Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 175 SiS LAT 2:10:41 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:04 1000 239 1239
2 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:13:12 VL2 1 V2 +02:31 +00:00 00:59 981 259 1240
3 Gints Lūsis 118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:17:00 VL2 2 V3 +06:19 +03:48 00:59 954 259 1213
4 Andris Ronimoiss 130 VSK Noskrien Rieksti 2:19:16 VL2 3 V4 +08:35 +06:04 01:02 938 247 1185
5 Kārlis Vanags 119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:29:55 VL2 4 V5 +19:14 +16:43 01:08 872 225 1097
6 Didzis Glušņevs 181 Sk.Biksti 2:30:26 VL2 5 V6 +19:45 +17:14 01:10 869 219 1088
7 Mārtiņš Auziņš 104 Brīvsolis 2:33:33 VL2 6 V7 +22:52 +20:21 01:11 851 215 1066
8 Normunds Bremze 54 izturība 2:34:34 VL3 1 V8 +23:53 +00:00 01:26 845 178 1023
9 Nauris Spalviņš 209 Mailigen 2:35:28 VL2 7 V9 +24:47 +22:16 01:35 841 161 1002
10 Andis Rumbenieks 105 VVK 2:35:49 VL2 8 V10 +25:08 +22:37 01:45 839 146 985
11 Juris Gudēvics-Liepiņš 185 VSK Noskrien 2:36:43 VL2 9 V11 +26:02 +23:31 01:10 834 219 1053
12 Ruslans Šuļga 203 Maratona klubs/Liepāja 2:37:07 VL2 10 V12 +26:26 +23:55 01:54 832 134 966
13 Kristīne Kuzņecova 121 2:37:59 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:36 1000 228 1228
14 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži 2:39:56 VL3 2 V13 +29:15 +05:22 01:12 817 213 1030
15 Matīss Haritonovs 135 2:40:17 VL2 11 V14 +29:36 +27:05 01:26 815 178 993
16 Ģirts Dakša 5043 2:40:50 VL2 12 V15 +30:09 +27:38 01:28 813 174 987
17 Laura Čakle 26 Moller Auto Ventspils/SIS 2:42:42 SL2 2 S2 +04:43 +04:43 01:17 971 284 1255
18 Pēteris Stepiņš 142 Swedbank 2:43:16 VL2 13 V16 +32:35 +30:04 01:35 800 161 961
19 Raivis Reinfelds 194 VUGD 2:44:40 VL2 14 V17 +33:59 +31:28 01:12 794 213 1007
20 Andris Sprūds 90 VSK Noskrien 2:44:55 VL2 15 V18 +34:14 +31:43 01:22 792 187 979
21 Aigars Lūsis 120 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 2:46:22 VL4 1 V19 +35:41 +00:00 01:37 786 158 944
22 Gatis Pūcītis 166 Swedbank 2:46:28 VL2 16 V20 +35:47 +33:16 01:37 785 158 943
23 Ainārs Kumpiņš 29 PaBaso.lv 2:48:06 VL2 17 V21 +37:25 +34:54 01:30 777 170 947
24 Salvis Brasavs 71 2:48:18 VL3 3 V22 +37:37 +13:44 01:19 776 194 970
25 Daumants Putnis 198 SSK Bebra 2:49:28 VL3 4 V23 +38:47 +14:54 01:08 771 225 996
26 Jānis Puida 199 SSK Bebra 2:49:28 VL2 18 V24 +38:47 +36:16 01:01 771 251 1022
27 Viktors Saveļjevs 96 Gentlemen`s Club 2:49:45 VL2 19 V25 +39:04 +36:33 01:02 770 247 1017
28 Vents Lupkins 114 2:50:40 VLJ 2 V26 +39:59 +39:59 01:14 766 207 973
29 Sergejs Maslobojevs 131 2:50:46 VL2 20 V27 +40:05 +37:34 01:53 765 135 900
30 Juris Jansons 206 Swedbank 2:51:47 VL3 5 V28 +41:06 +17:13 01:38 761 156 917
31 Artis Pūcītis 5034 2:52:31 VL2 21 V29 +41:50 +39:19 01:26 758 178 936
32 Pēteris Kaļiņins 80 Moller Auto Ventspils/SIS 2:53:04 VL2 22 V30 +42:23 +39:52 01:30 755 170 925
33 Guntis Šmaukstelis 65 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:53:30 VL2 23 V31 +42:57 +40:26 01:37 753 158 911
34 Kristaps Epners 57 Elita 2:54:29 VL3 6 V32 +43:48 +19:55 01:08 749 225 974
35 Gusts Fokerots 147 Vientuļais vilks 2:54:38 VL2 24 V33 +43:57 +41:26 01:39 748 155 903
36 Nikolajs Lucāns 174 Ņergas 2:54:50 VL3 7 V34 +44:09 +20:16 01:46 747 144 891
37 Uģis Karasevs 177 Kocēnu novads 2:54:53 VL2 25 V35 +44:12 +41:41 01:19 747 194 941
38 Mārtiņš Dīcis 115 VSK Noskrien 2:54:57 VL2 26 V36 +44:16 +41:45 01:34 747 163 910
39 Normunds Kuzāks 99 SK Sigulda 2:56:39 VL2 27 V37 +45:58 +43:27 01:28 740 174 914
40 Agris Rusmanis 196 JFX Sports 2:56:50 VL2 28 V38 +46:09 +43:38 01:30 739 170 909
41 Gintars Bremšmits 5046 Fizkultūras Nora 2:56:56 VL2 29 V39 +46:15 +43:44 01:25 739 180 919
42 Aleksandrs Judkins 129 2:57:46 VL2 30 V40 +47:05 +44:34 01:25 735 180 915
43 Kaidi Keir Kukk 79 SK Jõulu 2:59:01 SLJ 1 S3 +21:02 +00:00 01:58 883 186 1069
44 Viviana Kirilova 12 SiS LAT 2:59:09 SL3 1 S4 +21:10 +00:00 01:41 882 217 1099
45 Aigars Dudelis 187 VSK Noskrien 3:00:24 VL3 8 V41 +49:43 +25:50 02:00 724 128 852
46 Mārtiņš Krišjānis 161 3:01:23 VL2 31 V42 +50:42 +48:11 02:04 720 123 843
47 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien 3:01:38 VL3 9 V43 +50:57 +27:04 01:36 719 159 878
48 Raivis Ančs 112 Velorīts/Gulbene 3:02:16 VL3 10 V44 +51:35 +27:42 01:38 717 156 873
49 Reinis Skorovs 72 VSK Noskrien 3:02:29 VLJ 3 V45 +51:48 +51:48 01:23 716 184 900
50 Toms Komass 66 Freelanceri 3:02:36 VL2 32 V46 +51:55 +49:24 01:33 716 165 881
51 Viesturs Zimackis 60 3:02:55 VL2 33 V47 +52:14 +49:43 01:41 714 151 865
52 Konstantīns Biktimirovs 82 VSK Noskrien 3:03:18 VLJ 4 V48 +52:37 +52:37 01:40 713 153 866
53 Linda Boldāne 167 3:03:49 SLJ 2 S5 +25:50 +04:48 02:07 859 172 1031
54 Didzis Videmanis 93 1188.lv / Mežsusuri 3:04:25 VL2 34 V49 +53:44 +51:13 02:26 709 105 814
55 Mārcis Bokmanis 106 DNB banka 3:04:29 VL2 35 V50 +53:48 +51:17 01:09 708 222 930
56 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 3:05:06 VL3 11 V51 +54:25 +30:32 01:28 706 174 880
57 Edgars Ezers 188 3:05:41 VL2 36 V52 +55:00 +52:29 02:00 704 128 832
58 Ģirts Bulāns 25 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 3:06:07 VL2 37 V53 +55:26 +52:55 01:22 702 187 889
59 Ainārs Gudēvics 92 1188.lv / Lattelecom 3:06:13 VL2 38 V54 +55:32 +53:01 01:28 702 174 876
60 Armands Lunts 11 VSK Noskrien 3:06:16 VL3 12 V55 +55:35 +31:42 01:58 702 130 832
61 Jānis Cīmurs 184 Cīmurēni 3:06:54 VL2 39 V56 +56:13 +53:42 01:14 699 207 906
62 Linda Katlapa 189 Siguldas izlase 3:06:59 SL3 2 S6 +29:00 +07:50 01:41 845 217 1062
63 Vilnis Frišfelds 111 PAIC 3:07:25 VL3 13 V57 +56:44 +32:51 02:01 697 126 823
64 Artūrs Markovs 5045 3:07:25 VL2 40 V58 +56:44 +54:13 02:05 697 122 819
65 Roberts Rozenbahs 134 3:08:50 VL2 41 V59 +58:09 +55:38 01:27 692 176 868
66 Armands Rabovičs 53 Liepāja 3:09:18 VL2 42 V60 +58:37 +56:06 01:38 690 156 846
67 Arvīds Germovs 47 3:09:39 VL3 14 V61 +58:58 +35:05 02:02 689 125 814
68 Jānis Erdmanis 5 3:10:40 VLJ 5 V62 +59:59 +59:59 01:37 685 158 843
69 Zanda Zariņa - Rešetina 163 Veikals MARATONS 3:11:39 SL2 3 S7 +33:40 +33:40 01:41 824 217 1041
70 Māris Bērziņš 5038 Virsotne/Marmot 3:12:26 VL2 43 V63 +1:01:45 +59:14 01:39 679 155 834
71 Rasa Grāvīte 32 3:12:28 SLJ 3 S8 +34:29 +13:27 02:14 821 163 984
72 Arnis Ābelīte 210 Virsotne/Marmont 3:13:50 VL3 15 V64 +1:03:09 +39:16 01:31 674 168 842
73 Dzintars Petrovs 108 Rīgas satiksme 3:14:17 VL3 16 V65 +1:03:36 +39:43 02:07 673 120 793
74 Kristaps Ceriņš 151 3:14:55 VL2 44 V66 +1:04:14 +1:01:43 01:20 670 191 861
75 Ritvars Kalniņš 122 KRONUS 3:15:25 VL3 17 V67 +1:04:44 +40:51 01:46 669 144 813
76 Jānis Vītols 14 VSK Noskrien 3:15:35 VL4 2 V68 +1:04:54 +29:13 01:54 668 134 802
77 Ivo Levāns 23 Engures sportam 3:15:47 VL2 45 V69 +1:05:06 +1:02:35 01:34 667 163 830
78 Meelis Kukk 186 SK Jõulu 3:16:27 VL4 3 V70 +1:05:46 +30:05 01:45 665 146 811
79 Edmunds Gržibovskis 22 VSK Noskrien 3:16:29 VL3 18 V71 +1:05:48 +41:55 02:01 665 126 791
80 Alvita Mirecka 103 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 3:16:54 SL3 3 S9 +38:55 +17:45 01:46 802 207 1009
81 Mihails Kudrjaševs 202 Fizmati 3:17:09 VL2 46 V72 +1:06:28 +1:03:57 02:02 663 125 788
82 Ilgvars Āboltiņš 146 Maratona klubs 3:17:13 VL4 4 V73 +1:06:32 +30:51 01:44 663 147 810
83 Lauma Briška 150 3:18:05 SL2 4 S10 +40:06 +40:06 01:37 798 226 1024
84 Andris Bāliņš 75 VSK Noskrien 3:18:16 VL2 47 V74 +1:07:35 +1:05:04 01:23 659 184 843
85 Dzintars Rērihs 17 VSK Noskrien Rieksti 3:18:27 VL2 48 V75 +1:07:46 +1:05:15 01:38 659 156 815
86 Artūrs Soročenkovs 113 Modelists-Konstruktors 3:18:47 VL2 49 V76 +1:08:06 +1:05:35 01:53 657 135 792
87 Guna Meistere 13 VSK Noskrien 3:20:40 SL2 5 S11 +42:41 +42:41 01:46 787 207 994
88 Agita Grizāne 48 VSK Noskrien 3:20:57 SL2 6 S12 +42:58 +42:58 02:18 786 159 945
89 Oliver Kask 74 3:22:34 VLJ 6 V77 +1:11:53 +1:11:53 03:01 645 85 730
90 Jānis Pugačs 170 Vēl pa aliņam? 3:22:35 VL2 50 V78 +1:11:54 +1:09:23 01:32 645 166 811
91 Toms Kaufmanis 127 Maratona klubs 3:23:49 VLJ 7 V79 +1:13:08 +1:13:08 01:50 641 139 780
92 Marta Zumberga 116 Siguldas izlase / Isostar 3:24:27 SL2 7 S13 +46:28 +46:28 01:25 773 258 1031
93 Līga Jurševica 213 zakitis_bizotajs 3:24:54 SL2 8 S14 +46:55 +46:55 01:46 771 207 978
94 Ruben Martinez 5042 3:25:32 VL2 51 V80 +1:14:51 +1:12:20 01:49 636 140 776
95 Māris Videmanis 94 1188.lv / Mežsusuri 3:25:42 VL2 52 V81 +1:15:01 +1:12:30 01:29 635 172 807
96 Linda Beldava 24 VSK Noskrien Vāveres 3:25:56 SL2 9 S15 +47:57 +47:57 01:52 767 196 963
97 Aivis Putnāns 149 3:26:04 VL2 53 V82 +1:15:23 +1:12:52 02:05 634 122 756
98 Edgars Goba 200 3:26:22 VL3 19 V83 +1:15:41 +51:48 02:30 633 102 735
99 Ludmila Joce 84 Moller Auto Ventspils/SIS 3:26:29 SL3 4 S16 +48:30 +27:20 01:31 765 241 1006
100 Guntars Siliņš 157 Krokus 3:26:59 VL3 20 V84 +1:16:18 +52:25 02:08 631 120 751
101 Magnus Zalsters 73 3:27:47 VL2 54 V85 +1:17:06 +1:14:35 02:42 629 94 723
102 Evija Vate 83 Engures Sportam 3:28:16 SL2 10 S17 +50:17 +50:17 01:31 759 241 1000
103 Armands Sudrabs 145 VSK Noskrien 3:29:30 VL2 55 V86 +1:18:49 +1:16:18 02:14 624 114 738
104 Raitis Puriņš 190 VSK Noskrien 3:29:33 VL4 5 V87 +1:18:52 +43:11 01:51 624 138 762
105 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting 3:29:59 VL3 21 V88 +1:19:18 +55:25 01:36 622 159 781
106 Uģis Holsts 87 PURVA BRIDĒJS 3:30:06 VL3 22 V89 +1:19:25 +55:32 01:18 622 196 818
107 Mārcis Smalkais 40 Mazsalaca 3:31:55 VL2 56 V90 +1:21:14 +1:18:43 01:24 617 182 799
108 Irīna Štūla-Pankoka 191 Liepājas Vieglatlētikas klubs 3:32:03 SL2 11 S18 +54:04 +54:04 01:21 745 270 1015
109 Dzintars Dūdiņš 77 Siguldas izlase 3:32:25 VL3 23 V91 +1:21:44 +57:51 01:26 615 178 793
110 Ainārs Grīnvalds 81 Mammadaba 3:33:17 VL3 24 V92 +1:22:36 +58:43 02:41 613 95 708
111 Rihards Volfs 62 RajA 3:33:26 VL2 57 V93 +1:22:45 +1:20:14 01:16 612 201 813
112 Agris Liepa 192 3:33:35 VL2 58 V94 +1:22:54 +1:20:23 01:11 612 215 827
113 Edgars Lapiņš 88 3:33:58 VL2 59 V95 +1:23:17 +1:20:46 02:42 611 94 705
114 Mārtiņš Bērziņš 101 OK Kurmis 3:34:29 VL2 60 V96 +1:23:48 +1:21:17 01:41 609 151 760
115 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:34:39 VLJ 8 V97 +1:23:58 +1:23:58 01:12 609 213 822
116 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 3:35:46 VL2 61 V98 +1:25:05 +1:22:34 01:29 606 172 778
117 Edgars Balunovs 155 Olainfarm 3:35:53 VL2 62 V99 +1:25:12 +1:22:41 02:17 605 112 717
118 Haralds Krievs 183 :) 3:36:15 VL3 25 V100 +1:25:34 +1:01:41 01:51 604 138 742
119 Lita Dzelme 68 - 3:36:47 SL3 5 S19 +58:48 +37:38 02:57 729 124 853
120 Vladislavs Aļehnovičs 89 DzSK "Lokomotīve" 3:37:05 VL2 63 V101 +1:26:24 +1:23:53 01:24 602 182 784
121 Yoram Kedem 126 3:39:29 VL3 26 V102 +1:28:48 +1:04:55 02:24 595 106 701
122 Denis Aļeksejevs 158 Vellapēda 3:40:28 VL2 64 V103 +1:29:47 +1:27:16 01:27 593 176 769
123 Arūnas Dubinskas 128 Šviesos Kariai 3:40:49 VL3 27 V104 +1:30:08 +1:06:15 02:37 592 97 689
124 Laura Dapkuvienė 159 3:40:58 SL2 12 S20 +1:02:59 +1:02:59 02:44 715 134 849
125 Māra Braslava 139 3:42:35 SLJ 4 S21 +1:04:36 +43:34 02:39 710 138 848
126 Austris Vasiļevskis 179 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:43:05 VL2 65 V105 +1:32:24 +1:29:53 02:19 586 110 696
127 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:43:08 VL2 66 V106 +1:32:27 +1:29:56 01:56 586 132 718
128 Sintija Arbidāne 201 3:43:37 SL2 13 S22 +1:05:38 +1:05:38 01:51 706 197 903
129 Mārtiņš Menniks 212 Pats par sevi 3:44:04 VL2 67 V107 +1:33:23 +1:30:52 02:33 583 100 683
130 Justīne Savitska 140 3:44:50 SL2 14 S23 +1:06:51 +1:06:51 02:50 703 129 832
131 Kārlis Būmans 136 VSK Noskrien 3:45:01 VLJ 9 V108 +1:34:20 +1:34:20 02:31 581 101 682
132 Ģirts Krastiņš 164 3:45:02 VL2 68 V109 +1:34:21 +1:31:50 02:46 581 92 673
133 Sandis Kanbergs 109 Brīvsolis 3:45:54 VL2 69 V110 +1:35:13 +1:32:42 01:23 579 184 763
134 Laura Stūrīte 110 Brīvsolis 3:45:55 SL2 15 S24 +1:07:56 +1:07:56 01:56 699 189 888
135 Aija Rogāle 156 Krokus 3:46:28 SL3 6 S25 +1:08:29 +47:19 02:21 698 155 853
136 Eduards Mozulis 124 Engures sportam 3:46:36 VLJ 10 V111 +1:35:55 +1:35:55 01:54 577 134 711
137 Kaspars Purmalietis 18 Autolevi - auto nomas tīkls 3:47:04 VL2 70 V112 +1:36:23 +1:33:52 02:09 576 119 695
138 Baiba Močāne 5035 Gjensidige 3:47:09 SL2 16 S26 +1:09:10 +1:09:10 02:02 696 180 876
139 Andris Rēders 133 Rēderu banda 3:47:22 VL2 71 V113 +1:36:41 +1:34:10 02:30 575 102 677
140 Helmuts Baņukalns 211 3:47:39 VL2 72 V114 +1:36:58 +1:34:27 01:25 574 180 754
141 Oskars Geide 144 Mana mīļākā komanda 3:47:39 VL2 73 V115 +1:36:58 +1:34:27 01:02 574 247 821
142 Mārtiņš Malzubris 178 Zubru Trieciens 3:47:57 VL2 74 V116 +1:37:16 +1:34:45 02:41 573 95 668
143 Vineta Pētersone 9 VSK Noskrien 3:48:06 SL2 17 S27 +1:10:07 +1:10:07 02:02 693 180 873
144 Oskars Andersons 160 3:48:13 VL3 28 V117 +1:37:32 +1:13:39 02:27 573 104 677
145 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora 3:48:13 VL2 75 V118 +1:37:32 +1:35:01 01:44 573 147 720
146 Jānis Kokins 197 3:48:33 VLJ 11 V119 +1:37:52 +1:37:52 01:35 572 161 733
147 Ģirts Goško 49 Piedzīvojumu meklētāji 3:48:44 VL2 76 V120 +1:38:03 +1:35:32 02:50 571 90 661
148 Normunds Grava 21 3:50:42 VL3 29 V121 +1:40:01 +1:16:08 02:40 566 96 662
149 Andris Jonelis 5041 Maratona klubs/CRAMO 3:51:42 VL3 30 V122 +1:41:01 +1:17:08 01:29 564 172 736
150 Inta Cīmure 58 cīmurēni 3:52:25 SL2 18 S28 +1:14:26 +1:14:26 01:55 680 190 870
151 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda 3:53:55 VL2 77 V123 +1:43:14 +1:40:43 01:00 559 255 814
152 Gunārs Grundštoks 205 VSK Noskrien 3:54:12 VL2 78 V124 +1:43:31 +1:41:00 02:42 558 94 652
153 Gunta Neija 42 VSK Noskrien 3:56:15 SL2 19 S29 +1:18:16 +1:18:16 01:58 669 186 855
154 Gunda Plūmane 64 Pēdu nav 3:57:08 SL3 7 S30 +1:19:09 +57:59 02:13 666 165 831
155 Arturs Kāpiņš 10 VSK Noskrien 3:57:16 VL3 31 V125 +1:46:35 +1:22:42 01:57 551 131 682
156 Heiki Prants 102 Võru Suusaklubi 3:57:47 VL3 32 V126 +1:47:06 +1:23:13 01:36 550 159 709
157 Vitālijs Jakovļevs 16 www.endo.lv 3:57:54 VL2 79 V127 +1:47:13 +1:44:42 02:35 549 99 648
158 Ilze Vaivode 195 3:58:36 SL2 20 S31 +1:20:37 +1:20:37 02:49 662 130 792
159 Juris Batars 44 VSK Noskrien 3:59:23 VL4 6 V128 +1:48:42 +1:13:01 02:41 546 95 641
160 Edgars Markševics 61 Sporta Patriots 3:59:26 VL2 80 V129 +1:48:45 +1:46:14 02:57 546 86 632
161 Guntars Būmans 137 4:01:01 VL3 33 V130 +1:50:20 +1:26:27 02:43 542 94 636
162 Evita Baltiņa 20 4:01:58 SL2 21 S32 +1:23:59 +1:23:59 02:04 653 177 830
163 Gintare Litvinaviciene 162 Begimo keliones 4:02:31 SL3 8 S33 +1:24:32 +1:03:22 03:08 651 116 767
164 Sergejs Zikovs 143 ?????????? ???????? 4:02:54 VL4 7 V131 +1:52:13 +1:16:32 02:39 538 96 634
165 Dace Veipa 50 VSK Noskrien Vāveres 4:02:54 SL2 22 S34 +1:24:55 +1:24:55 02:24 650 152 802
166 Ieva Grauduma 173 4:03:52 SLJ 5 S35 +1:25:53 +1:04:51 02:27 648 149 797
167 Andulis Šmidlers 204 VSK Noskrien / LSC 4:05:55 VL3 34 V132 +1:55:14 +1:31:21 02:31 531 101 632
168 Armands Klotiņš 171 4:06:24 VL3 35 V133 +1:55:43 +1:31:50 01:38 530 156 686
169 Aiga Rozenberga 98 SK Sigulda 4:07:01 SL2 23 S36 +1:29:02 +1:29:02 02:31 640 145 785
170 Andris Rozenbergs 100 SK Sigulda 4:07:01 VL2 81 V134 +1:56:20 +1:53:49 02:31 529 101 630
171 Santa Roze 56 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:07:17 SL3 9 S37 +1:29:18 +1:08:08 02:23 639 153 792
172 Raivis Vilūns 165 4:07:39 VL2 82 V135 +1:56:58 +1:54:27 02:20 528 109 637
173 Ēriks Dovnarovičs 5033 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:08:01 VL2 83 V136 +1:57:20 +1:54:49 01:54 527 134 661
174 Zane Vanaga 28 VSK Noskrien 4:10:48 SL2 24 S38 +1:32:49 +1:32:49 02:32 630 144 774
175 Sergejs Kubraks 19 Engures sportam 4:11:37 VL3 36 V137 +2:00:56 +1:37:03 02:22 519 108 627
176 Signe Pļaveniece 193 4:11:57 SL2 25 S39 +1:33:58 +1:33:58 02:40 627 137 764
177 Svetlana Puce 63 4:13:59 SL3 10 S40 +1:36:00 +1:14:50 02:34 622 142 764
178 Mārcis Jēgers 35 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 4:15:01 VL2 84 V138 +2:04:20 +2:01:49 02:39 512 96 608
179 Andis Rinkevics 30 Mārdža 4:15:30 VL2 85 V139 +2:04:49 +2:02:18 02:50 511 90 601
180 Sandis Krutovs 27 PaBaso.lv 4:17:49 VL2 86 V140 +2:07:08 +2:04:37 01:54 507 134 641
181 Māra Lākute 15 Nūjo ar vēju 4:17:58 SL2 26 S41 +1:39:59 +1:39:59 02:02 612 180 792
182 Līga Linuža 91 4:19:46 SLJ 6 S42 +1:41:47 +1:20:45 02:37 608 139 747
183 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:25:29 SL2 27 S43 +1:47:30 +1:47:30 01:47 595 205 800
184 Andris Melnis 45 VSK Noskrien 4:25:30 VL2 87 V141 +2:14:49 +2:12:18 02:07 492 120 612
185 Daiga Greiškāne 55 VSK Noskrien 4:27:47 SL3 11 S44 +1:49:48 +1:28:38 02:56 590 124 714
186 Evita Ozola 34 VSK Noskrien 4:32:32 SL2 28 S45 +1:54:33 +1:54:33 02:20 580 156 736
187 Randa Misāne 138 4:34:05 SL2 29 S46 +1:56:06 +1:56:06 03:27 576 106 682
188 Māris Penkulis 207 4:36:03 VL4 8 V142 +2:25:22 +1:49:41 03:05 473 83 556
189 Iveta Penkule 208 Mana labākā komanda 4:36:03 SL2 30 S47 +1:58:04 +1:58:04 03:07 572 117 689
190 Imants Ločmelis 46 Nūjo ar vēju 4:38:20 VL4 9 V143 +2:27:39 +1:51:58 02:27 470 104 574
191 Aldis Bērziņš 37 Tukums 4:38:34 VL4 10 V144 +2:27:53 +1:52:12 02:39 469 96 565
192 Līga Vībure 33 4:38:34 SL2 31 S48 +2:00:35 +2:00:35 01:58 567 186 753
193 Ginta Viļuma 152 4:39:19 SL2 32 S49 +2:01:20 +2:01:20 02:59 566 122 688
194 Aigars Žodziņš 5047 4:40:08 VL3 37 V145 +2:29:27 +2:05:34 03:24 467 75 542
195 Ilze Rata 39 Exigen Services Latvia #optimized4running 4:40:24 SL4 1 S50 +2:02:25 +00:00 02:45 563 133 696
196 Benita Ločmele 180 Nūjo ar vēju 4:43:00 SL4 2 S51 +2:05:01 +02:36 02:46 558 132 690
197 Aija Dzeņkovska 8 4:43:02 SL3 12 S52 +2:05:03 +1:43:53 02:47 558 131 689
198 Juris Rāts 172 kamparmazi 4:45:04 VL4 11 V146 +2:34:23 +1:58:42 02:52 458 89 547
199 Gaida Ķerve 67 Nūjo ar vēju 4:47:23 SL4 3 S53 +2:09:24 +06:59 02:50 550 129 679
200 Normunds Vilūns 141 VSK Noskrien 4:53:38 VL3 38 V147 +2:42:57 +2:19:04 03:25 445 75 520
201 Eva Burvāne 41 5:00:37 SL3 13 S54 +2:22:38 +2:01:28 03:05 526 118 644
202 Raimonds Auziņš 153 Nūjo ar vēju 5:02:31 VL3 39 V148 +2:51:50 +2:27:57 02:12 432 116 548
203 Lāsma Āboliņa 36 VSK Noskrien 5:21:44 SL3 14 S55 +2:43:45 +2:22:35 02:55 491 125 616
204 Ilze Palmbaha 5040 5:25:27 SL3 15 S56 +2:47:28 +2:26:18 03:03 485 120 605
205 Mārtiņš Puriņš 117 Siguldas izlase / Isostar DNF
206 Arvis Stivriņš 132 Sporta Patriots Tukums DNF
207 Normunds Gudens 148 DNF