MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Участник команда город Денежный взнос дистанциа
AB0001-19 Dāvis Plotnieks Go Pro & Run! Rīga да
AB0003-19 Aleksandrs Voino Mārupe да
AB0004-19 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe да
AB0005-19 Maruta Rancāne Visma Active Rīga да Zaķis
AB0006-19 Kristaps Caune Gulbene да не будет участвовать
AB0007-19 Didzis Raits Mana mīļākā komanda Rīga да
AB0008-19 Dāvis Poliņš VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga Rīga, gulbene да
AB0009-19 Miķelis Zumbergs Dundaga да
AB0010-19 Mārtiņš Puriņš Rīga нет
AB0011-19 Aigars Kājiņš AK Rīga да
AB0012-19 Konstantīns Buravcovs Rīga да
AB0013-19 Svetlana Šanceva Musliks Jelgava да
AB0014-19 Dace Podkalne VSK Noskrien Blonde Rīga да
AB0015-19 Saulis Skabeiķis Mārupe Mārupe да
AB0016-19 Andris Bāliņš VSK Noskrien/SK Dzērvene Jelgava да Lūsis
AB0017-19 Vladlena Buravcova Rīga да
AB0018-19 Vitalijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils да
AB0019-19 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga да
AB0020-19 Laine Kuzmane Valmiera да
AB0021-19 Rūdolfs Leimanis Ventspils да
AB0022-19 Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0023-19 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils да
AB0024-19 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala да
AB0025-19 Karīna Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0026-19 Andis Puriņš Valmiera да
AB0027-19 Ģirts Bulāns Rīga да
AB0028-19 Jānis Andrējevs Rīga да
AB0029-19 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga да не будет участвовать
AB0030-19 Edgars Dobelis Jekabpils да
AB0031-19 Andris Ludriks Rieksti Bauska да Zaķis
AB0032-19 Ina Balgalve Tukums да Lūsis
AB0033-19 Santa Birģele VSK Noskrien Rīga / Rūjiena да
AB0034-19 Aigars Eglajs Pa Vienam Rīga да
AB0035-19 Aldis Buss SK Tērauds Rīga да
AB0036-19 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga да
AB0037-19 Lauris Balgalvis Tukums да
AB0038-19 Līga Zvīdriņa Rīga да
AB0039-19 Sandra Kapče Rīga да
AB0040-19 Ilze Stukule SK Katrīna/Kuldīga Kuldīga да
AB0041-19 Iveta Zvīdriņa Lizums да
AB0042-19 Vents Strautmanis Tilderi да
AB0043-19 Aija Freiberga Jelgava да
AB0044-19 Māris Zirnis Rīga да
AB0045-19 Damirs Ņikitins Rīgas satiksme, Rīgas Rīnūžu vidusskola Rīga нет
AB0046-19 Anete Pažusa Rīga да
AB0047-19 Arnis Kauķis Lizums да
AB0048-19 Ieva Garanča Nūjo priekam Rīga да
AB0049-19 Toms Kaufmanis Maratona Klubs Brenguļi да
AB0050-19 Miks Pētersons Nordi furniture Rīga да Lūsis
AB0051-19 Liene Kauķe Lizums да
AB0052-19 Lāsma Zebuliņa Rīga да
AB0053-19 Sandra Krasucka Tilderi да
AB0055-19 Ilze Zvīdriņa Rīga да
AB0056-19 Mārcis Kārkliņš Sasodīti labs Grāmatvedis! Vaidava да Zaķis
AB0057-19 Gundars Bēms Jelgava да
AB0058-19 Alberts Dambis Insalvo Vecpiebalgas novads да
AB0059-19 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga да
AB0060-19 Zane Vanaga VSK Noskrien Ikšķile да
AB0061-19 Sintija Ozoliņa Jaunmārupes skrējēji Jaunmārupe да
AB0062-19 Armands Šaraks Jēkabpils да
AB0063-19 Mārtiņš Puriņš Rīga да
AB0064-19 Saiva Sokolova Salaspils да Zaķis
AB0065-19 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga да
AB0066-19 Aigars Silkalns colorlib.com Jūrmala да
AB0067-19 Arvis Skrējāns Sigulda да
AB0068-19 Līga Rone Grobiņa Grobiņa нет
AB0069-19 Iveta Kalēja Tukums да
AB0070-19 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe да
AB0071-19 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga да
AB0072-19 Inese Grigale Šamejie Ādaži да
AB0073-19 Ivo Zemturis Rīga да
AB0074-19 Liene Avotiņa Garkalne да
AB0075-19 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga да
AB0076-19 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava да
AB0077-19 Marina Kaže Auces aeroklubs Rīga да
AB0078-19 Sanita Birzniece Tukums да Zaķis
AB0079-19 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils да
AB0080-19 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0081-19 Agnis Apinis Jelgava нет
AB0082-19 Egija Gulbinska Ķekavas novads да не будет участвовать
AB0083-19 Krišjānis Hartmanis KIČE Ikšķile да Stirnu buks
AB0084-19 Andris Strēlis Rīga нет
AB0085-19 Evita Biezmane H&S Solution Salaspils да
AB0086-19 Jānis Sēkliņš Ogre да Zaķis
AB0087-19 Inta Vīksna Dobele да Vāvere
AB0088-19 Maija Balode Ventspils Maratona Klubs Ventspils да
AB0089-19 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils да
AB0090-19 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga да
AB0091-19 Lolita Palaima Rīga да
AB0092-19 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads да
AB0093-19 Māra Dīriņa Nūjo priekam Rīga да
AB0094-19 Māris Graudiņš Ikskile да
AB0095-19 Imants Zaķis CDT Ādaži да
AB0096-19 Andris Rozentāls AR Rīga да
AB0097-19 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis да Lūsis
AB0099-19 Jānis Sirmais Guddžobs Guddans Ragana нет
AB0100-19 Igors Kozlovs Olaines nov. нет
AB0101-19 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine да
AB0102-19 Sandra Vesere Rīga да
AB0103-19 Normunds Grava Jelgava да
AB0104-19 Igors Kozlovs Olaines nov. да
AB0105-19 Edgars Krastiņš Bauska да
AB0106-19 Dina Zūdiņa Tukums да
AB0107-19 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga да
AB0108-19 Alla Radžabova-Cinovska Maratona klubs Aizpute да
AB0109-19 Ilmārs Grigalis Šamejie Ādaži нет
AB0110-19 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga да
AB0111-19 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga да
AB0112-19 Uldis Zīle VSK Noskrien Kuldīga да
AB0113-19 Kristīne Mergina Valmiera да
AB0114-19 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera да
AB0115-19 Linda Grīnberga Rīga да
AB0116-19 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana нет
AB0117-19 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga да
AB0118-19 Sandis Sproģis Tet Rīga да
AB0119-19 Kaspars Porietis Šamejie Jēkabpils нет
AB0120-19 Juris Grodnis KROKUS Krustpils да
AB0121-19 Vladimirs Klavnieks Rīga нет
AB0122-19 Dace Tītmane Rīga да
AB0123-19 Kristers Grava Jelgava да
AB0124-19 Liene Labsvīra Siguldas marstona klubs Sigulda да
AB0125-19 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga да
AB0126-19 Jānis Labsvīrs Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0127-19 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga да
AB0128-19 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne да Zaķis
AB0129-19 Mārtiņš Švirksts Ogre да
AB0130-19 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads да
AB0131-19 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga да
AB0132-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes нет
AB0133-19 Inga Vate Tukums да
AB0134-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga нет
AB0135-19 Līga Pakalna KROKUS Krustpils novads да
AB0136-19 Aleksis Orlovs Rīga да
AB0137-19 Gatis Kriuliņš Rīga да
AB0138-19 Egnārs Gudriķis Drīz būs Mārupe да
AB0140-19 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga да Zaķis
AB0141-19 Līga Rone Grobiņa нет
AB0142-19 Mairita Podniece SK Katrīna Kuldīga да Zaķis
AB0143-19 Ieva Liepiņa Rīga да
AB0144-19 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle да
AB0145-19 Lelde Spriņģe Dobele да
AB0146-19 Anna Grāmatniece Jūrmala да
AB0147-19 Kristaps Zvirgzds Rīga да
AB0148-19 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn да
AB0149-19 Gunta Brazauska Jelgava да Stirnu buks
AB0150-19 Jānis Vizulis Liepāja да Stirnu buks
AB0151-19 Gints Krieviņš Rīga да
AB0152-19 Laila Ceika Valmiera да
AB0153-19 Ieva Ceruka Mežmalas Madona да не будет участвовать
AB0154-19 Ieva Leikarte Ozolnieki да
AB0155-19 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums да Lūsis
AB0156-19 Līga Keino Rīga да
AB0157-19 Māris Vīlips Rīga да
AB0158-19 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils да Stirnu buks
AB0160-19 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga да
AB0161-19 Ainārs Zizlāns Ogre да
AB0162-19 Arūnas Beržinskas Vilmers Šiauliai нет
AB0163-19 Agnija Zizlāne Ogre да
AB0164-19 Lauris Lešinskis Rīga да
AB0165-19 Iveta Zizlāne Ogre да
AB0166-19 Laima Letiņa Rīga да
AB0167-19 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga да Stirnu buks
AB0168-19 Mārtiņš Skujenieks Salaspils да
AB0170-19 Andis Ozoliņs Nūjo priekam Saulkrasti да
AB0171-19 Līvija Muša Jūrmala да
AB0172-19 Māris Dambis INSALVO Rīga да
AB0173-19 Elīna Gulbe Rīga да
AB0174-19 Raivis Cakuls Team Kažemāka/Train2WinLv Preiļi да
AB0175-19 Laura Allere Jūrmala да
AB0176-19 Diāna Ceika Rīga да
AB0177-19 Romāns Giruckis Rīga да
AB0178-19 Anda Sproģe-Vāvere Pandas banda Rīga да
AB0179-19 Žanis Cibuļskis Riga Runners I Rīga да
AB0180-19 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien Rīga да
AB0181-19 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn да
AB0182-19 Andris Zībergs Cepu Cepu Limbažu novads да
AB0183-19 Zigmunds Vītiņš Drusti да Lūsis
AB0184-19 Jakub Spryngl Rīga да
AB0185-19 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala да
AB0186-19 Andrejs Kirma Rīga да
AB0187-19 Aldis Rocēns Stirnu Buks Design Rīga да
AB0188-19 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile да
AB0189-19 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile да
AB0190-19 Ieva Lācenberga - Rocēna Stirnu Buks Design Rīga да
AB0191-19 Jānis Birģelis Koknese да
AB0192-19 Sergejs Smirnovs Rīga да
AB0193-19 Elīna Birģele Rīga да
AB0194-19 Daiga Vilkaste Rīga да
AB0195-19 Mārtiņš Veseris Rīga да
AB0196-19 Edmunds Mičulis Jūrmala нет
AB0197-19 Andris Jansons Saulkrasti да
AB0199-19 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldiga да
AB0200-19 Jānis Kopmanis Jelgava да
AB0201-19 Rinalds Zeltiņš KMKVP Ikskile да
AB0202-19 Gita Dambe INSALVO Rīga да
AB0203-19 Lita Briede SK Katrīna Kuldīga да
AB0204-19 Viesturs Tohvs Engure да
AB0205-19 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils да
AB0206-19 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga да
AB0207-19 Kārlis Cinis Rīga да
AB0208-19 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana да Zaķis
AB0209-19 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums да
AB0210-19 Edijs Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga да
AB0211-19 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga да
AB0225-19 Jānis Griķis Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0213-19 Kristīne Rūja Run With Anita Sigulda да
AB0214-19 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads, Lībagi да
AB0215-19 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava да
AB0216-19 Agris Hatko VSK Noskrien Rīga да
AB0224-19 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga да
AB0222-19 Sandra Ūdre Rīga да
AB0219-19 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Resnie Cēsis да
AB0223-19 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga да
AB0220-19 Deniss Rostkovskis Rīga да
AB0221-19 Anna Zvejniece Sējas MMS Ragana да
AB0226-19 Mārtiņš Holsts Cēsis да
AB0227-19 Edgars Elbergs Kazemaka Team Rīga да
AB0228-19 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0229-19 Sintija Bite Ķegums да
AB0230-19 Santa Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala да
AB0231-19 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga да
AB0232-19 Konstantīns Grišulis KROKUS Krustpils novads да
AB0233-19 Ginta Bogdanova SPB RUN/Brooks Priekuļi да
AB0234-19 Linda Ulmane Ozolnieki да
AB0235-19 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems да Lūsis
AB0236-19 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems да
AB0237-19 Emīls Stūrītis Jūrmala да
AB0240-19 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads да
AB0241-19 Alvis Danovskis Rīga да
AB0242-19 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga да
AB0243-19 Kārlis Vīdners Aizpute да
AB0244-19 Daiga Piebalga VSK Noskrien Ikšķile да
AB0245-19 Raitis Ābelnieks Bauska да
AB0246-19 Andis Ruskulis Rīga да
AB0247-19 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre да
AB0248-19 Lolita Glazkina Rīga да
AB0249-19 Adrija Muša Jūrmala да
AB0250-19 Uģis Bents Rīga да
AB0251-19 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju! Liepāja да Stirnu buks
AB0252-19 Arnis Leikarts Ozolnieki да Stirnu buks
AB0253-19 Ņikita Šikins Vangaži да
AB0254-19 Juris Čerpinskis Tukums да
AB0256-19 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga да
AB0257-19 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Jelgavas novads да
AB0258-19 Liene Piķe Rīga да Vāvere
AB0259-19 Jānis Šliseris Rīga да
AB0260-19 Juris Čerņadjevs Ropažu nov. да
AB0261-19 Elīna Klinklāva Priekuļu novads да
AB0262-19 Mārtiņš Holsts Līvi нет
AB0263-19 Anna Proskurina Rīga да
AB0264-19 Gita Biezuma Rīga да
AB0265-19 Jānis Gora Rīga да
AB0266-19 Zita Auziņa Gora Rīga да
AB0267-19 Daniel Martins Rīga нет
AB0268-19 Daniel Martins Rīga нет
AB0269-19 Daniel Lopes Martins Rīga да Lūsis
AB0270-19 Agnis Mūrnieks OVI Rīga да
AB0271-19 Līga Luca Rīga да
AB0272-19 Andris Mačevskis Jelgava да
AB0273-19 Mārtiņš Krauklis Rīga да
AB0274-19 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga да Stirnu buks
AB0275-19 Aleksandrs Lisickis Rīga да
AB0276-19 Dmitrijs Todorovs Tukums да
AB0278-19 Anastasija Zabello Rīga да
AB0279-19 Agris Samcovs Musliks Rīga да
AB0280-19 Māris Valtiņš Rīga да
AB0281-19 Sergejs Artemjevs Rīga да
AB0282-19 Jeļena Vērdiņa Rīga да
AB0283-19 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus да
AB0284-19 Tatjana Āboliņa Maratona Klubs Talsi да
AB0285-19 Natālija Lāce Līgatne нет
AB0286-19 Ralfs Roga Matison’s runners club Ventspils да
AB0287-19 Solvita Sama Jelgava да
AB0289-19 Laura Valaine Rīga да
AB0290-19 Zemgus Eglītis Rīga да Stirnu buks
AB0291-19 Inta Cīmure Cīmurēni Rīga да
AB0292-19 Rasa Grāvīte Legs Miserables Jurmala да
AB0293-19 Rigonda Germova Mārupe да
AB0294-19 Arvīds Germovs Mārupe да
AB0297-19 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga да
AB0298-19 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole да
AB0300-19 Didzis Krīgers Valmiera да
AB0301-19 Edgars Dūms Rīga да
AB0302-19 Santa Japeniņa Kuldīga да Zaķis
AB0311-19 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads да
AB0304-19 Regimantas Šnipaitis Ukmerge да Lūsis
AB0305-19 Mārtiņš Birums VSK Burkānciems & Co Valmiera да
AB0306-19 Agnis Dadzis Talsi да
AB0307-19 Edgars Blūms Rush b Rīga да
AB0308-19 Māris Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads да
AB0309-19 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads да
AB0310-19 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauskas novads да
AB0312-19 Kaspars Aksenoks Rīga да
AB0313-19 Kristaps Aksenoks Rīga да
AB0314-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes да
AB0315-19 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža да
AB0316-19 Aigars Tohters SK Dzērvene II Saulkrasti да
AB0317-19 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala да
AB0318-19 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0319-19 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0320-19 Inese Biguze Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0321-19 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0322-19 Laima Dreimane Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala да
AB0323-19 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0324-19 Karīna Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0325-19 Andris Keišs JRT Rīga да
AB0326-19 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn да
AB0327-19 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga да
AB0328-19 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis да
AB0329-19 Aleksis Jarockis Rīga да
AB0330-19 Jānis Vītiņš Klinšu ērgļi Rāmava да
AB0331-19 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0332-19 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga да
AB0333-19 Dainis Saukāns Ikšķile да не будет участвовать
AB0334-19 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils да
AB0335-19 Mārtiņš Plaudis SK Dzērvene Sigulda да
AB0336-19 Aivis Štemmers SK Pūre Pūre да
AB0337-19 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči да
AB0338-19 Agris Dreimanis Smiltene да
AB0339-19 Jānis Rozītis Rīga да
AB0340-19 Anda Zandberga Rīga да
AB0341-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga да Lūsis
AB0342-19 Kristīne Leja Ozolnieki да
AB0343-19 Sanita Vecā - Rīga да
AB0344-19 Alīna Fisenkova Lacerta Running Team Rīga да
AB0345-19 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži да
AB0346-19 Ilze Vindele Rīga да
AB0347-19 Jurģis Ķikulis Jelgava нет
AB0348-19 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga да
AB0349-19 Eva Lapsiņa X99 Ogre да
AB0350-19 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe да Zaķis
AB0351-19 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga да
AB0352-19 Jānis Cīmurs Cīmurēni Rīga да
AB0353-19 Simona Skalberga 2KOKI Rīga да
AB0354-19 Laura Vilka Rīga да
AB0355-19 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava да
AB0356-19 Gunta Lebedoka OK Kurmis Rīga да
AB0357-19 Aija Melezere SK Dzērvene Rīga да
AB0358-19 Ēriks Lebedoks OK Kurmis Rīga да
AB0359-19 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB0360-19 Normunds Zauls Limbaži Skrien Limbaži да
AB0361-19 Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres Rīga да Lūsis
AB0362-19 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti да
AB0363-19 Santa Šteinerte Tukuma 2.vidusskola Tukums да
AB0364-19 Vitālijs Muzika VSK Noskrien. Jumprava да
AB0365-19 Dace Kraukle DARU Garkalne да
AB0366-19 Natālija Jesehina Rīgas 18.vakara(maiņu) vidusskola Rīga да
AB0367-19 Jānis Pugačs alusvēders Ventspils да
AB0368-19 Niks Zauls Limbaži Skrien Limbaži да
AB0369-19 Jānis Ozols Fellas Rīga да
AB0370-19 Astra Zaļuma Saldus да
AB0371-19 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ogre да
AB0372-19 Inese Kanģīzere VAS Latvijas gaisa satiksme Mārupe да
AB0373-19 Margita Zaiceva VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0374-19 Veronika Vanaga VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0375-19 Aleksejs Žiļcovs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0376-19 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0377-19 Sandis Zīvarts VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0378-19 Aleksandrs Mortuļevs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0379-19 Inga Purgaile VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0380-19 Andris Krūklis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0381-19 Deniss Deņisenko VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0382-19 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0383-19 Rihards Purgailis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0384-19 Didzis Dobelis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0385-19 Alise Kirkila VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0386-19 Rolands Šusts Jūrmala да
AB0387-19 Ivars Brauns Lynxdojo Sigulda да
AB0388-19 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda да
AB0389-19 Elizabete Brauna Lynxdojo Sigulda да
AB0390-19 Arvis Birkmanis Rīga да
AB0391-19 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0392-19 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga да
AB0393-19 Ainārs Jermācans AkmensDizains.lv Sigulda да
AB0394-19 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile да
AB0395-19 Arnis Kuzmanis AkmensDizains.lv Rīga да
AB0396-19 Gatis Jarohovičs AkmensDizains.lv Sigulda да
AB0397-19 Nauris Pļaviņš AkmensDizains.lv Rīga да
AB0398-19 Sandis Apenītis AkmensDizains.lv Sigulda да Lūsis
AB0399-19 Lauris Repša Rīga да
AB0400-19 Ruta Mālniece AkmensDizains.lv Rīga да
AB0401-19 Ieva Ozoliņa AkmensDizains.lv Jelgava да
AB0402-19 Ilona Viļumsone AkmensDizains.lv Rīga да
AB0403-19 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils да
AB0404-19 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre нет
AB0406-19 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0407-19 Līga Rusiņa Līvāni да
AB0408-19 Laura Brīvība-Dzenuška Visma Active Rīga да
AB0409-19 Gunta Reinicāne Jelgava да
AB0410-19 Inese Leinasare Rīga да
AB0411-19 Valters Gajevskis Baltais Kalns Rīga да
AB0412-19 Aleksandrs Antonovs &A Rīga да
AB0413-19 Arnis Ķēniņš Jēkabpils да
AB0414-19 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot/ Rieksti Sigulda да
AB0415-19 Zane Auslande Lynxdojo Rīga да
AB0416-19 Ērika Urtāne VANAGI Jēkabpils novads да
AB0417-19 Jurģis Urtāns VANAGI Jēkabpils novads да
AB0418-19 Markus Urtāns VANAGI Jēkabpils novads да
AB0419-19 Donats Urtāns VANAGI Jēkabpils novads да
AB0420-19 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus да
AB0421-19 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga да Lūsis
AB0422-19 Lauris Šapals LANOS Saldus да
AB0423-19 Iveta Pūpola Maratona klubs Aizpute да
AB0425-19 Aija Briede Rīga да
AB0426-19 Pēteris Leja Rīga да
AB0427-19 Ainars Priedeslaipa Sealine Agency Sia Rīga да
AB0428-19 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga да
AB0429-19 Viesturs Tomels Lapmežciems да
AB0430-19 Marita Šalta Rīga да
AB0431-19 Ondrej Fikrle BKV Holysov Mārupe да
AB0432-19 Gatis Čirka Rīga да
AB0433-19 Lauma Muceniece Ķekava да
AB0434-19 Valdis Vanags DC VECSALACAS UNITED Engure да Zaķis
AB0435-19 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0436-19 Mihails Kudrjaševs Fizmati Rīga да
AB0437-19 Nora Zvirbule Valmiera да
AB0438-19 Evija Homko Limbaži да
AB0439-19 Jurģis Stukuls SK Katrīna Kuldīga да
AB0440-19 Zane Timma SK Katrīna Rīga да
AB0441-19 Aivars Freimanis Fredis Kandava да
AB0442-19 Zinta Elksne Rīga да
AB0443-19 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži да
AB0444-19 Amands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga нет
AB0445-19 Armands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga да
AB0446-19 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana да
AB0447-19 Mārtiņš Krūze Ugāle да
AB0448-19 Valerijs Smirnovs Rīga да
AB0450-19 Laura Kalēja Rīga да
AB0451-19 Diāna Gavare Drellīši Dobele да
AB0453-19 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera да
AB0454-19 Madara Tīģere-Bernharde Sabile да
AB0455-19 Kaspars Vēzītis Jūrmala да
AB0456-19 Emīls Žubulis Team Kažemāka/Train2WinLv Rīga да
AB0457-19 Daiga Greiškāne VSK Noskrien Jelgava да
AB0458-19 Antra Dumbrovska Kuldīga да Lūsis
AB0459-19 Mareks Brokans VSK Noskrien Rīga нет
AB0460-19 Iveta Dobele Jēkabpils да
AB0461-19 Jānis Bāča Saldus да
AB0462-19 Zigmunds Zauls Limbaži skrien! Limbaži да
AB0463-19 Māris Sardiko Team Kažemāka/Train2WinLv Inčukalns да
AB0464-19 Ieva Rogāle KROKUS Krustpils novads да Stirnu buks
AB0465-19 Inese Plūme VSK Noskrien Rīga да
AB0466-19 Sindijs Logins Rīga да
AB0467-19 Agnese Kalniņa Jelgava да
AB0468-19 Jekaterina Girucka Rīga да
AB0469-19 Kristaps Ceriņš SPB RUN/Brooks Priekuļu novads да
AB0470-19 Kristine Kadasa Rīga да
AB0471-19 Antra Kanušniece BIODERMA Rīga да
AB0472-19 Zane Galdiņa Rīga да
AB0473-19 Mārtiņš Puriņš Rīga да
AB0474-19 Marta Zumberga M&M Dundaga да
AB0475-19 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga да
AB0476-19 Rūdolfs Abiļevs New village Workout Rīga да Zaķis
AB0480-19 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga да
AB0481-19 Zinta Simanoviča Jūrmala да
AB0482-19 Randa Misāne Liepāja да
AB0483-19 Juris Medvids Baloži да Zaķis
AB0484-19 Evita Ruskova Noskrien.lv Rīga да
AB0485-19 Ilvars Bergmanis Tukums да
AB0486-19 Didzis Glušņevs Rieksti Rīga/biksti да
AB0487-19 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga да
AB0489-19 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums да
AB0490-19 Agnese Klints clarctos Rīga да
AB0491-19 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems да
AB0492-19 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0493-19 Indulis Ķerus Rīga да
AB0494-19 Didzis Sprūds Rīga да
AB0495-19 Armands Sīlis Latvijas aptieka Ikšķile нет
AB0496-19 Līga Simkeviča Rīga да
AB0497-19 Matīss Simkevičs Rīga да
AB0498-19 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile да
AB0499-19 Ina Graudiņa VSK Noskrien Vāveres Jaunpils да
AB0500-19 Mārtiņš Krams-Keirāns #erglisunpiekuns Rīga да
AB0501-19 Kārlis Kurtišs Madona да
AB0502-19 Dace Krama-Keirāne #erglisunpiekuns Rīga да
AB0504-19 Guntars Priede Koknese да
AB0505-19 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga да
AB0506-19 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā, Valmiera Valmiera да
AB0507-19 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga да
AB0508-19 Artūrs Millers ABC software Rīga да
AB0509-19 Jevgeņija Millere ABC software Rīga да
AB0510-19 Lauris Zaicevs ABC software Aizpute да
AB0511-19 Līga Akmentiņa ABC software Rīga да
AB0512-19 Viktors Griņevičs ABC software Baloži да
AB0513-19 Dāvis Zigmunds ABC software Rīga да
AB0514-19 Viktors Gusevs ABC software Rīga да
AB0515-19 Gints Lejasmeiers Matisons Runner`s Club Liepāja да
AB0516-19 Andris Rozentālbergs Rīga да
AB0517-19 Līga Līce DzSK Lokomotīve Sigulda да
AB0518-19 Andris Drešmanis DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0519-19 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0520-19 Gunārs Ozoliņš DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0521-19 Dzintars Boldāns DzSK Lokomotīve Mārupe да
AB0522-19 Ivars Lapše DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0523-19 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0524-19 Jānis Teteris DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0525-19 Vitālijs Poļetajevs DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0526-19 Nora Vrubļevska DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0527-19 Andris Malahovskis DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0528-19 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0529-19 Agnese Sloka DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0530-19 Laima Magure DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0532-19 Māra Pucena Kuldīga да Stirnu buks
AB0533-19 Nikita Goncars Rīga да
AB0534-19 Haralds Krievs Krievu spēks Rīga да
AB0535-19 Ilze Galviņa Olaines pagasts да
AB0536-19 Evelīna Emīlija Galviņa Olaines pagasts да Vāvere
AB0537-19 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Rāmava да
AB0544-19 Aivars Fogelis Rīga да Lūsis
AB0545-19 Evita Pauriņa Tīnūži да
AB0539-19 Romans Cvetkovs Rīga да
AB0540-19 Aleksejs Bute Jūrmala да
AB0541-19 Niks Erlends Siliņš LAKERS BBB Tukums да
AB0542-19 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja да
AB0543-19 Līga Ančeva Varakļāni Varakļāni да
AB0546-19 Jānis Sondors Jelgava да
AB0550-19 Sindija Guntra Zaula Limbaži Skrien Limbaži нет
AB0552-19 Kitija Zaula Limbaži Skrien Limbaži да
AB0553-19 Aigars Grāvelis Pļaviņas да
AB0554-19 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja да
AB0555-19 Romāns Kuročkins Vangaži да
AB0556-19 Aleksandra Brombaha Vangaži да
AB0558-19 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre да
AB0559-19 Jānis Actiņš VSK Noskrien Rīga да
AB0560-19 Aivars Krjukovs PATRIA NAA Ādaži да
AB0561-19 Ivars Vācers Rīga да
AB0562-19 Ilze Vācere Team Kažemāka / Noskrien Rīga да
AB0565-19 Marta Saklaure Ādaži да
AB0567-19 Agnese Katlapa Studenšu korporācija Imeria Ineši да
AB0568-19 Zane Muceniece Ikšķile да
AB0569-19 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine да
AB0570-19 Laura Liniņa Liepāja да
AB0571-19 Anete Gabrūna Cēsis да
AB0572-19 Elīna Aģe STK RwA Valmiera да
AB0573-19 Gunta Blūmiņa Virsotne/MARMOT Sigulda да
AB0574-19 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga да
AB0575-19 Liene Grosa Rīga да
AB0576-19 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre да
AB0577-19 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži да
AB0578-19 Brenda Brakovska Wood ART.LV Ādaži да
AB0579-19 Ritma Kamendere Lielvārde да Zaķis
AB0580-19 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils да
AB0581-19 Ilze Baumane Mārupe да
AB0582-19 Mārtiņš Torsters Rīga да
AB0583-19 Ervīns Lūsis Lūši Rīga да
AB0585-19 Linda Krūmiņa Rīga да
AB0586-19 Heinrihs Otomers Rīga да
AB0588-19 Inese Otomere PICA LULU Rīga да
AB0589-19 Vladimirs Isajevs Rīga да
AB0590-19 Aiva Skulte Rīga да
AB0591-19 Agris Meilerts Latvijas Finieris Rīga да
AB0592-19 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga да
AB0593-19 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga да
AB0594-19 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga да
AB0595-19 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava да Zaķis
AB0596-19 Kristīne Meilerte Latvijas Finieris Rīga да
AB0597-19 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts да
AB0599-19 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums да
AB0600-19 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga да
AB0601-19 Valdis Kulpe Latvijas Finieris Ikšķile да
AB0602-19 Agate Priedīte Latvijas Finieris Rīga да
AB0603-19 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga да
AB0604-19 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine да
AB0605-19 Gunta Biteniece Latvijas Finieris Rīga да
AB0606-19 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga да
AB0607-19 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga да
AB0608-19 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga да
AB0609-19 Laura Kerija Latvijas Finieris Olaine да
AB0610-19 Nadežda Ancāne Latvijas Finieris Rīga да
AB0611-19 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava да
AB0612-19 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga да
AB0613-19 Viktorija Bumbiere Latvijas Finieris Tukums да
AB0614-19 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga да
AB0615-19 Normunds Freimanis Dobele да
AB0616-19 Laura Veličko Verus Amor Rīga да
AB0619-19 Lauma Zilgalve Rīga да
AB0620-19 Agnese Freimane Dobele да
AB0621-19 Āris Ozoliņš Jelgava да
AB0622-19 Kaspars Vingris Virsotne/MARMOT Carnikavas novads да
AB0623-19 Ieva Marta Gintere Jelgava да
AB0624-19 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene да
AB0625-19 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre да
AB0632-19 Pārsla Dambe Jūrmala да
AB0627-19 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus да
AB0628-19 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils да
AB0629-19 Indra Zilgalve Aizkraukle да
AB0630-19 Nina Merzlyakova Engures sportam Ekaterinburg / Rīga да
AB0631-19 Alvis Tribockis Ogre да
AB0633-19 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga да
AB0634-19 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga да
AB0635-19 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka да
AB0636-19 Anete Kampare Veču lauks Rīga да
AB0638-19 Artūrs Šits Run With Anita Rīga да
AB0639-19 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru да
AB0644-19 Kristīne Karsa Rīga да
AB0645-19 Raivita Birkentāla Talsu pauguraines Zaķi Talsi да
AB0646-19 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0647-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala нет
AB0648-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala да
AB0649-19 Edgars Mežvēvers Lielvārde да
AB0650-19 Juris Trofimenko Rīga да
AB0651-19 Sanita Puriņa Valmiera да
AB0652-19 Vladimir Tarasov Rīga да Stirnu buks
AB0653-19 Olga Sparāne Maratona klubs Rīga да
AB0654-19 Zigmārs Mazulis Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0655-19 Dace Liepiņa Rubene да
AB0656-19 Artūrs Jansons Maratona klubs Kapsēde да
AB0657-19 Vineta Brižaka Maratona klubs Liepāja да
AB0658-19 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute да
AB0659-19 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle да
AB0660-19 Andrejs Gaumigs Maratona klubs Rīga да
AB0661-19 Ruslans Šuļga Maratona klubs Liepāja да Lūsis
AB0662-19 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga да
AB0663-19 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta да
AB0664-19 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzekne да
AB0665-19 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads да
AB0666-19 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknes novads да
AB0667-19 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne да
AB0668-19 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0669-19 Uldis Kondratovičs Virsotne/MARMOT Apšuciems да
AB0670-19 Normunds Blumbergs Saulkrasti да
AB0671-19 Valerjans Kauss Rīga да
AB0672-19 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga да
AB0673-19 Āris Lazdiņš Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0674-19 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Lūznava да
AB0675-19 Egils Betmanis Talsi да
AB0676-19 Sandis Ziediņš Maratona klubs Aizkraukle да
AB0677-19 Dagnis Boltrikovs Veseliga slodzīte Cesvaine да
AB0678-19 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas да
AB0679-19 Jānis Kalniņš Pāvilosta да
AB0680-19 Indulis Tilgass Rīga да Stirnu buks
AB0681-19 Dace Šmite Lielvārde да
AB0682-19 Miks Mežvēvers Lielvārde да
AB0683-19 Iveta Šķiņķe Riga Runners Rīga да
AB0684-19 Ilze Arāja Lielvārde да
AB0685-19 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga да Stirnu buks
AB0686-19 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga да
AB0687-19 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga да
AB0688-19 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga да
AB0691-19 Aira Urtāne Rīga да
AB0692-19 Toms Rajunčus Rīga да
AB0693-19 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems да
AB0695-19 Evita Frančenko Jūrmala да
AB0696-19 Jānis Šnepste Rīga да
AB0697-19 Valērija Fedotova Rīga да
AB0698-19 Egīls Ziediņš Langstiņi да
AB0699-19 Aigars Bērziņš Tukums да
AB0700-19 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0701-19 Aivis Reinholds Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0702-19 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0703-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga нет
AB0704-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0705-19 Konstantīns Biktimirovs SPB RUN/Brooks Rīga да
AB0706-19 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga да
AB0707-19 Līga Pētersone Valmiera да
AB0709-19 Nils Regnārs Blumfelds Mazrūķīši Dobele да
AB0710-19 Artis Ločmelis OK Burkānciems I Stirnubuks.lv Valmiera да
AB0711-19 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Salaspils novads да
AB0712-19 Māra Braslava Limbaži Skrien Puikule да
AB0713-19 Ilva Veidemane Marupe да Vāvere
AB0714-19 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele да
AB0715-19 Santa Puriņa Ķekavas novads да
AB0716-19 Māris Dazarts marisraksta.com Kuldīga да
AB0717-19 Rinalds Aļeksjonoks Rīga да
AB0718-19 Ivita Dorofejeva Alūksne да
AB0719-19 Jānis Ozoliņš - Salaspils да
AB0720-19 Jānis Straukmanis Jaunjelgava да Lūsis
AB0721-19 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0722-19 Anete Danelsone VSK Noskrien Blonde / Accenture Rīga да
AB0723-19 Jānis Sīpols Rīga да Zaķis
AB0724-19 Ilva Sīpola Rīga да Zaķis
AB0725-19 Artūrs Kadiķis Sigulda да
AB0726-19 Edgars Bremze Izturība Ikšķile да
AB0727-19 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca да
AB0728-19 Reinis Liepiņš Kocēnu novads 1 Saulkrasti да
AB0729-19 Inese Rēriha VSK Noskrien Vāveres Ropaži да
AB0730-19 Līva Skolmeistare Rīga да
AB0731-19 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona да
AB0732-19 Kristīne Grava Rīga да
AB0733-19 Andris Melnis Olainfarm Olaine да
AB0734-19 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine да
AB0735-19 Ilga Melne Olainfarm Rīga да
AB0736-19 Inga Melne Olainfarm Olaine да
AB0737-19 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga да
AB0738-19 Linda Danilāne Olainfarm Olaine да
AB0739-19 Elīna Lieltīruma Olainfarm Olaine да Zaķis
AB0740-19 Liāna Aldiņa Olainfarm Rīga да
AB0741-19 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine да
AB0742-19 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga да
AB0743-19 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga да
AB0744-19 Natālija Logina Olainfarm Rīga да
AB0745-19 Armands Sīlis Olainfarm Rīga да
AB0746-19 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine да
AB0747-19 Agnese Žukova Olainfarm Olaine да Zaķis
AB0748-19 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine да Zaķis
AB0749-19 Jānis Baltiņš Olainfarm Rīga да
AB0750-19 Estere Romanovska Olainfarm Olaine да
AB0751-19 Anda Cielava Olainfarm Jelgava да
AB0752-19 Olafs Smiltnieks Olainfarm Rīga да
AB0753-19 Ilma Melne Olainfarm Rīga да
AB0754-19 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums да Stirnu buks
AB0755-19 Mārtiņš Ruttulis Rīga да Stirnu buks
AB0756-19 Liene Bērziņa Salaspils да
AB0757-19 Linda Peciņa Māsas Peciņas Rīga да
AB0758-19 Monta Peciņa Māsas Peciņas Rīga да
AB0759-19 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums да
AB0760-19 Aigars Olavs Jelgava да
AB0761-19 Dace Mačevska VSK Noskrien Tērvete да
AB0762-19 Agris Spalviņš Rauna Rauna да
AB0763-19 Nauris Spalviņš SPB RUN/Brooks Rauna да
AB0764-19 Ligita Saulīte Rīga да
AB0765-19 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda да
AB0766-19 Evita Hibšmane Jelgava да
AB0767-19 Baiba Lejiņa Rīgas satiksme Rīga да
AB0768-19 Sandis Štubis Rīga да
AB0769-19 Jevgenijs Kurovs Rīga да
AB0770-19 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga да
AB0771-19 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums да
AB0773-19 Artis Krievāns VSK "Burkānciems & Co" Valmiera да
AB0774-19 Ilze Dozīte - Poikāne Rīga да не будет участвовать
AB0775-19 Evita Taurene Gulbene да
AB0776-19 Anete Casno Rīga да
AB0777-19 Uldis Salna Stopiņu novads да
AB0778-19 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne да
AB0780-19 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga да
AB0781-19 Gerda Markus Rīga да
AB0782-19 Linda Bērziņa Virsotne/MARMOT Rīga да
AB0783-19 Dace Dūka Rīga да
AB0785-19 Kārlis Kostjukovs Purva kurmji Rīga да
AB0786-19 Anastasija Rjabuha Rīga да
AB0787-19 Evita Ozola Bauska Bauska да
AB0788-19 Ernests Važa Smārde да
AB0789-19 Aivars Spūlis Izturība Ogre да
AB0790-19 Ilze Štila SECE Sece да
AB0791-19 Edijs Ramiņš SECE Sece да
AB0792-19 Kristaps Kaņepe Rīga да
AB0793-19 Kristīna Kurma Dobele да
AB0794-19 Aiga Tora Rīga да
AB0795-19 Ilze Boldāne Gulbene да
AB0797-19 Kaspars Pētersons VSK Noskrien Kocēnu novads да
AB0798-19 Laura Pētersone SPB RUN/Brooks/MRC Kocēnu novads да
AB0799-19 Pēteris Dūka Cēsis да
AB0801-19 Artis Ivanovs Sigulda да
AB0802-19 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Dobele да
AB0803-19 Gunta Kalniņa Sigulda да
AB0804-19 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0805-19 Juris Līpacis Sigulda да
AB0806-19 Sandris Krūmiņš MRC/Maratona klubs Ventspils Ventspils да
AB0807-19 Artis Mednis wAlts Cēsis да
AB0808-19 Leo Vīksna Jelgava да
AB0809-19 Dovydas Sankauskas Vilnius да
AB0810-19 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja да
AB0811-19 Rodrigo Millers Rīga нет
AB0812-19 Gints Žumburs Rīga да Zaķis
AB0813-19 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna Vsk Noskrien Rīga да
AB0814-19 Sentis Strods Griķīši Jelgava да
AB0815-19 Elīna Strode Griķīši Jelgava да
AB0816-19 Kristaps Dvēselītis Ogre да
AB0817-19 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga да
AB0818-19 Lelde Keiša Rīga да
AB0820-19 Zita Zariņa run...just run! Rīga да
AB0821-19 Didzis Šapkus Baloži да
AB0822-19 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Pārdaugava да
AB0823-19 Ilona Bēmere Baldones skriešanas komanda Baldone да
AB0824-19 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien Rīga да Stirnu buks
AB0825-19 Guna Sprūde VSK Noskrien Rīga да
AB0826-19 Simona Birkenberga LIESMA Saldus да
AB0827-19 Lauris Grāvelis BAFF Sports Team Rīga да
AB0828-19 Aldis Strožs Piņķi да Zaķis
AB0829-19 Māra Zepa Rīga да
AB0830-19 Reinis Graviņš Rīga да Zaķis
AB0831-19 Juris Misters Rīga да
AB0832-19 Uldis Kirtovskis Izturība Salaspils да
AB0833-19 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga да
AB0834-19 Raimonds Buraks SOLI PA SOLIM Rīga да
AB0835-19 Miķelis Vindavs TIPU TAPS Rīga да
AB0836-19 Ļuba Tihomirova SOLI PA SOLIM Rīga да
AB0837-19 Kaspars Olte Jūrmala да
AB0838-19 Gints Jakovels Empowered to Win Rīga да
AB0839-19 Kristers Ozoliņš Tukums нет
AB0840-19 Līva Morica Rīga да
AB0841-19 Margarita Peteļina Rīga да
AB0842-19 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads да
AB0843-19 Sandra Eglīte Laubere Ogre нет
AB0844-19 Egita Ošiņa Laubere Ogre нет
AB0845-19 Ingūna Gailīte SSK Bebra Koknese да
AB0846-19 Gatis Kveders Rieksti / VSK Noskrien Rīga да
AB0847-19 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0848-19 Artis Maksims Marienburgas Vilki Alūksne да
AB0849-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe нет
AB0850-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB0851-19 Veronika Buhalova Mārupe да
AB0852-19 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems да
AB0853-19 Annika Auseklīte Cēsis нет
AB0854-19 Kaspars Salmiņš Dobele нет
AB0855-19 Austris Vasiļevskis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0856-19 Aldis Krauze Emergn #optimized4running Rīga да
AB0857-19 Aleksandrs Scukins Emergn #optimized4running Rīga да Vāvere
AB0858-19 Artūrs Cēsnieks Emergn #optimized4running Rīga да
AB0859-19 Gints Krastiņš Emergn #optimized4running Rīga да
AB0860-19 Guntis Grīnfelds Emergn #optimized4running Rīga да
AB0861-19 Ilona Ozoliņa Emergn #optimized4running Rīga да Lūsis
AB0862-19 Ilze Rāta Emergn #optimized4running Rīga да
AB0863-19 Inna Golube Emergn #optimized4running Rīga да
AB0864-19 Kaspars Vīksne Cēsis да
AB0865-19 Jurijs Šlamovs Emergn #optimized4running Rīga да
AB0866-19 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0867-19 Kārlis Būmans Emergn #optimized4running Liepāja да
AB0868-19 Kaspars Salenieks Emergn #optimized4running Rīga да
AB0869-19 Kaspars Soida Emergn #optimized4running Rīga да
AB0870-19 Lilija Kazutina Emergn #optimized4running Rīga да
AB0871-19 Mārtiņš Orinskis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0872-19 Olga Elste Emergn #optimized4running Rīga да
AB0873-19 Renārs Reklaitis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0874-19 Kaspars Rullis Jelgava да
AB0875-19 Zane Skreija Emergn #optimized4running Rīga да
AB0876-19 Dace Hartmane Talsu pauguraines Zaķi Talsi да
AB0877-19 Indra Anckiņa Rīga да
AB0878-19 Sabīne Eglīte Amatas novads да
AB0879-19 Elīna Barone SPB RUN/Brooks Ogre да
AB0880-19 Līga Langmane Mārupe да
AB0881-19 Ingus Kasparāns Mārupe да
AB0882-19 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja да
AB0883-19 Jānis Pauliņš Talsi да
AB0884-19 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils да
AB0885-19 Kristaps Mikelsons IM ADORNMENT Rīga да
AB0886-19 Kristaps Puļķis S&K Rīga нет
AB0887-19 Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres Rīga да
AB0888-19 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava да
AB0889-19 Sanita Blumberga LMT Kadaga да Zaķis
AB0890-19 Krišs Borītis Deered Rīga да
AB0891-19 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene да
AB0892-19 Arnis Šūlmeisters Cēsis да
AB0893-19 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja да
AB0894-19 Haralds Jansons Carnikava да
AB0895-19 Rita Jansone Carnikava да
AB0896-19 Juris Gudēvics - Liepiņš Kocēnu novads Cēsu novads да
AB0897-19 Krišjānis Karabeško Rīga да
AB0898-19 Normunds Allens Labs starts Rīga да
AB0899-19 TĀlis Paeglis LATRAPS Mazsalaca да
AB0900-19 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga да Zaķis
AB0901-19 Elīza Astra Vectirāne Rīga да
AB0902-19 Inese Vectirāne Rīga да
AB0903-19 Lilita Ertmane Tukums да
AB0904-19 Kaspars Salmiņš Dobele нет
AB0905-19 Kaspars Salmiņš Dobele да
AB0906-19 Regnārs Valciņš RL Grupa Rīga да
AB0907-19 Ieva Ziemele RL Grupa Rīga да
AB0908-19 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga да
AB0909-19 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža да
AB0910-19 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde да
AB0911-19 Raimonds Skudra SSK Bebra Aizkraukle да
AB0912-19 Ivars Grobiņš Ādaži да
AB0913-19 Ivars Dzērve Saulkrasti да
AB0914-19 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe да
AB0915-19 Inta Amoliņa VSK Noskrien Divplākšņi Rīga да
AB0916-19 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki Jūrmala да
AB0917-19 Ansis Zadiņš Dundaga да
AB0918-19 Anda Ozoliņa Langstiņi да
AB0919-19 Aivis Poikāns Rīga да Lūsis
AB0920-19 Andris Limanāns Limanāni Dobele да
AB0921-19 Ērika Bužinska Daugavpils да
AB0922-19 Tīna Sparāne Rīga да
AB0923-19 Juris Ceika Valmiera да
AB0924-19 Mihails Jazvinskis Mārupe да
AB0925-19 Uldis Pormeisters Ātrās ļipas Valka/rīga да
AB0926-19 Kristaps Epners DOMDARIS Rīga да
AB0927-19 Girts Fridrihsons Rīga да
AB0928-19 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi, stopiņu novads да
AB0929-19 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai да Lūsis
AB0930-19 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas да
AB0932-19 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava да
AB0933-19 Kristīne Antužāne Baloži да
AB0934-19 Intars Veberis VEGĀŅI Rīga да
AB0935-19 Linda Laurena VEGĀŅI Rīga да
AB0936-19 Andrejs Baltkājis Garkalne да Lūsis
AB0937-19 Kristaps Kunrads Rīga да
AB0938-19 Aleksejs Gavrilovs Jelgava да
AB0939-19 Lita Dzelme Rīga да
AB0940-19 Zane Bulāne Gentlemens Club/Supervaroņi Rīga да не будет участвовать
AB0941-19 Linda Loce Lynxdojo Rīga да Lūsis
AB0942-19 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga да
AB0943-19 Miks Locis Lynxdojo Rīga да
AB0944-19 Viktors Volkovs Rīga да Zaķis
AB0945-19 Jānis Duberis SSK Bebra Aizkraukle да
AB0946-19 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga да
AB0947-19 Roberts Rozenbahs Ozolnieki да
AB0948-19 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga да
AB0949-19 Ieva Jakobsone Lynxdojo Suntaži да
AB0950-19 Nils Eduards Jakobsons Lynxdojo Suntaži да
AB0951-19 Jekabs Vinciuns Rīga да Stirnu buks
AB0952-19 Daniels Kogans Lynxdojo Rīga да
AB0953-19 Ivars Āboltiņš Lynxdojo Ropaži да
AB0954-19 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži да
AB0955-19 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga да
AB0960-19 Liene Paula Tovkiņa Lynxdojo Rīga да
AB0961-19 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils да
AB0962-19 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga да
AB0963-19 Guntis Strazds Rīga да
AB0964-19 Mārtiņš Dīcis VSK Noskrien Olaine да
AB0965-19 Vija Kinna Jūrmala да
AB0966-19 Dāvis Baumanis Rīga да
AB0967-19 Anda Gaidišķe Jelgavas novads да
AB0968-19 Vladimirs Misāns Ādaži да
AB0969-19 Ivans Grjaznihs Rīga да
AB0970-19 Dzintars Dūdiņš Siguldas maratona klubs Sigulda да
AB0971-19 Ira Misāne Ādaži да
AB0972-19 Anita Langmane Rīga да
AB0973-19 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi да Stirnu buks
AB0974-19 Santa Žukovska Rēzekne да
AB0975-19 Daina Jurķe Gentlemens Club / Supervaroņi Rīga да
AB0976-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga нет
AB0977-19 Artūrs Soročenkovs Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB0978-19 Karīna Helmane-Soročenkova VSK Noskrien Tukums да
AB0979-19 Marta Dieviņa EY Sigulda да
AB0980-19 Dāvis Liepiņš Rīga да
AB0981-19 Igors Laščenko Jelgava нет
AB0982-19 Ingus Kasparāns Mārupe нет
AB0983-19 Stuart Bradley Rīga да
AB0984-19 Elīna Medne Jelgava да
AB0985-19 Viesturs Zimackis Rīga да
AB0986-19 Armands Ķiploks Aizkraukle да
AB0987-19 Laura Strupa Aizkraukle да
AB0988-19 Emīls Zalcmanis Dobelnieki да
AB0989-19 Kristīne Dūdiņa Ventspils нет
AB0990-19 Antons Fedorenko Rīga да
AB0991-19 Ieva Tabore KSMR Fitness Carnikava да
AB0998-19 Jānis Pētersons Radža Team Rīga да
AB0993-19 Ivo Pušņins Sigulda да
AB0999-19 Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga да
AB1000-19 Sanita Rāviņa Stirnubuks.lv I Skulptors Rīga да
AB1001-19 Sergejs Kubraks Engures sportam Tukums да
AB1002-19 Sandis Čilipāns BK Brīvsolis I Smārde Smārde да
AB1003-19 Simona Rutkovska SimoonskiTV Rīga да
AB1004-19 Dace Ronimoisa Supervaroņu treniņi Rīga да
AB1010-19 Jānis Knēts Accenture Rīga да
AB1011-19 Kārlis Dzenis Accenture Rīga да не будет участвовать
AB1013-19 Edgars Paegle Accenture Rīga да
AB1014-19 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti да
AB1015-19 Līga Kalniņa Accenture Rīga да Vāvere
AB1016-19 Uldis Krauklis Accenture Garkalne да
AB1017-19 Kristīne Freimane Accenture Rīga да Zaķis
AB1018-19 Ēriks Jauga Accenture Rīga да
AB1019-19 Dmitrijs Vladimirovs Accenture Rīga да
AB1020-19 Armands Rancevs Accenture Rīga да
AB1021-19 Elza Anna Bārzdiņa Accenture Jūrmala да
AB1022-19 Dogan Pamuklu Accenture Rīga да
AB1023-19 Miks Eglitis Accenture Rīga да
AB1024-19 Raimonds Urtāns Accenture Rīga да
AB1025-19 Anuar Zhumabayev Accenture Astana да
AB1026-19 Jūlija Lāce Jaunmārupe да
AB1027-19 Rita Kaipšteina Accenture Jelgava да
AB1028-19 Arturs Langenfelds Accenture Rīga да
AB1030-19 Edgars Rēķis Accenture Jelgava да
AB1031-19 Solvita Bērziša Accenture Rīga да
AB1032-19 Laima Hauka Accenture Rīga да
AB1038-19 Arturs Onzuls Accenture Rīga да
AB1042-19 Dinara Bekeshova Accenture Aktobe да
AB1048-19 Anastasija Sardiko Accenture Rīga да
AB1049-19 Raimonds Spēks KROKUS Krustpils novads да
AB1051-19 Edgars Lapiņš Accenture Rīga да
AB1054-19 Ieva Grauduma Accenture Rīga да
AB1056-19 Ņikita Pavlovs Accenture Rīga да
AB1057-19 Annija Līga Daize Accenture Liepāja да
AB1058-19 Jevgenijs Sološičs Accenture Rīga да
AB1185-19 Reinis Polačenko HAVI Logistics Rīga да Zaķis
AB1065-19 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga да
AB1080-19 Madara Liepa Rīga да
AB1081-19 Jolanta Ivanova Piņķi да
AB1083-19 Linda Andersone Accenture Rīga да
AB1089-19 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava да Zaķis
AB1090-19 Viktors Artamonovs Rīga да
AB1091-19 Pavels Janovics LSC Rīga нет
AB1092-19 Pāvels Janovičs lsc Rīga да
AB1093-19 Denis Aļeksejevs Rīga да
AB1094-19 Toms Ķikusts Salaspils да
AB1095-19 Anete Ķikuste Salaspils да
AB1102-19 Mareks Brokāns VSK Noskrien Rīga да
AB1113-19 Kaidi Keir Kukk LifeThroughTrails Parnu да
AB1114-19 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails Rīga да
AB1119-19 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga да Zaķis
AB1120-19 Daina Stonka VSK Noskrien Rīga да
AB1121-19 Māra Mozga Rīga нет
AB1122-19 Mareks Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava да
AB1353-19 Maija Olšteina Jaunmārupe да
AB1132-19 Klāvs Zārdiņš Vecpiebalga да
AB1148-19 Kitija Elksne Jēkabpils да
AB1149-19 Gunita Miteniece Jēkabpils да
AB1150-19 Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils да
AB1151-19 Igors Trofimenko Rīga да
AB1152-19 Agnese Ulanova Pūre Pūre да
AB1153-19 Aivars Ulanovs Pūre Pūre да
AB1154-19 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ - Valmiera Valmiera да
AB1155-19 Ivars Zariņš Jūrmala да
AB1156-19 Olga Daņilova Baldones skriešanas komanda Baldone да
AB1157-19 Egija Gauja Baldones skriešanas komanda Baldone да не будет участвовать
AB1158-19 Zanda Kārkliņa Baldones skriešanas komanda Baldone да
AB1159-19 Ieva Tāle-Stangute Baldones skriešanas komanda Baldone да
AB1160-19 Kristīne Slaidiņa Baldones skriešanas komanda Baldone да
AB1161-19 Laine Beķere Jelgava да
AB1162-19 Uģis Pelčers Kuldīga да
AB1172-19 Juris Šehtels Ādaži Ādaži да
AB1184-19 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga да Zaķis
AB1187-19 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus да
AB1188-19 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB1189-19 Gatis Valdheims Tukums нет
AB1191-19 Kristaps Desmitnieks Rīga да
AB1198-19 Žydrūnas Baltrušaitis Na, pagauk! Vilnius да
AB1197-19 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus да
AB1196-19 Krišjānis Pinka Legs Miserables Rīga да
AB1203-19 Raitis Urbēns HAVI Logistics Rīga да
AB1204-19 Juta Buklovska Suntaži да Zaķis
AB1205-19 Reinis Virsis - Šneiders Rīga да
AB1206-19 Gatis Valdheims Tukums да
AB1220-19 Aivars Lapa Autostarts.lv Rīga да
AB1211-19 Gunita Kārkliņa Pauguru iekarotājas Rīga да
AB1212-19 Rūdolfs Krūklis K41F Rīga да
AB1213-19 Baiba Juruša Pauguru iekarotājas Ādaži да
AB1299-19 Jānis Priedītis STK RwA Valmiera да Zaķis
AB1226-19 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga да
AB1230-19 Jekaterina Kuzņecova Baltic international Bank Rīga да
AB1231-19 Valērijs Belokoņs Baltic international Bank Rīga да
AB1234-19 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda да
AB1233-19 Iņigo Torre Bilbao да Stirnu buks
AB1236-19 Alise Kalniņa Rīga да
AB1300-19 Andris Akmentins Vuvuzela Rīga да
AB1279-19 Jānis Riekstiņš IGT Rīga да
AB1245-19 Inta Hansone Dobele да
AB1246-19 Inta Hansone Dobele нет
AB1247-19 Sanda Terela Rīga да
AB1251-19 Kristīne Kampare Veču lauks Tukums да
AB1252-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga да
AB1254-19 Rita Bērziņa Rīga нет
AB1255-19 Māris Ozoliņš PD Ādaži да
AB1257-19 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems да
AB1258-19 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems да
AB1259-19 Raimonds Roga PD Jelgava да
AB1260-19 Māris Brakovskis PD Jelgava да
AB1261-19 Andris Ronimoiss Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI Cēsis да
AB1262-19 Andrejs Jesko Džipšļu medus Nagļi да
AB1263-19 Jānis Kūms Inov-8 I OSveikals.lv Rīga да
AB1264-19 Kristaps Kaimiņš Ogre да
AB1266-19 Artūrs Vaselis PATRIA NAA Jelgava да не будет участвовать
AB1267-19 Laura Davidauska PATRIA NAA Rīga да
AB1268-19 Juris Spalva PATRIA NAA Rīga да не будет участвовать
AB1269-19 Edgars Apinis PATRIA NAA Rīga да
AB1270-19 Oskars Damroze PATRIA NAA Rīga да не будет участвовать
AB1272-19 Oskars Blaus PATRIA NAA Jelgava да
AB1273-19 Dainis Stepe PATRIA NAA Rīga да
AB1274-19 Artūrs Ločmelis PATRIA NAA Rīga да
AB1276-19 Edijs Bogomolovs SportFactory Rīga да
AB1277-19 Māris Ozols PATRIA NAA Rīga да
AB1280-19 Kristaps Skujiņš IGT Rīga да
AB1287-19 Guntis Kanaviņš SSK Bebra Gulbene да
AB1289-19 Jānis Tenbergs Engures sportam Plieņciems да
AB1290-19 Juris Bērziņš Engures sportam Engure да
AB1291-19 Gints Ronis Sirms Ronis un draugi Salacgrīva да
AB1292-19 Ilona Balode Sirms Ronis un draugi Salacgrīva да
AB1293-19 Gints Freināts Engures sportam Engure да
AB1295-19 Lauris Vītols SUBARU AD REM Auto Sigulda да Vāvere
AB1296-19 Dace Jukuma SUBARU AD REM Auto Sigulda да Vāvere
AB1302-19 Valdis Grudulis Rīga да
AB1306-19 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums да
AB1308-19 Diāna Šņepste Talsi да
AB1309-19 Sandija Sorokina ASK Patria Liepāja нет
AB1310-19 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene да
AB1311-19 Raimo Vīgants SSK Bebra / Compressport Latvia Madona да
AB1313-19 Santis Setkovskis SSK Bebra Bebrene да
AB1315-19 Hardijs Nungurs PATRIA NAA Rīga да не будет участвовать
AB1316-19 Anna Zara PATRIA NAA Rīga да
AB1317-19 Ilgvars Dzedulis PATRIA NAA Rīga да
AB1318-19 Igors Lekomcevs PATRIA NAA Rīga да
AB1319-19 Andrejs Podāns PATRIA NAA Rīga да не будет участвовать
AB1320-19 Eldars Trapučka PATRIA NAA Liepāja да
AB1321-19 Dagnis Sakne PATRIA NAA Rīga да
AB1322-19 Mikus Žagata Marienburgas Vilki Rīga да
AB1328-19 Kristaps Kaimiņš Patria Sportland Ogre нет
AB1329-19 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga нет
AB1331-19 Maruta Lāce ASK Patria Rīga нет
AB1332-19 Kristaps Heinsbergs Patria Sportland Jūrmala нет
AB1333-19 Indulis Bikše Patria Sportland Madona нет
AB1334-19 Kristaps Bērziņš Patria Sportland Kuldīga нет
AB1336-19 Artjoms Rekuņenko Patria Sportland Madona да
AB1337-19 Elīna Kārkliņa Patria Sportland Madona да
AB1339-19 Ivita Šale SSK BEBRA Skrīveri да
AB1340-19 Ainis Kanaviņš SSK BEBRA Gulbene да
AB1354-19 Ilze Olšteina Jaunmārupe да
AB1355-19 Raivis Bartušauskis Doles sala Doles sala да
AB1344-19 Jānis Mežiels Patria Sportland Rīga да
AB1345-19 Toms Krauklis Rīga да
AB1346-19 Kristīne Kraukle Rīga да
AB1347-19 Sarmīte Jermolova Rīga да
AB1348-19 Jānis Uzulēns Vikingi Kuldīga да
AB1349-19 Zane Lukstiņa Rīga да
AB1350-19 Guna Martinsone Vikingi Rīga да
AB1356-19 Emīls Kvālis EY Rīga да
AB1357-19 Karīna Sukute EY Rīga да
AB1358-19 Krišjānis Svilpe EY Rīga да
AB1359-19 Elīna Vanaga EY Rīga да
AB1360-19 Mareks Tumašs Sapiens Rīga да
AB1361-19 Jānis Zāle EY Rīga да
AB1362-19 Artūrs Dēvits EY Salaspils да
AB1363-19 Mārtiņš Mackēvičs EY Rīga да
AB1364-19 Ieva Vīksna EY Rīga да
AB1365-19 Ulvis Trēgers EY Rīga да Zaķis
AB1366-19 Zane Zilberga EY Rīga да Zaķis
AB1367-19 Elmārs Martinsons EY Rīga да
AB1368-19 Mārtiņš Smalkais EY Rīga да
AB1369-19 Signija Rancāne EY Rīga да
AB1370-19 Mārtiņš Pakulis EY Rīga да
AB1371-19 Artūrs Žuromskis EY Rīga да
AB1372-19 Kaspars Rutkis EY Rīga да
AB1373-19 Linda Žūriņa EY Rīga да
AB1374-19 Ilze Catlakše EY Rīga да
AB1375-19 Karīna Kirilllova EY Rīga да
AB1376-19 Jānis Keisis EY Rīga да
AB1377-19 Edgars Ābeltiņš EY Rīga да
AB1378-19 Marija Ševčenko EY Rīga да
AB1379-19 Kristīne Kovale EY Ogre да
AB1380-19 Gunta Grīnvalde EY Rīga да
AB1381-19 Ināra Mukāne EY Rīga да
AB1382-19 Zita Ozoliņa EY Rīga да
AB1386-19 Helvijs Siubra Jūrmala да
AB1389-19 Pēteris Grīviņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rauna да
AB1390-19 Linda Boldāne Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv Gulbene да
AB1391-19 Inga Zālīte Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Ikšķile да
AB1392-19 Āris Kundziņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rīga да
AB1393-19 Baiba Vekša Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Saldus да
AB1394-19 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži да
AB1401-19 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene да
AB1402-19 Ivars Kumpiņš Nu kas i ko Rīga да
AB1404-19 Kaspars Kumpiņš Rīga да
AB1405-19 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene да
AB1406-19 Artis Dude Tērvete Dobele да Zaķis
AB1407-19 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe да
AB1408-19 Vera Panasina Jūrmala да
AB1409-19 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga да
AB1411-19 Mareks Jevtuhs Rīga да
AB1412-19 Edīte Bērziņa Ķekava нет
AB1413-19 Anete Ozoliņa Lēdurga да
AB1414-19 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils да
AB1415-19 Madara Dambe-Krastkalne Sigulda да
AB1416-19 Kārlis Vanags Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1417-19 Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1418-19 Juris Damškalns Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1419-19 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1420-19 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1421-19 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1422-19 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1423-19 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1424-19 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1425-19 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1426-19 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да Zaķis
AB1429-19 Kristīne Balode Emergn #optimized4running Rīga да
AB1428-19 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
AB1430-19 Jānis Pērkons Emergn #optimized4running Rīga да
AB1431-19 Lāsma Indrijaite Emergn #optimized4running Rīga да
AB1432-19 Kaspars Purmalietis Emergn #optimized4running Rīga да
AB1433-19 Viesturs Kaugers Emergn #optimized4running Rīga да
AB1434-19 Roberts Jačmenkins Emergn #optimized4running Rīga да
AB1435-19 Vita Irbe Emergn #optimized4running Rīga да
AB1436-19 Braijens Staškevičs Emergn #optimized4running Rīga да
AB1437-19 Linda Andruse Mārupe да
AB1441-19 Līga Kokoreviča Jelgava да
AB1468-19 Ilze Bartušauska Doles sala Doles sala да
AB1470-19 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums да
AB1564-19 Dace Pētersone MINTprint Rīga да
AB1565-19 Mārtiņš Bodnieks Rīga да
AB1593-19 Lāsma Avotiņa-Žaglova Rīga да не будет участвовать
AB1619-19 Andris Bērziņš Rīga да Stirnu buks
AB1635-19 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB1636-19 Dace Ancāne Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB1637-19 Evija Vate Engures sportam I Sporta Patriots Tukums да
AB1641-19 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga да
AB1642-19 Mareks Ņikiforovs Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kazdanga да
AB1643-19 Andris Saldons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala да
AB1644-19 Ināra Lūse Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Carnikava да
AB1645-19 Zanda Malančuka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala да
AB1646-19 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis да
AB1647-19 Edgars Sprūds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Liepāja да Stirnu buks
AB1648-19 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis да
AB1649-19 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1650-19 Vita Devjatņikova Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga да
AB1651-19 Monta Ločmele Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga да
AB1652-19 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1653-19 Armands Zvejnieks Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1654-19 Džanita Freija Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava да
AB1655-19 Uldis Doniņš Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils да
AB1656-19 Ludmila Joce Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava да
AB1737-19 Elīna Kreice Rīga да
AB1788-19 Agris Skulte Rīga да
AB1965-19 Viesturs Eglītis SSK Bebra Jaunpiebalga да
AB2004-19 Guntars Brauns Rīga да
AB2010-19 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete да
AB2038-19 Zane Pakalniece Džastins, Buks un Liene Rīga да
AB2064-19 Evita Knopa Knopu ģimene Carnikava да
AB2065-19 Kristaps Knops Knopu ģimene Carnikava да
AB3176-19 Viesturs Dumpis Līgatne var! Līgatne да
AB3229-19 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža да
AB3259-19 Mareks Vaišļa SSK Bebra Ķekava да
AB3354-19 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3355-19 Ērika Roba Saldus Boksa klubs Saldus да
AB3356-19 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3357-19 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3358-19 Ints Neilands Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3359-19 Elvis Veisbergs Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3360-19 Baiba Mazrima Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3361-19 Liene Allere Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3362-19 Aiga Taulīna Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3363-19 Madara Ozola Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3364-19 Ingus Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3365-19 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3366-19 Nils Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3367-19 Lana Radčenko Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3368-19 Ansis Pūce Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3369-19 Dina Briede Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3370-19 Ivo Rudinskis Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3371-19 Agris Rusmanis Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB3415-19 Eduards Skuķis Traverss Rīga да
AB4043-19 Inga Zalane DNB Servisa centrs Rīga да
AB4044-19 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga да
AB4045-19 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga да
AB4046-19 Renars Vaivods DNB Servisa centrs Rīga да
AB4048-19 Inese Viskinte-Poisa DNB Servisa centrs Rīga да
AB4049-19 Elmars Sirovatskis DNB Servisa centrs Rīga да
AB4050-19 Linda Zukovska DNB Servisa centrs Rīga да
AB4051-19 Inga Apseniece DNB Servisa centrs Rīga да
AB4053-19 Ritvars Karklins DNB Servisa centrs Rīga да
AB4054-19 Sintija Gertane DNB Servisa centrs Rīga да
AB4055-19 Toms Galins DNB Servisa centrs Rīga да
AB4058-19 Baiba Gusta DNB Servisa centrs Rīga да
AB4059-19 Ilga Ozolina DNB Servisa centrs Rīga да
AB4063-19 Agnis Bērziņš DNB Servisa centrs Rīga да
AB4066-19 Diana Horohorina DNB Servisa centrs Rīga да
AB4068-19 Zane Beitane DNB Servisa centrs Rīga да
AB4070-19 Liva Romanova DNB Servisa centrs Rīga да
AB4071-19 Zastine Skrebele DNB Servisa centrs Rīga да
AB4072-19 Atvars Trams DNB Servisa centrs Rīga да
AB4077-19 Agnese Rasa DNB Servisa centrs Rīga да
AB4078-19 Renāte Dekante DNB Servisa centrs Rīga да
AB4079-19 Alina Coirefa DNB Servisa centrs Rīga да
AB4080-19 Laija Silauniece DNB Servisa centrs Rīga да
AB4082-19 Zanda Gertnere DNB Servisa centrs Rīga да
AB4083-19 Linda Smalka DNB Servisa centrs Rīga да
AB4084-19 Oskars Brinkis DNB Servisa centrs Rīga да
AB4296-19 Gints Andžāns BIODERMA Rīga да
AB5322-19 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti Kocēni/Skrunda да
AB5557-19 Signe Strujevica DNB Servisa centrs Rīga да
AB5733-19 Emīls Bērziņš ENGURES SKOLA Engures novads да
AB5744-19 Saila Jansone SK Katrīna Kuldīga да
AB5745-19 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga да
AB5892-19 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kokneses novads да
AB5893-19 Gustavs Daniels Ozols Lynxdojo Rīga да
AB5945-19 Rēzija Vīgante SSK Bebra Madona да
AB6209-19 Laura Čakle Ventspils да