Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Andrejs Jesko 135 02:13:06 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:37 1000 241 1241
2 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:14:41 VL2 2 V2 +01:35 +01:35 00:02:17 988 276 1264
3 Gints Lūsis 157 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:15:03 VL2 3 V3 +01:57 +01:57 00:02:06 986 300 1286
4 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:18:12 VL2 4 V4 +05:06 +05:06 00:02:46 963 228 1191
5 Didzis Glušņevs 50 Sk.Biksti 02:26:01 VL2 5 V5 +12:55 +12:55 00:03:03 912 207 1119
6 Jānis Viškers 204 Taku skrējējs/Murexplorer 02:30:09 VL3 1 V6 +17:03 +00:00 00:03:14 886 195 1081
7 Jānis Vītiņš 35 VSK Noskrien 02:31:56 VL2 6 V7 +18:50 +18:50 00:02:53 876 218 1094
8 Egidijus Juzonis 151 Na, pagauk! 02:33:39 VL2 7 V8 +20:33 +20:33 00:03:21 866 188 1054
9 Andris Sprūds 112 VSK Noskrien 02:34:19 VL2 8 V9 +21:13 +21:13 00:03:00 863 210 1073
10 Mārtiņš Auziņš 132 Brīvsolis 02:34:46 VL2 9 V10 +21:40 +21:40 00:02:52 860 220 1080
11 Nikolajs Saulītis 5 Limbaži 02:35:29 VL3 2 V11 +22:23 +05:20 00:02:59 856 211 1067
12 Artis Krievāns 147 Pēdu nav 02:35:51 VL3 3 V12 +22:45 +05:42 00:02:48 854 225 1079
13 Andis Rumbenieks 136 VVK 02:36:16 VL2 10 V13 +23:10 +23:10 00:03:24 852 185 1037
14 Juris Gudēvics-Liepiņš 81 VSK Noskrien 02:37:08 VL2 11 V14 +24:02 +24:02 00:02:46 847 228 1075
15 Irita Puķīte 185 02:38:05 SL3 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:20 1000 248 1248
16 Jānis Actiņš 49 VSK Noskrien/LSC 02:38:52 VL3 4 V15 +25:46 +08:43 00:04:07 838 153 991
17 Kārlis Vanags 158 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:40:40 VL2 12 V16 +27:34 +27:34 00:02:33 828 247 1075
18 Flavio Nunes 178 SiS Latvija 02:41:28 VL2 13 V17 +28:22 +28:22 00:03:28 824 182 1006
19 Vents Lupkins 148 02:41:57 VLJ 1 V18 +28:51 +00:00 00:03:12 822 197 1019
20 Aigars Lūsis 159 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:42:01 VL4 1 V19 +28:55 +00:00 00:03:57 822 159 981
21 Deimantas Mitka 176 Na, pagauk! 02:42:46 VL3 5 V20 +29:40 +12:37 00:03:42 818 170 988
22 Mārcis Bokmanis 139 DNB banka 02:44:13 VL2 14 V21 +31:07 +31:07 00:03:05 811 204 1015
23 Matīss Haritonovs 187 02:44:43 VL2 15 V22 +31:37 +31:37 00:03:15 808 194 1002
24 Laura Čakle 29 Moller Auto Ventspils 02:45:47 SL2 1 S2 +07:42 +00:00 00:02:45 954 300 1254
25 Aigars Bundzinieks 118 02:46:00 VL3 6 V23 +32:54 +15:51 00:03:21 802 188 990
26 Andis Gailis 190 Valmieras velo vienība 02:46:01 VL3 7 V24 +32:55 +15:52 00:03:55 802 161 963
27 Kristīne Kuzņecova 174 02:46:18 SL2 2 S3 +08:13 +00:31 00:03:52 951 213 1164
28 Artis Pūcītis 127 02:46:40 VL2 16 V25 +33:34 +33:34 00:03:18 799 191 990
29 Kristaps Epners 57 Elita 02:46:54 VL3 8 V26 +33:48 +16:45 00:02:35 797 244 1041
30 Andris Mireckis 130 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:47:38 VL3 9 V27 +34:32 +17:29 00:03:23 794 186 980
31 Mārtiņš Dīcis 149 VSK Noskrien 02:47:43 VL2 17 V28 +34:37 +34:37 00:03:33 794 177 971
32 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club 02:48:06 VL2 18 V29 +35:00 +35:00 00:02:44 792 230 1022
33 Nikolajs Lucāns 161 Ņergas 02:48:37 VL3 10 V30 +35:31 +18:28 00:04:08 789 152 941
34 Rihards Volfs 196 RajA 02:48:38 VL2 19 V31 +35:32 +35:32 00:03:03 789 207 996
35 Linda Katlapa 110 Siguldas izlase 02:49:26 SL3 2 S4 +11:21 +11:21 00:03:30 933 236 1169
36 Miķelis Zumbergs 58 VSK Noskrien 02:49:56 VL2 20 V32 +36:50 +36:50 00:03:54 783 162 945
37 Hugo Jakobi 9274 TAVAM SPORTAM.LV 02:50:12 VL2 21 V33 +37:06 +37:06 00:04:13 782 149 931
38 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien 02:51:59 VL3 11 V34 +38:53 +21:50 00:04:15 774 148 922
39 Irīna Štūla-Pankoka 128 Liepājas Vieglatlētikas klubs 02:52:08 SL2 3 S5 +14:03 +06:21 00:02:51 918 289 1207
40 Guntis Šmaukstelis 67 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:52:59 VL2 22 V35 +39:53 +39:53 00:03:58 769 159 928
41 Jānis Cīmurs 80 Cīmurēni 02:54:00 VL2 23 V36 +40:54 +40:54 00:02:24 765 263 1028
42 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 02:54:17 VL3 12 V37 +41:11 +24:08 00:03:22 764 187 951
43 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda 02:54:32 VL2 24 V38 +41:26 +41:26 00:03:48 763 166 929
44 Mārtiņš Plaudis 201 02:54:40 VLJ 2 V39 +41:34 +12:43 00:03:19 762 190 952
45 Dzintars Rērihs 21 VSK Noskrien Rieksti 02:55:06 VL2 25 V40 +42:00 +42:00 00:03:27 760 183 943
46 Arūnas Dubinskas 150 Šviesos Kariai 02:56:17 VL3 13 V41 +43:11 +26:08 00:04:40 755 135 890
47 Kristaps Ceriņš 133 02:56:51 VL2 26 V42 +43:45 +43:45 00:03:03 753 207 960
48 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis 02:58:10 VL3 14 V43 +45:04 +28:01 00:03:09 747 200 947
49 Ivars Sedlenieks 9347 TRX Cēsis 02:58:49 VL4 2 V44 +45:43 +16:48 00:04:19 744 146 890
50 Magnus Zalsters 74 02:59:17 VL2 27 V45 +46:11 +46:11 00:04:16 742 148 890
51 Jānis Erdmanis 7 02:59:18 VLJ 3 V46 +46:12 +17:21 00:04:52 742 129 871
52 Ainārs Kumpiņš 30 PaBaso.lv 03:00:13 VL2 28 V47 +47:07 +47:07 00:03:52 739 163 902
53 Ivo Ielītis 4 Kurpnīca 03:01:31 VL2 29 V48 +48:25 +48:25 00:04:13 733 149 882
54 Toms Kaufmanis 154 Maratona klubs 03:01:35 VLJ 4 V49 +48:29 +19:38 00:04:38 733 136 869
55 Kaidi Keir Kukk 86 SK Jõulu 03:01:56 SLJ 1 S6 +23:51 +00:00 00:04:38 869 178 1047
56 Reinis Skorovs 71 VSK Noskrien 03:02:13 VLJ 5 V50 +49:07 +20:16 00:04:01 730 157 887
57 Ainārs Gudēvics 115 1188.lv / Lattelecom 03:02:14 VL2 30 V51 +49:08 +49:08 00:03:25 730 184 914
58 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien 03:02:18 VL3 15 V52 +49:12 +32:09 00:03:52 730 163 893
59 Māris Pankoks 9355 Liepājas vieglatlētikas klubs 03:02:37 VL3 16 V53 +49:31 +32:28 00:04:15 729 148 877
60 Armands Lunts 14 VSK Noskrien 03:02:38 VL3 17 V54 +49:32 +32:29 00:03:53 729 162 891
61 Ģirts Bulāns 28 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 03:02:50 VL2 31 V55 +49:44 +49:44 00:03:19 728 190 918
62 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils 03:03:19 VL2 32 V56 +50:13 +50:13 00:03:07 726 202 928
63 Raitis Bērziņš 166 OK Kurmis 03:03:31 VL2 33 V57 +50:25 +50:25 00:04:04 725 155 880
64 Viviana Kirilova 15 SiS Latvija 03:04:20 SL3 3 S7 +26:15 +26:15 00:03:48 858 217 1075
65 Alma Vītola 111 Virsotne/ Marmot 03:04:37 SLJ 2 S8 +26:32 +02:41 00:04:36 856 179 1035
66 Valdis Kulpe 9377 Izturība 03:05:07 VL3 18 V58 +52:01 +34:58 00:04:46 719 132 851
67 Roberts Sukonovs 129 Gentlemens Club 03:06:42 VL2 34 V59 +53:36 +53:36 00:04:17 713 147 860
68 Jānis Puida 186 SSK Bebra 03:08:04 VL2 35 V60 +54:58 +54:58 00:02:29 708 254 962
69 Sergejs Maslobojevs 9286 03:08:07 VL2 36 V61 +55:01 +55:01 00:04:52 708 129 837
70 Jānis Ābols 165 VSK Noskrien 03:08:13 VL2 37 V62 +55:07 +55:07 00:03:50 707 164 871
71 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien 03:08:44 VLJ 6 V63 +55:38 +26:47 00:04:24 705 143 848
72 Raivis Reinfelds 156 VUGD 03:09:52 VL2 38 V64 +56:46 +56:46 00:02:59 701 211 912
73 Marta Zumberga 155 Siguldas izlase / Isostar 03:10:06 SL2 4 S9 +32:01 +24:19 00:03:34 832 231 1063
74 Dzintars Petrovs 140 Rīgas satiksme 03:10:08 VL3 19 V65 +57:02 +39:59 00:04:30 700 140 840
75 Miks Pētersons 84 Nordi Furniture 03:10:20 VL2 39 V66 +57:14 +57:14 00:04:35 699 137 836
76 Gusts Fokerots 163 Vientuļais Vilks 03:10:25 VL2 40 V67 +57:19 +57:19 00:04:11 699 151 850
77 Andris Bāliņš 77 VSK Noskrien 03:10:38 VL2 41 V68 +57:32 +57:32 00:03:09 698 200 898
78 Gints Bērziņš 173 03:11:05 VL2 42 V69 +57:59 +57:59 00:04:05 697 154 851
79 Andris Drešmanis 9294 Lokomotīve 03:11:41 VL3 20 V70 +58:35 +41:32 00:04:08 694 152 846
80 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 03:11:44 SL3 4 S10 +33:39 +33:39 00:04:30 824 183 1007
81 Andžejs Stenclavs 168 Kinetics Skrien 03:12:19 VL3 21 V71 +59:13 +42:10 00:03:49 692 165 857
82 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils 03:13:15 SL3 5 S11 +35:10 +35:10 00:03:35 818 230 1048
83 Arvīds Germovs 48 03:13:57 VL3 22 V72 +1:00:51 +43:48 00:03:48 686 166 852
84 Aiva Klepere 167 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 03:14:11 SL2 5 S12 +36:06 +28:24 00:04:31 814 183 997
85 Aigars Beks 89 Mammut Latvija 03:14:16 VL3 23 V73 +1:01:10 +44:07 00:04:32 685 139 824
86 Normunds Bremze 55 izturība 03:14:31 VL3 24 V74 +1:01:25 +44:22 00:03:22 684 187 871
87 Mārcis Smalkais 41 Mazsalaca 03:15:08 VL2 43 V75 +1:02:02 +1:02:02 00:03:40 682 172 854
88 Armands Rabovičs 54 Liepāja 03:15:14 VL2 44 V76 +1:02:08 +1:02:08 00:03:38 682 173 855
89 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting 03:15:53 VL3 25 V77 +1:02:47 +45:44 00:03:59 679 158 837
90 Linda Beldava 27 VSK Noskrien Vāveres 03:15:57 SL2 6 S13 +37:52 +30:10 00:04:27 807 185 992
91 Anete Švilpe 172 VSK Noskrien 03:16:39 SLJ 3 S14 +38:34 +14:43 00:04:25 804 187 991
92 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 75 Siguldas izlase 03:16:56 VL2 45 V78 +1:03:50 +1:03:50 00:03:23 676 186 862
93 Sergejs Kolosovs 197 03:17:42 VL2 46 V79 +1:04:36 +1:04:36 00:03:36 673 175 848
94 Mārtiņš Allers 144 03:17:43 VL3 26 V80 +1:04:37 +47:34 00:04:12 673 150 823
95 Edgars Lapiņš 105 03:18:50 VL2 47 V81 +1:05:44 +1:05:44 00:04:45 669 133 802
96 Andris Jansons 96 VSK Noskrien 03:18:53 VL4 3 V82 +1:05:47 +36:52 00:04:09 669 152 821
97 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien 03:19:01 VL4 4 V83 +1:05:55 +37:00 00:03:59 669 158 827
98 Uldis Velps 160 VSK NOSKRIEN 03:19:03 VL3 27 V84 +1:05:57 +48:54 00:04:29 669 141 810
99 Evija Vate 97 Engures Sportam 03:21:14 SL2 7 S15 +43:09 +35:27 00:03:57 786 209 995
100 Romāns Kuročkins 175 03:22:08 VLJ 7 V85 +1:09:02 +40:11 00:03:44 658 169 827
101 Danila Seluto 39 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:22:32 VL2 48 V86 +1:09:26 +1:09:26 00:04:36 657 137 794
102 Ernests Važa 199 Engures Sportam 03:22:56 VL2 49 V87 +1:09:50 +1:09:50 00:02:27 656 257 913
103 Aivis Vaļulis 164 VSK Noskrien 03:23:42 VL2 50 V88 +1:10:36 +1:10:36 00:02:40 653 236 889
104 Andris Jonelis 195 Maratona klubs / Cramo 03:23:42 VL3 28 V89 +1:10:36 +53:33 00:04:17 653 147 800
105 Ildze Straume 83 VSK Noskrien 03:23:45 SL3 6 S16 +45:40 +45:40 00:03:51 776 214 990
106 Ruben Martinez 170 Cabot 03:23:52 VL2 51 V90 +1:10:46 +1:10:46 00:04:02 653 156 809
107 Mārtiņš Pakulis 169 VSK Noskrien 03:23:52 VL2 52 V91 +1:10:46 +1:10:46 00:04:25 653 143 796
108 Māris Sardiko 53 03:24:05 VL2 53 V92 +1:10:59 +1:10:59 00:02:53 652 218 870
109 Lauma Briška 134 03:24:25 SL2 8 S17 +46:20 +38:38 00:05:15 773 157 930
110 Valentīns Ščedrovs 43 Supercompensation 03:24:41 VL2 54 V93 +1:11:35 +1:11:35 00:03:32 650 178 828
111 Līga Vībure 32 03:25:03 SL2 9 S18 +46:58 +39:16 00:03:59 771 207 978
112 Emīls Gailis 9348 SELONIJA 03:25:38 VL3 29 V94 +1:12:32 +55:29 00:04:52 647 129 776
113 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 03:25:48 VL2 55 V95 +1:12:42 +1:12:42 00:04:06 647 154 801
114 Evita Ruskova 95 VSK Noskrien 03:25:53 SL2 10 S19 +47:48 +40:06 00:04:23 768 188 956
115 Māris Veliks 182 TRXCēsis 03:25:53 VL3 30 V96 +1:12:47 +55:44 00:04:44 646 133 779
116 Edgars Ezers 106 03:26:31 VL2 56 V97 +1:13:25 +1:13:25 00:04:38 645 136 781
117 Denis Aļeksejevs 146 "Vellapēda" 03:28:15 VL2 57 V98 +1:15:09 +1:15:09 00:04:17 639 147 786
118 Uldis Pormeisters 85 Ātrās ļipas/VSK 03:28:16 VL2 58 V99 +1:15:10 +1:15:10 00:03:13 639 196 835
119 Haralds Krievs 76 :) 03:28:29 VL3 31 V100 +1:15:23 +58:20 00:03:38 638 173 811
120 Raitis Puriņš 125 VSK Noskrien 03:28:36 VL4 5 V101 +1:15:30 +46:35 00:03:35 638 176 814
121 Uģis Holsts 102 PURVA BRIDĒJS 03:28:58 VL3 32 V102 +1:15:52 +58:49 00:03:06 637 203 840
122 Andris Limanāns 63 SK Biksti 03:29:30 VL2 59 V103 +1:16:24 +1:16:24 00:04:48 635 131 766
123 Artūrs Bernovskis 26 Mailigen 03:29:35 VL2 60 V104 +1:16:29 +1:16:29 00:04:23 635 144 779
124 Didzis Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri 03:30:11 VL2 61 V105 +1:17:05 +1:17:05 00:05:05 633 124 757
125 Meelis Kukk 87 SK Jõulu 03:30:34 VL4 6 V106 +1:17:28 +48:33 00:03:56 632 160 792
126 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien 03:31:26 SL3 7 S20 +53:21 +53:21 00:04:18 748 192 940
127 Jānis Butkēvičus 113 03:31:53 VL2 62 V107 +1:18:47 +1:18:47 00:04:31 628 139 767
128 Ainis Kanaviņš 183 SSK BEBRA 03:32:00 VL3 33 V108 +1:18:54 +1:01:51 00:03:26 628 183 811
129 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis 03:33:12 VL2 63 V109 +1:20:06 +1:20:06 00:04:23 624 144 768
130 Austris Vasiļevskis 40 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:33:28 VL2 64 V110 +1:20:22 +1:20:22 00:04:43 624 134 758
131 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 03:33:42 VL2 65 V111 +1:20:36 +1:20:36 00:05:05 623 124 747
132 Mārtiņš Malzubris 34 Zubru Trieciens 03:35:02 VL2 66 V112 +1:21:56 +1:21:56 00:04:45 619 133 752
133 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 03:35:11 VL2 67 V113 +1:22:05 +1:22:05 00:03:03 619 207 826
134 Gintars Bremšmits 73 03:36:26 VL2 68 V114 +1:23:20 +1:23:20 00:04:05 615 154 769
135 Māris Videmanis 117 1188.lv / Mežsusuri 03:36:37 VL2 69 V115 +1:23:31 +1:23:31 00:05:05 614 124 738
136 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora 03:36:49 VL2 70 V116 +1:23:43 +1:23:43 00:04:16 614 148 762
137 Sandis Pētersons 193 Swedbank 03:37:11 VL2 71 V117 +1:24:05 +1:24:05 00:03:44 613 169 782
138 Viktors Suborins 51 Carnikavas sporta centrs 03:37:34 VL4 7 V118 +1:24:28 +55:33 00:05:26 612 116 728
139 Ēriks Dovnarovičs 198 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:37:46 VL2 72 V119 +1:24:40 +1:24:40 00:04:19 611 146 757
140 Sergejs Pogorelovs 104 LSC 03:37:52 VL3 34 V120 +1:24:46 +1:07:43 00:04:27 611 142 753
141 Anrijs Tērauds 206 ELEVATION 03:39:23 VL2 73 V121 +1:26:17 +1:26:17 00:04:31 607 139 746
142 Gunta Neija 44 VSK Noskrien 03:39:57 SL2 11 S21 +1:01:52 +54:10 00:04:30 719 183 902
143 Laura Stūrīte 142 Brīvsolis 03:40:40 SL2 12 S22 +1:02:35 +54:53 00:03:30 716 236 952
144 Sandis Kanbergs 141 Brīvsolis 03:40:40 VL2 74 V122 +1:27:34 +1:27:34 00:03:41 603 171 774
145 Dainis Kauliņš 9275 03:41:22 VL4 8 V123 +1:28:16 +59:21 00:05:06 601 124 725
146 Māris Pravains 205 Smartlynx 03:42:27 VL2 75 V124 +1:29:21 +1:29:21 00:04:35 598 137 735
147 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda 03:42:42 SL2 13 S23 +1:04:37 +56:55 00:04:41 710 176 886
148 Rodrigo Treijers 65 Virsotne/Marmot 03:42:49 VL3 35 V125 +1:29:43 +1:12:40 00:04:57 597 127 724
149 Kaspars Boriss 138 03:42:50 VL2 76 V126 +1:29:44 +1:29:44 00:05:03 597 125 722
150 Viktorija Gucu 137 03:42:51 SL2 14 S24 +1:04:46 +57:04 00:05:10 709 160 869
151 Raitis Maurāns 152 Ieķērušies 03:44:53 VL2 77 V127 +1:31:47 +1:31:47 00:03:59 592 158 750
152 Mārcis Jēgers 36 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 03:48:10 VL2 78 V128 +1:35:04 +1:35:04 00:05:09 583 122 705
153 Jānis Marčinkus 103 S/K Ozolnieki 03:48:31 VL4 9 V129 +1:35:25 +1:06:30 00:04:55 582 128 710
154 Dāvis Brammanis 188 03:48:54 VLJ 8 V130 +1:35:48 +1:06:57 00:04:44 581 133 714
155 Kaspars Purmalietis 22 Autolevi - auto nomas tīkls 03:49:19 VL2 79 V131 +1:36:13 +1:36:13 00:05:19 580 118 698
156 Agris Liepa 153 03:49:19 VL2 80 V132 +1:36:13 +1:36:13 00:02:57 580 214 794
157 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda 03:50:03 SL2 15 S25 +1:11:58 +1:04:16 00:05:51 687 141 828
158 Guntars Siliņš 171 Krokus 03:50:41 VL3 36 V133 +1:37:35 +1:20:32 00:04:08 577 152 729
159 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien 03:53:30 VL3 37 V134 +1:40:24 +1:23:21 00:04:14 570 149 719
160 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv 03:54:34 VL2 81 V135 +1:41:28 +1:41:28 00:05:24 567 117 684
161 Toms Komass 68 Freelanceri 03:56:07 VL2 82 V136 +1:43:01 +1:43:01 00:04:26 564 142 706
162 Gunda Plūmane 66 Pēdu nav 03:56:08 SL3 8 S26 +1:18:03 +1:18:03 00:05:27 669 151 820
163 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene 03:56:35 SL2 16 S27 +1:18:30 +1:10:48 00:04:21 668 190 858
164 Raivis Širmelis 9356 PUMPTECHNIQUE 03:57:09 VL2 83 V137 +1:44:03 +1:44:03 00:05:00 561 126 687
165 Aldis Bērziņš 37 Tukums 03:58:06 VL4 10 V138 +1:45:00 +1:16:05 00:04:25 559 143 702
166 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda 03:59:28 VL2 84 V139 +1:46:22 +1:46:22 00:05:26 556 116 672
167 Didzis Sprūds 192 DNB banka 04:01:07 VL2 85 V140 +1:48:01 +1:48:01 00:04:15 552 148 700
168 Aija Melezere 72 04:01:40 SL2 17 S28 +1:23:35 +1:15:53 00:04:30 654 183 837
169 Kaspars Vingris 101 04:01:40 VL2 86 V141 +1:48:34 +1:48:34 00:04:19 551 146 697
170 Sarmīte Mauriņa 184 SUBARU AD REM Auto 04:05:57 SL3 9 S29 +1:27:52 +1:27:52 00:05:50 643 141 784
171 Evita Ozola 33 VSK Noskrien 04:06:27 SL2 18 S30 +1:28:22 +1:20:40 00:05:24 641 153 794
172 Aivars Veiss 9 VSK Noskrien 04:07:39 VL4 11 V142 +1:54:33 +1:25:38 00:04:22 537 144 681
173 Edgars Markševics 62 Sporta Patriots 04:08:52 VL2 87 V143 +1:55:46 +1:55:46 00:04:48 535 131 666
174 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju 04:13:43 SL2 19 S31 +1:35:38 +1:27:56 00:03:47 623 218 841
175 Līga Linuža 114 04:17:08 SLJ 4 S32 +1:39:03 +1:15:12 00:05:50 615 141 756
176 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzērvene 04:19:38 VLJ 9 V144 +2:06:32 +1:37:41 00:04:34 513 138 651
177 Didzis Raits 6 Mana mīļākā komanda 04:20:57 VL2 88 V145 +2:07:51 +2:07:51 00:02:56 510 215 725
178 Māris Avotiņš 203 04:25:36 VL3 38 V146 +2:12:30 +1:55:27 00:05:30 501 115 616
179 Juris Batars 46 VSK Noskrien 04:25:36 VL4 12 V147 +2:12:30 +1:43:35 00:05:37 501 112 613
180 Antra Lukševica 56 VSK Noskrien 04:25:40 SL2 20 S33 +1:47:35 +1:39:53 00:05:22 595 154 749
181 Krišjānis Neijs 45 VSK Noskrien 04:28:39 VL2 89 V148 +2:15:33 +2:15:33 00:04:06 495 154 649
182 Liene Lelle 181 04:29:05 SL2 21 S34 +1:51:00 +1:43:18 00:05:48 587 142 729
183 Kristīna Ceika 60 Nūjo ar vēju 04:31:47 SL2 22 S35 +1:53:42 +1:46:00 00:04:29 582 184 766
184 Imants Ločmelis 47 Nūjo ar vēju 04:35:03 VL4 13 V149 +2:21:57 +1:53:02 00:04:51 484 130 614
185 Vivita Ruņģe 131 Nūjo ar vēju 04:35:04 SL3 10 S36 +1:56:59 +1:56:59 00:05:17 575 156 731
186 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien 04:36:08 SL2 23 S37 +1:58:03 +1:50:21 00:04:06 572 201 773
187 Evita Baltiņa 24 04:36:08 SL2 24 S38 +1:58:03 +1:50:21 00:04:49 572 171 743
188 Inta Zīriuse 194 VSK Noskrien 04:37:10 SL2 25 S39 +1:59:05 +1:51:23 00:04:50 570 171 741
189 Roberts Krusts 145 OK Purva Bridējs 04:41:17 VL3 39 V150 +2:28:11 +2:11:08 00:06:08 473 103 576
190 Dace Zvīdriņa 189 04:47:53 SL2 26 S40 +2:09:48 +2:02:06 00:06:06 549 135 684
191 Andis Beitiks 180 04:50:50 VL3 40 V151 +2:37:44 +2:20:41 00:04:41 458 135 593
192 Eva Burvāne 42 04:53:56 SL3 11 S41 +2:15:51 +2:15:51 00:05:38 538 146 684
193 Ilze Palmbaha 200 05:25:55 SL3 12 S42 +2:47:50 +2:47:50 00:05:29 485 150 635
194 Iveta Radiņa-Liepkaula 179 05:27:23 SL3 13 S43 +2:49:18 +2:49:18 00:06:43 483 123 606
195 Ilze Komasa 61 05:31:04 SL2 27 S44 +2:52:59 +2:45:17 00:05:52 477 141 618
196 Dzintars Suts 9282 05:31:05 VL3 41 V152 +3:17:59 +3:00:56 00:05:53 402 107 509
197 Ieva Zirne 3 DNF
198 Kristaps Skujiņš 99 Spararats DNF
199 Intars Opolais 9387 Izturība DNF