Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Edgars Bertuks 2634 00:35:05 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Dmitrijs Serjogins 2469 SiS Latvija 00:36:46 VZ2 1 V2 +00:00 +00:00 382
3 Kārlis Vīksne 2430 Veikals 42km 00:38:10 VZ3 2 V3 +00:00 +00:00 368
4 Edgars Cimermanis 2523 Riga Ironman Team 00:38:34 VZ3 3 V4 +00:00 +00:00 364
5 Sandris Bačkins 2265 00:38:49 VZ3 4 V5 +00:00 +00:00 362
6 Uģis Karasevs 2025 Kocenu novads 00:38:49 VZ3 4 V6 +00:00 +00:00 362
7 Aigars Feteris 2408 SiS Latvija 00:39:14 VZ3 6 V7 +00:00 +00:00 358
8 Kristaps Broks 2060 VSK Noskrien Rieksti 00:39:23 VZ3 7 V8 +00:00 +00:00 356
9 Arvis Stivriņš 2255 Sporta Patriots 00:40:00 VZ3 8 V9 +00:00 +00:00 351
10 Gatis Štulbergs 2158 VSK Noskrien Rieksti/Ogres Tehnikums 00:40:16 VZ2 2 V10 +00:00 +00:00 349
11 Alvis Mats 9067 OS Veikals 00:40:39 VZ3 9 V11 +00:00 +00:00 345
12 Vjačeslavs Žunda 9127 00:40:56 VZ3 10 V12 +00:00 +00:00 343
13 Gunārs Bidiņš 2337 CrossFit Ridzene 00:41:07 VZ3 11 V13 +00:00 +00:00 341
14 Gints Skroderis 9092 Baldone 00:41:28 VZ3 12 V14 +00:00 +00:00 338
15 Daniels Kārkliņš 2526 Siguldas izlase 00:41:43 VZ2 3 V15 +00:00 +00:00 336
16 Voldemārs Lejnieks 2046 00:41:57 VZ3 13 V16 +00:00 +00:00 335
17 Kalvis Alseika 2358 PaBaso.lv 00:42:03 VZ2 4 V17 +00:00 +00:00 334
18 Markuss Gedmins 2474 PaBaso.lv 00:42:23 VZ2 5 V18 +00:00 +00:00 331
19 Niks Zauls 2328 00:42:46 VZ2 6 V19 +00:00 +00:00 328
20 Mārtiņš Gailis 2562 Kocenu sporta klubs 00:43:12 VZ3 14 V20 +00:00 +00:00 325
21 Andris Bergmanis 2281 SK Sigulda 00:43:18 VZ3 15 V21 +00:00 +00:00 324
22 Māris Bisenieks 2071 "OK ""Purva Bridejs""" 00:43:22 VZ3 16 V22 +00:00 +00:00 324
23 Ivars Šleiners 2089 Ziemelkurzemes OK 00:43:39 VZ3 17 V23 +00:00 +00:00 321
24 Kaspars Vīksne 2431 Veikals 42km 00:43:48 VZ3 18 V24 +00:00 +00:00 320
25 Edijs Kizenbahs 2616 Dusis meža 00:44:01 VZ3 19 V25 +00:00 +00:00 319
26 Kārlis Vilerts 2257 00:44:07 VZ3 20 V26 +00:00 +00:00 318
27 Andris Caune 2269 Infinitum 8 00:44:26 VZ3 21 V27 +00:00 +00:00 316
28 Gatis Kveders 2014 VSK Noskrien 00:44:43 VZ3 22 V28 +00:00 +00:00 314
29 Ināra Lūse 2567 Carnikava 00:44:45 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
30 Jānis Mūrnieks 2694 00:44:52 VZ3 23 V29 +00:00 +00:00 313
31 Māris Ostelis 9099 VSK Noskrien 00:44:54 VZ3 24 V30 +00:00 +00:00 313
32 Guntars Avdejevs 2623 SG Sport 00:45:10 VZ3 25 V31 +00:00 +00:00 311
33 Gatis Matuko 2155 00:45:33 VZ3 26 V32 +00:00 +00:00 308
34 Arvis Robalds 2618 Talsu biatlona klubs 00:45:45 VZ3 27 V33 +00:00 +00:00 307
35 Artūrs Bidiņš 2333 Crossfit Ridzene 00:45:47 VZ3 28 V34 +00:00 +00:00 307
36 Dace Almane 2020 00:45:54 SZ3 2 S2 +00:00 +00:00 390
37 Kristaps Straumēns 2498 Crossfit Ridzene 00:46:08 VZ3 29 V35 +00:00 +00:00 304
38 Kitija Zaula 2327 00:46:16 SZ1 1 S3 +00:00 +00:00 387
39 Laura Leiboma 2203 Kapa OK 00:46:22 SZ2 1 S4 +00:00 +00:00 386
40 Viesturs Veits 9035 00:46:23 VZ2 7 V36 +00:00 +00:00 303
41 Linda Grīnberga 2193 00:46:34 SZ3 3 S5 +00:00 +00:00 384
42 Igors Seņko 9021 00:46:34 VZ3 30 V37 +00:00 +00:00 301
43 Ansis Šulmanis 2571 Crossfit Ridzene 00:46:44 VZ3 31 V38 +00:00 +00:00 300
44 Ainārs Mankus 2226 Saldus OK 00:46:50 VZ3 32 V39 +00:00 +00:00 300
45 Ilvars Bergmanis 2019 00:46:53 VZ3 33 V40 +00:00 +00:00 299
46 Nauris Bertmanis 9106 Eco Baltia 00:46:55 VZ3 34 V41 +00:00 +00:00 299
47 Jānis Neimanis 2518 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:46:57 VZ3 35 V42 +00:00 +00:00 299
48 Deniss Gorba 2415 LSC 00:47:04 VZ3 36 V43 +00:00 +00:00 298
49 Iveta Caune 2171 00:47:08 SZ3 4 S6 +00:00 +00:00 380
50 Māris Tašmans 2700 Smartlynx 00:47:11 VZ3 37 V44 +00:00 +00:00 297
51 Oļegs Solovjovs 2521 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:14 VZ3 38 V45 +00:00 +00:00 297
52 Matīss Šulmanis 2230 CrossFit Ridzene 00:47:16 VZ2 8 V46 +00:00 +00:00 297
53 Aksels Bresme 2519 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 00:47:17 VZ2 9 V47 +00:00 +00:00 297
54 Liene Blumbeka 9084 Virsotne Makoni 00:47:20 SZ3 5 S7 +00:00 +00:00 378
55 Valdis Devjatņikovs 2308 Capoeira Kuldiga 00:47:41 VZ3 39 V48 +00:00 +00:00 294
56 Roberts Donis 2389 00:47:47 VZ2 10 V49 +00:00 +00:00 294
57 Askolds Bušmanis 2646 00:47:54 VZ3 40 V50 +00:00 +00:00 293
58 Jēkabs Janovs 2605 Siguldas Skrejeji 00:48:05 VZ2 11 V51 +00:00 +00:00 292
59 Kārlis Lapiņš 2445 00:48:13 VZ3 41 V52 +00:00 +00:00 291
60 Mārtiņš Liberts 2229 00:48:14 VZ3 42 V53 +00:00 +00:00 291
61 Fomass Vanags 9075 00:48:38 VZ1 1 V54 +00:00 +00:00 289
62 Māris Ivanāns 2241 00:48:47 VZ2 12 V55 +00:00 +00:00 288
63 Raitis Čaklis 2544 00:48:56 VZ3 43 V56 +00:00 +00:00 287
64 Armands Vimba 2425 AMSERV OPEL TEAM 00:48:57 VZ3 44 V57 +00:00 +00:00 287
65 Ritvars Klapars 2064 00:49:03 VZ3 45 V58 +00:00 +00:00 286
66 Valters Meijers 2330 00:49:23 VZ2 13 V59 +00:00 +00:00 284
67 Dainis Briedis 9005 00:49:28 VZ3 46 V60 +00:00 +00:00 284
68 Juris Šimanskis 2215 Ieput Žani 00:49:29 VZ3 47 V61 +00:00 +00:00 284
69 Arvils Melngailis 2264 00:49:32 VZ2 14 V62 +00:00 +00:00 283
70 Austris Armans 2213 VSK Noskrien / Ieput Žani! 00:49:32 VZ3 48 V63 +00:00 +00:00 283
71 Didzis Pētersons 2346 SK Terauds 00:49:37 VZ3 49 V64 +00:00 +00:00 283
72 Mārtiņš Karols 2293 00:49:38 VZ3 50 V65 +00:00 +00:00 283
73 Sandis Dorbe 2286 SK Ozolnieki 00:49:38 VZ3 50 V66 +00:00 +00:00 283
74 Kristaps Ozols 9051 Vaidava 00:49:46 VZ3 52 V67 +00:00 +00:00 282
75 Krišjānis Grigalinovičs 2272 Mailigen 00:49:50 VZ3 53 V68 +00:00 +00:00 282
76 Lauris Zilveris 2560 00:49:52 VZ3 54 V69 +00:00 +00:00 281
77 Jegors Kirilovskis 2394 00:49:58 VZ2 15 V70 +00:00 +00:00 281
78 Dana Mačtama 2098 Moller Auto Ventspils 00:49:59 SZ3 6 S8 +00:00 +00:00 358
79 Markus Urtāns 2091 VANAGI 00:50:01 VZ1 2 V71 +00:00 +00:00 281
80 Didzis Rupainis 2403 00:50:01 VZ3 55 V72 +00:00 +00:00 281
81 Uvis Braunfelds 2096 Moller Auto Ventspils 00:50:04 VZ3 56 V73 +00:00 +00:00 280
82 Kristaps Turisčevs 2589 00:50:08 VZ2 16 V74 +00:00 +00:00 280
83 Atis Gūtmanis 2575 00:50:11 VZ3 57 V75 +00:00 +00:00 280
84 Ervīns Veics 2304 00:50:17 VZ3 58 V76 +00:00 +00:00 279
85 Edgars Bērze 2107 00:50:34 VZ3 59 V77 +00:00 +00:00 278
86 Valdis Urtāns 2373 Mailigen 00:50:35 VZ2 17 V78 +00:00 +00:00 277
87 Guntis Strautiņš 2574 Liepajas Vieglatletikas klubs 00:50:38 VZ3 60 V79 +00:00 +00:00 277
88 Raimonds Jaudzems 2353 00:50:39 VZ3 61 V80 +00:00 +00:00 277
89 Aleksandrs Artūrs Ļūļe 2516 "SS ""Arkadija""" 00:50:41 VZ1 3 V81 +00:00 +00:00 277
90 Konstantīns Koļeda 2677 Moller Auto Lidosta 00:50:49 VZ3 62 V82 +00:00 +00:00 276
91 Eduards Pāķis 2587 Saulkrasti SRT 00:51:06 VZ3 63 V83 +00:00 +00:00 275
92 Jevgeņijs Markins 2062 00:51:17 VZ3 64 V84 +00:00 +00:00 274
93 Lauris Bērziņš 2568 ZTF Lasma 00:51:18 VZ3 65 V85 +00:00 +00:00 274
94 Ģirts Segliņš 2136 TOK TAKA 00:51:21 VZ3 66 V86 +00:00 +00:00 273
95 Mārtiņš Grundmanis 2005 Bez Desmit Desmit 00:51:22 VZ3 67 V87 +00:00 +00:00 273
96 Laura Ferrera 2133 Crossfit Ridzene 00:51:32 SZ3 7 S9 +00:00 +00:00 347
97 Gita Vilensone 2543 Gentlemen`s Club 00:51:32 SZ3 7 S10 +00:00 +00:00 347
98 Rolands Rozitis 2297 Mailigen 00:51:34 VZ3 68 V88 +00:00 +00:00 272
99 Gustavs Lukstiņš 2569 SS Arkadija 00:51:56 VZ1 4 V89 +00:00 +00:00 270
100 Bruno Strupulis 2648 SS Arkadija 00:51:57 VZ1 5 V90 +00:00 +00:00 270
101 Linda Beldava 2022 VSK Noskrien Vaveres 00:52:01 SZ3 9 S11 +00:00 +00:00 344
102 Uldis Doniņš 2290 Cramo 00:52:01 VZ3 69 V91 +00:00 +00:00 270
103 Inārs Utkins 9128 Gentlemens Club 00:52:01 VZ3 69 V92 +00:00 +00:00 270
104 Juris Gailis 2178 00:52:03 VZ2 18 V93 +00:00 +00:00 270
105 Normunds Langins 2512 VSK Noskrien 00:52:04 VZ3 71 V94 +00:00 +00:00 270
106 Juris Jankovskis 2698 00:52:11 VZ3 72 V95 +00:00 +00:00 269
107 Mārtiņš Galvanovskis 140 Lucky Me 00:52:13 VZ3 73 V96 +00:00 +00:00 269
108 Mārtiņš Upens 2044 Exigen Services Latvia #optimized4running 00:52:18 VZ3 74 V97 +00:00 +00:00 268
109 Andis Jonāns 2196 00:52:24 VZ3 75 V98 +00:00 +00:00 268
110 Roberts Nazarovs 2416 00:52:28 VZ2 19 V99 +00:00 +00:00 267
111 Vladimirs Onufrijčuks 2703 AVIA Team 00:52:29 VZ3 76 V100 +00:00 +00:00 267
112 Aleksandrs Blagonadeždins 2501 00:52:29 VZ3 76 V101 +00:00 +00:00 267
113 Laura Kazāka 2194 Ogres Sporta Centrs 00:52:36 SZ2 2 S12 +00:00 +00:00 340
114 Kaspars Kursišs 2185 Podnieki 00:52:36 VZ3 78 V102 +00:00 +00:00 267
115 Anna Konovalova 2494 Ind 00:52:37 SZ2 3 S13 +00:00 +00:00 340
116 Evija Gūtmane 9080 Neiroradiologi 00:52:39 SZ3 10 S14 +00:00 +00:00 340
117 Juris Iļčenko 9066 00:52:40 VZ3 79 V103 +00:00 +00:00 266
118 Silje-Emilie Soltvedt Rygg 2674 00:52:42 SZ2 4 S15 +00:00 +00:00 340
119 Mikus Ratelis 9095 Elkor 00:52:43 VZ3 80 V104 +00:00 +00:00 266
120 Oskars Kubulis 2030 Supermoto Latvia 00:52:44 VZ3 81 V105 +00:00 +00:00 266
121 Kārlis Eiduks 9105 00:52:48 VZ2 20 V106 +00:00 +00:00 266
122 Kaspars Olte 2314 00:52:51 VZ3 82 V107 +00:00 +00:00 266
123 Kristaps Ķemme 2578 Metam mieru? 00:52:54 VZ2 21 V108 +00:00 +00:00 265
124 Sandis Sproģis 2183 Lattelecom 00:53:02 VZ3 83 V109 +00:00 +00:00 265
125 Niks Kristaps Šmits 2439 Engures vidusskola / Engures sportam 00:53:08 VZ1 6 V110 +00:00 +00:00 264
126 Raivis Ragainis 9031 Krokus 00:53:14 VZ3 84 V111 +00:00 +00:00 264
127 Ina Kalugina 2679 LSC 00:53:15 SZ2 5 S16 +00:00 +00:00 336
128 Uģis Brencis 2175 Sardze 00:53:22 VZ3 85 V112 +00:00 +00:00 263
129 Ilmārs Lācis 2354 00:53:22 VZ3 85 V113 +00:00 +00:00 263
130 Gustavs Gudzuks 2359 00:53:26 VZ3 87 V114 +00:00 +00:00 263
131 Jānis Elmeris 2248 00:53:26 VZ3 87 V115 +00:00 +00:00 263
132 Kaspars Kronbergs 2444 Engures vidusskola / Engures sportam 00:53:31 VZ1 7 V116 +00:00 +00:00 262
133 Elīna Brigmane 2395 BALDONE 00:53:34 SZ3 11 S17 +00:00 +00:00 334
134 Arturs Šimkjavičs 2180 Saldus Boksa klubs 00:53:43 VZ3 89 V117 +00:00 +00:00 261
135 Anete Grosberga 2094 Lynxdojo 00:53:45 SZ3 12 S18 +00:00 +00:00 333
136 Matīss Rožlapa 2546 RPO 00:53:49 VZ2 22 V118 +00:00 +00:00 261
137 Juris Rāts 2398 Scope 00:53:49 VZ3 90 V119 +00:00 +00:00 261
138 Uldis Ozoliņš 2109 00:53:59 VZ3 91 V120 +00:00 +00:00 260
139 Jānis Brokāns 2227 Swedbank 00:54:39 VZ3 92 V121 +00:00 +00:00 257
140 Inga Zālīte 2693 ELKOR 00:54:40 SZ3 13 S19 +00:00 +00:00 327
141 Artis Tauriņš 2655 00:54:45 VZ3 93 V122 +00:00 +00:00 256
142 Edgars Pukinsks 2015 00:54:46 VZ3 94 V123 +00:00 +00:00 256
143 Ingus Bāliņš 2204 00:54:46 VZ3 94 V124 +00:00 +00:00 256
144 Ilvija Pukste 2104 00:54:49 SZ3 14 S20 +00:00 +00:00 327
145 Varis Vekters 2522 Pedu nav 00:54:57 VZ3 96 V125 +00:00 +00:00 255
146 Dzintars Avots 9071 Greens 00:55:00 VZ3 97 V126 +00:00 +00:00 255
147 Rihards Akimovs 2097 COK Silva 00:55:09 VZ3 98 V127 +00:00 +00:00 254
148 Mārtiņš Eglijs 2633 labaka komanda 00:55:10 VZ3 99 V128 +00:00 +00:00 254
149 Reinis Lulle 2375 00:55:11 VZ2 23 V129 +00:00 +00:00 254
150 Sindijs Logins 9034 00:55:15 VZ3 100 V130 +00:00 +00:00 254
151 Deniss Aksjonovs 2531 00:55:16 VZ3 101 V131 +00:00 +00:00 254
152 Edgars Cers 9100 RO111 00:55:17 VZ3 102 V132 +00:00 +00:00 254
153 Mārtiņš Spalva 2475 Swedbank 00:55:18 VZ3 103 V133 +00:00 +00:00 254
154 Dāvis Ziemelis 2453 Engures vidusskola/Engures sportam 00:55:20 VZ1 8 V134 +00:00 +00:00 254
155 Guntis Pucens 2068 00:55:22 VZ3 104 V135 +00:00 +00:00 253
156 Mārcis Fogels 2664 ELKOR 00:55:25 VZ3 105 V136 +00:00 +00:00 253
157 Deivis Deivids Ozoliņš 2435 Engures vidusskola / Engures sportam 00:55:28 VZ2 24 V137 +00:00 +00:00 253
158 Uldis Pūpolbergs 2685 00:55:35 VZ3 106 V138 +00:00 +00:00 252
159 Emīls Žubulis 2665 00:55:38 VZ2 25 V139 +00:00 +00:00 252
160 Roberts Neilands 2008 BOLE mebeles 00:55:38 VZ3 107 V140 +00:00 +00:00 252
161 Kaspars Tormanis 9085 00:55:49 VZ3 108 V141 +00:00 +00:00 251
162 Mārtiņš Plivna 2624 00:55:55 VZ3 109 V142 +00:00 +00:00 251
163 Reinis Baltaisvilks 9043 CORE Fitness 00:55:59 VZ2 26 V143 +00:00 +00:00 251
164 Dace Kovaļevska 2427 "Skrejeju klubs ""Ozolnieki""" 00:56:02 SZ3 15 S21 +00:00 +00:00 319
165 Rihards Bērziņš 2392 AAAbDole 00:56:06 VZ3 110 V144 +00:00 +00:00 250
166 Romāns Giruckis 2612 00:56:06 VZ3 110 V145 +00:00 +00:00 250
167 Lāsma Zebuliņa 2032 00:56:08 SZ3 16 S22 +00:00 +00:00 319
168 Aivars Spūlis 2511 00:56:08 VZ3 112 V146 +00:00 +00:00 250
169 Liene Gulbe 9096 00:56:11 SZ3 17 S23 +00:00 +00:00 319
170 Māris Lūsis 2066 00:56:12 VZ3 113 V147 +00:00 +00:00 250
171 Monta Ločmele 2554 VSK Noskrien 00:56:13 SZ3 18 S24 +00:00 +00:00 318
172 Armands Marčinkus 2166 00:56:13 VZ3 114 V148 +00:00 +00:00 250
173 Guntars Namsons 2593 "SS ""Arkadija""" 00:56:16 VZ3 115 V149 +00:00 +00:00 249
174 Konstantīns Holmanskis 2619 00:56:16 VZ3 115 V150 +00:00 +00:00 249
175 Lauris Požarnovs 9065 00:56:19 VZ3 117 V151 +00:00 +00:00 249
176 Monika Lemese 2417 LSC 00:56:23 SZ3 19 S25 +00:00 +00:00 317
177 Artūrs Kristlībs 2635 viens pats meža 00:56:25 VZ3 118 V152 +00:00 +00:00 249
178 Agnese Ulanova 2093 00:56:26 SZ3 20 S26 +00:00 +00:00 317
179 Guntis Zālītis 2638 LVS 00:56:39 VZ3 119 V153 +00:00 +00:00 248
180 Odeta Turka 2582 Taka 00:56:49 SZ3 21 S27 +00:00 +00:00 315
181 Andris Edgars Fecers 2549 00:56:59 VZ2 27 V154 +00:00 +00:00 246
182 Andris Lanka 2362 TRXCesis 00:56:59 VZ3 120 V155 +00:00 +00:00 246
183 Arnis Jurgels 2497 00:56:59 VZ3 120 V156 +00:00 +00:00 246
184 Aija Rogāle 9028 Krokus 00:57:05 SZ3 22 S28 +00:00 +00:00 314
185 Ivars Timko 2261 00:57:06 VZ3 122 V157 +00:00 +00:00 246
186 Sindija Guntra Zaula 2329 00:57:08 SZ2 6 S29 +00:00 +00:00 313
187 Līna Paimiņa 2356 Run4Fun 00:57:09 SZ3 23 S30 +00:00 +00:00 313
188 Marija Vasiļjeva 2491 GC / VSK Noskrien 00:57:10 SZ3 24 S31 +00:00 +00:00 313
189 Vladimirs Isajevs 2199 00:57:10 VZ3 123 V158 +00:00 +00:00 245
190 Emīls Gūtmanis 2536 Engures sportam 00:57:12 VZ2 28 V159 +00:00 +00:00 245
191 Edīte Komasa - Dorbe 2287 SK Ozolnieki 00:57:15 SZ3 25 S32 +00:00 +00:00 313
192 Gundars Madelis 2658 Aqualar 00:57:16 VZ3 124 V160 +00:00 +00:00 245
193 Jānis Rūte 2245 Carnikava 00:57:17 VZ3 125 V161 +00:00 +00:00 245
194 Maksims Soboļevs 2705 Smartlynx 00:57:28 VZ3 126 V162 +00:00 +00:00 244
195 Mārtiņš Tarando 2558 00:57:31 VZ3 127 V163 +00:00 +00:00 244
196 Juris Kārkliņš 2400 00:57:34 VZ3 128 V164 +00:00 +00:00 244
197 Līva Bērziņa 9089 AAAb Dole 00:57:39 SZ3 26 S33 +00:00 +00:00 310
198 Agris Kamenders 2670 Ofšors 00:57:48 VZ3 129 V165 +00:00 +00:00 243
199 Ingus Šenhofs 2482 00:58:05 VZ3 130 V166 +00:00 +00:00 242
200 Zane Pakalniece 2067 Engures sportam 00:58:11 SZ3 27 S34 +00:00 +00:00 308
201 Rihards Saksons 2404 RPO 00:58:12 VZ3 131 V167 +00:00 +00:00 241
202 Uldis Glāzers 2691 00:58:16 VZ3 132 V168 +00:00 +00:00 241
203 Kalvis Fjodorovs 2537 00:58:21 VZ3 133 V169 +00:00 +00:00 241
204 Normunds Kronbergs 2326 00:58:26 VZ3 134 V170 +00:00 +00:00 240
205 Jānis Vīns 2479 00:58:30 VZ3 135 V171 +00:00 +00:00 240
206 Roberts Aispurs 2600 00:58:31 VZ2 29 V172 +00:00 +00:00 240
207 Kirils Simakovs 2332 Crossfit Ridzene 00:58:37 VZ3 136 V173 +00:00 +00:00 239
208 Marina Vancāne-Grāvīte 2001 00:58:38 SZ3 28 S35 +00:00 +00:00 305
209 Viesturs Tomels 2622 00:58:41 VZ3 137 V174 +00:00 +00:00 239
210 Arilds Šulmanis 2285 CrossFit Ridzene 00:58:41 VZ3 137 V175 +00:00 +00:00 239
211 Gundars Alksnis 2161 00:58:45 VZ3 139 V176 +00:00 +00:00 239
212 Agnese Kalēja 2331 00:58:54 SZ2 7 S36 +00:00 +00:00 304
213 Rigonda Germova 2047 00:58:55 SZ3 29 S37 +00:00 +00:00 304
214 Aigars Zumbergs 2271 Mailigen 00:58:56 VZ3 140 V177 +00:00 +00:00 238
215 Viktors Sičevs 9072 00:58:57 VZ3 141 V178 +00:00 +00:00 238
216 Juris Laveiķis 2296 PROGATE 00:58:58 VZ3 142 V179 +00:00 +00:00 238
217 Mārcis Megnis 2256 00:59:05 VZ3 143 V180 +00:00 +00:00 238
218 Ainārs Aizpurietis 2034 ABLV Bank 00:59:12 VZ3 144 V181 +00:00 +00:00 237
219 Māra Pucena 2070 00:59:13 SZ3 30 S38 +00:00 +00:00 302
220 Olga Radžabova 2073 Individuali 00:59:13 SZ3 30 S39 +00:00 +00:00 302
221 Andis Kovaļevskis 2477 Swedbank 00:59:15 VZ3 145 V182 +00:00 +00:00 237
222 Baiba Frišenbrūdere 2584 Engures sportam / Tukums 00:59:17 SZ3 32 S40 +00:00 +00:00 302
223 Kristīne Veita 9036 00:59:19 SZ3 33 S41 +00:00 +00:00 302
224 Valters Semjonovs 2168 00:59:22 VZ2 30 V183 +00:00 +00:00 236
225 Ivars Auziņš 2402 Scope 00:59:22 VZ3 146 V184 +00:00 +00:00 236
226 Arnis Mūrnieks 2555 00:59:24 VZ3 147 V185 +00:00 +00:00 236
227 Dace Tenberga 2540 Engures sportam 00:59:25 SZ3 34 S42 +00:00 +00:00 301
228 Raitis Alsbergs 2200 ISAK 00:59:32 VZ3 148 V186 +00:00 +00:00 236
229 Aleksandra Ščedrova 2666 Supercompensation 00:59:36 SZ3 35 S43 +00:00 +00:00 300
230 Toms Užāns 2298 Tasmanijas velli 00:59:37 VZ3 149 V187 +00:00 +00:00 235
231 Gerds Grīnbergs 2321 CoreFitness 00:59:40 VZ2 31 V188 +00:00 +00:00 235
232 Renārs Gailis 2699 00:59:41 VZ3 150 V189 +00:00 +00:00 235
233 Ineta Kravale 2492 Arkadija 00:59:42 SZ3 36 S44 +00:00 +00:00 300
234 Elizabete Lukašova 2367 00:59:43 SZ1 2 S45 +00:00 +00:00 300
235 Roberts Gailītis 2538 00:59:44 VZ3 151 V190 +00:00 +00:00 235
236 Līga Liepa 2090 SK Ozolnieki 00:59:45 SZ3 37 S46 +00:00 +00:00 300
237 Guntis Doļģis 2632 Puci 00:59:50 VZ3 152 V191 +00:00 +00:00 235
238 Aleksandrs Moskaļiks 2547 00:59:50 VZ3 152 V192 +00:00 +00:00 235
239 Marta Grūbe 2441 00:59:55 SZ3 38 S47 +00:00 +00:00 299
240 Mārtiņš Sebris 9104 00:59:55 VZ3 154 V193 +00:00 +00:00 234
241 Jānis Rundāls 2258 00:59:59 VZ3 155 V194 +00:00 +00:00 234
242 Marcis Drulle 2509 01:00:00 VZ3 156 V195 +00:00 +00:00 234
243 Krišs Liepiņš 2422 Engures sportam 01:00:07 VZ1 9 V196 +00:00 +00:00 233
244 Mārcis Kārkliņš 2350 Liepkalni 01:00:09 VZ3 157 V197 +00:00 +00:00 233
245 Raimonds Linde 2348 01:00:09 VZ3 157 V198 +00:00 +00:00 233
246 Agnese Volfa 2601 01:00:11 SZ3 39 S48 +00:00 +00:00 297
247 Iveta Lazdiņa 2058 PEINTBOLA PARKS 2xL 01:00:12 SZ3 40 S49 +00:00 +00:00 297
248 Andris Nazarovs 2300 01:00:12 VZ3 159 V199 +00:00 +00:00 233
249 Mareks Strihors 9058 01:00:12 VZ3 159 V200 +00:00 +00:00 233
250 Alise Podniece 9109 01:00:14 SZ2 8 S50 +00:00 +00:00 297
251 Anete Švilpe 2187 VSK Noskrien 01:00:17 SZ2 9 S51 +00:00 +00:00 297
252 Alvis Cimža 2055 01:00:19 VZ2 32 V201 +00:00 +00:00 233
253 Ilgvars Ļubka 2678 Moller Auto Lidosta 01:00:21 VZ3 161 V202 +00:00 +00:00 233
254 Aivars Lapa 2525 Autostarts.lv 01:00:30 VZ3 162 V203 +00:00 +00:00 232
255 Raitis Urbēns 9094 01:00:31 VZ3 163 V204 +00:00 +00:00 232
256 Raivis Freidensons 2291 01:00:34 VZ3 164 V205 +00:00 +00:00 232
257 Martins Lucaus 2165 Royal Canin 01:00:38 VZ3 165 V206 +00:00 +00:00 231
258 Dāvis Pērkons 2101 Swedbank 01:00:46 VZ3 166 V207 +00:00 +00:00 231
259 Mārtiņš Kadiķis 2539 01:00:49 VZ3 167 V208 +00:00 +00:00 231
260 Jānis Elcers 2069 01:00:54 VZ3 168 V209 +00:00 +00:00 230
261 Sandis Kalniņš 2676 Moller Auto Lidosta 01:00:55 VZ3 169 V210 +00:00 +00:00 230
262 Sindija Skangale 2489 Swedbank 01:00:56 SZ3 41 S52 +00:00 +00:00 294
263 Artūrs Levins 2564 VSK Noskrien 01:00:56 VZ3 170 V211 +00:00 +00:00 230
264 Dace Didrihsone 2596 01:01:02 SZ3 42 S53 +00:00 +00:00 293
265 Jūlija Sorokina 2570 Crossfit Ridzene 01:01:03 SZ3 43 S54 +00:00 +00:00 293
266 Agris Meilerts 2116 Latvijas Finieris Mežs 01:01:03 VZ3 171 V212 +00:00 +00:00 230
267 Elīza Veipāne 2324 01:01:07 SZ3 44 S55 +00:00 +00:00 293
268 Dāvis Lāriņš 9088 01:01:12 VZ3 172 V213 +00:00 +00:00 229
269 Kaspars Kalējs 9087 01:01:12 VZ3 172 V214 +00:00 +00:00 229
270 Laura Hofmane 2507 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:01:16 SZ3 45 S56 +00:00 +00:00 292
271 Kristians Riekstiņš 2438 Engures vidusskola / Engures sportam 01:01:23 VZ1 10 V215 +00:00 +00:00 229
272 Toms Ķikusts 2657 01:01:25 VZ3 174 V216 +00:00 +00:00 228
273 Jānis Fabriciuss 2288 Fitline Crew / Jelgava 01:01:27 VZ2 33 V217 +00:00 +00:00 228
274 Madara Migale 2157 01:01:28 SZ3 46 S57 +00:00 +00:00 291
275 Guna Grosa 2250 01:01:29 SZ3 47 S58 +00:00 +00:00 291
276 Edgars Mucenieks 2490 01:01:31 VZ3 175 V218 +00:00 +00:00 228
277 Mārīte Turka 2581 Taka 01:01:33 SZ3 48 S59 +00:00 +00:00 291
278 Ingars Pinka 2084 01:01:34 VZ3 176 V219 +00:00 +00:00 228
279 Emīls Gabrāns 2704 Smartlynx 01:01:37 VZ2 34 V220 +00:00 +00:00 228
280 Zane Lulle Ertmane 2335 Swedbank 01:01:38 SZ3 49 S60 +00:00 +00:00 290
281 Joep van der Lann 9101 Amsterdam 01:01:47 VZ3 177 V221 +00:00 +00:00 227
282 Emīls Tērauds 9001 lidoleti.lv/enguresportam 01:01:50 VZ1 11 V222 +00:00 +00:00 227
283 Anders Munthe-Kaas 2675 01:01:50 VZ2 35 V223 +00:00 +00:00 227
284 Gatis Pūcītis 2082 01:01:50 VZ3 178 V224 +00:00 +00:00 227
285 Romāns Tkačuks 9048 Pārventa 01:01:53 VZ3 179 V225 +00:00 +00:00 227
286 Indra Urtāne 2372 Mailigen 01:01:58 SZ3 50 S61 +00:00 +00:00 289
287 Oļegs Kungurcevs 2551 SK Terauds 01:02:01 VZ3 180 V226 +00:00 +00:00 226
288 Linda Rone 2320 VSK Noskrien 01:02:05 SZ3 51 S62 +00:00 +00:00 288
289 Uldis Sīmanis 9063 01:02:07 VZ2 36 V227 +00:00 +00:00 226
290 Matīss Fogelis 2433 Engures vidusskola / Engures sportam 01:02:09 VZ2 37 V228 +00:00 +00:00 226
291 Elviss Pētersons 2376 Ozons 01:02:09 VZ3 181 V229 +00:00 +00:00 226
292 Marita Lapa 2524 Autostarts.lv 01:02:11 SZ3 52 S63 +00:00 +00:00 288
293 Uldis Pogels 2628 01:02:11 VZ3 182 V230 +00:00 +00:00 226
294 Alise Putraima 2360 01:02:15 SZ2 10 S64 +00:00 +00:00 288
295 Inese Tīģere 2692 01:02:15 SZ3 53 S65 +00:00 +00:00 288
296 Iveta Belousova 2317 01:02:16 SZ3 54 S66 +00:00 +00:00 287
297 Nikola Bunde 2672 veikals MARATONS 01:02:17 SZ1 3 S67 +00:00 +00:00 287
298 Jānis Spirģis 2262 Engures sportam 01:02:18 VZ3 183 V231 +00:00 +00:00 225
299 Pavels Kirilovskis 2393 01:02:19 VZ3 184 V232 +00:00 +00:00 225
300 Aleksandrs Tolpigins 2503 DNB banka 01:02:21 VZ3 185 V233 +00:00 +00:00 225
301 Mikus Semeneņa 2443 Engures vidusskola / Engures sportam 01:02:24 VZ1 12 V234 +00:00 +00:00 225
302 Monta Rācenāja 2639 SS Arkadija 01:02:25 SZ2 11 S68 +00:00 +00:00 287
303 Jūlija Kubraka 2017 Engures sportam 01:02:27 SZ3 55 S69 +00:00 +00:00 287
304 Guntis Šīmanis 2050 Z/s 'Modras' 01:02:29 VZ3 186 V235 +00:00 +00:00 225
305 Kristaps Aksenoks 2016 01:02:37 VZ1 13 V236 +00:00 +00:00 224
306 Aigars Olavs 2602 01:02:40 VZ3 187 V237 +00:00 +00:00 224
307 Silvija Penkule 2224 Saldus OK 01:02:43 SZ3 56 S70 +00:00 +00:00 285
308 Simona Ozola-Ozoliņa 2088 01:02:47 SZ3 57 S71 +00:00 +00:00 285
309 Māris Čivčišs 2021 Engures sportam 01:02:49 VZ3 188 V238 +00:00 +00:00 223
310 Edvīns Znotiņš 2170 Royal Canin 01:02:50 VZ3 189 V239 +00:00 +00:00 223
311 Egija Logina 2603 01:02:51 SZ3 58 S72 +00:00 +00:00 285
312 Haralds Iesalnieks 2513 01:02:53 VZ2 38 V240 +00:00 +00:00 223
313 Kristiāna Aksenoka 9025 01:02:54 SZ2 12 S73 +00:00 +00:00 285
314 Liene Mudrova 2295 PROGATE 01:02:55 SZ3 59 S74 +00:00 +00:00 285
315 Elīna Zaķe 2649 Garfield Lazanja Team 01:02:56 SZ2 13 S75 +00:00 +00:00 284
316 Madara Ontužāne 2627 01:02:56 SZ3 60 S76 +00:00 +00:00 284
317 Ilze Eglīte 9003 01:02:56 SZ3 60 S77 +00:00 +00:00 284
318 Frank van Velzen 9102 01:02:57 VZ3 190 V241 +00:00 +00:00 223
319 Katrīna Kūkuma 2081 Lidoleti.lv 01:03:00 SZ3 62 S78 +00:00 +00:00 284
320 Līva Poriete 2363 01:03:03 SZ2 14 S79 +00:00 +00:00 284
321 Jānis Kiļups 2349 Liepkalni 01:03:03 VZ3 191 V242 +00:00 +00:00 223
322 Linda Līce 2278 SK Sigulda 01:03:04 SZ3 63 S80 +00:00 +00:00 284
323 Mairita Bērziņa 2212 One4Event 01:03:04 SZ3 63 S81 +00:00 +00:00 284
324 Zane Timma 2197 01:03:05 SZ3 65 S82 +00:00 +00:00 284
325 Jurģis Stukuls 2198 01:03:06 VZ3 192 V243 +00:00 +00:00 222
326 Indra Liepiņa 2309 01:03:11 SZ3 66 S83 +00:00 +00:00 283
327 Evija Miezīte 2366 01:03:14 SZ3 67 S84 +00:00 +00:00 283
328 Signija Vītola 2529 01:03:15 SZ3 68 S85 +00:00 +00:00 283
329 Vilnis Brakovskis 2597 01:03:15 VZ3 193 V244 +00:00 +00:00 222
330 Dana Valuškina 2645 01:03:20 SZ3 69 S86 +00:00 +00:00 283
331 Rihards Šneiders 2052 Kemeri 01:03:24 VZ2 39 V245 +00:00 +00:00 221
332 Dzintra Kārkliņa 2159 01:03:24 SZ3 70 S87 +00:00 +00:00 282
333 Helmuts Eriņš 2252 Swedbank 01:03:27 VZ3 194 V246 +00:00 +00:00 221
334 Viola Ābelīte 2132 Swedbank 01:03:30 SZ2 15 S88 +00:00 +00:00 282
335 Svetlana Lazareva 2195 01:03:33 SZ3 71 S89 +00:00 +00:00 282
336 Sandis Dzērve 2042 01:03:37 VZ3 195 V247 +00:00 +00:00 221
337 Jānis Nīlenders 2079 Turbo gliemji 01:03:38 VZ3 196 V248 +00:00 +00:00 221
338 Daiga Oļševska 2002 01:03:41 SZ3 72 S90 +00:00 +00:00 281
339 Edgars Francis 2401 Scope 01:03:45 VZ3 197 V249 +00:00 +00:00 220
340 Jānis Bokmanis 2535 Dance Dance Dance 01:03:47 VZ3 198 V250 +00:00 +00:00 220
341 Uldis Mauriņš 2075 01:03:47 VZ3 198 V251 +00:00 +00:00 220
342 Kaspars Biezais 9093 01:03:47 VZ3 198 V252 +00:00 +00:00 220
343 Linda Loce 2113 Lynxdojo 01:03:49 SZ3 73 S91 +00:00 +00:00 280
344 Krists Legzdiņš 2219 01:03:50 VZ3 201 V253 +00:00 +00:00 220
345 Zane Mudrova 2294 PROGATE 01:03:53 SZ3 74 S92 +00:00 +00:00 280
346 Staņislavs Šabaļins 2043 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:03:56 VZ3 202 V254 +00:00 +00:00 219
347 Vitālijs Fisenkovs 2163 AVIA 01:03:58 VZ3 203 V255 +00:00 +00:00 219
348 Kaspars Baikovskis 9033 01:04:07 VZ3 204 V256 +00:00 +00:00 219
349 Diāna Balode 2243 01:04:08 SZ2 16 S93 +00:00 +00:00 279
350 Gints Kuzņecovs 9020 01:04:15 VZ3 205 V257 +00:00 +00:00 218
351 Andris Tauriņš 9103 01:04:16 VZ3 206 V258 +00:00 +00:00 218
352 Denisa Preimane 2111 Swedbank 01:04:19 SZ3 75 S94 +00:00 +00:00 278
353 Dāvis Pankoks 2310 FK Kurši 01:04:22 VZ1 14 V259 +00:00 +00:00 218
354 Brendons Graumanis 2447 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:22 VZ2 40 V260 +00:00 +00:00 218
355 Laura Caune 2268 Infinitum 8 01:04:23 SZ3 76 S95 +00:00 +00:00 278
356 Liene Roopa 2566 01:04:24 SZ2 17 S96 +00:00 +00:00 278
357 Gints Zvirbulis 2553 01:04:24 VZ2 41 V261 +00:00 +00:00 218
358 Elīna Šenhofa 2481 01:04:24 SZ3 77 S97 +00:00 +00:00 278
359 Agate Kalcenaua 2351 01:04:26 SZ2 18 S98 +00:00 +00:00 278
360 Dāvis Arbidāns 2434 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:26 VZ2 42 V262 +00:00 +00:00 218
361 Laura Veličko 2465 01:04:29 SZ3 78 S99 +00:00 +00:00 278
362 Valērija Fedotova 2119 01:04:31 SZ3 79 S100 +00:00 +00:00 277
363 Katrīna Karsa 2642 Mammadaba 01:04:33 SZ2 19 S101 +00:00 +00:00 277
364 Jānis Jekševics 9082 Noskrien 01:04:33 VZ3 207 V263 +00:00 +00:00 217
365 Jānis Puriņš 2458 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:34 VZ1 15 V264 +00:00 +00:00 217
366 Zane Dālberga 2557 01:04:35 SZ3 80 S102 +00:00 +00:00 277
367 Līga Ganiņa 2499 01:04:35 SZ3 80 S103 +00:00 +00:00 277
368 Gatis Kivrins 2696 01:04:41 VZ3 208 V265 +00:00 +00:00 217
369 Aija Zilberte 2145 01:04:42 SZ2 20 S104 +00:00 +00:00 277
370 Andris Kantinieks 2146 01:04:43 VZ3 209 V266 +00:00 +00:00 217
371 Edīte Jansone 2140 01:04:50 SZ3 82 S105 +00:00 +00:00 276
372 Anna Zara 2456 Engures vidusskola / Engures sportam 01:04:52 SZ2 21 S106 +00:00 +00:00 276
373 Ernests Fuksis 2410 01:04:56 VZ3 210 V267 +00:00 +00:00 216
374 Sergejs Spivaks 2419 01:04:58 VZ3 211 V268 +00:00 +00:00 216
375 Lauris Laumanis 2387 01:05:01 VZ3 212 V269 +00:00 +00:00 216
376 Dagmāra Matīsa 9110 01:05:06 SZ3 83 S107 +00:00 +00:00 275
377 Igors Kozlovs 9074 Olaine 01:05:09 VZ3 213 V270 +00:00 +00:00 215
378 Andrejs Ivanovs 2637 ELKOR 01:05:10 VZ3 214 V271 +00:00 +00:00 215
379 Andris Rancāns 2662 ELKOR 01:05:11 VZ3 215 V272 +00:00 +00:00 215
380 Andis Brigmanis-Briģis 2702 Sanderu klans 01:05:11 VZ3 215 V273 +00:00 +00:00 215
381 Inese Vasiļjeva 2371 Ini&Zigi 01:05:16 SZ3 84 S108 +00:00 +00:00 274
382 Juris Misters 2528 01:05:16 VZ3 217 V274 +00:00 +00:00 215
383 Siegfried Kox 2374 Ini&Zigi 01:05:16 VZ3 217 V275 +00:00 +00:00 215
384 Viktorija Niklase 2289 TRXCesis 01:05:18 SZ3 85 S109 +00:00 +00:00 274
385 Andis Ābele 2620 Abeles 01:05:19 VZ3 219 V276 +00:00 +00:00 215
386 Olga Korabo 2552 Korabo team 01:05:23 SZ3 86 S110 +00:00 +00:00 274
387 Didzis Dobelis 2179 01:05:24 VZ3 220 V277 +00:00 +00:00 215
388 Iveta Saimena 2325 01:05:26 SZ3 87 S111 +00:00 +00:00 274
389 Inga Vaļska 2206 TRXCesis 01:05:27 SZ3 88 S112 +00:00 +00:00 273
390 Agnese Lasmane 2680 01:05:28 SZ2 22 S113 +00:00 +00:00 273
391 Eva Ābeltiņa 2432 01:05:31 SZ2 23 S114 +00:00 +00:00 273
392 Kristīne Švekere 2668 Swedbank 01:05:32 SZ3 89 S115 +00:00 +00:00 273
393 Laura Golta - Grospiņa 2510 01:05:32 SZ3 89 S116 +00:00 +00:00 273
394 Evija Abiļeva 2301 Swedbank 01:05:33 SZ3 91 S117 +00:00 +00:00 273
395 Dins Jakuška 2631 01:05:35 VZ3 221 V278 +00:00 +00:00 214
396 Kristīne Gornava 2276 SK Sigulda 01:05:36 SZ3 92 S118 +00:00 +00:00 273
397 Kristīne Zvejniece 2181 Saldus Boksa klubs 01:05:37 SZ2 24 S119 +00:00 +00:00 273
398 Roberts Rozenbergs 2442 Engures vidusskola / Engures sportam 01:05:38 VZ2 43 V279 +00:00 +00:00 214
399 Inese Midrijāne 2150 TOK Taka 01:05:41 SZ3 93 S120 +00:00 +00:00 273
400 Anastasiya Panasyuk 2673 01:05:42 SZ2 25 S121 +00:00 +00:00 272
401 Ričards Skuja 2436 Engures vidusskola / Engures sportam 01:05:45 VZ2 44 V280 +00:00 +00:00 213
402 Liene Palkavniece 2697 Swedbank 01:05:46 SZ3 94 S122 +00:00 +00:00 272
403 Marika Zālīte 2137 VSK Noskrien 01:05:52 SZ3 95 S123 +00:00 +00:00 272
404 Inga Gutāne 2361 01:05:53 SZ3 96 S124 +00:00 +00:00 272
405 Ivars Liepiņš 2650 Lustes 01:05:55 VZ3 222 V281 +00:00 +00:00 213
406 Aigars Kājiņš 2040 AK 01:05:55 VZ3 222 V282 +00:00 +00:00 213
407 Ilmārs Gaidelis 2223 Ofiss 01:05:56 VZ3 224 V283 +00:00 +00:00 213
408 Viktorija Silicka 2701 Smartlynx 01:05:58 SZ3 97 S125 +00:00 +00:00 271
409 Kristaps Pehovs 9070 01:06:01 VZ3 225 V284 +00:00 +00:00 213
410 Rūdolfs Abiļevs 2302 Swedbank 01:06:08 VZ3 226 V285 +00:00 +00:00 212
411 Andris Segliņš 2127 Seglina Sporta Skola 01:06:11 VZ3 227 V286 +00:00 +00:00 212
412 Raimonda Meldrāja 2548 01:06:14 SZ3 98 S126 +00:00 +00:00 270
413 Elīna Rumba 2502 01:06:14 SZ3 98 S127 +00:00 +00:00 270
414 Kristaps Aizups 2437 Engures vidusskola / Engures sportam 01:06:15 VZ2 45 V287 +00:00 +00:00 212
415 Jurijs Kirijenko 2686 ECOPRO 01:06:22 VZ3 228 V288 +00:00 +00:00 211
416 Anete Glušņeva 9060 01:06:23 SZ3 100 S128 +00:00 +00:00 270
417 Gunita Kodoliņa 2112 01:06:23 SZ3 100 S129 +00:00 +00:00 270
418 Oskars Kunrads 2209 01:06:29 VZ3 229 V289 +00:00 +00:00 211
419 Klāvs Eimuss 2153 Pekauši 01:06:34 VZ2 46 V290 +00:00 +00:00 211
420 Ivo Zauls 9018 01:06:35 VZ2 47 V291 +00:00 +00:00 211
421 Ilze Berga 2687 OK Saldus 01:06:44 SZ3 102 S130 +00:00 +00:00 268
422 Māra Vītola 2208 01:06:47 SZ3 103 S131 +00:00 +00:00 268
423 Evija Putniņa 2087 01:06:49 SZ2 26 S132 +00:00 +00:00 268
424 Laura Rāte 2222 Ofiss 01:06:49 SZ3 104 S133 +00:00 +00:00 268
425 Krišjānis Stepiņš 2423 Purva Kurmji 01:06:51 VZ3 230 V292 +00:00 +00:00 210
426 Ronalds Lūkins 2189 Meža sports 01:06:53 VZ1 16 V293 +00:00 +00:00 210
427 Svetlana Cibuļa 2339 Swedbank 01:07:09 SZ3 105 S134 +00:00 +00:00 267
428 Artjoms Gerasimčiks 2340 Swedbank 01:07:11 VZ3 231 V294 +00:00 +00:00 209
429 Ansis Gornavs 2273 SK Sigulda 01:07:11 VZ3 231 V295 +00:00 +00:00 209
430 Ilze Fogele 9078 Elkor 01:07:12 SZ3 106 S135 +00:00 +00:00 266
431 Andris Trumars 9107 Eco Baltia 01:07:13 VZ3 233 V296 +00:00 +00:00 209
432 Maris Tjarve 9300 01:07:16 VB2 V297 +00:00 +00:00 0
433 Ilze Vāvere 2238 01:07:17 SZ3 107 S136 +00:00 +00:00 266
434 Ilze Kārkliņa 2399 01:07:18 SZ3 108 S137 +00:00 +00:00 266
435 Jeļena Auzāne-Arnicāne 2004 PaBaso.lv - VSK Noskrien 01:07:21 SZ3 109 S138 +00:00 +00:00 266
436 Inese Baltiņa 2563 01:07:30 SZ3 110 S139 +00:00 +00:00 265
437 Artūrs Kamenders 2682 Ofšors 01:07:39 VZ3 234 V298 +00:00 +00:00 207
438 Laima Baltiņa 2120 VSK Noskrien 01:07:44 SZ2 27 S140 +00:00 +00:00 264
439 Dāvis Sosārs 9077 Neiroradiologi 01:07:48 VZ3 235 V299 +00:00 +00:00 207
440 Artis Stieciņš 2656 01:07:48 VZ3 235 V300 +00:00 +00:00 207
441 Daniela Lotocka 2462 Engures vidusskola / Engures sportam 01:07:52 SZ2 28 S141 +00:00 +00:00 264
442 Kristīne Graudiņa 2460 Engures vidusskola / Engures sportam 01:07:53 SZ2 29 S142 +00:00 +00:00 264
443 Dace Priede 2352 Swedbank 01:07:53 SZ3 111 S143 +00:00 +00:00 264
444 Miķelis Zaļais 2039 Wunderkraut 01:07:57 VZ3 237 V301 +00:00 +00:00 207
445 Inga Lāce 2051 01:07:59 SZ3 112 S144 +00:00 +00:00 263
446 Valdis Sirsniņš 2343 01:08:00 VZ3 238 V302 +00:00 +00:00 206
447 Kristīne Grava 2388 01:08:03 SZ3 113 S145 +00:00 +00:00 263
448 Elīna Līce 2641 01:08:03 SZ3 113 S146 +00:00 +00:00 263
449 Gints Buraks 2323 01:08:03 VZ3 239 V303 +00:00 +00:00 206
450 Edijs Šaicāns 2667 01:08:05 SZ3 115 S147 +00:00 +00:00 263
451 Toms Janušs 2413 SELLA AM 01:08:07 VZ1 17 V304 +00:00 +00:00 206
452 Kristaps Tuntulis 2130 01:08:10 VZ3 240 V305 +00:00 +00:00 206
453 Viljams Leo Lastovskis 2450 Engures vidusskola / Engures sportam 01:08:12 VZ1 18 V306 +00:00 +00:00 206
454 Dace Dūklava-Kokina 2123 01:08:16 SZ3 116 S148 +00:00 +00:00 262
455 Anita Jēkabsone 2580 Atrie eži 01:08:16 SZ3 116 S149 +00:00 +00:00 262
456 Daniela Fogele 2452 Engures vidusskola / Engures sportam 01:08:23 SZ1 4 S150 +00:00 +00:00 262
457 Katrīna Paikena 2235 01:08:25 SZ3 118 S151 +00:00 +00:00 262
458 Ina Graudiņa 2074 VSK Noskrien Vaveres 01:08:27 SZ3 119 S152 +00:00 +00:00 262
459 Ieva Ozoliņa 2583 01:08:30 SZ2 30 S153 +00:00 +00:00 261
460 Līga Prancāne 2280 SK Sigulda 01:08:35 SZ3 120 S154 +00:00 +00:00 261
461 Vladimirs Tiščenko 2266 VSK Noskrien 01:08:38 VZ3 241 V307 +00:00 +00:00 204
462 Edgars Putniņš 2599 01:08:40 VZ3 242 V308 +00:00 +00:00 204
463 Normunds Kalniņš 2284 SK Sigulda 01:08:44 VZ3 243 V309 +00:00 +00:00 204
464 Zane Lukstiņa 2550 01:08:50 SZ3 121 S155 +00:00 +00:00 260
465 Santa Japeniņa 2035 01:08:52 SZ2 31 S156 +00:00 +00:00 260
466 Austra Dobrovoļska 2595 01:08:55 SZ3 122 S157 +00:00 +00:00 260
467 Inga Nartiša 2514 Mailigen 01:08:58 SZ3 123 S158 +00:00 +00:00 260
468 Gunta Reinicāne 2421 01:08:58 SZ3 123 S159 +00:00 +00:00 260
469 Santa Margeviča 9108 01:08:58 SZ3 123 S160 +00:00 +00:00 260
470 Anita Januša 2059 SELLA AM 01:08:59 SZ3 126 S161 +00:00 +00:00 259
471 Betija Līcīte 2451 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:01 SZ2 32 S162 +00:00 +00:00 259
472 Inga Bērziņa 2378 01:09:04 SZ3 127 S163 +00:00 +00:00 259
473 Kristīne Meija 2102 Resnie/VSK Noskrien 01:09:06 SZ3 128 S164 +00:00 +00:00 259
474 Anda Konošonoka 2556 Engures sportam / Tukums 01:09:08 SZ3 129 S165 +00:00 +00:00 259
475 Ilja Semeņenko 9126 01:09:10 SZ3 130 S166 +00:00 +00:00 259
476 Daina Arāja 9112 01:09:10 SZ3 130 S167 +00:00 +00:00 259
477 Elīna Apsīte 2604 Patria team 01:09:13 SZ3 132 S168 +00:00 +00:00 259
478 Aija Višņevska 2054 01:09:15 SZ2 33 S169 +00:00 +00:00 258
479 Agate Zīverte 2609 Stradina slimnica 01:09:23 SZ3 133 S170 +00:00 +00:00 258
480 Karīna Voitkeviča 2357 01:09:31 SZ3 134 S171 +00:00 +00:00 257
481 Mārcis Sparāns 2205 Sparanu klans / RaRe Darbnica 01:09:35 VZ3 244 V310 +00:00 +00:00 202
482 Kārlis Kalniņš 2613 01:09:37 VZ2 48 V311 +00:00 +00:00 202
483 Zane Bernāte 2306 TRX CESIS 01:09:38 SZ3 135 S172 +00:00 +00:00 257
484 Inga Novika 2036 VSK Noskrien 01:09:40 SZ3 136 S173 +00:00 +00:00 257
485 Elīza Grīnvalde 2455 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:42 SZ1 5 S174 +00:00 +00:00 257
486 Dārta Karīna Momotkova 2454 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:42 SZ1 5 S175 +00:00 +00:00 257
487 Krista Esmeralda Lukjanska 2459 Engures vidusskola / Engures sportam 01:09:47 SZ2 34 S176 +00:00 +00:00 257
488 Kristīne Ketova 2407 01:09:49 SZ3 137 S177 +00:00 +00:00 256
489 Edgars Cirvelis 9097 01:09:52 VZ3 245 V312 +00:00 +00:00 201
490 Jan Fikrle 2126 BKV Holysov 01:09:59 VZ1 19 V313 +00:00 +00:00 201
491 Laima Magure 2207 "DzSK ""Lokomotive""" 01:09:59 SZ3 138 S178 +00:00 +00:00 256
492 Līga Hartpenga 2012 01:10:04 SZ3 139 S179 +00:00 +00:00 255
493 Kristīne Lejiņa-Kancīte 2263 SK Terauds 01:10:12 SZ3 140 S180 +00:00 +00:00 255
494 Joanna Osmane 2626 01:10:17 SZ3 141 S181 +00:00 +00:00 255
495 Arnis Dzalbs 2585 01:10:17 VZ3 246 V314 +00:00 +00:00 200
496 Irina Kizenbaha 2615 Dusis meža 01:10:18 SZ3 142 S182 +00:00 +00:00 255
497 Rihards Murāns 2695 01:10:20 VZ2 49 V315 +00:00 +00:00 200
498 Rihards Fuksis 2003 01:10:24 VZ3 247 V316 +00:00 +00:00 199
499 Jana Ivanova 2311 01:10:26 SZ1 7 S183 +00:00 +00:00 254
500 Elīza Muzika 2260 01:10:27 SZ1 8 S184 +00:00 +00:00 254
501 Aija Balode 9086 01:10:27 SZ3 143 S185 +00:00 +00:00 254
502 Zane Kaļva 2598 VICHY 01:10:33 SZ3 144 S186 +00:00 +00:00 254
503 Elīna Lazdiņa 2629 Riga Griffins 01:10:40 SZ2 35 S187 +00:00 +00:00 253
504 Elīna Mihailova 2138 Crossfit Ridzene 01:10:45 SZ2 36 S188 +00:00 +00:00 253
505 Inga Vītuma-jaunzeme 2565 VSK Noskrien 01:10:45 SZ3 145 S189 +00:00 +00:00 253
506 Aivars Puķītis 2478 01:10:52 VZ3 248 V317 +00:00 +00:00 198
507 Līga Rēdere 2457 Rederu banda 01:10:53 SZ3 146 S190 +00:00 +00:00 253
508 Daiga Piebalga 2010 VSK Noskrien 01:11:02 SZ3 147 S191 +00:00 +00:00 252
509 Renārs Vate 2610 Engures Sportam 01:11:03 VZ3 249 V318 +00:00 +00:00 198
510 Agnese Caune 2045 01:11:05 SZ3 148 S192 +00:00 +00:00 252
511 Maira Kreile 9068 01:11:09 SZ3 149 S193 +00:00 +00:00 252
512 Kaspars Kreilis 9069 01:11:30 VZ3 250 V319 +00:00 +00:00 196
513 Egija Veisa 9061 01:11:33 SZ3 150 S194 +00:00 +00:00 250
514 Marn Vitola 9090 01:11:35 SZ3 151 S195 +00:00 +00:00 250
515 Laura Svētiņa 2532 MySport veikals 01:11:37 SZ3 152 S196 +00:00 +00:00 250
516 Gatis Svētiņš 2533 MySport veikals 01:11:37 VZ3 251 V320 +00:00 +00:00 196
517 Adriāna Kauliņa 2148 Swedbank 01:11:39 SZ3 153 S197 +00:00 +00:00 250
518 Evija Kropa 2147 Swedbank 01:11:40 SZ3 154 S198 +00:00 +00:00 250
519 Ina Eigenfelde 2424 AMSERV OPEL TEAM 01:11:45 SZ3 155 S199 +00:00 +00:00 249
520 Krista Bāliņa 2292 01:11:47 SZ2 37 S200 +00:00 +00:00 249
521 Renāte Šmite 2105 01:11:48 SZ2 38 S201 +00:00 +00:00 249
522 Sandra Lūse 2663 01:11:50 SZ3 156 S202 +00:00 +00:00 249
523 Mareks Lukjanskis 2446 Engures vidusskola / Engures sportam 01:11:51 VZ1 20 V321 +00:00 +00:00 195
524 Baiba Cīrule 2307 TRXCesis 01:11:52 SZ3 157 S203 +00:00 +00:00 249
525 Leila Bībere 2184 Biberi 01:12:00 SZ3 158 S204 +00:00 +00:00 249
526 Lāsma Midrijāne 2135 01:12:01 SZ3 159 S205 +00:00 +00:00 249
527 Dainis Griestiņš 2405 01:12:04 VZ3 252 V322 +00:00 +00:00 195
528 Ines Prants 2316 Võru Suusaklubi 01:12:05 SZ2 39 S206 +00:00 +00:00 248
529 Lauma Muceniece 2134 01:12:05 SZ3 160 S207 +00:00 +00:00 248
530 Marija Siliņa 2476 01:12:09 SZ2 40 S208 +00:00 +00:00 248
531 Katrīna Silva Mierkalne 2463 Engures vidusskola / Engures sportam 01:12:10 SZ2 41 S209 +00:00 +00:00 248
532 Jānis Antiņš 2440 Engures vidusskola / Engures sportam 01:12:10 VZ2 50 V323 +00:00 +00:00 194
533 Zuzanna Tīrmane 2305 01:12:17 SZ3 161 S210 +00:00 +00:00 248
534 Madara Kraukle 2377 01:12:18 SZ3 162 S211 +00:00 +00:00 248
535 Lelde Spriņģe 2048 01:12:20 SZ3 163 S212 +00:00 +00:00 247
536 Signe Krastiņa 2240 "z/s ""Eži""" 01:12:23 SZ2 42 S213 +00:00 +00:00 247
537 Aira Semjonova 2169 01:12:24 SZ3 164 S214 +00:00 +00:00 247
538 Inese Laure 2527 Swedbank 01:12:26 SZ3 165 S215 +00:00 +00:00 247
539 Dita Cīrule 2085 01:12:27 SZ3 166 S216 +00:00 +00:00 247
540 Zita Bindare - Barānova 2234 Auneni 01:12:28 SZ3 167 S217 +00:00 +00:00 247
541 Sintija Ozoliņa 2630 01:12:28 SZ3 167 S218 +00:00 +00:00 247
542 Arvīds Barānovs 2233 Auneni 01:12:28 VZ3 253 V324 +00:00 +00:00 194
543 Agita Pusvilka 2559 01:12:29 SZ3 169 S219 +00:00 +00:00 247
544 Jana Pūķe 2364 PUKI 01:12:35 SZ3 170 S220 +00:00 +00:00 247
545 Valdis Pūķis 2365 PUKI 01:12:35 VZ3 254 V325 +00:00 +00:00 193
546 Daiga Visocka 2253 01:12:42 SZ3 171 S221 +00:00 +00:00 246
547 Kārlis Visockis 2254 01:12:42 VZ3 255 V326 +00:00 +00:00 193
548 Ineta Sukackiene 2617 01:12:44 SZ3 172 S222 +00:00 +00:00 246
549 Līga Pildiņa 2092 Valteri Skrien 01:12:59 SZ3 173 S223 +00:00 +00:00 245
550 Lelde Katlāpe 2347 01:13:03 SZ3 174 S224 +00:00 +00:00 245
551 Arta Kudlāne 2651 01:13:05 SZ3 175 S225 +00:00 +00:00 245
552 Alise Evardsone 2461 Engures vidusskola / Engures sportam 01:13:07 SZ2 43 S226 +00:00 +00:00 245
553 Linda Liepiņa 2251 Swedbank 01:13:10 SZ3 176 S227 +00:00 +00:00 245
554 Madara Petrova 2115 VSK Noskrien 01:13:14 SZ2 44 S228 +00:00 +00:00 244
555 Liene Piķe 2114 01:13:14 SZ3 177 S229 +00:00 +00:00 244
556 Raimonds Briņķis 2541 01:13:17 VZ3 256 V327 +00:00 +00:00 191
557 Sigita Briņķe 2542 01:13:18 SZ3 178 S230 +00:00 +00:00 244
558 Eva Matīsa 2095 Atras lipas/VSK 01:13:20 SZ3 179 S231 +00:00 +00:00 244
559 Jelena Prants 2315 Võru Suusaklubi 01:13:20 SZ3 179 S232 +00:00 +00:00 244
560 Māra Mežvēvere 2172 01:13:24 SZ2 45 S233 +00:00 +00:00 244
561 Miks Mežvēvers 2173 01:13:24 VZ2 51 V328 +00:00 +00:00 191
562 Katrīna Auziņa 2473 01:13:32 SZ3 181 S234 +00:00 +00:00 243
563 Brigita Bērziņa 2654 01:13:35 SZ3 182 S235 +00:00 +00:00 243
564 Ieva Lazdāne 2231 01:13:38 SZ3 183 S236 +00:00 +00:00 243
565 Olga Mikulova 2056 VSK Noskrien 01:13:39 SZ3 184 S237 +00:00 +00:00 243
566 Laura Vēze 2029 01:13:43 SZ3 185 S238 +00:00 +00:00 243
567 Toms Pastars 2590 30draugi.lv 01:13:46 VZ3 257 V329 +00:00 +00:00 190
568 Jekaterina Dorofejeva 2382 01:13:48 SZ3 186 S239 +00:00 +00:00 243
569 Vija Seiksta 2318 01:13:48 SZ3 186 S240 +00:00 +00:00 243
570 Gunta Šlosberga 2464 01:13:55 SZ3 188 S241 +00:00 +00:00 242
571 Ilze Goša 2186 Maratona klubs 01:13:55 SZ3 188 S242 +00:00 +00:00 242
572 Anda Lūciņa 2640 Profesionalis 01:13:59 SZ3 190 S243 +00:00 +00:00 242
573 Linda Lapa 2652 01:14:01 SZ3 191 S244 +00:00 +00:00 242
574 Anete Zariņa 2322 01:14:09 SZ3 192 S245 +00:00 +00:00 241
575 Reinis Konošonoks 2493 Engures sportam / Tukums 01:14:10 VZ2 52 V330 +00:00 +00:00 189
576 Katrīna Liepiņa 2027 3 pavari 01:14:10 SZ3 193 S246 +00:00 +00:00 241
577 Blanka Fikrlova 2125 BKV Holysov 01:14:11 SZ3 194 S247 +00:00 +00:00 241
578 Lauma Ose 2659 Vingliemezis 01:14:12 SZ3 195 S248 +00:00 +00:00 241
579 Monta Vītola 2319 01:14:14 SZ3 196 S249 +00:00 +00:00 241
580 Inna Igumnova 2466 01:14:18 SZ3 197 S250 +00:00 +00:00 241
581 Jānis Lazda 2467 01:14:18 VZ3 258 V331 +00:00 +00:00 189
582 Līva Liepkalne 2249 01:14:19 SZ2 46 S251 +00:00 +00:00 241
583 Kārlis Dugness 2411 01:14:20 VZ3 259 V332 +00:00 +00:00 189
584 Luize Raga 2216 01:14:32 SZ3 198 S252 +00:00 +00:00 240
585 Aivita Osīte 2236 01:14:39 SZ2 47 S253 +00:00 +00:00 240
586 Dārta Repse 2100 Swedbank 01:14:40 SZ2 48 S254 +00:00 +00:00 240
587 Evija Daņilova 2644 01:14:43 SZ3 199 S255 +00:00 +00:00 240
588 Līva Vikmane 2504 DNB banka 01:14:46 SZ3 200 S256 +00:00 +00:00 239
589 Liene Barone 2154 01:14:50 SZ3 201 S257 +00:00 +00:00 239
590 Kārlis Liepiņš 3159 Engures sportam 01:14:51 VZ1 21 V333 +00:00 +00:00 187
591 Ieva Līkā 2344 01:14:55 SZ3 202 S258 +00:00 +00:00 239
592 Evita Kalniņa 2237 01:15:07 SZ3 203 S259 +00:00 +00:00 238
593 Ilze Zvīdriņa 2690 01:15:10 SZ3 204 S260 +00:00 +00:00 238
594 Mareks Šimanskis 2214 Ieput Žani 01:15:18 VZ3 260 V334 +00:00 +00:00 186
595 Inese Rūsa 2220 Honda Training Crew 01:15:25 SZ3 205 S261 +00:00 +00:00 237
596 Līga Cikanoviča 9032 01:15:33 SZ3 206 S262 +00:00 +00:00 237
597 Ināra Zariņa 2244 01:15:36 SZ3 207 S263 +00:00 +00:00 237
598 Kristīne Rudzīte 9076 01:15:40 SZ3 208 S264 +00:00 +00:00 237
599 Fanija Šitca 2275 SK Sigulda 01:15:41 SZ3 209 S265 +00:00 +00:00 237
600 Artūrs Jakovļevs 2041 Tukums 01:15:48 VZ3 261 V335 +00:00 +00:00 185
601 Aneka Kļaviņa 2517 01:15:55 SZ3 210 S266 +00:00 +00:00 236
602 Zane Dille 2099 01:16:06 SZ3 211 S267 +00:00 +00:00 235
603 Ilze Lukstiņa 2128 Seglina Sporta Skola 01:16:25 SZ3 212 S268 +00:00 +00:00 234
604 Inga Pavloviča 2083 VSK Noskrien / Divplakšni 01:16:26 SZ3 213 S269 +00:00 +00:00 234
605 Mārīte Kokoreviča 2011 01:16:27 SZ3 214 S270 +00:00 +00:00 234
606 Greisa Elizabete Spila 2383 01:16:31 SZ1 9 S271 +00:00 +00:00 234
607 Juris Tērauds 9002 lidoleti.lv/enguresportam 01:16:36 VZ3 262 V336 +00:00 +00:00 183
608 Līva Arāja 9113 01:16:47 SZ3 215 S272 +00:00 +00:00 233
609 Sabīne Rostoka 2592 01:16:51 SZ2 49 S273 +00:00 +00:00 233
610 Katrīna Alute 2591 01:16:51 SZ2 49 S274 +00:00 +00:00 233
611 Aija Reča 9059 01:16:57 SZ3 216 S275 +00:00 +00:00 233
612 Ulvis Siliņš 2028 Engures sportam 01:16:57 VZ3 263 V337 +00:00 +00:00 182
613 Māra Viška 2162 Lucky Me 01:17:05 SZ3 217 S276 +00:00 +00:00 232
614 Juris Stanka 2426 01:17:12 VZ3 264 V338 +00:00 +00:00 182
615 Laima Blankenberga 2299 01:17:16 SZ3 218 S277 +00:00 +00:00 232
616 Rita Ragozina 2381 01:17:20 SZ2 51 S278 +00:00 +00:00 231
617 Elīna Borovkova 2023 Engures sportam / Milzkalne 01:17:27 SZ3 219 S279 +00:00 +00:00 231
618 Gints Ronis 2144 Salacgrivas Buki 01:17:42 VZ3 265 V339 +00:00 +00:00 181
619 Ieva Zlaugotne 2586 01:17:43 SZ3 220 S280 +00:00 +00:00 230
620 Laila Malzubre 2038 Zubru Trieciens 01:17:52 SZ3 221 S281 +00:00 +00:00 230
621 Evita Sprukta 9079 01:17:55 SZ3 222 S282 +00:00 +00:00 230
622 Laura Videjusa 2201 2 susurini 01:18:02 SZ3 223 S283 +00:00 +00:00 229
623 Kristaps Zaļkalns 2024 Engures sportam / Milzkalne 01:18:02 VZ3 266 V340 +00:00 +00:00 180
624 Mārtiņš Kaķītis 2202 2 susurini 01:18:03 VZ3 267 V341 +00:00 +00:00 180
625 Kristīne Kuka 2009 AD FITNESS Ledmane 01:18:13 SZ3 224 S284 +00:00 +00:00 229
626 Linda Grīnfelde 2156 01:18:19 SZ3 225 S285 +00:00 +00:00 229
627 Dāniels Ziemelis 2121 Ašas kajas ZID 01:18:37 VZ1 22 V342 +00:00 +00:00 179
628 Ilze Komasa 2063 Freelanceri 01:18:51 SZ3 226 S286 +00:00 +00:00 227
629 Liene Freiberga 2239 01:18:54 SZ3 227 S287 +00:00 +00:00 227
630 Inese Zepa 2122 Ašas kajas ZID 01:18:55 SZ3 228 S288 +00:00 +00:00 227
631 Marta Matīsa 2683 01:18:58 SZ1 10 S289 +00:00 +00:00 227
632 Kristine Utane 2661 ELKOR 01:19:01 SZ3 229 S290 +00:00 +00:00 227
633 Dina Ķuze 2391 01:19:03 SZ3 230 S291 +00:00 +00:00 226
634 Kristīne Frolova 2192 01:19:22 SZ3 231 S292 +00:00 +00:00 226
635 Ilva Lase 2660 ELKOR 01:19:31 SZ3 232 S293 +00:00 +00:00 225
636 Alīna Semka 2164 AVIA 01:19:41 SZ3 233 S294 +00:00 +00:00 225
637 Linda Andronova 2232 01:20:13 SZ3 234 S295 +00:00 +00:00 223
638 Zane Rozentāle 2508 01:20:13 SZ3 234 S296 +00:00 +00:00 223
639 Linda Pavļuta 2334 01:20:23 SZ3 236 S297 +00:00 +00:00 223
640 Solvita Zeipiņa 2534 01:20:30 SZ3 237 S298 +00:00 +00:00 222
641 Ainārs Auziņs 2545 Nujo vesels 01:20:33 VZ3 268 V343 +00:00 +00:00 174
642 Madara Zemarāja 2313 KAP ZEKES 01:20:51 SZ3 238 S299 +00:00 +00:00 221
643 Mārtiņš Lorencs 2448 Engures vidusskola / Engures sportam 01:20:56 VZ2 53 V344 +00:00 +00:00 173
644 Andis Ozoliņš 2577 01:21:03 VZ3 269 V345 +00:00 +00:00 173
645 Signe Millere 2484 Dabas aizsardzibas parvalde 01:21:11 SZ3 239 S300 +00:00 +00:00 220
646 Santa Dzenīte 9062 01:21:36 SZ3 240 S301 +00:00 +00:00 219
647 Inese Kļimoviča 2345 01:21:51 SZ3 241 S302 +00:00 +00:00 219
648 Elīna Zariņa 2636 01:22:03 SZ3 242 S303 +00:00 +00:00 218
649 Natālija Joničenko 2080 Stendenieki 01:22:55 SZ3 243 S304 +00:00 +00:00 216
650 Kitija Demidova 2594 JAUNS KLUBS TUKUMA 01:23:05 SZ2 52 S305 +00:00 +00:00 215
651 Līvija Muša 2076 Jurmala 01:23:28 SZ3 244 S306 +00:00 +00:00 214
652 Dace Tītmane 2013 01:24:03 SZ3 245 S307 +00:00 +00:00 213
653 Jana Oļehnoviča 2471 01:24:14 SZ3 246 S308 +00:00 +00:00 213
654 Ilze Kaimiņa 2182 01:24:38 SZ3 247 S309 +00:00 +00:00 212
655 Zane Armane 2259 Ražots Latvija 01:24:58 SZ3 248 S310 +00:00 +00:00 211
656 Lauma Poga 2485 01:24:59 SZ2 53 S311 +00:00 +00:00 211
657 Ieva Poga 2149 Ražots Latvija 01:24:59 SZ3 249 S312 +00:00 +00:00 211
658 Līga Barovska 2139 Ražots Latvija 01:24:59 SZ3 249 S313 +00:00 +00:00 211
659 Oksana Martiņuka 9111 01:25:01 SZ3 251 S314 +00:00 +00:00 211
660 Kristīne Reinholde 2355 01:25:30 SZ3 252 S315 +00:00 +00:00 209
661 Sandra Grišina 9038 01:25:30 SZ3 252 S316 +00:00 +00:00 209
662 Dita Puriņa 2572 01:25:46 SZ2 54 S317 +00:00 +00:00 209
663 Sabīne Puķe 2611 01:25:52 SZ3 254 S318 +00:00 +00:00 208
664 Leonīds Legzdiņš 2573 01:26:28 VZ3 270 V346 +00:00 +00:00 162
665 Līga Laganovska 2037 AD Fitness 01:26:33 SZ3 255 S319 +00:00 +00:00 207
666 Daiga Eimusa 2152 Pekauši 01:26:44 SZ3 256 S320 +00:00 +00:00 206
667 Aleksandrs Voino 2006 01:27:03 VZ3 271 V347 +00:00 +00:00 161
668 Ligita Stonka 2110 01:28:03 SZ3 257 S321 +00:00 +00:00 203
669 Elīna Lunte 2049 01:28:30 SZ2 55 S322 +00:00 +00:00 202
670 Kristers Jurčs 2472 01:28:36 VZ1 23 V348 +00:00 +00:00 158
671 Gunta Jirgensone 2108 Swedbank 01:28:42 SZ3 258 S323 +00:00 +00:00 202
672 Ingrīda Svoka 2151 01:28:54 SZ3 259 S324 +00:00 +00:00 201
673 Sandra Pereca 2177 01:30:07 SZ3 260 S325 +00:00 +00:00 199
674 Alise Reiskarte 2129 01:30:11 SZ3 261 S326 +00:00 +00:00 198
675 Iveta Krieva 2077 :) 01:30:59 SZ3 262 S327 +00:00 +00:00 197
676 Vita Rudzīte 2191 Meža sports 01:31:28 SZ3 263 S328 +00:00 +00:00 196
677 Ilze Lūkina 2188 Meža sports 01:31:28 SZ3 263 S329 +00:00 +00:00 196
678 Zinta Zīverte 2487 Nujo vesels 01:31:32 SZ3 265 S330 +00:00 +00:00 196
679 Laila Brikaine 2468 Nujo vesels 01:31:34 SZ3 266 S331 +00:00 +00:00 195
680 Irēna Šterna 2412 Nujo vesels 01:31:56 SZ3 267 S332 +00:00 +00:00 195
681 Kristīne Meilerte 2117 Latvijas Finieris Mežs 01:32:52 SZ3 268 S333 +00:00 +00:00 193
682 Maija Lontona 2141 Sanderu klans 01:33:21 SZ3 269 S334 +00:00 +00:00 192
683 Inese Grīnberga 2530 Nujo vesels 01:34:13 SZ3 270 S335 +00:00 +00:00 190
684 Inguna Skujiņa 2488 Nujo vesels 01:35:42 SZ3 271 S336 +00:00 +00:00 187
685 Tīna Sparāne 2210 01:36:49 SZ2 56 S337 +00:00 +00:00 185
686 Dace Kārkliņa 2515 GrST Team 01:38:00 SZ3 272 S338 +00:00 +00:00 183
687 Kristīne Bērtiņa 2370 Nujo priekam 01:38:48 SZ3 273 S339 +00:00 +00:00 181
688 Irēna Šibeika 2483 Nujo priekam 01:38:54 SZ3 274 S340 +00:00 +00:00 181
689 Astra Breikša 2385 Nujo priekam 01:38:56 SZ3 275 S341 +00:00 +00:00 181
690 Arnis Sparāns 2143 Sparanu klans 01:39:51 VZ3 272 V349 +00:00 +00:00 141
691 Mārīte Klibinska 2336 SK Sigulda 01:39:54 SZ3 276 S342 +00:00 +00:00 179
692 Iveta Verdena 2368 Saldus Galas Kombinats 01:39:58 SZ3 277 S343 +00:00 +00:00 179
693 Līga Džeriņa 2369 Saldus Galas Kombinats 01:39:58 SZ3 277 S344 +00:00 +00:00 179
694 Anda Sparāne 2142 Sparanu klans 01:40:00 SZ3 279 S345 +00:00 +00:00 179
695 Ieva Garanča 2031 01:40:55 SZ3 280 S346 +00:00 +00:00 177
696 Uldis Dīcis 9011 01:42:16 VZ3 273 V350 +00:00 +00:00 137
697 Ruta Dīce 9010 01:42:16 SZ3 281 S347 +00:00 +00:00 175
698 Dāvis Daniēls Vildiņš 2397 01:52:17 VZ2 54 V351 +00:00 +00:00 125
699 Dace Bērziņa 2396 01:52:19 SZ3 282 S348 +00:00 +00:00 159
700 Kaylana Miller 2681 01:57:55 SZ3 283 S349 +00:00 +00:00 152
701 Sandra Legzdiņa 2033 VSK Noskrien 01:58:24 SZ3 284 S350 +00:00 +00:00 151
702 Matīss Zilgalvis 9400 01:59:27 VB2 V352 +00:00 +00:00 0
703 Alisher Yakupov 9081 02:15:02 VZ3 285 V353 +00:00 +00:00 104
704 Kristaps Šteinbergs 9500 02:26:56 VB2 V354 +00:00 +00:00 0