MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# группа Участник команда город Денежный взнос
AB0370-19 SZ2 Astra Zaļuma Saldus да
AB0942-19 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga да
SB19269-19 VZ1 Andris Rāviņš Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas да
SB18786-19 VZ2 Jānis Miglāns Weekend Media Ogre да
SB17030-19 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži да
SB19346-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja да
AB0209-19 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums да
SB18862-19 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga да
AB0344-19 SZ2 Alīna Fisenkova Lacerta Running Team Rīga да
SB17132-19 SZ1 Anete Viziņa Rīga да
SB17337-19 SZ3 Aija Loca Daugavpils runners Daugavpils да
AB1367-19 VZ3 Elmārs Martinsons EY Rīga да
SB17201-19 VZ2 Dins Vecāns Marienburgas Vilki Alūksne да
SB16856-19 VZ2 Rolands Kursišs Jelgava да
SB19516-19 VZ2 Aleksejs Jevdokimovs Rīga да
SB11342-19 SZ2 Edīte Šnikvalde Rude да
AB0193-19 SZ1 Elīna Birģele Rīga да
SB19155-19 SZ3 Zane Skudrīte Iecava да
SB19904-19 SZ2 Kristiāna Dance Rīga да
SB17620-19 SZ3 Jolanta Campion San Diego да
SB14645-19 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga да
AB0375-19 VZ2 Aleksejs Žiļcovs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB0443-19 SZ3 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži да
SB17703-19 SZ3 Ina Lībeka Talsi да
SB18028-19 VZ2 Alfreds Radvils Skaida Rīga да
AB0143-19 SZ2 Ieva Liepiņa Rīga да
SB16987-19 VZ1 Eliss Dukaļskis Sigulda да
SB19281-19 VZ2 Armands Ločmelis Luminor Rīga да
SB18802-19 VZ2 Artūrs Dedzis Aerify Rīga да
SB19364-19 SZ2 Sabīne Metāla Mailigen Līgatne да
AB0775-19 SZ2 Evita Taurene Gulbene да
AB0236-19 SZ2 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems да
SB17288-19 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute Aizpute да
SB17158-19 SZ2 Oksana Kļeimjonova Garkalne да
SB17374-19 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums да
AB0471-19 SZ2 Antra Kanušniece BIODERMA Rīga да
AB0501-19 VZ2 Kārlis Kurtišs Madona да
AB0222-19 SZ2 Sandra Ūdre Rīga да
SB13587-19 VZ2 Juris Platgalvis-Bancāns Rīga нет
SB17912-19 SZ1 Paula Bobrova Rīga да
SB11950-19 SZ2 Monta Priedola Grobiņa да
AB0998-19 VZ2 Jānis Pētersons Radža Team Rīga да
SB19922-19 VZ2 Kārlis Kalniņš Rīga да
SB17664-19 VZ3 Artis Stieciņš SD Trading Rīga да
SB17991-19 SZ2 Elīna Budava Swedbank Ventspils да
SB18566-19 VZ4 Ingus Celms Rīga да
SB17729-19 SZ2 Anda Platače Rīga да
AB0583-19 VZ2 Ervīns Lūsis Lūši Rīga да
AB0021-19 VZ2 Rūdolfs Leimanis Ventspils да
SB19311-19 SZ1 Līva Strode Bioderma Valmiera да
AB0140-19 VZ4 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga да
SB18832-19 SZ1 Kintija Celmiņa Liepāja да
AB0702-19 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda да
SB18913-19 SZ3 Agnese Matisone Matisons Runner's Club Piltene да
SB17314-19 VZ1 Rūdis Bundzēns Jelgava да
SB16443-19 SZ2 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils да
SB17175-19 SZ4 Indra Štalte Talsi да
SB17382-19 VZ4 Imants Auziņš Maratona klubs Ventspils да
AB0390-19 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga да
SB19088-19 SZ2 Vita Maizite Ventspils да
SB19569-19 VZ1 Alens Budrecks Trīnīši Liepāja да
SB19505-19 VZ1 Valters Hartpengs Rīga да
SB19125-19 VZ1 Jēkabs Jansons Swedbank Rīga да
SB19858-19 SZ2 Agnese Goba Rīga да
SB14432-19 SZ1 Zane Dankbare Rīga да
AB0903-19 SZ3 Lilita Ertmane Tukums да
SB18500-19 VZ2 Mečislavs Stanovenko Jelgava да
SB19942-19 SZ2 Kristīne Grava Rīga да
SB17689-19 SZ3 Liga Hartpenga Rīga да
AB1299-19 VZ2 Jānis Priedītis STK RwA Valmiera да
SB19223-19 SZ2 Baiba Dektere Pūre, tukuma novads да
SB15764-19 SZ2 Ieva Smildziņa Rīga да
SB18079-19 VZ3 Anatolij Varlamovs Malta да
AB0388-19 SZ3 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda да
SB17834-19 SZ2 Lelde Strautiņa HighFive Jelgava да
AB0737-19 VZ2 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga да
SB17068-19 SZ2 Baiba Niparte AppXite Rīga да
AB1156-19 SZ2 Olga Daņilova Baldones skriešanas komanda Baldone да
SB18942-19 VZ2 Roberts Sukonovs Gentlemen's Club / Supervaroņi Rīga да
AB0530-19 SZ2 Laima Magure DzSK Lokomotīve Rīga да
SB18334-19 VZ2 Jānis Ozols Rīga да
SB19536-19 VZ2 Viesturs Linde Rīga да
AB0371-19 SZ2 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ogre да
AB0282-19 SZ2 Jeļena Vērdiņa Rīga да
SB19732-19 VZ2 Andris Vārpiņš Matisons Runner’s Club Ventspils novads да
SB17439-19 VZ4 Edgars Ezernieks Maratona klubs Ventspils да
AB0003-19 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe да
SB2744-19 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga да
AB1023-19 VZ2 Miks Eglitis Accenture Rīga да
SB16630-19 SZ2 Dace Saveiko Rīga да
SB17544-19 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis да
SB16888-19 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala да
SB16935-19 VZ1 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole да
SB19202-19 VZ3 Andrejs Bondarevs Baltais Līvāni да
SB15297-19 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta “Rīga” Rīga да
SB18636-19 VZ1 Kaspars Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi да
AB1013-19 VZ2 Edgars Paegle Accenture Rīga да
SB14613-19 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala да
AB1306-19 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums да
SB18125-19 VZ4 Ristmägi Peep JK HERMES Tallinn нет
SB18735-19 VZ2 Edvīns Jaudzems SPORTLAND Rīga да
SB17856-19 SZ1 Laura Balandiņa Nav Kuldīga да
AB1090-19 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga да
SB17087-19 VZ2 Adam Lambrou AppXite Rīga да
SB19609-19 SZ2 Karīna Guzuna Rīga да
AB0606-19 SZ3 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga да
SB18956-19 VZ1 Matīss Eglītis Limbaži да
AB0984-19 SZ2 Elīna Medne Jelgava да
AB0454-19 SZ2 Madara Tīģere-Bernharde Sabile да
SB1217-19 SZ2 Ilona Svekre Ādaži да
AB1379-19 SZ2 Kristīne Kovale EY Ogre да
SB19041-19 VZ3 Guntars Avdejevs Zaķi 1 Ogre да
SB19752-19 VZ2 Dailis Grinbergs Matisons Runner's club Ventspils novads да
SB17469-19 VZ3 Intars Metums Latvijas Finieris Rīga да
AB0231-19 VZ2 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga да
SB18415-19 SZ3 Ieva Ustupa Burbulīte un radi Rīga да
SB3957-19 VZ2 Gatis Vilaks Draugiem Group Rīga да
SB19834-19 VZ2 Dairis Jankovskis Rīga да
SB17595-19 SZ3 Sanita Šaitere Rīga да
SB16908-19 VZ2 Andrejs Soboļevs Unicorns Rīga да
SB14847-19 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga да
AB1321-19 VZ1 Dagnis Sakne PATRIA NAA Rīga да
SB15589-19 VZ2 Jānis Butāns Rīga да
SB18052-19 VZ2 Uldis Gailītis Liepāja да
SB18661-19 SZ2 Annija Sokolova Swedbank Rīga да
SB19253-19 SZ2 Veronika Linkuma Mežāres babītes novads да
SB17809-19 SZ1 Paula Ivanovaite Engures sportam Tukums да
SB18160-19 VZ2 Andis Sakne Saldus Boksa Klubs Rīga да
SB18748-19 SZ2 Madara Mētere SPORTLAND Rīga да
AB1369-19 SZ2 Signija Rancāne EY Rīga да
SB17055-19 SZ2 Liene Graudiņa Rīga нет
SB19371-19 VZ2 Edgars Antens Ak12 Valmiera да
SB17110-19 SZ2 Anita Urkauska Liepājā да
AB0873-19 VZ2 Renārs Reklaitis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0064-19 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils да
SB18989-19 SZ2 Anda Birģele Jelgava да
AB0743-19 VZ3 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga да
AB0528-19 VZ2 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve Rīga да
AB0176-19 SZ3 Diāna Ceika Rīga да
SB19783-19 VZ2 Gints Bernots Grobiņa да
SB17514-19 VZ1 Roberts Ross Talsi нет
SB16879-19 SZ2 Sanita Sināte Ogre да
AB0249-19 SZ3 Adrija Muša Jūrmala да
SB6150-19 SZ2 Laura Stepiņa Rīga да
AB5892-19 SZ1 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kokneses novads да
SB16924-19 SZ2 Sandra Upena Rīga да
AB0802-19 SZ2 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Dobele да
SB15089-19 VZ2 Artūrs Levins Olainfarm Olaine да
AB0871-19 VZ2 Mārtiņš Orinskis Emergn #optimized4running Rīga да
SB19956-19 SZ3 Sanita Blumberga Kadaga да
SB17690-19 VZ4 Arturs Brikmanis Durbe да
SB18015-19 SZ3 Anna Maximova Ventspils нет
SB17764-19 VZ2 Edgars Tiltanovs Ērgļi да
AB0309-19 VZ1 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads да
SB19270-19 SZ1 Guna Lipska Rīga да
SB18787-19 SZ1 Zane Preise Weekend Media Ogre да
SB17035-19 VZ2 Mārtiņš Zīverts Liepāja да
AB0423-19 SZ3 Iveta Pūpola Maratona klubs Aizpute да
SB18279-19 VZ2 Matīss Karlsons Rīga да
AB0146-19 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala да
AB0835-19 VZ2 Miķelis Vindavs TIPU TAPS Rīga да
SB17137-19 VZ1 Kristofers Grinšpons Saldus да
SB17342-19 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja да
SB16811-19 SZ3 Santa Jakovļeva Lielvārde да
AB0520-19 VZ2 Gunārs Ozoliņš DzSK Lokomotīve Rīga да
SB16857-19 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle да
AB0701-19 VZ3 Aivis Reinholds Siguldas maratona klubs Sigulda да
SB3719-19 SZ2 Laura Sekste LAUMIŅAS REZIDENCE Rīga да
AB1048-19 SZ2 Anastasija Sardiko Accenture Rīga да
SB19156-19 VZ2 Rihards Peleģis Saldus да
SB19905-19 VZ3 Kristaps Ramiņš Nordi Jūrmala да
SB17621-19 SZ1 Valerie Campion San Diego да
SB14665-19 VZ2 Artjoms Limonovs Ventspils да
AB1212-19 VZ2 Rūdolfs Krūklis K41F Rīga да
SB18549-19 SZ3 Inita Drēziņa Ķekava да
SB17707-19 VZ1 Vilnis Lībeks Talsi да
SB18031-19 SZ2 Aija Strazda Rīga да
AB0918-19 SZ3 Anda Ozoliņa Langstiņi да
AB0677-19 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veseliga slodzīte Cesvaine да
SB19282-19 VZ2 Emīls Stallītis Luminor Rīga да
AB0553-19 VZ2 Aigars Grāvelis Pļaviņas да
SB19544-19 VZ2 Artūrs Linde Tukums да
AB0917-19 VZ2 Ansis Zadiņš Dundaga да
AB4083-19 SZ2 Linda Smalka DNB Servisa centrs Rīga да
AB0735-19 SZ1 Ilga Melne Olainfarm Rīga да
SB17291-19 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums да
SB17160-19 SZ3 Zita Beneševičienė SLK KURTUVA/VILMERS Šiauliai да
SB17359-19 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda да
AB0828-19 VZ3 Aldis Strožs Piņķi да
AB0756-19 SZ2 Liene Bērziņa Salaspils да
SB7380-19 SZ2 Inga Andersone Rīga нет
SB19109-19 VZ2 Kaspars Daube Saldus да
SB13598-19 VZ3 Juris Mortuļevs Rīga да
AB0037-19 VZ3 Lauris Balgalvis Tukums да
SB18469-19 VZ2 Krišjānis Berģis Talsi да
SB19180-19 SZ3 Vita Helmane Tukums да
SB19923-19 VZ1 Edvards Reksnis Ikšķile да
AB1337-19 SZ2 Elīna Kārkliņa Patria Sportland Madona да
AB4045-19 SZ2 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga да
SB18570-19 SZ3 Antra Enkure Rīga да
SB17732-19 SZ3 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava да
AB1245-19 SZ3 Inta Hansone Dobele да
AB0321-19 VZ2 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga да
SB19317-19 SZ2 Līga Livdāne Bioderma Liepāja да
AB0142-19 SZ3 Mairita Podniece SK Katrīna Kuldīga да
AB0788-19 VZ2 Ernests Važa Smārde да
AB0599-19 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums да
AB0757-19 SZ2 Linda Peciņa Māsas Peciņas Rīga да
SB17321-19 SZ1 Laura Barauska Līgatne да
SB16470-19 SZ3 Baiba Zvirbule Rīga да
SB19553-19 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus ceļinieks Saldus да
AB3356-19 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB1426-19 VZ2 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
SB19089-19 VZ2 Gļebs Karjaka Rīga да
SB17270-19 VZ1 Oskars Svars Alūksne да
SB19503-19 VZ1 Edijs Dzalbs Inov-8 | OSVeikals.lv Stalbe да
AB0153-19 SZ2 Ieva Ceruka Mežmalas Madona да
SB19866-19 VZ2 Konstantins Zorins ZILBER Rīga да
SB14453-19 SZ2 Līga Rakšte Maratona klubs Rīga да
AB3364-19 VZ2 Ingus Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB18509-19 SZ2 Maija Ceruka Mežmalas Madona да
AB0281-19 VZ2 Sergejs Artemjevs Rīga да
SB19186-19 VZ2 Uldis Germans Talsi да
SB15090-19 SZ1 Linda Dubkova Olainfarm Olaine да
SB18589-19 VZ2 Valdis Meirēns Gjensidige Rīga да
SB19224-19 VZ2 Maksims Popkovs Rīga да
SB15939-19 VZ2 Gatis Grandāns Jelgava да
SB18081-19 SZ2 Laura Smukule Rīga да
AB1226-19 SZ1 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga да
AB0118-19 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga да
SB18203-19 SZ3 Ilze Saukāne Ikšķile да
SB17069-19 SZ3 Iveta Dorbe Rīga да
SB19484-19 SZ2 Ginta Valtere BALTAIS Līvāni да
SB18943-19 SZ2 Daiga Pogele Rīga да
AB0698-19 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi да
AB0507-19 SZ4 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga да
AB1230-19 SZ2 Jekaterina Kuzņecova Baltic international Bank Rīga да
AB0093-19 SZ4 Māra Dīriņa Nūjo priekam Rīga да
AB1213-19 SZ2 Baiba Juruša Pauguru iekarotājas Ādaži да
AB0946-19 SZ2 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga да
SB17443-19 SZ3 Maira Balana Jelgava да
AB0059-19 SZ4 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga да
SB2750-19 SZ1 Anna Viktorija Lukjanska PRINTFUL Rīga да
SB18325-19 VZ2 Kristaps Goldmanis Sabile да
SB19809-19 SZ3 Ilze Jansone Rīga да
SB17546-19 SZ1 Kristīne Kabaļina Iecava да
SB16889-19 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga да
AB0830-19 VZ2 Reinis Graviņš Rīga да
SB16307-19 SZ2 Evita Ansone TEKNOS Rīga да
SB11895-19 VZ2 Linards Birznieks Rīga да
SB18638-19 VZ4 Andris Skapsts Lynxdojo Rīga да
SB19238-19 VZ1 Klāvs Reinis Ozols - Aiizpute да
SB16201-19 SZ3 Ilvija Strikauska Kadaga да
AB4044-19 SZ2 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga да
AB1788-19 VZ2 Agris Skulte Rīga да
SB18737-19 VZ1 Jānis Upenieks SPORTLAND Rīga да
SB17860-19 VZ3 Mārtiņš Vološčuks SK Katrīna Kuldīga да
SB17047-19 VZ3 Mārcis Viļums Rīga да
SB17090-19 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga да
AB0962-19 VZ3 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga да
AB0611-19 VZ2 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava да
SB18960-19 VZ2 Kārlis Goldmanis Rīga да
SB19691-19 VZ2 Renārs Blūms Ventspils да
AB0101-19 SZ3 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine да
AB1296-19 SZ2 Dace Jukuma SUBARU AD REM Auto Sigulda да
AB0031-19 VZ3 Andris Ludriks Rieksti Bauska да
SB19042-19 VZ2 Uldis Liepa-Liepiņš PDP Jelgava да
SB19761-19 SZ1 Elizabete Ločmele VSK “Burkānciems & Co” Valmiera да
SB17472-19 VZ3 Kaspars Zudrags Latvijas Finieris Rīga да
SB16872-19 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti да
SB18417-19 VZ2 Mārtiņš Sijāts Sizis Cēsis да
SB4545-19 VZ2 Jurģis Ķikulis Jelgava да
SB19835-19 VZ3 Andis Drengers Mārupe Mārupe да
SB17596-19 SZ4 Vigda Jirgensone Nūjo priekam Saulkrasti да
SB16909-19 SZ2 Angelina Soboļeva Unicorns Rīga да
SB14855-19 VZ2 Sergejs Juhno Born2Win Liepāja да
AB0499-19 SZ2 Ina Graudiņa VSK Noskrien Vāveres Jaunpils да
SB15598-19 VZ2 Vladislavs Voitehovičs Olainfarm Olaine да
SB19573-19 SZ1 Daiga Siliņa Rīga да
SB18662-19 VZ2 Jānis Osītis Rīga да
AB0664-19 VZ2 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzekne да
AB0874-19 VZ3 Kaspars Rullis Jelgava да
AB0961-19 VZ3 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils да
SB18749-19 SZ2 Valērija Vtorova SPORTLAND Rīga да
AB0224-19 VZ2 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga да
AB1089-19 SZ3 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava да
SB19378-19 VZ1 Gustavs Stradiņš Marienburgas Vilki Alūksne да
SB17111-19 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana да
SB13783-19 VZ1 Rūdis Liepiņš Grauda Spēks Līvbērze да
AB0208-19 VZ1 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana да
SB18994-19 VZ2 Valdis Ivanovs Tukums да
SB19719-19 VZ2 Jurģis Sedlenieks FlyMeAway Rīga да
AB0742-19 SZ3 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga да
SB19552-19 VZ2 Madars Jansons OK Saldus Saldus да
AB0004-19 SZ2 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe да
SB19785-19 VZ2 Rolands Rudovskis Jelgava да
SB17515-19 SZ2 Solvita Štekerhofa Maratona klubs Ventspils да
SB16882-19 SZ2 Kristīne Kuduma Jelgava да
AB0860-19 VZ2 Guntis Grīnfelds Emergn #optimized4running Rīga да
SB17607-19 SZ2 Dārta Otomere Roja да
SB19869-19 SZ3 Anna Maximova Ventspils да
SB14475-19 VZ2 Vaidas Garbačiūnas Kauno BMK Kaišiadorys да
AB3357-19 VZ2 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB18506-19 VZ4 Valdis Groza Lubāna да
AB0336-19 VZ2 Aivis Štemmers SK Pūre Pūre да
SB18017-19 SZ3 Anita Hļevicka Saldus да
AB0842-19 VZ4 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads да
SB16977-19 VZ4 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure да
AB1049-19 VZ2 Raimonds Spēks KROKUS Krustpils novads да
SB18789-19 VZ1 Ģirts Viļumovs Matisons runner club Ventspils да
SB19352-19 SZ3 Daina Grundšteina Baltais Tukums да
AB1345-19 VZ2 Toms Krauklis Rīga да
SB18867-19 SZ2 Laura Lukstaraupa Mārupe да
AB0930-19 VZ2 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas да
SB17143-19 SZ4 Dzintra Kārkliņa Sējas novads да
SB19583-19 VZ2 Jurģis Balodis Mārupe да
AB0128-19 VZ2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne да
SB17209-19 SZ1 Hardija Kristiāna Nagle PATRIA NAA Madona да
AB3365-19 SZ2 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB1416-19 VZ2 Kārlis Vanags Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
SB11946-19 SZ2 Zita Kreinerte Liepāja да
SB18451-19 VZ1 Nils Blumfelds Mazrūķīši Dobele да
AB0456-19 VZ1 Emīls Žubulis Team Kažemāka/Train2WinLv Rīga да
SB19911-19 VZ1 Mārcis Apsītis Sigulda да
SB17624-19 SZ2 Natālija Rižka Wild Gang Rīga да
SB14697-19 SZ2 Daina Gotfrīde-Bernsone Rīga да
SB17975-19 SZ2 Kristīne Urtāne Ventspils да
SB18551-19 VZ4 Vladimirs Kļavnieks BALTAIS Rīga да
SB17710-19 SZ3 Agra Ieleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga да
SB18032-19 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Liepāja да
SB16951-19 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga да
SB16989-19 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Rīga да
SB19283-19 SZ2 Ivonna Stefanišina Luminor Rīga да
SB18250-19 VZ3 Guntis Grīnfelds Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0763-19 VZ2 Nauris Spalviņš SPB RUN/Brooks Rauna да
AB1031-19 SZ2 Solvita Bērziša Accenture Rīga да
AB0892-19 VZ3 Arnis Šūlmeisters Cēsis да
SB18900-19 SZ2 Zanda Gulbe Ventspils да
SB17302-19 VZ3 Intārs Stalbergs Rīga да
SB14516-19 VZ2 Kārlis Bērziņš Latvijas Finieris Jelgava да
SB17161-19 SZ3 Ingrida Kumpienė SLK KURTUVA/VILMERS Šiauliai да
SB17366-19 VZ2 Jānis Klindžāns Rīga да
SB16835-19 VZ1 Daniels Kodalevs Marienburgas Vilki Alūksne да
SB17228-19 SZ3 Inese Tohva Engures vidusskola Engure да
SB7479-19 SZ3 Karīna Aksenoka Pāvilosta да
AB0337-19 VZ2 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči да
SB11216-19 VZ2 Māris Ivanāns Mammadaba Talsi да
SB17916-19 VZ1 Emīls Bērziņš Sabile да
SB18473-19 VZ1 Krišs Jansons Gauja, carnikavas novads да
SB6122-19 VZ1 Kristers Artejevs Skrienam kopā Valmiera да
SB19924-19 VZ4 Aivars Ulanovs Tukums да
SB17672-19 SZ3 Līga Naumova Jūrmala да
SB17994-19 VZ1 Rūdis Mālmeisters Lielvārde да
SB18571-19 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele да
SB17740-19 VZ1 Sandis Aboliņš Kocēnu novads Kocēnu novads да
SB16959-19 SZ2 Kristīne Gailīte Rīga да
SB17015-19 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile да
SB19321-19 SZ2 Jevgenija Jasāne Bioderma Rīga да
SB18268-19 SZ2 Anastasija Oleinika Rīga да
SB18842-19 VZ1 Ritvars Dauksts Ventspils да
SB18283-19 SZ1 Anastasija Ņedaivodina Marienburgas vilki Alūksne да
SB17322-19 VZ1 Dairis Kļaviņš Līgatne да
SB16475-19 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs guddans Ragana да
SB17180-19 SZ1 Gunta Holštroma Matisons runner's club Kazdanga да
AB0597-19 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts да
AB3354-19 SZ3 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB19090-19 SZ2 Arta Kudlāne Rīga да
SB17275-19 VZ3 Armands Bricis Ventspils да
SB8944-19 VZ2 Jurijs Nazarovs Daugavpils да
AB0061-19 SZ3 Sintija Ozoliņa Jaunmārupes skrējēji Jaunmārupe да
AB0945-19 VZ3 Jānis Duberis SSK Bebra Aizkraukle да
SB16885-19 VZ2 Elvijs Jaunbalodis Salacgrīva да
SB19594-19 SZ2 Paula Pakule PH Print Rīga да
SB17610-19 SZ2 Inese Upite Jelgava да
SB16925-19 SZ2 Kristiāna Eglīte Siguldas maratona klubs Sigulda да
SB19187-19 SZ2 Klinta Spote Rīga да
SB15136-19 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava нет
SB18592-19 SZ2 Tatjana Vološčuka Rīga да
AB1024-19 VZ2 Raimonds Urtāns Accenture Rīga да
SB19483-19 VZ4 Andis Beitiks Nūjo ar vēju Liepāja нет
SB18084-19 VZ2 Vigo Vežauskis Dobele да
SB18700-19 VZ2 Mārtiņš Spalva Swedbank Rīga да
AB0026-19 VZ3 Andis Puriņš Valmiera да
SB18213-19 VZ1 Jorens Kvēle-Kvāls Saldus Boksa klubs Saldus да
SB17038-19 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga да
SB17071-19 VZ2 Andrejs Vasiļjevs PROLATIO Systems Rīga да
SB19486-19 VZ1 Elvis Budrecks Trīnīši Liepāja да
AB1393-19 SZ2 Baiba Vekša Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Saldus да
AB1234-19 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda да
AB0955-19 SZ1 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga да
SB19538-19 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga да
AB1408-19 SZ2 Vera Panasina Jūrmala да
AB0914-19 VZ2 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe да
AB1409-19 VZ2 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga да
SB19601-19 SZ2 Kate Ikauniece Latefekts Rīga да
SB18389-19 VZ2 Jānis Timofejevs TEKNOS Rīga да
SB2761-19 SZ2 Gunita Rasmane PRINTFUL Rīga да
SB19188-19 VZ2 Toms Bobrovskis Rīga да
SB19823-19 VZ4 Ilgvars Bebrišs SK Katrīna Kuldīga да
SB17616-19 VZ3 Zigmunds Rībens Talsi да
SB16890-19 SZ2 Žanna Matrosova Rīga да
AB0448-19 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga да
SB19205-19 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre да
SB15344-19 SZ2 Santa Niedola 3D Running Cēsis да
SB18639-19 VZ2 Andrejs Kolupajevs Vitality Snack Rīga да
AB0008-19 VZ2 Dāvis Poliņš VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga Rīga, gulbene да
SB16204-19 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga да
AB1017-19 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga да
SB18129-19 VZ2 Jānis Biciņš Liepāja да
SB18738-19 VZ2 Kaspars Atmats SPORTLAND Rīga да
SB17861-19 SZ3 Evija Heniņa SK Katrīna Kuldīga да
SB17049-19 VZ2 Kaspars Kalniņš Rīga да
AB0491-19 SZ2 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems да
AB0062-19 VZ2 Armands Šaraks Jēkabpils да
AB0400-19 SZ2 Ruta Mālniece AkmensDizains.lv Rīga да
AB0300-19 VZ4 Didzis Krīgers Valmiera да
AB0738-19 SZ2 Linda Danilāne Olainfarm Olaine да
AB0437-19 SZ2 Nora Zvirbule Valmiera да
SB1462-19 VZ2 Raimonds Meiruška Tukums нет
AB1300-19 VZ2 Andris Akmentins Vuvuzela Rīga да
SB19046-19 VZ3 Jānis Zadovskis Saldus да
SB19762-19 VZ2 Gundars Ašaks Jēkabpils да
AB0415-19 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga да
SB16873-19 VZ2 Kaspars Kursišs Labākie Ādaži да
SB18424-19 SZ2 Marta Gernere Rīga да
AB0386-19 VZ2 Rolands Šusts Jūrmala да
SB19836-19 VZ4 Raitis Puriņš VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene да
AB0170-19 VZ4 Andis Ozoliņs Nūjo priekam Saulkrasti да
SB16912-19 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga да
SB14860-19 SZ3 Olga Ivanova No Tag Runners Moscow нет
SB19209-19 VZ1 Matīss Slikšjānis Kocēnu novads Kocēnu novads да
SB15601-19 VZ2 Jānis Vilks Rīga да
SB18064-19 VZ2 Gints Gasiņš Mārupe да
SB18665-19 SZ2 Agnese Ose BALTAIS Tukums да
AB1054-19 SZ2 Ieva Grauduma Accenture Rīga да
AB1122-19 VZ2 Mareks Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava да
SB18752-19 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava да
SB19579-19 VZ3 Sergejs Kubraks Engure sportam Tukums да
SB17057-19 VZ1 Mārtiņš Strožs Piņķi да
SB19382-19 VZ3 Ivo Levāns Engures Sportam Tukums да
AB0758-19 SZ2 Monta Peciņa Māsas Peciņas Rīga да
AB0211-19 SZ2 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga да
SB19638-19 VZ2 Jānis Stukuls SK Katrīna Rīga да
AB0223-19 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga да
SB18996-19 SZ3 Ilva Radziņa Tukums да
SB19721-19 VZ3 Gints Buivids Rīga да
AB0112-19 VZ4 Uldis Zīle VSK Noskrien Kuldīga да
SB19549-19 VZ2 Evgenii Volokotkin Carnikava да
AB1361-19 VZ2 Jānis Zāle EY Rīga да
AB0731-19 SZ2 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona да
SB17516-19 SZ2 Anna Groma Maratona klubs Ventspils да
SB17276-19 VZ2 Kristaps Priedoliņš Lielīgie seski Liepāja да
SB10029-19 SZ2 Anete Kalniņa Jelgava да
AB0646-19 VZ4 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0681-19 SZ3 Dace Šmite Lielvārde да
SB19883-19 VZ2 Andris Šņoriņš Talsu novada sporta skola Talsi да
SB14477-19 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja да
SB17935-19 VZ1 Edijs Eiduks TeamEiduki Vecbebri да
SB18507-19 SZ2 Kristīne Jaudzema Jekabpils да
SB17693-19 SZ1 Beāte Virskule Amatas novads да
SB18018-19 VZ2 Elvis Rībens Venden/Maratona klubs Ventspils да
SB16978-19 SZ3 Ieva Gronska Engures Sportam Engure да
SB19274-19 SZ1 Katrīne Tīruma Luminor Rīga да
SB18790-19 SZ1 Alise Bērziņa Saldus sporta skola Saldus да
SB19353-19 VZ2 Jānis Grundšteins Baltais Tukums да
AB0463-19 VZ2 Māris Sardiko Team Kažemāka/Train2WinLv Inčukalns да
SB18876-19 VZ1 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene да
SB17280-19 VZ2 Jānis Krēsliņš SWEDBANK Rīga да
AB0521-19 VZ3 Dzintars Boldāns DzSK Lokomotīve Mārupe да
SB17146-19 VZ3 Vadims Sovetovs Rīga да
SB17344-19 VZ2 Edgars Bubelis EDGARA GALDNIECĪBA Jelgava да
AB0094-19 VZ3 Māris Graudiņš Ikskile да
SB17210-19 VZ1 Vladislavs Sarkans PATRIA NAA Rīga да
AB0826-19 SZ2 Simona Birkenberga LIESMA Saldus да
SB19100-19 SZ3 Jolanta Kravale Valmiera да
SB19518-19 SZ2 Līga Urme PH Print Rīga да
AB0042-19 VZ2 Vents Strautmanis Tilderi да
AB1252-19 VZ1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga да
SB19915-19 VZ3 Ilvars Jēčs Jaunmārupe да
SB17634-19 VZ2 Aleksejs Mescerjakovs Wild Gang Rīga да
SB14737-19 SZ3 Svetlana Maskala MRC Ventspils да
SB17976-19 SZ4 Ilona Urtāne Ventspils да
SB18553-19 SZ1 Amanda Miltiņa Sigulda да
SB17711-19 SZ3 Aļona Arnicāne Ezīši miglā Jūrmala да
SB16952-19 SZ2 Dace Marķitāne Rīga да
SB16993-19 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera да
SB19284-19 VZ2 Lauris Kindzulis Luminor Rīga да
SB18253-19 VZ2 Arturs Babašins Rīga да
SB18810-19 VZ4 Normunds Vilūns VSK Noskrien Seniori Rīga да
AB0890-19 VZ2 Krišs Borītis Deered Rīga да
AB1368-19 VZ2 Mārtiņš Smalkais EY Rīga да
SB18903-19 SZ2 Ilze Volfa-Kirilova Swedbank Rīga да
SB17307-19 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume да
SB15662-19 SZ3 Danute Ābelīte Rīga да
SB17162-19 SZ2 Inese Lībiete Rīga да
SB17367-19 VZ1 Bruno Ivanovs Rīga да
AB0723-19 VZ3 Jānis Sīpols Rīga да
SB17229-19 SZ2 Elīna Bože-Irbe Engures vidusskola Engure да
SB7715-19 VZ3 Māris Dadzis SK "Katrīna" Kuldīga нет
SB19119-19 SZ2 Kamilla Krilova Swedbank Rīga да
SB11585-19 VZ2 Ainārs Bergmanis Lmt Ikšķile да
AB1206-19 VZ2 Gatis Valdheims Tukums да
AB0769-19 VZ2 Jevgenijs Kurovs Rīga да
AB1355-19 VZ3 Raivis Bartušauskis Doles sala Doles sala да
SB19925-19 VZ2 Jurģis Jurčenko Rīga да
AB1425-19 VZ1 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
SB17995-19 SZ1 Laura Sakne Rembate да
SB18573-19 VZ3 Ansis Kuplis WWW.RUNNING.LV Mārupe да
SB17741-19 SZ2 Ieva Kalere Rīga да
SB16960-19 VZ2 Tomass Rāviņš Rīga да
SB19258-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja нет
AB0900-19 SZ3 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga да
AB0332-19 VZ2 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga да
SB18269-19 VZ3 Genadijs Kamkalovs Rīga да
SB18846-19 VZ2 Artis Dūriņš Saldus Boksa klubs Saldus да
AB0427-19 VZ3 Ainars Priedeslaipa Sealine Agency Sia Rīga да
SB17328-19 VZ2 Aleksandrs Vozņuks PROLATIO Systems Rīga да
SB16547-19 VZ1 Toms Robats Tukums да
SB17183-19 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale да
SB17387-19 VZ2 Anatolijs Kižlo Rīga да
SB16841-19 VZ2 Edvards Eglītis Ašās kājas ZID Rīga да
AB1261-19 VZ2 Andris Ronimoiss Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI Cēsis да
AB0307-19 VZ2 Edgars Blūms Rush b Rīga да
SB2040-19 VZ2 Mārtiņš Braslavs Rīga да
AB0451-19 SZ2 Diāna Gavare Drellīši Dobele да
AB1030-19 VZ2 Edgars Rēķis Accenture Jelgava да
SB17526-19 SZ4 Ināra Rube SK"KATRĪNA'' Kuldīga да
AB0475-19 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga да
AB0562-19 SZ3 Ilze Vācere Team Kažemāka / Noskrien Rīga да
SB17611-19 VZ2 Guntars Eglītis ZS Skujas / Dabasauglis Kocēnu novads да
SB16929-19 VZ2 Juris Platgalvis-Bancāns Rīga нет
AB1016-19 VZ2 Uldis Krauklis Accenture Garkalne да
AB0866-19 VZ2 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga да
AB0133-19 SZ3 Inga Vate Tukums да
AB0645-19 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu pauguraines Zaķi Talsi да
SB16050-19 VZ3 Aigars Bokalders Emergn #optimized4running Rīga да
AB0545-19 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži да
SB18085-19 VZ2 Ingmārs Felcis FB Rīga да
SB18705-19 VZ3 Jānis Sondors Upeņu iela Rīga да
SB17846-19 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga да
AB0760-19 VZ2 Aigars Olavs Jelgava да
SB17039-19 VZ1 Krišjānis Grinšpons Saldus да
SB17072-19 VZ2 Aleksandrs Djačenko PROLATIO Systems Rīga да
AB1402-19 VZ2 Ivars Kumpiņš Nu kas i ko Rīga да
SB18946-19 SZ3 Inga Abu-Dema Bauska да
SB19653-19 VZ1 Markuss Gaļinovskis RUN 4 SUN Rīga да
AB0498-19 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile да
SB1045-19 SZ1 Katrīna Erne Rīgas 6.vidusskola Rīga да
AB0851-19 SZ2 Veronika Buhalova Mārupe да
SB19008-19 VZ3 Guntars Reveliņš Jaunmārupe skrien II Jaunmārupe да
SB19743-19 VZ2 Aivis Pijols PH Print Rīga да
SB17451-19 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga да
SB18391-19 SZ2 Kristīne Vītola Ventspils да
SB2776-19 SZ2 Sigita Permina PRINTFUL Rīga да
AB0924-19 VZ2 Mihails Jazvinskis Mārupe да
SB17556-19 SZ2 Olga Izinkēviča Rīga да
AB0289-19 SZ2 Laura Valaine Rīga да
SB16937-19 VZ2 Pēteris Mednis MĀRAS TĒTIS Jelgava да
SB19207-19 SZ2 Ilona Marhele Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati Rīga да
SB15358-19 SZ2 Ilze Orinska Dīvaiņi Liepāja да
SB18041-19 SZ2 Selva Ločmele Engures sportam Rīga да
SB18648-19 SZ2 Rasa Ziediņa - Budze Jelgavas 4. vidusskola Jelgava да
SB19247-19 VZ1 Markuss Jansons Jelgava да
SB17792-19 VZ1 Viktors Žeikars Jelgava да
SB18136-19 VZ4 Peep Ristmägi JK HERMES Tallinn да
SB18739-19 VZ2 Aleksejs Čuvailovs SPORTLAND Rīga да
SB17864-19 SZ2 Anda Grudule Swedbank Rīga да
SB17050-19 VZ3 Ainars Vītoliņš Kociņi Liepāja да
AB0466-19 VZ2 Sindijs Logins Rīga да
AB0144-19 SZ2 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle да
AB0165-19 SZ4 Iveta Zizlāne Ogre да
SB18963-19 VZ2 Dāvis Uļģis Izturība Ikšķile да
SB19707-19 SZ2 Jautrīte Pluša Rīga да
AB0766-19 SZ2 Evita Hibšmane Jelgava да
SB1697-19 VZ2 Ingus Ķirsis Liepāja да
AB0804-19 VZ1 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner's Club Ventspils да
SB19062-19 VZ2 Jurģis Kļavpurs RWA Trapene да
AB1380-19 SZ2 Gunta Grīnvalde EY Rīga да
SB17491-19 SZ3 Kristīne Priede Jelgava да
AB0812-19 VZ3 Gints Žumburs Rīga да
SB18425-19 SZ2 Inga Dzene SCHWENK Latvija Rīga да
AB0561-19 VZ2 Ivars Vācers Rīga да
SB19844-19 SZ2 Laura Igaviņa SK Lejasciems Lejasciems да
SB17598-19 SZ1 Inga Rītere Ogre нет
SB16915-19 VZ2 Jānis Orinskis Dīvaiņi Liepāja да
SB14493-19 VZ2 Krišjānis Stepiņš Purva Kurmji Rīga да
AB0736-19 SZ3 Inga Melne Olainfarm Olaine да
SB15661-19 SZ2 Everita Auniņa Tukums нет
SB18065-19 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga да
SB18671-19 VZ3 Jānis Ronis DPD LATVIJA Rīga да
SB17814-19 SZ2 Elīza Ozoliņa Rīga да
SB18174-19 VZ2 Johnny Seal Skrienam Liepāja Grobiņa да
SB18760-19 SZ2 Krista Kupča Madona Madona да
SB17894-19 SZ3 Dace Junaa Rīga да
SB17058-19 SZ3 Sigita Šilinska Rīga да
SB19383-19 SZ1 Katrīna Levāne Engures Sportam Tukums да
SB18919-19 SZ2 Liene RuĢele Rīga да
AB0341-19 VZ4 Jānis Kopmanis LSC Rīga да
SB19641-19 SZ2 Santa Ulmane Kalnu Lapsiņas Rīga да
AB0340-19 SZ2 Anda Zandberga Rīga да
SB18998-19 VZ1 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena да
SB19722-19 VZ2 Rihards Čaiba ISOSTAR Ķekava да
SB17185-19 SZ3 Arta Silkāne Rīga да
SB17390-19 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera да
SB16844-19 SZ3 Solvita Depša Iecava да
AB0401-19 SZ2 Ieva Ozoliņa AkmensDizains.lv Jelgava да
SB17278-19 SZ2 Daiga Ribikauska Bauska нет
SB19567-19 VZ3 Edmunds Stepiņš Dobele да
SB18438-19 VZ2 Aleksejs Šcogols Rīga да
SB19127-19 SZ2 Sanita Junele Selga Ozolnieki да
SB19885-19 SZ2 Līga Simkeviča Rīga да
SB14483-19 VZ2 Edgars Rudzroga Aizpute да
SB17964-19 VZ3 Vilnis Vitkovskis LAU / Skrienam Liepājā Liepāja да
SB18521-19 VZ2 Edgars Bērziņš BALTAIS Talsi да
AB0072-19 SZ1 Inese Grigale Šamejie Ādaži да
SB18019-19 VZ3 Rihards Valeniks CSDD Rēzeknes KAC Malta да
AB0885-19 VZ2 Kristaps Mikelsons IM ADORNMENT Rīga да
SB19276-19 VZ2 Viktors Saulītis Luminor Rīga да
AB0928-19 VZ2 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi, stopiņu novads да
AB0780-19 SZ3 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga да
AB0091-19 SZ3 Lolita Palaima Rīga да
AB0349-19 SZ2 Eva Lapsiņa X99 Ogre да
SB17283-19 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga да
AB0025-19 SZ2 Karīna Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils да
SB17150-19 VZ2 Edgars Rauza Rīga да
AB0745-19 VZ2 Armands Sīlis Olainfarm Rīga да
SB16822-19 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga да
SB17212-19 SZ1 Elīna Pinne PATRIA NAA Valmiera да
AB0644-19 SZ2 Kristīne Karsa Rīga да
AB0910-19 VZ2 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde да
SB12176-19 VZ2 Edgars Skore Ventspils да
SB18456-19 VZ2 Armands Rudņickis AMSERV Rīga да
AB0053-19 SZ2 Sandra Krasucka Tilderi да
SB19917-19 VZ2 Klāvs Paleģis Saldus да
AB0103-19 VZ3 Normunds Grava Jelgava да
SB14738-19 SZ2 Inese Jevsejčika MRC Ventspils да
SB17978-19 VZ3 Andis Zvirbulis Katrīnas klubs Kuldīga да
SB18556-19 SZ3 Inese Miltiņa Sigulda да
SB17714-19 SZ3 Sandija Novicka Rīga да
SB16953-19 VZ1 Lauris Ikaunieks Rīga да
SB17007-19 SZ2 Ilze Malovka Tukums да
SB19302-19 SZ1 Katrīna Samoviča Bioderma Preiļi да
AB0706-19 VZ3 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga да
SB18811-19 VZ2 Andris Petrevics Ventspils да
AB0278-19 SZ2 Anastasija Zabello Rīga да
AB0662-19 VZ2 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga да
SB18905-19 VZ2 Dmitrijs Serjogins BALTAIS Mārupe да
SB17308-19 SZ3 Edīte Pumpure- Lauce Rīga да
SB16394-19 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga нет
SB17163-19 VZ2 Igors Laščēnko Jelgava да
SB17369-19 SZ3 Gunta Šlosberga Rīga да
AB0724-19 SZ3 Ilva Sīpola Rīga да
SB17254-19 SZ2 Aurelija Kisieliūtė Kauno BMK Kaunas да
SB7716-19 VZ1 Mārtiņš Dadzis SK "Katrīna" Kuldīga нет
AB0631-19 VZ2 Alvis Tribockis Ogre да
SB19501-19 VZ2 Roberts Siliņš Vaidava Vaidava да
SB17926-19 VZ2 Raivis Pauls HCP Ventspils да
SB18488-19 SZ3 Zane Butlere Lisabona да
SB19181-19 SZ1 Simona Helmane Tukums да
SB19928-19 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga да
SB17678-19 SZ2 Lelde Grīnvalde Rīga да
AB0655-19 SZ3 Dace Liepiņa Rubene да
SB18575-19 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga да
SB17742-19 VZ2 Uģis Karasevs Kocēnu novads Kocēnu novads да
AB0074-19 SZ3 Liene Avotiņa Garkalne да
AB0749-19 VZ2 Jānis Baltiņš Olainfarm Rīga да
AB0320-19 SZ2 Inese Biguze Biznesa parks ABAVA Rīga да
SB19329-19 VZ1 Jurijs Kosnarevičs Daugavpils да
AB1344-19 VZ2 Jānis Mežiels Patria Sportland Rīga да
SB18847-19 VZ2 Ainārs Elksnis Biksēs pavasaris Rīga да
AB0377-19 VZ3 Sandis Zīvarts VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
SB17331-19 SZ3 Aiva ŠĒra ENGURES SPORTAM Engure да
SB16548-19 SZ3 Lina Robate Tukums да
AB0993-19 VZ2 Ivo Pušņins Sigulda да
AB0730-19 SZ2 Līva Skolmeistare Rīga да
SB19000-19 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems да
AB4080-19 SZ2 Laija Silauniece DNB Servisa centrs Rīga да
SB18374-19 SZ2 Gunta Jirgensone Swedbank Liepāja да
SB2106-19 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde нет
AB0489-19 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums да
SB19792-19 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga да
SB17529-19 SZ3 Natalia Krivenkova SKOBAR' Pskov да
AB0614-19 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga да
SB17612-19 VZ2 Agnis Apinis Jelgava да
AB0350-19 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe да
AB0228-19 SZ2 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils да
SB15204-19 VZ3 Sergejs Noviks Starptautiskā lidosta Rīga Jurmala да
SB18613-19 SZ2 Līga Novokšanova Swedbank Rīga да
AB3358-19 VZ2 Ints Neilands Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB14839-19 VZ2 Jānis Sprincis Ogre да
SB17771-19 SZ2 Ance Bičuka Rīga да
SB18098-19 SZ3 Gundega Groma Valmiera да
SB18721-19 VZ2 Roberts Bērziņš AMSERV Rīga да
AB0476-19 VZ2 Rūdolfs Abiļevs New village Workout Rīga да
SB18235-19 SZ1 Kristiāna Upeniece Rīga да
AB0402-19 SZ3 Ilona Viļumsone AkmensDizains.lv Rīga да
SB17073-19 VZ2 Aleksandrs Ksenofontovs PROLATIO Systems Rīga да
SB19489-19 SZ2 Inga Lekstīte Trīnīši Liepāja да
SB18947-19 VZ2 Vigars Kaktinieks Rīga да
AB0944-19 VZ2 Viktors Volkovs Rīga да
AB0420-19 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus да
SB19524-19 SZ2 Gita Ramane PH Print Rīga да
AB0038-19 SZ4 Līga Zvīdriņa Rīga да
SB19016-19 VZ4 Juris Rāts kamparmazi Salaspils да
SB19745-19 VZ2 Pēteris Kokums Ādaži да
SB17452-19 VZ3 Didzis Kalniņš Maratona klubs Rīga да
SB18394-19 VZ2 Roberts Vītols Ventspils да
SB3193-19 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis да
SB19825-19 SZ3 Katrin Tanav Kuressare да
SB17561-19 VZ3 Agris Repšs Rīga да
AB0086-19 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre да
AB1269-19 VZ2 Edgars Apinis PATRIA NAA Rīga да
SB15359-19 SZ3 Olga Dadeika Swedbank Rīga да
SB18047-19 VZ3 Ivars Liepiņš Lustes Tukums да
SB18653-19 VZ1 Martins Ķikuts Rīga да
AB0837-19 VZ3 Kaspars Olte Jūrmala да
AB0272-19 VZ3 Andris Mačevskis Jelgava да
SB18137-19 VZ2 Guntis Domburs Individual Rūjiena да
SB18740-19 VZ3 Dairis Zebuliņš SPORTLAND Rīga да
SB17868-19 VZ4 Juris Rukkalns Ragsna Ragana да
SB17051-19 VZ1 Mārcis Vītoliņš Kociņi Liepāja да
SB17102-19 VZ2 Mihails Zinčenko Jurmala да
AB0502-19 SZ2 Dace Krama-Keirāne #erglisunpiekuns Rīga да
AB0161-19 VZ3 Ainārs Zizlāns Ogre да
SB18967-19 VZ3 Haralds Pūce Madona Madona да
AB0230-19 SZ2 Santa Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala да
AB0768-19 VZ2 Sandis Štubis Rīga да
SB1701-19 VZ3 Dzintars Kriķis Labo sajūtu kolekcionārs Bauska да
AB0634-19 SZ2 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga да
SB19081-19 VZ2 Mikus Voss Rīga да
SB19770-19 VZ3 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems да
SB17498-19 VZ1 Emils Laucis Rīga да
AB0608-19 VZ3 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga да
SB18427-19 VZ3 Gints Fjodorovs AMSERV Tukums да
SB5795-19 SZ2 Sandra Gaile Izturība Ogresgals нет
SB19847-19 VZ3 Māris Bože Ventspils да
SB17599-19 SZ2 Laura Rusule Rīga да
AB0595-19 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava да
SB14918-19 VZ1 Dovydas Jonaitis Penki kalnai Mazeikiai да
AB0746-19 VZ4 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine да
SB15674-19 SZ3 Ieva Lorence Rīga да
AB0005-19 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga да
SB18673-19 VZ2 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga да
SB17816-19 SZ2 Karlīna Ozoliņa Rīga да
SB18175-19 SZ2 Zane Martinsone Rīga да
SB17898-19 VZ3 Rinolds Rozentāls Liepāja да
AB1119-19 VZ2 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga да
SB19386-19 VZ1 Emīls Tērauds Engures sportam Pūre да
AB0555-19 VZ2 Romāns Kuročkins Vangaži да
SB17118-19 VZ2 Ainars Andzans Tukums да
SB19644-19 SZ3 Olga Grickevica Rīga да
AB0719-19 VZ2 Jānis Ozoliņš - Salaspils да
SB17334-19 SZ2 Anete Grandāne ASK PATRIA Jelgava да
SB15121-19 SZ2 Inna Gusarova Ādaži да
AB0186-19 VZ2 Andrejs Kirma Rīga да
SB17788-19 VZ4 Vitālijs Teteruks Ventspils да
SB16846-19 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga да
SB19093-19 SZ2 Anna Krasovska Kocēnu novads 1 Kocēnu novads да
SB10966-19 VZ2 Jānis Dubovičs Tomāti Rīga да
SB18439-19 VZ2 Erlands Krivāns Fizio AZ Rīga да
AB0253-19 VZ1 Ņikita Šikins Vangaži да
SB19888-19 VZ1 Matīss Simkevičs Rīga да
SB14576-19 SZ2 Dace Spalva Kocēnu novads Kocēnu novads да
SB17955-19 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska да
AB0152-19 SZ4 Laila Ceika Valmiera да
SB17696-19 VZ2 Ivo Grandāns Sauleskalns Madona да
SB18020-19 SZ2 Inga Briede Piņķi да
SB16939-19 VZ2 Ivo Kovaļevskis Mazie Talsi да
SB16981-19 VZ3 Uldis Reinicāns Jelgava да
SB19277-19 SZ2 Sintija Dzalbe Luminor Rīga да
AB0156-19 SZ2 Līga Keino Rīga да
SB19355-19 VZ2 Mārtiņš Jansons Rīga да
AB0990-19 VZ2 Antons Fedorenko Rīga да
AB1428-19 VZ4 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
SB17284-19 SZ2 Anna Krek Rīga да
AB0247-19 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre да
SB17153-19 VZ3 Kaspars Kallass Gulbene да
SB17347-19 VZ2 Theodore Liapman William Jones Rīga да
AB0845-19 SZ2 Ingūna Gailīte SSK Bebra Koknese да
SB17220-19 SZ2 Ieva Ivaško Maratona klubs Ventspils да
AB0240-19 VZ1 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads да
AB1197-19 VZ2 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus да
SB12302-19 SZ1 Alise Limonova Ventspils да
AB0986-19 VZ2 Armands Ķiploks Aizkraukle да
SB19168-19 VZ2 Jānis Šaudiņš Malta Rēzeknes novads да
SB19918-19 VZ1 Agris Vinakmens SPORTLAND Tukums да
SB17638-19 VZ3 Renārs Reiniks Rīga да
SB14747-19 SZ3 Santa Siksna Liepāja да
SB17982-19 SZ2 Anete Astaševska SK Katrīna Kuldīga да
AB4084-19 VZ2 Oskars Brinkis DNB Servisa centrs Rīga да
SB17718-19 SZ3 Ieva Šakena Valmiera да
SB16954-19 VZ2 Jānis Olengovičs TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums Priekuļi да
SB17012-19 SZ2 Ieva Ķēde Ķēdža Kašķīgie Liepāja да
SB19305-19 SZ2 Jeļena Ždaņenko Bioderma Liepāja да
SB18259-19 VZ1 Mikus Jirgensons Rīga да
AB0280-19 VZ4 Māris Valtiņš Rīga да
AB0297-19 VZ2 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga да
AB1042-19 SZ2 Dinara Bekeshova Accenture Aktobe да
SB18906-19 VZ1 Toms Peleģis Saldus да
SB17309-19 VZ3 Vitauts Laucis Rīga да
SB16395-19 SZ2 Agnese Kalēja Rūsiņa komanda Rīga нет
SB17169-19 VZ3 Dainis Kreicbergs SĒME SĒme да
SB17373-19 VZ2 Aleksandrs Ciguļins Rīga да
SB16839-19 VZ3 Sergejs Tišelovičs Jūrmala да
SB17255-19 SZ3 Marika Kalniņa Ventspils да
SB7933-19 SZ2 Simona Laura Kozlovska Ventspils да
SB19122-19 VZ2 Toms Reinvalds Rīga да
SB14372-19 VZ3 Aivars Buls Rīga да
SB17929-19 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads да
SB18490-19 SZ2 Laine Else SIA Joker Ltd. Rīga да
SB19932-19 VZ3 Jānis Pērkons Exigen Services Latvia #optimized4running Rīga да
SB17681-19 VZ3 Guntis Gailītis Liepāja да
SB18001-19 VZ2 Māris Melderis Rīga да
SB18579-19 VZ2 Edijs Silnieks Grobiņa да
SB17744-19 VZ4 Jānis Dainis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads да
SB16968-19 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile да
AB0815-19 SZ2 Elīna Strode Griķīši Jelgava да
SB18762-19 VZ2 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads да
AB0481-19 SZ2 Zinta Simanoviča Jūrmala да
AB0001-19 VZ2 Dāvis Plotnieks Go Pro & Run! Rīga да
AB0987-19 SZ2 Laura Strupa Aizkraukle да
SB18859-19 VZ1 Emīls Ummers Piepe Carnikava да
SB18935-19 SZ1 Lība Jansone Jūrmala да
SB17122-19 VZ2 Krists Pakulis DOBELE Dobele да
AB0529-19 SZ2 Agnese Sloka DzSK Lokomotīve Rīga да
SB18329-19 VZ2 Gatis Šulcs SPARS fizio Rīga да
AB0675-19 VZ2 Egils Betmanis Talsi да
SB19002-19 SZ1 Megija Stalberga VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems да
SB19730-19 VZ2 Aleksandrs Malašenkovs Ventspils да
AB0612-19 VZ3 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga да
SB2114-19 SZ3 Anna Dance Rigas Satiksme Rīga да
AB1365-19 VZ2 Ulvis Trēgers EY Rīga да
SB16778-19 VZ3 Uldis Benhens Lyngson Jūrmala да
SB17530-19 VZ2 Aleksey Kakojchenkov Pskov Pskov да
AB0818-19 SZ2 Lelde Keiša Rīga да
SB16930-19 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK Noskrien Divplākšņi Rīga да
AB0579-19 SZ2 Ritma Kamendere Lielvārde да
SB15208-19 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga да
AB0552-19 SZ1 Kitija Zaula Limbaži Skrien Limbaži да
SB19233-19 VZ1 Oskars Grosmanis COMPRESSPORT Saldus да
SB16079-19 SZ2 Inese RĪna AnimalPlanet Bauska да
SB17772-19 SZ3 Lilita Lauraite Durbe да
AB1236-19 SZ2 Alise Kalniņa Rīga да
SB18727-19 SZ1 Aiga Turčina SPORTLAND Rīga да
SB17847-19 SZ2 Sintija Langenfelde KSMR Fitness Rīga да
SB18236-19 VZ1 Valters Reneslācis Ogre OK/SC Ogre да
SB17045-19 VZ2 Rūdolfs Rutkovskis Rīga да
SB17074-19 VZ2 Pāvels Ābelīte PROLATIO Systems Rīga да
AB5745-19 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga да
SB18948-19 SZ2 Linda Sinka Trīs buki Rīga да
AB0725-19 VZ2 Artūrs Kadiķis Sigulda да
AB0312-19 VZ3 Kaspars Aksenoks Rīga да
SB1141-19 VZ1 Dāniels Ziemelis Ašās kājas ZID Talsi да
AB0808-19 VZ3 Leo Vīksna Jelgava да
SB19019-19 SZ3 Zane Boitmane-priedēna Maratona klubs Ventspils да
AB1641-19 SZ2 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga да
SB17455-19 SZ2 Anastasija Čekriževa Rīga да
AB1643-19 VZ1 Andris Saldons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala да
SB3273-19 VZ2 Artis Ķemeris Aizpute да
SB19826-19 VZ1 Mārcis Mežajevs Iecava Iecava да
SB17567-19 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile да
AB0667-19 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne да
AB1273-19 VZ2 Dainis Stepe PATRIA NAA Rīga да
SB15365-19 VZ2 Kristaps Lapsa Rīga да
AB0539-19 VZ2 Romans Cvetkovs Rīga да
SB18655-19 SZ2 Sanita Adamoviča Jelgava да
SB19249-19 VZ4 Ilgvars Bebrišs SK Katrīna Kuldīga нет
SB17801-19 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums да
AB3366-19 VZ1 Nils Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB18741-19 SZ1 Agate Nuķe SPORTLAND Rīga да
SB17876-19 VZ3 Aleksandrs Frolovs Rīga да
SB17052-19 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums да
AB0181-19 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn да
SB19625-19 SZ2 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga да
AB0493-19 VZ2 Indulis Ķerus Rīga да
SB18968-19 SZ3 Līga Birnbauma Rīga да
AB1424-19 VZ3 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi да
SB1790-19 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga да
AB0868-19 VZ2 Kaspars Salenieks Emergn #optimized4running Rīga да
SB19085-19 VZ3 Aigars Matisons Matisons Runner's Club Piltene да
SB19774-19 SZ3 Dace Sēja Ņiprie ikri Iecava/carnikava да
SB17504-19 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga да
AB0237-19 VZ1 Emīls Stūrītis Jūrmala да
SB18428-19 VZ2 Mārtiņš Purenkovs Legs Miserabled Rīga да
SB5805-19 VZ3 Jānis Gailis Izturība Ogresgals нет
SB19944-19 VZ2 Uģis Karasevs Kocēnu novads 1 Rubene да
SB17600-19 SZ2 Linda Fridrihsone Rīga да
AB0077-19 SZ2 Marina Kaže Auces aeroklubs Rīga да
SB19183-19 VZ1 Henrijs Helmanis Tukums да
SB14938-19 SZ2 Olga Vasiļjeva Jūrmala да
SB19212-19 VZ2 Emīls Valters Mitens Ventspils да
SB15692-19 SZ2 Gita Jurševska Riga Runners Rīga да
AB0076-19 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava да
SB18674-19 VZ3 Arturs Svekris DPD LATVIJA Rīga да
SB17821-19 VZ2 Romāns Tkačuks FKV Ventspils да
SB19493-19 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga да
SB17904-19 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga да
SB19591-19 SZ1 Adriāna Ozoliņa ISK Ņiprie ikri Iecava да
SB19387-19 VZ3 Jānis Tērauds Engures sportam Bremen да
SB18276-19 VZ2 Arnis Noveičuks Rīga да
SB18860-19 VZ3 Kaspars Ummers Piepe Carnikava да
AB0556-19 SZ1 Aleksandra Brombaha Vangaži да
SB17335-19 SZ2 Lija Krieva William Jones Rīga да
AB1366-19 SZ2 Zane Zilberga EY Rīga да
SB17189-19 VZ2 Juris Gasparaitis Edgara galdniecība. Jelgava да
SB17410-19 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava да
AB0046-19 SZ2 Anete Pažusa Rīga да
SB19096-19 SZ2 Kristiāna Dance Ķekava нет
SB10970-19 VZ2 Uldis Urbāns Liepāja да
AB0351-19 SZ3 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga да
SB19130-19 VZ2 Juris Ķibilds SELGA Rīga да
SB19890-19 VZ2 Jānis Belorags Matisons RannersGo Ventspils да
SB17618-19 SZ3 Evita Reimane Tukums да
SB14597-19 SZ2 Santa Bērziņa 4B Sigulda да
SB17957-19 SZ2 Ulla Bogdanoviča Ķegums да
SB18540-19 SZ2 Ilona Ķikute Rīga да
SB17698-19 VZ1 Lauris Meļņikovs Olaine да
SB18022-19 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils да
SB16942-19 SZ2 Linda Medne Saldus Boksa klubs Saldus да
SB16982-19 VZ2 Andris Bogdāns Ogre нет
SB19278-19 SZ3 Anete Bruževica Luminor Rīga да
SB18800-19 VZ2 Ivo Irbe Aerify Rīga да
SB19358-19 SZ2 Laura Zvīdre Rīga да
AB0607-19 SZ3 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga да
SB18885-19 VZ2 Arturs Vadzis Drusti да
AB0192-19 VZ2 Sergejs Smirnovs Rīga да
SB17154-19 SZ3 Zlata Kallase Gulbene да
SB17349-19 SZ2 Jekaterina Borodavko Rīga да
SB16827-19 VZ2 Kristaps Štelmahers KALĒJS Rīga да
SB17221-19 VZ2 Antons Sincovs Maratona klubs Ventspils да
SB16860-19 SZ3 Iveta Lanka Smiltene да
SB19105-19 VZ1 Jēkabs Skolnieks Gjensidige BabĪte да
SB12358-19 VZ2 Alexey Nazarov ASKfm Rīga да
SB17908-19 VZ1 Verners Ozoliņš Rīga да
AB0472-19 SZ2 Zane Galdiņa Rīga да
AB4058-19 SZ2 Baiba Gusta DNB Servisa centrs Rīga да
SB19920-19 VZ2 Kaspars Tērauds Četras zoles Rīga да
AB0011-19 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga да
AB1347-19 SZ2 Sarmīte Jermolova Rīga да
AB1203-19 VZ2 Raitis Urbēns HAVI Logistics Rīga да
SB17721-19 SZ2 Līva Leimane Rīga да
SB16955-19 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga да
AB0396-19 VZ2 Gatis Jarohovičs AkmensDizains.lv Sigulda да
SB19307-19 VZ2 Raivis Skrinda Bioderma Jelgava да
SB18261-19 VZ1 Jonatans Vēvers Rīga да
SB18818-19 SZ2 Zanda Ruskule Gjensidige Rīga да
SB19370-19 SZ2 Evita Ozoliņa Ikšķile да
SB18282-19 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne да
SB18908-19 VZ2 Klāvs Peleģis Saldus нет
SB17311-19 SZ3 Viola Bundzēna Jelgava да
SB16396-19 SZ2 Elīna Gloda Skrīveri нет
AB1231-19 VZ4 Valērijs Belokoņs Baltic international Bank Rīga да
SB17376-19 VZ2 Edvards Jaškulis Dot IT Olaine да
SB16840-19 VZ3 Dmitrijs Andrejevs Jūrmala да
SB17489-19 SZ2 Linda Vāgnere Ogre да
SB19514-19 VZ1 Aleksejs Jevdokimovs Rīga нет
SB19123-19 SZ2 Zane Berdaškeviča SPORTLAND Rīga да
SB14401-19 VZ3 Reno Eizenbārdis Nūjo Ventspils Ventspils да
SB17930-19 SZ4 Brigita Pētersone Rīga да
SB19492-19 VZ2 Edgars Indrušonoks Selga Rīga да
SB19936-19 VZ2 Juris Derevjanko Rīga да
SB17682-19 SZ1 Sintija Elizabete Prince Tukums да
SB18005-19 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga да
AB0113-19 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera да
SB19211-19 VZ2 Rūdolfs Ričards Andersons Ventspils да
SB16970-19 VZ3 Valerijs Arbuzovs Rūjiena да
SB19266-19 SZ1 Sonora Balode Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas да
SB18785-19 SZ1 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga да
SB17023-19 VZ2 Uģis Dreimanis dmanpipes.com Rīga да
AB0627-19 VZ2 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus да
SB17906-19 VZ2 Kristaps Sondors Saulkrasti да
SB17065-19 SZ2 Ilze Sniega Jelgava да
SB19390-19 SZ3 Ieva Grīnberga Eugesta Rīga да
AB0166-19 SZ2 Laima Letiņa Rīga да
SB17127-19 VZ2 Kristaps Ieleja Jēkabpils да
SB19646-19 VZ3 Gints Grīnbergs Rīga да
AB1654-19 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava да
AB1187-19 VZ2 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus да
SB19003-19 VZ3 Juris Kārkliņš Daugmale да
SB19731-19 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala да
SB18380-19 VZ2 Jānis Rozenblats Mailigen Rīga да
SB2522-19 SZ2 Jurgita Gintauskienė Trail Kuršių Nerija, Lithuania Klaipėda да
AB0979-19 SZ2 Marta Dieviņa EY Sigulda да
SB19803-19 VZ2 Dairis Jankovskis Rīga нет
SB17536-19 VZ1 Oskars Eglītis Skrienam Liepāja Liepāja да
AB0373-19 SZ3 Margita Zaiceva VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
SB16931-19 SZ2 Aija Ungure Rīga да
AB0588-19 SZ3 Inese Otomere PICA LULU Rīga да
SB19574-19 SZ2 Ilze Rudovica Marupe да
AB0123-19 VZ1 Kristers Grava Jelgava да
SB19234-19 VZ2 Mārtiņš Babkins BALTAIS Rīga да
SB16081-19 VZ2 Elvis Bernhards AnimalPlanet Rīga да
SB17779-19 SZ2 Ilze Zēberga Ventspils да
AB0974-19 SZ2 Santa Žukovska Rēzekne да
AB3368-19 VZ2 Ansis Pūce Saldus Boksa Klubs Saldus да
AB1080-19 SZ2 Madara Liepa Rīga да
AB0770-19 VZ2 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga да
AB0154-19 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki да
SB17076-19 VZ2 Mihails Grigorjevs PROLATIO Systems Rīga да
SB19605-19 SZ2 Arta Purina Rīga да
AB0382-19 SZ2 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
SB18951-19 VZ2 Miks Dzenis Trīs buki Rīga да
SB19656-19 VZ2 Sandis Sauka Run With Anita Rīga да
AB0355-19 VZ3 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava да
SB1142-19 SZ2 Inese Zepa Ašās kājas ZID Talsi да
AB0648-19 SZ2 Dace Limmere Maushi Jūrmala да
AB0891-19 VZ2 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene да
SB19747-19 VZ3 Juris Mortuļevs Rīga да
SB17458-19 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien II Jaunmārupe да
SB18400-19 VZ2 Artūrs Elstiņš Marienburgas Vilki Alūksne да
SB3421-19 VZ2 Edgars Sondors Laimīgās Beigas Rīga да
SB19827-19 VZ1 Markuss Tiesnesis Stirnubuks / Run 4 Sun Rīga да
SB17580-19 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre да
AB0829-19 SZ3 Māra Zepa Rīga да
SB14767-19 VZ2 Ernests Pilbergs Mammadaba Ventspils нет
AB1316-19 SZ1 Anna Zara PATRIA NAA Rīga да
SB14854-19 VZ1 Jānis Šadauskis Trīs pieni Tukums да
SB18050-19 SZ2 Agnese Zīlīte Kuldīga да
AB0777-19 VZ2 Uldis Salna Stopiņu novads да
SB19251-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja нет
AB1003-19 SZ1 Simona Rutkovska SimoonskiTV Rīga да
SB18146-19 SZ2 Aija Smalkā Bigauņciems да
SB18743-19 VZ2 Dzintars Skrundenieks Deva Fitness - Liepāja Liepāja да
SB17878-19 VZ3 Ints Marcinkevičs Rīga да
SB17053-19 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana да
SB17104-19 SZ3 Liene Čevere Valgunde да
SB19626-19 SZ3 Inese Bāriņa Saulkalne да
SB18291-19 VZ2 Aigars Rudzītis Tukums да
SB18977-19 SZ3 Inga Bērziņa Valmiera да
AB0582-19 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga да
SB1793-19 VZ2 Daniels Rēķis Rīgas satiksme Rīga да
AB0847-19 SZ2 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga да
SB19087-19 SZ1 Evelīna Vasiļjeva Daugavpils Runners Jēkabpils да
AB0943-19 VZ2 Miks Locis Lynxdojo Rīga да
SB17510-19 SZ3 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0298-19 VZ2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole да
SB18430-19 VZ2 Māris Doniņš Ventspils да
SB5955-19 VZ3 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene да
SB17601-19 SZ2 Evija Dilāne Jūrmala да
SB16919-19 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga да
SB19184-19 VZ3 Edvīns Helmanis Tukums да
SB14954-19 VZ1 Marks Maro Strazdiņš STRAZDIŅI Bauska да
SB19216-19 VZ3 Roberts Pūgulis Rīga да
SB15709-19 VZ2 Jānis Celmiņš Lidosta:Rīga: Rīga да
SB18072-19 SZ2 Līga Zaltāne Swedbank Rīga да
SB18685-19 SZ3 Dace Bērziņa Rīga да
AB0870-19 SZ2 Lilija Kazutina Emergn #optimized4running Rīga да
SB18195-19 SZ1 Krista Ķīse Jūrmala да
AB0575-19 SZ3 Liene Grosa Rīga да
SB17027-19 SZ2 Rigonda Ņikiforova Matisons Runners Club Kazdangas pagasts да
AB0823-19 SZ3 Ilona Bēmere Baldones skriešanas komanda Baldone да
SB18277-19 SZ2 Līva Leja Rīga да
SB18861-19 SZ1 Elīza Actiņa VSK Noskrien Rīga да
AB1373-19 SZ2 Linda Žūriņa EY Rīga да
SB17336-19 SZ2 Liene Sirmā Rīga да
AB0378-19 VZ3 Aleksandrs Mortuļevs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
SB17192-19 VZ3 Aigars Ansbergs Maratona klubs Ventspils да
SB17432-19 VZ1 Uldis Upītis Kāpa OK Sēja да
AB0232-19 VZ2 Konstantīns Grišulis KROKUS Krustpils novads да
SB19517-19 VZ2 Jānis Pūpols PH Print Rīga да
SB11026-19 SZ2 Jekaterina Seraja Rīga да
AB1644-19 SZ4 Ināra Lūse Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Carnikava да
SB19131-19 SZ2 Baiba Brakovska Selga Rīga да
SB19902-19 SZ1 Sindija Zaula LIMBAŽI SKRRIEN Limbaži да
SB17619-19 VZ1 Rainers Vahtelis Tukums да
SB14611-19 VZ2 Edijs Tropiņš Riga Runners I Dundaga да
SB17970-19 SZ2 Elīna Stūrīte Staicele да
SB18544-19 VZ2 Arnis Sloka Swedbank Baloži да
SB17701-19 SZ2 Nataļja Grišuņina Maratona klubs Ventspils да
SB18024-19 VZ2 Rinalds Nulle Blome да
SB16943-19 SZ2 Marta Porniece Kumar Cologne да
AB0328-19 VZ2 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis да
SB19279-19 SZ2 Inese Pētersone Luminor Rīga да
SB18801-19 SZ3 Agrita Lapinska Ogre да
SB19361-19 SZ2 Baiba Balode Rīga да
AB0457-19 SZ3 Daiga Greiškāne VSK Noskrien Jelgava да
SB18887-19 VZ2 Kaspars Gulbinskis GULBINSKI Līvāni да
AB0363-19 SZ3 Santa Šteinerte Tukuma 2.vidusskola Tukums да
SB17155-19 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils да
SB17350-19 SZ4 Lilija Grundmane Maratona klubs Kuldīga да
SB16830-19 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre да
AB1413-19 SZ2 Anete Ozoliņa Lēdurga да
SB19106-19 VZ3 Jānis Skolnieks Gjensidige BabĪte да
SB13500-19 VZ2 Jānis Dūmiņš Baldones skriešanas komanda Baldone да
SB17911-19 SZ3 Sandra Bobrova Jēkabpils да
SB18465-19 VZ2 Jānis Bute Jūrmala да
AB0660-19 VZ4 Andrejs Gaumigs Maratona klubs Rīga да
SB19921-19 VZ2 Oskars Mozmacs Rīga да
SB17659-19 SZ2 Līva Līce Rīga да
SB17983-19 SZ2 Beata Iesalnieks Iesalnieki Minhene да
AB1470-19 SZ3 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums да
SB17725-19 SZ3 Daina Reveliņa RWA Ogre да
AB1184-19 SZ2 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga да
AB1308-19 SZ1 Diāna Šņepste Talsi да
SB19308-19 SZ1 Kristīne Vilciņa Bioderma Rīga да
SB18262-19 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga да
AB1291-19 VZ3 Gints Ronis Sirms Ronis un draugi Salacgrīva да
AB0512-19 VZ3 Viktors Griņevičs ABC software Baloži да
AB0302-19 SZ2 Santa Japeniņa Kuldīga да
SB18910-19 VZ3 Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs Talsi да
AB0988-19 VZ2 Emīls Zalcmanis Dobelnieki да
SB16425-19 SZ2 Aija Miķīte Ozolnieki нет
SB17172-19 SZ3 Rita Bukovska Amatas novads да
SB17377-19 SZ2 Līga Kalniņa Swedbank Olaine да
AB0747-19 SZ2 Agnese Žukova Olainfarm Olaine да
SB17260-19 VZ3 Māris Plūmiņš Ventspils да
SB8287-19 SZ2 Sandra Strēle Jelgava да
SB19124-19 SZ2 Līga Riņķe SPORTLAND Rīga да
SB19857-19 VZ1 Toms Lauris Kozlovskis Ventspils да
SB14402-19 SZ2 Linda Eizenbārde Nūjo Ventspils Ventspils да
SB17931-19 SZ2 Anastasija Samete Rīga да
SB18499-19 SZ3 Ruta Malacanova Swedbank Rīga да
SB19940-19 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava да
SB17687-19 VZ1 Renārs Leiskins Daugavpils Runners Daugavpils да
SB18006-19 VZ1 Emīls Liepiņš Venden Rīga да
SB11132-19 SZ2 Zane Ivanāne VSK Noskrien/ Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
SB16974-19 SZ3 Līga Laganovska LĒDMANE Lēdmane да
SB19268-19 VZ1 Artūrs Žmurovs Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas да
SB17826-19 VZ2 Krists Ziemelis Rīga да
SB18197-19 VZ2 Jānis Rukmanis 3D Running Cēsis да
SB17907-19 SZ4 Inga Zāle Liepāja да
SB17067-19 VZ3 Gatis Pūcītis Rīga да
AB0358-19 VZ2 Ēriks Lebedoks OK Kurmis Rīga да
SB18939-19 VZ1 Ralfs Pilainis Rīga да
AB0125-19 SZ4 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga да
AB4055-19 VZ2 Toms Galins DNB Servisa centrs Rīga да
SB19537-19 VZ2 Toms Rohtla Rīga да
AB0674-19 VZ2 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Lūznava да
AB1406-19 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele да
SB4588-19 VZ3 Aivars Mozulis Engures Sportam Tukums да
SB18382-19 VZ4 Anatolijs Kelberers Mailigen Rīga да
SB2700-19 SZ2 Gita Karlsone Matison Runner Club Saldus да
SB18319-19 VZ1 Gusts Janičenko Gauja, carnikavas novads да
SB19802-19 VZ4 Juris Baraus Ventspils да
SB17537-19 SZ3 Inga Kronberga MRC / Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe да
AB0604-19 VZ3 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine да
SB16932-19 SZ2 ElĪna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera/rīga нет
AB0586-19 VZ3 Heinrihs Otomers Rīga да
SB15236-19 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga да
SB18635-19 SZ3 Līga Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi да
AB1401-19 SZ2 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene да
SB11434-19 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga да
AB0741-19 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine да
AB0326-19 VZ4 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn да
AB3367-19 SZ2 Lana Radčenko Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB17855-19 SZ2 Kristīne Leja Kuldīga да
SB18248-19 SZ2 Marina Jumātova Matisons Runner's Club Ventspils да
AB0078-19 SZ3 Sanita Birzniece Tukums да
SB17085-19 VZ2 Nikolajs Vladimirovs Salaspils да
AB0419-19 VZ1 Donats Urtāns VANAGI Jēkabpils novads да
AB0323-19 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga да
AB0384-19 VZ2 Didzis Dobelis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga да
AB1038-19 VZ2 Arturs Onzuls Accenture Rīga да
AB0781-19 SZ3 Gerda Markus Rīga да
SB1199-19 VZ2 Martins Kore Ventspils да
AB0541-19 VZ1 Niks Erlends Siliņš LAKERS BBB Tukums да
AB0135-19 SZ2 Līga Pakalna KROKUS Krustpils novads да
AB0820-19 SZ2 Zita Zariņa run...just run! Rīga да
SB17462-19 VZ3 Armands Paeglis Tukums да
AB0434-19 VZ2 Valdis Vanags DC VECSALACAS UNITED Engure да
SB18414-19 VZ2 Gints Jansons Liepāja да
AB0782-19 SZ2 Linda Bērziņa Virsotne/MARMOT Rīga да
SB19833-19 VZ2 Kristaps Ceriņš RECRO/LABIMEISTARI.LV Priekuļi да
SB17586-19 SZ1 Sandija Sorokina ASK Patria Durbe да
SB16907-19 VZ3 Jānis Dābols Freijs Mārupe да
SB14809-19 VZ2 Mārcis Megnis Tukums да
AB1317-19 VZ1 Ilgvars Dzedulis PATRIA NAA Rīga да
SB15584-19 SZ2 Sofja Gavrilova Olainfarm Olaine да
SB18051-19 VZ2 Raitis Vilsdorfs Kuldīga да
SB18660-19 SZ2 Jelena Stanovenko Atea Global Services Rīga да
AB0717-19 VZ2 Rinalds Aļeksjonoks Rīga да
SB17806-19 VZ2 Guntars Logins SBR Consulting Balvi да
SB18156-19 VZ2 Mārtiņš Sproģis Ventspils да
SB18747-19 SZ1 Gundega Miķelsone SPORTLAND Rīga да
SB17880-19 VZ3 Geoffrey Thorpe Rīga да
SB17054-19 VZ2 Dainis Vēsma Rīga да
SB17108-19 SZ2 Ilze Jurgelāne Vaidavas pag. да
SB19627-19 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga да
SB18293-19 SZ3 Egita Pumpure Tukums да
SB18983-19 SZ1 Signe Simsone Rīga да
SB18362-19 VZ2 Valdis Vaišļa Swedbank Rīga да
SB1804-19 VZ3 Kaspars Vītols BirojaTehnika.lv Mārupe да
AB0600-19 VZ1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga да
AB0960-19 SZ2 Liene Paula Tovkiņa Lynxdojo Rīga да
SB17513-19 SZ2 Sintija Ozoliņa Maratona klubs Ventspils да
SB16878-19 SZ1 Diana Elizabete Daukste Rīga да
AB0897-19 VZ2 Krišjānis Karabeško Rīga да
AB3360-19 SZ2 Baiba Mazrima Saldus Boksa Klubs Saldus да
SB17603-19 VZ1 Uldis Spulle TeamEiduki Koknese да
SB16921-19 SZ2 Baiba Bule Swedbank Rīga да
SB19185-19 SZ2 Baiba Pužule Selga Rīga да
SB15088-19 VZ2 Guntis Saule Olainfarm Olaine да
AB0898-19 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga да
SB19220-19 SZ1 Sindija Guntra Zaula LIMBAŽI SKRIEN Limbaži нет
SB15713-19 SZ2 Zane Auziņa Ogre да
SB18078-19 VZ2 Henrijs Eglitis Jaunpiebalga да
AB0877-19 SZ2 Indra Anckiņa Rīga да