MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa Distance
AB0001-19 Dāvis Plotnieks Go Pro & Run! Rīga
AB0003-19 Aleksandrs Voino Mārupe
AB0004-19 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien /VSK Noskrien Jaunmārupe Zaķis
AB0005-19 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
AB0006-19 Kristaps Caune Gulbene Lūsis
AB0007-19 Didzis Raits Mana mīļākā komanda Rīga
AB0008-19 Dāvis Poliņš VSK Noskrien/ Supervaroņi/ Adidas runners Riga Rīga, gulbene
AB0009-19 Miķelis Zumbergs Dundaga
AB0010-19 Mārtiņš Puriņš Rīga
AB0011-19 Aigars Kājiņš AK Rīga
AB0012-19 Konstantīns Buravcovs Rīga
AB0013-19 Svetlana Šanceva Musliks Jelgava Stirnu buks
AB0014-19 Dace Podkalne VSK Noskrien Blonde Rīga Stirnu buks
AB0015-19 Saulis Skabeiķis Mārupe Mārupe
AB0016-19 Andris Bāliņš VSK Noskrien/SK Dzērvene Jelgava Lūsis
AB0017-19 Vladlena Buravcova Rīga Zaķis
AB0018-19 Vitalijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils Stirnu buks
AB0019-19 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga
AB0020-19 Laine Kuzmane Valmiera
AB0021-19 Rūdolfs Leimanis Ventspils Zaķis
AB0022-19 Ruslans Mamedovs Daugavpils Runners Daugavpils Lūsis
AB0023-19 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils
AB0024-19 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
AB0025-19 Karīna Mamedova Daugavpils Runners Daugavpils
AB0026-19 Andis Puriņš Valmiera
AB0027-19 Ģirts Bulāns Rīga
AB0028-19 Jānis Andrējevs Rīga Lūsis
AB0029-19 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga nepiedalīsies
AB0030-19 Edgars Dobelis Jekabpils Stirnu buks
AB0031-19 Andris Ludriks Rieksti Bauska
AB0032-19 Ina Balgalve Tukums Lūsis
AB0033-19 Santa Birģele VSK Noskrien Rīga / Rūjiena
AB0034-19 Aigars Eglajs Pa Vienam Rīga
AB0035-19 Aldis Buss SK Tērauds Rīga
AB0036-19 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga
AB0037-19 Lauris Balgalvis Tukums
AB0038-19 Līga Zvīdriņa Rīga
AB0039-19 Sandra Kapče Rīga
AB0040-19 Ilze Stukule SK Katrīna/Kuldīga Kuldīga
AB0041-19 Iveta Zvīdriņa Lizums
AB0042-19 Vents Strautmanis Tilderi
AB0043-19 Aija Freiberga Jelgava
AB0044-19 Māris Zirnis Rīga
AB0045-19 Damirs Ņikitins Rīgas satiksme, Rīgas Rīnūžu vidusskola Rīga
AB0046-19 Anete Pažusa Rīga
AB0047-19 Arnis Kauķis Lizums
AB0048-19 Ieva Garanča Nūjo priekam Rīga
AB0049-19 Toms Kaufmanis Maratona Klubs Brenguļi
AB0050-19 Miks Pētersons Nordi furniture Rīga
AB0051-19 Liene Kauķe Lizums
AB0052-19 Lāsma Zebuliņa Rīga
AB0053-19 Sandra Krasucka Tilderi
AB0055-19 Ilze Zvīdriņa Rīga
AB0056-19 Mārcis Kārkliņš Sasodīti labs Grāmatvedis! Vaidava Stirnu buks
AB0057-19 Gundars Bēms Jelgava
AB0058-19 Alberts Dambis Insalvo Vecpiebalgas novads
AB0059-19 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga
AB0060-19 Zane Vanaga VSK Noskrien Ikšķile Zaķis
AB0061-19 Sintija Ozoliņa Jaunmārupes skrējēji Jaunmārupe
AB0062-19 Armands Šaraks Jēkabpils
AB0063-19 Mārtiņš Puriņš Rīga Stirnu buks
AB0064-19 Saiva Sokolova Salaspils Zaķis
AB0065-19 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga Stirnu buks
AB0066-19 Aigars Silkalns colorlib.com Jūrmala
AB0067-19 Arvis Skrējāns Sigulda
AB0068-19 Līga Rone Grobiņa Grobiņa
AB0069-19 Iveta Kalēja Tukums
AB0070-19 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
AB0071-19 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
AB0072-19 Inese Grigale Šamejie Ādaži
AB0073-19 Ivo Zemturis Rīga
AB0074-19 Liene Avotiņa Garkalne Vāvere
AB0075-19 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga
AB0076-19 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava Zaķis
AB0077-19 Marina Kaže Auces aeroklubs Rīga
AB0078-19 Sanita Birzniece Tukums Zaķis
AB0079-19 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils Lūsis
AB0080-19 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne
AB0081-19 Agnis Apinis Jelgava
AB0082-19 Egija Gulbinska Ķekavas novads Stirnu buks
AB0083-19 Krišjānis Hartmanis KIČE Ikšķile
AB0084-19 Andris Strēlis Rīga
AB0085-19 Evita Biezmane H&S Solution Salaspils
AB0086-19 Jānis Sēkliņš Ogre Zaķis
AB0087-19 Inta Vīksna Dobele Vāvere
AB0088-19 Maija Balode Ventspils Maratona Klubs Ventspils
AB0089-19 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils Vāvere
AB0090-19 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga
AB0091-19 Lolita Palaima Rīga
AB0092-19 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads Lūsis
AB0093-19 Māra Dīriņa Nūjo priekam Rīga
AB0094-19 Māris Graudiņš Ikskile Zaķis
AB0095-19 Imants Zaķis CDT Ādaži
AB0096-19 Andris Rozentāls AR Rīga
AB0097-19 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis
AB0099-19 Jānis Sirmais Guddžobs Guddans Ragana
AB0100-19 Igors Kozlovs Olaines nov.
AB0101-19 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine Lūsis
AB0102-19 Sandra Vesere Rīga
AB0103-19 Normunds Grava Jelgava Zaķis
AB0104-19 Igors Kozlovs Olaines nov.
AB0105-19 Edgars Krastiņš Bauska
AB0106-19 Dina Zūdiņa Tukums
AB0107-19 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga Lūsis
AB0108-19 Alla Radžabova-Cinovska Maratona klubs Aizpute
AB0109-19 Ilmārs Grigalis Šamejie Ādaži
AB0110-19 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga Stirnu buks
AB0111-19 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga
AB0112-19 Uldis Zīle VSK Noskrien Kuldīga
AB0113-19 Kristīne Mergina Valmiera
AB0114-19 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera Zaķis
AB0115-19 Linda Grīnberga Rīga
AB0116-19 Sindija Sirmā Guddžobs Guddans Ragana
AB0117-19 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga
AB0118-19 Sandis Sproģis Tet Rīga Zaķis
AB0119-19 Kaspars Porietis Šamejie Jēkabpils
AB0120-19 Juris Grodnis KROKUS Krustpils
AB0121-19 Vladimirs Klavnieks Rīga
AB0122-19 Dace Tītmane Rīga
AB0123-19 Kristers Grava Jelgava
AB0124-19 Liene Labsvīra Siguldas marstona klubs Sigulda
AB0125-19 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga
AB0126-19 Jānis Labsvīrs Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0127-19 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga
AB0128-19 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne Zaķis
AB0129-19 Mārtiņš Švirksts Ogre
AB0130-19 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads
AB0131-19 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga
AB0132-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes
AB0133-19 Inga Vate Tukums
AB0134-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga
AB0135-19 Līga Pakalna KROKUS Krustpils novads
AB0136-19 Aleksis Orlovs Rīga
AB0137-19 Gatis Kriuliņš Rīga Stirnu buks
AB0138-19 Egnārs Gudriķis Drīz būs Mārupe
AB0140-19 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga
AB0141-19 Līga Rone Grobiņa
AB0142-19 Mairita Podniece SK Katrīna Kuldīga
AB0143-19 Ieva Liepiņa Rīga Vāvere
AB0144-19 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle
AB0145-19 Lelde Spriņģe Dobele
AB0146-19 Anna Grāmatniece Jūrmala
AB0147-19 Kristaps Zvirgzds Rīga
AB0148-19 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn
AB0149-19 Gunta Brazauska Jelgava Stirnu buks
AB0150-19 Jānis Vizulis Liepāja
AB0151-19 Gints Krieviņš Rīga
AB0152-19 Laila Ceika Valmiera
AB0153-19 Ieva Ceruka Mežmalas Madona
AB0154-19 Ieva Leikarte Ozolnieki Zaķis
AB0155-19 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums
AB0156-19 Līga Keino Rīga
AB0157-19 Māris Vīlips Rīga
AB0158-19 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils Stirnu buks
AB0160-19 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga Zaķis
AB0161-19 Ainārs Zizlāns Ogre
AB0162-19 Arūnas Beržinskas Vilmers Šiauliai
AB0163-19 Agnija Zizlāne Ogre
AB0164-19 Lauris Lešinskis Rīga
AB0165-19 Iveta Zizlāne Ogre
AB0166-19 Laima Letiņa Rīga
AB0167-19 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga Stirnu buks
AB0168-19 Mārtiņš Skujenieks Salaspils
AB0170-19 Andis Ozoliņs Nūjo priekam Saulkrasti
AB0171-19 Līvija Muša Jūrmala
AB0172-19 Māris Dambis INSALVO Rīga
AB0173-19 Elīna Gulbe Rīga
AB0174-19 Raivis Cakuls Team Kažemāka/Train2WinLv Preiļi
AB0175-19 Laura Allere Jūrmala
AB0176-19 Diāna Ceika Rīga
AB0177-19 Romāns Giruckis Rīga
AB0178-19 Anda Sproģe-Vāvere Pandas banda Rīga
AB0179-19 Žanis Cibuļskis Riga Runners I Rīga
AB0180-19 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien Rīga
AB0181-19 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn
AB0182-19 Andris Zībergs Cepu Cepu Limbažu novads Stirnu buks
AB0183-19 Zigmunds Vītiņš Drusti Lūsis
AB0184-19 Jakub Spryngl Rīga
AB0185-19 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala
AB0186-19 Andrejs Kirma Rīga
AB0187-19 Aldis Rocēns Stirnu Buks Design Rīga
AB0188-19 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile
AB0189-19 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile
AB0190-19 Ieva Lācenberga - Rocēna Stirnu Buks Design Rīga
AB0191-19 Jānis Birģelis Koknese Stirnu buks
AB0192-19 Sergejs Smirnovs Rīga
AB0193-19 Elīna Birģele Rīga
AB0194-19 Daiga Vilkaste Rīga
AB0195-19 Mārtiņš Veseris Rīga Zaķis
AB0196-19 Edmunds Mičulis Jūrmala
AB0197-19 Andris Jansons Saulkrasti
AB0199-19 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldiga
AB0200-19 Jānis Kopmanis Jelgava
AB0201-19 Rinalds Zeltiņš KMKVP Ikskile
AB0202-19 Gita Dambe INSALVO Rīga
AB0203-19 Lita Briede SK Katrīna Kuldīga Stirnu buks
AB0204-19 Viesturs Tohvs Engure
AB0205-19 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils Stirnu buks
AB0206-19 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga
AB0207-19 Kārlis Cinis Rīga
AB0208-19 Daumants Rodrigo Beinars Guddžobs Guddans Ragana Zaķis
AB0209-19 Kristīne Meldere-Drāzniece Tukums
AB0210-19 Edijs Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga
AB0211-19 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED Rīga Zaķis
AB0225-19 Jānis Griķis Daugavpils Runners Daugavpils
AB0213-19 Kristīne Rūja Run With Anita Sigulda
AB0214-19 Natālija Joničenko Talsu pauguraines Zaķi Talsu novads, Lībagi
AB0215-19 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava
AB0216-19 Agris Hatko VSK Noskrien Rīga
AB0224-19 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
AB0222-19 Sandra Ūdre Rīga
AB0219-19 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Resnie Cēsis Stirnu buks
AB0223-19 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga
AB0220-19 Deniss Rostkovskis Rīga
AB0221-19 Anna Zvejniece Sējas MMS Ragana
AB0226-19 Mārtiņš Holsts Cēsis Lūsis
AB0227-19 Edgars Elbergs Kazemaka Team Rīga
AB0228-19 Alise Griķe Daugavpils Runners Daugavpils
AB0229-19 Sintija Bite Ķegums
AB0230-19 Santa Koziorova Trakās Vāveres un Rieksti Jūrmala
AB0231-19 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga Zaķis
AB0232-19 Konstantīns Grišulis KROKUS Krustpils novads
AB0233-19 Ginta Bogdanova SPB RUN/Brooks Priekuļi Zaķis
AB0234-19 Linda Ulmane Ozolnieki
AB0235-19 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems
AB0236-19 Agnese Kleina Ķesterciems-Engures sportam. Ķesterciems
AB0237-19 Emīls Stūrītis Jūrmala Zaķis
AB0240-19 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads Stirnu buks
AB0241-19 Alvis Danovskis Rīga Stirnu buks
AB0242-19 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga
AB0243-19 Kārlis Vīdners Aizpute
AB0244-19 Daiga Piebalga VSK Noskrien Ikšķile
AB0245-19 Raitis Ābelnieks Bauska
AB0246-19 Andis Ruskulis Rīga
AB0247-19 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre Zaķis
AB0248-19 Lolita Glazkina Rīga Vāvere
AB0249-19 Adrija Muša Jūrmala
AB0250-19 Uģis Bents Rīga
AB0251-19 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju! Liepāja
AB0252-19 Arnis Leikarts Ozolnieki Stirnu buks
AB0253-19 Ņikita Šikins Vangaži
AB0254-19 Juris Čerpinskis Tukums
AB0256-19 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga Lūsis
AB0257-19 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Jelgavas novads
AB0258-19 Liene Piķe Rīga
AB0259-19 Jānis Šliseris Rīga
AB0260-19 Juris Čerņadjevs Ropažu nov.
AB0261-19 Elīna Klinklāva Priekuļu novads
AB0262-19 Mārtiņš Holsts Līvi
AB0263-19 Anna Proskurina Rīga
AB0264-19 Gita Biezuma Rīga
AB0265-19 Jānis Gora Rīga
AB0266-19 Zita Auziņa Gora Rīga
AB0267-19 Daniel Martins Rīga
AB0268-19 Daniel Martins Rīga
AB0269-19 Daniel Lopes Martins Rīga Lūsis
AB0270-19 Agnis Mūrnieks OVI Rīga
AB0271-19 Līga Luca Rīga
AB0272-19 Andris Mačevskis Jelgava
AB0273-19 Mārtiņš Krauklis Rīga
AB0274-19 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga nepiedalīsies
AB0275-19 Aleksandrs Lisickis Rīga
AB0276-19 Dmitrijs Todorovs Tukums Stirnu buks
AB0278-19 Anastasija Zabello Rīga
AB0279-19 Agris Samcovs Musliks Rīga
AB0280-19 Māris Valtiņš Rīga Zaķis
AB0281-19 Sergejs Artemjevs Rīga
AB0282-19 Jeļena Vērdiņa Rīga
AB0283-19 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus
AB0284-19 Tatjana Āboliņa Maratona Klubs Talsi
AB0285-19 Natālija Lāce Līgatne
AB0286-19 Ralfs Roga Matison’s runners club Ventspils Vāvere
AB0287-19 Solvita Sama Jelgava
AB0289-19 Laura Valaine Rīga
AB0290-19 Zemgus Eglītis Rīga
AB0291-19 Inta Cīmure Cīmurēni Rīga
AB0292-19 Rasa Grāvīte Legs Miserables Jurmala
AB0293-19 Rigonda Germova Mārupe
AB0294-19 Arvīds Germovs Mārupe
AB0297-19 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga
AB0298-19 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole Zaķis
AB0300-19 Didzis Krīgers Valmiera
AB0301-19 Edgars Dūms Rīga
AB0302-19 Santa Japeniņa Kuldīga
AB0311-19 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads
AB0304-19 Regimantas Šnipaitis Ukmerge Lūsis
AB0305-19 Mārtiņš Birums VSK Burkānciems & Co Valmiera Stirnu buks
AB0306-19 Agnis Dadzis Talsi
AB0307-19 Edgars Blūms Rush b Rīga Zaķis
AB0308-19 Māris Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads Stirnu buks
AB0309-19 Mārtiņš Arkādijs Strazdiņš STRAZDIŅI Bauskas novads Zaķis
AB0310-19 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauskas novads Stirnu buks
AB0312-19 Kaspars Aksenoks Rīga
AB0313-19 Kristaps Aksenoks Rīga
AB0314-19 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes Stirnu buks
AB0315-19 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža
AB0316-19 Aigars Tohters SK Dzērvene II Saulkrasti Stirnu buks
AB0317-19 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
AB0318-19 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0319-19 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0320-19 Inese Biguze Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0321-19 Jānis Eglītis Biznesa parks ABAVA Rīga Zaķis
AB0322-19 Laima Dreimane Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
AB0323-19 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga Zaķis
AB0324-19 Karīna Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga
AB0325-19 Andris Keišs JRT Rīga
AB0326-19 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn Zaķis
AB0327-19 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga
AB0328-19 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis
AB0329-19 Aleksis Jarockis Rīga Stirnu buks
AB0330-19 Jānis Vītiņš Klinšu ērgļi Rāmava
AB0331-19 Ainārs Kravalis Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0332-19 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga Stirnu buks
AB0333-19 Dainis Saukāns Ikšķile Lūsis
AB0334-19 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils Stirnu buks
AB0335-19 Mārtiņš Plaudis SK Dzērvene Sigulda
AB0336-19 Aivis Štemmers SK Pūre Pūre
AB0337-19 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči
AB0338-19 Agris Dreimanis Smiltene Stirnu buks
AB0339-19 Jānis Rozītis Rīga Lūsis
AB0340-19 Anda Zandberga Rīga
AB0341-19 Jānis Kopmanis LSC Rīga Zaķis
AB0342-19 Kristīne Leja Ozolnieki Stirnu buks
AB0343-19 Sanita Vecā - Rīga
AB0344-19 Alīna Fisenkova Lacerta Running Team Rīga
AB0345-19 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži
AB0346-19 Ilze Vindele Rīga Stirnu buks
AB0347-19 Jurģis Ķikulis Jelgava
AB0348-19 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga
AB0349-19 Eva Lapsiņa X99 Ogre
AB0350-19 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe Zaķis
AB0351-19 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga
AB0352-19 Jānis Cīmurs Cīmurēni Rīga
AB0353-19 Simona Skalberga 2KOKI Rīga
AB0354-19 Laura Vilka Rīga
AB0355-19 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava
AB0356-19 Gunta Lebedoka OK Kurmis Rīga Lūsis
AB0357-19 Aija Melezere SK Dzērvene Rīga
AB0358-19 Ēriks Lebedoks OK Kurmis Rīga
AB0359-19 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB0360-19 Normunds Zauls Limbaži Skrien Limbaži
AB0361-19 Ilze Limanāne VSK Noskrien Vāveres Rīga Lūsis
AB0362-19 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti Lūsis
AB0363-19 Santa Šteinerte Tukuma 2.vidusskola Tukums
AB0364-19 Vitālijs Muzika VSK Noskrien. Jumprava
AB0365-19 Dace Kraukle DARU Garkalne
AB0366-19 Natālija Jesehina Rīgas 18.vakara(maiņu) vidusskola Rīga
AB0367-19 Jānis Pugačs alusvēders Ventspils
AB0368-19 Niks Zauls Limbaži Skrien Limbaži
AB0369-19 Jānis Ozols Fellas Rīga
AB0370-19 Astra Zaļuma Saldus
AB0371-19 Renāte Rulle VAS Latvijas gaisa satiksme Ogre
AB0372-19 Inese Kanģīzere VAS Latvijas gaisa satiksme Mārupe
AB0373-19 Margita Zaiceva VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0374-19 Veronika Vanaga VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0375-19 Aleksejs Žiļcovs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0376-19 Viesturs Bratuškins VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0377-19 Sandis Zīvarts VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0378-19 Aleksandrs Mortuļevs VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0379-19 Inga Purgaile VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0380-19 Andris Krūklis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0381-19 Deniss Deņisenko VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0382-19 Marta Anna Barisa VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga Zaķis
AB0383-19 Rihards Purgailis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0384-19 Didzis Dobelis VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0385-19 Alise Kirkila VAS Latvijas gaisa satiksme Rīga
AB0386-19 Rolands Šusts Jūrmala
AB0387-19 Ivars Brauns Lynxdojo Sigulda Lūsis
AB0388-19 Ilze Brauna Lynxdojo Sigulda Zaķis
AB0389-19 Elizabete Brauna Lynxdojo Sigulda Zaķis
AB0390-19 Arvis Birkmanis Rīga
AB0391-19 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0392-19 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga
AB0393-19 Ainārs Jermācans AkmensDizains.lv Sigulda
AB0394-19 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile Lūsis
AB0395-19 Arnis Kuzmanis AkmensDizains.lv Rīga Stirnu buks
AB0396-19 Gatis Jarohovičs AkmensDizains.lv Sigulda Zaķis
AB0397-19 Nauris Pļaviņš AkmensDizains.lv Rīga
AB0398-19 Sandis Apenītis AkmensDizains.lv Sigulda Lūsis
AB0399-19 Lauris Repša Rīga
AB0400-19 Ruta Mālniece AkmensDizains.lv Rīga
AB0401-19 Ieva Ozoliņa AkmensDizains.lv Jelgava
AB0402-19 Ilona Viļumsone AkmensDizains.lv Rīga
AB0403-19 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils
AB0404-19 Agnese Krieva Guddžobs Guddans Ogre
AB0406-19 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0407-19 Līga Rusiņa Līvāni Lūsis
AB0408-19 Laura Brīvība-Dzenuška Visma Active Rīga
AB0409-19 Gunta Reinicāne Jelgava
AB0410-19 Inese Leinasare Rīga
AB0411-19 Valters Gajevskis Baltais Kalns Rīga
AB0412-19 Aleksandrs Antonovs &A Rīga
AB0413-19 Arnis Ķēniņš Jēkabpils
AB0414-19 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot/ Rieksti Sigulda
AB0415-19 Zane Auslande Lynxdojo Rīga
AB0416-19 Ērika Urtāne VANAGI Jēkabpils novads
AB0417-19 Jurģis Urtāns VANAGI Jēkabpils novads
AB0418-19 Markus Urtāns VANAGI Jēkabpils novads
AB0419-19 Donats Urtāns VANAGI Jēkabpils novads
AB0420-19 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus Zaķis
AB0421-19 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga Lūsis
AB0422-19 Lauris Šapals LANOS Saldus
AB0423-19 Iveta Pūpola Maratona klubs Aizpute
AB0425-19 Aija Briede Rīga
AB0426-19 Pēteris Leja Rīga
AB0427-19 Ainars Priedeslaipa Sealine Agency Sia Rīga
AB0428-19 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga
AB0429-19 Viesturs Tomels Lapmežciems
AB0430-19 Marita Šalta Rīga
AB0431-19 Ondrej Fikrle BKV Holysov Mārupe
AB0432-19 Gatis Čirka Rīga
AB0433-19 Lauma Muceniece Ķekava
AB0434-19 Valdis Vanags DC VECSALACAS UNITED Engure
AB0435-19 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0436-19 Mihails Kudrjaševs Fizmati Rīga
AB0437-19 Nora Zvirbule Valmiera
AB0438-19 Evija Homko Limbaži
AB0439-19 Jurģis Stukuls SK Katrīna Kuldīga
AB0440-19 Zane Timma SK Katrīna Rīga
AB0441-19 Aivars Freimanis Fredis Kandava
AB0442-19 Zinta Elksne Rīga
AB0443-19 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži
AB0444-19 Amands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga
AB0445-19 Armands Auziņš Riga Runners SB Āgenskalns, rīga
AB0446-19 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana
AB0447-19 Mārtiņš Krūze Ugāle
AB0448-19 Valerijs Smirnovs Rīga
AB0450-19 Laura Kalēja Rīga
AB0451-19 Diāna Gavare Drellīši Dobele
AB0453-19 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera
AB0454-19 Madara Tīģere-Bernharde Sabile Zaķis
AB0455-19 Kaspars Vēzītis Jūrmala Stirnu buks
AB0456-19 Emīls Žubulis Team Kažemāka/Train2WinLv Rīga
AB0457-19 Daiga Greiškāne VSK Noskrien Jelgava
AB0458-19 Antra Dumbrovska Kuldīga Lūsis
AB0459-19 Mareks Brokans VSK Noskrien Rīga
AB0460-19 Iveta Dobele Jēkabpils
AB0461-19 Jānis Bāča Saldus
AB0462-19 Zigmunds Zauls Limbaži skrien! Limbaži
AB0463-19 Māris Sardiko Team Kažemāka/Train2WinLv Inčukalns
AB0464-19 Ieva Rogāle KROKUS Krustpils novads Stirnu buks
AB0465-19 Inese Plūme VSK Noskrien Rīga
AB0466-19 Sindijs Logins Rīga Zaķis
AB0467-19 Agnese Kalniņa Jelgava
AB0468-19 Jekaterina Girucka Rīga
AB0469-19 Kristaps Ceriņš SPB RUN/Brooks Priekuļu novads
AB0470-19 Kristine Kadasa Rīga
AB0471-19 Antra Kanušniece BIODERMA Rīga
AB0472-19 Zane Galdiņa Rīga
AB0473-19 Mārtiņš Puriņš Rīga
AB0474-19 Marta Zumberga M&M Dundaga
AB0475-19 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga Zaķis
AB0476-19 Rūdolfs Abiļevs New village Workout Rīga
AB0480-19 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga
AB0481-19 Zinta Simanoviča Jūrmala
AB0482-19 Randa Misāne Liepāja
AB0483-19 Juris Medvids Baloži
AB0484-19 Evita Ruskova Noskrien.lv Rīga
AB0485-19 Ilvars Bergmanis Tukums
AB0486-19 Didzis Glušņevs Rieksti Rīga/biksti
AB0487-19 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga Stirnu buks
AB0489-19 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums
AB0490-19 Agnese Klints clarctos Rīga
AB0491-19 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems
AB0492-19 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0493-19 Indulis Ķerus Rīga
AB0494-19 Didzis Sprūds Rīga
AB0495-19 Armands Sīlis Latvijas aptieka Ikšķile
AB0496-19 Līga Simkeviča Rīga
AB0497-19 Matīss Simkevičs Rīga
AB0498-19 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile Zaķis
AB0499-19 Ina Graudiņa VSK Noskrien Vāveres Jaunpils Stirnu buks
AB0500-19 Mārtiņš Krams-Keirāns #erglisunpiekuns Rīga
AB0501-19 Kārlis Kurtišs Madona
AB0502-19 Dace Krama-Keirāne #erglisunpiekuns Rīga
AB0504-19 Guntars Priede Koknese
AB0505-19 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
AB0506-19 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā, Valmiera Valmiera
AB0507-19 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga
AB0508-19 Artūrs Millers ABC software Rīga
AB0509-19 Jevgeņija Millere ABC software Rīga Vāvere
AB0510-19 Lauris Zaicevs ABC software Aizpute
AB0511-19 Līga Akmentiņa ABC software Rīga
AB0512-19 Viktors Griņevičs ABC software Baloži
AB0513-19 Dāvis Zigmunds ABC software Rīga
AB0514-19 Viktors Gusevs ABC software Rīga
AB0515-19 Gints Lejasmeiers Matisons Runner`s Club Liepāja
AB0516-19 Andris Rozentālbergs Rīga
AB0517-19 Līga Līce DzSK Lokomotīve Sigulda
AB0518-19 Andris Drešmanis DzSK Lokomotīve Rīga
AB0519-19 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga Stirnu buks
AB0520-19 Gunārs Ozoliņš DzSK Lokomotīve Rīga
AB0521-19 Dzintars Boldāns DzSK Lokomotīve Mārupe
AB0522-19 Ivars Lapše DzSK Lokomotīve Rīga Zaķis
AB0523-19 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga
AB0524-19 Jānis Teteris DzSK Lokomotīve Rīga
AB0525-19 Vitālijs Poļetajevs DzSK Lokomotīve Rīga
AB0526-19 Nora Vrubļevska DzSK Lokomotīve Rīga Stirnu buks
AB0527-19 Andris Malahovskis DzSK Lokomotīve Rīga
AB0528-19 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve Rīga
AB0529-19 Agnese Sloka DzSK Lokomotīve Rīga
AB0530-19 Laima Magure DzSK Lokomotīve Rīga
AB0532-19 Māra Pucena Kuldīga Stirnu buks
AB0533-19 Nikita Goncars Rīga
AB0534-19 Haralds Krievs Krievu spēks Rīga
AB0535-19 Ilze Galviņa Olaines pagasts
AB0536-19 Evelīna Emīlija Galviņa Olaines pagasts Vāvere
AB0537-19 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Rāmava
AB0544-19 Aivars Fogelis Rīga Lūsis
AB0545-19 Evita Pauriņa Tīnūži Zaķis
AB0539-19 Romans Cvetkovs Rīga Zaķis
AB0540-19 Aleksejs Bute Jūrmala
AB0541-19 Niks Erlends Siliņš LAKERS BBB Tukums
AB0542-19 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja
AB0543-19 Līga Ančeva Varakļāni Varakļāni Zaķis
AB0546-19 Jānis Sondors Jelgava
AB0550-19 Sindija Guntra Zaula Limbaži Skrien Limbaži
AB0552-19 Kitija Zaula Limbaži Skrien Limbaži
AB0553-19 Aigars Grāvelis Pļaviņas
AB0554-19 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja nepiedalīsies
AB0555-19 Romāns Kuročkins Vangaži
AB0556-19 Aleksandra Brombaha Vangaži
AB0558-19 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre
AB0559-19 Jānis Actiņš VSK Noskrien Rīga
AB0560-19 Aivars Krjukovs PATRIA NAA Ādaži
AB0561-19 Ivars Vācers Rīga
AB0562-19 Ilze Vācere Team Kažemāka / Noskrien Rīga
AB0565-19 Marta Saklaure Ādaži
AB0567-19 Agnese Katlapa Studenšu korporācija Imeria Ineši
AB0568-19 Zane Muceniece Ikšķile
AB0569-19 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine
AB0570-19 Laura Liniņa Liepāja Lūsis
AB0571-19 Anete Gabrūna Cēsis
AB0572-19 Elīna Aģe STK RwA Valmiera
AB0573-19 Gunta Blūmiņa Virsotne/MARMOT Sigulda
AB0574-19 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
AB0575-19 Liene Grosa Rīga Zaķis
AB0576-19 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre Lūsis
AB0577-19 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži
AB0578-19 Brenda Brakovska Wood ART.LV Ādaži
AB0579-19 Ritma Kamendere Lielvārde
AB0580-19 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils
AB0581-19 Ilze Baumane Mārupe Stirnu buks
AB0582-19 Mārtiņš Torsters Rīga Zaķis
AB0583-19 Ervīns Lūsis Lūši Rīga
AB0585-19 Linda Krūmiņa Rīga
AB0586-19 Heinrihs Otomers Rīga
AB0588-19 Inese Otomere PICA LULU Rīga
AB0589-19 Vladimirs Isajevs Rīga
AB0590-19 Aiva Skulte Rīga Vāvere
AB0591-19 Agris Meilerts Latvijas Finieris Rīga
AB0592-19 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga Lūsis
AB0593-19 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga
AB0594-19 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB0595-19 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava Zaķis
AB0596-19 Kristīne Meilerte Latvijas Finieris Rīga
AB0597-19 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts
AB0599-19 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums
AB0600-19 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB0601-19 Valdis Kulpe Latvijas Finieris Ikšķile
AB0602-19 Agate Priedīte Latvijas Finieris Rīga
AB0603-19 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB0604-19 Armands Kerijs Latvijas Finieris Olaine Zaķis
AB0605-19 Gunta Biteniece Latvijas Finieris Rīga
AB0606-19 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga
AB0607-19 Inga Priedīte Latvijas Finieris Rīga Zaķis
AB0608-19 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga Zaķis
AB0609-19 Laura Kerija Latvijas Finieris Olaine Vāvere
AB0610-19 Nadežda Ancāne Latvijas Finieris Rīga
AB0611-19 Ralfs Miļušis Latvijas Finieris Ķekava Zaķis
AB0612-19 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga
AB0613-19 Viktorija Bumbiere Latvijas Finieris Tukums
AB0614-19 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga Zaķis
AB0615-19 Normunds Freimanis Dobele
AB0616-19 Laura Veličko Verus Amor Rīga
AB0619-19 Lauma Zilgalve Rīga
AB0620-19 Agnese Freimane Dobele
AB0621-19 Āris Ozoliņš Jelgava
AB0622-19 Kaspars Vingris Virsotne/MARMOT Carnikavas novads
AB0623-19 Ieva Marta Gintere Jelgava
AB0624-19 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene
AB0625-19 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre
AB0632-19 Pārsla Dambe Jūrmala Zaķis
AB0627-19 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
AB0628-19 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils
AB0629-19 Indra Zilgalve Aizkraukle
AB0630-19 Nina Merzlyakova Engures sportam Ekaterinburg / Rīga
AB0631-19 Alvis Tribockis Ogre Zaķis
AB0633-19 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga
AB0634-19 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga
AB0635-19 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka Stirnu buks
AB0636-19 Anete Kampare Veču lauks Rīga
AB0638-19 Artūrs Šits Run With Anita Rīga Stirnu buks
AB0639-19 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru Stirnu buks
AB0644-19 Kristīne Karsa Rīga Stirnu buks
AB0645-19 Raivita Birkentāla Talsu pauguraines Zaķi Talsi
AB0646-19 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0647-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala
AB0648-19 Dace Limmere Maushi Jūrmala
AB0649-19 Edgars Mežvēvers Lielvārde
AB0650-19 Juris Trofimenko Rīga
AB0651-19 Sanita Puriņa Valmiera
AB0652-19 Vladimir Tarasov Rīga
AB0653-19 Olga Sparāne Maratona klubs Rīga
AB0654-19 Zigmārs Mazulis Marienburgas Vilki Alūksne
AB0655-19 Dace Liepiņa Rubene
AB0656-19 Artūrs Jansons Maratona klubs Kapsēde
AB0657-19 Vineta Brižaka Maratona klubs Liepāja
AB0658-19 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute
AB0659-19 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle
AB0660-19 Andrejs Gaumigs Maratona klubs Rīga
AB0661-19 Ruslans Šuļga Maratona klubs Liepāja Lūsis
AB0662-19 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga
AB0663-19 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta
AB0664-19 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzekne
AB0665-19 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0666-19 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknes novads
AB0667-19 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne Zaķis
AB0668-19 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0669-19 Uldis Kondratovičs Virsotne/MARMOT Apšuciems
AB0670-19 Normunds Blumbergs Saulkrasti
AB0671-19 Valerjans Kauss Rīga
AB0672-19 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga
AB0673-19 Āris Lazdiņš Marienburgas Vilki Alūksne
AB0674-19 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Lūznava
AB0675-19 Egils Betmanis Talsi
AB0676-19 Sandis Ziediņš Maratona klubs Aizkraukle
AB0677-19 Dagnis Boltrikovs Veseliga slodzīte Cesvaine
AB0678-19 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas Lūsis
AB0679-19 Jānis Kalniņš Pāvilosta
AB0680-19 Indulis Tilgass Rīga Stirnu buks
AB0681-19 Dace Šmite Lielvārde
AB0682-19 Miks Mežvēvers Lielvārde
AB0683-19 Iveta Šķiņķe Riga Runners Rīga Stirnu buks
AB0684-19 Ilze Arāja Lielvārde
AB0685-19 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga Stirnu buks
AB0686-19 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0687-19 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0688-19 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga Vāvere
AB0691-19 Aira Urtāne Rīga
AB0692-19 Toms Rajunčus Rīga Lūsis
AB0693-19 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems
AB0695-19 Evita Frančenko Jūrmala
AB0696-19 Jānis Šnepste Rīga
AB0697-19 Valērija Fedotova Rīga
AB0698-19 Egīls Ziediņš Langstiņi Zaķis
AB0699-19 Aigars Bērziņš Tukums
AB0700-19 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne
AB0701-19 Aivis Reinholds Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0702-19 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda Zaķis
AB0703-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0704-19 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0705-19 Konstantīns Biktimirovs SPB RUN/Brooks Rīga
AB0706-19 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga
AB0707-19 Līga Pētersone Valmiera Stirnu buks
AB0709-19 Nils Regnārs Blumfelds Mazrūķīši Dobele
AB0710-19 Artis Ločmelis OK Burkānciems I Stirnubuks.lv Valmiera
AB0711-19 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Salaspils novads Lūsis
AB0712-19 Māra Braslava Limbaži Skrien Puikule
AB0713-19 Ilva Veidemane Marupe
AB0714-19 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele
AB0715-19 Santa Puriņa Ķekavas novads
AB0716-19 Māris Dazarts marisraksta.com Kuldīga
AB0717-19 Rinalds Aļeksjonoks Rīga
AB0718-19 Ivita Dorofejeva Alūksne Vāvere
AB0719-19 Jānis Ozoliņš - Salaspils Zaķis
AB0720-19 Jānis Straukmanis Jaunjelgava
AB0721-19 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori Rīga
AB0722-19 Anete Danelsone VSK Noskrien Blonde / Accenture Rīga
AB0723-19 Jānis Sīpols Rīga Zaķis
AB0724-19 Ilva Sīpola Rīga Zaķis
AB0725-19 Artūrs Kadiķis Sigulda
AB0726-19 Edgars Bremze Izturība Ikšķile
AB0727-19 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca
AB0728-19 Reinis Liepiņš Kocēnu novads 1 Saulkrasti
AB0729-19 Inese Rēriha VSK Noskrien Vāveres Ropaži
AB0730-19 Līva Skolmeistare Rīga
AB0731-19 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona
AB0732-19 Kristīne Grava Rīga Zaķis
AB0733-19 Andris Melnis Olainfarm Olaine
AB0734-19 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine
AB0735-19 Ilga Melne Olainfarm Rīga
AB0736-19 Inga Melne Olainfarm Olaine
AB0737-19 Kristaps Brizga Olainfarm Rīga
AB0738-19 Linda Danilāne Olainfarm Olaine
AB0739-19 Elīna Lieltīruma Olainfarm Olaine
AB0740-19 Liāna Aldiņa Olainfarm Rīga Lūsis
AB0741-19 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine Zaķis
AB0742-19 Nora   Ševčenko    Olainfarm Rīga Zaķis
AB0743-19 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Rīga Zaķis
AB0744-19 Natālija Logina Olainfarm Rīga
AB0745-19 Armands Sīlis Olainfarm Rīga
AB0746-19 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine
AB0747-19 Agnese Žukova Olainfarm Olaine Zaķis
AB0748-19 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine Zaķis
AB0749-19 Jānis Baltiņš Olainfarm Rīga
AB0750-19 Estere Romanovska Olainfarm Olaine
AB0751-19 Anda Cielava Olainfarm Jelgava
AB0752-19 Olafs Smiltnieks Olainfarm Rīga
AB0753-19 Ilma Melne Olainfarm Rīga
AB0754-19 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums Stirnu buks
AB0755-19 Mārtiņš Ruttulis Rīga Stirnu buks
AB0756-19 Liene Bērziņa Salaspils
AB0757-19 Linda Peciņa Māsas Peciņas Rīga
AB0758-19 Monta Peciņa Māsas Peciņas Rīga Stirnu buks
AB0759-19 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums Stirnu buks
AB0760-19 Aigars Olavs Jelgava
AB0761-19 Dace Mačevska VSK Noskrien Tērvete
AB0762-19 Agris Spalviņš Rauna Rauna
AB0763-19 Nauris Spalviņš SPB RUN/Brooks Rauna
AB0764-19 Ligita Saulīte Rīga
AB0765-19 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda
AB0766-19 Evita Hibšmane Jelgava
AB0767-19 Baiba Lejiņa Rīgas satiksme Rīga
AB0768-19 Sandis Štubis Rīga
AB0769-19 Jevgenijs Kurovs Rīga Zaķis
AB0770-19 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga
AB0771-19 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums
AB0773-19 Artis Krievāns VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
AB0774-19 Ilze Dozīte - Poikāne Rīga nepiedalīsies
AB0775-19 Evita Taurene Gulbene
AB0776-19 Anete Casno Rīga
AB0777-19 Uldis Salna Stopiņu novads
AB0778-19 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne
AB0780-19 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga
AB0781-19 Gerda Markus Rīga
AB0782-19 Linda Bērziņa Virsotne/MARMOT Rīga
AB0783-19 Dace Dūka Rīga Zaķis
AB0785-19 Kārlis Kostjukovs Purva kurmji Rīga
AB0786-19 Anastasija Rjabuha Rīga
AB0787-19 Evita Ozola Bauska Bauska
AB0788-19 Ernests Važa Smārde
AB0789-19 Aivars Spūlis Izturība Ogre
AB0790-19 Ilze Ramiņa SECE Sece Stirnu buks
AB0791-19 Edijs Ramiņš SECE Sece
AB0792-19 Kristaps Kaņepe Rīga
AB0793-19 Kristīna Kurma Dobele
AB0794-19 Aiga Tora Rīga Stirnu buks
AB0795-19 Ilze Boldāne Gulbene
AB0797-19 Kaspars Pētersons VSK Noskrien Kocēnu novads
AB0798-19 Laura Pētersone SPB RUN/Brooks/MRC Kocēnu novads
AB0799-19 Pēteris Dūka Cēsis Stirnu buks
AB0801-19 Artis Ivanovs Sigulda
AB0802-19 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Dobele
AB0803-19 Gunta Kalniņa Sigulda
AB0804-19 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner's Club Ventspils
AB0805-19 Juris Līpacis Sigulda
AB0806-19 Sandris Krūmiņš MRC/Maratona klubs Ventspils Ventspils
AB0807-19 Artis Mednis wAlts Cēsis
AB0808-19 Leo Vīksna Jelgava
AB0809-19 Dovydas Sankauskas Vilnius
AB0810-19 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja
AB0811-19 Rodrigo Millers Rīga
AB0812-19 Gints Žumburs Rīga Zaķis
AB0813-19 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna Vsk Noskrien Rīga Stirnu buks
AB0814-19 Sentis Strods Griķīši Jelgava
AB0815-19 Elīna Strode Griķīši Jelgava
AB0816-19 Kristaps Dvēselītis Ogre
AB0817-19 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga Zaķis
AB0818-19 Lelde Keiša Rīga
AB0820-19 Zita Zariņa run...just run! Rīga
AB0821-19 Didzis Šapkus Baloži
AB0822-19 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Pārdaugava
AB0823-19 Ilona Bēmere Baldones skriešanas komanda Baldone
AB0824-19 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien Rīga Stirnu buks
AB0825-19 Guna Sprūde VSK Noskrien Rīga Lūsis
AB0826-19 Simona Birkenberga LIESMA Saldus
AB0827-19 Lauris Grāvelis BAFF Sports Team Rīga
AB0828-19 Aldis Strožs Piņķi Zaķis
AB0829-19 Māra Zepa Rīga Zaķis
AB0830-19 Reinis Graviņš Rīga Zaķis
AB0831-19 Juris Misters Rīga
AB0832-19 Uldis Kirtovskis Izturība Salaspils
AB0833-19 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga
AB0834-19 Raimonds Buraks SOLI PA SOLIM Rīga
AB0835-19 Miķelis Vindavs TIPU TAPS Rīga
AB0836-19 Ļuba Tihomirova SOLI PA SOLIM Rīga
AB0837-19 Kaspars Olte Jūrmala
AB0838-19 Gints Jakovels Empowered to Win Rīga
AB0839-19 Kristers Ozoliņš Tukums
AB0840-19 Līva Morica Rīga
AB0841-19 Margarita Peteļina Rīga
AB0842-19 Valdis Tilts Kocēnu novads Kocēnu novads Zaķis
AB0843-19 Sandra Eglīte Laubere Ogre
AB0844-19 Egita Ošiņa Laubere Ogre
AB0845-19 Ingūna Gailīte SSK Bebra Koknese
AB0846-19 Gatis Kveders Rieksti / VSK Noskrien Rīga
AB0847-19 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0848-19 Artis Maksims Marienburgas Vilki Alūksne
AB0849-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB0850-19 Atis Kļavis Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe Lūsis
AB0851-19 Veronika Buhalova Mārupe
AB0852-19 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems Zaķis
AB0853-19 Annika Auseklīte Cēsis
AB0854-19 Kaspars Salmiņš Dobele
AB0855-19 Austris Vasiļevskis Emergn #optimized4running Rīga
AB0856-19 Aldis Krauze Emergn #optimized4running Rīga
AB0857-19 Aleksandrs Scukins Emergn #optimized4running Rīga
AB0858-19 Artūrs Cēsnieks Emergn #optimized4running Rīga
AB0859-19 Gints Krastiņš Emergn #optimized4running Rīga
AB0860-19 Guntis Grīnfelds Emergn #optimized4running Rīga
AB0861-19 Ilona Ozoliņa Emergn #optimized4running Rīga
AB0862-19 Ilze Rāta Emergn #optimized4running Rīga
AB0863-19 Inna Golube Emergn #optimized4running Rīga
AB0864-19 Kaspars Vīksne Cēsis
AB0865-19 Jurijs Šlamovs Emergn #optimized4running Rīga
AB0866-19 Juris Kalnietis Emergn #optimized4running Rīga Zaķis
AB0867-19 Kārlis Būmans Emergn #optimized4running Liepāja Lūsis
AB0868-19 Kaspars Salenieks Emergn #optimized4running Rīga
AB0869-19 Kaspars Soida Emergn #optimized4running Rīga
AB0870-19 Lilija Kazutina Emergn #optimized4running Rīga
AB0871-19 Mārtiņš Orinskis Emergn #optimized4running Rīga
AB0872-19 Olga Elste Emergn #optimized4running Rīga
AB0873-19 Renārs Reklaitis Emergn #optimized4running Rīga
AB0874-19 Kaspars Rullis Jelgava
AB0875-19 Zane Skreija Emergn #optimized4running Rīga
AB0876-19 Dace Hartmane Talsu pauguraines Zaķi Talsi
AB0877-19 Indra Anckiņa Rīga
AB0878-19 Sabīne Eglīte Amatas novads
AB0879-19 Elīna Barone SPB RUN/Brooks Ogre
AB0880-19 Līga Langmane Mārupe
AB0881-19 Ingus Kasparāns Mārupe
AB0882-19 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja
AB0883-19 Jānis Pauliņš Talsi
AB0884-19 Renārs Vasiļjevs Jēkabpils
AB0885-19 Kristaps Mikelsons IM ADORNMENT Rīga
AB0886-19 Kristaps Puļķis S&K Rīga
AB0887-19 Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB0888-19 Ieviņa Gaiziņa VSK Noskrien Jelgava
AB0889-19 Sanita Blumberga LMT Kadaga Zaķis
AB0890-19 Krišs Borītis Deered Rīga
AB0891-19 Vents Lupkins SPB RUN/Brooks Smiltene
AB0892-19 Arnis Šūlmeisters Cēsis
AB0893-19 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja
AB0894-19 Haralds Jansons Carnikava
AB0895-19 Rita Jansone Carnikava
AB0896-19 Juris Gudēvics - Liepiņš Kocēnu novads Cēsu novads
AB0897-19 Krišjānis Karabeško Rīga
AB0898-19 Normunds Allens Labs starts Rīga
AB0899-19 TĀlis Paeglis LATRAPS Mazsalaca
AB0900-19 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga
AB0901-19 Elīza Astra Vectirāne Rīga
AB0902-19 Inese Vectirāne Rīga Stirnu buks
AB0903-19 Lilita Ertmane Tukums
AB0904-19 Kaspars Salmiņš Dobele
AB0905-19 Kaspars Salmiņš Dobele
AB0906-19 Regnārs Valciņš RL Grupa Rīga Stirnu buks
AB0907-19 Ieva Ziemele RL Grupa Rīga
AB0908-19 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga Stirnu buks
AB0909-19 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža Stirnu buks
AB0910-19 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde
AB0911-19 Raimonds Skudra SSK Bebra Aizkraukle
AB0912-19 Ivars Grobiņš Ādaži Stirnu buks
AB0913-19 Ivars Dzērve Saulkrasti
AB0914-19 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe
AB0915-19 Inta Amoliņa VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
AB0916-19 Krišjānis Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki Jūrmala
AB0917-19 Ansis Zadiņš Dundaga
AB0918-19 Anda Ozoliņa Langstiņi
AB0919-19 Aivis Poikāns Rīga Lūsis
AB0920-19 Andris Limanāns Limanāni Dobele Lūsis
AB0921-19 Ērika Bužinska Daugavpils Zaķis
AB0922-19 Tīna Sparāne Rīga
AB0923-19 Juris Ceika Valmiera
AB0924-19 Mihails Jazvinskis Mārupe
AB0925-19 Uldis Pormeisters Ātrās ļipas Valka/rīga
AB0926-19 Kristaps Epners DOMDARIS Rīga
AB0927-19 Girts Fridrihsons Rīga
AB0928-19 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi, stopiņu novads
AB0929-19 Arūnas Beržinskas SLK Kurtuva/Vilmers Šiauliai
AB0930-19 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas
AB0932-19 Ilze Sermolīte Zemgales Ziņas Jelgava
AB0933-19 Kristīne Antužāne Baloži
AB0934-19 Intars Veberis VEGĀŅI Rīga
AB0935-19 Linda Laurena VEGĀŅI Rīga
AB0936-19 Andrejs Baltkājis Garkalne
AB0937-19 Kristaps Kunrads Rīga
AB0938-19 Aleksejs Gavrilovs Jelgava
AB0939-19 Lita Dzelme Rīga
AB0940-19 Zane Bulāne Gentlemens Club/Supervaroņi Rīga nepiedalīsies
AB0941-19 Linda Loce Lynxdojo Rīga
AB0942-19 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga Zaķis
AB0943-19 Miks Locis Lynxdojo Rīga
AB0944-19 Viktors Volkovs Rīga Zaķis
AB0945-19 Jānis Duberis SSK Bebra Aizkraukle
AB0946-19 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga
AB0947-19 Roberts Rozenbahs Ozolnieki
AB0948-19 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga
AB0949-19 Ieva Jakobsone Lynxdojo Suntaži Zaķis
AB0950-19 Nils Eduards Jakobsons Lynxdojo Suntaži Zaķis
AB0951-19 Jekabs Vinciuns Rīga Stirnu buks
AB0952-19 Daniels Kogans Lynxdojo Rīga
AB0953-19 Ivars Āboltiņš Lynxdojo Ropaži
AB0954-19 Jolanta Āboltiņa Lynxdojo Ropaži
AB0955-19 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga
AB0960-19 Liene Paula Tovkiņa Lynxdojo Rīga
AB0961-19 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils
AB0962-19 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga
AB0963-19 Guntis Strazds Rīga Stirnu buks
AB0964-19 Mārtiņš Dīcis VSK Noskrien Olaine
AB0965-19 Vija Kinna Jūrmala
AB0966-19 Dāvis Baumanis Rīga Stirnu buks
AB0967-19 Anda Gaidišķe Jelgavas novads
AB0968-19 Vladimirs Misāns Ādaži
AB0969-19 Ivans Grjaznihs Rīga
AB0970-19 Dzintars Dūdiņš Siguldas maratona klubs Sigulda
AB0971-19 Ira Misāne Ādaži
AB0972-19 Anita Langmane Rīga
AB0973-19 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi Stirnu buks
AB0974-19 Santa Žukovska Rēzekne
AB0975-19 Daina Jurķe Gentlemens Club / Supervaroņi Rīga
AB0976-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
AB0977-19 Artūrs Soročenkovs Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
AB0978-19 Karīna Helmane-Soročenkova VSK Noskrien Tukums
AB0979-19 Marta Dieviņa EY Sigulda
AB0980-19 Dāvis Liepiņš Rīga
AB0981-19 Igors Laščenko Jelgava
AB0982-19 Ingus Kasparāns Mārupe
AB0983-19 Stuart Bradley Rīga
AB0984-19 Elīna Medne Jelgava
AB0985-19 Viesturs Zimackis Rīga Stirnu buks
AB0986-19 Armands Ķiploks Aizkraukle
AB0987-19 Laura Strupa Aizkraukle
AB0988-19 Emīls Zalcmanis Dobelnieki Zaķis
AB0989-19 Kristīne Dūdiņa Ventspils
AB0990-19 Antons Fedorenko Rīga
AB0991-19 Ieva Tabore KSMR Fitness Carnikava
AB0998-19 Jānis Pētersons Radža Team Rīga
AB0993-19 Ivo Pušņins Sigulda
AB0999-19 Gunta Neija Pēdējās vietas pavēlnieki Rīga
AB1000-19 Sanita Rāviņa Stirnubuks.lv I Skulptors Rīga
AB1001-19 Sergejs Kubraks Engures sportam Tukums
AB1002-19 Sandis Čilipāns BK Brīvsolis I Smārde Smārde
AB1003-19 Simona Rutkovska SimoonskiTV Rīga
AB1004-19 Dace Ronimoisa Supervaroņu treniņi Rīga
AB1010-19 Jānis Knēts Accenture Rīga
AB1011-19 Kārlis Dzenis Accenture Rīga nepiedalīsies
AB1013-19 Edgars Paegle Accenture Rīga
AB1014-19 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti
AB1015-19 Līga Kalniņa Accenture Rīga
AB1016-19 Uldis Krauklis Accenture Garkalne
AB1017-19 Kristīne Freimane Accenture Rīga Zaķis
AB1018-19 Ēriks Jauga Accenture Rīga
AB1019-19 Dmitrijs Vladimirovs Accenture Rīga
AB1020-19 Armands Rancevs Accenture Rīga
AB1021-19 Elza Anna Bārzdiņa Accenture Jūrmala
AB1022-19 Dogan Pamuklu Accenture Rīga
AB1023-19 Miks Eglitis Accenture Rīga Zaķis
AB1024-19 Raimonds Urtāns Accenture Rīga
AB1025-19 Anuar Zhumabayev Accenture Astana
AB1026-19 Jūlija Lāce Jaunmārupe
AB1027-19 Rita Kaipšteina Accenture Jelgava
AB1028-19 Arturs Langenfelds Accenture Rīga
AB1030-19 Edgars Rēķis Accenture Jelgava
AB1031-19 Solvita Bērziša Accenture Rīga
AB1032-19 Laima Hauka Accenture Rīga
AB1038-19 Arturs Onzuls Accenture Rīga
AB1042-19 Dinara Bekeshova Accenture Aktobe
AB1048-19 Anastasija Sardiko Accenture Rīga
AB1049-19 Raimonds Spēks KROKUS Krustpils novads
AB1051-19 Edgars Lapiņš Accenture Rīga
AB1054-19 Ieva Grauduma Accenture Rīga
AB1056-19 Ņikita Pavlovs Accenture Rīga
AB1057-19 Annija Līga Daize Accenture Liepāja
AB1058-19 Jevgenijs Sološičs Accenture Rīga
AB1185-19 Reinis Polačenko HAVI Logistics Rīga
AB1065-19 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga
AB1080-19 Madara Liepa Rīga
AB1081-19 Jolanta Ivanova Piņķi Zaķis
AB1083-19 Linda Andersone Accenture Rīga
AB1089-19 Iveta Hāgena KSMR Fitness Carnikava Carnikava Zaķis
AB1090-19 Viktors Artamonovs Rīga Zaķis
AB1091-19 Pavels Janovics LSC Rīga
AB1092-19 Pāvels Janovičs lsc Rīga
AB1093-19 Denis Aļeksejevs Rīga
AB1094-19 Toms Ķikusts Salaspils
AB1095-19 Anete Ķikuste Salaspils
AB1102-19 Mareks Brokāns VSK Noskrien Rīga
AB1113-19 Kaidi Keir Kukk LifeThroughTrails Parnu
AB1114-19 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails Rīga
AB1119-19 Kārlis Stonka VSK Noskrien Rīga Zaķis
AB1120-19 Daina Stonka VSK Noskrien Rīga Vāvere
AB1121-19 Māra Mozga Rīga
AB1122-19 Mareks Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava
AB1353-19 Maija Olšteina Jaunmārupe
AB1132-19 Klāvs Zārdiņš Vecpiebalga
AB1148-19 Kitija Elksne Jēkabpils
AB1149-19 Gunita Miteniece Jēkabpils
AB1150-19 Alise Gabriela Miteniece Jēkabpils
AB1151-19 Igors Trofimenko Rīga
AB1152-19 Agnese Ulanova Pūre Pūre
AB1153-19 Aivars Ulanovs Pūre Pūre
AB1154-19 Liene Kalniņa SKRIENAM KOPĀ - Valmiera Valmiera Lūsis
AB1155-19 Ivars Zariņš Jūrmala
AB1156-19 Olga Daņilova Baldones skriešanas komanda Baldone
AB1157-19 Egija Gauja Baldones skriešanas komanda Baldone nepiedalīsies
AB1158-19 Zanda Kārkliņa Baldones skriešanas komanda Baldone
AB1159-19 Ieva Tāle-Stangute Baldones skriešanas komanda Baldone
AB1160-19 Kristīne Slaidiņa Baldones skriešanas komanda Baldone
AB1161-19 Laine Beķere Jelgava
AB1162-19 Uģis Pelčers Kuldīga
AB1172-19 Juris Šehtels Ādaži Ādaži
AB1184-19 Daniela Kārkle Smaida līnija Rīga Zaķis
AB1187-19 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus
AB1188-19 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
AB1189-19 Gatis Valdheims Tukums
AB1191-19 Kristaps Desmitnieks Rīga
AB1198-19 Žydrūnas Baltrušaitis Na, pagauk! Vilnius
AB1197-19 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus
AB1196-19 Krišjānis Pinka Legs Miserables Rīga
AB1203-19 Raitis Urbēns HAVI Logistics Rīga
AB1204-19 Juta Buklovska Suntaži Zaķis
AB1205-19 Reinis Virsis - Šneiders Rīga
AB1206-19 Gatis Valdheims Tukums
AB1220-19 Aivars Lapa Autostarts.lv Rīga
AB1211-19 Gunita Kārkliņa Pauguru iekarotājas Rīga
AB1212-19 Rūdolfs Krūklis K41F Rīga
AB1213-19 Baiba Juruša Pauguru iekarotājas Ādaži
AB1299-19 Jānis Priedītis STK RwA Valmiera
AB1226-19 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga
AB1230-19 Jekaterina Kuzņecova Baltic international Bank Rīga
AB1231-19 Valērijs Belokoņs Baltic international Bank Rīga
AB1234-19 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda
AB1233-19 Iņigo Torre Bilbao Stirnu buks
AB1236-19 Alise Kalniņa Rīga
AB1300-19 Andris Akmentins Vuvuzela Rīga
AB1279-19 Jānis Riekstiņš IGT Rīga
AB1245-19 Inta Hansone Dobele
AB1246-19 Inta Hansone Dobele
AB1247-19 Sanda Terela Rīga
AB1251-19 Kristīne Kampare Veču lauks Tukums
AB1252-19 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
AB1254-19 Rita Bērziņa Rīga
AB1255-19 Māris Ozoliņš PD Ādaži
AB1257-19 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB1258-19 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems
AB1259-19 Raimonds Roga PD Jelgava
AB1260-19 Māris Brakovskis PD Jelgava
AB1261-19 Andris Ronimoiss Inov8 / OSveikals.lv / RIEKSTI Cēsis
AB1262-19 Andrejs Jesko Džipšļu medus Nagļi
AB1263-19 Jānis Kūms Inov-8 I OSveikals.lv Rīga
AB1264-19 Kristaps Kaimiņš Ogre
AB1266-19 Artūrs Vaselis PATRIA NAA Jelgava nepiedalīsies
AB1267-19 Laura Davidauska PATRIA NAA Rīga
AB1268-19 Juris Spalva PATRIA NAA Rīga nepiedalīsies
AB1269-19 Edgars Apinis PATRIA NAA Rīga
AB1270-19 Oskars Damroze PATRIA NAA Rīga nepiedalīsies
AB1272-19 Oskars Blaus PATRIA NAA Jelgava
AB1273-19 Dainis Stepe PATRIA NAA Rīga
AB1274-19 Artūrs Ločmelis PATRIA NAA Rīga
AB1276-19 Edijs Bogomolovs SportFactory Rīga
AB1277-19 Māris Ozols PATRIA NAA Rīga
AB1280-19 Kristaps Skujiņš IGT Rīga
AB1287-19 Guntis Kanaviņš SSK Bebra Gulbene
AB1289-19 Jānis Tenbergs Engures sportam Plieņciems
AB1290-19 Juris Bērziņš Engures sportam Engure
AB1291-19 Gints Ronis Sirms Ronis un draugi Salacgrīva
AB1292-19 Ilona Balode Sirms Ronis un draugi Salacgrīva
AB1293-19 Gints Freināts Engures sportam Engure
AB1295-19 Lauris Vītols SUBARU AD REM Auto Sigulda Vāvere
AB1296-19 Dace Jukuma SUBARU AD REM Auto Sigulda Vāvere
AB1302-19 Valdis Grudulis Rīga
AB1306-19 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums Zaķis
AB1308-19 Diāna Šņepste Talsi Zaķis
AB1309-19 Sandija Sorokina ASK Patria Liepāja
AB1310-19 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene
AB1311-19 Raimo Vīgants SSK Bebra / Compressport Latvia Madona
AB1313-19 Santis Setkovskis SSK Bebra Bebrene
AB1315-19 Hardijs Nungurs PATRIA NAA Rīga nepiedalīsies
AB1316-19 Anna Zara PATRIA NAA Rīga
AB1317-19 Ilgvars Dzedulis PATRIA NAA Rīga
AB1318-19 Igors Lekomcevs PATRIA NAA Rīga
AB1319-19 Andrejs Podāns PATRIA NAA Rīga nepiedalīsies
AB1320-19 Eldars Trapučka PATRIA NAA Liepāja
AB1321-19 Dagnis Sakne PATRIA NAA Rīga
AB1322-19 Mikus Žagata Marienburgas Vilki Rīga Lūsis
AB1328-19 Kristaps Kaimiņš Patria Sportland Ogre
AB1329-19 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga
AB1331-19 Maruta Lāce ASK Patria Rīga
AB1332-19 Kristaps Heinsbergs Patria Sportland Jūrmala
AB1333-19 Indulis Bikše Patria Sportland Madona
AB1334-19 Kristaps Bērziņš Patria Sportland Kuldīga
AB1336-19 Artjoms Rekuņenko Patria Sportland Madona
AB1337-19 Elīna Kārkliņa Patria Sportland Madona
AB1339-19 Ivita Šale SSK BEBRA Skrīveri
AB1340-19 Ainis Kanaviņš SSK BEBRA Gulbene
AB1354-19 Ilze Olšteina Jaunmārupe
AB1355-19 Raivis Bartušauskis Doles sala Doles sala
AB1344-19 Jānis Mežiels Patria Sportland Rīga
AB1345-19 Toms Krauklis Rīga
AB1346-19 Kristīne Kraukle Rīga
AB1347-19 Sarmīte Jermolova Rīga
AB1348-19 Jānis Uzulēns Vikingi Kuldīga
AB1349-19 Zane Lukstiņa Rīga
AB1350-19 Guna Martinsone Vikingi Rīga
AB1356-19 Emīls Kvālis EY Rīga Stirnu buks
AB1357-19 Karīna Sukute EY Rīga
AB1358-19 Krišjānis Svilpe EY Rīga
AB1359-19 Elīna Vanaga EY Rīga
AB1360-19 Mareks Tumašs Sapiens Rīga
AB1361-19 Jānis Zāle EY Rīga
AB1362-19 Artūrs Dēvits EY Salaspils
AB1363-19 Mārtiņš Mackēvičs EY Rīga
AB1364-19 Ieva Vīksna EY Rīga
AB1365-19 Ulvis Trēgers EY Rīga
AB1366-19 Zane Zilberga EY Rīga
AB1367-19 Elmārs Martinsons EY Rīga
AB1368-19 Mārtiņš Smalkais EY Rīga
AB1369-19 Signija Rancāne EY Rīga Stirnu buks
AB1370-19 Mārtiņš Pakulis EY Rīga
AB1371-19 Artūrs Žuromskis EY Rīga
AB1372-19 Kaspars Rutkis EY Rīga Vāvere
AB1373-19 Linda Žūriņa EY Rīga nepiedalīsies
AB1374-19 Ilze Catlakše EY Rīga
AB1375-19 Karīna Kirilllova EY Rīga
AB1376-19 Jānis Keisis EY Rīga
AB1377-19 Edgars Ābeltiņš EY Rīga
AB1378-19 Marija Ševčenko EY Rīga
AB1379-19 Kristīne Kovale EY Ogre
AB1380-19 Gunta Grīnvalde EY Rīga
AB1381-19 Ināra Mukāne EY Rīga
AB1382-19 Zita Ozoliņa EY Rīga
AB1386-19 Helvijs Siubra Jūrmala Vāvere
AB1389-19 Pēteris Grīviņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rauna
AB1390-19 Linda Boldāne Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati / Inov-8 / OSveikals.lv Gulbene
AB1391-19 Inga Zālīte Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Ikšķile
AB1392-19 Āris Kundziņš Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Rīga
AB1393-19 Baiba Vekša Pulsometrs.lv / SOS Bērnu ciemati Saldus
AB1394-19 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži
AB1401-19 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene
AB1402-19 Ivars Kumpiņš Nu kas i ko Rīga
AB1404-19 Kaspars Kumpiņš Rīga
AB1405-19 Jānis Rāzna SSK Bebra Bebrene
AB1406-19 Artis Dude Tērvete Dobele Zaķis
AB1407-19 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe
AB1408-19 Vera Panasina Jūrmala
AB1409-19 Mārtiņš Krūklis K4IF Team Rīga Zaķis
AB1411-19 Mareks Jevtuhs Rīga Stirnu buks
AB1412-19 Edīte Bērziņa Ķekava
AB1413-19 Anete Ozoliņa Lēdurga Zaķis
AB1414-19 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils
AB1415-19 Madara Dambe-Krastkalne Sigulda
AB1416-19 Kārlis Vanags Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1417-19 Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1418-19 Juris Damškalns Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1419-19 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1420-19 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1421-19 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1422-19 Baiba Šņoriņa Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1423-19 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1424-19 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1425-19 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1426-19 Reinis Korsūnovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi Zaķis
AB1429-19 Kristīne Balode Emergn #optimized4running Rīga
AB1428-19 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB1430-19 Jānis Pērkons Emergn #optimized4running Rīga
AB1431-19 Lāsma Indrijaite Emergn #optimized4running Rīga
AB1432-19 Kaspars Purmalietis Emergn #optimized4running Rīga
AB1433-19 Viesturs Kaugers Emergn #optimized4running Rīga
AB1434-19 Roberts Jačmenkins Emergn #optimized4running Rīga
AB1435-19 Vita Irbe Emergn #optimized4running Rīga
AB1436-19 Braijens Staškevičs Emergn #optimized4running Rīga
AB1437-19 Linda Andruse Mārupe
AB1441-19 Līga Kokoreviča Jelgava
AB1468-19 Ilze Bartušauska Doles sala Doles sala
AB1470-19 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums
AB1564-19 Dace Pētersone MINTprint Rīga Zaķis
AB1565-19 Mārtiņš Bodnieks Rīga
AB1593-19 Lāsma Avotiņa-Žaglova Rīga Stirnu buks
AB1619-19 Andris Bērziņš Rīga
AB1635-19 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta Patriots Tukums
AB1636-19 Dace Ancāne Engures sportam I Sporta Patriots Tukums Stirnu buks
AB1637-19 Evija Vate Engures sportam I Sporta Patriots Tukums Lūsis
AB1641-19 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga
AB1642-19 Mareks Ņikiforovs Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kazdanga
AB1643-19 Andris Saldons Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
AB1644-19 Ināra Lūse Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Carnikava
AB1645-19 Zanda Malančuka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Jūrmala
AB1646-19 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB1647-19 Edgars Sprūds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Liepāja Stirnu buks
AB1648-19 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Cēsis
AB1649-19 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils Lūsis
AB1650-19 Vita Devjatņikova Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga
AB1651-19 Monta Ločmele Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Rīga Lūsis
AB1652-19 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils Lūsis
AB1653-19 Armands Zvejnieks Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils nepiedalīsies
AB1654-19 Džanita Freija Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava
AB1655-19 Uldis Doniņš Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
AB1656-19 Ludmila Joce Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Turlava
AB1737-19 Elīna Kreice Rīga
AB1788-19 Agris Skulte Rīga
AB1965-19 Viesturs Eglītis SSK Bebra Jaunpiebalga
AB2004-19 Guntars Brauns Rīga
AB2010-19 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete Stirnu buks
AB2038-19 Zane Pakalniece Džastins, Buks un Liene Rīga
AB2064-19 Evita Knopa Knopu ģimene Carnikava
AB2065-19 Kristaps Knops Knopu ģimene Carnikava
AB3176-19 Viesturs Dumpis Līgatne var! Līgatne
AB3229-19 Viesturs Grīnbergs Sanctimony Zaķumuiža
AB3259-19 Mareks Vaišļa SSK Bebra Ķekava
AB3354-19 Līga Norkus Saldus Boksa Klubs Saldus Zaķis
AB3355-19 Ērika Roba Saldus Boksa klubs Saldus
AB3356-19 Madara Puliņa Saldus Boksa Klubs Saldus Zaķis
AB3357-19 Kaspars Briedis Saldus Boksa Klubs Saldus Zaķis
AB3358-19 Ints Neilands Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3359-19 Elvis Veisbergs Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3360-19 Baiba Mazrima Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3361-19 Liene Allere Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3362-19 Aiga Taulīna Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3363-19 Madara Ozola Saldus Boksa Klubs Saldus Stirnu buks
AB3364-19 Ingus Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3365-19 Signe Birkenberga Saldus Boksa Klubs Saldus Zaķis
AB3366-19 Nils Mednis Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3367-19 Lana Radčenko Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3368-19 Ansis Pūce Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3369-19 Dina Briede Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3370-19 Ivo Rudinskis Saldus Boksa Klubs Saldus
AB3371-19 Agris Rusmanis Saldus Boksa Klubs Saldus Lūsis
AB3415-19 Eduards Skuķis Traverss Rīga
AB4043-19 Inga Zalane DNB Servisa centrs Rīga
AB4044-19 Anete Tone DNB Servisa centrs Rīga Zaķis
AB4045-19 Liene Salmane DNB Servisa centrs Rīga Zaķis
AB4046-19 Renars Vaivods DNB Servisa centrs Rīga
AB4048-19 Inese Viskinte-Poisa DNB Servisa centrs Rīga Vāvere
AB4049-19 Elmars Sirovatskis DNB Servisa centrs Rīga
AB4050-19 Linda Zukovska DNB Servisa centrs Rīga
AB4051-19 Inga Apseniece DNB Servisa centrs Rīga
AB4053-19 Ritvars Karklins DNB Servisa centrs Rīga
AB4054-19 Sintija Gertane DNB Servisa centrs Rīga
AB4055-19 Toms Galins DNB Servisa centrs Rīga
AB4058-19 Baiba Gusta DNB Servisa centrs Rīga
AB4059-19 Ilga Ozolina DNB Servisa centrs Rīga
AB4063-19 Agnis Bērziņš DNB Servisa centrs Rīga
AB4066-19 Diana Horohorina DNB Servisa centrs Rīga
AB4068-19 Zane Beitane DNB Servisa centrs Rīga
AB4070-19 Liva Romanova DNB Servisa centrs Rīga
AB4071-19 Zastine Skrebele DNB Servisa centrs Rīga
AB4072-19 Atvars Trams DNB Servisa centrs Rīga
AB4077-19 Agnese Rasa DNB Servisa centrs Rīga
AB4078-19 Renāte Dekante DNB Servisa centrs Rīga
AB4079-19 Alina Coirefa DNB Servisa centrs Rīga
AB4080-19 Laija Silauniece DNB Servisa centrs Rīga
AB4082-19 Zanda Gertnere DNB Servisa centrs Rīga
AB4083-19 Linda Smalka DNB Servisa centrs Rīga
AB4084-19 Oskars Brinkis DNB Servisa centrs Rīga
AB4296-19 Gints Andžāns BIODERMA Rīga Stirnu buks
AB5322-19 Dmitrijs Ničipors Isostar/Inov8/Suunto/Rieksti Kocēni/Skrunda
AB5557-19 Signe Strujevica DNB Servisa centrs Rīga
AB5733-19 Emīls Bērziņš ENGURES SKOLA Engures novads
AB5744-19 Saila Jansone SK Katrīna Kuldīga
AB5745-19 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga
AB5892-19 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Kokneses novads
AB5893-19 Gustavs Daniels Ozols Lynxdojo Rīga
AB5945-19 Rēzija Vīgante SSK Bebra Madona
AB6209-19 Laura Čakle Ventspils