Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Jānis Gailis 2470 Maratons Asics 0:47:14 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Jānis Kūms 2528 SiS LAT / Asics 0:48:06 VZ3 2 V2 +00:52 +00:52 393
3 Anatoly Olinaev 7329 Gymnasion Offenbach 0:50:15 VZ3 3 V3 +03:01 +03:01 376
4 Arvis Robalds 2279 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 0:50:44 VZ3 4 V4 +03:30 +03:30 372
5 Gatis Štulbergs 2290 MARATONA KLUBS / VSK Noskrien Rieksti 0:51:23 VZ2 1 V5 +04:09 +00:00 368
6 Kaspars Kalnbērzs 2206 Patria team 0:51:24 VZ3 5 V6 +04:10 +04:10 368
7 Andis Dēze 2542 Zante 0:51:29 VZ3 6 V7 +04:15 +04:15 367
8 Aigars Feteris 2564 SiS LAT 0:52:34 VZ3 7 V8 +05:20 +05:20 359
9 Andris Mireckis 2092 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:53:04 VZ3 8 V9 +05:50 +05:50 356
10 Mārtiņš Fārenhorsts 2111 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:53:24 VZ3 9 V10 +06:10 +06:10 354
11 Andis Grandans 2174 KoBalts 0:53:28 VZ3 10 V11 +06:14 +06:14 353
12 Gvido Bērziņš 7313 0:53:34 VZ2 2 V12 +06:20 +02:11 353
13 Niks Zauls 2464 0:54:02 VZ2 3 V13 +06:48 +02:39 350
14 Markuss Gedmins 2513 PaBaso.lv 0:54:20 VZ2 4 V14 +07:06 +02:57 348
15 Māris Strautnieks 2230 0:55:03 VZ3 11 V15 +07:49 +07:49 343
16 Kaspars Vīksne 2387 Mailigen 0:55:06 VZ3 12 V16 +07:52 +07:52 343
17 Gatis Matuko 2481 0:55:19 VZ3 13 V17 +08:05 +08:05 342
18 Gatis Kveders 2012 VSK Noskrien 0:55:19 VZ3 14 V18 +08:05 +08:05 342
19 Māris Bisenieks 2047 OK "Purva Bridējs" 0:55:20 VZ3 15 V19 +08:06 +08:06 341
20 Mārtiņš Miķelsons 2391 www.lmp.lv 0:55:26 VZ3 16 V20 +08:12 +08:12 341
21 Daniels Kārkliņš 2114 Siguldas izlase 0:56:30 VZ2 5 V21 +09:16 +05:07 334
22 Jānis Liepiņš 2340 DJ 0:56:54 VZ3 17 V22 +09:40 +09:40 332
23 Agris Ozols 7300 Acoustics Individual 0:57:05 VZ3 18 V23 +09:51 +09:51 331
24 Ināra Lūse 2128 Moller Auto Ventspils/SIS 0:57:31 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
25 Andrejs Zikovs 2531 TALSU BIATLONA KLUBS 0:57:34 VZ2 6 V24 +10:20 +06:11 328
26 Tomass Vegners 2173 0:57:48 VZ2 7 V25 +10:34 +06:25 327
27 Ernests Važa 2382 Engures Sportam 0:57:54 VZ3 19 V26 +10:40 +10:40 326
28 Dzintars Derkačs 2567 0:58:47 VZ3 20 V27 +11:33 +11:33 321
29 Māris Sardiko 7311 Vichy 0:59:40 VZ3 21 V28 +12:26 +12:26 317
30 Aksels Bresme 2112 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:59:46 VZ2 8 V29 +12:32 +08:23 316
31 Kaspars Pētersons 2321 VSK Noskrien 0:59:56 VZ3 22 V30 +12:42 +12:42 315
32 Ilvars Bergmanis 2019 1:00:05 VZ3 23 V31 +12:51 +12:51 314
33 Mārtiņš Grundmanis 2004 Bez Desmit Desmit 1:00:09 VZ3 24 V32 +12:55 +12:55 314
34 Olli Kantanen 2349 1:00:25 VZ3 25 V33 +13:11 +13:11 313
35 Roberts Nazarovs 2256 1:00:49 VZ2 9 V34 +13:35 +09:26 311
36 Aivis Reinholds 2017 1:00:51 VZ3 26 V35 +13:37 +13:37 310
37 Valdis Devjatņikovs 2373 ONE4EVENT 1:01:01 VZ3 27 V36 +13:47 +13:47 310
38 Oļegs Solovjovs 2113 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:01:13 VZ3 28 V37 +13:59 +13:59 309
39 Kaspars Sausais 2526 Swedbank 1:01:31 VZ3 29 V38 +14:17 +14:17 307
40 Lauris Kindzulis 2190 DNB banka 1:01:41 VZ3 30 V39 +14:27 +14:27 306
41 Roberts Sļadzevskis 2360 1:01:45 VZ3 31 V40 +14:31 +14:31 306
42 Dmitrijs Ruskovs 2032 VSK Noskrien 1:01:56 VZ3 32 V41 +14:42 +14:42 305
43 Ņina Koval 2225 ?????????? ???????? 1:02:05 SZ3 2 S2 +04:34 +04:34 371
44 Kitija Zaula 2462 1:02:07 SZ1 1 S3 +04:36 +00:00 370
45 Dana Mačtama 2060 Moller Auto Ventspils/SIS 1:02:07 SZ3 3 S4 +04:36 +04:36 370
46 Rihards Bendrāts 7265 Salacgrīva 1:02:08 VZ1 1 V42 +14:54 +00:00 304
47 Ervīns Veics 2200 individuāli 1:02:10 VZ3 33 V43 +14:56 +14:56 304
48 Artūrs Kančs 2251 SSK Bebra 1:02:29 VZ3 34 V44 +15:15 +15:15 302
49 Ivars Krūmiņš 2216 Vārme 1:02:30 VZ3 35 V45 +15:16 +15:16 302
50 Pāvels Lotahs 2455 Stiga 1:02:35 VZ3 36 V46 +15:21 +15:21 302
51 Edgars Kuģenieks 2049 VSK Noskrien Rieksti 1:02:36 VZ3 37 V47 +15:22 +15:22 302
52 Kārlis Rozenbergs 2328 1:02:40 VZ3 38 V48 +15:26 +15:26 301
53 Mārtiņš Spalva 2344 Swedbank 1:02:45 VZ3 39 V49 +15:31 +15:31 301
54 Alise Putraima 2355 Limbaži ACTIVE 1:02:48 SZ2 1 S5 +05:17 +00:00 366
55 Jēkabs Krastiņš 2369 Sportiņš 88 1:02:58 VZ2 10 V50 +15:44 +11:35 300
56 Olafs Rozenvalds 2201 Saldus Boksa klubs 1:03:06 VZ2 11 V51 +15:52 +11:43 299
57 Liene Blumbeka 7286 Virsotne/ Marmot 1:03:08 SZ3 4 S6 +05:37 +05:37 364
58 Atis Gūtmanis 7320 1:03:09 VZ3 40 V52 +15:55 +15:55 299
59 Dainis Kreicbergs 2255 UzLabo 1:03:12 VZ3 41 V53 +15:58 +15:58 299
60 Ainārs Elksnis 7254 1:03:18 VZ3 42 V54 +16:04 +16:04 298
61 Baiba Vekša 2377 Saldus Boksa Klubs 1:03:23 SZ2 2 S7 +05:52 +00:35 363
62 Kaspars Olte 2088 1:03:24 VZ3 43 V55 +16:10 +16:10 298
63 Jānis Ābols 2339 VSK Noskrien 1:03:27 VZ3 44 V56 +16:13 +16:13 298
64 Sandis Sproģis 7275 Lattelecom 1:03:48 VZ3 45 V57 +16:34 +16:34 296
65 Andris Prindulis 7357 1:03:51 VZ3 46 V58 +16:37 +16:37 296
66 Liene Gulbe 2415 1:03:52 SZ3 5 S8 +06:21 +06:21 360
67 Uldis Doniņš 7279 Maratona klubs/ CRAMO 1:03:56 VZ3 47 V59 +16:42 +16:42 296
68 Māris Rudens 7333 Riga Ironman Team 1:04:17 VZ3 48 V60 +17:03 +17:03 294
69 Roberts Viļums 2217 1:04:23 VZ3 49 V61 +17:09 +17:09 293
70 Kristaps Stivrinieks 2514 1:04:24 VZ3 50 V62 +17:10 +17:10 293
71 Rihards Jāgers 2381 Sportlife.lv 1:04:24 VZ3 51 V63 +17:10 +17:10 293
72 Sergejs Koval 2226 ?????????? ???????? 1:04:29 VZ3 52 V64 +17:15 +17:15 293
73 Dace Spalva 2259 Kocēnu novads 1:04:33 SZ3 6 S9 +07:02 +07:02 356
74 Māris Tašmans 7259 Smartlynx 1:04:34 VZ3 53 V65 +17:20 +17:20 293
75 Aigars Pekšs 7341 1:04:39 VZ3 54 V66 +17:25 +17:25 292
76 Sabīne Goldberga 2118 1:04:41 SZ2 3 S10 +07:10 +01:53 356
77 Oļegs Jeļņikovs 7268 1:04:42 VZ3 55 V67 +17:28 +17:28 292
78 Kārlis Luters 2579 RPO 1:05:00 VZ2 12 V68 +17:46 +13:37 291
79 Jānis Neimanis 2110 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:05:04 VZ3 56 V69 +17:50 +17:50 290
80 Gvido Pauliņš 7338 1:05:06 VZ3 57 V70 +17:52 +17:52 290
81 Jānis Celmiņš 7306 1:05:08 VZ3 58 V71 +17:54 +17:54 290
82 Artis Līcītis 2416 VSK Noskrien 1:05:18 VZ3 59 V72 +18:04 +18:04 289
83 Edmunds Garančs 2306 GO Team 1:05:22 VZ3 60 V73 +18:08 +18:08 289
84 Kaspars Reinfelds 7294 1:05:25 VZ3 61 V74 +18:11 +18:11 289
85 Dāvis Pankoks 2086 FK Kurši 1:05:27 VZ1 2 V75 +18:13 +03:19 289
86 Lauris Zilveris 2367 1:05:27 VZ3 62 V76 +18:13 +18:13 289
87 Mareks Skujiņš 2295 Veikals 42km 1:05:55 VZ3 63 V77 +18:41 +18:41 287
88 Rihards Čaiba 2458 Jūrmala 1:05:56 VZ2 13 V78 +18:42 +14:33 287
89 Gita Vilensone 2393 Gentlemen`s Club 1:05:59 SZ3 7 S11 +08:28 +08:28 349
90 Martiņš Tarando 2487 1:06:12 VZ3 64 V79 +18:58 +18:58 285
91 Māris Vizulis 2130 DNB banka 1:06:13 VZ3 65 V80 +18:59 +18:59 285
92 Ingus Mednis 2530 Saldus Boksa klubs 1:06:14 VZ3 66 V81 +19:00 +19:00 285
93 Uldis Ozoliņš 2062 1:06:18 VZ3 67 V82 +19:04 +19:04 285
94 Normunds Langins 7270 VSK Noskrien 1:06:22 VZ3 68 V83 +19:08 +19:08 285
95 Kristaps Solovjovs 2495 Talsu pakalnu sporta klubs 1:06:23 VZ2 14 V84 +19:09 +15:00 285
96 Ilze Bebre 2350 1:06:35 SZ3 8 S12 +09:04 +09:04 346
97 Normunds Kronbergs 2505 1:06:45 VZ3 69 V85 +19:31 +19:31 283
98 Raivis Kirhners 7301 1:06:55 VZ3 70 V86 +19:41 +19:41 282
99 Lauma Kugrēna 2537 1:06:58 SZ3 9 S13 +09:27 +09:27 344
100 Konstantīns Taļikovs 7344 Bar Department 1:07:04 VZ3 72 V87 +19:50 +19:50 282
101 Maksims Leščinskis 2516 Zoorbagan 1:07:04 VZ3 71 V88 +19:50 +19:50 282
102 Ilmars Knipšis 2430 Lejasurgas 1:07:11 VZ3 73 V89 +19:57 +19:57 281
103 Anvars Betkers 2493 Mazie Svētki 1:07:16 VZ3 74 V90 +20:02 +20:02 281
104 Gints Kudiņš 2385 VSK Noskrien 1:07:22 VZ3 75 V91 +20:08 +20:08 280
105 Daina Drozdova 2231 SK DZĒRVENE 1:07:34 SZ3 10 S14 +10:03 +10:03 341
106 Kaspars Kursišs 2549 SQUEEZY 1:07:35 VZ3 76 V92 +20:21 +20:21 280
107 Jānis Rūte 2235 Carnikava 1:07:36 VZ3 77 V93 +20:22 +20:22 279
108 Normunds Aižpurs 7337 1:07:39 VZ3 78 V94 +20:25 +20:25 279
109 Raivis Heiselis 2575 1:07:40 VZ3 79 V95 +20:26 +20:26 279
110 Ingus Bāliņš 2576 1:07:40 VZ3 80 V96 +20:26 +20:26 279
111 Arturs Robalds 2519 1:07:41 VZ3 81 V97 +20:27 +20:27 279
112 Gundars Alksnis 2384 1:07:43 VZ3 82 V98 +20:29 +20:29 279
113 Roberts Sukonovs 2087 Gentlemens Club 1:07:48 VZ3 83 V99 +20:34 +20:34 279
114 Beata Grickeviča 7302 Riga Freediving 1:07:51 SZ3 11 S15 +10:20 +10:20 339
115 Dainis Cišs 2124 Lattelecom 1:08:09 VZ3 84 V100 +20:55 +20:55 277
116 Inese Rēriha 2133 VSK Noskrien Vāveres 1:08:14 SZ3 12 S16 +10:43 +10:43 337
117 Jānis Elcers 2236 1:08:18 VZ3 85 V101 +21:04 +21:04 277
118 Silvestrs Kluburs 2459 1:08:18 VZ3 86 V102 +21:04 +21:04 277
119 Andris Neibergs 7292 1:08:19 VZ3 87 V103 +21:05 +21:05 277
120 Edgars Sprūds 2365 1:08:26 VZ3 88 V104 +21:12 +21:12 276
121 Ēriks Kalliss 2572 VSK Noskrien 1:08:27 VZ3 89 V105 +21:13 +21:13 276
122 Rolands Briņķis 2525 1:08:35 VZ3 90 V106 +21:21 +21:21 275
123 Andrejs Meiers 2467 Engures sportam 1:08:39 VZ1 3 V107 +21:25 +06:31 275
124 Una Pūpola 7299 1:08:42 SZ3 13 S17 +11:11 +11:11 335
125 Edgars Pukinsks 2011 1:08:42 VZ3 91 V108 +21:28 +21:28 275
126 Mārtiņš Ramoliņš 2453 Stiga 1:09:09 VZ3 92 V109 +21:55 +21:55 273
127 Dārta Otomere 2543 1:09:11 SZ3 14 S18 +11:40 +11:40 333
128 Sindijs Logins 2252 1:09:11 VZ3 93 V110 +21:57 +21:57 273
129 Kristaps Čeksters 2573 1:09:12 VZ3 94 V111 +21:58 +21:58 273
130 Sigita Lapiņa 2358 Siguldas izlase 1:09:13 SZ2 4 S19 +11:42 +06:25 332
131 Laura Pētersone 2320 VSK Noskrien 1:09:14 SZ3 15 S20 +11:43 +11:43 332
132 Svens Vilks 2353 1:09:17 VZ2 15 V112 +22:03 +17:54 273
133 Sandra Gaile 2348 Maratons Asics 1:09:21 SZ3 16 S21 +11:50 +11:50 332
134 Rihards Fuksis 2002 1:09:23 VZ3 95 V113 +22:09 +22:09 272
135 Juris Iļčenko 2338 Saldus 1:09:26 VZ3 96 V114 +22:12 +22:12 272
136 Elīna Brigmane 2447 BALDONE 1:09:32 SZ3 17 S22 +12:01 +12:01 331
137 Ainārs Arnicāns 2003 PaBaso.lv - VSK Noskrien 1:09:33 VZ3 97 V115 +22:19 +22:19 272
138 Džanita Freija 2061 Moller Auto Ventspils/SIS 1:09:35 SZ3 18 S23 +12:04 +12:04 331
139 Rolands Millers 2150 1:09:41 VZ3 98 V116 +22:27 +22:27 271
140 Arnis Mūrnieks 2507 1:09:49 VZ3 99 V117 +22:35 +22:35 271
141 Rihards Saksons 2551 RPO 1:09:51 VZ3 100 V118 +22:37 +22:37 270
142 Gatis Urbanovičs 2254 1:09:58 VZ3 101 V119 +22:44 +22:44 270
143 Kristaps Pilskalns 2073 Gentlemens Club 1:09:59 VZ3 102 V120 +22:45 +22:45 270
144 Kaspars Aksenoks 2014 1:10:00 VZ3 103 V121 +22:46 +22:46 270
145 Annija Zāģere 2257 1:10:02 SZ2 5 S24 +12:31 +07:14 329
146 Henrijs Liepājnieks 2503 1:10:14 VZ3 104 V122 +23:00 +23:00 269
147 Krists Iesalnieks 7282 sporta iela 1:10:27 VZ1 4 V123 +23:13 +08:19 268
148 Anželika Miezīte 2319 Dobeles Dzirnavnieks 1:10:35 SZ3 19 S25 +13:04 +13:04 326
149 Edgars Mucenieks 2457 1:10:35 VZ3 105 V124 +23:21 +23:21 268
150 Ieva Rogāle 7307 Krokus 1:10:49 SZ3 20 S26 +13:18 +13:18 325
151 Andis Ozoliņš 2403 BN KURŠI 1:10:49 VZ3 107 V125 +23:35 +23:35 267
152 Jurijs Sarikins 2548 DzSK Lokomotīve 1:10:49 VZ3 106 V126 +23:35 +23:35 267
153 Kristīne Jansone 2508 SSK Bebra 1:10:57 SZ2 6 S27 +13:26 +08:09 324
154 Lāsma Zebuliņa 2030 1:11:02 SZ3 21 S28 +13:31 +13:31 324
155 Roberts Neilands 2007 BOLE mēbeles 1:11:02 VZ3 108 V127 +23:48 +23:48 266
156 Aleksandrs Sokolovs 7347 Patria 1:11:06 VZ3 109 V128 +23:52 +23:52 266
157 Armands Ločmelis 2148 DNB banka 1:11:11 VZ3 110 V129 +23:57 +23:57 265
158 Līga Saulīte 2336 1:11:24 SZ3 22 S29 +13:53 +13:53 322
159 Dzintars Graudiņš 2570 1:11:29 VZ2 16 V130 +24:15 +20:06 264
160 Aleksandrs Tolpigins 2107 DNB banka 1:11:31 VZ3 111 V131 +24:17 +24:17 264
161 Romāns Giruckis 7276 1:11:32 VZ3 112 V132 +24:18 +24:18 264
162 Evita Rozenfelde 7340 1:11:36 SZ3 23 S30 +14:05 +14:05 321
163 Emīls Kondratovičs 2329 Virsotne/Marmot 1:11:47 VZ3 113 V133 +24:33 +24:33 263
164 Jānis Paceris 2452 Stiga 1:11:48 VZ3 114 V134 +24:34 +24:34 263
165 Viesturs Tomels 2593 1:11:48 VZ3 115 V135 +24:34 +24:34 263
166 Mareks Indāns 2483 Ok Ogre 1:11:54 VZ3 116 V136 +24:40 +24:40 263
167 Jānis Elmeris 2071 1:11:59 VZ3 117 V137 +24:45 +24:45 262
168 Eduards Ginters 2068 1:12:07 VZ3 118 V138 +24:53 +24:53 262
169 Ansis Kuplis 2018 Running.lv 1:12:12 VZ3 119 V139 +24:58 +24:58 262
170 Ieva Freidenfelde 2474 1:12:20 SZ2 7 S31 +14:49 +09:32 318
171 Arguts Keirāns 7317 1:12:20 VZ3 120 V140 +25:06 +25:06 261
172 Agnese Ulanova 2056 1:12:22 SZ3 24 S32 +14:51 +14:51 318
173 Maija Pūpola 2490 Maratona klubs 1:12:23 SZ3 25 S33 +14:52 +14:52 318
174 Niks Viļums 2412 1:12:29 VZ2 17 V141 +25:15 +21:06 261
175 Juris Gailis 2448 1:12:32 VZ2 18 V142 +25:18 +21:09 260
176 Māris Berkšeins 7308 1:12:39 VZ3 121 V143 +25:25 +25:25 260
177 Francis Veģeris 7297 1:12:42 VZ1 5 V144 +25:28 +10:34 260
178 Lauris Landmanis 2288 1:12:43 VZ3 122 V145 +25:29 +25:29 260
179 Zane Pakalniece 7256 Engures sportam 1:12:46 SZ3 26 S34 +15:15 +15:15 316
180 Ernests Jenavs 2477 1:12:49 VZ3 123 V146 +25:35 +25:35 259
181 Sindija Zaula 2465 1:12:51 SZ2 8 S35 +15:20 +10:03 316
182 Jānis Kopmanis 2303 1:12:53 VZ3 124 V147 +25:39 +25:39 259
183 Normunds Vējiņš 7266 1:13:01 VZ3 125 V148 +25:47 +25:47 259
184 Edgars Aleksejevs 2550 1:13:05 VZ2 19 V149 +25:51 +21:42 259
185 Santa Torstere 2471 1:13:13 SZ3 27 S36 +15:42 +15:42 314
186 Egils Purviņš 2330 1:13:13 VZ3 126 V150 +25:59 +25:59 258
187 Monta Ločmele 2155 1:13:27 SZ3 28 S37 +15:56 +15:56 313
188 Edgars Blūms 2163 1:13:27 VZ3 127 V151 +26:13 +26:13 257
189 Toms Kalniņš 2364 1:13:28 VZ3 128 V152 +26:14 +26:14 257
190 Uldis Kondratovičs 2343 1:13:31 VZ3 129 V153 +26:17 +26:17 257
191 Marika Pazare 2166 Swedbank 1:13:32 SZ3 29 S38 +16:01 +16:01 313
192 Kaspars Jastrebovs 2189 First Data 1:13:34 VZ3 130 V154 +26:20 +26:20 257
193 Līva Caune 2478 1:13:37 SZ3 30 S39 +16:06 +16:06 313
194 Kristians Riekstiņš 2099 Engures vidusskola / Engures sportam 1:13:45 VZ1 6 V155 +26:31 +11:37 256
195 Aivars Lapa 2158 Autostarts.lv 1:13:45 VZ3 131 V156 +26:31 +26:31 256
196 Laura Veličko 2265 1:13:46 SZ3 31 S40 +16:15 +16:15 312
197 Kaspars Kronbergs 2102 Engures vidusskola / Engures sportam 1:13:50 VZ1 7 V157 +26:36 +11:42 256
198 Kaspars Kalniņš 2492 Maratona klubs 1:13:56 VZ3 132 V158 +26:42 +26:42 256
199 Laura Kalniņa 2491 Maratona klubs 1:13:59 SZ3 32 S41 +16:28 +16:28 311
200 Edgars Miķelsons 2437 Lynxdojo 1:14:02 VZ1 8 V159 +26:48 +11:54 255
201 Ieva Muižniece 2580 RPO 1:14:09 SZ2 9 S42 +16:38 +11:21 310
202 Rihards Akimovs 2059 COK Silva 1:14:24 VZ3 133 V160 +27:10 +27:10 254
203 Agnese Sperga 7351 1:14:31 SZ3 33 S43 +17:00 +17:00 309
204 Dita Freija 2583 Crossfit Rīdzene 1:14:32 SZ3 34 S44 +17:01 +17:01 309
205 Tomass Reinis Tīss 2219 1:14:45 VZ2 20 V161 +27:31 +23:22 253
206 Lauris Laumanis 7321 1:14:50 VZ3 134 V162 +27:36 +27:36 252
207 Aigars Pleika-Ižiks 2502 1:14:53 VZ3 135 V163 +27:39 +27:39 252
208 Marita Lapa 2157 Autostarts.lv 1:14:55 SZ3 35 S45 +17:24 +17:24 307
209 Agnese Kalēja 2143 1:14:56 SZ2 10 S46 +17:25 +12:08 307
210 Aigars Kājiņš 2037 AK 1:14:56 VZ3 136 V164 +27:42 +27:42 252
211 Alvis Tribockis 2326 1:15:04 VZ3 137 V165 +27:50 +27:50 252
212 Ričards Briedis 7284 1:15:05 VZ2 21 V166 +27:51 +23:42 252
213 Evgenijs Šakels 2546 DzSK Lokomotīve 1:15:09 VZ3 138 V167 +27:55 +27:55 251
214 Sintija Langenfelde 2512 1:15:10 SZ3 36 S47 +17:39 +17:39 306
215 Raitis Urbēns 2473 Powerwash.lv 1:15:12 VZ3 139 V168 +27:58 +27:58 251
216 Jānis Tērauds 2134 lidolēti.lv / Engures sportam 1:15:21 VZ3 140 V169 +28:07 +28:07 251
217 Baiba Frišenbrūdere 2115 Engures sportam / Tukums 1:15:29 SZ3 37 S48 +17:58 +17:58 305
218 Dace Podkalne 7343 VSK Noskrien 1:15:35 SZ3 38 S49 +18:04 +18:04 304
219 Agris Meilerts 7255 Latvijas Finieris Mežs 1:15:36 VZ3 141 V170 +28:22 +28:22 250
220 Juris Kārkliņš 2318 Dobeles Dzirnavnieks 1:15:37 VZ3 142 V171 +28:23 +28:23 250
221 Betija Kedem 2596 1:16:01 SZ3 39 S50 +18:30 +18:30 303
222 Juris Misters 2304 1:16:02 VZ3 143 V172 +28:48 +28:48 248
223 Uldis Urbāns 2392 1:16:06 VZ3 144 V173 +28:52 +28:52 248
224 Aleksandrs Grašs 7328 1:16:11 VZ1 9 V174 +28:57 +14:03 248
225 Edgars Škutāns 2268 Uzdevumi.lv 1:16:15 VZ3 145 V175 +29:01 +29:01 248
226 Guna Grosa 2486 1:16:16 SZ3 40 S51 +18:45 +18:45 302
227 Aleksandrs Dorogušs 2193 Eglāji 1:16:22 VZ3 146 V176 +29:08 +29:08 247
228 Lelde Vēbere 2250 1:16:25 SZ3 41 S52 +18:54 +18:54 301
229 Līga Krūziņa 2425 1:16:31 SZ3 42 S53 +19:00 +19:00 301
230 Jānis Seglickis 2244 Pingvīni 1:16:31 VZ3 147 V177 +29:17 +29:17 247
231 Ilze Sermolīte 2246 1:16:34 SZ3 43 S54 +19:03 +19:03 300
232 Rūdolfs Maltavnieks 2357 1:16:36 VZ3 148 V178 +29:22 +29:22 247
233 Liene Ruttule 2480 1:16:37 SZ3 44 S55 +19:06 +19:06 300
234 Mārtiņš Ruttulis 2482 1:16:38 VZ3 149 V179 +29:24 +29:24 247
235 Baiba Barone 7325 1:16:40 SZ3 45 S56 +19:09 +19:09 300
236 Gatis Zvirbulis 7304 1:16:43 VZ3 150 V180 +29:29 +29:29 246
237 Māris Zundāns 2489 1:16:48 VZ3 151 V181 +29:34 +29:34 246
238 Ilze Lesiņa 2266 1:16:49 SZ3 46 S57 +19:18 +19:18 300
239 Līga Liepa 2497 1:16:51 SZ3 47 S58 +19:20 +19:20 299
240 Sandra Kudiņa 7330 1:16:53 SZ2 11 S59 +19:22 +14:05 299
241 Anete Kampare 2213 1:16:58 SZ3 48 S60 +19:27 +19:27 299
242 Arkādijs Šišlovs 2366 1:16:58 VZ3 152 V182 +29:44 +29:44 245
243 Ieva Spruženiece 2383 1:16:59 SZ3 49 S61 +19:28 +19:28 299
244 Ralfs Bicāns 7283 1:16:59 VZ1 10 V183 +29:45 +14:51 245
245 Lelde Blaua-Kriskovska 2380 Riekstkalna Racēji 1:17:01 SZ3 50 S62 +19:30 +19:30 299
246 Mairita Bērziņa 2248 One4Event 1:17:06 SZ3 51 S63 +19:35 +19:35 298
247 Dace Celma 2191 VSK Noskrien 1:17:10 SZ3 52 S64 +19:39 +19:39 298
248 Jānis Nīlenders 2053 Turbo gliemji 1:17:10 VZ3 153 V184 +29:56 +29:56 245
249 Denisa Preimane 2063 Swedbank 1:17:17 SZ3 53 S65 +19:46 +19:46 298
250 Jānis Leinbergs 7345 1:17:19 VZ3 154 V185 +30:05 +30:05 244
251 Egnārs Gudriķis 2022 Asics 1:17:23 VZ3 155 V186 +30:09 +30:09 244
252 Ina Graudiņa 2050 VSK Noskrien Vāveres 1:17:27 SZ3 54 S66 +19:56 +19:56 297
253 Olga Radžabova 2048 Individuāli 1:17:28 SZ3 55 S67 +19:57 +19:57 297
254 Igors Kozlovs 2308 franči 1:17:31 VZ3 156 V187 +30:17 +30:17 244
255 Dzintra Kārkliņa 2307 1:17:35 SZ3 56 S68 +20:04 +20:04 297
256 Danute Fībiga-Daukšte 2456 1:17:36 SZ3 57 S69 +20:05 +20:05 296
257 Estere Cīrule 2241 palidzi.lv 1:17:39 SZ3 58 S70 +20:08 +20:08 296
258 Mikus Semeneņa 2101 Engures vidusskola / Engures sportam 1:17:50 VZ1 11 V188 +30:36 +15:42 243
259 Liene Mudrova 2203 PROGATE 1:17:52 SZ3 60 S71 +20:21 +20:21 295
260 Ieva Leone 2108 DNB banka 1:17:52 SZ3 59 S72 +20:21 +20:21 295
261 Elena Suveizdor 7355 1:17:53 SZ3 61 S73 +20:22 +20:22 295
262 Kaspars Irbe 2496 1:17:53 VZ1 12 V189 +30:39 +15:45 243
263 Kārlis Bērziņš 2538 Teku Taku rogainings 1:17:57 VZ1 13 V190 +30:43 +15:49 242
264 Rolands Šusts 2299 1:17:58 VZ3 157 V191 +30:44 +30:44 242
265 Raimonds Briņķis 2309 1:18:06 VZ3 158 V192 +30:52 +30:52 242
266 Elmārs Blūms 2258 Patria team 1:18:14 VZ3 159 V193 +31:00 +31:00 241
267 Marta Lapekina 2441 Lynxdojo 1:18:15 SZ2 12 S74 +20:44 +15:27 294
268 Aiga Rekalo 2183 1:18:16 SZ3 62 S75 +20:45 +20:45 294
269 Liene Labsvīra 2187 1:18:24 SZ3 63 S76 +20:53 +20:53 293
270 Krišs Liepiņš 2096 Engures vidusskola / Engures sportam 1:18:29 VZ1 14 V194 +31:15 +16:21 241
271 Krišjānis Neijs 7350 1:18:30 VZ3 160 V195 +31:16 +31:16 241
272 Māris Čivčišs 2021 Engures sportam 1:18:36 VZ3 161 V196 +31:22 +31:22 240
273 Normunds Emičs 2545 DzSK Lokomotīve 1:18:46 VZ3 162 V197 +31:32 +31:32 240
274 Mārīte Turka 2402 Taka 1:18:48 SZ3 64 S77 +21:17 +21:17 292
275 Rinalds Rūsis 2131 DNB banka 1:18:57 VZ3 163 V198 +31:43 +31:43 239
276 Atis Ščeglovs 2302 AQUALAR pH9+ 1:19:01 VZ3 164 V199 +31:47 +31:47 239
277 Valdis Pūķis 7273 PŪĶI 1:19:05 VZ3 165 V200 +31:51 +31:51 239
278 Viktors Griņevičs 7280 ABC Software 1:19:06 VZ3 166 V201 +31:52 +31:52 239
279 Oskars Īle 7281 1:19:06 VZ3 167 V202 +31:52 +31:52 239
280 Roberts Šveicers 2544 DzSK Lokomotīve 1:19:07 VZ3 168 V203 +31:53 +31:53 239
281 Zane Dumbre 2375 1:19:09 SZ3 65 S78 +21:38 +21:38 291
282 Santa Rekalo 2184 1:19:17 SZ2 13 S79 +21:46 +16:29 290
283 Andris Mačevskis 2568 1:19:18 VZ3 169 V204 +32:04 +32:04 238
284 Dainis Muško 2584 1:19:19 VZ3 170 V205 +32:05 +32:05 238
285 Sandis Dorbe 2082 SK Ozolnieki 1:19:20 VZ3 171 V206 +32:06 +32:06 238
286 Aleksandrs Maklagins 2547 DzSK Lokomotīve 1:19:20 VZ3 172 V207 +32:06 +32:06 238
287 Ivo Zemturis 2316 1:19:21 VZ3 173 V208 +32:07 +32:07 238
288 Niks Siliņš 2529 Kača liek skriet 1:19:26 VZ2 22 V209 +32:12 +28:03 238
289 Kristīne Gornava 2076 SK Sigulda 1:19:32 SZ3 66 S80 +22:01 +22:01 289
290 Ansis Gornavs 2074 SK Sigulda 1:19:32 VZ3 174 V210 +32:18 +32:18 238
291 Indra Krēgere 2103 Engures vidusskola / Engures sportam 1:19:35 SZ3 67 S81 +22:04 +22:04 289
292 Inese Tīģere 2276 1:19:39 SZ3 68 S82 +22:08 +22:08 289
293 Anda Ozoliņa 2432 1:19:41 SZ3 69 S83 +22:10 +22:10 289
294 Andris Rusulis 2282 Deaf fox 1:19:41 VZ3 175 V211 +32:27 +32:27 237
295 Kristīne Rožkalne 2533 1:19:45 SZ3 70 S84 +22:14 +22:14 288
296 Guntars Fogels 2179 1:19:46 VZ3 176 V212 +32:32 +32:32 237
297 Mārtiņš Liekniņš 2552 1:19:47 VZ3 177 V213 +32:33 +32:33 237
298 Matīss Kūla 7309 1:19:50 VZ3 178 V214 +32:36 +32:36 237
299 Eviss Bertrands 2249 First Data 1:19:53 VZ3 179 V215 +32:39 +32:39 237
300 Ieva Raboviča 2314 Salaspils 1:19:57 SZ3 71 S85 +22:26 +22:26 288
301 Sabīne Prikule 2245 Pingvīni 1:20:01 SZ3 72 S86 +22:30 +22:30 288
302 Edīte Komasa - Dorbe 2083 SK Ozolnieki 1:20:07 SZ3 73 S87 +22:36 +22:36 287
303 Ernests Fuksis 2553 1:20:07 VZ3 180 V216 +32:53 +32:53 236
304 Ligita Saulīte 2499 1:20:08 SZ3 75 S88 +22:37 +22:37 287
305 Linda Lūkina 2356 Limbaži ACTIVE 1:20:08 SZ3 74 S89 +22:37 +22:37 287
306 Romans Cvetkovs 2228 1:20:12 VZ3 181 V217 +32:58 +32:58 236
307 Madara Ontužāne 2198 1:20:13 SZ3 76 S90 +22:42 +22:42 287
308 Uldis Mauriņš 2025 1:20:13 VZ3 182 V218 +32:59 +32:59 236
309 Līga Briža 2129 DNB banka 1:20:17 SZ3 77 S91 +22:46 +22:46 287
310 Valdis Sirsniņš 2093 1:20:23 VZ3 183 V219 +33:09 +33:09 235
311 Dace Ancāne 2509 1:20:30 SZ3 78 S92 +22:59 +22:59 286
312 Toms Ķikusts 2346 Ugunsplēsēja komandieris 1:20:32 VZ3 184 V220 +33:18 +33:18 235
313 Ainārs Aizpurietis 2031 ABLV Bank 1:20:32 VZ3 185 V221 +33:18 +33:18 235
314 Miķelis Zumbergs 2424 VSK Noskrien 1:20:39 VZ3 186 V222 +33:25 +33:25 234
315 Matīss Rostoks 2325 1:20:45 VZ3 187 V223 +33:31 +33:31 234
316 Solvita Štekerhofa 2361 Maratona klubs 1:20:46 SZ3 80 S93 +23:15 +23:15 285
317 Liena Puise-Puiše 2154 1:20:46 SZ3 79 S94 +23:15 +23:15 285
318 Egils Betmanis 7346 1:20:52 VZ3 188 V224 +33:38 +33:38 234
319 Juris Ozoliņš 2283 Bandana.lv 1:20:53 VZ3 189 V225 +33:39 +33:39 234
320 Jānis Bokmanis 7288 Dance Dance Dance 1:21:20 VZ3 190 V226 +34:06 +34:06 232
321 Toms Janušs 2221 Sella AM 1:21:23 VZ1 15 V227 +34:09 +19:15 232
322 Ilze Šarna 7358 1:21:27 SZ3 81 S95 +23:56 +23:56 282
323 Dzintars Peļņa 2594 1:21:29 VZ3 191 V228 +34:15 +34:15 232
324 Ilze Goša 2160 Maratona klubs 1:21:32 SZ3 82 S96 +24:01 +24:01 282
325 Gita Līna Loca 2141 1:21:32 SZ3 83 S97 +24:01 +24:01 282
326 Marta Grūbe 2522 1:21:36 SZ3 84 S98 +24:05 +24:05 282
327 Kārlis Lapiņš 2521 1:21:36 VZ3 192 V229 +34:22 +34:22 232
328 Elīna Fārenhorste 2386 Umlej marathon team 1:21:43 SZ3 85 S99 +24:12 +24:12 282
329 Indulis Jansons 2310 1:21:43 VZ3 193 V230 +34:29 +34:29 231
330 Dace Hartmane 7271 1:21:45 SZ3 86 S100 +24:14 +24:14 281
331 Selva Ločmele 2132 1:21:46 SZ3 87 S101 +24:15 +24:15 281
332 Paula Pūķe 7272 PŪĶI 1:21:57 SZ2 14 S102 +24:26 +19:09 281
333 Egīls Kaužēns 2407 1:21:58 VZ3 194 V231 +34:44 +34:44 231
334 Ilze Kārkliņa 2317 Dobeles Dzirnavnieks 1:22:06 SZ3 88 S103 +24:35 +24:35 280
335 Veronika Buhalova 7335 1:22:10 SZ3 89 S104 +24:39 +24:39 280
336 Mārtiņš Semēvics 2450 1:22:24 VZ1 16 V232 +35:10 +20:16 229
337 Ēriks Belcāns 2274 1:22:28 VZ2 23 V233 +35:14 +31:05 229
338 Kristaps Kīns 2121 Rubene 1:22:28 VZ3 195 V234 +35:14 +35:14 229
339 Ilze Eglīte 7252 1:22:30 SZ3 90 S105 +24:59 +24:59 279
340 Olga Maslova 2301 1:22:35 SZ3 91 S106 +25:04 +25:04 279
341 Aija Bartuševica 2042 Āpsis 1:22:36 SZ3 92 S107 +25:05 +25:05 279
342 Kaspars Verdens 2390 skriesanasakademija.lv 1:22:36 VZ3 196 V235 +35:22 +35:22 229
343 Rūdolfs Abiļevs 2378 New Village Workout 1:22:38 VZ3 197 V236 +35:24 +35:24 229
344 Guntra Laugale 2555 1:22:42 SZ2 15 S108 +25:11 +19:54 278
345 Armands Beitiks 2196 1:22:47 VZ3 198 V237 +35:33 +35:33 228
346 Agnese Kundziņa 2208 1:22:50 SZ3 93 S109 +25:19 +25:19 278
347 Māra Pucena 2046 1:22:50 SZ3 94 S110 +25:19 +25:19 278
348 Guntis Pucens 2045 1:22:52 VZ3 199 V238 +35:38 +35:38 228
349 Ansis Šenne 2172 KoBalts 1:22:54 VZ3 200 V239 +35:40 +35:40 228
350 Māra Vītola 2434 1:23:01 SZ3 95 S111 +25:30 +25:30 277
351 Dairis Ruskulovs 2337 1:23:01 VZ3 201 V240 +35:47 +35:47 228
352 Linda Līce 2077 SK Sigulda 1:23:10 SZ3 96 S112 +25:39 +25:39 277
353 Egita Neško 2566 1:23:21 SZ3 97 S113 +25:50 +25:50 276
354 Santa Žukovska 2253 Mailigen 1:23:25 SZ3 98 S114 +25:54 +25:54 276
355 Sandis Dzērve 2039 1:23:31 VZ3 202 V241 +36:17 +36:17 226
356 Kathryn Berkman 7322 1:23:39 SZ3 99 S115 +26:08 +26:08 275
357 Loreta Matvejeva 2126 Engures vidusskola / Engures sportam 1:23:43 SZ1 2 S116 +26:12 +21:36 275
358 Inga Putraima 2401 Limbaži Active 1:23:47 SZ3 100 S117 +26:16 +26:16 275
359 Laura Kazāka 2475 Ogres Sporta Centrs 1:23:52 SZ2 16 S118 +26:21 +21:04 274
360 Edgars Elbergs 2518 Bardepartment 1:23:52 VZ3 203 V242 +36:38 +36:38 225
361 Māris Melderis 7296 1:24:01 VZ3 204 V243 +36:47 +36:47 225
362 Mikus Salcēvičs 2009 1:24:01 VZ3 205 V244 +36:47 +36:47 225
363 Sintija Bite 2240 1:24:05 SZ3 101 S119 +26:34 +26:34 274
364 Ansis Emīls Zīvers 2582 1:24:05 VZ1 17 V245 +36:51 +21:57 225
365 Iveta Kraze 2280 Deaf fox 1:24:06 SZ3 102 S120 +26:35 +26:35 274
366 Līva Šteinberga 2051 Galeo Consulting 1:24:08 SZ3 103 S121 +26:37 +26:37 273
367 Maruta Krūmiņa 2517 1:24:10 SZ3 104 S122 +26:39 +26:39 273
368 Artūrs Jakovļevs 2038 Tukums 1:24:10 VZ3 206 V246 +36:56 +36:56 224
369 Konstantīns Burcevs 7263 1:24:27 VZ3 207 V247 +37:13 +37:13 224
370 Lauma Muceniece 2212 1:24:28 SZ3 105 S123 +26:57 +26:57 272
371 Kristīne Krūmiņa 2443 Miķeļa alus 1:24:31 SZ3 106 S124 +27:00 +27:00 272
372 Zane Galdiņa 7336 1:24:35 SZ3 107 S125 +27:04 +27:04 272
373 Laura Hofmane 2109 Siguldas izlase / VSK Noskrien 1:24:38 SZ3 108 S126 +27:07 +27:07 272
374 Guna Sprūde 2013 VSK Noskrien 1:24:38 SZ3 109 S127 +27:07 +27:07 272
375 Reinis Simsons 2324 1:24:38 VZ2 24 V248 +37:24 +33:15 223
376 Kristīne Kampare 2214 1:24:41 SZ3 110 S128 +27:10 +27:10 272
377 Aija Višņevska 2423 1:24:43 SZ2 17 S129 +27:12 +21:55 272
378 Kristīne Zara 2262 1:24:43 SZ3 111 S130 +27:12 +27:12 272
379 Emīls Slotiņš 2297 1:24:46 VZ1 18 V249 +37:32 +22:38 223
380 Aigars Slotiņš 2296 1:24:47 VZ3 208 V250 +37:33 +37:33 223
381 Linda Loce 2065 Lynxdojo 1:24:48 SZ3 112 S131 +27:17 +27:17 271
382 Sandra Abersone 2227 1:24:51 SZ3 114 S132 +27:20 +27:20 271
383 Elīna Šenhofa 2577 1:24:51 SZ3 113 S133 +27:20 +27:20 271
384 Sniga Promberga 2234 CrossFit Rīdzene 1:24:55 SZ3 115 S134 +27:24 +27:24 271
385 Edīte Jansone 2277 1:24:56 SZ3 116 S135 +27:25 +27:25 271
386 Erlands Krivāns 2205 1:24:58 VZ3 209 V251 +37:44 +37:44 222
387 Agnese Fogele 2084 Agnese un Lauma 1:25:04 SZ3 117 S136 +27:33 +27:33 270
388 Rainers Kadiķis 2409 1:25:09 VZ2 25 V252 +37:55 +33:46 222
389 Inese Nudiena 2159 1:25:14 SZ3 118 S137 +27:43 +27:43 270
390 Dace Taurīte 2540 VSK Noskrien 1:25:21 SZ3 119 S138 +27:50 +27:50 270
391 Sanita Netlaua 2263 1:25:25 SZ3 120 S139 +27:54 +27:54 269
392 Gatis Inzulis 2589 1:25:31 VZ3 210 V253 +38:17 +38:17 221
393 Andris Bergmanis 2079 SK Sigulda 1:25:34 VZ3 211 V254 +38:20 +38:20 221
394 Kārlis Dakteris 2408 1:25:39 VZ2 26 V255 +38:25 +34:16 221
395 Ivars Krūmiņš 2442 Miķeļa alus 1:25:48 VZ3 212 V256 +38:34 +38:34 220
396 Boriss Šadrins 2292 Ninzjaaa 1:25:49 VZ3 213 V257 +38:35 +38:35 220
397 Normunds Kalniņš 2081 SK Sigulda 1:25:49 VZ3 214 V258 +38:35 +38:35 220
398 Liene Palkavniece 2294 Swedbank 1:25:53 SZ3 121 S140 +28:22 +28:22 268
399 Brigita Bērziņa 2468 Radiņi 1:26:09 SZ3 122 S141 +28:38 +28:38 267
400 Aigars Bergs 2469 Radiņi 1:26:09 VZ3 215 V259 +38:55 +38:55 219
401 Jānis Straukmanis 2595 VSK Noskrien 1:26:10 VZ3 216 V260 +38:56 +38:56 219
402 Jānis Spirģis 2195 Engures sportam 1:26:15 VZ3 217 V261 +39:01 +39:01 219
403 Margarita Peteļina 2404 1:26:20 SZ3 123 S142 +28:49 +28:49 266
404 Lidia Konakova 2479 1:26:20 SZ3 124 S143 +28:49 +28:49 266
405 Līga Liepa 2055 SK Ozolnieki 1:26:23 SZ3 125 S144 +28:52 +28:52 266
406 Sandra Rocēna 2094 Skrienu priekam! 1:26:23 SZ3 126 S145 +28:52 +28:52 266
407 Simona Zavitska 7312 Fizkultūras Nora 1:26:29 SZ3 127 S146 +28:58 +28:58 266
408 Viktorija Raubiško 2395 Swedbank 1:26:33 SZ3 128 S147 +29:02 +29:02 266
409 Lelde Spriņģe 2421 1:26:49 SZ3 129 S148 +29:18 +29:18 265
410 Inga Lāce 2422 1:26:50 SZ3 130 S149 +29:19 +29:19 265
411 Baiba Rieksta-Riekstiņa 2394 Gemoss 1:26:55 SZ3 131 S150 +29:24 +29:24 265
412 Ines Prants 2090 Võru Suusaklubi 1:26:57 SZ2 18 S151 +29:26 +24:09 265
413 Kristaps Viļums 7349 1:27:12 VZ1 19 V262 +39:58 +25:04 217
414 Dainis Viļums 7348 1:27:13 VZ3 218 V263 +39:59 +39:59 217
415 Ilvija Jakāne 2180 Auseklis IK 1:27:23 SZ2 19 S152 +29:52 +24:35 263
416 Toms Straume 2374 Dzilnuciems 1:27:23 VZ2 27 V264 +40:09 +36:00 216
417 Raimonda Meldrāja 7278 1:27:33 SZ3 132 S153 +30:02 +30:02 263
418 Rihards Murāns 7293 1:27:34 VZ2 28 V265 +40:20 +36:11 216
419 Austra Dobrovoļska 2273 1:27:35 SZ3 133 S154 +30:04 +30:04 263
420 Kristiāna Viļuma 7332 1:27:40 SZ2 20 S155 +30:09 +24:52 262
421 Inga Nartiša 2175 Mailigen 1:27:46 SZ3 135 S156 +30:15 +30:15 262
422 Gunta Čingule 7324 1:27:46 SZ3 134 S157 +30:15 +30:15 262
423 Ģirts Miezītis 7298 1:27:49 VZ3 219 V266 +40:35 +40:35 215
424 Dace Skrastiņa 2342 1:27:52 SZ3 137 S158 +30:21 +30:21 262
425 Natālija Joničenko 2427 Stendenieki 1:27:52 SZ3 136 S159 +30:21 +30:21 262
426 Roberts Jakubāns 7361 1:27:56 VZ3 220 V267 +40:42 +40:42 215
427 Valērija Fedotova 2066 1:27:58 SZ3 138 S160 +30:27 +30:27 262
428 Juris Rocēns 2095 VSK Noskrien 1:28:01 VZ3 221 V268 +40:47 +40:47 215
429 Līga Rēdere 2178 Rēderu banda 1:28:02 SZ3 139 S161 +30:31 +30:31 261
430 Elīna Grundāne 2352 1:28:04 SZ3 140 S162 +30:33 +30:33 261
431 Santa Japeniņa 2033 1:28:06 SZ2 21 S163 +30:35 +25:18 261
432 Santa Gaile 2504 1:28:07 SZ2 22 S164 +30:36 +25:19 261
433 Daiga Oļševska 2001 1:28:07 SZ3 141 S165 +30:36 +30:36 261
434 Guntis Doļģis 2372 Pūči 1:28:07 VZ3 222 V269 +40:53 +40:53 214
435 Viesturs Misiņš 2151 1:28:07 VZ3 223 V270 +40:53 +40:53 214
436 Mudīte Šteina 7285 1:28:24 SZ3 142 S166 +30:53 +30:53 260
437 Sanita Bērziņa 2161 Swedbank 1:28:25 SZ3 143 S167 +30:54 +30:54 260
438 Juris Bērziņš 2162 1:28:25 VZ3 224 V271 +41:11 +41:11 214
439 Roberts Otto 2410 1:28:33 VZ2 29 V272 +41:19 +37:10 213
440 Dita Bogdāne 2188 First Data 1:28:37 SZ3 144 S168 +31:06 +31:06 260
441 Zane Šadrina 2291 Ninzjaaa 1:28:41 SZ3 145 S169 +31:10 +31:10 259
442 Vineta Lorenca 7262 1:28:45 SZ3 146 S170 +31:14 +31:14 259
443 Andis Tiļčiks 2581 1:28:51 VZ3 225 V273 +41:37 +41:37 213
444 Ieva Ozoliņa 7352 1:28:59 SZ3 147 S171 +31:28 +31:28 259
445 Alisa Kazarina 2515 1:29:00 SZ3 148 S172 +31:29 +31:29 259
446 Liene Liepiņa 2389 Lustes 1:29:02 SZ3 149 S173 +31:31 +31:31 258
447 Ivars Liepiņš 2388 Lustes 1:29:02 VZ3 226 V274 +41:48 +41:48 212
448 Ivars Spalis 2267 1:29:04 VZ3 227 V275 +41:50 +41:50 212
449 Laura Cepurīte 2510 Minkīsiji 1:29:08 SZ3 150 S174 +31:37 +31:37 258
450 Austra Kroģere 2379 1:29:11 SZ2 23 S175 +31:40 +26:23 258
451 Inga Novika 2419 VSK Noskrien 1:29:21 SZ3 151 S176 +31:50 +31:50 257
452 Kristaps Miķelsons 2058 1:29:23 VZ2 30 V276 +42:09 +38:00 211
453 Raitis Davidčuks 2411 1:29:26 VZ2 31 V277 +42:12 +38:03 211
454 Sandra Spudiņa 2156 1:29:31 SZ3 152 S177 +32:00 +32:00 257
455 Nora Dravante 2207 Swedbank 1:29:32 SZ3 153 S178 +32:01 +32:01 257
456 Dace Dūklava-Kokina 2431 1:29:38 SZ3 154 S179 +32:07 +32:07 257
457 Līga Rube 2229 1:29:44 SZ3 155 S180 +32:13 +32:13 256
458 Laura Lapiņa 2511 1:29:49 SZ3 156 S181 +32:18 +32:18 256
459 Santa Rutkovska 7323 1:29:55 SZ3 157 S182 +32:24 +32:24 256
460 Rūta Šneidere 2563 1:29:57 SZ3 158 S183 +32:26 +32:26 256
461 Jelena Prants 2089 Võru Suusaklubi 1:30:04 SZ3 159 S184 +32:33 +32:33 255
462 Ritvars Mūrnieks 2472 1:30:05 VZ3 229 V278 +42:51 +42:51 210
463 Renārs Vate 2523 Engures Sportam 1:30:05 VZ3 228 V279 +42:51 +42:51 210
464 Oskars Stirna 7253 1:30:09 VZ3 230 V280 +42:55 +42:55 210
465 Martins Lucaus 2067 Royal Canin 1:30:09 VZ3 231 V281 +42:55 +42:55 210
466 Edžus Arums 7277 TDA Katvari 1:30:14 VZ3 232 V282 +43:00 +43:00 209
467 Liena Gūtmane 2247 1:30:22 SZ2 24 S185 +32:51 +27:34 255
468 Andželika Gladkova 7264 1:30:23 SZ2 25 S186 +32:52 +27:35 255
469 Vladimirs Tiščenko 2136 VSK Noskrien 1:30:31 VZ3 233 V283 +43:17 +43:17 209
470 Elizabete Paula Erkena 2556 Radio SWH 1:30:46 SZ1 3 S187 +33:15 +28:39 253
471 Agita Zariņa 2204 1:30:53 SZ3 160 S188 +33:22 +33:22 253
472 Guna Zvaigzne 2569 1:30:54 SZ3 161 S189 +33:23 +33:23 253
473 Miķelis Zaļais 2036 Wunderkraut 1:30:54 VZ3 234 V284 +43:40 +43:40 208
474 Jana Pūķe 7274 PŪĶI 1:30:56 SZ3 162 S190 +33:25 +33:25 253
475 Valters Hartpengs 2560 Engures sportam 1:30:58 VZ1 20 V285 +43:44 +28:50 208
476 Liene Barone 2211 1:31:03 SZ3 163 S191 +33:32 +33:32 253
477 Gints Buraks 2091 1:31:03 VZ3 235 V286 +43:49 +43:49 208
478 Gita Gintere-Kikuste 2044 1:31:04 SZ3 164 S192 +33:33 +33:33 253
479 Līga Hartpenga 2417 1:31:11 SZ3 165 S193 +33:40 +33:40 252
480 Ilga Žeibe 2413 VSK Noskrien 1:31:20 SZ3 166 S194 +33:49 +33:49 252
481 Jānis Sīlis 2500 VSK noskrien / Energo optimus 1:31:20 VZ3 236 V287 +44:06 +44:06 207
482 Zane Dālberga 7334 1:31:31 SZ3 167 S195 +34:00 +34:00 251
483 Matīss Baranovskis 2362 Garmin 1:31:43 VZ3 237 V288 +44:29 +44:29 206
484 Aivars Ābols 2289 Engures sportam / Tukums 1:31:45 VZ3 238 V289 +44:31 +44:31 206
485 Anastasija Ogņeva 2440 Lynxdojo 1:31:47 SZ1 4 S196 +34:16 +29:40 251
486 Gunta Reinicāne 2532 1:31:54 SZ3 168 S197 +34:23 +34:23 250
487 Anete Grosberga 2429 Lynxdojo 1:32:01 SZ3 169 S198 +34:30 +34:30 250
488 Inese Rūsa 2069 Honda Training Crew 1:32:04 SZ3 170 S199 +34:33 +34:33 250
489 Mārtiņš Skraucis 7339 1:32:16 VZ1 21 V290 +45:02 +30:08 205
490 Vizbulīte Celmiņa 2574 VSK Noskrien 1:32:18 SZ3 171 S200 +34:47 +34:47 249
491 Anda Ozoliņa 2466 1:32:20 SZ3 172 S201 +34:49 +34:49 249
492 Luīze Jansone 2298 1:32:29 SZ2 26 S202 +34:58 +29:41 249
493 Kristine Kr?miņa 2488 1:32:41 SZ3 173 S203 +35:10 +35:10 248
494 Olga Mikulova 2041 VSK Noskrien 1:32:43 SZ3 175 S204 +35:12 +35:12 248
495 Zane Ivanāne 2125 1:32:43 SZ3 174 S205 +35:12 +35:12 248
496 Anna Greitāne 2439 Lynxdojo 1:32:45 SZ1 5 S206 +35:14 +30:38 248
497 Loreta Ķikuste 2345 Ugunsplēsēja savaldītāja 1:32:55 SZ1 6 S207 +35:24 +30:48 248
498 Viktorija Silicka 7260 Smartlynx 1:32:55 SZ3 176 S208 +35:24 +35:24 248
499 Maija Šteine 2368 1:33:24 SZ2 27 S209 +35:53 +30:36 246
500 Zane Kjahjare 2562 Tallink 1:33:31 SZ3 177 S210 +36:00 +36:00 246
501 Rihards Deičmanis 2376 Swedbank 1:33:34 VZ2 32 V291 +46:20 +42:11 202
502 Sandra Šimkus 2269 Stradiņi - skrienam veseli 1:33:38 SZ3 178 S211 +36:07 +36:07 246
503 Aira Semjonova 2164 1:33:41 SZ3 179 S212 +36:10 +36:10 246
504 Baiba Mieze 2557 Radio SWH 1:33:44 SZ3 180 S213 +36:13 +36:13 245
505 Betija Jušķevica 2167 1:33:48 SZ2 28 S214 +36:17 +31:00 245
506 Ance Katlapa 2119 1:33:48 SZ2 29 S215 +36:17 +31:00 245
507 Ģirts Freimanis 2177 Sanderu klans 1:33:50 VZ2 33 V292 +46:36 +42:27 201
508 Andis Brigmanis-Briģis 7258 Sanderu klans 1:33:50 VZ3 239 V293 +46:36 +46:36 201
509 Reinis Konošonoks 2182 Engures sportam / Tukums 1:33:51 VZ2 34 V294 +46:37 +42:28 201
510 Diāna Ceika 2332 1:33:58 SZ3 181 S216 +36:27 +36:27 245
511 Anda Cielava 2287 Olainfarm 1:34:00 SZ2 30 S217 +36:29 +31:12 245
512 Sintija Melne 2293 Mailigen 1:34:01 SZ3 182 S218 +36:30 +36:30 245
513 Natalia Mikhaleva 2554 1:34:08 SZ3 183 S219 +36:37 +36:37 244
514 Jūlija Kubraka 2016 Engures sportam 1:34:08 SZ3 184 S220 +36:37 +36:37 244
515 Ļubova Priedniece 2585 Velo-jenoti 1:34:13 SZ3 185 S221 +36:42 +36:42 244
516 Samanta Apiņa 7310 1:34:33 SZ1 7 S222 +37:02 +32:26 243
517 Olga Kvasņina 2485 MARATONA KLUBS VENTSPILS 1:34:45 SZ3 186 S223 +37:14 +37:14 243
518 Inese Apse 7303 1:34:48 SZ3 187 S224 +37:17 +37:17 243
519 Laura Vēze 2027 1:34:55 SZ3 188 S225 +37:24 +37:24 242
520 Zane Krēsliņa 2578 1:34:56 SZ3 189 S226 +37:25 +37:25 242
521 Anna Brokāne 2209 Solis Dabā 1:35:01 SZ3 190 S227 +37:30 +37:30 242
522 Anda Lūciņa 7257 Profesionālis 1:35:03 SZ3 191 S228 +37:32 +37:32 242
523 Oskars Olavs 2185 1:35:11 VZ3 240 V295 +47:57 +47:57 198
524 Liene Krilovska 2070 1:35:17 SZ3 192 S229 +37:46 +37:46 241
525 Lauma Uzija 2085 Agnese un Lauma 1:35:28 SZ3 193 S230 +37:57 +37:57 241
526 Eva Matīsa 2057 Ātrās ļipas/VSK 1:35:47 SZ3 194 S231 +38:16 +38:16 240
527 Katrīna Levāne 2145 Engures Sportam 1:35:49 SZ2 31 S232 +38:18 +33:01 240
528 Dace Vegnere 2315 1:35:50 SZ3 195 S233 +38:19 +38:19 240
529 Ivars Šleiners 2428 Ziemeļkurzemes OK 1:35:53 VZ3 241 V296 +48:39 +48:39 197
530 Lote Freināte 2536 Engures sportam 1:36:01 SZ1 8 S234 +38:30 +33:54 240
531 Arnita Freināte 2535 Engures sportam 1:36:01 SZ3 196 S235 +38:30 +38:30 240
532 Ivo Lūkins 2215 KoBalts 1:36:07 VZ3 242 V297 +48:53 +48:53 197
533 Sabīne Eigmina 7353 Kobalts 1:36:08 SZ3 197 S236 +38:37 +38:37 239
534 Madara Grandane 2176 KoBalts 1:36:08 SZ3 198 S237 +38:37 +38:37 239
535 Mārtiņš Kaķītis 2587 KoBalts 1:36:08 VZ3 244 V298 +48:54 +48:54 197
536 Kristaps Zaļkalns 2024 Engures sportam / Milzkalne 1:36:08 VZ3 243 V299 +48:54 +48:54 197
537 Jūlija Kuzņecova 2064 1:36:20 SZ3 199 S238 +38:49 +38:49 239
538 Kristīna Novikova 2220 Swedbank 1:36:21 SZ2 32 S239 +38:50 +33:33 239
539 Kaspars Zemļickis 7356 1:36:39 VZ3 245 V300 +49:25 +49:25 195
540 Inta Vingre 7342 1:36:47 SZ3 200 S240 +39:16 +39:16 238
541 Marija Siliņa 2233 ELKOR 1:36:50 SZ2 33 S241 +39:19 +34:02 238
542 Vita Zīle 2232 Maratona klubs 1:37:04 SZ3 201 S242 +39:33 +39:33 237
543 Santa Ulmane 7319 Stirna un Zaķis 1:37:05 SZ2 34 S243 +39:34 +34:17 237
544 Lauma Ose 2331 Vīngliemezis 1:37:37 SZ3 202 S244 +40:06 +40:06 236
545 Dace Brūvele 2281 Deaf fox 1:37:57 SZ3 203 S245 +40:26 +40:26 235
546 Ieva Ozoliņa 2520 1:38:31 SZ2 35 S246 +41:00 +35:43 234
547 Madara Strauta 2565 1:38:31 SZ3 204 S247 +41:00 +41:00 234
548 Frenks Rozentāls 7269 1:38:31 VZ3 246 V301 +51:17 +51:17 192
549 Inese Bāriņa 2322 1:38:38 SZ3 205 S248 +41:07 +41:07 233
550 Fanija Šitca 2075 SK Sigulda 1:38:57 SZ3 206 S249 +41:26 +41:26 233
551 Sanita Sināte 2449 1:39:03 SZ3 207 S250 +41:32 +41:32 232
552 Iveta Sinicina 2444 1:39:04 SZ3 208 S251 +41:33 +41:33 232
553 Linda Rancāne 2354 1:39:09 SZ2 36 S252 +41:38 +36:21 232
554 Laura Zemļicka 7354 1:39:27 SZ3 209 S253 +41:56 +41:56 231
555 Dace Tītmane 2010 1:39:36 SZ3 210 S254 +42:05 +42:05 231
556 Dāvis Sosārs 2461 Neiro-radiologi 1:39:38 VZ3 247 V302 +52:24 +52:24 190
557 Līva Vilka 2460 1:39:56 SZ3 211 S255 +42:25 +42:25 230
558 Liene Zvirbule 2494 1:40:08 SZ3 212 S256 +42:37 +42:37 230
559 Ieva Orinska 2591 MarMa 1:40:23 SZ3 213 S257 +42:52 +42:52 229
560 Mārtiņš Orinskis 2592 MarMa 1:40:23 VZ3 248 V303 +53:09 +53:09 188
561 Gunta Važa 2197 1:40:46 SZ3 214 S258 +43:15 +43:15 228
562 Kristīne Kuka 2008 AD FITNESS Lēdmane 1:40:48 SZ3 215 S259 +43:17 +43:17 228
563 Dzintars Laganovskis 2034 AD Fitness 1:40:48 VZ3 249 V304 +53:34 +53:34 187
564 Santa Šakarne 2223 Swedbank 1:41:14 SZ3 216 S260 +43:43 +43:43 227
565 Niks Kristaps Šmits 2100 Engures vidusskola / Engures sportam 1:41:22 VZ1 22 V305 +54:08 +39:14 186
566 Dace Šmite 2239 1:41:32 SZ2 37 S261 +44:01 +38:44 227
567 Agnese Irbīte 2138 VSK Noskrien 1:41:43 SZ3 217 S262 +44:12 +44:12 226
568 Santa Blūma 2120 1:41:53 SZ3 218 S263 +44:22 +44:22 226
569 Laura Janševska 2341 1:41:55 SZ3 219 S264 +44:24 +44:24 226
570 Līva Liepkalne 7291 1:41:59 SZ2 38 S265 +44:28 +39:11 226
571 Viesturs Driķis 2335 Engures sportam 1:42:08 VZ3 251 V306 +54:54 +54:54 185
572 Artūrs Driķis 2406 1:42:08 VZ3 250 V307 +54:54 +54:54 185
573 Renāte Šmite 2238 1:42:17 SZ2 39 S266 +44:46 +39:29 225
574 Anete Alksne 2351 1:42:25 SZ3 220 S267 +44:54 +44:54 225
575 Kristīne Reinholde 2476 1:42:35 SZ3 221 S268 +45:04 +45:04 224
576 Sandra Grišina 7318 1:42:37 SZ3 222 S269 +45:06 +45:06 224
577 Santa Dzenīte 7331 1:43:02 SZ3 223 S270 +45:31 +45:31 223
578 Kristaps Spulle 2454 Stiga 1:43:11 VZ3 252 V308 +55:57 +55:57 183
579 Dāniels Ziemelis 2445 Ašās kājas ZID 1:43:13 VZ1 23 V309 +55:59 +41:05 183
580 Inese Zepa 2446 Ašās kājas ZID 1:43:17 SZ3 224 S271 +45:46 +45:46 223
581 Ilze Komasa 2043 Freelanceri 1:43:39 SZ3 225 S272 +46:08 +46:08 222
582 Sandra Kapče 2311 1:44:01 SZ2 40 S273 +46:30 +41:13 221
583 Ilze Jurjāne 2199 1:44:10 SZ3 226 S274 +46:39 +46:39 221
584 Hugo Jermaks 7314 Skudra 1:44:23 VZ1 24 V310 +57:09 +42:15 181
585 Sandra Lūse 7326 1:44:34 SZ3 227 S275 +47:03 +47:03 220
586 Elīza Muzika 2534 1:44:54 SZ1 9 S276 +47:23 +42:47 219
587 Kristīne Skudra 2149 1:45:00 SZ3 228 S277 +47:29 +47:29 219
588 Gunita Kodoliņa 2305 1:45:04 SZ3 229 S278 +47:33 +47:33 219
589 Kārlis Liepiņš 2097 Engures vidusskola / Engures sportam 1:45:08 VZ1 25 V311 +57:54 +43:00 180
590 Inga Tramdaha 2313 Engures sportam 1:45:13 SZ3 230 S279 +47:42 +47:42 219
591 Raivis Kaļiņins 2333 1:45:25 VZ2 35 V312 +58:11 +54:02 179
592 Iveta Krieva 2426 :) 1:45:26 SZ3 231 S280 +47:55 +47:55 218
593 Ilze Putniņa 2527 Swedbank 1:45:29 SZ3 232 S281 +47:58 +47:58 218
594 Katrīna Liepiņa 2026 Sanderu klans 1:45:48 SZ3 233 S282 +48:17 +48:17 217
595 Uldis Dīcis 2242 Gausā Jūdze 1:45:50 VZ3 253 V313 +58:36 +58:36 179
596 Ruta Dīce 2243 Gausā Jūdze 1:45:51 SZ3 234 S283 +48:20 +48:20 217
597 Lija Ruperte 2285 Olainfarm 1:45:52 SZ3 235 S284 +48:21 +48:21 217
598 Līga Aistere 2192 ONE4EVENT 1:46:01 SZ3 236 S285 +48:30 +48:30 217
599 Rudīte Bērziņa 2284 Olainfarm 1:46:06 SZ3 237 S286 +48:35 +48:35 217
600 Linda Strihora 2237 1:46:17 SZ1 10 S287 +48:46 +44:10 216
601 Andrejs Hercmane 2539 1:46:35 VZ2 36 V314 +59:21 +55:12 177
602 Laura Lucaua 2371 1:47:04 SZ3 238 S288 +49:33 +49:33 215
603 Liene Kaldovska 7327 1:47:04 VZ3 254 V315 +59:50 +59:50 176
604 Maija Stirna 2222 1:47:05 SZ3 239 S289 +49:34 +49:34 215
605 Elizabete Brauna 2438 Lynxdojo 1:47:06 SZ1 11 S290 +49:35 +44:59 215
606 Linda Andronova 2137 1:47:10 SZ3 240 S291 +49:39 +49:39 215
607 Sanita Birzniece 2224 1:47:51 SZ3 241 S292 +50:20 +50:20 213
608 Eldars Bereza 7305 1:47:52 VZ3 255 V316 +1:00:38 +1:00:38 175
609 Vēsma Kaņepe 2264 1:48:06 SZ3 242 S293 +50:35 +50:35 213
610 Paula Fjodorova 2123 Engures sportam / Tukums 1:48:28 SZ2 41 S294 +50:57 +45:40 212
611 Elza Grīnšteine 2498 1:49:03 SZ1 12 S295 +51:32 +46:56 211
612 Iveta Zizlāne 7295 1:49:44 SZ3 243 S296 +52:13 +52:13 210
613 Elīna Lunte 2040 1:50:12 SZ2 42 S297 +52:41 +47:24 209
614 Līga Laganovska 2035 AD Fitness 1:51:38 SZ3 244 S298 +54:07 +54:07 206
615 Aija Zaharova 7290 1:53:05 SZ3 245 S299 +55:34 +55:34 203
616 Andris Klaužs 2271 Raiņa iela 1:53:28 VZ3 256 V317 +1:06:14 +1:06:14 167
617 Agita Kalniņa 2080 SK Sigulda 1:53:30 SZ3 246 S300 +55:59 +55:59 203
618 Aivis Žukovs 2272 1:53:59 VZ3 257 V318 +1:06:45 +1:06:45 166
619 Jolanta Pugača 2275 1:54:02 SZ3 247 S301 +56:31 +56:31 202
620 Santa Klagiša 2312 1:54:04 SZ3 248 S302 +56:33 +56:33 202
621 Anita Bāriņa 2323 1:54:22 SZ3 249 S303 +56:51 +56:51 201
622 Silvija Sīle 2501 Energo optimus 1:54:29 SZ3 250 S304 +56:58 +56:58 201
623 Lauma Beikmane 2405 1:54:34 SZ2 43 S305 +57:03 +51:46 201
624 Ingrīda Svoka 2165 1:55:13 SZ3 251 S306 +57:42 +57:42 200
625 Laila Malzubre 2420 Zubru Trieciens 1:55:40 SZ3 252 S307 +58:09 +58:09 199
626 Madara Zemarāja 2436 KAP ZEĶES 1:56:07 SZ3 253 S308 +58:36 +58:36 198
627 Anastasija Paukste 2588 Velo-jenoti 1:57:11 SZ3 254 S309 +59:40 +59:40 196
628 Sintija Rēķe-Šleiva 2558 Swedbank 1:57:54 SZ3 255 S310 +1:00:23 +1:00:23 195
629 Māris Poikāns 2559 Swedbank 1:57:55 VZ3 258 V319 +1:10:41 +1:10:41 160
630 Iveta Rozenfelde 2397 Ultrazaķis 1:59:29 SZ3 256 S311 +1:01:58 +1:01:58 193
631 Mārīte Petrovska 2169 VSK Noskrien 1:59:47 SZ3 257 S312 +1:02:16 +1:02:16 192
632 Emīls Petrovskis 2170 VSK Noskrien 1:59:47 VZ1 26 V320 +1:12:33 +57:39 158
633 Henrihs Petrovskis 2168 VSK Noskrien 1:59:47 VZ3 259 V321 +1:12:33 +1:12:33 158
634 Madara Roziņa 2194 1:59:52 SZ3 258 S313 +1:02:21 +1:02:21 192
635 Olga Dadeika 2590 - 2:02:41 SZ3 259 S314 +1:05:10 +1:05:10 188
636 Iveta Verdena 2484 Saldus Gaļas Kombināts 2:05:50 SZ3 260 S315 +1:08:19 +1:08:19 183
637 Inese Reinholde 7316 Skudra 2:06:08 SZ3 261 S316 +1:08:37 +1:08:37 182
638 Teo Jermaks 7315 Skudra 2:06:08 VZ1 27 V322 +1:18:54 +1:04:00 150
639 Irina Salova 2359 Velo-jenoti 2:06:33 SZ3 262 S317 +1:09:02 +1:09:02 182
640 Dace Kārkliņa 2363 GrST Team 2:10:57 SZ3 263 S318 +1:13:26 +1:13:26 176
641 Laura Birzniece 2186 Lattelecom 2:11:51 SZ2 44 S319 +1:14:20 +1:09:03 174
642 Saira Riekstiņa 2586 2:11:51 SZ3 264 S320 +1:14:20 +1:14:20 174
643 Inga Bērziņa 2451 Kuldīga 2:12:38 SZ3 267 S321 +1:15:07 +1:15:07 173
644 Inese Slūka 2400 Kuldīga 2:12:38 SZ3 266 S322 +1:15:07 +1:15:07 173
645 Terēza Strauta 2571 Kuldīga 2:12:38 SZ3 265 S323 +1:15:07 +1:15:07 173
646 Arnita Bunere 2327 2:13:20 SZ3 268 S324 +1:15:49 +1:15:49 173
647 Ieva Ošniece 2398 Engures sportam 2:14:10 SZ3 269 S325 +1:16:39 +1:16:39 171
648 Ieva Gronska 2399 Engures sportam 2:14:11 SZ3 270 S326 +1:16:40 +1:16:40 171
649 Emīls Tērauds 2135 lidolēti.lv / Engures sportam 2:14:59 VZ1 28 V323 +1:27:45 +1:12:51 140
650 Ieva Garanča 2029 2:16:48 SZ3 271 S327 +1:19:17 +1:19:17 168
651 Evija Petrovska 2171 VSK Noskrien 2:19:48 SZ1 13 S328 +1:22:17 +1:17:41 165
652 Elīna Borovkova 2023 Engures sportam / Milzkalne DNF
653 Dace Almane 2020 DNF
654 Aleksandrs Voino 2005 DNF