Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Gints Lūsis 2105 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 00:48:38 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Jānis Gailis 2304 Maratons Asics 00:51:39 VZ3 2 V2 +03:01 +03:01 377
3 Kārlis Vanags 2106 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 00:53:30 VZ3 3 V3 +04:52 +04:52 364
4 Jānis Ļubka 2354 Kārsavas novads 00:53:47 VZ3 4 V4 +05:09 +05:09 362
5 Mārcis Adamovičs 2370 00:54:58 VZ2 1 V5 +06:20 +00:00 354
6 Niks Zauls 2308 Limbaži 00:55:54 VZ2 2 V6 +07:16 +00:56 348
7 Konstantīns Krjačko 2121 RONAKO-35! 00:56:30 VZ3 5 V7 +07:52 +07:52 344
8 Gatis Štulbergs 2344 MARATONA KLUBS/VSK Noskrien Rieksti 00:56:54 VZ2 3 V8 +08:16 +01:56 342
9 Aleksandrs Serovs 7389 Āni 00:57:20 VZ3 6 V9 +08:42 +08:42 339
10 Edgars Rencis 2052 PaBaso.lv / VSK Noskrien 00:57:31 VZ3 7 V10 +08:53 +08:53 338
11 Andris Bergmanis 2082 SK Sigulda 00:57:46 VZ3 8 V11 +09:08 +09:08 337
12 Edgars Vanters 2055 VSK Noskrien Rieksti 00:59:10 VZ3 9 V12 +10:32 +10:32 329
13 Renārs Valdonis 2151 Preiļu kraukļi 00:59:18 VZ3 10 V13 +10:40 +10:40 328
14 Zane Ermansone 7435 Ermansoni 00:59:34 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
15 Māris Bisenieks 2047 OK "Purva Bridējs" 00:59:51 VZ3 11 V14 +11:13 +11:13 325
16 Normunds Ermansons 7434 Ermansoni 01:00:01 VZ3 12 V15 +11:23 +11:23 324
17 Mārtiņš Gailis 2200 Kocēnu sporta klubs 01:00:07 VZ3 13 V16 +11:29 +11:29 324
18 Raivis Pudulis 2140 01:00:34 VZ2 4 V17 +11:56 +05:36 321
19 Agris Ozols 7398 OK Saldus 01:01:09 VZ3 14 V18 +12:31 +12:31 318
20 Olafs Rozenvalds 2150 Saldus Boksa klubs 01:01:18 VZ2 5 V19 +12:40 +06:20 317
21 Lauris Kindzulis 2141 DNB banka 01:01:28 VZ3 15 V20 +12:50 +12:50 316
22 Ilvars Bergmanis 2013 01:01:45 VZ3 16 V21 +13:07 +13:07 315
23 Jānis Bogdans 2411 Iļžukolna Jaunatne 01:01:51 VZ2 6 V22 +13:13 +06:53 315
24 Dmitrijs Ruskovs 2025 VSK Noskrien 01:01:55 VZ3 17 V23 +13:17 +13:17 314
25 Markus Urtāns 2057 VANAGI 01:01:56 VZ1 1 V24 +13:18 +00:00 314
26 Ināra Lūse 2114 Moller Auto Ventspils/SIS 01:02:14 SZ3 2 S2 +02:40 +02:40 383
27 Kaspars Pētersons 2254 VSK Noskrien 01:02:46 VZ3 18 V25 +14:08 +14:08 310
28 Roberts Viļums 2235 01:02:57 VZ3 19 V26 +14:19 +14:19 309
29 Kaspars Vīksne 2291 Mailigen 01:03:11 VZ3 20 V27 +14:33 +14:33 308
30 Ģirts Gornostajs 2345 DĀRZA GLIEMEŽI 01:03:24 VZ3 21 V28 +14:46 +14:46 307
31 Rihards Bendrāts 2263 Salacgrīva 01:03:25 VZ1 2 V29 +14:47 +01:29 307
32 Ritvars Klapars 2042 01:03:40 VZ3 22 V30 +15:02 +15:02 306
33 Ervīns Veics 2148 individuāli 01:04:32 VZ3 23 V31 +15:54 +15:54 301
34 Andris Brīvers 7407 Nautrēnu v-sk. 01:04:34 VZ3 24 V32 +15:56 +15:56 301
35 Kaspars Kudiņš 7414 01:04:52 VZ2 7 V33 +16:14 +09:54 300
36 Jānis Ābols 2195 VSK Noskrien 01:04:55 VZ3 25 V34 +16:17 +16:17 300
37 Kitija Zaula 2309 Limbaži 01:04:58 SZ1 1 S3 +05:24 +00:00 367
38 Edgars Kuģenieks 2048 VSK Noskrien Rieksti 01:05:12 VZ3 26 V35 +16:34 +16:34 298
39 Kārlis Luters 2330 RPO 01:05:21 VZ2 8 V36 +16:43 +10:23 298
40 Jānis Neimanis 2107 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:05:28 VZ3 27 V37 +16:50 +16:50 297
41 Artis Ozoliņš 2399 01:05:41 VZ3 28 V38 +17:03 +17:03 296
42 Rihards Saksons 2329 RPO 01:06:06 VZ3 29 V39 +17:28 +17:28 294
43 Edgars Ezers 2072 01:06:10 VZ3 30 V40 +17:32 +17:32 294
44 Inārs Utkins 2388 Gentlemen`s Club 01:06:13 VZ3 31 V41 +17:35 +17:35 294
45 Annija Pušņakova 2456 Active AP 01:06:18 SZ3 3 S4 +06:44 +06:44 359
46 Martiņš Tarando 2172 01:06:19 VZ3 32 V42 +17:41 +17:41 293
47 Artūrs Kančs 2226 SSK Bebra 01:06:21 VZ3 33 V43 +17:43 +17:43 293
48 Uldis Doniņš 2240 MARATONA KLUBS/CRAMO 01:06:23 VZ3 34 V44 +17:45 +17:45 293
49 Artūrs Topecs 2334 01:06:24 VZ3 35 V45 +17:46 +17:46 293
50 Dana Mačtama 2468 Moller Auto Ventspils/SIS 01:06:27 SZ3 4 S5 +06:53 +06:53 359
51 Baiba Vekša 2331 Saldus Boksa klubs 01:06:36 SZ2 1 S6 +07:02 +00:00 358
52 Haralds Prombergs 2232 CroffFit Rīdzene 01:06:39 VZ3 36 V46 +18:01 +18:01 292
53 Ģirts Bodžs 2300 DĀRZA GLIEMEŽI 01:06:55 VZ3 37 V47 +18:17 +18:17 291
54 Ēriks Džuls 2410 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:07:09 VZ2 9 V48 +18:31 +12:11 290
55 Normunds Grava 2011 01:07:14 VZ3 38 V49 +18:36 +18:36 289
56 Kaspars Olte 2090 01:07:19 VZ3 39 V50 +18:41 +18:41 289
57 Dainis Bautris 2332 SiS Latvija 01:07:22 VZ3 40 V51 +18:44 +18:44 289
58 Dace Spalva 2249 Kocenu novads 01:07:39 SZ3 5 S7 +08:05 +08:05 352
59 Vjačeslavs Pavlovs 2252 01:07:39 VZ3 41 V52 +19:01 +19:01 288
60 Alise Putraima 2189 Limbaži ACTIVE 01:07:41 SZ2 2 S8 +08:07 +01:05 352
61 Liene Gulbe 2433 Es un Zane. 01:07:50 SZ3 6 S9 +08:16 +08:16 351
62 Armands Marčinkus 2416 Gjensidige 01:07:54 VZ3 42 V53 +19:16 +19:16 286
63 Jānis Ausmanis 2436 SK Katrīna 01:07:56 VZ3 43 V54 +19:18 +19:18 286
64 Ilmars Knipšis 2059 Lejasurgas 01:08:01 VZ3 44 V55 +19:23 +19:23 286
65 Sergejs Kuzmins 7376 SK Magnen 01:08:12 VZ3 45 V56 +19:34 +19:34 285
66 Gita Vilensone 2386 Gentlemen`s Club 01:08:14 SZ3 7 S10 +08:40 +08:40 349
67 Mareks Skujiņš 2419 Veikals 42km 01:08:32 VZ3 46 V57 +19:54 +19:54 284
68 Rolans Povšaks 2156 SPORTA PUNKTS 01:08:40 VZ3 47 V58 +20:02 +20:02 283
69 Normunds Kronbergs 2453 01:08:47 VZ3 48 V59 +20:09 +20:09 283
70 Jānis Sondors 2260 Upeņu iela 01:08:54 VZ3 49 V60 +20:16 +20:16 282
71 Rita Kļaviņa 2146 Sk Magnen 01:08:58 SZ3 8 S11 +09:24 +09:24 345
72 Krists Iesalnieks 2447 Sporta iela 01:09:08 VZ1 3 V61 +20:30 +07:12 281
73 Edgars Blūms 2157 ziķeri 01:09:19 VZ3 50 V62 +20:41 +20:41 281
74 Uldis Ozoliņš 2065 01:09:31 VZ3 51 V63 +20:53 +20:53 280
75 Gatis Urbanovičs 2198 01:09:31 VZ3 52 V64 +20:53 +20:53 280
76 Edmunds Garančs 2201 GO Team 01:09:33 VZ3 53 V65 +20:55 +20:55 280
77 Kaspars Kursišs 2461 SQUEEZY 01:09:43 VZ3 54 V66 +21:05 +21:05 279
78 Ronalds Liepiņš 7374 s/k Metroons 01:09:43 VZ3 55 V67 +21:05 +21:05 279
79 Andris Mikijanskis 2351 01:09:49 VZ3 56 V68 +21:11 +21:11 279
80 Beata Grickeviča 7367 Riga Freediving 01:09:53 SZ3 9 S12 +10:19 +10:19 341
81 Juris Gailis 7432 01:09:55 VZ2 10 V69 +21:17 +14:57 278
82 Laura Pētersone 2253 VSK Noskrien 01:10:00 SZ3 10 S13 +10:26 +10:26 340
83 Kārlis Vīksne 2420 Veikals 42km 01:10:00 VZ3 57 V70 +21:22 +21:22 278
84 Daina Drozdova 7400 SK Dzērvene 01:10:07 SZ3 11 S14 +10:33 +10:33 340
85 Kārlis Krauja 7386 RPO 01:10:11 VZ2 11 V71 +21:33 +15:13 277
86 Uvis Braunfelds 7362 Moller Auto Ventspils/SIS 01:10:14 VZ3 58 V72 +21:36 +21:36 277
87 Intars Prindulis 2418 MCK 01:10:18 VZ3 59 V73 +21:40 +21:40 277
88 Jānis Pauliņš 2221 Es i No Tals 01:10:23 VZ3 60 V74 +21:45 +21:45 276
89 Gints Andžāns 2122 #MG_RUNNING 01:10:28 VZ3 61 V75 +21:50 +21:50 276
90 Dainis Cišs 2430 Lattelecom 01:10:38 VZ3 62 V76 +22:00 +22:00 275
91 Andis Ozoliņš 2312 BN KURŠI 01:10:45 VZ3 63 V77 +22:07 +22:07 275
92 Kristīne Gailuma 2406 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:10:58 SZ2 3 S15 +11:24 +04:22 336
93 Sindijs Logins 2215 01:10:58 VZ3 64 V78 +22:20 +22:20 274
94 Aigars Tatarčuks 2275 01:10:58 VZ3 65 V79 +22:20 +22:20 274
95 Kaspars Briedis 2149 Saldus Boksa klubs 01:11:01 VZ3 66 V80 +22:23 +22:23 274
96 Edgars Kviatkovskis 7396 01:11:18 VZ2 12 V81 +22:40 +16:20 273
97 Edgars Zagorskis 7412 SK Tērauds 01:11:29 VZ3 67 V82 +22:51 +22:51 272
98 Kārlis Kučinskis 2336 ūdenszāles 01:11:33 VZ3 68 V83 +22:55 +22:55 272
99 Oskars Pugačs 2393 01:11:42 VZ3 69 V84 +23:04 +23:04 271
100 Žanis Bodžs 2251 DĀRZA GLIEMEŽI 01:11:49 VZ3 70 V85 +23:11 +23:11 271
101 Laura Veličko 2154 01:11:54 SZ3 12 S16 +12:20 +12:20 331
102 Edgars Kļaviņš 7378 SK Magnen 01:11:56 VZ3 71 V86 +23:18 +23:18 270
103 Sindija Zaula 2310 Limbaži 01:11:58 SZ2 4 S17 +12:24 +05:22 331
104 Guntis Pucens 2045 01:11:58 VZ3 72 V87 +23:20 +23:20 270
105 Mārtiņš Balčūns 2247 01:12:00 VZ2 13 V88 +23:22 +17:02 270
106 Jurģis Plankājs 7371 01:12:01 VZ3 73 V89 +23:23 +23:23 270
107 Silvestrs Kluburs 2188 01:12:10 VZ3 74 V90 +23:32 +23:32 270
108 Andris Neibergs 2356 01:12:10 VZ3 75 V91 +23:32 +23:32 270
109 Ivars Upenieks 2412 Feimaņu pamatskola 01:12:12 VZ3 76 V92 +23:34 +23:34 269
110 Sindija Skangale 2376 Swedbank 01:12:15 SZ3 13 S18 +12:41 +12:41 330
111 Zane Pakalniece 2421 Es un Liene. 01:12:19 SZ3 14 S19 +12:45 +12:45 329
112 Raivis Cakuls 2352 Cakuli 01:12:35 VZ3 77 V93 +23:57 +23:57 268
113 Ieva Freidenfelde 2338 01:12:36 SZ2 5 S20 +13:02 +06:00 328
114 Raivis Ragainis 2170 Krokus 01:12:44 VZ3 78 V94 +24:06 +24:06 267
115 Vadims Stepiņš 7385 Kaunatas vidusskola 01:13:01 VZ2 14 V95 +24:23 +18:03 266
116 Aldis Ciukmacis 2464 Rēzeknes novads 01:13:05 VZ3 79 V96 +24:27 +24:27 266
117 Guntis Kanaviņš 2227 SSK Bebra 01:13:11 VZ3 80 V97 +24:33 +24:33 266
118 Jānis Elmeris 2075 01:13:16 VZ3 81 V98 +24:38 +24:38 266
119 Lauma Čerņevska 2402 VSK Noskrien Vāveres 01:13:27 SZ3 15 S21 +13:53 +13:53 324
120 Edgars Miķelsons 2424 Lynxdojo 01:13:35 VZ1 4 V99 +24:57 +11:39 264
121 Jānis Ozols 2274 01:13:40 VZ3 82 V100 +25:02 +25:02 264
122 Ansis Kuplis 2012 Running.lv 01:13:56 VZ3 83 V101 +25:18 +25:18 263
123 Evgenijs Šakels 2178 DzSK Lokomotīve 01:13:58 VZ3 84 V102 +25:20 +25:20 263
124 Aiga Paegle 2193 Engures sportam 01:14:04 SZ3 16 S22 +14:30 +14:30 322
125 Ilva Valdone 2125 01:14:13 SZ2 6 S23 +14:39 +07:37 321
126 Diāna Ķirsone 2396 01:14:23 SZ3 17 S24 +14:49 +14:49 320
127 Jānis Šaudiņš 2414 Rēzeknes novads 01:14:27 VZ3 85 V103 +25:49 +25:49 261
128 Elīna Ikvilde 2230 Elkor Team 01:14:33 SZ2 7 S25 +14:59 +07:57 320
129 Uldis Rutkaste 2314 01:14:34 VZ3 86 V104 +25:56 +25:56 261
130 Aldis Glāzers 2398 Vecpiebalga 01:14:42 VZ3 87 V105 +26:04 +26:04 260
131 Agnese Ulanova 7405 01:14:47 SZ3 18 S26 +15:13 +15:13 319
132 Sandra Kundiņa 7394 01:15:11 SZ2 8 S27 +15:37 +08:35 317
133 Ingus Šenhofs 2276 01:15:27 VZ3 88 V106 +26:49 +26:49 258
134 Maija Pūpola 2159 Maratona klubs 01:15:32 SZ3 19 S28 +15:58 +15:58 315
135 Daina Vēzīte 2278 01:15:32 SZ3 20 S29 +15:58 +15:58 315
136 Monika Sarva 2265 01:15:34 SZ2 9 S30 +16:00 +08:58 315
137 Andris Ķirsons 2397 01:15:45 VZ3 89 V107 +27:07 +27:07 257
138 Agate Kristapsone 2364 VSK Noskrien 01:15:56 SZ3 21 S31 +16:22 +16:22 314
139 Aleksandrs Sokolovs 7419 PATRIA 01:15:56 VZ3 90 V108 +27:18 +27:18 256
140 Ina Graudiņa 2049 VSK Noskrien Vāveres 01:16:13 SZ3 22 S32 +16:39 +16:39 313
141 Raimonds Briņķis 2347 01:16:16 VZ3 91 V109 +27:38 +27:38 255
142 Tõnu Säär 2239 01:16:20 VZ3 92 V110 +27:42 +27:42 255
143 Jurijs Sarikins 2180 DzSK Lokomotīve 01:16:25 VZ3 93 V111 +27:47 +27:47 255
144 Edgars Kirhners 2358 01:16:39 VZ3 94 V112 +28:01 +28:01 254
145 Jānis Leinbergs 7368 Es I No Tals 01:16:48 VZ3 95 V113 +28:10 +28:10 253
146 Egils Betmanis 2220 Es i No Tals! 01:16:49 VZ3 97 V114 +28:11 +28:11 253
147 Andis Veidmanis 2301 01:16:49 VZ3 96 V115 +28:11 +28:11 253
148 Mārtiņš Liekniņš 2206 01:16:55 VZ3 98 V116 +28:17 +28:17 253
149 Juta Guļkeviča 2210 VSK Noskrien 01:17:02 SZ3 23 S33 +17:28 +17:28 309
150 Ilvija Pukste 2139 01:17:03 SZ3 24 S34 +17:29 +17:29 309
151 Dainis Muško 2349 Kartavkalnu buki 01:17:07 VZ3 99 V117 +28:29 +28:29 252
152 Atis Vītols 2326 01:17:11 VZ3 100 V118 +28:33 +28:33 252
153 Juris Iļčenko 2439 VSK Noskrien 01:17:29 VZ3 101 V119 +28:51 +28:51 251
154 Konstantīns Burcevs 7369 01:17:41 VZ3 102 V120 +29:03 +29:03 250
155 Andris Ivanāns 2211 Mammadaba 01:17:42 VZ3 103 V121 +29:04 +29:04 250
156 Rolands Šusts 2299 01:17:43 VZ3 104 V122 +29:05 +29:05 250
157 Kārlis Liepa 2340 SIEMENS 01:17:48 VZ3 105 V123 +29:10 +29:10 250
158 Inga Jansone 2118 VSK Noskrien 01:17:49 SZ3 25 S35 +18:15 +18:15 306
159 Reinis Lulle 2346 01:17:53 VZ2 15 V124 +29:15 +22:55 250
160 Baiba Frišenbrūdere 7411 Engures sportam 01:17:55 SZ3 26 S36 +18:21 +18:21 306
161 Mārtiņš Lūsis 2466 01:18:04 VZ3 106 V125 +29:26 +29:26 249
162 Ivars Noviks 2417 Lattelecom 01:18:30 VZ3 107 V126 +29:52 +29:52 248
163 Velga Lāce 2405 Iļžukolna Jaunatne 01:18:31 SZ3 27 S37 +18:57 +18:57 303
164 Sintija Zepa 2212 01:18:34 SZ2 10 S38 +19:00 +11:58 303
165 Tomass Reinis Tīss 2248 01:18:35 VZ2 16 V127 +29:57 +23:37 248
166 Alvis Tribockis 2449 01:18:40 VZ3 108 V128 +30:02 +30:02 247
167 Dzintra Kārkliņa 2244 01:18:42 SZ3 28 S39 +19:08 +19:08 303
168 Knuts Rautseps 2369 Kartavkalnu buki 01:18:44 VZ3 109 V129 +30:06 +30:06 247
169 Aigars Pleika-Ižiks 2377 01:18:45 VZ3 110 V130 +30:07 +30:07 247
170 Guna Grosa 2400 01:18:47 SZ3 29 S40 +19:13 +19:13 302
171 Sintija Bite 2307 01:18:50 SZ3 30 S41 +19:16 +19:16 302
172 Kārlis Janisels 2394 Čipsis 01:18:56 VZ3 111 V131 +30:18 +30:18 246
173 Haralds Iesalnieks 2213 01:18:59 VZ2 17 V132 +30:21 +24:01 246
174 Kārlis Proboks 2380 01:19:02 VZ3 112 V133 +30:24 +30:24 246
175 Denisa Preimane 2066 Swedbank 01:19:05 SZ3 31 S42 +19:31 +19:31 301
176 Līga Korņenkova 2008 01:19:06 SZ3 32 S43 +19:32 +19:32 301
177 Ieva Muižniece 2353 RPO 01:19:09 SZ2 11 S44 +19:35 +12:33 301
178 Juris Misters 2225 01:19:10 VZ3 113 V134 +30:32 +30:32 246
179 Liene Lelde Rieba 7375 01:19:11 SZ2 12 S45 +19:37 +12:35 301
180 Valdis Kļaviņš 2147 Sk Magnen 01:19:17 VZ3 114 V135 +30:39 +30:39 245
181 Kristīne Sekace 7363 Kustību telpa 01:19:18 SZ3 33 S46 +19:44 +19:44 300
182 Peep Ristmägi 2454 JK Hermes 01:19:28 VZ3 115 V136 +30:50 +30:50 245
183 Jānis Tērauds 2127 lidolēti.lv/Engures sportam 01:19:30 VZ3 116 V137 +30:52 +30:52 245
184 Ieva Meiere 2371 OK Ziemeļkurzeme 01:19:31 SZ3 34 S47 +19:57 +19:57 300
185 Sandis Avans 2056 01:19:33 VZ3 117 V138 +30:55 +30:55 245
186 Vitālijs Guzenko 2160 01:19:38 VZ3 118 V139 +31:00 +31:00 244
187 Roberts Šveicers 2176 DzSK Lokomotīve 01:19:43 VZ3 119 V140 +31:05 +31:05 244
188 Marta Grūbe 2395 01:19:50 SZ3 35 S48 +20:16 +20:16 298
189 Ieva Spruženiece 2257 01:19:52 SZ3 36 S49 +20:18 +20:18 298
190 Linda Lūse 2359 01:20:00 SZ3 37 S50 +20:26 +20:26 298
191 Liene Labsvīra 2184 01:20:06 SZ3 38 S51 +20:32 +20:32 297
192 Māra Pucena 2046 01:20:07 SZ3 39 S52 +20:33 +20:33 297
193 Ilze Stukule 2289 SK Katrīna / mammadaba 01:20:07 SZ3 40 S53 +20:33 +20:33 297
194 Agnese Zīmele 2284 01:20:09 SZ2 13 S54 +20:35 +13:33 297
195 Signija Vītola 2255 Vichy 01:20:13 SZ3 41 S55 +20:39 +20:39 297
196 Raivis Elksnis 2407 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:20:17 VZ2 18 V141 +31:39 +25:19 242
197 Andris Macevskis 2223 01:20:20 VZ3 120 V142 +31:42 +31:42 242
198 Elvita Kotāne 2408 Iļžukolna Jaunatne/ Nautrēnu vsk. 01:20:23 SZ2 14 S56 +20:49 +13:47 296
199 Santa Ostrovska 2448 Gjensidige 01:20:26 SZ3 42 S57 +20:52 +20:52 296
200 Normunds Emičs 2177 DzSK Lokomotīve 01:20:28 VZ3 121 V143 +31:50 +31:50 242
201 Ieva Užāne 2035 01:20:30 SZ3 43 S58 +20:56 +20:56 296
202 Normunds Davidčuks 2124 Stāmučnieki 01:20:39 VZ3 122 V144 +32:01 +32:01 241
203 Mārtiņš Plivna 7427 Vanagi 01:20:40 VZ3 123 V145 +32:02 +32:02 241
204 Līva Poriete 2243 01:20:48 SZ2 15 S59 +21:14 +14:12 295
205 Austris Uljāns 2166 01:20:53 VZ3 124 V146 +32:15 +32:15 241
206 Līga Klība 2153 01:21:01 SZ2 16 S60 +21:27 +14:25 294
207 Jānis Tolpežņikovs 7390 01:21:01 VZ3 125 V147 +32:23 +32:23 240
208 Kristiāna Aksenoka 2222 01:21:04 SZ2 17 S61 +21:30 +14:28 294
209 Kristaps Aksenoks 2010 01:21:04 VZ1 5 V148 +32:26 +19:08 240
210 Ēriks Apšenieks 7402 01:21:07 VZ3 126 V149 +32:29 +32:29 240
211 Ilze Komasa 2043 Freelanceri 01:21:10 SZ3 44 S62 +21:36 +21:36 294
212 Santija Treija 2204 01:21:11 SZ3 45 S63 +21:37 +21:37 293
213 Iveta Lazdiņa 2041 PEINTBOLA PARKS 2xL 01:21:27 SZ3 46 S64 +21:53 +21:53 293
214 Toms Ķikusts 2368 Ziemeļu Ļaudis 01:21:27 VZ3 127 V150 +32:49 +32:49 239
215 Liene Mudrova 2182 PROGATE 01:21:31 SZ3 47 S65 +21:57 +21:57 292
216 Valdis Čerpakovskis 2245 01:21:43 VZ3 128 V151 +33:05 +33:05 238
217 Eviss Bertrands 7416 First Data Latvia 01:21:45 VZ3 129 V152 +33:07 +33:07 238
218 Zane Timma 2343 SK Katrīna/ MammaDaba 01:21:52 SZ3 48 S66 +22:18 +22:18 291
219 Jurģis Stukuls 2342 SK Katrīna/ MammaDaba 01:21:52 VZ3 130 V153 +33:14 +33:14 238
220 Māris Sauka 2455 01:21:59 VZ3 131 V154 +33:21 +33:21 237
221 Maruta Guitāne 7413 01:22:10 SZ3 49 S67 +22:36 +22:36 290
222 Ansis Emīls Zīvers 2236 01:22:13 VZ1 6 V155 +33:35 +20:17 237
223 Edgars Škutāns 2229 Uzdevumi.lv 01:22:16 VZ3 132 V156 +33:38 +33:38 236
224 Dagnija Kotāne 7373 SK Magnen 01:22:20 SZ2 18 S68 +22:46 +15:44 289
225 Ineta Jasmane 7401 01:22:39 SZ3 50 S69 +23:05 +23:05 288
226 Ieva Leone 2103 DNB banka 01:22:39 SZ3 51 S70 +23:05 +23:05 288
227 Sigita Lapiņa 2323 Siguldas izlase 01:22:41 SZ2 19 S71 +23:07 +16:05 288
228 Edgars Maļinovskis 2296 01:22:53 VZ3 133 V157 +34:15 +34:15 235
229 Ģirts Radčenko 7388 Āni 01:22:59 VZ3 134 V158 +34:21 +34:21 234
230 Zane Lukstiņa 7399 01:23:02 SZ3 52 S72 +23:28 +23:28 287
231 Inese Tīģere 2250 01:23:09 SZ3 53 S73 +23:35 +23:35 287
232 Gints Krastiņš 2293 Saldus Boksa klubs 01:23:17 VZ3 135 V159 +34:39 +34:39 234
233 Stanislav Biktimirov 2339 01:23:26 VZ3 136 V160 +34:48 +34:48 233
234 Aleksandra Fjodorova 2171 01:23:27 SZ3 54 S74 +23:53 +23:53 286
235 Rihards Akimovs 2060 COK Silva 01:23:42 VZ3 137 V161 +35:04 +35:04 232
236 Armands Beitiks 2186 01:23:43 VZ3 138 V162 +35:05 +35:05 232
237 Dace Hartmane 2315 individuāli 01:23:44 SZ3 55 S75 +24:10 +24:10 285
238 Marta Lapekina 7404 Lynxdofo 01:24:02 SZ2 20 S76 +24:28 +17:26 284
239 Madara Ozola 2133 Saldus Boksa klubs 01:24:02 SZ3 56 S77 +24:28 +24:28 284
240 Ieva Zemarāja 2302 01:24:10 SZ3 57 S78 +24:36 +24:36 283
241 Līva Šteinberga 2050 Galeo Consulting 01:24:13 SZ3 58 S79 +24:39 +24:39 283
242 Juris Ozoliņš 2287 Bandana.lv 01:24:19 VZ3 139 V163 +35:41 +35:41 231
243 Inese Gātere 2313 01:24:21 SZ3 59 S80 +24:47 +24:47 282
244 Indra Liepiņa 2217 Ripsija team 01:24:21 SZ3 60 S81 +24:47 +24:47 282
245 Natālija Joničenko 2054 Stendenieki 01:24:30 SZ3 61 S82 +24:56 +24:56 282
246 Laila Roģe 2015 01:24:46 SZ3 62 S83 +25:12 +25:12 281
247 Kristiāna Lauberte 2438 01:24:50 SZ2 21 S84 +25:16 +18:14 281
248 Mikus Salcēvičs 2007 01:24:50 VZ3 140 V164 +36:12 +36:12 229
249 Inga Sondore 2261 Upeņu iela 01:24:52 SZ3 63 S85 +25:18 +25:18 281
250 Monta Kiršteina 2032 01:24:53 SZ3 64 S86 +25:19 +25:19 281
251 Agnese Bahmane 2076 VSK Noskrien 01:25:05 SZ3 65 S87 +25:31 +25:31 280
252 Mikus Semeneņa 2428 Engures vidusskola / Engures sportam 01:25:09 VZ1 7 V165 +36:31 +23:13 228
253 Ērika Urtāne 2233 VANAGI 01:25:10 SZ3 66 S88 +25:36 +25:36 280
254 Elīna Aģe 2272 STK 01:25:15 SZ3 67 S89 +25:41 +25:41 279
255 Egnārs Gudriķis 2016 Asics 01:25:15 VZ3 141 V166 +36:37 +36:37 228
256 Jānis Priedītis 2271 STK 01:25:15 VZ3 142 V167 +36:37 +36:37 228
257 Daiga Oļševska 2002 01:25:17 SZ3 68 S90 +25:43 +25:43 279
258 Ilze Goša 2134 Maratona klubs 01:25:20 SZ3 69 S91 +25:46 +25:46 279
259 Agnese Ozoliņa 2459 01:25:22 SZ3 70 S92 +25:48 +25:48 279
260 Jevģēnijs Kušakovs 2413 Rēzeknes novads 01:25:29 VZ3 143 V168 +36:51 +36:51 228
261 Didzis Dobelis 2390 01:25:30 VZ3 144 V169 +36:52 +36:52 228
262 Gita Līna Loca 2123 01:25:33 SZ3 72 S93 +25:59 +25:59 279
263 Ilze Egīte 7391 K-Rauta 01:25:33 SZ3 71 S94 +25:59 +25:59 279
264 Austra Dobrovoļska 2169 01:25:41 SZ3 73 S95 +26:07 +26:07 278
265 Inga Heidemane 2111 SK Katrīna 01:25:52 SZ3 74 S96 +26:18 +26:18 277
266 Andis Brigmanis-Briģis 2429 Sanderu klans 01:25:53 VZ3 145 V170 +37:15 +37:15 227
267 Ainars Jermacans 2199 Dzeniic run 01:26:09 VZ3 146 V171 +37:31 +37:31 226
268 Edvīns Znotiņš 2071 Royal Canin 01:26:15 VZ3 147 V172 +37:37 +37:37 226
269 Kārlis Krīgalis 2442 01:26:26 VZ3 148 V173 +37:48 +37:48 225
270 Sandis Krutovs 2019 PaBaso.lv 01:26:32 VZ3 149 V174 +37:54 +37:54 225
271 Inga Nartiša 2136 Mailigen 01:26:35 SZ3 75 S97 +27:01 +27:01 275
272 Vladimirs Isajevs 2462 01:26:40 VZ3 150 V175 +38:02 +38:02 224
273 Juris Rocēns 2096 VSK Noskrien 01:26:50 VZ3 151 V176 +38:12 +38:12 224
274 Terēze Šumskiha 2268 01:26:53 SZ3 76 S98 +27:19 +27:19 274
275 Ieva Rassa 2130 01:26:59 SZ3 77 S99 +27:25 +27:25 274
276 Kristīne Pridīte 2264 Bebri 01:27:00 SZ3 78 S100 +27:26 +27:26 274
277 Elīna Šenhofa 2277 01:27:03 SZ3 79 S101 +27:29 +27:29 274
278 Laura Freimane 2256 01:27:07 SZ3 80 S102 +27:33 +27:33 274
279 Sniga Promberga 2231 CrossFit Ridzene 01:27:14 SZ3 81 S103 +27:40 +27:40 273
280 Juris Viļums 2320 01:27:14 VZ3 152 V177 +38:36 +38:36 223
281 Ekaterina Botanogova 7403 Runningdojo 01:27:17 SZ2 22 S104 +27:43 +20:41 273
282 Edīte Jansone 2216 01:27:17 SZ3 82 S105 +27:43 +27:43 273
283 Ilze Bertāne 7384 Nē nu jā 01:27:18 SZ3 83 S106 +27:44 +27:44 273
284 Miķelis Vindavs 7383 Nē nu jā 01:27:18 VZ3 153 V178 +38:40 +38:40 223
285 Artūrs Kamenders 2382 01:27:18 VZ3 154 V179 +38:40 +38:40 223
286 Sandra Rocēna 2095 Skrienu priekam! 01:27:23 SZ3 84 S107 +27:49 +27:49 273
287 Linda Loce 2067 Lynxdojo 01:27:30 SZ3 85 S108 +27:56 +27:56 272
288 Ivars Lenšs 2366 01:27:33 VZ3 155 V180 +38:55 +38:55 222
289 Laura Hofmane 2104 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:27:34 SZ3 86 S109 +28:00 +28:00 272
290 Sandis Dzērve 2033 01:27:37 VZ3 156 V181 +38:59 +38:59 222
291 Valdis Sirsniņš 2094 01:27:41 VZ3 157 V182 +39:03 +39:03 222
292 Linda Līce 2080 SK Sigulda 01:27:46 SZ3 87 S110 +28:12 +28:12 271
293 Lauma Muceniece 2162 01:27:47 SZ3 88 S111 +28:13 +28:13 271
294 Ivars Liepiņš 2446 Lustes 01:27:47 VZ3 158 V183 +39:09 +39:09 222
295 Inga Putraima 2317 Limbaži Active 01:28:04 SZ3 89 S112 +28:30 +28:30 271
296 Aija Višņevska 2039 01:28:13 SZ2 23 S113 +28:39 +21:37 270
297 Selina Denise Trapp 7372 01:28:15 SZ2 24 S114 +28:41 +21:39 270
298 Evelīna Pudzēna 2437 01:28:30 SZ2 25 S115 +28:56 +21:54 269
299 Agnese Fogele 2087 Agnese un Lauma 01:28:41 SZ3 90 S116 +29:07 +29:07 269
300 Kristīne Krūmiņa 2432 Miķeļa alus 01:28:46 SZ3 91 S117 +29:12 +29:12 268
301 Žanna Kondratjuka 7417 01:28:48 SZ3 92 S118 +29:14 +29:14 268
302 Inga Pļaviņa 2337 01:28:50 SZ3 93 S119 +29:16 +29:16 268
303 Nikola Djubina 2164 01:28:51 SZ1 2 S120 +29:17 +23:53 268
304 Ilze Zēberga 2281 Maratona Klubs 01:28:57 SZ3 94 S121 +29:23 +29:23 268
305 Niks Kristaps Šmits 2101 Engures vidusskola / Engures sportam 01:29:07 VZ1 8 V184 +40:29 +27:11 218
306 Zane Dille 2132 01:29:08 SZ3 95 S122 +29:34 +29:34 267
307 Aldis Bērziņš 2031 Tukums 01:29:13 VZ3 159 V185 +40:35 +40:35 218
308 Valērija Fedotova 2068 01:29:21 SZ3 96 S123 +29:47 +29:47 267
309 Laura Lapiņa 2387 01:29:29 SZ3 97 S124 +29:55 +29:55 266
310 Andris Vanadziņš 2318 01:29:33 VZ3 160 V186 +40:55 +40:55 217
311 Inga Novika 2027 VSK Noskrien 01:29:36 SZ3 98 S125 +30:02 +30:02 266
312 Monta Vītola 2279 01:29:40 SZ3 99 S126 +30:06 +30:06 266
313 Juta Muravska 2363 01:29:43 SZ2 26 S127 +30:09 +23:07 266
314 Vitālijs Žuselis 2173 BINITEX 01:30:00 VZ3 161 V187 +41:22 +41:22 216
315 Martins Lucaus 2070 Royal Canin 01:30:16 VZ3 162 V188 +41:38 +41:38 216
316 Linda Rancāne 7395 01:30:23 SZ2 27 S128 +30:49 +23:47 264
317 Jurģis Jurkāns 2441 01:30:33 VZ3 163 V189 +41:55 +41:55 215
318 Kristiāna Viļuma 7409 01:30:41 SZ2 28 S129 +31:07 +24:05 263
319 Aivika Ulanova 7370 01:30:56 SZ3 100 S130 +31:22 +31:22 262
320 Linda Grīnberga 2205 01:31:04 SZ3 101 S131 +31:30 +31:30 262
321 Dace Skrastiņa 2192 01:31:05 SZ3 102 S132 +31:31 +31:31 262
322 Edgars Francis 2335 Scope Technologies 01:31:16 VZ3 164 V190 +42:38 +42:38 213
323 Ivars Krūmiņš 2431 Miķeļa alus 01:31:34 VZ3 165 V191 +42:56 +42:56 212
324 Gunta Reinicāne 2174 01:31:41 SZ3 103 S133 +32:07 +32:07 260
325 Kaspars Vilcāns 2361 01:31:50 VZ3 166 V192 +43:12 +43:12 212
326 Gunta Čingule 2383 01:31:51 SZ3 104 S134 +32:17 +32:17 259
327 Viktorija Niklase 7382 TRX Cēsis 01:31:52 SZ3 106 S135 +32:18 +32:18 259
328 Inga Vaļska 2144 TRXCēsis 01:31:52 SZ3 105 S136 +32:18 +32:18 259
329 Ieva Ozoliņa 2391 01:31:55 SZ2 29 S137 +32:21 +25:19 259
330 Snata Rutkovska 7406 01:32:01 SZ3 107 S138 +32:27 +32:27 259
331 Inese Rūsa 2073 Honda Training Crew 01:32:41 SZ3 108 S139 +33:07 +33:07 257
332 Jelena Prants 2091 Võru Suusaklubi 01:32:48 SZ3 109 S140 +33:14 +33:14 257
333 Inga Lāce 2038 01:33:06 SZ3 110 S141 +33:32 +33:32 256
334 Sintija Birģele 2375 01:33:19 SZ2 30 S142 +33:45 +26:43 255
335 Sandra Spudiņa 2131 01:33:23 SZ3 111 S143 +33:49 +33:49 255
336 Uldis Glāzers 2110 DNB Banka 01:33:27 VZ3 167 V193 +44:49 +44:49 208
337 Oskars Stirna 7366 01:33:44 VZ3 168 V194 +45:06 +45:06 208
338 Gita Gintere-Kikuste 2044 01:33:51 SZ3 112 S144 +34:17 +34:17 254
339 Agita Kalniņa 2083 SK Sigulda 01:33:51 SZ3 113 S145 +34:17 +34:17 254
340 Normunds Kalniņš 2084 SK Sigulda 01:33:51 VZ3 169 V195 +45:13 +45:13 207
341 Dmitrijs Kisļakovs 2467 01:33:53 VZ2 19 V196 +45:15 +38:55 207
342 Rūta Šneidere 2181 01:33:58 SZ3 114 S146 +34:24 +34:24 254
343 Agate Kalcenaua 2262 01:34:00 SZ2 31 S147 +34:26 +27:24 253
344 Iveta Linuža 2152 01:34:03 SZ3 116 S148 +34:29 +34:29 253
345 Lelde Spriņģe 2036 01:34:03 SZ3 115 S149 +34:29 +34:29 253
346 Guntis Skride 2145 01:34:04 VZ3 170 V197 +45:26 +45:26 207
347 Liene Katarina 7415 01:34:11 SZ3 117 S150 +34:37 +34:37 253
348 Agate Zīverte 2460 Paula Stradiņa slimnīca 01:34:29 SZ3 118 S151 +34:55 +34:55 252
349 Dainis Viļums 2209 01:34:31 VZ3 171 V198 +45:53 +45:53 206
350 Renāte Šmite 2167 01:34:38 SZ2 32 S152 +35:04 +28:02 252
351 Ritma Kamendere 2381 01:34:42 SZ3 119 S153 +35:08 +35:08 252
352 Kaspars Ančs 7393 Rēznas pamatskola 01:34:54 VZ1 9 V199 +46:16 +32:58 205
353 Aivita Lasmane 2237 01:35:03 SZ2 33 S154 +35:29 +28:27 251
354 Olga Kvasņina 2357 Maratona klubs 01:35:09 SZ3 120 S155 +35:35 +35:35 250
355 Kristīne Reinholde 2258 01:35:25 SZ3 121 S156 +35:51 +35:51 250
356 Inga Vīksniņa 2074 1188.lv / Lattelecom 01:35:27 SZ3 122 S157 +35:53 +35:53 250
357 Anna Brokāne 2155 Solis Dabā 01:35:33 SZ3 123 S158 +35:59 +35:59 249
358 Igors Vasiļjevs 7408 01:35:48 VZ3 172 V200 +47:10 +47:10 203
359 Santa Japeniņa 2026 01:36:15 SZ2 34 S159 +36:41 +29:39 248
360 Viesturs Misiņš 2319 01:36:15 VZ3 173 V201 +47:37 +47:37 202
361 Nora Dravante 2185 Swedbank 01:36:35 SZ3 124 S160 +37:01 +37:01 247
362 Edgars Cirvelis 2238 01:36:49 VZ3 174 V202 +48:11 +48:11 201
363 Inese Bāriņa 2328 01:36:50 SZ3 125 S161 +37:16 +37:16 246
364 Olga Mikulova 2040 VSK Noskrien 01:36:53 SZ3 126 S162 +37:19 +37:19 246
365 Ilona Viļumsone 2458 01:36:57 SZ3 127 S163 +37:23 +37:23 246
366 Emīls Tērauds 2128 lidolēti.lv/Engures sportam 01:37:15 VZ1 10 V203 +48:37 +35:19 200
367 Reinis Konošonoks 2137 Engures sportam / Tukums 01:37:15 VZ2 20 V204 +48:37 +42:17 200
368 Santa Žukovska 2290 Mailigen 01:37:19 SZ3 128 S164 +37:45 +37:45 245
369 Aija Rancāne 7377 SK Magnen 01:37:22 SZ3 129 S165 +37:48 +37:48 245
370 Krišs Liepiņš 2098 Engures vidusskola / Engures sportam 01:37:26 VZ1 11 V205 +48:48 +35:30 200
371 Anna Greitāne 2426 Lynxdojo 01:37:31 SZ1 3 S166 +37:57 +32:33 244
372 Elizabete Brauna 2425 Lynxdojo 01:38:13 SZ1 4 S167 +38:39 +33:15 243
373 Liena Gūtmane 2207 01:38:21 SZ2 35 S168 +38:47 +31:45 242
374 Edgars Ārgals 7381 01:38:21 VZ2 21 V206 +49:43 +43:23 198
375 Liene Zvirbule 2362 01:38:23 SZ3 130 S169 +38:49 +38:49 242
376 Aleksandrs Orlovs 2005 01:38:51 VZ3 175 V207 +50:13 +50:13 197
377 Anete Grosberga 2422 Lynxdojo 01:39:01 SZ3 131 S170 +39:27 +39:27 241
378 Dainis Podkalns 7433 VSK Noskrien 01:39:02 VZ3 176 V208 +50:24 +50:24 196
379 Mārtiņš Pikšens 7418 01:39:09 VZ3 177 V209 +50:31 +50:31 196
380 Lauma Uzija 2088 Agnese un Lauma 01:39:26 SZ3 132 S171 +39:52 +39:52 240
381 Laura Vēze 2022 01:39:27 SZ3 133 S172 +39:53 +39:53 240
382 Dace Šmite 2168 01:39:35 SZ2 36 S173 +40:01 +32:59 239
383 Eva Matīsa 2058 Ātrās ļipas/VSK 01:39:39 SZ3 134 S174 +40:05 +40:05 239
384 Vita Zīle 2280 Maratona klubs 01:39:47 SZ3 135 S175 +40:13 +40:13 239
385 Dace Mežsarga 2297 01:40:12 SZ3 136 S176 +40:38 +40:38 238
386 Madara Petrovska 7379 01:40:14 SZ3 137 S177 +40:40 +40:40 238
387 Līga Bērziņa 2191 01:40:16 SZ2 37 S178 +40:42 +33:40 238
388 Mārcis Megnis 2190 01:40:16 VZ3 178 V210 +51:38 +51:38 194
389 Ļubova Priedniece 2286 Velo-jenoti 01:40:22 SZ3 138 S179 +40:48 +40:48 237
390 Lauma Ose 2273 Vīngliemezis 01:41:01 SZ3 139 S180 +41:27 +41:27 236
391 Irina Veidmane 2214 01:41:17 SZ3 140 S181 +41:43 +41:43 235
392 Kristīne Gornava 2079 SK Sigulda 01:41:18 SZ3 141 S182 +41:44 +41:44 235
393 Fanija Šitca 2078 SK Sigulda 01:41:29 SZ3 142 S183 +41:55 +41:55 235
394 Santa Prikule 2158 01:41:34 SZ2 38 S184 +42:00 +34:58 235
395 Rasa Saulīte 2267 Preiļi 01:41:34 SZ2 39 S185 +42:00 +34:58 235
396 Loreta Ķikuste 2367 Ašās Čības 01:41:38 SZ1 5 S186 +42:04 +36:40 234
397 Baiba Druseika 2384 01:42:00 SZ3 143 S187 +42:26 +42:26 234
398 Sarmīte Dārziņa 2378 01:42:13 SZ3 144 S188 +42:39 +42:39 233
399 Aira Urtāne 2401 01:42:22 SZ3 145 S189 +42:48 +42:48 233
400 Elizabete paula Erkena 2451 Radio SWH 01:42:29 SZ1 6 S190 +42:55 +37:31 232
401 Baiba Mieze 2452 Radio SWH 01:42:29 SZ3 146 S191 +42:55 +42:55 232
402 Anda Birģele 2374 01:42:49 SZ2 40 S192 +43:15 +36:13 232
403 Sandra Kapče 2259 01:43:00 SZ2 41 S193 +43:26 +36:24 231
404 Anna Glāzere 7436 01:43:03 SZ3 147 S194 +43:29 +43:29 231
405 Lauma Beikmane 7392 01:43:13 SZ2 42 S195 +43:39 +36:37 231
406 Kārlis Liepiņš 2099 Engures vidusskola / Engures sportam 01:43:15 VZ1 12 V211 +54:37 +41:19 188
407 Katrīna Liepiņa 2020 Sanderu klans 01:43:16 SZ3 148 S196 +43:42 +43:42 231
408 Ulvis Siliņš 2021 Kača liek skriet! 01:43:17 VZ3 179 V212 +54:39 +54:39 188
409 Gints Ronis 2069 Salacgrīvas Buki 01:43:30 VZ3 180 V213 +54:52 +54:52 188
410 Līga Prancāne 2081 SK Sigulda 01:43:31 SZ3 149 S197 +43:57 +43:57 230
411 Ansis Gornavs 2077 SK Sigulda 01:43:31 VZ3 181 V214 +54:53 +54:53 188
412 Diāna Ceika 2350 01:44:02 SZ3 150 S198 +44:28 +44:28 229
413 Karol Säär 2294 Hermes 01:44:11 SZ2 43 S199 +44:37 +37:35 229
414 Dainis Griestiņš 2298 01:44:12 VZ3 182 V215 +55:34 +55:34 187
415 Oskars Olavs 2138 01:44:20 VZ3 183 V216 +55:42 +55:42 186
416 Mārtiņs Aļeksejevs 2385 01:44:39 VZ3 184 V217 +56:01 +56:01 186
417 Kristīne Pudule 2187 1188.lv / Lattelecom 01:44:41 SZ3 151 S200 +45:07 +45:07 228
418 Gundars Zariņš 2321 01:45:07 VZ3 185 V218 +56:29 +56:29 185
419 Dace Tītmane 2009 01:45:12 SZ3 152 S201 +45:38 +45:38 226
420 Santa Šakarne 2322 Swedbank 01:45:26 SZ3 153 S202 +45:52 +45:52 226
421 Kristaps ViĻums 2208 01:45:50 VZ1 13 V219 +57:12 +43:54 184
422 Elīna Borovkova 2017 KoBalts 01:45:52 SZ3 154 S203 +46:18 +46:18 225
423 Madara Grandāne 7364 KoBalts 01:45:52 SZ3 155 S204 +46:18 +46:18 225
424 Kristaps Zaļkalns 2018 KoBalts 01:45:52 VZ3 186 V220 +57:14 +57:14 184
425 Ansis Šenne 2360 KoBalts 01:45:52 VZ3 187 V221 +57:14 +57:14 184
426 Anta Bojane 2292 Limbaži ACTIVE 01:46:03 SZ3 156 S205 +46:29 +46:29 225
427 Santa Dzenīte 7410 01:46:14 SZ3 157 S206 +46:40 +46:40 224
428 Gints Fjodorovs 2143 Engures sportam / Tukums 01:46:51 VZ3 188 V222 +58:13 +58:13 182
429 Guntis Buks 2403 Buks 01:46:55 VZ3 189 V223 +58:17 +58:17 182
430 Jānis Sīlis 2373 VSK Noskrien / Energo optimus 01:47:02 VZ3 190 V224 +58:24 +58:24 182
431 Sanita Sināte 2434 01:47:12 SZ3 159 S207 +47:38 +47:38 222
432 Iveta Siņicina 2117 01:47:12 SZ3 158 S208 +47:38 +47:38 222
433 Inese Zepa 2119 Ašās kājas ZID 01:47:24 SZ3 160 S209 +47:50 +47:50 222
434 Dāniels Ziemelis 2120 Ašās kājas ZID 01:47:24 VZ1 14 V225 +58:46 +45:28 181
435 Elza Ratniece 2444 Cukurčiki 01:47:27 SZ1 7 S210 +47:53 +42:29 222
436 Dina Ķuze 2224 GEMOSS 01:48:08 SZ3 161 S211 +48:34 +48:34 220
437 Paula Fjodorova 2112 Engures sportam / Tukums 01:48:11 SZ2 44 S212 +48:37 +41:35 220
438 Andželika Gladkova 2183 01:49:16 SZ2 45 S213 +49:42 +42:40 218
439 Kristians Grīnbergs 2423 Lynxdojo 01:50:04 VZ2 22 V226 +1:01:26 +55:06 177
440 Līvija Muša 2051 Jūrmala 01:50:18 SZ3 162 S214 +50:44 +50:44 216
441 Eva Puriņa 2194 01:50:38 SZ3 163 S215 +51:04 +51:04 215
442 Mārīte Kokoreviča 2006 01:50:52 SZ3 164 S216 +51:18 +51:18 215
443 Madara Zemarāja 2089 KAP ZEĶES 01:53:07 SZ3 165 S217 +53:33 +53:33 211
444 Kristers Artejevs 2288 KRONUS 01:53:31 VZ1 15 V227 +1:04:53 +51:35 171
445 Ilze Lukstiņa 2062 Segliņa Sporta Skola 01:53:52 SZ3 166 S218 +54:18 +54:18 209
446 Maija Stirna 7365 01:53:58 SZ3 167 S219 +54:24 +54:24 209
447 Laura Lucaua 2242 01:53:58 SZ3 168 S220 +54:24 +54:24 209
448 Elīna Lunte 2037 01:56:19 SZ2 46 S221 +56:45 +49:43 205
449 Iveta Zizlāne 7397 01:56:21 SZ3 169 S222 +56:47 +56:47 205
450 Evita Zondaka 2270 01:56:25 SZ2 47 S223 +56:51 +49:49 205
451 Aleksandrs Voino 2004 01:57:20 VZ3 191 V228 +1:08:42 +1:08:42 166
452 Normunds Šibeiks 2305 Nūjo priekam 01:58:01 VZ3 192 V229 +1:09:23 +1:09:23 165
453 Jolanta Pugača 2203 01:58:31 SZ3 170 S224 +58:57 +58:57 201
454 Anastasija Paukšte 7387 Velo-jenoti 01:58:45 SZ3 171 S225 +59:11 +59:11 201
455 Aivis Žukovs 2355 01:58:48 VZ3 193 V230 +1:10:10 +1:10:10 164
456 Sanda Dejus 2379 nūjo ar vēju 02:01:07 SZ3 172 S226 +1:01:33 +1:01:33 197
457 Laura Paulovska 2030 02:01:08 SZ3 173 S227 +1:01:34 +1:01:34 197
458 Agris Vītols 2392 02:01:37 VZ3 194 V231 +1:12:59 +1:12:59 160
459 Zane Grīnberga 2269 Cukurčiki 02:04:20 SZ3 174 S228 +1:04:46 +1:04:46 192
460 Velga Ratniece 2443 Cukurčiki 02:04:20 SZ3 175 S229 +1:04:46 +1:04:46 192
461 Silvija Sīle 2372 Energo optimus 02:05:00 SZ3 176 S230 +1:05:26 +1:05:26 191
462 Olga Dadeika 2197 Swedbank 02:06:02 SZ3 177 S231 +1:06:28 +1:06:28 189
463 Māra Dīriņa 2327 Nūjo priekam 02:10:03 SZ3 178 S232 +1:10:29 +1:10:29 183
464 Irēna Šibeika 2306 Nūjo priekam 02:12:30 SZ3 179 S233 +1:12:56 +1:12:56 180
465 Normunds Kārkliņš 2001 GrST Team 02:13:59 VZ3 195 V232 +1:25:21 +1:25:21 145
466 Dace Kārkliņa 2389 GrST Team 02:14:01 SZ3 180 S234 +1:14:27 +1:14:27 178
467 Astra Breikša 2241 Prieks nūjot 02:15:03 SZ3 181 S235 +1:15:29 +1:15:29 176
468 Iveta Zvīdriņa 2341 02:16:44 SZ3 182 S236 +1:17:10 +1:17:10 174
469 Irina Salova 2450 velo-jenoti 02:23:30 SZ3 183 S237 +1:23:56 +1:23:56 166
470 Ieva Garanča 2023 02:23:44 SZ3 184 S238 +1:24:10 +1:24:10 166
471 Marta Bērze 2064 02:30:26 SZ3 185 S239 +1:30:52 +1:30:52 158
472 Liene Bērze 2440 02:30:27 SZ3 186 S240 +1:30:53 +1:30:53 158
473 Liene Barone 2161 02:33:58 SZ3 187 S241 +1:34:24 +1:34:24 155
474 Gints Buraks 2093 02:33:59 VZ3 196 V233 +1:45:21 +1:45:21 126
475 Eldars Bereza 2285 03:11:13 VZ3 197 V234 +2:22:35 +2:22:35 102
476 Monta Vancāne 2427 Lynxdojo DNF
477 Ines Prants 2092 Võru Suusaklubi DNF
478 Alīna Rence 2053 PaBaso.lv / VSK Noskrien DNF
479 Andres Fajardo Pinon 2457 Active AP DNF