MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB19710-19 Z1 Rihards Rubašenko Brocēni
SB14876-19 Z1 Roberts Gedvilass Ventspils
SB19790-19 Z1 Robins Čeltekligil Stambula
SB14841-19 M1 Nellija Sprince Ogre
SB17399-19 M1 Ainars Andzans Tukums
SB17524-19 M1 Rūta Muzika Tukums
SB18089-19 Z1 Klāvs Heibergs Ventspils runner Derby
SB19161-19 Z1 Māris Gersons Matisons Runners Club Liepāja
SB18280-19 M1 Dārta Kūma Inov-8 | OSveikals.lv Rīga
SB19565-19 M1 Abigeila Anna Melnalksne Fitline Rīga
SB19619-19 M1 Luīze Gusta Pērkons Dobele
SB19740-19 Z1 Mārcis Grancovskis Skrunda
SB15280-19 Z1 Marats Švāns Sigulda
SB17287-19 M1 Lauma Rutka Rīga
SB15737-19 M1 Dārta Gintere Jelgava
SB17438-19 Z1 Romars Kapiņš Maratona klubs Ventspils
SB17953-19 Z1 Ernests Štemmers Pūre
SB18134-19 Z1 Marks Kažmers Valmiermuiža Valmiera
SB19213-19 M1 Laura Pūgule Rīga
SB19369-19 Z1 Lukass Deivids Kuļšs Engures vidusskola Engure
SB19652-19 Z1 Kristens Eigenfelds Sigulda
SB19772-19 Z1 Jēkabs Gornavs SK Sigulda Sigulda
SB15425-19 M1 Madara Māra Saklaure Ādaži
SB17330-19 Z1 Ernests Lipskis Rīga
SB16853-19 Z1 Gusts Vītiņš Drusti
SB17477-19 M1 Estere Pudiste Latvijas Finieris Inčukalna novads
SB18035-19 Z1 Ernests Lejnieks Liepāja
SB18219-19 M1 Viktorija Kauliņa Ogre
SB19252-19 Z1 Rendijs Kaufelds Rīga
SB19479-19 M1 Elīna Arcihoviča Engures vidusskola Engure
SB16918-19 Z1 Raivo Lastenieks-Kikučs Rīga
SB19011-19 Z1 Valters Jirgensons Talsi
SB19898-19 M1 Laura Iesalnieks Ventspils
SB17081-19 Z1 Rūdolfs Antons Tukums
SB17685-19 M1 Dārta Zegnere Pope
SB18562-19 M1 Madara Krūmiņa Krūmiņi Ventspils
SB3851-19 M1 Agnese Antonova &A Rīga
SB13151-19 M1 Alise Kundziņa Kundziņi Rīga
SB18899-19 M1 Kate Sniega Jelgava
SB19848-19 M1 Rēzija Spūle Izturība Ogre
SB16991-19 Z1 Alekss Bevza Jelgava
SB19083-19 Z1 Ralfs Pauliņš Talsi
SB17566-19 Z1 Martins Priedītis Ikšķile
SB17164-19 M1 Madara Šīmane Mārupe
SB17798-19 M1 Paula Marija Mačevska Jelgava
SB18370-19 M1 Elīza Nēze Jansone Ventspils
SB18647-19 M1 Beāte Budze Jelgavas 4. vidusskola Jelgava
SB6856-19 Z1 Rūdis Ronis Aizpute Aizpute
SB14793-19 Z1 Benedikt Eggert Bonna
SB18964-19 Z1 Artūrs Sapats Jelgava
SB19880-19 Z1 Makars Korņijenko Dņepropetrovska ukraina
SB17028-19 Z1 Artis Sproģis Liepāja Liepāja
SB19116-19 Z1 Ernests Varts Team Varts Carnikava
SB17632-19 M1 Marta Grava Jelgava
SB17272-19 M1 Annija Lazdāne Siguldas maratona klubs Sigulda
SB17838-19 Z1 Markuss Bubelis FK JELGAVA Jelgava
SB18449-19 Z1 Ernests Platais Cepumu blēži Cesis
SB1041-19 Z1 Rūdis Kaupe Jūrmala
SB18770-19 Z1 Otars Kulpe Latvijas Finieris Ikšķile
SB8476-19 M1 Dārta Pētersone Radža Team Rīga
SB19712-19 M1 Tija Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala
SB14880-19 Z1 Roberts Bergs 3 NO 3 Baloži
SB19794-19 Z1 Kārlis Poikāns 6PO Rīga
SB16075-19 M1 Emīlija Lapsiņa X99 Ogre
SB17401-19 M1 Luize Andzane Tukums
SB17525-19 Z1 Roberts Ļiņēvičs Tukums
SB18102-19 Z1 Niklāvs Jaksts DC VECSALACAS UNITED Rīga
SB19173-19 M1 Paula Zolmane Liesma Saldus
SB19332-19 Z1 Gustavs Tenbergs Engures sportam Engure
SB19620-19 M1 Lauma Gusta Pērkons Dobele
SB19741-19 Z1 Toms Freimanis Ventspils
SB15347-19 M1 Marta Loca Ozolnieki
SB17292-19 M1 Ērika Repina Kalngale
SB19590-19 M1 Enija Marta Liepiņa - Saulkalne
SB17440-19 M1 Annija Malacanova Jelgava
SB17965-19 M1 Ance Janičenko Gauja
SB18141-19 Z1 Alberts Grīnvalds Rīga
SB19215-19 M1 Paula Pūgule Rīga
SB19375-19 M1 Ance Paula Gaidišķe Jelgavas novads
SB19664-19 M1 Anna Linde Matison's Runers Club Ventspils
SB19775-19 Z1 Bruno Sēja Ņiprie ikri Carnikava
SB15433-19 Z1 Fēlikss Vilcāns Baldone
SB17332-19 M1 Elza Lipska Rīga
SB16859-19 Z1 Krišjānis Lanka Smiltene
SB17481-19 Z1 Jēkabs Šķudītis Latvijas Finieris Rīga
SB18036-19 Z1 Mārtiņš Driksna Mazais Rīga
SB18223-19 Z1 Ričards Gribs Salaspils Salaspils
SB19257-19 M1 Aleksa Zeļģe Rīga
SB19604-19 Z1 Mikus Kopmanis Jelgava
SB10658-19 M1 Evelīna Vārna Jelgava
SB18851-19 M1 Evelīna Elksne Rīga
SB16926-19 M1 Agnese Bancāne Rīga
SB19022-19 Z1 Didzis Pankoks Liepāja
SB19899-19 M1 Andžela Priede Tukums
SB17091-19 Z1 Artūrs Lūsiņš Lapmežciems
SB17699-19 Z1 Armands Žeibe Run for Fun / Kid's Club Ropaži
SB18303-19 Z1 Ralfs Ozols Saldus
SB18585-19 M1 Elizabete Anna Allena Labs starts Rīga
SB4231-19 M1 Enija Dambe INSALVO Rīga
SB14449-19 Z1 Namejs Mednis Kuldīga
SB18902-19 Z1 Edvards Bērziņš Saldus boksa klubs Saldus
SB19855-19 Z1 Edvards Bērziņš Rīga
SB16994-19 Z1 Kristers Kalniņš Kandava
SB19084-19 M1 Elīza Jonelis Matisons runmer's club/AJ darbnīca Ventspils
SB17573-19 M1 Herta Mežale Susurs Rēzekne
SB17165-19 Z1 Krišjānis Šīmanis Mārupe
SB17799-19 M1 Ieva Marta Mačevska Jelgava
SB18371-19 Z1 Oskars Tūliks Liepāja
SB18650-19 Z1 Jānis Ozoliņš Salaspils
SB7164-19 Z1 Edvards Bernsons Rīga
SB14821-19 Z1 Eduards Atis Ozols Saldus dzudo klubs Saldus
SB18969-19 M1 Madara Birnbauma Rīga
SB19881-19 M1 Elīna Štilla Rīga
SB17031-19 M1 Marta Zīverte Liepāja
SB19136-19 Z1 Pauls Mikans NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāce
SB17662-19 Z1 Renārs Babuks Stjopam 38 Saulkrasti
SB17840-19 M1 Adele Kājiņa AK Rīga
SB18458-19 M1 Letīcija Rudņicka AMSERV Rīga
SB1062-19 Z1 Rūdolfs Bents Bentiņi Rīga
SB18795-19 Z1 Roberts Keino Rīga
SB19723-19 M1 Eleonora Apine ASK PATRIA Katlakalns
SB14989-19 Z1 Vlad Stepanovs Rīga
SB19797-19 M1 Karlīna Kaulakāne Rīga
SB16169-19 Z1 Rolands Alševskis Kuldīga
SB17428-19 M1 Sofija Asrijanca Sporta klubs "Vēsma" Rīga
SB17540-19 M1 Stella Umleja Umlej Marathon Team Raiskums
SB18104-19 Z1 Otto Briedis Piņķi
SB19171-19 M1 Dzidra Johansone NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāce
SB19333-19 M1 Amanda Loce Lynxdojo Rīga
SB19621-19 M1 Emīlija Dabra Kuldīga
SB19749-19 Z1 Taiss Molčanovs Liepāja
SB15349-19 Z1 Māris Locs Ozolnieki
SB17294-19 M1 Dārta Mūrniece Ventspils
SB16810-19 Z1 Rafaels Marcinkevičs Rīga
SB17447-19 Z1 Teodors Mednis wAlts Cēsis
SB17962-19 M1 Līga Fleisa Ķegums
SB18142-19 Z1 Ernests Grīnvalds Rīga
SB19222-19 M1 Kitija Bārenīte Rīga
SB19388-19 M1 Madara Grīnberga Eugesta Rīga
SB19693-19 M1 Elza Lapiña Rīga
SB19781-19 Z1 Mārcis Grancovskis Skrunda
SB15600-19 Z1 Didzis Bergmanis Rīga
SB17353-19 M1 Marta Grīnberga Priekuļi
SB16865-19 Z1 Āvo Jēkabs Šauriņš New Willage Workaut Rīga
SB17483-19 Z1 Miķelis Šķudītis Latvijas Finieris Rīga
SB18037-19 M1 Paula Šūlmeistere Cēsis
SB19581-19 Z1 Ernests Šapals Saldus sporta skola Saldus
SB19259-19 M1 KatrĪna PovŠaka Saldus
SB19611-19 Z1 Matas Kanišauskas SK Lukas Šiauliai
SB1131-19 Z1 Markuss Zālītis Ķekava
SB18807-19 Z1 Kristaps Ābols Garkalne
SB11859-19 M1 Madara Videmane Mežsusuri Ventspils
SB18856-19 Z1 Mariss Ummers ind. Carnikava
SB16927-19 Z1 Miks Bancāns Rīga
SB19509-19 M1 Jekaterina Jevdokimova Rīga
SB19901-19 M1 Emīlija Santenava Ventspils
SB17092-19 M1 Katrīna Lūsiņa Lapmežciems
SB17704-19 M1 Aliana Spencer Ezīši miglā Blackpool
SB18312-19 Z1 Reinis Ivanovs Sigulda
SB18619-19 Z1 Artūrs Teiss Talsi
SB4677-19 M1 Keita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums
SB14473-19 M1 Paula Ločmele MRC Rīga
SB18909-19 Z1 Matīss Slikšāns Olaine
SB19856-19 Z1 Rigards Arbuzovs Cēsis
SB17009-19 M1 Kate Malovka Tukums
SB19086-19 Z1 Martins Jonelis Matisons runmer's club/AJ darbnīca Ventspils
SB17579-19 Z1 Roberts Ivanovs Jelgavas 4. vidusskola Jelgava
SB17177-19 Z1 Donāts Avotiņš Bauskas sākumskola Bauska
SB17802-19 Z1 Markuss Zaščirinskis Salaspils
SB18376-19 M1 Karlīna Plasiņa Tukums
SB18651-19 Z1 Ēriks Ozoliņš Salaspils
SB19498-19 Z1 Matīss Devaijī Rīga
SB14824-19 M1 Beatrise Kate Ozola Saldus dzudo klubs Saldus
SB18978-19 M1 Monta Zinkeviča Valmiera
SB19882-19 M1 Sandra Štilla Rīga
SB17034-19 M1 Pārsla Balode Biksti
SB19148-19 M1 Loreta Rone Grobiņa
SB17663-19 Z1 Dāvis Babuks Stjopam 38 Saulkrasti
SB17845-19 Z1 Emīls Poišs Ādaži
SB18475-19 M1 Melānija Bumbiere Latvijas Finieris Tukums
SB19614-19 Z1 Emīls Cielavs Bauskas sākumskola Bauska
SB19724-19 M1 Aleksandra Tiltiņa Rīga
SB15114-19 Z1 Kirills Limonovs Ventspils
SB19800-19 M1 Evelīna Kaulakāne Rīga
SB16176-19 M1 Keita Liepa NĪKRĀCES PAMATSKOLA Skrunda
SB17433-19 M1 Lote Buka Sporta klubs "Vēsma" Rīga
SB18110-19 M1 Alise Danilevica Tukums
SB19172-19 Z1 Kārlis Johansons NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāce
SB19334-19 M1 Paula Loce Lynxdojo Rīga
SB19629-19 Z1 Jurģis Gusts Pērkons Dobele
SB19750-19 Z1 Īlajs Molčanovs Liepāja
SB15356-19 M1 Elizabete Orinska Dīvaiņi Liepāja
SB17296-19 Z1 Miks Mūrnieks Ventspils
SB16814-19 Z1 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrasti Saulkrasti
SB17471-19 Z1 Oskars Metums Latvijas Finieris Rīga
SB17988-19 Z1 Maksims Kalmikovs Venden Rīga
SB18149-19 Z1 Reinis Freibergs Talsi
SB19231-19 Z1 Edgars Redisons Tērvetes dabas parks Tērvete
SB19414-19 M1 Madara Zaļuma Engures vidusskola Engure
SB19699-19 M1 Katrīna Rubeze FK Bandava/Priekules novads Priekule
SB19782-19 M1 Agate Eglīte NĪKRĀCES PAMATSKOLA Nīkrāce
SB15602-19 M1 Līva Vilka Rīga
SB17354-19 Z1 Jānis Gustavs Grīnbergs Priekuļi
SB16866-19 Z1 Markuss Pencis Rīga
SB17486-19 M1 Mare Priedīte Latvijas Finieris Rīga
SB18045-19 Z1 Ernests Liepiņš Lustes Tukums
SB18228-19 Z1 Tomass Bramans Baldone
SB19260-19 M1 Sofija Emīlija Zeļģe Rīga
SB17857-19 Z1 Toms Zviedrāns Ventspils
SB18528-19 Z1 Fridrihs Kārlis Brišs Cēsis
SB1663-19 Z1 Georgs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads
SB18817-19 M1 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija Rāmava
SB11860-19 M1 Evita Videmane Mežsusuri Ventspils
SB18857-19 Z1 Marks Ummers ind. Carnikava
SB16938-19 M1 Māra Medne MĀRAS TĒTIS Jelgava
SB19026-19 M1 Rūta Kadiķe Iecava
SB19903-19 Z1 Kārlis Bruzinskis Ķekavas novads
SB17543-19 Z1 Alberts Umlejs Umlej Marathon Team Raiskums
SB17112-19 M1 Amēlija Biseniece Guddžobs Guddans Ragana
SB17705-19 Z1 Andrey Filippovich Rīga
SB18317-19 M1 Līna Paikena Domdaris Rīga
SB18625-19 M1 Beatrise Kanberga SK Brīvsolis Tukums
SB19597-19 Z1 Jēkabs Graudiņš Ventspils
SB14604-19 M1 Gabriela Jovarauskaite Sigulda
SB18914-19 M1 Alise Bernica Ventspils
SB19861-19 Z1 Marks Stieciņš SD Trading Rīga
SB17011-19 Z1 Gustavs Heize Kašķīgie Liepāja
SB19104-19 Z1 Kristiāns Tjasto Tukums
SB17589-19 Z1 Matīss Nordens Bēne
SB17187-19 Z1 Adrians Kirma Saldus
SB17803-19 Z1 Igors Kirjuhins Ventspils
SB18381-19 Z1 Edgars Piebalgs Ikšķile
SB18659-19 Z1 Gustavs Niedrītis Rīga
SB19592-19 Z1 Edvards Liepiņš - Saulkalne
SB18979-19 Z1 Mārtiņš Dorogušs Ventspils
SB19884-19 M1 Estere Ruskule
SB17036-19 Z1 Augusts Ipatovs Pāvilosta
SB19150-19 M1 Elīza Rone Grobiņa
SB19529-19 M1 Luiza Marija Kubraka Engures Sportam Tukums
SB18230-19 Z1 Ralfs Devjatņikovs Kuldīga
SB19261-19 Z1 Vladimirs Sysun Jūrmala
SB19725-19 M1 Gabriela Tiltiņa Rīga
SB15127-19 M1 Rūta Linkuma Rīga
SB19585-19 M1 Lotte Šapale Dziedātāja/Dejotāja/Balerīna Saldus
SB17434-19 Z1 Armands Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Rīga
SB19580-19 Z1 Gusts Limbergs Bauskas sākumskola Bauska
SB18111-19 Z1 Olivers Damme-Biels Tukums
SB5336-19 Z1 Toms Bartušauskis Doles sala
SB19337-19 M1 Adrianna Birkenberga Liesma Saldus
SB19632-19 Z1 Boris Kushnarev Saint-Petersburg
SB19754-19 M1 Estere Miķelsone Dobele
SB15361-19 Z1 Renārs Dadeiks Rīga
SB17300-19 Z1 Kārlis Tops TOPS Rīga
SB16820-19 Z1 Kristaps Graudiņš Ikšķile
SB17473-19 Z1 Toms Zudrags Latvijas Finieris Rīga
SB17997-19 Z1 Ernests Melderis Rīga
SB18181-19 Z1 Pauls Jurčs Dundaga
SB19242-19 M1 Dārta Jaunzema Dobele
SB19420-19 M1 Justīne Lazovska Engures vidusskola Engure
SB19700-19 M1 Mikaela Mikāle FK Bandava/Priekules novads Priekule
SB19784-19 M1 Anna Berezina Skrunda
SB15629-19 M1 Karmena Digne Glūzda Liepāja
SB17356-19 Z1 Leo Paiķis Tukums
SB17493-19 M1 Ieva Marcinkeviča Tornīšu bērnudārzs Sigulda
SB18046-19 M1 Anna Liepiņa Lustes Tukums
SB17043-19 M1 Alise Saulīte Ādaži
SB19157-19 Z1 Jēkabs Bautris Jēkabs Skrien Rīga
SB17670-19 M1 Mia Jasmine Klavniece riga Rīga
SB17889-19 Z1 Tomass Adrians Melzobs Mārupes bolti Mārupe
SB18536-19 M1 Paula Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils
SB1708-19 Z1 Kristers Jēkabsons Tukums
SB18829-19 M1 Dārta Pētersone Valmiera
SB17839-19 M1 Amanda Kājiņa AK Rīga
SB18874-19 M1 Elza Krūmiņa Smārde
SB19837-19 Z1 Mārtiņš Grīnvalds maratona klubs Ventspils
SB16941-19 M1 Klēra Kovaļevska Mazie Talsi
SB19039-19 Z1 Gustavs Vaivods Jūrmalas rūķīši Jūrmala
SB19909-19 Z1 Gustavs Lorencs Pavasari Talsi
SB17552-19 Z1 Roberts Emīls Beitiks Vācu kalni
SB17120-19 Z1 Kurts Kristiāns Pakulis DOBELE Dobele
SB17706-19 M1 Milana Kivalova Ezīši miglā Blackpool
SB18347-19 M1 Estere Dārta Triščenko Triščenko Nīcas novads
SB18628-19 Z1 Krišs Trofimenko Rīga
SB4681-19 M1 Anni Spura Ikšķile
SB14605-19 Z1 Renārs Saulītis Ādaži
SB18917-19 Z1 Rafaels Kaktinieks Rīga
SB19863-19 Z1 Sebastians Denisenko Rīga
SB17014-19 M1 Jana Janševska Dobele
SB19111-19 M1 Dárta Tribocka Rauši Ogre
SB17614-19 M1 Jūlija Eglīte Zs Skujas/Dabasauglis Kocēnu novads
SB17217-19 M1 Elza Māra Rozevska Kuldīga
SB17811-19 Z1 Augusts Rullis Jelgava
SB18385-19 Z1 Henrijs Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils
SB18701-19 Z1 Renārs Spalva Rīga
SB7478-19 Z1 Kristofers Aksenoks Rīga
SB16867-19 Z1 Lukass Pencis Rīga
SB18980-19 M1 Evija Doroguša Ventspils
SB19886-19 Z1 Krišjãnis Knesis Rīga
SB17497-19 Z1 Jēkabs Rāviņš Dobele
SB18048-19 M1 Elīza Zīlīte Kuldīga
SB18242-19 Z1 Andris Pudulis Piltene
SB19267-19 M1 Agate Spēka Krokus Jēkabpils
SB19734-19 M1 Luīze Gudēvica - Liepiņa Jasmīni Cēsu novads
SB15128-19 Z1 Miks Linkums Rīga
SB19494-19 M1 Guna Jansone Rīga
SB17435-19 M1 Jelizaveta Ribakova Maratona klubs Ventspils
SB17924-19 Z1 Ruslans Bilonoga Rīga
SB18112-19 Z1 Ostins Damme Tukums
SB19189-19 Z1 Timofejs Mitrofanovs Jūrmala
SB19343-19 Z1 Emīls Vaivods KKDEV Rīga
SB19635-19 M1 Skadi Sniedze Timma Limbaži
SB19755-19 M1 Rūta Pūce Madona Madona
SB15362-19 Z1 Kārlis Ļaudams AIZPUTE Aizpute
SB17301-19 M1 Katrīna Žulpa - Brocēni
SB16836-19 M1 Ariana Kodaleva Marienburgas Vilki Alūksne
SB17474-19 M1 Zane Alise Zudraga Latvijas Finieris Rīga
SB18004-19 M1 Anete Silgale Rīga
SB18194-19 Z1 Jēkabs Neilands Neilandi Piņķi
SB19245-19 M1 Emīlija Olte Jūrmala
SB19432-19 M1 Gabriella Izabella Sūna-Rubulte Engures vidusskola Engure
SB19701-19 Z1 Miks Ikaunieks Latefekts Rīga
SB19786-19 M1 Katalina Allere Saldus / Kocēni
SB15710-19 M1 Madara Bērziņa Ogre
SB17379-19 M1 Paula Cikota Rīga
SB16887-19 Z1 Pauls Mičulis Jūrmala
SB18984-19 Z1 Kristofers Olavs Jelgava
SB19887-19 Z1 Alberts Korsūnovs Talsi
SB17059-19 Z1 Edvards Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala
SB19159-19 Z1 Ralfs Norkus Saldus Boksa klubs Saldus
SB17671-19 M1 Nils Gabriels Klavniece riga Rīga
SB17897-19 Z1 Rihards Kupics Liepāja
SB18537-19 Z1 Patriks Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils
SB19547-19 Z1 Haralds Kronbergs Skrunda
SB18838-19 M1 Letīcija Vecvagare Saulkrasti
SB11975-19 M1 Līna Auziņa Rīga
SB18884-19 M1 Anna Lejiņa Rīga
SB19840-19 M1 Katrīna Grundule Baltais Rīga
SB16961-19 M1 Elizabete Markševica Sporta Patriots Tukums
SB19053-19 Z1 Renārs Zadovskis Saldus
SB17558-19 M1 Elīna Cīrule Rīga
SB17121-19 M1 Kate Pakule DOBELE Dobele
SB17708-19 M1 Anna Filippovich Rīga
SB18354-19 M1 Baiba Tomašūna Susuriņš Dobele
SB18630-19 M1 Vera Galinsh Bees Rīga
SB5800-19 Z1 Edvards Gailis Ogresgals
SB14696-19 Z1 Kārlis Bruzinskis Ķekavas novads
SB18923-19 M1 Emma Veidemane Marupe
SB19874-19 M1 Viktorija Korņijenko Dnepropetrovska ukraina
SB17022-19 M1 Katrīne Dreimane Rīga
SB19112-19 M1 Marta Siņavska Ventspils runner Ventspils
SB17615-19 M1 Sāra Eglīte ZS Skujas/Dabasauglis Kocēnu novads
SB17222-19 M1 Anna Leščinska Zoorbagan Lapmežciems
SB17820-19 Z1 Miķelis Kalniņš Jelgava
SB18403-19 M1 Emma Elstiņa Marienburgas Vilki Alūksne
SB18723-19 M1 Keita Medne Druvas vidusskola Saldus
SB7908-19 Z1 Mārtiņš Āboliņš Maratona Klubs Talsi
SB16046-19 M1 Renāte Šteinberga Ezere Bauska
SB17384-19 M1 Elza Vītola Sigulda
SB19495-19 Z1 Kārlis Dauburs SocialGuruLab Carnikava
SB18070-19 M1 Evelīna Biseniece Jelgava
SB18256-19 Z1 Daumants Stonka Rīga
SB19271-19 Z1 Ralfs Krūze Vālodzes
SB19736-19 Z1 Matīss Devaijī Rīga
SB15194-19 M1 Kate Salnāja Liepāja
SB17277-19 Z1 Miķelis Priedoliņš Lielīgie seski Liepāja
SB15548-19 Z1 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga
SB17436-19 Z1 Rihards Bērziņš Sporta klubs "Vēsma" Rīga
SB17936-19 M1 Gabriela Eiduka TeamEiduki Rīga
SB18122-19 M1 Jasmīna Kriuliņa Rīga
SB19192-19 M1 Estere Kalēja Baltais Rīga
SB19344-19 Z1 Dāvis Vaivods KKDEV Rīga
SB19637-19 Z1 Filips Stukuls SK Katrīna Rīga
SB19757-19 Z1 Klāvs Āboliņš Tukums
SB19542-19 Z1 Krišs Zariņš Rubene
SB17312-19 M1 Alise Keita Neilande Tukums
SB16851-19 Z1 Rūdolfs Vītiņš Drusti
SB17475-19 Z1 Ernests Kerijs Latvijas Finieris Olaine
SB18033-19 M1 Alise Strazda Rīga
SB18214-19 M1 Tīna Burnevica Dundaga
SB19246-19 Z1 Edvards Olte Jūrmala
SB19458-19 M1 Liāna Rubulte Engures vidusskola Engure
SB19705-19 Z1 Roberts Teteris LDZ "Lokomotīve" Rīga
SB19787-19 Z1 Olivers Elsts Rīga
SB16894-19 Z1 Gustavs Limanāns RIEKSTI Rīga
SB18997-19 Z1 Oto Neimanis OGRE Ogre
SB19889-19 Z1 Olivers Cikota Rīga
SB17063-19 M1 Kate Zēbolde Rīga
SB17675-19 M1 Darja Petuhova SSK Bebra 2 Rēzekne
SB17915-19 Z1 Matīss Vanags Tukums
SB19513-19 Z1 Heinrihs Dzalbe Rīga
SB1846-19 M1 Unda Jete Berga Saldus
SB12998-19 Z1 Bogdans Patrejevs BIODERMA Rīga
SB18889-19 M1 Marlēna Liepa Jūrmala
SB19843-19 Z1 Kristiāns Tjasto Tukums
SB16971-19 Z1 Renārs Ērenfrīds Rīga
SB19060-19 Z1 Rihards Bondars Rīga
SB17559-19 Z1 Artūrs Cīrulis Rīga
SB17131-19 M1 Marta Gustiņa Gustiņi Dobele
SB17763-19 Z1 Emīls Tiltanovs Ērgļi
SB18357-19 M1 Anna Neilande Neilandi Piņķi
SB18641-19 M1 Adriana Kolupajeva Vitality Snack Rīga
SB5957-19 M1 Melānija Elza Sakalauska Vudlande Smiltene
SB14710-19 M1 Keita Pitka Dobele
SB18924-19 M1 Katrīna Veidemane Marupe
SB19877-19 M1 Marta Zeltagrauda Aizpute
SB17025-19 Z1 Martins Ņikiforovs Matisons Runners Club Kazdangas pagasts
SB19113-19 M1 Enija Heiberga Ventspils runner Derby
SB17630-19 M1 Evelīna Pauriņa Izturība Tīnūži
SB17245-19 Z1 Kristiāns Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
SB19545-19 M1 Rūta Meiere OK Ziemeļkurzeme Ugāle
SB18418-19 Z1 Rodrigo Millers Milleri Ogre
SB19535-19 Z1 Ralfs Bārtulis VIRŠI Krustkalni
SB18730-19 Z1 Edžus Ābols Garaklane
SB13666-19 Z1 Bruno Mčedlišvili Tukums
SB14856-19 M1 Elizabete Juhno Born2Win Liepāja
SB19788-19 Z1 Emīls Ozoliņš Lapmežciems
SB14840-19 Z1 Bruno Sprincis Ogre
SB19566-19 Z1 Oskars Pakula Rīga
SB17508-19 M1 Madara Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils
SB18080-19 Z1 Jegor Korjanov Rīga
SB19160-19 M1 Karlīna Ķibilde PUTNU IELA Rīga
SB18257-19 M1 Māra Stonka Rīga
SB19272-19 Z1 Noels Spēks Krokus Jēkabpils
SB19617-19 M1 Karlīna Dzosena Salaspils nov.
SB19739-19 Z1 Mārcis Grancovskis Skrunda
SB15278-19 Z1 Dāvids Švāns Sigulda
SB17286-19 Z1 Miķelis Rutkis Rīga
SB16472-19 M1 Linda Pavlovska Rīga
SB17437-19 M1 Sofja Ribakova Maratona klubs Ventspils
SB17945-19 M1 Luīze Ligere Salaspils
SB18128-19 Z1 Leonardo Šteins Tukums
SB19193-19 Z1 Kārlis Kalējs Baltais Rīga
SB19363-19 Z1 Rainers Vate Engures Sportam Tukums
SB19645-19 M1 Alise Rutkovska Tukums
SB19779-19 M1 Aleksandra Brūvere Rīga
SB14543-19 M1 Melisa Bravlanska Latvijas Finieris Rīga
SB17315-19 M1 Elza Bundzēna Jelgava
SB16852-19 M1 Lība Vītiņa Drusti
SB17476-19 M1 Madara Kerija Latvijas Finieris Olaine
SB18034-19 Z1 Oskars Strazds Rīga
SB18215-19 Z1 Gustavs Burnevics Dundaga
SB19250-19 M1 Elīna Zaharova Rīga
SB19470-19 M1 Amanda Ilmane Engures vidusskola Engure
SB19708-19 Z1 Rihards Rubašenko 3+ Ventspils
SB16914-19 M1 Jasmīna Opolā Izturība Ikšķile
SB18999-19 M1 Ance Kārkliņa Daugmale
SB19891-19 Z1 Boris Kurshnarev Saint-petersburg
SB17064-19 Z1 Kārlis Zēbolds Rīga
SB17680-19 M1 Eva Gailīte Liepāja
SB17917-19 Z1 Mareks Jānis Silgals Saulkrasti
SB18561-19 M1 Rebeka Kokuma Ādaži
SB2293-19 Z1 Adrians Kalderauskis Dobele
SB13150-19 Z1 Tomass Kundziņš Kundziņi Rīga
SB18897-19 M1 Paula Sniega Jelgava
SB19846-19 Z1 Mārcis Bože Venstpils
SB16986-19 Z1 Lorens Leikarts Ozolnieki
SB19061-19 Z1 Oskars Bondars Rīga
SB17565-19 M1 Dārta Legzdiņa Ventspils
SB17133-19 M1 Austra Aurora Jundze Brankas
SB17783-19 Z1 Dominiks Ābelīte Prolatio Systems Rīga
SB18361-19 M1 Elīza Stepanova Rīga
SB18642-19 M1 Aleksandra Kolupajeva Vitality Snack Rīga
SB6850-19 M1 Alīna Rone Aizpute Aizpute
SB14792-19 M1 Elisabeth Eggert Bonna
SB18929-19 Z1 Dominiks Pētersons Team Petersoni Kocēnu novads
SB19878-19 Z1 Martins Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB19512-19 M1 Elizabete Dzalbe Rīga
SB19114-19 M1 Alma Varta Team Varts Carnikava
SB17631-19 M1 Luīze Pauriņa Izturība Tīnūži
SB17267-19 M1 Paula Fārenhorste Autogarant Talsu novads,
SB17836-19 Z1 Gabriels Silinevičs Jelgava
SB18442-19 Z1 Alberts Bresis Carnikava
SB19534-19 M1 Elīza Bārtule VIRŠI Krustkalni
SB18751-19 M1 Anna Arbeitere Rīga
SB8229-19 Z1 Kārlis Jansons Tukums