MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
AB0236-19 SZ2 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems
AB0847-19 SZ2 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB17504-19 SZ4 Irēna Šibeika Nūjo priekam Rīga
SB19594-19 SZ2 Paula Pakule PH Print Rīga
SB17600-19 SZ2 Linda Fridrihsone Rīga
SB19605-19 SZ2 Arta Purina Rīga
SB13500-19 VZ2 Jānis Dūmiņš Baldones skriešanas komanda Baldone
AB1367-19 VZ3 Elmārs Martinsons EY Rīga
AB0222-19 SZ2 Sandra Ūdre Rīga
AB1038-19 VZ2 Arturs Onzuls Accenture Rīga
SB16856-19 VZ2 Rolands Kursišs Jelgava
SB11950-19 SZ2 Monta Priedola Grobiņa
SB16968-19 SZ2 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile
SB17275-19 VZ3 Armands Bricis Ventspils
AB0998-19 VZ2 Jānis Pētersons Radža Team Rīga
SB18566-19 VZ4 Ingus Celms Rīga
AB0481-19 SZ2 Zinta Simanoviča Jūrmala
SB17337-19 SZ3 Aija Loca Daugavpils runners Daugavpils
SB17821-19 VZ2 Romāns Tkačuks FKV Ventspils
SB19573-19 SZ1 Daiga Siliņa Rīga
SB19932-19 VZ3 Jānis Pērkons Exigen Services Latvia #optimized4running Rīga
AB0961-19 VZ3 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils
SB18832-19 SZ1 Kintija Celmiņa Liepāja
AB1187-19 VZ2 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus
SB17788-19 VZ4 Vitālijs Teteruks Ventspils
SB18319-19 VZ1 Gusts Janičenko Gauja, carnikavas novads
SB17530-19 VZ2 Aleksey Kakojchenkov Pskov Pskov
SB8287-19 SZ2 Sandra Strēle Jelgava
SB16201-19 SZ3 Ilvija Strikauska Kadaga
SB19088-19 SZ2 Vita Maizite Ventspils
SB19626-19 SZ3 Inese Bāriņa Saulkalne
SB14402-19 SZ2 Linda Eizenbārde Nūjo Ventspils Ventspils
AB0471-19 SZ2 Antra Kanušniece BIODERMA Rīga
AB0897-19 VZ2 Krišjānis Karabeško Rīga
SB16939-19 VZ2 Ivo Kovaļevskis Mazie Talsi
SB19125-19 VZ1 Jēkabs Jansons Swedbank Rīga
SB18500-19 VZ2 Mečislavs Stanovenko Jelgava
SB16981-19 VZ3 Uldis Reinicāns Jelgava
SB17288-19 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute Aizpute
SB17772-19 SZ3 Lilita Lauraite Durbe
SB17374-19 VZ2 Guntis Šīmanis Tukums
SB17847-19 SZ2 Sintija Langenfelde KSMR Fitness Rīga
SB19888-19 VZ1 Matīss Simkevičs Rīga
SB18081-19 SZ2 Laura Smukule Rīga
SB18786-19 VZ2 Jānis Miglāns Weekend Media Ogre
SB18203-19 SZ3 Ilze Saukāne Ikšķile
AB0382-19 SZ2 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB18862-19 VZ2 Kristaps Cīpols Rīga
AB0648-19 SZ2 Dace Limmere Maushi Jūrmala
SB17455-19 SZ2 Anastasija Čekriževa Rīga
SB17567-19 VZ3 Arnis Priedītis Ikšķile
SB19390-19 SZ3 Ieva Grīnberga Eugesta Rīga
SB11026-19 SZ2 Jekaterina Seraja Rīga
SB16443-19 SZ2 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils
SB19516-19 VZ2 Aleksejs Jevdokimovs Rīga
SB19646-19 VZ3 Gints Grīnbergs Rīga
SB14611-19 VZ2 Edijs Tropiņš Riga Runners I Dundaga
AB0390-19 VZ3 Arvis Birkmanis Rīga
AB0193-19 SZ1 Elīna Birģele Rīga
SB16954-19 VZ2 Jānis Olengovičs TRX Cēsis/Vidzemes tehnikums Priekuļi
SB19155-19 SZ3 Zane Skudrīte Iecava
AB0443-19 SZ3 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži
SB17012-19 SZ2 Ieva Ķēde Ķēdža Kašķīgie Liepāja
SB17314-19 VZ1 Rūdis Bundzēns Jelgava
SB17801-19 VZ2 Andis Fridbergs-Frīdenbergs Tukums
SB18031-19 SZ2 Aija Strazda Rīga
SB17382-19 VZ4 Imants Auziņš Maratona klubs Ventspils
SB17876-19 VZ3 Aleksandrs Frolovs Rīga
SB19918-19 VZ1 Agris Vinakmens SPORTLAND Tukums
AB1788-19 VZ2 Agris Skulte Rīga
SB18802-19 VZ2 Artūrs Dedzis Aerify Rīga
SB18291-19 VZ2 Aigars Rudzītis Tukums
SB19279-19 SZ2 Inese Pētersone Luminor Rīga
AB0892-19 VZ3 Arnis Šūlmeisters Cēsis
SB18956-19 VZ1 Matīss Eglītis Limbaži
SB19361-19 SZ2 Baiba Balode Rīga
AB0454-19 SZ2 Madara Tīģere-Bernharde Sabile
SB19041-19 VZ3 Guntars Avdejevs Zaķi 1 Ogre
SB18415-19 SZ3 Ieva Ustupa Burbulīte un radi Rīga
SB14809-19 VZ2 Mārcis Megnis Tukums
SB17183-19 SZ3 Ilze Goša Maratona klubs Tārgale
SB17682-19 SZ1 Sintija Elizabete Prince Tukums
AB0530-19 SZ2 Laima Magure DzSK Lokomotīve Rīga
AB0037-19 VZ3 Lauris Balgalvis Tukums
SB19211-19 VZ2 Rūdolfs Ričards Andersons Ventspils
SB19770-19 VZ3 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems
SB16888-19 VZ3 Edmunds Mičulis Jūrmala
SB17994-19 VZ1 Rūdis Mālmeisters Lielvārde
AB0499-19 SZ2 Ina Graudiņa VSK Noskrien Vāveres Jaunpils
SB19847-19 VZ3 Māris Bože Ventspils
SB18661-19 SZ2 Annija Sokolova Swedbank Rīga
SB19591-19 SZ1 Adriāna Ozoliņa ISK Ņiprie ikri Iecava
AB1296-19 SZ2 Dace Jukuma SUBARU AD REM Auto Sigulda
SB18748-19 SZ2 Madara Mētere SPORTLAND Rīga
SB3957-19 VZ2 Gatis Vilaks Draugiem Group Rīga
SB18268-19 SZ2 Anastasija Oleinika Rīga
SB18913-19 SZ3 Agnese Matisone Matisons Runner's Club Piltene
SB19308-19 SZ1 Kristīne Vilciņa Bioderma Rīga
SB18283-19 SZ1 Anastasija Ņedaivodina Marienburgas vilki Alūksne
SB18989-19 SZ2 Anda Birģele Jelgava
AB0743-19 VZ3 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga
SB17146-19 VZ3 Vadims Sovetovs Rīga
SB17618-19 SZ3 Evita Reimane Tukums
SB15088-19 VZ2 Guntis Saule Olainfarm Olaine
SB17210-19 VZ1 Vladislavs Sarkans PATRIA NAA Rīga
SB17698-19 VZ1 Lauris Meļņikovs Olaine
SB19722-19 VZ2 Rihards Čaiba ISOSTAR Ķekava
AB0231-19 VZ2 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga
SB15709-19 VZ2 Jānis Celmiņš Lidosta:Rīga: Rīga
AB3364-19 VZ2 Ingus Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus
SB19186-19 VZ2 Uldis Germans Talsi
SB19792-19 VZ2 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga
SB16908-19 VZ2 Andrejs Soboļevs Unicorns Rīga
AB0871-19 VZ2 Mārtiņš Orinskis Emergn #optimized4running Rīga
SB17045-19 VZ2 Rūdolfs Rutkovskis Rīga
SB18017-19 SZ3 Anita Hļevicka Saldus
SB19224-19 VZ2 Maksims Popkovs Rīga
AB0388-19 SZ3 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda
SB17074-19 VZ2 Pāvels Ābelīte PROLATIO Systems Rīga
SB19552-19 VZ2 Madars Jansons OK Saldus Saldus
SB5955-19 VZ3 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
SB19268-19 VZ1 Artūrs Žmurovs Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas
AB1345-19 VZ2 Toms Krauklis Rīga
SB18942-19 VZ2 Roberts Sukonovs Gentlemen's Club / Supervaroņi Rīga
AB0823-19 SZ3 Ilona Bēmere Baldones skriešanas komanda Baldone
AB0930-19 VZ2 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas
SB18334-19 VZ2 Jānis Ozols Rīga
AB0282-19 SZ2 Jeļena Vērdiņa Rīga
AB0003-19 VZ3 Aleksandrs Voino Mārupe
SB17162-19 SZ2 Inese Lībiete Rīga
AB0011-19 VZ3 Aigars Kājiņš AK Rīga
SB15236-19 VZ3 Andrejs Goršanovs Lidosta “Rīga” Rīga
SB17229-19 SZ2 Elīna Bože-Irbe Engures vidusskola Engure
SB17721-19 SZ2 Līva Leimane Rīga
SB19745-19 VZ2 Pēteris Kokums Ādaži
SB16879-19 SZ2 Sanita Sināte Ogre
SB16081-19 VZ2 Elvis Bernhards AnimalPlanet Rīga
SB17975-19 SZ2 Kristīne Urtāne Ventspils
SB16307-19 SZ2 Evita Ansone TEKNOS Rīga
SB19825-19 SZ3 Katrin Tanav Kuressare
SB16924-19 SZ2 Sandra Upena Rīga
SB18636-19 VZ1 Kaspars Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB17052-19 SZ4 Zita Štrausa Tukuma 2. vidusskola Tukums
SB19238-19 VZ1 Klāvs Reinis Ozols - Aiizpute
AB1230-19 SZ2 Jekaterina Kuzņecova Baltic international Bank Rīga
SB18735-19 VZ2 Edvīns Jaudzems SPORTLAND Rīga
AB0181-19 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn
SB2744-19 SZ2 Sintija Borskoviča PRINTFUL Rīga
SB18250-19 VZ3 Guntis Grīnfelds Matisons Runner's Club Ventspils
SB19544-19 VZ2 Artūrs Linde Tukums
SB18293-19 SZ3 Egita Pumpure Tukums
AB0735-19 SZ1 Ilga Melne Olainfarm Rīga
AB0176-19 SZ3 Diāna Ceika Rīga
SB17510-19 SZ3 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils
AB0562-19 SZ3 Ilze Vācere Team Kažemāka / Noskrien Rīga
SB17601-19 SZ2 Evija Dilāne Jūrmala
AB0419-19 VZ1 Donats Urtāns VANAGI Jēkabpils novads
SB13587-19 VZ2 Juris Platgalvis-Bancāns Rīga
SB16811-19 SZ3 Santa Jakovļeva Lielvārde
SB19109-19 VZ2 Kaspars Daube Saldus
AB0984-19 SZ2 Elīna Medne Jelgava
SB16857-19 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
SB18469-19 VZ2 Krišjānis Berģis Talsi
SB16970-19 VZ3 Valerijs Arbuzovs Rūjiena
SB17276-19 VZ2 Kristaps Priedoliņš Lielīgie seski Liepāja
SB19180-19 SZ3 Vita Helmane Tukums
SB18570-19 SZ3 Antra Enkure Rīga
SB17342-19 SZ3 Inese Kazarevska Liepāja
AB0870-19 SZ2 Lilija Kazutina Emergn #optimized4running Rīga
SB18064-19 VZ2 Gints Gasiņš Mārupe
SB19936-19 VZ2 Juris Derevjanko Rīga
AB1122-19 VZ2 Mareks Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava
AB0788-19 VZ2 Ernests Važa Smārde
AB0674-19 VZ2 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Lūznava
SB17410-19 VZ3 Aivars Malacanovs Jelgava
AB1023-19 VZ2 Miks Eglitis Accenture Rīga
SB17536-19 VZ1 Oskars Eglītis Skrienam Liepāja Liepāja
AB0512-19 VZ3 Viktors Griņevičs ABC software Baloži
SB19505-19 VZ1 Valters Hartpengs Rīga
SB16204-19 VZ2 Artis Sproģis 3D Running Rīga
SB19089-19 VZ2 Gļebs Karjaka Rīga
SB19627-19 SZ2 Rasma Čoiča Patria Sportland Rīga
SB14432-19 SZ1 Zane Dankbare Rīga
AB0828-19 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
AB0249-19 SZ3 Adrija Muša Jūrmala
SB16942-19 SZ2 Linda Medne Saldus Boksa klubs Saldus
AB0153-19 SZ2 Ieva Ceruka Mežmalas Madona
SB18509-19 SZ2 Maija Ceruka Mežmalas Madona
SB16982-19 VZ2 Andris Bogdāns Ogre
SB17291-19 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums
SB17779-19 SZ2 Ilze Zēberga Ventspils
SB17359-19 SZ3 Evita Zemlīte Sigulda
AB1080-19 SZ2 Madara Liepa Rīga
SB19890-19 VZ2 Jānis Belorags Matisons RannersGo Ventspils
SB18084-19 VZ2 Vigo Vežauskis Dobele
SB18787-19 SZ1 Zane Preise Weekend Media Ogre
SB18213-19 VZ1 Jorens Kvēle-Kvāls Saldus Boksa klubs Saldus
AB0323-19 SZ2 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0146-19 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala
AB0541-19 VZ1 Niks Erlends Siliņš LAKERS BBB Tukums
SB17458-19 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien II Jaunmārupe
SB17580-19 SZ4 Maija Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0358-19 VZ2 Ēriks Lebedoks OK Kurmis Rīga
SB11342-19 SZ2 Edīte Šnikvalde Rude
SB16470-19 SZ3 Baiba Zvirbule Rīga
AB0701-19 VZ3 Aivis Reinholds Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0125-19 SZ4 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga
SB14645-19 SZ3 Marita Veinberga Swedbank Rīga
AB1426-19 VZ2 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1048-19 SZ2 Anastasija Sardiko Accenture Rīga
SB16955-19 SZ4 Zinaida Grīnberga LSC Rīga
SB19156-19 VZ2 Rihards Peleģis Saldus
SB18549-19 SZ3 Inita Drēziņa Ķekava
AB0396-19 VZ2 Gatis Jarohovičs AkmensDizains.lv Sigulda
SB17321-19 SZ1 Laura Barauska Līgatne
AB1003-19 SZ1 Simona Rutkovska SimoonskiTV Rīga
SB18032-19 VZ2 Mārtiņš Lejnieks Liepāja
AB3356-19 SZ2 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus
SB17878-19 VZ3 Ints Marcinkevičs Rīga
SB19920-19 VZ2 Kaspars Tērauds Četras zoles Rīga
SB18129-19 VZ2 Jānis Biciņš Liepāja
SB2750-19 SZ1 Anna Viktorija Lukjanska PRINTFUL Rīga
SB18253-19 VZ2 Arturs Babašins Rīga
SB19281-19 VZ2 Armands Ločmelis Luminor Rīga
AB1368-19 VZ2 Mārtiņš Smalkais EY Rīga
SB18960-19 VZ2 Kārlis Goldmanis Rīga
SB19364-19 SZ2 Sabīne Metāla Mailigen Līgatne
AB0101-19 SZ3 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
AB0341-19 VZ4 Jānis Kopmanis LSC Rīga
SB19042-19 VZ2 Uldis Liepa-Liepiņš PDP Jelgava
SB18417-19 VZ2 Mārtiņš Sijāts Sizis Cēsis
SB14847-19 VZ2 Valdis Devjatņikovs Sk Katrīna Kuldīga
SB17185-19 SZ3 Arta Silkāne Rīga
SB17687-19 VZ1 Renārs Leiskins Daugavpils Runners Daugavpils
SB15584-19 SZ2 Sofja Gavrilova Olainfarm Olaine
SB17916-19 VZ1 Emīls Bērziņš Sabile
SB19774-19 SZ3 Dace Sēja Ņiprie ikri Iecava/carnikava
SB16889-19 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
SB17023-19 VZ2 Uģis Dreimanis dmanpipes.com Rīga
SB17995-19 SZ1 Laura Sakne Rembate
SB19209-19 VZ1 Matīss Slikšjānis Kocēnu novads Kocēnu novads
SB19944-19 VZ2 Uģis Karasevs Kocēnu novads 1 Rubene
SB18662-19 VZ2 Jānis Osītis Rīga
SB17065-19 SZ2 Ilze Sniega Jelgava
SB1462-19 VZ2 Raimonds Meiruška Tukums
SB18749-19 SZ2 Valērija Vtorova SPORTLAND Rīga
SB4545-19 VZ2 Jurģis Ķikulis Jelgava
SB18269-19 VZ3 Genadijs Kamkalovs Rīga
AB0757-19 SZ2 Linda Peciņa Māsas Peciņas Rīga
SB19311-19 SZ1 Līva Strode Bioderma Valmiera
AB0427-19 VZ3 Ainars Priedeslaipa Sealine Agency Sia Rīga
SB18994-19 VZ2 Valdis Ivanovs Tukums
AB0742-19 SZ3 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga
SB17150-19 VZ2 Edgars Rauza Rīga
SB17619-19 VZ1 Rainers Vahtelis Tukums
SB15089-19 VZ2 Artūrs Levins Olainfarm Olaine
SB17212-19 SZ1 Elīna Pinne PATRIA NAA Valmiera
SB17701-19 SZ2 Nataļja Grišuņina Maratona klubs Ventspils
AB4080-19 SZ2 Laija Silauniece DNB Servisa centrs Rīga
SB16872-19 VZ3 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti
SB15713-19 SZ2 Zane Auziņa Ogre
SB17935-19 VZ1 Edijs Eiduks TeamEiduki Vecbebri
SB19187-19 SZ2 Klinta Spote Rīga
SB16778-19 VZ3 Uldis Benhens Lyngson Jūrmala
SB16909-19 SZ2 Angelina Soboļeva Unicorns Rīga
SB18589-19 VZ2 Valdis Meirēns Gjensidige Rīga
AB0154-19 SZ3 Ieva Leikarte Ozolnieki
SB18018-19 VZ2 Elvis Rībens Venden/Maratona klubs Ventspils
AB1024-19 VZ2 Raimonds Urtāns Accenture Rīga
AB1226-19 SZ1 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga
SB17076-19 VZ2 Mihails Grigorjevs PROLATIO Systems Rīga
SB19549-19 VZ2 Evgenii Volokotkin Carnikava
AB3360-19 SZ2 Baiba Mazrima Saldus Boksa Klubs Saldus
SB19269-19 VZ1 Andris Rāviņš Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas
AB0463-19 VZ2 Māris Sardiko Team Kažemāka/Train2WinLv Inčukalns
SB18943-19 SZ2 Daiga Pogele Rīga
SB19346-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja
AB0507-19 SZ4 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga
AB1213-19 SZ2 Baiba Juruša Pauguru iekarotājas Ādaži
AB0059-19 SZ4 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga
SB17163-19 VZ2 Igors Laščēnko Jelgava
SB17659-19 SZ2 Līva Līce Rīga
SB15297-19 SZ2 Agnese Irbīte Lidosta “Rīga” Rīga
SB17898-19 VZ3 Rinolds Rozentāls Liepāja
SB17254-19 SZ2 Aurelija Kisieliūtė Kauno BMK Kaunas
SB17725-19 SZ3 Daina Reveliņa RWA Ogre
AB1641-19 SZ2 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga
SB16882-19 SZ2 Kristīne Kuduma Jelgava
SB17976-19 SZ4 Ilona Urtāne Ventspils
SB19205-19 SZ2 Sabīne Valtere pulsometrs.lv Ogre
SB19826-19 VZ1 Mārcis Mežajevs Iecava Iecava
AB0281-19 VZ2 Sergejs Artemjevs Rīga
SB18638-19 VZ4 Andris Skapsts Lynxdojo Rīga
SB17053-19 SZ2 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana
AB0008-19 VZ2 Dāvis Poliņš VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga Rīga, gulbene
SB19538-19 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga
SB18737-19 VZ1 Jānis Upenieks SPORTLAND Rīga
SB17104-19 SZ3 Liene Čevere Valgunde
SB18136-19 VZ4 Peep Ristmägi JK HERMES Tallinn
AB0763-19 VZ2 Nauris Spalviņš SPB RUN/Brooks Rauna
AB0064-19 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils
SB18900-19 SZ2 Zanda Gulbe Ventspils
AB0004-19 SZ2 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe
SB17513-19 SZ2 Sintija Ozoliņa Maratona klubs Ventspils
SB7380-19 SZ2 Inga Andersone Rīga
SB17603-19 VZ1 Uldis Spulle TeamEiduki Koknese
SB19609-19 SZ2 Karīna Guzuna Rīga
SB13598-19 VZ3 Juris Mortuļevs Rīga
AB0128-19 VZ2 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne
AB0337-19 VZ2 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
SB19691-19 VZ2 Renārs Blūms Ventspils
AB3365-19 SZ2 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus
SB18473-19 VZ1 Krišs Jansons Gauja, carnikavas novads
SB16974-19 SZ3 Līga Laganovska LĒDMANE Lēdmane
SB17278-19 SZ2 Daiga Ribikauska Bauska
SB11132-19 SZ2 Zane Ivanāne VSK Noskrien/ Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
SB6122-19 VZ1 Kristers Artejevs Skrienam kopā Valmiera
SB18571-19 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele
SB19583-19 VZ2 Jurģis Balodis Mārupe
SB17826-19 VZ2 Krists Ziemelis Rīga
SB18065-19 SZ2 Iveta Bērziņa Riga Runners II Rīga
SB19940-19 VZ2 Kaspars Jaunzems Jelgava
SB18174-19 VZ2 Johnny Seal Skrienam Liepāja Grobiņa
SB18842-19 VZ1 Ritvars Dauksts Ventspils
AB0371-19 SZ2 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ogre
SB17432-19 VZ1 Uldis Upītis Kāpa OK Sēja
SB17537-19 SZ3 Inga Kronberga MRC / Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
SB19371-19 VZ2 Edgars Antens Ak12 Valmiera
SB19503-19 VZ1 Edijs Dzalbs Inov-8 | OSVeikals.lv Stalbe
SB14516-19 VZ2 Kārlis Bērziņš Latvijas Finieris Jelgava
SB19090-19 SZ2 Arta Kudlāne Rīga
AB0873-19 VZ2 Renārs Reklaitis Emergn #optimized4running Rīga
SB14453-19 SZ2 Līga Rakšte Maratona klubs Rīga
SB16835-19 VZ1 Daniels Kodalevs Marienburgas Vilki Alūksne
AB0061-19 SZ3 Sintija Ozoliņa Jaunmārupes skrējēji Jaunmārupe
SB16943-19 SZ2 Marta Porniece Kumar Cologne
AB0945-19 VZ3 Jānis Duberis SSK Bebra Aizkraukle
SB18506-19 VZ4 Valdis Groza Lubāna
AB0328-19 VZ2 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis
SB17302-19 VZ3 Intārs Stalbergs Rīga
AB0741-19 VZ2 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine
SB17366-19 VZ2 Jānis Klindžāns Rīga
SB17855-19 SZ2 Kristīne Leja Kuldīga
SB19902-19 SZ1 Sindija Zaula LIMBAŽI SKRRIEN Limbaži
SB18085-19 VZ2 Ingmārs Felcis FB Rīga
SB18789-19 VZ1 Ģirts Viļumovs Matisons runner club Ventspils
AB0760-19 VZ2 Aigars Olavs Jelgava
AB0606-19 SZ3 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga
SB18867-19 SZ2 Laura Lukstaraupa Mārupe
AB1379-19 SZ2 Kristīne Kovale EY Ogre
SB17462-19 VZ3 Armands Paeglis Tukums
SB17586-19 SZ1 Sandija Sorokina ASK Patria Durbe
AB1156-19 SZ2 Olga Daņilova Baldones skriešanas komanda Baldone
SB3719-19 SZ2 Laura Sekste LAUMIŅAS REZIDENCE Rīga
SB16475-19 VZ2 Kristaps Sirmais Guddžobs guddans Ragana
AB1416-19 VZ2 Kārlis Vanags Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0698-19 VZ1 Egīls Ziediņš Langstiņi
SB14665-19 VZ2 Artjoms Limonovs Ventspils
AB3354-19 SZ3 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus
SB18451-19 VZ1 Nils Blumfelds Mazrūķīši Dobele
AB1184-19 SZ2 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga
AB0456-19 VZ1 Emīls Žubulis Team Kažemāka/Train2WinLv Rīga
SB18551-19 VZ4 Vladimirs Kļavnieks BALTAIS Rīga
AB1308-19 SZ1 Diāna Šņepste Talsi
SB17322-19 VZ1 Dairis Kļaviņš Līgatne
SB17806-19 VZ2 Guntars Logins SBR Consulting Balvi
SB18041-19 SZ2 Selva Ločmele Engures sportam Rīga
AB0597-19 VZ2 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts
SB17880-19 VZ3 Geoffrey Thorpe Rīga
SB19921-19 VZ2 Oskars Mozmacs Rīga
SB19247-19 VZ1 Markuss Jansons Jelgava
SB1045-19 SZ1 Katrīna Erne Rīgas 6.vidusskola Rīga
SB18738-19 VZ2 Kaspars Atmats SPORTLAND Rīga
SB17108-19 SZ2 Ilze Jurgelāne Vaidavas pag.
SB2761-19 SZ2 Gunita Rasmane PRINTFUL Rīga
AB0706-19 VZ3 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga
SB19282-19 VZ2 Emīls Stallītis Luminor Rīga
AB0662-19 VZ2 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga
AB0300-19 VZ4 Didzis Krīgers Valmiera
AB0917-19 VZ2 Ansis Zadiņš Dundaga
AB0437-19 SZ2 Nora Zvirbule Valmiera
SB17118-19 VZ2 Ainars Andzans Tukums
SB19046-19 VZ3 Jānis Zadovskis Saldus
SB18424-19 SZ2 Marta Gernere Rīga
SB14855-19 VZ2 Sergejs Juhno Born2Win Liepāja
AB0186-19 VZ2 Andrejs Kirma Rīga
SB17689-19 SZ3 Liga Hartpenga Rīga
SB15589-19 VZ2 Jānis Butāns Rīga
AB1206-19 VZ2 Gatis Valdheims Tukums
AB0943-19 VZ2 Miks Locis Lynxdojo Rīga
SB16890-19 SZ2 Žanna Matrosova Rīga
SB17027-19 SZ2 Rigonda Ņikiforova Matisons Runners Club Kazdangas pagasts
AB0655-19 SZ3 Dace Liepiņa Rubene
AB0736-19 SZ3 Inga Melne Olainfarm Olaine
SB19858-19 SZ2 Agnese Goba Rīga
SB18665-19 SZ2 Agnese Ose BALTAIS Tukums
SB17067-19 VZ3 Gatis Pūcītis Rīga
SB1697-19 VZ2 Ingus Ķirsis Liepāja
AB0386-19 VZ2 Rolands Šusts Jūrmala
AB1344-19 VZ2 Jānis Mežiels Patria Sportland Rīga
AB0758-19 SZ2 Monta Peciņa Māsas Peciņas Rīga
SB19317-19 SZ2 Līga Livdāne Bioderma Liepāja
AB0377-19 VZ3 Sandis Zīvarts VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB18325-19 VZ2 Kristaps Goldmanis Sabile
SB18996-19 SZ3 Ilva Radziņa Tukums
AB0112-19 VZ4 Uldis Zīle VSK Noskrien Kuldīga
SB17153-19 VZ3 Kaspars Kallass Gulbene
SB17620-19 SZ3 Jolanta Campion San Diego
SB15090-19 SZ1 Linda Dubkova Olainfarm Olaine
SB17220-19 SZ2 Ieva Ivaško Maratona klubs Ventspils
SB17703-19 SZ3 Ina Lībeka Talsi
SB19730-19 VZ2 Aleksandrs Malašenkovs Ventspils
SB16873-19 VZ2 Kaspars Kursišs Labākie Ādaži
SB15764-19 SZ2 Ieva Smildziņa Rīga
SB17964-19 VZ3 Vilnis Vitkovskis LAU / Skrienam Liepājā Liepāja
AB1016-19 VZ2 Uldis Krauklis Accenture Garkalne
SB19803-19 VZ2 Dairis Jankovskis Rīga
SB16912-19 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB18592-19 SZ2 Tatjana Vološčuka Rīga
AB0078-19 SZ3 Sanita Birzniece Tukums
SB18019-19 VZ3 Rihards Valeniks CSDD Rēzeknes KAC Malta
AB0645-19 SZ3 Raivita Birkentāla Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB18700-19 VZ2 Mārtiņš Spalva Swedbank Rīga
SB17085-19 VZ2 Nikolajs Vladimirovs Salaspils
SB2040-19 VZ2 Mārtiņš Braslavs Rīga
SB6150-19 SZ2 Laura Stepiņa Rīga
SB19270-19 SZ1 Guna Lipska Rīga
AB0091-19 SZ3 Lolita Palaima Rīga
AB1393-19 SZ2 Baiba Vekša Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Saldus
AB0423-19 SZ3 Iveta Pūpola Maratona klubs Aizpute
AB0955-19 SZ1 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga
AB0914-19 VZ2 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe
SB18389-19 VZ2 Jānis Timofejevs TEKNOS Rīga
SB17169-19 VZ3 Dainis Kreicbergs SĒME SĒme
SB17664-19 VZ3 Artis Stieciņš SD Trading Rīga
SB11895-19 VZ2 Linards Birznieks Rīga
SB17904-19 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga
SB17255-19 SZ3 Marika Kalniņa Ventspils
SB17729-19 SZ2 Anda Platače Rīga
SB19747-19 VZ3 Juris Mortuļevs Rīga
SB16885-19 VZ2 Elvijs Jaunbalodis Salacgrīva
SB17978-19 VZ3 Andis Zvirbulis Katrīnas klubs Kuldīga
SB19207-19 SZ2 Ilona Marhele Pulsometrs.lv / SOS bērnu ciemati Rīga
SB19827-19 VZ1 Markuss Tiesnesis Stirnubuks / Run 4 Sun Rīga
SB16925-19 SZ2 Kristiāna Eglīte Siguldas maratona klubs Sigulda
SB18639-19 VZ2 Andrejs Kolupajevs Vitality Snack Rīga
SB17054-19 VZ2 Dainis Vēsma Rīga
SB18047-19 VZ3 Ivars Liepiņš Lustes Tukums
SB17387-19 VZ2 Anatolijs Kižlo Rīga
AB1369-19 SZ2 Signija Rancāne EY Rīga
SB19922-19 VZ2 Kārlis Kalniņš Rīga
SB18137-19 VZ2 Guntis Domburs Individual Rūjiena
SB18810-19 VZ4 Normunds Vilūns VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0208-19 VZ1 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana
SB18903-19 SZ2 Ilze Volfa-Kirilova Swedbank Rīga
AB1361-19 VZ2 Jānis Zāle EY Rīga
SB17514-19 VZ1 Roberts Ross Talsi
SB7479-19 SZ3 Karīna Aksenoka Pāvilosta
AB5892-19 SZ1 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kokneses novads
AB0962-19 VZ3 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga
SB11216-19 VZ2 Māris Ivanāns Mammadaba Talsi
AB0094-19 VZ3 Māris Graudiņš Ikskile
SB19119-19 SZ2 Kamilla Krilova Swedbank Rīga
AB0738-19 SZ2 Linda Danilāne Olainfarm Olaine
AB0769-19 VZ2 Jevgenijs Kurovs Rīga
AB0942-19 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga
SB17280-19 VZ2 Jānis Krēsliņš SWEDBANK Rīga
AB0370-19 SZ2 Astra Zaļuma Saldus
SB18573-19 VZ3 Ansis Kuplis WWW.RUNNING.LV Mārupe
SB17344-19 VZ2 Edgars Bubelis EDGARA GALDNIECĪBA Jelgava
SB17834-19 SZ2 Lelde Strautiņa HighFive Jelgava
AB0005-19 SZ2 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
SB19942-19 SZ2 Kristīne Grava Rīga
SB18752-19 VZ3 Andris Riekstiņš Iecava
SB18175-19 SZ2 Zane Martinsone Rīga
SB18846-19 VZ2 Artis Dūriņš Saldus Boksa klubs Saldus
AB0093-19 SZ4 Māra Dīriņa Nūjo priekam Rīga
SB17439-19 VZ4 Edgars Ezernieks Maratona klubs Ventspils
SB17544-19 VZ2 Kristaps Radvilavičs 3D Running Cēsis
SB19378-19 VZ1 Gustavs Stradiņš Marienburgas Vilki Alūksne
SB8944-19 VZ2 Jurijs Nazarovs Daugavpils
SB15662-19 SZ3 Danute Ābelīte Rīga
AB1261-19 VZ2 Andris Ronimoiss Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI Cēsis
SB13783-19 VZ1 Rūdis Liepiņš Grauda Spēks Līvbērze
SB14475-19 VZ2 Vaidas Garbačiūnas Kauno BMK Kaišiadorys
AB0723-19 VZ3 Jānis Sīpols Rīga
AB0646-19 VZ4 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0143-19 SZ2 Ieva Liepiņa Rīga
AB0681-19 SZ3 Dace Šmite Lielvārde
SB18507-19 SZ2 Kristīne Jaudzema Jekabpils
SB16987-19 VZ1 Eliss Dukaļskis Sigulda
SB17307-19 SZ4 Dagmāra Freiberga Tume
AB1306-19 SZ2 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums
SB17367-19 VZ1 Bruno Ivanovs Rīga
SB17856-19 SZ1 Laura Balandiņa Nav Kuldīga
SB19904-19 SZ2 Kristiāna Dance Rīga
SB18098-19 SZ3 Gundega Groma Valmiera
SB18790-19 SZ1 Alise Bērziņa Saldus sporta skola Saldus
SB18235-19 SZ1 Kristiāna Upeniece Rīga
AB0611-19 VZ2 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava
SB18876-19 VZ1 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene
AB0031-19 VZ3 Andris Ludriks Rieksti Bauska
SB17469-19 VZ3 Intars Metums Latvijas Finieris Rīga
SB17595-19 SZ3 Sanita Šaitere Rīga
SB19484-19 SZ2 Ginta Valtere BALTAIS Līvāni
SB11946-19 SZ2 Zita Kreinerte Liepāja
SB16547-19 VZ1 Toms Robats Tukums
SB19100-19 SZ3 Jolanta Kravale Valmiera
AB1234-19 SZ2 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda
SB14697-19 SZ2 Daina Gotfrīde-Bernsone Rīga
SB16841-19 VZ2 Edvards Eglītis Ašās kājas ZID Rīga
AB0042-19 VZ2 Vents Strautmanis Tilderi
AB0583-19 VZ2 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
AB1252-19 VZ1 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
SB18553-19 SZ1 Amanda Miltiņa Sigulda
AB0021-19 VZ2 Rūdolfs Leimanis Ventspils
SB17328-19 VZ2 Aleksandrs Vozņuks PROLATIO Systems Rīga
SB17809-19 SZ1 Paula Ivanovaite Engures sportam Tukums
SB17982-19 SZ2 Anete Astaševska SK Katrīna Kuldīga
AB1269-19 VZ2 Edgars Apinis PATRIA NAA Rīga
SB19833-19 VZ2 Kristaps Ceriņš RECRO/LABIMEISTARI.LV Priekuļi
SB16929-19 VZ2 Juris Platgalvis-Bancāns Rīga
SB18648-19 SZ2 Rasa Ziediņa - Budze Jelgavas 4. vidusskola Jelgava
SB17055-19 SZ2 Liene Graudiņa Rīga
AB0837-19 VZ3 Kaspars Olte Jūrmala
SB19524-19 SZ2 Gita Ramane PH Print Rīga
SB18739-19 VZ2 Aleksejs Čuvailovs SPORTLAND Rīga
SB17110-19 SZ2 Anita Urkauska Liepājā
SB2776-19 SZ2 Sigita Permina PRINTFUL Rīga
SB18259-19 VZ1 Mikus Jirgensons Rīga
SB19283-19 SZ2 Ivonna Stefanišina Luminor Rīga
AB1042-19 SZ2 Dinara Bekeshova Accenture Aktobe
SB18963-19 VZ2 Dāvis Uļģis Izturība Ikšķile
AB1031-19 SZ2 Solvita Bērziša Accenture Rīga
AB0766-19 SZ2 Evita Hibšmane Jelgava
SB17122-19 VZ2 Krists Pakulis DOBELE Dobele
SB19062-19 VZ2 Jurģis Kļavpurs RWA Trapene
SB18425-19 SZ2 Inga Dzene SCHWENK Latvija Rīga
SB14860-19 SZ3 Olga Ivanova No Tag Runners Moscow
SB17189-19 VZ2 Juris Gasparaitis Edgara galdniecība. Jelgava
SB17690-19 VZ4 Arturs Brikmanis Durbe
AB0826-19 SZ2 Simona Birkenberga LIESMA Saldus
SB15598-19 VZ2 Vladislavs Voitehovičs Olainfarm Olaine
SB17926-19 VZ2 Raivis Pauls HCP Ventspils
SB19181-19 SZ1 Simona Helmane Tukums
AB0960-19 SZ2 Liene Paula Tovkiņa Lynxdojo Rīga
AB0289-19 SZ2 Laura Valaine Rīga
SB17030-19 VZ4 Guntars Balodis Tīnūži
SB18001-19 VZ2 Māris Melderis Rīga
AB0746-19 VZ4 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine
SB18671-19 VZ3 Jānis Ronis DPD LATVIJA Rīga
SB17068-19 SZ2 Baiba Niparte AppXite Rīga
SB1701-19 VZ3 Dzintars Kriķis Labo sajūtu kolekcionārs Bauska
AB0561-19 VZ2 Ivars Vācers Rīga
AB0664-19 VZ2 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzekne
AB0987-19 SZ2 Laura Strupa Aizkraukle
SB18919-19 SZ2 Liene RuĢele Rīga
SB19321-19 SZ2 Jevgenija Jasāne Bioderma Rīga
AB0719-19 VZ2 Jānis Ozoliņš - Salaspils
SB19188-19 VZ2 Toms Bobrovskis Rīga
SB18998-19 VZ1 Oskars Laucis VSK "Burkānciems & Co" Gaujiena
AB0307-19 VZ2 Edgars Blūms Rush b Rīga
SB17154-19 SZ3 Zlata Kallase Gulbene
SB17621-19 SZ1 Valerie Campion San Diego
SB15136-19 VZ2 Ojārs Čeksters Ķekava
SB17221-19 VZ2 Antons Sincovs Maratona klubs Ventspils
SB17707-19 VZ1 Vilnis Lībeks Talsi
SB19731-19 VZ1 Andris Edgars Fecers Jūrmala
AB0812-19 VZ3 Gints Žumburs Rīga
SB15939-19 VZ2 Gatis Grandāns Jelgava
SB17955-19 VZ2 Aivis Rumba OldSnails Bauska
AB0228-19 SZ2 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils
SB19802-19 VZ4 Juris Baraus Ventspils
SB16915-19 VZ2 Jānis Orinskis Dīvaiņi Liepāja
AB0133-19 SZ3 Inga Vate Tukums
AB1090-19 VZ2 Viktors Artamonovs Rīga
SB18020-19 SZ2 Inga Briede Piņķi
AB3358-19 VZ2 Ints Neilands Saldus Boksa Klubs Saldus
SB18705-19 VZ3 Jānis Sondors Upeņu iela Rīga
SB17087-19 VZ2 Adam Lambrou AppXite Rīga
SB2106-19 VZ2 Artūrs Kreišmanis Lielvārde
AB1049-19 VZ2 Raimonds Spēks KROKUS Krustpils novads
AB0990-19 VZ2 Antons Fedorenko Rīga
SB18946-19 SZ3 Inga Abu-Dema Bauska
SB19352-19 SZ3 Daina Grundšteina Baltais Tukums
AB0498-19 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile
SB19008-19 VZ3 Guntars Reveliņš Jaunmārupe skrien II Jaunmārupe
SB18391-19 SZ2 Kristīne Vītola Ventspils
AB1231-19 VZ4 Valērijs Belokoņs Baltic international Bank Rīga
AB1337-19 SZ2 Elīna Kārkliņa Patria Sportland Madona
SB15344-19 SZ2 Santa Niedola 3D Running Cēsis
SB17906-19 VZ2 Kristaps Sondors Saulkrasti
SB17489-19 SZ2 Linda Vāgnere Ogre
SB17732-19 SZ3 Inga Vīksna Kocēnu MTB Vaidava
AB0820-19 SZ2 Zita Zariņa run...just run! Rīga
AB0475-19 SZ2 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga
SB18556-19 SZ3 Inese Miltiņa Sigulda
AB0321-19 VZ2 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga
SB17331-19 SZ3 Aiva ŠĒra ENGURES SPORTAM Engure
AB0874-19 VZ3 Kaspars Rullis Jelgava
AB0539-19 VZ2 Romans Cvetkovs Rīga
AB0224-19 VZ2 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
SB19923-19 VZ1 Edvards Reksnis Ikšķile
AB3366-19 VZ1 Nils Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus
SB18811-19 VZ2 Andris Petrevics Ventspils
AB0223-19 SZ2 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga
SB18905-19 VZ2 Dmitrijs Serjogins BALTAIS Mārupe
AB0451-19 SZ2 Diāna Gavare Drellīši Dobele
SB17515-19 SZ2 Solvita Štekerhofa Maratona klubs Ventspils
SB7715-19 VZ3 Māris Dadzis SK "Katrīna" Kuldīga
AB0062-19 VZ2 Armands Šaraks Jēkabpils
SB11585-19 VZ2 Ainārs Bergmanis Lmt Ikšķile
SB16822-19 VZ2 Maksims Ivanovs Rīga
SB16935-19 VZ1 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole
AB0631-19 VZ2 Alvis Tribockis Ogre
SB19707-19 SZ2 Jautrīte Pluša Rīga
SB18488-19 SZ3 Zane Butlere Lisabona
AB0309-19 VZ1 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads
SB17283-19 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB17764-19 VZ2 Edgars Tiltanovs Ērgļi
SB18575-19 SZ1 Annija Zāģere Rīga Runners 1 Rīga
AB0745-19 VZ2 Armands Sīlis Olainfarm Rīga
AB0118-19 VZ3 Sandis Sproģis Tet Rīga
SB19866-19 VZ2 Konstantins Zorins ZILBER Rīga
AB0076-19 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
SB19956-19 SZ3 Sanita Blumberga Kadaga
SB18760-19 SZ2 Krista Kupča Madona Madona
SB19493-19 SZ2 Agnese Nastaja mammadaba Rīga
SB18847-19 VZ2 Ainārs Elksnis Biksēs pavasaris Rīga
AB1408-19 SZ2 Vera Panasina Jūrmala
SB17443-19 SZ3 Maira Balana Jelgava
SB17546-19 SZ1 Kristīne Kabaļina Iecava
SB19382-19 VZ3 Ivo Levāns Engures Sportam Tukums
SB10029-19 SZ2 Anete Kalniņa Jelgava
SB16394-19 SZ2 Zane Matuļone Sporta centrs Jugla Rīga
AB0401-19 SZ2 Ieva Ozoliņa AkmensDizains.lv Jelgava
SB19638-19 VZ2 Jānis Stukuls SK Katrīna Rīga
SB14477-19 SZ2 Renāte Kubliņa-Ķemere Liepāja
AB0724-19 SZ3 Ilva Sīpola Rīga
SB18438-19 VZ2 Aleksejs Šcogols Rīga
AB0918-19 SZ3 Anda Ozoliņa Langstiņi
SB19127-19 SZ2 Sanita Junele Selga Ozolnieki
SB18521-19 VZ2 Edgars Bērziņš BALTAIS Talsi
AB0677-19 VZ2 Dagnis Boltrikovs Veseliga slodzīte Cesvaine
SB17308-19 SZ3 Edīte Pumpure- Lauce Rīga
AB4044-19 SZ2 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga
SB17369-19 SZ3 Gunta Šlosberga Rīga
SB17860-19 VZ3 Mārtiņš Vološčuks SK Katrīna Kuldīga
SB19905-19 VZ3 Kristaps Ramiņš Nordi Jūrmala
AB1236-19 SZ2 Alise Kalniņa Rīga
AB0928-19 VZ2 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi, stopiņu novads
AB0400-19 SZ2 Ruta Mālniece AkmensDizains.lv Rīga
AB0349-19 SZ2 Eva Lapsiņa X99 Ogre
AB1300-19 VZ2 Andris Akmentins Vuvuzela Rīga
SB17472-19 VZ3 Kaspars Zudrags Latvijas Finieris Rīga
SB17596-19 SZ4 Vigda Jirgensone Nūjo priekam Saulkrasti
SB19486-19 VZ1 Elvis Budrecks Trīnīši Liepāja
SB19518-19 SZ2 Līga Urme PH Print Rīga
SB16548-19 SZ3 Lina Robate Tukums
AB0910-19 VZ2 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde
SB19653-19 VZ1 Markuss Gaļinovskis RUN 4 SUN Rīga
SB16844-19 SZ3 Solvita Depša Iecava
SB18456-19 VZ2 Armands Rudņickis AMSERV Rīga
AB1245-19 SZ3 Inta Hansone Dobele
AB0053-19 SZ2 Sandra Krasucka Tilderi
SB15358-19 SZ2 Ilze Orinska Dīvaiņi Liepāja
SB17907-19 SZ4 Inga Zāle Liepāja
SB17260-19 VZ3 Māris Plūmiņš Ventspils
SB17740-19 VZ1 Sandis Aboliņš Kocēnu novads Kocēnu novads
SB19752-19 VZ2 Dailis Grinbergs Matisons Runner's club Ventspils novads
AB0614-19 SZ3 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga
AB1347-19 SZ2 Sarmīte Jermolova Rīga
AB1273-19 VZ2 Dainis Stepe PATRIA NAA Rīga
SB19834-19 VZ2 Dairis Jankovskis Rīga
AB0350-19 VZ4 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe
SB18653-19 VZ1 Martins Ķikuts Rīga
AB1089-19 SZ3 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava
SB19249-19 VZ4 Ilgvars Bebrišs SK Katrīna Kuldīga
SB1141-19 VZ1 Dāniels Ziemelis Ašās kājas ZID Talsi
SB18740-19 VZ3 Dairis Zebuliņš SPORTLAND Rīga
SB17111-19 VZ2 Armands Bisenieks Guddžobs Guddans Ragana
SB3193-19 VZ4 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis
SB18261-19 VZ1 Jonatans Vēvers Rīga
SB19284-19 VZ2 Lauris Kindzulis Luminor Rīga
SB18282-19 VZ2 Mairis Pētersons Alūksne
SB18967-19 VZ3 Haralds Pūce Madona Madona
AB0890-19 VZ2 Krišs Borītis Deered Rīga
AB0768-19 VZ2 Sandis Štubis Rīga
SB17127-19 VZ2 Kristaps Ieleja Jēkabpils
SB17607-19 SZ2 Dārta Otomere Roja
SB19081-19 VZ2 Mikus Voss Rīga
SB18427-19 VZ3 Gints Fjodorovs AMSERV Tukums
SB14493-19 VZ2 Krišjānis Stepiņš Purva Kurmji Rīga
SB17192-19 VZ3 Aigars Ansbergs Maratona klubs Ventspils
AB0336-19 VZ2 Aivis Štemmers SK Pūre Pūre
AB0644-19 SZ2 Kristīne Karsa Rīga
SB15601-19 VZ2 Jānis Vilks Rīga
SB17929-19 VZ2 Andrejs Pētersons Garkalnes novads
SB19183-19 VZ1 Henrijs Helmanis Tukums
SB19783-19 VZ2 Gints Bernots Grobiņa
AB0086-19 VZ3 Jānis Sēkliņš Ogre
SB17035-19 VZ2 Mārtiņš Zīverts Liepāja
SB18005-19 VZ3 Normunds Liepiņš Venden Rīga
SB19212-19 VZ2 Emīls Valters Mitens Ventspils
SB18673-19 VZ2 Kristaps Ķemme DPD LATVIJA Rīga
SB17069-19 SZ3 Iveta Dorbe Rīga
SB1790-19 VZ2 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga
AB3357-19 VZ2 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus
SB19258-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja
SB18276-19 VZ2 Arnis Noveičuks Rīga
AB0555-19 VZ2 Romāns Kuročkins Vangaži
AB0332-19 VZ2 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
AB0556-19 SZ1 Aleksandra Brombaha Vangaži
AB0993-19 VZ2 Ivo Pušņins Sigulda
SB19000-19 VZ2 Agnis Stulpinskis VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems
SB18374-19 SZ2 Gunta Jirgensone Swedbank Liepāja
SB17155-19 SZ3 Ilze Ozola Matisons Runner's Club Ventspils
SB17624-19 SZ2 Natālija Rižka Wild Gang Rīga
AB0866-19 VZ2 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga
AB1413-19 SZ2 Anete Ozoliņa Lēdurga
SB17710-19 SZ3 Agra Ieleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
SB19732-19 VZ2 Andris Vārpiņš Matisons Runner’s Club Ventspils novads
AB0608-19 VZ3 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga
SB19483-19 VZ4 Andis Beitiks Nūjo ar vēju Liepāja
SB17957-19 SZ2 Ulla Bogdanoviča Ķegums
AB0579-19 SZ2 Ritma Kamendere Lielvārde
SB16630-19 SZ2 Dace Saveiko Rīga
AB0595-19 VZ2 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava
SB18613-19 SZ2 Līga Novokšanova Swedbank Rīga
SB17047-19 VZ3 Mārcis Viļums Rīga
SB18022-19 VZ2 Ernests Pētersons Ventspils
SB19233-19 VZ1 Oskars Grosmanis COMPRESSPORT Saldus
SB18721-19 VZ2 Roberts Bērziņš AMSERV Rīga
SB17090-19 SZ4 Inga Riba Nūjo vesels Rīga
SB2114-19 SZ3 Anna Dance Rigas Satiksme Rīga
SB18236-19 VZ1 Valters Reneslācis Ogre OK/SC Ogre
SB19274-19 SZ1 Katrīne Tīruma Luminor Rīga
AB0607-19 SZ3 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga
SB18947-19 VZ2 Vigars Kaktinieks Rīga
SB19353-19 VZ2 Jānis Grundšteins Baltais Tukums
AB0420-19 SZ3 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
SB19016-19 VZ4 Juris Rāts kamparmazi Salaspils
SB14737-19 SZ3 Svetlana Maskala MRC Ventspils
SB18394-19 VZ2 Roberts Vītols Ventspils
SB17172-19 SZ3 Rita Bukovska Amatas novads
SB17672-19 SZ3 Līga Naumova Jūrmala
AB0944-19 VZ2 Viktors Volkovs Rīga
SB16846-19 SZ2 Ieva Sproģe 3D Running Rīga
AB0986-19 VZ2 Armands Ķiploks Aizkraukle
SB16959-19 SZ2 Kristīne Gailīte Rīga
SB19168-19 VZ2 Jānis Šaudiņš Malta Rēzeknes novads
AB4084-19 VZ2 Oskars Brinkis DNB Servisa centrs Rīga
SB17015-19 SZ3 Laura Priedīte Ikšķile
SB17334-19 SZ2 Anete Grandāne ASK PATRIA Jelgava
AB1054-19 SZ2 Ieva Grauduma Accenture Rīga
SB18050-19 SZ2 Agnese Zīlīte Kuldīga
SB19579-19 VZ3 Sergejs Kubraks Engure sportam Tukums
SB19924-19 VZ4 Aivars Ulanovs Tukums
SB18146-19 SZ2 Aija Smalkā Bigauņciems
AB0280-19 VZ4 Māris Valtiņš Rīga
AB0340-19 SZ2 Anda Zandberga Rīga
SB18906-19 VZ1 Toms Peleģis Saldus
AB0489-19 VZ2 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums
SB17516-19 SZ2 Anna Groma Maratona klubs Ventspils
SB7716-19 VZ1 Mārtiņš Dadzis SK "Katrīna" Kuldīga
AB0144-19 SZ2 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle
SB19501-19 VZ2 Roberts Siliņš Vaidava Vaidava
AB0845-19 SZ2 Ingūna Gailīte SSK Bebra Koknese
AB0830-19 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
SB19122-19 VZ2 Toms Reinvalds Rīga
AB0230-19 SZ2 Santa Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala
SB18490-19 SZ2 Laine Else SIA Joker Ltd. Rīga
SB16977-19 VZ4 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure
SB17284-19 SZ2 Anna Krek Rīga
AB0842-19 VZ4 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads
SB17347-19 VZ2 Theodore Liapman William Jones Rīga
AB0026-19 VZ3 Andis Puriņš Valmiera
SB19869-19 SZ3 Anna Maximova Ventspils
SB18072-19 SZ2 Līga Zaltāne Swedbank Rīga
SB4588-19 VZ3 Aivars Mozulis Engures Sportam Tukums
SB18762-19 VZ2 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
SB18195-19 SZ1 Krista Ķīse Jūrmala
AB0521-19 VZ3 Dzintars Boldāns DzSK Lokomotīve Mārupe
SB18859-19 VZ1 Emīls Ummers Piepe Carnikava
AB0851-19 SZ2 Veronika Buhalova Mārupe
SB19601-19 SZ2 Kate Ikauniece Latefekts Rīga
SB17616-19 VZ3 Zigmunds Rībens Talsi
SB19383-19 SZ1 Katrīna Levāne Engures Sportam Tukums
SB19567-19 VZ3 Edmunds Stepiņš Dobele
SB16395-19 SZ2 Agnese Kalēja Rūsiņa komanda Rīga
SB19093-19 SZ2 Anna Krasovska Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
SB19641-19 SZ2 Santa Ulmane Kalnu Lapsiņas Rīga
SB14483-19 VZ2 Edgars Rudzroga Aizpute
SB16839-19 VZ3 Sergejs Tišelovičs Jūrmala
SB18439-19 VZ2 Erlands Krivāns Fizio AZ Rīga
SB16951-19 VZ3 Edgars Auziņš Matisons Runner's Club Rīga
AB0253-19 VZ1 Ņikita Šikins Vangaži
AB0152-19 SZ4 Laila Ceika Valmiera
SB16989-19 VZ2 Kaspars Auželis train2win.lv Rīga
SB17309-19 VZ3 Vitauts Laucis Rīga
AB1017-19 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Rīga
SB17373-19 VZ2 Aleksandrs Ciguļins Rīga
SB17861-19 SZ3 Evija Heniņa SK Katrīna Kuldīga
SB19911-19 VZ1 Mārcis Apsītis Sigulda
AB0974-19 SZ2 Santa Žukovska Rēzekne
AB0156-19 SZ2 Līga Keino Rīga
AB0165-19 SZ4 Iveta Zizlāne Ogre
AB1428-19 VZ4 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0804-19 VZ1 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner's Club Ventspils
AB0415-19 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga
AB0170-19 VZ4 Andis Ozoliņs Nūjo priekam Saulkrasti
AB1402-19 VZ2 Ivars Kumpiņš Nu kas i ko Rīga
SB12176-19 VZ2 Edgars Skore Ventspils
SB15121-19 SZ2 Inna Gusarova Ādaži
AB1197-19 VZ2 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus
AB1643-19 VZ1 Andris Saldons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
SB14738-19 SZ2 Inese Jevsejčika MRC Ventspils
SB17175-19 SZ4 Indra Štalte Talsi
AB1425-19 VZ1 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB15359-19 SZ3 Olga Dadeika Swedbank Rīga
SB17908-19 VZ1 Verners Ozoliņš Rīga
SB19569-19 VZ1 Alens Budrecks Trīnīši Liepāja
SB17741-19 SZ2 Ieva Kalere Rīga
SB19761-19 SZ1 Elizabete Ločmele VSK “Burkānciems & Co” Valmiera
AB0818-19 SZ2 Lelde Keiša Rīga
SB17983-19 SZ2 Beata Iesalnieks Iesalnieki Minhene
AB1316-19 SZ1 Anna Zara PATRIA NAA Rīga
SB19835-19 VZ3 Andis Drengers Mārupe Mārupe
SB16930-19 VZ4 Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
SB18655-19 SZ2 Sanita Adamoviča Jelgava
SB17057-19 VZ1 Mārtiņš Strožs Piņķi
SB19251-19 VZ4 Andis Beitiks Nujo ar veju Liepaja
SB1142-19 SZ2 Inese Zepa Ašās kājas ZID Talsi
SB18741-19 SZ1 Agate Nuķe SPORTLAND Rīga
AB0211-19 SZ2 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga
SB3273-19 VZ2 Artis Ķemeris Aizpute
SB18262-19 SZ1 Beāte Anna Klepere Takši Rīga
SB19302-19 SZ1 Katrīna Samoviča Bioderma Preiļi
AB0302-19 SZ2 Santa Japeniņa Kuldīga
SB18968-19 SZ3 Līga Birnbauma Rīga
AB0278-19 SZ2 Anastasija Zabello Rīga
AB1424-19 VZ3 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB17132-19 SZ1 Anete Viziņa Rīga
SB17610-19 SZ2 Inese Upite Jelgava
SB18428-19 VZ2 Mārtiņš Purenkovs Legs Miserabled Rīga
SB14918-19 VZ1 Dovydas Jonaitis Penki kalnai Mazeikiai
SB17201-19 VZ2 Dins Vecāns Marienburgas Vilki Alūksne
SB17693-19 SZ1 Beāte Virskule Amatas novads
AB0240-19 VZ1 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads
SB15661-19 SZ2 Everita Auniņa Tukums
SB17930-19 SZ4 Brigita Pētersone Rīga
SB19184-19 VZ3 Edvīns Helmanis Tukums
SB19785-19 VZ2 Rolands Rudovskis Jelgava
AB0667-19 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne
SB18579-19 VZ2 Edijs Silnieks Grobiņa
SB17038-19 VZ3 Jānis Tamsons Kazdanga
SB18006-19 VZ1 Emīls Liepiņš Venden Rīga
SB19216-19 VZ3 Roberts Pūgulis Rīga
SB18674-19 VZ3 Arturs Svekris DPD LATVIJA Rīga
SB17071-19 VZ2 Andrejs Vasiļjevs PROLATIO Systems Rīga
SB1793-19 VZ2 Daniels Rēķis Rīgas satiksme Rīga
AB1355-19 VZ3 Raivis Bartušauskis Doles sala Doles sala
AB0749-19 VZ2 Jānis Baltiņš Olainfarm Rīga
SB18277-19 SZ2 Līva Leja Rīga
SB18935-19 SZ1 Lība Jansone Jūrmala
SB19329-19 VZ1 Jurijs Kosnarevičs Daugavpils
AB1373-19 SZ2 Linda Žūriņa EY Rīga
SB18329-19 VZ2 Gatis Šulcs SPARS fizio Rīga
SB19002-19 SZ1 Megija Stalberga VSK "Burkānciems & Co" Burkānciems
AB0612-19 VZ3 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga
SB17158-19 SZ2 Oksana Kļeimjonova Garkalne
SB17634-19 VZ2 Aleksejs Mescerjakovs Wild Gang Rīga
SB15204-19 VZ3 Sergejs Noviks Starptautiskā lidosta Rīga Jurmala
AB0501-19 VZ2 Kārlis Kurtišs Madona
SB17711-19 SZ3 Aļona Arnicāne Ezīši miglā Jūrmala
AB0946-19 SZ2 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga
AB0237-19 VZ1 Emīls Stūrītis Jūrmala
SB16050-19 VZ3 Aigars Bokalders Emergn #optimized4running Rīga
SB17970-19 SZ2 Elīna Stūrīte Staicele
AB0588-19 SZ3 Inese Otomere PICA LULU Rīga
SB19809-19 SZ3 Ilze Jansone Rīga
AB0077-19 SZ2 Marina Kaže Auces aeroklubs Rīga
AB0552-19 SZ1 Kitija Zaula Limbaži Skrien Limbaži
SB17049-19 VZ2 Kaspars Kalniņš Rīga
SB18024-19 VZ2 Rinalds Nulle Blome
SB19234-19 VZ2 Mārtiņš Babkins BALTAIS Rīga
SB18727-19 SZ1 Aiga Turčina SPORTLAND Rīga
AB0491-19 SZ2 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems
SB2522-19 SZ2 Jurgita Gintauskienė Trail Kuršių Nerija, Lithuania Klaipėda
AB0770-19 VZ2 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
SB19276-19 VZ2 Viktors Saulītis Luminor Rīga
AB0457-19 SZ3 Daiga Greiškāne VSK Noskrien Jelgava
SB18948-19 SZ2 Linda Sinka Trīs buki Rīga
AB0780-19 SZ3 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga
AB0312-19 VZ3 Kaspars Aksenoks Rīga
SB19019-19 SZ3 Zane Boitmane-priedēna Maratona klubs Ventspils
SB19489-19 SZ2 Inga Lekstīte Trīnīši Liepāja
SB12302-19 SZ1 Alise Limonova Ventspils
AB1366-19 SZ2 Zane Zilberga EY Rīga
SB19105-19 VZ1 Jēkabs Skolnieks Gjensidige BabĪte
AB0725-19 VZ2 Artūrs Kadiķis Sigulda
AB0046-19 SZ2 Anete Pažusa Rīga
AB0472-19 SZ2 Zane Galdiņa Rīga
SB16960-19 VZ2 Tomass Rāviņš Rīga
AB4058-19 SZ2 Baiba Gusta DNB Servisa centrs Rīga
AB1203-19 VZ2 Raitis Urbēns HAVI Logistics Rīga
AB0900-19 SZ3 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga
SB17335-19 SZ2 Lija Krieva William Jones Rīga
SB17814-19 SZ2 Elīza Ozoliņa Rīga
SB18051-19 VZ2 Raitis Vilsdorfs Kuldīga
SB17894-19 SZ3 Dace Junaa Rīga
SB19925-19 VZ2 Jurģis Jurčenko Rīga
SB18156-19 VZ2 Mārtiņš Sproģis Ventspils
SB18818-19 SZ2 Zanda Ruskule Gjensidige Rīga
AB0730-19 SZ2 Līva Skolmeistare Rīga
SB18908-19 VZ2 Klāvs Peleģis Saldus
AB1365-19 VZ2 Ulvis Trēgers EY Rīga
SB17526-19 SZ4 Ināra Rube SK"KATRĪNA'' Kuldīga
SB7933-19 SZ2 Simona Laura Kozlovska Ventspils
SB11434-19 SZ3 Elīna Tračuma TOPS Rīga
SB19085-19 VZ3 Aigars Matisons Matisons Runner's Club Piltene
AB0502-19 SZ2 Dace Krama-Keirāne #erglisunpiekuns Rīga
SB14372-19 VZ3 Aivars Buls Rīga
SB16827-19 VZ2 Kristaps Štelmahers KALĒJS Rīga
AB0448-19 VZ4 Valerijs Smirnovs Rīga
SB19123-19 SZ2 Zane Berdaškeviča SPORTLAND Rīga
SB19492-19 VZ2 Edgars Indrušonoks Selga Rīga
SB16978-19 SZ3 Ieva Gronska Engures Sportam Engure
AB0192-19 VZ2 Sergejs Smirnovs Rīga
AB0545-19 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
SB17349-19 SZ2 Jekaterina Borodavko Rīga
SB17846-19 SZ2 Evija Abiļeva Swedbank Rīga
SB19883-19 VZ2 Andris Šņoriņš Talsu novada sporta skola Talsi
SB18078-19 VZ2 Henrijs Eglitis Jaunpiebalga
SB18785-19 SZ1 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga
SB18197-19 VZ2 Jānis Rukmanis 3D Running Cēsis
AB0025-19 SZ2 Karīna Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils
SB18860-19 VZ3 Kaspars Ummers Piepe Carnikava
AB0038-19 SZ4 Līga Zvīdriņa Rīga
SB17451-19 VZ4 Rainers Meiers Maratona klubs Kazdanga
SB17556-19 SZ2 Olga Izinkēviča Rīga
SB19386-19 VZ1 Emīls Tērauds Engures sportam Pūre
SB10966-19 VZ2 Jānis Dubovičs Tomāti Rīga
SB16396-19 SZ2 Elīna Gloda Skrīveri
SB19096-19 SZ2 Kristiāna Dance Ķekava
SB19644-19 SZ3 Olga Grickevica Rīga
SB14576-19 SZ2 Dace Spalva Kocēnu novads Kocēnu novads
SB16840-19 VZ3 Dmitrijs Andrejevs Jūrmala
AB0351-19 SZ3 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga
SB16952-19 SZ2 Dace Marķitāne Rīga
SB19130-19 VZ2 Juris Ķibilds SELGA Rīga
SB18540-19 SZ2 Ilona Ķikute Rīga
SB16993-19 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera
SB17311-19 SZ3 Viola Bundzēna Jelgava
SB17792-19 VZ1 Viktors Žeikars Jelgava
SB17376-19 VZ2 Edvards Jaškulis Dot IT Olaine
SB17864-19 SZ2 Anda Grudule Swedbank Rīga
SB19915-19 VZ3 Ilvars Jēčs Jaunmārupe
AB0326-19 VZ4 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn
SB18800-19 VZ2 Ivo Irbe Aerify Rīga
AB0161-19 VZ3 Ainārs Zizlāns Ogre
SB18885-19 VZ2 Arturs Vadzis Drusti
AB0634-19 SZ2 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga
SB17491-19 SZ3 Kristīne Priede Jelgava
SB17598-19 SZ1 Inga Rītere Ogre
AB0355-19 VZ3 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava
AB0891-19 VZ2 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene
SB18400-19 VZ2 Artūrs Elstiņš Marienburgas Vilki Alūksne
SB14747-19 SZ3 Santa Siksna Liepāja
SB19553-19 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus ceļinieks Saldus
SB17678-19 SZ2 Lelde Grīnvalde Rīga
SB15365-19 VZ2 Kristaps Lapsa Rīga
SB17911-19 SZ3 Sandra Bobrova Jēkabpils
SB17742-19 VZ2 Uģis Karasevs Kocēnu novads Kocēnu novads
SB19762-19 VZ2 Gundars Ašaks Jēkabpils
AB0373-19 SZ3 Margita Zaiceva VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB17991-19 SZ2 Elīna Budava Swedbank Ventspils
AB1317-19 VZ1 Ilgvars Dzedulis PATRIA NAA Rīga
SB19836-19 VZ4 Raitis Puriņš VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene
SB16931-19 SZ2 Aija Ungure Rīga
AB0777-19 VZ2 Uldis Salna Stopiņu novads
SB17058-19 SZ3 Sigita Šilinska Rīga
AB0717-19 VZ2 Rinalds Aļeksjonoks Rīga
SB1199-19 VZ2 Martins Kore Ventspils
SB18743-19 VZ2 Dzintars Skrundenieks Deva Fitness - Liepāja Liepāja
SB3421-19 VZ2 Edgars Sondors Laimīgās Beigas Rīga
AB0140-19 VZ4 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga
SB19305-19 SZ2 Jeļena Ždaņenko Bioderma Liepāja
AB0702-19 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda
SB18977-19 SZ3 Inga Bērziņa Valmiera
AB0297-19 VZ2 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga
AB0582-19 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga
SB17137-19 VZ1 Kristofers Grinšpons Saldus
SB17611-19 VZ2 Guntars Eglītis ZS Skujas / Dabasauglis Kocēnu novads
SB18430-19 VZ2 Māris Doniņš Ventspils
SB14938-19 SZ2 Olga Vasiļjeva Jūrmala
AB0520-19 VZ2 Gunārs Ozoliņš DzSK Lokomotīve Rīga
AB0072-19 SZ1 Inese Grigale Šamejie Ādaži
SB19719-19 VZ2 Jurģis Sedlenieks FlyMeAway Rīga
SB16860-19 SZ3 Iveta Lanka Smiltene
SB15674-19 SZ3 Ieva Lorence Rīga
SB17931-19 SZ2 Anastasija Samete Rīga
SB19185-19 SZ2 Baiba Pužule Selga Rīga
AB0731-19 SZ2 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona
AB0829-19 SZ3 Māra Zepa Rīga
AB0113-19 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera
SB17039-19 VZ1 Krišjānis Grinšpons Saldus
AB1299-19 VZ2 Jānis Priedītis STK RwA Valmiera
SB19220-19 SZ1 Sindija Guntra Zaula LIMBAŽI SKRIEN Limbaži
SB18685-19 SZ3 Dace Bērziņa Rīga
SB17072-19 VZ2 Aleksandrs Djačenko PROLATIO Systems Rīga
SB1804-19 VZ3 Kaspars Vītols BirojaTehnika.lv Mārupe
SB5795-19 SZ2 Sandra Gaile Izturība Ogresgals
AB0815-19 SZ2 Elīna Strode Griķīši Jelgava
AB0209-19 SZ3 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums
AB0166-19 SZ2 Laima Letiņa Rīga
AB0001-19 VZ2 Dāvis Plotnieks Go Pro & Run! Rīga
AB0344-19 SZ2 Alīna Fisenkova Lacerta Running Team Rīga
AB1654-19 SZ3 Džanita Freija Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava
SB19003-19 VZ3 Juris Kārkliņš Daugmale
SB18380-19 VZ2 Jānis Rozenblats Mailigen Rīga
SB17160-19 SZ3 Zita Beneševičienė SLK KURTUVA/VILMERS Šiauliai
AB0103-19 VZ3 Normunds Grava Jelgava
SB15208-19 VZ2 Edgars Marcinkevičs Lidosta "Rīga" Rīga
AB0756-19 SZ2 Liene Bērziņa Salaspils
SB17714-19 SZ3 Sandija Novicka Rīga
AB1409-19 VZ2 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga
AB0298-19 VZ2 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole
SB14839-19 VZ2 Jānis Sprincis Ogre
AB0375-19 VZ2 Aleksejs Žiļcovs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0586-19 VZ3 Heinrihs Otomers Rīga
SB19823-19 VZ4 Ilgvars Bebrišs SK Katrīna Kuldīga
SB16919-19 SZ2 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga
AB0123-19 VZ1 Kristers Grava Jelgava
SB17050-19 VZ3 Ainars Vītoliņš Kociņi Liepāja
AB1401-19 SZ2 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene
SB19537-19 VZ2 Toms Rohtla Rīga
AB3368-19 VZ2 Ansis Pūce Saldus Boksa Klubs Saldus
AB0466-19 VZ2 Sindijs Logins Rīga
AB0600-19 VZ1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
SB18248-19 SZ2 Marina Jumātova Matisons Runner's Club Ventspils
SB19277-19 SZ2 Sintija Dzalbe Luminor Rīga
AB0775-19 SZ2 Evita Taurene Gulbene
SB18951-19 VZ2 Miks Dzenis Trīs buki Rīga
SB19355-19 VZ2 Mārtiņš Jansons Rīga
AB0860-19 VZ2 Guntis Grīnfelds Emergn #optimized4running Rīga
SB17599-19 SZ2 Laura Rusule Rīga
AB5745-19 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga
SB12358-19 VZ2 Alexey Nazarov ASKfm Rīga
AB0378-19 VZ3 Aleksandrs Mortuļevs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB19106-19 VZ3 Jānis Skolnieks Gjensidige BabĪte
SB19656-19 VZ2 Sandis Sauka Run With Anita Rīga
AB0232-19 VZ2 Konstantīns Grišulis KROKUS Krustpils novads
SB18465-19 VZ2 Jānis Bute Jūrmala
AB0074-19 SZ3 Liene Avotiņa Garkalne
SB17270-19 VZ1 Oskars Svars Alūksne
AB0660-19 VZ4 Andrejs Gaumigs Maratona klubs Rīga
AB1470-19 SZ3 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
AB0320-19 SZ2 Inese Biguze Biznesa parks ABAVA Rīga
SB17336-19 SZ2 Liene Sirmā Rīga
SB17816-19 SZ2 Karlīna Ozoliņa Rīga
SB18052-19 VZ2 Uldis Gailītis Liepāja
SB19928-19 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga
SB18160-19 VZ2 Andis Sakne Saldus Boksa Klubs Rīga
AB1291-19 VZ3 Gints Ronis Sirms Ronis un draugi Salacgrīva
AB0675-19 VZ2 Egils Betmanis Talsi
SB17390-19 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera
SB18910-19 VZ3 Gatis Neimanis Talsu biatlona klubs Talsi
AB0979-19 SZ2 Marta Dieviņa EY Sigulda
SB17529-19 SZ3 Natalia Krivenkova SKOBAR' Pskov
SB19514-19 VZ1 Aleksejs Jevdokimovs Rīga
SB14613-19 VZ1 Tomass Mičulis Jūrmala
SB19087-19 SZ1 Evelīna Vasiļjeva Daugavpils Runners Jēkabpils
SB19625-19 SZ2 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga
SB14401-19 VZ3 Reno Eizenbārdis Nūjo Ventspils Ventspils
SB16830-19 SZ1 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
SB16937-19 VZ2 Pēteris Mednis MĀRAS TĒTIS Jelgava
SB19124-19 SZ2 Līga Riņķe SPORTLAND Rīga
SB18499-19 SZ3 Ruta Malacanova Swedbank Rīga
AB0885-19 VZ2 Kristaps Mikelsons IM ADORNMENT Rīga
AB0363-19 SZ3 Santa Šteinerte Tukuma 2.vidusskola Tukums
SB17771-19 SZ2 Ance Bičuka Rīga
SB17350-19 SZ4 Lilija Grundmane Maratona klubs Kuldīga
AB0476-19 VZ2 Rūdolfs Abiļevs New village Workout Rīga
SB19885-19 SZ2 Līga Simkeviča Rīga
SB18079-19 VZ3 Anatolij Varlamovs Malta
AB0575-19 SZ3 Liene Grosa Rīga
AB0737-19 VZ2 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga
AB0247-19 SZ3 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre
SB18861-19 SZ1 Elīza Actiņa VSK Noskrien Rīga
AB0808-19 VZ3 Leo Vīksna Jelgava
SB17452-19 VZ3 Didzis Kalniņš Maratona klubs Rīga
SB17561-19 VZ3 Agris Repšs Rīga
SB19387-19 VZ3 Jānis Tērauds Engures sportam Bremen
SB10970-19 VZ2 Uldis Urbāns Liepāja
SB16425-19 SZ2 Aija Miķīte Ozolnieki
SB19517-19 VZ2 Jānis Pūpols PH Print Rīga
AB0529-19 SZ2 Agnese Sloka DzSK Lokomotīve Rīga
SB14597-19 SZ2 Santa Bērziņa 4B Sigulda
AB0747-19 SZ2 Agnese Žukova Olainfarm Olaine
AB1644-19 SZ4 Ināra Lūse Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Carnikava
SB16953-19 VZ1 Lauris Ikaunieks Rīga
SB19131-19 SZ2 Baiba Brakovska Selga Rīga
SB18544-19 VZ2 Arnis Sloka Swedbank Baloži
SB17007-19 SZ2 Ilze Malovka Tukums
AB0988-19 VZ2 Emīls Zalcmanis Dobelnieki
AB0272-19 VZ3 Andris Mačevskis Jelgava
SB18028-19 VZ2 Alfreds Radvils Skaida Rīga
SB17377-19 SZ2 Līga Kalniņa Swedbank Olaine
SB17868-19 VZ4 Juris Rukkalns Ragsna Ragana
SB19917-19 VZ2 Klāvs Paleģis Saldus
SB18125-19 VZ4 Ristmägi Peep JK HERMES Tallinn
SB18801-19 SZ3 Agrita Lapinska Ogre
AB0493-19 VZ2 Indulis Ķerus Rīga
SB18887-19 VZ2 Kaspars Gulbinskis GULBINSKI Līvāni
AB0868-19 VZ2 Kaspars Salenieks Emergn #optimized4running Rīga
SB17498-19 VZ1 Emils Laucis Rīga
AB0384-19 VZ2 Didzis Dobelis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
SB19358-19 SZ2 Laura Zvīdre Rīga
AB0781-19 SZ3 Gerda Markus Rīga
AB0135-19 SZ2 Līga Pakalna KROKUS Krustpils novads
SB18414-19 VZ2 Gints Jansons Liepāja
SB14767-19 VZ2 Ernests Pilbergs Mammadaba Ventspils
SB17180-19 SZ1 Gunta Holštroma Matisons runner's club Kazdanga
SB17681-19 VZ3 Guntis Gailītis Liepāja
SB14854-19 VZ1 Jānis Šadauskis Trīs pieni Tukums
SB17912-19 SZ1 Paula Bobrova Rīga
SB17744-19 VZ4 Jānis Dainis Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
AB1380-19 SZ2 Gunta Grīnvalde EY Rīga
AB0604-19 VZ3 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine
AB4045-19 SZ2 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga
AB1321-19 VZ1 Dagnis Sakne PATRIA NAA Rīga
SB19844-19 SZ2 Laura Igaviņa SK Lejasciems Lejasciems
SB16932-19 SZ2 ElĪna Romanovska Zaļo vārnu aizsardzība Valmiera/rīga
SB18660-19 SZ2 Jelena Stanovenko Atea Global Services Rīga
AB1119-19 VZ2 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga
SB19253-19 SZ2 Veronika Linkuma Mežāres babītes novads
SB1217-19 SZ2 Ilona Svekre Ādaži
SB18747-19 SZ1 Gundega Miķelsone SPORTLAND Rīga
AB0782-19 SZ2 Linda Bērziņa Virsotne/MARMOT Rīga
AB0142-19 SZ3 Mairita Podniece SK Katrīna Kuldīga
SB19307-19 VZ2 Raivis Skrinda Bioderma Jelgava
AB0599-19 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums
SB18983-19 SZ1 Signe Simsone Rīga
SB19370-19 SZ2 Evita Ozoliņa Ikšķile
SB18362-19 VZ2 Valdis Vaišļa Swedbank Rīga
SB17143-19 SZ4 Dzintra Kārkliņa Sējas novads
SB17612-19 VZ2 Agnis Apinis Jelgava
SB14954-19 VZ1 Marks Maro Strazdiņš STRAZDIŅI Bauska
SB17209-19 SZ1 Hardija Kristiāna Nagle PATRIA NAA Madona
SB17696-19 VZ2 Ivo Grandāns Sauleskalns Madona
SB19721-19 VZ3 Gints Buivids Rīga
AB0434-19 VZ2 Valdis Vanags DC VECSALACAS UNITED Engure
SB15692-19 SZ2 Gita Jurševska Riga Runners Rīga
AB0903-19 SZ3 Lilita Ertmane Tukums
AB0802-19 SZ2 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Dobele
AB1030-19 VZ2 Edgars Rēķis Accenture Jelgava
SB16907-19 VZ3 Jānis Dābols Freijs Mārupe
AB0898-19 VZ3 Normunds Allens Labs starts Rīga
AB0402-19 SZ3 Ilona Viļumsone AkmensDizains.lv Rīga
SB18015-19 SZ3 Anna Maximova Ventspils
SB19223-19 SZ2 Baiba Dektere Pūre, tukuma novads
AB0877-19 SZ2 Indra Anckiņa Rīga
SB17073-19 VZ2 Aleksandrs Ksenofontovs PROLATIO Systems Rīga
AB0528-19 VZ2 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve Rīga
SB5805-19 VZ3 Jānis Gailis Izturība Ogresgals
SB19266-19 SZ1 Sonora Balode Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņas
SB18279-19 VZ2 Matīss Karlsons Rīga
SB18939-19 VZ1 Ralfs Pilainis Rīga
AB0627-19 VZ2 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
AB0835-19 VZ2 Miķelis Vindavs TIPU TAPS Rīga
AB4055-19 VZ2 Toms Galins DNB Servisa centrs Rīga
AB1406-19 VZ2 Artis Dude Tērvete Dobele
SB18382-19 VZ4 Anatolijs Kelberers Mailigen Rīga
SB17161-19 SZ3 Ingrida Kumpienė SLK KURTUVA/VILMERS Šiauliai
SB17638-19 VZ3 Renārs Reiniks Rīga
SB19574-19 SZ2 Ilze Rudovica Marupe
SB17228-19 SZ3 Inese Tohva Engures vidusskola Engure
SB17718-19 SZ3 Ieva Šakena Valmiera
SB19743-19 VZ2 Aivis Pijols PH Print Rīga
SB16878-19 SZ1 Diana Elizabete Daukste Rīga
SB16079-19 SZ2 Inese RĪna AnimalPlanet Bauska
AB1212-19 VZ2 Rūdolfs Krūklis K41F Rīga
SB19202-19 VZ3 Andrejs Bondarevs Baltais Līvāni
AB0924-19 VZ2 Mihails Jazvinskis Mārupe
SB16921-19 SZ2 Baiba Bule Swedbank Rīga
SB18635-19 SZ3 Līga Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB17051-19 VZ1 Mārcis Vītoliņš Kociņi Liepāja
AB1013-19 VZ2 Edgars Paegle Accenture Rīga
SB19536-19 VZ2 Viesturs Linde Rīga
AB3367-19 SZ2 Lana Radčenko Saldus Boksa Klubs Saldus
SB17102-19 VZ2 Mihails Zinčenko Jurmala
SB2700-19 SZ2 Gita Karlsone Matison Runner Club Saldus
AB0553-19 VZ2 Aigars Grāvelis Pļaviņas
SB19278-19 SZ3 Anete Bruževica Luminor Rīga
AB4083-19 SZ2 Linda Smalka DNB Servisa centrs Rīga