Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Gints Lūsis 157 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V1 VL2 00:02:06 300
2 Jānis Šņoriņš 1210 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V2 VBJ 00:02:11 289
3 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien V3 VL2 00:02:17 276
4 Dmitrijs Serjogins 1294 SiS Latvija V4 VBJ 00:02:23 264
5 Jānis Cīmurs 80 Cīmurēni V5 VL2 00:02:24 263
6 Ernests Važa 199 Engures Sportam V6 VL2 00:02:27 257
7 Jānis Puida 186 SSK Bebra V7 VL2 00:02:29 254
8 Andris Ronimoiss 1179 VSK Noskrien Rieksti V8 VB2 00:02:30 252
9 Juris Damškalns 1209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V9 VB2 00:02:32 249
10 Kārlis Vanags 158 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V10 VL2 00:02:33 247
11 Kristaps Epners 57 Elita V11 VL3 00:02:35 244
12 Andrejs Jesko 135 V12 VL2 00:02:37 241
13 Aivis Vaļulis 164 VSK Noskrien V13 VL2 00:02:40 236
14 Salvis Brasavs 1097 V14 VB3 00:02:41 235
15 Viktors Saveļjevs 119 Gentlemen`s Club V15 VL2 00:02:44 230
16 Laura Čakle 29 Moller Auto Ventspils S1 SL2 00:02:45 300
17 Edgars Vanters 1102 VSK Noskrien Rieksti V16 VB2 00:02:45 229
18 Uldis Klepers 17 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv V17 VL2 00:02:46 228
19 Juris Gudēvics-Liepiņš 81 VSK Noskrien V18 VL2 00:02:46 228
20 Nauris Spalviņš 1369 Mailigen V19 VB2 00:02:48 225
21 Artis Krievāns 147 Pēdu nav V20 VL3 00:02:48 225
22 Anatolijs Macuks 1293 SiS Latvija/Krustpils novads V21 VB2 00:02:50 222
23 Irīna Štūla-Pankoka 128 Liepājas Vieglatlētikas klubs S2 SL2 00:02:51 289
24 Mārtiņš Auziņš 132 Brīvsolis V22 VL2 00:02:52 220
25 Jānis Vītiņš 35 VSK Noskrien V23 VL2 00:02:53 218
26 Māris Sardiko 53 V24 VL2 00:02:53 218
27 Kaspars Vīksne 1368 Mailigen V25 VB2 00:02:55 216
28 Dainis Limanāns 1227 Swedbank V26 VB2 00:02:56 215
29 Didzis Raits 6 Mana mīļākā komanda V27 VL2 00:02:56 215
30 Matīss Rozītis 1296 MR V28 VB2 00:02:57 214
31 Agris Liepa 153 V29 VL2 00:02:57 214
32 Agnis Bērziņš 9376 DNB V30 VB2 00:02:58 212
33 Gints Peleckis 1245 VC "Baltezers" V31 VB2 00:02:59 211
34 Igors Vasiļjevs 1101 V32 VB2 00:02:59 211
35 Raivis Reinfelds 156 VUGD V33 VL2 00:02:59 211
36 Nikolajs Saulītis 5 Limbaži V34 VL3 00:02:59 211
37 Andris Sprūds 112 VSK Noskrien V35 VL2 00:03:00 210
38 Kārlis Vīksne 1328 Veikals 42km V36 VB2 00:03:01 209
39 Aivis Štemmers 1174 SK Pūre V37 VB2 00:03:01 209
40 Mārtiņš Krauklis 1387 V38 VB2 00:03:03 207
41 Didzis Glušņevs 50 Sk.Biksti V39 VL2 00:03:03 207
42 Rihards Volfs 196 RajA V40 VL2 00:03:03 207
43 Kristaps Ceriņš 133 V41 VL2 00:03:03 207
44 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" V42 VL2 00:03:03 207
45 Mārcis Bokmanis 139 DNB banka V43 VL2 00:03:05 204
46 Aino Gošs 1034 Maratona klubs V44 VB3 00:03:06 203
47 Kristaps Starts 1344 Brīvsolis V45 VBJ 00:03:06 203
48 Uģis Holsts 102 PURVA BRIDĒJS V46 VL3 00:03:06 203
49 Kaspars Kārkliņš 1131 Siguldas izlase V47 VB3 00:03:07 202
50 Pēteris Kaļiņins 91 Moller Auto Ventspils V48 VL2 00:03:07 202
51 Māris Vīlips 1012 Vīle V49 VB3 00:03:08 201
52 Andris Bāliņš 77 VSK Noskrien V50 VL2 00:03:09 200
53 Mārtiņš Niklass 124 TRXCēsis V51 VL3 00:03:09 200
54 Aivis Kleinbergs 1163 SK "Katrīna" V52 VB2 00:03:10 199
55 Vents Lupkins 148 V53 VLJ 00:03:12 197
56 Raimonds Ozoliņš 1090 VSK Noskrien Rieksti V54 VB2 00:03:13 196
57 Uldis Pormeisters 85 Ātrās ļipas/VSK V55 VL2 00:03:13 196
58 Jānis Viškers 204 Taku skrējējs/Murexplorer V56 VL3 00:03:14 195
59 Kaspars Adijāns 1144 VSK Noskrien V57 VB2 00:03:15 194
60 Matīss Haritonovs 187 V58 VL2 00:03:15 194
61 Artis Pūcītis 127 V59 VL2 00:03:18 191
62 Guntis Grīnvalds 1112 Moller Auto Ventspils V60 VB2 00:03:19 190
63 Guntis Rasims 1132 Rēzeknes novads V61 VB2 00:03:19 190
64 Ģirts Bulāns 28 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V62 VL2 00:03:19 190
65 Mārtiņš Plaudis 201 V63 VLJ 00:03:19 190
66 Irita Puķīte 185 S3 SL3 00:03:20 248
67 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien S4 SB2 00:03:21 246
68 Mārtiņš Gūtmanis 1041 Engures sportam / Mamma Daba V64 VB2 00:03:21 188
69 Egidijus Juzonis 151 Na, pagauk! V65 VL2 00:03:21 188
70 Aigars Bundzinieks 118 V66 VL3 00:03:21 188
71 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien V67 VL3 00:03:22 187
72 Normunds Bremze 55 izturība V68 VL3 00:03:22 187
73 Edgars Zonne 1377 IK Auseklis V69 VB2 00:03:23 186
74 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 75 Siguldas izlase V70 VL2 00:03:23 186
75 Andris Mireckis 130 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V71 VL3 00:03:23 186
76 Andis Rumbenieks 136 VVK V72 VL2 00:03:24 185
77 Ainārs Gudēvics 115 1188.lv / Lattelecom V73 VL2 00:03:25 184
78 Ainis Kanaviņš 183 SSK BEBRA V74 VL3 00:03:26 183
79 Artūrs Blūmiņš 1232 Virsotne/MARMOT V75 VB2 00:03:27 183
80 Arnis Rāts 1342 V76 VB2 00:03:27 183
81 Ingmars Šreibergs 1323 ---------- V77 VB2 00:03:27 183
82 Dzintars Rērihs 21 VSK Noskrien Rieksti V78 VL2 00:03:27 183
83 Flavio Nunes 178 SiS Latvija V79 VL2 00:03:28 182
84 Valts Ulmanis 1336 IK Auseklis V80 VBJ 00:03:29 181
85 Laura Stūrīte 142 Brīvsolis S5 SL2 00:03:30 236
86 Linda Katlapa 110 Siguldas izlase S6 SL3 00:03:30 236
87 Ģirts Dakša 1228 V81 VB2 00:03:31 179
88 Aleksandrs Judkins 1266 V82 VB2 00:03:31 179
89 Uldis Kleinbergs 1121 Ko Te Notiek? V83 VB2 00:03:31 179
90 Arvis Stivriņš 1217 Sporta Patriots V84 VB2 00:03:32 178
91 Raivis Ančs 1188 Velorīts/Gulbene V85 VB3 00:03:32 178
92 Krišjānis Kucins 1269 V86 VBJ 00:03:32 178
93 Valentīns Ščedrovs 43 Supercompensation V87 VL2 00:03:32 178
94 Aigars Silkalns 1221 colorlib.com V88 VB2 00:03:33 177
95 Mārtiņš Dīcis 149 VSK Noskrien V89 VL2 00:03:33 177
96 Marta Zumberga 155 Siguldas izlase / Isostar S7 SL2 00:03:34 231
97 Āris Kundziņš 1142 EsiAktivs.lv / Kundziņi V90 VB3 00:03:34 177
98 Ansis Mežulis 1198 Jūrmalas skrējēju klubs V91 VB3 00:03:34 177
99 Ludmila Joce 98 Moller Auto Ventspils S8 SL3 00:03:35 230
100 Artis Dūriņš 1249 Saldus Boksa klubs V92 VB2 00:03:35 176
101 Arvis Jauniņš 1392 Gentlemens Club V93 VB2 00:03:35 176
102 Vitālijs Petuhovs 9309 SSK Bebra V94 VB2 00:03:35 176
103 Raitis Puriņš 125 VSK Noskrien V95 VL4 00:03:35 176
104 Alvita Mirecka 1170 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV S9 SB3 00:03:36 229
105 Jakub Halama 1305 KVS Šumperk V96 VB2 00:03:36 175
106 Kristaps Pilskalns 1140 Gentlemens Club V97 VB2 00:03:36 175
107 Jānis Tērauds 1390 lidolēti.lv / Engures sportam V98 VB3 00:03:36 175
108 Sergejs Kolosovs 197 V99 VL2 00:03:36 175
109 Ivo Rasa 1258 RasaVilla V100 VB2 00:03:37 174
110 Gatis Osis 1257 Ošu Team V101 VB2 00:03:37 174
111 Zigmunds Zauls 1145 V102 VB3 00:03:37 174
112 Aigars Leiboms 1321 Gjensidige V103 VB3 00:03:37 174
113 Anatolijs Tarasovs 1365 Būdaskalns V104 VB2 00:03:38 173
114 Atis Krūmiņš 1388 adidas adventure racing V105 VB2 00:03:38 173
115 Gatis Šīmanis 1202 DNB banka V106 VB2 00:03:38 173
116 Armands Rabovičs 54 Liepāja V107 VL2 00:03:38 173
117 Haralds Krievs 76 :) V108 VL3 00:03:38 173
118 Ilgvars Āboltiņš 1220 Maratona klubs V109 VB4 00:03:39 173
119 Mārcis Smalkais 41 Mazsalaca V110 VL2 00:03:40 172
120 Gatis Kveders 1029 VSK Noskrien V111 VB2 00:03:41 171
121 Mārtiņš Pilmanis 1253 VSK Noskrien V112 VB2 00:03:41 171
122 Sandis Kanbergs 141 Brīvsolis V113 VL2 00:03:41 171
123 Ivo Rudinskis 1248 Saldus Boksa klubs V114 VB2 00:03:42 170
124 Deimantas Mitka 176 Na, pagauk! V115 VL3 00:03:42 170
125 Jānis Tenbergs 1280 Engures sportam V116 VB2 00:03:43 170
126 Mārtiņš Skujenieks 1339 V117 VB2 00:03:44 169
127 Pēteris Vaišļa 9311 Moller Auto Latvia (Lidosta) V118 VB2 00:03:44 169
128 Jānis Duberis 1357 SSK "Bebra" V119 VB3 00:03:44 169
129 Uldis Katlaps 1341 Meridiāns OK V120 VBJ 00:03:44 169
130 Sandis Pētersons 193 Swedbank V121 VL2 00:03:44 169
131 Romāns Kuročkins 175 V122 VLJ 00:03:44 169
132 Mārtiņš Andersons 1375 Seastone.eu V123 VB2 00:03:45 168
133 Einārs Šillers 1329 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V124 VB3 00:03:46 167
134 Māra Lākute 19 Nūjo ar vēju S10 SL2 00:03:47 218
135 Oskars Cimermanis 1008 Riga Ironman Team V125 VB2 00:03:47 167
136 Viviana Kirilova 15 SiS Latvija S11 SL3 00:03:48 217
137 Aigars Šics 1226 Enkura turētāji V126 VB2 00:03:48 166
138 Guntis Vijgriezis 1338 Door Solutions V127 VB3 00:03:48 166
139 Normunds Kuzāks 121 SK Sigulda V128 VL2 00:03:48 166
140 Arvīds Germovs 48 V129 VL3 00:03:48 166
141 Agris Puriņš 191 V130 VBJ 00:03:49 165
142 Andžejs Stenclavs 168 Kinetics Skrien V131 VL3 00:03:49 165
143 Andrejs Stolers 1397 V132 VB2 00:03:50 164
144 Jānis Ābols 165 VSK Noskrien V133 VL2 00:03:50 164
145 Kristīne Jansone 1222 SSK Bebra S12 SBJ 00:03:51 214
146 Ildze Straume 83 VSK Noskrien S13 SL3 00:03:51 214
147 Juris Redisons 1382 Latvijas valsts meži V134 VB2 00:03:51 164
148 Rūdolfs Birnbaums 1173 V135 VB2 00:03:51 164
149 Kristīne Kuzņecova 174 S14 SL2 00:03:52 213
150 Ansis Pūce 1250 Saldus Boksa klubs V136 VB2 00:03:52 163
151 Jānis Jurševskis 1335 V137 VB2 00:03:52 163
152 Robertas Zaicevas 1289 ASICS V138 VB3 00:03:52 163
153 Juris Zariņš 1297 Ozons V139 VB4 00:03:52 163
154 Ainārs Kumpiņš 30 PaBaso.lv V140 VL2 00:03:52 163
155 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien V141 VL3 00:03:52 163
156 Armands Lunts 14 VSK Noskrien V142 VL3 00:03:53 162
157 Romāns Logins 1324 Divratis V143 VB2 00:03:54 162
158 Jānis Vērdiņš 1077 Sējas novads/MSĢ V144 VB2 00:03:54 162
159 Agris Veipāns 1278 V145 VB3 00:03:54 162
160 Miķelis Zumbergs 58 VSK Noskrien V146 VL2 00:03:54 162
161 Zanda Ulanova 1093 S15 SB2 00:03:55 211
162 Mārcis Bratka 1354 Dunte 96 V147 VB2 00:03:55 161
163 Kaspars Verdens 1308 skriesanasakademija.lv V148 VB2 00:03:55 161
164 Andis Gailis 190 Valmieras velo vienība V149 VL3 00:03:55 161
165 Gatis Pūcītis 1310 Swedbank V150 VB2 00:03:56 160
166 Kaspars Stukuls 1094 V151 VB2 00:03:56 160
167 Pēteris Dūka 1279 V152 VB2 00:03:56 160
168 Arnis Pokšāns 1069 Abas Kreisās Kājas V153 VB3 00:03:56 160
169 Meelis Kukk 87 SK Jõulu V154 VL4 00:03:56 160
170 Evija Vate 97 Engures Sportam S16 SL2 00:03:57 209
171 Andris Vējiņš 1264 Swedbank V155 VB2 00:03:57 159
172 Uģis Bents 1103 V156 VB2 00:03:57 159
173 Kristaps Turiščevs 1175 V157 VBJ 00:03:57 159
174 Aigars Lūsis 159 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V158 VL4 00:03:57 159
175 Marija Miselyte 1309 LTU Trail Running People S17 SB2 00:03:58 208
176 Fadejs Precinieks 1353 V159 VB2 00:03:58 159
177 Jānis Sīmanis 1104 V160 VB2 00:03:58 159
178 Ainārs Veģeris 1130 Siguldas izlase V161 VB3 00:03:58 159
179 Guntis Šmaukstelis 67 Līgas draugi, kas neskrien burkā V162 VL2 00:03:58 159
180 Liene Štalte 90 Moller Auto Ventspils S18 SB2 00:03:59 207
181 Līga Vībure 32 S19 SL2 00:03:59 207
182 Ainārs Elksnis 1024 V163 VB2 00:03:59 158
183 Rolands Kašs 1307 Lattelecom V164 VB2 00:03:59 158
184 Ondrej Fikrle 1021 BKV Holysov V165 VB3 00:03:59 158
185 Normunds Paško 1325 Mauciens V166 VB3 00:03:59 158
186 Arnis Ābelitis 1195 V167 VB4 00:03:59 158
187 Raitis Maurāns 152 Ieķērušies V168 VL2 00:03:59 158
188 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting V169 VL3 00:03:59 158
189 Jānis Vītols 18 VSK Noskrien V170 VL4 00:03:59 158
190 Antanas Anskaitis 1238 V171 VB2 00:04:00 158
191 Aleksandrs Sokolovs 9337 PATRIA V172 VB2 00:04:00 158
192 Vadims Stepanovs 1378 Maratona klubs / Cramo V173 VB2 00:04:00 158
193 Viesturs Dzirkalis 1376 Seastone.eu V174 VB3 00:04:00 158
194 Daina Drozdova 9310 S20 SB2 00:04:01 205
195 Gļebs Fiļipovs 1230 Pretīgās cūkas V175 VB2 00:04:01 157
196 Reinis Skorovs 71 VSK Noskrien V176 VLJ 00:04:01 157
197 Ruben Martinez 170 Cabot V177 VL2 00:04:02 156
198 Dmitrijs Ruskovs 1053 VSK Noskrien V178 VB2 00:04:03 156
199 Matīss Zilgalvis 1235 V179 VB2 00:04:03 156
200 Kristaps Bresis 1105 V180 VB2 00:04:03 156
201 Laimonis Skadiņš 100 VSK Noskrien / Ņergas V181 VB3 00:04:04 155
202 Raitis Bērziņš 166 OK Kurmis V182 VL2 00:04:04 155
203 Vita Grahovska 1054 S21 SB2 00:04:05 202
204 Gintars Bremšmits 73 V183 VL2 00:04:05 154
205 Gints Bērziņš 173 V184 VL2 00:04:05 154
206 Vineta Pētersone 11 VSK Noskrien S22 SL2 00:04:06 201
207 Normunds Korņejevs 1117 SK Sigulda V185 VB3 00:04:06 154
208 Arnolds Timma 1239 V186 VBJ 00:04:06 154
209 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" V187 VL2 00:04:06 154
210 Krišjānis Neijs 45 VSK Noskrien V188 VL2 00:04:06 154
211 Andis Skudra 1347 V189 VB2 00:04:07 153
212 Juris Grodnis 1236 Krokus V190 VB3 00:04:07 153
213 Jānis Actiņš 49 VSK Noskrien/LSC V191 VL3 00:04:07 153
214 Edgars Rūtiņš 1363 MARATONA KLUBS V192 VB3 00:04:08 152
215 Ilmars Knipšis 1110 Lejasurgas V193 VB3 00:04:08 152
216 Nikolajs Lucāns 161 Ņergas V194 VL3 00:04:08 152
217 Andris Drešmanis 9294 Lokomotīve V195 VL3 00:04:08 152
218 Guntars Siliņš 171 Krokus V196 VL3 00:04:08 152
219 Māra Eižvērtiņa 1194 Ieķērušies S23 SB2 00:04:09 199
220 Juris Jansons 9372 Swedbank V197 VB3 00:04:09 152
221 Andris Jansons 96 VSK Noskrien V198 VL4 00:04:09 152
222 Valdis Prauliņš 1300 Chieris Road Runners V199 VB3 00:04:10 151
223 Andrejs Macņevs 1254 V200 VB2 00:04:11 151
224 Eduards Ginters 1133 V201 VB2 00:04:11 151
225 Vairis Krauklis 1019 Privātbūve V202 VB4 00:04:11 151
226 Gusts Fokerots 163 Vientuļais Vilks V203 VL2 00:04:11 151
227 Aivars Fogelis 1268 V204 VB2 00:04:12 150
228 Jevgeņijs Markins 1084 V205 VB2 00:04:12 150
229 Ivars Seiksts 1023 V206 VB2 00:04:12 150
230 Kaspars Aksenoks 1035 V207 VB3 00:04:12 150
231 Mārtiņš Allers 144 V208 VL3 00:04:12 150
232 Gints Krieviņš 1386 V209 VB2 00:04:13 149
233 Hugo Jakobi 9274 TAVAM SPORTAM.LV V210 VL2 00:04:13 149
234 Ivo Ielītis 4 Kurpnīca V211 VL2 00:04:13 149
235 Kārlis Ertmanis 1059 V212 VB2 00:04:14 149
236 Edgars Būmanis 1395 Pa Vienam V213 VB2 00:04:14 149
237 Arturs Kāpiņš 12 VSK Noskrien V214 VL3 00:04:14 149
238 Guna Meistere 1020 VSK Noskrien S24 SB2 00:04:15 194
239 Anete Casno 1187 S25 SB2 00:04:15 194
240 Laura Lapiņa 1284 Siguldas izlase / Veikals MARATONS S26 SB3 00:04:15 194
241 Didzis Sprūds 192 DNB banka V215 VL2 00:04:15 148
242 Aigars Dudelis 94 VSK Noskrien V216 VL3 00:04:15 148
243 Māris Pankoks 9355 Liepājas vieglatlētikas klubs V217 VL3 00:04:15 148
244 Linda Jākobsone 1394 Taku skrējējs/Murexplorer S27 SB2 00:04:16 193
245 Džanita Freija 1113 Moller Auto Ventspils S28 SB3 00:04:16 193
246 Aivis Gusts 1281 Squeezy V218 VB2 00:04:16 148
247 Aivars Mozulis 1301 Engures sportam V219 VB3 00:04:16 148
248 Normunds Grava 1039 V220 VB3 00:04:16 148
249 Magnus Zalsters 74 V221 VL2 00:04:16 148
250 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora V222 VL2 00:04:16 148
251 Alberts Dambis 1042 VSK Noskrien V223 VB2 00:04:17 147
252 Māris Tašmans 1398 Smartlynx V224 VB2 00:04:17 147
253 Kārlis Igals 1385 memais.com V225 VB2 00:04:17 147
254 Janeks Bauers 1351 OK KO V226 VB3 00:04:17 147
255 Jānis Kopmanis 1143 LSC V227 VB3 00:04:17 147
256 Roberts Sukonovs 129 Gentlemens Club V228 VL2 00:04:17 147
257 Denis Aļeksejevs 146 "Vellapēda" V229 VL2 00:04:17 147
258 Andris Jonelis 195 Maratona klubs / Cramo V230 VL3 00:04:17 147
259 Ance Rieksta 1283 Brīvsolis S29 SB2 00:04:18 192
260 Natālija Treulande 1091 S30 SB2 00:04:18 192
261 Žanete Leimane 1192 TRXCēsis S31 SB3 00:04:18 192
262 Inga Kāpiņa 13 VSK Noskrien S32 SL3 00:04:18 192
263 Mārtiņš Puriņš 1197 Siguldas izlase / Isostar V231 VB2 00:04:19 146
264 Ēriks Dovnarovičs 198 VSK Noskrien / Divplākšņi V232 VL2 00:04:19 146
265 Kaspars Vingris 101 V233 VL2 00:04:19 146
266 Ivars Sedlenieks 9347 TRX Cēsis V234 VL4 00:04:19 146
267 Kristīne Gržibovska 10 VSK Noskrien / SK Dzērvene S33 SL2 00:04:21 190
268 Māris Dazarts 1208 Lattelecom V235 VB2 00:04:22 144
269 Konstantīns Vasiļjevs 1304 DION V236 VB2 00:04:22 144
270 Gerrit Lemkau 1177 LSF Muenster V237 VB3 00:04:22 144
271 Arūnas Beržinskas 1148 V238 VB3 00:04:22 144
272 Aivars Veiss 9 VSK Noskrien V239 VL4 00:04:22 144
273 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien S34 SB3 00:04:23 188
274 Evita Ruskova 95 VSK Noskrien S35 SL2 00:04:23 188
275 Andris Orniņš 1009 V240 VB2 00:04:23 144
276 Elvis Dibaņins 1393 V241 VB2 00:04:23 144
277 Āris Peičs 1159 EVOLUTION LATVIA V242 VB2 00:04:23 144
278 Jānis Paeglis 9384 V243 VB2 00:04:23 144
279 Uvis Braunfelds 1111 Moller Auto Ventspils V244 VB3 00:04:23 144
280 Kristaps Kanna 1259 PATRIA V245 VBJ 00:04:23 144
281 Eduards Mozulis 1302 Engures sportam V246 VBJ 00:04:23 144
282 Artūrs Bernovskis 26 Mailigen V247 VL2 00:04:23 144
283 Mārtiņš Bērziņš 123 OK Kurmis V248 VL2 00:04:23 144
284 Ronalds Zarīts 1313 Scope V249 VB2 00:04:24 143
285 Erlens Grunckis 9321 Valmiera V250 VB3 00:04:24 143
286 Gints Ošiņš 1048 SK "Kenijas brieži" V251 VB3 00:04:24 143
287 Konstantīns Biktimirovs 93 VSK Noskrien V252 VLJ 00:04:24 143
288 Anete Švilpe 172 VSK Noskrien S36 SLJ 00:04:25 187
289 Aivars Rukkalns 1262 RAGANA V253 VB2 00:04:25 143
290 Krišjānis Almanis 1273 V254 VB2 00:04:25 143
291 Mārtiņš Pakulis 169 VSK Noskrien V255 VL2 00:04:25 143
292 Aldis Bērziņš 37 Tukums V256 VL4 00:04:25 143
293 Zelma Preciniece 1352 S37 SB2 00:04:26 186
294 Aivis Reinholds 1040 V257 VB3 00:04:26 142
295 Toms Komass 68 Freelanceri V258 VL2 00:04:26 142
296 Elita Zālīte 1191 TRXCēsis S38 SB3 00:04:27 185
297 Linda Beldava 27 VSK Noskrien Vāveres S39 SL2 00:04:27 185
298 Uldis Rāts 1272 V259 VB2 00:04:27 142
299 Jānis Zaļais 1215 nav V260 VB2 00:04:27 142
300 Dmitrijs Lisicins 1315 Garmin V261 VB2 00:04:27 142
301 Mārtiņš Kaparšmits 1320 Radio SWH V262 VB2 00:04:27 142
302 Sergejs Pogorelovs 104 LSC V263 VL3 00:04:27 142
303 Iveta Belousova 1167 S40 SB3 00:04:28 185
304 Rolands Trencis 1068 VSK Noskrien V264 VB2 00:04:28 141
305 Raimonds Ronis 1050 V265 VB2 00:04:28 141
306 Andris Bērziņš 1146 V266 VB2 00:04:29 141
307 Jānis Straukmanis 1070 VSK Noskrien V267 VB2 00:04:29 141
308 Uldis Velps 160 VSK NOSKRIEN V268 VL3 00:04:29 141
309 Kristīna Ceika 60 Nūjo ar vēju S41 SL2 00:04:29 184
310 Inta Cīmure 1080 cīmurēni S42 SB2 00:04:30 183
311 Gunta Neija 44 VSK Noskrien S43 SL2 00:04:30 183
312 Aija Melezere 72 S44 SL2 00:04:30 183
313 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" S45 SL3 00:04:30 183
314 Antons Trofimovs 1317 Garmin V269 VB2 00:04:30 140
315 Dzintars Petrovs 140 Rīgas satiksme V270 VL3 00:04:30 140
316 Ilze Limanāne 1031 VSK Noskrien Vāveres S46 SB2 00:04:31 183
317 Aiva Klepere 167 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv S47 SL2 00:04:31 183
318 Natale Carlone 1275 Nokia V271 VB3 00:04:31 139
319 Jānis Butkēvičus 113 V272 VL2 00:04:31 139
320 Anrijs Tērauds 206 ELEVATION V273 VL2 00:04:31 139
321 Natālija Rižka 9313 Evolution S48 SB2 00:04:32 182
322 Jānis Deksnis 1361 Swedbank V274 VB2 00:04:32 139
323 Agris Noviks 1242 Vichy V275 VBJ 00:04:32 139
324 Aigars Beks 89 Mammut Latvija V276 VL3 00:04:32 139
325 Kristaps Poddubnijs 1225 V277 VB2 00:04:34 138
326 Normunds Zauls 1025 Limbaži V278 VB3 00:04:34 138
327 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzērvene V279 VLJ 00:04:34 138
328 Klinta Lauska 1292 Isostar S49 SB2 00:04:35 180
329 Rasa Grāvīte 1383 S50 SBJ 00:04:35 180
330 Dainis Griestiņš 1199 V280 VB2 00:04:35 137
331 Jānis Siliņš 9288 Pēdējā minūte V281 VB2 00:04:35 137
332 Normunds Līdums 1391 Stoller V282 VB3 00:04:35 137
333 Heiki Prants 1164 Võru Suusaklubi V283 VB3 00:04:35 137
334 Alvis Lepiksons 1349 Auseklis IK V284 VB3 00:04:35 137
335 Miks Pētersons 84 Nordi Furniture V285 VL2 00:04:35 137
336 Māris Pravains 205 Smartlynx V286 VL2 00:04:35 137
337 Ilze Baumane 1123 S51 SB2 00:04:36 179
338 Ance Ziediņa 1290 mammadaba S52 SB2 00:04:36 179
339 Alma Vītola 111 Virsotne/ Marmot S53 SLJ 00:04:36 179
340 Mārtiņš Pērkons 9389 V287 VB2 00:04:36 137
341 Danila Seluto 39 Exigen Services Latvia #optimized4running V288 VL2 00:04:36 137
342 Dace Banga 1086 bangasprivatprakse.lv S54 SB2 00:04:37 179
343 Raivis Kirhners 1267 V289 VB2 00:04:37 136
344 Indars Melzobs 1064 VSK Noskrien V290 VB2 00:04:37 136
345 Andis Ābele 1360 Ābeles V291 VB2 00:04:37 136
346 Marta Lapiņa 1135 S55 SB2 00:04:38 178
347 Kaidi Keir Kukk 86 SK Jõulu S56 SLJ 00:04:38 178
348 Alvis Cimža 1078 V292 VBJ 00:04:38 136
349 Edgars Ezers 106 V293 VL2 00:04:38 136
350 Toms Kaufmanis 154 Maratona klubs V294 VLJ 00:04:38 136
351 Anete Midrijāne 9289 Toktaka S57 SB2 00:04:39 177
352 Anastasija Vasko 1051 S58 SB2 00:04:39 177
353 Kristīne Jansone 1356 Swedbank S59 SB3 00:04:40 177
354 Gabriel Stefanak 1396 V295 VB2 00:04:40 135
355 Māris Lūsis 1224 V296 VB2 00:04:40 135
356 Edgars Timofejevs 1274 V297 VB2 00:04:40 135
357 Voldemārs Surgunts 9335 V298 VB4 00:04:40 135
358 Arūnas Dubinskas 150 Šviesos Kariai V299 VL3 00:04:40 135
359 Ieva Tāle-Stangute 1026 S60 SB2 00:04:41 176
360 Aiga Rozenberga 120 SK Sigulda S61 SL2 00:04:41 176
361 Andis Beitiks 180 V300 VL3 00:04:41 135
362 Agnese Zeltiņa 1318 Tvnet S62 SB2 00:04:42 176
363 Viktorija Niklase 1190 TRXCēsis S63 SB3 00:04:42 176
364 Intars Vēberis 1372 V301 VB2 00:04:42 134
365 Raimonds Miltiņš 9320 V302 VB3 00:04:42 134
366 Austris Vasiļevskis 40 Exigen Services Latvia #optimized4running V303 VL2 00:04:43 134
367 Anna Proskurina 1058 S64 SB2 00:04:44 174
368 Aija Kandele 1350 Swedbank S65 SB2 00:04:44 174
369 Māris Modriņš 1129 V304 VB2 00:04:44 133
370 Gunārs Rumpēters 1327 V305 VB2 00:04:44 133
371 Artūrs Pielēns-Pelēns 1207 Lattelecom V306 VB2 00:04:44 133
372 Andris Melnis 1065 VSK Noskrien V307 VB2 00:04:44 133
373 Leonīds Valdonis 1172 Preiļu kraukļi V308 VB4 00:04:44 133
374 Kristaps Heinsbergs 1028 MMA Jūrmala V309 VBJ 00:04:44 133
375 Māris Veliks 182 TRXCēsis V310 VL3 00:04:44 133
376 Dāvis Brammanis 188 V311 VLJ 00:04:44 133
377 Agris Meilerts 1063 Latvijas Finieris Mežs V312 VB3 00:04:45 133
378 Edgars Lapiņš 105 V313 VL2 00:04:45 133
379 Mārtiņš Malzubris 34 Zubru Trieciens V314 VL2 00:04:45 133
380 Elīna Līce 1237 homo ecos S66 SB2 00:04:46 173
381 Egita Uzule 1251 Saldus Boksa klubs S67 SB3 00:04:46 173
382 Elīna Medne 1295 Veikals Maratons / Maratona klubs S68 SBJ 00:04:46 173
383 Gunārs Grundštoks 1241 VSK Noskrien / PaBaso.lv V315 VB2 00:04:46 132
384 Uldis Benhens 1044 Engures sportam / Lyngson V316 VB3 00:04:46 132
385 Valters Bruss 1056 VSK Noskrien Tērvete V317 VB3 00:04:46 132
386 Valdis Kulpe 9377 Izturība V318 VL3 00:04:46 132
387 Sanita Ivanova 1125 S69 SB2 00:04:47 172
388 Ingars Šakalis 1181 V319 VB2 00:04:47 132
389 Svetlana Puce 1092 S70 SB3 00:04:48 172
390 Raivis Vilūns 1314 V320 VB2 00:04:48 131
391 Jānis Eimuss 1206 Lattelecom V321 VB3 00:04:48 131
392 Andris Limanāns 63 SK Biksti V322 VL2 00:04:48 131
393 Edgars Markševics 62 Sporta Patriots V323 VL2 00:04:48 131
394 Anita Āboltiņa 1366 DNB banka S71 SB3 00:04:49 171
395 Evita Baltiņa 24 S72 SL2 00:04:49 171
396 Edgars Rencis 1099 PaBaso.lv / VSK Noskrien V324 VB2 00:04:49 131
397 Inta Zīriuse 194 VSK Noskrien S73 SL2 00:04:50 171
398 Dace Podkalne 1120 VSK Noskrien S74 SB2 00:04:51 170
399 Inese Bērziņa 1374 S75 SB3 00:04:51 170
400 Armands Klotins 1312 V325 VB3 00:04:51 130
401 Ģirts Vēsma 1322 V326 VB4 00:04:51 130
402 Imants Ločmelis 47 Nūjo ar vēju V327 VL4 00:04:51 130
403 Guna Sprūde 1033 VSK Noskrien S76 SB2 00:04:52 170
404 Zanda Kārkliņa 1330 S77 SB3 00:04:52 170
405 Nelda Neilande 1326 S78 SBJ 00:04:52 170
406 Andrejs Zinovjevs 1389 V328 VB2 00:04:52 129
407 Juris Līpacis 1022 V329 VB3 00:04:52 129
408 Sergejs Maslobojevs 9286 V330 VL2 00:04:52 129
409 Emīls Gailis 9348 SELONIJA V331 VL3 00:04:52 129
410 Jānis Erdmanis 7 V332 VLJ 00:04:52 129
411 Mirco Romary 1178 VfL Wolbeck V333 VB2 00:04:53 129
412 Jurģis Urtāns 1106 VANAGI V334 VB2 00:04:53 129
413 Aleksandrs Dorogušs 1137 V335 VB2 00:04:53 129
414 Mārtiņš Pujāts 1233 Pūpols V336 VB2 00:04:54 129
415 Inārs Siņicins 1333 V337 VB4 00:04:55 128
416 Jānis Marčinkus 103 S/K Ozolnieki V338 VL4 00:04:55 128
417 Ieva Dobule 1379 Izturība S79 SB2 00:04:57 167
418 Agris Spalviņš 1370 Mailigen V339 VB3 00:04:57 127
419 Didzis Gasiņš 1037 Salaspils Zīriņi V340 VB3 00:04:57 127
420 Rodrigo Treijers 65 Virsotne/Marmot V341 VL3 00:04:57 127
421 Alisher Yakupov 9306 V342 VB2 00:04:58 127
422 Kristaps Miķelsons 1303 Lattelecom V343 VB2 00:04:58 127
423 Mārcis Janušs 1083 SELLA AM V344 VB3 00:04:58 127
424 Edgars Lešinskis 1319 SK Turaida/SMK V345 VB3 00:04:59 126
425 Justīne Savitska 1214 S80 SB2 00:05:00 165
426 Kristaps Eškins 1171 BE44 V346 VB2 00:05:00 126
427 Guntis Šīmanis 1075 Z/s "Modras" V347 VB2 00:05:00 126
428 Raivis Širmelis 9356 PUMPTECHNIQUE V348 VL2 00:05:00 126
429 Vija Olte 1087 S81 SB2 00:05:01 164
430 Zane Alilujeva 9383 Nūjo ar Vēju S82 SB2 00:05:01 164
431 Edgars Peičs 1158 EVOLUTION LATVIA V349 VB2 00:05:01 126
432 Andris Prindulis 1162 V350 VB2 00:05:01 126
433 Uldis Žimants 9314 Adidas Adventure Racing V351 VB2 00:05:02 125
434 Kaspars Mazitāns 1331 V352 VB3 00:05:02 125
435 Roberts Koleda 1098 Exigen Services Latvia #optimized4running V353 VB3 00:05:02 125
436 Aiva Liepiņa 1073 S83 SB2 00:05:03 163
437 Uģis Kūliņš 1362 V354 VB3 00:05:03 125
438 Kaspars Boriss 138 V355 VL2 00:05:03 125
439 Līva Medne 1277 2 koki un citi zvēri S84 SB2 00:05:04 163
440 Mārtiņš Puriņš 1016 V356 VB2 00:05:04 124
441 Didzis Videmanis 116 1188.lv / Mežsusuri V357 VL2 00:05:05 124
442 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V358 VL2 00:05:05 124
443 Māris Videmanis 117 1188.lv / Mežsusuri V359 VL2 00:05:05 124
444 Natalija Zeņina 1265 ELKOR S85 SB3 00:05:06 162
445 Dainis Kauliņš 9275 V360 VL4 00:05:06 124
446 Dace Veipa 1074 VSK Noskrien Vāveres S86 SB2 00:05:08 161
447 Alise Pokšāne 1282 ABAS KREISĀS KĀJAS S87 SBJ 00:05:08 161
448 Jānis Laganovskis 1036 VSK Noskrien V361 VB2 00:05:08 123
449 Viesturs Puriņš 1343 V362 VB3 00:05:08 123
450 Normunds Miļūns 1185 SIEMENS V363 VB2 00:05:09 122
451 Mārcis Jēgers 36 Psyhopath 13 / VSK Noskrien V364 VL2 00:05:09 122
452 Jūlija Kuzņecova 1136 Dr. Klauns S88 SB3 00:05:10 160
453 Viktorija Gucu 137 S89 SL2 00:05:10 160
454 Ivans Mihailovs 1371 V365 VB2 00:05:10 122
455 Jānis Nīlenders 1100 Turbo gliemji V366 VB2 00:05:10 122
456 Valērijs Arbuzovs 1196 V367 VB3 00:05:10 122
457 Māra Vēliņa 1203 DNB banka S90 SB2 00:05:11 159
458 Gaida Ķerve 1095 Nūjo ar vēju S91 SB4 00:05:11 159
459 Juris Rukkalns 1261 RAGANA V368 VB4 00:05:11 122
460 Iveta Lazdiņa 1081 PEINTBOLA PARKS 2xL S92 SB2 00:05:12 159
461 Māra Braslava 1243 S93 SBJ 00:05:12 159
462 Didzis Kirstuks 1161 V369 VB2 00:05:12 121
463 Uldis Mauriņš 1046 V370 VB2 00:05:13 121
464 Normunds Vilūns 1260 VSK Noskrien V371 VB3 00:05:13 121
465 Anna Krista Eškina 1166 BE 44 S94 SBJ 00:05:14 158
466 Lauma Briška 134 S95 SL2 00:05:15 157
467 Ivars Eškins 1165 BE 44 V372 VB3 00:05:15 120
468 Ieva Sveķe 1234 Pūpols S96 SB2 00:05:16 157
469 Aija Dzeņkovska 1013 S97 SB3 00:05:16 157
470 Kristīne Sekace 1141 Kustību telpa S98 SB2 00:05:17 156
471 Vivita Ruņģe 131 Nūjo ar vēju S99 SL3 00:05:17 156
472 Kārlis Liepa 1186 SIEMENS V373 VB2 00:05:17 119
473 Rimvydas Lukšta 1311 Nūjo ar vėju V374 VB2 00:05:17 119
474 Zane Bulāne 1038 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S100 SB2 00:05:19 155
475 Žanna Vanaga 1244 VSK Noskrien S101 SB3 00:05:19 155
476 Nauris Pļaviņš 1152 V375 VB2 00:05:19 118
477 Uģis Zanders 1380 V376 VB3 00:05:19 118
478 Kaspars Purmalietis 22 Autolevi - auto nomas tīkls V377 VL2 00:05:19 118
479 Antra Lukševica 56 VSK Noskrien S102 SL2 00:05:22 154
480 Līga Zariņa 1298 Ozons S103 SB4 00:05:24 153
481 Evita Ozola 33 VSK Noskrien S104 SL2 00:05:24 153
482 Vitālijs Jakovļevs 20 www.endo.lv V378 VL2 00:05:24 117
483 Benita Ločmele 1066 Nūjo ar vēju S105 SB4 00:05:25 152
484 Karīna Boreiko 1156 Cīņa ar sevi S106 SB2 00:05:26 152
485 Andris Rozenbergs 122 SK Sigulda V379 VL2 00:05:26 116
486 Viktors Suborins 51 Carnikavas sporta centrs V380 VL4 00:05:26 116
487 Līga Pakalna 1057 VSK Noskrien S107 SBJ 00:05:27 151
488 Gunda Plūmane 66 Pēdu nav S108 SL3 00:05:27 151
489 Andis Rinkevics 1052 Mārdža V381 VB2 00:05:27 116
490 Marts Kalniņš 1219 Vidzemes Būvserviss V382 VB3 00:05:27 116
491 Māris Zudrags 1399 V383 VB3 00:05:28 115
492 Ilze Palmbaha 200 S109 SL3 00:05:29 150
493 Ģirts Goško 1072 Piedzīvojumu meklētāji V384 VB2 00:05:30 115
494 Oskars Andersons 1287 V385 VB3 00:05:30 115
495 Māris Avotiņš 203 V386 VL3 00:05:30 115
496 Ieva Ozoliņa 1109 S110 SB2 00:05:31 150
497 Inguna Eglīte 1193 TRXCēsis S111 SB3 00:05:31 150
498 Vjačeslavs Ņebogatihs 1316 Garmin V387 VB2 00:05:31 114
499 Natālija Pagasta 1183 Virsotne/Marmot S112 SB2 00:05:32 149
500 Ilona Balode 1126 Salacgrīvas Buki S113 SB3 00:05:32 149
501 Inese Neilande 1246 S114 SB3 00:05:33 149
502 Zane Ārmane 1306 TVNET S115 SB2 00:05:34 148
503 Kristīne Liepiņa 1088 S116 SB2 00:05:34 148
504 Urzula Spickus 1157 RigaPlaza S117 SB3 00:05:34 148
505 Miks Vilsons 1229 VSK Noskrien V388 VB3 00:05:34 113
506 Dace Rezevska 1286 Engures sportam S118 SB3 00:05:36 147
507 Edgars Baltiņš 1263 V389 VB3 00:05:37 112
508 Antons Kozlovs 1359 V390 VBJ 00:05:37 112
509 Juris Batars 46 VSK Noskrien V391 VL4 00:05:37 112
510 Anita Zagorska 1240 S119 SB2 00:05:38 146
511 Eva Burvāne 42 S120 SL3 00:05:38 146
512 Daiga Greiškāne 1079 VSK Noskrien S121 SB3 00:05:39 146
513 Iveta Kudrjavceva 1055 S122 SB4 00:05:39 146
514 Laura Treimane 1032 Race4Fan S123 SB2 00:05:41 145
515 Zane Vanaga 1049 VSK Noskrien S124 SB2 00:05:41 145
516 Dainis Driņķis 1153 V392 VB3 00:05:42 111
517 Madara Muižniece 1180 S125 SB2 00:05:43 144
518 Mārtiņš Dimiters 1299 SK ASI V393 VB4 00:05:43 110
519 Agnija Zizlāne 1124 S126 SB2 00:05:46 143
520 Agnese Meikšāne 1006 Mana mīļākā komanda S127 SB2 00:05:47 143
521 Agnese Zārdiņa 1147 ST Brekti S128 SB2 00:05:48 142
522 Elita Ozoliņa 1381 S129 SB3 00:05:48 142
523 Liene Lelle 181 S130 SL2 00:05:48 142
524 Baiba Močāne 177 Gjensidige S131 SB2 00:05:49 142
525 Sarmīte Mauriņa 184 SUBARU AD REM Auto S132 SL3 00:05:50 141
526 Līga Linuža 114 S133 SLJ 00:05:50 141
527 Līga Rukšāne 126 Mana mīļākā komanda S134 SL2 00:05:51 141
528 Ilze Komasa 61 S135 SL2 00:05:52 141
529 Dzintars Suts 9282 V394 VL3 00:05:53 107
530 Daiga Piebalga 1011 VSK Noskrien S136 SB3 00:05:54 140
531 Gundega Sebre 9316 S137 SBJ 00:05:54 140
532 Liena Puise-Puiše 1184 S138 SB2 00:05:55 139
533 Santa Birģele 1134 S139 SBJ 00:05:55 139
534 Zanda Taupmana 1108 VSK Noskrien S140 SB3 00:05:56 139
535 Inga Zāle 1155 Nūjo ar vēju S141 SB4 00:05:56 139
536 Ģirts Bisenieks 1218 V395 VB2 00:05:56 106
537 Dana Zandersone 1139 Swedbank S142 SB2 00:05:57 139
538 Inga Vate 1018 Individuāli S143 SB3 00:05:58 138
539 Kitija Brizga 1138 Patria team S144 SBJ 00:05:59 138
540 Uldis Soste 9340 V396 VB3 00:05:59 105
541 Ervīns Ozoliņš 1337 SK Concombres V397 VB3 00:06:00 105
542 Līva Bogdanova 1200 S145 SB2 00:06:01 137
543 Nina Kondel 1364 COSMOPOLITA S146 SBJ 00:06:01 137
544 Kristīna Markeviča 1255 S147 SB2 00:06:02 137
545 Linda Vildava 1128 S148 SBJ 00:06:04 136
546 Dace Zvīdriņa 189 S149 SL2 00:06:06 135
547 Daiga Holma 1189 S150 SB4 00:06:08 135
548 Roberts Krusts 145 OK Purva Bridējs V398 VL3 00:06:08 103
549 Monta Kiršteina 1060 S151 SB2 00:06:09 134
550 Anita Januša 1082 SELLA AM S152 SB3 00:06:09 134
551 Elina Sebre-Cunska 1271 S153 SB2 00:06:13 133
552 Alla Radžabova-Cinovska 1384 Maratona klubs S154 SB3 00:06:18 131
553 Jānis Dille 1127 V399 VB2 00:06:22 99
554 Sandis Krutovs 1045 PaBaso.lv V400 VB2 00:06:25 98
555 Liene Bērze 1348 S155 SB2 00:06:26 128
556 Luize Raga 1231 S156 SB2 00:06:37 125
557 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo Priekam S157 SB2 00:06:37 125
558 Anita Barbane 1168 Nūjo priekam S158 SB3 00:06:40 124
559 Iveta Radiņa-Liepkaula 179 S159 SL3 00:06:43 123
560 Ilze Zvīdriņa 1346 S160 SB2 00:06:44 123
561 Guna Ķirse 1047 S161 SB2 00:06:50 121
562 Sabīne Bunere 1017 S162 SBJ 00:06:50 121
563 Lolita Soste 9368 S163 SB3 00:06:54 120
564 Ilze Pelēce 1089 VSK Noskrien S164 SB3 00:06:56 119
565 Baiba Dombrovska 1211 BSK S165 SB4 00:07:06 116
566 Andris Segliņš 1115 Segliņa Sporta Skola V401 VB2 00:07:06 89
567 Ilze Lukstiņa 1114 Segliņa Sporta Skola S166 SB2 00:07:20 113
568 Santa Cine 1107 Swedbank S167 SB2 00:07:24 111
569 Aija Orniņa 1010 S168 SB3 00:07:32 110
570 Ieva Sebre 1291 S169 SB2 00:07:51 105
571 Inta Amoliņa 1076 VSK Noskrien S170 SB4 00:08:19 99