122 673
191 Artūrs Jermolovs 210 VSK Noskrien 4:43:52 VL2 91 V145 +2:45:09 +2:34:45 05:42 418 98 516
192 Gatis Šķietnieks 168 4:44:37 VL2 92 V146 +2:45:54 +2:35:30 06:05 417 92 509
193 Gaida Ķerve 64 Nūjo ar vēju 4:50:48 SL4 1 S47 +2:14:15 +00:00 05:44 538 130 668
194 Dzintars Laganovskis 31 AD Fitness 4:51:52 VL3 40 V147 +2:53:09 +2:18:38 06:47 407 83 490
195 Inese Sirmā 212 4:54:40 SL3 11 S48 +2:18:07 +1:57:02 04:56 531 151 682
196 Benita Ločmele 44 Nūjo ar vēju 4:54:40 SL4 2 S49 +2:18:07 +03:52 05:05 531 147 678
197 Linda Freidenfelde 149 VSK Noskrien 5:01:48 SL2 33 S50 +2:25:15 +2:25:15 05:16 519 141 660
198 Mintauts Krastiņš 5010 SK Katrīna 5:01:48 VL3 41 V148 +3:03:05 +2:28:34 02:28 393 227 620
199 Vizbulīte Celmiņa 169 VSK Noskrien 5:07:59 SL3 12 S51 +2:31:26 +2:10:21 06:29 508 115 623
200 Kristīna Ceika 199 Nūjo ar vēju 5:16:02 SL2 34 S52 +2:39:29 +2:39:29 04:48 495 155 650
201 Edmons Gruduls 189 5:19:57 VL2 93 V149 +3:21:14 +3:10:50 05:50 371 96 467
202 Aldis Bērziņš 195 Tukums 5:23:47 VL4 10 V150 +3:25:04 +2:11:26 06:31 367 86 453
203 Iveta Radiņa-Liepkaula 5017 5:24:19 SL3 13 S53 +2:47:46 +2:26:41 05:55 483 126 609
204 Jaan Vehlmann 11 JK Hermes 5:35:47 VL4 11 V151 +3:37:04 +2:23:26 07:09 354 78 432
205 Liene Bērze 5005 5:39:40 SL2 35 S54 +3:03:07 +3:03:07 06:09 461 121 582
206 Ewart Ten Brink 5008 5:39:40 VL2 94 V152 +3:40:57 +3:30:33 06:10 350 91 441
207 Viivi-Anne Soots 214 Treeningpartner DNF
208 Ildze Straume 78 VSK Noskrien DNF
209 Sandis Krutovs 26 PaBaso.lv DNF
210 Mārcis Bokmanis 122 DNB banka DNF
211 Uldis Klepers 15 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv DNF
212 Intars Opolais 5012 Izturība DNF
213 Edgars Lapiņš 97 DNF