Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 1271 SiS LAT / Krustpils novads 1:19:39 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 01:04 750 216 966
2 Andris Jubelis 1269 ISOSTAR LAT 1:22:20 VB2 2 V2 +02:41 +02:41 00:48 726 288 1014
3 Andris Ronimoiss 1167 VSK Noskrien Rieksti 1:23:07 VB2 3 V3 +03:28 +03:28 00:51 719 271 990
4 Jānis Šņoriņš 1139 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:27:30 VBJ 1 V4 +07:51 +00:00 00:46 683 300 983
5 Guntis Grīnvalds 1090 Moller Auto Ventspils/SIS 1:27:50 VB2 4 V5 +08:11 +08:11 01:09 680 200 880
6 Dainis Limanāns 1208 Swedbank 1:28:04 VB2 5 V6 +08:25 +08:25 00:55 678 251 929
7 Egidijus Juzonis 1163 Na, pagauk! 1:29:40 VB2 6 V7 +10:01 +10:01 01:08 666 203 869
8 Kārlis Vīksne 1251 Veikals 42km 1:30:52 VB2 7 V8 +11:13 +11:13 01:27 657 159 816
9 Aigars Matisons 1185 Moller Auto Ventspils / SIS 1:31:03 VB3 1 V9 +11:24 +00:00 01:18 656 177 833
10 Juris Damškalns 1138 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:31:24 VB2 8 V10 +11:45 +11:45 00:52 654 265 919
11 Ilona Marhele 6056 1:31:57 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:04 750 277 1027
12 Voldemārs Lejnieks 1052 1:32:18 VB2 9 V11 +12:39 +12:39 01:28 647 157 804
13 Marius Dijokas 1165 Capital runners 1:32:24 VB2 10 V12 +12:45 +12:45 01:14 647 186 833
14 Kristaps Starts 1151 Brīvsolis 1:32:46 VBJ 2 V13 +13:07 +05:16 01:14 644 186 830
15 Viktors Vasiļenko 1261 1:33:37 VB2 11 V14 +13:58 +13:58 01:19 638 175 813
16 Kaspars Kalnbērzs 1184 Patria team 1:33:37 VB2 12 V15 +13:58 +13:58 01:19 638 175 813
17 Alvis Mats 1252 OSVeikals.lv 1:36:02 VB3 2 V16 +16:23 +04:59 01:21 622 170 792
18 Kaspars Adijāns 1110 VSK Noskrien 1:36:03 VB2 13 V17 +16:24 +16:24 01:02 622 223 845
19 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs 1:36:26 VB2 14 V18 +16:47 +16:47 01:17 619 179 798
20 Sergejs Bogdanovs 1221 Dion Sportlab 1:36:30 VB2 15 V19 +16:51 +16:51 01:39 619 139 758
21 Zanda Ulanova 1077 1:37:05 SB2 2 S2 +05:08 +05:08 01:19 710 224 934
22 Ondrej Fikrle 1020 BKV Holysov 1:39:08 VB3 3 V20 +19:29 +08:05 01:26 603 160 763
23 Aigars Silkalns 1161 colorlib.com 1:39:34 VB2 16 V21 +19:55 +19:55 01:09 600 200 800
24 Aleksandrs Judkins 1253 1:40:03 VB2 17 V22 +20:24 +20:24 01:12 597 192 789
25 Kristaps Bresis 1086 1:40:19 VB2 18 V23 +20:40 +20:40 01:11 595 194 789
26 Deimantas Mitka 1171 Na, pagauk! 1:40:40 VB3 4 V24 +21:01 +09:37 01:29 593 155 748
27 Ivars Kassalis 1212 Riga Ironman Team 1:41:00 VB2 19 V25 +21:21 +21:21 01:39 591 139 730
28 Edgars Rencis 1080 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:41:30 VB2 20 V26 +21:51 +21:51 01:29 589 155 744
29 Zigmunds Zauls 1325 1:41:54 VB3 5 V27 +22:15 +10:51 01:32 586 150 736
30 Arvis Robalds 1299 Talsu Pakalnu Sporta klubs 1:42:29 VB2 21 V28 +22:50 +22:50 00:54 583 256 839
31 Kaspars Vīksne 1273 Mailigen 1:42:30 VB2 22 V29 +22:51 +22:51 01:27 583 159 742
32 Andris Robalds 1298 Talsu NSS / Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1:42:38 VBJ 3 V30 +22:59 +15:08 00:54 582 256 838
33 Jakub Špryngl 6067 1:43:23 VB2 23 V31 +23:44 +23:44 01:36 578 144 722
34 Juris Redisons 1010 LATs valsts meži 1:43:49 VB2 24 V32 +24:10 +24:10 01:18 575 177 752
35 Laimonis Skadiņš 6071 1:44:19 VB3 6 V33 +24:40 +13:16 01:31 573 152 725
36 Ivo Rudinskis 1179 Saldus Boksa klubs 1:44:23 VB2 25 V34 +24:44 +24:44 01:09 572 200 772
37 Gatis Pūcītis 1081 1:44:27 VB2 26 V35 +24:48 +24:48 01:13 572 189 761
38 Raivis Ančs 1127 Velorīts/Gulbene 1:44:33 VB3 7 V36 +24:54 +13:30 01:13 571 189 760
39 Māris Pilmanis 1003 www.simosis.lv 1:44:36 VB3 8 V37 +24:57 +13:33 01:22 571 168 739
40 Ansis Pūce 1181 Saldus Boksa klubs 1:44:49 VB2 27 V38 +25:10 +25:10 00:59 570 234 804
41 Mārtiņš Liberts 1206 1:45:18 VB2 28 V39 +25:39 +25:39 01:08 567 203 770
42 Aldis Bušs 1095 Tērauds 1:45:49 VB2 29 V40 +26:10 +26:10 01:23 565 166 731
43 Dace Banga 1072 bangasprivatprakse.lv 1:45:53 SB2 3 S3 +13:56 +13:56 01:28 651 201 852
44 Uldis Raipalis 1249 Gentlemens Club 1:46:05 VB2 30 V41 +26:26 +26:26 01:41 563 137 700
45 Ilgvars Āboltiņš 1213 Maratona klubs 1:46:55 VB4 1 V42 +27:16 +00:00 01:25 559 162 721
46 Artūrs Blūmiņš 1303 Virsotne/MARMOT 1:47:32 VB2 31 V43 +27:53 +27:53 01:15 556 184 740
47 Artūrs Soročenkovs 1129 Modelists-Konstruktors 1:47:46 VB2 32 V44 +28:07 +28:07 01:21 554 170 724
48 Rolands Trencis 1055 VSK Noskrien 1:48:08 VB2 33 V45 +28:29 +28:29 01:38 552 141 693
49 Andris Kleperis 6061 Vidzemes Augstskola 1:48:47 VB2 34 V46 +29:08 +29:08 01:20 549 173 722
50 Edgars Dzenuška 1344 1:48:54 VB2 35 V47 +29:15 +29:15 01:26 549 160 709
51 Juris Moisejevs 1264 1:49:01 VB2 36 V48 +29:22 +29:22 01:16 548 182 730
52 Edgars Legzdiņš 1224 1:49:07 VB2 37 V49 +29:28 +29:28 01:22 547 168 715
53 Māris Gūtmanis 1230 1:49:15 VB2 38 V50 +29:36 +29:36 01:44 547 133 680
54 Raimonds Ozoliņš 1075 VSK Noskrien Rieksti 1:49:17 VB2 39 V51 +29:38 +29:38 01:03 547 219 766
55 Dace Almane 1033 1:49:27 SB2 4 S4 +17:30 +17:30 01:29 630 199 829
56 Ronalds Zarīts 1282 Scope 1:49:39 VB2 40 V52 +30:00 +30:00 01:28 545 157 702
57 Linda Boldāne 1334 1:49:43 SBJ 1 S5 +17:46 +00:00 01:42 629 174 803
58 Ģirts Žagars 1223 1:49:46 VB2 41 V53 +30:07 +30:07 01:36 544 144 688
59 Mārtiņš Krontāls 1296 1:49:58 VB2 42 V54 +30:19 +30:19 01:10 543 197 740
60 Oskars Geide 1293 Mana mīļākā komanda 1:50:00 VB2 43 V55 +30:21 +30:21 01:41 543 137 680
61 Didzis Rupainis 1159 1:50:03 VB2 44 V56 +30:24 +30:24 01:34 543 147 690
62 Kristaps Poddubnijs 1214 1:50:06 VB2 45 V57 +30:27 +30:27 01:24 543 164 707
63 Linda Katlapa 6070 Siguldas izlase 1:50:11 SB3 1 S6 +18:14 +00:00 01:29 626 199 825
64 Māris Plūme 1013 Swedbank 1:50:27 VB2 46 V58 +30:48 +30:48 01:39 541 139 680
65 Gints Krieviņš 1105 1:50:27 VB2 47 V59 +30:48 +30:48 01:06 541 209 750
66 Jānis Zariņš 1030 1:51:19 VB2 48 V60 +31:40 +31:40 01:40 537 138 675
67 Kristaps Ziemelis 1217 Gemoss 1:51:29 VB2 49 V61 +31:50 +31:50 01:31 536 152 688
68 Kristīne Jansone 1316 Swedbank 1:52:10 SB3 2 S7 +20:13 +01:59 01:47 615 165 780
69 Aivis Gusts 1148 Squeezy 1:52:46 VB2 50 V62 +33:07 +33:07 01:43 530 134 664
70 Ingus Pērkons 6065 1:53:00 VB2 51 V63 +33:21 +33:21 01:38 529 141 670
71 Anrijs Hodžajevs 1071 STARCO 1:53:11 VB2 52 V64 +33:32 +33:32 01:17 528 179 707
72 Jānis Ausmanis 1327 SK Katrīna 1:53:16 VB3 9 V65 +33:37 +22:13 01:30 527 153 680
73 Laura Lapiņa 1262 Siguldas izlase 1:53:28 SB3 3 S8 +21:31 +03:17 01:53 608 157 765
74 Kristaps Salens 1337 Salomon Latvia 1:53:36 VB2 53 V66 +33:57 +33:57 01:45 526 131 657
75 Kristaps Heinsbergs 1025 MMA Jūrmala 1:53:51 VBJ 4 V67 +34:12 +26:21 01:40 525 138 663
76 Artis Dūriņš 1178 Saldus Boksa klubs 1:54:09 VB2 54 V68 +34:30 +34:30 00:57 523 242 765
77 Mārtiņš Andersons 1284 SeaStone 1:54:13 VB2 55 V69 +34:34 +34:34 01:11 523 194 717
78 Kristers Ginters 1234 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" 1:54:14 VB2 56 V70 +34:35 +34:35 01:31 523 152 675
79 Alvita Mirecka 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:54:31 SB3 4 S9 +22:34 +04:20 01:25 602 208 810
80 Raimonds Ronis 1036 1:54:38 VB2 57 V71 +34:59 +34:59 01:26 521 160 681
81 Matīss Zilgalvis 1209 1:55:14 VB2 58 V72 +35:35 +35:35 01:47 518 129 647
82 Martins Pentjušs 1311 1:55:20 VB2 59 V73 +35:41 +35:41 01:26 518 160 678
83 Gints Krastiņš 1048 Exigen Services Latvia #optimized4running 1:55:24 VB2 60 V74 +35:45 +35:45 01:45 518 131 649
84 Edgars Peičs 1115 EVOLUTION LATVIA 1:55:48 VB2 61 V75 +36:09 +36:09 01:48 516 128 644
85 Baiba Ažušele 1200 1:55:53 SBJ 2 S10 +23:56 +06:10 01:42 595 174 769
86 Oskars Zonne 1276 Acsaabols 1:55:56 VB2 62 V76 +36:17 +36:17 01:42 515 135 650
87 Valdis Prauliņš 1280 Čiekurkalna Road Runners 1:55:59 VB3 10 V77 +36:20 +24:56 01:29 515 155 670
88 Elīna Medne 1263 Veikals Maratons / Ventspils Maratona klubs 1:56:01 SBJ 3 S11 +24:04 +06:18 01:38 594 181 775
89 Konstantīns Vasiļjevs 1150 DION 1:56:05 VB2 63 V78 +36:26 +36:26 01:36 515 144 659
90 Ginta Rassa 1191 MARATONA KLUBS 1:56:39 SB3 5 S12 +24:42 +06:28 01:48 591 164 755
91 Marija Miselyte 1172 LTU Trail Running People 1:56:43 SB2 5 S13 +24:46 +24:46 01:44 591 170 761
92 Vairis Krauklis 6050 Privātbūve 1:56:45 VB4 2 V79 +37:06 +09:50 01:47 512 129 641
93 Kristaps Kanna 1305 PATRIA 1:56:58 VBJ 5 V80 +37:19 +29:28 01:18 511 177 688
94 Kalvis Upītis 1309 1:57:20 VB2 64 V81 +37:41 +37:41 01:28 509 157 666
95 Alma Vītola 1104 Virsotne/ Marmot 1:57:21 SBJ 4 S14 +25:24 +07:38 01:48 588 164 752
96 Guntis Strautiņš 1281 Liepājas Vieglatlētikas klubs 1:57:33 VB2 65 V82 +37:54 +37:54 01:40 508 138 646
97 Andrejs Sladkovs 1122 1:57:49 VB3 11 V83 +38:10 +26:46 01:53 507 122 629
98 Arnis Ābelīte 1246 Virsotne/Marmot 1:57:49 VBJ 6 V84 +38:10 +30:19 01:48 507 128 635
99 Māris Modriņš 1102 1:58:09 VB2 66 V85 +38:30 +38:30 01:31 506 152 658
100 Uvis Braunfelds 1089 Moller Auto Ventspils/SIS 1:58:11 VB3 12 V86 +38:32 +27:08 01:37 505 142 647
101 Guna Meistere 1019 VSK Noskrien 1:58:32 SB2 6 S15 +26:35 +26:35 01:25 582 208 790
102 Uldis Rāts 1270 1:58:39 VB2 67 V87 +39:00 +39:00 01:52 503 123 626
103 Juris Rāts 1283 Scope 1:58:44 VB3 13 V88 +39:05 +27:41 01:31 503 152 655
104 Jevgeņijs Markins 1070 1:58:46 VB2 68 V89 +39:07 +39:07 01:49 503 127 630
105 Aleksandrs Jansons 1310 1:58:46 VB2 69 V90 +39:07 +39:07 01:35 503 145 648
106 Anete Casno 1126 1:59:08 SB2 7 S16 +27:11 +27:11 01:38 579 181 760
107 Andris Orniņš 1007 1:59:18 VB2 70 V91 +39:39 +39:39 01:53 501 122 623
108 Juris Grodnis 1143 Krokus 1:59:32 VB3 14 V92 +39:53 +28:29 01:52 500 123 623
109 Kārlis Cinis 1083 1:59:38 VB2 71 V93 +39:59 +39:59 01:48 499 128 627
110 Jānis Duberis 1229 SSK Bebra 1:59:47 VB3 15 V94 +40:08 +28:44 01:16 499 182 681
111 Andis Puriņš 1323 1:59:49 VB3 16 V95 +40:10 +28:46 01:20 499 173 672
112 Aivars Fogelis 1254 1:59:50 VB2 72 V96 +40:11 +40:11 01:43 499 134 633
113 Aivis Neimanis 1265 Brīvais ērglis 1:59:54 VB3 17 V97 +40:15 +28:51 01:22 498 168 666
114 Liene Štalte 1091 Moller Auto Ventspils/SIS 1:59:57 SB2 8 S17 +28:00 +28:00 01:35 575 186 761
115 Aivis Putnēns 6055 1:59:58 VB2 73 V98 +40:19 +40:19 01:37 498 142 640
116 Didzis Kirstuks 1117 2:00:12 VB2 74 V99 +40:33 +40:33 01:52 497 123 620
117 Māris Berķis 1258 pulsometrs.lv 2:00:20 VB2 75 V100 +40:41 +40:41 01:45 496 131 627
118 Alberts Dambis 1032 VSK Noskrien 2:00:22 VB2 76 V101 +40:43 +40:43 01:17 496 179 675
119 Žanete Leimane 1314 TRXCēsis 2:00:41 SB3 6 S18 +28:44 +10:30 01:27 571 203 774
120 Dainis Bautris 6075 SIS Latvija 2:00:50 VB2 77 V102 +41:11 +41:11 01:49 494 127 621
121 Māris Dazarts 1137 Lattelecom 2:00:59 VB2 78 V103 +41:20 +41:20 01:39 494 139 633
122 Māris Bērziņš 1242 Virsotne/Marmot 2:01:04 VB2 79 V104 +41:25 +41:25 01:18 493 177 670
123 Ainars Ozoliņš 1259 2:01:15 VB4 3 V105 +41:36 +14:20 01:57 493 118 611
124 Kristaps Čeksters 1243 2:01:17 VB2 80 V106 +41:38 +41:38 01:51 493 124 617
125 Edgars Rimarenko 1338 Kurši 2:01:24 VB2 81 V107 +41:45 +41:45 01:44 492 133 625
126 Vadims Stepanovs 1329 Maratona klubs / CRAMO 2:01:28 VB2 82 V108 +41:49 +41:49 01:31 492 152 644
127 Toms Pastars 1260 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:01:31 VB2 83 V109 +41:52 +41:52 01:49 492 127 619
128 Andris Vējiņš 1244 Swedbank 2:01:35 VB2 84 V110 +41:56 +41:56 01:32 491 150 641
129 Jānis Putniņš 1189 DNB banka 2:01:55 VB2 85 V111 +42:16 +42:16 01:39 490 139 629
130 Agnis Mūrnieks 1306 OVI 2:02:09 VB2 86 V112 +42:30 +42:30 01:30 489 153 642
131 Kristaps Zvirgzds 1312 Intervālu Regresori 2:02:10 VBJ 7 V113 +42:31 +34:40 01:27 489 159 648
132 Silvestrs Kluburs 1205 Rolling 2:02:17 VB2 87 V114 +42:38 +42:38 01:38 489 141 630
133 Viesturs Dzirkalis 1257 SeaStone 2:02:42 VB3 18 V115 +43:03 +31:39 01:35 487 145 632
134 Antanas Anskaitis 1144 2:02:54 VB2 88 V116 +43:15 +43:15 01:41 486 137 623
135 Didzis Sprūds 1152 DNB banka 2:03:00 VB2 89 V117 +43:21 +43:21 01:54 486 121 607
136 Mārcis Smalkais 1050 Mazsalaca 2:03:03 VB2 90 V118 +43:24 +43:24 01:32 485 150 635
137 Mārcis Krauze 6059 2:03:09 VB2 91 V119 +43:30 +43:30 01:58 485 117 602
138 Jānis Vērdiņš 1063 Sējas novads/MSĢ 2:03:12 VB2 92 V120 +43:33 +43:33 01:15 485 184 669
139 Līga Irbe 1300 Talsu novada sporta skola 2:03:37 SB2 9 S19 +31:40 +31:40 01:19 558 224 782
140 Kaspars Štromanis 6053 2:03:48 VB2 93 V121 +44:09 +44:09 01:57 483 118 601
141 Kārlis Būmans 1201 VSK Noskrien 2:03:52 VBJ 8 V122 +44:13 +36:22 01:52 482 123 605
142 Oļegs Kopijs 1333 2:04:03 VB2 94 V123 +44:24 +44:24 01:54 482 121 603
143 Ieva Dobule 1339 2:04:12 SB2 10 S20 +32:15 +32:15 01:43 555 172 727
144 Arnis Pokšāns 1324 Abas Kreisās Kājas 2:04:13 VB3 19 V124 +44:34 +33:10 01:39 481 139 620
145 Normunds Zauls 1023 Limbaži 2:04:14 VB3 20 V125 +44:35 +33:11 01:41 481 137 618
146 Ivars Broničs 1194 BEARDMEN 2:04:17 VB2 95 V126 +44:38 +44:38 01:20 481 173 654
147 Edgars Dobelis 6045 2:04:47 VB2 96 V127 +45:08 +45:08 01:55 479 120 599
148 Ģirts Vēsma 1186 2:04:51 VB4 4 V128 +45:12 +17:56 01:42 478 135 613
149 Ainis Kanaviņš 6062 SSK Bebra 2:04:55 VB3 21 V129 +45:16 +33:52 01:20 478 173 651
150 Rolands Rozitis 1113 Mailigen 2:05:14 VB2 97 V130 +45:35 +45:35 01:54 477 121 598
151 Dace Traniņa 1275 Lattelecom 2:05:21 SB2 11 S21 +33:24 +33:24 02:03 550 144 694
152 Elita Zālīte 1313 TRXCēsis 2:05:24 SB3 7 S22 +33:27 +15:13 01:47 550 165 715
153 Arnis Lukašenoks 1272 Elkor 2:06:05 VB2 98 V131 +46:26 +46:26 01:48 474 128 602
154 Andis Auziņš 1278 2:06:09 VB2 99 V132 +46:30 +46:30 01:52 474 123 597
155 Kaspars Pīlādzis 1193 Riga Adventure Team 2:06:13 VB2 100 V133 +46:34 +46:34 01:54 473 121 594
156 Guntars Hartmanis 1183 MOOV treningssenter 2:06:14 VB2 101 V134 +46:35 +46:35 01:55 473 120 593
157 Krišjānis Almanis 1155 2:06:15 VB2 102 V135 +46:36 +46:36 01:47 473 129 602
158 Māris Balceris 1145 2:06:15 VBJ 9 V136 +46:36 +38:45 01:46 473 130 603
159 Lita Dzelme 1343 - 2:06:18 SB3 8 S23 +34:21 +16:07 02:02 546 145 691
160 Lelde Broka 1078 VSK Noskrien Vāveres 2:06:29 SB2 12 S24 +34:32 +34:32 01:30 545 197 742
161 Imants Bambis 1342 2:06:32 VB2 103 V137 +46:53 +46:53 01:54 472 121 593
162 Artūrs Pielēns-Pelēns 1190 Lattelecom 2:06:40 VB2 104 V138 +47:01 +47:01 01:53 472 122 594
163 Artūrs Rozenfelds 1255 Jaunmārupe skrien 2:06:42 VB3 22 V139 +47:03 +35:39 01:55 471 120 591
164 Jānis Gedrovics 1256 2:06:44 VB3 23 V140 +47:05 +35:41 01:53 471 122 593
165 Nelda Neilande 1285 Vichy 2:06:49 SBJ 5 S25 +34:52 +17:06 01:50 544 161 705
166 Nauris Bērziņš 1188 2:06:54 VB2 105 V141 +47:15 +47:15 01:48 471 128 599
167 Arūnas Beržinskas 1168 2:07:06 VB3 24 V142 +47:27 +36:03 01:54 470 121 591
168 Ieva Rogāle 1147 Krokus 2:07:15 SB2 13 S26 +35:18 +35:18 01:58 542 150 692
169 Elīna Petrovska 1192 2:07:21 SB2 14 S27 +35:24 +35:24 01:34 542 188 730
170 Agita Grizāne 1053 VSK Noskrien 2:07:26 SB2 15 S28 +35:29 +35:29 01:57 541 151 692
171 Aija Svikle 1220 SK Tērauds 2:07:27 SB2 16 S29 +35:30 +35:30 01:57 541 151 692
172 Elīna Šmite 6074 VSK Noskrien 2:07:55 SB2 17 S30 +35:58 +35:58 01:53 539 157 696
173 Edgars Bērze 1093 2:07:58 VB2 106 V143 +48:19 +48:19 00:58 467 238 705
174 Kārlis Ertmanis 1154 2:08:09 VB2 107 V144 +48:30 +48:30 01:58 466 117 583
175 Viesturs Puriņš 1241 2:08:23 VB3 25 V145 +48:44 +37:20 02:03 465 112 577
176 Kaspars Aksenoks 1028 2:08:42 VB3 26 V146 +49:03 +37:39 01:45 464 131 595
177 Dainis Spaliņš 1266 2:08:42 VB4 5 V147 +49:03 +21:47 01:48 464 128 592
178 Ivars Seiksts 1022 2:09:08 VB2 108 V148 +49:29 +49:29 01:39 463 139 602
179 Egita Uzule 1180 Saldus Boksa klubs 2:09:18 SB3 9 S31 +37:21 +19:07 01:55 533 154 687
180 Vita Grahovska 1038 2:09:44 SB2 18 S32 +37:47 +37:47 01:27 532 203 735
181 Dace Podkalne 1094 VSK Noskrien 2:09:57 SB2 19 S33 +38:00 +38:00 02:03 531 144 675
182 Edgars Lapiņš 1100 2:10:08 VB2 109 V149 +50:29 +50:29 01:57 459 118 577
183 Ieva Pūce 1079 VSK Noskrien 2:10:10 SB3 10 S34 +38:13 +19:59 01:46 530 167 697
184 Guntars Būmans 1202 2:10:10 VB3 27 V150 +50:31 +39:07 01:52 459 123 582
185 Sigita Upeniece 1336 2:11:08 SB3 11 S35 +39:11 +20:57 01:35 526 186 712
186 Andris Rozentālbergs 1274 Lattelecom 2:11:18 VB2 110 V151 +51:39 +51:39 01:50 455 125 580
187 Ilze Baumane 1097 2:11:23 SB2 20 S36 +39:26 +39:26 01:48 525 164 689
188 Jānis Kopmanis 1109 LSC 2:11:30 VB3 28 V152 +51:51 +40:27 01:50 454 125 579
189 Mihail Kislyakov 1219 MINDPV 2:11:42 VB2 111 V153 +52:03 +52:03 01:40 454 138 592
190 Roberts Koleda 6072 Exigen Services 2:11:47 VB3 29 V154 +52:08 +40:44 02:03 453 112 565
191 Baiba Gabrāne 1045 2:12:04 SB2 21 S37 +40:07 +40:07 01:28 522 201 723
192 Anita Čuhnova 1289 DNB banka 2:12:08 SB2 22 S38 +40:11 +40:11 02:18 522 128 650
193 Baiba Močāne 1245 Amber race / Elevation 2:12:12 SB2 23 S39 +40:15 +40:15 02:04 522 143 665
194 Mārcis Fogels 1295 SK Sigulda 2:12:19 VB2 112 V155 +52:40 +52:40 01:36 451 144 595
195 Ingmars Šreibergs 1304 2:12:26 VB2 113 V156 +52:47 +52:47 01:16 451 182 633
196 Andis Krūmiņš 1318 Lattelecom 2:12:39 VB3 30 V157 +53:00 +41:36 01:45 450 131 581
197 Lolita Kauķe 6060 SK Briksnis 2:12:45 SB2 24 S40 +40:48 +40:48 01:53 519 157 676
198 Aiva Liepiņa 1058 2:12:45 SB2 25 S41 +40:48 +40:48 01:52 519 158 677
199 Sergejs Kubraks 1322 Engures sportam 2:12:55 VB3 31 V158 +53:16 +41:52 02:04 449 111 560
200 Voldemārs Surgunts 6052 2:13:01 VB4 6 V159 +53:22 +26:06 01:56 449 119 568
201 Agris Krumbergs 6048 2:13:19 VB3 32 V160 +53:40 +42:16 01:32 448 150 598
202 Kristīne Sekace 1108 Kustību telpa 2:13:22 SB2 26 S42 +41:25 +41:25 01:52 517 158 675
203 Andris Bērziņš 1162 2:13:26 VB2 114 V161 +53:47 +53:47 01:52 448 123 571
204 Andris Rosickis 1268 2:13:28 VB3 33 V162 +53:49 +42:25 01:49 448 127 575
205 Anete Kampare 1207 2:13:30 SB2 27 S43 +41:33 +41:33 02:13 517 133 650
206 Kristaps Treidens 1335 2:13:36 VBJ 10 V163 +53:57 +46:06 01:16 447 182 629
207 Juris Līpacis 1021 2:13:38 VB3 34 V164 +53:59 +42:35 01:47 447 129 576
208 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba 2:14:08 SB2 28 S44 +42:11 +42:11 02:03 514 144 658
209 Alvis Lepiksons 1237 Auseklis IK 2:14:08 VB3 35 V165 +54:29 +43:05 01:34 445 147 592
210 Kaspars Vingris 1096 2:14:23 VB2 115 V166 +54:44 +54:44 01:44 445 133 578
211 Andis Bērziņš 6051 2:14:32 VB3 36 V167 +54:53 +43:29 02:06 444 110 554
212 Agita Gritāne 1267 2:14:35 SB3 12 S45 +42:38 +24:24 02:02 512 145 657
213 Inga Blese 6046 2:14:43 SB3 13 S46 +42:46 +24:32 02:07 512 139 651
214 Ieva Rukšāne 1046 VSK Noskrien 2:14:44 SB2 29 S47 +42:47 +42:47 01:24 512 211 723
215 Valdis Rozentāls 6069 Ziepniekkalns 2:14:56 VB3 37 V168 +55:17 +43:53 02:03 443 112 555
216 Līva Bogdanova 1134 2:14:58 SB2 30 S48 +43:01 +43:01 01:40 511 177 688
217 Aleksandrs Moskaļiks 1173 2:15:44 VB2 116 V169 +56:05 +56:05 01:50 440 125 565
218 Valdis Lepiksons 1232 Auseklis IK 2:15:48 VB3 38 V170 +56:09 +44:45 01:56 440 119 559
219 Igors Vasiļjevs 1082 2:15:49 VB2 117 V171 +56:10 +56:10 01:04 440 216 656
220 Antra Lukševica 1065 VSK Noskrien 2:15:50 SB2 32 S49 +43:53 +43:53 01:45 508 169 677
221 Agnese Zārdiņa 1111 ST Brekti 2:15:50 SB2 31 S50 +43:53 +43:53 01:58 508 150 658
222 Zelma Preciniece 1308 2:15:56 SB2 33 S51 +43:59 +43:59 02:04 507 143 650
223 Dzintra Pence 1156 2:16:09 SB3 14 S52 +44:12 +25:58 02:00 507 148 655
224 Sergejs Sjomkins 1218 MINDPV 2:16:11 VB2 118 V172 +56:32 +56:32 02:13 439 104 543
225 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien 2:16:17 SB2 34 S53 +44:20 +44:20 00:59 506 300 806
226 Dace Veipa 1059 VSK Noskrien Vāveres 2:16:19 SB2 35 S54 +44:22 +44:22 01:42 506 174 680
227 Ieva Tāle-Stangute 1024 2:16:45 SB2 36 S55 +44:48 +44:48 02:02 504 145 649
228 Uģis Inka 1084 VSK Noskrien 2:16:55 VB3 39 V173 +57:16 +45:52 01:18 436 177 613
229 Raimonds Osikovskis 6058 2:17:13 VB2 119 V174 +57:34 +57:34 01:56 435 119 554
230 Marta Lapiņa 1106 2:17:25 SB2 37 S56 +45:28 +45:28 02:00 502 148 650
231 Valdis Bergs 6054 2:17:30 VB2 120 V175 +57:51 +57:51 01:58 434 117 551
232 Ivars Kore 1142 2:17:31 VB3 40 V176 +57:52 +46:28 02:01 434 114 548
233 Ingars Šakalis 1123 2:17:37 VB2 121 V177 +57:58 +57:58 01:20 434 173 607
234 Andis Rinkevics 1037 Mārdža 2:17:41 VB2 122 V178 +58:02 +58:02 02:10 434 106 540
235 Ieva Biedrīte 6049 2:17:49 SB2 38 S57 +45:52 +45:52 01:53 500 157 657
236 Ilze Putniņa 1204 Swedbank 2:18:00 SB2 39 S58 +46:03 +46:03 01:53 500 157 657
237 Gints Ošiņš 1035 SK "Kenijas brieži" 2:18:09 VB3 41 V179 +58:30 +47:06 01:44 432 133 565
238 Māris Lūsis 1236 VSK Noskrien 2:19:02 VB2 123 V180 +59:23 +59:23 01:26 430 160 590
239 Uģis Zanders 1175 Riga Freediving 2:19:14 VB3 42 V181 +59:35 +48:11 01:43 429 134 563
240 Māra Eižvērtiņa 1130 Ieķērušies 2:19:17 SB2 40 S59 +47:20 +47:20 01:35 495 186 681
241 Anete Danelsone 1302 Purva Kurmji 2:19:25 SB2 41 S60 +47:28 +47:28 02:04 495 143 638
242 Mārcis Janušs 1067 SELLA AM 2:19:57 VB3 43 V182 +1:00:18 +48:54 02:17 427 101 528
243 Jānis Zaļais 1225 2:20:05 VB2 124 V183 +1:00:26 +1:00:26 01:34 426 147 573
244 Agris Meilerts 1047 LATs Finieris Mežs 2:20:22 VB3 44 V184 +1:00:43 +49:19 02:20 426 99 525
245 Alla Radžabova-Cinovska 1076 Maratona klubs 2:20:26 SB3 15 S61 +48:29 +30:15 02:10 491 136 627
246 Didzis Šapkus 1166 2:20:46 VB2 125 V185 +1:01:07 +1:01:07 02:02 424 113 537
247 Indars Melzobs 1051 VSK Noskrien 2:20:50 VB2 126 V186 +1:01:11 +1:01:11 01:45 424 131 555
248 Gatis Osis 1215 Ošu Team 2:21:05 VB2 127 V187 +1:01:26 +1:01:26 01:42 423 135 558
249 Ivo Rasa 1216 RasaVilla 2:21:05 VB2 128 V188 +1:01:26 +1:01:26 01:28 423 157 580
250 Ivars Timko 1231 2:21:14 VB2 129 V189 +1:01:35 +1:01:35 01:32 423 150 573
251 Andris Segliņš 1092 Segliņa Sporta Skola 2:21:33 VB2 130 V190 +1:01:54 +1:01:54 01:45 422 131 553
252 Nellija Baliko 1291 Isostar 2:21:51 SB2 42 S62 +49:54 +49:54 02:04 486 143 629
253 Inese Bērziņa 1197 2:22:00 SB3 16 S63 +50:03 +31:49 01:44 486 170 656
254 Anna Proskurina 1044 2:22:04 SB2 43 S64 +50:07 +50:07 01:45 485 169 654
255 Āris Peičs 1326 EVOLUTION LATVIA 2:22:05 VB2 131 V191 +1:02:26 +1:02:26 02:20 420 99 519
256 Dainis Driņķis 1319 DzSK "Lokomotīve" 2:22:57 VB3 45 V192 +1:03:18 +51:54 02:14 418 103 521
257 Zane Bulāne 1031 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:23:03 SB2 44 S65 +51:06 +51:06 01:49 482 162 644
258 Mikus Voss 1061 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:23:12 VB2 132 V193 +1:03:33 +1:03:33 02:07 417 109 526
259 Sabīne Bunere 1016 2:23:27 SBJ 6 S66 +51:30 +33:44 02:20 481 126 607
260 Uldis ZĪle 1012 VSK Noskrien 2:23:44 VB3 46 V194 +1:04:05 +52:41 01:38 416 141 557
261 Agnija Zizlāne 1098 2:23:56 SB2 45 S67 +51:59 +51:59 01:58 479 150 629
262 Ivars Austers 6057 Turbo 2:24:27 VB3 47 V195 +1:04:48 +53:24 02:15 414 102 516
263 Daiga Vilkaste 1176 2:24:53 SB3 17 S68 +52:56 +34:42 02:21 476 126 602
264 Kārlis Garokalns 6066 2:24:56 VB2 133 V196 +1:05:17 +1:05:17 02:20 412 99 511
265 Vija Olte 1073 2:25:06 SB2 46 S69 +53:09 +53:09 02:16 475 130 605
266 Santa Roze 1064 VSK Noskrien / Divplākšņi 2:25:07 SB3 18 S70 +53:10 +34:56 02:02 475 145 620
267 Aivis Štemmers 1121 SK Pūre 2:25:42 VB2 134 V197 +1:06:03 +1:06:03 00:58 410 238 648
268 Guntis Šīmanis 1060 Z/s "Modras" 2:26:05 VB2 135 V198 +1:06:26 +1:06:26 01:56 409 119 528
269 Edgars Timofejevs 1164 2:26:19 VB2 136 V199 +1:06:40 +1:06:40 01:51 408 124 532
270 Ieva Micpapa 1301 2:26:20 SB3 19 S71 +54:23 +36:09 02:14 471 132 603
271 Kristīne Liepiņa 1074 2:26:48 SB2 47 S72 +54:51 +54:51 02:27 470 120 590
272 Mairis Levans 1341 YUASA - APE Motors 2:27:01 VB3 48 V200 +1:07:22 +55:58 02:16 406 101 507
273 Armands Zvejnieks 1057 Moller Auto Ventspils/SIS 2:27:03 VB2 137 V201 +1:07:24 +1:07:24 01:29 406 155 561
274 Iveta Kudrjavceva 1039 2:27:40 SB4 1 S73 +55:43 +00:00 02:05 467 142 609
275 Jānis Pērkons 1049 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:27:41 VB3 49 V202 +1:08:02 +56:38 01:50 404 125 529
276 Oļģerts Gūtmanis 1195 LSC 2:28:02 VB4 7 V203 +1:08:23 +41:07 02:07 404 109 513
277 Jānis Straukmanis 1056 VSK Noskrien 2:28:04 VB2 138 V204 +1:08:25 +1:08:25 01:25 403 162 565
278 Līva Jumeja 6047 2:29:29 SBJ 7 S74 +57:32 +39:46 02:10 461 136 597
279 Līga Ganiņa 1199 2:29:44 SB2 48 S75 +57:47 +57:47 02:25 461 122 583
280 Uģis Bents 1085 2:29:56 VB2 139 V205 +1:10:17 +1:10:17 01:26 398 160 558
281 Linda Vildava 1101 2:30:04 SBJ 8 S76 +58:07 +40:21 02:20 460 126 586
282 Ilona Balode 1099 Salacgrīvas Buki 2:30:08 SB3 20 S77 +58:11 +39:57 02:18 459 128 587
283 Līga Pakalna 1041 Krokus / VSK Noskrien 2:30:11 SBJ 9 S78 +58:14 +40:28 02:15 459 131 590
284 Viktorija Niklase 1170 TRX Cēsis 2:30:23 SB3 21 S79 +58:26 +40:12 02:10 459 136 595
285 Antra Spundiņa 1157 VSK Noskrien 2:30:46 SB2 49 S80 +58:49 +58:49 02:17 457 129 586
286 Natalija Zeņina 1222 ELKOR 2:30:53 SB3 22 S81 +58:56 +40:42 02:28 457 120 577
287 Ainars Zēbergs 1331 VSK Noskrien Latvenergo 2:31:55 VB3 50 V206 +1:12:16 +1:00:52 01:45 393 131 524
288 Iveta Gasiņa 1250 Salaspils Zīriņi 2:32:01 SB3 23 S82 +1:00:04 +41:50 02:22 454 125 579
289 Indra Štalte 1120 2:32:12 SB4 2 S83 +1:00:15 +04:32 02:03 453 144 597
290 Juris Rocēns 1125 VSK Noskrien 2:33:04 VB3 51 V207 +1:13:25 +1:02:01 01:43 390 134 524
291 Linda Rone 1287 2:33:15 SB2 50 S84 +1:01:18 +1:01:18 02:46 450 107 557
292 Sandra Rocēna 1124 Skrienu priekam! 2:33:15 SB3 24 S85 +1:01:18 +43:04 02:12 450 134 584
293 Agnese Meikšāne 1321 Mana mīļākā komanda 2:33:34 SB2 51 S86 +1:01:37 +1:01:37 01:56 449 153 602
294 Sergejs Spivaks 1132 2:34:30 VB2 140 V208 +1:14:51 +1:14:51 02:33 387 90 477
295 Agnese Paulsone 6068 2:34:47 SB2 52 S87 +1:02:50 +1:02:50 02:22 446 125 571
296 Marts Kalniņš 1196 Vidzemes Būvserviss 2:35:20 VB3 52 V209 +1:15:41 +1:04:17 02:17 385 101 486
297 Santa Cine 1087 Swedbank 2:36:01 SB2 53 S88 +1:04:04 +1:04:04 02:33 442 116 558
298 Anita Januša 1066 SELLA AM 2:36:05 SB3 25 S89 +1:04:08 +45:54 02:53 442 102 544
299 Mareks Celmiņš 1277 Biznesa parks ABAVA 2:36:17 VB2 141 V210 +1:16:38 +1:16:38 02:08 382 108 490
300 Ilona Sedleniece 1290 DNB banka 2:37:10 SB3 26 S90 +1:05:13 +46:59 02:39 439 111 550
301 Hardija Oša 1182 2:37:25 SB3 27 S91 +1:05:28 +47:14 02:26 438 121 559
302 Dana Zandersone 1107 Swedbank 2:37:44 SB2 54 S92 +1:05:47 +1:05:47 02:12 437 134 571
303 Ilze Fogele 1317 SK Sigulda 2:38:38 SB2 55 S93 +1:06:41 +1:06:41 01:59 435 149 584
304 Urzula Spickus 1114 RigaPlaza 2:39:16 SB3 28 S94 +1:07:19 +49:05 02:02 433 145 578
305 Jānis Laganovskis 1029 VSK Noskrien 2:39:22 VB2 142 V211 +1:19:43 +1:19:43 01:37 375 142 517
306 Inga Vate 1017 Individuāli 2:39:25 SB3 29 S95 +1:07:28 +49:14 02:19 433 127 560
307 Ivars Borisovs 1235 VSK Noskrien 2:40:46 VB2 143 V212 +1:21:07 +1:21:07 01:32 372 150 522
308 Māris Tjarve 1203 Clean R 2:41:15 VB3 53 V213 +1:21:36 +1:10:12 01:57 370 118 488
309 Guna Ķirse 1034 2:41:34 SB2 56 S96 +1:09:37 +1:09:37 02:12 427 134 561
310 Artūrs Naudiņš 1135 DNB banka 2:41:45 VB2 144 V214 +1:22:06 +1:22:06 02:24 369 96 465
311 Mārtiņš Maķevics 1330 2:43:20 VB2 145 V215 +1:23:41 +1:23:41 02:04 366 111 477
312 Jānis Dille 1146 2:44:59 VB2 146 V216 +1:25:20 +1:25:20 02:25 362 95 457
313 Zanda Taupmana 1088 VSK Noskrien 2:45:17 SB3 30 S97 +1:13:20 +55:06 02:36 417 113 530
314 Māris Vīlips 1009 Vīle 2:47:03 VB3 54 V217 +1:27:24 +1:16:00 01:06 358 209 567
315 Sandra Segliņa 1042 2:47:26 SB2 57 S98 +1:15:29 +1:15:29 02:34 412 115 527
316 Kristīna Ceika 1069 Nūjo ar vēju 2:48:10 SB2 58 S99 +1:16:13 +1:16:13 02:07 410 139 549
317 Liene Beihmane-Veitmane 1227 Nūjo ar vēju 2:49:49 SB2 59 S100 +1:17:52 +1:17:52 02:17 406 129 535
318 Baiba Lorence 1340 Talsu airētāji 2:52:02 SB2 61 S101 +1:20:05 +1:20:05 03:01 401 98 499
319 Saiva Rodiņa 1315 TNSS / Talsu airētāji 2:52:02 SB2 60 S102 +1:20:05 +1:20:05 02:06 401 140 541
320 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team 2:52:48 VB3 55 V218 +1:33:09 +1:21:45 01:58 346 117 463
321 Zane Karpenko 1068 VSK Noskrien 2:53:22 SB2 62 S103 +1:21:25 +1:21:25 03:21 398 88 486
322 Inta Amoliņa 1062 VSK Noskrien 2:54:13 SB4 3 S104 +1:22:16 +26:33 02:39 396 111 507
323 Dace Janeka 1228 Nūjo ar vēju 2:54:59 SB3 31 S105 +1:23:02 +1:04:48 02:20 394 126 520
324 Aija Dzeņkovska 1011 2:54:59 SB3 32 S106 +1:23:02 +1:04:48 02:19 394 127 521
325 Kitija Brizga 6063 Patria Team 2:57:03 SBJ 10 S107 +1:25:06 +1:07:20 02:52 390 103 493
326 Rasa Vilnīte 1240 Nūjo ar vēju Liepājā 2:57:04 SB2 63 S108 +1:25:07 +1:25:07 02:02 389 145 534
327 Andis Beitiks 1332 OSC 2:57:45 VB3 56 V219 +1:38:06 +1:26:42 02:27 336 94 430
328 Andis Ozoliņš 1177 Nūjo priekam 2:59:39 VB4 8 V220 +1:40:00 +1:12:44 02:21 333 98 431
329 Kristīne Kuka 1006 AD FITNESS Lēdmane 3:01:26 SB3 33 S109 +1:29:29 +1:11:15 02:40 380 111 491
330 Dzintars Laganovskis 1040 AD Fitness 3:01:26 VB3 57 V221 +1:41:47 +1:30:23 02:40 329 86 415
331 Inga Zāle 1112 Nūjo ar vēju 3:02:01 SB4 4 S110 +1:30:04 +34:21 02:30 379 118 497
332 Ainārs Zizlāns 1116 3:02:07 VB3 58 V222 +1:42:28 +1:31:04 02:16 328 101 429
333 Olga Samsonova 1288 Nūjo ar vēju 3:06:01 SB3 34 S111 +1:34:04 +1:15:50 02:38 371 112 483
334 Jānis Gūtmanis 1160 Ziemeļkurzeme OK 3:06:42 VB2 147 V223 +1:47:03 +1:47:03 03:02 320 76 396
335 Luize Raga 1198 3:08:36 SB2 64 S112 +1:36:39 +1:36:39 03:17 366 90 456
336 Ilze Palmbaha 6064 3:11:43 SB3 35 S113 +1:39:46 +1:21:32 02:37 360 113 473
337 Daiga Holma 1128 3:11:45 SB4 5 S114 +1:39:48 +44:05 02:49 360 105 465
338 Baiba Dombrovska 1239 Nujo priekam 3:25:48 SB4 6 S115 +1:53:51 +58:08 02:44 335 108 443
339 Marita Ozoliņa 1248 Nūjo priekam 3:28:31 SB2 65 S116 +1:56:34 +1:56:34 02:52 331 103 434
340 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes 3:29:55 VB4 9 V224 +2:10:16 +1:43:00 02:28 285 93 378
341 Guntars Ozols 1238 Nujo priekam 3:31:56 VB4 10 V225 +2:12:17 +1:45:01 02:56 282 78 360
342 Aija Orniņa 1008 3:39:18 SB3 36 S117 +2:07:21 +1:49:07 03:17 314 90 404
343 Zinta Zīverte 1279 Nūjo vesels 3:42:56 SB3 37 S118 +2:10:59 +1:52:45 02:46 309 107 416
344 Marita Šalta 1307 3:45:39 SB3 38 S119 +2:13:42 +1:55:28 03:02 306 97 403
345 Albīna Kalenda 1297 Nūjo vesels 3:50:24 SB4 7 S120 +2:18:27 +1:22:44 03:20 299 89 388