Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Kristaps Kaimiņš 1375 Digitala Pele V1 VB2 00:00:51 300
2 Aivis Štemmers 192 SK Pure V2 VL2 00:00:51 300
3 Jānis Šņoriņš 1353 Talsu Pakalnu Sporta Klubs V3 VBJ 00:00:52 294
4 Gints Lūsis 227 Talsu Pakalnu Sporta Klubs V4 VL2 00:00:52 294
5 Jānis Vērdiņš 1082 Sejas novads/MSG V5 VB2 00:00:53 289
6 Mārtiņš Puriņš 208 Siguldas izlase / Isostar V6 VL2 00:00:54 283
7 Edgars Vanters 1111 VSK Noskrien Rieksti V7 VB2 00:00:55 278
8 Didzis Raits 5 Mana milaka komanda V8 VL2 00:00:55 278
9 Evija Melberga 1010 VSK Noskrien S1 SB2 00:00:56 300
10 Jānis Kūms 1307 SiS Latvija/Asics V9 VB2 00:00:56 273
11 Igors Vasiļjevs 1110 V10 VB2 00:00:58 264
12 Andžejs Stenclavs 250 V11 VL3 00:00:58 264
13 Andrejs Jesko 215 Veikals 42km V12 VL2 00:00:59 259
14 Uldis Kļaviņš 66 PaBaso.lv / VSK Noskrien V13 VL2 00:00:59 259
15 Juris Damškalns 1352 Talsu Pakalnu Sporta Klubs V14 VB2 00:01:00 255
16 Signis Vāvere 1037 VSK Noskrien V15 VB2 00:01:00 255
17 Kārlis Vanags 226 Talsu Pakalnu Sporta Klubs V16 VL2 00:01:00 255
18 Aivis Vaļulis 84 VSK Noskrien V17 VL2 00:01:02 247
19 Kristaps Epners 70 Elita V18 VL3 00:01:02 247
20 Anatolijs Macuks 1306 SiS Latvija/Krustpils novads V19 VB2 00:01:03 243
21 Jānis Cīmurs 99 Cimureni V20 VL2 00:01:03 243
22 Ritvars Gedrovičs 76 Socktoys.lv V21 VL2 00:01:03 243
23 Kristaps Bērziņš 211 SiS Latvija V22 VLJ 00:01:03 243
24 Valdis Tilts 1347 V23 VB3 00:01:04 239
25 Mārcis Bokmanis 190 DNB banka V24 VL2 00:01:04 239
26 Agnis Bērziņš 1340 DNB banka V25 VB2 00:01:05 235
27 Didzis Glušņevs 63 Sk.Biksti V26 VL2 00:01:05 235
28 Dainis Limanāns 1201 Swedbank V27 VB2 00:01:06 232
29 Andris Neimanis 1143 Individuali V28 VBJ 00:01:06 232
30 Raitis Bērziņš 213 OK Kurmis V29 VL2 00:01:06 232
31 Mārtiņš Krauklis 1270 V30 VB2 00:01:07 228
32 Māris Vīlips 1001 Vile V31 VB3 00:01:07 228
33 Martins Marnauza 141 V32 VL2 00:01:07 228
34 Agris Liepa 201 V33 VL2 00:01:07 228
35 Aivis Kleinbergs 1254 "SK 'Katrina""" V34 VB2 00:01:08 225
36 Mārtiņš Gūtmanis 1049 Engures sportam / Mamma Daba V35 VB2 00:01:08 225
37 Uldis Klepers 21 Ziemelkurzeme OK / 30draugi.lv V36 VL2 00:01:08 225
38 Jānis Erdmanis 7 V37 VLJ 00:01:08 225
39 Jānis Vītiņš 43 VSK Noskrien V38 VL2 00:01:09 222
40 Uģis Holsts 142 PURVA BRIDEJS V39 VL3 00:01:09 222
41 Kaspars Kārkliņš 1207 Siguldas izlase V40 VB3 00:01:10 219
42 Salvis Brasavs 1106 V41 VB3 00:01:10 219
43 Andis Geste 245 VSK NOSKRIEN V42 VL2 00:01:10 219
44 Sandis Kanbergs 193 Brivsolis V43 VL2 00:01:10 219
45 Laura Čakle 34 Moller Auto Ventspils S2 SL2 00:01:11 237
46 Aigars Silkalns 1160 colorlib.com V44 VB2 00:01:11 215
47 Juris Gudēvics-Liepiņš 100 VSK Noskrien V45 VL2 00:01:11 215
48 Jānis Pugačs 1133 Vel pa alinam? V46 VB2 00:01:12 213
49 Gatis Šīmanis 1337 DNB banka V47 VB2 00:01:12 213
50 Arvīds Pelēcis 1032 V48 VBJ 00:01:12 213
51 Reinis Skorovs 89 VSK Noskrien V49 VLJ 00:01:12 213
52 Aleksandrs Orlovs 1017 V50 VB2 00:01:13 210
53 Jānis Straukmanis 1078 VSK Noskrien V51 VB2 00:01:13 210
54 Ģirts Bulāns 33 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V52 VL2 00:01:13 210
55 Ivo Rudinskis 1177 Saldus Boksa klubs V53 VB2 00:01:14 207
56 Andris Mireckis 184 V54 VL3 00:01:14 207
57 Anrijs Hodžajevs 1090 STARCO V55 VB2 00:01:15 204
58 Agnis Mūrnieks 9047 OVI V56 VB2 00:01:15 204
59 Jānis Tenbergs 1359 Engures sportam V57 VB2 00:01:15 204
60 Matīss Haritonovs 256 V58 VL2 00:01:15 204
61 Uldis Pormeisters 105 Atras lipas/VSK V59 VL2 00:01:15 204
62 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien V60 VL3 00:01:15 204
63 Didzis Čonka 135 SK Telubauska V61 VL3 00:01:15 204
64 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzervene V62 VLJ 00:01:15 204
65 Irīna Štūla-Pankoka 180 Liepajas Vieglatletikas klubs S3 SL2 00:01:16 221
66 Kaspars Adijāns 1233 VSK Noskrien V63 VB2 00:01:16 201
67 Āris Kundziņš 167 EsiAktivs.lv / Kundzini V64 VB3 00:01:16 201
68 Gatis Pūcītis 179 Swedbank V65 VL2 00:01:16 201
69 Nikolajs Saulītis 4 Limbaži V66 VL3 00:01:16 201
70 Didzis Kirstuks 1251 V67 VB2 00:01:17 199
71 Guntis Grīnvalds 1126 Moller Auto Ventspils V68 VB2 00:01:18 196
72 Āris Peičs 1247 EVOLUTION LATVIA V69 VB2 00:01:18 196
73 Artis Pūcītis 178 V70 VL2 00:01:18 196
74 Viktors Saveļjevs 169 Gentlemen`s Club V71 VL2 00:01:18 196
75 Juris Šehtels 96 V72 VL3 00:01:18 196
76 Juris Dzenītis 9064 OS Veikals V73 VB3 00:01:19 194
77 Andis Rumbenieks 189 VVK V74 VL2 00:01:19 194
78 Mārcis Smalkais 73 Mazsalaca V75 VL2 00:01:19 194
79 Dzintars Dūdiņš 98 V76 VL3 00:01:19 194
80 Liene Štalte 1127 Moller Auto Ventspils S4 SB2 00:01:20 210
81 Marta Zumberga 207 Siguldas izlase / Isostar S5 SL2 00:01:20 210
82 Artūrs Soročenkovs 1279 Modelists-Konstruktors V77 VB2 00:01:20 191
83 Raimonds Ronis 1057 V78 VB2 00:01:20 191
84 Dmitrijs Ļisicins 1397 Garmin V79 VB2 00:01:20 191
85 Andris Jonelis 1248 Cramo V80 VB3 00:01:20 191
86 Aino Gošs 25 Maratona klubs V81 VL3 00:01:20 191
87 Guntis Rasims 1208 Rezeknes novads V82 VB2 00:01:21 189
88 Ansis Pūce 1175 Saldus Boksa klubs V83 VB2 00:01:21 189
89 Normunds Paško 1358 Mauciens V84 VB3 00:01:21 189
90 Mārtiņš Auziņš 186 Brivsolis V85 VL2 00:01:21 189
91 Edgars Bukšs 39 "Celu buvniecibas sabiedriba ""Igate""" V86 VL2 00:01:21 189
92 Vita Grahovska 1061 S6 SB2 00:01:22 205
93 Edgars Rencis 1107 PaBaso.lv / VSK Noskrien V87 VB2 00:01:22 187
94 Edgars Kuģenieks 1102 VSK Noskrien Rieksti V88 VB2 00:01:22 187
95 Ondrej Fikrle 1027 BKV Holysov V89 VB3 00:01:22 187
96 Ainārs Kumpiņš 36 PaBaso.lv V90 VL2 00:01:22 187
97 Vladislavs Aļehnovičs 155 "DzSK ""Lokomotive""" V91 VL2 00:01:22 187
98 Ludmila Joce 131 Moller Auto Ventspils S7 SL3 00:01:23 202
99 Artūrs Blūmiņš 1195 Virsotne/Marmot V92 VB2 00:01:23 184
100 Mārtiņš Pētersons 1259 V93 VB2 00:01:23 184
101 Hugo Jakobi 145 V94 VL2 00:01:23 184
102 Jakub Halama 1335 KVS Šumperk V95 VB2 00:01:24 182
103 Imants Kaldre 1008 VSK Noskrien V96 VB2 00:01:24 182
104 Toms Komass 1103 Freelanceri V97 VB2 00:01:24 182
105 Uldis Kleinbergs 1152 Ko Te Notiek? V98 VB2 00:01:24 182
106 Ivo Rasa 1316 RasaVilla V99 VB2 00:01:24 182
107 Ivo Smiltnieks 1273 V100 VB3 00:01:24 182
108 Kristaps Kanna 1212 PATRIA V101 VBJ 00:01:24 182
109 Vents Lupkins 199 V102 VLJ 00:01:24 182
110 Edgars Caics 1313 esibrivs.lv V103 VB2 00:01:25 180
111 Armands Rabovičs 65 Liepaja V104 VL2 00:01:25 180
112 Andris Bāliņš 95 VSK Noskrien V105 VL2 00:01:25 180
113 Mārtiņš Niklass 174 TRXCesis V106 VL3 00:01:25 180
114 Andris Jansons 119 VSK Noskrien V107 VL4 00:01:25 180
115 Andris Ronimoiss 1148 VSK Noskrien Rieksti V108 VB2 00:01:26 178
116 Oskars Cimermanis 1013 Riga Ironman Team V109 VB2 00:01:26 178
117 Aldis Bušs 1157 Terauds V110 VB2 00:01:26 178
118 Ansis Mežulis 1299 Jurmalas skrejeju klubs V111 VB3 00:01:26 178
119 Ainārs Gudēvics 163 1188.lv / Lattelecom V112 VL2 00:01:26 178
120 Aleksandrs Judkins 1268 V113 VB2 00:01:27 176
121 Kārlis Kravis 1310 Crossfit Ridzene V114 VB2 00:01:27 176
122 Jānis Sebris 1182 V115 VB2 00:01:27 176
123 Krišjānis Kucins 1348 V116 VBJ 00:01:27 176
124 Haralds Krievs 93 :) V117 VL3 00:01:27 176
125 Anna Katkeviča 1349 S8 SB2 00:01:28 191
126 Raivis Indrāns 1291 V118 VB2 00:01:28 174
127 Antons Trofimovs 1398 Garmin V119 VB2 00:01:28 174
128 Viesturs Dzirkalis 1336 Seastone.eu V120 VB3 00:01:28 174
129 Pēteris Stepiņš 187 Swedbank V121 VL2 00:01:28 174
130 Ivo Ielītis 3 Kurpnica V122 VL2 00:01:28 174
131 Laimonis Skadiņš 9052 V123 VL3 00:01:28 174
132 Līga Jurševica 246 vienapati S9 SB2 00:01:29 189
133 Laura Lapiņa 1242 Siguldas izlase S10 SB3 00:01:29 189
134 Miks Pētersons 104 Nordi Furniture V124 VL2 00:01:29 172
135 Jānis Viškers 247 Taku skrejejs/Murexplorer V125 VL3 00:01:29 172
136 Aigars Dudelis 115 VSK Noskrien V126 VL3 00:01:29 172
137 Kārlis Šāvējs 1135 nav V127 VB2 00:01:31 168
138 Johannes Arvela 1183 V128 VB2 00:01:31 168
139 Dzintars Rērihs 26 VSK Noskrien Rieksti V129 VL2 00:01:31 168
140 Kristaps Skujiņš 124 Spararats V130 VL2 00:01:31 168
141 Konstantīns Biktimirovs 113 VSK Noskrien V131 VLJ 00:01:31 168
142 Armands Sudrabs 1318 VSK Noskrien V132 VB2 00:01:32 166
143 Harijs Pugačs 1141 Vel pa alinam? V133 VBJ 00:01:32 166
144 Anete Paegle 1368 S11 SB2 00:01:33 181
145 Linda Katlapa 156 Siguldas izlase S12 SL3 00:01:33 181
146 Juris Redisons 1020 Latvijas valsts meži V134 VB2 00:01:33 165
147 Matīss Siliņš 1229 V135 VB2 00:01:33 165
148 Pēteris Vaišļa 1395 Moller Auto Lidosta V136 VB2 00:01:33 165
149 Artūrs Naudiņš 1339 DNB banka V137 VB2 00:01:33 165
150 Aivis Reinholds 1048 V138 VB3 00:01:33 165
151 Kristaps Heinsbergs 1036 MMA Jurmala V139 VBJ 00:01:33 165
152 Alex Bridgeforth 9014 V140 VL2 00:01:33 165
153 Jānis Actiņš 61 VSK Noskrien/LSC V141 VL3 00:01:33 165
154 Alberts Dambis 1050 VSK Noskrien V142 VB2 00:01:34 163
155 Aleksandrs Sokolovs 9013 Patria V143 VB2 00:01:34 163
156 Normunds Korņejevs 1134 SK Sigulda V144 VB3 00:01:34 163
157 Aigars Aukšmuksts 1272 V145 VB4 00:01:34 163
158 Atis Caune 51 V146 VL2 00:01:34 163
159 Anrijs Tērauds 224 ELEVATION V147 VL2 00:01:34 163
160 Ivo Levāns 32 Engures sportam V148 VL2 00:01:34 163
161 Armands Lunts 16 VSK Noskrien V149 VL3 00:01:34 163
162 Alvita Mirecka 1263 S13 SB3 00:01:35 177
163 Evija Vate 120 Engures Sportam S14 SL2 00:01:35 177
164 Andris Orniņš 1018 V150 VB2 00:01:35 161
165 Dainis Pīlācis 1125 V151 VB2 00:01:35 161
166 Aigars Leiboms 1200 Meridians OK V152 VB3 00:01:35 161
167 Raivis Ančs 1276 Velorits/Gulbene V153 VB3 00:01:35 161
168 Mārtiņš Faulbaums 9042 V154 VB3 00:01:35 161
169 Pēteris Kaļiņins 111 Moller Auto Ventspils V155 VL2 00:01:35 161
170 Guntis Šmaukstelis 85 "Ligas draugi V156 VL2 00:01:35 161
171 Normunds Kuzāks 171 SK Sigulda V157 VL2 00:01:35 161
172 Kaidi Keir Kukk 106 SK Jõulu S15 SLJ 00:01:36 175
173 Armands Zvejnieks 1079 Moller Auto Ventspils V158 VB2 00:01:36 159
174 Roberts Rumba 9056 V159 VB2 00:01:36 159
175 Jānis Laganovskis 1043 VSK Noskrien V160 VB2 00:01:36 159
176 Andrejs Sladkovs 1267 V161 VB3 00:01:36 159
177 Uldis Kondratovičs 1305 V162 VB3 00:01:36 159
178 Uģis Zanders 1383 V163 VB3 00:01:36 159
179 Andris Sprūds 160 VSK Noskrien V164 VL2 00:01:36 159
180 Miķelis Zumbergs 71 VSK Noskrien V165 VL2 00:01:36 159
181 Danila Seluto 47 Exigen Services Latvia #optimized4running V166 VL2 00:01:36 159
182 Intars Opolais 214 Izturiba V167 VL2 00:01:36 159
183 Aigars Bundzinieks 168 V168 VL3 00:01:36 159
184 Viviana Kirilova 18 SiS Latvija S16 SL3 00:01:37 173
185 Gints Rudzītis 1173 Valmieras velo vieniba V169 VB2 00:01:37 158
186 Oskars Martuzāns 1122 V170 VB2 00:01:37 158
187 Raivis Širmelis 1255 Pumptechnique V171 VB2 00:01:37 158
188 Magnus Zalsters 92 V172 VL2 00:01:37 158
189 Edgars Ezers 152 V173 VL2 00:01:37 158
190 Valentīns Ščedrovs 50 Supercompensation V174 VL2 00:01:37 158
191 Artūrs Vikmanis 258 V175 VL2 00:01:37 158
192 Andis Gailis 230 Valmieras velo vieniba V176 VL3 00:01:37 158
193 Madara Frēliha 1128 Moller Auto Ventspils S17 SB2 00:01:38 171
194 Jānis Zaļais 1192 V177 VB2 00:01:38 156
195 Raitis Maurāns 1285 Iekerušies V178 VB2 00:01:38 156
196 Roberts Sukonovs 182 Gentlemens Club V179 VL2 00:01:38 156
197 Kristīne Bertuka 9040 OK Meridiāns S18 SB2 00:01:39 170
198 Guna Sprūde 1040 VSK Noskrien S19 SB2 00:01:39 170
199 Mārtiņš Fārenhorsts 1354 Talsu Pakalnu Sporta Klubs V180 VB2 00:01:39 155
200 Eduards Ginters 9024 V181 VB2 00:01:39 155
201 Mārtiņš Krūklis 1219 K41F V182 VB2 00:01:39 155
202 Andris Ivanāns 1264 Mammadaba V183 VB2 00:01:39 155
203 Jānis Briedis 9017 Briedis V184 VB3 00:01:39 155
204 Vjačeslavs Nebogatihs 9037 Garmin V185 VL2 00:01:39 155
205 Māris Plūme 12 Swedbank V186 VL2 00:01:39 155
206 Denis Aļeksejevs 166 Vellapeda V187 VL2 00:01:39 155
207 Ainārs Arnicāns 6 PaBaso.lv - VSK Noskrien V188 VL3 00:01:39 155
208 Sintija Arbidāne 234 S20 SL2 00:01:40 168
209 Arno Šķipars 1003 Ventspils Maratona Klubs V189 VB2 00:01:40 153
210 Andris Vējiņš 1243 Swedbank V190 VB2 00:01:40 153
211 Kaspars Verdens 1256 skriesanasakademija.lv V191 VB2 00:01:40 153
212 Girts Mamajs 1379 V192 VB3 00:01:40 153
213 Māris Rudens 188 Riga Ironman Team V193 VL3 00:01:40 153
214 Andris Drešmanis 154 "DzSK ""Lokomotive""" V194 VL3 00:01:40 153
215 Laura Stūrīte 194 Brivsolis S21 SL2 00:01:41 166
216 Andis Puriņš 1054 V195 VB3 00:01:41 151
217 Juris Perunovs 1345 MARATONA KLUBS/ZOORBAGAN V196 VB3 00:01:41 151
218 Rolands Ostrovskis 9083 V197 VL2 00:01:41 151
219 Agris Dreimanis 126 V198 VL2 00:01:41 151
220 Uldis Kirtovskis 203 Izturiba V199 VL3 00:01:41 151
221 Līva Bogdanova 1321 S22 SB2 00:01:42 165
222 Guna Meistere 19 VSK Noskrien S23 SL2 00:01:42 165
223 Kristaps Pilskalns 1227 Gentlemens Club V200 VB2 00:01:42 150
224 Kristaps Poddubnijs 1390 V201 VB2 00:01:42 150
225 Mārtiņš Pērkons 1371 V202 VB2 00:01:42 150
226 Andris Ažēns 133 VSK Noskrien V203 VL2 00:01:42 150
227 Svajunas Sukackas 125 V204 VL3 00:01:42 150
228 Raitis Puriņš 175 VSK Noskrien V205 VL4 00:01:42 150
229 Zanda Ulanova 1097 S24 SB2 00:01:43 163
230 Edgars Rūtiņš 1286 MARATONA KLUBS V206 VB3 00:01:43 149
231 Ģirts Liniņš 1290 Ozons V207 VB3 00:01:43 149
232 Arnis Pokšāns 1077 Abas Kreisas Kajas V208 VB3 00:01:43 149
233 Didzis Gasiņš 1045 Salaspils Zirini V209 VB3 00:01:43 149
234 Māris Sardiko 67 V210 VL2 00:01:43 149
235 Madars Purviņš 121 V211 VL2 00:01:43 149
236 Edgars Lujāns 9055 Labi būs! V212 VL2 00:01:43 149
237 Uldis Velps 90 VSK Noskrien V213 VL3 00:01:43 149
238 Natālija Treulande 1095 S25 SB2 00:01:44 162
239 Alma Vītola 1209 Virsotne/ Marmot S26 SBJ 00:01:44 162
240 Maija Opmane-Vēbere 221 S27 SL2 00:01:44 162
241 Andris Lubejs 1210 MARATONA KLUBS V214 VB3 00:01:44 147
242 Roberts Ivzāns 1174 V215 VB3 00:01:44 147
243 Sergejs Maslobojevs 9039 V216 VL2 00:01:44 147
244 Edgars Goba 244 V217 VL3 00:01:44 147
245 Karl Jõumees 102 V218 VLJ 00:01:44 147
246 Jānis Bošs 1191 Dunte V219 VB2 00:01:45 146
247 Ronalds Zarīts 1303 Scope V220 VB2 00:01:45 146
248 Arvīds Germovs 59 V221 VL3 00:01:45 146
249 Klinta Lauska 1232 Isostar S28 SB2 00:01:46 158
250 Līga Irbe 1378 VSK Noskrien S29 SB2 00:01:46 158
251 Lelde Broka 1101 VSK Noskrien Vaveres S30 SB2 00:01:46 158
252 Anna Proskurina 1067 S31 SB2 00:01:46 158
253 Līga Līce 153 "DzSK ""Lokomotive""" S32 SL3 00:01:46 158
254 Āris Rečs 9057 V222 VB2 00:01:46 144
255 Ilgvars Āboltiņš 1361 Maratona Klubs V223 VB4 00:01:46 144
256 Ilze Limanāne 1038 VSK Noskrien Vaveres S33 SB2 00:01:47 157
257 Ieva Mauliņa 1372 SK Briksnis S34 SB3 00:01:47 157
258 Džanita Freija 9016 Moller Auto Ventspils S35 SB3 00:01:47 157
259 Kristīne Jansone 1142 S36 SBJ 00:01:47 157
260 Andrejs Macņevs 1364 V224 VB2 00:01:47 143
261 Māris Modriņš 1202 V225 VB2 00:01:47 143
262 Raimonds Skudra 1374 SK Concombres V226 VB3 00:01:47 143
263 Ilmars Knipšis 108 Lejasurgas V227 VB3 00:01:47 143
264 Kaspars Sirmais 1355 V228 VB3 00:01:47 143
265 Ainars Ozoliņš 1391 V229 VB4 00:01:47 143
266 Aigars Kokins 118 V230 VL2 00:01:47 143
267 Ritvars Kalniņš 231 KRONUS V231 VL3 00:01:47 143
268 Arturs Kāpiņš 14 VSK Noskrien V232 VL3 00:01:47 143
269 Māra Lākute 23 Nujo ar veju S37 SL2 00:01:48 156
270 Gabriel Stefanak 1168 V233 VB2 00:01:48 142
271 Uldis Rāts 1329 V234 VB2 00:01:48 142
272 Kaspars Burka 1350 V235 VB2 00:01:48 142
273 Arūnas Dubinskas 1282 Šviesos Kariai V236 VB3 00:01:48 142
274 Rolands Briņķis 209 V237 VL2 00:01:48 142
275 Gints Bērziņš 143 V238 VL2 00:01:48 142
276 Aleksandrs Grotus 243 VSK Noskrien / Benužu Lacis V239 VL3 00:01:48 142
277 Arnis Ābelīte 149 Virsotne/Marmot V240 VL3 00:01:48 142
278 Madara Muižniece 1269 S38 SB2 00:01:49 154
279 Kristīne Kuzņecova 9019 S39 SL2 00:01:49 154
280 Edgars Liepiņš 1346 AKMM V241 VB2 00:01:49 140
281 Vitālijs Petuhovs 9046 V242 VB2 00:01:49 140
282 Armands Klotiņš 204 V243 VL3 00:01:49 140
283 Valērijs Vaseņins 198 V244 VL4 00:01:49 140
284 Alise Stavro 237 Stavro gimenite S40 SL2 00:01:50 153
285 Emīls Kondratovičs 1151 Virsotne/Marmot V245 VB2 00:01:50 139
286 Gints Eglītis 1344 Lattelecom Technology V246 VB3 00:01:50 139
287 Oskars Andersons 1297 V247 VB3 00:01:50 139
288 Mārtiņš Dīcis 200 VSK Noskrien V248 VL2 00:01:50 139
289 Māris Videmanis 165 1188.lv / Mežsusuri V249 VL2 00:01:50 139
290 Rasa Grāvīte 1059 S41 SBJ 00:01:51 151
291 Ainārs Veģeris 1206 Siguldas izlase V250 VB3 00:01:51 138
292 Didzis Kalniņš 1187 Maratona klubs V251 VB3 00:01:51 138
293 Uldis Katlaps 1231 Meridians OK V252 VBJ 00:01:51 138
294 Laura Treimane 1039 Race4Fan S42 SB2 00:01:52 150
295 Toms Bobrovskis 1381 Veikals MARATONS V253 VB2 00:01:52 137
296 Mārtiņš Dzelmītis 1163 V254 VB2 00:01:52 137
297 Zigmunds Zauls 1235 V255 VB3 00:01:52 137
298 Kristaps Ceriņš 134 V256 VL2 00:01:52 137
299 Krišjānis Neijs 53 VSK Noskrien V257 VL2 00:01:52 137
300 Māris Pankoks 181 Liepajas Vieglatletikas klubs V258 VL3 00:01:52 137
301 Zane Tilta 27 S43 SL2 00:01:53 149
302 Heiki Prants 1258 Võru Suusaklubi V259 VB3 00:01:53 135
303 Iveta Penkule 1216 S44 SB2 00:01:54 147
304 Anete Danelsone 1170 Purva Kurmji S45 SB2 00:01:54 147
305 Lita Dzelme 1104 - S46 SB3 00:01:54 147
306 Inga Kāpiņa 15 VSK Noskrien S47 SL3 00:01:54 147
307 Artis Dūriņš 1176 Saldus Boksa klubs V260 VB2 00:01:54 134
308 Viesturs Puriņš 1332 V261 VB3 00:01:54 134
309 Armands Alksnis 1292 V262 VB3 00:01:54 134
310 Ieva Dobule 1301 Izturiba S48 SB2 00:01:55 146
311 Māra Eižvērtiņa 1284 Iekerušies S49 SB2 00:01:55 146
312 Inta Cīmure 1086 cimureni S50 SB2 00:01:55 146
313 Kristīne Jansone 1274 Swedbank S51 SB3 00:01:55 146
314 Natālija Zeņina 1328 Traverss S52 SB3 00:01:55 146
315 Ilze Pelēce 1094 VSK Noskrien S53 SB3 00:01:55 146
316 Jānis Siliņš 1385 V263 VB2 00:01:55 133
317 Edgars Balunovs 202 VSK Noskrien V264 VL2 00:01:55 133
318 Normunds Bremze 68 izturiba V265 VL3 00:01:55 133
319 Mārtiņš Allers 197 V266 VL3 00:01:55 133
320 Dace Podkalne 1145 VSK Noskrien S54 SB2 00:01:56 145
321 Jurģis Urtāns 1118 VANAGI V267 VB2 00:01:56 132
322 Uldis ZĪle 11 VSK Noskrien V268 VL3 00:01:56 132
323 Oliver Kask 94 V269 VLJ 00:01:56 132
324 Kristīne Bagucka 1150 S55 SB2 00:01:57 144
325 Žanete Leimane 1370 TRXCesis S56 SB3 00:01:57 144
326 Ildze Straume 103 VSK Noskrien S57 SL3 00:01:57 144
327 Ainārs Elksnis 1030 V270 VB2 00:01:57 131
328 Konstantīns Vasiļjevs 9012 DION V271 VB2 00:01:57 131
329 Mārtiņš Puriņš 1022 V272 VB2 00:01:57 131
330 Agris Krumbergs 1213 V273 VB3 00:01:57 131
331 Artūrs Rozenfelds 132 Jaunmarupe skrien V274 VL3 00:01:57 131
332 Dace Banga 1091 bangasprivatprakse.lv S58 SB2 00:01:58 142
333 Anete Casno 1275 S59 SB2 00:01:58 142
334 Jānis Dūka 1280 Run4Fun V275 VB2 00:01:58 130
335 Uldis Raipalis 1162 Gentlemens Club V276 VB2 00:01:58 130
336 Kaspars Purmalietis 1041 Autolevi - auto nomas tikls V277 VB2 00:01:58 130
337 Erlens Grunckis 1066 Valmiera V278 VB3 00:01:58 130
338 Dzintars Petrovs 191 Rigas satiksme V279 VL3 00:01:58 130
339 Viktors Suborins 64 Carnikavas sporta centrs V280 VL4 00:01:58 130
340 Vairis Krauklis 17 Privatbuve V281 VL4 00:01:58 130
341 Ilze Baumane 1166 S60 SB2 00:01:59 141
342 Kristīne Sekace 1228 Kustibu telpa S61 SB2 00:01:59 141
343 Lolita Kauķe 1396 SK Briksnis S62 SB2 00:01:59 141
344 Dace Veipa 62 VSK Noskrien Vaveres S63 SL2 00:01:59 141
345 Lauma Briška 137 S64 SL2 00:01:59 141
346 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1108 Siguldas izlase V282 VB2 00:01:59 129
347 Mārtiņš Deičmanis 1137 "Ligas draugi V283 VB2 00:01:59 129
348 Mareks Runts 1309 V284 VB2 00:01:59 129
349 Ivars Seiksts 1029 V285 VB2 00:01:59 129
350 Juris Grodnis 9029 Krokus V286 VB3 00:01:59 129
351 Leonīds Valdonis 1130 Preilu kraukli V287 VB4 00:01:59 129
352 Agris Noviks 1253 Sporta Akademija V288 VBJ 00:01:59 129
353 Aivars Veiss 9 VSK Noskrien V289 VL4 00:01:59 129
354 Ieva Pūce 1404 VSK Noskrien S65 SB3 00:02:00 140
355 Guna Kudrjavceva 222 DNB banka S66 SL2 00:02:00 140
356 Vadims Stepanovs 1204 V290 VB2 00:02:00 128
357 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V291 VL2 00:02:00 128
358 Jānis Marčinkus 9041 Ozolnieki V292 VL4 00:02:00 128
359 Imants Ločmelis 56 Nujo ar veju V293 VL4 00:02:00 128
360 Vilnis Krāsons 1221 V294 VB2 00:02:01 126
361 Ivars Bebris 1224 V295 VB3 00:02:01 126
362 Ainārs Grīnvalds 112 Mammadaba V296 VL3 00:02:01 126
363 Alīna Rence 1109 PaBaso.lv / VSK Noskrien S67 SB2 00:02:02 138
364 Sanita Ivanova 1190 S68 SB2 00:02:02 138
365 Agnese Meikšāne 1012 Mana milaka komanda S69 SB2 00:02:02 138
366 Aiva Klepere 157 Ziemelkurzeme OK / 30draugi.lv S70 SL2 00:02:02 138
367 Raivis Kirhners 1322 V297 VB2 00:02:02 125
368 Mārtiņš Vilemsons 219 V298 VL2 00:02:02 125
369 Albīns Ramiņš 205 SK TERAUDS V299 VL2 00:02:02 125
370 Reinis Zauers 255 V300 VL2 00:02:02 125
371 Māris Pravainis 257 Smartlynx V301 VL2 00:02:02 125
372 Agnese Zeltiņa 1373 S71 SB2 00:02:03 137
373 Linda Jākobsone 1386 Taku skrejejs/Murexplorer S72 SB2 00:02:03 137
374 Mārtiņš Andersons 1334 Seastone.eu V302 VB2 00:02:03 124
375 Imants Bambis 1403 V303 VB2 00:02:03 124
376 Ainārs Kļaviņš 1081 Overly V304 VB2 00:02:03 124
377 Normunds Zauls 1031 Limbaži V305 VB3 00:02:03 124
378 Kaspars Aksenoks 1042 V306 VB3 00:02:03 124
379 Toms Kaufmanis 1214 Maratona klubs V307 VBJ 00:02:03 124
380 Sandis Radziņš 1073 V308 VBJ 00:02:03 124
381 Alīda Ābola 1189 Sigulda S73 SB4 00:02:04 135
382 Līga Pakalna 1063 VSK Noskrien S74 SBJ 00:02:04 135
383 Rihards Bergs 1006 LENAK IR ILGAK V309 VB2 00:02:04 123
384 Toms Bricis 1384 V310 VB2 00:02:04 123
385 Juris Černadjevs 183 V311 VL3 00:02:04 123
386 Miks Vilsons 122 VSK Noskrien V312 VL3 00:02:04 123
387 Ivars Sedlenieks 242 TRX Cesis V313 VL4 00:02:04 123
388 Zane Vanaga 1056 VSK Noskrien S75 SB2 00:02:05 134
389 Laura Lasmane 1393 S76 SB2 00:02:05 134
390 Sanda Runte 1205 S77 SB3 00:02:05 134
391 Inese Bērziņa 147 S78 SL3 00:02:05 134
392 Rūdolfs Birnbaums 1250 V314 VB2 00:02:05 122
393 Edgars Rollis 1376 V315 VB2 00:02:05 122
394 Jānis Ābols 1261 V316 VB2 00:02:05 122
395 Nauris Pļaviņš 1240 V317 VB2 00:02:05 122
396 Rolands Trencis 1076 VSK Noskrien V318 VB2 00:02:05 122
397 Rinalds Zeltiņš 1035 KMKVP V319 VB3 00:02:05 122
398 Andris Melnis 55 VSK Noskrien V320 VL2 00:02:05 122
399 Sandis Rudzītis 177 TITURGAS IESPEJU PARKS V321 VL3 00:02:05 122
400 Anete Midrijāne 1140 TOK TAKA S79 SB2 00:02:06 133
401 Sanita Vītola 1278 Adaži S80 SB2 00:02:06 133
402 Nellija Baliko 1308 Isostar S81 SB2 00:02:06 133
403 Kaspars Stukuls 1100 V322 VB2 00:02:06 121
404 Andis Beitiks 9027 OSC V323 VB3 00:02:06 121
405 Jānis Zariņš 28 V324 VL2 00:02:06 121
406 Andris Rēders 216 Rederu banda V325 VL2 00:02:06 121
407 Aldis Bērziņš 45 Tukums V326 VL4 00:02:06 121
408 Dana Zandersone 1226 Swedbank S82 SB2 00:02:07 132
409 Kristīne Balode 1119 CF Ridzene S83 SB2 00:02:07 132
410 Marta Tamane 1288 S84 SBJ 00:02:07 132
411 Gunda Plūmane 83 Pedu nav S85 SL3 00:02:07 132
412 Madara Fūrmane 240 Belo cycling project S86 SLJ 00:02:07 132
413 Normunds Grava 1047 V327 VB3 00:02:07 120
414 Normunds Kārkliņš 1002 GrST Team V328 VB3 00:02:07 120
415 Ģirts Vēsma 1234 V329 VB4 00:02:07 120
416 Mārtiņš Bērziņš 173 OK Kurmis V330 VL2 00:02:07 120
417 Andris Prindulis 1252 V331 VB2 00:02:08 120
418 Arūnas Beržinskas 1161 V332 VB3 00:02:08 120
419 Rihards Volfs 80 RajA V333 VL2 00:02:08 120
420 Kaspars Vingris 139 V334 VL2 00:02:08 120
421 Ance Ziediņa 1136 mammadaba S87 SB2 00:02:09 130
422 Gundega Sebre 1394 S88 SBJ 00:02:09 130
423 Kitija Brizga 1225 Patria team S89 SBJ 00:02:09 130
424 Gatis Osis 1315 Ošu Team V335 VB2 00:02:09 119
425 Kristaps Berziņš 1389 Riekstukalns V336 VB2 00:02:09 119
426 Ēriks Dovnarovičs 130 VSK Noskrien / Divplakšni V337 VL2 00:02:09 119
427 Zelma Preciniece 1180 S90 SB2 00:02:10 129
428 Aija Dzeņkovska 1021 S91 SB3 00:02:10 129
429 Aija Melezere 91 S92 SL2 00:02:10 129
430 Anita Liepiņa 78 S93 SL3 00:02:10 129
431 Mikus Salcēvičs 1026 V338 VB2 00:02:10 118
432 Gunda Kleinberga-Karsa 1388 Mammadaba S94 SB3 00:02:11 128
433 Baiba Močāne 223 Gjensidige S95 SL2 00:02:11 128
434 Indars Melzobs 1222 VSK Noskrien V339 VB2 00:02:11 117
435 Arvis Meldrajs 1399 K41F V340 VBJ 00:02:11 117
436 Nauris Zariņš 206 1 cilveks komanda V341 VL2 00:02:11 117
437 Meelis Kukk 107 SK Jõulu V342 VL4 00:02:11 117
438 Agris Puriņš 239 V343 VLJ 00:02:11 117
439 Ieva Tāle-Stangute 1033 S96 SB2 00:02:12 127
440 Aiva Liepiņa 1080 S97 SB2 00:02:12 127
441 Zane Bulāne 1046 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S98 SB2 00:02:12 127
442 Raisa Marčinkus 1169 S/K Ozolnieki S99 SB4 00:02:12 127
443 Linda Vildava 1196 S100 SBJ 00:02:12 127
444 Emīls Gailis 9026 Selonija V344 VL3 00:02:12 116
445 Guntars Siliņš 9030 Krokus V345 VL3 00:02:12 116
446 Ance Rieksta 1367 Brivsolis S101 SB2 00:02:13 126
447 Regīna Kulinska 1266 Nujo ar veju S102 SB4 00:02:13 126
448 Krista Kuzņecova 1194 Maratona klubs S103 SBJ 00:02:13 126
449 Kristīne Timofejeva 1237 SK Sigulda S104 SBJ 00:02:13 126
450 Valdis Prauliņš 1325 Ciera Road Runners V346 VB3 00:02:13 115
451 Valdis Rozentāls 1260 Ziepniekkalns V347 VB3 00:02:13 115
452 Karlīna Skrastiņa 1382 Tallink S105 SB2 00:02:14 125
453 Andris Vindels 1312 V348 VB2 00:02:14 114
454 Juris Līpacis 1028 V349 VB3 00:02:14 114
455 Mārtiņš Dimiters 1356 SKI-BOX V350 VB4 00:02:14 114
456 Edgars Lapiņš 151 V351 VL2 00:02:14 114
457 Einārs Masteiko 236 V352 VL3 00:02:14 114
458 Iveta Brūvere 1185 Ozons S106 SB3 00:02:15 124
459 Zanda Kārkliņa 123 S107 SL3 00:02:15 124
460 Aivars Fogelis 1324 V353 VB2 00:02:15 113
461 Andris Bērziņš 1132 V354 VB2 00:02:15 113
462 Baiba Gabrāne 1070 S108 SB2 00:02:16 124
463 Ieva Ozoliņa 1123 S109 SB2 00:02:16 124
464 Alla Radžabova-Cinovska 1096 Maratona klubs S110 SB3 00:02:16 124
465 Dace Janeka 1283 Nujo ar veju S111 SB3 00:02:16 124
466 Anastasija Vasko 37 S112 SL2 00:02:16 124
467 Vineta Pētersone 13 VSK Noskrien S113 SL2 00:02:16 124
468 Jānis Kopmanis 9009 LSC V355 VB2 00:02:16 113
469 Reinis Auziņš 1153 V356 VB2 00:02:16 113
470 Zane Alilujeva 1400 Nujo ar veju S114 SB2 00:02:17 123
471 Randa Misāne 9045 S115 SL2 00:02:17 123
472 Arnis Avots 1186 Avots V357 VB3 00:02:17 112
473 Sergejs Kolosovs 97 V358 VL2 00:02:17 112
474 Dzintars Lūsis 235 Dinamo V359 VL4 00:02:17 112
475 Ieva Rukšāne 1071 VSK Noskrien S116 SB2 00:02:18 122
476 Agnese Bahmane 1230 VSK Noskrien S117 SB2 00:02:18 122
477 Inta Zīriuse 249 VSK Noskrien S118 SL2 00:02:18 122
478 Edgars Bomiks 1333 V360 VB3 00:02:18 111
479 Artūrs Bernovskis 31 Mailigen V361 VL2 00:02:18 111
480 Baiba Litvina 1365 Gardeži S119 SB2 00:02:19 121
481 Guna Ķirse 1055 S120 SB2 00:02:19 121
482 Tamara Bičkova 1198 S121 SB2 00:02:19 121
483 Lelde Vancoviča 1320 Nujo vesels S122 SB3 00:02:19 121
484 Benita Ločmele 57 Nujo ar veju S123 SL4 00:02:19 121
485 Andis Miķelsons 1317 V362 VB3 00:02:19 110
486 Toms Krūmiņš 144 Yoosters V363 VL2 00:02:19 110
487 Juris Batars 54 VSK Noskrien V364 VL4 00:02:19 110
488 Monta Kiršteina 1069 S124 SB2 00:02:20 120
489 Marta Lapiņa 1215 S125 SB2 00:02:20 120
490 Gunta Neija 52 VSK Noskrien S126 SL2 00:02:20 120
491 Kārlis Ertmanis 1068 V365 VB2 00:02:20 109
492 Kārlis Cinis 1112 V366 VB2 00:02:20 109
493 Zane Ārmane 1295 TVNET S127 SB2 00:02:21 119
494 Kristīne Liepiņa 1093 S128 SB2 00:02:21 119
495 Līga Vībure 38 S129 SL2 00:02:21 119
496 Vitālijs Jakovļevs 24 www.endo.lv V367 VL2 00:02:21 109
497 Dzintars Laganovskis 41 AD Fitness V368 VL3 00:02:21 109
498 Egita Uzule 1178 Saldus Boksa klubs S130 SB3 00:02:22 118
499 Laila Ceika 1089 S131 SB4 00:02:22 118
500 Ilva Koškina 158 S132 SL3 00:02:22 118
501 Ilze Rata 48 Exigen Services Latvia #optimized4running S133 SL4 00:02:22 118
502 Mārcis Janušs 1087 SELLA AM V369 VB3 00:02:22 108
503 Vitālijs Muzika 46 VSK Noskrien V370 VL3 00:02:22 108
504 Jūlija Kuzņecova 114 Dr. Klauns S134 SL3 00:02:23 117
505 Līga Linuža 161 S135 SLJ 00:02:23 117
506 Jānis Sīmanis 1116 V371 VB2 00:02:23 107
507 Valdis Janovs 1380 Siguldas Skrejeji V372 VB2 00:02:23 107
508 Intars Vēberis 116 V373 VL2 00:02:23 107
509 Māris Dazarts 225 Lattelecom V374 VL2 00:02:23 107
510 Zanda Taupmana 1121 VSK Noskrien S136 SB3 00:02:24 117
511 Ivars Lapiņš 1402 SPORTLAT V375 VB3 00:02:24 106
512 Vija Olte 1092 S137 SB2 00:02:25 116
513 Dace Taurīte 1115 VSK Noskrien S138 SB3 00:02:25 116
514 Hardija Oša 1197 S139 SB3 00:02:25 116
515 Līga Rukšāne 176 Mana milaka komanda S140 SL2 00:02:25 116
516 Aiga Rozenberga 170 SK Sigulda S141 SL2 00:02:25 116
517 Svetlana Puce 82 S142 SL3 00:02:25 116
518 Egnārs Gudriķis 1053 Asics V376 VB2 00:02:25 106
519 Kaspars Mazitāns 1369 VSK Noskrien V377 VB3 00:02:25 106
520 Jānis Vītols 22 VSK Noskrien V378 VL4 00:02:25 106
521 Indra Kļaviņa 1164 S143 SB2 00:02:26 115
522 Santa Roze 1084 VSK Noskrien / Divplakšni S144 SB3 00:02:26 115
523 Gunārs Grundštoks 1401 VSK Noskrien V379 VB2 00:02:26 105
524 Jānis Sedlenieks 1181 VSK Noskrien V380 VB2 00:02:26 105
525 Uģis Inka 1113 VSK Noskrien V381 VB3 00:02:26 105
526 Kristaps Bresis 101 V382 VL2 00:02:26 105
527 Ruta Malacanova 1304 Swedbank S145 SB3 00:02:27 114
528 Vivita Ruņģe 185 Nujo ar veju S146 SL3 00:02:27 114
529 Gusts Fokerots 233 Vientulais vilks V383 VL2 00:02:27 104
530 Gaida Ķerve 86 Nujo ar veju S147 SL4 00:02:28 114
531 Ervīns Ozoliņš 1392 SK Concombres V384 VB3 00:02:28 103
532 Iveta Jase 1314 Nujo ar Veju S148 SB3 00:02:29 113
533 Inga Zāle 1241 Nujo ar veju S149 SB4 00:02:29 113
534 Inese Sirmā 210 S150 SL3 00:02:29 113
535 Edgars Būmanis 1015 Pa Vienam V385 VB2 00:02:29 103
536 Edgars Timofejevs 1144 V386 VB2 00:02:29 103
537 Māris Skudra 1159 BootCamp Ventspils V387 VB3 00:02:29 103
538 Voldemārs Surgunts 9015 V388 VB4 00:02:29 103
539 Aigars Beks 110 Mammut Latvija V389 VL3 00:02:29 103
540 Romāns Koškins 159 V390 VL3 00:02:29 103
541 Ojārs Lagzdiņš 241 V391 VL3 00:02:29 103
542 Lāsma Āboliņa 1064 VSK Noskrien S151 SB3 00:02:30 112
543 Sandra Melgalve 1327 Nujo vesels S152 SB3 00:02:30 112
544 Frančeska Pranča 1149 VSK Noskrien S153 SBJ 00:02:30 112
545 Ritvars Mūrnieks 1319 V392 VB2 00:02:30 102
546 Edmunds Gržibovskis 30 VSK Noskrien V393 VL3 00:02:30 102
547 Roberts Koleda 88 Exigen Services Latvia #optimized4running V394 VL3 00:02:30 102
548 Zinta Elksne 1158 S154 SB2 00:02:31 111
549 Aivars Žugris 1154 V395 VB4 00:02:31 101
550 Aiga Vīdmane 1220 S155 SB3 00:02:32 111
551 Gunta Jēkabsone 1363 VAGU S156 SB3 00:02:32 111
552 Evita Ozola 40 VSK Noskrien S157 SL2 00:02:32 111
553 Gatis Litvins 1011 Gardeži V396 VB2 00:02:32 101
554 Jānis Sīlis 9022 VSK Noskrien V397 VB4 00:02:32 101
555 Ivans Mihailovs 79 V398 VL2 00:02:32 101
556 Māris Avotiņš 9053 V399 VL3 00:02:32 101
557 Sanda Dejus 1294 Nujo ar veju S158 SB2 00:02:33 110
558 Lauma Uzija 1239 Agnese un Lauma S159 SB3 00:02:33 110
559 Ģirts Bisenieks 1302 V400 VB2 00:02:33 100
560 Jānis Dille 1131 V401 VB2 00:02:33 100
561 Valdis Jēkabsons 1362 VAGU V402 VB3 00:02:33 100
562 Andris Rozenbergs 172 SK Sigulda V403 VL2 00:02:33 100
563 Valdis Kulpe 9049 Izturība V404 VL3 00:02:33 100
564 Māra Vēliņa 1338 DNB banka S160 SB2 00:02:34 109
565 Ilga Žeibe 1300 VSK Noskrien S161 SB3 00:02:34 109
566 Aija Čonka 136 SK Telubauska S162 SL3 00:02:34 109
567 Uģis Bents 1114 V405 VB2 00:02:34 99
568 Mikus Voss 1099 "Ligas draugi V406 VB2 00:02:34 99
569 Sergejs Edijs Suharevs 1257 V407 VBJ 00:02:34 99
570 Vilnis Frišfelds 195 PAIC V408 VL3 00:02:34 99
571 Juris Rāts 212 V409 VL4 00:02:34 99
572 Urzula Spickus 1245 RigaPlaza S163 SB3 00:02:35 108
573 Valdis Kļaviņš 1007 V410 VB3 00:02:35 99
574 Edgars Markševics 75 V411 VL2 00:02:35 99
575 Aivars Puriņš 217 - V412 VL3 00:02:35 99
576 Sabīne Bunere 1023 S164 SBJ 00:02:36 108
577 Andres Serrano 1124 Kick Ass V413 VB3 00:02:36 98
578 Marts Kalniņš 9073 Vidzemes Būvserviss V414 VB3 00:02:36 98
579 Sandra Segliņa 1065 S165 SB2 00:02:37 107
580 Antra Lukševica 69 VSK Noskrien S166 SL2 00:02:37 107
581 Gints Krieviņš 1211 V415 VB2 00:02:37 97
582 Aigars Žodžiņš 9044 V416 VL3 00:02:37 97
583 Einārs Stavro 238 Stavro gimenite V417 VL2 00:02:38 97
584 Rodrigo Treijers 81 V418 VL3 00:02:38 97
585 Mudra Tormi 1281 NUJO AR VEJU S167 SB4 00:02:39 106
586 Kristīna Ceika 74 Nujo ar veju S168 SL2 00:02:39 106
587 Ainārs Zizlāns 1249 V419 VB3 00:02:40 96
588 Agnija Zizlāne 1171 S169 SB2 00:02:41 104
589 Marita Ozoliņa 1296 Nujo priekam S170 SB2 00:02:41 104
590 Aija Orniņa 1019 S171 SB3 00:02:41 104
591 Karīna Krūmiņliepa 162 1188.lv / Lattelecom S172 SL2 00:02:41 104
592 Ingars Šakalis 1271 V420 VB2 00:02:41 95
593 Inga Vate 1024 Individuali S173 SB3 00:02:42 104
594 Anita Barbane 1262 Nujo priekam S174 SB3 00:02:42 104
595 Kaspars Rancāns 1034 V421 VB2 00:02:42 94
596 Santa Cine 1120 S175 SB2 00:02:43 103
597 Daiga Greiškāne 1083 VSK Noskrien S176 SB3 00:02:43 103
598 Aigars Eglājs 1016 Pa Vienam V422 VB2 00:02:43 94
599 Mārcis Jēgers 44 Psyhopath 13 / VSK Noskrien V423 VL2 00:02:43 94
600 Inta Amoliņa 1098 VSK Noskrien S177 SB4 00:02:44 102
601 Gunta Broka 220 Nujo vesels S178 SL4 00:02:44 102
602 Jānis Eimuss 1342 Lattelecom V424 VB3 00:02:44 93
603 Uldis Klemperis 1188 V425 VB4 00:02:44 93
604 Eva Puriņa 1287 S179 SB2 00:02:45 102
605 Maija Pūpola 150 Maratona klubs S180 SL3 00:02:45 102
606 Indra Vālande 127 Leilands un Putnis S181 SL3 00:02:45 102
607 Kristaps Miķelsons 9054 Lattelcom Technology V426 VB2 00:02:45 93
608 Jānis Zemturis 1165 V427 VB4 00:02:45 93
609 Laila Roģe 1051 S182 SB2 00:02:46 101
610 Andis Rinkevics 1060 Mardža V428 VB2 00:02:46 92
611 Tarmo Tarlap 252 Porter Racing V429 VL3 00:02:46 92
612 Ilona Balode 1193 Salacgrivas Buki S183 SB3 00:02:47 101
613 Andis Skudra 251 Riekstukalns V430 VL2 00:02:47 92
614 Rihards Vālands 128 Leilands un Putnis V431 VL4 00:02:47 92
615 Jolanta Romanova 1117 VSK Noskrien S184 SB3 00:02:48 100
616 Dace Zvīdriņa 218 S185 SL2 00:02:48 100
617 Ieva Sebre 1179 S186 SB2 00:02:49 99
618 Evija Šveca 1289 Mežotne S187 SB3 00:02:49 99
619 Elīna Sebre - Cunska 1199 S188 SB2 00:02:50 99
620 Gunta Važa 1244 S189 SB3 00:02:51 98
621 Evita Baltiņa 29 S190 SL2 00:02:52 98
622 Eva Burvāne 1223 S191 SL3 00:02:52 98
623 Gunārs Slaide 1075 Baldones Lauvas V432 VB3 00:02:52 89
624 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzervene S192 SL2 00:02:53 97
625 Gatis Kalniņš 1005 V433 VB3 00:02:53 88
626 Daiga Holma 1277 S193 SB4 00:02:54 97
627 Uldis Benhens 1052 Engures sportam / Lyngson V434 VB3 00:02:54 88
628 Normunds Šibeiks 1331 Nujo priekam V435 VB3 00:02:54 88
629 Pēteris Dūka 1147 - V436 VB2 00:02:55 87
630 Ilze Palmbaha 1377 S194 SB3 00:02:56 95
631 Inese Lagzdiņa 148 S195 SL2 00:02:57 95
632 Santa Birģele 1129 S196 SBJ 00:03:01 93
633 Jānis Bogdanovs 146 Valmiera V437 VL3 00:03:01 85
634 Gunārs Ļūļe 1351 "SS ""Arkadija""" V438 VB4 00:03:03 84
635 Linda Freidenfelde 248 S197 SL2 00:03:04 91
636 Kārlis Igals 1146 memais.com V439 VB2 00:03:04 83
637 Agnese Fogele 1238 Agnese un Lauma S198 SB2 00:03:05 91
638 Aivars Mirkšs 1265 V440 VB3 00:03:06 82
639 Aira Loite 1323 S199 SB3 00:03:07 90
640 Ģirts Goško 60 Piedzivojumu mekletaji V441 VL2 00:03:14 79
641 Ulvis Rudzišs 1014 V442 VB2 00:03:20 77
642 Ainars Cirulis 254 V443 VL4 00:03:21 76
643 Jaan Vehlmann 1025 JK Hermes V444 VB4 00:03:54 65
644 Ināra Dāboliņa 229 Nujovesels S200 SL4 00:05:08 55