Riekstukalna Stirnu buks Gaujas Nacionālā parka Stirnu buks Ventas ielejas Stirnu buks Talsu pauguraines Stirnu buks Āžu kalna Stirnu buks Mākoņkalna Stirnu buks Beverīnas pilskalna Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Dmitrijs Serjogins 1232 SiS LAT 1:27:59 VBJ 1 V1 +00:00 +00:00 00:51 750 300 1050
2 Andrejs Dmitrijevs 1233 SiS LAT 1:30:09 VB2 1 V2 +02:10 +00:00 01:30 732 170 902
3 Kristaps Broks 1057 VSK Noskrien Rieksti 1:32:27 VB2 2 V3 +04:28 +02:18 01:08 714 225 939
4 Dainis Limanāns 1146 Swedbank 1:33:19 VB2 3 V4 +05:20 +03:10 01:10 707 219 926
5 Jānis Šņoriņš 1119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:35:44 VBJ 2 V5 +07:45 +07:45 00:56 689 273 962
6 Kalvis Alseika 1197 PaBaso.lv 1:36:57 VBJ 3 V6 +08:58 +08:58 01:13 681 210 891
7 Juris Damškalns 1118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:39:36 VB2 4 V7 +11:37 +09:27 01:02 663 247 910
8 Kaspars Kārkliņš 1261 Siguldas izlase 1:39:36 VB3 1 V8 +11:37 +00:00 01:13 663 210 873
9 Marius Dijokas 1177 No limits. 1:39:49 VB2 5 V9 +11:50 +09:40 01:38 661 156 817
10 Kārlis Vīksne 1223 Veikals 42km 1:40:24 VB2 6 V10 +12:25 +10:15 01:42 657 150 807
11 Einārs Šillers 1279 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 1:40:49 VB3 2 V11 +12:50 +01:13 01:40 655 153 808
12 Nauris Rūdulis 1200 Tukuma VK 1:40:50 VB3 3 V12 +12:51 +01:14 01:52 654 137 791
13 Voldemārs Lejnieks 1043 1:43:23 VB2 7 V13 +15:24 +13:14 01:12 638 213 851
14 Dāvis Rozītis 1224 Veikals 42km 1:43:57 VB2 8 V14 +15:58 +13:48 01:30 635 170 805
15 Zanda Ulanova 1066 1:45:02 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 02:02 750 180 930
16 Arno Šķipars 1002 Ventspils Maratona Klubs 1:45:03 VB2 9 V15 +17:04 +14:54 01:29 628 172 800
17 Artūrs Ozoliņš 1293 1:46:01 VB2 10 V16 +18:02 +15:52 01:46 622 144 766
18 Artis Rudzītis 1154 Tukums 1:46:05 VB2 11 V17 +18:06 +15:56 01:35 622 161 783
19 Juris Redisons 1013 LATs valsts meži 1:46:15 VB2 12 V18 +18:16 +16:06 01:29 621 172 793
20 Artūrs Blūmiņš 1281 Virsotne/MARMOT 1:46:25 VB2 13 V19 +18:26 +16:16 01:23 620 184 804
21 Jevgenijs Dasko 1230 Ironman.lv 1:46:36 VB2 14 V20 +18:37 +16:27 01:36 619 159 778
22 Kaspars Stukuls 1246 1:47:13 VB2 15 V21 +19:14 +17:04 01:44 615 147 762
23 Ivars Kassalis 1283 Riga Ironman Team 1:48:28 VB2 16 V22 +20:29 +18:19 02:00 608 128 736
24 Valts Ulmanis 1156 Auseklis 1:49:08 VBJ 4 V23 +21:09 +21:09 01:43 605 149 754
25 Aigars Silkalns 1133 colorlib.com 1:49:13 VB2 17 V24 +21:14 +19:04 01:31 604 168 772
26 Ondrej Fikrle 1019 BKV Holysov 1:49:38 VB3 4 V25 +21:39 +10:02 01:41 602 151 753
27 Ivo Rudinskis 1163 Saldus Boksa klubs 1:49:52 VB2 18 V26 +21:53 +19:43 01:20 601 191 792
28 Sergejs Bogdanovs 1180 Dion SportLab 1:50:00 VB2 19 V27 +22:01 +19:51 01:29 600 172 772
29 Zigmunds Zauls 1264 1:50:40 VB3 5 V28 +22:41 +11:04 01:48 596 142 738
30 Iveta Pūpola 1286 MARATONA KLUBS 1:51:52 SB3 1 S2 +06:50 +00:00 01:32 704 238 942
31 Jakub Spryngl 1305 1:51:52 VB2 20 V29 +23:53 +21:43 01:50 590 139 729
32 Aino Gošs 1240 Maratona klubs 1:52:23 VB3 6 V30 +24:24 +12:47 01:26 587 178 765
33 Edgars Rencis 1068 PaBaso.lv / VSK Noskrien 1:53:42 VB2 21 V31 +25:43 +23:33 01:40 580 153 733
34 Ansis Pūce 1165 Saldus Boksa klubs 1:54:13 VB2 22 V32 +26:14 +24:04 01:18 578 196 774
35 Edgars Dzenuška 1181 1:54:35 VB2 23 V33 +26:36 +24:26 01:49 576 140 716
36 Kristaps Ziemelis 1225 Gemoss 1:54:56 VB2 24 V34 +26:57 +24:47 01:53 574 135 709
37 Mārtiņš Krauklis 1106 1:55:04 VB2 25 V35 +27:05 +24:55 01:07 573 228 801
38 Dace Banga 1062 bangasprivatprakse.lv 1:55:24 SB2 2 S3 +10:22 +10:22 02:17 683 160 843
39 Aleksandrs Orlovs 1009 1:56:00 VB2 26 V36 +28:01 +25:51 01:41 569 151 720
40 Jānis Zariņš 1027 1:56:20 VB2 27 V37 +28:21 +26:11 02:17 567 112 679
41 Artis Dūriņš 1162 Saldus Boksa klubs 1:56:46 VB2 28 V38 +28:47 +26:37 01:21 565 189 754
42 Mārtiņš Lukstaraups 1170 Līgas draugi, kas neskrien burkā 1:57:05 VB2 29 V39 +29:06 +26:56 02:11 564 117 681
43 Māris Pilmanis 1005 www.simosis.lv 1:57:14 VB3 7 V40 +29:15 +17:38 01:45 563 146 709
44 Kristaps Kanna 1174 PATRIA 1:57:48 VBJ 5 V41 +29:49 +29:49 02:18 560 111 671
45 Guntis Kārkliņš 1216 Saldus 1:57:58 VB2 30 V42 +29:59 +27:49 01:39 559 155 714
46 Sandis Pētersons 1297 Swedbank 1:58:02 VB2 31 V43 +30:03 +27:53 01:57 559 131 690
47 Toms Bricis 1231 1:58:44 VB2 32 V44 +30:45 +28:35 02:04 556 123 679
48 Uldis Raipalis 1172 Gentlemen's Club 1:58:53 VB2 33 V45 +30:54 +28:44 01:45 555 146 701
49 Rolands Trencis 1045 VSK Noskrien 1:59:16 VB2 34 V46 +31:17 +29:07 01:21 553 189 742
50 Ginta Valtere 1292 Līvānu VK 1:59:20 SB2 3 S4 +14:18 +14:18 02:19 660 158 818
51 Zigmārs Kalvāns 6094 1:59:20 VBJ 6 V47 +31:21 +31:21 01:50 553 139 692
52 Ilgvars Šmits 1198 VSK Noskrien 1:59:24 VB2 35 V48 +31:25 +29:15 01:52 553 137 690
53 Kalvis Jansons 1288 SSK Bebra 1:59:39 VBJ 7 V49 +31:40 +31:40 01:08 552 225 777
54 Imants Kaldre 1004 VSK Noskrien 2:00:27 VB2 36 V50 +32:28 +30:18 02:22 548 108 656
55 Didzis Kalniņš 1175 Maratona klubs 2:01:02 VB3 8 V51 +33:03 +21:26 01:58 545 130 675
56 Ronalds Zarīts 1218 Scope 2:01:30 VB2 37 V52 +33:31 +31:21 02:09 543 119 662
57 Gints Krieviņš 1092 2:01:53 VB2 38 V53 +33:54 +31:44 01:29 541 172 713
58 Kristops Heinsbegs 6103 MMA Jūrmala 2:02:07 VBJ 8 V54 +34:08 +34:08 01:18 540 196 736
59 Aivis Gusts 1125 Squeezy 2:02:45 VB2 39 V55 +34:46 +32:36 01:36 538 159 697
60 Kristers Ginters 1167 Cīņas sporta klubs "Profesionālis" 2:02:56 VB2 40 V56 +34:57 +32:47 01:59 537 129 666
61 Edijs Leveika 1308 Aerodium 2:03:03 VB2 41 V57 +35:04 +32:54 01:06 536 232 768
62 Valerijs Ņikitins 6101 2:03:04 VB2 42 V58 +35:05 +32:55 01:44 536 147 683
63 Didzis Rupainis 1195 2:03:27 VB2 43 V59 +35:28 +33:18 01:54 535 134 669
64 Jevgeņijs Markins 1059 2:03:38 VB2 44 V60 +35:39 +33:29 02:18 534 111 645
65 Intars Vēberis 1252 2:04:00 VB2 45 V61 +36:01 +33:51 01:57 532 131 663
66 Raimonds Ozoliņš 1245 VSK Noskrien Rieksti 2:04:00 VB2 46 V62 +36:01 +33:51 01:17 532 199 731
67 Antanas Anskaitis 1123 2:04:02 VB2 47 V63 +36:03 +33:53 02:00 532 128 660
68 Klāvs Svilpe 1314 SDK 2:04:19 VB2 48 V64 +36:20 +34:10 01:47 531 143 674
69 Mārtiņš Vilemsons 1226 VSK Noskrien 2:04:49 VB2 49 V65 +36:50 +34:40 02:24 529 106 635
70 Iveta Caune 1086 2:04:50 SB2 4 S5 +19:48 +19:48 01:37 631 226 857
71 Juris Perunovs 1206 Zoorbagan 2:04:57 VB3 9 V66 +36:58 +25:21 02:10 528 118 646
72 Uldis Pormeisters 1249 Ātrās ļipas/VSK 2:04:59 VB2 50 V67 +37:00 +34:50 01:19 528 194 722
73 Roberts Ivzāns 1087 2:04:59 VB3 10 V68 +37:00 +25:23 01:33 528 165 693
74 Raimonds Ronis 1242 2:05:10 VB2 51 V69 +37:11 +35:01 01:41 527 151 678
75 Agris Veipāns 1148 2:05:11 VB3 11 V70 +37:12 +25:35 02:10 527 118 645
76 Juris Grodnis 1199 Krokus 2:05:12 VB3 12 V71 +37:13 +25:36 02:11 527 117 644
77 Arvis Spridzāns 1191 SQUEEZY 2:05:20 VB2 52 V72 +37:21 +35:11 02:00 526 128 654
78 Anrijs Hodžajevs 1061 STARCO 2:05:40 VB2 53 V73 +37:41 +35:31 01:33 525 165 690
79 Kristaps Treidens 1160 2:05:47 VBJ 9 V74 +37:48 +37:48 01:43 525 149 674
80 Gints Krastiņš 1039 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:05:56 VB2 54 V75 +37:57 +35:47 01:28 524 174 698
81 Ģirts Žagars 1274 2:06:26 VB2 55 V76 +38:27 +36:17 01:48 522 142 664
82 Jānis Ausmanis 1215 SK Katrīna 2:06:35 VB3 13 V77 +38:36 +26:59 02:02 521 125 646
83 Andis Puriņš 1241 2:06:39 VB3 14 V78 +38:40 +27:03 01:45 521 146 667
84 Agnis Mūrnieks 1190 OVI 2:06:40 VB2 56 V79 +38:41 +36:31 01:26 521 178 699
85 Jānis Duberis 1186 SSK Bebra 2:07:14 VB3 15 V80 +39:15 +27:38 01:41 519 151 670
86 Toms Pastars 1287 30draugi.lv / VSK Noskrien 2:07:20 VB2 57 V81 +39:21 +37:11 02:17 518 112 630
87 Kārlis Cinis 1072 2:07:41 VB2 58 V82 +39:42 +37:32 02:09 517 119 636
88 Andrejs Sladkovs 1267 2:07:42 VB3 16 V83 +39:43 +28:06 02:11 517 117 634
89 Romans Triščevs 1295 Mill draw nuts 2:07:53 VB2 59 V84 +39:54 +37:44 01:48 516 142 658
90 Liene Štalte 1082 Moller Auto Ventspils/SIS 2:07:54 SB2 5 S6 +22:52 +22:52 01:38 616 223 839
91 Dagnis Kjahjars 1303 Tallink 2:08:23 VB3 17 V85 +40:24 +28:47 02:16 514 113 627
92 Ivars Frickauss 1222 2:08:40 VBJ 10 V86 +40:41 +40:41 02:01 513 126 639
93 Olegs Kopijs 1187 Saldus Boksa klubs 2:08:50 VB2 60 V87 +40:51 +38:41 01:57 512 131 643
94 Evita Ruskova 1084 VSK Noskrien 2:10:01 SB2 6 S7 +24:59 +24:59 02:23 606 153 759
95 Vairis Krauklis 1238 Privātbūve 2:10:10 VB4 1 V88 +42:11 +00:00 02:26 507 105 612
96 Kristīne Jansone 1296 Swedbank 2:10:20 SB3 2 S8 +25:18 +18:28 02:28 604 148 752
97 Andis Auziņš 6081 2:10:25 VB2 61 V89 +42:26 +40:16 01:34 506 163 669
98 Valdis Prauliņš 1278 Čiekurkalna Road Runners 2:10:35 VB3 18 V90 +42:36 +30:59 01:39 505 155 660
99 Juris Rāts 1219 Scope 2:11:05 VB3 19 V91 +43:06 +31:29 02:02 503 125 628
100 Mārtiņš Deičmanis 1209 ūdenzāles 2:11:06 VB2 62 V92 +43:07 +40:57 02:30 503 102 605
101 Matīss Zilgalvis 1153 2:11:12 VB2 63 V93 +43:13 +41:03 01:50 503 139 642
102 Jolanta Ivanova 6086 2:11:38 SB2 7 S9 +26:36 +26:36 02:06 598 174 772
103 Oskars Kunrads 1259 2:11:41 VB2 64 V94 +43:42 +41:32 02:27 501 104 605
104 Andris Orniņš 1236 2:11:42 VB2 65 V95 +43:43 +41:33 02:21 501 109 610
105 Ance Ziediņa 1169 Mammadaba 2:12:09 SB2 8 S10 +27:07 +27:07 02:29 596 147 743
106 Alvis Lepiksons 1282 Auseklis IK 2:12:10 VB3 20 V96 +44:11 +32:34 02:13 499 115 614
107 Māris Modriņš 1258 2:12:41 VB2 66 V97 +44:42 +42:32 01:56 497 132 629
108 Didzis Sprūds 1127 DNB banka 2:12:47 VB2 67 V98 +44:48 +42:38 02:05 497 122 619
109 Oskars Martuzāns 1250 2:13:57 VB2 69 V99 +45:58 +43:48 01:24 493 182 675
110 Viesturs Šlosbergs 1124 2:13:57 VB2 68 V100 +45:58 +43:48 01:36 493 159 652
111 Aivars Fogelis 1310 2:14:02 VB2 70 V101 +46:03 +43:53 01:42 492 150 642
112 Jānis Vērdiņš 1053 Sējas novads/MSĢ 2:14:22 VB2 71 V102 +46:23 +44:13 01:22 491 187 678
113 Ģirts Vēsma 1320 2:14:48 VB4 2 V103 +46:49 +04:38 02:09 490 119 609
114 Lolita Linde 6079 2:14:53 SB2 9 S11 +29:51 +29:51 02:38 584 139 723
115 Viesturs Puriņš 1234 2:14:57 VB3 21 V104 +46:58 +35:21 02:09 489 119 608
116 Dzintars Džons Jaunzems Fidžeralds 1248 Siguldas izlase 2:15:03 VB2 72 V105 +47:04 +44:54 01:28 489 174 663
117 Normunds Zauls 1021 Limbaži 2:15:16 VB3 22 V106 +47:17 +35:40 02:04 488 123 611
118 Ainārs Veģeris 1260 Siguldas izlase 2:15:49 VB3 23 V107 +47:50 +36:13 01:48 486 142 628
119 Arvīds Pelēcis 1022 2:16:00 VBJ 11 V108 +48:01 +48:01 02:16 485 113 598
120 Armands Zvejnieks 1048 Moller Auto Ventspils/SIS 2:16:04 VB2 73 V109 +48:05 +45:55 01:57 485 131 616
121 Viesturs Dzirkalis 1217 Seastone.eu 2:16:06 VB3 24 V110 +48:07 +36:30 02:00 485 128 613
122 Sandis Radziņš 1042 2:16:17 VBJ 12 V111 +48:18 +48:18 01:45 484 146 630
123 Ieva Zirne 1003 2:16:21 SB2 10 S12 +31:19 +31:19 02:26 578 150 728
124 Kristaps Skujiņš 6077 Spararats 2:16:26 VB2 74 V112 +48:27 +46:17 01:41 484 151 635
125 Ivo Almanis 1284 2:16:46 VB3 25 V113 +48:47 +37:10 02:24 482 106 588
126 Artūrs Pielēns-Pelēns 1270 Lattelecom 2:17:01 VB2 75 V114 +49:02 +46:52 02:20 482 109 591
127 Juris Līpacis 1239 2:17:16 VB3 26 V115 +49:17 +37:40 02:19 481 110 591
128 Artūrs Rozenfelds 1202 Jaunmārupe skrien 2:17:18 VB3 27 V116 +49:19 +37:42 02:11 481 117 598
129 Reiners Birners 1203 2:17:19 VBJ 13 V117 +49:20 +49:20 02:19 481 110 591
130 Aigars Kokins 1253 2:17:26 VB2 76 V118 +49:27 +47:17 01:50 480 139 619
131 Jānis Zaļais 1210 2:17:34 VB2 77 V119 +49:35 +47:25 02:31 480 101 581
132 Elīna Masteiko 1319 VSK Noskrien 2:17:38 SB2 11 S13 +32:36 +32:36 01:52 572 196 768
133 Jānis Kopmanis 1096 LSC 2:17:46 VB3 28 V120 +49:47 +38:10 02:01 479 126 605
134 Igors Vasiļjevs 1071 2:17:51 VB2 78 V121 +49:52 +47:42 01:15 479 204 683
135 Līga Irbe 1285 2:18:02 SB2 12 S14 +33:00 +33:00 01:41 571 217 788
136 Aleksandrs Moskaļiks 1150 2:18:02 VB2 79 V122 +50:03 +47:53 02:01 478 126 604
137 Niks Alpēns 1166 2:18:16 VBJ 14 V123 +50:17 +50:17 01:57 477 131 608
138 Sigita Upeniece 1316 2:18:34 SB3 3 S15 +33:32 +26:42 01:42 568 215 783
139 Arūnas Beržinskas 1144 2:18:34 VB3 29 V124 +50:35 +38:58 02:30 476 102 578
140 Baiba Gabrāne 1037 2:18:36 SB2 13 S16 +33:34 +33:34 01:46 568 207 775
141 Dainis Briedis 6088 2:18:49 VB3 30 V125 +50:50 +39:13 02:21 475 109 584
142 Rodrigo Treijers 1064 Virsotne/Marmot 2:19:01 VB3 31 V126 +51:02 +39:25 02:16 475 113 588
143 Nauris Auzenbahs 1145 VAS LATs dzelzceļš DNRAI 2:19:02 VB3 32 V127 +51:03 +39:26 01:45 475 146 621
144 Anete Casno 1108 2:19:05 SB2 14 S17 +34:03 +34:03 02:05 566 175 741
145 Dace Traniņa 1271 Lattelecom 2:19:06 SB2 15 S18 +34:04 +34:04 02:31 566 145 711
146 Rinalds Zeltiņš 1024 KMKVP 2:19:10 VB3 33 V128 +51:11 +39:34 01:44 474 147 621
147 Madara Tīģere 6087 2:19:40 SBJ 1 S19 +34:38 +00:00 02:31 564 145 709
148 Ilze Baumane 1256 2:19:42 SB2 16 S20 +34:40 +34:40 02:29 564 147 711
149 Māris Lūsis 6089 2:19:49 VB2 80 V129 +51:50 +49:40 02:00 472 128 600
150 Renāte Stūre 1306 Beekid 2:19:52 SB2 17 S21 +34:50 +34:50 01:51 563 197 760
151 Jānis Rancāns 1307 Beekid 2:19:52 VB3 34 V130 +51:53 +40:16 01:50 472 139 611
152 Valdis Rozentāls 1208 Ziepniekkalns 2:19:52 VB3 35 V131 +51:53 +40:16 01:48 472 142 614
153 Regnārs Valciņš 1130 2:20:39 VB3 36 V132 +52:40 +41:03 01:47 469 143 612
154 Ivars Seiksts 1020 2:21:02 VB2 81 V133 +53:03 +50:53 02:04 468 123 591
155 Aiva Liepiņa 1049 2:21:20 SB2 18 S22 +36:18 +36:18 02:05 557 175 732
156 Arnis Pokšāns 1046 Abas Kreisās Kājas 2:21:20 VB3 37 V134 +53:21 +41:44 02:00 467 128 595
157 Modris Liepiņš 1207 Lielaisciems 2:22:06 VB3 38 V135 +54:07 +42:30 02:54 464 88 552
158 Ilze Limanāne 1025 VSK Noskrien Vāveres 2:22:17 SB2 19 S23 +37:15 +37:15 02:04 554 177 731
159 Ieva Biedrīte 1176 Grauda Spēks/BBFactory 2:22:33 SB2 20 S24 +37:31 +37:31 02:27 553 149 702
160 Konstantīns Vasiļjevs 1179 Dion Sportlab 2:22:40 VB2 82 V136 +54:41 +52:31 01:41 463 151 614
161 Edgars Dobelis 1291 2:23:11 VB2 83 V137 +55:12 +53:02 02:46 461 92 553
162 Ilze Smilga 1159 2:23:23 SB3 4 S25 +38:21 +31:31 02:37 549 139 688
163 Uģis Bents 1074 2:23:23 VB2 84 V138 +55:24 +53:14 01:42 460 150 610
164 Reinis Zarāns 1178 Swedbank 2:24:01 VB2 85 V139 +56:02 +53:52 02:05 458 122 580
165 Lelde Broka 1067 VSK Noskrien Vāveres 2:24:23 SB2 21 S26 +39:21 +39:21 01:58 546 186 732
166 Kristīne Sekace 1095 Kustību telpa 2:24:38 SB2 22 S27 +39:36 +39:36 02:33 545 143 688
167 Roberts Koleda 1247 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:24:41 VB3 39 V140 +56:42 +45:05 02:46 456 92 548
168 Imants Bambis 1161 2:24:42 VB2 86 V141 +56:43 +54:33 02:48 456 91 547
169 Elīna Rozīte 1302 Miķeļa Alus 2:24:48 SB2 23 S28 +39:46 +39:46 02:50 544 129 673
170 Aija Melezere 1069 2:25:17 SB2 24 S29 +40:15 +40:15 01:55 542 190 732
171 Evija Melberga 1006 VSK Noskrien 2:25:18 SB2 25 S30 +40:16 +40:16 01:13 542 300 842
172 Sanita Ivanova 1089 2:25:32 SB2 27 S31 +40:30 +40:30 02:29 541 147 688
173 Ieva Rukšāne 1038 VSK Noskrien 2:25:32 SB2 26 S32 +40:30 +40:30 02:12 541 166 707
174 Indrek Haal 1300 2:25:36 VB2 87 V142 +57:37 +55:27 02:38 453 97 550
175 Kaspars Vingris 1255 2:25:45 VB2 88 V143 +57:46 +55:36 01:42 453 150 603
176 Jānis Butkēvičus 1263 2:26:11 VB2 89 V144 +58:12 +56:02 02:33 451 100 551
177 Egita Uzule 1164 Saldus Boksa klubs 2:26:17 SB3 5 S33 +41:15 +34:25 02:09 539 170 709
178 Uģis Zanders 1275 Riga Freediving 2:26:19 VB3 40 V145 +58:20 +46:43 01:59 451 129 580
179 Liene Roopa 1227 2:26:48 SBJ 2 S34 +41:46 +07:08 02:40 537 137 674
180 Arnis Lukašenoks 1194 ELKOR 2:26:48 VB2 90 V146 +58:49 +56:39 02:41 450 95 545
181 Gunta Brazauska 1301 2:26:50 SB2 28 S35 +41:48 +41:48 02:37 536 139 675
182 Arnis Krūmiņš 1193 2:27:03 VB2 91 V147 +59:04 +56:54 02:39 449 96 545
183 Jānis Tenbergs 1298 Engures sportam 2:27:06 VB2 92 V148 +59:07 +56:57 01:37 449 158 607
184 Jurijs Andrejevs 1184 2:27:52 VB2 93 V149 +59:53 +57:43 02:17 446 112 558
185 Alberts Dambis 1030 VSK Noskrien 2:27:53 VB2 94 V150 +59:54 +57:44 01:51 446 138 584
186 Kristaps Miķelsons 1269 Lattelecom 2:27:58 VB2 95 V151 +59:59 +57:49 02:34 446 99 545
187 Mārtiņš Gūtmanis 1029 Engures sportam / Mamma Daba 2:27:58 VB2 96 V152 +59:59 +57:49 01:51 446 138 584
188 Mārīte Kokina 1054 VSK Noskrien 2:28:25 SB2 29 S36 +43:23 +43:23 03:12 531 114 645
189 Mārcis Fogels 1158 SK Sigulda 2:28:40 VB2 97 V153 +1:00:41 +58:31 02:00 444 128 572
190 Matthew Ettl 1309 www.linguafranca.lv 2:29:50 VB2 98 V154 +1:01:51 +59:41 02:46 440 92 532
191 Edgars Bērze 1083 2:29:51 VB2 99 V155 +1:01:52 +59:42 01:09 440 222 662
192 Indars Melzobs 1041 VSK Noskrien 2:30:09 VB2 100 V156 +1:02:10 +1:00:00 01:51 439 138 577
193 Jekaterina Dmitrijeva 1220 VSK Noskrien 2:30:34 SB2 30 S37 +45:32 +45:32 02:17 523 160 683
194 Anete Danelsone 1151 Purva Kurmji 2:30:39 SB2 31 S38 +45:37 +45:37 02:24 523 152 675
195 Ieva Tāle-Stangute 1023 2:30:46 SB2 33 S39 +45:44 +45:44 02:56 522 124 646
196 Simona Ozola-Ozoliņa 1076 2:30:46 SB2 32 S40 +45:44 +45:44 03:11 522 115 637
197 Erlens Grunckis 1034 Valmiera 2:31:10 VB3 41 V157 +1:03:11 +51:34 02:40 437 96 533
198 Aija Freiberga 6082 2:31:33 SB2 34 S41 +46:31 +46:31 02:46 520 132 652
199 Rigonda Germova 1044 2:31:45 SB3 6 S42 +46:43 +39:53 02:50 519 129 648
200 Agnese Paulsone 1182 2:31:50 SB2 35 S43 +46:48 +46:48 02:23 519 153 672
201 Ildze Straume 1077 VSK Noskrien 2:32:33 SB3 7 S44 +47:31 +40:41 02:11 516 167 683
202 Voldemārs Surgunts 6090 2:32:36 VB4 3 V158 +1:04:37 +22:26 02:16 432 113 545
203 Dace Slotiņa 1201 2:32:38 SB3 8 S45 +47:36 +40:46 02:57 516 124 640
204 Dainis Driņķis 1277 2:32:44 VB3 42 V159 +1:04:45 +53:08 02:52 432 89 521
205 Ligita Leitlande 1137 2:32:52 SB3 9 S46 +47:50 +41:00 02:07 515 172 687
206 Ivars Austers 1088 Turbo 2:32:58 VB3 43 V160 +1:04:59 +53:22 02:50 431 90 521
207 Zane Bulāne 1028 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 2:33:22 SB2 36 S47 +48:20 +48:20 02:13 514 165 679
208 Aivis Štemmers 1104 SK Pūre 2:33:29 VB2 101 V161 +1:05:30 +1:03:20 01:10 430 219 649
209 Jēkabs Bricis 1131 Bez Kompasa 2:33:49 VB2 102 V162 +1:05:50 +1:03:40 02:40 429 96 525
210 Guntis Šīmanis 1050 Z/s "Modras" 2:33:54 VB2 103 V163 +1:05:55 +1:03:45 02:50 429 90 519
211 Inese Neilande 1313 2:34:08 SB3 10 S48 +49:06 +42:16 02:58 511 123 634
212 Ģirts Ostrovskis 1289 2:34:16 VB2 104 V164 +1:06:17 +1:04:07 02:31 428 101 529
213 Iveta Lazdiņa 1055 PEINTBOLA PARKS 2xL 2:34:18 SB2 37 S49 +49:16 +49:16 02:54 511 126 637
214 Elīza Veipāne 1147 2:34:51 SB2 38 S50 +49:49 +49:49 03:05 509 118 627
215 Anna Proskurina 1035 2:34:52 SB2 39 S51 +49:50 +49:50 02:18 509 159 668
216 Ieva Zilberte 1129 2:34:55 SB2 40 S52 +49:53 +49:53 02:48 508 130 638
217 Kristaps Zvirgzds 1294 Intervālu Regresori 2:35:00 VBJ 15 V165 +1:07:01 +1:07:01 01:46 426 144 570
218 Mikus Voss 1051 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:35:22 VB2 105 V166 +1:07:23 +1:05:13 02:51 425 89 514
219 Zane Dziļuma 1188 2:35:26 SB2 41 S53 +50:24 +50:24 02:40 507 137 644
220 Natalija Zeņina 1173 ELKOR 2:35:32 SB3 11 S54 +50:30 +43:40 02:35 506 141 647
221 Dāvis Ziemelis 1114 Engures vidusskola/Engures sportam 2:35:38 VBJ 16 V167 +1:07:39 +1:07:39 03:11 424 80 504
222 Emīls Gūtmanis 1120 Engures vidusskola / Engures sportam 2:35:38 VBJ 17 V168 +1:07:39 +1:07:39 03:12 424 80 504
223 Normunds Davidčuks 1136 Stāmučnieki 2:35:40 VB2 106 V169 +1:07:41 +1:05:31 02:45 424 93 517
224 Jānis Pērkons 1040 Exigen Services Latvia #optimized4running 2:35:47 VB3 44 V170 +1:07:48 +56:11 02:07 424 120 544
225 Uģis Inka 1073 VSK Noskrien 2:36:30 VB3 45 V171 +1:08:31 +56:54 01:40 422 153 575
226 Gints Ošiņš 6098 SK "Kenijas Brieži" 2:36:37 VB3 46 V172 +1:08:38 +57:01 03:00 421 85 506
227 Endija Kaunese 1304 2:36:39 SB2 42 S55 +51:37 +51:37 02:58 503 123 626
228 Agnija Zizlāne 1085 2:36:41 SB2 43 S56 +51:39 +51:39 02:54 503 126 629
229 Raimonds Bērze 6093 2:36:46 VBJ 18 V173 +1:08:47 +1:08:47 01:46 421 144 565
230 Danny Doucette 1204 2:37:16 VB2 107 V174 +1:09:17 +1:07:07 02:31 420 101 521
231 Aivars Veiss 1011 VSK Noskrien 2:37:19 VB4 4 V175 +1:09:20 +27:09 02:44 419 93 512
232 Ieva Ozoliņa 1080 2:38:10 SB2 44 S57 +53:08 +53:08 01:59 498 184 682
233 Elīna Petrovska 1140 2:38:11 SB2 45 S58 +53:09 +53:09 02:27 498 149 647
234 Mārcis Janušs 1056 SELLA AM 2:38:17 VB3 47 V176 +1:10:18 +58:41 03:17 417 78 495
235 Ivars Kore 1168 2:38:26 VB3 48 V177 +1:10:27 +58:50 02:58 417 86 503
236 Alla Radžabova-Cinovska 1065 Maratona klubs 2:38:57 SB3 12 S59 +53:55 +47:05 03:04 496 119 615
237 Marta Lapiņa 1093 2:38:59 SB2 46 S60 +53:57 +53:57 02:49 495 130 625
238 Santa Birģele 1141 2:38:59 SBJ 3 S61 +53:57 +19:19 02:47 495 131 626
239 Ingars Šakalis 1107 2:39:24 VB2 108 V178 +1:11:25 +1:09:15 01:34 414 163 577
240 Ainārs Kļaviņš 1243 Overly 2:39:46 VB2 109 V179 +1:11:47 +1:09:37 02:31 413 101 514
241 Evita Rudzīte 6084 Sporta Patriots 2:40:38 SBJ 4 S62 +55:36 +20:58 03:07 490 117 607
242 Evija Šveca 1228 2:40:56 SB3 13 S63 +55:54 +49:04 02:40 489 137 626
243 Jānis Zemturis 1149 2:41:20 VB4 5 V180 +1:13:21 +31:10 02:53 409 88 497
244 Ivo Vaicis 1318 2:41:44 VB2 110 V181 +1:13:45 +1:11:35 02:51 408 89 497
245 Sabīne Bunere 1016 2:41:47 SBJ 5 S64 +56:45 +22:07 03:10 487 115 602
246 Uldis ZĪle 1014 VSK Noskrien 2:41:51 VB3 49 V182 +1:13:52 +1:02:15 02:09 408 119 527
247 Laila Ceika 1060 2:41:56 SB4 1 S65 +56:54 +00:00 03:05 486 118 604
248 Guntis Strautiņš 1280 Liepājas Vieglatlētikas klubs 2:41:59 VB2 111 V183 +1:14:00 +1:11:50 02:52 407 89 496
249 Anete Erta 6102 Stirna un Zaķis 2:42:23 SBJ 6 S66 +57:21 +22:43 03:15 485 112 597
250 Aigars Eglājs 1235 Pa Vienam 2:42:51 VB2 112 V184 +1:14:52 +1:12:42 02:45 405 93 498
251 Niklāvs Marauskis 1311 SK Katrīna 2:43:05 VBJ 19 V185 +1:15:06 +1:15:06 02:34 405 99 504
252 Urzula Spickus 1099 RigaPlaza 2:43:09 SB3 14 S67 +58:07 +51:17 02:21 483 155 638
253 Anastasija Panonpex 6100 2:43:11 SBJ 7 S68 +58:09 +23:31 03:01 483 121 604
254 Jānis Laganovskis 1026 VSK Noskrien 2:43:16 VB2 113 V186 +1:15:17 +1:13:07 02:13 404 115 519
255 Laura Lasmane 6078 2:43:24 SB2 47 S69 +58:22 +58:22 02:04 482 177 659
256 Lita Marauska 1312 SK Katrīna 2:43:35 SB3 15 S70 +58:33 +51:43 02:42 482 135 617
257 Inga Heidemane 1321 SK Katrīna 2:45:18 SB3 16 S71 +1:00:16 +53:26 03:01 477 121 598
258 Iveta Kudrjavceva 1032 2:46:01 SB4 2 S72 +1:00:59 +04:05 03:07 475 117 592
259 Mareks Strihors 1105 Smārdes Buks 2:46:26 VB3 50 V187 +1:18:27 +1:06:50 02:54 396 88 484
260 Edgars Timofejevs 1142 2:47:15 VB2 114 V188 +1:19:16 +1:17:06 02:51 395 89 484
261 Ilona Sedleniece 1157 DNB banka 2:47:38 SB3 17 S73 +1:02:36 +55:46 02:55 470 125 595
262 Daiga Piebalga 6076 VSK Noskrien 2:48:26 SB3 18 S74 +1:03:24 +56:34 03:02 468 120 588
263 Aiga Vīdmane 1229 2:48:28 SB3 19 S75 +1:03:26 +56:36 02:56 468 124 592
264 Monta Kiršteina 1036 2:49:12 SB2 48 S76 +1:04:10 +1:04:10 02:15 466 162 628
265 Krišjānis Svilpe 6097 2:49:52 VBJ 20 V189 +1:21:53 +1:21:53 02:09 388 119 507
266 Sintija Saldābola 1183 2:50:56 SB2 49 S77 +1:05:54 +1:05:54 03:11 461 115 576
267 Dana Zandersone 1094 Swedbank 2:51:51 SB2 50 S78 +1:06:49 +1:06:49 02:37 458 139 597
268 Edijs Orols 6099 2:52:40 VB2 115 V190 +1:24:41 +1:22:31 02:50 382 90 472
269 Mārtiņš Puriņš 1015 2:52:41 VB2 116 V191 +1:24:42 +1:22:32 01:54 382 134 516
270 Jānis Tolpežņikovs 1135 2:53:44 VB2 117 V192 +1:25:45 +1:23:35 03:02 380 84 464
271 Artūrs Miksons 1276 2:53:47 VB2 118 V193 +1:25:48 +1:23:38 01:55 380 133 513
272 Inga Vate 1017 Individuāli 2:54:39 SB3 20 S79 +1:09:37 +1:02:47 02:33 451 143 594
273 Artūrs Naudiņš 1115 DNB banka 2:56:07 VB2 119 V194 +1:28:08 +1:25:58 03:26 375 74 449
274 Andris Žuravļovs 6085 Warrior Workout 2:56:17 VB2 120 V195 +1:28:18 +1:26:08 02:09 374 119 493
275 Jolanta Romanova 1075 VSK Noskrien 2:57:16 SB3 21 S80 +1:12:14 +1:05:24 03:11 444 115 559
276 Deena Thompson 1212 2:57:40 SB2 51 S81 +1:12:38 +1:12:38 03:09 443 116 559
277 Matt Thompson 1211 2:57:40 VB2 121 V196 +1:29:41 +1:27:31 03:12 371 80 451
278 Kaspars Klētnieks 6096 2:58:40 VB3 51 V197 +1:30:41 +1:19:04 02:47 369 92 461
279 Zanda Taupmana 1079 VSK Noskrien 2:59:44 SB3 22 S82 +1:14:42 +1:07:52 02:46 438 132 570
280 Annija Anna Zaļaiskalna 1251 SSE RIGA 2:59:59 SBJ 8 S83 +1:14:57 +40:19 03:21 438 109 547
281 Ulvis Rudzišs 1008 3:00:00 VB2 122 V198 +1:32:01 +1:29:51 03:17 367 78 445
282 Velga Zaļaiskalna 6080 Mona OK 3:00:27 SB3 23 S84 +1:15:25 +1:08:35 03:01 437 121 558
283 Guna Ķirse 1031 3:00:56 SB2 52 S85 +1:15:54 +1:15:54 03:11 435 115 550
284 Māris Vīlips 1012 Vīle 3:01:07 VB3 52 V199 +1:33:08 +1:21:31 01:22 364 187 551
285 Alise Pokšāne 1213 Abas Kreisās Kājas 3:02:05 SBJ 9 S86 +1:17:03 +42:25 03:22 433 108 541
286 Vivita Ruņģe 1266 Nūjo ar vēju 3:02:30 SB3 24 S87 +1:17:28 +1:10:38 02:54 432 126 558
287 Tamāra Bičkova 1138 3:02:32 SB2 53 S88 +1:17:30 +1:17:30 02:52 432 127 559
288 Ilze Fogele 1272 SK Sigulda 3:03:22 SB2 54 S89 +1:18:20 +1:18:20 01:50 430 199 629
289 Kristīna Ceika 1058 Nūjo ar vēju 3:04:02 SB2 55 S90 +1:19:00 +1:19:00 02:30 428 146 574
290 Regīna Kulinska 1196 Nūjo ar vēju 3:04:37 SB4 3 S91 +1:19:35 +22:41 02:51 427 128 555
291 Ilze Tālmane 6095 Maratona Klubs 3:05:03 SB2 56 S92 +1:20:01 +1:20:01 02:33 426 143 569
292 Linda Vildava 1090 3:06:04 SBJ 10 S93 +1:21:02 +46:24 03:44 423 98 521
293 Inguna Folberga 1237 Troļļi 3:09:09 SB3 25 S94 +1:24:07 +1:17:17 02:59 416 122 538
294 Konstantīns Kvasovs 6083 Suicide Squad 3:11:05 VB2 123 V200 +1:43:06 +1:40:56 02:03 345 124 469
295 Normunds Kārkliņš 1001 GrST Team 3:11:14 VB3 53 V201 +1:43:15 +1:31:38 02:10 345 118 463
296 Dace Janeka 1171 Nūjo ar vēju 3:11:17 SB3 26 S95 +1:26:15 +1:19:25 02:39 412 138 550
297 Agnese Meikšāne 1007 Mana mīļākā komanda 3:13:58 SB2 57 S96 +1:28:56 +1:28:56 02:56 406 124 530
298 Santa Cine 1078 Swedbank 3:14:25 SB2 58 S97 +1:29:23 +1:29:23 03:24 405 107 512
299 Katrīna Kūkuma 1070 Lidoleti.lv 3:18:22 SB2 59 S98 +1:33:20 +1:33:20 03:17 397 111 508
300 Inta Amoliņa 1052 VSK Noskrien 3:19:47 SB4 4 S99 +1:34:45 +37:51 03:14 394 113 507
301 Rasa Vilnite 1299 Nūjo ar vēju 3:23:25 SB2 60 S100 +1:38:23 +1:38:23 02:22 387 154 541
302 Luize Raga 1273 3:23:54 SB2 61 S101 +1:38:52 +1:38:52 03:14 386 113 499
303 Rimvydas Lukšta 1214 Nūjo ar vėju 3:24:40 VB2 124 V202 +1:56:41 +1:54:31 02:55 322 87 409
304 Ilze Pelēce 1063 VSK Noskrien 3:25:52 SB3 27 S102 +1:40:50 +1:34:00 02:24 383 152 535
305 Jaan Vehlmann 1018 JK Hermes 3:25:52 VB4 6 V203 +1:57:53 +1:15:42 02:58 321 86 407
306 Sanita Puriņa 1155 3:29:08 SB3 28 S103 +1:44:06 +1:37:16 03:01 377 121 498
307 Inga Zāle 1097 Nūjo ar vēju 3:30:05 SB4 5 S104 +1:45:03 +48:09 02:54 375 126 501
308 Daiga Holma 1268 3:43:10 SB4 6 S105 +1:58:08 +1:01:14 03:27 353 106 459
309 Inga Kairiene 6091 3:47:58 SB2 62 S106 +2:02:56 +2:02:56 03:26 346 106 452
310 Zita Dargiene 6092 3:47:58 SB2 63 S107 +2:02:56 +2:02:56 03:01 346 121 467
311 Inguna Skujiņa 1192 Nūjo vesels 3:50:39 SB4 7 S108 +2:05:37 +1:08:43 03:14 342 113 455
312 Aija Orniņa 1010 4:05:05 SB3 29 S109 +2:20:03 +2:13:13 03:30 321 104 425
313 Krišjānis Stepiņš 1152 Purva Kurmji DNF