Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 189 SiS LAT 1:54:47 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:51 1000 271 1271
2 Gints Lūsis 143 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:01:12 VL2 1 V2 +06:25 +00:00 00:48 947 288 1235
3 Andrejs Jesko 182 Veikals 42km 2:02:56 VL2 2 V3 +08:09 +01:44 01:00 934 230 1164
4 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 2:07:01 VL2 3 V4 +12:14 +05:49 00:57 904 242 1146
5 Jakub Halama 204 KVS Šumperk 2:11:06 VL2 4 V5 +16:19 +09:54 01:13 876 189 1065
6 Didzis Glušņevs 56 Sk.Biksti 2:11:26 VL2 5 V6 +16:39 +10:14 01:00 873 230 1103
7 Gunārs Ķeģis 181 VSK Noskrien 2:12:23 VL3 1 V7 +17:36 +00:00 01:16 867 182 1049
8 Mārtiņš Auziņš 131 Brīvsolis 2:13:28 VL2 6 V8 +18:41 +12:16 01:00 860 230 1090
9 Artis Krievāns 153 Pēdu nav 2:15:03 VL3 2 V9 +20:16 +02:40 01:12 850 192 1042
10 Andis Rumbenieks 132 VVK 2:16:57 VL2 7 V10 +22:10 +15:45 01:27 838 159 997
11 Raivis Reinfelds 142 VUGD 2:19:12 VL2 8 V11 +24:25 +18:00 00:51 825 271 1096
12 Juris Gudēvics-Liepiņš 85 VSK Noskrien 2:19:49 VL2 9 V12 +25:02 +18:37 01:01 821 226 1047
13 Rihards Volfs 69 RajA 2:23:02 VL2 10 V13 +28:15 +21:50 01:01 802 226 1028
14 Oskars Cimermanis 6 Riga Ironman Team 2:23:06 VL2 11 V14 +28:19 +21:54 01:20 802 173 975
15 Andris Sprūds 111 VSK Noskrien 2:23:34 VL2 12 V15 +28:47 +22:22 01:09 800 200 1000
16 Aigars Lūsis 144 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 2:24:19 VL4 1 V16 +29:32 +00:00 01:11 795 194 989
17 Juris Šehtels 5028 Ādaži 2:26:18 VL3 3 V17 +31:31 +13:55 01:11 785 194 979
18 Mārtiņš Dīcis 138 VSK Noskrien 2:27:19 VL2 13 V18 +32:32 +26:07 01:17 779 179 958
19 Mārtiņš Fārenhorsts 145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:28:22 VL2 14 V19 +33:35 +27:10 00:57 774 242 1016
20 Kaspars Stukuls 213 2:28:27 VL2 15 V20 +33:40 +27:15 01:28 773 157 930
21 Kristīne Kuzņecova 148 2:29:26 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:21 1000 219 1219
22 Matīss Haritonovs 176 2:30:07 VL2 16 V21 +35:20 +28:55 01:07 765 206 971
23 Jose Antonio Garcia Ruiz 67 CLUB ATLETISMO ALBOLOTE 2:30:23 VL3 4 V22 +35:36 +18:00 01:13 763 189 952
24 Aigars Bundzinieks 118 2:30:24 VL3 5 V23 +35:37 +18:01 01:15 763 184 947
25 Jānis Vītiņš 39 VSK Noskrien 2:31:03 VL2 17 V24 +36:16 +29:51 01:01 760 226 986
26 Ruslans Šuļga 191 Maratona klubs-Liepāja 2:31:45 VL2 18 V25 +36:58 +30:33 01:20 756 173 929
27 Normunds Bremze 60 izturība 2:32:03 VL3 6 V26 +37:16 +19:40 01:12 755 192 947
28 Mārtiņš Puriņš 141 Siguldas izlase / Isostar 2:32:27 VL2 19 V27 +37:40 +31:15 01:03 753 219 972
29 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis 2:32:28 VL3 7 V28 +37:41 +20:05 01:17 753 179 932
30 Laura Čakle 31 Moller Auto Ventspils/SIS 2:32:36 SL2 2 S2 +03:10 +03:10 01:04 979 277 1256
31 Sergejs Maslobojevs 163 2:34:39 VL2 20 V29 +39:52 +33:27 01:32 742 150 892
32 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 2:35:08 VL3 8 V30 +40:21 +22:45 01:02 740 223 963
33 Juris Jansons 211 Swedbank 2:36:34 VL3 9 V31 +41:47 +24:11 01:19 733 175 908
34 Pēteris Stepiņš 205 Swedbank 2:36:35 VL2 21 V32 +41:48 +35:23 01:17 733 179 912
35 Irīna Štūla-Pankoka 216 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:36:56 SL2 3 S3 +07:30 +07:30 01:02 952 285 1237
36 Hugo Jakobi 5027 2:37:08 VL2 22 V33 +42:21 +35:56 01:29 730 155 885
37 Artis Pūcītis 127 2:38:25 VL2 23 V34 +43:38 +37:13 01:16 725 182 907
38 Reinis Skorovs 79 VSK Noskrien 2:38:27 VLJ 2 V35 +43:40 +43:40 01:16 724 182 906
39 Salvis Brasavs 78 2:38:31 VL3 10 V36 +43:44 +26:08 01:06 724 209 933
40 Toms Komass 74 Freelanceri 2:38:33 VL2 24 V37 +43:46 +37:21 01:30 724 153 877
41 Viviana Kirilova 15 SiS LAT 2:38:39 SL3 1 S4 +09:13 +00:00 01:26 942 206 1148
42 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien 2:38:51 VLJ 3 V38 +44:04 +44:04 01:14 723 186 909
43 Jānis Actiņš 55 VSK Noskrien/LSC 2:38:55 VL3 11 V39 +44:08 +26:32 01:26 722 160 882
44 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club 2:38:59 VL2 25 V40 +44:12 +37:47 00:52 722 265 987
45 Uldis Kirtovskis 186 Izturība 2:40:37 VL3 12 V41 +45:50 +28:14 01:35 715 145 860
46 Janos Kozma 158 2:40:56 VL2 26 V42 +46:09 +39:44 01:51 713 124 837
47 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils/SIS 2:41:16 VL2 27 V43 +46:29 +40:04 01:19 712 175 887
48 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda 2:41:26 VL2 28 V44 +46:39 +40:14 01:37 711 142 853
49 Jānis Puida 172 SSK Bebra 2:41:52 VL2 29 V45 +47:05 +40:40 00:52 709 265 974
50 Ainārs Gudēvics 114 1188.lv / Lattelecom 2:42:18 VL2 30 V46 +47:31 +41:06 01:13 707 189 896
51 Ainārs Brahmanis 196 SK Katrīna 2:42:20 VL3 13 V47 +47:33 +29:57 01:27 707 159 866
52 Māris Sardiko 58 2:42:40 VL2 31 V48 +47:53 +41:28 01:06 706 209 915
53 Jānis Cīmurs 84 Cīmurēni 2:43:18 VL2 32 V49 +48:31 +42:06 01:08 703 203 906
54 Toms Kaufmanis 150 Maratona klubs 2:44:11 VLJ 4 V50 +49:24 +49:24 01:40 699 138 837
55 Jānis Mūrnieks 207 2:44:44 VL2 33 V51 +49:57 +43:32 01:17 697 179 876
56 Dzintars Rērihs 22 VSK Noskrien Rieksti 2:45:15 VL2 34 V52 +50:28 +44:03 01:09 695 200 895
57 Anete Švilpe 152 VSK Noskrien Vāveres 2:45:21 SLJ 1 S5 +15:55 +00:00 01:24 904 211 1115
58 Guntis Šmaukstelis 73 Līgas draugi 2:45:39 VL2 35 V53 +50:52 +44:27 01:37 693 142 835
59 Mārcis Bratka 194 Dunte 96 Pro Racing 2:46:10 VL2 36 V54 +51:23 +44:58 01:25 691 162 853
60 Edijs Vilnis 5026 VSK Noskrien 2:46:14 VL3 14 V55 +51:27 +33:51 01:38 690 141 831
61 Natālija Rižka 5024 2:48:11 SL2 4 S6 +18:45 +18:45 01:39 889 179 1068
62 Ivars Sedlenieks 5020 TRX Cesis 2:48:34 VL4 2 V56 +53:47 +24:15 01:36 681 144 825
63 Valentīns Ščedrovs 45 Supercompensation 2:49:09 VL2 37 V57 +54:22 +47:57 01:12 679 192 871
64 Gintars Bremšmits 5030 Fizkultūras nora 2:49:32 VL2 38 V58 +54:45 +48:20 01:22 677 168 845
65 Viesturs Zimackis 62 2:49:51 VL2 39 V59 +55:04 +48:39 01:43 676 134 810
66 Andris Bāliņš 81 VSK Noskrien 2:50:00 VL2 40 V60 +55:13 +48:48 01:09 675 200 875
67 Andris Leja 168 Ziemeļkurzeme OK 2:51:03 VL3 15 V61 +56:16 +38:40 01:37 671 142 813
68 Vilnis Frišfelds 137 PAIC 2:51:11 VL3 16 V62 +56:24 +38:48 01:38 671 141 812
69 Andris Drešmanis 108 DzSK "Lokomotīve" 2:51:35 VL3 17 V63 +56:48 +39:12 01:41 669 137 806
70 Māris Stumbris 165 2:51:59 VL2 41 V64 +57:12 +50:47 01:47 667 129 796
71 Sergejs Kolosovs 82 2:52:00 VL2 42 V65 +57:13 +50:48 01:21 667 170 837
72 Gusts Fokerots 169 Vientuļais Vilks 2:52:46 VL2 43 V66 +57:59 +51:34 01:25 664 162 826
73 Vladeks Alševskis 160 VSK 2:52:57 VL2 44 V67 +58:10 +51:45 01:39 664 139 803
74 Arūnas Dubinskas 154 Šviesos Kariai 2:53:06 VL3 18 V68 +58:19 +40:43 01:53 663 122 785
75 Ritvars Kalniņš 149 KRONUS 2:53:16 VL3 19 V69 +58:29 +40:53 01:40 662 138 800
76 Dzintars Petrovs 134 Rīgas satiksme 2:53:22 VL3 20 V70 +58:35 +40:59 01:59 662 116 778
77 Danila Seluto 42 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:53:37 VL2 45 V71 +58:50 +52:25 01:22 661 168 829
78 Armands Lunts 14 VSK Noskrien 2:54:05 VL3 21 V72 +59:18 +41:42 01:45 659 131 790
79 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 2:54:10 SL3 2 S7 +24:44 +15:31 01:34 858 188 1046
80 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca 2:54:22 VL2 46 V73 +59:35 +53:10 01:18 658 177 835
81 Vitālijs Muzika 41 VSK Noskrien 2:54:29 VL3 22 V74 +59:42 +42:06 01:29 658 155 813
82 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien 2:54:58 VL3 23 V75 +1:00:11 +42:35 01:37 656 142 798
83 Ģirts Bulāns 30 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:55:03 VL2 47 V76 +1:00:16 +53:51 01:17 656 179 835
84 Miks Pētersons 86 Nordi Furniture 2:55:30 VL2 48 V77 +1:00:43 +54:18 01:51 654 124 778
85 Aivars Vilks 151 2:56:09 VLJ 5 V78 +1:01:22 +1:01:22 01:23 652 166 818
86 Vitālijs Petuhovs 200 SSK Bebra 2:56:17 VL2 49 V79 +1:01:30 +55:05 01:39 651 139 790
87 Armands Rabovičs 59 Liepāja 2:56:23 VL2 50 V80 +1:01:36 +55:11 01:32 651 150 801
88 Agris Rusmanis 202 JFX Sports 2:56:27 VL2 51 V81 +1:01:40 +55:15 01:44 651 133 784
89 Uldis Pormeisters 87 Ātrās ļipas/VSK 2:56:40 VL2 52 V82 +1:01:53 +55:28 01:08 650 203 853
90 Meelis Kukk 215 SK Jõulu 2:56:49 VL4 3 V83 +1:02:02 +32:30 01:25 649 162 811
91 Arvīds Germovs 53 2:56:52 VL3 24 V84 +1:02:05 +44:29 01:38 649 141 790
92 Linda Beldava 29 VSK Noskrien Vāveres 2:58:04 SL2 5 S8 +28:38 +28:38 01:34 839 188 1027
93 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 2:58:25 VL2 53 V85 +1:03:38 +57:13 01:23 643 166 809
94 Mārtiņš Allers 203 2:58:28 VL3 25 V86 +1:03:41 +46:05 01:43 643 134 777
95 Ainārs Kumpiņš 34 PaBaso.lv 2:58:31 VL2 54 V87 +1:03:44 +57:19 01:24 643 164 807
96 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien 2:59:33 SL3 3 S9 +30:07 +20:54 01:31 832 195 1027
97 Edmunds Gržibovskis 26 VSK Noskrien 2:59:47 VL3 26 V88 +1:05:00 +47:24 01:35 638 145 783
98 Uģis Holsts 103 PURVA BRIDĒJS 2:59:49 VL3 27 V89 +1:05:02 +47:26 01:09 638 200 838
99 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien 3:00:15 VL4 4 V90 +1:05:28 +35:56 01:27 637 159 796
100 Mārtiņš Vilemsons 164 VSK Noskrien 3:00:40 VL2 55 V91 +1:05:53 +59:28 01:53 635 122 757
101 Andris Jonelis 221 Maratona klubs / CRAMO 3:01:08 VL2 56 V92 +1:06:21 +59:56 01:24 634 164 798
102 Magnus Zalsters 80 3:02:04 VL2 57 V93 +1:07:17 +1:00:52 01:49 630 127 757
103 Kaspars Jurāns 175 3:02:05 VL2 58 V94 +1:07:18 +1:00:53 01:48 630 128 758
104 Kristaps Kudlāns 174 3:02:05 VL2 59 V95 +1:07:18 +1:00:53 01:47 630 129 759
105 Jānis Pugačs 188 Vēl pa aliņam? 3:02:14 VL2 60 V96 +1:07:27 +1:01:02 01:29 630 155 785
106 Marta Zumberga 140 Siguldas izlase / Isostar 3:02:17 SL2 6 S10 +32:51 +32:51 01:09 820 257 1077
107 Andris Limanāns 65 SK Biksti 3:02:19 VL2 61 V97 +1:07:32 +1:01:07 01:13 630 189 819
108 Evija Vate 97 Engures Sportam 3:02:34 SL2 7 S11 +33:08 +33:08 01:13 819 242 1061
109 Aivis Reinholds 27 3:03:23 VL3 28 V98 +1:08:36 +51:00 01:44 626 133 759
110 Rasa Grāvīte 36 3:03:25 SLJ 2 S12 +33:59 +18:04 01:57 815 151 966
111 Madara Apsalone 220 3:03:28 SL2 8 S13 +34:02 +34:02 01:35 814 186 1000
112 Edgars Ezers 106 3:04:05 VL2 62 V99 +1:09:18 +1:02:53 01:11 624 194 818
113 Aigars Beks 90 Mammut LAT 3:04:10 VL3 29 V100 +1:09:23 +51:47 01:40 623 138 761
114 Jānis Bogdanovs 185 Valmiera 3:04:43 VL3 30 V101 +1:09:56 +52:20 01:35 621 145 766
115 Sandis Rudzītis 5025 3:04:51 VL3 31 V102 +1:10:04 +52:28 01:39 621 139 760
116 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils/SIS 3:05:00 SL3 4 S14 +35:34 +26:21 01:36 808 184 992
117 Oskars Martuzāns 88 3:05:20 VL2 63 V103 +1:10:33 +1:04:08 01:53 619 122 741
118 Ainārs Grīnvalds 92 Mammadaba 3:05:27 VL3 32 V104 +1:10:40 +53:04 01:54 619 121 740
119 Denis Aļeksejevs 157 "Vellapēda" 3:06:35 VL2 64 V105 +1:11:48 +1:05:23 01:33 615 148 763
120 Māris Veliks 195 TRX CĒSIS 3:06:45 VL3 33 V106 +1:11:58 +54:22 01:55 615 120 735
121 Jānis Butkēvičus 112 3:07:50 VL2 65 V107 +1:13:03 +1:06:38 01:44 611 133 744
122 Rodrigo Treijers 70 Virsotne/Marmot 3:08:58 VL3 34 V108 +1:14:11 +56:35 01:24 607 164 771
123 Mareks Tumašs 76 Spararats/Galeo Consulting 3:09:23 VL3 35 V109 +1:14:36 +57:00 01:29 606 155 761
124 Mārcis Bokmanis 133 DNB banka 3:09:34 VL2 66 V110 +1:14:47 +1:08:22 01:07 606 206 812
125 Andris Jansons 96 VSK Noskrien 3:10:11 VL4 5 V111 +1:15:24 +45:52 01:30 604 153 757
126 Sintija Arbidāne 193 3:10:52 SL2 9 S15 +41:26 +41:26 02:10 783 136 919
127 Aino Gošs 21 Maratona klubs 3:11:00 VL3 36 V112 +1:16:13 +58:37 01:09 601 200 801
128 Ģirts Kaļķis 5021 Vecā Milicija 3:11:08 VL3 37 V113 +1:16:21 +58:45 02:01 601 114 715
129 Mārtiņš Ozoliņš 159 Riga Adventure Team 3:11:08 VL2 67 V114 +1:16:21 +1:09:56 01:55 601 120 721
130 Anastasija Vasko 35 3:11:56 SL2 10 S16 +42:30 +42:30 01:42 779 174 953
131 Aļģirts Valužis 161 Priekules veloklubs 3:11:58 VL3 38 V115 +1:17:11 +59:35 01:50 598 125 723
132 Didzis Videmanis 115 1188.lv / Mežsusuri 3:12:08 VL2 68 V116 +1:17:21 +1:10:56 01:40 597 138 735
133 Māris Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri 3:12:29 VL2 69 V117 +1:17:42 +1:11:17 01:34 596 147 743
134 Aija Linē 187 VSK Noskrien 3:12:46 SL3 5 S17 +43:20 +34:07 01:55 775 154 929
135 Artis Līcītis 9 VSK Noskrien 3:12:57 VL2 70 V118 +1:18:10 +1:11:45 01:48 595 128 723
136 Sanita Ivanova 105 3:13:40 SL2 11 S18 +44:14 +44:14 01:44 772 170 942
137 Ēriks Dovnarovičs 102 VSK Noskrien / Divplākšņi 3:13:52 VL2 71 V119 +1:19:05 +1:12:40 01:33 592 148 740
138 Laura Stūrīte 136 Brīvsolis 3:14:15 SL2 12 S19 +44:49 +44:49 01:35 769 186 955
139 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:14:23 VL2 72 V120 +1:19:36 +1:13:11 01:58 590 117 707
140 Agris Buzēns 206 3:14:40 VL2 73 V121 +1:19:53 +1:13:28 01:09 590 200 790
141 Harijs Meiers 199 OKZK 3:15:23 VL3 39 V122 +1:20:36 +1:03:00 01:52 587 123 710
142 Juris Černadjevs 173 3:15:25 VL3 40 V123 +1:20:38 +1:03:02 01:34 587 147 734
143 Inta Cīmure 61 cīmurēni 3:16:33 SL2 13 S20 +47:07 +47:07 01:28 760 201 961
144 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien 3:16:36 SL2 14 S21 +47:10 +47:10 01:33 760 190 950
145 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis 3:16:48 VL2 74 V124 +1:22:01 +1:15:36 01:40 583 138 721
146 Gunta Neija 46 VSK Noskrien 3:16:55 SL2 15 S22 +47:29 +47:29 01:37 759 182 941
147 Jānis Marčinkus 104 S/K Ozolnieki 3:17:36 VL4 6 V125 +1:22:49 +53:17 02:12 581 105 686
148 Oskars Andersons 179 3:17:36 VL3 41 V126 +1:22:49 +1:05:13 01:52 581 123 704
149 Māris Pankoks 217 Liepājas Vieglatlētikas klubs 3:17:58 VL3 42 V127 +1:23:11 +1:05:35 01:23 580 166 746
150 Austris Vasiļevskis 43 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:18:13 VL2 75 V128 +1:23:26 +1:17:01 01:57 579 118 697
151 Natālija Treulande 66 3:19:03 SL2 16 S23 +49:37 +49:37 01:55 751 154 905
152 Aigars Kokins 95 3:19:10 VL2 76 V129 +1:24:23 +1:17:58 01:23 576 166 742
153 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:19:50 SL2 17 S24 +50:24 +50:24 01:30 748 197 945
154 Krišjānis Neijs 47 VSK Noskrien 3:20:16 VL2 77 V130 +1:25:29 +1:19:04 01:39 573 139 712
155 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda 3:20:22 VL2 78 V131 +1:25:35 +1:19:10 00:52 573 265 838
156 Guntars Siliņš 147 Krokus 3:21:20 VL3 43 V132 +1:26:33 +1:08:57 01:29 570 155 725
157 Artūrs Bernovskis 28 Mailigen 3:22:04 VL2 79 V133 +1:27:17 +1:20:52 01:54 568 121 689
158 Dzintars Dūdiņš 83 Siguldas izlase 3:22:47 VL3 44 V134 +1:28:00 +1:10:24 01:20 566 173 739
159 Dainis Kauliņš 5018 LSC 3:23:04 VL4 7 V135 +1:28:17 +58:45 01:56 565 119 684
160 Nauris Pļaviņš 125 3:24:59 VL2 80 V136 +1:30:12 +1:23:47 02:00 560 115 675
161 Sandis Radziņš 52 3:25:57 VLJ 6 V137 +1:31:10 +1:31:10 01:55 557 120 677
162 Aija Rogāle 146 Krokus 3:26:31 SL3 6 S25 +57:05 +47:52 02:11 724 135 859
163 Mārtiņš Malzubris 5032 Zubru trieciens 3:26:35 VL2 81 V138 +1:31:48 +1:25:23 01:55 556 120 676
164 Līga Vībure 37 3:27:02 SL2 18 S26 +57:36 +57:36 01:39 722 179 901
165 Aivars Lapa 155 Autostarts.lv 3:27:47 VL3 45 V139 +1:33:00 +1:15:24 02:02 552 113 665
166 Marita Lapa 156 Autostarts.lv 3:28:05 SL3 7 S27 +58:39 +49:26 01:45 718 169 887
167 Kaspars Purmalietis 23 Autolevi - auto nomas tīkls 3:28:21 VL2 82 V140 +1:33:34 +1:27:09 02:02 551 113 664
168 Ģirts Goško 54 Piedzīvojumu meklētāji 3:28:51 VL2 83 V141 +1:34:04 +1:27:39 02:08 550 108 658
169 Artūrs Ketlers 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:29:17 VLJ 7 V142 +1:34:30 +1:34:30 01:03 548 219 767
170 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien 3:30:30 VL3 46 V143 +1:35:43 +1:18:07 01:44 545 133 678
171 Gunda Plūmane 72 Pēdu nav 3:30:42 SL3 8 S28 +1:01:16 +52:03 02:09 709 137 846
172 Dāvis Poliņš 5019 VSK Noskrien 3:30:42 VL2 84 V144 +1:35:55 +1:29:30 01:16 545 182 727
173 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda 3:30:52 SL2 19 S29 +1:01:26 +1:01:26 01:39 709 179 888
174 Armands Klotiņš 201 3:31:29 VL3 47 V145 +1:36:42 +1:19:06 01:27 543 159 702
175 Didzis Gasiņš 24 Salaspils Zīriņi 3:31:37 VL3 48 V146 +1:36:50 +1:19:14 01:34 542 147 689
176 Heiki Prants 129 Võru Suusaklubi 3:32:03 VL3 49 V147 +1:37:16 +1:19:40 01:46 541 130 671
177 Raitis Maurāns 139 Ieķērušies 3:32:25 VL2 85 V148 +1:37:38 +1:31:13 01:16 540 182 722
178 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda 3:33:43 SL2 20 S30 +1:04:17 +1:04:17 02:13 699 133 832
179 Aivars Veiss 8 VSK Noskrien 3:34:29 VL4 8 V149 +1:39:42 +1:10:10 02:13 535 104 639
180 Līga Linuža 113 3:35:19 SLJ 3 S31 +1:05:53 +49:58 01:40 694 177 871
181 Rinalds Zeltiņš 5031 KMKVP 3:35:43 VL3 50 V150 +1:40:56 +1:23:20 01:54 532 121 653
182 Andris Melnis 49 VSK Noskrien 3:35:52 VL2 86 V151 +1:41:05 +1:34:40 01:47 532 129 661
183 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda 3:35:54 VL2 87 V152 +1:41:07 +1:34:42 02:21 532 98 630
184 Andulis Šmidlers 208 VSK Noskrien / LSC 3:37:14 VL3 51 V153 +1:42:27 +1:24:51 02:01 528 114 642
185 Edgars Markševics 63 Sporta Patriots 3:39:42 VL2 88 V154 +1:44:55 +1:38:30 01:58 522 117 639
186 Mārcis Jēgers 40 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 3:41:08 VL2 89 V155 +1:46:21 +1:39:56 02:17 519 101 620
187 Inese Gulbe 101 DNB banka 3:41:20 SL2 21 S32 +1:11:54 +1:11:54 01:56 675 153 828
188 Maija Sulojeva 177 3:41:33 SL3 9 S33 +1:12:07 +1:02:54 01:55 674 154 828
189 Alīna Jakovicka 178 3:41:33 SL2 22 S34 +1:12:07 +1:12:07 01:36 674 184 858
190 Svetlana Puce 71 3:41:54 SL3 10 S35 +1:12:28 +1:03:15 02:04 673 143 816
191 Agnese Bahmane 117 VSK Noskrien 3:42:49 SL2 23 S36 +1:13:23 +1:13:23 01:31 671 195 866
192 Aivars Mozulis 219 Engures sportam 3:42:50 VL3 52 V156 +1:48:03 +1:30:27 01:33 515 148 663
193 Karīna Gončarenko 209 3:43:02 SLJ 4 S37 +1:13:36 +57:41 01:57 670 151 821
194 Oksana Juvčenko 210 3:44:16 SL2 24 S38 +1:14:50 +1:14:50 01:59 666 149 815
195 Sandis Krutovs 32 PaBaso.lv 3:45:25 VL2 90 V157 +1:50:38 +1:44:13 02:03 509 112 621
196 Zane Vanaga 33 VSK Noskrien 3:47:08 SL2 25 S39 +1:17:42 +1:17:42 02:16 658 130 788
197 Māra Braslava 170 3:48:08 SLJ 5 S40 +1:18:42 +1:02:47 02:14 655 132 787
198 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju 3:49:18 SL2 26 S41 +1:19:52 +1:19:52 01:51 652 159 811
199 Jānis Laursons 77 Fizkultūras nora 3:49:46 VL2 91 V158 +1:54:59 +1:48:34 01:58 500 117 617
200 Evita Ozola 38 VSK Noskrien 3:49:50 SL2 27 S42 +1:20:24 +1:20:24 01:59 650 149 799
201 Juris Batars 48 VSK Noskrien 3:49:55 VL4 9 V159 +1:55:08 +1:25:36 02:33 499 90 589
202 Ieva Ozoliņa 89 3:49:56 SL2 28 S43 +1:20:30 +1:20:30 02:22 650 125 775
203 Raimonds Auziņš 197 Nūjo ar vēju 3:51:11 VL3 53 V160 +1:56:24 +1:38:48 01:56 497 119 616
204 Haralds Krievs 214 :) 3:51:27 VL3 54 V161 +1:56:40 +1:39:04 01:24 496 164 660
205 Agris Puriņš 184 3:55:21 VLJ 8 V162 +2:00:34 +2:00:34 01:53 488 122 610
206 Evita Baltiņa 25 4:06:11 SL2 29 S44 +1:36:45 +1:36:45 01:27 607 203 810
207 Māris Avotiņš 5029 4:07:09 VL3 55 V163 +2:12:22 +1:54:46 02:41 464 86 550
208 Sintija Berga-Grinfelde 180 Nūjo vesels 4:07:31 SL2 30 S45 +1:38:05 +1:38:05 02:28 604 120 724
209 Ingūna Sevostjanova 190 Nūjo vesels 4:07:36 SL3 11 S46 +1:38:10 +1:28:57 02:17 604 129 733
210 Benita Ločmele 51 Nūjo ar vēju 4:10:07 SL4 1 S47 +1:40:41 +00:00 02:21 597 126 723
211 Gaida Ķerve 75 Nūjo ar vēju 4:15:32 SL4 2 S48 +1:46:06 +05:25 02:24 585 123 708
212 Imants Ločmelis 50 Nūjo ar vēju 4:18:00 VL4 10 V164 +2:23:13 +1:53:41 01:55 445 120 565
213 Inese Sirmā 183 4:23:43 SL3 12 S49 +1:54:17 +1:45:04 01:58 567 150 717
214 Eva Burvāne 44 4:25:54 SL3 13 S50 +1:56:28 +1:47:15 02:36 562 113 675
215 Regīna Kulinska 198 Nūjo ar vēju 4:31:58 SL4 3 S51 +2:02:32 +21:51 02:37 549 113 662
216 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv 4:35:25 VL2 92 V165 +2:40:38 +2:34:13 02:53 417 80 497
217 Randa Misāne 162 4:36:04 SL2 31 S52 +2:06:38 +2:06:38 02:42 541 109 650
218 Aigars Žodziņš 5022 4:36:10 VL3 56 V166 +2:41:23 +2:23:47 02:38 416 87 503
219 Inta Zīriuse 218 VSK Noskrien 4:48:54 SL2 32 S53 +2:19:28 +2:19:28 03:27 517 86 603
220 8626566 13:48:11 7252 DNF
221 Vivita Ruņģe 130 Nūjo ar vēju DNF
222 Gunta Broka 192 Nūjo vesels DNF
223 Ivans Mihailovs 212 DNF