MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB17422-19 U14 Oskars Dišlers Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17487-19 U12 Miķelis Priedītis Rīgas 28. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga
SB14348-19 U10 Ernests Salnājs Rīgas Teikas vidusskola
Rīga
SB15429-19 U14 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB1662-19 U12 Sofija Anna Strazdiņa Bauskas sākumskola
STRAZDIŅI
Bauskas novads
SB8290-19 U12 Endijs Strēlis Aizupes pamatskola
Jelgava
SB17431-19 U10 Mārtiņš Plotiņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14896-19 U10 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene
SB15704-19 U14 Zane Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads
SB3396-19 U14 Evelīna Bružus Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB10994-19 U14 Eleonora Dombrovska Laurenču sākumskola
Sigulda
SB17411-19 U16 Roberts Zandavs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17461-19 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupes
Jaunmārupe
SB11396-19 U16 Daniela Andersone Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskolas
Tukums
SB16816-19 U16 Jurģis Egons Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB17568-19 U14 Kristians Priedītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB6164-19 U14 Šarlote Eleonora Kumpiņa Rīgas 6. vidusskola
Rīga
SB16880-19 U16 Laima Kuduma Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB17008-19 U14 Sofija Mironova Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB17271-19 U16 Jānis Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB17400-19 U16 Sintija Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16906-19 U16 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
Anželas Brices slēpošanas un biatlona klubs
Cēsis
SB17096-19 U12 Kristers Voldemārs Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB17168-19 U14 Edžus Krūmiņš Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus
SB17324-19 U10 Elīna Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB16963-19 U12 Helvijs Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB17145-19 U10 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola
Tukums
SB17235-19 U16 Kristaps Rubašenko Brocēnu vidusskola
Brocēni
SB17371-19 U14 Elīna Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB17423-19 U10 Roberts Kāpostiņš Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17490-19 U14 Katrīna Priede Aizupes pamatskola
Jelgava
SB14474-19 U12 Renārs Ločmelis Rīgas Franču licejs
MRC
Rīga
SB15430-19 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldone
SB1791-19 U12 Damirs Ņikitins Rīgas Rīnūžu vidusskola
Rīgas satiksme
Rīga
SB8506-19 U14 Tīna Roberta Briša Cēsu 2. pamatskola
Cēsis
SB17441-19 U14 Marina Šiškina Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14897-19 U14 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene
SB16175-19 U12 Kellija Liepa Nīkrāces pamatskola
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
Skrunda
SB3852-19 U14 Alise Antonova Rīgas 21. vidusskola
&A
Rīga
SB11118-19 U14 Amanda Griķe Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils Runners
Daugavpils
SB17412-19 U14 Kate Zandava Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17464-19 U14 Kristjāna Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB15150-19 U20 Laine Helmane Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža
OMTK
Olaine
SB16831-19 U10 Toms Viekals - Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB1040-19 U12 Eižens Kaupe Sākumskola "Taurenītis"
Jūrmala
SB17569-19 U18 Letīcija Priedīte Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Ikšķile
SB6853-19 U16 Reičela Rone Aizputes vidusskola
Liepājas rajona Sporta skola
Aizpute
SB17391-19 U14 Baiba Emīlija Zvejniece Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16881-19 U14 Roberts Kudums Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB17032-19 U16 Lauma Zīverte Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja
SB17279-19 U14 Ralfs Ribikauskis Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska
SB16916-19 U14 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile
SB17097-19 U12 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB17178-19 U14 Dāvids Avotiņš Bauskas sākumskola
Bauskas sākumskola
Bauska
SB17325-19 U14 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB16964-19 U12 Danils Markševics Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola
Sporta Patriots
Tukums
SB17149-19 U12 Kate Jukuma Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB17244-19 U10 Maija Justīne Jēkabsone Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
SB7235-19 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe
SB17424-19 U10 Kristians Daniels Prūsāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17494-19 U12 Keita Marcinkeviča Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda
SB14600-19 U12 Ralfs Bērziņš Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta skola
Sigulda
SB15432-19 U18 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Ādaži
SB1819-19 U12 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādaži
SB9249-19 U18 Šarlote Zveja Mārupes vidusskola
Mārupes vidusskola
Marupe
SB17402-19 U12 Reinis Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17442-19 U14 Raimonds Sīders Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14899-19 U16 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene
SB16178-19 U20 Linda Anna Jēkabsone Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepāja
SB4666-19 U10 Elīza Ērenfrīde Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB12148-19 U14 Miks Jānis Opolais Ikšķiles vidusskola
Izturība
Ikšķile
SB17415-19 U14 Ralfs Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17465-19 U12 Keita Freimane Zemgales vidusskola (Slampe)
5 km
Tukums
SB15159-19 U20 Patrīcija Keita Krumberga Dobeles Valsts ģimnāzija
Dobele
SB16832-19 U18 Elīza Viekale - Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB1059-19 U12 Renārs Bents Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB17574-19 U20 Rainers Neuss-lucs Kalnciema vidusskola
Jelgava
SB17246-19 U16 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils runners
Daugavpils
SB17392-19 U12 Andris Ernests Sīlis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16884-19 U14 Rinalds Veinbergs Rīgas 41. vidusskola
Rīga
SB17048-19 U16 Karlīna Vītoliņa Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Kociņi
Liepāja
SB17281-19 U14 Kitija Pučinska Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2.vidusskola
Tukums
SB16940-19 U16 Madara Ozoliņa Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB17098-19 U12 Kārlis Daniels Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB17182-19 U12 Anna Goša Ventspils 4. vidusskola
Maratona klubs
Tārgale
SB17326-19 U16 Evelīna Vahere-Abražune Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga
SB16976-19 U16 Reinis Ose Smārdes pamatskola
Tukums
SB1060-19 U10 Millija Benta Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB17575-19 U14 Loreta Neusa-luca Jelgavas 3. sākumskola
Jelgava
SB7236-19 U10 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe
SB17425-19 U14 Emīls Libers Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17495-19 U16 Jānis Marcinkevičs Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
SB14601-19 U10 Elīza Bērziņa Laurenču sākumskola
Laurenču sākumskola
Sigulda
SB15574-19 U12 Marks Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja
SB1833-19 U10 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB8798-19 U20 Sintija Loca Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils runners
Daugavpils
SB17404-19 U14 Niklāvs Rubaņiks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17444-19 U10 Jānis Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14900-19 U20 Ingus Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene
SB15547-19 U10 Emīlija Abiļeva Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
New Village Workout
Rīga
SB4682-19 U12 Anete Kaļva Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegumā spēks
Ķegums
SB12454-19 U14 Daniels Brikšis Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB17416-19 U12 Reinis Edvards Lazdāns Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17466-19 U10 Kārlis Elvis Misa Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB15193-19 U10 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Liepāja
SB16845-19 U18 Gustavs Riekstiņš Iecavas vidusskola
Iecava
SB17259-19 U10 Romija Kodoliņa Engures vidusskola
Engures vidusskola
Engure
SB17393-19 U14 Jēkabs Prūsis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16886-19 U10 Linda Jurševska Zemgales vidusskola (Slampe)
SK ZEVID
Slampe
SB17062-19 U10 Alberts Vēzītis Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskola
Lielupes Buki
Jūrmala
SB17289-19 U16 Erasts Bobrovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi
SB16945-19 U12 Daniels Tupureins Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB17109-19 U16 Ance Bērziņa Valmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
SB17196-19 U12 Signe Arstanova Tukuma 2. pamatskola
Tukums
SB17339-19 U18 Reinis Patriks Ozols Ventspils Valsts 1. ģimnāzija
Spars
Ventspils
SB16983-19 U12 Martins Malderis Ulbrokas vidusskola
Rīga
SB1084-19 U18 Līga Zlaugotne Alojas Ausekļa vidusskola
Staicele
SB17576-19 U12 Rinalds Ivanovs Jelgavas 4. vidusskola
3c
Jelgava
SB7940-19 U14 Patrīcija Buša Laurenču sākumskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB17426-19 U16 Matīss Nils Buks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17509-19 U14 Krists Kalniņš Ventspils 1. pamatskola
Matisons Runner's Club
Ventspils
SB14662-19 U10 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
HS Pārdaugava
Marupe
SB15576-19 U10 Dāvids Ševčenko    Liepājas Centra sākumskola
Olainfarm
Liepāja
SB1834-19 U10 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB9618-19 U16 Keita Patrīcija Leinasare Rīgas Teikas vidusskola
Rīga
SB17405-19 U10 Ance Daukste Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17445-19 U14 Bogdans Kaminskis Ventspils 6. vidusskola
Maratona klubs
Ventspils
SB14935-19 U18 Megija Vinberga Tukuma Raiņa ģimnāzija
Tukums
SB15700-19 U14 Armands Nedēļa Rīgas 6. vidusskola
Rīga
AB0956-19 U14 Olivers Āboltiņš Ropažu vidusskola
Lynxdojo
Ropaži
SB13152-19 U16 Amanda Kundziņa Rīgas Kristīgā vidusskola
Kundziņi
Rīga
SB17417-19 U10 Danijs Sinka Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17468-19 U18 Mārtiņš Erns Rīgas 6. vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga
SB15357-19 U16 Evelīna Orinska Liepājas Raiņa 6. vidusskola
Dīvaiņi 7B
Liepāja
SB16847-19 U16 Dāniels Ziemelis Talsu pamatskola
Ašās kājas ZID
Talsi
SB16988-19 U10 Ieva Rutkopa Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB17261-19 U12 Patrīcija Paula Skujiņa Pumpuru vidusskola
Pumpuru vidusskola
Jūrmala
SB17394-19 U10 Aleksandrs Tjasto Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16891-19 U14 Linards Locs Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils runners
Daugavpils
SB17070-19 U20 Edgars Rūdolfs Drekslers Liepājas Valsts 1. ģimnāzija
Liepàja
SB17152-19 U12 Laura Kallase Gulbenes 2. vidusskola
Gulbene
SB17290-19 U10 Marats Ņikonovs Pastendes pamatskola
Talsu biatlonisti
Talsi
SB16947-19 U14 Emīls Gustavs Jazņevičs Babītes vidusskola
Rīga
SB17113-19 U12 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga
SB17223-19 U10 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems
SB17340-19 U18 Armands Tervits Ventspils 4. vidusskola
Spars
Ventspils
SB1123-19 U12 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
FK Auda
Ķekava
SB17578-19 U12 Normunds Krauze Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga
SB8012-19 U16 Madara Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB17427-19 U20 Adriāna Vēsma Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17519-19 U10 Paula Leimane Ādažu vidusskola
Ādaži
SB14522-19 U10 Sanija Ločmele Kalnciema vidusskola
Kalnciems
SB15597-19 U12 Emīlija Frolova Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB2186-19 U14 Anrijs Muravskis Iļģuciema vidusskola
Rīga
SB9874-19 U12 Arno Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB17406-19 U12 Roberts Dauksts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17454-19 U12 Artūrs Antoņenko Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14992-19 U10 Kaspars Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB16807-19 U10 Šarlote Cunska Jelgavas 4. vidusskola
1.c klase
Ozolnieki
SB17523-19 U12 Elizabete Ildena Rīgas Juglas vidusskola
Rīga
SB5312-19 U10 Kristaps Ķikulis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB13933-19 U14 Emīlija Grīnberga Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB17418-19 U14 Kristiāns Dāniels Laupacis Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17470-19 U12 Kristofers Metums Rīgas Lietuviešu vidusskola
Latvijas Finieris
Rīga
SB15378-19 U10 Gvido Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga
SB16863-19 U10 Agate Šauriņa Rīgas Kultūru vidusskola
New Willage Workaut
Rīga
SB16990-19 U10 Ketija Bevza Jelgavas 4. vidusskola
1 c klase
Jelgava
SB17262-19 U12 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB17395-19 U10 Elvis Strauts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16893-19 U18 Matīss Ķemme Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB17079-19 U16 Sofija Ļošaja Rīgas 21. vidusskola
New Village Workout
Rīga
SB17156-19 U12 Anna Grauda-Grote Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils
SB17313-19 U10 Estere Rasa Tukuma 2. pamatskola
Tukums
SB16949-19 U14 Toms Kārlis Auziņš Rīgas Katoļu ģimnāzija
Sporta skola Arkādija
Rīga
SB17130-19 U12 Elīza Gustiņa Dobeles sākumskola
Gustiņi
Dobele
SB17224-19 U12 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Zoorbagan
Lapmežciems
SB17355-19 U10 Ralfs Gulbis Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB15424-19 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Ādaži
SB1130-19 U12 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
FK Auda
Ķekava
SB17581-19 U12 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga
SB8013-19 U16 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola
Maratona klubs/Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB17429-19 U14 Adrians Marks Lapa Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17520-19 U12 Matīss Leimanis Ādažu vidusskola
Ādaži
SB14825-19 U14 Patricija Anna Ozola Saldus pamatskola
Saldus
SB15599-19 U10 Olivers Frolovs Āgenskalna sākumskola
Rīga
SB2997-19 U14 Pauls Olafs Straume Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola
Dzilnuciems
Dzilnuciems
SB9875-19 U14 Lukass Pušņins Laurenču sākumskola
Siguldas Sporta Skola
Sigulda
SB17408-19 U12 Ralfs Rozovs Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17456-19 U18 Diāna Daile Tukuma 2. vidusskola
Tukums
SB14993-19 U10 Zane Ozoliņa Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB16808-19 U12 Frederiks Kope Ziemeļvalstu ģimnāzija
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Rīga
SB17532-19 U10 Raivo Reinis Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB5316-19 U14 Patrīcija Paula Ķikule Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB17419-19 U12 Krists Bērziņš Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17479-19 U14 Ralfs Fišers Dobeles sākumskola
Jaunpils
SB16864-19 U14 Sandis Dambītis Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
New Willage Workaut
Rīga
SB16995-19 U10 Sandris Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB17265-19 U10 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Zemgales ziņas
Pikalne
SB17396-19 U16 Rainers Glinskis Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16902-19 U10 Ralfs Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga
SB17083-19 U12 Rihards Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB17157-19 U12 Alise Nikola Ose Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils
SB17318-19 U14 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola
Rīga
SB16950-19 U16 Linda Auziņa Nacionālā Mākslu vidusskola
Sporta skola Arkādija
Rīga
SB17141-19 U10 Margarita Babicka Jelgavas 4. vidusskola
1c klase
Jelgava
SB17227-19 U16 Marks Edwards Ventspils Centra sākumskola
A
Ventspils
SB17368-19 U12 Leo Ivanovs Rīgas Hanzas vidusskola
Rīga
SB17485-19 U16 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Latvijas Finieris
Rīga
SB15428-19 U10 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Ādaži
SB1455-19 U12 Toms Vītols Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB17583-19 U12 Matīss Lazdiņš Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga
SB8075-19 U20 Dāniels Eglītis Rīgas Tehniskā koledža
Alūksne
SB17430-19 U18 Kristiāna Lagzdiņa Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB14895-19 U10 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4/Bogdanovu ģimene
Piltene
SB15703-19 U16 Emīlija Strazdiņa Sējas mūzikas un mākslas skola
Sējas MMS
Sējas novads
AB0536-19 U12 Evelīna Emīlija Galviņa
Olaines pagasts
SB10893-19 U12 Jēkabs Gulbis Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
SB17409-19 U16 Aleksandrs Paņihidkins Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB17460-19 U12 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupes
Jaunmārupe
SB14994-19 U12 Krišjānis Ozoliņš Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB16813-19 U16 Daniela Butāne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Zemgales Ziņas
Jelgava
SB17554-19 U16 Anastasija Kuzmina Ulbrokas vidusskola
Vācu kalni
SB6113-19 U12 Rūta Baltpurviņa Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB17420-19 U10 Miks Buks Vecumnieku vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16871-19 U16 Santa Samanta Kučere Kandavas internātvidusskola
Matkule
SB16996-19 U10 Kristers Salna Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB17269-19 U18 Emīls Kravalis Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB17398-19 U14 Dzintara Bērziņš Ogres sākumskola
Ogre
SB16904-19 U12 Rodrigo Skujāns Rīgas Franču licejs
Andrejsala CF
Rīga
SB17084-19 U10 Roberts Vladimirovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Salaspils
SB17167-19 U10 Anete Krūmiņa Saldus pamatskola
Saldus 2007
Saldus
SB17320-19 U12 Edvards Miks Ķikuts Rīgas 41. vidusskola
Sporta klubs "Vēsma"
Rīga
SB16956-19 U14 Dmitrijs Čursins Rīgas Klasiskā ģimnāzija
ChursinTeam
Rīga
SB17142-19 U16 Renāte Babicka Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB17232-19 U12 Roberts Strauts Rīgas 41. vidusskola
SK Vēsma
Rīga
SB17370-19 U14 Annija Reimane Tukuma 2. vidusskola
Tukuma 2. vidusskola
Tukums