MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# группа Участник школа
команда
город Денежный взнос
SB19393-19 U14 Kristers Mierkalns Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB17778-19 U14 Simona Majorenkova Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB4682-19 U12 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegumā spēks
Ķegums да
SB17952-19 U16 Kristers Kalašņikovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi да
SB9874-19 U12 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB19838-19 U14 Līva Preiss Ventspils 4. vidusskola
Ventspils да
SB18274-19 U16 Edvards Paegle Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Engures sportam
Rīga да
SB18587-19 U14 Jūlija Siliņa Rīgas 71. vidusskola
Rīga да
SB17415-19 U14 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18345-19 U14 Elisa Roga Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava да
SB17465-19 U12 Keita Freimane Zemgales vidusskola (Slampe)
5 km
Tukums да
SB16893-19 U18 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB17070-19 U20 Edgars Rūdolfs Drekslers Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepàja да
SB19145-19 U16 Namejs Karelis Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB19463-19 U16 Ričards Birznieks Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19240-19 U16 Laura Hansone Dobeles 1. vidusskola
Dobele да
SB19628-19 U16 Frederika Anna Grende Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Baldone да
SB17683-19 U14 Una Gailīte Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja да
SB1060-19 U10 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga да
SB17877-19 U14 Enija Mikute O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Rīga да
SB19595-19 U12 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19860-19 U14 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola
VSK Noskrien/Valmieras pārgaujas sākumskola
Valmiera да
SB18494-19 U12 Kristofers Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži да
SB18304-19 U16 Lauma Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB18645-19 U12 Renāte Budze Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17424-19 U10 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18383-19 U10 Ralfs Jonašku Bauskas sākumskola
BAUSKAS SĀKUMSKOLA
Bauska да
SB16949-19 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
Sporta skola Arkādija
Rīga да
SB19446-19 U18 Gatis Majauskis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB10049-19 U16 Melānija Tinkuse Valmieras Valsts ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19472-19 U18 Loreta Matvejeva Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19357-19 U14 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
EJ!
Rīga да
SB17766-19 U14 Loreta Zālīte Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB19587-19 U16 Atis Saulītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17927-19 U16 Ance Bērziņa Talsu Valsts ģimnāzija
Talsu Valsts ģimnāzija
Talsi да
SB13667-19 U16 Markuss Buta Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB19807-19 U14 Pēteris Benhens Babītes vidusskola
Mārupe да
SB19897-19 U16 Artēmijs Kisajenko Zūru pamatskola
Ventspils да
SB18531-19 U14 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola
Lielvārde да
SB17402-19 U12 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18315-19 U10 Kārlis Paikens Privātā sākumskola "DOMDARIS"
Domdaris
Rīga да
SB18792-19 U10 Arnolds Miezis Ķekavas vidusskola
Ķekava да
SB17442-19 U14 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16863-19 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
New Willage Workaut
Rīga да
SB18420-19 U10 Karlīna Millere Ogres sākumskola
Milleri
Ogre да
SB16990-19 U10 Ketija Bevza Jelgavas 4. vidusskola
1 c klase
Jelgava да
SB19454-19 U10 Alberts Irbe Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19199-19 U12 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB19481-19 U16 Eimija Misjuro Engures vidusskola
Engures vidusskola
Bērzciems да
SB17324-19 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB19674-19 U16 Kristiāna Bīmane Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19418-19 U18 Lote Freināte Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19733-19 U10 Nils Devaijī Rīgas Franču licejs
Rīga да
SB18126-19 U14 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB10994-19 U14 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola
Sigulda да
SB18837-19 U12 Rūta Mellenberga Talsu sākumskola
Talsi да
SB15159-19 U20 Patrīcija Keita Krumberga Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobele да
SB19020-19 U20 Mārtiņš Petrovs Cēsu Pilsētas vidusskola
-
Cesis да
SB17590-19 U10 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne да
SB17655-19 U16 Kendija Sintija Ķepale Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB17232-19 U12 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga да
SB17371-19 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB19401-19 U14 Artis Bērznieks Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19682-19 U12 Edvards Brancis Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19427-19 U14 Dainis Jansons Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18011-19 U16 Elizabete Pļaviņa Pastendes pamatskola
Pastendes pamatskola
Pastende да
SB18179-19 U16 Elza Niklase Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14474-19 U12 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs
MRC
Rīga да
SB18918-19 U14 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Trešā reize
Ikšķile да
SB17494-19 U12 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB15432-19 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB19643-19 U16 Rainers Rutkovskis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB17633-19 U14 Matīss Grava Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17113-19 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga да
SB17269-19 U18 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB19665-19 U16 Zane Verpakovska Ventspils 4. vidusskola
Matison's Runers Club
Ventspils да
SB19409-19 U14 Līva Gipsle Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19690-19 U12 Marta Rubeze Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19436-19 U16 Daniels Butovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB18074-19 U10 Marta Elza Grūtupa Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga да
SB18221-19 U12 Daniels Gribs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils Sporta Skola
Salaspils да
SB14899-19 U16 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB18974-19 U10 Haralds Saltais Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera да
SB17568-19 U14 Kristians Priedītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile нет
SB16178-19 U20 Linda Anna Jēkabsone Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja да
SB19135-19 U12 Daniils Bondovs Vangažu vidusskola
Vangaži да
SB17644-19 U12 Daniels Lagzdiņš Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17157-19 U12 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils да
SB19227-19 U10 Teodors Peļņa Krimuldas vidusskola
Ragana да
SB19482-19 U14 Amanda Gricmane Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19394-19 U16 Roberts Nils Dzirlanks Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB17810-19 U14 Patriks Pauls Rullis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
AB0956-19 U14 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola
Lynxdojo
Ropaži да
SB17961-19 U16 Līva Rebeka Ivanovska Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums да
SB9875-19 U14 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB19839-19 U12 Estere Gersone Ventspils 4. vidusskola
Ventspils да
SB18286-19 U16 Kārlis Auziņš Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Āgenskalns, rīga да
SB18605-19 U14 Artūrs Balodis Rīgas Imantas vidusskola
Rīga да
SB17416-19 U12 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18346-19 U10 Salvis Šķirus Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava да
SB17466-19 U10 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB16902-19 U10 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga да
SB17079-19 U16 Sofija Ļošaja Rīgas 21. vidusskola
New Village Workout
Rīga да
SB19146-19 U14 Ance Brūvere Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB19464-19 U18 Mareks Lukjanskis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19241-19 U14 Endija Horna Dobeles 1. vidusskola
Dobele да
SB19642-19 U14 Loreta Rutkovska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB17700-19 U14 Laura Ozola Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB1084-19 U18 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele да
SB17882-19 U12 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB19593-19 U12 Katrīna Kārkliņa Stalbes vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19771-19 U14 Kate Gornava Siguldas pilsētas vidusskola
sk Sigulda
Sigulda да
SB19871-19 U10 Daniils Brjuncovs Rīgas 54. vidusskola
ZILBER
Rīga да
AB0286-19 U18 Ralfs Roga Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
Matison’s runners club
Ventspils да
SB18305-19 U14 Madara Šuriņa Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB18646-19 U14 Amanda Budze Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17425-19 U14 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16808-19 U12 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga да
SB18398-19 U10 Rodions Galiņš Rīgas Purvciema vidusskola
Bees
Rīga да
SB16950-19 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
Sporta skola Arkādija
Rīga да
SB19447-19 U14 Ketija Stankus Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB6119-19 U16 Melānija Alne Valmieras Pārgaujas sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19473-19 U16 Viktorija Vika Kurinoja Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19359-19 U12 Emīlija Zaķe Āgenskalna sākumskola
EJ!
Rīga да
SB17767-19 U10 Annika Zālīte Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB1819-19 U12 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB17928-19 U12 Ieva Bērziņa Talsu sākumskola
Talsu sākumskola
Talsi да
SB13664-19 U10 Matīss Mčedlišvili Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB19812-19 U20 Laura Gluškova Kuldīgas Centra vidusskola
Ventspils Olimpiskais centrs
Kuldīga да
SB19900-19 U12 Hanna Karlīna Burnevica Dundagas vidusskola
да
SB18550-19 U14 Madara Kļavniece Carnikavas pamatskola
Carnikava
Carnikava да
SB17404-19 U14 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18318-19 U16 Amanda Šneidere Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja да
SB18794-19 U12 Krišs Keino Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB17444-19 U10 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB16864-19 U14 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
New Willage Workaut
Rīga да
SB18435-19 U12 Tīna Laķe Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Tukums да
SB16995-19 U10 Sandris Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19455-19 U12 Rihards Misjuro Engures vidusskola
Engures vidusskola
Bērzciems да
SB17648-19 U12 Valters Jonass Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB17168-19 U14 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus да
SB17325-19 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB19675-19 U14 Armands Petkus Grobiņas sākumskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19419-19 U14 Paula Lapsa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19742-19 U14 Selīna Keita Strautniece Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu novads
Dikļi да
SB18127-19 U12 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB11118-19 U14 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils Runners
Daugavpils да
SB18849-19 U14 Gunārs Korns Ventspils 4. vidusskola
Ventspils да
SB15193-19 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja да
SB19021-19 U12 Sofija Anna Kadiķe Dzimtmisas pamatskola
Iecava да
SB17591-19 U16 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne да
SB17656-19 U16 Parisa Ķepale Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17235-19 U16 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola
Brocēni нет
SB17391-19 U14 Baiba Emīlija Zvejniece Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB19402-19 U10 Tomass Stūrnieks Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19683-19 U10 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19428-19 U16 Kate Freināte Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18021-19 U12 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis да
SB18180-19 U12 Stella Paltiņa Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14600-19 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB18922-19 U14 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola
Trešā reize
Ikšķile да
SB17495-19 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda да
SB15574-19 U12 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja да
SB19080-19 U12 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas sākumskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17635-19 U18 Līva Skoreja Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17130-19 U12 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola
Gustiņi
Dobele да
SB17271-19 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB19666-19 U16 Roberts Zeiburliņš Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19410-19 U12 Kaspars Semjonovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19694-19 U16 Arturs Kostjajevs Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19437-19 U14 Ivo Ezeriņš Engures vidusskola
Engures vidusskola
Klapkalnciems да
SB18075-19 U12 Marta Vītoliņa Milzkalnes sākumskola
Tukums да
SB18229-19 U16 Annija Bramane Baldones Mūzikas pamatskola
Baldone да
SB14900-19 U20 Ingus Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB18975-19 U10 Ugis Saltais Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera да
SB17569-19 U18 Letīcija Priedīte Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Ikšķile да
SB15547-19 U10 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
New Village Workout
Rīga да
SB19137-19 U10 Justs Liekmanis Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB16996-19 U10 Kristers Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19456-19 U10 Ričards Kleins Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB19228-19 U18 Artūrs Bilāns V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija
VPKV
Kuldīga да
SB19488-19 U14 Sintija Jermacane Siguldas pilsētas vidusskola
AkmensDizains.lv
Turaida да
SB19395-19 U10 Dāvis Adrians Markovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB17818-19 U10 Renārs Kalniņš Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava да
SB5312-19 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB19841-19 U10 Klāvs Liepiņš Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB18288-19 U18 Mareks Stuglis Jelgavas Amatu vidusskola
Jelgava да
SB18606-19 U14 Mārtiņš Balodis Rīgas Imantas vidusskola
Rīga да
SB17417-19 U10 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18348-19 U12 Valters Emīls Triščenko Liepājas Centra sākumskola
Triščenko
Nīcas novads да
SB17468-19 U18 Mārtiņš Erns Rīgas 6. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB16904-19 U12 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga да
SB17083-19 U12 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB19147-19 U14 Rihards Brūveris Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB19465-19 U14 Marta Ķikare Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19244-19 U12 Anete Ozoliņa Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe да
SB19647-19 U14 Adrians Māris Šņoriņš Talsu sākumskola
Talsu sākumskola
Talsi да
SB17713-19 U18 Anna Šakena Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Valmiera да
SB19521-19 U20 Krista Ivanovska Dobeles Valsts ģimnāzija
Biksti да
SB17883-19 U10 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB7235-19 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB19776-19 U12 Marta Ancāne Tukuma 2. pamatskola
Engures sportam / Sporta patriots
Tukums да
SB19873-19 U14 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu novada Sporta skola
Talsi да
SB19373-19 U16 Tomass Randa Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Marienburgas Vilki
Rīga да
SB17393-19 U14 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18306-19 U16 Jūlija Anete Utināne O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola
Rīga да
SB18667-19 U10 Niks Gustavs Bokta Ulbrokas vidusskola
Salaspils, rīgas raj. да
SB17426-19 U16 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16813-19 U16 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava да
SB18399-19 U12 Adriāna Anete Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
3c
Jelgava да
SB16956-19 U14 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija
ChursinTeam
Rīga да
SB19448-19 U14 Mārcis Millers Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB16430-19 U14 Sindija Laķe Valmieras 2. vidusskola
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19474-19 U10 Martins Kuļšs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19360-19 U16 Ieva Lūse Smārdes pamatskola
Skrienošie Lūši
Tukums да
SB17768-19 U10 Jānis Zālītis Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB2186-19 U14 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Rīga да
SB17932-19 U10 Haralds Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga да
SB8290-19 U12 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola
Jelgava да
SB19814-19 U10 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Garkalnes novads да
SB19912-19 U10 Daniels Jēčs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB18555-19 U12 Elza Černuho Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17405-19 U10 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18332-19 U12 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils да
SB18814-19 U14 Reinis Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB17445-19 U14 Bogdans Kaminskis Ventspils 6. vidusskola
Maratona klubs
Ventspils да
SB16871-19 U16 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola
Matkule да
SB18436-19 U18 Klāvs Laķis Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Tukums да
SB19576-19 U12 Alma Jakobsone Suntažu vidusskola
Lynxdojo
Suntaži да
SB15700-19 U14 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB19138-19 U12 Gustavs Liekmanis Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB17649-19 U12 Roberts Ratnieks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17178-19 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB17326-19 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga да
SB19676-19 U12 Meldris Mellums Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19421-19 U10 Tomass Volodjkins Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19746-19 U20 Beāte Stivriniece Kandavas internātvidusskola
Kandava да
SB17969-19 U12 Ervīns Birģelis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. Vidusskola
Tukums да
SB18131-19 U12 Eduards Mahts Lībagu sākumskola
Stende да
SB12454-19 U14 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB18869-19 U12 Madara Krūmiņa Smārdes pamatskola
Smārde да
SB15357-19 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvaiņi 7B
Liepāja да
SB19023-19 U16 Ralfs Sirmelis Ķekavas vidusskola
Ķekava да
SB17594-19 U10 Selga Straupe Rīgas 45. vidusskola
Rīga да
SB17657-19 U18 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola
Cēsu pilsētas sporta skola
Priekuļi да
SB17244-19 U10 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17392-19 U12 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB19403-19 U12 Toms Tramdahs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19684-19 U10 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19429-19 U10 Maksims Barkovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB18029-19 U14 Artūrs Sams Jelgavas 4. vidusskola
6.c.
Jelgava да
SB18182-19 U18 Kārlis Dieviņš Cēsu Valsts ģimnāzija
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14601-19 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Laurenču sākumskola
Sigulda да
SB18930-19 U14 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas sākumskola
Matisons Runner's Club
Kocēnu novads нет
SB17509-19 U14 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola
Matisons Runner's Club
Ventspils да
SB15576-19 U10 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja да
SB19082-19 U14 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17636-19 U18 Daniels Blumbahs Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17141-19 U10 Margarita Babicka Jelgavas 4. vidusskola
1c klase
Jelgava да
SB17279-19 U14 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska нет
SB19667-19 U18 Leonīds Kostjajevs Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19411-19 U10 Anna Kārkliņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB19695-19 U16 Linda Grīsle Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19438-19 U18 Liene Franciska Danele Engures vidusskola
Engures vidusskola
Klapkalnciems да
SB18077-19 U12 Anna Marija Zaķe Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Maratona klubs/LSC
Rīga да
SB18232-19 U14 Rihards Anrijs Veinbergs Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava да
SB14935-19 U18 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums да
SB18976-19 U12 Toms Zinkevičs Valmieras sākumskola
RWA
Valmiera да
SB16880-19 U16 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB18444-19 U12 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17008-19 U14 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB19457-19 U14 Kristija Majauska Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB19229-19 U18 Miks Toms Skujāns V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija
VPKV
Kuldīga да
SB19606-19 U10 Polina Kendenkova Rīgas 34. vidusskola
Rīgas 34. vidusskola
Rīga да
SB17819-19 U12 Klāvs Kalniņš Jelgavas 4. vidusskola
Jelgvas 4.vidusskola
Jelgava да
SB5316-19 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB19842-19 U14 Artūrs Filips Igaviņš Lejasciema vidusskola
Lejasciems да
SB18447-19 U12 Evelīna Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19602-19 U12 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19541-19 U14 Kristaps Malahovskis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola
Rīga да
SB17418-19 U14 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18349-19 U12 Alise Vīšteine Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB17470-19 U12 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB16906-19 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs
Cēsis да
SB17084-19 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB19164-19 U16 Alens Uldis Veidemanis Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
NĪkrĀce да
SB19466-19 U10 Raivo Rosts Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19255-19 U12 Roberts Zaharovs Rīgas 72. vidusskola
Rīga да
SB17715-19 U10 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga да
SB1130-19 U12 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
FK Auda
Ķekava да
SB17885-19 U10 Tālis Zāns Rīgas Juglas vidusskola
Rīga да
SB7236-19 U10 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe да
SB19789-19 U12 Eduards Elsts Rīgas Franču licejs
Rīga да
SB19875-19 U14 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu novada Sporta skola
Talsi да
SB18503-19 U18 Linda Strihora Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB17394-19 U10 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18307-19 U16 Aija Zaļaiskalna Rīgas 7. pamatskola
Rīga да
SB18681-19 U16 Kristiāns Ronis Rīgas Juglas vidusskola
DPD LATVIJA
Rīga да
SB17427-19 U20 Adriāna Vēsma Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB16816-19 U16 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti да
SB18401-19 U18 Kristiāna Paula Eihvalde Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB16963-19 U12 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB19449-19 U10 Kristians Baumanis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB16431-19 U12 Aigars Laķis Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19475-19 U16 Ilvars Matvejevs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19377-19 U12 Krists Užulis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB17770-19 U16 Kintija Puikevica Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB2997-19 U14 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola
Dzilnuciems
Dzilnuciems да
SB17933-19 U12 Kristians Sametis Iļģuciema vidusskola
Rīga да
SB19502-19 U16 Kristaps Šate Ventspils 2. pamatskola
Ventspils да
SB19819-19 U16 Alise Šalājeva Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB19914-19 U18 Emīlija Kinstlere Vircavas vidusskola
Jelgava да
SB18560-19 U18 Lauris Griniņš Kuldīgas Centra vidusskola
Kuldīga да
SB17406-19 U12 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18333-19 U18 Roberts Muško Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils да
SB18815-19 U10 Ritvars Gailis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB17454-19 U12 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB14992-19 U10 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB18981-19 U16 Gustavs Dobelis Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga да
SB17574-19 U20 Rainers Neuss-lucs Kalnciema vidusskola
Jelgava да
SB16807-19 U10 Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
1.c klase
Ozolnieki да
SB19139-19 U12 Nikola Levica Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB17650-19 U12 Markuss Zeltagrauds Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17182-19 U12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale да
SB17339-19 U18 Reinis Patriks Ozols Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
Spars
Ventspils да
SB19396-19 U12 Jānis Barkovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19677-19 U12 Ralfs Andersons Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19422-19 U18 Laura Agneta Pavlovska Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19756-19 U14 Marta Pelša Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava да
SB17973-19 U12 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB18151-19 U12 Markuss Kāpiņš Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19662-19 U12 Kārlis Blumbergs Milzkalnes sākumskola
Tukums да
SB18888-19 U12 Estere Krūmiņa Ķekavas vidusskola
Ķekava да
SB15378-19 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB19029-19 U16 Dāvis Pankoks Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja да
SB17605-19 U14 Laura Ozoliņa Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB17658-19 U16 Alise Grīnberga Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB17246-19 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB19650-19 U12 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola
Baltais
Ulbroka да
SB19404-19 U12 Amanda Volodjkina Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19685-19 U12 Laura Paegle Grobiņas sākumskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19430-19 U14 Gustavs Gronskis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18030-19 U12 Artis Sams Jelgavas 4. vidusskola
3.c. klase
Jelgava да
SB18183-19 U20 Artis Rožkalns Cēsu Profesionālā vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14662-19 U10 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
HS Pārdaugava
Marupe да
SB18931-19 U12 Emīls Šīmanis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB17519-19 U10 Paula Leimane Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB15597-19 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga да
SB19094-19 U12 Ieva Jete Jansone Valmieras Viestura vidusskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17637-19 U16 Megija Vilka Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17142-19 U16 Renāte Babicka Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17281-19 U14 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB19668-19 U12 Nikija Mikāle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19412-19 U14 Tīna Fišere-Blumberga Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19696-19 U16 Agnese Križēvica Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19439-19 U14 Tomass Visockis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18103-19 U18 Markuss Jaksts Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
DC VECSALACAS UNITED
Rīga да
SB18245-19 U14 Nellija Rungevica Zūru pamatskola
Ventava да
SB18339-19 U14 Ilze Muceniece Smārdes pamatskola
Tukums да
SB18830-19 U12 DĀvis PĒtersons Valmieras Viestura vidusskola
VVV
Valmiera да
SB17456-19 U18 Diāna Daile Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB16881-19 U14 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB18446-19 U14 Sandija Rumba Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17021-19 U10 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga да
SB19459-19 U14 Elīza Volodjkina Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19230-19 U12 Samanta Bumbiere Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Latvijas Finieris
Tukums да
SB19608-19 U14 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola
Rīga да
SB17850-19 U12 Kārlis Spuriņš Privātā sākumskola "DOMDARIS"
DOMDARIS
Rīga да
SB6113-19 U12 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB19849-19 U16 Bruno Spūlis Ogres Valsts ģimnāzija
Ogres valsts ģimnāzija
Ogre да
SB18461-19 U18 Artūrs Jānis Karss Rīgas Kultūru vidusskola
SS Arkādija
Rīga да
SB18296-19 U18 Eriks Prazdnicāns Rīgas Tehniskā koledža
Jelgava да
SB18620-19 U18 Betija Grabovske Kuldīgas Centra vidusskola
SK Katrīna
Kuldīga да
SB17419-19 U12 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18350-19 U12 Toms Kristians Vīksna Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB17479-19 U14 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola
Jaunpils да
SB16916-19 U14 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile нет
SB17096-19 U12 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava да
SB9575-19 U12 Markuss Bormanis Valmieras Pārgaujas sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19467-19 U20 Alise Evardsone Engures vidusskola
Engures vidusskola
Zentenes pagasts да
SB19256-19 U14 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola
Lielvārde да
SB17723-19 U14 Kārlis Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola
Kocēnu sporta skola
Valmiera да
SB1455-19 U12 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB17886-19 U12 Nikola Ķikute Mežciema pamatskola
Rīga да
SB7940-19 U14 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda да
SB19791-19 U12 Vivita Bunka Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Liepāja да
SB19876-19 U10 Varvara Morozova Rīgas 54. vidusskola
ZILBER
Rīga да
AB5733-19 U14 Emīls Bērziņš Engures vidusskola
ENGURES SKOLA
Engures novads да
SB17395-19 U10 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18308-19 U16 Kristīne Jukāma Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB18699-19 U10 Katrīna Sondore Rīgas 64. vidusskola
Upeņu iela
Rīga да
SB17429-19 U14 Adrians Marks Lapa Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16831-19 U10 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB18410-19 U20 Austris Balandiņš Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Kauguri да
SB16964-19 U12 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sporta Patriots
Tukums да
SB19450-19 U14 Marta Švāģere Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB5333-19 U14 Ralfs Bartušauskis Rīgas Lietuviešu vidusskola
Doles sala да
SB19476-19 U10 Aleksis Šērs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19381-19 U16 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola
Brocēni нет
SB17774-19 U20 Eva Majorenkova Piltenes vidusskola
Piltene да
AB0536-19 U12 Evelīna Emīlija Galviņa
Olaines pagasts да
SB17946-19 U10 Elīza Ligere Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB8506-19 U14 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola
Cēsis да
SB19821-19 U12 Marks Arkadijs Zorins Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB18567-19 U12 Leo Jakobi Ozolnieku vidusskola
Cenu pag., ozolnieku nov. да
SB17408-19 U12 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB14993-19 U10 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB18982-19 U12 Elizabete Dobele Āgenskalna sākumskola
Rīga да
SB17575-19 U14 Loreta Neusa-luca Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava да
SB19140-19 U10 Andrejs Krūzēns Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB17651-19 U12 Zane Apsīte Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17196-19 U12 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB17340-19 U18 Armands Tervits Ventspils 4. vidusskola
Spars
Ventspils да
SB19397-19 U16 Rihards Ilmanis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19678-19 U12 Patrīcija Rubeze Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19423-19 U10 Ralfs Misjuro Engures vidusskola
Engures vidusskola
Bērzciems да
SB19764-19 U16 Kristiāns Brahmanis Auces vidusskola
Auce да
SB17980-19 U14 Alens Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola
Katrīnas klubs
Kuldīga да
SB18159-19 U10 Elīza Šteinberga Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB13152-19 U16 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola
Kundziņi
Rīga да
SB18890-19 U12 Sidnijs Liepa Sākumskola "Taurenītis"
Jūrmala да
SB15424-19 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB19034-19 U16 Elvis Laškovs Naukšēnu novada vidusskola
Naukšēnu novads да
SB17608-19 U12 Kristiāna Anspoka Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB17259-19 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19651-19 U16 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga да
SB19405-19 U12 Annija Horste Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19686-19 U12 Kristers Kadeģis Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19431-19 U12 Tomass Ļevanovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB18039-19 U18 Līna Gaile Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda да
SB18193-19 U12 Kàrlis Neilands Babītes vidusskola
Piņķi да
SB14825-19 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus да
SB18945-19 U12 Helēna Reinfelde Liepājas Centra sākumskola
Skrienam Liepājā!
Liepāja да
SB17520-19 U12 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB15599-19 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga да
SB19095-19 U16 Mikus Avotiņš Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17639-19 U18 Jana Lamberte Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17145-19 U10 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB17289-19 U16 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi да
SB19669-19 U12 Elizabete Minka Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19413-19 U20 Ieva Cimiņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19698-19 U16 Kristiana Ieva Zitkusa Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19440-19 U12 Samanta Valdmane Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18117-19 U10 Gabriela Asarīte Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB18246-19 U12 Olafs Rungevics Zūru pamatskola
Ventava да
SB18568-19 U14 Loreta Jakobi Ozolnieku vidusskola
Cenu pag., Ozolnieku nov. да
SB17409-19 U16 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18340-19 U12 Kārlis Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile да
SB18834-19 U10 Roberts Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase"
Kauguri
Júrmala да
SB17460-19 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupes
Jaunmārupe да
SB16884-19 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola
Rīga да
SB17032-19 U16 Lauma Zīverte Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja да
SB19460-19 U14 Gabriela Novicka Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19232-19 U12 Elīna Redisone Annas Brigaderes pamatskola
Tērvetes dabas parks
Tērvete да
SB19618-19 U14 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola
Ikšķile да
SB17660-19 U16 Rendija Straupeniece Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute нет
SB19540-19 U16 Rainers Balodis Talsu 2. vidusskola
Talsi да
SB17853-19 U10 Elīna Pilandere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava да
SB6164-19 U14 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola
Rīga да
SB19850-19 U10 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Zemgales Ziņas
Pikalne да
SB18462-19 U14 Roberts Kārlis Karss Rīgas Hanzas vidusskola
SS Arkādija
Rīga да
SB18297-19 U12 Roberts Multiņš Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
Rīga да
SB18627-19 U16 Roberts Trofimenko Rīgas Imantas vidusskola
Rīgas Imantas vidusskola
Rīga да
SB17420-19 U10 Miks Buks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18356-19 U14 Marija Māra Markus Rīgas Horeogrāfijas vidusskola
Rīga да
SB17485-19 U16 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Latvijas Finieris
Rīga да
SB16940-19 U16 Madara Ozoliņa Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava да
SB17097-19 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava да
SB6117-19 U18 Loreta Knospiņa Valmieras Viestura vidusskola
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19468-19 U14 Adrians Zaļums Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19528-19 U12 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Inčukalns да
SB17724-19 U14 Emīls Dūmiņš Valmieras Viestura vidusskola
Kocēnu sporta skola
Valmiera да
SB1662-19 U12 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola
STRAZDIŅI
Bauskas novads да
SB17895-19 U12 Kārlis Junaks Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Rīga да
SB8012-19 U16 Madara Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19798-19 U12 Jēkabs Poikāns Rīgas Teikas vidusskola
6PO
Rīga да
SB19879-19 U12 Anhela Lūse Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi да
SB18512-19 U18 Daniela Keita Lielupe Madonas pilsētas 1. vidusskola
Madona да
SB17396-19 U16 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18309-19 U16 Aleksis Lielnors Rīgas 18. vakara vidusskola
Rīga да
SB18702-19 U12 Ričards Sondors Rīgas 64. vidusskola
Upeņu iela
Rīga да
SB17430-19 U18 Kristiāna Lagzdiņa Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB16832-19 U18 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava да
SB18411-19 U16 Arvis Balandiņš Engures vidusskola
Engures sportam/Jadals
Kauguri да
SB16976-19 U16 Reinis Ose Smārdes pamatskola
Tukums да
SB19451-19 U18 Līga Belerta Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19182-19 U12 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems да
SB19477-19 U12 Austra Jēkabsone Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19385-19 U12 Katrīna Pļaviņa Rīgas 64. vidusskola
Rīga да
SB17775-19 U18 Ita Zita Ozoliņa Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB3396-19 U14 Evelīna Bružus Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone да
SB17947-19 U14 Kristiāns Ligeris Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils да
SB9249-19 U18 Šarlote Zveja Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Marupe да
SB19822-19 U10 Katrīna Zorina Tukuma 2. pamatskola
Tukums да
SB18254-19 U14 Enija Stangute Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone да
SB14994-19 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB18993-19 U14 Gustavs Neimanis Ogres Valsts ģimnāzija
OGRE
Ogre да
SB17576-19 U12 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4. vidusskola
3c
Jelgava да
SB17652-19 U14 Alise Zemture Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19577-19 U12 Eduards Gauris Rīgas 45. vidusskola
Lynxdojo
Rīga да
SB17355-19 U10 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB19398-19 U14 Elīza Evardsone Engures vidusskola
Engures vidusskola
Zentenes pagasts да
SB19679-19 U12 Leo Šenfelds Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19424-19 U20 Laura Stankus Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19765-19 U18 Annija Brahmane Auces vidusskola
Auce да
SB17981-19 U10 Emīls Zvirbulis Kuldīgas Centra vidusskola
Katrīnas klubs
Kuldīga да
SB18176-19 U16 Roberts Aleksis Glazers Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB19603-19 U12 Markuss Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB18891-19 U16 Līva Krievāne Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera да
SB15428-19 U10 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB19044-19 U12 Gustavs Vaivods Jūrmalas sākumskola "Atvase"
Jūrmalas rūķīši
Jūrmala да
SB17609-19 U10 Renāts Anspoks Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska да
SB17261-19 U12 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola
Pumpuru vidusskola
Jūrmala да
SB19654-19 U12 Martins Eigenfelds Siguldas 1. pamatskola
Sigulda да
SB19406-19 U16 Kristaps Ķīsis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Klapkalnciems да
SB19687-19 U12 Ralfs Beronts Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19433-19 U10 Gustavs Gipslis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18049-19 U18 Rainers Strazdiņš Kuldīgas 2. vidusskola
Kuldīga да
SB18204-19 U18 Ģirts Saukāns Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Ikšķile да
SB14895-19 U10 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB18949-19 U10 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga да
SB17523-19 U12 Elizabete Ildena Rīgas Juglas vidusskola
Rīga да
SB15703-19 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads да
SB19099-19 U14 Edvards Andrejs Radionovs Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB17640-19 U18 Renāte Ausmane Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17149-19 U12 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB17290-19 U10 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi да
SB19670-19 U14 Kristians Erbe Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19415-19 U12 Edijs Veismanis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19711-19 U16 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola
Brocēni да
SB19441-19 U14 Anabella Barkova Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB18118-19 U20 Una Undīne Ungere Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19830-19 U16 Pēteris Drengers Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Mārupes novads да
SB18583-19 U16 Rihards Allens Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Labs starts
Rīga да
SB17411-19 U16 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18341-19 U10 Klāvs Bārda Mārupes pamatskola
Ikšķile да
SB18835-19 U10 Kārlis Voitkovs Jūrmalas sākumskola "Atvase"
Kauguri
Júrmala да
SB17461-19 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupes
Jaunmārupe да
SB16886-19 U10 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe)
SK ZEVID
Slampe да
SB17048-19 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Kociņi
Liepāja да
SB19142-19 U14 Annija Leitendorfa Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB19461-19 U12 Marta Klaucāne Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19237-19 U16 Leonora Petersone Tumes vidusskola
Tukums да
SB19622-19 U16 Anna Bāriņa Ikšķiles vidusskola
Saulkalne да
SB17661-19 U14 Haralds Kostjukovs Rīgas 49. vidusskola
Stjopam 38
Rīga да
SB1040-19 U12 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
Jūrmala да
SB17854-19 U10 Amanda Stankēviča Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava да
SB6853-19 U16 Reičela Rone Aizputes vidusskola
Liepājas rajona Sporta skola
Aizpute да
SB19853-19 U14 Kira Mazurika Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB18466-19 U18 Silvestrs Kumpiņš Rīgas 1. speciālā internātpamatskola
Rīga да
SB19510-19 U14 Rainers Kugrēns Ķemeru pamatskola
Jūrmala да
SB18631-19 U12 Paula Irbe Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi да
SB17422-19 U14 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18358-19 U14 Jānis Tjarve Talsu 2. vidusskola
Talsi да
SB17487-19 U12 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga да
SB16945-19 U12 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži да
SB19444-19 U16 Inese Kaminska Engures vidusskola
Engures vidusskola
Apšuciems да
SB6118-19 U16 Ērika Kalniņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19469-19 U16 Jānis Puriņš Engures vidusskola
Engures vidusskola
Lapmežciems да
SB19350-19 U16 Annija Anna Kļave Āgenskalna Valsts ģimnāzija
Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe да
SB17748-19 U16 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola
AIZPUTE
Aizpute да
SB1791-19 U12 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola
Rīgas satiksme
Rīga да
SB17896-19 U18 Emīlija Upmale Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava да
SB8013-19 U16 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19799-19 U14 Rainers Rudzītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19892-19 U10 Kārlis Kalējs Rīgas Hanzas vidusskola
Baltais
Rīga да
SB18514-19 U16 Raivo Liekmanis Nīkrāces pamatskola
Maratona klubs/Nīkrāces pamatskola
Skrunda да
SB17398-19 U14 Dzintars Bērziņš Ogres sākumskola
Ogre да
SB18310-19 U18 Krista Gabriela Lielnora Rīgas Mākslas un mediju tehnikums
Rīga да
SB18707-19 U18 Nikola Bokta Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola
Salaspils, rīgas raj. да
SB17431-19 U10 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16845-19 U18 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava да
SB18416-19 U14 Odeta Smiltniece Mežciema pamatskola
Jautrās meitenes no Mežciema
Rīga да
SB16983-19 U12 Martins Malderis Ulbrokas vidusskola
Rīga нет
SB19452-19 U14 Emīlija Paula Ozola Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB19190-19 U10 Adrians Ralfs Krauklis Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola
DARU
Garkalne да
SB19478-19 U18 Sandis Ignāts Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19391-19 U12 Samanta Velta Ratniece Engures vidusskola
Engures vidusskola
Zentenes pagasts да
SB17776-19 U16 Dāvis Baikovskis Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB3852-19 U14 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola
&A
Rīga да
SB17950-19 U10 Stefans Kaurovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB8798-19 U20 Sintija Loca Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB19442-19 U12 Ernests Treimanis-Freimanis Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18121-19 U18 Rihards Vašuks Ventspils 4. vidusskola
Ventspils да
SB18272-19 U12 Rūta Rēzija Rupeika Tukuma 2. vidusskola
Tukuma да
SB11396-19 U16 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskolas
Tukums да
SB19001-19 U10 Paula Kārkliņa Ķekavas vidusskola
Daugmale да
SB17578-19 U12 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga да
SB17653-19 U16 Sabīne Sova Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17223-19 U10 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems да
SB17368-19 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB19399-19 U14 Samanta Gricmane Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19680-19 U12 Dāvis Karbauskis Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19425-19 U18 Elizabete Liepa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19767-19 U10 Gustavs Akimovs Lapmežciema pamatskola
Lapmežciema pamatskola
Lapmežciems да
SB17986-19 U14 Annija Purcena Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums да
SB18177-19 U16 Renāte Beļājeva Stalbes vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB13933-19 U14 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda да
SB19599-19 U12 Grēta Puzinkeviča Valmieras Pārgaujas sākumskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB15429-19 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone да
SB19051-19 U14 Paula Līva Ulmane Vecumnieku vidusskola
Vecumnieki да
SB17613-19 U10 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17098-19 U12 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava да
SB17262-19 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB19661-19 U18 Madara Pleša Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera да
SB19407-19 U12 Līva Viola Trifānova Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19688-19 U10 Rihards Gūtmanis Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19434-19 U12 Kristians Misjuro Engures vidusskola
Engures vidusskola
Bērzciems да
SB18055-19 U14 Āris Tims Nīkrāces pamatskola
Nīkrāces pamatskola
Skrundas novads да
SB18205-19 U12 Tīna Saukāne Ikšķiles vidusskola
Ikšķile да
SB14896-19 U10 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB18961-19 U16 Lauris Hopovs Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17532-19 U10 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava да
SB15704-19 U14 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads да
SB19110-19 U14 Dāvis Kārkliņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Mārupe да
SB17642-19 U14 Marats Nadjaks Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17152-19 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene да
SB19570-19 U12 Avrīkijs Sergejevs Privātā vidusskola "Patnis"
Engure да
SB19671-19 U14 Renalds Gulbis Švans Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19416-19 U12 Martins Kronbergs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19726-19 U16 Mikus Kalniņš Smārdes pamatskola
Rīga да
SB17951-19 U10 Alekss Kalašņikovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi да
SB9618-19 U16 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB19832-19 U18 Daniils Staruks Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
Ventspils да
SB18584-19 U18 Katrīna Anna Allena Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Labs starts
Rīga да
SB17412-19 U14 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18344-19 U14 Rūta Šķirus Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava да
SB18836-19 U14 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola
Rīga да
SB17464-19 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB16891-19 U14 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils да
SB17062-19 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala да
SB19144-19 U14 Artis Puškarevs Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Nīkrāce да
SB19462-19 U10 Rebeka Sladkēviča Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19239-19 U14 Elza Fogele Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Dobele да
SB19624-19 U14 Madara Bāriņa Ikšķiles vidusskola
Saulkalne да
SB17667-19 U14 Elza Anna Klavniece Carnikavas pamatskola
Carnikavas pamatskola
Rīga да
SB1059-19 U12 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga да
SB17867-19 U14 Keita Berga Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga да
SB19496-19 U10 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola
SocialGuruLab
Carnikava да
SB19854-19 U12 Dagmāra Meija Jura Neikena Dikļu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB18468-19 U12 Bruno Kumpiņš Rīgas 25. vidusskola
Rīga да
SB18301-19 U18 Stepans Rihards Aleksejevs Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskola
Rīga да
SB18634-19 U12 Anna Irbe Talsu Kristīgā vidusskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi да
SB17423-19 U10 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB18359-19 U14 Ernests Solovjovs Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi да
SB16947-19 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
Rīga да
SB19445-19 U14 Eleonora Kleina Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB6120-19 U16 Krista Kristīne Miķelsone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera да
SB19471-19 U14 Raivis Ābele Engures vidusskola
Engures vidusskola
Ķesterciems да
SB19356-19 U14 Ričards Čudnovs Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja да
SB17757-19 U10 Sandra Bēmere Baldones Mūzikas pamatskola
Baldones Mūzikas pamatskola
Baldone да
SB19588-19 U14 Ksenija Avotiņa Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17903-19 U12 Enija Meiere Priekules vidusskola
Maratona klubs
Kazdanga да
SB8075-19 U20 Dāniels Eglītis Rīgas Tehniskā koledža
Alūksne нет
SB19801-19 U16 Ralfs Rudzītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19895-19 U18 Ieva Stallīte Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava да
SB18529-19 U12 Kristaps Liepiņš Pūres pamatskola
Rīga да
SB17400-19 U16 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga нет
SB18311-19 U10 Roberts Ivanovs Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda да
SB18729-19 U16 Signe Bērziņa Smārdes pamatskola
Tukums да
SB17441-19 U14 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga да
SB16847-19 U16 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola
Ašās kājas ZID
Talsi да
SB18419-19 U12 Viktorija Millere Ogres sākumskola
Milleri
Ogre да
SB16988-19 U10 Ieva Rutkopa Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava да
SB19453-19 U16 Anna Vīgante Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts да
SB19191-19 U12 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola
Rīga да
SB19480-19 U14 Tīna Rosta Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19392-19 U10 Grēta Gabriela Tohva Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB17777-19 U16 Kitija Veidemane Piltenes vidusskola
Piltene нет
SB19598-19 U14 Nikola Čermeņeva Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19417-19 U12 Marta Liepiņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Plieņciems да
SB19727-19 U12 Edvards Šmits Ādažu vidusskola
Ādaži да
SB19443-19 U14 Daniels Ēriks Markovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB18123-19 U16 Luīze Lūcija Kriuliņa Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Rīga да
SB10893-19 U12 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava да
SB15150-19 U20 Laine Helmane Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža
OMTK
Olaine да
SB19018-19 U12 Markuss Kristaps Kadiķis Dzimtmisas pamatskola
Iecava да
SB17583-19 U12 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga да
SB17654-19 U12 Daniela Sova Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17224-19 U12 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems да
SB17370-19 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB19400-19 U14 Annija Blūma Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19681-19 U10 Rimands Valdmanis Krotes Kronvalda Ata pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19426-19 U12 Jurģis Freināts Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19769-19 U10 Kārlis Gornavs Siguldas pilsētas vidusskola
sk Sigulda
Sigulda да
SB18009-19 U10 Markuss Bumburs Cēsu 1. pamatskola
Lizums_BB Team
Lizums да
SB18178-19 U14 Ričards Dāvis Špacs Cēsu 2. pamatskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14348-19 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga да
SB18907-19 U16 Paula Ekerte Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava да
SB17490-19 U14 Katrīna Priede Aizupes pamatskola
Jelgava да
SB15430-19 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone да
SB19055-19 U18 Niks Balgalvis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB19600-19 U12 Keita Balode Valmieras sākumskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads да
SB17109-19 U16 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera да
SB17265-19 U10 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Zemgales ziņas
Pikalne нет
SB19663-19 U14 Dace Verpakovska Ventspils 4. vidusskola
Matison' Runers Club
Ventspils да
SB19408-19 U14 Luīze Lazovska Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure да
SB19689-19 U16 Kristīne Vika Arāja Virgas pamatskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да
SB19435-19 U18 Klinta Almane Engures vidusskola
Engures vidusskola
Apšuciems да
SB18067-19 U12 Rihards Jansons Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums да
SB18216-19 U14 Roberts Cercins Cēsu Pilsētas vidusskola
Sporta klubs Ašais
Amatas novads да
SB14897-19 U14 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene да
SB18973-19 U12 Teodors Saltais Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera да
SB17554-19 U16 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola
Vācu kalni нет
SB16175-19 U12 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Skrunda да
SB19118-19 U12 Dārta Gintere Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
Jelgava да
SB17643-19 U12 Markuss Pabērzis Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute да
SB17156-19 U12 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils да
SB17318-19 U14 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola
Rīga да
SB19673-19 U12 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekules novads
Priekule да