Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
Kalna karalis skrējiena rezultāti
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Dzimums Grupa Rezultāts Punkti
1 Dmitrijs Serjogins 1232 SiS LAT V1 VBJ 00:51 300
2 Jānis Šņoriņš 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V2 VBJ 00:56 273
3 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien V3 VL2 00:59 259
4 Gints Lūsis 118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V4 VL2 00:59 259
5 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda V5 VL2 01:00 255
6 Jānis Puida 199 SSK Bebra V6 VL2 01:01 251
7 Juris Damškalns 1118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V7 VB2 01:02 247
8 Andris Ronimoiss 130 VSK Noskrien Rieksti V8 VL2 01:02 247
9 Viktors Saveļjevs 96 Gentlemen`s Club V9 VL2 01:02 247
10 Oskars Geide 144 Mana mīļākā komanda V10 VL2 01:02 247
11 Kristaps Bērziņš 175 SiS LAT V11 VLJ 01:04 239
12 Edijs Leveika 1308 Aerodium V12 VB2 01:06 232
13 Mārtiņš Krauklis 1106 V13 VB2 01:07 228
14 Kristaps Broks 1057 VSK Noskrien Rieksti V14 VB2 01:08 225
15 Kalvis Jansons 1288 SSK Bebra V15 VBJ 01:08 225
16 Kārlis Vanags 119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV V16 VL2 01:08 225
17 Daumants Putnis 198 SSK Bebra V17 VL3 01:08 225
18 Kristaps Epners 57 Elita V18 VL3 01:08 225
19 Edgars Bērze 1083 V19 VB2 01:09 222
20 Mārcis Bokmanis 106 DNB banka V20 VL2 01:09 222
21 Dainis Limanāns 1146 Swedbank V21 VB2 01:10 219
22 Aivis Štemmers 1104 SK Pūre V22 VB2 01:10 219
23 Didzis Glušņevs 181 Sk.Biksti V23 VL2 01:10 219
24 Juris Gudēvics-Liepiņš 185 VSK Noskrien V24 VL2 01:10 219
25 Mārtiņš Auziņš 104 Brīvsolis V25 VL2 01:11 215
26 Agris Liepa 192 V26 VL2 01:11 215
27 Voldemārs Lejnieks 1043 V27 VB2 01:12 213
28 Raivis Reinfelds 194 VUGD V28 VL2 01:12 213
29 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži V29 VL3 01:12 213
30 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene V30 VLJ 01:12 213
31 Evija Melberga 1006 VSK Noskrien S1 SB2 01:13 300
32 Kaspars Kārkliņš 1261 Siguldas izlase V31 VB3 01:13 210
33 Kalvis Alseika 1197 PaBaso.lv V32 VBJ 01:13 210
34 Jānis Cīmurs 184 Cīmurēni V33 VL2 01:14 207
35 Vents Lupkins 114 V34 VLJ 01:14 207
36 Igors Vasiļjevs 1071 V35 VB2 01:15 204
37 Rihards Volfs 62 RajA V36 VL2 01:16 201
38 Laura Čakle 26 Moller Auto Ventspils/SIS S2 SL2 01:17 284
39 Raimonds Ozoliņš 1245 VSK Noskrien Rieksti V37 VB2 01:17 199
40 Ansis Pūce 1165 Saldus Boksa klubs V38 VB2 01:18 196
41 Kristops Heinsbegs 6103 MMA Jūrmala V39 VBJ 01:18 196
42 Uģis Holsts 87 PURVA BRIDĒJS V40 VL3 01:18 196
43 Uldis Pormeisters 1249 Ātrās ļipas/VSK V41 VB2 01:19 194
44 Uģis Karasevs 177 Kocēnu novads V42 VL2 01:19 194
45 Salvis Brasavs 71 V43 VL3 01:19 194
46 Ivo Rudinskis 1163 Saldus Boksa klubs V44 VB2 01:20 191
47 Kristaps Ceriņš 151 V45 VL2 01:20 191
48 Irīna Štūla-Pankoka 191 Liepājas Vieglatlētikas klubs S3 SL2 01:21 270
49 Artis Dūriņš 1162 Saldus Boksa klubs V46 VB2 01:21 189
50 Rolands Trencis 1045 VSK Noskrien V47 VB2 01:21 189
51 Jānis Vērdiņš 1053 Sējas novads/MSĢ V48 VB2 01:22 187
52 Māris Vīlips 1012 Vīle V49 VB3 01:22 187
53 Andris Sprūds 90 VSK Noskrien V50 VL2 01:22 187
54 Ģirts Bulāns 25 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien V51 VL2 01:22 187
55 Artūrs Blūmiņš 1281 Virsotne/MARMOT V52 VB2 01:23 184
56 Andris Bāliņš 75 VSK Noskrien V53 VL2 01:23 184
57 Sandis Kanbergs 109 Brīvsolis V54 VL2 01:23 184
58 Reinis Skorovs 72 VSK Noskrien V55 VLJ 01:23 184
59 Oskars Martuzāns 1250 V56 VB2 01:24 182
60 Mārcis Smalkais 40 Mazsalaca V57 VL2 01:24 182
61 Vladislavs Aļehnovičs 89 DzSK "Lokomotīve" V58 VL2 01:24 182
62 Marta Zumberga 116 Siguldas izlase / Isostar S4 SL2 01:25 258
63 Gintars Bremšmits 5046 Fizkultūras Nora V59 VL2 01:25 180
64 Aleksandrs Judkins 129 V60 VL2 01:25 180
65 Helmuts Baņukalns 211 V61 VL2 01:25 180
66 Agnis Mūrnieks 1190 OVI V62 VB2 01:26 178
67 Aino Gošs 1240 Maratona klubs V63 VB3 01:26 178
68 Matīss Haritonovs 135 V64 VL2 01:26 178
69 Artis Pūcītis 5034 V65 VL2 01:26 178
70 Normunds Bremze 54 izturība V66 VL3 01:26 178
71 Dzintars Dūdiņš 77 Siguldas izlase V67 VL3 01:26 178
72 Roberts Rozenbahs 134 V68 VL2 01:27 176
73 Denis Aļeksejevs 158 Vellapēda V69 VL2 01:27 176
74 Gints Krastiņš 1039 Exigen Services Latvia #optimized4running V70 VB2 01:28 174
75 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1248 Siguldas izlase V71 VB2 01:28 174
76 Ģirts Dakša 5043 V72 VL2 01:28 174
77 Normunds Kuzāks 99 SK Sigulda V73 VL2 01:28 174
78 Ainārs Gudēvics 92 1188.lv / Lattelecom V74 VL2 01:28 174
79 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien V75 VL3 01:28 174
80 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs V76 VB2 01:29 172
81 Juris Redisons 1013 LATs valsts meži V77 VB2 01:29 172
82 Sergejs Bogdanovs 1180 Dion SportLab V78 VB2 01:29 172
83 Gints Krieviņš 1092 V79 VB2 01:29 172
84 Māris Videmanis 94 1188.lv / Mežsusuri V80 VL2 01:29 172
85 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" V81 VL2 01:29 172
86 Andris Jonelis 5041 Maratona klubs/CRAMO V82 VL3 01:29 172
87 Andrejs Dmitrijevs 1233 SiS LAT V83 VB2 01:30 170
88 Dāvis Rozītis 1224 Veikals 42km V84 VB2 01:30 170
89 Ainārs Kumpiņš 29 PaBaso.lv V85 VL2 01:30 170
90 Pēteris Kaļiņins 80 Moller Auto Ventspils/SIS V86 VL2 01:30 170
91 Agris Rusmanis 196 JFX Sports V87 VL2 01:30 170
92 Evija Vate 83 Engures Sportam S5 SL2 01:31 241
93 Ludmila Joce 84 Moller Auto Ventspils/SIS S6 SL3 01:31 241
94 Aigars Silkalns 1133 colorlib.com V88 VB2 01:31 168
95 Arnis Ābelīte 210 Virsotne/Marmont V89 VL3 01:31 168
96 Iveta Pūpola 1286 MARATONA KLUBS S7 SB3 01:32 238
97 Jānis Pugačs 170 Vēl pa aliņam? V90 VL2 01:32 166
98 Anrijs Hodžajevs 1061 STARCO V91 VB2 01:33 165
99 Roberts Ivzāns 1087 V92 VB3 01:33 165
100 Toms Komass 66 Freelanceri V93 VL2 01:33 165
101 Andis Auziņš 6081 V94 VB2 01:34 163
102 Ingars Šakalis 1107 V95 VB2 01:34 163
103 Mārtiņš Dīcis 115 VSK Noskrien V96 VL2 01:34 163
104 Ivo Levāns 23 Engures sportam V97 VL2 01:34 163
105 Artis Rudzītis 1154 Tukums V98 VB2 01:35 161
106 Nauris Spalviņš 209 Mailigen V99 VL2 01:35 161
107 Pēteris Stepiņš 142 Swedbank V100 VL2 01:35 161
108 Jānis Kokins 197 V101 VLJ 01:35 161
109 Kristīne Kuzņecova 121 S8 SL2 01:36 228
110 Jevgenijs Dasko 1230 Ironman.lv V102 VB2 01:36 159
111 Aivis Gusts 1125 Squeezy V103 VB2 01:36 159
112 Viesturs Šlosbergs 1124 V104 VB2 01:36 159
113 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien V105 VL3 01:36 159
114 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting V106 VL3 01:36 159
115 Heiki Prants 102 Võru Suusaklubi V107 VL3 01:36 159
116 Iveta Caune 1086 S9 SB2 01:37 226
117 Lauma Briška 150 S10 SL2 01:37 226
118 Jānis Tenbergs 1298 Engures sportam V108 VB2 01:37 158
119 Gatis Pūcītis 166 Swedbank V109 VL2 01:37 158
120 Guntis Šmaukstelis 65 Līgas draugi, kas neskrien burkā V110 VL2 01:37 158
121 Aigars Lūsis 120 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV V111 VL4 01:37 158
122 Jānis Erdmanis 5 V112 VLJ 01:37 158
123 Liene Štalte 1082 Moller Auto Ventspils/SIS S11 SB2 01:38 223
124 Marius Dijokas 1177 No limits. V113 VB2 01:38 156
125 Armands Rabovičs 53 Liepāja V114 VL2 01:38 156
126 Dzintars Rērihs 17 VSK Noskrien Rieksti V115 VL2 01:38 156
127 Juris Jansons 206 Swedbank V116 VL3 01:38 156
128 Raivis Ančs 112 Velorīts/Gulbene V117 VL3 01:38 156
129 Armands Klotiņš 171 V118 VL3 01:38 156
130 Guntis Kārkliņš 1216 Saldus V119 VB2 01:39 155
131 Valdis Prauliņš 1278 Čiekurkalna Road Runners V120 VB3 01:39 155
132 Gusts Fokerots 147 Vientuļais vilks V121 VL2 01:39 155
133 Māris Bērziņš 5038 Virsotne/Marmot V122 VL2 01:39 155
134 Edgars Rencis 1068 PaBaso.lv / VSK Noskrien V123 VB2 01:40 153
135 Einārs Šillers 1279 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK V124 VB3 01:40 153
136 Uģis Inka 1073 VSK Noskrien V125 VB3 01:40 153
137 Konstantīns Biktimirovs 82 VSK Noskrien V126 VLJ 01:40 153
138 Līga Irbe 1285 S12 SB2 01:41 217
139 Zanda Zariņa - Rešetina 163 Veikals MARATONS S13 SL2 01:41 217
140 Viviana Kirilova 12 SiS LAT S14 SL3 01:41 217
141 Linda Katlapa 189 Siguldas izlase S15 SL3 01:41 217
142 Aleksandrs Orlovs 1009 V127 VB2 01:41 151
143 Raimonds Ronis 1242 V128 VB2 01:41 151
144 Kristaps Skujiņš 6077 Spararats V129 VB2 01:41 151
145 Konstantīns Vasiļjevs 1179 Dion Sportlab V130 VB2 01:41 151
146 Ondrej Fikrle 1019 BKV Holysov V131 VB3 01:41 151
147 Jānis Duberis 1186 SSK Bebra V132 VB3 01:41 151
148 Viesturs Zimackis 60 V133 VL2 01:41 151
149 Mārtiņš Bērziņš 101 OK Kurmis V134 VL2 01:41 151
150 Sigita Upeniece 1316 S16 SB3 01:42 215
151 Kārlis Vīksne 1223 Veikals 42km V135 VB2 01:42 150
152 Aivars Fogelis 1310 V136 VB2 01:42 150
153 Uģis Bents 1074 V137 VB2 01:42 150
154 Kaspars Vingris 1255 V138 VB2 01:42 150
155 Valts Ulmanis 1156 Auseklis V139 VBJ 01:43 149
156 Kristaps Treidens 1160 V140 VBJ 01:43 149
157 Kaspars Stukuls 1246 V141 VB2 01:44 147
158 Valerijs Ņikitins 6101 V142 VB2 01:44 147
159 Rinalds Zeltiņš 1024 KMKVP V143 VB3 01:44 147
160 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora V144 VL2 01:44 147
161 Ilgvars Āboltiņš 146 Maratona klubs V145 VL4 01:44 147
162 Uldis Raipalis 1172 Gentlemen's Club V146 VB2 01:45 146
163 Māris Pilmanis 1005 www.simosis.lv V147 VB3 01:45 146
164 Andis Puriņš 1241 V148 VB3 01:45 146
165 Nauris Auzenbahs 1145 VAS LATs dzelzceļš DNRAI V149 VB3 01:45 146
166 Sandis Radziņš 1042 V150 VBJ 01:45 146
167 Andis Rumbenieks 105 VVK V151 VL2 01:45 146
168 Meelis Kukk 186 SK Jõulu V152 VL4 01:45 146
169 Baiba Gabrāne 1037 S17 SB2 01:46 207
170 Guna Meistere 13 VSK Noskrien S18 SL2 01:46 207
171 Līga Jurševica 213 zakitis_bizotajs S19 SL2 01:46 207
172 Alvita Mirecka 103 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV S20 SL3 01:46 207
173 Artūrs Ozoliņš 1293 V153 VB2 01:46 144
174 Kristaps Zvirgzds 1294 Intervālu Regresori V154 VBJ 01:46 144
175 Raimonds Bērze 6093 V155 VBJ 01:46 144
176 Nikolajs Lucāns 174 Ņergas V156 VL3 01:46 144
177 Ritvars Kalniņš 122 KRONUS V157 VL3 01:46 144
178 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene S21 SL2 01:47 205
179 Klāvs Svilpe 1314 SDK V158 VB2 01:47 143
180 Regnārs Valciņš 1130 V159 VB3 01:47 143
181 Ģirts Žagars 1274 V160 VB2 01:48 142
182 Romans Triščevs 1295 Mill draw nuts V161 VB2 01:48 142
183 Zigmunds Zauls 1264 V162 VB3 01:48 142
184 Ainārs Veģeris 1260 Siguldas izlase V163 VB3 01:48 142
185 Valdis Rozentāls 1208 Ziepniekkalns V164 VB3 01:48 142
186 Edgars Dzenuška 1181 V165 VB2 01:49 140
187 Ruben Martinez 5042 V166 VL2 01:49 140
188 Ilze Fogele 1272 SK Sigulda S22 SB2 01:50 199
189 Jakub Spryngl 1305 V167 VB2 01:50 139
190 Matīss Zilgalvis 1153 V168 VB2 01:50 139
191 Aigars Kokins 1253 V169 VB2 01:50 139
192 Jānis Rancāns 1307 Beekid V170 VB3 01:50 139
193 Zigmārs Kalvāns 6094 V171 VBJ 01:50 139
194 Toms Kaufmanis 127 Maratona klubs V172 VLJ 01:50 139
195 Renāte Stūre 1306 Beekid S23 SB2 01:51 197
196 Sintija Arbidāne 201 S24 SL2 01:51 197
197 Alberts Dambis 1030 VSK Noskrien V173 VB2 01:51 138
198 Mārtiņš Gūtmanis 1029 Engures sportam / Mamma Daba V174 VB2 01:51 138
199 Indars Melzobs 1041 VSK Noskrien V175 VB2 01:51 138
200 Haralds Krievs 183 :) V176 VL3 01:51 138
201 Raitis Puriņš 190 VSK Noskrien V177 VL4 01:51 138
202 Elīna Masteiko 1319 VSK Noskrien S25 SB2 01:52 196
203 Linda Beldava 24 VSK Noskrien Vāveres S26 SL2 01:52 196
204 Ilgvars Šmits 1198 VSK Noskrien V178 VB2 01:52 137
205 Nauris Rūdulis 1200 Tukuma VK V179 VB3 01:52 137
206 Kristaps Ziemelis 1225 Gemoss V180 VB2 01:53 135
207 Sergejs Maslobojevs 131 V181 VL2 01:53 135
208 Artūrs Soročenkovs 113 Modelists-Konstruktors V182 VL2 01:53 135
209 Didzis Rupainis 1195 V183 VB2 01:54 134
210 Mārtiņš Puriņš 1015 V184 VB2 01:54 134
211 Ruslans Šuļga 203 Maratona klubs/Liepāja V185 VL2 01:54 134
212 Ēriks Dovnarovičs 5033 VSK Noskrien / Divplākšņi V186 VL2 01:54 134
213 Sandis Krutovs 27 PaBaso.lv V187 VL2 01:54 134
214 Jānis Vītols 14 VSK Noskrien V188 VL4 01:54 134
215 Eduards Mozulis 124 Engures sportam V189 VLJ 01:54 134
216 Aija Melezere 1069 S27 SB2 01:55 190
217 Inta Cīmure 58 cīmurēni S28 SL2 01:55 190
218 Artūrs Miksons 1276 V190 VB2 01:55 133
219 Laura Stūrīte 110 Brīvsolis S29 SL2 01:56 189
220 Māris Modriņš 1258 V191 VB2 01:56 132
221 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien V192 VL2 01:56 132
222 Sandis Pētersons 1297 Swedbank V193 VB2 01:57 131
223 Intars Vēberis 1252 V194 VB2 01:57 131
224 Olegs Kopijs 1187 Saldus Boksa klubs V195 VB2 01:57 131
225 Armands Zvejnieks 1048 Moller Auto Ventspils/SIS V196 VB2 01:57 131
226 Niks Alpēns 1166 V197 VBJ 01:57 131
227 Arturs Kāpiņš 10 VSK Noskrien V198 VL3 01:57 131
228 Lelde Broka 1067 VSK Noskrien Vāveres S30 SB2 01:58 186
229 Gunta Neija 42 VSK Noskrien S31 SL2 01:58 186
230 Līga Vībure 33 S32 SL2 01:58 186
231 Kaidi Keir Kukk 79 SK Jõulu S33 SLJ 01:58 186
232 Didzis Kalniņš 1175 Maratona klubs V199 VB3 01:58 130
233 Armands Lunts 11 VSK Noskrien V200 VL3 01:58 130
234 Ieva Ozoliņa 1080 S34 SB2 01:59 184
235 Kristers Ginters 1167 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" V201 VB2 01:59 129
236 Uģis Zanders 1275 Riga Freediving V202 VB3 01:59 129
237 Ivars Kassalis 1283 Riga Ironman Team V203 VB2 02:00 128
238 Antanas Anskaitis 1123 V204 VB2 02:00 128
239 Arvis Spridzāns 1191 SQUEEZY V205 VB2 02:00 128
240 Māris Lūsis 6089 V206 VB2 02:00 128
241 Mārcis Fogels 1158 SK Sigulda V207 VB2 02:00 128
242 Viesturs Dzirkalis 1217 Seastone.eu V208 VB3 02:00 128
243 Arnis Pokšāns 1046 Abas Kreisās Kājas V209 VB3 02:00 128
244 Edgars Ezers 188 V210 VL2 02:00 128
245 Aigars Dudelis 187 VSK Noskrien V211 VL3 02:00 128
246 Aleksandrs Moskaļiks 1150 V212 VB2 02:01 126
247 Jānis Kopmanis 1096 LSC V213 VB3 02:01 126
248 Ivars Frickauss 1222 V214 VBJ 02:01 126
249 Vilnis Frišfelds 111 PAIC V215 VL3 02:01 126
250 Edmunds Gržibovskis 22 VSK Noskrien V216 VL3 02:01 126
251 Zanda Ulanova 1066 S35 SB2 02:02 180
252 Baiba Močāne 5035 Gjensidige S36 SL2 02:02 180
253 Vineta Pētersone 9 VSK Noskrien S37 SL2 02:02 180
254 Māra Lākute 15 Nūjo ar vēju S38 SL2 02:02 180
255 Jānis Ausmanis 1215 SK Katrīna V217 VB3 02:02 125
256 Juris Rāts 1219 Scope V218 VB3 02:02 125
257 Mihails Kudrjaševs 202 Fizmati V219 VL2 02:02 125
258 Arvīds Germovs 47 V220 VL3 02:02 125
259 Konstantīns Kvasovs 6083 Suicide Squad V221 VB2 02:03 124
260 Ilze Limanāne 1025 VSK Noskrien Vāveres S39 SB2 02:04 177
261 Laura Lasmane 6078 S40 SB2 02:04 177
262 Evita Baltiņa 20 S41 SL2 02:04 177
263 Toms Bricis 1231 V222 VB2 02:04 123
264 Ivars Seiksts 1020 V223 VB2 02:04 123
265 Normunds Zauls 1021 Limbaži V224 VB3 02:04 123
266 Mārtiņš Krišjānis 161 V225 VL2 02:04 123
267 Anete Casno 1108 S42 SB2 02:05 175
268 Aiva Liepiņa 1049 S43 SB2 02:05 175
269 Didzis Sprūds 1127 DNB banka V226 VB2 02:05 122
270 Reinis Zarāns 1178 Swedbank V227 VB2 02:05 122
271 Artūrs Markovs 5045 V228 VL2 02:05 122
272 Aivis Putnāns 149 V229 VL2 02:05 122
273 Jolanta Ivanova 6086 S44 SB2 02:06 174
274 Ligita Leitlande 1137 S45 SB3 02:07 172
275 Linda Boldāne 167 S46 SLJ 02:07 172
276 Jānis Pērkons 1040 Exigen Services Latvia #optimized4running V230 VB3 02:07 120
277 Andris Melnis 45 VSK Noskrien V231 VL2 02:07 120
278 Dzintars Petrovs 108 Rīgas satiksme V232 VL3 02:07 120
279 Guntars Siliņš 157 Krokus V233 VL3 02:08 120
280 Egita Uzule 1164 Saldus Boksa klubs S47 SB3 02:09 170
281 Ronalds Zarīts 1218 Scope V234 VB2 02:09 119
282 Kārlis Cinis 1072 V235 VB2 02:09 119
283 Andris Žuravļovs 6085 Warrior Workout V236 VB2 02:09 119
284 Viesturs Puriņš 1234 V237 VB3 02:09 119
285 Uldis ZĪle 1014 VSK Noskrien V238 VB3 02:09 119
286 Ģirts Vēsma 1320 V239 VB4 02:09 119
287 Krišjānis Svilpe 6097 V240 VBJ 02:09 119
288 Kaspars Purmalietis 18 Autolevi - auto nomas tīkls V241 VL2 02:09 119
289 Juris Perunovs 1206 Zoorbagan V242 VB3 02:10 118
290 Agris Veipāns 1148 V243 VB3 02:10 118
291 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team V244 VB3 02:10 118
292 Ildze Straume 1077 VSK Noskrien S48 SB3 02:11 167
293 Mārtiņš Lukstaraups 1170 Līgas draugi, kas neskrien burkā V245 VB2 02:11 117
294 Juris Grodnis 1199 Krokus V246 VB3 02:11 117
295 Andrejs Sladkovs 1267 V247 VB3 02:11 117
296 Artūrs Rozenfelds 1202 Jaunmārupe skrien V248 VB3 02:11 117
297 Ieva Rukšāne 1038 VSK Noskrien S49 SB2 02:12 166
298 Raimonds Auziņš 153 Nūjo ar vēju V249 VL3 02:12 116
299 Zane Bulāne 1028 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien S50 SB2 02:13 165
300 Gunda Plūmane 64 Pēdu nav S51 SL3 02:13 165
301 Jānis Laganovskis 1026 VSK Noskrien V250 VB2 02:13 115
302 Alvis Lepiksons 1282 Auseklis IK V251 VB3 02:13 115
303 Rasa Grāvīte 32 S52 SLJ 02:14 163
304 Armands Sudrabs 145 VSK Noskrien V252 VL2 02:14 114
305 Monta Kiršteina 1036 S53 SB2 02:15 162
306 Dagnis Kjahjars 1303 Tallink V253 VB3 02:16 113
307 Rodrigo Treijers 1064 Virsotne/Marmot V254 VB3 02:16 113
308 Voldemārs Surgunts 6090 V255 VB4 02:16 113
309 Arvīds Pelēcis 1022 V256 VBJ 02:16 113
310 Dace Banga 1062 bangasprivatprakse.lv S54 SB2 02:17 160
311 Jekaterina Dmitrijeva 1220 VSK Noskrien S55 SB2 02:17 160
312 Jānis Zariņš 1027 V257 VB2 02:17 112
313 Toms Pastars 1287 30draugi.lv / VSK Noskrien V258 VB2 02:17 112
314 Jurijs Andrejevs 1184 V259 VB2 02:17 112
315 Edgars Balunovs 155 Olainfarm V260 VL2 02:17 112
316 Anna Proskurina 1035 S56 SB2 02:18 159
317 Agita Grizāne 48 VSK Noskrien S57 SL2 02:18 159
318 Jevgeņijs Markins 1059 V261 VB2 02:18 111
319 Kristaps Kanna 1174 PATRIA V262 VBJ 02:18 111
320 Ginta Valtere 1292 Līvānu VK S58 SB2 02:19 158
321 Juris Līpacis 1239 V263 VB3 02:19 110
322 Reiners Birners 1203 V264 VBJ 02:19 110
323 Austris Vasiļevskis 179 Exigen Services Latvia #optimized4running V265 VL2 02:19 110
324 Evita Ozola 34 VSK Noskrien S59 SL2 02:20 156
325 Artūrs Pielēns-Pelēns 1270 Lattelecom V266 VB2 02:20 109
326 Raivis Vilūns 165 V267 VL2 02:20 109
327 Urzula Spickus 1099 RigaPlaza S60 SB3 02:21 155
328 Aija Rogāle 156 Krokus S61 SL3 02:21 155
329 Andris Orniņš 1236 V268 VB2 02:21 109
330 Dainis Briedis 6088 V269 VB3 02:21 109
331 Rasa Vilnite 1299 Nūjo ar vēju S62 SB2 02:22 154
332 Imants Kaldre 1004 VSK Noskrien V270 VB2 02:22 108
333 Sergejs Kubraks 19 Engures sportam V271 VL3 02:22 108
334 Evita Ruskova 1084 VSK Noskrien S63 SB2 02:23 153
335 Agnese Paulsone 1182 S64 SB2 02:23 153
336 Santa Roze 56 VSK Noskrien / Divplākšņi S65 SL3 02:23 153
337 Anete Danelsone 1151 Purva Kurmji S66 SB2 02:24 152
338 Ilze Pelēce 1063 VSK Noskrien S67 SB3 02:24 152
339 Dace Veipa 50 VSK Noskrien Vāveres S68 SL2 02:24 152
340 Mārtiņš Vilemsons 1226 VSK Noskrien V272 VB2 02:24 106
341 Ivo Almanis 1284 V273 VB3 02:24 106
342 Yoram Kedem 126 V274 VL3 02:24 106
343 Ieva Zirne 1003 S69 SB2 02:26 150
344 Vairis Krauklis 1238 Privātbūve V275 VB4 02:26 105
345 Didzis Videmanis 93 1188.lv / Mežsusuri V276 VL2 02:26 105
346 Ieva Biedrīte 1176 Grauda Spēks/BBFactory S70 SB2 02:27 149
347 Elīna Petrovska 1140 S71 SB2 02:27 149
348 Ieva Grauduma 173 S72 SLJ 02:27 149
349 Oskars Kunrads 1259 V277 VB2 02:27 104
350 Oskars Andersons 160 V278 VL3 02:27 104
351 Imants Ločmelis 46 Nūjo ar vēju V279 VL4 02:27 104
352 Kristīne Jansone 1296 Swedbank S73 SB3 02:28 148
353 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba S74 SB2 02:29 147
354 Ilze Baumane 1256 S75 SB2 02:29 147
355 Sanita Ivanova 1089 S76 SB2 02:29 147
356 Kristīna Ceika 1058 Nūjo ar vēju S77 SB2 02:30 146
357 Mārtiņš Deičmanis 1209 ūdenzāles V280 VB2 02:30 102
358 Arūnas Beržinskas 1144 V281 VB3 02:30 102
359 Andris Rēders 133 Rēderu banda V282 VL2 02:30 102
360 Edgars Goba 200 V283 VL3 02:30 102
361 Dace Traniņa 1271 Lattelecom S78 SB2 02:31 145
362 Madara Tīģere 6087 S79 SBJ 02:31 145
363 Aiga Rozenberga 98 SK Sigulda S80 SL2 02:31 145
364 Jānis Zaļais 1210 V284 VB2 02:31 101
365 Ģirts Ostrovskis 1289 V285 VB2 02:31 101
366 Danny Doucette 1204 V286 VB2 02:31 101
367 Ainārs Kļaviņš 1243 Overly V287 VB2 02:31 101
368 Andris Rozenbergs 100 SK Sigulda V288 VL2 02:31 101
369 Andulis Šmidlers 204 VSK Noskrien / LSC V289 VL3 02:31 101
370 Kārlis Būmans 136 VSK Noskrien V290 VLJ 02:31 101
371 Zane Vanaga 28 VSK Noskrien S81 SL2 02:32 144
372 Kristīne Sekace 1095 Kustību telpa S82 SB2 02:33 143
373 Ilze Tālmane 6095 Maratona Klubs S83 SB2 02:33 143
374 Inga Vate 1017 Individuāli S84 SB3 02:33 143
375 Jānis Butkēvičus 1263 V291 VB2 02:33 100
376 Mārtiņš Menniks 212 Pats par sevi V292 VL2 02:33 100
377 Svetlana Puce 63 S85 SL3 02:34 142
378 Kristaps Miķelsons 1269 Lattelecom V293 VB2 02:34 99
379 Niklāvs Marauskis 1311 SK Katrīna V294 VBJ 02:34 99
380 Natalija Zeņina 1173 ELKOR S86 SB3 02:35 141
381 Vitālijs Jakovļevs 16 www.endo.lv V295 VL2 02:35 99
382 Gunta Brazauska 1301 S87 SB2 02:37 139
383 Dana Zandersone 1094 Swedbank S88 SB2 02:37 139
384 Ilze Smilga 1159 S89 SB3 02:37 139
385 Līga Linuža 91 S90 SLJ 02:37 139
386 Arūnas Dubinskas 128 Šviesos Kariai V296 VL3 02:37 97
387 Lolita Linde 6079 S91 SB2 02:38 139
388 Indrek Haal 1300 V297 VB2 02:38 97
389 Dace Janeka 1171 Nūjo ar vēju S92 SB3 02:39 138
390 Māra Braslava 139 S93 SLJ 02:39 138
391 Arnis Krūmiņš 1193 V298 VB2 02:39 96
392 Mārcis Jēgers 35 Psyhopath 13 / VSK Noskrien V299 VL2 02:39 96
393 Sergejs Zikovs 143 ?????????? ???????? V300 VL4 02:39 96
394 Aldis Bērziņš 37 Tukums V301 VL4 02:39 96
395 Zane Dziļuma 1188 S94 SB2 02:40 137
396 Evija Šveca 1228 S95 SB3 02:40 137
397 Liene Roopa 1227 S96 SBJ 02:40 137
398 Signe Pļaveniece 193 S97 SL2 02:40 137
399 Jēkabs Bricis 1131 Bez Kompasa V302 VB2 02:40 96
400 Erlens Grunckis 1034 Valmiera V303 VB3 02:40 96
401 Normunds Grava 21 V304 VL3 02:40 96
402 Arnis Lukašenoks 1194 ELKOR V305 VB2 02:41 95
403 Mārtiņš Malzubris 178 Zubru Trieciens V306 VL2 02:41 95
404 Ainārs Grīnvalds 81 Mammadaba V307 VL3 02:41 95
405 Juris Batars 44 VSK Noskrien V308 VL4 02:41 95
406 Lita Marauska 1312 SK Katrīna S98 SB3 02:42 135
407 Magnus Zalsters 73 V309 VL2 02:42 94
408 Edgars Lapiņš 88 V310 VL2 02:42 94
409 Gunārs Grundštoks 205 VSK Noskrien V311 VL2 02:42 94
410 Guntars Būmans 137 V312 VL3 02:43 94
411 Laura Dapkuvienė 159 S99 SL2 02:44 134
412 Aivars Veiss 1011 VSK Noskrien V313 VB4 02:44 93
413 Ilze Rata 39 Exigen Services Latvia #optimized4running S100 SL4 02:45 133
414 Normunds Davidčuks 1136 Stāmučnieki V314 VB2 02:45 93
415 Aigars Eglājs 1235 Pa Vienam V315 VB2 02:45 93
416 Aija Freiberga 6082 S101 SB2 02:46 132
417 Zanda Taupmana 1079 VSK Noskrien S102 SB3 02:46 132
418 Benita Ločmele 180 Nūjo ar vēju S103 SL4 02:46 132
419 Edgars Dobelis 1291 V316 VB2 02:46 92
420 Matthew Ettl 1309 www.linguafranca.lv V317 VB2 02:46 92
421 Roberts Koleda 1247 Exigen Services Latvia #optimized4running V318 VB3 02:46 92
422 Ģirts Krastiņš 164 V319 VL2 02:46 92
423 Santa Birģele 1141 S104 SBJ 02:47 131
424 Aija Dzeņkovska 8 S105 SL3 02:47 131
425 Kaspars Klētnieks 6096 V320 VB3 02:47 92
426 Ieva Zilberte 1129 S106 SB2 02:48 130
427 Imants Bambis 1161 V321 VB2 02:48 91
428 Marta Lapiņa 1093 S107 SB2 02:49 130
429 Ilze Vaivode 195 S108 SL2 02:49 130
430 Elīna Rozīte 1302 Miķeļa Alus S109 SB2 02:50 129
431 Rigonda Germova 1044 S110 SB3 02:50 129
432 Justīne Savitska 140 S111 SL2 02:50 129
433 Gaida Ķerve 67 Nūjo ar vēju S112 SL4 02:50 129
434 Guntis Šīmanis 1050 Z/s "Modras" V322 VB2 02:50 90
435 Edijs Orols 6099 V323 VB2 02:50 90
436 Ivars Austers 1088 Turbo V324 VB3 02:50 90
437 Ģirts Goško 49 Piedzīvojumu meklētāji V325 VL2 02:50 90
438 Andis Rinkevics 30 Mārdža V326 VL2 02:50 90
439 Regīna Kulinska 1196 Nūjo ar vēju S113 SB4 02:51 128
440 Mikus Voss 1051 Līgas draugi, kas neskrien burkā V327 VB2 02:51 89
441 Ivo Vaicis 1318 V328 VB2 02:51 89
442 Edgars Timofejevs 1142 V329 VB2 02:51 89
443 Tamāra Bičkova 1138 S114 SB2 02:52 127
444 Guntis Strautiņš 1280 Liepājas Vieglatlētikas klubs V330 VB2 02:52 89
445 Dainis Driņķis 1277 V331 VB3 02:52 89
446 Juris Rāts 172 kamparmazi V332 VL4 02:52 89
447 Jānis Zemturis 1149 V333 VB4 02:53 88
448 Iveta Lazdiņa 1055 PEINTBOLA PARKS 2xL S115 SB2 02:54 126
449 Agnija Zizlāne 1085 S116 SB2 02:54 126
450 Vivita Ruņģe 1266 Nūjo ar vēju S117 SB3 02:54 126
451 Inga Zāle 1097 Nūjo ar vēju S118 SB4 02:54 126
452 Modris Liepiņš 1207 Lielaisciems V334 VB3 02:54 88
453 Mareks Strihors 1105 Smārdes Buks V335 VB3 02:54 88
454 Ilona Sedleniece 1157 DNB banka S119 SB3 02:55 125
455 Lāsma Āboliņa 36 VSK Noskrien S120 SL3 02:55 125
456 Rimvydas Lukšta 1214 Nūjo ar vėju V336 VB2 02:55 87
457 Ieva Tāle-Stangute 1023 S121 SB2 02:56 124
458 Agnese Meikšāne 1007 Mana mīļākā komanda S122 SB2 02:56 124
459 Aiga Vīdmane 1229 S123 SB3 02:56 124
460 Daiga Greiškāne 55 VSK Noskrien S124 SL3 02:56 124
461 Dace Slotiņa 1201 S125 SB3 02:57 124
462 Lita Dzelme 68 - S126 SL3 02:57 124
463 Edgars Markševics 61 Sporta Patriots V337 VL2 02:57 86
464 Endija Kaunese 1304 S127 SB2 02:58 123
465 Inese Neilande 1313 S128 SB3 02:58 123
466 Ivars Kore 1168 V338 VB3 02:58 86
467 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes V339 VB4 02:58 86
468 Inguna Folberga 1237 Troļļi S129 SB3 02:59 122
469 Ginta Viļuma 152 S130 SL2 02:59 122
470 Gints Ošiņš 6098 SK "Kenijas Brieži" V340 VB3 03:00 85
471 Zita Dargiene 6092 S131 SB2 03:01 121
472 Inga Heidemane 1321 SK Katrīna S132 SB3 03:01 121
473 Velga Zaļaiskalna 6080 Mona OK S133 SB3 03:01 121
474 Sanita Puriņa 1155 S134 SB3 03:01 121
475 Anastasija Panonpex 6100 S135 SBJ 03:01 121
476 Oliver Kask 74 V341 VLJ 03:01 85
477 Daiga Piebalga 6076 VSK Noskrien S136 SB3 03:02 120
478 Jānis Tolpežņikovs 1135 V342 VB2 03:02 84
479 Ilze Palmbaha 5040 S137 SL3 03:03 120
480 Alla Radžabova-Cinovska 1065 Maratona klubs S138 SB3 03:04 119
481 Elīza Veipāne 1147 S139 SB2 03:05 118
482 Laila Ceika 1060 S140 SB4 03:05 118
483 Eva Burvāne 41 S141 SL3 03:05 118
484 Māris Penkulis 207 V343 VL4 03:05 83
485 Iveta Kudrjavceva 1032 S142 SB4 03:07 117
486 Evita Rudzīte 6084 Sporta Patriots S143 SBJ 03:07 117
487 Iveta Penkule 208 Mana labākā komanda S144 SL2 03:07 117
488 Gintare Litvinaviciene 162 Begimo keliones S145 SL3 03:08 116
489 Deena Thompson 1212 S146 SB2 03:09 116
490 Sabīne Bunere 1016 S147 SBJ 03:10 115
491 Sintija Saldābola 1183 S148 SB2 03:11 115
492 Guna Ķirse 1031 S149 SB2 03:11 115
493 Simona Ozola-Ozoliņa 1076 S150 SB2 03:11 115
494 Jolanta Romanova 1075 VSK Noskrien S151 SB3 03:11 115
495 Dāvis Ziemelis 1114 Engures vidusskola/Engures sportam V344 VBJ 03:11 80
496 Mārīte Kokina 1054 VSK Noskrien S152 SB2 03:12 114
497 Matt Thompson 1211 V345 VB2 03:12 80
498 Emīls Gūtmanis 1120 Engures vidusskola / Engures sportam V346 VBJ 03:12 80
499 Luize Raga 1273 S153 SB2 03:14 113
500 Inta Amoliņa 1052 VSK Noskrien S154 SB4 03:14 113
501 Inguna Skujiņa 1192 Nūjo vesels S155 SB4 03:14 113
502 Anete Erta 6102 Stirna un Zaķis S156 SBJ 03:15 112
503 Katrīna Kūkuma 1070 Lidoleti.lv S157 SB2 03:17 111
504 Ulvis Rudzišs 1008 V347 VB2 03:17 78
505 Mārcis Janušs 1056 SELLA AM V348 VB3 03:17 78
506 Annija Anna Zaļaiskalna 1251 SSE RIGA S158 SBJ 03:21 109
507 Alise Pokšāne 1213 Abas Kreisās Kājas S159 SBJ 03:22 108
508 Santa Cine 1078 Swedbank S160 SB2 03:24 107
509 Aigars Žodziņš 5047 V349 VL3 03:24 75
510 Normunds Vilūns 141 VSK Noskrien V350 VL3 03:25 75
511 Inga Kairiene 6091 S161 SB2 03:26 106
512 Artūrs Naudiņš 1115 DNB banka V351 VB2 03:26 74
513 Daiga Holma 1268 S162 SB4 03:27 106
514 Randa Misāne 138 S163 SL2 03:27 106
515 Aija Orniņa 1010 S164 SB3 03:30 104
516 Linda Vildava 1090 S165 SBJ 03:44 98