Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 1139 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V1 VBJ 00:46 300
2 Andris Jubelis 1269 ISOSTAR LAT V2 VB2 00:48 288
3 Gints Lūsis 143 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V3 VL2 00:48 288
4 Andris Ronimoiss 1167 VSK Noskrien Rieksti V4 VB2 00:51 271
5 Raivis Reinfelds 142 VUGD V5 VL2 00:51 271
6 Dmitrijs Serjogins 189 SiS LAT V6 VLJ 00:51 271
7 Juris Damškalns 1138 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V7 VB2 00:52 265
8 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club V8 VL2 00:52 265
9 Jānis Puida 172 SSK Bebra V9 VL2 00:52 265
10 Didzis Raits 5 Mana mīļākā komanda V10 VL2 00:52 265
11 Arvis Robalds 1299 Talsu Pakalnu Sporta klubs V11 VB2 00:54 256
12 Andris Robalds 1298 Talsu NSS / Talsu Pakalnu Sporta Klubs V12 VBJ 00:54 256
13 Dainis Limanāns 1208 Swedbank V13 VB2 00:55 251
14 Artis Dūriņš 1178 Saldus Boksa klubs V14 VB2 00:57 242
15 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V15 VL2 00:57 242
16 Mārtiņš Fārenhorsts 145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V16 VL2 00:57 242
17 Edgars Bērze 1093 V17 VB2 00:58 238
18 Aivis Štemmers 1121 SK Pūre V18 VB2 00:58 238
19 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien S1 SB2 00:59 300
20 Ansis Pūce 1181 Saldus Boksa klubs V19 VB2 00:59 234
21 Andrejs Jesko 182 Veikals 42km V20 VL2 01:00 230
22 Didzis Glušņevs 56 Sk.Biksti V21 VL2 01:00 230
23 Mārtiņš Auziņš 131 Brīvsolis V22 VL2 01:00 230
24 Juris Gudēvics-Liepiņš 85 VSK Noskrien V23 VL2 01:01 226
25 Rihards Volfs 69 RajA V24 VL2 01:01 226
26 Jānis Vītiņš 39 VSK Noskrien V25 VL2 01:01 226
27 Irīna Štūla-Pankoka 216 Liepājas Vieglatlētikas klubs S2 SL2 01:02 285
28 Kaspars Adijāns 1110 VSK Noskrien V26 VB2 01:02 223
29 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien V27 VL3 01:02 223
30 Raimonds Ozoliņš 1075 VSK Noskrien Rieksti V28 VB2 01:03 219
31 Mārtiņš Puriņš 141 Siguldas izlase / Isostar V29 VL2 01:03 219
32 Artūrs Ketlers 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene V30 VLJ 01:03 219
33 Ilona Marhele 6056 S3 SB2 01:04 277
34 Laura Čakle 31 Moller Auto Ventspils/SIS S4 SL2 01:04 277
35 Anatolijs Macuks 1271 SiS LAT / Krustpils novads V31 VB2 01:04 216
36 Igors Vasiļjevs 1082 V32 VB2 01:04 216
37 Gints Krieviņš 1105 V33 VB2 01:06 209
38 Māris Vīlips 1009 Vīle V34 VB3 01:06 209
39 Māris Sardiko 58 V35 VL2 01:06 209
40 Salvis Brasavs 78 V36 VL3 01:06 209
41 Matīss Haritonovs 176 V37 VL2 01:07 206
42 Mārcis Bokmanis 133 DNB banka V38 VL2 01:07 206
43 Egidijus Juzonis 1163 Na, pagauk! V39 VB2 01:08 203
44 Mārtiņš Liberts 1206 V40 VB2 01:08 203
45 Jānis Cīmurs 84 Cīmurēni V41 VL2 01:08 203
46 Uldis Pormeisters 87 Ātrās ļipas/VSK V42 VL2 01:08 203
47 Marta Zumberga 140 Siguldas izlase / Isostar S5 SL2 01:09 257
48 Guntis Grīnvalds 1090 Moller Auto Ventspils/SIS V43 VB2 01:09 200
49 Aigars Silkalns 1161 colorlib.com V44 VB2 01:09 200
50 Ivo Rudinskis 1179 Saldus Boksa klubs V45 VB2 01:09 200
51 Andris Sprūds 111 VSK Noskrien V46 VL2 01:09 200
52 Dzintars Rērihs 22 VSK Noskrien Rieksti V47 VL2 01:09 200
53 Andris Bāliņš 81 VSK Noskrien V48 VL2 01:09 200
54 Agris Buzēns 206 V49 VL2 01:09 200
55 Uģis Holsts 103 PURVA BRIDĒJS V50 VL3 01:09 200
56 Aino Gošs 21 Maratona klubs V51 VL3 01:09 200
57 Mārtiņš Krontāls 1296 V52 VB2 01:10 197
58 Kristaps Bresis 1086 V53 VB2 01:11 194
59 Mārtiņš Andersons 1284 SeaStone V54 VB2 01:11 194
60 Edgars Ezers 106 V55 VL2 01:11 194
61 Juris Šehtels 5028 Ādaži V56 VL3 01:11 194
62 Aigars Lūsis 144 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V57 VL4 01:11 194
63 Aleksandrs Judkins 1253 V58 VB2 01:12 192
64 Valentīns Ščedrovs 45 Supercompensation V59 VL2 01:12 192
65 Artis Krievāns 153 Pēdu nav V60 VL3 01:12 192
66 Normunds Bremze 60 izturība V61 VL3 01:12 192
67 Evija Vate 97 Engures Sportam S6 SL2 01:13 242
68 Gatis Pūcītis 1081 V62 VB2 01:13 189
69 Raivis Ančs 1127 Velorīts/Gulbene V63 VB3 01:13 189
70 Jakub Halama 204 KVS Šumperk V64 VL2 01:13 189
71 Ainārs Gudēvics 114 1188.lv / Lattelecom V65 VL2 01:13 189
72 Andris Limanāns 65 SK Biksti V66 VL2 01:13 189
73 Jose Antonio Garcia Ruiz 67 CLUB ATLETISMO ALBOLOTE V67 VL3 01:13 189
74 Marius Dijokas 1165 Capital runners V68 VB2 01:14 186
75 Kristaps Starts 1151 Brīvsolis V69 VBJ 01:14 186
76 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien V70 VLJ 01:14 186
77 Artūrs Blūmiņš 1303 Virsotne/MARMOT V71 VB2 01:15 184
78 Jānis Vērdiņš 1063 Sējas novads/MSĢ V72 VB2 01:15 184
79 Aigars Bundzinieks 118 V73 VL3 01:15 184
80 Juris Moisejevs 1264 V74 VB2 01:16 182
81 Ingmars Šreibergs 1304 V75 VB2 01:16 182
82 Jānis Duberis 1229 SSK Bebra V76 VB3 01:16 182
83 Kristaps Treidens 1335 V77 VBJ 01:16 182
84 Artis Pūcītis 127 V78 VL2 01:16 182
85 Dāvis Poliņš 5019 VSK Noskrien V79 VL2 01:16 182
86 Raitis Maurāns 139 Ieķērušies V80 VL2 01:16 182
87 Gunārs Ķeģis 181 VSK Noskrien V81 VL3 01:16 182
88 Reinis Skorovs 79 VSK Noskrien V82 VLJ 01:16 182
89 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs V83 VB2 01:17 179
90 Anrijs Hodžajevs 1071 STARCO V84 VB2 01:17 179
91 Alberts Dambis 1032 VSK Noskrien V85 VB2 01:17 179
92 Mārtiņš Dīcis 138 VSK Noskrien V86 VL2 01:17 179
93 Pēteris Stepiņš 205 Swedbank V87 VL2 01:17 179
94 Jānis Mūrnieks 207 V88 VL2 01:17 179
95 Ģirts Bulāns 30 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V89 VL2 01:17 179
96 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis V90 VL3 01:17 179
97 Juris Redisons 1010 LATs valsts meži V91 VB2 01:18 177
98 Māris Bērziņš 1242 Virsotne/Marmot V92 VB2 01:18 177
99 Aigars Matisons 1185 Moller Auto Ventspils / SIS V93 VB3 01:18 177
100 Uģis Inka 1084 VSK Noskrien V94 VB3 01:18 177
101 Kristaps Kanna 1305 PATRIA V95 VBJ 01:18 177
102 Ivo Ielītis 3 Kurpnīca V96 VL2 01:18 177
103 Zanda Ulanova 1077 S7 SB2 01:19 224
104 Līga Irbe 1300 Talsu novada sporta skola S8 SB2 01:19 224
105 Viktors Vasiļenko 1261 V97 VB2 01:19 175
106 Kaspars Kalnbērzs 1184 Patria team V98 VB2 01:19 175
107 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils/SIS V99 VL2 01:19 175
108 Juris Jansons 211 Swedbank V100 VL3 01:19 175
109 Andris Kleperis 6061 Vidzemes Augstskola V101 VB2 01:20 173
110 Ivars Broničs 1194 BEARDMEN V102 VB2 01:20 173
111 Ingars Šakalis 1123 V103 VB2 01:20 173
112 Andis Puriņš 1323 V104 VB3 01:20 173
113 Ainis Kanaviņš 6062 SSK Bebra V105 VB3 01:20 173
114 Oskars Cimermanis 6 Riga Ironman Team V106 VL2 01:20 173
115 Ruslans Šuļga 191 Maratona klubs-Liepāja V107 VL2 01:20 173
116 Dzintars Dūdiņš 83 Siguldas izlase V108 VL3 01:20 173
117 Kristīne Kuzņecova 148 S9 SL2 01:21 219
118 Artūrs Soročenkovs 1129 Modelists-Konstruktors V109 VB2 01:21 170
119 Alvis Mats 1252 OSVeikals.lv V110 VB3 01:21 170
120 Sergejs Kolosovs 82 V111 VL2 01:21 170
121 Edgars Legzdiņš 1224 V112 VB2 01:22 168
122 Māris Pilmanis 1003 www.simosis.lv V113 VB3 01:22 168
123 Aivis Neimanis 1265 Brīvais ērglis V114 VB3 01:22 168
124 Gintars Bremšmits 5030 Fizkultūras nora V115 VL2 01:22 168
125 Danila Seluto 42 Exigen Services Latvia #optimized4running V116 VL2 01:22 168
126 Aldis Bušs 1095 Tērauds V117 VB2 01:23 166
127 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" V118 VL2 01:23 166
128 Aigars Kokins 95 V119 VL2 01:23 166
129 Māris Pankoks 217 Liepājas Vieglatlētikas klubs V120 VL3 01:23 166
130 Aivars Vilks 151 V121 VLJ 01:23 166
131 Ieva Rukšāne 1046 VSK Noskrien S10 SB2 01:24 211
132 Anete Švilpe 152 VSK Noskrien Vāveres S11 SLJ 01:24 211
133 Kristaps Poddubnijs 1214 V122 VB2 01:24 164
134 Ainārs Kumpiņš 34 PaBaso.lv V123 VL2 01:24 164
135 Andris Jonelis 221 Maratona klubs / CRAMO V124 VL2 01:24 164
136 Rodrigo Treijers 70 Virsotne/Marmot V125 VL3 01:24 164
137 Haralds Krievs 214 :) V126 VL3 01:24 164
138 Guna Meistere 1019 VSK Noskrien S12 SB2 01:25 208
139 Alvita Mirecka 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV S13 SB3 01:25 208
140 Jānis Straukmanis 1056 VSK Noskrien V127 VB2 01:25 162
141 Ilgvars Āboltiņš 1213 Maratona klubs V128 VB4 01:25 162
142 Mārcis Bratka 194 Dunte 96 Pro Racing V129 VL2 01:25 162
143 Gusts Fokerots 169 Vientuļais Vilks V130 VL2 01:25 162
144 Meelis Kukk 215 SK Jõulu V131 VL4 01:25 162
145 Viviana Kirilova 15 SiS LAT S14 SL3 01:26 206
146 Edgars Dzenuška 1344 V132 VB2 01:26 160
147 Raimonds Ronis 1036 V133 VB2 01:26 160
148 Martins Pentjušs 1311 V134 VB2 01:26 160
149 Māris Lūsis 1236 VSK Noskrien V135 VB2 01:26 160
150 Uģis Bents 1085 V136 VB2 01:26 160
151 Ondrej Fikrle 1020 BKV Holysov V137 VB3 01:26 160
152 Jānis Actiņš 55 VSK Noskrien/LSC V138 VL3 01:26 160
153 Vita Grahovska 1038 S15 SB2 01:27 203
154 Žanete Leimane 1314 TRXCēsis S16 SB3 01:27 203
155 Evita Baltiņa 25 S17 SL2 01:27 203
156 Kārlis Vīksne 1251 Veikals 42km V139 VB2 01:27 159
157 Kaspars Vīksne 1273 Mailigen V140 VB2 01:27 159
158 Kristaps Zvirgzds 1312 Intervālu Regresori V141 VBJ 01:27 159
159 Andis Rumbenieks 132 VVK V142 VL2 01:27 159
160 Ainārs Brahmanis 196 SK Katrīna V143 VL3 01:27 159
161 Armands Klotiņš 201 V144 VL3 01:27 159
162 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien V145 VL4 01:27 159
163 Dace Banga 1072 bangasprivatprakse.lv S18 SB2 01:28 201
164 Baiba Gabrāne 1045 S19 SB2 01:28 201
165 Inta Cīmure 61 cīmurēni S20 SL2 01:28 201
166 Voldemārs Lejnieks 1052 V146 VB2 01:28 157
167 Ronalds Zarīts 1282 Scope V147 VB2 01:28 157
168 Kalvis Upītis 1309 V148 VB2 01:28 157
169 Ivo Rasa 1216 RasaVilla V149 VB2 01:28 157
170 Kaspars Stukuls 213 V150 VL2 01:28 157
171 Dace Almane 1033 S21 SB2 01:29 199
172 Linda Katlapa 6070 Siguldas izlase S22 SB3 01:29 199
173 Edgars Rencis 1080 PaBaso.lv / VSK Noskrien V151 VB2 01:29 155
174 Armands Zvejnieks 1057 Moller Auto Ventspils/SIS V152 VB2 01:29 155
175 Deimantas Mitka 1171 Na, pagauk! V153 VB3 01:29 155
176 Valdis Prauliņš 1280 Čiekurkalna Road Runners V154 VB3 01:29 155
177 Hugo Jakobi 5027 V155 VL2 01:29 155
178 Jānis Pugačs 188 Vēl pa aliņam? V156 VL2 01:29 155
179 Vitālijs Muzika 41 VSK Noskrien V157 VL3 01:29 155
180 Mareks Tumašs 76 Spararats/Galeo Consulting V158 VL3 01:29 155
181 Guntars Siliņš 147 Krokus V159 VL3 01:29 155
182 Lelde Broka 1078 VSK Noskrien Vāveres S23 SB2 01:30 197
183 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene S24 SL2 01:30 197
184 Agnis Mūrnieks 1306 OVI V160 VB2 01:30 153
185 Jānis Ausmanis 1327 SK Katrīna V161 VB3 01:30 153
186 Toms Komass 74 Freelanceri V162 VL2 01:30 153
187 Andris Jansons 96 VSK Noskrien V163 VL4 01:30 153
188 Agnese Bahmane 117 VSK Noskrien S25 SL2 01:31 195
189 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien S26 SL3 01:31 195
190 Kristaps Ziemelis 1217 Gemoss V164 VB2 01:31 152
191 Kristers Ginters 1234 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" V165 VB2 01:31 152
192 Māris Modriņš 1102 V166 VB2 01:31 152
193 Vadims Stepanovs 1329 Maratona klubs / CRAMO V167 VB2 01:31 152
194 Laimonis Skadiņš 6071 V168 VB3 01:31 152
195 Juris Rāts 1283 Scope V169 VB3 01:31 152
196 Andris Vējiņš 1244 Swedbank V170 VB2 01:32 150
197 Mārcis Smalkais 1050 Mazsalaca V171 VB2 01:32 150
198 Ivars Timko 1231 V172 VB2 01:32 150
199 Ivars Borisovs 1235 VSK Noskrien V173 VB2 01:32 150
200 Zigmunds Zauls 1325 V174 VB3 01:32 150
201 Agris Krumbergs 6048 V175 VB3 01:32 150
202 Sergejs Maslobojevs 163 V176 VL2 01:32 150
203 Armands Rabovičs 59 Liepāja V177 VL2 01:32 150
204 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien S27 SL2 01:33 190
205 Denis Aļeksejevs 157 "Vellapēda" V178 VL2 01:33 148
206 Ēriks Dovnarovičs 102 VSK Noskrien / Divplākšņi V179 VL2 01:33 148
207 Aivars Mozulis 219 Engures sportam V180 VL3 01:33 148
208 Elīna Petrovska 1192 S28 SB2 01:34 188
209 Linda Beldava 29 VSK Noskrien Vāveres S29 SL2 01:34 188
210 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" S30 SL3 01:34 188
211 Didzis Rupainis 1159 V181 VB2 01:34 147
212 Jānis Zaļais 1225 V182 VB2 01:34 147
213 Alvis Lepiksons 1237 Auseklis IK V183 VB3 01:34 147
214 Māris Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri V184 VL2 01:34 147
215 Juris Černadjevs 173 V185 VL3 01:34 147
216 Didzis Gasiņš 24 Salaspils Zīriņi V186 VL3 01:34 147
217 Liene Štalte 1091 Moller Auto Ventspils/SIS S31 SB2 01:35 186
218 Māra Eižvērtiņa 1130 Ieķērušies S32 SB2 01:35 186
219 Sigita Upeniece 1336 S33 SB3 01:35 186
220 Madara Apsalone 220 S34 SL2 01:35 186
221 Laura Stūrīte 136 Brīvsolis S35 SL2 01:35 186
222 Aleksandrs Jansons 1310 V187 VB2 01:35 145
223 Viesturs Dzirkalis 1257 SeaStone V188 VB3 01:35 145
224 Uldis Kirtovskis 186 Izturība V189 VL3 01:35 145
225 Edmunds Gržibovskis 26 VSK Noskrien V190 VL3 01:35 145
226 Jānis Bogdanovs 185 Valmiera V191 VL3 01:35 145
227 Alīna Jakovicka 178 S36 SL2 01:36 184
228 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils/SIS S37 SL3 01:36 184
229 Jakub Špryngl 6067 V192 VB2 01:36 144
230 Ģirts Žagars 1223 V193 VB2 01:36 144
231 Konstantīns Vasiļjevs 1150 DION V194 VB2 01:36 144
232 Mārcis Fogels 1295 SK Sigulda V195 VB2 01:36 144
233 Ivars Sedlenieks 5020 TRX Cesis V196 VL4 01:36 144
234 Gunta Neija 46 VSK Noskrien S38 SL2 01:37 182
235 Aivis Putnēns 6055 V197 VB2 01:37 142
236 Jānis Laganovskis 1029 VSK Noskrien V198 VB2 01:37 142
237 Uvis Braunfelds 1089 Moller Auto Ventspils/SIS V199 VB3 01:37 142
238 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda V200 VL2 01:37 142
239 Guntis Šmaukstelis 73 Līgas draugi V201 VL2 01:37 142
240 Andris Leja 168 Ziemeļkurzeme OK V202 VL3 01:37 142
241 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien V203 VL3 01:37 142
242 Anete Casno 1126 S39 SB2 01:38 181
243 Elīna Medne 1263 Veikals Maratons / Ventspils Maratona klubs S40 SBJ 01:38 181
244 Rolands Trencis 1055 VSK Noskrien V204 VB2 01:38 141
245 Ingus Pērkons 6065 V205 VB2 01:38 141
246 Silvestrs Kluburs 1205 Rolling V206 VB2 01:38 141
247 Uldis ZĪle 1012 VSK Noskrien V207 VB3 01:38 141
248 Edijs Vilnis 5026 VSK Noskrien V208 VL3 01:38 141
249 Vilnis Frišfelds 137 PAIC V209 VL3 01:38 141
250 Arvīds Germovs 53 V210 VL3 01:38 141
251 Natālija Rižka 5024 S41 SL2 01:39 179
252 Līga Vībure 37 S42 SL2 01:39 179
253 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda S43 SL2 01:39 179
254 Sergejs Bogdanovs 1221 Dion Sportlab V211 VB2 01:39 139
255 Ivars Kassalis 1212 Riga Ironman Team V212 VB2 01:39 139
256 Māris Plūme 1013 Swedbank V213 VB2 01:39 139
257 Māris Dazarts 1137 Lattelecom V214 VB2 01:39 139
258 Jānis Putniņš 1189 DNB banka V215 VB2 01:39 139
259 Ivars Seiksts 1022 V216 VB2 01:39 139
260 Arnis Pokšāns 1324 Abas Kreisās Kājas V217 VB3 01:39 139
261 Vladeks Alševskis 160 VSK V218 VL2 01:39 139
262 Vitālijs Petuhovs 200 SSK Bebra V219 VL2 01:39 139
263 Krišjānis Neijs 47 VSK Noskrien V220 VL2 01:39 139
264 Sandis Rudzītis 5025 V221 VL3 01:39 139
265 Līva Bogdanova 1134 S44 SB2 01:40 177
266 Līga Linuža 113 S45 SLJ 01:40 177
267 Jānis Zariņš 1030 V222 VB2 01:40 138
268 Guntis Strautiņš 1281 Liepājas Vieglatlētikas klubs V223 VB2 01:40 138
269 Mihail Kislyakov 1219 MINDPV V224 VB2 01:40 138
270 Kristaps Heinsbergs 1025 MMA Jūrmala V225 VBJ 01:40 138
271 Didzis Videmanis 115 1188.lv / Mežsusuri V226 VL2 01:40 138
272 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis V227 VL2 01:40 138
273 Ritvars Kalniņš 149 KRONUS V228 VL3 01:40 138
274 Aigars Beks 90 Mammut LAT V229 VL3 01:40 138
275 Toms Kaufmanis 150 Maratona klubs V230 VLJ 01:40 138
276 Uldis Raipalis 1249 Gentlemens Club V231 VB2 01:41 137
277 Oskars Geide 1293 Mana mīļākā komanda V232 VB2 01:41 137
278 Antanas Anskaitis 1144 V233 VB2 01:41 137
279 Normunds Zauls 1023 Limbaži V234 VB3 01:41 137
280 Andris Drešmanis 108 DzSK "Lokomotīve" V235 VL3 01:41 137
281 Dace Veipa 1059 VSK Noskrien Vāveres S46 SB2 01:42 174
282 Linda Boldāne 1334 S47 SBJ 01:42 174
283 Baiba Ažušele 1200 S48 SBJ 01:42 174
284 Anastasija Vasko 35 S49 SL2 01:42 174
285 Oskars Zonne 1276 Acsaabols V236 VB2 01:42 135
286 Gatis Osis 1215 Ošu Team V237 VB2 01:42 135
287 Ģirts Vēsma 1186 V238 VB4 01:42 135
288 Ieva Dobule 1339 S50 SB2 01:43 172
289 Aivis Gusts 1148 Squeezy V239 VB2 01:43 134
290 Aivars Fogelis 1254 V240 VB2 01:43 134
291 Uģis Zanders 1175 Riga Freediving V241 VB3 01:43 134
292 Juris Rocēns 1125 VSK Noskrien V242 VB3 01:43 134
293 Viesturs Zimackis 62 V243 VL2 01:43 134
294 Mārtiņš Allers 203 V244 VL3 01:43 134
295 Marija Miselyte 1172 LTU Trail Running People S51 SB2 01:44 170
296 Inese Bērziņa 1197 S52 SB3 01:44 170
297 Sanita Ivanova 105 S53 SL2 01:44 170
298 Māris Gūtmanis 1230 V245 VB2 01:44 133
299 Edgars Rimarenko 1338 Kurši V246 VB2 01:44 133
300 Kaspars Vingris 1096 V247 VB2 01:44 133
301 Gints Ošiņš 1035 SK "Kenijas brieži" V248 VB3 01:44 133
302 Agris Rusmanis 202 JFX Sports V249 VL2 01:44 133
303 Jānis Butkēvičus 112 V250 VL2 01:44 133
304 Aivis Reinholds 27 V251 VL3 01:44 133
305 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien V252 VL3 01:44 133
306 Antra Lukševica 1065 VSK Noskrien S54 SB2 01:45 169
307 Anna Proskurina 1044 S55 SB2 01:45 169
308 Marita Lapa 156 Autostarts.lv S56 SL3 01:45 169
309 Kristaps Salens 1337 Salomon Latvia V253 VB2 01:45 131
310 Gints Krastiņš 1048 Exigen Services Latvia #optimized4running V254 VB2 01:45 131
311 Māris Berķis 1258 pulsometrs.lv V255 VB2 01:45 131
312 Indars Melzobs 1051 VSK Noskrien V256 VB2 01:45 131
313 Andris Segliņš 1092 Segliņa Sporta Skola V257 VB2 01:45 131
314 Kaspars Aksenoks 1028 V258 VB3 01:45 131
315 Andis Krūmiņš 1318 Lattelecom V259 VB3 01:45 131
316 Ainars Zēbergs 1331 VSK Noskrien Latvenergo V260 VB3 01:45 131
317 Armands Lunts 14 VSK Noskrien V261 VL3 01:45 131
318 Ieva Pūce 1079 VSK Noskrien S57 SB3 01:46 167
319 Māris Balceris 1145 V262 VBJ 01:46 130
320 Heiki Prants 129 Võru Suusaklubi V263 VL3 01:46 130
321 Kristīne Jansone 1316 Swedbank S58 SB3 01:47 165
322 Elita Zālīte 1313 TRXCēsis S59 SB3 01:47 165
323 Matīss Zilgalvis 1209 V264 VB2 01:47 129
324 Krišjānis Almanis 1155 V265 VB2 01:47 129
325 Juris Līpacis 1021 V266 VB3 01:47 129
326 Vairis Krauklis 6050 Privātbūve V267 VB4 01:47 129
327 Māris Stumbris 165 V268 VL2 01:47 129
328 Kristaps Kudlāns 174 V269 VL2 01:47 129
329 Andris Melnis 49 VSK Noskrien V270 VL2 01:47 129
330 Ilze Baumane 1097 S60 SB2 01:48 164
331 Ginta Rassa 1191 MARATONA KLUBS S61 SB3 01:48 164
332 Alma Vītola 1104 Virsotne/ Marmot S62 SBJ 01:48 164
333 Edgars Peičs 1115 EVOLUTION LATVIA V271 VB2 01:48 128
334 Kārlis Cinis 1083 V272 VB2 01:48 128
335 Arnis Lukašenoks 1272 Elkor V273 VB2 01:48 128
336 Nauris Bērziņš 1188 V274 VB2 01:48 128
337 Dainis Spaliņš 1266 V275 VB4 01:48 128
338 Arnis Ābelīte 1246 Virsotne/Marmot V276 VBJ 01:48 128
339 Kaspars Jurāns 175 V277 VL2 01:48 128
340 Artis Līcītis 9 VSK Noskrien V278 VL2 01:48 128
341 Zane Bulāne 1031 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S63 SB2 01:49 162
342 Jevgeņijs Markins 1070 V279 VB2 01:49 127
343 Dainis Bautris 6075 SIS Latvija V280 VB2 01:49 127
344 Toms Pastars 1260 30draugi.lv / VSK Noskrien V281 VB2 01:49 127
345 Andris Rosickis 1268 V282 VB3 01:49 127
346 Magnus Zalsters 80 V283 VL2 01:49 127
347 Nelda Neilande 1285 Vichy S64 SBJ 01:50 161
348 Andris Rozentālbergs 1274 Lattelecom V284 VB2 01:50 125
349 Aleksandrs Moskaļiks 1173 V285 VB2 01:50 125
350 Jānis Kopmanis 1109 LSC V286 VB3 01:50 125
351 Jānis Pērkons 1049 Exigen Services Latvia #optimized4running V287 VB3 01:50 125
352 Aļģirts Valužis 161 Priekules veloklubs V288 VL3 01:50 125
353 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju S65 SL2 01:51 159
354 Kristaps Čeksters 1243 V289 VB2 01:51 124
355 Edgars Timofejevs 1164 V290 VB2 01:51 124
356 Janos Kozma 158 V291 VL2 01:51 124
357 Miks Pētersons 86 Nordi Furniture V292 VL2 01:51 124
358 Aiva Liepiņa 1058 S66 SB2 01:52 158
359 Kristīne Sekace 1108 Kustību telpa S67 SB2 01:52 158
360 Uldis Rāts 1270 V293 VB2 01:52 123
361 Didzis Kirstuks 1117 V294 VB2 01:52 123
362 Andis Auziņš 1278 V295 VB2 01:52 123
363 Andris Bērziņš 1162 V296 VB2 01:52 123
364 Juris Grodnis 1143 Krokus V297 VB3 01:52 123
365 Guntars Būmans 1202 V298 VB3 01:52 123
366 Kārlis Būmans 1201 VSK Noskrien V299 VBJ 01:52 123
367 Harijs Meiers 199 OKZK V300 VL3 01:52 123
368 Oskars Andersons 179 V301 VL3 01:52 123
369 Elīna Šmite 6074 VSK Noskrien S68 SB2 01:53 157
370 Lolita Kauķe 6060 SK Briksnis S69 SB2 01:53 157
371 Ieva Biedrīte 6049 S70 SB2 01:53 157
372 Ilze Putniņa 1204 Swedbank S71 SB2 01:53 157
373 Laura Lapiņa 1262 Siguldas izlase S72 SB3 01:53 157
374 Andris Orniņš 1007 V302 VB2 01:53 122
375 Artūrs Pielēns-Pelēns 1190 Lattelecom V303 VB2 01:53 122
376 Andrejs Sladkovs 1122 V304 VB3 01:53 122
377 Jānis Gedrovics 1256 V305 VB3 01:53 122
378 Mārtiņš Vilemsons 164 VSK Noskrien V306 VL2 01:53 122
379 Oskars Martuzāns 88 V307 VL2 01:53 122
380 Arūnas Dubinskas 154 Šviesos Kariai V308 VL3 01:53 122
381 Agris Puriņš 184 V309 VLJ 01:53 122
382 Didzis Sprūds 1152 DNB banka V310 VB2 01:54 121
383 Oļegs Kopijs 1333 V311 VB2 01:54 121
384 Rolands Rozitis 1113 Mailigen V312 VB2 01:54 121
385 Kaspars Pīlādzis 1193 Riga Adventure Team V313 VB2 01:54 121
386 Imants Bambis 1342 V314 VB2 01:54 121
387 Arūnas Beržinskas 1168 V315 VB3 01:54 121
388 Artūrs Bernovskis 28 Mailigen V316 VL2 01:54 121
389 Ainārs Grīnvalds 92 Mammadaba V317 VL3 01:54 121
390 Rinalds Zeltiņš 5031 KMKVP V318 VL3 01:54 121
391 Egita Uzule 1180 Saldus Boksa klubs S73 SB3 01:55 154
392 Natālija Treulande 66 S74 SL2 01:55 154
393 Aija Linē 187 VSK Noskrien S75 SL3 01:55 154
394 Maija Sulojeva 177 S76 SL3 01:55 154
395 Edgars Dobelis 6045 V319 VB2 01:55 120
396 Guntars Hartmanis 1183 MOOV treningssenter V320 VB2 01:55 120
397 Artūrs Rozenfelds 1255 Jaunmārupe skrien V321 VB3 01:55 120
398 Mārtiņš Ozoliņš 159 Riga Adventure Team V322 VL2 01:55 120
399 Mārtiņš Malzubris 5032 Zubru trieciens V323 VL2 01:55 120
400 Māris Veliks 195 TRX CĒSIS V324 VL3 01:55 120
401 Imants Ločmelis 50 Nūjo ar vēju V325 VL4 01:55 120
402 Sandis Radziņš 52 V326 VLJ 01:55 120
403 Agnese Meikšāne 1321 Mana mīļākā komanda S77 SB2 01:56 153
404 Inese Gulbe 101 DNB banka S78 SL2 01:56 153
405 Raimonds Osikovskis 6058 V327 VB2 01:56 119
406 Guntis Šīmanis 1060 Z/s "Modras" V328 VB2 01:56 119
407 Valdis Lepiksons 1232 Auseklis IK V329 VB3 01:56 119
408 Voldemārs Surgunts 6052 V330 VB4 01:56 119
409 Raimonds Auziņš 197 Nūjo ar vēju V331 VL3 01:56 119
410 Dainis Kauliņš 5018 LSC V332 VL4 01:56 119
411 Agita Grizāne 1053 VSK Noskrien S79 SB2 01:57 151
412 Aija Svikle 1220 SK Tērauds S80 SB2 01:57 151
413 Rasa Grāvīte 36 S81 SLJ 01:57 151
414 Karīna Gončarenko 209 S82 SLJ 01:57 151
415 Edgars Lapiņš 1100 V333 VB2 01:57 118
416 Māris Tjarve 1203 Clean R V334 VB3 01:57 118
417 Ainars Ozoliņš 1259 V335 VB4 01:57 118
418 Austris Vasiļevskis 43 Exigen Services Latvia #optimized4running V336 VL2 01:57 118
419 Kaspars Štromanis 6053 V337 VB2 01:57 118
420 Ieva Rogāle 1147 Krokus S83 SB2 01:58 150
421 Agnese Zārdiņa 1111 ST Brekti S84 SB2 01:58 150
422 Agnija Zizlāne 1098 S85 SB2 01:58 150
423 Inese Sirmā 183 S86 SL3 01:58 150
424 Mārcis Krauze 6059 V338 VB2 01:58 117
425 Kārlis Ertmanis 1154 V339 VB2 01:58 117
426 Valdis Bergs 6054 V340 VB2 01:58 117
427 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team V341 VB3 01:58 117
428 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V342 VL2 01:58 117
429 Edgars Markševics 63 Sporta Patriots V343 VL2 01:58 117
430 Jānis Laursons 77 Fizkultūras nora V344 VL2 01:58 117
431 Ilze Fogele 1317 SK Sigulda S87 SB2 01:59 149
432 Oksana Juvčenko 210 S88 SL2 01:59 149
433 Evita Ozola 38 VSK Noskrien S89 SL2 01:59 149
434 Dzintars Petrovs 134 Rīgas satiksme V345 VL3 01:59 116
435 Marta Lapiņa 1106 S90 SB2 02:00 148
436 Dzintra Pence 1156 S91 SB3 02:00 148
437 Nauris Pļaviņš 125 V346 VL2 02:00 115
438 Ivars Kore 1142 V347 VB3 02:01 114
439 Ģirts Kaļķis 5021 Vecā Milicija V348 VL3 02:01 114
440 Andulis Šmidlers 208 VSK Noskrien / LSC V349 VL3 02:01 114
441 Ieva Tāle-Stangute 1024 S92 SB2 02:02 145
442 Rasa Vilnīte 1240 Nūjo ar vēju Liepājā S93 SB2 02:02 145
443 Lita Dzelme 1343 - S94 SB3 02:02 145
444 Agita Gritāne 1267 S95 SB3 02:02 145
445 Santa Roze 1064 VSK Noskrien / Divplākšņi S96 SB3 02:02 145
446 Urzula Spickus 1114 RigaPlaza S97 SB3 02:02 145
447 Didzis Šapkus 1166 V350 VB2 02:02 113
448 Kaspars Purmalietis 23 Autolevi - auto nomas tīkls V351 VL2 02:02 113
449 Aivars Lapa 155 Autostarts.lv V352 VL3 02:02 113
450 Dace Traniņa 1275 Lattelecom S98 SB2 02:03 144
451 Dace Podkalne 1094 VSK Noskrien S99 SB2 02:03 144
452 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba S100 SB2 02:03 144
453 Indra Štalte 1120 S101 SB4 02:03 144
454 Viesturs Puriņš 1241 V353 VB3 02:03 112
455 Roberts Koleda 6072 Exigen Services V354 VB3 02:03 112
456 Valdis Rozentāls 6069 Ziepniekkalns V355 VB3 02:03 112
457 Sandis Krutovs 32 PaBaso.lv V356 VL2 02:03 112
458 Baiba Močāne 1245 Amber race / Elevation S102 SB2 02:04 143
459 Zelma Preciniece 1308 S103 SB2 02:04 143
460 Anete Danelsone 1302 Purva Kurmji S104 SB2 02:04 143
461 Nellija Baliko 1291 Isostar S105 SB2 02:04 143
462 Svetlana Puce 71 S106 SL3 02:04 143
463 Mārtiņš Maķevics 1330 V357 VB2 02:04 111
464 Sergejs Kubraks 1322 Engures sportam V358 VB3 02:04 111
465 Iveta Kudrjavceva 1039 S107 SB4 02:05 142
466 Saiva Rodiņa 1315 TNSS / Talsu airētāji S108 SB2 02:06 140
467 Andis Bērziņš 6051 V359 VB3 02:06 110
468 Kristīna Ceika 1069 Nūjo ar vēju S109 SB2 02:07 139
469 Inga Blese 6046 S110 SB3 02:07 139
470 Oļģerts Gūtmanis 1195 LSC V360 VB4 02:07 109
471 Mikus Voss 1061 Līgas draugi, kas neskrien burkā V361 VB2 02:07 109
472 Mareks Celmiņš 1277 Biznesa parks ABAVA V362 VB2 02:08 108
473 Ģirts Goško 54 Piedzīvojumu meklētāji V363 VL2 02:08 108
474 Gunda Plūmane 72 Pēdu nav S111 SL3 02:09 137
475 Alla Radžabova-Cinovska 1076 Maratona klubs S112 SB3 02:10 136
476 Viktorija Niklase 1170 TRX Cēsis S113 SB3 02:10 136
477 Līva Jumeja 6047 S114 SBJ 02:10 136
478 Sintija Arbidāne 193 S115 SL2 02:10 136
479 Andis Rinkevics 1037 Mārdža V364 VB2 02:10 106
480 Aija Rogāle 146 Krokus S116 SL3 02:11 135
481 Dana Zandersone 1107 Swedbank S117 SB2 02:12 134
482 Guna Ķirse 1034 S118 SB2 02:12 134
483 Sandra Rocēna 1124 Skrienu priekam! S119 SB3 02:12 134
484 Jānis Marčinkus 104 S/K Ozolnieki V365 VL4 02:12 105
485 Anete Kampare 1207 S120 SB2 02:13 133
486 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda S121 SL2 02:13 133
487 Sergejs Sjomkins 1218 MINDPV V366 VB2 02:13 104
488 Aivars Veiss 8 VSK Noskrien V367 VL4 02:13 104
489 Ieva Micpapa 1301 S122 SB3 02:14 132
490 Māra Braslava 170 S123 SLJ 02:14 132
491 Dainis Driņķis 1319 DzSK "Lokomotīve" V368 VB3 02:14 103
492 Līga Pakalna 1041 Krokus / VSK Noskrien S124 SBJ 02:15 131
493 Ivars Austers 6057 Turbo V369 VB3 02:15 102
494 Vija Olte 1073 S125 SB2 02:16 130
495 Zane Vanaga 33 VSK Noskrien S126 SL2 02:16 130
496 Mairis Levans 1341 YUASA - APE Motors V370 VB3 02:16 101
497 Ainārs Zizlāns 1116 V371 VB3 02:16 101
498 Antra Spundiņa 1157 VSK Noskrien S127 SB2 02:17 129
499 Liene Beihmane-Veitmane 1227 Nūjo ar vēju S128 SB2 02:17 129
500 Ingūna Sevostjanova 190 Nūjo vesels S129 SL3 02:17 129
501 Mārcis Janušs 1067 SELLA AM V372 VB3 02:17 101
502 Marts Kalniņš 1196 Vidzemes Būvserviss V373 VB3 02:17 101
503 Mārcis Jēgers 40 Psyhopath 13 / VSK Noskrien V374 VL2 02:17 101
504 Anita Čuhnova 1289 DNB banka S130 SB2 02:18 128
505 Ilona Balode 1099 Salacgrīvas Buki S131 SB3 02:18 128
506 Inga Vate 1017 Individuāli S132 SB3 02:19 127
507 Aija Dzeņkovska 1011 S133 SB3 02:19 127
508 Dace Janeka 1228 Nūjo ar vēju S134 SB3 02:20 126
509 Sabīne Bunere 1016 S135 SBJ 02:20 126
510 Linda Vildava 1101 S136 SBJ 02:20 126
511 Āris Peičs 1326 EVOLUTION LATVIA V375 VB2 02:20 99
512 Kārlis Garokalns 6066 V376 VB2 02:20 99
513 Agris Meilerts 1047 LATs Finieris Mežs V377 VB3 02:20 99
514 Daiga Vilkaste 1176 S137 SB3 02:21 126
515 Benita Ločmele 51 Nūjo ar vēju S138 SL4 02:21 126
516 Andis Ozoliņš 1177 Nūjo priekam V378 VB4 02:21 98
517 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda V379 VL2 02:21 98
518 Agnese Paulsone 6068 S139 SB2 02:22 125
519 Iveta Gasiņa 1250 Salaspils Zīriņi S140 SB3 02:22 125
520 Ieva Ozoliņa 89 S141 SL2 02:22 125
521 Gaida Ķerve 75 Nūjo ar vēju S142 SL4 02:24 123
522 Artūrs Naudiņš 1135 DNB banka V380 VB2 02:24 96
523 Līga Ganiņa 1199 S143 SB2 02:25 122
524 Jānis Dille 1146 V381 VB2 02:25 95
525 Hardija Oša 1182 S144 SB3 02:26 121
526 Kristīne Liepiņa 1074 S145 SB2 02:27 120
527 Andis Beitiks 1332 OSC V382 VB3 02:27 94
528 Natalija Zeņina 1222 ELKOR S146 SB3 02:28 120
529 Sintija Berga-Grinfelde 180 Nūjo vesels S147 SL2 02:28 120
530 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes V383 VB4 02:28 93
531 Inga Zāle 1112 Nūjo ar vēju S148 SB4 02:30 118
532 Santa Cine 1087 Swedbank S149 SB2 02:33 116
533 Sergejs Spivaks 1132 V384 VB2 02:33 90
534 Juris Batars 48 VSK Noskrien V385 VL4 02:33 90
535 Sandra Segliņa 1042 S150 SB2 02:34 115
536 Zanda Taupmana 1088 VSK Noskrien S151 SB3 02:36 113
537 Eva Burvāne 44 S152 SL3 02:36 113
538 Ilze Palmbaha 6064 S153 SB3 02:37 113
539 Regīna Kulinska 198 Nūjo ar vēju S154 SL4 02:37 113
540 Olga Samsonova 1288 Nūjo ar vēju S155 SB3 02:38 112
541 Aigars Žodziņš 5022 V386 VL3 02:38 87
542 Ilona Sedleniece 1290 DNB banka S156 SB3 02:39 111
543 Inta Amoliņa 1062 VSK Noskrien S157 SB4 02:39 111
544 Kristīne Kuka 1006 AD FITNESS Lēdmane S158 SB3 02:40 111
545 Dzintars Laganovskis 1040 AD Fitness V387 VB3 02:40 86
546 Māris Avotiņš 5029 V388 VL3 02:41 86
547 Randa Misāne 162 S159 SL2 02:42 109
548 Baiba Dombrovska 1239 Nujo priekam S160 SB4 02:44 108
549 Linda Rone 1287 S161 SB2 02:46 107
550 Zinta Zīverte 1279 Nūjo vesels S162 SB3 02:46 107
551 Daiga Holma 1128 S163 SB4 02:49 105
552 Marita Ozoliņa 1248 Nūjo priekam S164 SB2 02:52 103
553 Kitija Brizga 6063 Patria Team S165 SBJ 02:52 103
554 Anita Januša 1066 SELLA AM S166 SB3 02:53 102
555 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv V389 VL2 02:53 80
556 Guntars Ozols 1238 Nujo priekam V390 VB4 02:56 78
557 Baiba Lorence 1340 Talsu airētāji S167 SB2 03:01 98
558 Marita Šalta 1307 S168 SB3 03:02 97
559 Jānis Gūtmanis 1160 Ziemeļkurzeme OK V391 VB2 03:02 76
560 Luize Raga 1198 S169 SB2 03:17 90
561 Aija Orniņa 1008 S170 SB3 03:17 90
562 Albīna Kalenda 1297 Nūjo vesels S171 SB4 03:20 89
563 Zane Karpenko 1068 VSK Noskrien S172 SB2 03:21 88
564 Inta Zīriuse 218 VSK Noskrien S173 SL2 03:27 86