Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Anatolijs Macuks 212 SiS Latvija 01:47:32 VL2 1 V1 +00:00 +00:00 01:20 1000 270 1270
2 Andrejs Jesko 250 Veikals 42km 01:47:32 VL2 2 V2 +00:00 +00:00 01:19 1000 273 1273
3 Gints Lūsis 145 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:48:59 VL2 3 V3 +01:27 +01:27 01:13 987 296 1283
4 Andris Ronimoiss 174 VSK Noskrien / Rieksti 01:54:16 VL2 4 V4 +06:44 +06:44 01:15 941 288 1229
5 Raimonds Siliņš 240 01:57:52 VL3 1 V5 +10:20 +00:00 01:37 912 223 1135
6 Uldis Klepers 20 Ziemeļkurzeme OK / 30draugi.lv 02:00:08 VL2 5 V6 +12:36 +12:36 01:28 895 245 1140
7 Didzis Glušņevs 61 Sk.Biksti 02:00:53 VL2 6 V7 +13:21 +13:21 01:29 890 243 1133
8 Kārlis Vanags 146 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:01:03 VL2 7 V8 +13:31 +13:31 01:26 888 251 1139
9 Normunds Bremze 64 izturība 02:01:24 VL3 2 V9 +13:52 +03:32 01:41 886 214 1100
10 Nikolajs Saulītis 6 Limbaži 02:01:36 VL3 3 V10 +14:04 +03:44 01:25 884 254 1138
11 Artis Krievāns 171 Pēdu nav 02:02:13 VL3 4 V11 +14:41 +04:21 01:40 880 216 1096
12 Arvi Anton 262 Seiklushunt 02:02:25 VLJ 1 V12 +14:53 +00:00 01:46 878 204 1082
13 Aigars Salenieks 237 02:03:30 VL3 5 V13 +15:58 +05:38 01:41 871 214 1085
14 Matīss Haritonovs 168 02:04:01 VL2 8 V14 +16:29 +16:29 01:33 867 232 1099
15 Nauris Spalviņš 267 Mailigen 02:05:01 VL2 9 V15 +17:29 +17:29 01:22 860 263 1123
16 Kaspars Adijāns 118 VSK Noskrien 02:05:57 VL2 10 V16 +18:25 +18:25 01:30 854 240 1094
17 Salvis Brasavs 76 02:06:33 VL3 6 V17 +19:01 +08:41 01:31 850 237 1087
18 Andis Gailis 199 Valmieras velo vienība 02:06:42 VL3 7 V18 +19:10 +08:50 01:54 849 189 1038
19 Mārtiņš Dīcis 140 VSK Noskrien 02:06:58 VL2 11 V19 +19:26 +19:26 01:43 847 210 1057
20 Raivis Reinfelds 179 VUGD 02:08:08 VL2 12 V20 +20:36 +20:36 01:22 839 263 1102
21 Robin Johansson 185 Team Nordic Trail 02:08:18 VL2 13 V21 +20:46 +20:46 01:51 838 195 1033
22 Vents Lupkins 139 02:08:19 VLJ 2 V22 +20:47 +05:54 01:25 838 254 1092
23 Edgars Rencis 77 PaBaso.lv / VSK Noskrien 02:08:33 VL2 14 V23 +21:01 +21:01 01:47 837 202 1039
24 Andris Sprūds 112 VSK Noskrien 02:09:27 VL2 15 V24 +21:55 +21:55 01:40 831 216 1047
25 Artis Logins 5089 02:09:40 VLJ 3 V25 +22:08 +07:15 01:28 829 245 1074
26 Ritvars Kalniņš 149 KRONUS 02:09:47 VL3 8 V26 +22:15 +11:55 01:57 829 185 1014
27 Juris Šehtels 82 02:09:55 VL3 9 V27 +22:23 +12:03 01:33 828 232 1060
28 Andis Rumbenieks 132 VVK 02:10:05 VL2 16 V28 +22:33 +22:33 01:53 827 191 1018
29 Viktors Saveļjevs 5123 Gentlemens Clib 02:10:23 VL2 17 V29 +22:51 +22:51 01:19 825 273 1098
30 Valters Kaminskis 258 TRX Cēsis 02:10:40 VL3 10 V30 +23:08 +12:48 01:53 823 191 1014
31 Konstantīns Biktimirovs 95 VSK Noskrien 02:11:10 VLJ 4 V31 +23:38 +08:45 01:39 820 218 1038
32 Arvis Stivriņš 155 Sporta Patriots Tukums 02:13:07 VL2 18 V32 +25:35 +25:35 01:30 808 240 1048
33 Imants Kaldre 5 VSK Noskrien 02:13:09 VL2 19 V33 +25:37 +25:37 01:52 808 193 1001
34 Gusts Fokerots 5086 Vientuļais vilks 02:13:19 VL2 20 V34 +25:47 +25:47 01:42 807 212 1019
35 Toms Kaufmanis 164 Maratona klubs 02:13:32 VLJ 5 V35 +26:00 +11:07 01:54 805 189 994
36 Pēteris Kaļiņins 94 Moller Auto Ventspils/SIS 02:13:55 VL2 21 V36 +26:23 +26:23 01:41 803 214 1017
37 Ainārs Kumpiņš 35 PaBaso.lv 02:13:57 VL2 22 V37 +26:25 +26:25 01:30 803 240 1043
38 Laura Čakle 33 Moller Auto Ventspils/SIS 02:14:04 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:29 1000 300 1300
39 Rihards Volfs 67 RajA 02:14:07 VL2 23 V38 +26:35 +26:35 01:32 802 235 1037
40 Artis Pūcītis 128 02:14:18 VL2 24 V39 +26:46 +26:46 01:33 801 232 1033
41 Hugo Jakobi 259 02:14:29 VL2 25 V40 +26:57 +26:57 01:40 800 216 1016
42 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 02:14:32 VL3 11 V41 +27:00 +16:40 01:36 799 225 1024
43 Tobias Röstlund 186 Sträcklöpet 02:14:36 VL3 12 V42 +27:04 +16:44 01:57 799 185 984
44 Linda Boldāne 206 02:14:49 SLJ 1 S2 +00:45 +00:00 02:04 994 215 1209
45 Kristaps Ziemelis 239 Gemoss 02:15:07 VL2 26 V43 +27:35 +27:35 01:42 796 212 1008
46 Ainārs Gudēvics 113 1188.lv / Lattelecom 02:15:13 VL2 27 V44 +27:41 +27:41 01:40 795 216 1011
47 Voldemārs Lejnieks 57 02:15:42 VL2 28 V45 +28:10 +28:10 01:28 792 245 1037
48 Kaidi Keir Kukk 89 SK Jõulu 02:15:45 SLJ 2 S3 +01:41 +00:56 01:52 988 238 1226
49 Uldis Žimants 251 adidas adventure team 02:15:47 VL2 29 V46 +28:15 +28:15 01:52 792 193 985
50 Juris Redisons 12 Latvijas valsts meži 02:15:56 VL2 30 V47 +28:24 +28:24 01:45 791 206 997
51 Aigars Lūsis 147 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 02:15:59 VL4 1 V48 +28:27 +00:00 01:55 791 188 979
52 Raivis Ančs 138 Velorīts/Gulbene 02:16:57 VL3 13 V49 +29:25 +19:05 01:46 785 204 989
53 Mārtiņš Niklass 123 TRXCēsis 02:17:06 VL3 14 V50 +29:34 +19:14 01:49 784 198 982
54 Aigars Bundzinieks 117 02:18:38 VL3 15 V51 +31:06 +20:46 01:42 776 212 988
55 Kristīne Kuzņecova 148 02:18:46 SL2 2 S4 +04:42 +04:42 01:55 966 232 1198
56 Edgars Kokorevičs 180 Brenguļi 02:19:04 VL2 31 V52 +31:32 +31:32 01:26 773 251 1024
57 Kristaps Ceriņš 177 02:19:09 VL2 32 V53 +31:37 +31:37 01:28 773 245 1018
58 Aleksandrs Ščedrovs 235 Supercompensation 02:20:29 VL2 33 V54 +32:57 +32:57 01:54 765 189 954
59 Mārcis Bokmanis 133 DNB banka 02:20:53 VL2 34 V55 +33:21 +33:21 01:27 763 248 1011
60 Kaspars Ģērmanis 208 02:20:56 VL2 35 V56 +33:24 +33:24 01:56 763 186 949
61 Aigars Dudelis 96 VSK Noskrien 02:21:01 VL3 16 V57 +33:29 +23:09 01:49 763 198 961
62 Normunds Kuzāks 120 SK Sigulda 02:21:15 VL2 36 V58 +33:43 +33:43 01:40 761 216 977
63 Sergejs Maslobojevs 175 02:21:27 VL2 37 V59 +33:55 +33:55 02:02 760 177 937
64 Jānis Erdmanis 252 02:21:30 VLJ 6 V60 +33:58 +19:05 01:50 760 196 956
65 Guntis Šmaukstelis 71 Līgas draugi, kas neskrien burkā 02:21:49 VL2 38 V61 +34:17 +34:17 01:38 758 220 978
66 Andris Drešmanis 108 DzSK "Lokomotīve" 02:22:25 VL3 17 V62 +34:53 +24:33 01:44 755 208 963
67 Valentīns Ščedrovs 50 Supercompensation 02:22:26 VL2 39 V63 +34:54 +34:54 01:51 755 195 950
68 Valdis Kulpe 5087 Izturība 02:22:36 VL3 18 V64 +35:04 +24:44 01:56 754 186 940
69 Edgars Bremze 5084 Izturība 02:22:36 VL3 19 V65 +35:04 +24:44 02:03 754 176 930
70 Ivo Ielītis 4 Kurpnīca 02:22:42 VL2 40 V66 +35:10 +35:10 01:54 754 189 943
71 Igors Šutovs 236 runningdojo 02:22:54 VL2 41 V67 +35:22 +35:22 02:08 753 169 922
72 Madara Fūrmane 244 Belo cycling project 02:24:09 SLJ 3 S5 +10:05 +09:20 02:05 930 214 1144
73 Mārtiņš Puriņš 143 Siguldas izlase / Isostar 02:24:09 VL2 42 V68 +36:37 +36:37 01:24 746 257 1003
74 Ģirts Bulāns 32 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:24:45 VL2 43 V69 +37:13 +37:13 01:45 743 206 949
75 Aleksandrs Judkins 166 02:25:03 VL2 44 V70 +37:31 +37:31 01:33 741 232 973
76 Kārlis Fogelis 5082 02:25:37 VLJ 7 V71 +38:05 +23:12 01:27 738 248 986
77 Uldis Kirtovskis 260 Izturība 02:25:37 VL3 20 V72 +38:05 +27:45 02:03 738 176 914
78 Ilgvars Āboltiņš 5128 Maratona klubs 02:25:46 VL4 2 V73 +38:14 +09:47 01:49 738 198 936
79 Aivis Putnāns 210 02:25:59 VL2 45 V74 +38:27 +38:27 01:48 737 200 937
80 Guna Meistere 19 VSK Noskrien 02:26:07 SL2 3 S6 +12:03 +12:03 01:56 918 230 1148
81 Jānis Vītiņš 42 VSK Noskrien 02:26:07 VL2 46 V75 +38:35 +38:35 01:33 736 232 968
82 Mārcis Bratka 243 Dunte 96 Pro Racing 02:26:10 VL2 47 V76 +38:38 +38:38 01:58 736 183 919
83 Danila Seluto 46 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:26:40 VL2 48 V77 +39:08 +39:08 02:02 733 177 910
84 Juris Černadjevs 229 02:26:57 VL3 21 V78 +39:25 +29:05 01:53 732 191 923
85 Sandris Lizbovskis 5091 02:27:16 VL3 22 V79 +39:44 +29:24 01:52 730 193 923
86 Vitālijs Muzika 45 VSK Noskrien 02:28:08 VL3 23 V80 +40:36 +30:16 01:57 726 185 911
87 Vladislavs Aļehnovičs 109 DzSK "Lokomotīve" 02:28:23 VL2 49 V81 +40:51 +40:51 01:38 725 220 945
88 Lauma Briška 176 02:29:04 SL2 4 S7 +15:00 +15:00 01:58 899 226 1125
89 Edgars Bukšs 38 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 02:29:20 VL2 50 V82 +41:48 +41:48 01:29 720 243 963
90 Dzintars Rērihs 25 VSK Noskrien Rieksti 02:29:21 VL2 51 V83 +41:49 +41:49 01:44 720 208 928
91 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 78 Siguldas izlase 02:29:31 VL2 52 V84 +41:59 +41:59 01:34 719 230 949
92 Dzintars Derkačs 266 Sportlife 02:29:31 VL2 53 V85 +41:59 +41:59 01:59 719 182 901
93 Meelis Kukk 5078 SK Jõulu 02:29:57 VL4 3 V86 +42:25 +13:58 01:49 717 198 915
94 Mareks Tumašs 74 Spararats/Galeo Consulting 02:30:19 VL3 24 V87 +42:47 +32:27 01:44 715 208 923
95 Viesturs Zimackis 254 02:30:20 VL2 54 V88 +42:48 +42:48 01:40 715 216 931
96 Aino Gošs 24 Maratona klubs 02:31:24 VL3 25 V89 +43:52 +33:32 01:29 710 243 953
97 Māris Heinols 246 Kocēnu MTB 02:31:27 VL3 26 V90 +43:55 +33:35 02:04 710 174 884
98 Kalvis Jansons 205 SSK Bebra 02:31:35 VLJ 8 V91 +44:03 +29:10 01:49 709 198 907
99 Dzintars Petrovs 5124 LSC 02:31:48 VL3 27 V92 +44:16 +33:56 02:05 708 173 881
100 Arnis Ābelīte 226 Virsotne/Marmot 02:31:49 VL3 28 V93 +44:17 +33:57 01:45 708 206 914
101 Roberts Sļadzevskis 228 02:32:07 VL2 55 V94 +44:35 +44:35 02:05 707 173 880
102 Līga Līce 107 DzSK "Lokomotīve" 02:32:37 SL3 1 S8 +18:33 +00:00 02:07 878 210 1088
103 Sandis Pētersons 231 Swedbank 02:33:19 VL2 56 V95 +45:47 +45:47 01:55 701 188 889
104 Armands Rabovičs 5120 02:33:45 VL2 57 V96 +46:13 +46:13 01:53 699 191 890
105 Anastasija Vasko 36 02:33:54 SL2 5 S9 +19:50 +19:50 02:04 871 215 1086
106 Evita Ruskova 97 VSK Noskrien 02:34:01 SL2 6 S10 +19:57 +19:57 02:07 870 210 1080
107 Edmunds Gržibovskis 29 VSK Noskrien 02:34:07 VL3 29 V97 +46:35 +36:15 02:00 698 180 878
108 Armands Lunts 17 VSK Noskrien 02:34:24 VL3 30 V98 +46:52 +36:32 02:04 696 174 870
109 Uģis Holsts 103 PURVA BRIDĒJS 02:34:53 VL3 31 V99 +47:21 +37:01 01:34 694 230 924
110 Ivo Levāns 30 Engures sportam 02:35:09 VL2 58 V100 +47:37 +47:37 01:51 693 195 888
111 Andris Bāliņš 81 VSK Noskrien 02:35:29 VL2 59 V101 +47:57 +47:57 01:31 692 237 929
112 Viviana Kirilova 18 SiS Latvija 02:35:30 SL3 2 S11 +21:26 +02:53 02:04 862 215 1077
113 Lita Dzelme 73 02:35:30 SL3 3 S12 +21:26 +02:53 02:32 862 176 1038
114 Arūnas Dubinskas 181 Šviesos Kariai 02:35:33 VL3 32 V102 +48:01 +37:41 02:07 691 170 861
115 Aivis Vaļulis 214 VSK Noskrien 02:35:52 VL2 60 V103 +48:20 +48:20 01:35 690 227 917
116 Agita Grizāne 59 VSK Noskrien 02:36:25 SL2 7 S13 +22:21 +22:21 02:26 857 183 1040
117 Ilmārs Pūce 201 IeM VUGD Sigulda 02:36:29 VL2 61 V104 +48:57 +48:57 02:28 687 146 833
118 Linda Beldava 31 VSK Noskrien Vāveres 02:36:33 SL2 8 S14 +22:29 +22:29 01:59 856 224 1080
119 Aigars Vārna 230 Ziemeļkurzeme OK 02:36:48 VL3 33 V105 +49:16 +38:56 02:31 686 143 829
120 Magnus Zalsters 255 02:37:01 VL2 62 V106 +49:29 +49:29 02:27 685 147 832
121 Guna Kudrjavceva 144 DNB banka 02:37:15 SL2 9 S15 +23:11 +23:11 01:43 853 259 1112
122 Ilgvars Šmits 218 VSK Noskrien 02:37:39 VL2 63 V107 +50:07 +50:07 02:05 682 173 855
123 Miks Pētersons 87 Nordi Furniture 02:37:47 VL2 64 V108 +50:15 +50:15 01:59 682 182 864
124 Juris Rukkalns 204 RAGANA 02:37:57 VL4 4 V109 +50:25 +21:58 02:24 681 150 831
125 Gints Krastiņš 47 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:37:57 VL2 65 V110 +50:25 +50:25 02:31 681 143 824
126 Aigars Beks 92 Mammut Latvija 02:38:04 VL3 34 V111 +50:32 +40:12 02:06 680 171 851
127 Andris Jansons 98 VSK Noskrien 02:38:05 VL4 5 V112 +50:33 +22:06 01:59 680 182 862
128 Voldemārs Ārons 188 Jensen Metal 02:38:12 VLJ 9 V113 +50:40 +35:47 02:16 680 159 839
129 Jānis Bogdanovs 187 02:38:15 VL3 35 V114 +50:43 +40:23 02:02 680 177 857
130 Ieva Kalka 154 02:39:58 SL2 10 S16 +25:54 +25:54 02:21 838 189 1027
131 Guntars Siliņš 163 Krokus 02:40:02 VL3 36 V115 +52:30 +42:10 02:04 672 174 846
132 Uģis Inka 84 VSK Noskrien 02:40:10 VL3 37 V116 +52:38 +42:18 01:35 671 227 898
133 Aleksandrs Čužmarjovs 264 Veikals MARATONS 02:40:10 VL2 66 V117 +52:38 +52:38 02:24 671 150 821
134 Haralds Krievs 79 :) 02:40:33 VL3 38 V118 +53:01 +42:41 02:05 670 173 843
135 Māris Videmanis 115 1188.lv / Mežsusuri 02:40:46 VL2 67 V119 +53:14 +53:14 01:52 669 193 862
136 Siegfried Ritter 5093 SPORTident 02:40:58 VL4 6 V120 +53:26 +24:59 02:31 668 143 811
137 Eduards Ginters 110 02:41:10 VL2 68 V121 +53:38 +53:38 02:34 667 140 807
138 Jānis Vītols 21 VSK Noskrien 02:41:19 VL4 7 V122 +53:47 +25:20 02:11 667 165 832
139 Arvīds Germovs 58 02:41:44 VL3 39 V123 +54:12 +43:52 02:13 665 162 827
140 Heiki Prants 129 Võru Suusaklubi 02:42:30 VL3 40 V124 +54:58 +44:38 01:37 662 223 885
141 Uldis Pormeisters 88 Ātrās ļipas/VSK 02:43:01 VL2 69 V125 +55:29 +55:29 01:37 660 223 883
142 Marta Zumberga 142 Siguldas izlase / Isostar 02:43:02 SL2 11 S17 +28:58 +28:58 01:40 822 267 1089
143 Regnārs Valciņš 151 02:43:08 VL3 41 V126 +55:36 +45:16 01:55 659 188 847
144 Edgars Ezers 106 02:43:24 VL2 70 V127 +55:52 +55:52 01:55 658 188 846
145 Uldis Velps 159 VSK Noskrien 02:43:48 VL3 42 V128 +56:16 +45:56 02:27 656 147 803
146 Vita Grahovska 39 02:44:04 SL2 12 S18 +30:00 +30:00 02:02 817 219 1036
147 Kaspars Purmalietis 26 Autolevi - auto nomas tīkls 02:44:11 VL2 71 V129 +56:39 +56:39 02:02 655 177 832
148 Edgars Goba 238 02:44:14 VL3 43 V130 +56:42 +46:22 02:40 655 135 790
149 Aldis Rocēns 5092 Tikai smejos! 02:44:18 VL3 44 V131 +56:46 +46:26 01:48 654 200 854
150 Ildze Straume 86 VSK Noskrien 02:44:29 SL3 4 S19 +30:25 +11:52 02:05 815 214 1029
151 Ludmila Joce 99 Moller Auto Ventspils/SIS 02:44:32 SL3 5 S20 +30:28 +11:55 01:49 815 245 1060
152 Igors Trofimenko 227 02:44:35 VL2 72 V132 +57:03 +57:03 02:40 653 135 788
153 Nauris Pļaviņš 124 02:44:40 VL2 73 V133 +57:08 +57:08 02:25 653 149 802
154 Guntars Kosts 5083 02:44:52 VL2 74 V134 +57:20 +57:20 01:44 652 208 860
155 Alberts Stulbergs 153 VSK Noskrien 02:45:06 VL2 75 V135 +57:34 +57:34 02:09 651 167 818
156 Artūrs Topecs 192 02:45:15 VL2 76 V136 +57:43 +57:43 02:04 651 174 825
157 Mārtiņš Pakulis 213 VSK Noskrien 02:45:33 VL2 77 V137 +58:01 +58:01 02:28 650 146 796
158 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 02:45:51 VL2 78 V138 +58:19 +58:19 02:09 648 167 815
159 Artūrs Pielēns-Pelēns 152 Lattelecom 02:46:01 VL2 79 V139 +58:29 +58:29 02:08 648 169 817
160 Inga Kāpiņa 16 VSK Noskrien 02:46:05 SL3 6 S21 +32:01 +13:28 02:06 807 212 1019
161 Anrijs Požarskis 5121 Es un noskrien 02:46:10 VL3 45 V140 +58:38 +48:18 02:31 647 143 790
162 Andris Baranovskis 158 02:46:44 VL2 80 V141 +59:12 +59:12 02:00 645 180 825
163 Gunārs Grundštoks 261 VSK Noskrien / PaBaso.lv 02:46:53 VL2 81 V142 +59:21 +59:21 02:29 644 145 789
164 Dace Podkalne 257 VSK Noskrien 02:47:15 SL2 13 S22 +33:11 +33:11 02:18 802 193 995
165 Sandis Kanbergs 135 Brīvsolis 02:47:39 VL2 82 V143 +1:00:07 +1:00:07 02:08 641 169 810
166 Kristīne Gržibovska 11 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:47:43 SL2 14 S23 +33:39 +33:39 01:50 799 243 1042
167 Denis Aļeksejevs 198 "Vellapēda" 02:47:50 VL2 83 V144 +1:00:18 +1:00:18 01:51 641 195 836
168 Lante Barrow 5127 The Rock 02:48:12 VLJ 10 V145 +1:00:40 +45:47 02:16 639 159 798
169 Uvis Braunfelds 93 Moller Auto Ventspils/SIS 02:48:12 VL3 46 V146 +1:00:40 +50:20 02:20 639 154 793
170 Gints Berziņš 196 02:48:29 VL2 84 V147 +1:00:57 +1:00:57 02:00 638 180 818
171 Arnis Kuzmanis 220 ELKOR 02:48:30 VL2 85 V148 +1:00:58 +1:00:58 02:09 638 167 805
172 Deniss Priščepovs 224 Zoorbagan 02:49:03 VL2 86 V149 +1:01:31 +1:01:31 02:32 636 142 778
173 Ieva Biedrīte 211 02:51:09 SL2 15 S24 +37:05 +37:05 02:31 783 177 960
174 Mārtiņš Bērziņš 122 OK Kurmis 02:51:51 VL2 87 V150 +1:04:19 +1:04:19 01:43 626 210 836
175 Didzis Rupainis 160 02:51:52 VL2 88 V151 +1:04:20 +1:04:20 01:51 626 195 821
176 Alma Vītola 111 Virsotne/ Marmot 02:52:00 SLJ 4 S25 +37:56 +37:11 02:44 779 163 942
177 Edgars Lapiņš 105 02:52:12 VL2 89 V152 +1:04:40 +1:04:40 02:26 624 148 772
178 Dainis Pīlācis 5081 02:52:53 VL2 90 V153 +1:05:21 +1:05:21 02:16 622 159 781
179 Mārcis Jēgers 44 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 02:53:04 VL2 91 V154 +1:05:32 +1:05:32 02:24 621 150 771
180 Gunta Neija 51 VSK Noskrien 02:53:34 SL2 16 S26 +39:30 +39:30 02:21 772 189 961
181 Krišjānis Neijs 52 VSK Noskrien 02:53:41 VL2 92 V155 +1:06:09 +1:06:09 01:58 619 183 802
182 Raitis Bērziņš 189 02:54:17 VL2 93 V156 +1:06:45 +1:06:45 01:56 617 186 803
183 Vineta Pētersone 13 VSK Noskrien 02:54:51 SL2 17 S27 +40:47 +40:47 02:05 767 214 981
184 Raitis Maurāns 141 Ieķērušies 02:55:19 VL2 94 V157 +1:07:47 +1:07:47 01:52 613 193 806
185 Oļegs Umanskis 241 Zoorbagan 02:56:15 VL2 95 V158 +1:08:43 +1:08:43 02:32 610 142 752
186 Viktors Malihins 209 02:56:32 VL2 96 V159 +1:09:00 +1:09:00 02:11 609 165 774
187 Arnis Mālbergs 200 VSK Noskrien 02:56:45 VL2 97 V160 +1:09:13 +1:09:13 02:44 608 132 740
188 Jānis Sedlenieks 193 VSK Noskrien 02:57:28 VL2 98 V161 +1:09:56 +1:09:56 02:24 606 150 756
189 Austris Lepiksons 178 Jumaras iela 02:57:49 VL3 47 V162 +1:10:17 +59:57 02:27 605 147 752
190 Ilze Smilga 202 02:58:02 SL3 7 S28 +43:58 +25:25 02:28 753 180 933
191 Artūrs Ketlers 8 VSK Noskrien / SK Dzērvene 02:58:09 VLJ 11 V163 +1:10:37 +55:44 01:29 604 243 847
192 Justīne Savitska 203 02:58:18 SL2 18 S29 +44:14 +44:14 02:10 752 205 957
193 Andris Bērziņš 161 02:58:46 VL2 99 V164 +1:11:14 +1:11:14 02:38 602 137 739
194 Ilze Vaivode 247 02:58:56 SL2 19 S30 +44:52 +44:52 02:40 749 167 916
195 Christopher Mallard 265 Team Rock 02:59:38 VL2 100 V165 +1:12:06 +1:12:06 02:23 599 151 750
196 Raitis Puriņš 125 VSK Noskrien 02:59:54 VL4 8 V166 +1:12:22 +43:55 02:16 598 159 757
197 Travis Gerbatsch 263 Team Rock 03:00:39 VL2 101 V167 +1:13:07 +1:13:07 02:34 595 140 735
198 Līga Rukšāne 127 Mana mīļākā komanda 03:00:59 SL2 20 S31 +46:55 +46:55 02:48 741 159 900
199 Aigars Kājiņš 43 AK 03:01:30 VL3 48 V168 +1:13:58 +1:03:38 02:28 592 146 738
200 Dzintars Dūdiņš 83 Siguldas izlase 03:01:52 VL3 49 V169 +1:14:20 +1:04:00 01:56 591 186 777
201 Anete Erta 183 Stirna un zaķis 03:02:39 SLJ 5 S32 +48:35 +47:50 02:57 734 151 885
202 Arturs Kāpiņš 15 VSK Noskrien 03:03:10 VL3 50 V170 +1:15:38 +1:05:18 02:17 587 158 745
203 Aija Rogāle 162 Krokus 03:03:14 SL3 8 S33 +49:10 +30:37 02:34 732 173 905
204 Armands Klotiņš 182 03:04:01 VL3 51 V171 +1:16:29 +1:06:09 01:55 584 188 772
205 Mārtiņš Galvanovskis 215 Lucky Me 03:04:17 VL2 102 V172 +1:16:45 +1:16:45 03:03 584 118 702
206 Edgars Dobelis 234 03:04:31 VL2 103 V173 +1:16:59 +1:16:59 02:18 583 157 740
207 Ainārs Skrubis 217 Ziemeļkurzeme OK 03:04:47 VL3 52 V174 +1:17:15 +1:06:55 02:32 582 142 724
208 Jānis Marčinkus 104 S/K Ozolnieki 03:05:03 VL4 9 V175 +1:17:31 +49:04 02:58 581 121 702
209 Agnese Bahmane 116 VSK Noskrien 03:05:03 SL2 21 S34 +50:59 +50:59 02:43 724 164 888
210 Zane Dziļuma 169 03:05:10 SL2 22 S35 +51:06 +51:06 02:39 724 168 892
211 Normunds Rozītis 191 03:06:22 VL2 104 V176 +1:18:50 +1:18:50 02:59 577 121 698
212 Gunda Plūmane 69 Pēdu nav 03:06:32 SL3 9 S36 +52:28 +33:55 02:25 719 184 903
213 Andris Melnis 54 VSK Noskrien 03:06:40 VL2 105 V177 +1:19:08 +1:19:08 02:14 576 161 737
214 Ieva Ozoliņa 91 03:06:42 SL2 23 S37 +52:38 +52:38 03:05 718 144 862
215 Selina Denise Trapp 222 03:06:53 SLJ 6 S38 +52:49 +52:04 02:25 717 184 901
216 Zane Vanaga 34 VSK Noskrien 03:08:14 SL2 24 S39 +54:10 +54:10 02:37 712 170 882
217 Kristīne Bagucka 173 SK Katrīna 03:08:36 SL2 25 S40 +54:32 +54:32 03:10 711 141 852
218 Elīna Jokuma 245 03:08:38 SL2 26 S41 +54:34 +54:34 02:45 711 162 873
219 Ivars Eškins 167 BE 44 03:09:13 VL3 53 V178 +1:21:41 +1:11:21 02:48 568 129 697
220 Didzis Gasiņš 28 Salaspils Zīriņi 03:09:42 VL3 54 V179 +1:22:10 +1:11:50 02:00 567 180 747
221 Ritvars Mūrnieks 216 03:09:43 VL2 106 V180 +1:22:11 +1:22:11 02:01 567 179 746
222 Evita Baltiņa 253 03:11:07 SL2 27 S42 +57:03 +57:03 02:14 701 199 900
223 Inta Zīriuse 5080 VSK Noskrien 03:11:38 SL2 28 S43 +57:34 +57:34 02:08 700 209 909
224 Mikus Voss 62 Līgas draugi, kas neskrien burkā 03:12:03 VL2 107 V181 +1:24:31 +1:24:31 02:23 560 151 711
225 Vitālijs Jakovļevs 23 www.endo.lv 03:12:50 VL2 108 V182 +1:25:18 +1:25:18 02:29 558 145 703
226 Didzis Raits 7 Mana mīļākā komanda 03:13:03 VL2 109 V183 +1:25:31 +1:25:31 01:22 557 263 820
227 Alla Radžabova-Cinovska 70 Maratona klubs 03:13:09 SL3 10 S44 +59:05 +40:32 02:39 694 168 862
228 Jānis Straukmanis 60 VSK Noskrien 03:13:12 VL2 110 V184 +1:25:40 +1:25:40 02:20 557 154 711
229 Sabīne Bunere 14 03:13:37 SLJ 7 S45 +59:33 +58:48 03:19 692 134 826
230 Kaspars Vingris 5079 03:14:01 VL2 111 V185 +1:26:29 +1:26:29 02:10 554 166 720
231 Cody Marthaler 5125 The Rock 03:15:23 VL2 112 V186 +1:27:51 +1:27:51 02:38 550 137 687
232 Alvis Cimža 65 03:17:39 VLJ 12 V187 +1:30:07 +1:15:14 02:18 544 157 701
233 Aija Freiberga 5085 03:17:44 SL2 29 S46 +1:03:40 +1:03:40 02:40 678 167 845
234 Andre Davis 5126 The Rock 03:19:04 VL2 113 V188 +1:31:32 +1:31:32 02:46 540 130 670
235 Daiga Vilkaste 225 03:19:19 SL3 11 S47 +1:05:15 +46:42 03:04 673 145 818
236 Laura Lasmane 5088 03:21:21 SL2 30 S48 +1:07:17 +1:07:17 03:07 666 143 809
237 Jānis Laganovskis 27 VSK Noskrien 03:21:22 VL2 114 V189 +1:33:50 +1:33:50 02:07 534 170 704
238 Svetlana Puce 68 03:22:45 SL3 12 S49 +1:08:41 +50:08 02:50 661 157 818
239 Ginta Viļuma 207 03:22:58 SL2 31 S50 +1:08:54 +1:08:54 03:01 661 148 809
240 Ēriks Dovnarovičs 102 VSK Noskrien / Divplākšņi 03:23:14 VL2 115 V190 +1:35:42 +1:35:42 01:55 529 188 717
241 Jānis Vidovskis 194 Miks 03:23:18 VL3 55 V191 +1:35:46 +1:25:26 03:02 529 119 648
242 Māris Avotiņš 242 03:24:57 VL3 56 V192 +1:37:25 +1:27:05 02:50 525 127 652
243 Evita Ozola 40 VSK Noskrien 03:25:00 SL2 32 S51 +1:10:56 +1:10:56 02:35 654 172 826
244 Edgars Ozols 269 Salomon Latvia 03:25:10 VLJ 13 V193 +1:37:38 +1:22:45 02:58 524 121 645
245 Žanna Vanaga 190 VSK noskrien 03:25:18 SL3 13 S52 +1:11:14 +52:41 03:09 653 141 794
246 Māris Lūsis 197 VSK Noskrien 03:26:40 VL2 116 V194 +1:39:08 +1:39:08 02:07 520 170 690
247 Aiga Rozenberga 119 SK Sigulda 03:29:44 SL2 33 S53 +1:15:40 +1:15:40 03:12 639 139 778
248 Andris Rozenbergs 121 SK Sigulda 03:29:44 VL2 117 V195 +1:42:12 +1:42:12 03:11 513 113 626
249 Vilnis Brakovskis 5090 WOOD ART.LV 03:30:29 VL3 57 V196 +1:42:57 +1:32:37 03:17 511 110 621
250 Andis Rinkevics 37 Mārdža 03:30:29 VL2 118 V197 +1:42:57 +1:42:57 03:02 511 119 630
251 Konstantīns Kvasovs 232 Suicide Squad 03:31:51 VL2 119 V198 +1:44:19 +1:44:19 02:17 508 158 666
252 Sandra Rocēna 136 Skrienu priekam! 03:32:39 SL3 14 S54 +1:18:35 +1:00:02 02:40 630 167 797
253 Imants Ločmelis 55 Nūjo ar vēju 03:34:44 VL4 10 V199 +1:47:12 +1:18:45 02:37 501 138 639
254 Juris Rocēns 137 VSK Noskrien 03:36:35 VL3 58 V200 +1:49:03 +1:38:43 02:41 496 134 630
255 Jānis Dille 156 03:36:52 VL2 120 V201 +1:49:20 +1:49:20 03:12 496 113 609
256 Līva Asere 170 03:38:15 SL2 34 S55 +1:24:11 +1:24:11 02:41 614 166 780
257 Aivars Mozulis 150 Engures sportam 03:43:23 VL3 59 V202 +1:55:51 +1:45:31 02:17 481 158 639
258 Ilze Rata 48 Exigen Services Latvia #optimized4running 03:43:57 SL4 1 S56 +1:29:53 +00:00 03:07 599 143 742
259 Māra Lākute 22 Nūjo ar vēju 03:44:33 SL2 35 S57 +1:30:29 +1:30:29 02:45 597 162 759
260 Benita Ločmele 56 Nūjo ar vēju 03:45:13 SL4 2 S58 +1:31:09 +01:16 03:10 595 141 736
261 Liene Beihmane-Veitmane 195 Nūjo ar vēju 03:51:39 SL2 36 S59 +1:37:35 +1:37:35 02:57 579 151 730
262 Māris Vīlips 10 Vīle 03:51:42 VL3 60 V203 +2:04:10 +1:53:50 03:06 464 116 580
263 Gaida Ķerve 72 Nūjo ar vēju 03:56:04 SL4 3 S60 +1:42:00 +12:07 02:52 568 155 723
264 Kristīne Kuka 9 AD FITNESS Lēdmane 03:56:04 SL3 15 S61 +1:42:00 +1:23:27 03:21 568 133 701
265 Vivita Ruņģe 130 Nūjo ar vēju 03:56:04 SL3 16 S62 +1:42:00 +1:23:27 03:17 568 136 704
266 Dzintars Laganovskis 41 AD Fitness 03:56:04 VL3 61 V204 +2:08:32 +1:58:12 03:18 456 109 565
267 Eva Burvāne 49 04:07:30 SL3 17 S63 +1:53:26 +1:34:53 03:39 542 122 664
268 Andis Ozoliņš 233 Nūjo priekam 04:10:15 VL4 11 V205 +2:22:43 +1:54:16 03:14 430 111 541
269 Māris Tjarve 248 Clean R 04:17:53 VL3 62 V206 +2:30:21 +2:20:01 02:31 417 143 560
270 Līva Liepkalne 172 04:20:24 SLJ 8 S64 +2:06:20 +2:05:35 03:19 515 134 649
271 Dace Zvīdriņa 249 04:20:24 SL2 37 S65 +2:06:20 +2:06:20 03:19 515 134 649
272 Linda Andrusa 5122 Nūjo priekam 04:28:23 SL3 18 S66 +2:14:19 +1:55:46 03:44 500 119 619
273 Iveta Radiņa-Liepkaula 219 04:34:21 SL3 19 S67 +2:20:17 +2:01:44 03:32 489 126 615
274 Agnija Freisa 223 04:57:24 SL2 38 S68 +2:43:20 +2:43:20 03:55 451 114 565
275 Juris Gudēvics-Liepiņš 256 VSK Noskrien DNF
276 Jānis Cīmurs 85 Cīmurēni DNF
277 Igors Vasiļjevs 80 DNF