Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 6005 SiS Latvija V1 VBJ 01:52 300
2 Andris Jubelis 1197 ISOSTAR LATVIJA V2 VB2 01:56 290
3 Gints Lūsis 209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V3 VL2 01:57 287
4 Uldis Kļaviņš 197 PaBaso.lv / VSK Noskrien V4 VL2 01:58 285
5 Jānis Šņoriņš 1324 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V5 VBJ 02:04 271
6 Kristaps Bērziņš 170 SiS Latvija V6 VLJ 02:06 267
7 Jānis Puida 184 SSK Bebra V7 VL2 02:07 265
8 Juris Damškalns 1323 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V8 VB2 02:08 263
9 Viktors Saveļjevs 112 Gentlemen`s Club V9 VL2 02:10 258
10 Dainis Limanāns 1218 Swedbank V10 VB2 02:14 251
11 Ernests Važa 179 Engures Sportam V11 VL2 02:15 249
12 Matīss Rozītis 6023 MR V12 VB2 02:16 247
13 Kristaps Ceriņš 140 V13 VL2 02:16 247
14 Mārtiņš Fārenhorsts 1325 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V14 VB2 02:17 245
15 Mārtiņš Krauklis 124 V15 VL2 02:17 245
16 Nauris Spalviņš 187 Mailigen V16 VL2 02:18 243
17 Andrejs Jesko 5000 Veikals 42km V17 VL2 02:19 242
18 Nikolajs Saulītis 4 Limbaži V18 VL3 02:19 242
19 Matīss Haritonovs 5014 V19 VL2 02:26 230
20 Rūdolfs Zērnis 1326 OK Saldus V20 VBJ 02:28 227
21 Mintauts Krastiņš 5010 SK Katrīna V21 VL3 02:28 227
22 Laura Čakle 25 Moller Auto Ventspils/SIS S1 SL2 02:29 300
23 Ģirts Bulāns 6019 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V22 VB2 02:29 226
24 Edgars Bērze 1095 V23 VB2 02:29 226
25 Kristaps Epners 55 Elita V24 VL3 02:29 226
26 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene V25 VLJ 02:29 226
27 Jurģis Stukuls 1243 V26 VB2 02:33 220
28 Kaspars Kārkliņš 1313 Siguldas izlase V27 VB3 02:34 218
29 Didzis Glušņevs 49 Sk.Biksti V28 VL2 02:34 218
30 Jānis Cīmurs 76 Cīmurēni V29 VL2 02:34 218
31 Aino Gošs 1027 Maratona klubs V30 VB3 02:37 214
32 Kristaps Ziemelis 1198 V31 VB2 02:38 213
33 Roberts Rozenbahs 1333 V32 VB2 02:38 213
34 Edgars Lujāns 5013 Labi būs! V33 VL2 02:38 213
35 Evija Melberga 1005 VSK Noskrien S2 SB2 02:39 281
36 Ansis Pūce 1171 Saldus Boksa klubs V34 VB2 02:39 211
37 Artis Dūriņš 1169 Saldus Boksa klubs V35 VB2 02:39 211
38 Igors Vasiļjevs 1079 V36 VB2 02:39 211
39 Normunds Bremze 52 izturība V37 VL3 02:39 211
40 Aigars Matisons 1332 Moller Auto Ventspils / SIS V38 VB3 02:40 210
41 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien V39 VL3 02:41 209
42 Jakub Halama 1279 KVS Šumperk V40 VB2 02:43 206
43 Juris Rāts 6015 Scope V41 VB3 02:43 206
44 Dzintars Dūdiņš 75 Siguldas izlase V42 VL3 02:43 206
45 Aigars Bundzinieks 111 V43 VL3 02:44 205
46 Andris Jonelis 161 Maratona klubs / Cramo V44 VL3 02:44 205
47 Irīna Štūla-Pankoka 118 Liepājas Vieglatlētikas klubs S3 SL2 02:45 271
48 Valentīns Ščedrovs 38 Supercompensation V45 VL2 02:45 204
49 Dace Almane 1033 S4 SB2 02:46 269
50 Andris Robalds 1259 Talsu Pakalnu Sporta klubs V46 VBJ 02:47 201
51 Ainārs Gudēvics 107 1188.lv / Lattelecom V47 VL2 02:47 201
52 Māris Modriņš 1107 V48 VB2 02:48 200
53 Artis Pūcītis 206 V49 VL2 02:48 200
54 Andris Mireckis 208 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V50 VL3 02:49 199
55 Ivo Levāns 1034 Engures sportam V51 VB2 02:50 198
56 Ruslans Šuļga 172 Maratona klubs / Liepāja V52 VL2 02:51 196
57 Hugo Jakobi 166 V53 VL2 02:51 196
58 Vents Lupkins 128 V54 VLJ 02:51 196
59 Uldis Pormeisters 81 Ātrās ļipas/VSK V55 VL2 02:52 195
60 Kait Vahter 215 Treeningpartner V56 VL3 02:52 195
61 Guna Kudrjavceva 134 DNB banka S5 SL2 02:53 258
62 Andrejs Dmitrijevs 6006 SiS Latvija V57 VB2 02:54 193
63 Ģirts Dakša 5001 V58 VL2 02:54 193
64 Edgars Ezers 98 V59 VL2 02:54 193
65 Aivis Kleinbergs 1219 Sporta klubs Katrīna V60 VB2 02:55 192
66 Ainārs Grīnvalds 87 Mammadaba V61 VL3 02:55 192
67 Jānis Vītiņš 194 VSK Noskrien V62 VL2 02:57 190
68 Normunds Kuzāks 114 SK Sigulda V63 VL2 02:57 190
69 Pēteris Kaļiņins 86 Moller Auto Ventspils/SIS V64 VL2 02:58 189
70 Evija Vate 90 Engures Sportam S6 SL2 02:59 250
71 Jānis Krūmiņš 180 ISOSTAR LATVIJA V65 VL2 02:59 188
72 Artūrs Blūmiņš 1150 Virsotne/MARMOT V66 VB2 03:01 186
73 Guna Meistere 13 VSK Noskrien S7 SL2 03:02 246
74 Oskars Cimermanis 191 Riga Ironman Team V67 VL2 03:02 185
75 Armands Rabovičs 51 Liepāja V68 VL2 03:02 185
76 Ainārs Brālītis 151 Saulrieta vājums V69 VL2 03:02 185
77 Guntis Grīnvalds 1091 Moller Auto Ventspils/SIS V70 VB2 03:03 184
78 Arvis Stivriņš 1147 Sporta Patriots V71 VB2 03:03 184
79 Mārtiņš Auziņš 121 Brīvsolis V72 VL2 03:03 184
80 Krišjānis Neijs 40 VSK Noskrien V73 VL2 03:03 184
81 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca V74 VL2 03:04 183
82 Anrijs Hodžajevs 1063 STARCO V75 VB2 03:05 182
83 Ainārs Veģeris 1108 Siguldas izlase V76 VB3 03:05 182
84 Ainārs Brahmanis 175 V77 VL3 03:05 182
85 Ainis Kanaviņš 162 SSK BEBRA V78 VL3 03:05 182
86 Ludmila Joce 91 Moller Auto Ventspils/SIS S8 SL3 03:06 240
87 Sergejs Kolosovs 74 V79 VL2 03:06 181
88 Ritvars Gedrovičs 58 Socktoys.lv V80 VL2 03:06 181
89 Kaspars Adijāns 1316 VSK Noskrien V81 VB2 03:07 180
90 Agnis Bērziņš 1140 DNB banka V82 VB2 03:07 180
91 Kristīne Jansone 1195 SSK Bebra S9 SBJ 03:08 238
92 Einārs Šillers 1224 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V83 VB3 03:09 178
93 Andris Bāliņš 73 VSK Noskrien V84 VL2 03:09 178
94 Edgars Bremze 155 Izturība / DION V85 VL3 03:09 178
95 Kristaps Broks 1061 VSK Noskrien Rieksti V86 VB2 03:10 177
96 Edgars Rencis 1076 PaBaso.lv / VSK Noskrien V87 VB2 03:10 177
97 Raivis Reinfelds 133 VUGD V88 VL2 03:10 177
98 Kristaps Bresis 1311 V89 VB2 03:11 176
99 Jānis Mūrnieks 1294 V90 VB2 03:11 176
100 Raivis Ančs 1131 Velorīts/Gulbene V91 VB3 03:12 175
101 Vladislavs Aļehnovičs 101 DzSK "Lokomotīve" V92 VL2 03:12 175
102 Mārcis Smalkais 1053 Mazsalaca V93 VB2 03:13 174
103 Andris Jansons 89 VSK Noskrien V94 VL4 03:13 174
104 Viviana Kirilova 12 SiS Latvija S10 SL3 03:14 230
105 Gintars Bremšmits 70 Fizkultūras nora V95 VL2 03:14 173
106 Liene Štalte 1092 Moller Auto Ventspils/SIS S11 SB2 03:15 229
107 Vita Grahovska 1302 S12 SB2 03:16 228
108 Līga Līce 99 DzSK "Lokomotīve" S13 SL3 03:16 228
109 Ainārs Kumpiņš 193 PaBaso.lv V96 VL2 03:16 171
110 Jānis Laursons 66 Fizkultūras nora V97 VL2 03:17 171
111 Māris Pankoks 182 Liepājas Vieglatlētikas klubs V98 VL3 03:17 171
112 Raitis Puriņš 205 VSK Noskrien V99 VL4 03:17 171
113 Aivis Neimanis 1231 Brīvais ērglis V100 VB3 03:18 170
114 Ritvars Kalniņš 144 KRONUS V101 VL3 03:18 170
115 Ieva Rukšāne 1051 VSK Noskrien S14 SB2 03:19 225
116 Kristaps Poddubnijs 1272 V102 VB2 03:19 169
117 Ivo Rudinskis 1170 Saldus Boksa klubs V103 VB2 03:20 168
118 Armands Zvejnieks 1057 Moller Auto Ventspils/SIS V104 VB2 03:20 168
119 Artis Līcītis 1011 VSK Noskrien V105 VB2 03:20 168
120 Dace Banga 1064 bangasprivatprakse.lv S15 SB2 03:21 222
121 Lauma Briška 139 S16 SL2 03:21 222
122 Marius Dijokas 1152 Capital runners V106 VB2 03:21 167
123 Juris Šehtels 203 V107 VL3 03:21 167
124 Ilze Limanāne 1026 VSK Noskrien Vāveres S17 SB2 03:22 221
125 Andris Limanans 5015 SK Biksti V108 VL2 03:22 166
126 Juris Jansons 188 Swedbank V109 VL3 03:22 166
127 Aleksandrs Orlovs 1008 V110 VB2 03:23 166
128 Zanda Ulanova 1072 S18 SB2 03:24 219
129 Kristīne Kuzņecova 143 S19 SL2 03:24 219
130 Kaidi Keir Kukk 82 SK Jõulu S20 SLJ 03:24 219
131 Raimonds Ronis 1040 V111 VB2 03:24 165
132 Zigmunds Zauls 1317 V112 VB3 03:24 165
133 Ēriks Dovnarovičs 93 VSK Noskrien / Divplākšņi V113 VL2 03:24 165
134 Mārtiņš Dīcis 129 VSK Noskrien V114 VL2 03:25 164
135 Māris Lapsiņš 146 V115 VL2 03:26 163
136 Aleksandrs Judkins 164 V116 VL2 03:26 163
137 Nikolajs Lucāns 186 Ņergas V117 VL3 03:26 163
138 Reinis Skorovs 68 VSK Noskrien V118 VLJ 03:26 163
139 Ainārs Arnicāns 190 PaBaso.lv - VSK Noskrien V119 VL3 03:27 162
140 Kristīne Jansone 1286 Swedbank S21 SB3 03:28 215
141 Andrejs Stolers 1275 V120 VB2 03:28 162
142 Aivis Štemmers 1129 SK Pūre V121 VB2 03:28 162
143 Kaspars Stukuls 201 V122 VL2 03:28 162
144 Vita Devjatņikova 1226 S22 SB2 03:29 214
145 Aldis Bušs 1102 Tērauds V123 VB2 03:29 161
146 Gints Krieviņš 1110 V124 VB2 03:29 161
147 Oskars Zērnis 1327 Saldus OK V125 VB3 03:29 161
148 Salvis Brasavs 1075 V126 VB3 03:29 161
149 Heiki Prants 1126 Võru Suusaklubi V127 VB3 03:29 161
150 Andrejs Semjonovs 153 V128 VL2 03:29 161
151 Mareks Tumašs 65 Spararats/Galeo Consulting V129 VL3 03:29 161
152 Matīss Zilgalvis 1153 V130 VB2 03:30 160
153 Miķelis Zumbergs 56 VSK Noskrien V131 VL2 03:30 160
154 Normunds Zauls 1022 Limbaži V132 VB3 03:31 159
155 Mārtiņš Bērziņš 116 OK Kurmis V133 VL2 03:31 159
156 Mārcis Bratka 213 Dunte 96 Pro Racing V134 VL2 03:32 158
157 Aivis Vaļulis 178 VSK Noskrien V135 VL2 03:32 158
158 Ivars Kassalis 1201 Riga Ironman Team V136 VB2 03:33 158
159 Jānis Vērdiņš 1059 Sējas novads/MSĢ V137 VB2 03:33 158
160 Māris Plūme 1016 Swedbank V138 VB2 03:34 157
161 Normunds Leiņa 1238 Ozons V139 VB2 03:34 157
162 Uģis Bents 1083 V140 VB2 03:34 157
163 Ilgvars Āboltiņš 1185 Maratona klubs V141 VB4 03:34 157
164 Sandis Kanbergs 125 Brīvsolis V142 VL2 03:34 157
165 Raitis Maurāns 131 Ieķērušies V143 VL2 03:34 157
166 Evita Ruskova 1097 VSK Noskrien S23 SB2 03:35 208
167 Fadejs Precinieks 1337 V144 VB2 03:35 156
168 Vairis Krauklis 1299 Privātbūve V145 VB4 03:36 156
169 Kristaps Kanna 1235 PATRIA V146 VBJ 03:36 156
170 Valters Kaminskis 165 Lapsu rogainings V147 VL3 03:36 156
171 Sigita Upeniece 6007 Vientułš skrējējs S24 SB3 03:37 206
172 Kaspars Vīksne 1253 Mailigen V148 VB2 03:37 155
173 Ruben Martinez 158 V149 VL2 03:37 155
174 Alberts Dambis 21 VSK Noskrien V150 VL2 03:37 155
175 Haralds Krievs 72 :) V151 VL3 03:37 155
176 Toms Komass 63 Freelanceri V152 VL2 03:38 154
177 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 71 Siguldas izlase V153 VL2 03:38 154
178 Jānis Actiņš 48 VSK Noskrien/LSC V154 VL3 03:38 154
179 Gusts Fokerots 157 Vientuļais vilks V155 VL2 03:40 153
180 Aivis Gusts 1178 Squeezy V156 VB2 03:41 152
181 Māris Sardiko 6028 Vichy V157 VB2 03:41 152
182 Ieva Dobule 1184 IZTURĪBA S25 SB2 03:42 201
183 Māris Pilmanis 1004 www.simosis.lv V158 VB3 03:42 151
184 Miks Pētersons 80 Nordi Furniture V159 VL2 03:42 151
185 Maija Opmane Vēbere 1340 S26 SB2 03:43 200
186 Didzis Vīksne 1282 Mailigen V160 VB2 03:43 151
187 Oskars Zonne 1273 Acsaabols V161 VB2 03:43 151
188 Ivo Smiltnieks 1252 V162 VB3 03:43 151
189 Natālija Treulande 59 S27 SL2 03:44 200
190 Ronalds Zarīts 6016 Scope V163 VB2 03:44 150
191 Ansis Mežulis 1134 Jūrmalas skrējēju klubs V164 VB3 03:44 150
192 Imants Bambis 1179 V165 VB2 03:45 149
193 Arūnas Beržinskas 1160 V166 VB3 03:45 149
194 Didzis Gasiņš 1029 Salaspils Zīriņi V167 VB3 03:45 149
195 Sanita Ivanova 1104 S28 SB2 03:46 198
196 Inta Cīmure 57 cīmurēni S29 SL2 03:46 198
197 Raivis Indrāns 1190 V168 VB2 03:46 149
198 Kalvis Upītis 1187 V169 VB2 03:46 149
199 Artis Dobulis 6036 Izturība V170 VB3 03:46 149
200 Aivars Vilks 1193 V171 VBJ 03:46 149
201 Andis Geste 171 VSK Noskrien V172 VL2 03:47 148
202 Gints Bērziņš 5004 Elkor V173 VL2 03:47 148
203 Arūnas Dubinskas 163 Šviesos Kariai V174 VL3 03:47 148
204 Arnis Pokšāns 46 Abas Kreisās Kājas V175 VL3 03:47 148
205 Jānis Tenbergs 1227 Engures sportam V176 VB2 03:48 147
206 Kaspars Aksenoks 6000 V177 VB3 03:48 147
207 Jānis Butkēvičus 104 V178 VL2 03:48 147
208 Vadims Stepanovs 1214 Maratona klubs / Cramo V179 VB2 03:49 147
209 Baiba Gabrāne 1050 S30 SB2 03:50 194
210 Alvita Mirecka 207 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV S31 SL3 03:50 194
211 Alma Vītola 103 Virsotne/ Marmot S32 SLJ 03:50 194
212 Rolands Trencis 1056 VSK Noskrien V180 VB2 03:50 146
213 Didzis Videmanis 108 1188.lv / Mežsusuri V181 VL2 03:50 146
214 Alīna Rence 1310 PaBaso.lv / VSK Noskrien S33 SB2 03:51 194
215 Gunta Neija 39 VSK Noskrien S34 SL2 03:51 194
216 Kaspars Kalniņš 1291 Maratona klubs V182 VB3 03:51 145
217 Nelda Neilande 1260 S35 SBJ 03:52 193
218 Pēteris Russkis 1241 V183 VB2 03:52 145
219 Agris Bizēns 6035 V184 VB2 03:52 145
220 Mārtiņš Gūtmanis 1032 Engures sportam / Mamma Daba V185 VB2 03:52 145
221 Valdis Kulpe 156 Izturība / DION V186 VL3 03:52 145
222 Inga Kjakste 1202 S36 SB2 03:53 192
223 Džanita Freija 6002 Moller Auto Ventspils/SIS S37 SB3 03:53 192
224 Anete Švilpe 137 VSK Noskrien S38 SLJ 03:53 192
225 Artūrs Bernovskis 22 Mailigen V187 VL2 03:53 144
226 Armands Sudrabs 1215 VSK Noskrien V188 VB2 03:54 144
227 Konstantīns Vasiļjevs 1180 DION V189 VB2 03:54 144
228 Uldis Žimants 185 adidas adventure team V190 VL2 03:54 144
229 Vilnis Frišfelds 127 PAIC V191 VL3 03:54 144
230 Dace Veipa 1058 VSK Noskrien Vāveres S39 SB2 03:55 190
231 Rihards Volfs 60 RajA V192 VL2 03:55 143
232 Jānis Jurševskis 176 V193 VL2 03:55 143
233 Ivans Mihailovs 200 V194 VL2 03:55 143
234 Rolands Briņķis 138 V195 VL2 03:55 143
235 Uldis Raipalis 1154 Gentleman's Club V196 VB2 03:56 142
236 Rihards Rušenieks 1200 V197 VB2 03:56 142
237 Linda Beldava 23 VSK Noskrien Vāveres S40 SL2 03:57 189
238 Agris Rusmanis 177 JFX Sports V198 VL2 03:57 142
239 Magnus Zalsters 202 V199 VL2 03:57 142
240 Līva Bogdanova 1136 S41 SB2 03:58 188
241 Elīna Medne 1209 Veikals Maratons/ Maratona klubs S42 SBJ 03:58 188
242 Anastasija Vasko 28 S43 SL2 03:58 188
243 Artūrs Soročenkovs 1133 Modelists-Konstruktors V200 VB2 03:58 141
244 Mārtiņš Priede 150 V201 VL2 03:59 141
245 Uldis Kirtovskis 154 Izturība / DION V202 VL3 03:59 141
246 Edgars Markševics 1067 Sporta Patriots V203 VB2 04:00 140
247 Normunds Korņejevs 6032 SK Sigulda V204 VB3 04:00 140
248 Andris Neimanis 1168 TRXCēsis V205 VBJ 04:00 140
249 Māris Vīlips 1012 Vīle V206 VB3 04:01 139
250 Uldis ZĪle 1015 VSK Noskrien V207 VB3 04:02 139
251 Eduards Ginters 1109 V208 VB2 04:04 138
252 Gatis Pūcītis 1078 V209 VB2 04:04 138
253 Aigars Beks 85 Mammut Latvija V210 VL3 04:04 138
254 Kaspars Tūbelis 1281 VSK Noskrien V211 VB3 04:05 137
255 Sergejs Maslobojevs 148 V212 VL2 04:05 137
256 Jānis Vītols 16 VSK Noskrien V213 VL4 04:05 137
257 Alvis Lepiksons 1249 Auseklis IK V214 VB3 04:06 137
258 Valdis Lepiksons 1250 Auseklis IK V215 VB3 04:06 137
259 Madara Šneidere 1112 Kuldīga S44 SBJ 04:07 181
260 Jānis Šnepste 211 Šnepstes V216 VL3 04:07 136
261 Sergejs Strogonovs 1225 V217 VB3 04:08 135
262 Guntis Pucens 1069 V218 VB3 04:08 135
263 Urzula Spickus 1122 RigaPlaza S45 SB3 04:10 179
264 Ģirts Pommers 1331 BK JAUNPILS V219 VB2 04:10 134
265 Aivars Fogelis 6014 V220 VB2 04:10 134
266 Andris Drešmanis 100 DzSK "Lokomotīve" V221 VL3 04:10 134
267 Zelma Preciniece 1336 S46 SB2 04:12 177
268 Ginta Rassa 6011 MARATONA KLUBS S47 SB3 04:12 177
269 Edmunds Gržibovskis 20 VSK Noskrien V222 VL3 04:12 133
270 Gatis Barauskis 6013 V223 VB2 04:13 133
271 Denis Aļeksejevs 136 "Vellapēda" V224 VL2 04:13 133
272 Jurģis Urtāns 79 VANAGI V225 VL2 04:13 133
273 Juris Redisons 1013 Latvijas valsts meži V226 VB2 04:14 132
274 Ance Ziediņa 1206 Mammadaba S48 SB2 04:15 175
275 Ieva Tāle-Stangute 1024 S49 SB2 04:15 175
276 Agris Veipāns 6009 V227 VB3 04:15 132
277 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V228 VL2 04:15 132
278 Oliver Kask 181 V229 VLJ 04:16 131
279 Ilze Putniņa 1199 Swedbank S50 SB2 04:17 174
280 Māris Videmanis 109 1188.lv / Mežsusuri V230 VL2 04:18 130
281 Anete Midrijāne 1164 TOK TAKA S51 SB2 04:19 173
282 Raits Valters 1342 mežabrāļi V231 VB4 04:19 130
283 Mārtiņš Mālzubris 5009 Zubru Trieciens V232 VL2 04:19 130
284 Klāvs Svilpe 159 V233 VL2 04:19 130
285 Dzintars Petrovs 123 Rīgas satiksme V234 VL3 04:19 130
286 Edgars Dobelis 6025 V235 VB2 04:20 129
287 Reinis Auziņš 1162 V236 VB2 04:21 129
288 Agris Liepa 132 V237 VL2 04:22 128
289 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien S52 SL3 04:23 170
290 Imants Ločmelis 43 Nūjo ar vēju V238 VL4 04:23 128
291 Ģirts Vēsma 1245 V239 VB4 04:26 126
292 Māra Eižvērtiņa 130 Ieķērušies S53 SL2 04:27 167
293 Agnese Fogele 1120 Agnese un Lauma S54 SB2 04:28 167
294 Einārs Paass 1280 V240 VB2 04:29 125
295 Jānis Laganovskis 1028 VSK Noskrien V241 VB2 04:29 125
296 Aivis Cepurītis 1210 V242 VB3 04:29 125
297 Ģirts Bisenieks 1191 V243 VB2 04:30 124
298 Erlens Grunckis 1048 Valmiera V244 VB3 04:30 124
299 Vladas Navagrudskas 1220 Na.pagauk! V245 VB3 04:31 124
300 Raimonds Auziņš 160 Nūjo ar vēju Liepājā V246 VL3 04:31 124
301 Craig Rose 1217 V247 VB2 04:32 124
302 Viesturs Šlosbergs 142 V248 VL2 04:32 124
303 Armands Lunts 10 VSK Noskrien V249 VL3 04:32 124
304 Māris Dazarts 1142 Lattelecom V250 VB2 04:33 123
305 Andris Melnis 42 VSK Noskrien V251 VL2 04:33 123
306 Kristīne Sekace 1116 Kustību telpa S55 SB2 04:34 163
307 Sintija Arbidāne 141 S56 SL2 04:34 163
308 Kārlis Cinis 1080 V252 VB2 04:34 123
309 Kristīne Liepiņa 1066 S57 SB2 04:35 163
310 Edgars Peičs 1123 EVOLUTION LATVIA V253 VB2 04:35 122
311 Iveta Penkule 1289 S58 SB2 04:37 161
312 Mārtiņš Eglijs 1290 Mana labākā komanda V254 VB2 04:37 121
313 Edgars Rūtiņš 1338 MARATONA KLUBS V255 VB3 04:37 121
314 Voldemārs Surgunts 6027 V256 VB4 04:37 121
315 Meelis Kukk 83 SK Jõulu V257 VL4 04:37 121
316 Edgars Timofejevs 1157 V258 VB2 04:39 120
317 Kaspars Verdens 1208 skriesanasakademija.lv V259 VB2 04:39 120
318 Evita Ozola 30 VSK Noskrien S59 SL2 04:40 160
319 Henrihs Dobelis 145 V260 VL2 04:40 120
320 Guntis Šīmanis 1306 Z/s "Modras" V261 VB2 04:41 120
321 Jānis Kopmanis 1223 V262 VB3 04:42 119
322 Kaspars Vingris 1312 V263 VB2 04:43 119
323 Dāvis Poliņš 1270 V264 VB2 04:44 118
324 Zane Bulāne 1031 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S60 SB2 04:45 157
325 Toms Pastars 1222 30draugi.lv / VSK Noskrien V265 VB2 04:45 118
326 Karl Jõumees 77 V266 VLJ 04:45 118
327 Ojārs Rudzītis 1343 V267 VB3 04:46 117
328 Juris Zariņš 1263 Ozons V268 VB4 04:46 117
329 Kristīna Ceika 199 Nūjo ar vēju S61 SL2 04:48 155
330 Jānis Kopmanis 1118 LSC V269 VB3 04:48 117
331 Oskars Andersons 167 V270 VL3 04:48 117
332 Kristīne Bagucka 1159 SK Katrīna S62 SB2 04:49 155
333 Jānis Deksnis 1296 Swedbank V271 VB2 04:49 116
334 Indra Kļaviņa 1166 S63 SB2 04:51 154
335 Aiga Vīdmane 1244 S64 SB3 04:52 153
336 Evita Baltiņa 19 S65 SL2 04:52 153
337 Helmuts Eriņš 1114 Swedbank V272 VB2 04:53 115
338 Kristaps Heinsbergs 1025 MMA Jūrmala V273 VBJ 04:53 115
339 Vitālijs Muzika 34 VSK Noskrien V274 VL3 04:53 115
340 Māra Pucena 1070 S66 SB2 04:54 152
341 Santa Birģele 1151 S67 SBJ 04:54 152
342 Dmitrijs Ļisicins 6010 Garmin V275 VB2 04:54 114
343 Alla Radžabova-Cinovska 1071 Maratona klubs S68 SB3 04:55 152
344 Inese Bērziņa 1176 S69 SB3 04:55 152
345 Vineta Pētersone 8 VSK Noskrien S70 SL2 04:55 152
346 Uģis Inka 1081 VSK Noskrien V276 VB3 04:55 114
347 Marta Lapiņa 1111 S71 SB2 04:56 151
348 Inese Sirmā 212 S72 SL3 04:56 151
349 Andis Abele 1341 Ābeles V277 VB2 04:56 114
350 Danila Seluto 35 Exigen Services Latvia #optimized4running V278 VL2 04:56 114
351 Lelde Broka 1074 VSK Noskrien Vāveres S73 SB2 04:57 151
352 Ieva Pūce 1309 VSK Noskrien S74 SB3 04:57 151
353 Arvīds Pelēcis 1023 V279 VBJ 04:57 113
354 Zane Timma 1242 S75 SB2 04:58 150
355 Inese Gulbe 1101 DNB banka S76 SB2 04:58 150
356 Oksana Juvčenko 1251 S77 SB2 04:58 150
357 Vitālijs Jakovļevs 18 www.endo.lv V280 VL2 04:58 113
358 Simona Ozola-Ozoliņa 1086 S78 SB2 04:59 149
359 Dace Podkalne 1099 VSK Noskrien S79 SB2 04:59 149
360 Toms Kalniņš 1175 V281 VB2 04:59 112
361 Viktors Suborins 50 Carnikavas sporta centrs V282 VL4 04:59 112
362 Baiba Zāle 152 Koksinels S80 SL2 05:00 149
363 Juris Līpacis 1019 V283 VB3 05:00 112
364 Māris Lūsis 1186 VSK Noskrien V284 VB2 05:01 112
365 Juris Rocēns 1321 VSK Noskrien V285 VB3 05:01 112
366 Atis Rektiņš 1254 VSK Noskrien V286 VB2 05:02 111
367 Viesturs Puriņš 1262 V287 VB3 05:02 111
368 Antons Trofimovs 6012 Garmin V288 VB2 05:03 111
369 Āris Peičs 6030 Evolution Gaming V289 VB2 05:03 111
370 Andis Rinkevics 6026 Mārdža V290 VB2 05:03 111
371 Zane Vanaga 27 VSK Noskrien S81 SL2 05:04 147
372 Benita Ločmele 44 Nūjo ar vēju S82 SL4 05:05 147
373 Ingars Šakalis 1130 V291 VB2 05:05 110
374 Māris Avotiņš 5011 V292 VL3 05:05 110
375 Laura Lasmane 6021 S83 SB2 05:06 146
376 Aija Melezere 69 S84 SL2 05:09 145
377 Andris Segliņš 1094 Segliņa Sporta Skola V293 VB2 05:09 109
378 Māris Penkulis 1288 V294 VB4 05:09 109
379 Anete Danelsone 1167 Purva Kurmji S85 SB2 05:10 144
380 Laura Stūrīte 126 Brīvsolis S86 SL2 05:10 144
381 Vivita Ruņģe 120 Nūjo ar vēju S87 SL3 05:10 144
382 Kārlis Igals 1100 memais.com V295 VB2 05:10 108
383 Mārtiņš Vilemsons 174 VSK Noskrien V296 VL2 05:10 108
384 Gunita Kodoliņa 1156 S88 SB2 05:11 144
385 Gatis Bērziņš 96 VSK Noskrien V297 VL2 05:12 108
386 Sandra Rocēna 1320 Skrienu priekam! S89 SB3 05:14 142
387 Mārtiņš Puriņš 1017 V298 VB2 05:14 107
388 Santa Japeniņa 1043 S90 SBJ 05:15 142
389 Gunda Plūmane 62 Pēdu nav S91 SL3 05:15 142
390 Anna Katkeviča 1271 S92 SB2 05:16 141
391 Agnese Meikšāne 1006 Mana mīļākā komanda S93 SB2 05:16 141
392 Linda Freidenfelde 149 VSK Noskrien S94 SL2 05:16 141
393 Dainis Driņķis 1146 V299 VB3 05:16 106
394 Vija Olte 1065 S95 SB2 05:17 141
395 Didzis Sprūds 1182 DNB banka V300 VB2 05:17 106
396 Andres Serrano 1188 Kick Ass V301 VB3 05:18 106
397 Juris Batars 41 VSK Noskrien V302 VL4 05:18 106
398 Andris Rozenbergs 6017 SK Sigulda V303 VB2 05:19 105
399 Egita Uzule 1172 Saldus Boksa klubs S96 SB3 05:20 140
400 Aiga Rozenberga 113 SK Sigulda S97 SL2 05:20 140
401 Antra Lukševica 54 VSK Noskrien S98 SL2 05:21 139
402 Iveta Kudrjavceva 1044 S99 SB4 05:22 139
403 Jānis Straukmanis 47 VSK Noskrien V304 VL2 05:22 104
404 Aivars Lapa 1233 Autostarts.lv V305 VB3 05:23 104
405 Gunda Kleinberga-Karsa 1339 Mammadaba S100 SB3 05:24 138
406 Gatis Šīmanis 1138 DNB banka V306 VB2 05:24 104
407 Valdis Prauliņš 1228 Ciekurkalna Road Runners V307 VB3 05:24 104
408 Inga Blese 1277 S101 SB3 05:25 138
409 Monta Kiršteina 33 S102 SL2 05:26 137
410 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene S103 SL2 05:26 137
411 Intars Vēberis 1096 V308 VB2 05:26 103
412 Edgars Balunovs 147 VSK Noskrien V309 VL2 05:26 103
413 Agnija Zizlāne 1103 S104 SB2 05:27 137
414 Evija Līviņa 1266 DNB banka S105 SB2 05:28 136
415 Artūrs Pielēns-Pelēns 6020 Lattelecom V310 VB2 05:28 102
416 Matīss Kūla 1344 V311 VB2 05:28 102
417 Inga Vate 1298 Individuāli S106 SB3 05:29 136
418 Ģirts Goško 6034 Piedzīvojumu meklētāji V312 VB2 05:29 102
419 Aija Kandele 6022 Swedbank S107 SB2 05:30 135
420 Marita Lapa 1232 Autostarts.lv S108 SB3 05:32 135
421 Silvija Penkule 1287 S109 SB4 05:33 134
422 Artūrs Miksons 6008 V313 VB2 05:33 101
423 Dana Zandersone 1315 Swedbank S110 SB2 05:35 133
424 Agnese Bahmane 110 VSK Noskrien S111 SL2 05:35 133
425 Marts Kalniņš 1221 Vidzemes Būvserviss V314 VB3 05:35 100
426 Anita Barbane 1127 Nūjo priekam S112 SB3 05:36 133
427 Konstantīns Biktimirovs 1093 VSK Noskrien V315 VBJ 05:36 100
428 Daiga Kļaviņa 1293 Nūjo vesels S113 SB3 05:37 133
429 Sandris Kuzmickis 1248 Kuldīga V316 VB2 05:37 100
430 Aivars Veiss 192 VSK Noskrien V317 VL4 05:37 100
431 Daiga Greiškāne 1060 VSK Noskrien S114 SB3 05:38 132
432 Līga Pakalna 1047 Krokus / VSK Noskrien S115 SBJ 05:38 132
433 Aija Kļaviņa 14 VSK Noskrien S116 SL2 05:39 132
434 Artūrs Naudiņš 1139 DNB banka V318 VB2 05:39 99
435 Juris Brēdiķis 1295 Maratona Klubs V319 VB3 05:39 99
436 Evija Šveca 1256 S117 SB3 05:40 131
437 Uldis Benhens 1036 Engures sportam / Lyngson V320 VB3 05:40 99
438 Linda Vildava 1106 S118 SBJ 05:41 131
439 Regnārs Valciņš 1189 V321 VB3 05:42 98
440 Artūrs Jermolovs 210 VSK Noskrien V322 VL2 05:42 98
441 Kitija Brizga 1314 Patria team S119 SBJ 05:43 130
442 Jānis Pērkons 1052 Exigen Services Latvia #optimized4running V323 VB3 05:43 98
443 Guna Ķirse 1038 S120 SB2 05:44 130
444 Gaida Ķerve 64 Nūjo ar vēju S121 SL4 05:44 130
445 Jānis Eimuss 1141 Lattelecom V324 VB3 05:44 98
446 Aija Dzeņkovska 1014 S122 SB3 05:49 128
447 Aija Orniņa 1009 S123 SB3 05:49 128
448 Andrejs Macņevs 1285 V325 VB2 05:49 96
449 Aleksandrs Moskaļiks 1255 V326 VB2 05:49 96
450 Ivars Broničs 1204 V327 VB2 05:50 96
451 Mārtiņš Kuikulītis 1237 V328 VB2 05:50 96
452 Kārlis Garokalns 6031 V329 VB2 05:50 96
453 Edmons Gruduls 189 V330 VL2 05:50 96
454 Aigars Žodziņš 5006 V331 VL3 05:51 96
455 Lauma Bite 135 VSK Noskrien S124 SL2 05:53 127
456 Andis Bērziņš 1278 V332 VB3 05:53 95
457 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team V333 VB3 05:53 95
458 Jānis Dille 1174 V334 VB2 05:54 95
459 Katrīna Idoux 1330 S125 SB2 05:55 126
460 Iveta Radiņa-Liepkaula 5017 S126 SL3 05:55 126
461 Zane Bernāte 1216 TRXCēsis S127 SB2 05:57 125
462 Randa Misāne 5007 S128 SL2 05:59 125
463 Daniel Doucette 6033 V335 VB2 05:59 94
464 Deena Thompson 6024 S129 SB2 06:00 124
465 Santa Roze 53 VSK Noskrien / Divplākšņi S130 SL3 06:04 123
466 Marta Bērze 6018 S131 SB2 06:05 122
467 Līga Linuža 105 S132 SLJ 06:05 122
468 Gatis Šķietnieks 168 V336 VL2 06:05 92
469 Inta Amoliņa 1307 VSK Noskrien S133 SB4 06:06 122
470 Andris Rosickis 1203 V337 VB3 06:06 92
471 Ilze Palmbaha 6029 S134 SB3 06:07 122
472 Indars Melzobs 1303 VSK Noskrien V338 VB2 06:07 92
473 Liene Bērze 5005 S135 SL2 06:09 121
474 Guntars Kosts 84 V339 VL2 06:10 91
475 Ewart Ten Brink 5008 V340 VL2 06:10 91
476 Līga Vībure 29 S136 SL2 06:11 120
477 Mārtiņš Dimiters 1257 SK ASI V341 VB4 06:12 90
478 Zinta Elksne 1158 S137 SB2 06:13 120
479 Inga Zāle 6003 Nūjo ar vēju S138 SB4 06:13 120
480 Uģis Joksts 1183 LTV V342 VB3 06:13 90
481 Aiva Liepiņa 1304 S139 SB2 06:14 120
482 Eva Puriņa 1284 S140 SB2 06:17 119
483 Lāsma Āboliņa 32 VSK Noskrien S141 SL3 06:19 118
484 Uģis Gauja 1292 SK Katrīna V343 VB3 06:20 88
485 Daiga Piebalga 1010 VSK Noskrien S142 SB3 06:21 117
486 Raisa Marčinkus 1196 S/K Ozolnieki S143 SB4 06:23 117
487 Laura Balandiņa 1192 SK Katrīna S144 SBJ 06:24 116
488 Ainārs Zizlāns 1124 V344 VB3 06:24 88
489 Santa Cine 1087 Swedbank S145 SB2 06:25 116
490 Jānis Marčinkus 95 S/K Ozolnieki V345 VL4 06:25 87
491 Ilze Pelēce 1308 VSK Noskrien S146 SB3 06:26 116
492 Iveta Gasiņa 1261 Salaspils Zīriņi S147 SB3 06:29 115
493 Vizbulīte Celmiņa 169 VSK Noskrien S148 SL3 06:29 115
494 Rimvydas Lukšta 1258 Nūjo ar vėju V346 VB2 06:31 86
495 Aldis Bērziņš 195 Tukums V347 VL4 06:31 86
496 Marita Ozoliņa 1148 Nūjo priekam S149 SB2 06:32 114
497 Jolanta Romanova 1085 VSK Noskrien S150 SB3 06:35 113
498 Līga Laganovska 1045 AD Fitness S151 SB3 06:39 112
499 Līga Rukšāne 117 Mana mīļākā komanda S152 SL2 06:41 111
500 Dzintars Laganovskis 31 AD Fitness V348 VL3 06:47 83
501 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda V349 VL2 06:52 82
502 Luize Raga 1194 S153 SB2 06:54 108
503 Laura Vēze 1041 S154 SB2 06:56 107
504 Indra Štalte 1128 S155 SB4 07:00 106
505 Daiga Holma 1132 S156 SB4 07:08 104
506 Līga Zariņa 1264 Ozons S157 SB4 07:09 104
507 Jaan Vehlmann 11 JK Hermes V350 VL4 07:09 78
508 Aira Loite 1283 S158 SB3 07:10 104
509 Alīna Jakovicka 5003 S159 SL2 07:22 101
510 Maija Sulojeva 5002 S160 SL3 07:26 100
511 Zinta Zīverte 1269 Nūjo vesels S161 SB3 07:59 93
512 Albīna Kalenda 1334 nūjo vesels S162 SB4 08:09 91