Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Jānis Šņoriņš 1146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V1 VBJ 01:58 300
2 Uldis Kļaviņš 37 PaBaso.lv / VSK Noskrien V2 VL2 02:07 279
3 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži V3 VL3 02:13 266
4 Juris Damškalns 1145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V4 VB2 02:17 258
5 Dainis Limanāns 1161 Swedbank V5 VB2 02:18 257
6 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda V6 VL2 02:18 257
7 Arnis Pašķevičs 1270 V7 VB2 02:19 255
8 Andrejs Jesko 139 Veikals 42km V8 VL2 02:19 255
9 Mārcis Bokmanis 88 DNB banka V9 VL2 02:19 255
10 Aigars Silkalns 1156 colorlib.com V10 VB2 02:23 248
11 Evija Melberga 1003 VSK Noskrien S1 SB2 02:26 300
12 Kristaps Kaimiņš 1147 Sport.Event.Print V11 VB2 02:26 242
13 Artis Upmalis 1239 Rezidenti V12 VB2 02:26 242
14 Kristaps Broks 40 VSK Noskrien Rieksti V13 VL2 02:27 241
15 Juris Gudēvics-Liepiņš 143 VSK Noskrien V14 VL2 02:27 241
16 Mārtiņš Fārenhorsts 98 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V15 VL2 02:27 241
17 Ainārs Kumpiņš 21 PaBaso.lv V16 VL2 02:27 241
18 Viktors Saveļjevs 74 Gentlemen`s Club V17 VL2 02:28 239
19 Didzis Glušņevs 5052 "VSK Noskrien Rieksti" V18 VL2 02:30 236
20 Vents Lupkins 92 V19 VLJ 02:30 236
21 Matīss Haritonovs 116 V20 VL2 02:32 233
22 Gints Peleckis 1180 VC "Baltezers" V21 VB2 02:34 230
23 Daumants Putnis 130 SSK Bebra V22 VL3 02:34 230
24 Antis Zunda 1305 V23 VB4 02:35 228
25 Voldemārs Lejnieks 1062 V24 VB2 02:36 227
26 Salvis Brasavs 47 V25 VL3 02:36 227
27 Guntis Rasims 1121 Rēzeknes novads V26 VB2 02:38 224
28 Edgars Dzenuška 1213 V27 VB2 02:39 223
29 Anatolijs Macuks 127 SiS Latvija / Krustpils novads V28 VL2 02:39 223
30 Imants Kaldre 1002 VSK Noskrien V29 VB2 02:40 221
31 Ondrej Fikrle 1018 BKV Holysov V30 VB3 02:40 221
32 Ivo Rudinskis 1176 Saldus Boksa klubs V31 VB2 02:41 220
33 Artis Dūriņš 1175 Saldus Boksa klubs V32 VB2 02:41 220
34 Ainārs Gudēvics 70 1188.lv / Lattelecom V33 VL2 02:41 220
35 Kaspars Adijāns 73 VSK Noskrien V34 VL2 02:42 219
36 Guntis Šmaukstelis 45 Līgas draugi, kas neskrien burkā V35 VL2 02:42 219
37 Kristaps Ziemelis 1277 GEMOSS V36 VB2 02:43 217
38 Mārcis Smalkais 1058 Mazsalaca V37 VB2 02:44 216
39 Zanda Ulanova 1091 S2 SB2 02:45 265
40 Laura Čakle 20 Moller Auto Ventspils/SIS S3 SL2 02:45 265
41 Guntis Grīnvalds 1111 Moller Auto Ventspils/SIS V38 VB2 02:45 215
42 Māris Sardiko 1076 V39 VB2 02:45 215
43 Edijs Leveika 1259 V40 VB2 02:45 215
44 Uldis Pormeisters 55 Ātrās ļipas/VSK V41 VL2 02:45 215
45 Andris Seipulis 1255 Clean R V42 VB2 02:46 213
46 Ansis Pūce 1178 Saldus Boksa klubs V43 VB2 02:46 213
47 Mareks Zālītis 131 VSK Noskrien / Baldones vieglatlētikas nodaļa V44 VL2 02:46 213
48 Rolands Trencis 1065 VSK Noskrien V45 VB2 02:47 212
49 Valdis Prauliņš 1232 Čiekurkalna Road Runners V46 VB3 02:47 212
50 Andris Mireckis 85 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V47 VL3 02:47 212
51 Jakub Spryngl 1215 V48 VB2 02:48 211
52 Raitis Maurāns 1139 Ieķērušies V49 VB2 02:48 211
53 Andis Puriņš 1295 V50 VB3 02:48 211
54 Didzis Videmanis 5075 Mežsusuri V51 VL2 02:48 211
55 Agris Liepa 94 V52 VL2 02:48 211
56 Uldis Klepers 12 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V53 VL2 02:49 209
57 Ģirts Bulāns 19 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V54 VL2 02:49 209
58 Juris Šehtels 5049 V55 VL3 02:49 209
59 Vladislavs Aļehnovičs 68 DzSK "Lokomotīve" V56 VL2 02:51 207
60 Andris Ludriks 1001 VSK Noskrien V57 VB3 02:53 205
61 Māris Vīlips 1009 Vīle V58 VB3 02:53 205
62 Raimonds Ozoliņš 41 VSK Noskrien Rieksti V59 VL2 02:53 205
63 Viviana Kirilova 1016 SiS Latvija S4 SB3 02:54 252
64 Eduards Brokāns 1172 V60 VB2 02:54 203
65 Andis Rumbenieks 87 VVK V61 VL2 02:54 203
66 Gintars Bremšmits 49 Fizkultūras nora V62 VL2 02:54 203
67 Fadejs Precinieks 1290 V63 VB2 02:55 202
68 Nauris Spalviņš 144 Mailigen V64 VL2 02:55 202
69 Aigars Lūsis 97 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V65 VL4 02:55 202
70 Jānis Kolužs 1182 VSK Noskrien V66 VB2 02:57 200
71 Ritvars Mūrnieks 1250 V67 VB2 02:57 200
72 Aigars Feteris 1264 SIS Latvija V68 VB2 02:58 199
73 Jānis Cīmurs 54 Cīmurēni V69 VL2 02:58 199
74 Kristīne Kuzņecova 99 S5 SL2 03:00 243
75 Aldis Bušs 1116 Tērauds V70 VB2 03:00 197
76 Anrijs Hodžajevs 1083 STARCO V71 VB2 03:01 196
77 Artūrs Ketlers 5 VSK Noskrien / SK Dzērvene V72 VLJ 03:02 195
78 Uģis Inka 1100 VSK Noskrien V73 VB3 03:03 193
79 Jānis Circens 1174 Viļakas novads V74 VBJ 03:03 193
80 Sergejs Maslobojevs 104 V75 VL2 03:03 193
81 Didzis Gasiņš 1031 Salaspils Zīriņi V76 VB3 03:04 192
82 Jānis Laursons 5076 Fizkultūras Nora V77 VL2 03:04 192
83 Normunds Bremze 39 izturība V78 VL3 03:04 192
84 Juris Rāts jr. 1265 Scope V79 VB3 03:05 191
85 Konstantīns Biktimirovs 58 VSK Noskrien V80 VLJ 03:05 191
86 Kaidi Keir Kukk 56 SK Jõulu S6 SLJ 03:06 235
87 Andris Jonelis 119 MARATONA KLUBS/CRAMO V81 VL3 03:07 189
88 Kristīne Jansone 1221 SSK Bebra S7 SBJ 03:09 232
89 Ainis Kanaviņš 129 SSK BEBRA V82 VL3 03:09 187
90 Mareks Tumašs 46 Spararats/Galeo Consulting V83 VL3 03:09 187
91 Klinta Lauska 1294 Isostar S8 SB2 03:10 231
92 Sandis Pētersons 1286 Swedbank V84 VB2 03:11 185
93 Andris Bāliņš 52 VSK Noskrien V85 VL2 03:11 185
94 Toms Kaufmanis 103 Maratona klubs V86 VLJ 03:11 185
95 Ritvars Kalniņš 100 KRONUS V87 VL3 03:12 184
96 Kristīne Gržibovska 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene S9 SL2 03:13 227
97 Aivis Vaļulis 102 VSK Noskrien V88 VL2 03:13 183
98 Mārtiņš Niklass 79 TRXCēsis V89 VL3 03:13 183
99 Dace Banga 1084 bangasprivatprakse.lv S10 SB2 03:15 225
100 Toms Bricis 1168 V90 VB2 03:15 182
101 Armands Zvejnieks 1068 Moller Auto Ventspils/SIS V91 VB2 03:15 182
102 Artis Pūcītis 82 V92 VL2 03:15 182
103 Inta Cīmure 1079 cīmurēni S11 SB2 03:16 223
104 Ieva Kalka 6112 S12 SB2 03:17 222
105 Līga Līce 66 DzSK "Lokomotīve" S13 SL3 03:17 222
106 Līga Irbe 1279 S14 SB2 03:18 221
107 Māris Modriņš 1120 V93 VB2 03:18 179
108 Jānis Vērdiņš 1075 Sējas novads/MSĢ V94 VB2 03:18 179
109 Alvis Mats 1262 OSVeikals.lv V95 VB3 03:18 179
110 Aivis Reinholds 1033 V96 VB3 03:18 179
111 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1298 Siguldas izlase V97 VB2 03:19 178
112 Erlens Grunckis 1053 Valmiera V98 VB3 03:19 178
113 Valentīns Ščedrovs 28 Supercompensation V99 VL2 03:19 178
114 Lelde Broka 1092 VSK Noskrien Vāveres S15 SB2 03:21 218
115 Aino Gošs 1028 Maratona klubs V100 VB3 03:21 176
116 Laura Stūrīte 1301 Brīvsolis S16 SB2 03:22 217
117 Mārtiņš Dīcis 93 VSK Noskrien V101 VL2 03:22 175
118 Linda Beldava 18 VSK Noskrien Vāveres S17 SL2 03:23 216
119 Ģirts Žagars 1306 V102 VB2 03:23 174
120 Aivars Mozulis 101 Engures sportam V103 VL3 03:23 174
121 Oskars Martuzāns 1107 V104 VB2 03:24 174
122 Oskars Zonne 1287 Acsaabols V105 VB2 03:24 174
123 Vita Grahovska 1043 S18 SB2 03:25 214
124 Raivis Indrāns 1307 V106 VB2 03:25 173
125 Aleksandrs Moskaļiks 1187 V107 VB2 03:25 173
126 Konstantīns Vasiļjevs 1269 Dion SportLab V108 VB2 03:25 173
127 Kaspars Stukuls 141 V109 VL2 03:25 173
128 Roberts Černovs 121 V110 VLJ 03:25 173
129 Juris Redisons 1010 Latvijas valsts meži V111 VB2 03:26 172
130 Jānis Laganovskis 1030 VSK Noskrien V112 VB2 03:26 172
131 Dāvis Odziņš 1169 Ogu Karalis V113 VBJ 03:26 172
132 Meelis Kukk 57 SK Jõulu V114 VL4 03:26 172
133 Uldis Raipalis 1208 Gentlemen's Club V115 VB2 03:27 171
134 Andris Orniņš 1006 V116 VB2 03:27 171
135 Aigars Dudelis 59 VSK Noskrien V117 VL3 03:27 171
136 Jānis Erdmanis 140 V118 VLJ 03:28 170
137 Vineta Pētersone 7 VSK Noskrien S19 SL2 03:29 210
138 Kristaps Heinsbergs 1027 MMA Jūrmala V119 VBJ 03:29 169
139 Edgars Bērze 1114 V120 VB2 03:31 168
140 Andris Vējiņš 1212 Swedbank V121 VB2 03:31 168
141 Dainis Spaliņš 1249 V122 VB4 03:31 168
142 Sigita Upeniece 1225 S20 SB3 03:32 207
143 Gints Krieviņš 1123 V123 VB2 03:32 167
144 Valdis Lepiksons 1258 Auseklis IK V124 VB3 03:33 166
145 Haralds Krievs 51 :) V125 VL3 03:33 166
146 Guntars Siliņš 112 Krokus V126 VL3 03:33 166
147 Mārtiņš Bērziņš 78 OK Kurmis V127 VL2 03:34 165
148 Mārtiņš Lukstaraups 1164 Līgas draugi, kas neskrien burkā V128 VB2 03:35 165
149 Evita Ruskova 60 VSK Noskrien S21 SL2 03:36 203
150 Ludmila Joce 61 Moller Auto Ventspils/SIS S22 SL3 03:36 203
151 Raimonds Ronis 1038 V129 VB2 03:36 164
152 Guntars Kosts 1266 V130 VB2 03:36 164
153 Agris Noviks 1210 Vichy V131 VBJ 03:36 164
154 Arūnas Beržinskas 1183 V132 VB3 03:38 162
155 Heiki Prants 83 Võru Suusaklubi V133 VL3 03:38 162
156 Līva Medne 1268 PaBaso.lv S23 SB2 03:39 200
157 Džanita Freija 1311 Moller Auto Ventspils/SIS S24 SB3 03:40 199
158 Guna Kudrjavceva 1143 DNB banka S25 SB2 03:42 197
159 Žanete Leimane 1288 TRXCēsis S26 SB3 03:42 197
160 Roberts Sukonovs 1130 Gentlemens Club V134 VB2 03:42 159
161 Arūnas Dubinskas 117 Šviesos Kariai V135 VL3 03:42 159
162 Dace Kovaļevska 1206 SK Ozolnieki S27 SB2 03:43 196
163 Guna Meistere 11 VSK Noskrien S28 SL2 03:43 196
164 Jurģis Urtāns 1104 VANAGI V136 VB2 03:43 159
165 Eduards Mozulis 1150 Engures sportam V137 VBJ 03:44 158
166 Vitālijs Muzika 25 VSK Noskrien V138 VL3 03:44 158
167 Eduards Ginters 1122 V139 VB2 03:45 157
168 Uģis Zanders 1304 Riga Freediving V140 VB3 03:45 157
169 Rasa Grāvīte 1040 S29 SBJ 03:46 194
170 Andrejs Bondarevs 1251 Līvānu VK / ASICS V141 VB2 03:46 157
171 Sandra Dervinika 6109 SK Magnen S30 SB2 03:48 192
172 Rinalds Zeltiņš 1026 KMKVP V142 VB3 03:48 155
173 Dzintars Petrovs 89 Rīgas satiksme V143 VL3 03:48 155
174 Vairis Krauklis 6104 Privātbūve V144 VB4 03:49 155
175 Vitālijs Jakovļevs 14 www.endo.lv V145 VL2 03:49 155
176 Agnese Meikšāne 6117 Mana mīļākā komanda S31 SB2 03:50 190
177 Lauris Labanovskis 1237 V146 VB2 03:50 154
178 Aiva Liepiņa 1070 S32 SB2 03:51 190
179 Ivars Zviedris 1167 V147 VB2 03:51 153
180 Igors Šutovs 6116 Runningdojo V148 VB2 03:51 153
181 Dainis Pīlācis 1230 V149 VB2 03:51 153
182 Māris Videmanis 71 1188.lv / Mežsusuri V150 VL2 03:52 153
183 Andris Drešmanis 67 DzSK "Lokomotīve" V151 VL3 03:52 153
184 Edmunds Gržibovskis 17 VSK Noskrien V152 VL3 03:52 153
185 Sandis Kanbergs 90 Brīvsolis V153 VL2 03:53 152
186 Ronalds Zarīts 1236 Scope V154 VB2 03:54 151
187 Līga Vībure 1041 S33 SB2 03:55 186
188 Zane Bulāne 1032 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S34 SB2 03:55 186
189 Elita Zālīte 1285 TRXCēsis S35 SB3 03:55 186
190 Rasa Liepiņa 1273 SUSLIKI S36 SB3 03:56 186
191 Gunta Neija 29 VSK Noskrien S37 SL2 03:56 186
192 Ingars Šakalis 1135 V155 VB2 03:56 150
193 Māra Lākute 1024 Nūjo ar vēju S38 SB2 03:57 185
194 Andris Rosickis 1271 V156 VB3 03:57 149
195 Māra Eižvērtiņa 1138 Ieķērušies S39 SB2 03:58 184
196 Alvita Mirecka 84 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV S40 SL3 03:58 184
197 Ģirts Kaļķis 6114 V157 VB3 03:58 149
198 Iveta Belousova 1220 S41 SB3 03:59 183
199 Ieva Zirne 2 S42 SL2 03:59 183
200 Jānis Vītols 13 VSK Noskrien V158 VL4 03:59 148
201 Ieva Rukšāne 1056 VSK Noskrien S43 SB2 04:00 183
202 Inga Kāpiņa 9 VSK Noskrien S44 SL3 04:00 183
203 Vadims Stepanovs 1228 MARATONA KLUBS/CRAMO V159 VB2 04:00 148
204 Sanita Ivanova 1118 S45 SB2 04:01 182
205 Mārtiņš Deičmanis 1163 ūdenszāles V160 VB2 04:01 147
206 Mikus Voss 1073 Līgas draugi, kas neskrien burkā V161 VB2 04:01 147
207 Alvis Lepiksons 1257 Auseklis IK V162 VB3 04:01 147
208 Jānis Kopmanis 72 LSC V163 VL3 04:01 147
209 Imants Ločmelis 33 Nūjo ar vēju V164 VL4 04:01 147
210 Māra Braslava 124 S46 SLJ 04:02 181
211 Jānis Butkēvičus 1299 V165 VB2 04:02 146
212 Voldemārs Surgunts 6113 V166 VB4 04:02 146
213 Dace Veipa 1071 VSK Noskrien Vāveres S47 SB2 04:03 180
214 Arturs Kāpiņš 8 VSK Noskrien V167 VL3 04:03 146
215 Aija Bremšmite 1254 Fizkultūras nora S48 SB2 04:04 180
216 Agnese Sperga 1202 S49 SB2 04:04 180
217 Aija Melezere 48 S50 SL2 04:04 180
218 Edgars Timofejevs 1173 V168 VB2 04:04 145
219 Nauris Auzenbahs 1195 DzSK Lokomotīve V169 VB3 04:04 145
220 Evita Baltiņa 16 S51 SL2 04:05 179
221 Krišjānis Hartmanis 122 kiče V170 VL2 04:05 144
222 Natālija Bernāne 6110 SK Magnen S52 SB2 04:06 178
223 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien S53 SB3 04:06 178
224 Jānis Kopmanis 1209 V171 VB3 04:06 144
225 Ivars Seiksts 1020 V172 VB2 04:09 142
226 Raivis Širmelis 132 Pumptechnique V173 VL2 04:09 142
227 Aija Svikle 1190 SK Tērauds S54 SB2 04:10 175
228 Ēvalds Žogla 1310 Lattelecom V174 VB3 04:10 142
229 Didzis Rupainis 110 V175 VL2 04:10 142
230 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V176 VL2 04:10 142
231 Agnese Paulsone 1233 S55 SB2 04:11 175
232 Gunda Plūmane 1089 Pēdu nav S56 SB3 04:11 175
233 Agita Grizāne 34 VSK Noskrien S57 SL2 04:11 175
234 Māris Vizulis 1152 DNB banka V177 VB2 04:11 141
235 Viktors Malihins 5051 Rēzeknes novads V178 VL2 04:11 141
236 Anete Casno 1136 S58 SB2 04:12 174
237 Lita Dzelme 1095 S59 SB3 04:12 174
238 Jurijs Skorodihins 1283 V179 VB2 04:12 140
239 Natale Carlone 1166 Nokia V180 VB3 04:12 140
240 Arvīds Pelēcis 1023 V181 VBJ 04:12 140
241 Alma Vītola 69 Virsotne/ Marmot S60 SLJ 04:13 173
242 Didzis Sprūds 1153 DNB banka V182 VB2 04:13 140
243 Artūrs Jakovļevs 1052 Tukums V183 VB2 04:13 140
244 Artis Logins 105 V184 VLJ 04:13 140
245 Nelda Neilande 1275 Vichy S61 SBJ 04:14 172
246 Regnārs Valciņš 1155 V185 VB3 04:14 139
247 Raitis Davidčuks 1158 Stāmučnieki V186 VBJ 04:14 139
248 Armands Lunts 10 VSK Noskrien V187 VL3 04:15 139
249 Laura Lapiņa 126 Siguldas izlase S62 SL3 04:16 171
250 Agris Krumbergs 1179 TSK Sprīdītis V188 VB3 04:16 138
251 Kaspars Klētnieks 1247 V189 VB3 04:16 138
252 Zelma Preciniece 1291 S63 SB2 04:17 170
253 Egita Uzule 1177 Saldus Boksa klubs S64 SB3 04:17 170
254 Aija Freiberga 1289 S65 SB2 04:18 170
255 Leonīds Valdonis 1157 Preiļu kraukļi V190 VB4 04:18 137
256 Māris Lūsis 1191 VSK Noskrien V191 VB2 04:19 137
257 Didzis Šapkus 1224 V192 VB2 04:19 137
258 Liene Beihmane-Veitmane 1240 Nūjo ar vēju S66 SB2 04:20 168
259 Lāsma Zebuliņa 1042 S67 SB3 04:20 168
260 Dace Janeka 1248 Nūjo ar vēju S68 SB3 04:20 168
261 Kristaps Poddubnijs 1226 V193 VB2 04:20 136
262 Mārtiņš Vilemsons 133 VSK Noskrien V194 VL2 04:20 136
263 Olga Maloļetņikova 1242 S69 SB2 04:21 168
264 Matthew Ettl 1292 www.linguafranca.lv V195 VB2 04:21 136
265 Raitis Puriņš 80 VSK Noskrien V196 VL4 04:21 136
266 Evita Ozola 22 VSK Noskrien S70 SL2 04:22 167
267 Ainārs Kļaviņš 1072 Overly V197 VB2 04:22 135
268 Kaspars Aksenoks 1029 V198 VB3 04:22 135
269 Simona Ozola-Ozoliņa 1103 S71 SB2 04:23 167
270 Ivo Vaicis 1274 V199 VB2 04:23 135
271 Juris Grodnis 1193 Krokus V200 VB3 04:23 135
272 Aija Dzeņkovska 1011 S72 SB3 04:24 166
273 Normunds Zauls 1022 Limbaži V201 VB3 04:25 134
274 Sandis Radziņš 1061 V202 VBJ 04:25 134
275 Uldis 6115 V203 VB3 04:26 133
276 Mārtiņš Puriņš 96 Siguldas izlase / Isostar V204 VL2 04:26 133
277 Daiga Piebalga 1008 VSK Noskrien S73 SB3 04:27 164
278 Mareks Meņšikovs 1272 SUSLIKI V205 VB2 04:27 133
279 Artūrs Miksons 1200 Horšekučens V206 VB2 04:27 133
280 Edgars Šneps 1303 Miķeļa alus V207 VB3 04:27 133
281 Ance Ziediņa 1234 Mammadaba S74 SB2 04:28 163
282 Anrijs Požarskis 6118 V208 VB3 04:28 132
283 Jānis Samsonovs 1245 V209 VBJ 04:28 132
284 Ilze Smilga 1199 S75 SB3 04:29 163
285 Imants Bambis 1282 V210 VB2 04:29 132
286 Zane Dziļuma 1181 S76 SB2 04:30 162
287 Svetlana Puce 44 S77 SL3 04:30 162
288 Zigmunds Zauls 1300 V211 VB3 04:30 131
289 Zane Vanaga 1037 VSK Noskrien S78 SB2 04:31 162
290 Kristīne Liepiņa 1086 S79 SB2 04:32 161
291 Ilmārs Pūce 6111 IeM VUGD Sigulda V212 VB2 04:32 130
292 Dainis Driņķis 1162 V213 VB3 04:32 130
293 Arnis Pokšāns 1066 Abas Kreisās Kājas V214 VB3 04:32 130
294 Danila Seluto 26 Exigen Services Latvia #optimized4running V215 VL2 04:32 130
295 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks/BBFactory S80 SB2 04:33 160
296 Līva Bogdanova 1142 S81 SB2 04:34 160
297 Antra Lukševica 1078 VSK Noskrien S82 SB2 04:35 159
298 Ilze Boldāne 1063 S83 SB3 04:35 159
299 Laila Ceika 1082 S84 SB4 04:35 159
300 Oskars Andersons 1260 V216 VB3 04:35 129
301 Aigars Kājiņš 1048 AK V217 VB3 04:35 129
302 Raimonds Osikovskis 1216 Zalves velns V218 VB2 04:36 128
303 Agris Meilerts 1297 Latvijas Finieris Mežs V219 VB3 04:36 128
304 Mihail Kislyakov 108 MINDPV V220 VL2 04:36 128
305 Marta Lapiņa 1124 S85 SB2 04:37 158
306 Vivita Ruņģe 1133 Nūjo ar vēju S86 SB3 04:37 158
307 Santa Birģele 1192 S87 SBJ 04:37 158
308 Krišjānis Neijs 30 VSK Noskrien V221 VL2 04:37 128
309 Kristīne Kuka 1005 AD FITNESS Lēdmane S88 SB3 04:38 158
310 Aija Rogāle 111 Krokus S89 SL3 04:38 158
311 Nauris Pļaviņš 1128 V222 VB2 04:39 127
312 Einar Järve 1235 HERMES IK V223 VB3 04:39 127
313 Juris Līpacis 1019 V224 VB3 04:39 127
314 Ilona Balode 1119 Salacgrīvas Buki S90 SB3 04:40 156
315 Gaida Ķerve 1094 Nūjo ar vēju S91 SB4 04:40 156
316 Raivis Kirhners 1281 V225 VB2 04:40 126
317 Magnus Zalsters 50 V226 VL2 04:40 126
318 Lāsma Gaile 1188 S92 SBJ 04:41 156
319 Ģirts Goško 1069 Piedzīvojumu meklētāji V227 VB2 04:41 126
320 Līga Linuža 1125 S93 SBJ 04:42 155
321 Ieva Zilberte 1207 S94 SB2 04:43 155
322 Benita Ločmele 1060 Nūjo ar vēju S95 SB4 04:43 155
323 Lauma Bite 135 VSK Noskrien S96 SL2 04:43 155
324 Uģis Bents 1101 V228 VB2 04:43 125
325 Iveta Kudrjavceva 1044 S97 SB4 04:44 154
326 Zane Karpenko 1080 VSK Noskrien S98 SB2 04:45 154
327 Marina Jarve 1241 HERMES JK S99 SB3 04:46 153
328 Daiga Greiškāne 1077 VSK Noskrien S100 SB3 04:46 153
329 Ruta Dīce 1218 Gausā Jūdze S101 SB4 04:46 153
330 Arnis Lukašenoks 1222 Elkor V229 VB2 04:46 124
331 Līga Pakalna 1049 Krokus / VSK Noskrien S102 SBJ 04:47 153
332 Uldis Dīcis 1217 Gausā Jūdze V230 VB4 04:47 123
333 Ieva Rogāle 1194 Krokus S103 SB2 04:48 152
334 Sabīne Bunere 1013 S104 SBJ 04:48 152
335 Renārs Osipovs 1309 V231 VB2 04:48 123
336 Jānis Straukmanis 1067 VSK Noskrien V232 VB2 04:49 122
337 Elita Ozoliņa 1211 S105 SB3 04:50 151
338 Signis Vāvere 6119 V233 VB2 04:50 122
339 Justīne Savitska 1214 S106 SB2 04:52 150
340 Aija Kļaviņa 1017 VSK Noskrien S107 SB2 04:53 149
341 Jānis Dille 1165 V234 VB2 04:53 121
342 Uldis Benhens 1034 Engures sportam / Lyngson V235 VB3 04:53 121
343 Sergejs Kolosovs 142 V236 VL2 04:53 121
344 Jūlija Kuzņecova 1201 Dr. Klauns S108 SB3 04:54 149
345 Santa Matisāne 1256 S109 SBJ 04:54 149
346 Vija Olte 1085 S110 SB2 04:55 148
347 Andis Rinkevics 1296 Mārdža V237 VB2 04:55 120
348 Māris Avotiņš 136 V238 VL3 04:55 120
349 Līga Laganovska 1046 AD Fitness S111 SB3 04:56 148
350 Inta Zīriuse 5050 VSK Noskrien S112 SL2 04:56 148
351 Ilze Pelēce 1087 VSK Noskrien S113 SB3 04:57 147
352 Aivars Lapa 1185 Autostarts.lv V239 VB3 04:57 119
353 Andris Rozenbergs 77 SK Sigulda V240 VL2 04:57 119
354 Aiga Rozenberga 75 SK Sigulda S114 SL2 04:58 147
355 Miks Vilsons 1196 VSK Noskrien V241 VB3 04:58 119
356 Artūrs Jermolovs 115 VSK Noskrien V242 VL2 04:58 119
357 Ilze Rata 5048 Exigen Services Latvia #optimized4running S115 SL4 04:59 146
358 Kārlis Cinis 1099 V243 VB2 04:59 118
359 Gints Ošiņš 1036 SK "Kenijas brieži" V244 VB3 04:59 118
360 Aivars Žugris 1171 V245 VB4 04:59 118
361 Danute Fībiga-Daukšte 6105 S116 SB2 05:00 146
362 Mārtiņš Puriņš 1012 V246 VB2 05:01 118
363 Jurijs Andrejevs 1231 V247 VB2 05:05 116
364 Vladimirs Tiščenko 1189 VSK Noskrien V248 VB2 05:06 116
365 Agnis Bērziņš 1144 DNB banka V249 VB2 05:07 115
366 Dace Vegnere 1261 S117 SB3 05:08 142
367 Gunārs Slaide 1064 Baldones Lauvas V250 VB3 05:08 115
368 Zanda Taupmana 1106 VSK Noskrien S118 SB3 05:09 142
369 Jānis Marčinkus 65 S/K Ozolnieki V251 VL4 05:10 114
370 Jolanta Romanova 1102 VSK Noskrien S119 SB3 05:14 139
371 Dmitrijs Semendjajevs 1246 Zoorbagan V252 VB3 05:14 113
372 Inguna Skujiņa 1184 Nujo vesels S120 SB4 05:15 139
373 Iveta Radiņa-liepkaula 1276 S121 SB3 05:17 138
374 Artūrs Pielēns-Pelēns 5077 Lattelecom V253 VL2 05:17 112
375 Andris Melnis 32 VSK Noskrien V254 VL2 05:17 112
376 Vizbulīte Celmiņa 113 VSK Noskrien S122 SL3 05:18 138
377 Mārtiņš Galvanovskis 1267 Lucky Me V255 VB2 05:18 111
378 Marts Kalniņš 1204 Vidzemes Būvserviss V256 VB3 05:19 111
379 Evija Šveca 1238 S123 SB3 05:20 137
380 Baiba Dombrovska 1243 Nūjo priekam S124 SB4 05:20 137
381 Marta Ķīvīte 1293 S125 SBJ 05:20 137
382 Valters Gajevskis 120 V257 VLJ 05:20 111
383 Līva Asere 1205 S126 SB2 05:21 136
384 Edgars Dobelis 1284 V258 VB2 05:21 110
385 Ilgvars Šmits 1229 VSK V259 VB2 05:22 110
386 Andris Segliņš 1113 Segliņa Sporta Skola V260 VB2 05:22 110
387 Dzintars Laganovskis 1045 AD Fitness V261 VB3 05:23 110
388 Guntars Ozols 1244 Nūjo priekam V262 VB4 05:23 110
389 Guna Ķirse 1035 S127 SB2 05:25 135
390 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo priekam S128 SB2 05:25 135
391 Inga Vate 1014 Individuāli S129 SB3 05:25 135
392 Aija Orniņa 1007 S130 SB3 05:27 134
393 Agnija Zizlāne 1117 S131 SB2 05:30 133
394 Līga Rukšāne 81 Mana mīļākā komanda S132 SL2 05:31 132
395 Ieva Ozoliņa 1108 S133 SB2 05:32 132
396 Albīna Kalenda 1263 Nūjo vesels S134 SB4 05:34 131
397 Dainis Saukāns 6108 V263 VB3 05:35 106
398 Līva Liepkalne 1198 S135 SBJ 05:36 130
399 Dace Zvīdriņa 137 S136 SL2 05:36 130
400 Sandra Segliņa 1051 S137 SB2 05:37 130
401 Toms Komass 1093 Freelanceri V264 VB2 05:38 105
402 Mārcis Jēgers 24 Psyhopath 13 / VSK Noskrien V265 VL2 05:39 104
403 Kaspars Purmalietis 15 Autolevi - auto nomas tīkls V266 VL2 05:40 104
404 Daiga Holma 1137 S138 SB4 05:41 128
405 Santa Cine 1105 Swedbank S139 SB2 05:42 128
406 Linda Rone 1227 S140 SB2 05:43 128
407 Jaan Vehlmann 1015 JK Hermes V267 VB4 05:45 103
408 Kaspars Boriss 107 Ziperis V268 VL2 05:46 102
409 Viktorija Gucu 106 S141 SL2 05:47 126
410 Marita Šalta 1308 S142 SB3 05:48 126
411 Kristīne Kronberga 6107 gardumi.lv S143 SB3 05:48 126
412 Mārtiņš Malzubris 23 Zubru Trieciens V269 VL2 05:48 102
413 Ainārs Zizlāns 1131 V270 VB3 05:49 101
414 Karīna Lindava 134 Swedbank S144 SL2 05:51 125
415 Ilze Zvīdriņa 125 S145 SL2 05:54 124
416 Jānis Sņepsts 5053 V271 VL2 05:56 99
417 Alla Radžabova-Cinovska 1090 Maratona klubs S146 SB3 06:07 119
418 Ēriks Dovnarovičs 64 VSK Noskrien / Divplākšņi V272 VL2 06:07 96
419 Lāsma Āboliņa 1050 VSK Noskrien S147 SB3 06:08 119
420 Mārīte Kokina 118 VSK Noskrien S148 SL2 06:23 114
421 Mārtiņš Zeipe 6120 V273 VB2 06:28 91
422 Indars Melzobs 1059 VSK Noskrien V274 VB2 06:29 91
423 Nora Zariņa 1203 S149 SB2 06:31 112
424 Aira Loite 1280 S150 SB3 06:58 105