Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 1147 Sport.Event.Print 01:33:32 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 02:26 750 242 992
2 Guntis Grīnvalds 1111 Moller Auto Ventspils/SIS 01:34:54 VB2 2 V2 +01:22 +01:22 02:45 739 215 954
3 Dainis Limanāns 1161 Swedbank 01:37:07 VB2 3 V3 +03:35 +03:35 02:18 722 257 979
4 Jānis Šņoriņš 1146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:41:25 VBJ 1 V4 +07:53 +00:00 01:58 692 300 992
5 Andris Seipulis 1255 Clean R 01:45:51 VB2 4 V5 +12:19 +12:19 02:46 663 213 876
6 Antis Zunda 1305 01:47:03 VB4 1 V6 +13:31 +00:00 02:35 655 228 883
7 Juris Damškalns 1145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:48:03 VB2 5 V7 +14:31 +14:31 02:17 649 258 907
8 Alvis Mats 1262 OSVeikals.lv 01:48:10 VB3 1 V8 +14:38 +00:00 03:18 649 179 828
9 Voldemārs Lejnieks 1062 01:49:02 VB2 6 V9 +15:30 +15:30 02:36 643 227 870
10 Aigars Feteris 1264 SIS Latvija 01:49:54 VB2 7 V10 +16:22 +16:22 02:58 638 199 837
11 Arnis Pašķevičs 1270 01:49:54 VB2 8 V11 +16:22 +16:22 02:19 638 255 893
12 Ondrej Fikrle 1018 BKV Holysov 01:49:56 VB3 2 V12 +16:24 +01:46 02:40 638 221 859
13 Zanda Ulanova 1091 01:50:18 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:45 750 265 1015
14 Aigars Silkalns 1156 colorlib.com 01:52:23 VB2 9 V13 +18:51 +18:51 02:23 624 248 872
15 Ivo Rudinskis 1176 Saldus Boksa klubs 01:53:19 VB2 10 V14 +19:47 +19:47 02:41 619 220 839
16 Ansis Pūce 1178 Saldus Boksa klubs 01:53:56 VB2 11 V15 +20:24 +20:24 02:46 616 213 829
17 Edgars Dzenuška 1213 01:53:58 VB2 12 V16 +20:26 +20:26 02:39 616 223 839
18 Artis Upmalis 1239 Rezidenti 01:54:32 VB2 13 V17 +21:00 +21:00 02:26 612 242 854
19 Imants Kaldre 1002 VSK Noskrien 01:55:49 VB2 14 V18 +22:17 +22:17 02:40 606 221 827
20 Rolands Trencis 1065 VSK Noskrien 01:55:52 VB2 15 V19 +22:20 +22:20 02:47 605 212 817
21 Jakub Spryngl 1215 01:56:45 VB2 16 V20 +23:13 +23:13 02:48 601 211 812
22 Kristaps Ziemelis 1277 GEMOSS 01:56:46 VB2 17 V21 +23:14 +23:14 02:43 601 217 818
23 Juris Redisons 1010 Latvijas valsts meži 01:57:03 VB2 18 V22 +23:31 +23:31 03:26 599 172 771
24 Artis Dūriņš 1175 Saldus Boksa klubs 01:57:10 VB2 19 V23 +23:38 +23:38 02:41 599 220 819
25 Jānis Circens 1174 Viļakas novads 01:57:23 VBJ 2 V24 +23:51 +15:58 03:03 598 193 791
26 Māris Sardiko 1076 01:57:25 VB2 20 V25 +23:53 +23:53 02:45 597 215 812
27 Andris Ludriks 1001 VSK Noskrien 01:58:20 VB3 3 V26 +24:48 +10:10 02:53 593 205 798
28 Dace Banga 1084 bangasprivatprakse.lv 01:58:36 SB2 2 S2 +08:18 +08:18 03:15 698 225 923
29 Aldis Bušs 1116 Tērauds 01:59:00 VB2 21 V27 +25:28 +25:28 03:00 589 197 786
30 Valdis Prauliņš 1232 Čiekurkalna Road Runners 01:59:59 VB3 4 V28 +26:27 +11:49 02:47 585 212 797
31 Sandis Pētersons 1286 Swedbank 02:00:57 VB2 22 V29 +27:25 +27:25 03:11 580 185 765
32 Klinta Lauska 1294 Isostar 02:01:44 SB2 3 S3 +11:26 +11:26 03:10 680 231 911
33 Agris Noviks 1210 Vichy 02:02:37 VBJ 3 V30 +29:05 +21:12 03:36 572 164 736
34 Līva Medne 1268 PaBaso.lv 02:03:39 SB2 4 S4 +13:21 +13:21 03:39 669 200 869
35 Mārtiņš Lukstaraups 1164 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:04:37 VB2 23 V31 +31:05 +31:05 03:35 563 165 728
36 Zigmunds Zauls 1300 02:05:03 VB3 5 V32 +31:31 +16:53 04:30 561 131 692
37 Uldis Raipalis 1208 Gentlemen's Club 02:05:07 VB2 24 V33 +31:35 +31:35 03:27 561 171 732
38 Natale Carlone 1166 Nokia 02:05:37 VB3 6 V34 +32:05 +17:27 04:12 558 140 698
39 Raivis Indrāns 1307 02:05:43 VB2 25 V35 +32:11 +32:11 03:25 558 173 731
40 Toms Bricis 1168 02:05:44 VB2 26 V36 +32:12 +32:12 03:15 558 182 740
41 Andrejs Bondarevs 1251 Līvānu VK / ASICS 02:05:48 VB2 27 V37 +32:16 +32:16 03:46 558 157 715
42 Anrijs Hodžajevs 1083 STARCO 02:06:13 VB2 28 V38 +32:41 +32:41 03:01 556 196 752
43 Viviana Kirilova 1016 SiS Latvija 02:06:35 SB3 1 S5 +16:17 +00:00 02:54 654 252 906
44 Armands Zvejnieks 1068 Moller Auto Ventspils/SIS 02:06:35 VB2 29 V39 +33:03 +33:03 03:15 554 182 736
45 Kristaps Heinsbergs 1027 MMA Jūrmala 02:06:39 VBJ 4 V40 +33:07 +25:14 03:29 554 169 723
46 Andis Puriņš 1295 02:06:48 VB3 7 V41 +33:16 +18:38 02:48 553 211 764
47 Aino Gošs 1028 Maratona klubs 02:06:48 VB3 8 V42 +33:16 +18:38 03:21 553 176 729
48 Roberts Sukonovs 1130 Gentlemens Club 02:07:04 VB2 30 V43 +33:32 +33:32 03:42 552 159 711
49 Aivis Reinholds 1033 02:07:18 VB3 9 V44 +33:46 +19:08 03:18 551 179 730
50 Ģirts Žagars 1306 02:07:31 VB2 31 V45 +33:59 +33:59 03:23 550 174 724
51 Erlens Grunckis 1053 Valmiera 02:07:33 VB3 10 V46 +34:01 +19:23 03:19 550 178 728
52 Ronalds Zarīts 1236 Scope 02:07:34 VB2 32 V47 +34:02 +34:02 03:54 550 151 701
53 Mārtiņš Deičmanis 1163 ūdenszāles 02:08:30 VB2 33 V48 +34:58 +34:58 04:01 546 147 693
54 Juris Rāts jr. 1265 Scope 02:08:32 VB3 11 V49 +35:00 +20:22 03:05 546 191 737
55 Oskars Martuzāns 1107 02:09:04 VB2 34 V50 +35:32 +35:32 03:24 544 174 718
56 Edgars Bērze 1114 02:09:34 VB2 35 V51 +36:02 +36:02 03:31 541 168 709
57 Kristaps Poddubnijs 1226 02:09:52 VB2 36 V52 +36:20 +36:20 04:20 540 136 676
58 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1298 Siguldas izlase 02:09:52 VB2 37 V53 +36:20 +36:20 03:19 540 178 718
59 Andris Vējiņš 1212 Swedbank 02:10:51 VB2 38 V54 +37:19 +37:19 03:31 536 168 704
60 Ģirts Kaļķis 6114 02:11:06 VB3 12 V55 +37:34 +22:56 03:58 535 149 684
61 Gints Krieviņš 1123 02:11:10 VB2 39 V56 +37:38 +37:38 03:32 535 167 702
62 Aivars Žugris 1171 02:11:21 VB4 2 V57 +37:49 +24:18 04:59 534 118 652
63 Raimonds Ronis 1038 02:11:48 VB2 40 V58 +38:16 +38:16 03:36 532 164 696
64 Andris Orniņš 1006 02:11:50 VB2 41 V59 +38:18 +38:18 03:27 532 171 703
65 Guntis Rasims 1121 Rēzeknes novads 02:11:53 VB2 42 V60 +38:21 +38:21 02:38 532 224 756
66 Mārcis Smalkais 1058 Mazsalaca 02:12:16 VB2 43 V61 +38:44 +38:44 02:44 530 216 746
67 Dace Kovaļevska 1206 SK Ozolnieki 02:12:28 SB2 5 S6 +22:10 +22:10 03:43 624 196 820
68 Māris Modriņš 1120 02:13:05 VB2 44 V62 +39:33 +39:33 03:18 527 179 706
69 Guntars Kosts 1266 02:13:32 VB2 45 V63 +40:00 +40:00 03:36 525 164 689
70 Ivars Zviedris 1167 02:13:32 VB2 46 V64 +40:00 +40:00 03:51 525 153 678
71 Aiva Liepiņa 1070 02:13:35 SB2 6 S7 +23:17 +23:17 03:51 619 190 809
72 Ilgvars Šmits 1229 VSK 02:14:50 VB2 47 V65 +41:18 +41:18 05:22 520 110 630
73 Mareks Meņšikovs 1272 SUSLIKI 02:15:17 VB2 48 V66 +41:45 +41:45 04:27 519 133 652
74 Lita Dzelme 1095 02:15:23 SB3 2 S8 +25:05 +08:48 04:12 611 174 785
75 Vairis Krauklis 6104 Privātbūve 02:15:23 VB4 3 V67 +41:51 +28:20 03:49 518 155 673
76 Imants Bambis 1282 02:15:23 VB2 49 V68 +41:51 +41:51 04:29 518 132 650
77 Sigita Upeniece 1225 02:15:30 SB3 3 S9 +25:12 +08:55 03:32 611 207 818
78 Normunds Zauls 1022 Limbaži 02:15:41 VB3 13 V69 +42:09 +27:31 04:25 517 134 651
79 Ilmārs Pūce 6111 IeM VUGD Sigulda 02:15:56 VB2 50 V70 +42:24 +42:24 04:32 516 130 646
80 Gints Peleckis 1180 VC "Baltezers" 02:16:05 VB2 51 V71 +42:33 +42:33 02:34 515 230 745
81 Uldis 6115 02:17:02 VB3 14 V72 +43:30 +28:52 04:26 512 133 645
82 Egita Uzule 1177 Saldus Boksa klubs 02:17:30 SB3 4 S10 +27:12 +10:55 04:17 602 170 772
83 Agris Krumbergs 1179 TSK Sprīdītis 02:18:01 VB3 15 V73 +44:29 +29:51 04:16 508 138 646
84 Rasa Grāvīte 1040 02:18:04 SBJ 1 S11 +27:46 +00:00 03:46 599 194 793
85 Juris Grodnis 1193 Krokus 02:18:10 VB3 16 V74 +44:38 +30:00 04:23 508 135 643
86 Valdis Lepiksons 1258 Auseklis IK 02:18:11 VB3 17 V75 +44:39 +30:01 03:33 508 166 674
87 Guna Kudrjavceva 1143 DNB banka 02:18:33 SB2 7 S12 +28:15 +28:15 03:42 597 197 794
88 Džanita Freija 1311 Moller Auto Ventspils/SIS 02:18:59 SB3 5 S13 +28:41 +12:24 03:40 595 199 794
89 Edijs Leveika 1259 02:19:09 VB2 52 V76 +45:37 +45:37 02:45 504 215 719
90 Aija Bremšmite 1254 Fizkultūras nora 02:19:41 SB2 8 S14 +29:23 +29:23 04:04 592 180 772
91 Žanete Leimane 1288 TRXCēsis 02:19:51 SB3 6 S15 +29:33 +13:16 03:42 592 197 789
92 Olga Maloļetņikova 1242 02:19:56 SB2 9 S16 +29:38 +29:38 04:21 591 168 759
93 Igors Šutovs 6116 Runningdojo 02:20:26 VB2 53 V77 +46:54 +46:54 03:51 500 153 653
94 Eduards Ginters 1122 02:20:29 VB2 54 V78 +46:57 +46:57 03:45 499 157 656
95 Jānis Vērdiņš 1075 Sējas novads/MSĢ 02:20:48 VB2 55 V79 +47:16 +47:16 03:18 498 179 677
96 Līga Irbe 1279 02:21:08 SB2 10 S17 +30:50 +30:50 03:18 586 221 807
97 Līga Vībure 1041 02:21:29 SB2 11 S18 +31:11 +31:11 03:55 585 186 771
98 Edgars Šneps 1303 Miķeļa alus 02:21:36 VB3 18 V80 +48:04 +33:26 04:27 495 133 628
99 Matthew Ettl 1292 www.linguafranca.lv 02:21:36 VB2 56 V81 +48:04 +48:04 04:21 495 136 631
100 Dainis Driņķis 1162 02:21:58 VB3 19 V82 +48:26 +33:48 04:32 494 130 624
101 Ivars Seiksts 1020 02:22:03 VB2 57 V83 +48:31 +48:31 04:09 494 142 636
102 Leonīds Valdonis 1157 Preiļu kraukļi 02:22:06 VB4 4 V84 +48:34 +35:03 04:18 494 137 631
103 Aija Svikle 1190 SK Tērauds 02:22:23 SB2 12 S19 +32:05 +32:05 04:10 581 175 756
104 Jānis Butkēvičus 1299 02:22:26 VB2 58 V85 +48:54 +48:54 04:02 493 146 639
105 Lelde Broka 1092 VSK Noskrien Vāveres 02:22:37 SB2 13 S20 +32:19 +32:19 03:21 580 218 798
106 Andris Rosickis 1271 02:22:37 VB3 20 V86 +49:05 +34:27 03:57 492 149 641
107 Regnārs Valciņš 1155 02:22:42 VB3 21 V87 +49:10 +34:32 04:14 492 139 631
108 Mārtiņš Galvanovskis 1267 Lucky Me 02:23:01 VB2 59 V88 +49:29 +49:29 05:18 491 111 602
109 Elita Zālīte 1285 TRXCēsis 02:23:03 SB3 7 S21 +32:45 +16:28 03:55 578 186 764
110 Jurijs Skorodihins 1283 02:23:38 VB2 60 V89 +50:06 +50:06 04:12 488 140 628
111 Ance Ziediņa 1234 Mammadaba 02:23:42 SB2 14 S22 +33:24 +33:24 04:28 576 163 739
112 Alvis Lepiksons 1257 Auseklis IK 02:23:42 VB3 22 V90 +50:10 +35:32 04:01 488 147 635
113 Māris Vizulis 1152 DNB banka 02:23:43 VB2 61 V91 +50:11 +50:11 04:11 488 141 629
114 Arvīds Pelēcis 1023 02:23:53 VBJ 5 V92 +50:21 +42:28 04:12 488 140 628
115 Lauris Labanovskis 1237 02:24:01 VB2 62 V93 +50:29 +50:29 03:50 487 154 641
116 Dainis Spaliņš 1249 02:24:13 VB4 5 V94 +50:41 +37:10 03:31 486 168 654
117 Didzis Sprūds 1153 DNB banka 02:24:18 VB2 63 V95 +50:46 +50:46 04:13 486 140 626
118 Nelda Neilande 1275 Vichy 02:24:20 SBJ 2 S23 +34:02 +06:16 04:14 573 172 745
119 Ilze Smilga 1199 02:24:22 SB3 8 S24 +34:04 +17:47 04:29 573 163 736
120 Aleksandrs Moskaļiks 1187 02:24:35 VB2 64 V96 +51:03 +51:03 03:25 485 173 658
121 Uģis Inka 1100 VSK Noskrien 02:24:53 VB3 23 V97 +51:21 +36:43 03:03 484 193 677
122 Jurģis Urtāns 1104 VANAGI 02:25:05 VB2 65 V98 +51:33 +51:33 03:43 484 159 643
123 Kristīne Jansone 1221 SSK Bebra 02:25:16 SBJ 3 S25 +34:58 +07:12 03:09 569 232 801
124 Rinalds Zeltiņš 1026 KMKVP 02:25:21 VB3 24 V99 +51:49 +37:11 03:48 483 155 638
125 Dainis Saukāns 6108 02:25:44 VB3 25 V100 +52:12 +37:34 05:35 481 106 587
126 Ilze Boldāne 1063 02:25:56 SB3 9 S26 +35:38 +19:21 04:35 567 159 726
127 Vadims Stepanovs 1228 MARATONA KLUBS/CRAMO 02:26:00 VB2 66 V101 +52:28 +52:28 04:00 480 148 628
128 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien 02:26:18 SB3 10 S27 +36:00 +19:43 04:06 565 178 743
129 Lāsma Zebuliņa 1042 02:26:37 SB3 11 S28 +36:19 +20:02 04:20 564 168 732
130 Kārlis Cinis 1099 02:26:44 VB2 67 V102 +53:12 +53:12 04:59 478 118 596
131 Arnis Lukašenoks 1222 Elkor 02:26:46 VB2 68 V103 +53:14 +53:14 04:46 478 124 602
132 Zelma Preciniece 1291 02:26:50 SB2 15 S29 +36:32 +36:32 04:17 563 170 733
133 Fadejs Precinieks 1290 02:26:51 VB2 69 V104 +53:19 +53:19 02:55 478 202 680
134 Sandis Radziņš 1061 02:26:53 VBJ 6 V105 +53:21 +45:28 04:25 478 134 612
135 Dainis Pīlācis 1230 02:26:55 VB2 70 V106 +53:23 +53:23 03:51 477 153 630
136 Vita Grahovska 1043 02:27:11 SB2 16 S30 +36:53 +36:53 03:25 562 214 776
137 Raivis Kirhners 1281 02:27:28 VB2 71 V107 +53:56 +53:56 04:40 476 126 602
138 Ģirts Goško 1069 Piedzīvojumu meklētāji 02:27:35 VB2 72 V108 +54:03 +54:03 04:41 475 126 601
139 Ieva Rogāle 1194 Krokus 02:27:47 SB2 17 S31 +37:29 +37:29 04:48 560 152 712
140 Konstantīns Vasiļjevs 1269 Dion SportLab 02:28:09 VB2 73 V109 +54:37 +54:37 03:25 474 173 647
141 Marina Jarve 1241 HERMES JK 02:28:25 SB3 12 S32 +38:07 +21:50 04:46 557 153 710
142 Einar Järve 1235 HERMES IK 02:28:25 VB3 26 V110 +54:53 +40:15 04:39 473 127 600
143 Uģis Zanders 1304 Riga Freediving 02:28:35 VB3 27 V111 +55:03 +40:25 03:45 472 157 629
144 Jūlija Kuzņecova 1201 Dr. Klauns 02:28:36 SB3 13 S33 +38:18 +22:01 04:54 557 149 706
145 Gints Ošiņš 1036 SK "Kenijas brieži" 02:28:49 VB3 28 V112 +55:17 +40:39 04:59 471 118 589
146 Nauris Pļaviņš 1128 02:28:59 VB2 74 V113 +55:27 +55:27 04:39 471 127 598
147 Oskars Andersons 1260 02:29:05 VB3 29 V114 +55:33 +40:55 04:35 471 129 600
148 Simona Ozola-Ozoliņa 1103 02:29:06 SB2 18 S34 +38:48 +38:48 04:23 555 167 722
149 Kaspars Aksenoks 1029 02:29:20 VB3 30 V115 +55:48 +41:10 04:22 470 135 605
150 Juris Līpacis 1019 02:29:52 VB3 31 V116 +56:20 +41:42 04:39 468 127 595
151 Antra Lukševica 1078 VSK Noskrien 02:29:54 SB2 19 S35 +39:36 +39:36 04:35 552 159 711
152 Zane Karpenko 1080 VSK Noskrien 02:30:03 SB2 20 S36 +39:45 +39:45 04:45 551 154 705
153 Inta Cīmure 1079 cīmurēni 02:30:31 SB2 21 S37 +40:13 +40:13 03:16 550 223 773
154 Aigars Kājiņš 1048 AK 02:30:41 VB3 32 V117 +57:09 +42:31 04:35 466 129 595
155 Māris Lūsis 1191 VSK Noskrien 02:30:50 VB2 75 V118 +57:18 +57:18 04:19 465 137 602
156 Laura Stūrīte 1301 Brīvsolis 02:30:54 SB2 22 S38 +40:36 +40:36 03:22 548 217 765
157 Aivars Lapa 1185 Autostarts.lv 02:31:05 VB3 33 V119 +57:33 +42:55 04:57 464 119 583
158 Iveta Belousova 1220 02:31:25 SB3 14 S39 +41:07 +24:50 03:59 546 183 729
159 Nauris Auzenbahs 1195 DzSK Lokomotīve 02:31:35 VB3 34 V120 +58:03 +43:25 04:04 463 145 608
160 Renārs Osipovs 1309 02:31:44 VB2 76 V121 +58:12 +58:12 04:48 462 123 585
161 Jānis Kopmanis 1209 02:31:48 VB3 35 V122 +58:16 +43:38 04:06 462 144 606
162 Marta Lapiņa 1124 02:31:58 SB2 23 S40 +41:40 +41:40 04:37 544 158 702
163 Santa Birģele 1192 02:32:00 SBJ 4 S41 +41:42 +13:56 04:37 544 158 702
164 Dace Veipa 1071 VSK Noskrien Vāveres 02:32:08 SB2 24 S42 +41:50 +41:50 04:03 544 180 724
165 Rasa Liepiņa 1273 SUSLIKI 02:32:26 SB3 15 S43 +42:08 +25:51 03:56 543 186 729
166 Agnese Paulsone 1233 02:32:35 SB2 25 S44 +42:17 +42:17 04:11 542 175 717
167 Voldemārs Surgunts 6113 02:32:46 VB4 6 V123 +59:14 +45:43 04:02 459 146 605
168 Anete Casno 1136 02:32:54 SB2 26 S45 +42:36 +42:36 04:12 541 174 715
169 Sanita Ivanova 1118 02:32:56 SB2 27 S46 +42:38 +42:38 04:01 541 182 723
170 Didzis Šapkus 1224 02:33:00 VB2 77 V124 +59:28 +59:28 04:19 458 137 595
171 Evija Melberga 1003 VSK Noskrien 02:33:07 SB2 28 S47 +42:49 +42:49 02:26 540 300 840
172 Arūnas Beržinskas 1183 02:33:08 VB3 36 V125 +59:36 +44:58 03:38 458 162 620
173 Agnese Sperga 1202 02:33:19 SB2 29 S48 +43:01 +43:01 04:04 540 180 720
174 Didzis Gasiņš 1031 Salaspils Zīriņi 02:33:35 VB3 37 V126 +1:00:03 +45:25 03:04 457 192 649
175 Zane Bulāne 1032 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:33:41 SB2 30 S49 +43:23 +43:23 03:55 538 186 724
176 Ieva Zilberte 1207 02:33:41 SB2 31 S50 +43:23 +43:23 04:43 538 155 693
177 Ingars Šakalis 1135 02:33:42 VB2 78 V127 +1:00:10 +1:00:10 03:56 456 150 606
178 Jānis Kolužs 1182 VSK Noskrien 02:34:12 VB2 79 V128 +1:00:40 +1:00:40 02:57 455 200 655
179 Dāvis Odziņš 1169 Ogu Karalis 02:34:28 VBJ 7 V129 +1:00:56 +53:03 03:26 454 172 626
180 Jānis Straukmanis 1067 VSK Noskrien 02:34:49 VB2 80 V130 +1:01:17 +1:01:17 04:49 453 122 575
181 Vija Olte 1085 02:34:53 SB2 32 S51 +44:35 +44:35 04:55 534 148 682
182 Signis Vāvere 6119 02:35:26 VB2 81 V131 +1:01:54 +1:01:54 04:50 451 122 573
183 Arnis Pokšāns 1066 Abas Kreisās Kājas 02:35:39 VB3 38 V132 +1:02:07 +47:29 04:32 451 130 581
184 Līva Bogdanova 1142 02:35:41 SB2 33 S52 +45:23 +45:23 04:34 531 160 691
185 Andis Rinkevics 1296 Mārdža 02:35:56 VB2 82 V133 +1:02:24 +1:02:24 04:55 450 120 570
186 Agris Meilerts 1297 Latvijas Finieris Mežs 02:36:06 VB3 39 V134 +1:02:34 +47:56 04:36 449 128 577
187 Sabīne Bunere 1013 02:36:22 SBJ 5 S53 +46:04 +18:18 04:48 529 152 681
188 Eduards Mozulis 1150 Engures sportam 02:36:44 VBJ 8 V135 +1:03:12 +55:19 03:44 448 158 606
189 Laila Ceika 1082 02:36:45 SB4 1 S54 +46:27 +00:00 04:35 528 159 687
190 Toms Komass 1093 Freelanceri 02:36:47 VB2 83 V136 +1:03:15 +1:03:15 05:38 447 105 552
191 Ēvalds Žogla 1310 Lattelecom 02:36:58 VB3 40 V137 +1:03:26 +48:48 04:10 447 142 589
192 Aija Freiberga 1289 02:37:05 SB2 34 S55 +46:47 +46:47 04:18 527 170 697
193 Aija Kļaviņa 1017 VSK Noskrien 02:37:07 SB2 35 S56 +46:49 +46:49 04:53 527 149 676
194 Oskars Zonne 1287 Acsaabols 02:37:28 VB2 84 V138 +1:03:56 +1:03:56 03:24 445 174 619
195 Ieva Rukšāne 1056 VSK Noskrien 02:37:39 SB2 36 S57 +47:21 +47:21 04:00 525 183 708
196 Zane Dziļuma 1181 02:37:41 SB2 37 S58 +47:23 +47:23 04:30 525 162 687
197 Ainārs Kļaviņš 1072 Overly 02:37:50 VB2 85 V139 +1:04:18 +1:04:18 04:22 444 135 579
198 Sandra Dervinika 6109 SK Magnen 02:37:51 SB2 38 S59 +47:33 +47:33 03:48 524 192 716
199 Natālija Bernāne 6110 SK Magnen 02:37:52 SB2 39 S60 +47:34 +47:34 04:06 524 178 702
200 Zanda Taupmana 1106 VSK Noskrien 02:38:28 SB3 16 S61 +48:10 +31:53 05:09 522 142 664
201 Santa Matisāne 1256 02:38:31 SBJ 6 S62 +48:13 +20:27 04:54 522 149 671
202 Ieva Kalka 6112 02:39:05 SB2 40 S63 +48:47 +48:47 03:17 520 222 742
203 Dmitrijs Semendjajevs 1246 Zoorbagan 02:39:08 VB3 41 V140 +1:05:36 +50:58 05:14 441 113 554
204 Ieva Biedrīte 6106 Grauda Spēks/BBFactory 02:39:16 SB2 41 S64 +48:58 +48:58 04:33 519 160 679
205 Uģis Bents 1101 02:39:27 VB2 86 V141 +1:05:55 +1:05:55 04:43 440 125 565
206 Eduards Brokāns 1172 02:39:47 VB2 87 V142 +1:06:15 +1:06:15 02:54 439 203 642
207 Mikus Voss 1073 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:41:01 VB2 88 V143 +1:07:29 +1:07:29 04:01 436 147 583
208 Jānis Samsonovs 1245 02:42:12 VBJ 9 V144 +1:08:40 +1:00:47 04:28 432 132 564
209 Jurijs Andrejevs 1231 02:43:08 VB2 89 V145 +1:09:36 +1:09:36 05:05 430 116 546
210 Ilona Balode 1119 Salacgrīvas Buki 02:43:25 SB3 17 S65 +53:07 +36:50 04:40 506 156 662
211 Daiga Piebalga 1008 VSK Noskrien 02:43:46 SB3 18 S66 +53:28 +37:11 04:27 505 164 669
212 Māra Eižvērtiņa 1138 Ieķērušies 02:44:05 SB2 42 S67 +53:47 +53:47 03:58 504 184 688
213 Raitis Maurāns 1139 Ieķērušies 02:44:05 VB2 90 V146 +1:10:33 +1:10:33 02:48 428 211 639
214 Uldis Benhens 1034 Engures sportam / Lyngson 02:44:11 VB3 42 V147 +1:10:39 +56:01 04:53 427 121 548
215 Justīne Savitska 1214 02:44:40 SB2 43 S68 +54:22 +54:22 04:52 502 150 652
216 Agnija Zizlāne 1117 02:44:57 SB2 44 S69 +54:39 +54:39 05:30 502 133 635
217 Edgars Timofejevs 1173 02:46:38 VB2 91 V148 +1:13:06 +1:13:06 04:04 421 145 566
218 Ieva Ozoliņa 1108 02:46:44 SB2 45 S70 +56:26 +56:26 05:32 496 132 628
219 Linda Rone 1227 02:46:54 SB2 46 S71 +56:36 +56:36 05:43 496 128 624
220 Danute Fībiga-Daukšte 6105 02:47:27 SB2 47 S72 +57:09 +57:09 05:00 494 146 640
221 Edgars Dobelis 1284 02:47:43 VB2 92 V149 +1:14:11 +1:14:11 05:21 418 110 528
222 Evija Šveca 1238 02:47:46 SB3 19 S73 +57:28 +41:11 05:20 493 137 630
223 Elita Ozoliņa 1211 02:47:47 SB3 20 S74 +57:29 +41:12 04:50 493 151 644
224 Iveta Kudrjavceva 1044 02:48:05 SB4 2 S75 +57:47 +11:20 04:44 492 154 646
225 Indars Melzobs 1059 VSK Noskrien 02:48:35 VB2 93 V150 +1:15:03 +1:15:03 06:29 416 91 507
226 Raimonds Osikovskis 1216 Zalves velns 02:48:35 VB2 94 V151 +1:15:03 +1:15:03 04:36 416 128 544
227 Inga Vate 1014 Individuāli 02:48:55 SB3 21 S76 +58:37 +42:20 05:25 490 135 625
228 Gunda Plūmane 1089 Pēdu nav 02:50:35 SB3 22 S77 +1:00:17 +44:00 04:11 485 175 660
229 Miks Vilsons 1196 VSK Noskrien 02:50:50 VB3 43 V152 +1:17:18 +1:02:40 04:58 411 119 530
230 Zane Vanaga 1037 VSK Noskrien 02:50:59 SB2 48 S78 +1:00:41 +1:00:41 04:31 484 162 646
231 Līga Pakalna 1049 Krokus / VSK Noskrien 02:51:05 SBJ 7 S79 +1:00:47 +33:01 04:47 484 153 637
232 Līva Asere 1205 02:53:25 SB2 49 S80 +1:03:07 +1:03:07 05:21 477 136 613
233 Anrijs Požarskis 6118 02:53:34 VB3 44 V153 +1:20:02 +1:05:24 04:28 404 132 536
234 Mārtiņš Puriņš 1012 02:53:35 VB2 95 V154 +1:20:03 +1:20:03 05:01 404 118 522
235 Artūrs Miksons 1200 Horšekučens 02:54:38 VB2 96 V155 +1:21:06 +1:21:06 04:27 402 133 535
236 Daiga Greiškāne 1077 VSK Noskrien 02:55:00 SB3 23 S81 +1:04:42 +48:25 04:46 473 153 626
237 Alla Radžabova-Cinovska 1090 Maratona klubs 02:55:22 SB3 24 S82 +1:05:04 +48:47 06:07 472 119 591
238 Jānis Laganovskis 1030 VSK Noskrien 02:57:47 VB2 97 V156 +1:24:15 +1:24:15 03:26 395 172 567
239 Kristīne Liepiņa 1086 02:57:59 SB2 50 S83 +1:07:41 +1:07:41 04:32 465 161 626
240 Lāsma Āboliņa 1050 VSK Noskrien 02:59:06 SB3 25 S84 +1:08:48 +52:31 06:08 462 119 581
241 Andris Segliņš 1113 Segliņa Sporta Skola 02:59:09 VB2 98 V157 +1:25:37 +1:25:37 05:22 392 110 502
242 Jānis Dille 1165 02:59:54 VB2 99 V158 +1:26:22 +1:26:22 04:53 390 121 511
243 Dace Vegnere 1261 03:00:27 SB3 26 S85 +1:10:09 +53:52 05:08 458 142 600
244 Ivo Vaicis 1274 03:00:45 VB2 100 V159 +1:27:13 +1:27:13 04:23 388 135 523
245 Artūrs Jakovļevs 1052 Tukums 03:00:54 VB2 101 V160 +1:27:22 +1:27:22 04:13 388 140 528
246 Raitis Davidčuks 1158 Stāmučnieki 03:06:29 VBJ 10 V161 +1:32:57 +1:25:04 04:14 376 139 515
247 Agnese Meikšāne 6117 Mana mīļākā komanda 03:06:43 SB2 51 S86 +1:16:25 +1:16:25 03:50 443 190 633
248 Santa Cine 1105 Swedbank 03:07:14 SB2 52 S87 +1:16:56 +1:16:56 05:42 442 128 570
249 Gunārs Slaide 1064 Baldones Lauvas 03:08:15 VB3 45 V162 +1:34:43 +1:20:05 05:08 373 115 488
250 Guna Ķirse 1035 03:08:35 SB2 53 S88 +1:18:17 +1:18:17 05:25 439 135 574
251 Jolanta Romanova 1102 VSK Noskrien 03:08:45 SB3 27 S89 +1:18:27 +1:02:10 05:14 438 139 577
252 Agnis Bērziņš 1144 DNB banka 03:10:02 VB2 102 V163 +1:36:30 +1:36:30 05:07 369 115 484
253 Sandra Segliņa 1051 03:12:42 SB2 54 S90 +1:22:24 +1:22:24 05:37 429 130 559
254 Marts Kalniņš 1204 Vidzemes Būvserviss 03:13:19 VB3 46 V164 +1:39:47 +1:25:09 05:19 363 111 474
255 Līga Linuža 1125 03:15:04 SBJ 8 S91 +1:24:46 +57:00 04:42 424 155 579
256 Lāsma Gaile 1188 03:15:05 SBJ 9 S92 +1:24:47 +57:01 04:41 424 156 580
257 Mārtiņš Zeipe 6120 03:15:28 VB2 103 V165 +1:41:56 +1:41:56 06:28 359 91 450
258 Ritvars Mūrnieks 1250 03:15:28 VB2 104 V166 +1:41:56 +1:41:56 02:57 359 200 559
259 Vladimirs Tiščenko 1189 VSK Noskrien 03:16:52 VB2 105 V167 +1:43:20 +1:43:20 05:06 356 116 472
260 Aija Dzeņkovska 1011 03:18:57 SB3 28 S93 +1:28:39 +1:12:22 04:24 416 166 582
261 Kaspars Klētnieks 1247 03:18:57 VB3 47 V168 +1:45:25 +1:30:47 04:16 353 138 491
262 Vivita Ruņģe 1133 Nūjo ar vēju 03:19:57 SB3 29 S94 +1:29:39 +1:13:22 04:37 414 158 572
263 Kristīne Kuka 1005 AD FITNESS Lēdmane 03:19:57 SB3 30 S95 +1:29:39 +1:13:22 04:38 414 158 572
264 Ilze Pelēce 1087 VSK Noskrien 03:20:23 SB3 31 S96 +1:30:05 +1:13:48 04:57 413 147 560
265 Māra Lākute 1024 Nūjo ar vēju 03:22:30 SB2 55 S97 +1:32:12 +1:32:12 03:57 409 185 594
266 Liene Beihmane-Veitmane 1240 Nūjo ar vēju 03:22:31 SB2 56 S98 +1:32:13 +1:32:13 04:20 408 168 576
267 Gaida Ķerve 1094 Nūjo ar vēju 03:24:43 SB4 3 S99 +1:34:25 +47:58 04:40 404 156 560
268 Dace Janeka 1248 Nūjo ar vēju 03:24:43 SB3 32 S100 +1:34:25 +1:18:08 04:20 404 168 572
269 Benita Ločmele 1060 Nūjo ar vēju 03:24:46 SB4 4 S101 +1:34:28 +48:01 04:43 404 155 559
270 Māris Vīlips 1009 Vīle 03:26:31 VB3 48 V169 +1:52:59 +1:38:21 02:53 340 205 545
271 Dzintars Laganovskis 1045 AD Fitness 03:27:58 VB3 49 V170 +1:54:26 +1:39:48 05:23 337 110 447
272 Ruta Dīce 1218 Gausā Jūdze 03:28:21 SB4 5 S102 +1:38:03 +51:36 04:46 397 153 550
273 Uldis Dīcis 1217 Gausā Jūdze 03:28:21 VB4 7 V171 +1:54:49 +1:41:18 04:47 337 123 460
274 Marta Ķīvīte 1293 03:28:39 SBJ 10 S103 +1:38:21 +1:10:35 05:20 396 137 533
275 Jaan Vehlmann 1015 JK Hermes 03:39:57 VB4 8 V172 +2:06:25 +1:52:54 05:45 319 103 422
276 Ainārs Zizlāns 1131 03:40:04 VB3 50 V173 +2:06:32 +1:51:54 05:49 319 101 420
277 Daiga Holma 1137 03:45:46 SB4 6 S104 +1:55:28 +1:09:01 05:41 366 128 494
278 Baiba Dombrovska 1243 Nūjo priekam 03:49:12 SB4 7 S105 +1:58:54 +1:12:27 05:20 361 137 498
279 Guntars Ozols 1244 Nūjo priekam 03:49:12 VB4 9 V174 +2:15:40 +2:02:09 05:23 306 110 416
280 Līga Laganovska 1046 AD Fitness 03:50:56 SB3 33 S106 +2:00:38 +1:44:21 04:56 358 148 506
281 Iveta Radiņa-liepkaula 1276 03:54:56 SB3 34 S107 +2:04:38 +1:48:21 05:17 352 138 490
282 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo priekam 03:57:34 SB2 57 S108 +2:07:16 +2:07:16 05:25 348 135 483
283 Albīna Kalenda 1263 Nūjo vesels 03:57:54 SB4 8 S109 +2:07:36 +1:21:09 05:34 348 131 479
284 Inguna Skujiņa 1184 Nujo vesels 04:03:27 SB4 9 S110 +2:13:09 +1:26:42 05:15 340 139 479
285 Aija Orniņa 1007 04:06:30 SB3 35 S111 +2:16:12 +1:59:55 05:27 336 134 470
286 Marita Šalta 1308 04:08:59 SB3 36 S112 +2:18:41 +2:02:24 05:48 332 126 458
287 Aira Loite 1280 04:13:40 SB3 37 S113 +2:23:22 +2:07:05 06:58 326 105 431
288 Kristīne Kronberga 6107 gardumi.lv 04:18:56 SB3 38 S114 +2:28:38 +2:12:21 05:48 319 126 445
289 Nora Zariņa 1203 04:33:34 SB2 58 S115 +2:43:16 +2:43:16 06:31 302 112 414
290 Līva Liepkalne 1198 05:22:22 SBJ 11 S116 +3:32:04 +3:04:18 05:36 257 130 387
291 Natālija Treulande 1088 DNF
292 Ulvis Rudzišs 1004 DNF