Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa Distance
AB0022-20 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga Zaķis
AB0020-20 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga Zaķis
AB0021-20 Andris Bāliņš Jelgava Lūsis
AB0025-20 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga Lūsis
AB0026-20 Sarmīte Jermolova Rīga Stirnu buks
AB0023-20 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre Lūsis
AB0024-20 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga Stirnu buks
AB0012-20 Gatis Kriuliņš Rīga Zaķis
AB0013-20 Žans Verdens Zaķumuiža Lūsis
AB0014-20 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi Stirnu buks
AB0015-20 Egija Gulbinska Ķekava Stirnu buks
AB0036-20 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga Lūsis
AB0037-20 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti Stirnu buks
AB0038-20 Guntis Meinerts There is no try Salaspils Vāvere
AB0039-20 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils Stirnu buks
AB0027-20 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga Stirnu buks
AB0028-20 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga Stirnu buks
AB0029-20 Agnija Lešinska Rīga
AB0030-20 Elīza Astra Vectirāne Rīga Zaķis
AB0031-20 Ainārs Zizlāns Ogre
AB0032-20 Iveta Zizlāne Ogre
AB0033-20 Inese Vectirāne Rīga Stirnu buks
AB0034-20 Daniel Lopes Martins Rīga Stirnu buks
AB0040-20 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga Zaķis
AB0041-20 Aigars Olavs Jelgava Vāvere
AB0042-20 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga Stirnu buks
AB0043-20 Sandis Ziediņš MARATONA KLUBS Rīga Zaķis
AB0044-20 Māris Graudiņš Ikšķile Zaķis
AB0045-20 Lelde Spriņģe Dobele Stirnu buks
AB0046-20 Aigars Eglājs Medaļas būs? Rīga Vāvere
AB0047-20 Inese Sirica Rīga
AB0048-20 Antra Kanušniece Rīga Stirnu buks
AB0049-20 Zane Nore Ikšķile Zaķis
AB0050-20 Raivis Paeglītis Aizkraukle Zaķis
AB0051-20 Gunta Dravniece Rīga Vāvere
AB0052-20 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga Lūsis
AB0053-20 Liene Labsvīra Sigulda Stirnu buks
AB0054-20 Sigita Žideļūna Rīga Zaķis
AB0055-20 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB0056-20 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine Stirnu buks
AB0057-20 Mārtiņš Krauklis Rīga nepiedalīsies
AB0058-20 Zigmunds Vītiņš Noskrien Cēsis Cēsis Lūsis
AB0059-20 Arnis Šūlmeisters Cēsis Zaķis
AB0060-20 Mārtiņš Ruttulis Rīga Stirnu buks
AB0061-20 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums Zaķis
AB0062-20 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes Stirnu buks
AB0063-20 Mārtiņš Birums VSK “Burkānciems&co” Valmiera Lūsis
AB0064-20 Arvis Birkmanis Rīga Zaķis
AB0065-20 Valdis Bodnieks Madona Zaķis
AB0066-20 Andris Jonelis Ventspils
AB0067-20 Justīne Undzēna Jelgava Stirnu buks
AB0068-20 Mārtiņš Ozoliņš Riga Adventure Team Valmiera Lūsis
AB0069-20 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga Zaķis
AB0070-20 Reinis Markvarts Rīga Stirnu buks
AB0071-20 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus
AB0072-20 Anda Sproģe-Vāvere #esesmustirnubuks Sigulda Vāvere
AB0073-20 Irena Gedrovica Jaunmārupe Zaķis
AB0074-20 Ansis Zadiņš Dundaga
AB0075-20 Olegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus
AB0076-20 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga
AB0077-20 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga nepiedalīsies
AB0078-20 Ēriks Ozols Rīga
AB0079-20 Atis Kļavis Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe Lūsis
AB0080-20 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn Zaķis
AB0106-20 Andžejs Stenclavs Rīga Stirnu buks
AB0107-20 Sandis Pužulis Rīga Stirnu buks
AB0083-20 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe Stirnu buks
AB0084-20 Jānis Labsvīrs Sigulda Zaķis
AB0085-20 Laila Ceika Valmiera Zaķis
AB0086-20 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava Zaķis
AB0087-20 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn Zaķis
AB0088-20 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga Stirnu buks
AB0089-20 Līvija Muša Jūrmala Vāvere
AB0090-20 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn Zaķis
AB0091-20 Juris Medvids Baloži Zaķis
AB0092-20 Ieva Garanča Nūjo priekam Ozolnieki nepiedalīsies
AB0093-20 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi Stirnu buks
AB0094-20 Liene Kirkopa Pahomova Garkalne Zaķis
AB0095-20 Lauris Veidemanis Rauna Stirnu buks
AB0096-20 Simona Birkenberga Liesma Saldus
AB0097-20 Signe Kaupuža Cēsis Zaķis
AB0098-20 Edgars Ogņevs Mārupe Stirnu buks
AB0099-20 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga nepiedalīsies
AB0100-20 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga Zaķis
AB0101-20 Inga Ozolkalna Rīga Vāvere
AB0105-20 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga Lūsis
AB0108-20 Juris Ceika Valmiera Vāvere
AB0109-20 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga Stirnu buks
AB0110-20 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils Lūsis
AB0111-20 Mārtiņš Holsts Cēsis
AB0112-20 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils Vāvere
AB0113-20 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle Vāvere
AB0145-20 Ira Misāne Ādaži Vāvere
AB0115-20 Aivars Malacanovs Jelgava Zaķis
AB0116-20 Agris Skulte Rīga Zaķis
AB0117-20 Tatjana Āboliņa Maratona klubs Talsi Vāvere
AB0258-20 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga Stirnu buks
AB0119-20 Linda Loce Lynxdojo Rīga Lūsis
AB0120-20 Mārtiņš Puriņš Rīga Stirnu buks
AB0121-20 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre Stirnu buks
AB0123-20 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn Zaķis
AB0124-20 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda Stirnu buks
AB0125-20 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads Stirnu buks
AB0126-20 Mārcis Megnis Tukums Zaķis
AB0127-20 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga Stirnu buks
AB0128-20 Andris Mačevskis Machinji Jelgava Zaķis
AB0129-20 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga Stirnu buks
AB0131-20 Gints Žumburs Rīga Zaķis
AB0132-20 Liene Avotiņa Garkalne Vāvere
AB0133-20 Gints Krieviņš Rīga Stirnu buks
AB0134-20 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe Zaķis
AB0135-20 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils Stirnu buks
AB0142-20 Saiva Sokolova Salaspils Zaķis
AB0137-20 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera Zaķis
AB0143-20 Indulis Ķerus Rīga nepiedalīsies
AB0144-20 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida Stirnu buks
AB0140-20 Ērika Bužinska Daugavpils Vāvere
AB0141-20 Ilze Biģele Kuldīga Vāvere
AB0146-20 Jānis Kozlovskis Rīga
AB0147-20 Arnis Kuzmanis Brīvdienu ģimene Rīga Lūsis
AB0148-20 Oļegs Gulua LMD.LV ISOSTAR Rīga Lūsis
AB0149-20 Ilze Baumane Mārupe
AB0150-20 Romāns Giruckis Rīga Stirnu buks
AB0151-20 Janis Kopmanis LSC Rīga Zaķis
AB0160-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne
AB0161-20 Edgars Krastiņš vsk Noskrien Bauska Zaķis
AB0154-20 Aigars Kājiņš AK Rīga Zaķis
AB0156-20 Elvis Rubīns Rīga Lūsis
AB0157-20 Jurijs Varganovs Kadaga Zaķis
AB0158-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne
AB0159-20 Renāte Kaše Lielvārde Zaķis
AB0162-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne
AB0163-20 Andrejs Baltkājis Garkalne Lūsis
AB0167-20 Svetlana Šanceva JR Jelgava Zaķis
AB0164-20 Jānis Pauliņš Talsi Zaķis
AB0165-20 Jānis Sproģis Jaunmārupe Vāvere
AB0166-20 Edgars Dzenuška #VismaActive Rīga Lūsis
AB0168-20 Andris Bērziņš Rīga Zaķis
AB0188-20 Enija Stangute Baldones vieglatlētikas nodaļa Baldone
AB0170-20 Ilvija Bērziņa Rīga Vāvere
AB0171-20 Beāte Stivriniece Kandava
AB0172-20 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja Stirnu buks
AB0173-20 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja Stirnu buks
AB0174-20 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile Vāvere
AB0175-20 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile Stirnu buks
AB0176-20 Gita Biezuma Rīga Zaķis
AB0177-20 Uģis Bents Rīga Stirnu buks
AB0178-20 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka Lūsis
AB0180-20 Aivis Rumba OldSnails Bauska Zaķis
AB0181-20 Andrejs Kolupajevs Rīga
AB0183-20 Gints Bērziņš Brīvdienu ģimene Ikšķile Lūsis
AB0184-20 Kristīne Mergina Valmiera Zaķis
AB0185-20 Ilona Viļumsone Brīvdienu ģimene Rīga Zaķis
AB0186-20 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils Stirnu buks
AB0187-20 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils Zaķis
AB0189-20 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums Zaķis
AB0190-20 Mihails Egle Alūksne Vāvere
AB0191-20 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala Stirnu buks
AB0192-20 Ieva Apine Rīga Vāvere
AB0193-20 Rolands Šusts Jūrmala Vāvere
AB0194-20 Māris Vīlips Salaspils Stirnu buks
AB0195-20 Evita Pauriņa Tīnūži Zaķis
AB0196-20 Baiba Alkšere Rīga
AB0197-20 Nauris Pļaviņš Saulkrasti Stirnu buks
AB0198-20 Laura Kaleja VSK Noskrien Divplākšņi Rīga Zaķis
AB0199-20 Mārīte Revizore Rēzekne
AB0200-20 Normunds Grava Jelgava Zaķis
AB0201-20 Evita Pētersone Rīga Stirnu buks
AB0202-20 Guntars Indriksons Jelgava Zaķis
AB0203-20 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga Lūsis
AB0204-20 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži
AB0205-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne
AB0206-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne
AB0208-20 Lauris Bajāruns Cēsis Zaķis
AB0209-20 Vladimir Tarasov Rīga Stirnu buks
AB0210-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Rīga
AB0211-20 Mārtiņš Sapats Jelgava Stirnu buks
AB0212-20 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga Stirnu buks
AB0213-20 Inese Grigale Ādaži
AB0214-20 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga Lūsis
AB0216-20 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala Stirnu buks
AB0217-20 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils
AB0218-20 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči Stirnu buks
AB0219-20 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga Zaķis
AB0220-20 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži Stirnu buks
AB0221-20 Anna Grāmatniece Jūrmala Zaķis
AB0222-20 Ilze Zvīdriņa Rīga Lūsis
AB0223-20 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži Zaķis
AB0224-20 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe Stirnu buks
AB0225-20 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete Stirnu buks
AB0226-20 Guntars Ļaudams Aizpute Zaķis
AB0227-20 Edvīns Krūms Carnikava Carnikava
AB0228-20 Oskars Zērnis OK Saldus Saldus
AB0229-20 Emīls Zērnis OK Saldus Saldus
AB0233-20 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas Sigulda nepiedalīsies
AB0230-20 Vilnis Veļķeris Alūksne OK Alūksne
AB0231-20 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils Lūsis
AB0232-20 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils Lūsis
AB0234-20 Jānis Gailis Ogresgals Zaķis
AB0235-20 Agnese Kleina Ķesterciems
AB0236-20 Roberts Ivzāns Ogre Ogre
AB0237-20 Kristaps Bērziņš Kuldīga
AB0238-20 Jekaterina Sokunova Salaspils
AB0239-20 Artjoms Rekuņenko Madona Stirnu buks
AB0240-20 Andris Ronimoiss Cēsis Lūsis
AB0241-20 Karīna Helmane-Soročenkova Tukums nepiedalīsies
AB0242-20 Jeļena Ābele Rīga
AB0243-20 Kristīne Leja Ozolnieki Stirnu buks
AB0244-20 Aiga Stalbe Kuldīga Vāvere
AB0245-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne
AB0246-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne Lūsis
AB0247-20 Ilze Ramiņa Sece Sece Stirnu buks
AB0248-20 Rolands Rudovskis Jelgava
AB0249-20 Diāna Ceika Rīga Vāvere
AB0250-20 Armands Bricis Ventspils Zaķis
AB0251-20 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda
AB0252-20 Andrejs Aleksandrovičs Baltezers
AB0253-20 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle Zaķis
AB0254-20 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi Vāvere
AB0255-20 Jessica Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi Vāvere
AB0256-20 Tiago Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi Vāvere
AB0257-20 Norah Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi Vāvere
AB0273-20 Aušra Šnipaitienė Ukmerge Vāvere
AB0260-20 Madara Tīģere-Bernharde Sabile Zaķis
AB0261-20 Monta Priedola Grobiņa/Pāvilosta
AB0262-20 Jānis Šliseris Rīga
AB0263-20 Mikus Saulītis Ādaži Vāvere
AB0274-20 Agris Dreimanis Smiltene
AB0266-20 Igors Kozlovs Olaines nov. Lūsis
AB0268-20 Andris Diļevka Dobele Vāvere
AB0269-20 Jānis Sēkliņš Ogre Zaķis
AB0270-20 Regimantas Šnipaitis Ukmerge Stirnu buks
AB0271-20 Andris Rozentālbergs Rīga Stirnu buks
AB0272-20 Elīna Gadzāne Rīga Vāvere
AB0277-20 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda Zaķis
AB0278-20 Maija Balode VENTSPILS MARATONA KLUBS Ventspils Vāvere
AB0279-20 Aivars Freimanis Kandava Zaķis
AB0280-20 Raitis Ābelnieks Bauska Vāvere
AB0281-20 Gatis Tīds Rīga Stirnu buks
AB0282-20 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga Lūsis
AB0283-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera
AB0284-20 Linda Eldmane US Embassy Rīga Stirnu buks
AB0285-20 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda Stirnu buks
AB0286-20 Jurijs Nazarovs Daugavpils Stirnu buks
AB0287-20 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga Stirnu buks
AB0288-20 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga
AB0289-20 Līva Leimane Rīga Zaķis
AB0290-20 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils Stirnu buks
AB0300-20 Marita Laviceviča Rīga
AB0292-20 Līva Skolmeistare Rīga Stirnu buks
AB0293-20 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti Zaķis
AB0537-20 Mārtiņš Braslavs Rīga Zaķis
AB0295-20 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži Stirnu buks
AB0298-20 Ina Balgalve Tukums Stirnu buks
AB0299-20 Lauris Balgalvis Tukums Zaķis
AB0301-20 Marita Laviceviča Rīga
AB0302-20 Jānis Lavicevičs Rīga Vāvere
AB0303-20 Anna Proskurina Mārupe Stirnu buks
AB0304-20 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga Lūsis
AB0305-20 Annija Belogrudova Guddžobs Guddans Rīga Vāvere
AB0306-20 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga Vāvere
AB0307-20 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga Stirnu buks
AB0308-20 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils Vāvere
AB0309-20 Jānis Ozols Riga Runners Rīga Lūsis
AB0310-20 Lolita Palaima Rīga Zaķis
AB0312-20 Janis Kopmanis Jelgava Stirnu buks
AB0313-20 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda Zaķis
AB0314-20 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga Zaķis
AB0315-20 Mārtiņš Veseris Rīga Zaķis
AB0316-20 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga Stirnu buks
AB0317-20 Valērija Fedotova Rīga Zaķis
AB0318-20 Pēteris Leja Rīga Stirnu buks
AB0319-20 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga Zaķis
AB0320-20 Normunds Allens Labs starts Rīga
AB0321-20 Normunds Allens Labs starts Rīga Zaķis
AB0322-20 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga Stirnu buks
AB0323-20 Ilze Galviņa Olaines pagasts Zaķis
AB0324-20 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga Stirnu buks
AB0325-20 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera Zaķis
AB0326-20 Niks Jaunzems Noskrien Cēsis Cēsis Stirnu buks
AB0328-20 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga Stirnu buks
AB0329-20 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti Zaķis
AB0330-20 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru nepiedalīsies
AB0331-20 Gita Ramane Fitek Rīga Zaķis
AB0332-20 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe Zaķis
AB0333-20 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga Zaķis
AB0334-20 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta Stirnu buks
AB0335-20 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne
AB0336-20 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzeknes nov. Lūsis
AB0337-20 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. Zaķis
AB0339-20 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Rēzekne Zaķis
AB0340-20 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov. Zaķis
AB0341-20 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads Stirnu buks
AB0342-20 Guntis Peļņa Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. Lūsis
AB0343-20 Aigars Freimanis Kandava Zaķis
AB0344-20 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB0345-20 Pāvels Janovičs LSC Rīga Stirnu buks
AB0353-20 Aldis Strožs Piņķi Zaķis
AB0352-20 Ilga Bogomola Rīga
AB0348-20 Ieva Ziemele Rīga nepiedalīsies
AB0350-20 Vasilijs Deņisovs Rīga Lūsis
AB0349-20 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads Stirnu buks
AB0351-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga
AB0354-20 Edgars Dobelis KROKUS Jēkabpils Lūsis
AB0355-20 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala Zaķis
AB0356-20 Aiva Baufale ART Rīga Vāvere
AB0357-20 Iveta Ņemova ART Rīga
AB0358-20 Kaspars Bulindžs Rīga
AB0359-20 Arta Paula Ruciņa Rīga Vāvere
AB0360-20 Silvestrs Auders DEERED Rīga Zaķis
AB0361-20 Gunita Paidere Rīga
AB0362-20 Anete Pažusa Rīga Zaķis
AB0363-20 Santa Marhele Rīga Vāvere
AB0364-20 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga
AB0365-20 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera Stirnu buks
AB0366-20 Pēteris Paikens Domdaris Rīga Vāvere
AB0367-20 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga Zaķis
AB0369-20 Arnis Kauķis Lizums
AB0370-20 Liene Kauķe Lizums
AB0371-20 Iveta Zvīdriņa Lizums
AB0372-20 Augusts Iesalnieks Kalngale
AB0373-20 Anastasija Zabello Lielvārde
AB0374-20 Arturs Babašins Rīga Zaķis
AB0375-20 Iveta Kalēja Engures novads Stirnu buks
AB0376-20 Dace Šmite Lielvārde Zaķis
AB0377-20 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga Zaķis
AB0378-20 Kristaps Dvēselītis Ogre Stirnu buks
AB0379-20 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava Zaķis
AB0380-20 Simona Rutkovska Kaža klab Rīga nepiedalīsies
AB0381-20 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga Stirnu buks
AB0382-20 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga Vāvere
AB0383-20 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga Zaķis
AB0384-20 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala Stirnu buks
AB0385-20 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0386-20 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0387-20 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga Stirnu buks
AB0388-20 Laima Dreimane - Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala Zaķis
AB0389-20 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga Zaķis
AB0390-20 Karina Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0391-20 Artūrs Jansons Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0392-20 Kristaps Ceriņš Priekuļu novads Lūsis
AB0393-20 Aleksis Jarockis Rīga Zaķis
AB0394-20 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga Zaķis
AB0395-20 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0396-20 Rigonda Germova Mārupe Vāvere
AB0397-20 Arvīds Germovs Mārupe Stirnu buks
AB0398-20 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga Stirnu buks
AB0399-20 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga Stirnu buks
AB0400-20 Kaspars Aksenoks Rīga Zaķis
AB0401-20 Kristaps Aksenoks Rīga Vāvere
AB0402-20 Karīna Aksenoka Pāvilosta Zaķis
AB0403-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži Zaķis
AB0405-20 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils Zaķis
AB0406-20 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils Zaķis
AB0407-20 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga Stirnu buks
AB0408-20 Inese Kraģe Pole Pole Rīga Stirnu buks
AB0414-20 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava Zaķis
AB0415-20 Daiga Greiškāne Jelgava nepiedalīsies
AB0410-20 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis Zaķis
AB0411-20 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils Zaķis
AB0412-20 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga Lūsis
AB0413-20 Māris Valtiņš Rīga Zaķis
AB0416-20 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene Zaķis
AB0417-20 Gunta Reinicāne Jelgava Stirnu buks
AB0418-20 Jānis Sprincis Ogre
AB0419-20 Vladimirs Isajevs Rīga Zaķis
AB0420-20 Ruben Martinez Vangaži
AB0421-20 Artūrs Krūmiņš Rīga Stirnu buks
AB0423-20 Lauma Muceniece - Ķekava Stirnu buks
AB0424-20 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga
AB0425-20 Simona Skalberga 2KOKI Rīga Zaķis
AB0426-20 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga
AB0427-20 Aigars Beks Rīga Lūsis
AB0428-20 Līga Zvīdriņa Rīga Zaķis
AB0431-20 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga Zaķis
AB0432-20 Elīna Lazdiņa Sigulda Stirnu buks
AB0433-20 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala Stirnu buks
AB0434-20 Līga Simkeviča Rīga Vāvere
AB0435-20 Matīss Simkevičs Rīga Vāvere
AB0436-20 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga Stirnu buks
AB0437-20 Uģis Dreimanis Rīga
AB0438-20 Andris Līdaks Rīga Vāvere
AB0439-20 Ojārs Čeksters Ķekava Zaķis
AB0440-20 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga Vāvere
AB0441-20 Ainārs Elksnis Biksēs pavasaris Rīga
AB0442-20 Jānis Straukmanis Jaunjelgava Lūsis
AB0443-20 Dace Limmere Maushi Jūrmala Vāvere
AB0444-20 Liene Grosa Rīga Vāvere
AB0448-20 Līva Morica MyFitness Rīga nepiedalīsies
AB0449-20 Kristine Radkovska Salaspils Zaķis
AB0447-20 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte Stirnu buks
AB0450-20 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā - Valmiera Valmiera Lūsis
AB0451-20 Ģirts Bulāns Supervaroņi Rīga Lūsis
AB0452-20 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga Lūsis
AB0453-20 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis Vāvere
AB0454-20 Inga Vate Tukums Zaķis
AB0455-20 Modris Trūlis Rīga
AB0456-20 Ervīns Lūsis Lūši Rīga Stirnu buks
AB0457-20 Elīna Lūse Lūši Rīga Stirnu buks
AB0458-20 Baiba Zvirbule Rīga Stirnu buks
AB0459-20 Heinrihs Otomers Rīga Stirnu buks
AB0460-20 Inese Otomere PICA LULU Rīga Stirnu buks
AB0461-20 Eva Lapsiņa X99 Ogre Zaķis
AB0462-20 Valters Hartpengs Rīga Zaķis
AB0463-20 Līga Hartpenga Rīga Zaķis
AB0464-20 Gatis Čirka Rīga Stirnu buks
AB0465-20 Liene Hartpenga Rīga Zaķis
AB0470-20 Rinalds Nulle Metam mieru! Blome Zaķis
AB0468-20 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga Stirnu buks
AB0469-20 Dace Krama-Keirāne #ērglisunpiekūns Rīga
AB0471-20 Imants Zaķis CDT Ādaži Stirnu buks
AB0472-20 Madars Grinfogels Talsi
AB0473-20 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums Zaķis
AB0474-20 Dace Hartmane Talsu pauguraines zaķi Talsi Lūsis
AB0476-20 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga Zaķis
AB0477-20 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni Zaķis
AB0478-20 Matīss Vaivods Rīga Zaķis
AB0479-20 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava Stirnu buks
AB0480-20 Aleksejs Bute Jūrmala Stirnu buks
AB0481-20 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga Stirnu buks
AB0482-20 Kristīna Smuļko Rīga Vāvere
AB0483-20 Evita Kalmane Rīga Zaķis
AB0484-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja
AB0485-20 Igors Mihaļevs Jēkabpils Jērkabpils Vāvere
AB0486-20 Kristers Grava Jelgava Zaķis
AB0487-20 Jānis Actiņš Rīga Lūsis
AB0488-20 Lita Dzelme Riga Runners Rīga Lūsis
AB0491-20 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre Stirnu buks
AB0492-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja
AB0493-20 Mārcis Janušs Kuldīga Stirnu buks
AB0494-20 Anita Januša Kuldīga Stirnu buks
AB0495-20 Toms Janušs Kuldīga Zaķis
AB0496-20 Elīna Vesere Rīga Vāvere
AB0497-20 Sandijs Ziediņš Brokolis&Avene Liepāja
AB0498-20 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži Stirnu buks
AB0499-20 Andris Ratkus Ogre Stirnu buks
AB0500-20 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga Zaķis
AB0501-20 MĀris StrazdiŅŠ STRAZDIŅI Bauska nepiedalīsies
AB0502-20 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauska nepiedalīsies
AB0503-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera Stirnu buks
AB0504-20 Diāna Šņepste Talsi nepiedalīsies
AB0505-20 Aleksejs Ščogols Rīga Zaķis
AB0506-20 Edijs Ramiņš Sece Sece
AB0507-20 Valters Alliks Rīga Stirnu buks
AB0510-20 Dace Kraukle DARU L Garkalne Vāvere
AB0509-20 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus Zaķis
AB0511-20 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus Zaķis
AB0512-20 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga Stirnu buks
AB0513-20 Vladlena Buravcova Rīga nepiedalīsies
AB0514-20 Miks Pētersons Supervaroņi Rīga Lūsis
AB0515-20 Vairis Šantars Cesvaine
AB0516-20 Miks Mežvēvers Lielvārde nepiedalīsies
AB0517-20 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga Stirnu buks
AB0518-20 Viesturs Zimackis Rīga Stirnu buks
AB0519-20 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga Zaķis
AB0520-20 Ance Gulbinska Līvāni
AB0521-20 Kaspars Gulbinskis Līvāni
AB0522-20 Gints Ronis Sirms Ronis ar Balodi Salacgrīva Zaķis
AB0523-20 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži Stirnu buks
AB0524-20 Anete Kampare Rīga Zaķis
AB0525-20 Guntars Logins Alpha Partners Balvi Lūsis
AB0526-20 Laura Gūtmane Valmiera Zaķis
AB0527-20 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute Vāvere
AB0528-20 Aleksandrs Voino Mārupe Zaķis
AB0529-20 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga Zaķis
AB0531-20 Māris Zirnis Rīga
AB0532-20 Jānis Tamsons Kazdanga Zaķis
AB0533-20 Aleksandrs Miņenkovs Brocēni Vāvere
AB0534-20 Jānis Riža Burkānciems &Co Valmiera Zaķis
AB0535-20 Iveta Pūpola Aizpute
AB0536-20 Zigmunds Rībens Rīga Zaķis
AB0538-20 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums Stirnu buks
AB0539-20 Dana Rimvide-Mickeviča Daugavpils Runners Daugavpils
AB0540-20 Diāna Kristiņa Dundaga Zaķis
AB0541-20 Gatis Garaissils Fitek Rīga Zaķis
AB0542-20 Aldis Kešāns Rīga Stirnu buks
AB0543-20 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB0544-20 Didzis Raits Rīga nepiedalīsies
AB0545-20 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga Stirnu buks
AB0547-20 Dace Skrastiņa LMT Rīga Stirnu buks
AB0550-20 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres Rīga Lūsis
AB0552-20 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas nepiedalīsies
AB0553-20 Laura Cepurīte Kuldīga
AB0554-20 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne Lūsis
AB0557-20 Ginta Bogdanova Priekuļi
AB0560-20 Jekaterina Girucka Rīga Stirnu buks
AB0561-20 Zita Barānova Rīga
AB0563-20 Aigars Bundzinieks Vaive Lūsis
AB0564-20 Māra Pucena Kuldīga Zaķis
AB0565-20 Jānis Klindžāns Rīga
AB0566-20 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine Lūsis
AB0567-20 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems Vāvere
AB0568-20 Anda Ozoliņa Langstiņi Zaķis
AB0569-20 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene Stirnu buks
AB0570-20 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre Lūsis
AB0571-20 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
AB0572-20 Santa Puriņa Rāmava Stirnu buks
AB0573-20 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda Zaķis
AB0574-20 Agnese Kalniņa Jelgaba
AB0575-20 Agnese Kalniņa Jelgaba Vāvere
AB0576-20 Kyle Vesterdahl Rīga Zaķis
AB0579-20 Kristīne Karsa Rīga Zaķis
AB0580-20 Santa Vītola 3D Running Cēsis Zaķis
AB0581-20 Jānis Vītols 3D Running Cēsis Stirnu buks
AB0582-20 Artūrs Junolainens Juno Runners Rīga Zaķis
AB0585-20 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0586-20 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0587-20 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0588-20 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti Stirnu buks
AB0589-20 Agnis Mūrnieks OVI Rīga Lūsis
AB0591-20 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Ramava
AB0592-20 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava Zaķis
AB0594-20 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga
AB0595-20 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga Stirnu buks
AB0596-20 Zane Auslande Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0598-20 Ivo Buliņš Pikalne Vāvere
AB0601-20 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola Pikalne Vāvere
AB0603-20 Santa Dremakova Rīga Vāvere
AB0604-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus
AB0605-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus Zaķis
AB0606-20 Valerijs Smirnovs Rīga
AB0607-20 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus Zaķis
AB0608-20 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga Zaķis
AB0609-20 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga Lūsis
AB0610-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga Zaķis
AB0612-20 Miķelis Vietnieks Noskrien Cēsis Cēsis Lūsis
AB0613-20 Emīls Martinsons Straupe
AB0614-20 Arta Martinsone Cēsis Zaķis
AB0615-20 Uģis Treikmanis Cēsis Zaķis
AB0618-20 Ilze Boldāne Gulbene Stirnu buks
AB0619-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda
AB0621-20 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži Zaķis
AB0622-20 Jānis Ozoliņš Salaspils Zaķis
AB0623-20 Jānis Varslavāns Rīga
AB0625-20 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža Lūsis
AB0626-20 Nora Zvirbule Valmiera
AB0627-20 Krišjānis Pinka Latgale Zaķis
AB0628-20 Nora Zvirbule Valmiera Zaķis
AB0629-20 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
AB0630-20 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga Stirnu buks
AB0631-20 Kristaps Broks RIEKSTI Madona Lūsis
AB0633-20 Normunds Korņejevs Sigulda
AB0634-20 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga
AB0635-20 Jeļena Ozoliņa Salaspils Salaspils Vāvere
AB0636-20 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe Zaķis
AB0637-20 Inese Leinasare Rīga Stirnu buks
AB0642-20 Sandis Sproģis Tet Rīga Zaķis
AB0639-20 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene Stirnu buks
AB0640-20 Marta Saklaure Ādaži Vāvere
AB0641-20 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja Vāvere
AB0643-20 Viesturs Tomels Lapmežciems Zaķis
AB0645-20 Andris Melnis Olainfarm Olaine Stirnu buks
AB0646-20 Ilga Melne Olainfarm Rīga Zaķis
AB0647-20 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine Zaķis
AB0649-20 Inga Melne Olainfarm Olaine Vāvere
AB0650-20 Kristaps Brizga Olainfarm Olaine
AB0651-20 Linda Danilāne Olainfarm Olaine Stirnu buks
AB0652-20 Elīna Lieltīruma Olaine
AB0653-20 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine Zaķis
AB0654-20 Nora   Ševčenko    Olainfarm Olaine
AB0655-20 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Olaine
AB0656-20 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine Zaķis
AB0657-20 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine
AB0658-20 Jānis Baltiņš Olainfarm Olaine Zaķis
AB0659-20 Estere Romanovska Olainfarm Olaine Zaķis
AB0660-20 Anda Cielava Olainfarm Olaine
AB0661-20 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga Lūsis
AB0662-20 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB0663-20 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB0664-20 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava Zaķis
AB0665-20 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts Zaķis
AB0666-20 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums Zaķis
AB0667-20 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB0668-20 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB0669-20 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga Vāvere
AB0670-20 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga Zaķis
AB0671-20 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga Lūsis
AB0672-20 Undīne Līduma Latvijas Finieris Rīga Vāvere
AB0673-20 Artis Ločmelis VSK Burkānciems & Co I Stirnubuks.lv Valmiera
AB0674-20 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Vācu kalni nepiedalīsies
AB0675-20 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine Stirnu buks
AB0676-20 Anete Akimova LMC Lapmežciems Vāvere
AB0677-20 Ilma Melne Olainfarm Olaine
AB0678-20 Lija Ruperte Olainfarm Olaine Vāvere
AB0679-20 Rudīte Bērziņa Olainfarm Olaine Vāvere
AB0680-20 Ģertrūde Silauniece Olainfarm Olaine Vāvere
AB0681-20 Marks Ševčenko    Olainfarm Olaine
AB0682-20 Anna Apfelbauma Olainfarm Olaine
AB0683-20 Inga Gubina Olainfarm Olaine
AB0684-20 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine Stirnu buks
AB0685-20 Oskars Pugačs Rīga Zaķis
AB0686-20 Alise Buceniece individuāli Cēsis Zaķis
AB0688-20 Dace Mačevska Tērvete Zaķis
AB0689-20 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde Zaķis
AB0690-20 Jurģis Balodis Mārupe nepiedalīsies
AB0691-20 Konstantīns Buravcovs Rīga
AB0692-20 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga Stirnu buks
AB0694-20 Andris Kalniņš Rīga Zaķis
AB0696-20 Zane Dziļuma Rīga Stirnu buks
AB0697-20 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga Zaķis
AB0699-20 Aivis Poikāns Rīga Stirnu buks
AB0701-20 Zane Lukstiņa Ogre
AB0702-20 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga Stirnu buks
AB0703-20 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems Vāvere
AB0704-20 Elīna Lūsiņa Lapmežciems Vāvere
AB0706-20 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga Zaķis
AB0707-20 Anna Petukhova Моscow
AB0709-20 Kaspars Rullis Jelgava Zaķis
AB0710-20 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta Zaķis
AB0711-20 Sintija Lungeviča Madona Madona Zaķis
AB0712-20 Dainis Mors Ogre Zaķis
AB0714-20 Laura Salnāja Liepāja Vāvere
AB0717-20 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna Stirnu buks
AB0718-20 Indra Anckiņa Rīga Zaķis
AB0720-20 Linda Andruse Mārupe
AB0721-20 Aigars Bērziņš Tukums Stirnu buks
AB0722-20 Lauma Ildena Rīga Zaķis
AB0723-20 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0725-20 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0726-20 Līga Kokoreviča Jelgava Stirnu buks
AB0731-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda Lūsis
AB0730-20 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava Zaķis
AB0732-20 Igors Trofimenko Rīga Stirnu buks
AB0733-20 Roberts Trofimenko Rīga Stirnu buks
AB0738-20 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums Stirnu buks
AB0739-20 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda Zaķis
AB0740-20 Juris Trofimenko Rīga Stirnu buks
AB0741-20 Līga Pētersone Valmiera Stirnu buks
AB0742-20 Jevgeņijs Stepanovs Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Rīga Lūsis
AB0743-20 Iluta Kurzemniece Ērgļi Vāvere
AB0744-20 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums nepiedalīsies
AB0745-20 Linda Laurena Rīga Lūsis
AB0746-20 Ieva Leikarte Ozolnieki Zaķis
AB0747-20 Viktorija Kulika Rīga
AB0748-20 Anastasija Samete Rīga Zaķis
AB0749-20 Dace Tītmane Rīga nepiedalīsies
AB0751-20 Jolanta Kravale Bez Čiekura Valmiera Vāvere
AB0753-20 Haralds Jansons Carnikavas Nafta Carnikava
AB0754-20 Jānis Kalniņš Pāvilosta Vāvere
AB0755-20 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele Vāvere
AB0756-20 Raivis Bartušauskis Šūpoles Doles sala Zaķis
AB0757-20 Ilze Bartušauska Šūpoles Doles sala
AB0758-20 Anete Uljane Rīga Vāvere
AB0759-20 Ilva Sīpola Rīga Stirnu buks
AB0760-20 Jānis Sīpols Rīga Stirnu buks
AB0761-20 Gatis Kveders RIEKSTI Rīga nepiedalīsies
AB0762-20 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga nepiedalīsies
AB0763-20 Ligita Saulīte Rīga Zaķis
AB0764-20 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums Stirnu buks
AB0765-20 Kristaps Caune Suntaži
AB0766-20 Juta Buklovska Suntaži
AB0767-20 Indulis Tilgass Rīga Stirnu buks
AB0768-20 Kristaps Kurzemnieks Ērgļi Vāvere
AB0769-20 Margarita Petelina Rīga
AB0770-20 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana Vāvere
AB0771-20 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga Zaķis
AB0773-20 Iņigo Torre Bilbao Stirnu buks
AB0775-20 Jānis Vizulis Liepāja Lūsis
AB0776-20 Inese Rēriha Stirnu buks Ropaži Zaķis
AB0777-20 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži nepiedalīsies
AB0778-20 Dāvis Liepiņš Rīga Zaķis
AB0779-20 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava Stirnu buks
AB0781-20 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči Zaķis
AB0782-20 Uģis Dreimanis Rīga Stirnu buks
AB0783-20 Elizabete Tērauda Rīga Vāvere
AB0784-20 Mārtiņš Bērziņš Rīga nepiedalīsies
AB0785-20 Ilze Janmere Rīga
AB0786-20 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems Lūsis
AB0789-20 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga nepiedalīsies
AB0790-20 Ilvars Bergmanis Tukums Zaķis
AB0791-20 Jolanta Ivanova Piņķi Stirnu buks
AB0792-20 Mārtiņš Brigmanis Piņķi
AB0793-20 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga Stirnu buks
AB0794-20 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža Stirnu buks
AB0795-20 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra Zaķis
AB0797-20 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile Zaķis
AB0798-20 Anatolijs Kižlo Rīga Stirnu buks
AB0799-20 Julīte Peculeviča Rīga Vāvere
AB0802-20 Aleksandrs Ivanovs Rīga Stirnu buks
AB0803-20 Aivars Spūlis Izturība Ogre Zaķis
AB0804-20 Jānis Bāča Saldus Lūsis
AB0805-20 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca Lūsis
AB0806-20 Anete Casno Rīga Stirnu buks
AB0807-20 Inese Eglīte Rīga Vāvere
AB0808-20 Rita Jansone Carnikava Zaķis
AB0809-20 Valerijs Smirnovs Rīga Zaķis
AB0810-20 Ģirts Bērziņš Cēsis Vāvere
AB0811-20 Arnolds Jankovskis Rīga
AB0812-20 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera Stirnu buks
AB0817-20 Sandis Gugāns Jelgava Vāvere
AB0814-20 Maksims Soboļevs Piņķi Stirnu buks
AB0815-20 Duber Maris Ospina Alvarez Piņķi Zaķis
AB0816-20 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis Stirnu buks
AB0818-20 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja
AB0819-20 Ilze Vindele Rīga Stirnu buks
AB0820-20 Agris Spalviņš Rauna Rauna Zaķis
AB0821-20 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda Zaķis
AB0822-20 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga Stirnu buks
AB0823-20 Pēteris Kļava VSK Noskrien Jūrmala Lūsis
AB0824-20 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga Stirnu buks
AB0825-20 Thibaud Tocqueville Rīga Vāvere
AB0826-20 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga nepiedalīsies
AB0827-20 Georgs Lazdans Rīga Stirnu buks
AB0828-20 Zigurds Greivulis Rīga Zaķis
AB0829-20 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala Stirnu buks
AB0830-20 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre Zaķis
AB0831-20 Vineta Pētersone Rīga Stirnu buks
AB0832-20 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži Stirnu buks
AB0833-20 Jānis Perlbahs Rīga
AB0834-20 Jānis Sīmanis Smiltene Stirnu buks
AB0835-20 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads Lūsis
AB0836-20 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga Zaķis
AB0837-20 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga Zaķis
AB0838-20 Jevgenijs Kurovs Rīga
AB0839-20 Ruta Saliņa Rīga Vāvere
AB0841-20 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne Stirnu buks
AB0842-20 Juris Misters Rīga Stirnu buks
AB0843-20 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB0844-20 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga Vāvere
AB0845-20 Māris Dambis INSALVO Rīga Zaķis
AB0846-20 Sintija Ozola ZVOC Valmiera Zaķis
AB0847-20 Dina Zūdiņa Tukums Stirnu buks
AB0848-20 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga Stirnu buks
AB0849-20 Solita Āboliņa Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
AB0850-20 Guna Sprūde Divplākšņi Rīga Lūsis
AB0851-20 Māra Zepa Rīga Zaķis
AB0852-20 Artis Dude Tērvete Dobele Zaķis
AB0854-20 Kristīne Priede Jelgava Zaķis
AB0855-20 Vadims Kutukovs Rīga
AB0856-20 Lela Terašvili Rīga
AB0858-20 Leo Vīksna Jelgava Zaķis
AB0860-20 Artūrs Vadzis Pulsometrs.lv Drusti Lūsis
AB0861-20 Gļebs Karjaka Rīga Stirnu buks
AB0862-20 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde
AB0863-20 Reinis Graviņš Rīga Zaķis
AB0864-20 Viktors Volkovs Rīga Zaķis
AB0865-20 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi Stirnu buks
AB0866-20 Madara Rudzāte Rīga Vāvere
AB0867-20 Zita Zariņa Just do it! Rīga Zaķis
AB0868-20 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava Zaķis
AB0869-20 Viviana Kirilova VSK Noskrien Vāveres Rīga Lūsis
AB0870-20 Ilva Brenča Tukums Zaķis
AB0871-20 Aigars Rozenbergs Lielvārde Stirnu buks
AB0872-20 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils Zaķis
AB0873-20 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi Zaķis
AB0874-20 Ruta Mālniece Brīvdienu ģimene Rīga Zaķis
AB0875-20 Inga Jurčinska Rīga Zaķis
AB0876-20 Edgars Mežvēvers Lielvārde Vāvere
AB0877-20 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga Zaķis
AB0878-20 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils Zaķis
AB0879-20 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils Zaķis
AB0882-20 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils Stirnu buks
AB0883-20 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga Stirnu buks
AB0884-20 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils Zaķis
AB0885-20 Alberts Dambis Insalvo Kaive Stirnu buks
AB0886-20 Zane Brokāne Matisons Runner's Club Baloži Zaķis
AB0887-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga
AB0888-20 Gatis Brokāns Matisons Runner's Club Baloži Lūsis
AB0889-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga nepiedalīsies
AB0890-20 Raitis Jirgensons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis Stirnu buks
AB0891-20 Igors Terjajevs TER Rīga
AB0892-20 Igors Terjajevs Rīga Stirnu buks
AB0893-20 Aigars Kokins Cēsis Zaķis
AB0894-20 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga Stirnu buks
AB0895-20 Viktors Griņevičs ABC software Baloži nepiedalīsies
AB0896-20 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga Stirnu buks
AB0897-20 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Noskrien Cēsis Cēsis Stirnu buks
AB0898-20 Santa Birģele Selga Rīga
AB0899-20 Santa Birģele Selga Rīga Stirnu buks
AB0900-20 Zane Kučinska Ogre Zaķis
AB0902-20 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe Zaķis
AB0903-20 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca Stirnu buks
AB0905-20 Ivars Grobiņš Ādaži Stirnu buks
AB0906-20 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga nepiedalīsies
AB0907-20 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele Zaķis
AB0908-20 Māris Veckalniņš Madona Madona Zaķis
AB0909-20 Geoff Thorpe wjones.lv Rīga Zaķis
AB0910-20 Jānis Birģelis Rīga Stirnu buks
AB0911-20 Aldis Krauze ALA Rīga Vāvere
AB0912-20 Laura Liniņa ALA Liepāja Vāvere
AB0913-20 Anete Gabrūna ALA Cēsis Zaķis
AB0915-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Dobele Vāvere
AB0916-20 Evita Ozola Bauska Bauska Stirnu buks
AB0917-20 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0918-20 Pārsla Dambe Jūrmala Vāvere
AB0919-20 Jānis Andrējevs Rīga Stirnu buks
AB0921-20 Mārtiņš Niķis Rīga Lūsis
AB0922-20 Inese Fišere Lynxdojo Garkalne
AB0923-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki
AB0924-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki
AB0925-20 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils Stirnu buks
AB0926-20 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga Zaķis
AB0927-20 Zane Lukstiņa Ogre
AB0928-20 Andis Puriņš Valmiera
AB0929-20 Andis Puriņš Valmiera Zaķis
AB0930-20 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils Stirnu buks
AB0931-20 Ričardas Kanišauskas SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS Šiauliai
AB0932-20 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga Stirnu buks
AB0933-20 Valdis Tilts Kocēnu nov. Vāvere
AB0934-20 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils Zaķis
AB0935-20 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils Zaķis
AB0936-20 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI Vecbebri Zaķis
AB0937-20 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga Zaķis
AB0938-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga Zaķis
AB0939-20 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele Zaķis
AB0940-20 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera Stirnu buks
AB0941-20 Ruslans Šuļga MARATONA KLUBS Liepāja
AB0942-20 Andrejs Gaumigs MARATONA KLUBS Rīga
AB0943-20 Zane Letapure Neļķe Rīga Zaķis
AB0944-20 Kalvis Ķikuts Dobele Stirnu buks
AB0945-20 Antons Krēsliņš Zoorbagan Rīga
AB0946-20 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe Zaķis
AB0947-20 Mārtiņš Lindāns Atašienes Zaķis
AB0948-20 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera Lūsis
AB0950-20 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga
AB0951-20 Laura Vilka Rīga Zaķis
AB0952-20 Konstantīns Biktimirovs Valdlauči
AB0953-20 Konstantīns Biktimirovs Rīga Lūsis
AB0954-20 Vents Lupkins Smiltene Lūsis
AB0957-20 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene Zaķis
AB0958-20 Daina Silgale Rīga Zaķis
AB0960-20 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils
AB0961-20 Kaspars Olte Jūrmala Vāvere
AB0962-20 Raivis Ķergalvis Upesciems
AB0963-20 Raivis Ķergalvis Upesciems Stirnu buks
AB0964-20 Edgars Blūms ziķeri Rīga Zaķis
AB0965-20 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga Lūsis
AB0966-20 Sanita Vecā - Rīga
AB0967-20 Liene Sirmā ziķeri Rīga Zaķis
AB0968-20 Arnis Leikarts Ozolnieki Stirnu buks
AB0969-20 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja Stirnu buks
AB0970-20 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera Zaķis
AB0971-20 Daina Jurķe Supervaroņi Rīga
AB0972-20 Agris Samcovs Musliks Rīga Stirnu buks
AB0973-20 Zane Timma SK Katrīna Rīga Stirnu buks
AB0974-20 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga Stirnu buks
AB0975-20 Ainars Jansons Cesis Cesis Stirnu buks
AB0976-20 Roberts Rotelis Rīga
AB0977-20 Roberts Rotelis Rīga
AB0978-20 Roberts Rotelis Rīga Vāvere
AB0979-20 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga Stirnu buks
AB0980-20 Aivars Ulanovs Pūre Pūre Zaķis
AB0981-20 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums Zaķis
AB0982-20 Dāvis Baumanis RSU Rīga Zaķis
AB0983-20 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi Stirnu buks
AB0984-20 Līga Mastiņa Olaine Vāvere
AB0985-20 Iveta Lanka TRX Cēsis Smiltene Vāvere
AB0986-20 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene Stirnu buks
AB0987-20 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Smiltene Vāvere
AB0988-20 Didzis Sprūds Rīga Stirnu buks
AB0989-20 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga Stirnu buks
AB0990-20 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga Stirnu buks
AB0991-20 Inese Grigale Ādaži
AB0992-20 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe Zaķis
AB0994-20 Krišs Borītis Rīga Zaķis
AB0995-20 Edgars Dūms Rīga Stirnu buks
AB0996-20 Kārlis Mičulis Mārupe Zaķis
AB0997-20 Madara Mičule Mārupe
AB0999-20 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure Zaķis
AB1000-20 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga Zaķis
AB1001-20 Roberts Jačmenkins Emergn Rīga Zaķis
AB1002-20 Kārlis Būmans Emergn Liepāja Stirnu buks
AB1003-20 Santa Gaile Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1004-20 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1005-20 Mārtiņš Herings Emergn Rīga Zaķis
AB1006-20 Mārtiņš Orinskis Emergn Rīga
AB1007-20 Kaspars Salenieks Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1008-20 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga Stirnu buks
AB1009-20 Vita Irbe Emergn Rīga Zaķis
AB1010-20 Ilze Rāta Emergn Rīga Stirnu buks
AB1011-20 Kaspars Koo Emergn Rīga Zaķis
AB1012-20 Sandris Greilihs Emergn Rīga Zaķis
AB1013-20 Olga Elste Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1014-20 Jānis Pērkons Emergn Rīga Zaķis
AB1015-20 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1016-20 Renārs Reklaitis Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1017-20 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga Zaķis
AB1018-20 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1019-20 Edgars Bremze Izturība Ikšķile Stirnu buks
AB1020-20 Rinalds Aļeksjonoks Rīga Zaķis
AB1021-20 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga Stirnu buks
AB1022-20 Dzintars Lūsis ind. Rīga
AB1023-20 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Stirnu buks
AB1024-20 Jurģis Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Lūsis
AB1025-20 Aivars Bondars Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Lūsis
AB1026-20 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Stirnu buks
AB1027-20 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Stirnu buks
AB1028-20 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Stirnu buks
AB1029-20 Elīza Paveļjeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Vāvere
AB1030-20 Rebeka Zekante Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Zaķis
AB1031-20 Kaspars Kravalis Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Zaķis
AB1032-20 Markus Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Zaķis
AB1034-20 Donats Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Vāvere
AB1035-20 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga
AB1036-20 Jekaterina Kuzņecova Rīga
AB1038-20 Valdis Bergs Rīga Stirnu buks
AB1040-20 Laura Sekste Skujene Zaķis
AB1041-20 Deniss Rostkovskis Rīga Stirnu buks
AB1042-20 Margarita Peteļina Rīga Lūsis
AB1043-20 Intars Veberis Rīga Lūsis
AB1044-20 Elva Ķēpule Bauska
AB1045-20 Ints Vovers Rīga Zaķis
AB1046-20 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska Zaķis
AB1047-20 Artūrs Silgals Talsi
AB1048-20 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils Zaķis
AB1049-20 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas Stirnu buks
AB1050-20 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi
AB1051-20 Guntars Pipurs Balvi
AB1052-20 Maruta Rancāne Visma Active Rīga Zaķis
AB1055-20 Daniels Rēķis Rīgas Satiksme Rīga
AB1056-20 Juris Seglenieks Lielvārde Stirnu buks
AB1058-20 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems Stirnu buks
AB1059-20 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems Stirnu buks
AB1064-20 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Rīga Zaķis
AB1065-20 Kristaps Zaļkalns LSFP I Be Active! Milzkalne
AB1066-20 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga Zaķis
AB1069-20 Рро Апен Rīga
AB1070-20 Ilgvars Ribušs Rīga
AB1071-20 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums Lūsis
AB1072-20 Liene Salmiņa ISR Rīga Zaķis
AB1075-20 Juris Gudēvics - Liepiņš Cēsu novads
AB1076-20 Anita Veinberga ART Pabaži Zaķis
AB1077-20 Edgars Elbergs Prike Rīga Zaķis
AB1078-20 Toms Grēviņš Pieci Rīga
AB1079-20 Inese Pučeka Pieci Rīga
AB1081-20 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums Zaķis
AB1083-20 Kristians Lange Smiltene
AB1086-20 Guntars Brauns Rīga Stirnu buks
AB1088-20 Raimonds Meiruška Milzkalne
AB1089-20 Antra Dumbrovska Kuldīga Lūsis
AB1090-20 Vadims Petrovs ZonPhoto Ogre
AB1092-20 Uldis Dērics Tukums
AB1094-20 Kristīne Kampare Tukums Zaķis
AB1095-20 Uģis Madalāns Madona Vāvere
AB1096-20 Amanda Zandersone Dobele Vāvere
AB1097-20 Aleksandrs Antonovs &A Rīga Lūsis
AB1098-20 Aiga Tora Rīga nepiedalīsies
AB1099-20 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga Zaķis
AB1100-20 Līga Kokina Rīga
AB1101-20 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers Zaķis
AB1102-20 Evita Hibšmane Jelgava Zaķis
AB1103-20 Sandis Štubis Jelgava
AB1104-20 Zane Zilberga Rīga
AB1105-20 Elmārs Martinsons Rīga Zaķis
AB1106-20 Mareks Celmiņš Jelgavas novads
AB1108-20 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga Lūsis
AB1109-20 Jevgenijs Sološičs Rīga Stirnu buks
AB1110-20 Indars Melzobs The Fashion Point Mārupe
AB1111-20 Guntars Irbe The Fashion Point Mārupe
AB1112-20 Anastasija Rjabuha Rīga
AB1115-20 Edgars Treigūts Paskriesim Rīga nepiedalīsies
AB1116-20 Snehal Pande Accenture Rīga Vāvere
AB1118-20 Kitija Zaula Limbaži SKRIEN Limbaži Zaķis
AB1119-20 Rita Bukovska Amatas novads
AB1120-20 Dāvis Līks Liepāja
AB1121-20 Ivars Damroze ASK Patria Rīga Stirnu buks
AB1122-20 Līga Kalniņa Accenture Rīga Vāvere
AB1123-20 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga
AB1124-20 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads Zaķis
AB1125-20 Solvita Bērziša Accenture Rīga Zaķis
AB1179-20 Uldis Krauklis Accenture Garkalne Zaķis
AB1127-20 Kristīne Freimane Accenture Rīga Zaķis
AB1128-20 Kārlis Kromans Accenture Rīga
AB1129-20 Anuradha Gunjute Accenture Rīga Vāvere
AB1130-20 Rupali Tayade Accenture Rīga Vāvere
AB1131-20 Kārlis Kaminskis Accenture Rīga
AB1132-20 Marita Lasmane Accenture Garkalne Vāvere
AB1133-20 Karlis Kromans Accenture Rīga
AB1134-20 Toms Dreiže Accenture Rīga Zaķis
AB1135-20 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti Zaķis
AB1136-20 Jānis Sīpols Accenture Staicele Stirnu buks
AB1137-20 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga Stirnu buks
AB1138-20 Lāsma Bergmane-Behmane Accenture Rīga Vāvere
AB1139-20 Eva Daģe Accenture Rīga
AB1140-20 Līga Jermolova Accenture Rīga Zaķis
AB1141-20 Aiga Voite Accenture Rīga
AB1142-20 Gustavs Brigmanis Accenture Rīga
AB1143-20 Baiba Ģērmane Accenture Rīga Vāvere
AB1144-20 Darija Sokolova Accenture Baloži
AB1145-20 Ēriks Jauga Accenture Rīga
AB1146-20 Pete Koch Rīga Zaķis
AB1147-20 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga Stirnu buks
AB1148-20 Ieva Reklaite Accenture Rīga Vāvere
AB1149-20 Miks Eglītis Accenture Rīga Vāvere
AB1292-20 Gints Freināts Engures sportam Engure Vāvere
AB1178-20 Arnis Reiters Accenture Rīga
AB1151-20 Toms Ķikusts TallRo Salaspils Stirnu buks
AB1152-20 Anete Ķikuste TallRo Salaspils
AB1153-20 K O N S T A O S H Accenture Rīga Zaķis
AB1154-20 Laima Kaufiņa Alūksne Vāvere
AB1155-20 Raimonda Fokerote Upeslejas Stirnu buks
AB1156-20 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe Stirnu buks
AB1157-20 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB1158-20 Linda Andersone Accenture Rīga
AB1162-20 Anastasija Sardiko Accenture Rīga
AB1163-20 Denis Sokolovs Rīga Stirnu buks
AB1164-20 Niks Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži Vāvere
AB1165-20 Ilze Platniece-Bružāne Accenture Rīga Zaķis
AB1166-20 Sintija Juška Accenture Rīga Vāvere
AB1167-20 Sandris Līcis Carnikava
AB1168-20 Gatis Jarohovičs Brīvdienu ģimene Sigulda Zaķis
AB1169-20 Sanita Blumberga LMT Kadaga
AB1171-20 Ruslan Alekseyev Accenture Rīga
AB1172-20 Annika Nelsone Accenture Rīga Zaķis
AB1173-20 Kristaps Zvirgzds Ikšķile
AB1174-20 Ivars Zariņš Žurnāls Santa Rīga
AB1175-20 Konstantīns Lukaševičs Accenture Lielvārde
AB1176-20 Aivaras Domarkas Šiauliai Stirnu buks
AB1177-20 Ivo Pušņins Sigulda Zaķis
AB1291-20 Armands Šaraks Jēkabpils
AB1207-20 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne Stirnu buks
AB1180-20 Jānis Knēts Accenture Rīga Zaķis
AB1181-20 Kristīne Cine Accenture Rīga
AB1182-20 Raimonds Bortaščenoks Sapiens Rīga nepiedalīsies
AB1183-20 Kaspars Kumpiņš Sapiens Rīga Vāvere
AB1184-20 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga Stirnu buks
AB1185-20 Jānis Silgals Rīga Stirnu buks
AB1186-20 Andis Komarovs Sapiens Ķekava Stirnu buks
AB1187-20 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda Stirnu buks
AB1188-20 Mareks Lazda Rīga Zaķis
AB1189-20 Kate Ozola Rīga Zaķis
AB1190-20 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole Zaķis
AB1191-20 Roberts Vārtiņš Sapiens Rīga Vāvere
AB1193-20 Agita Ekmane Rīga Vāvere
AB1194-20 Aida Graudiņa GAUSĀ JŪDZE Saldus
AB1195-20 Kristaps Skujiņš IGT Rīga Stirnu buks
AB1196-20 Rubens Šulcs Smiltene Smiltene Lūsis
AB1197-20 Valdis Meirēns IGT Rīga Zaķis
AB1198-20 Kārlis Cinis  IGT Rīga Stirnu buks
AB1199-20 Gunta Ģeida IGT Rīga nepiedalīsies
AB1200-20 Zane Karpenko IGT Rīga Stirnu buks
AB1202-20 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems Zaķis
AB1203-20 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga Zaķis
AB1204-20 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga Zaķis
AB1205-20 Ivars Brauns Lynxdojo Rīga Lūsis
AB1206-20 Ina Eigenfelde Sigulda
AB1208-20 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads Zaķis
AB1209-20 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži nepiedalīsies
AB1210-20 Raimonds Spēks Krokus Krustpils novads
AB1211-20 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži Zaķis
AB1212-20 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži
AB1213-20 Renārs Felcis Rīga
AB1214-20 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava Stirnu buks
AB1215-20 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga Stirnu buks
AB1216-20 Ivars Vacers Rīga Zaķis
AB1219-20 Ilze Vācere Rīga Zaķis
AB1228-20 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums Zaķis
AB1229-20 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga Zaķis
AB1230-20 Paula Ivanovaite Engures sportam Rīga Zaķis
AB1231-20 Katrīna Levāne Engures sportam I Sporta patriots Tukums Zaķis
AB1233-20 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja Lūsis
AB1234-20 Guntis Strazds Rīga Zaķis
AB1235-20 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv Liepāja Lūsis
AB1236-20 Sigita Vāce ultrataka.lv Saldus Lūsis
AB1237-20 Kristaps Magone Sigulda
AB1238-20 Līga Rusiņa Līvānu novads Lūsis
AB1240-20 Evija Vate Engures Sportam/Sporta patriots Tukums Lūsis
AB1241-20 Sandijs Jēkabsons Tukums
AB1242-20 Svetlana Savanovica Rīga Stirnu buks
AB1250-20 Kaspars Rutkis EY Rīga Vāvere
AB1244-20 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure Zaķis
AB1245-20 Aigars Sproģis Emergn Rīga
AB1246-20 Gints Krastiņš Emergn Rīga Lūsis
AB1247-20 Fredrik Hagstroem Emergn Gothenburg
AB1248-20 Zane Poča Emergn Rīga
AB1249-20 Dagnija Bramane Emergn Rīga
AB1252-20 Daina Stonka Gulbene Zaķis
AB1253-20 Kārlis Stonka Gulbene Stirnu buks
AB1254-20 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai Stirnu buks
AB1255-20 Sigita Spudienė Basakojai Šiauliai Vāvere
AB1258-20 Valdis Miezītis Engures Sportam I Sporta patriots Jūrmala Lūsis
AB1259-20 Jēkabs Vinciuns Rīga
AB1260-20 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums Stirnu buks
AB1261-20 Jānis Vītoliņš Paskriesim Rīga Lūsis
AB1262-20 Gunta Brazauska Jelgava Stirnu buks
AB1263-20 Arvis Taurenis Paskriesim Rīga Lūsis
AB1264-20 Uldis Sedliņš Engures sportam I Sporta patriots Rīga
AB1266-20 Konstantīns Vasiļjevs Rīga Stirnu buks
AB1267-20 Irīna Ņesterenko Rīga Vāvere
AB1268-20 Egīls Ziediņš Langstiņi Zaķis
AB1269-20 Jēkabs Vinciuns Rīga Stirnu buks
AB1271-20 Sarmīte Kaunese Saldus novada pašvaldība Saldus Vāvere
AB1272-20 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda Zaķis
AB1273-20 Vita Fjodorova Jūrmala Zaķis
AB1274-20 Dace Ancāne Engures sportam / Sporta patriots Tukums
AB1276-20 Linda Medne Saldus novada pašvaldība Saldus
AB1277-20 Baiba Mazrima Saldus novada pašvaldība Saldus Zaķis
AB1278-20 Jānis Bute Jūrmala nepiedalīsies
AB1280-20 Miks Locis Lynxdojo Rīga Zaķis
AB1281-20 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda Zaķis
AB1282-20 Mikus Salcēvičs Jelgava nepiedalīsies
AB1283-20 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga Stirnu buks
AB1284-20 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga Stirnu buks
AB1285-20 Artūrs Soročenkovs Engures sportam / Sporta patriots Tukums Zaķis
AB1286-20 Māra Vītola Rīga
AB1287-20 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga Zaķis
AB1289-20 Mārtiņš Freibergs Latvia TrailRace Rīga Lūsis
AB1290-20 Madara Berga Accenture Rīga Stirnu buks
AB1293-20 Lote Freināte Engures sportam Engure Vāvere
AB1294-20 Juris Bērziņš Engures sportam Engure Vāvere
AB1295-20 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile Zaķis
AB1296-20 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils Zaķis
AB1297-20 Kārlis Mikoss Emergn Rīga nepiedalīsies
AB1301-20 Pēteris Zustrups Tukums Stirnu buks
AB1303-20 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga Stirnu buks
AB1304-20 Ints Bruņenieks Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika Ogre
AB1305-20 Matīss Brenneris Rīga Lūsis
AB1308-20 Zinta Elksne Rīga Zaķis
AB1309-20 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems Zaķis
AB1310-20 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums Stirnu buks
AB1311-20 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera Stirnu buks
AB1312-20 Krišjānis Svilpe EY Rīga Stirnu buks
AB1313-20 Emīls Kvālis EY Rīga Stirnu buks
AB1314-20 Dainis Romāns Rīga Stirnu buks
AB1315-20 Sanita Rāviņa Rīga
AB1316-20 Didzis Dobelis Latvijas gaisa satiksme Rīga Zaķis
AB1317-20 Vineta Rozenštrauha Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB1318-20 Inese Kaņģīzere Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB1319-20 Sandis Zīvarts Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB1324-20 Gaitis Sproģis Ērgļi Zaķis
AB1332-20 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads Zaķis
AB1336-20 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums Stirnu buks
AB1337-20 Jānis Tenbergs Engures sportam I Sporta Patriots Plieņciems Lūsis
AB1345-20 Žanna Linde Ērgļi Vāvere
AB1350-20 Miks Latvis Sigulda Lūsis
AB1469-20 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga Lūsis
AB1485-20 Santa Žukovska Rēzekne Stirnu buks
AB1562-20 Jurijs Šlamovs Rīga Zaķis
AB1606-20 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga Zaķis
AB1620-20 Jānis Marčinkus SK Ozolnieki Jelgava Lūsis
AB1653-20 Vladimirs Misāns Ādaži Stirnu buks
AB1713-20 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1712-20 Madara Runce DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1711-20 Laija Silauniece DNB Service Centre Rīga
AB1710-20 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1709-20 Toms Galins DNB Service Centre Rīga Stirnu buks
AB1708-20 Zane Medne DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1707-20 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1706-20 Ilze Šarna DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1705-20 Zanda Gertnere DNB Service Centre Rīga nepiedalīsies
AB1704-20 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1703-20 Signe Strujevica DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1702-20 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1701-20 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga nepiedalīsies
AB1700-20 Līva Romanova DNB Service Centre Rīga nepiedalīsies
AB1699-20 Žastīne Skrebele DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1698-20 Laura Videjusa DNB Service Centre Rīga
AB1697-20 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1696-20 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1695-20 Anete Tone DNB Service Centre Rīga Vāvere
AB1694-20 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga Stirnu buks
AB1714-20 Ilga Ozoliņa DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1717-20 Gunta Holštroma Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Kazdanga
AB1718-20 Gundega Heidingere Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ogre Zaķis
AB1719-20 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Rīga
AB1720-20 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Saldus Zaķis
AB1721-20 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala Stirnu buks
AB1722-20 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis Stirnu buks
AB1723-20 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils Zaķis
AB1725-20 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis nepiedalīsies
AB1726-20 Edgars Sprūds Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Liepāja Lūsis
AB1727-20 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava Zaķis
AB1728-20 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils Zaķis
AB1729-20 Ludmila Joce Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava
AB1730-20 Ināra Lūse Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Carnikava
AB1737-20 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga Zaķis
AB1785-20 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga Stirnu buks
AB1972-20 Inese Klasa Klasu ģimene Rīga Vāvere
AB1940-20 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja Stirnu buks
AB1941-20 Reinis Lilienšteins Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB1942-20 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga Stirnu buks
AB1943-20 Agnese Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB1945-20 Nauris Spalviņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rauna Zaķis
AB2188-20 Ulvis Trēgers Slampe
AB2282-20 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja Zaķis
AB2301-20 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja Zaķis
AB2369-20 Estere Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga
AB2698-20 Jakub Spryngl Rīga Stirnu buks
AB2782-20 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera Stirnu buks
AB3076-20 Inese Macuka Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils Zaķis
AB3077-20 Renārs Saulītis Ādaži Vāvere
AB3281-20 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga