Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 127 SiS Latvija / Krustpils novads 02:16:09 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 02:39 1000 223 1223
2 Andrejs Jesko 139 Veikals 42km 02:21:24 VL2 2 V2 +05:15 +05:15 02:19 963 255 1218
3 Uldis Kļaviņš 37 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:21:41 VL2 3 V3 +05:32 +05:32 02:07 961 279 1240
4 Didzis Glušņevs 5052 "VSK Noskrien Rieksti" 02:28:36 VL2 4 V4 +12:27 +12:27 02:30 916 236 1152
5 Kristaps Broks 40 VSK Noskrien Rieksti 02:31:59 VL2 5 V5 +15:50 +15:50 02:27 896 241 1137
6 Uldis Klepers 12 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:32:18 VL2 6 V6 +16:09 +16:09 02:49 894 209 1103
7 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži 02:34:50 VL3 1 V7 +18:41 +00:00 02:13 879 266 1145
8 Mareks Zālītis 131 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa 02:35:04 VL2 7 V8 +18:55 +18:55 02:46 878 213 1091
9 Andis Rumbenieks 87 VVK 02:39:20 VL2 8 V9 +23:11 +23:11 02:54 854 203 1057
10 Matīss Haritonovs 116 02:40:15 VL2 9 V10 +24:06 +24:06 02:32 850 233 1083
11 Normunds Bremze 39 izturība 02:40:30 VL3 2 V11 +24:21 +05:40 03:04 848 192 1040
12 Juris Gudēvics-Liepiņš 143 VSK Noskrien 02:40:51 VL2 10 V12 +24:42 +24:42 02:27 846 241 1087
13 Nauris Spalviņš 144 Mailigen 02:41:38 VL2 11 V13 +25:29 +25:29 02:55 842 202 1044
14 Andris Mireckis 85 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:42:46 VL3 3 V14 +26:37 +07:56 02:47 836 212 1048
15 Kaspars Adijāns 73 VSK Noskrien 02:43:07 VL2 12 V15 +26:58 +26:58 02:42 835 219 1054
16 Laura Čakle 20 Moller Auto Ventspils/SIS 02:43:57 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 02:45 1000 265 1265
17 Mārtiņš Dīcis 93 VSK Noskrien 02:43:57 VL2 13 V16 +27:48 +27:48 03:22 830 175 1005
18 Salvis Brasavs 47 02:44:50 VL3 4 V17 +28:41 +10:00 02:36 826 227 1053
19 Kaspars Stukuls 141 02:45:02 VL2 14 V18 +28:53 +28:53 03:25 825 173 998
20 Juris Šehtels 5049 02:45:23 VL3 5 V19 +29:14 +10:33 02:49 823 209 1032
21 Aigars Lūsis 97 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:45:23 VL4 1 V20 +29:14 +00:00 02:55 823 202 1025
22 Viktors Saveļjevs 74 Gentlemen`s Club 02:45:42 VL2 15 V21 +29:33 +29:33 02:28 822 239 1061
23 Artis Logins 105 02:49:44 VLJ 1 V22 +33:35 +00:00 04:13 802 140 942
24 Vents Lupkins 92 02:51:07 VLJ 2 V23 +34:58 +01:23 02:30 796 236 1032
25 Konstantīns Biktimirovs 58 VSK Noskrien 02:51:23 VLJ 3 V24 +35:14 +01:39 03:05 794 191 985
26 Mārtiņš Fārenhorsts 98 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:51:30 VL2 16 V25 +35:21 +35:21 02:27 794 241 1035
27 Kristīne Kuzņecova 99 02:51:35 SL2 2 S2 +07:38 +07:38 03:00 956 243 1199
28 Ritvars Kalniņš 100 KRONUS 02:53:32 VL3 6 V26 +37:23 +18:42 03:12 785 184 969
29 Artis Pūcītis 82 02:54:42 VL2 17 V27 +38:33 +38:33 03:15 779 182 961
30 Ainārs Kumpiņš 21 PaBaso.lv 02:54:48 VL2 18 V28 +38:39 +38:39 02:27 779 241 1020
31 Sergejs Maslobojevs 104 02:55:11 VL2 19 V29 +39:02 +39:02 03:03 777 193 970
32 Kaidi Keir Kukk 56 SK Jõulu 02:55:16 SLJ 1 S3 +11:19 +00:00 03:06 935 235 1170
33 Aigars Dudelis 59 VSK Noskrien 02:55:49 VL3 7 V30 +39:40 +20:59 03:27 774 171 945
34 Ainārs Gudēvics 70 1188.lv / Lattelecom 02:56:12 VL2 20 V31 +40:03 +40:03 02:41 773 220 993
35 Vitālijs Muzika 25 VSK Noskrien 02:57:18 VL3 8 V32 +41:09 +22:28 03:44 768 158 926
36 Andris Drešmanis 67 DzSK "Lokomotīve" 02:58:16 VL3 9 V33 +42:07 +23:26 03:52 764 153 917
37 Guntis Šmaukstelis 45 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:58:40 VL2 21 V34 +42:31 +42:31 02:42 762 219 981
38 Toms Kaufmanis 103 Maratona klubs 03:00:56 VLJ 4 V35 +44:47 +11:12 03:11 752 185 937
39 Gintars Bremšmits 49 Fizkultūras nora 03:00:59 VL2 22 V36 +44:50 +44:50 02:54 752 203 955
40 Mārtiņš Niklass 79 TRXCēsis 03:03:51 VL3 10 V37 +47:42 +29:01 03:13 741 183 924
41 Ģirts Bulāns 19 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 03:05:03 VL2 23 V38 +48:54 +48:54 02:49 736 209 945
42 Daumants Putnis 130 SSK Bebra 03:08:23 VL3 11 V39 +52:14 +33:33 02:34 723 230 953
43 Vladislavs Aļehnovičs 68 DzSK "Lokomotīve" 03:08:42 VL2 24 V40 +52:33 +52:33 02:51 722 207 929
44 Edmunds Gržibovskis 17 VSK Noskrien 03:08:49 VL3 12 V41 +52:40 +33:59 03:52 721 153 874
45 Danila Seluto 26 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:08:58 VL2 25 V42 +52:49 +52:49 04:32 720 130 850
46 Guna Meistere 11 VSK Noskrien 03:10:53 SL2 3 S4 +26:56 +26:56 03:43 859 196 1055
47 Laura Lapiņa 126 Siguldas izlase 03:11:36 SL3 1 S5 +27:39 +00:00 04:16 856 171 1027
48 Sergejs Kolosovs 142 03:13:17 VL2 26 V43 +57:08 +57:08 04:53 704 121 825
49 Mārcis Bokmanis 88 DNB banka 03:13:28 VL2 27 V44 +57:19 +57:19 02:19 704 255 959
50 Jānis Erdmanis 140 03:13:29 VLJ 5 V45 +57:20 +23:45 03:28 704 170 874
51 Arūnas Dubinskas 117 Šviesos Kariai 03:14:08 VL3 13 V46 +57:59 +39:18 03:42 701 159 860
52 Evita Ruskova 60 VSK Noskrien 03:15:31 SL2 4 S6 +31:34 +31:34 03:36 839 203 1042
53 Valentīns Ščedrovs 28 Supercompensation 03:15:41 VL2 28 V47 +59:32 +59:32 03:19 696 178 874
54 Linda Beldava 18 VSK Noskrien Vāveres 03:15:47 SL2 5 S7 +31:50 +31:50 03:23 837 216 1053
55 Armands Lunts 10 VSK Noskrien 03:15:52 VL3 14 V48 +59:43 +41:02 04:15 695 139 834
56 Jānis Cīmurs 54 Cīmurēni 03:16:11 VL2 29 V49 +1:00:02 +1:00:02 02:58 694 199 893
57 Līga Līce 66 DzSK "Lokomotīve" 03:16:13 SL3 2 S8 +32:16 +04:37 03:17 836 222 1058
58 Meelis Kukk 57 SK Jõulu 03:17:27 VL4 2 V50 +1:01:18 +32:04 03:26 690 172 862
59 Ainis Kanaviņš 129 SSK BEBRA 03:17:42 VL3 15 V51 +1:01:33 +42:52 03:09 689 187 876
60 Dzintars Petrovs 89 Rīgas satiksme 03:18:48 VL3 16 V52 +1:02:39 +43:58 03:48 685 155 840
61 Andris Bāliņš 52 VSK Noskrien 03:19:40 VL2 30 V53 +1:03:31 +1:03:31 03:11 682 185 867
62 Sandis Kanbergs 90 Brīvsolis 03:19:51 VL2 31 V54 +1:03:42 +1:03:42 03:53 681 152 833
63 Magnus Zalsters 50 03:19:58 VL2 32 V55 +1:03:49 +1:03:49 04:40 681 126 807
64 Agita Grizāne 34 VSK Noskrien 03:20:01 SL2 6 S9 +36:04 +36:04 04:11 820 175 995
65 Didzis Videmanis 5075 Mežsusuri 03:20:15 VL2 33 V56 +1:04:06 +1:04:06 02:48 680 211 891
66 Alvita Mirecka 84 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 03:20:23 SL3 3 S10 +36:26 +08:47 03:58 818 184 1002
67 Didzis Rupainis 110 03:20:23 VL2 34 V57 +1:04:14 +1:04:14 04:10 679 142 821
68 Uldis Pormeisters 55 Ātrās ļipas/VSK 03:21:03 VL2 35 V58 +1:04:54 +1:04:54 02:45 677 215 892
69 Jānis Vītols 13 VSK Noskrien 03:23:21 VL4 3 V59 +1:07:12 +37:58 03:59 670 148 818
70 Haralds Krievs 51 :) 03:23:36 VL3 17 V60 +1:07:27 +48:46 03:33 669 166 835
71 Andris Jonelis 119 MARATONA KLUBS/CRAMO 03:23:56 VL3 18 V61 +1:07:47 +49:06 03:07 668 189 857
72 Māris Videmanis 71 1188.lv / Mežsusuri 03:24:57 VL2 36 V62 +1:08:48 +1:08:48 03:52 664 153 817
73 Mārtiņš Puriņš 96 Siguldas izlase / Isostar 03:25:37 VL2 37 V63 +1:09:28 +1:09:28 04:26 662 133 795
74 Raimonds Ozoliņš 41 VSK Noskrien Rieksti 03:25:55 VL2 38 V64 +1:09:46 +1:09:46 02:53 661 205 866
75 Ludmila Joce 61 Moller Auto Ventspils/SIS 03:25:56 SL3 4 S11 +41:59 +14:20 03:36 796 203 999
76 Mareks Tumašs 46 Spararats/Galeo Consulting 03:25:56 VL3 19 V65 +1:09:47 +51:06 03:09 661 187 848
77 Mārtiņš Bērziņš 78 OK Kurmis 03:27:36 VL2 39 V66 +1:11:27 +1:11:27 03:34 656 165 821
78 Agris Liepa 94 03:29:59 VL2 40 V67 +1:13:50 +1:13:50 02:48 648 211 859
79 Alma Vītola 69 Virsotne/ Marmot 03:30:13 SLJ 2 S12 +46:16 +34:57 04:13 780 173 953
80 Aivis Vaļulis 102 VSK Noskrien 03:30:28 VL2 41 V68 +1:14:19 +1:14:19 03:13 647 183 830
81 Guntars Siliņš 112 Krokus 03:32:29 VL3 20 V69 +1:16:20 +57:39 03:33 641 166 807
82 Raitis Puriņš 80 VSK Noskrien 03:32:52 VL4 4 V70 +1:16:43 +47:29 04:21 640 136 776
83 Artūrs Jermolovs 115 VSK Noskrien 03:33:39 VL2 42 V71 +1:17:30 +1:17:30 04:58 637 119 756
84 Roberts Černovs 121 03:34:13 VLJ 6 V72 +1:18:04 +44:29 03:25 636 173 809
85 Mārtiņš Vilemsons 133 VSK Noskrien 03:35:03 VL2 43 V73 +1:18:54 +1:18:54 04:20 633 136 769
86 Artūrs Pielēns-Pelēns 5077 Lattelecom 03:36:43 VL2 44 V74 +1:20:34 +1:20:34 05:17 628 112 740
87 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 03:39:12 VL2 45 V75 +1:23:03 +1:23:03 04:10 621 142 763
88 Heiki Prants 83 Võru Suusaklubi 03:39:27 VL3 21 V76 +1:23:18 +1:04:37 03:38 620 162 782
89 Kristīne Gržibovska 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:43:50 SL2 7 S13 +59:53 +59:53 03:13 732 227 959
90 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien 03:45:10 SL3 5 S14 +1:01:13 +33:34 04:00 728 183 911
91 Aivars Mozulis 101 Engures sportam 03:45:10 VL3 22 V77 +1:29:01 +1:10:20 03:23 605 174 779
92 Aija Rogāle 111 Krokus 03:45:42 SL3 6 S15 +1:01:45 +34:06 04:38 726 158 884
93 Artūrs Ketlers 5 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:47:36 VLJ 7 V78 +1:31:27 +57:52 03:02 598 195 793
94 Jānis Laursons 5076 Fizkultūras Nora 03:47:44 VL2 46 V79 +1:31:35 +1:31:35 03:04 598 192 790
95 Arturs Kāpiņš 8 VSK Noskrien 03:48:05 VL3 23 V80 +1:31:56 +1:13:15 04:03 597 146 743
96 Līga Rukšāne 81 Mana mīļākā komanda 03:48:23 SL2 8 S16 +1:04:26 +1:04:26 05:31 718 132 850
97 Ieva Zirne 2 03:51:00 SL2 9 S17 +1:07:03 +1:07:03 03:59 710 183 893
98 Jānis Marčinkus 65 S/K Ozolnieki 03:52:01 VL4 5 V81 +1:35:52 +1:06:38 05:10 587 114 701
99 Mārtiņš Malzubris 23 Zubru Trieciens 03:52:08 VL2 47 V82 +1:35:59 +1:35:59 05:48 587 102 689
100 Māra Braslava 124 03:52:14 SLJ 3 S18 +1:08:17 +56:58 04:02 706 181 887
101 Vineta Pētersone 7 VSK Noskrien 03:52:53 SL2 10 S19 +1:08:56 +1:08:56 03:29 704 210 914
102 Mārīte Kokina 118 VSK Noskrien 03:53:55 SL2 11 S20 +1:09:58 +1:09:58 06:23 701 114 815
103 Raivis Širmelis 132 Pumptechnique 03:57:07 VL2 48 V83 +1:40:58 +1:40:58 04:09 574 142 716
104 Gunta Neija 29 VSK Noskrien 03:57:34 SL2 12 S21 +1:13:37 +1:13:37 03:56 690 186 876
105 Kaspars Purmalietis 15 Autolevi - auto nomas tīkls 03:59:19 VL2 49 V84 +1:43:10 +1:43:10 05:40 569 104 673
106 Krišjānis Neijs 30 VSK Noskrien 03:59:30 VL2 50 V85 +1:43:21 +1:43:21 04:37 568 128 696
107 Svetlana Puce 44 04:00:16 SL3 7 S22 +1:16:19 +48:40 04:30 682 162 844
108 Krišjānis Hartmanis 122 kiče 04:02:05 VL2 51 V86 +1:45:56 +1:45:56 04:05 562 144 706
109 Viktors Malihins 5051 Rēzeknes novads 04:02:07 VL2 52 V87 +1:45:58 +1:45:58 04:11 562 141 703
110 Aija Melezere 48 04:02:58 SL2 13 S23 +1:19:01 +1:19:01 04:04 675 180 855
111 Aiga Rozenberga 75 SK Sigulda 04:04:37 SL2 14 S24 +1:20:40 +1:20:40 04:58 670 147 817
112 Andris Rozenbergs 77 SK Sigulda 04:04:37 VL2 53 V88 +1:48:28 +1:48:28 04:57 557 119 676
113 Mihail Kislyakov 108 MINDPV 04:05:07 VL2 54 V89 +1:48:58 +1:48:58 04:36 555 128 683
114 Lauma Bite 135 VSK Noskrien 04:08:02 SL2 15 S25 +1:24:05 +1:24:05 04:43 661 155 816
115 Jānis Kopmanis 72 LSC 04:08:04 VL3 24 V90 +1:51:55 +1:33:14 04:01 549 147 696
116 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda 04:08:55 VL2 55 V91 +1:52:46 +1:52:46 02:18 547 257 804
117 Jānis Sņepsts 5053 04:09:15 VL2 56 V92 +1:53:06 +1:53:06 05:56 546 99 645
118 Evita Baltiņa 16 04:13:55 SL2 16 S26 +1:29:58 +1:29:58 04:05 646 179 825
119 Māris Avotiņš 136 04:16:17 VL3 25 V93 +2:00:08 +1:41:27 04:55 531 120 651
120 Viktorija Gucu 106 04:17:42 SL2 17 S27 +1:33:45 +1:33:45 05:47 636 126 762
121 Kaspars Boriss 107 Ziperis 04:17:42 VL2 57 V94 +2:01:33 +2:01:33 05:46 528 102 630
122 Valters Gajevskis 120 04:18:33 VLJ 8 V95 +2:02:24 +1:28:49 05:20 527 111 638
123 Vitālijs Jakovļevs 14 www.endo.lv 04:20:35 VL2 58 V96 +2:04:26 +2:04:26 03:49 522 155 677
124 Mārcis Jēgers 24 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 04:23:31 VL2 59 V97 +2:07:22 +2:07:22 05:39 517 104 621
125 Evita Ozola 22 VSK Noskrien 04:25:20 SL2 18 S28 +1:41:23 +1:41:23 04:22 618 167 785
126 Karīna Lindava 134 Swedbank 04:25:48 SL2 19 S29 +1:41:51 +1:41:51 05:51 617 125 742
127 Ēriks Dovnarovičs 64 VSK Noskrien / Divplākšņi 04:27:27 VL2 60 V98 +2:11:18 +2:11:18 06:07 509 96 605
128 Imants Ločmelis 33 Nūjo ar vēju 04:42:13 VL4 6 V99 +2:26:04 +1:56:50 04:01 482 147 629
129 Inta Zīriuse 5050 VSK Noskrien 04:43:46 SL2 20 S30 +1:59:49 +1:59:49 04:56 578 148 726
130 Vizbulīte Celmiņa 113 VSK Noskrien 04:43:47 SL3 8 S31 +1:59:50 +1:32:11 05:18 578 138 716
131 Andris Melnis 32 VSK Noskrien 04:43:47 VL2 61 V100 +2:27:38 +2:27:38 05:17 480 112 592
132 Ilze Zvīdriņa 125 04:54:19 SL2 21 S32 +2:10:22 +2:10:22 05:54 557 124 681
133 Ilze Rata 5048 Exigen Services Latvia #optimized4running 04:57:03 SL4 1 S33 +2:13:06 +00:00 04:59 552 146 698
134 Dace Zvīdriņa 137 05:22:22 SL2 22 S34 +2:38:25 +2:38:25 05:36 509 130 639
135 Flavio Nunes 128 SiS Latvija DNF
136 Dzintars Dūdiņš 53 Siguldas izlase DNF