30.maijā vairāk, kā 1000 taku skrējēju pulcējās gleznainajā Abavas ielejā, lai izskrietu smagās, bet ainaviski skaistās “Piltiņkalna Susurs”, “Zviedru cepures  Zaķis”, “Buses pilskalna Stirnu buks” un “Amulas takas Lūsis” distances takas.

Oficiālie rezultāti tiek publicēti tikai šodien, jo pieviļ arī pati dārgākā un modernākā tehnika – no ierindas izgājusi sprinta etapa Kalna karalis [KK] finiša posma iekārta. Lai kā iekārtas apkalpotāji centās, datus no iekārtas cietā diska nolasīt nav iespējams!

Šai situācijā pasākuma organizatoriem nācās pieņemt smagu, bet vienīgo iespējamo lēmumu šai situācijā – nosakot, ka KK finiša laiks ir tas pats, kas dalībnieka kopējais finiša laiks – t.i. ieskaitot noskrējienu no atpūtas kompleksa “Zviedru cepure” slēpošanas kalna.

Pārdzīvojam par radušos situāciju, it īpaši, par tiem, kas tieši KK posmā centās izlikt visus spēkus! Tomēr šis ir vienīgais iespējamais veids, ka punktus par sprinta etapu piešķirt. Tāpat ir veikta detalizēta rezultātu analīze un veikta korelācija starp KK starta laiku, sacensību Finiša laiku un dalībnieka vietu un ir secināts, ka gandrīz visos gadījumos dalībnieka vieta ir ļoti cieši saistīta ar viņa kopējo distances laiku un KK posma laiku.

Atvainojamies par radušos situāciju – darvas pilienu taku skrējiena organizācijā!

Rezultāti skatāmi ŠEIT!
Taku skrējiens “Abavas senlejas stirnu buks”::

Šādi mēs izskatījāmies no putna lidojuma skatu leņķa::

1
Orthomol_Sport_orbSports
web-baners-hercogs