Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Jānis Gailis 9371 Maratons Asics 00:54:11 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Kristaps Broks 2065 VSK Noskrien Rieksti 00:55:11 VZ3 2 V2 +01:00 +01:00 393
3 Matīss Slikšjānis 2484 SiS Latvija 00:55:30 VZ2 1 V3 +01:19 +00:00 391
4 Aigars Feteris 2486 SiS Latvija 00:55:57 VZ3 3 V4 +01:46 +01:46 387
5 Gatis Štulbergs 2400 MARATONA KLUBS/VSK Noskrien Rieksti 00:56:54 VZ2 2 V5 +02:43 +01:24 381
6 Edgars Cimermanis 2593 Riga Ironman Team 00:57:46 VZ3 4 V6 +03:35 +03:35 375
7 Kalvis Alseika 2377 PaBaso.lv 00:58:48 VZ2 3 V7 +04:37 +03:18 369
8 Markuss Gedmins 2561 PaBaso.lv 00:59:51 VZ2 4 V8 +05:40 +04:21 362
9 Aija Skrastiņa 2465 Gjensidige 01:00:10 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
10 Niks Zauls 2423 Limbaži 01:00:41 VZ2 5 V9 +06:30 +05:11 357
11 Ivo Līdaks 9304 Talsu Pakalnu Sporta klubs 01:02:06 VZ2 6 V10 +07:55 +06:36 349
12 Daniels Kārkliņš 2240 Siguldas izlase 01:02:25 VZ2 7 V11 +08:14 +06:55 347
13 Gatis Matuko 2375 01:02:51 VZ3 5 V12 +08:40 +08:40 345
14 Arvis Robalds 9305 Talsu Pakalnu Sporta klubs 01:02:55 VZ3 6 V13 +08:44 +08:44 344
15 Imants Kaldre 2003 VSK Noskrien 01:03:07 VZ3 7 V14 +08:56 +08:56 343
16 Edgars Porciks 2336 VSK Noskrien 01:03:28 VZ3 8 V15 +09:17 +09:17 341
17 Mārtiņš Gailis 2355 Kocēnu sporta klubs 01:03:41 VZ3 9 V16 +09:30 +09:30 340
18 Kristaps Straumēns 2566 CrossFit Rīdzene 01:03:52 VZ3 10 V17 +09:41 +09:41 339
19 Aleksandrs Serovs 9273 01:04:07 VZ3 11 V18 +09:56 +09:56 338
20 Jānis Malcāns 2468 01:04:14 VZ3 12 V19 +10:03 +10:03 337
21 Māris Bisenieks 2075 OK "Purva Bridējs" 01:04:28 VZ3 13 V20 +10:17 +10:17 336
22 Edijs Kizenbahs 2264 Dusis mežā 01:04:56 VZ3 14 V21 +10:45 +10:45 334
23 Voldemārs Lejnieks 2056 01:05:25 VZ3 15 V22 +11:14 +11:14 331
24 Ināra Lūse 2556 Moller Auto Ventspils 01:05:37 SZ3 2 S2 +05:27 +05:27 367
25 Ivars Kassalis 2393 Riga Ironman Team 01:05:42 VZ3 16 V23 +11:31 +11:31 330
26 Valters Mejers 2426 Limbaži 01:06:28 VZ2 8 V24 +12:17 +10:58 326
27 Igors Seņko 2709 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:06:34 VZ3 17 V25 +12:23 +12:23 326
28 Kārlis Gabrilovičs 2663 Ba-Dum-Cssssss! 01:06:37 VZ3 18 V26 +12:26 +12:26 325
29 Zane Ermansone 2698 Ermansoni 01:06:38 SZ3 3 S3 +06:28 +06:28 361
30 Mārtiņš Kristovskis 2614 MTB Talsi 01:06:46 VZ3 19 V27 +12:35 +12:35 325
31 Jānis Neimanis 2236 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:06:57 VZ3 20 V28 +12:46 +12:46 324
32 Kitija Zaula 2424 Limbaži 01:07:07 SZ1 1 S4 +06:57 +00:00 359
33 Deniss Gorba 2605 LSC 01:07:07 VZ3 21 V29 +12:56 +12:56 323
34 Kārlis Lapiņš 2495 01:07:19 VZ3 22 V30 +13:08 +13:08 322
35 Normunds Ermansons 2697 Ermansoni 01:07:22 VZ3 23 V31 +13:11 +13:11 322
36 Raivis Indrāns 2695 01:07:25 VZ3 24 V32 +13:14 +13:14 321
37 Kaspars Sausais 2164 Swedbank 01:07:31 VZ3 25 V33 +13:20 +13:20 321
38 Reinis Šteinbergs 2662 01:07:45 VZ2 9 V34 +13:34 +12:15 320
39 Māris Ostelis 2300 VSK Noskrien 01:08:09 VZ3 26 V35 +13:58 +13:58 318
40 Mārtiņš Liberts 2293 01:08:11 VZ3 27 V36 +14:00 +14:00 318
41 Andris Bergmanis 2157 SK Sigulda 01:08:13 VZ3 28 V37 +14:02 +14:02 318
42 Eduards Ševics-Mikeļševics 9317 01:08:21 VZ2 10 V38 +14:10 +12:51 317
43 Hanno Parksepp 2501 01:08:29 VZ3 29 V39 +14:18 +14:18 316
44 Artūrs Bidiņš 2680 CrossFit Rīdzene 01:08:48 VZ3 30 V40 +14:37 +14:37 315
45 Endijs Blūms 2476 01:08:51 VZ2 11 V41 +14:40 +13:21 315
46 Jānis Kozlovskis 2434 01:08:54 VZ3 31 V42 +14:43 +14:43 315
47 Markus Urtāns 2097 VANAGI 01:09:12 VZ1 1 V43 +15:01 +00:00 313
48 Māris Pilmanis 2004 www.simosis.lv 01:09:27 VZ3 32 V44 +15:16 +15:16 312
49 Dmitrijs Vladimirovs 2357 01:09:34 VZ3 33 V45 +15:23 +15:23 312
50 Lauris Bērziņš 2555 ZTF Lāsma 01:09:35 VZ3 34 V46 +15:24 +15:24 311
51 Viesturs Veits 2499 01:09:42 VZ2 12 V47 +15:31 +14:12 311
52 Oļegs Solovjovs 2239 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:09:47 VZ3 35 V48 +15:36 +15:36 311
53 Sigita Lapiņa 2247 Siguldas izlase 01:09:51 SZ2 1 S5 +09:41 +00:00 345
54 Daumants Putnis 2548 SSK Bebra 01:10:28 VZ3 36 V49 +16:17 +16:17 308
55 Valdis Devjatņikovs 2328 Kuldīgas Fizioterapeiti 01:10:30 VZ3 37 V50 +16:19 +16:19 307
56 Aksels Bresme 2238 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:10:31 VZ2 13 V51 +16:20 +15:01 307
57 Viesturs Zimackis 2066 01:10:39 VZ3 38 V52 +16:28 +16:28 307
58 Ilvars Bergmanis 2024 01:10:41 VZ3 39 V53 +16:30 +16:30 307
59 Ansis Šulmanis 2390 CrossFit Rīdzene 01:10:48 VZ3 40 V54 +16:37 +16:37 306
60 Nauris Šīmans 9291 SIK Katrīna 01:10:50 VZ3 41 V55 +16:39 +16:39 306
61 Johannes Arvela 2655 01:11:01 VZ3 42 V56 +16:50 +16:50 305
62 Jānis Gailītis 2594 01:11:10 VZ3 43 V57 +16:59 +16:59 305
63 Diāna Jakubjaņeca 2514 01:11:12 SZ2 2 S6 +11:02 +01:21 338
64 Baiba Vekša 2528 01:11:18 SZ2 3 S7 +11:08 +01:27 338
65 Mārcis Sproģis 2540 FIT NATION LATVIA 01:11:39 VZ2 14 V58 +17:28 +16:09 302
66 Dana Mačtama 2104 Moller Auto Ventspils 01:11:41 SZ3 4 S8 +11:31 +11:31 336
67 Austris Armans 2205 Iepūt Žanī 01:12:01 VZ3 44 V59 +17:50 +17:50 301
68 Mārtiņš Grundmanis 2008 Bez Desmit Desmit 01:12:03 VZ3 45 V60 +17:52 +17:52 301
69 Ritvars Klapars 2069 01:12:10 VZ3 46 V61 +17:59 +17:59 300
70 Nauris Bertmanis 9325 Eco Baltia 01:12:11 VZ3 47 V62 +18:00 +18:00 300
71 Mārtiņš Galvanovskis 2625 Lucky Me 01:12:20 VZ3 48 V63 +18:09 +18:09 300
72 Atis Gūtmanis 9284 01:12:31 VZ3 49 V64 +18:20 +18:20 299
73 Ginta Šalma 2602 01:12:41 SZ3 5 S9 +12:31 +12:31 331
74 Mārtiņš Spalva 2242 Swedbank 01:12:43 VZ3 50 V65 +18:32 +18:32 298
75 Jānis Liepiņš 2513 01:12:58 VZ3 51 V66 +18:47 +18:47 297
76 Deniss Aksjonovs 2509 Crossfit Ridzene 01:12:59 VZ3 52 V67 +18:48 +18:48 297
77 Kaspars Briedis 2352 Saldus Boksa klubs 01:13:01 VZ3 53 V68 +18:50 +18:50 297
78 Juris Rāts 2504 Scope 01:13:06 VZ3 54 V69 +18:55 +18:55 296
79 Olli Kantanen 2654 01:13:08 VZ3 55 V70 +18:57 +18:57 296
80 Olafs Rozenvalds 2317 Saldus Boksa klubs 01:13:12 VZ2 15 V71 +19:01 +17:42 296
81 Dace Almane 2025 01:13:13 SZ3 6 S10 +13:03 +13:03 329
82 Kristaps Belinskis 2516 Njauvas 01:13:13 VZ3 56 V72 +19:02 +19:02 296
83 Andis Puriņš 2031 01:13:13 VZ3 57 V73 +19:02 +19:02 296
84 Arturs Šimkjavičs 2351 Saldus Boksa klubs 01:13:15 VZ3 58 V74 +19:04 +19:04 296
85 Ervīns Veics 2163 01:13:37 VZ3 59 V75 +19:26 +19:26 294
86 Jegors Kirilovskis 2564 Zoorbarun 01:14:08 VZ2 16 V76 +19:57 +18:38 292
87 Vladimirs Onufrijčuks 2407 01:14:09 VZ3 60 V77 +19:58 +19:58 292
88 Haralds Prombergs 2349 01:14:09 VZ3 61 V78 +19:58 +19:58 292
89 Dāvis Blankenbergs 2334 Kapa OK 01:14:34 VZ2 17 V79 +20:23 +19:04 291
90 Kaspars Olte 2170 01:14:35 VZ3 62 V80 +20:24 +20:24 291
91 Rihards Deičmanis 2410 Swedbank 01:14:49 VZ2 18 V81 +20:38 +19:19 290
92 Demko Aleksejs 2636 LSC 01:14:56 VZ3 63 V82 +20:45 +20:45 289
93 Jānis Purniņš 2631 Loppet Team 01:14:57 VZ3 64 V83 +20:46 +20:46 289
94 Didzis Rupainis 2255 01:15:05 VZ3 65 V84 +20:54 +20:54 289
95 Māris Rudens 2469 Riga Ironman Team 01:15:07 VZ3 66 V85 +20:56 +20:56 289
96 Edgars Bērze 9281 01:15:16 VZ3 67 V86 +21:05 +21:05 288
97 Guntis Strautiņš 2557 Liepājas Vieglatlētikas klubs 01:15:22 VZ3 68 V87 +21:11 +21:11 288
98 Sandis Sproģis 2372 Lattelecom 01:15:31 VZ3 69 V88 +21:20 +21:20 287
99 Edgars Kuģenieks 2078 VSK Noskrien Rieksti 01:15:46 VZ3 70 V89 +21:35 +21:35 286
100 Roberts Nazarovs 2405 01:16:09 VZ2 19 V90 +21:58 +20:39 285
101 Artūrs Kančs 2466 SSK Bebra 01:16:11 VZ3 71 V91 +22:00 +22:00 284
102 Beata Grickeviča 2685 Riga Freediving 01:16:17 SZ3 7 S11 +16:07 +16:07 315
103 Viesturs Tomels 2475 01:16:22 VZ3 72 V92 +22:11 +22:11 284
104 Dainis Kreicbergs 2318 01:16:25 VZ3 73 V93 +22:14 +22:14 284
105 Sindijs Logins 2520 01:16:28 VZ3 74 V94 +22:17 +22:17 283
106 Liene Gulbe 2127 Bībers un draugi 01:16:47 SZ3 8 S12 +16:37 +16:37 313
107 Raimonds Jaudzems 2198 01:16:47 VZ3 75 V95 +22:36 +22:36 282
108 Rolands Rozitis 2160 Mailigen 01:16:48 VZ3 76 V96 +22:37 +22:37 282
109 Mārtiņš Bodnieks 2327 01:17:06 VZ3 77 V97 +22:55 +22:55 281
110 Juris Iļčenko 2373 OK Saldus 01:17:09 VZ3 78 V98 +22:58 +22:58 281
111 Inārs Utkins 2533 Gentlemen`s Club 01:17:10 VZ3 79 V99 +22:59 +22:59 281
112 Miks Lukstiņš 2701 01:17:19 VZ3 80 V100 +23:08 +23:08 280
113 Ilmārs Lācis 2199 01:17:21 VZ3 81 V101 +23:10 +23:10 280
114 Gustavs Lukstiņš 2583 SS Arkādija 01:17:23 VZ1 2 V102 +23:12 +08:11 280
115 Dāvis Pankoks 2165 FK Kurši 01:17:24 VZ1 3 V103 +23:13 +08:12 280
116 Anvars Betkers 2282 01:17:34 VZ3 82 V104 +23:23 +23:23 279
117 Kristians Riekstiņš 2213 Engures vidusskola / Engures sportam 01:17:36 VZ1 4 V105 +23:25 +08:24 279
118 Gita Vilensone 2532 Gentlemen`s Club 01:17:41 SZ3 9 S13 +17:31 +17:31 310
119 Kristers Ginters 2361 01:17:42 VZ3 83 V106 +23:31 +23:31 279
120 Uldis Doniņš 2661 MARATONA KLUBS/ CRAMO 01:17:42 VZ3 84 V107 +23:31 +23:31 279
121 Edgars Miķelsons 2644 Lynxdojo 01:17:57 VZ1 5 V108 +23:46 +08:45 278
122 Mārcis Megnis 2281 01:17:57 VZ3 85 V109 +23:46 +23:46 278
123 Māris Strautnieks 2477 01:18:00 VZ3 86 V110 +23:49 +23:49 278
124 Aleksandrs Moskaļiks 2339 01:18:00 VZ3 87 V111 +23:49 +23:49 278
125 Rihards Spilva 2551 01:18:06 VZ3 88 V112 +23:55 +23:55 278
126 Māris Vizulis 2621 DNB banka 01:18:13 VZ3 89 V113 +24:02 +24:02 277
127 Romāns Giruckis 2485 01:18:13 VZ3 90 V114 +24:02 +24:02 277
128 Alīna Rence 2083 PaBaso.lv / VSK Noskrien 01:18:14 SZ3 10 S14 +18:04 +18:04 308
129 Edgars Pukinsks 2020 01:18:16 VZ3 91 V115 +24:05 +24:05 277
130 Gundars Madelis 2444 Aqualar PH9+ 01:18:25 VZ3 92 V116 +24:14 +24:14 276
131 Jorens Kvēle-Kvāls 2635 Saldus Boksa klubs 01:18:33 VZ2 20 V117 +24:22 +23:03 276
132 Mikus Ratelis 2522 Elkor 01:18:40 VZ3 93 V118 +24:29 +24:29 276
133 Eduards Pāķis 9379 Saulkrast SRT 01:18:42 VZ3 94 V119 +24:31 +24:31 275
134 Iļja Buļičevs 2666 01:18:42 VZ3 95 V120 +24:31 +24:31 275
135 Kaspars Zavitskis 9380 Saldus Boksa Klubs 01:18:43 VZ2 21 V121 +24:32 +23:13 275
136 Kristaps Salens 2545 Salomon Latvia 01:18:43 VZ3 96 V122 +24:32 +24:32 275
137 Janis Elcers 2311 01:18:52 VZ3 97 V123 +24:41 +24:41 275
138 Silvestrs Kluburs 2286 01:18:53 VZ3 98 V124 +24:42 +24:42 275
139 Ziedonis Tabūns 2711 01:18:55 VZ3 99 V125 +24:44 +24:44 275
140 Regnārs Valciņš 2619 01:18:59 VZ3 100 V126 +24:48 +24:48 274
141 Juris Šimanskis 9381 Iepūt Žanī 01:19:02 VZ3 101 V127 +24:51 +24:51 274
142 Raivis Ragainis 2314 Krokus 01:19:08 VZ3 102 V128 +24:57 +24:57 274
143 Jānis Sondors 2536 01:19:14 VZ3 103 V129 +25:03 +25:03 274
144 Elīna Brigmane 2414 BALDONE 01:19:19 SZ3 11 S15 +19:09 +19:09 303
145 Renārs Reiniks 2272 01:19:20 VZ3 104 V130 +25:09 +25:09 273
146 Guntis Kanaviņš 2467 SSK Bebra 01:19:21 VZ3 105 V131 +25:10 +25:10 273
147 Kaspars Kursišs 2204 Podnieki 01:19:26 VZ3 106 V132 +25:15 +25:15 273
148 Rihards Akimovs 2103 COK Silva 01:19:29 VZ3 107 V133 +25:18 +25:18 273
149 Gints Krastiņš 2052 Exigen Services Latvia #optimized4running 01:19:29 VZ3 108 V134 +25:18 +25:18 273
150 Reinis Lulle 2525 01:19:35 VZ2 22 V135 +25:24 +24:05 272
151 Guntis Pucens 2073 01:19:43 VZ3 109 V136 +25:32 +25:32 272
152 Arvils Melngailis 2144 01:19:48 VZ2 23 V137 +25:37 +24:18 272
153 Gints Andžāns 2249 01:19:50 VZ3 110 V138 +25:39 +25:39 271
154 Jake Lindholm 2510 01:19:52 VZ3 111 V139 +25:41 +25:41 271
155 Dāvis Ziemelis 2220 Engures vidusskola/Engures sportam 01:19:53 VZ1 6 V140 +25:42 +10:41 271
156 Dace Kovaļevska 2329 SK Ozolnieki 01:19:56 SZ3 12 S16 +19:46 +19:46 301
157 Andrejs Meiers 9301 01:19:57 VZ1 7 V141 +25:46 +10:45 271
158 Ilvija Pukste 2146 01:20:22 SZ3 13 S17 +20:12 +20:12 299
159 Ingus Bāliņš 2610 01:20:38 VZ3 112 V142 +26:27 +26:27 269
160 Gundars Alksnis 2186 01:20:41 VZ3 113 V143 +26:30 +26:30 269
161 Guntis Zālītis 2021 LVS 01:20:54 VZ3 114 V144 +26:43 +26:43 268
162 Jānis Rūte 2263 Carnikava 01:21:00 VZ3 115 V145 +26:49 +26:49 268
163 Uģis Seņkāns 2422 FIT NATION LATVIA 01:21:08 VZ2 24 V146 +26:57 +25:38 267
164 Guntis Skunstiņš 2347 VSK Noskrien 01:21:10 VZ3 116 V147 +26:59 +26:59 267
165 Edgars Saulītis 9329 Sūneklis 01:21:12 VZ3 117 V148 +27:01 +27:01 267
166 Toms Kalniņš 2503 01:21:13 VZ3 118 V149 +27:02 +27:02 267
167 Emīls Pureniņš 2406 VIENMĒR 01:21:15 VZ2 25 V150 +27:04 +25:45 267
168 Ilze Okmane 2462 01:21:16 SZ2 4 S18 +21:06 +11:25 296
169 Alise Putraima 2683 01:21:17 SZ2 5 S19 +21:07 +11:26 296
170 Roberts Nils Dzirlanks 2526 Engures vidusskola / Engures sportam 01:21:22 VZ1 8 V151 +27:11 +12:10 266
171 Krista Lesiņa 2569 01:21:23 SZ3 14 S20 +21:13 +21:13 296
172 Uldis Pūpolbergs 2284 01:21:29 VZ3 119 V152 +27:18 +27:18 266
173 Jānis Sveikats 2700 01:21:31 VZ3 120 V153 +27:20 +27:20 266
174 Kristaps Muzikants 2704 Exigen Services Latvia 01:21:32 VZ3 121 V154 +27:21 +27:21 266
175 Ingus Šenhofs 2517 01:21:35 VZ3 122 V155 +27:24 +27:24 266
176 Kaspars Kadiķis 2316 01:21:37 VZ3 123 V156 +27:26 +27:26 266
177 Monta Ločmele 9280 VSK Noskrien 01:21:38 SZ3 15 S21 +21:28 +21:28 295
178 Emīls Kondratovičs 2342 Virsotne/Marmot 01:21:53 VZ3 124 V157 +27:42 +27:42 265
179 Valdis Ālmanis 2149 01:21:58 VZ3 125 V158 +27:47 +27:47 264
180 Lita Dzelme 2080 01:22:04 SZ3 16 S22 +21:54 +21:54 293
181 Edgars Mucenieks 2279 01:22:04 VZ3 126 V159 +27:53 +27:53 264
182 Agris Kamenders 2553 Ofšors 01:22:09 VZ3 127 V160 +27:58 +27:58 264
183 Sanita Tripāne 2126 01:22:10 SZ3 17 S23 +22:00 +22:00 293
184 Jānis Vilmanis 2657 01:22:11 VZ3 128 V161 +28:00 +28:00 264
185 Līga Liepa 2096 SK Ozolnieki 01:22:12 SZ3 18 S24 +22:02 +22:02 293
186 Lāsma Zebuliņa 2036 01:22:24 SZ3 19 S25 +22:14 +22:14 292
187 Matīss Šulmanis 2432 CrossFit Rīdzene 01:22:28 VZ2 26 V162 +28:17 +26:58 263
188 Henrijs Gabrilovičs 2664 Henrija Superklubs 01:22:29 VZ1 9 V163 +28:18 +13:17 263
189 Ilze Zavicka 2650 01:22:30 SZ3 20 S26 +22:20 +22:20 292
190 Roberts Neilands 2012 BOLE mēbeles 01:22:36 VZ3 129 V164 +28:25 +28:25 262
191 Jānis Ģirnis 2591 01:22:36 VZ3 130 V165 +28:25 +28:25 262
192 Jānis Elmeris 2136 01:22:39 VZ3 131 V166 +28:28 +28:28 262
193 Arnis Mūrnieks 2581 01:22:49 VZ3 132 V167 +28:38 +28:38 262
194 Laura Vancāne 2534 SK Tērauds 01:23:07 SZ3 21 S27 +22:57 +22:57 290
195 Māris Cīrulis 9302 01:23:13 VZ3 133 V168 +29:02 +29:02 260
196 Aleksis Orlovs 2674 01:23:16 VZ3 134 V169 +29:05 +29:05 260
197 Miks Mežvēvers 2258 01:23:23 VZ2 27 V170 +29:12 +27:53 260
198 Edgars Cers 9308 RO111 01:23:37 VZ3 135 V171 +29:26 +29:26 259
199 Baiba Orga 2294 01:23:44 SZ3 22 S28 +23:34 +23:34 287
200 Mārtiņš Sebris 2699 01:23:44 VZ3 136 V172 +29:33 +29:33 259
201 Ieva Purniņa 2630 Loppet Team 01:23:47 SZ2 6 S29 +23:37 +13:56 287
202 Krišjānis Albergs 2632 Loppet Team 01:23:47 VZ3 137 V173 +29:36 +29:36 259
203 Monika Lemese 2606 LSC 01:23:50 SZ3 23 S30 +23:40 +23:40 287
204 Artūrs Veispāls 2608 SK Tērauds 01:23:53 VZ3 138 V174 +29:42 +29:42 258
205 Kārlis Ivans 2374 SK ASI 01:23:54 VZ3 139 V175 +29:43 +29:43 258
206 Klaids Purniņš 9382 01:23:56 VZ3 140 V176 +29:45 +29:45 258
207 Marta Lapekina 2529 01:23:59 SZ2 7 S31 +23:49 +14:08 287
208 Ieva Rogāle 2381 Krokus 01:24:01 SZ3 24 S32 +23:51 +23:51 286
209 Jānis Kopmanis 2366 01:24:01 VZ3 141 V177 +29:50 +29:50 258
210 Rigonda Germova 2057 01:24:10 SZ3 25 S33 +24:00 +24:00 286
211 Zane Pakalniece 2072 Engures sportam 01:24:13 SZ3 26 S34 +24:03 +24:03 286
212 Ingmārs Pūķis 9279 Pūķi 01:24:16 VZ3 142 V178 +30:05 +30:05 257
213 Dāvis Pērkons 2626 Swedbank 01:24:21 VZ3 143 V179 +30:10 +30:10 257
214 Zanda Siliniece 2565 01:24:27 SZ3 27 S35 +24:17 +24:17 285
215 Uģis Karasevs 2639 Kocēnu novads 01:24:29 VZ3 144 V180 +30:18 +30:18 257
216 Raivis Cakuls 2703 Cakuli 01:24:30 VZ3 145 V181 +30:19 +30:19 256
217 Ainārs Aizpurietis 2037 ABLV Bank 01:24:30 VZ3 146 V182 +30:19 +30:19 256
218 Mārtiņš Tarando 9272 01:24:48 VZ3 147 V183 +30:37 +30:37 256
219 Laura Veličko 2651 01:24:49 SZ3 28 S36 +24:39 +24:39 284
220 Kārlis Jakubovskis 2344 01:24:50 VZ2 28 V184 +30:39 +29:20 255
221 Marta Grūbe 2496 01:24:50 SZ3 29 S37 +24:40 +24:40 284
222 Gatis Pūcītis 2088 01:25:05 VZ3 148 V185 +30:54 +30:54 255
223 Arilds Šulmanis 2498 CrossFit Rīdzene 01:25:09 VZ3 149 V186 +30:58 +30:58 255
224 Evija Miezīte 2539 01:25:21 SZ3 30 S38 +25:11 +25:11 282
225 Liene Ruttule 2507 01:25:26 SZ3 31 S39 +25:16 +25:16 282
226 Arnis Bērziņš 2508 01:25:27 VZ3 150 V187 +31:16 +31:16 254
227 Jānis Zariņš 2669 01:25:30 VZ3 151 V188 +31:19 +31:19 253
228 Renārs Gailis 2707 01:25:32 VZ3 152 V189 +31:21 +31:21 253
229 Edgars Dobelis 9388 01:25:33 VZ3 153 V190 +31:22 +31:22 253
230 Rihards Jāgers 9276 01:25:37 VZ3 154 V191 +31:26 +31:26 253
231 Egnārs Gudriķis 2028 Asics 01:25:41 VZ3 155 V192 +31:30 +31:30 253
232 Linda Rone 2448 01:25:45 SZ3 32 S40 +25:35 +25:35 281
233 Reid Pierce 2135 01:25:51 VZ3 156 V193 +31:40 +31:40 252
234 Anna Freimane 2637 Auseklis 01:26:09 SZ2 8 S41 +25:59 +16:18 279
235 Normunds Kronbergs 2483 01:26:09 VZ3 157 V194 +31:58 +31:58 252
236 Marcis Drulle 2261 01:26:11 VZ3 158 V195 +32:00 +32:00 251
237 Jānis Kļimenkovs 2324 Swedbank 01:26:16 VZ3 159 V196 +32:05 +32:05 251
238 Ieva Heinrihsone 2143 01:26:27 SZ3 33 S42 +26:17 +26:17 278
239 Uldis Glāzers 2251 DNB Banka 01:26:33 VZ3 160 V197 +32:22 +32:22 250
240 Dzintra Kārkliņa 2297 01:26:34 SZ3 34 S43 +26:24 +26:24 278
241 Raimonds Briņķis 2408 01:26:36 VZ3 161 V198 +32:25 +32:25 250
242 Liene Mudrova 2430 PROGATE 01:26:37 SZ3 35 S44 +26:27 +26:27 278
243 Jānis Brokāns 2411 Swedbank 01:26:41 VZ3 162 V199 +32:30 +32:30 250
244 Ivars Jansons 2505 01:26:44 VZ3 163 V200 +32:33 +32:33 250
245 Dāvids Suharevskis 2309 01:26:44 VZ3 164 V201 +32:33 +32:33 250
246 Kārlis Vīdners 2521 01:26:45 VZ3 165 V202 +32:34 +32:34 250
247 Ivars Auziņš 2502 Scope 01:26:47 VZ3 166 V203 +32:36 +32:36 250
248 Raitis Urbēns 2367 Powerwash.lv 01:26:49 VZ3 167 V204 +32:38 +32:38 250
249 Sandis Avans 2092 01:26:52 VZ3 168 V205 +32:41 +32:41 250
250 Jurģis Ugors 9298 01:26:53 VZ3 169 V206 +32:42 +32:42 249
251 Mareks Strihors 2181 Sm?rdes Buks 01:26:59 VZ3 170 V207 +32:48 +32:48 249
252 Agnese Kalēja 2201 01:27:02 SZ2 9 S45 +26:52 +17:11 277
253 Ilze Vāvere 2688 01:27:05 SZ3 36 S46 +26:55 +26:55 276
254 Lelde Blaua-kriškovska 2488 01:27:05 SZ3 37 S47 +26:55 +26:55 276
255 Edgars Blūms 2417 01:27:18 VZ3 171 V208 +33:07 +33:07 248
256 Zane Lulle-Ertmane 2371 Swedbank 01:27:19 SZ3 38 S48 +27:09 +27:09 276
257 Tomass Prikulis 2331 01:27:20 VZ1 10 V209 +33:09 +18:08 248
258 Linda Līce 2155 SK Sigulda 01:27:20 SZ3 39 S49 +27:10 +27:10 276
259 Zane Timma 2182 01:27:26 SZ3 40 S50 +27:16 +27:16 275
260 Jurģis Stukuls 2183 01:27:26 VZ3 172 V210 +33:15 +33:15 248
261 Aija Turka 2442 01:27:31 SZ3 41 S51 +27:21 +27:21 275
262 Sindija Skangale 2607 Swedbank 01:27:35 SZ3 42 S52 +27:25 +27:25 275
263 Guntis Doļģis 2325 Pūči 01:27:47 VZ3 173 V211 +33:36 +33:36 247
264 Madara Lāce 2268 01:27:48 SZ3 43 S53 +27:38 +27:38 274
265 Anželika Miezīte 2299 01:27:48 SZ3 44 S54 +27:38 +27:38 274
266 Mikus Voss 2060 Līgas draugi, kas neskrien burkā 01:27:48 VZ3 174 V212 +33:37 +33:37 247
267 Dace Tenberga 2427 Engures sportam 01:27:50 SZ3 45 S55 +27:40 +27:40 274
268 Līga Pildiņa 2098 Valteri Skrien 01:27:56 SZ3 46 S56 +27:46 +27:46 274
269 Sindija Zaula 2425 Limbaži 01:27:57 SZ2 10 S57 +27:47 +18:06 274
270 Mikus Salcēvičs 2018 01:27:58 VZ3 175 V213 +33:47 +33:47 246
271 Guna Grosa 2392 01:28:15 SZ3 47 S58 +28:05 +28:05 273
272 Emīls Žubulis 2686 01:28:34 VZ2 29 V214 +34:23 +33:04 245
273 Baiba Frišenbrūdere 2246 Engures sportam / Tukums 01:28:34 SZ3 48 S59 +28:24 +28:24 272
274 Elīza Veipāne 2418 01:28:37 SZ3 49 S60 +28:27 +28:27 272
275 Māra Pucena 2074 01:28:44 SZ3 50 S61 +28:34 +28:34 271
276 Taylor Duke 2511 01:28:45 VZ3 176 V215 +34:34 +34:34 244
277 Aigars Kājiņš 2044 AK 01:28:48 VZ3 177 V216 +34:37 +34:37 244
278 Antra Spundiņa 2250 VSK Noskrien 01:28:56 SZ3 51 S62 +28:46 +28:46 271
279 Kristīne Gornava 2154 SK Sigulda 01:28:56 SZ3 52 S63 +28:46 +28:46 271
280 Oskars Jepsis 2209 Swedbank 01:29:06 VZ2 30 V217 +34:55 +33:36 243
281 Kristīne Mergina 2150 01:29:12 SZ3 53 S64 +29:02 +29:02 270
282 Mikus Semeneņa 2215 Engures vidusskola / Engures sportam 01:29:15 VZ1 11 V218 +35:04 +20:03 243
283 Artūrs Miksons 2597 01:29:20 VZ3 178 V219 +35:09 +35:09 243
284 Signija Vītola 2530 Vichy 01:29:22 SZ3 54 S65 +29:12 +29:12 269
285 Uldis Matīss 2574 Matīsi 01:29:25 VZ3 179 V220 +35:14 +35:14 242
286 Dairis Bodnieks 2579 01:29:27 VZ3 180 V221 +35:16 +35:16 242
287 Lauma Mamaja 2345 Sigulda RRR 01:29:28 SZ3 55 S66 +29:18 +29:18 269
288 Mairita Bērziņa 2306 One4Event 01:29:36 SZ3 56 S67 +29:26 +29:26 269
289 Mārtiņš Plivna 9303 Vanagi 01:29:38 VZ3 181 V222 +35:27 +35:27 242
290 Evita Rudzīte 2490 Sporta Patriots 01:29:45 SZ2 11 S68 +29:35 +19:54 268
291 Aigars Nords 9324 Lattelecom Rīgas Maratons 01:29:47 VZ3 182 V223 +35:36 +35:36 241
292 Dainis Viļums 2440 01:30:02 VZ3 183 V224 +35:51 +35:51 241
293 Evija Kropa 2280 Swedbank 01:30:08 SZ3 57 S69 +29:58 +29:58 267
294 Uldis Pogels 2291 01:30:11 VZ3 184 V225 +36:00 +36:00 240
295 Krišs Liepiņš 2206 Engures sportam 01:30:14 VZ1 12 V226 +36:03 +21:02 240
296 Aigars Olavs 2560 01:30:19 VZ3 185 V227 +36:08 +36:08 240
297 Rihards Fuksis 2005 01:30:28 VZ3 186 V228 +36:17 +36:17 240
298 Kaspars Kronbergs 2216 Engures vidusskola / Engures sportam 01:30:31 VZ1 13 V229 +36:20 +21:19 239
299 Gustavs Lukevics 2203 01:30:31 VZ2 31 V230 +36:20 +35:01 239
300 Ilze Putniņa 2376 Swedbank 01:30:32 SZ3 58 S70 +30:22 +30:22 266
301 Ieva Leone 2234 DNB banka 01:30:33 SZ3 59 S71 +30:23 +30:23 266
302 Aivars Lapa 2573 Autostarts.lv 01:30:45 VZ3 187 V231 +36:34 +36:34 239
303 Inga Sondore 2537 01:30:49 SZ3 60 S72 +30:39 +30:39 265
304 Tomass Reinis Tīss 2370 01:30:50 VZ2 32 V232 +36:39 +35:20 239
305 Roberts Aispurs 2588 01:30:53 VZ2 33 V233 +36:42 +35:23 238
306 Viktorija Ļisicina 2413 Swedbank 01:30:54 SZ3 61 S73 +30:44 +30:44 265
307 Aleksandrs Tolpigins 2232 DNB banka 01:30:56 VZ3 188 V234 +36:45 +36:45 238
308 Karīna Voitkeviča 9290 01:30:57 SZ3 62 S74 +30:47 +30:47 265
309 Jūlija Sorokina 2389 CrossFit Rīdzene 01:30:59 SZ3 63 S75 +30:49 +30:49 265
310 Ieva Muižniece 2691 Radio SWH 01:31:02 SZ2 12 S76 +30:52 +21:11 264
311 Deniss Kaibagarovs 2171 01:31:04 VZ2 34 V235 +36:53 +35:34 238
312 Mārtiņš Braslavs 2538 01:31:08 VZ3 189 V236 +36:57 +36:57 238
313 Agnese Volfa 2577 01:31:12 SZ3 64 S77 +31:02 +31:02 264
314 Santa Žukovska 2713 01:31:13 SZ3 65 S78 +31:03 +31:03 264
315 Vita Vecvanaga 9299 Panatta 01:31:15 SZ3 66 S79 +31:05 +31:05 264
316 Karīna Svīkle 9318 Panatta 01:31:15 SZ3 67 S80 +31:05 +31:05 264
317 Indra Liepiņa 2382 Ripsija team 01:31:21 SZ3 68 S81 +31:11 +31:11 263
318 Terēze Šumskiha 2387 01:31:41 SZ3 69 S82 +31:31 +31:31 262
319 Mārcis Kārkliņš 2196 Liepkalni 01:31:43 VZ3 190 V237 +37:32 +37:32 236
320 Elīna Gailīte 2415 01:31:44 SZ3 70 S83 +31:34 +31:34 262
321 Svetlana Lazareva 9278 01:31:45 SZ3 71 S84 +31:35 +31:35 262
322 Edgars Allers 9385 01:31:50 VZ3 191 V238 +37:39 +37:39 236
323 Vilis Trautmanis 2667 01:31:51 VZ3 192 V239 +37:40 +37:40 236
324 Laura Hofmane 2235 Siguldas izlase / VSK Noskrien 01:31:56 SZ3 72 S85 +31:46 +31:46 262
325 Diāna Kaziņa 2474 Bitītes 01:31:58 SZ3 73 S86 +31:48 +31:48 262
326 Emīls Tērauds 2693 lidolēti.lv / Engures sportam 01:31:59 VZ1 14 V240 +37:48 +22:47 236
327 Haralds Iesalnieks 2542 01:32:01 VZ2 35 V241 +37:50 +36:31 236
328 Linda Pūga 2292 01:32:02 SZ2 13 S87 +31:52 +22:11 261
329 Rinalds Rūsis 2623 DNB banka 01:32:02 VZ3 193 V242 +37:51 +37:51 235
330 Evija Putniņa 2671 01:32:03 SZ2 14 S88 +31:53 +22:12 261
331 Agnese Ozoliņa 2439 01:32:15 SZ3 74 S89 +32:05 +32:05 261
332 Ilze Lesiņa 2571 01:32:17 SZ3 75 S90 +32:07 +32:07 261
333 Gatis Plots 2162 01:32:17 VZ3 194 V243 +38:06 +38:06 235
334 Zane Lukstiņa 2544 01:32:18 SZ3 76 S91 +32:08 +32:08 261
335 Ainārs Jermacāns 2333 Dzeniic run 01:32:19 VZ3 195 V244 +38:08 +38:08 235
336 Edgars Škutāns 2332 Uzdevumi.lv 01:32:19 VZ3 196 V245 +38:08 +38:08 235
337 Viesturs Spalis 2305 01:32:24 VZ3 197 V246 +38:13 +38:13 235
338 Mārtiņš Bankovskis 2649 01:32:25 VZ3 198 V247 +38:14 +38:14 235
339 Kārlis Krīgalis 2443 01:32:27 VZ3 199 V248 +38:16 +38:16 234
340 Liene Palkavniece 2416 Swedbank 01:32:28 SZ3 77 S92 +32:18 +32:18 260
341 Daiga Oļševska 2002 01:32:34 SZ3 78 S93 +32:24 +32:24 260
342 Aija Bartuševica 2067 Āpsis 01:32:41 SZ3 79 S94 +32:31 +32:31 260
343 Kaspars Zvaigzne 9386 01:32:41 VZ3 200 V249 +38:30 +38:30 234
344 Marita Lapa 2572 Autostarts.lv 01:32:43 SZ3 80 S95 +32:33 +32:33 260
345 Laura Cepurīte 9331 01:32:44 SZ3 81 S96 +32:34 +32:34 260
346 Toms Gruziņš 2692 lidolēti.lv / Engures sportam 01:32:49 VZ3 201 V250 +38:38 +38:38 234
347 Ieva Kalniņa 2460 Clean R 01:32:50 SZ3 82 S97 +32:40 +32:40 259
348 Simona Ozola-Ozoliņa 2094 01:32:57 SZ3 83 S98 +32:47 +32:47 259
349 Toms Janušs 2428 Sella AM 01:33:00 VZ1 15 V251 +38:49 +23:48 233
350 Agnese Kundziņa 2298 01:33:01 SZ3 84 S99 +32:51 +32:51 259
351 Sabīne Vuškāne 2705 Ķepīša vegāni 01:33:04 SZ3 85 S100 +32:54 +32:54 259
352 Ivars Brauns 2648 Lynxdojo 01:33:05 VZ3 202 V252 +38:54 +38:54 233
353 Viola Ābelīte 2117 Swedbank 01:33:08 SZ2 15 S101 +32:58 +23:17 258
354 Miķelis Studers 2431 01:33:17 VZ3 203 V253 +39:06 +39:06 232
355 Mārcis Jankaitis 2436 01:33:17 VZ3 204 V254 +39:06 +39:06 232
356 Dzintars Laganovskis 2040 AD Fitness 01:33:19 VZ3 205 V255 +39:08 +39:08 232
357 Sandijs Madrēvičs 2365 JamJam Teams 01:33:24 VZ3 206 V256 +39:13 +39:13 232
358 Mārtiņš Jaunzems 2178 01:33:25 VZ3 207 V257 +39:14 +39:14 232
359 Matīss Timofejevs 2624 LTV Sporta studija 01:33:25 VZ3 208 V258 +39:14 +39:14 232
360 Igors Kozlovs 2682 franči 01:33:25 VZ3 209 V259 +39:14 +39:14 232
361 Artūrs Levins 2562 VSK Noskrien 01:33:33 VZ3 210 V260 +39:22 +39:22 232
362 Ilgvars Ļubka 9326 MOLLERAUTO Lidosta VW 01:33:36 VZ3 211 V261 +39:25 +39:25 232
363 Jūlija Jačmeņeva 2337 Supercompensation 01:33:38 SZ3 86 S102 +33:28 +33:28 257
364 Rūdolfs Kauss 9270 01:33:38 VZ3 212 V262 +39:27 +39:27 231
365 Kristaps Pehovs 9307 Lenak ir ilgak 01:33:41 VZ3 213 V263 +39:30 +39:30 231
366 Maruta Eriņa 2489 01:33:48 SZ2 16 S103 +33:38 +23:57 257
367 Lauma Muceniece 2348 01:33:48 SZ3 87 S104 +33:38 +33:38 257
368 Ina Eigenfelde 2454 AMSERV OPEL TEAM 01:33:56 SZ3 88 S105 +33:46 +33:46 256
369 Daiga Ļubka 9322 Moller Auto 01:34:00 VZ3 214 V264 +39:49 +39:49 231
370 Vlada Buhanova 2549 01:34:02 SZ3 89 S106 +33:52 +33:52 256
371 Juris Misters 2402 01:34:03 VZ3 215 V265 +39:52 +39:52 230
372 Ģirts Pavliņš 9364 Nav šodien 01:34:08 VZ3 216 V266 +39:57 +39:57 230
373 Kristiāna Lauberte 2254 01:34:09 SZ2 17 S107 +33:59 +24:18 256
374 Vitalijs Fisenkovs 2380 AVIA 01:34:11 VZ3 217 V267 +40:00 +40:00 230
375 Krists Legzdiņš 9360 01:34:14 VZ3 218 V268 +40:03 +40:03 230
376 Inese Tīģere 2412 01:34:20 SZ3 90 S108 +34:10 +34:10 255
377 Edijs Šaicāns 2601 GO! 01:34:41 VZ3 219 V269 +40:30 +40:30 229
378 Denisa Preimane 2107 Swedbank 01:34:42 SZ3 91 S109 +34:32 +34:32 254
379 Elizabete Lukašova 9390 01:34:45 SZ1 2 S110 +34:35 +27:38 254
380 Laima Magure 2128 DzSK "Lokomotīve" 01:34:54 SZ3 92 S111 +34:44 +34:44 254
381 Ernests Fuksis 9334 01:34:55 VZ3 220 V270 +40:44 +40:44 228
382 Iveta Saimena 2335 01:35:01 SZ3 93 S112 +34:51 +34:51 253
383 Edgars Lazda 2451 01:35:06 VZ3 221 V271 +40:55 +40:55 228
384 Sandis Dzērve 2050 01:35:07 VZ3 222 V272 +40:56 +40:56 228
385 Arkādijs Reimanis 2677 01:35:08 VZ3 223 V273 +40:57 +40:57 228
386 Elīna Šenhofa 2518 01:35:09 SZ3 94 S113 +34:59 +34:59 253
387 Māris Čivčišs 2027 Engures sportam 01:35:14 VZ3 224 V274 +41:03 +41:03 228
388 Aija Višņevska 2063 01:35:17 SZ2 18 S114 +35:07 +25:26 253
389 Baiba Beitika 2652 01:35:25 SZ3 95 S115 +35:15 +35:15 252
390 Andrejs Platacis 2659 Kvikworks- Vizuālās reklāmas ultradarbnīca 01:35:28 VZ3 225 V275 +41:17 +41:17 227
391 Mikus Dīriks 2527 Skola 01:35:30 VZ3 226 V276 +41:19 +41:19 227
392 Maruta Krūmiņa 2550 01:35:33 SZ3 96 S116 +35:23 +35:23 252
393 Miķelis Zaļais 2043 Wunderkraut 01:35:34 VZ3 227 V277 +41:23 +41:23 227
394 Pavels Kirilovskis 2563 Zoorbarun 01:35:40 VZ3 228 V278 +41:29 +41:29 227
395 Dzintars Breške 2401 01:35:41 VZ3 229 V279 +41:30 +41:30 227
396 Anda Ozoliņa 2114 01:35:42 SZ3 97 S117 +35:32 +35:32 251
397 Kaspars Zaķis 9271 01:35:47 VZ3 230 V280 +41:36 +41:36 226
398 Inga Lāce 2061 01:35:48 SZ3 98 S118 +35:38 +35:38 251
399 Dagmāra Matīsa 2575 Matīsi 01:35:49 SZ3 99 S119 +35:39 +35:39 251
400 Lauma Putniņa 2384 01:35:55 SZ2 19 S120 +35:45 +26:04 251
401 Santa Japeniņa 2038 01:36:01 SZ2 20 S121 +35:51 +26:10 251
402 Atis Ščeglovs 2461 AQUALAR pH9+ 01:36:02 VZ3 231 V281 +41:51 +41:51 226
403 Jānis Večens 2433 01:36:05 VZ3 232 V282 +41:54 +41:54 226
404 Jānis Bokmanis 2256 Dance Dance Dance 01:36:06 VZ3 233 V283 +41:55 +41:55 226
405 Edīte Jansone 2271 01:36:07 SZ3 100 S122 +35:57 +35:57 250
406 Mārtiņš Brūveris 2708 01:36:07 VZ3 234 V284 +41:56 +41:56 225
407 Jānis Puriņš 2222 Engures vidusskola / Engures sportam 01:36:09 VZ1 16 V285 +41:58 +26:57 225
408 Toms Ķikusts 2506 01:36:10 VZ3 235 V286 +41:59 +41:59 225
409 Sana Rūnika 2543 01:36:12 SZ3 101 S123 +36:02 +36:02 250
410 Inga Heidemane 2420 SK Katrīna 01:36:20 SZ3 102 S124 +36:10 +36:10 250
411 Monta Treinovska 2628 Radio SWH 01:36:34 SZ2 21 S125 +36:24 +26:43 249
412 Laura Rāte 2267 Ofiss 01:36:37 SZ3 103 S126 +36:27 +36:27 249
413 Līga Hartpenga 2016 01:36:40 SZ3 104 S127 +36:30 +36:30 249
414 Edgars Cirvelis 2494 01:36:45 VZ3 236 V287 +42:34 +42:34 224
415 Lelde Spriņģe 2058 01:36:47 SZ3 105 S128 +36:37 +36:37 249
416 Dženeta Putrinska 2253 Kom An Do 01:36:51 SZ2 22 S129 +36:41 +27:00 248
417 Ričards Putrinskas 2227 Kom An Do 01:36:51 VZ2 36 V288 +42:40 +41:21 224
418 Eividas Putrinskas 2167 Kom An Do 01:36:51 VZ3 237 V289 +42:40 +42:40 224
419 Rolands Auziņš 2541 01:37:06 VZ3 238 V290 +42:55 +42:55 223
420 Inga Nartiša 2634 Mailigen 01:37:10 SZ3 106 S130 +37:00 +37:00 248
421 Līva Šteinberga 2081 Galeo Consulting 01:37:13 SZ3 107 S131 +37:03 +37:03 248
422 Anete Grosberga 2100 Lynxdojo 01:37:15 SZ3 108 S132 +37:05 +37:05 247
423 Kristiāna Aksenoka 2368 01:37:17 SZ2 23 S133 +37:07 +27:26 247
424 Juris Rocēns 2192 VSK Noskrien 01:37:20 VZ3 239 V291 +43:09 +43:09 223
425 Edgars Putniņš 2586 01:37:20 VZ3 240 V292 +43:09 +43:09 223
426 Sandra Rocēna 2190 Skrienu priekam! 01:37:21 SZ3 109 S134 +37:11 +37:11 247
427 Viktorija Silicka 2712 Smartlynx 01:37:23 SZ3 110 S135 +37:13 +37:13 247
428 Aigars Eglājs 2011 Pa Vienam 01:37:27 VZ3 241 V293 +43:16 +43:16 222
429 Ērika Guseva 2283 01:37:34 SZ3 111 S136 +37:24 +37:24 247
430 Valdis Sirsniņš 2189 01:37:34 VZ3 242 V294 +43:23 +43:23 222
431 Anna Zara 2221 Engures vidusskola / Engures sportam 01:37:37 SZ2 24 S137 +37:27 +27:46 247
432 Ints Pērkons 2455 AMSERV OPEL TEAM 01:37:37 VZ3 243 V295 +43:26 +43:26 222
433 Simona Brence 2285 01:37:38 SZ3 112 S138 +37:28 +37:28 247
434 Valentīna Gatiņa 2313 01:37:41 SZ3 113 S139 +37:31 +37:31 246
435 Zane Dille 2105 01:37:43 SZ3 114 S140 +37:33 +37:33 246
436 Helmuts Eriņš 2140 Swedbank 01:37:46 VZ3 244 V296 +43:35 +43:35 222
437 Ilmārs Gaidelis 2269 Ofiss 01:37:50 VZ3 245 V297 +43:39 +43:39 222
438 Austra Dobrovoļska 2241 01:37:55 SZ3 115 S141 +37:45 +37:45 246
439 Valērija Fedotova 2113 01:37:56 SZ3 116 S142 +37:46 +37:46 246
440 Maira Kreile 9285 01:37:59 SZ3 117 S143 +37:49 +37:49 246
441 Oksana Juvčenko 2710 01:38:24 SZ3 118 S144 +38:14 +38:14 245
442 Edvīns Znotiņš 2125 Royal Canin 01:38:26 VZ3 246 V298 +44:15 +44:15 220
443 Martins Lucaus 2123 Royal Canin 01:38:29 VZ3 247 V299 +44:18 +44:18 220
444 Ivars Liepiņš 2689 Lustes 01:38:32 VZ3 248 V300 +44:21 +44:21 220
445 Paula Pūķe 2364 PŪĶI 01:38:33 SZ2 25 S145 +38:23 +28:42 244
446 Renāte Šmite 2130 01:39:02 SZ2 26 S146 +38:52 +29:11 243
447 Klāvs Eimuss 2320 Pekauši 01:39:03 VZ2 37 V301 +44:52 +43:33 219
448 Edijs Dūklavs 2359 01:39:09 VZ2 38 V302 +44:58 +43:39 219
449 Austra Kroģere 2446 01:39:10 SZ2 27 S147 +39:00 +29:19 243
450 Inga Mamedova 2360 01:39:10 SZ2 28 S148 +39:00 +29:19 243
451 Rihards Šneiders 2062 Ķemeri 01:39:11 VZ2 39 V303 +45:00 +43:41 219
452 Ina Graudiņa 2079 VSK Noskrien Vāveres 01:39:14 SZ3 119 S149 +39:04 +39:04 243
453 Kaspars Baikovskis 2684 01:39:24 VZ3 249 V304 +45:13 +45:13 218
454 Anastasija Ogņeva 2646 Lynxdojo 01:39:25 SZ1 3 S150 +39:15 +32:18 242
455 Inga Miezīte 2307 TRXCēsis 01:39:43 SZ3 120 S151 +39:33 +39:33 241
456 Zane Bernāte 2262 TRXCēsis 01:39:46 SZ3 121 S152 +39:36 +39:36 241
457 Katrīna Auziņa 2596 01:39:50 SZ3 122 S153 +39:40 +39:40 241
458 Ligita Mieze 2519 Radio SWH 01:39:52 SZ3 123 S154 +39:42 +39:42 241
459 Kristaps Kalvāns 2568 01:40:17 VZ3 250 V305 +46:06 +46:06 216
460 Madara Ontužāne 9367 01:40:18 SZ3 124 S155 +40:08 +40:08 240
461 Gunta Reinicāne 2288 01:40:26 SZ3 125 S156 +40:16 +40:16 240
462 Johanna Wimmer 9319 lidoleti.lv 01:40:28 SZ2 29 S157 +40:18 +30:37 240
463 Māra Mežvēvere 2257 01:40:34 SZ2 30 S158 +40:24 +30:43 239
464 Roberts Raubisko 9328 01:40:39 VZ3 251 V306 +46:28 +46:28 215
465 Līga Briža 2620 DNB banka 01:40:49 SZ3 126 S159 +40:39 +40:39 239
466 Lauma Vosa 2180 01:40:50 SZ2 31 S160 +40:40 +30:59 239
467 Līga Laugale 2450 Clean R 01:40:56 SZ3 127 S161 +40:46 +40:46 238
468 Gunta Jirgensone 2276 Swedbank 01:40:58 SZ3 128 S162 +40:48 +40:48 238
469 Artūrs Kadiķis 2010 01:41:06 VZ3 252 V307 +46:55 +46:55 214
470 Ilze Goša 2301 Maratona klubs 01:41:16 SZ3 129 S163 +41:06 +41:06 238
471 Anna Greitāne 2645 Lynxdojo 01:41:19 SZ1 4 S164 +41:09 +34:12 238
472 Inga Vaļska 2193 TRXCēsis 01:41:27 SZ3 130 S165 +41:17 +41:17 237
473 Evija Priedīte 2312 01:41:27 SZ3 131 S166 +41:17 +41:17 237
474 Agita Pusvilka 2290 homo ecos: 01:41:29 SZ3 132 S167 +41:19 +41:19 237
475 Guna Kaļķe 2641 01:41:30 SZ3 133 S168 +41:20 +41:20 237
476 Linda Brumele 2185 Metam mieru? 01:41:32 SZ2 32 S169 +41:22 +31:41 237
477 Zane Kaļva 9287 Vishy 01:41:36 SZ3 134 S170 +41:26 +41:26 237
478 Jānis Spirģis 2385 Engures Sportam 01:41:36 VZ3 253 V308 +47:25 +47:25 213
479 Zita Bindare - Barānova 2633 Aunēni 01:41:43 SZ3 135 S171 +41:33 +41:33 237
480 Arvīds Barānovs 2399 Aunēni 01:41:43 VZ3 254 V309 +47:32 +47:32 213
481 Agate Kalcenaua 2599 01:41:44 SZ2 33 S172 +41:34 +31:53 237
482 Einārs Mednis 2315 01:41:50 VZ3 255 V310 +47:39 +47:39 213
483 Edgars Petrovs 2627 Radio SWH 01:42:04 VZ3 256 V311 +47:53 +47:53 212
484 Aira Semjonova 2603 01:42:05 SZ3 136 S173 +41:55 +41:55 236
485 Krišjanis Stepiņš 2278 Purva Kurmji 01:42:06 VZ3 257 V312 +47:55 +47:55 212
486 Ieva Ozoliņa 2310 01:42:07 SZ2 34 S174 +41:57 +32:16 236
487 Arta Kudlāne 2277 01:42:14 SZ3 137 S175 +42:04 +42:04 235
488 Maruta Rancāne 2679 01:42:21 SZ3 138 S176 +42:11 +42:11 235
489 Lote Freināte 2524 Engures vidusskola / Engures sportam 01:42:22 SZ1 5 S177 +42:12 +35:15 235
490 Daniela Fogele 2219 Engures vidusskola / Engures sportam 01:42:22 SZ1 6 S178 +42:12 +35:15 235
491 Inga Novika 2039 VSK Noskrien 01:42:28 SZ3 139 S179 +42:18 +42:18 235
492 Ilze Saukāne 2323 Kinetics Skrien 01:42:28 SZ3 140 S180 +42:18 +42:18 235
493 Dāvis Graustiņš 2245 01:42:29 VZ2 40 V313 +48:18 +46:59 211
494 Liene Katarina 2673 01:42:30 SZ3 141 S181 +42:20 +42:20 235
495 Iveta Kūsiņa 2322 Kinetics Skrien 01:42:33 SZ3 142 S182 +42:23 +42:23 235
496 Jolanta Romanova 2093 VSK Noskrien 01:42:44 SZ3 143 S183 +42:34 +42:34 234
497 Mārtiņš Aleksejevs 2383 Engures sportam 01:42:45 VZ3 258 V314 +48:34 +48:34 211
498 Svetlana Cibuļa 2584 Swedbank 01:42:52 SZ3 144 S184 +42:42 +42:42 234
499 Ance Vilnīte 2350 01:42:54 SZ2 35 S185 +42:44 +33:03 234
500 Normunds Kalniņš 2159 SK Sigulda 01:42:56 VZ3 259 V315 +48:45 +48:45 211
501 Kristīne Meija 2085 Resnie/VSK Noskrien 01:42:57 SZ3 145 S186 +42:47 +42:47 234
502 Didzis Dobelis 2480 01:43:18 VZ3 260 V316 +49:07 +49:07 210
503 Kintija Priedniece 9327 01:43:19 SZ3 146 S187 +43:09 +43:09 233
504 Jurijs Kirijenko 2696 01:43:30 VZ3 261 V317 +49:19 +49:19 209
505 Linda Krūmiņa 2702 01:43:34 SZ3 147 S188 +43:24 +43:24 232
506 Leons Peļņa 2678 30draugi.lv 01:43:35 VZ3 262 V318 +49:24 +49:24 209
507 Margarita Gerojeva 2585 Swedbank 01:43:43 SZ3 148 S189 +43:33 +43:33 232
508 Ieva Veide 2582 Swedbank 01:43:43 SZ3 149 S190 +43:33 +43:33 232
509 Diāna Kreicuma 2174 01:43:49 SZ2 36 S191 +43:39 +33:58 232
510 Madara Zaharčonoka 2168 01:43:49 SZ3 150 S192 +43:39 +43:39 232
511 Laima Baltiņa 1119 VSK Noskrien 01:44:02 SZ2 37 S193 +43:52 +34:11 231
512 Gabriela Rodriguez Morera 2612 COSMOPOLITA 01:44:02 SZ3 151 S194 +43:52 +43:52 231
513 Gita Gintere-Kikuste 2071 01:44:04 SZ3 152 S195 +43:54 +43:54 231
514 Artjoms Gerasimčiks 2184 Swedbank 01:44:05 VZ3 263 V319 +49:54 +49:54 208
515 Sintija Grišule 2595 01:44:07 SZ2 38 S196 +43:57 +34:16 231
516 Gatis Grišulis 2598 01:44:07 VZ2 41 V320 +49:56 +48:37 208
517 Ieva Ozoliņa 2592 01:44:08 SZ3 153 S197 +43:58 +43:58 231
518 Dāvis Krastiņš 2138 01:44:08 VZ3 264 V321 +49:57 +49:57 208
519 Sergejs Spivaks 2208 01:44:15 VZ3 265 V322 +50:04 +50:04 208
520 Gints Zēla 2343 01:44:20 VZ3 266 V323 +50:09 +50:09 208
521 Gunita Melbārde 9332 Eži 01:44:28 SZ3 154 S198 +44:18 +44:18 230
522 Kristīne Krūmiņa 2687 Miķeļa alus 01:44:29 SZ3 155 S199 +44:19 +44:19 230
523 Gunita Butāne 2398 01:44:35 SZ3 156 S200 +44:25 +44:25 230
524 Laila Ceika 2070 01:44:41 SZ3 157 S201 +44:31 +44:31 230
525 Viljams Leo Lastovskis 2217 Engures vidusskola / Engures sportam 01:44:48 VZ1 17 V324 +50:37 +35:36 207
526 Linda Loce 2109 Lynxdojo 01:44:53 SZ3 158 S202 +44:43 +44:43 229
527 Jana Ivanova 2570 01:45:01 SZ1 7 S203 +44:51 +37:54 229
528 Iveta Rutkovska 2629 01:45:02 SZ3 159 S204 +44:52 +44:52 229
529 Valdis Pūķis 2362 PŪĶI 01:45:02 VZ3 267 V325 +50:51 +50:51 206
530 Agnese Osīte 2675 normofāgs 01:45:03 SZ2 39 S205 +44:53 +35:12 229
531 Jana Pūķe 2363 PŪĶI 01:45:07 SZ3 160 S206 +44:57 +44:57 229
532 Gunta Šlosberga 2166 01:45:09 SZ3 161 S207 +44:59 +44:59 229
533 Rob Pustis 2134 01:45:15 VZ3 268 V326 +51:04 +51:04 206
534 Kristīne Zara 2340 01:45:37 SZ3 162 S208 +45:27 +45:27 228
535 Šeilija Maškova 2470 Stirna skrien 01:45:38 SZ3 163 S209 +45:28 +45:28 228
536 Baiba Druseika 2580 01:45:39 SZ3 164 S210 +45:29 +45:29 228
537 Ināra Zariņa 2512 01:45:40 SZ3 165 S211 +45:30 +45:30 228
538 Evija Šveca 2559 01:45:43 SZ3 166 S212 +45:33 +45:33 228
539 Gints Buraks 2175 01:45:44 VZ3 269 V327 +51:33 +51:33 205
540 Natālija Joničenko 2086 Stendenieki 01:45:55 SZ3 167 S213 +45:45 +45:45 227
541 Dace Zviedre 2212 AMSERV OPEL TEAM 01:46:01 SZ3 168 S214 +45:51 +45:51 227
542 Lāsma Āboliņa 2045 VSK Noskrien 01:46:03 SZ3 169 S215 +45:53 +45:53 227
543 Liene Barone 2326 01:46:13 SZ3 170 S216 +46:03 +46:03 227
544 Sanita Netlaus 2354 01:46:13 SZ3 171 S217 +46:03 +46:03 227
545 Diāna Ivaškeviča 2244 01:46:19 SZ2 40 S218 +46:09 +36:28 226
546 Gints Fjodorovs 2479 Engures sportam / Tukums 01:46:42 VZ3 270 V328 +52:31 +52:31 203
547 Undīne Bērziņa 2302 01:46:45 SZ3 172 S219 +46:35 +46:35 225
548 Niks Kristaps Šmits 2214 Engures vidusskola / Engures sportam 01:47:02 VZ1 18 V329 +52:51 +37:50 202
549 Inese Vanaga 2658 01:47:05 SZ3 173 S220 +46:55 +46:55 225
550 Leila Bībere 2275 Bīberi 01:47:05 SZ3 174 S221 +46:55 +46:55 225
551 Olga Mikulova 2064 VSK Noskrien 01:47:16 SZ3 175 S222 +47:06 +47:06 224
552 Līga Prancāne 2156 SK Sigulda 01:47:28 SZ3 176 S223 +47:18 +47:18 224
553 Signe Millere 2229 Dabas aizsardzības pārvalde 01:47:32 SZ3 177 S224 +47:22 +47:22 224
554 Ansis Gornavs 2152 SK Sigulda 01:47:32 VZ3 271 V330 +53:21 +53:21 202
555 Helena Stavro 2715 01:47:34 SZ2 41 S225 +47:24 +37:43 224
556 Sandra Lūse 2578 01:47:35 SZ3 178 S226 +47:25 +47:25 224
557 Mārīte Kokoreviča 2014 01:47:38 SZ3 179 S227 +47:28 +47:28 224
558 Sintija Ozoliņa 2558 01:47:58 SZ3 180 S228 +47:48 +47:48 223
559 Laima Blankenberga 2161 01:48:01 SZ3 181 S229 +47:51 +47:51 223
560 Lauma Ose 9312 Vīngliemezis 01:48:15 SZ3 182 S230 +48:05 +48:05 222
561 Gatis Kalniņš 2001 01:48:30 VZ3 272 V331 +54:19 +54:19 200
562 Laura Vēze 2034 01:48:32 SZ3 183 S231 +48:22 +48:22 222
563 Ieva Rukšāne 2051 VSK Noskrien 01:48:36 SZ3 184 S232 +48:26 +48:26 222
564 Ulvis Siliņš 2033 Kača liek skriet! 01:48:38 VZ3 273 V332 +54:27 +54:27 200
565 Ines Prants 2173 Võru Suusaklubi 01:48:47 SZ2 42 S233 +48:37 +38:56 221
566 Paula Fjodorova 2478 Engures sportam / Tukums 01:48:48 SZ2 43 S234 +48:38 +38:57 221
567 Aija Bauere 9292 01:48:51 SZ3 185 S235 +48:41 +48:41 221
568 Līva Pavasare 9293 01:48:51 SZ3 186 S236 +48:41 +48:41 221
569 Linda Grīnberga 2369 01:48:59 SZ3 187 S237 +48:49 +48:49 221
570 Laila Roģe 1043 01:49:02 SZ3 188 S238 +48:52 +48:52 221
571 Madara Kārkliņa 2353 VSK Noskrien 01:49:07 SZ3 189 S239 +48:57 +48:57 221
572 Kaspars Kreilis 9283 01:49:46 VZ3 274 V333 +55:35 +55:35 197
573 Jelena Prants 2172 Võru Suusaklubi 01:50:00 SZ3 190 S240 +49:50 +49:50 219
574 Inese Rūsa 2131 Honda Training Crew 01:50:13 SZ3 191 S241 +50:03 +50:03 218
575 Laine Aistere 2590 01:50:14 SZ2 44 S242 +50:04 +40:23 218
576 Laura Videjusa 2452 2 susuriņi 01:50:16 SZ3 192 S243 +50:06 +50:06 218
577 Mārtiņš Kaķītis 2453 2 susuriņi 01:50:16 VZ3 275 V334 +56:05 +56:05 197
578 Aneka Kļaviņa 2330 01:50:19 SZ3 193 S244 +50:09 +50:09 218
579 Eva Matīsa 2672 Ātrās ļipas/VSK 01:50:20 SZ3 194 S245 +50:10 +50:10 218
580 Bruno Balodis 2248 01:50:45 VZ2 42 V335 +56:34 +55:15 196
581 Kristīne Kuka 2013 AD FITNESS Lēdmane 01:50:56 SZ3 195 S246 +50:46 +50:46 217
582 Kendall Brennan 2611 Cosmopolita 01:50:57 SZ2 45 S247 +50:47 +41:06 217
583 Kristīne Reinholde 2200 01:51:01 SZ3 196 S248 +50:51 +50:51 217
584 Egita Benefelde 2404 01:51:04 SZ3 197 S249 +50:54 +50:54 217
585 Eva Puriņa 2500 01:51:20 SZ3 198 S250 +51:10 +51:10 216
586 Fanija Šitca 2153 SK Sigulda 01:51:51 SZ3 199 S251 +51:41 +51:41 215
587 Līva Kauķe 2437 01:52:02 SZ3 200 S252 +51:52 +51:52 215
588 Anete Zariņa 2274 01:52:02 SZ3 201 S253 +51:52 +51:52 215
589 Katrīna Kūkuma 2087 Lidoleti.lv 01:52:11 SZ3 202 S254 +52:01 +52:01 215
590 Ingus Ulmanis 2403 Dabas koncertzāle 01:52:20 VZ3 276 V336 +58:09 +58:09 193
591 Elīna Lanka 2681 TRXCēsis 01:52:26 SZ2 46 S255 +52:16 +42:35 214
592 Katrīna Levāne 2429 Engures Sportam 01:52:28 SZ2 47 S256 +52:18 +42:37 214
593 Ivo Levāns 2026 Engures sportam 01:52:28 VZ3 277 V337 +58:17 +58:17 193
594 Anda Lūciņa 2642 Profesionālis 01:52:48 SZ3 203 S257 +52:38 +52:38 213
595 Elīza Muzika 2419 01:52:52 SZ1 8 S258 +52:42 +45:45 213
596 Dāniels Ziemelis 2048 Ašās kājas ZID 01:52:52 VZ1 19 V338 +58:41 +43:40 192
597 Gints Ronis 2122 Salacgrīvas Buki 01:52:59 VZ3 278 V339 +58:48 +58:48 192
598 Andis Brigmanis-Briģis 2252 Sanderu klans 01:53:00 VZ3 279 V340 +58:49 +58:49 192
599 Elīna Borovkova 2029 Engures sportam / Milzkalne 01:53:03 SZ3 204 S259 +52:53 +52:53 213
600 Inese Zepa 2049 Ašās kājas ZID 01:53:05 SZ3 205 S260 +52:55 +52:55 213
601 Lauma Beikmane 2445 01:53:09 SZ2 48 S261 +52:59 +43:18 213
602 Anda Konošonoka 9333 Engures Sportam 01:53:10 SZ3 206 S262 +53:00 +53:00 213
603 Linda Lapa 2694 01:53:13 SZ3 207 S263 +53:03 +53:03 213
604 Jānis Lazda 2148 01:53:15 VZ3 280 V341 +59:04 +59:04 191
605 Inna Igumnova 2243 01:53:16 SZ3 208 S264 +53:06 +53:06 212
606 Monta Vītola 2356 01:53:25 SZ3 209 S265 +53:15 +53:15 212
607 Dārta Repse 2287 Swedbank 01:53:37 SZ2 49 S266 +53:27 +43:46 212
608 Agate Eglīte-Drēziņa 2622 DNB banka 01:53:48 SZ3 210 S267 +53:38 +53:38 211
609 Gabriela Saulīte 2600 Limbaži 01:53:56 SZ1 9 S268 +53:46 +46:49 211
610 Signe Krastiņa 2640 z/s "Eži" 01:53:58 SZ2 50 S269 +53:48 +44:07 211
611 Mareks Šimanskis 2487 Draņķa Pāķi! 01:54:04 VZ3 281 V342 +59:53 +59:53 190
612 Jaan Vehlmann 2017 JK Hermes 01:54:06 VZ3 282 V343 +59:55 +59:55 190
613 Ieva Buhrote 2321 Kinetics Skrien 01:54:10 SZ3 211 S270 +54:00 +54:00 211
614 Lelde Broka 2077 VSK Noskrien Vāveres 01:54:39 SZ3 212 S271 +54:29 +54:29 210
615 Līva Liepkalne 2259 01:54:49 SZ2 51 S272 +54:39 +44:58 210
616 Līva Asere 2265 01:54:49 SZ3 213 S273 +54:39 +54:39 210
617 Kristīne Frolova 2273 01:54:49 SZ3 214 S274 +54:39 +54:39 210
618 Madara Petrova 2111 VSK Noskrien 01:54:57 SZ2 52 S275 +54:47 +45:06 209
619 Liene Piķe 2110 01:54:58 SZ3 215 S276 +54:48 +54:48 209
620 Linda Andronova 2260 01:55:03 SZ3 216 S277 +54:53 +54:53 209
621 Iveta Siņicina 2656 01:55:07 SZ3 217 S278 +54:57 +54:57 209
622 Vladimirs Tiščenko 2145 VSK Noskrien 01:55:09 VZ3 283 V344 +1:00:58 +1:00:58 188
623 Santa Dzenīte 9295 01:55:25 SZ3 218 S279 +55:15 +55:15 209
624 Kristiana Paula Dzene 2716 01:55:54 SZ2 53 S280 +55:44 +46:03 208
625 Līvija Muša 2082 Jūrmala 01:56:05 SZ3 219 S281 +55:55 +55:55 207
626 Markuss Gaļinovskis 2231 RUN 4 SUN 01:56:20 VZ1 20 V345 +1:02:09 +47:08 186
627 Dace Janeka 2535 Nūjo ar vēju 01:56:25 SZ3 220 S282 +56:15 +56:15 207
628 Elīna Stauža 2665 01:56:35 SZ3 221 S283 +56:25 +56:25 206
629 Kristians Grīnbergs 2643 Lynxdojo 01:57:05 VZ2 43 V346 +1:02:54 +1:01:35 185
630 Regīna Demčuka 2449 Vellapēda 01:57:05 SZ2 54 S284 +56:55 +47:14 206
631 Kārlis Liepiņš 2210 Engures sportam 01:57:09 VZ1 21 V347 +1:02:58 +47:57 185
632 Katrīna Liepiņa 2032 Sanderu klans 01:57:09 SZ3 222 S285 +56:59 +56:59 205
633 Uģis Inka 2090 VSK Noskrien 01:57:16 VZ3 284 V348 +1:03:05 +1:03:05 185
634 Līga Eglīte 2438 01:57:18 SZ3 223 S286 +57:08 +57:08 205
635 Vēsma Kaņepe 2341 01:57:40 SZ3 224 S287 +57:30 +57:30 205
636 Inga Vīksniņa 2133 1188.lv / Lattelecom 01:58:02 SZ3 225 S288 +57:52 +57:52 204
637 Arta Švarce - Švampāne 2358 01:58:18 SZ2 55 S289 +58:08 +48:27 203
638 Inese Bāriņa 2472 01:58:55 SZ3 226 S290 +58:45 +58:45 202
639 Artūrs Jakovļevs 2047 Tukums 01:58:56 VZ3 285 V349 +1:04:45 +1:04:45 182
640 Jānis Puķītis 2493 CBRE 01:58:58 VZ3 286 V350 +1:04:47 +1:04:47 182
641 Aldis Dzintars 2447 Nūjo ar vēju 02:00:18 VZ3 287 V351 +1:06:07 +1:06:07 180
642 Kārlis Dugness 2270 02:00:56 VZ3 288 V352 +1:06:45 +1:06:45 179
643 Līga Aistere 2587 02:01:14 SZ3 227 S291 +1:01:04 +1:01:04 199
644 Dace Tītmane 2019 02:01:22 SZ3 228 S292 +1:01:12 +1:01:12 198
645 Ieva Lasmane 2567 02:01:58 SZ3 229 S293 +1:01:48 +1:01:48 197
646 Inguna Folberga 2015 Troļļi 02:02:09 SZ3 230 S294 +1:01:59 +1:01:59 197
647 Linda Liepiņa 2139 Swedbank 02:02:19 SZ3 231 S295 +1:02:09 +1:02:09 197
648 Betija Līcīte 2218 Engures vidusskola / Engures sportam 02:02:32 SZ2 56 S296 +1:02:22 +52:41 196
649 Sabīne Puķe 2653 02:02:35 SZ3 232 S297 +1:02:25 +1:02:25 196
650 Krista Ivanovska 2304 02:02:43 SZ2 57 S298 +1:02:33 +52:52 196
651 Anda Birģele 2303 02:03:42 SZ2 58 S299 +1:03:32 +53:51 195
652 Laila Malzubre 2042 Zubru Trieciens 02:03:59 SZ3 233 S300 +1:03:49 +1:03:49 194
653 Elīna Lunte 2059 02:04:00 SZ2 59 S301 +1:03:50 +54:09 194
654 Jānis Sīlis 2552 VSK Noskrien 02:04:03 VZ3 289 V353 +1:09:52 +1:09:52 175
655 Monta Vancāne 2647 Lynxdojo 02:04:16 SZ1 10 S302 +1:04:06 +57:09 194
656 Mārtiņš Osis 2346 SK ASI 02:04:48 VZ3 290 V354 +1:10:37 +1:10:37 174
657 Emily Rae Butterfield 2617 COSMOPOLITA 02:04:59 SZ3 234 S303 +1:04:49 +1:04:49 193
658 Ieva Strode 2690 02:06:03 SZ3 235 S304 +1:05:53 +1:05:53 191
659 Ivars Šleiners 2095 Ziemeļkurzemes OK 02:07:04 VZ3 291 V355 +1:12:53 +1:12:53 171
660 Saila Jansone 2129 SK Katrīna 02:07:20 SZ3 236 S305 +1:07:10 +1:07:10 189
661 Katrīna Titāne 2119 02:07:27 SZ2 60 S306 +1:07:17 +57:36 189
662 Uvis Ausējs 2118 Swedbank 02:07:27 VZ3 292 V356 +1:13:16 +1:13:16 170
663 Normunds Šibeiks 2409 Nūjo priekam 02:07:32 VZ3 293 V357 +1:13:21 +1:13:21 170
664 Ieva Poga 2295 Ražots Latvijā 02:07:50 SZ3 237 S307 +1:07:40 +1:07:40 188
665 Līga Barovska 2187 Ražots Latvijā 02:07:50 SZ3 238 S308 +1:07:40 +1:07:40 188
666 Zane Armane 2296 Ražots Latvijā 02:07:51 SZ3 239 S309 +1:07:41 +1:07:41 188
667 Oksana Martiņuka 2714 02:07:59 SZ3 240 S310 +1:07:49 +1:07:49 188
668 Līga Laganovska 2041 AD Fitness 02:08:06 SZ3 241 S311 +1:07:56 +1:07:56 188
669 Vita Rudzīte 2176 Meža sports 02:08:22 SZ3 242 S312 +1:08:12 +1:08:12 187
670 Oksana Iljina 2523 ELKOR 02:08:54 SZ3 243 S313 +1:08:44 +1:08:44 187
671 Ilona Kudrjavceva 2378 ELKOR 02:08:54 SZ3 244 S314 +1:08:44 +1:08:44 187
672 Kristaps Stepiņš 2435 Elkor Sport 02:09:59 VZ3 294 V358 +1:15:48 +1:15:48 167
673 Agita Kalniņa 2158 SK Sigulda 02:10:07 SZ3 245 S315 +1:09:57 +1:09:57 185
674 Vicky Kaniaru 2615 COSMOPOLITA 02:10:26 SZ3 246 S316 +1:10:16 +1:10:16 185
675 Ingrīda Svoka 2195 02:10:51 SZ3 247 S317 +1:10:41 +1:10:41 184
676 Maija Stirna 2464 02:11:25 SZ3 248 S318 +1:11:15 +1:11:15 183
677 Laura Lucaua 2463 02:11:25 SZ3 249 S319 +1:11:15 +1:11:15 183
678 Anita Bāriņa 2473 02:11:37 SZ3 250 S320 +1:11:27 +1:11:27 183
679 Didzis Ābeltiņs 2116 02:13:36 VZ3 295 V359 +1:19:25 +1:19:25 162
680 Evija Ķišeniece 2115 Swedbank 02:13:37 SZ3 251 S321 +1:13:27 +1:13:27 180
681 Mudra Tormi 2497 NŪJO AR VĒJU 02:14:55 SZ3 252 S322 +1:14:45 +1:14:45 178
682 Ruta Dīce 2395 Klapkalnciems 02:14:56 SZ3 253 S323 +1:14:46 +1:14:46 178
683 Uldis Dīcis 2394 Klapkalnciems 02:14:56 VZ3 296 V360 +1:20:45 +1:20:45 161
684 Daiga Eimusa 2319 Pekauši 02:15:06 SZ3 254 S324 +1:14:56 +1:14:56 178
685 Astra Breikša 2391 Nūjo priekam 02:20:20 SZ3 255 S325 +1:20:10 +1:20:10 171
686 Irēna Šibeika 2289 Nūjo priekam 02:20:20 SZ3 256 S326 +1:20:10 +1:20:10 171
687 Silvija Sīle 2554 Energo optimus 02:20:23 SZ3 257 S327 +1:20:13 +1:20:13 171
688 Arnis Sparāns 2121 Sparānu klans 02:21:28 VZ3 297 V361 +1:27:17 +1:27:17 153
689 Anda Sparāne 2120 Sparānu klans 02:21:29 SZ3 258 S328 +1:21:19 +1:21:19 170
690 Guntars Ozols 2421 LSK 02:22:15 VZ3 298 V362 +1:28:04 +1:28:04 152
691 Iveta Jase 2379 Nūjo ar vēju 02:22:49 SZ3 259 S329 +1:22:39 +1:22:39 169
692 Aleksandrs Voino 2009 02:23:24 VZ3 299 V363 +1:29:13 +1:29:13 151
693 Jan Fikrle 2660 BKV Holysov 02:23:41 VZ1 22 V364 +1:29:30 +1:14:29 151
694 Iveta Krieva 2084 :) 02:24:35 SZ3 260 S330 +1:24:25 +1:24:25 166
695 Mārtiņš Simsons 2676 normofāgs 02:26:51 VZ2 44 V365 +1:32:40 +1:31:21 148
696 Kristīne Bērtiņa 2531 Nūjo priekam 02:27:39 SZ3 261 S331 +1:27:29 +1:27:29 163
697 Līga Džeriņa 2609 02:29:12 SZ3 262 S332 +1:29:02 +1:29:02 161
698 Iveta Verdena 2459 Saldus Gaļas kombināts 02:29:12 SZ3 263 S333 +1:29:02 +1:29:02 161
699 Arnita Bunere 2137 02:30:20 SZ3 264 S334 +1:30:10 +1:30:10 160
700 Ilga Švalbe 2397 Engure 02:31:31 SZ3 265 S335 +1:31:21 +1:31:21 159
701 Sarmīte Lāce 2396 Engure 02:31:32 SZ3 266 S336 +1:31:22 +1:31:22 159
702 Mārīte Klibinska 9353 SK Sigulda 02:36:14 SZ3 267 S337 +1:36:04 +1:36:04 154
703 Ieva Garanča 2035 02:42:11 SZ3 268 S338 +1:42:01 +1:42:01 148
704 Loren Gambrell 2613 COSMOPOLITA 02:44:07 SZ2 61 S339 +1:43:57 +1:34:16 147
705 Kaylana Miller 2589 Ķekava 02:51:02 SZ3 269 S340 +1:50:52 +1:50:52 141
706 Kristaps Zaļkalns 2030 Engures sportam / Milzkalne 02:53:08 VZ3 300 V366 +1:58:57 +1:58:57 125
707 Ieva Karpenko 2457 Sliekas 03:01:56 SZ3 270 S341 +2:01:46 +2:01:46 132
708 Andris Mežals 2456 Sliekas 03:01:56 VZ3 301 V367 +2:07:45 +2:07:45 119
709 Inga Pavloviča 2089 VSK Noskrien / Divplākšņi DNF
710 Ēriks Ūdris 2266 DNF
711 Aigars Kručs 2228 DNF