Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 1294 SiS Latvija 01:34:38 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:02:23 750 264 1014
2 Anatolijs Macuks 1293 SiS Latvija/Krustpils novads 01:37:35 VB2 1 V2 +02:57 +00:00 00:02:50 727 222 949
3 Andris Ronimoiss 1179 VSK Noskrien Rieksti 01:39:44 VB2 2 V3 +05:06 +02:09 00:02:30 712 252 964
4 Jakub Halama 1305 KVS Šumperk 01:46:43 VB2 3 V4 +12:05 +09:08 00:03:36 665 175 840
5 Dainis Limanāns 1227 Swedbank 01:46:44 VB2 4 V5 +12:06 +09:09 00:02:56 665 215 880
6 Kaspars Kārkliņš 1131 Siguldas izlase 01:47:41 VB3 1 V6 +13:03 +00:00 00:03:07 659 202 861
7 Mārtiņš Skujenieks 1339 01:48:23 VB2 5 V7 +13:45 +10:48 00:03:44 655 169 824
8 Arvis Stivriņš 1217 Sporta Patriots 01:49:22 VB2 6 V8 +14:44 +11:47 00:03:32 649 178 827
9 Oskars Cimermanis 1008 Riga Ironman Team 01:49:44 VB2 7 V9 +15:06 +12:09 00:03:47 647 167 814
10 Jānis Šņoriņš 1210 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:50:06 VBJ 2 V10 +15:28 +15:28 00:02:11 645 289 934
11 Robertas Zaicevas 1289 ASICS 01:51:12 VB3 2 V11 +16:34 +03:31 00:03:52 638 163 801
12 Edgars Zonne 1377 IK Auseklis 01:51:16 VB2 8 V12 +16:38 +13:41 00:03:23 638 186 824
13 Ģirts Dakša 1228 01:51:16 VB2 9 V13 +16:38 +13:41 00:03:31 638 179 817
14 Kristaps Starts 1344 Brīvsolis 01:52:04 VBJ 3 V14 +17:26 +17:26 00:03:06 633 203 836
15 Aivis Kleinbergs 1163 SK "Katrīna" 01:52:14 VB2 10 V15 +17:36 +14:39 00:03:10 632 199 831
16 Valts Ulmanis 1336 IK Auseklis 01:52:47 VBJ 4 V16 +18:09 +18:09 00:03:29 629 181 810
17 Guntis Grīnvalds 1112 Moller Auto Ventspils 01:53:00 VB2 11 V17 +18:22 +15:25 00:03:19 628 190 818
18 Anatolijs Tarasovs 1365 Būdaskalns 01:53:37 VB2 12 V18 +18:59 +16:02 00:03:38 625 173 798
19 Āris Kundziņš 1142 EsiAktivs.lv / Kundziņi 01:54:17 VB3 3 V19 +19:39 +06:36 00:03:34 621 177 798
20 Einārs Šillers 1329 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:55:19 VB3 4 V20 +20:41 +07:38 00:03:46 615 167 782
21 Juris Damškalns 1209 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 01:55:47 VB2 13 V21 +21:09 +18:12 00:02:32 613 249 862
22 Artūrs Blūmiņš 1232 Virsotne/MARMOT 01:56:11 VB2 14 V22 +21:33 +18:36 00:03:27 611 183 794
23 Laimonis Skadiņš 100 VSK Noskrien / Ņergas 01:56:23 VB3 5 V23 +21:45 +08:42 00:04:04 610 155 765
24 Gatis Pūcītis 1310 Swedbank 01:56:25 VB2 15 V24 +21:47 +18:50 00:03:56 610 160 770
25 Atis Krūmiņš 1388 adidas adventure racing 01:56:43 VB2 16 V25 +22:05 +19:08 00:03:38 608 173 781
26 Kaspars Adijāns 1144 VSK Noskrien 01:57:40 VB2 17 V26 +23:02 +20:05 00:03:15 603 194 797
27 Ansis Mežulis 1198 Jūrmalas skrējēju klubs 01:58:32 VB3 6 V27 +23:54 +10:51 00:03:34 599 177 776
28 Kaspars Stukuls 1094 01:59:14 VB2 18 V28 +24:36 +21:39 00:03:56 595 160 755
29 Gatis Kveders 1029 VSK Noskrien 01:59:28 VB2 19 V29 +24:50 +21:53 00:03:41 594 171 765
30 Uldis Katlaps 1341 Meridiāns OK 01:59:47 VBJ 5 V30 +25:09 +25:09 00:03:44 593 169 762
31 Zanda Ulanova 1093 02:00:10 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 00:03:55 750 211 961
32 Ondrej Fikrle 1021 BKV Holysov 02:01:00 VB3 7 V31 +26:22 +13:19 00:03:59 587 158 745
33 Juris Redisons 1382 Latvijas valsts meži 02:01:35 VB2 20 V32 +26:57 +24:00 00:03:51 584 164 748
34 Kārlis Vīksne 1328 Veikals 42km 02:03:07 VB2 21 V33 +28:29 +25:32 00:03:01 576 209 785
35 Mārtiņš Puriņš 1197 Siguldas izlase / Isostar 02:04:03 VB2 22 V34 +29:25 +26:28 00:04:19 572 146 718
36 Zigmunds Zauls 1145 02:04:21 VB3 8 V35 +29:43 +16:40 00:03:37 571 174 745
37 Nauris Spalviņš 1369 Mailigen 02:04:34 VB2 23 V36 +29:56 +26:59 00:02:48 570 225 795
38 Raivis Ančs 1188 Velorīts/Gulbene 02:04:39 VB3 9 V37 +30:01 +16:58 00:03:32 569 178 747
39 Aigars Leiboms 1321 Gjensidige 02:04:42 VB3 10 V38 +30:04 +17:01 00:03:37 569 174 743
40 Aleksandrs Judkins 1266 02:04:44 VB2 24 V39 +30:06 +27:09 00:03:31 569 179 748
41 Edgars Rencis 1099 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:05:16 VB2 25 V40 +30:38 +27:41 00:04:49 567 131 698
42 Ainārs Elksnis 1024 02:06:14 VB2 26 V41 +31:36 +28:39 00:03:59 562 158 720
43 Uldis Žimants 9314 Adidas Adventure Racing 02:06:14 VB2 27 V42 +31:36 +28:39 00:05:02 562 125 687
44 Guna Meistere 1020 VSK Noskrien 02:06:42 SB2 2 S2 +06:32 +06:32 00:04:15 711 194 905
45 Normunds Korņejevs 1117 SK Sigulda 02:06:51 VB3 11 V43 +32:13 +19:10 00:04:06 560 154 714
46 Gerrit Lemkau 1177 LSF Muenster 02:07:00 VB3 12 V44 +32:22 +19:19 00:04:22 559 144 703
47 Ivo Rudinskis 1248 Saldus Boksa klubs 02:07:06 VB2 28 V45 +32:28 +29:31 00:03:42 558 170 728
48 Laura Lapiņa 1284 Siguldas izlase / Veikals MARATONS 02:07:18 SB3 1 S3 +07:08 +00:00 00:04:15 708 194 902
49 Alvita Mirecka 1170 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:07:29 SB3 2 S4 +07:19 +00:11 00:03:36 707 229 936
50 Mārtiņš Andersons 1375 Seastone.eu 02:08:11 VB2 29 V46 +33:33 +30:36 00:03:45 554 168 722
51 Ilgvars Āboltiņš 1220 Maratona klubs 02:08:52 VB4 1 V47 +34:14 +00:00 00:03:39 551 173 724
52 Juris Jansons 9372 Swedbank 02:08:54 VB3 13 V48 +34:16 +21:13 00:04:09 551 152 703
53 Aivars Rukkalns 1262 RAGANA 02:08:54 VB2 30 V49 +34:16 +31:19 00:04:25 551 143 694
54 Aigars Silkalns 1221 colorlib.com 02:09:11 VB2 31 V50 +34:33 +31:36 00:03:33 549 177 726
55 Klinta Lauska 1292 Isostar 02:09:17 SB2 3 S5 +09:07 +09:07 00:04:35 697 180 877
56 Aigars Šics 1226 Enkura turētāji 02:09:52 VB2 32 V51 +35:14 +32:17 00:03:48 547 166 713
57 Aino Gošs 1034 Maratona klubs 02:10:26 VB3 14 V52 +35:48 +22:45 00:03:06 544 203 747
58 Kristaps Pilskalns 1140 Gentlemens Club 02:10:44 VB2 33 V53 +36:06 +33:09 00:03:36 543 175 718
59 Kaspars Vīksne 1368 Mailigen 02:10:49 VB2 34 V54 +36:11 +33:14 00:02:55 543 216 759
60 Mārcis Bratka 1354 Dunte 96 02:10:57 VB2 35 V55 +36:19 +33:22 00:03:55 542 161 703
61 Ansis Pūce 1250 Saldus Boksa klubs 02:11:18 VB2 36 V56 +36:40 +33:43 00:03:52 541 163 704
62 Agris Veipāns 1278 02:11:37 VB3 15 V57 +36:59 +23:56 00:03:54 539 162 701
63 Dace Banga 1086 bangasprivatprakse.lv 02:11:39 SB2 4 S6 +11:29 +11:29 00:04:37 685 179 864
64 Kristaps Kanna 1259 PATRIA 02:11:44 VBJ 6 V58 +37:06 +37:06 00:04:23 539 144 683
65 Artis Dūriņš 1249 Saldus Boksa klubs 02:13:10 VB2 37 V59 +38:32 +35:35 00:03:35 533 176 709
66 Edgars Vanters 1102 VSK Noskrien Rieksti 02:13:34 VB2 38 V60 +38:56 +35:59 00:02:45 531 229 760
67 Arnis Rāts 1342 02:14:40 VB2 39 V61 +40:02 +37:05 00:03:27 527 183 710
68 Marija Miselyte 1309 LTU Trail Running People 02:15:00 SB2 5 S7 +14:50 +14:50 00:03:58 668 208 876
69 Edgars Rūtiņš 1363 MARATONA KLUBS 02:15:32 VB3 16 V62 +40:54 +27:51 00:04:08 524 152 676
70 Agnese Zeltiņa 1318 Tvnet 02:15:39 SB2 6 S8 +15:29 +15:29 00:04:42 664 176 840
71 Andis Skudra 1347 02:15:48 VB2 40 V63 +41:10 +38:13 00:04:07 523 153 676
72 Arnis Ābelitis 1195 02:16:11 VB4 2 V64 +41:33 +07:19 00:03:59 521 158 679
73 Andrejs Stolers 1397 02:16:25 VB2 41 V65 +41:47 +38:50 00:03:50 520 164 684
74 Kristīne Jansone 1356 Swedbank 02:16:30 SB3 3 S9 +16:20 +09:12 00:04:40 660 177 837
75 Gļebs Fiļipovs 1230 Pretīgās cūkas 02:16:53 VB2 42 V66 +42:15 +39:18 00:04:01 519 157 676
76 Fadejs Precinieks 1353 02:17:11 VB2 43 V67 +42:33 +39:36 00:03:58 517 159 676
77 Linda Jākobsone 1394 Taku skrējējs/Murexplorer 02:17:22 SB2 7 S10 +17:12 +17:12 00:04:16 656 193 849
78 Dmitrijs Ruskovs 1053 VSK Noskrien 02:17:55 VB2 44 V68 +43:17 +40:20 00:04:03 515 156 671
79 Gints Peleckis 1245 VC "Baltezers" 02:18:02 VB2 45 V69 +43:24 +40:27 00:02:59 514 211 725
80 Elīna Medne 1295 Veikals Maratons / Maratona klubs 02:18:10 SBJ 1 S11 +18:00 +00:00 00:04:46 652 173 825
81 Intars Vēberis 1372 02:18:24 VB2 46 V70 +43:46 +40:49 00:04:42 513 134 647
82 Ance Rieksta 1283 Brīvsolis 02:18:27 SB2 8 S12 +18:17 +18:17 00:04:18 651 192 843
83 Raimonds Ozoliņš 1090 VSK Noskrien Rieksti 02:18:28 VB2 47 V71 +43:50 +40:53 00:03:13 513 196 709
84 Uldis Kleinbergs 1121 Ko Te Notiek? 02:18:35 VB2 48 V72 +43:57 +41:00 00:03:31 512 179 691
85 Rolands Trencis 1068 VSK Noskrien 02:18:44 VB2 49 V73 +44:06 +41:09 00:04:28 512 141 653
86 Matīss Zilgalvis 1235 02:18:44 VB2 50 V74 +44:06 +41:09 00:04:03 512 156 668
87 Ainārs Veģeris 1130 Siguldas izlase 02:18:54 VB3 17 V75 +44:16 +31:13 00:03:58 511 159 670
88 Edgars Peičs 1158 EVOLUTION LATVIA 02:19:18 VB2 51 V76 +44:40 +41:43 00:05:01 510 126 636
89 Līva Medne 1277 2 koki un citi zvēri 02:20:00 SB2 9 S13 +19:50 +19:50 00:05:04 644 163 807
90 Natale Carlone 1275 Nokia 02:20:03 VB3 18 V77 +45:25 +32:22 00:04:31 507 139 646
91 Aivis Gusts 1281 Squeezy 02:20:45 VB2 52 V78 +46:07 +43:10 00:04:16 504 148 652
92 Andris Vējiņš 1264 Swedbank 02:20:45 VB2 53 V79 +46:07 +43:10 00:03:57 504 159 663
93 Aivars Fogelis 1268 02:20:46 VB2 54 V80 +46:08 +43:11 00:04:12 504 150 654
94 Guntis Rasims 1132 Rēzeknes novads 02:20:52 VB2 55 V81 +46:14 +43:17 00:03:19 504 190 694
95 Gabriel Stefanak 1396 02:20:57 VB2 56 V82 +46:19 +43:22 00:04:40 504 135 639
96 Antanas Anskaitis 1238 02:21:27 VB2 57 V83 +46:49 +43:52 00:04:00 502 158 660
97 Žanete Leimane 1192 TRXCēsis 02:21:39 SB3 4 S14 +21:29 +14:21 00:04:18 636 192 828
98 Raimonds Ronis 1050 02:21:57 VB2 58 V84 +47:19 +44:22 00:04:28 500 141 641
99 Liene Štalte 90 Moller Auto Ventspils 02:22:02 SB2 10 S15 +21:52 +21:52 00:03:59 635 207 842
100 Māris Dazarts 1208 Lattelecom 02:22:07 VB2 59 V85 +47:29 +44:32 00:04:22 499 144 643
101 Viesturs Dzirkalis 1376 Seastone.eu 02:22:10 VB3 19 V86 +47:32 +34:29 00:04:00 499 158 657
102 Vairis Krauklis 1019 Privātbūve 02:22:36 VB4 3 V87 +47:58 +13:44 00:04:11 498 151 649
103 Kristaps Turiščevs 1175 02:22:47 VBJ 7 V88 +48:09 +48:09 00:03:57 497 159 656
104 Uvis Braunfelds 1111 Moller Auto Ventspils 02:22:53 VB3 20 V89 +48:15 +35:12 00:04:23 497 144 641
105 Kristaps Bresis 1105 02:23:03 VB2 60 V90 +48:25 +45:28 00:04:03 496 156 652
106 Dainis Griestiņš 1199 02:23:15 VB2 61 V91 +48:37 +45:40 00:04:35 495 137 632
107 Arvis Jauniņš 1392 Gentlemens Club 02:23:23 VB2 62 V92 +48:45 +45:48 00:03:35 495 176 671
108 Andris Orniņš 1009 02:23:27 VB2 63 V93 +48:49 +45:52 00:04:23 495 144 639
109 Juris Grodnis 1236 Krokus 02:23:41 VB3 21 V94 +49:03 +36:00 00:04:07 494 153 647
110 Aivis Reinholds 1040 02:23:48 VB3 22 V95 +49:10 +36:07 00:04:26 494 142 636
111 Juris Rukkalns 1261 RAGANA 02:24:14 VB4 4 V96 +49:36 +15:22 00:05:11 492 122 614
112 Salvis Brasavs 1097 02:24:15 VB3 23 V97 +49:37 +36:34 00:02:41 492 235 727
113 Anete Midrijāne 9289 Toktaka 02:24:23 SB2 11 S16 +24:13 +24:13 00:04:39 624 177 801
114 Andrejs Macņevs 1254 02:24:24 VB2 64 V98 +49:46 +46:49 00:04:11 492 151 643
115 Māris Modriņš 1129 02:24:26 VB2 65 V99 +49:48 +46:51 00:04:44 491 133 624
116 Mārtiņš Krauklis 1387 02:24:34 VB2 66 V100 +49:56 +46:59 00:03:03 491 207 698
117 Jānis Siliņš 9288 Pēdējā minūte 02:24:51 VB2 67 V101 +50:13 +47:16 00:04:35 490 137 627
118 Ronalds Zarīts 1313 Scope 02:24:52 VB2 68 V102 +50:14 +47:17 00:04:24 490 143 633
119 Leonīds Valdonis 1172 Preiļu kraukļi 02:24:55 VB4 5 V103 +50:17 +16:03 00:04:44 490 133 623
120 Aleksandrs Sokolovs 9337 PATRIA 02:25:01 VB2 69 V104 +50:23 +47:26 00:04:00 489 158 647
121 Andris Prindulis 1162 02:25:13 VB2 70 V105 +50:35 +47:38 00:05:01 489 126 615
122 Anete Casno 1187 02:25:15 SB2 12 S17 +25:05 +25:05 00:04:15 620 194 814
123 Ilze Baumane 1123 02:25:39 SB2 13 S18 +25:29 +25:29 00:04:36 619 179 798
124 Edgars Lešinskis 1319 SK Turaida/SMK 02:25:44 VB3 24 V106 +51:06 +38:03 00:04:59 487 126 613
125 Arnis Pokšāns 1069 Abas Kreisās Kājas 02:25:44 VB3 25 V107 +51:06 +38:03 00:03:56 487 160 647
126 Mārtiņš Pērkons 9389 02:25:52 VB2 71 V108 +51:14 +48:17 00:04:36 487 137 624
127 Alberts Dambis 1042 VSK Noskrien 02:26:21 VB2 72 V109 +51:43 +48:46 00:04:17 485 147 632
128 Mirco Romary 1178 VfL Wolbeck 02:26:25 VB2 73 V110 +51:47 +48:50 00:04:53 485 129 614
129 Jevgeņijs Markins 1084 02:27:06 VB2 74 V111 +52:28 +49:31 00:04:12 482 150 632
130 Eduards Ginters 1133 02:27:06 VB2 75 V112 +52:28 +49:31 00:04:11 482 151 633
131 Kristaps Heinsbergs 1028 MMA Jūrmala 02:27:13 VBJ 8 V113 +52:35 +52:35 00:04:44 482 133 615
132 Romāns Logins 1324 Divratis 02:27:16 VB2 76 V114 +52:38 +49:41 00:03:54 482 162 644
133 Rolands Kašs 1307 Lattelecom 02:27:17 VB2 77 V115 +52:39 +49:42 00:03:59 482 158 640
134 Jānis Jurševskis 1335 02:27:31 VB2 78 V116 +52:53 +49:56 00:03:52 481 163 644
135 Gints Krieviņš 1386 02:27:59 VB2 79 V117 +53:21 +50:24 00:04:13 480 149 629
136 Uldis Rāts 1272 02:27:59 VB2 80 V118 +53:21 +50:24 00:04:27 480 142 622
137 Kārlis Ertmanis 1059 02:28:08 VB2 81 V119 +53:30 +50:33 00:04:14 479 149 628
138 Rūdolfs Birnbaums 1173 02:28:15 VB2 82 V120 +53:37 +50:40 00:03:51 479 164 643
139 Gatis Šīmanis 1202 DNB banka 02:28:19 VB2 83 V121 +53:41 +50:44 00:03:38 479 173 652
140 Vitālijs Petuhovs 9309 SSK Bebra 02:28:20 VB2 84 V122 +53:42 +50:45 00:03:35 478 176 654
141 Jānis Vērdiņš 1077 Sējas novads/MSĢ 02:28:30 VB2 85 V123 +53:52 +50:55 00:03:54 478 162 640
142 Elita Zālīte 1191 TRXCēsis 02:28:35 SB3 5 S19 +28:25 +21:17 00:04:27 607 185 792
143 Natālija Treulande 1091 02:28:38 SB2 14 S20 +28:28 +28:28 00:04:18 606 192 798
144 Ilze Limanāne 1031 VSK Noskrien Vāveres 02:29:02 SB2 15 S21 +28:52 +28:52 00:04:31 605 183 788
145 Ieva Pūce 1096 VSK Noskrien 02:29:04 SB3 6 S22 +28:54 +21:46 00:04:23 605 188 793
146 Guntis Vijgriezis 1338 Door Solutions 02:29:22 VB3 26 V124 +54:44 +41:41 00:03:48 475 166 641
147 Zanda Kārkliņa 1330 02:29:23 SB3 7 S23 +29:13 +22:05 00:04:52 603 170 773
148 Vadims Stepanovs 1378 Maratona klubs / Cramo 02:29:32 VB2 86 V125 +54:54 +51:57 00:04:00 475 158 633
149 Eduards Mozulis 1302 Engures sportam 02:30:07 VBJ 9 V126 +55:29 +55:29 00:04:23 473 144 617
150 Vita Grahovska 1054 02:30:10 SB2 16 S24 +30:00 +30:00 00:04:05 600 202 802
151 Kristīne Jansone 1222 SSK Bebra 02:30:30 SBJ 2 S25 +30:20 +12:20 00:03:51 599 214 813
152 Ieva Dobule 1379 Izturība 02:30:43 SB2 17 S26 +30:33 +30:33 00:04:57 598 167 765
153 Anastasija Vasko 1051 02:30:44 SB2 18 S27 +30:34 +30:34 00:04:39 598 177 775
154 Jānis Zaļais 1215 nav 02:30:45 VB2 87 V127 +56:07 +53:10 00:04:27 471 142 613
155 Normunds Līdums 1391 Stoller 02:31:00 VB3 27 V128 +56:22 +43:19 00:04:35 470 137 607
156 Janeks Bauers 1351 OK KO 02:31:00 VB3 28 V129 +56:22 +43:19 00:04:17 470 147 617
157 Rasa Grāvīte 1383 02:31:01 SBJ 3 S28 +30:51 +12:51 00:04:35 597 180 777
158 Natālija Rižka 9313 Evolution 02:31:08 SB2 19 S29 +30:58 +30:58 00:04:32 596 182 778
159 Alisher Yakupov 9306 02:31:08 VB2 88 V130 +56:30 +53:33 00:04:58 470 127 597
160 Normunds Paško 1325 Mauciens 02:31:23 VB3 29 V131 +56:45 +43:42 00:03:59 469 158 627
161 Arūnas Beržinskas 1148 02:31:31 VB3 30 V132 +56:53 +43:50 00:04:22 468 144 612
162 Erlens Grunckis 9321 Valmiera 02:31:48 VB3 31 V133 +57:10 +44:07 00:04:24 468 143 611
163 Kristaps Poddubnijs 1225 02:32:07 VB2 89 V134 +57:29 +54:32 00:04:34 467 138 605
164 Krišjānis Kucins 1269 02:32:15 VBJ 10 V135 +57:37 +57:37 00:03:32 466 178 644
165 Heiki Prants 1164 Võru Suusaklubi 02:32:15 VB3 32 V136 +57:37 +44:34 00:04:35 466 137 603
166 Māris Tašmans 1398 Smartlynx 02:32:17 VB2 90 V137 +57:39 +54:42 00:04:17 466 147 613
167 Raivis Kirhners 1267 02:32:21 VB2 91 V138 +57:43 +54:46 00:04:37 466 136 602
168 Ance Ziediņa 1290 mammadaba 02:32:24 SB2 20 S30 +32:14 +32:14 00:04:36 591 179 770
169 Aivars Mozulis 1301 Engures sportam 02:32:24 VB3 33 V139 +57:46 +44:43 00:04:16 466 148 614
170 Jānis Kopmanis 1143 LSC 02:32:33 VB3 34 V140 +57:55 +44:52 00:04:17 465 147 612
171 Ivars Seiksts 1023 02:32:48 VB2 92 V141 +58:10 +55:13 00:04:12 464 150 614
172 Ilmars Knipšis 1110 Lejasurgas 02:33:08 VB3 35 V142 +58:30 +45:27 00:04:08 463 152 615
173 Edgars Būmanis 1395 Pa Vienam 02:33:09 VB2 93 V143 +58:31 +55:34 00:04:14 463 149 612
174 Andris Bērziņš 1146 02:33:14 VB2 94 V144 +58:36 +55:39 00:04:29 463 141 604
175 Jānis Duberis 1357 SSK "Bebra" 02:33:25 VB3 36 V145 +58:47 +45:44 00:03:44 463 169 632
176 Aiva Liepiņa 1073 02:33:32 SB2 21 S31 +33:22 +33:22 00:05:03 587 163 750
177 Nelda Neilande 1326 02:33:42 SBJ 4 S32 +33:32 +15:32 00:04:52 586 170 756
178 Džanita Freija 1113 Moller Auto Ventspils 02:33:43 SB3 8 S33 +33:33 +26:25 00:04:16 586 193 779
179 Kaspars Aksenoks 1035 02:33:53 VB3 37 V146 +59:15 +46:12 00:04:12 461 150 611
180 Pēteris Vaišļa 9311 Moller Auto Latvia (Lidosta) 02:34:01 VB2 95 V147 +59:23 +56:26 00:03:44 461 169 630
181 Juris Līpacis 1022 02:34:47 VB3 38 V148 +1:00:09 +47:06 00:04:52 459 129 588
182 Justīne Savitska 1214 02:34:50 SB2 22 S34 +34:40 +34:40 00:05:00 582 165 747
183 Marta Lapiņa 1135 02:34:52 SB2 23 S35 +34:42 +34:42 00:04:38 582 178 760
184 Sanita Ivanova 1125 02:34:55 SB2 24 S36 +34:45 +34:45 00:04:47 582 172 754
185 Ģirts Vēsma 1322 02:34:56 VB4 6 V149 +1:00:18 +26:04 00:04:51 458 130 588
186 Daina Drozdova 9310 02:34:59 SB2 25 S37 +34:49 +34:49 00:04:01 582 205 787
187 Konstantīns Vasiļjevs 1304 DION 02:35:03 VB2 96 V150 +1:00:25 +57:28 00:04:22 458 144 602
188 Dmitrijs Lisicins 1315 Garmin 02:35:06 VB2 97 V151 +1:00:28 +57:31 00:04:27 458 142 600
189 Krišjānis Almanis 1273 02:35:11 VB2 98 V152 +1:00:33 +57:36 00:04:25 457 143 600
190 Gunārs Grundštoks 1241 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:35:33 VB2 99 V153 +1:00:55 +57:58 00:04:46 456 132 588
191 Kaspars Verdens 1308 skriesanasakademija.lv 02:36:13 VB2 100 V154 +1:01:35 +58:38 00:03:55 454 161 615
192 Matīss Rozītis 1296 MR 02:36:14 VB2 101 V155 +1:01:36 +58:39 00:02:57 454 214 668
193 Jānis Tenbergs 1280 Engures sportam 02:36:14 VB2 102 V156 +1:01:36 +58:39 00:03:43 454 170 624
194 Mārtiņš Gūtmanis 1041 Engures sportam / Mamma Daba 02:36:14 VB2 103 V157 +1:01:36 +58:39 00:03:21 454 188 642
195 Jūlija Kuzņecova 1136 Dr. Klauns 02:36:16 SB3 9 S38 +36:06 +28:58 00:05:10 577 160 737
196 Anita Āboltiņa 1366 DNB banka 02:36:27 SB3 10 S39 +36:17 +29:09 00:04:49 576 171 747
197 Elvis Dibaņins 1393 02:37:01 VB2 104 V158 +1:02:23 +59:26 00:04:23 452 144 596
198 Andrejs Zinovjevs 1389 02:37:11 VB2 105 V159 +1:02:33 +59:36 00:04:52 452 129 581
199 Agris Noviks 1242 Vichy 02:37:19 VBJ 11 V160 +1:02:41 +1:02:41 00:04:32 451 139 590
200 Iveta Belousova 1167 02:37:44 SB3 11 S40 +37:34 +30:26 00:04:28 571 185 756
201 Juris Zariņš 1297 Ozons 02:37:58 VB4 7 V161 +1:03:20 +29:06 00:03:52 449 163 612
202 Ieva Tāle-Stangute 1026 02:38:03 SB2 26 S41 +37:53 +37:53 00:04:41 570 176 746
203 Mārcis Janušs 1083 SELLA AM 02:38:08 VB3 39 V162 +1:03:30 +50:27 00:04:58 449 127 576
204 Vija Olte 1087 02:38:23 SB2 27 S42 +38:13 +38:13 00:05:01 569 164 733
205 Viesturs Puriņš 1343 02:38:28 VB3 40 V163 +1:03:50 +50:47 00:05:08 448 123 571
206 Kristīne Sekace 1141 Kustību telpa 02:38:35 SB2 28 S43 +38:25 +38:25 00:05:17 568 156 724
207 Māra Eižvērtiņa 1194 Ieķērušies 02:38:43 SB2 29 S44 +38:33 +38:33 00:04:09 568 199 767
208 Agris Meilerts 1063 Latvijas Finieris Mežs 02:39:19 VB3 41 V164 +1:04:41 +51:38 00:04:45 445 133 578
209 Antons Trofimovs 1317 Garmin 02:39:27 VB2 106 V165 +1:04:49 +1:01:52 00:04:30 445 140 585
210 Gints Ošiņš 1048 SK "Kenijas brieži" 02:39:29 VB3 42 V166 +1:04:51 +51:48 00:04:24 445 143 588
211 Kaspars Mazitāns 1331 02:39:30 VB3 43 V167 +1:04:52 +51:49 00:05:02 445 125 570
212 Jurģis Urtāns 1106 VANAGI 02:39:30 VB2 107 V168 +1:04:52 +1:01:55 00:04:53 445 129 574
213 Jānis Sīmanis 1104 02:39:42 VB2 108 V169 +1:05:04 +1:02:07 00:03:58 444 159 603
214 Nauris Pļaviņš 1152 02:39:45 VB2 109 V170 +1:05:07 +1:02:10 00:05:19 444 118 562
215 Dace Veipa 1074 VSK Noskrien Vāveres 02:40:06 SB2 30 S45 +39:56 +39:56 00:05:08 563 161 724
216 Baiba Močāne 177 Gjensidige 02:40:06 SB2 31 S46 +39:56 +39:56 00:05:49 563 142 705
217 Agris Spalviņš 1370 Mailigen 02:40:07 VB3 44 V171 +1:05:29 +52:26 00:04:57 443 127 570
218 Evija Melberga 1004 VSK Noskrien 02:40:12 SB2 32 S47 +40:02 +40:02 00:03:21 563 246 809
219 Agnis Bērziņš 9376 DNB 02:40:12 VB2 110 V172 +1:05:34 +1:02:37 00:02:58 443 212 655
220 Egita Uzule 1251 Saldus Boksa klubs 02:40:13 SB3 12 S48 +40:03 +32:55 00:04:46 563 173 736
221 Normunds Grava 1039 02:40:14 VB3 45 V173 +1:05:36 +52:33 00:04:16 443 148 591
222 Gunārs Rumpēters 1327 02:40:33 VB2 111 V174 +1:05:55 +1:02:58 00:04:44 442 133 575
223 Ivans Mihailovs 1371 02:40:44 VB2 112 V175 +1:06:06 +1:03:09 00:05:10 442 122 564
224 Alvis Lepiksons 1349 Auseklis IK 02:40:50 VB3 46 V176 +1:06:12 +53:09 00:04:35 441 137 578
225 Zelma Preciniece 1352 02:40:56 SB2 33 S49 +40:46 +40:46 00:04:26 560 186 746
226 Roberts Koleda 1098 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:40:57 VB3 47 V177 +1:06:19 +53:16 00:05:02 441 125 566
227 Ivo Rasa 1258 RasaVilla 02:41:12 VB2 113 V178 +1:06:34 +1:03:37 00:03:37 440 174 614
228 Gatis Osis 1257 Ošu Team 02:41:12 VB2 114 V179 +1:06:34 +1:03:37 00:03:37 440 174 614
229 Aivis Štemmers 1174 SK Pūre 02:41:21 VB2 115 V180 +1:06:43 +1:03:46 00:03:01 440 209 649
230 Artūrs Pielēns-Pelēns 1207 Lattelecom 02:41:29 VB2 116 V181 +1:06:51 +1:03:54 00:04:44 440 133 573
231 Uģis Kūliņš 1362 02:42:06 VB3 48 V182 +1:07:28 +54:25 00:05:03 438 125 563
232 Dace Podkalne 1120 VSK Noskrien 02:42:54 SB2 34 S50 +42:44 +42:44 00:04:51 553 170 723
233 Ģirts Goško 1072 Piedzīvojumu meklētāji 02:42:58 VB2 117 V183 +1:08:20 +1:05:23 00:05:30 436 115 551
234 Jānis Deksnis 1361 Swedbank 02:43:02 VB2 118 V184 +1:08:24 +1:05:27 00:04:32 435 139 574
235 Elīna Līce 1237 homo ecos 02:43:28 SB2 35 S51 +43:18 +43:18 00:04:46 551 173 724
236 Didzis Kirstuks 1161 02:43:43 VB2 119 V185 +1:09:05 +1:06:08 00:05:12 434 121 555
237 Māra Braslava 1243 02:43:52 SBJ 5 S52 +43:42 +25:42 00:05:12 550 159 709
238 Āris Peičs 1159 EVOLUTION LATVIA 02:44:25 VB2 120 V186 +1:09:47 +1:06:50 00:04:23 432 144 576
239 Raivis Vilūns 1314 02:44:29 VB2 121 V187 +1:09:51 +1:06:54 00:04:48 432 131 563
240 Svetlana Puce 1092 02:44:38 SB3 13 S53 +44:28 +37:20 00:04:48 547 172 719
241 Inta Cīmure 1080 cīmurēni 02:45:28 SB2 36 S54 +45:18 +45:18 00:04:30 545 183 728
242 Miks Vilsons 1229 VSK Noskrien 02:45:33 VB3 49 V188 +1:10:55 +57:52 00:05:34 429 113 542
243 Kārlis Igals 1385 memais.com 02:45:48 VB2 122 V189 +1:11:10 +1:08:13 00:04:17 428 147 575
244 Anna Proskurina 1058 02:45:55 SB2 37 S55 +45:45 +45:45 00:04:44 543 174 717
245 Arnolds Timma 1239 02:46:29 VBJ 12 V190 +1:11:51 +1:11:51 00:04:06 426 154 580
246 Voldemārs Surgunts 9335 02:46:37 VB4 8 V191 +1:11:59 +37:45 00:04:40 426 135 561
247 Valdis Prauliņš 1300 Chieris Road Runners 02:46:40 VB3 50 V192 +1:12:02 +58:59 00:04:10 426 151 577
248 Aleksandrs Dorogušs 1137 02:47:12 VB2 123 V193 +1:12:34 +1:09:37 00:04:53 424 129 553
249 Ingars Šakalis 1181 02:48:57 VB2 124 V194 +1:14:19 +1:11:22 00:04:47 420 132 552
250 Mārtiņš Pilmanis 1253 VSK Noskrien 02:49:07 VB2 125 V195 +1:14:29 +1:11:32 00:03:41 420 171 591
251 Kristaps Miķelsons 1303 Lattelecom 02:49:33 VB2 126 V196 +1:14:55 +1:11:58 00:04:58 419 127 546
252 Indars Melzobs 1064 VSK Noskrien 02:49:52 VB2 127 V197 +1:15:14 +1:12:17 00:04:37 418 136 554
253 Didzis Gasiņš 1037 Salaspils Zīriņi 02:49:56 VB3 51 V198 +1:15:18 +1:02:15 00:04:57 418 127 545
254 Žanna Vanaga 1244 VSK Noskrien 02:50:07 SB3 14 S56 +49:57 +42:49 00:05:19 530 155 685
255 Mārtiņš Kaparšmits 1320 Radio SWH 02:50:19 VB2 128 V199 +1:15:41 +1:12:44 00:04:27 417 142 559
256 Mārtiņš Pujāts 1233 Pūpols 02:50:20 VB2 129 V200 +1:15:42 +1:12:45 00:04:54 417 129 546
257 Alvis Cimža 1078 02:50:26 VBJ 13 V201 +1:15:48 +1:15:48 00:04:38 416 136 552
258 Uldis Benhens 1044 Engures sportam / Lyngson 02:50:39 VB3 52 V202 +1:16:01 +1:02:58 00:04:46 416 132 548
259 Santa Birģele 1134 02:50:50 SBJ 6 S57 +50:40 +32:40 00:05:55 528 139 667
260 Inese Bērziņa 1374 02:51:09 SB3 15 S58 +50:59 +43:51 00:04:51 527 170 697
261 Inguna Eglīte 1193 TRXCēsis 02:51:24 SB3 16 S59 +51:14 +44:06 00:05:31 526 150 676
262 Guna Sprūde 1033 VSK Noskrien 02:52:26 SB2 38 S60 +52:16 +52:16 00:04:52 523 170 693
263 Zane Bulāne 1038 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:52:26 SB2 39 S61 +52:16 +52:16 00:05:19 523 155 678
264 Mārtiņš Puriņš 1016 02:53:03 VB2 130 V203 +1:18:25 +1:15:28 00:05:04 410 124 534
265 Andris Melnis 1065 VSK Noskrien 02:53:31 VB2 131 V204 +1:18:53 +1:15:56 00:04:44 409 133 542
266 Valters Bruss 1056 VSK Noskrien Tērvete 02:53:34 VB3 53 V205 +1:18:56 +1:05:53 00:04:46 409 132 541
267 Dainis Driņķis 1153 02:53:38 VB3 54 V206 +1:19:00 +1:05:57 00:05:42 409 111 520
268 Andis Ābele 1360 Ābeles 02:53:40 VB2 132 V207 +1:19:02 +1:16:05 00:04:37 409 136 545
269 Alise Pokšāne 1282 ABAS KREISĀS KĀJAS 02:53:48 SBJ 7 S62 +53:38 +35:38 00:05:08 519 161 680
270 Jānis Tērauds 1390 lidolēti.lv / Engures sportam 02:54:03 VB3 55 V208 +1:19:25 +1:06:22 00:03:36 408 175 583
271 Līva Bogdanova 1200 02:54:09 SB2 40 S63 +53:59 +53:59 00:06:01 518 137 655
272 Kārlis Liepa 1186 SIEMENS 02:54:16 VB2 133 V209 +1:19:38 +1:16:41 00:05:17 407 119 526
273 Madara Muižniece 1180 02:54:40 SB2 41 S64 +54:30 +54:30 00:05:43 516 144 660
274 Sandis Krutovs 1045 PaBaso.lv 02:54:48 VB2 134 V210 +1:20:10 +1:17:13 00:06:25 406 98 504
275 Ilona Balode 1126 Salacgrīvas Buki 02:54:52 SB3 17 S65 +54:42 +47:34 00:05:32 515 149 664
276 Kristaps Eškins 1171 BE44 02:55:04 VB2 135 V211 +1:20:26 +1:17:29 00:05:00 405 126 531
277 Uģis Zanders 1380 02:55:12 VB3 56 V212 +1:20:34 +1:07:31 00:05:19 405 118 523
278 Jānis Eimuss 1206 Lattelecom 02:55:31 VB3 57 V213 +1:20:53 +1:07:50 00:04:48 404 131 535
279 Normunds Vilūns 1260 VSK Noskrien 02:56:30 VB3 58 V214 +1:21:52 +1:08:49 00:05:13 402 121 523
280 Iveta Lazdiņa 1081 PEINTBOLA PARKS 2xL 02:56:31 SB2 42 S66 +56:21 +56:21 00:05:12 511 159 670
281 Laura Treimane 1032 Race4Fan 02:56:38 SB2 43 S67 +56:28 +56:28 00:05:41 510 145 655
282 Agnese Zārdiņa 1147 ST Brekti 02:56:46 SB2 44 S68 +56:36 +56:36 00:05:48 510 142 652
283 Igors Vasiļjevs 1101 02:57:13 VB2 136 V215 +1:22:35 +1:19:38 00:02:59 400 211 611
284 Jānis Straukmanis 1070 VSK Noskrien 02:57:34 VB2 137 V216 +1:22:56 +1:19:59 00:04:29 400 141 541
285 Inārs Siņicins 1333 02:57:51 VB4 9 V217 +1:23:13 +48:59 00:04:55 399 128 527
286 Māris Lūsis 1224 02:57:59 VB2 138 V218 +1:23:21 +1:20:24 00:04:40 399 135 534
287 Andis Rinkevics 1052 Mārdža 02:58:10 VB2 139 V219 +1:23:32 +1:20:35 00:05:27 398 116 514
288 Zane Ārmane 1306 TVNET 02:58:13 SB2 45 S69 +58:03 +58:03 00:05:34 506 148 654
289 Gundega Sebre 9316 02:58:18 SBJ 8 S70 +58:08 +40:08 00:05:54 505 140 645
290 Kristīne Liepiņa 1088 02:58:41 SB2 46 S71 +58:31 +58:31 00:05:34 504 148 652
291 Ingmars Šreibergs 1323 ---------- 02:58:43 VB2 140 V220 +1:24:05 +1:21:08 00:03:27 397 183 580
292 Iveta Kudrjavceva 1055 02:58:56 SB4 1 S72 +58:46 +00:00 00:05:39 504 146 650
293 Natalija Zeņina 1265 ELKOR 02:59:10 SB3 18 S73 +59:00 +51:52 00:05:06 503 162 665
294 Liena Puise-Puiše 1184 02:59:13 SB2 47 S74 +59:03 +59:03 00:05:55 503 139 642
295 Uģis Bents 1103 02:59:19 VB2 141 V221 +1:24:41 +1:21:44 00:03:57 396 159 555
296 Pēteris Dūka 1279 03:00:10 VB2 142 V222 +1:25:32 +1:22:35 00:03:56 394 160 554
297 Māra Vēliņa 1203 DNB banka 03:00:42 SB2 48 S75 +1:00:32 +1:00:32 00:05:11 499 159 658
298 Līga Pakalna 1057 VSK Noskrien 03:01:04 SBJ 9 S76 +1:00:54 +42:54 00:05:27 498 151 649
299 Edgars Timofejevs 1274 03:01:14 VB2 143 V223 +1:26:36 +1:23:39 00:04:40 392 135 527
300 Zane Alilujeva 9383 Nūjo ar Vēju 03:01:15 SB2 49 S77 +1:01:05 +1:01:05 00:05:01 497 164 661
301 Dana Zandersone 1139 Swedbank 03:01:20 SB2 50 S78 +1:01:10 +1:01:10 00:05:57 497 139 636
302 Linda Vildava 1128 03:01:30 SBJ 10 S79 +1:01:20 +43:20 00:06:04 497 136 633
303 Agnija Zizlāne 1124 03:01:35 SB2 51 S80 +1:01:25 +1:01:25 00:05:46 496 143 639
304 Dace Rezevska 1286 Engures sportam 03:01:36 SB3 19 S81 +1:01:26 +54:18 00:05:36 496 147 643
305 Līga Zariņa 1298 Ozons 03:01:53 SB4 2 S82 +1:01:43 +02:57 00:05:24 496 153 649
306 Normunds Zauls 1025 Limbaži 03:01:56 VB3 59 V224 +1:27:18 +1:14:15 00:04:34 390 138 528
307 Normunds Miļūns 1185 SIEMENS 03:01:59 VB2 144 V225 +1:27:21 +1:24:24 00:05:09 390 122 512
308 Vjačeslavs Ņebogatihs 1316 Garmin 03:02:04 VB2 145 V226 +1:27:26 +1:24:29 00:05:31 390 114 504
309 Anita Januša 1082 SELLA AM 03:02:28 SB3 20 S83 +1:02:18 +55:10 00:06:09 494 134 628
310 Guntis Šīmanis 1075 Z/s "Modras" 03:02:44 VB2 146 V227 +1:28:06 +1:25:09 00:05:00 388 126 514
311 Oskars Andersons 1287 03:02:57 VB3 60 V228 +1:28:19 +1:15:16 00:05:30 388 115 503
312 Zane Vanaga 1049 VSK Noskrien 03:03:13 SB2 52 S84 +1:03:03 +1:03:03 00:05:41 492 145 637
313 Daiga Greiškāne 1079 VSK Noskrien 03:03:44 SB3 21 S85 +1:03:34 +56:26 00:05:39 491 146 637
314 Edgars Baltiņš 1263 03:03:44 VB3 61 V229 +1:29:06 +1:16:03 00:05:37 386 112 498
315 Sabīne Bunere 1017 03:03:48 SBJ 11 S86 +1:03:38 +45:38 00:06:50 490 121 611
316 Karīna Boreiko 1156 Cīņa ar sevi 03:04:32 SB2 53 S87 +1:04:22 +1:04:22 00:05:26 488 152 640
317 Alla Radžabova-Cinovska 1384 Maratona klubs 03:04:42 SB3 22 S88 +1:04:32 +57:24 00:06:18 488 131 619
318 Monta Kiršteina 1060 03:05:12 SB2 54 S89 +1:05:02 +1:05:02 00:06:09 487 134 621
319 Aija Kandele 1350 Swedbank 03:05:46 SB2 55 S90 +1:05:36 +1:05:36 00:04:44 485 174 659
320 Elita Ozoliņa 1381 03:05:47 SB3 23 S91 +1:05:37 +58:29 00:05:48 485 142 627
321 Antons Kozlovs 1359 03:05:54 VBJ 14 V230 +1:31:16 +1:31:16 00:05:37 382 112 494
322 Inese Neilande 1246 03:08:41 SB3 24 S92 +1:08:31 +1:01:23 00:05:33 478 149 627
323 Ieva Ozoliņa 1109 03:08:59 SB2 56 S93 +1:08:49 +1:08:49 00:05:31 477 150 627
324 Ervīns Ozoliņš 1337 SK Concombres 03:09:54 VB3 62 V231 +1:35:16 +1:22:13 00:06:00 374 105 479
325 Agris Puriņš 191 03:10:18 VBJ 15 V232 +1:35:40 +1:35:40 00:03:49 373 165 538
326 Daiga Piebalga 1011 VSK Noskrien 03:10:42 SB3 25 S94 +1:10:32 +1:03:24 00:05:54 473 140 613
327 Jānis Laganovskis 1036 VSK Noskrien 03:14:55 VB2 147 V233 +1:40:17 +1:37:20 00:05:08 364 123 487
328 Inga Vate 1018 Individuāli 03:16:04 SB3 26 S95 +1:15:54 +1:08:46 00:05:58 460 138 598
329 Viktorija Niklase 1190 TRXCēsis 03:16:28 SB3 27 S96 +1:16:18 +1:09:10 00:04:42 459 176 635
330 Jānis Dille 1127 03:17:56 VB2 148 V234 +1:43:18 +1:40:21 00:06:22 359 99 458
331 Mārtiņš Dimiters 1299 SK ASI 03:18:14 VB4 10 V235 +1:43:36 +1:09:22 00:05:43 358 110 468
332 Ģirts Bisenieks 1218 03:18:28 VB2 149 V236 +1:43:50 +1:40:53 00:05:56 358 106 464
333 Natālija Pagasta 1183 Virsotne/Marmot 03:18:35 SB2 57 S97 +1:18:25 +1:18:25 00:05:32 454 149 603
334 Māris Zudrags 1399 03:18:38 VB3 63 V237 +1:44:00 +1:30:57 00:05:28 357 115 472
335 Agnese Meikšāne 1006 Mana mīļākā komanda 03:18:49 SB2 58 S98 +1:18:39 +1:18:39 00:05:47 453 143 596
336 Valērijs Arbuzovs 1196 03:19:27 VB3 64 V238 +1:44:49 +1:31:46 00:05:10 356 122 478
337 Kitija Brizga 1138 Patria team 03:20:00 SBJ 12 S99 +1:19:50 +1:01:50 00:05:59 451 138 589
338 Uldis Zīle 1014 VSK Noskrien 03:22:11 VB3 65 V239 +1:47:33 +1:34:30 351 0 351
339 Kristīna Markeviča 1255 03:22:17 SB2 59 S100 +1:22:07 +1:22:07 00:06:02 446 137 583
340 Māris Vīlips 1012 Vīle 03:22:33 VB3 66 V240 +1:47:55 +1:34:52 00:03:08 350 201 551
341 Armands Klotins 1312 03:23:14 VB3 67 V241 +1:48:36 +1:35:33 00:04:51 349 130 479
342 Anna Krista Eškina 1166 BE 44 03:23:17 SBJ 13 S101 +1:23:07 +1:05:07 00:05:14 443 158 601
343 Ivars Eškins 1165 BE 44 03:23:17 VB3 68 V242 +1:48:39 +1:35:36 00:05:15 349 120 469
344 Jānis Nīlenders 1100 Turbo gliemji 03:26:01 VB2 150 V243 +1:51:23 +1:48:26 00:05:10 345 122 467
345 Ilze Zvīdriņa 1346 03:26:24 SB2 60 S102 +1:26:14 +1:26:14 00:06:44 437 123 560
346 Ieva Sveķe 1234 Pūpols 03:26:45 SB2 61 S103 +1:26:35 +1:26:35 00:05:16 436 157 593
347 Raimonds Miltiņš 9320 03:26:47 VB3 69 V244 +1:52:09 +1:39:06 00:04:42 343 134 477
348 Uldis Mauriņš 1046 03:27:12 VB2 151 V245 +1:52:34 +1:49:37 00:05:13 343 121 464
349 Urzula Spickus 1157 RigaPlaza 03:27:13 SB3 28 S104 +1:27:03 +1:19:55 00:05:34 435 148 583
350 Luize Raga 1231 03:27:25 SB2 62 S105 +1:27:15 +1:27:15 00:06:37 435 125 560
351 Aija Dzeņkovska 1013 03:27:28 SB3 29 S106 +1:27:18 +1:20:10 00:05:16 434 157 591
352 Benita Ločmele 1066 Nūjo ar vēju 03:27:42 SB4 3 S107 +1:27:32 +28:46 00:05:25 434 152 586
353 Gaida Ķerve 1095 Nūjo ar vēju 03:27:52 SB4 4 S108 +1:27:42 +28:56 00:05:11 434 159 593
354 Zanda Taupmana 1108 VSK Noskrien 03:28:31 SB3 30 S109 +1:28:21 +1:21:13 00:05:56 432 139 571
355 Santa Cine 1107 Swedbank 03:29:26 SB2 63 S110 +1:29:16 +1:29:16 00:07:24 430 111 541
356 Nina Kondel 1364 COSMOPOLITA 03:29:41 SBJ 14 S111 +1:29:31 +1:11:31 00:06:01 430 137 567
357 Guna Ķirse 1047 03:30:12 SB2 64 S112 +1:30:02 +1:30:02 00:06:50 429 121 550
358 Elina Sebre-Cunska 1271 03:31:22 SB2 65 S113 +1:31:12 +1:31:12 00:06:13 426 133 559
359 Anita Zagorska 1240 03:33:15 SB2 66 S114 +1:33:05 +1:33:05 00:05:38 423 146 569
360 Ieva Sebre 1291 03:37:48 SB2 67 S115 +1:37:38 +1:37:38 00:07:51 414 105 519
361 Inta Amoliņa 1076 VSK Noskrien 03:39:57 SB4 5 S116 +1:39:47 +41:01 00:08:19 410 99 509
362 Jānis Paeglis 9384 03:40:47 VB2 152 V246 +2:06:09 +2:03:12 00:04:23 321 144 465
363 Marts Kalniņš 1219 Vidzemes Būvserviss 03:52:40 VB3 70 V247 +2:18:02 +2:04:59 00:05:27 305 116 421
364 Ilze Lukstiņa 1114 Segliņa Sporta Skola 03:54:52 SB2 68 S117 +1:54:42 +1:54:42 00:07:20 384 113 497
365 Andris Segliņš 1115 Segliņa Sporta Skola 03:54:52 VB2 153 V248 +2:20:14 +2:17:17 00:07:06 302 89 391
366 Rimvydas Lukšta 1311 Nūjo ar vėju 03:55:02 VB2 154 V249 +2:20:24 +2:17:27 00:05:17 302 119 421
367 Inga Zāle 1155 Nūjo ar vēju 03:55:59 SB4 6 S118 +1:55:49 +57:03 00:05:56 382 139 521
368 Ilze Pelēce 1089 VSK Noskrien 04:01:01 SB3 31 S119 +2:00:51 +1:53:43 00:06:56 374 119 493
369 Daiga Holma 1189 04:03:13 SB4 7 S120 +2:03:03 +1:04:17 00:06:08 371 135 506
370 Marita Ozoliņa 1223 Nūjo Priekam 04:07:24 SB2 69 S121 +2:07:14 +2:07:14 00:06:37 364 125 489
371 Liene Bērze 1348 04:07:24 SB2 70 S122 +2:07:14 +2:07:14 00:06:26 364 128 492
372 Anita Barbane 1168 Nūjo priekam 04:07:59 SB3 32 S123 +2:07:49 +2:00:41 00:06:40 363 124 487
373 Baiba Dombrovska 1211 BSK 04:13:22 SB4 8 S124 +2:13:12 +1:14:26 00:07:06 356 116 472
374 Aija Orniņa 1010 04:32:04 SB3 33 S125 +2:31:54 +2:24:46 00:07:32 331 110 441
375 Uldis Soste 9340 04:32:04 VB3 71 V250 +2:57:26 +2:44:23 00:05:59 261 105 366
376 Lolita Soste 9368 04:32:05 SB3 34 S126 +2:31:55 +2:24:47 00:06:54 331 120 451
377 Kristaps Kaimiņš 1212 Sport.Event.Print DNF
378 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team DNF
379 Ainārs Zizlāns 1160 DNF
380 Dzintars Lūsis 1340 Dinamo DNF