MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
SB16913-19 VL2 Intars Opolais Izturība Ogre
SB17256-19 VL1 Andis Dēze Maratona klubs Rīga
AB0789-19 VL2 Aivars Spūlis Izturība Ogre
AB0559-19 VL2 Jānis Actiņš VSK Noskrien Rīga
SB16958-19 VL2 Gintas Slaustas Penki kalnai Mazeikiai
AB0523-19 VL1 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga
AB0018-19 VL2 Vitalijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils
AB0070-19 VL2 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
SB17089-19 VL3 Imants Ločmelis Nūjo ar vēju Grobiņa
AB0339-19 VL1 Jānis Rozītis Rīga
SB17942-19 SL1 Lelde Neimande Matisons Runner's Club Cēsis
SB18853-19 VL1 Artūrs Rundzāns Selonija Sigulda
SB18093-19 VL1 Mārtiņš Jansons Mārupes vidusskola/ OK Kurmis Jaunmārupe
SB19506-19 VL2 Žans Verdens Zaķumuiža
AB0862-19 SL3 Ilze Rāta Emergn #optimized4running Rīga
SB8541-19 VL2 Olga Ivanova No Tag Runners Moscow
AB0049-19 VL1 Toms Kaufmanis Maratona Klubs Brenguļi
AB0670-19 VL2 Normunds Blumbergs Saulkrasti
AB0311-19 VL1 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads
AB0570-19 SL1 Laura Liniņa Liepāja
SB19713-19 VL1 Jānis Jurševskis Jelgava
SB11076-19 VL2 Vilius Jonaitis Penki kalnai Mažeikiai
AB0592-19 VL1 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga
AB0364-19 VL2 Vitālijs Muzika VSK Noskrien. Jumprava
AB1965-19 VL1 Viesturs Eglītis SSK Bebra Jaunpiebalga
AB1093-19 VL1 Denis Aļeksejevs Rīga
SB19760-19 VL1 Kristaps Bērziņš Patria Sportland Kuldīga
SB1500-19 VL1 Jonas Dzervus GetDirty Raisteniskiu vs.
AB0692-19 VL1 Toms Rajunčus Rīga
AB0398-19 VL1 Sandis Apenītis AkmensDizains.lv Sigulda
SB17341-19 VL2 Edgars Lešinskis Siguldas Maratona klubs Turaida
AB0554-19 SL2 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja
AB1421-19 VL1 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0155-19 VL2 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums
AB0720-19 VL1 Jānis Straukmanis Jaunjelgava
SB17735-19 SL1 Zane Tilta-Kūma Kocēnu novads Kocēnu novads
SB19589-19 VL1 Andis Ozoliņš ISK Ņiprie ikri Iecava
SB17106-19 VL1 Aleksandr Judkins Rīga
SB16060-19 SL2 Sigita Vāce KSMR Fitness Saldus
SB17943-19 SL1 Olga Maloletnikova Riga Runners I Rīga
AB0335-19 VL1 Mārtiņš Plaudis SK Dzērvene Sigulda
AB0929-19 VL2 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai
SB18094-19 VL2 Reinis Jasliņš Jaunmārupe skrien! Rīga
AB0773-19 VL2 Artis Krievāns VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB19485-19 VL2 Anatolijs Macuks BALTAIS Jēkabpils
SB8796-19 VL2 Normunds Gudens Rīga
AB0269-19 VL1 Daniel Lopes Martins Rīga
SB18231-19 VL2 Kaspars Stukuls Kuldiga
AB1251-19 SL2 Kristīne Kampare Veču lauks Tukums
AB1650-19 SL1 Vita Devjatņikova Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga
AB0661-19 VL1 Ruslans Šuļga Maratona klubs Liepāja
SB14616-19 SL1 Sandra Lindenberga Matisons Runner’s Club Ventspils nov.
AB0867-19 VL1 Kārlis Būmans Emergn #optimized4running Liepāja
AB0369-19 VL1 Jānis Ozols Fellas Rīga
AB0090-19 VL1 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga
AB3361-19 SL1 Liene Allere Saldus Boksa Klubs Saldus
SB1618-19 VL2 Marijus Pakštas Kauno BMK Kaunas
AB1154-19 SL1 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ - Valmiera Valmiera
AB0356-19 SL3 Gunta Lebedoka OK Kurmis Rīga
AB0834-19 VL1 Raimonds Buraks SOLI PA SOLIM Rīga
AB1419-19 VL1 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB0092-19 VL2 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads
AB1289-19 VL1 Jānis Tenbergs Engures sportam Plieņciems
SB17793-19 SL2 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava
AB0699-19 VL1 Aigars Bērziņš Tukums
SB17136-19 VL2 Jānis Kasalis Rīga
SB18508-19 VL1 Jānis Kauliņš EY Forensic & Integrity Services Rīga
SB17974-19 VL1 Kristaps Magone SPB RUN/Brooks Pārgaujas nov.
AB1407-19 VL2 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe
SB19555-19 SL1 Gitana Akmanaviciute Bėgimo klubas Kaunas
AB0576-19 VL1 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre
SB18107-19 VL2 Andris Jonelis Matisons Runner`s Club/ STIRNU BUKS Ventspils
AB0250-19 VL2 Uģis Bents Rīga
SB19487-19 VL2 Aivars Bondars BALTAIS Jēkabpils
AB1648-19 VL1 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB0304-19 VL2 Regimantas Šnipaitis Ukmerge
AB1649-19 SL1 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
AB1656-19 SL3 Ludmila Joce Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava
AB0079-19 VL2 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils
SB19728-19 VL2 Jurijs Dorofejevs Rīga
SB14794-19 VL1 Dennis Eggert Bonna
AB0022-19 VL1 Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners Daugavpils
AB0672-19 VL1 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga
AB1635-19 VL1 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
SB19828-19 VL2 Edgars Jaškulis Rīga
AB0050-19 VL1 Miks Pētersons Nordi furniture Rīga
SB17448-19 VL2 Dzintars Petrovs Maratona klubs Rīga
AB0027-19 VL1 Ģirts Bulāns Rīga
AB0412-19 VL2 Aleksandrs Antonovs &A Rīga
AB0534-19 VL2 Haralds Krievs Krievu spēks Rīga
AB0216-19 VL1 Agris Hatko VSK Noskrien Rīga
SB18797-19 VL1 Edgars Aleksejevs Veču Lauks Rīga
AB0861-19 SL2 Ilona Ozoliņa Emergn #optimized4running Rīga
SB18552-19 VL1 Edgars Kokorevičs VSK “Burkānciems & Co” Valmiera
SB17990-19 VL2 Vladislav Shulga FerrumTeam I MDS Brothers Moscow
AB0876-19 SL2 Dace Hartmane Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB19829-19 VL2 Igors Miezis Rujienas saldējums Rujiena
AB0700-19 VL1 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne
AB0016-19 VL1 Andris Bāliņš VSK Noskrien/SK Dzērvene Jelgava
AB1198-19 VL2 Žydrūnas Baltrušaitis Na, pagauk! Vilnius
SB19069-19 VL2 Daniils Blats MDS Brothers Rīga
AB0925-19 VL1 Uldis Pormeisters Ātrās ļipas Valka/rīga
SB19490-19 SL1 Jekaterina Sokunova BALTAIS Salaspils
SB9393-19 VL1 Andis Zariņš Carnikava
AB0361-19 SL2 Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0705-19 VL1 Konstantīns Biktimirovs SPB RUN/Brooks Rīga
AB0882-19 SL2 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja
AB1114-19 VL1 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails Rīga
AB0734-19 VL1 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine
SB14919-19 VL2 Darius Jonaitis Penki kalnai Mazeikiai
AB0445-19 VL2 Armands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga
AB0864-19 VL1 Kaspars Vīksne Cēsis
AB0032-19 SL2 Ina Balgalve Tukums
SB17480-19 VL1 Roberts Černovs Latvijas Finieris Rīga
AB1151-19 VL1 Igors Trofimenko Rīga
AB0362-19 VL1 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti
AB0572-19 SL1 Elīna Aģe STK RwA Valmiera
AB0097-19 VL1 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis
SB18826-19 VL2 Mihails Seļivanovs LSC Rīga
SB17188-19 VL3 Jānis Marčinkus sk Ozolnieki Jelgava
AB0970-19 VL2 Dzintars Dūdiņš Siguldas maratona klubs Sigulda
AB1420-19 VL3 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB18287-19 VL1 Arturs Grobins Rīga
SB19365-19 VL1 Guntis Balodis Pāvilosta
SB19862-19 VL2 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga
SB3047-19 VL2 Kaspars Dzintars FK BANDAVAA Priekule
AB0183-19 VL2 Zigmunds Vītiņš Drusti
AB0636-19 SL1 Anete Kampare Veču lauks Rīga
SB19070-19 VL1 Žanis Lulle BALTAIS Rīga
AB0913-19 VL2 Ivars Dzērve Saulkrasti
AB0750-19 SL1 Estere Romanovska Olainfarm Olaine
SB9626-19 SL1 Inta Zīriuse VSK Noskrien / Noskrien Cēsis / Olainfarm Salacgrīva
AB0603-19 VL1 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga
AB0568-19 SL1 Zane Muceniece Ikšķile
AB0315-19 VL2 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža
SB18343-19 VL1 Aigars Ozolkāja ASK Patria Saulkrasti
AB0778-19 VL1 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne
SB14991-19 SL2 Viviana Kirilova VSK Noskrien Vāveres Rīga
SB18003-19 VL1 Ingars Bumburs Lizums_BB Team Lizums
AB1172-19 VL3 Juris Šehtels Ādaži Ādaži
AB1322-19 VL1 Mikus Žagata Marienburgas Vilki Rīga
SB17518-19 VL2 Salihs Aleksandrs Budilovičs Maratona klubs Ventspils
AB0650-19 VL2 Juris Trofimenko Rīga
AB0394-19 VL1 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile
AB0194-19 SL2 Daiga Vilkaste Rīga
SB17828-19 VL1 Edgars Bukšs IGATE Jelgava
AB0975-19 SL1 Daina Jurķe Gentlemens Club / Supervaroņi Rīga
SB17197-19 SL1 Ieva Upmace-Grīviņa Surikati Rauna
AB0453-19 VL2 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera
SB18010-19 VL2 Jānis Čams Individuāli Jūrmala
AB0934-19 VL2 Intars Veberis VEGĀŅI Rīga
AB1652-19 VL2 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
SB19908-19 VL1 Kirils Boiko Temtraining.ru Rīga
AB0484-19 SL1 Evita Ruskova Noskrien.lv Rīga
AB0919-19 VL2 Aivis Poikāns Rīga
SB18172-19 SL1 Olena Fomenko motospots/salomon Kharkiv
AB0726-19 VL2 Edgars Bremze Izturība Ikšķile
AB0832-19 VL3 Uldis Kirtovskis Izturība Salaspils
SB19610-19 VL1 Andis Geste VSK Noskrien Užava
SB10909-19 SL2 Kristīne Vilcāne Baldones skriešanas komanda Baldone
AB0056-19 VL1 Mārcis Kārkliņš Sasodīti labs Grāmatvedis! Vaidava
AB1360-19 VL2 Mareks Tumašs Sapiens Rīga
AB1653-19 VL1 Armands Zvejnieks Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
AB0716-19 VL1 Māris Dazarts marisraksta.com Kuldīga
AB0816-19 VL1 Kristaps Dvēselītis Ogre
SB10865-19 VL1 Maris Krumins Amanda ir Jelgava
SB17243-19 SL2 Inese Bērziņa Kocēnu novads 1 Kocēnu novads
AB0009-19 VL1 Miķelis Zumbergs Dundaga
SB18950-19 SL2 Ilona Sedleniece Rīga
AB0850-19 VL2 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB1113-19 SL1 Kaidi Keir Kukk LifeThroughTrails Parnu
AB0407-19 SL1 Līga Rusiņa Līvāni
AB0941-19 SL1 Linda Loce Lynxdojo Rīga
SB17024-19 SL1 Jana Romanovska Zemgales Ziņas Jelgava
AB0107-19 VL1 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga
AB0131-19 VL1 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga
SB18828-19 VL1 Sandis Pētersons SWEDBANK Valmiera
AB0157-19 VL2 Māris Vīlips Rīga
AB0624-19 VL1 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
AB0859-19 VL1 Gints Krastiņš Emergn #optimized4running Rīga
SB19945-19 VL1 Andris Limanāns SK Biksti Dobele
AB1651-19 SL1 Monta Ločmele Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga
AB0421-19 VL1 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga
AB0905-19 VL1 Kaspars Salmiņš Dobele
AB0623-19 SL1 Ieva Marta Gintere Jelgava
AB0896-19 VL1 Juris Gudēvics - Liepiņš Kocēnu novads Cēsu novads
SB19630-19 SL1 Ieva Biedrīte Pulsometrs.lv Jelgava
SB11258-19 SL1 Līna Lazdiņa Sportiskie B31 Rīga
AB0458-19 SL1 Antra Dumbrovska Kuldīga
AB0693-19 VL3 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems
AB0524-19 VL2 Jānis Teteris DzSK Lokomotīve Rīga
AB0007-19 VL1 Didzis Raits Mana mīļākā komanda Rīga
SB19753-19 VL1 Pauls Vītols Sportiskie B31 Jūrmala
AB1311-19 VL1 Raimo Vīgants SSK Bebra / Compressport Latvia Madona
SB16495-19 VL1 Intars Jesers Nav Liepāja
SB12729-19 VL1 Kristaps Broks Madona
SB17253-19 VL1 Ramūnas Vilčinskas Kauno BMK Kaunas
AB0073-19 VL1 Ivo Zemturis Rīga
SB18972-19 VL1 Mārtiņš Sapats Jelgava
AB0333-19 VL2 Dainis Saukāns Ikšķile
SB18360-19 VL1 Gints Grīnbergs Rīga
SB17674-19 VL1 Vitālijs Petuhovs SSK Bebra 2 Rēzekne
AB0506-19 VL2 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā, Valmiera Valmiera
AB0786-19 SL1 Anastasija Rjabuha Rīga
AB0752-19 VL2 Olafs Smiltnieks Olainfarm Rīga
AB3371-19 VL1 Agris Rusmanis Saldus Boksa Klubs Saldus
AB0260-19 VL3 Juris Čerņadjevs Ropažu nov.
SB18042-19 VL2 Nikolajs Saulītis Virsotne/MARMOT Exeter
AB0117-19 VL1 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga
SB19380-19 VL1 Aleksandrs Rascevskis Daugfavpils Runners Daugavpils
SB5235-19 VL1 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv Liepāja
SB2809-19 VL2 Edgars Dzenuška #VismaActive Rīga
AB0130-19 SL2 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads
SB18210-19 VL2 Gatis Krūze MARATONA KLUBS Rīga
AB1390-19 SL1 Linda Boldāne Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv Gulbene
SB18320-19 VL1 Artūrs Loze RR akadēmija Jūrmala
SB19649-19 VL2 Christian Alvarez Baltais Cīrihe
SB12147-19 VL2 Intars Opolais Izturība Ogre
AB0256-19 SL1 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga
AB0935-19 SL1 Linda Laurena VEGĀŅI Rīga
SB19280-19 VL1 Ralfs Jumiķis Luminor Sigulda
AB0665-19 VL2 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
SB19759-19 VL1 Arnis Pašķevičs Patria Sportland Daugavpils
AB1310-19 VL1 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene
SB15130-19 SL1 Monta Aleksandra Lacane Marupe