Niedrāja sila Stirnu buks Sarkaņkolna Stirnu buks Zvārtes ieža Stirnu buks Ērgļu stacijas Stirnu buks Milzkalna Stirnu buks Lībiešu krasta Stirnu buks Abavas senlejas Stirnu buks
 
 
 
MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - click to your number (#) to go to your profile.
# Participant Team City Payment Distance
AB0022-20 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga yes
AB0020-20 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga yes
AB0021-20 Andris Bāliņš Jelgava yes
AB0025-20 Artūrs Topecs SK Dzērvene Rīga yes
AB0026-20 Sarmīte Jermolova Rīga yes
AB0023-20 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre yes
AB0024-20 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga yes
AB0012-20 Gatis Kriuliņš Rīga yes
AB0013-20 Žans Verdens Zaķumuiža yes
AB0014-20 Raivis Cakuls Run with Anita Preiļi yes
AB0015-20 Egija Gulbinska Ķekava yes
AB0035-20 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava yes
AB0036-20 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga yes
AB0037-20 Andris Jansons VSK Noskrien Saulkrasti yes
AB0038-20 Guntis Meinerts There is no try Salaspils yes
AB0039-20 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils yes
AB0027-20 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene Rīga yes
AB0028-20 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga yes
AB0029-20 Agnija Lešinska Rīga yes
AB0030-20 Elīza Astra Vectirāne Rīga yes
AB0031-20 Ainārs Zizlāns Ogre yes
AB0032-20 Iveta Zizlāne Ogre yes
AB0033-20 Inese Vectirāne Rīga yes
AB0034-20 Daniel Lopes Martins Rīga yes
AB0040-20 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga yes
AB0041-20 Aigars Olavs Jelgava yes
AB0042-20 Raimonds Kaže Auces aeroklubs Rīga yes
AB0043-20 Sandis Ziediņš MARATONA KLUBS Rīga yes
AB0044-20 Māris Graudiņš Ikšķile yes
AB0045-20 Lelde Spriņģe Dobele yes
AB0046-20 Aigars Eglājs Medaļas būs? Rīga yes
AB0047-20 Inese Sirica Rīga no
AB0048-20 Antra Kanušniece Rīga yes
AB0049-20 Zane Nore Ikšķile yes
AB0050-20 Raivis Paeglītis Aizkraukle yes
AB0051-20 Gunta Dravniece Rīga yes
AB0052-20 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga yes
AB0053-20 Liene Labsvīra Sigulda yes
AB0054-20 Sigita Žideļūna Rīga yes
AB0055-20 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0056-20 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine yes
AB0057-20 Mārtiņš Krauklis Rīga yes
AB0058-20 Zigmunds Vītiņš Cēsis yes
AB0059-20 Arnis Šūlmeisters Cēsis yes
AB0060-20 Mārtiņš Ruttulis Rīga yes
AB0061-20 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums yes
AB0062-20 Renāte Rusecka-Krūze Vālodzes yes
AB0063-20 Mārtiņš Birums VSK “Burkānciems&co” Valmiera yes
AB0064-20 Arvis Birkmanis Rīga yes
AB0065-20 Valdis Bodnieks Madona yes
AB0066-20 Andris Jonelis Ventspils no
AB0067-20 Justīne Undzēna Jelgava no
AB0068-20 Mārtiņš Ozoliņš Riga Adventure Team Valmiera yes
AB0069-20 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga yes
AB0070-20 Reinis Markvarts Rīga yes
AB0071-20 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus yes
AB0072-20 Anda Sproģe-Vāvere #esesmustirnubuks Sigulda yes
AB0073-20 Irena Gedrovica Jaunmārupe no
AB0074-20 Ansis Zadiņš Dundaga no
AB0075-20 Olegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus yes
AB0076-20 Mārtiņš Malzubris Zubru trieciens Rīga yes
AB0077-20 Agita Grizāne VSK Noskrien Rīga yes
AB0078-20 Ēriks Ozols Rīga yes
AB0079-20 Atis Kļavis Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe yes
AB0080-20 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn yes
AB0106-20 Andžejs Stenclavs Rīga yes
AB0107-20 Sandis Pužulis Rīga yes
AB0083-20 Evija Kļave Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB0084-20 Jānis Labsvīrs Sigulda yes
AB0085-20 Laila Ceika Valmiera yes
AB0086-20 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava yes
AB0087-20 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn yes
AB0088-20 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga yes
AB0089-20 Līvija Muša Jūrmala yes
AB0090-20 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn yes
AB0091-20 Juris Medvids Baloži yes
AB0092-20 Ieva Garanča Nūjo priekam Ozolnieki yes
AB0093-20 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi yes
AB0094-20 Liene Kirkopa Pahomova Garkalne yes
AB0095-20 Lauris Veidemanis Rauna yes
AB0096-20 Simona Birkenberga Liesma Saldus no
AB0097-20 Signe Kaupuža Cēsis yes
AB0098-20 Edgars Ogņevs Mārupe yes
AB0099-20 Pēteris Spuriņš DOMDARIS Rīga yes
AB0100-20 Zane Bulāne Supervaroņi Rīga yes
AB0101-20 Inga Ozolkalna Rīga yes
AB0105-20 Daiga Vilkaste ASK Patria Rīga yes
AB0108-20 Juris Ceika Valmiera yes
AB0109-20 Sergejs Smirnovs Cibric Rīga yes
AB0110-20 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils yes
AB0111-20 Mārtiņš Holsts Cēsis yes
AB0112-20 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils yes
AB0113-20 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle yes
AB0145-20 Ira Misāne Ādaži yes
AB0115-20 Aivars Malacanovs Jelgava yes
AB0116-20 Agris Skulte Rīga yes
AB0117-20 Tatjana Āboliņa Maratona klubs Talsi yes
AB0258-20 Iveta Šķiņķe adidas Runners | Riga Rīga yes
AB0119-20 Linda Loce Lynxdojo Rīga no
AB0120-20 Mārtiņš Puriņš Rīga yes
AB0121-20 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre yes
AB0122-20 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga no
AB0123-20 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn yes
AB0124-20 Sandis Apenītis Sigulda yes
AB0125-20 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads yes
AB0126-20 Mārcis Megnis Tukums yes
AB0127-20 Māris Bērziņš Virsotne/MARMOT Rīga yes
AB0128-20 Andris Mačevskis Machinji Jelgava yes
AB0129-20 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga yes
AB0131-20 Gints Žumburs Rīga yes
AB0132-20 Liene Avotiņa Garkalne yes
AB0133-20 Gints Krieviņš Rīga yes
AB0134-20 Valdis Sirsniņš Jaunmārupe yes
AB0135-20 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils yes
AB0142-20 Saiva Sokolova Salaspils yes
AB0137-20 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera yes
AB0143-20 Indulis Ķerus Rīga yes
AB0144-20 Ainārs Jermacāns Turaida yes
AB0140-20 Ērika Bužinska Daugavpils yes
AB0141-20 Ilze Biģele Kuldīga yes
AB0146-20 Jānis Kozlovskis Rīga no
AB0147-20 Arnis Kuzmanis Brīvdienu Ģimene Rīga yes
AB0148-20 Oļegs Gulua LMD.LV ISOSTAR Rīga yes
AB0149-20 Ilze Baumane Mārupe yes
AB0150-20 Romāns Giruckis Rīga yes
AB0151-20 Janis Kopmanis LSC Rīga yes
AB0160-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne no
AB0161-20 Edgars Krastiņš vsk Noskrien Bauska yes
AB0154-20 Aigars Kājiņš AK Rīga yes
AB0155-20 Janis Kopmanis Lsc Rīga no
AB0156-20 Elvis Rubīns Rīga yes
AB0157-20 Jurijs Varganovs Kadaga yes
AB0158-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne no
AB0159-20 Renāte Kaše Lielvārde yes
AB0162-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne no
AB0163-20 Andrejs Baltkājis Garkalne yes
AB0167-20 Svetlana Šanceva JR Jelgava yes
AB0164-20 Jānis Pauliņš Talsi yes
AB0165-20 Jānis Sproģis Gulbene yes
AB0166-20 Edgars Dzenuška #VismaActive Rīga yes
AB0168-20 Andris Bērziņš Rīga yes
AB0188-20 Enija Stangute Baldones vieglatlētikas nodaļa Baldone no
AB0170-20 Ilvija Bērziņa Rīga yes
AB0171-20 Beāte Stivriniece Kandava no
AB0172-20 Dace Janeka Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB0173-20 Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB0174-20 Juris Rocēns IZTURĪBA Ikšķile yes
AB0175-20 Sandra Rocēna IZTURĪBA Ikšķile yes
AB0176-20 Gita Biezuma Rīga yes
AB0177-20 Uģis Bents Rīga yes
AB0178-20 Anita Galašina Global Fitness Ulbroka yes
AB0180-20 Aivis Rumba OldSnails Bauska yes
AB0181-20 Andrejs Kolupajevs Rīga yes
AB0182-20 Gints Bērziņš AkmensDizains.lv Ikšķile no
AB0183-20 Gints Bērziņš Ikšķile yes
AB0184-20 Kristīne Mergina Valmiera yes
AB0185-20 Ilona Viļumsone Rīga yes
AB0186-20 Vitālijs Žuselis Daugavpils runners Daugavpils yes
AB0187-20 Kristina Žusele Daugavpils runners Daugavpils yes
AB0189-20 Ulla Bogdanoviča OldSnails Ķegums yes
AB0190-20 Mihails Egle Alūksne yes
AB0191-20 Aigars Silkalns colorlib.com Jurmala yes
AB0192-20 Ieva Apine Rīga yes
AB0193-20 Rolands Šusts Jūrmala yes
AB0194-20 Māris Vīlips Salaspils yes
AB0195-20 Evita Pauriņa Tīnūži yes
AB0196-20 Baiba Alkšere Rīga yes
AB0197-20 Nauris Pļaviņš Saulkrasti yes
AB0198-20 Laura Kaleja Rīga yes
AB0199-20 Mārīte Revizore Rēzekne yes
AB0200-20 Normunds Grava Jelgava yes
AB0201-20 Evita Pētersone Rīga yes
AB0202-20 Guntars Indriksons Jelgava yes
AB0203-20 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga yes
AB0204-20 Vilnis Brakovskis Vecie ērmi/Wood ART.LV Ādaži yes
AB0205-20 Romans Lebedevs Lebedevu ģimene Rēzekne no
AB0206-20 Diāna Lebedeva Lebedevu ģimene Rēzekne no
AB0208-20 Lauris Bajāruns Cēsis yes
AB0209-20 Vladimir Tarasov Rīga yes
AB0210-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Rīga no
AB0211-20 Mārtiņš Sapats Jelgava yes
AB0212-20 Ilmars Knipšis VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0213-20 Inese Grigale Ādaži yes
AB0214-20 Evita Ruskova VSK Noskrien Rīga yes
AB0215-20 Mareks Bulkovskis RK Mītava Jelgava yes
AB0216-20 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala yes
AB0217-20 Ieva Kļaviņa Kindzule Salaspils no
AB0218-20 Arnis Mālbergs VSK Noskrien Līči yes
AB0219-20 Līga Zeme Kuldīga Kuldīga yes
AB0220-20 Normunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0221-20 Anna Grāmatniece Jūrmala yes
AB0222-20 Ilze Zvīdriņa Rīga yes
AB0223-20 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži yes
AB0224-20 Egnārs Gudriķis BROOKS RUN HAPPY Mārupe yes
AB0225-20 Juris Redisons LVM dabas parks Tērvetē Tērvete yes
AB0226-20 Guntars Ļaudams Aizpute yes
AB0227-20 Edvīns Krūms Carnikava Carnikava yes
AB0228-20 Oskars Zērnis OK Saldus Saldus yes
AB0229-20 Emīls Zērnis OK Saldus Saldus yes
AB0233-20 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs & Siguldas Takas Sigulda yes
AB0230-20 Vilnis Veļķeris Alūksne OK Alūksne yes
AB0231-20 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0232-20 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB0234-20 Jānis Gailis Ogresgals yes
AB0235-20 Agnese Kleina Ķesterciems yes
AB0236-20 Roberts Ivzāns Ogre Ogre yes
AB0237-20 Kristaps Bērziņš Kuldīga yes
AB0238-20 Jekaterina Sokunova Salaspils yes
AB0239-20 Artjoms Rekuņenko Madona yes
AB0240-20 Andris Ronimoiss Cēsis yes
AB0241-20 Karīna Helmane-Soročenkova Tukums yes
AB0242-20 Jeļena Ābele Rīga yes
AB0243-20 Kristīne Leja Ozolnieki yes
AB0244-20 Aiga Stalbe Kuldīga yes
AB0245-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne no
AB0246-20 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0247-20 Ilze Ramiņa Sece Sece yes
AB0248-20 Rolands Rudovskis Jelgava no
AB0249-20 Diāna Ceika Rīga yes
AB0250-20 Armands Bricis Ventspils yes
AB0251-20 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB0252-20 Andrejs Aleksandrovičs Baltezers yes
AB0253-20 Inga Ziediņa Maratona klubs Aizkraukle yes
AB0254-20 Samuel Bouquay Los Lobos Locos Piņķi yes
AB0255-20 Jessica Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
AB0256-20 Tiago Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
AB0257-20 Norah Bouquay Maisonnave Los Lobos Locos Piņķi yes
AB0273-20 Aušra Šnipaitienė Ukmerge yes
AB0260-20 Madara Tīģere-Bernharde Sabile yes
AB0261-20 Monta Priedola Grobiņa/Pāvilosta yes
AB0262-20 Jānis Šliseris Rīga yes
AB0263-20 Mikus Saulītis Ādaži yes
AB0274-20 Agris Dreimanis Smiltene yes
AB0266-20 Igors Kozlovs Olaines nov. yes
AB0268-20 Andris Diļevka Dobele yes
AB0269-20 Jānis Sēkliņš Ogre yes
AB0270-20 Regimantas Šnipaitis Ukmerge yes
AB0271-20 Andris Rozentālbergs Rīga yes
AB0272-20 Elīna Gadzāne Rīga yes
AB0277-20 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda yes
AB0278-20 Maija Balode VENTSPILS MARATONA KLUBS Ventspils yes
AB0279-20 Aivars Freimanis Kandava yes
AB0280-20 Raitis Ābelnieks Bauska yes
AB0281-20 Gatis Tīds Rīga yes
AB0282-20 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga yes
AB0283-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera no
AB0284-20 Linda Eldmane US Embassy Rīga yes
AB0285-20 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda yes
AB0286-20 Jurijs Nazarovs Daugavpils yes
AB0287-20 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga yes
AB0288-20 Ģirts Bisenieks Guddžobs Guddans Rīga no
AB0289-20 Līva Leimane Rīga yes
AB0290-20 Arnis Ābelīte Virsotne/MARMOT Salaspils yes
AB0300-20 Marita Laviceviča Rīga no
AB0292-20 Līva Skolmeistare Rīga yes
AB0293-20 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti yes
AB0537-20 Mārtiņš Braslavs Rīga yes
AB0295-20 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži yes
AB0298-20 Ina Balgalve Tukums yes
AB0299-20 Lauris Balgalvis Tukums yes
AB0301-20 Marita Laviceviča Rīga no
AB0302-20 Jānis Lavicevičs Rīga yes
AB0303-20 Anna Proskurina Mārupe yes
AB0304-20 Ivars Broničs Guddžobs Guddans Rīga no
AB0305-20 Annija Belogrudova Guddžobs Guddans Rīga no
AB0306-20 Rūdolfs Abiļevs New Village Workout Rīga yes
AB0307-20 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga yes
AB0308-20 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils yes
AB0309-20 Jānis Ozols Riga Runners Rīga yes
AB0310-20 Lolita Palaima Rīga yes
AB0311-20 Jānis Kopmanis Jelgava no
AB0312-20 Janis Kopmanis Jelgava yes
AB0313-20 Dzintars Strads nothing.lv Sigulda yes
AB0314-20 Baiba Bolgzda nothing.lv Rīga yes
AB0315-20 Mārtiņš Veseris Rīga yes
AB0316-20 Anrijs Hodžajevs Bohnenkamp Rīga yes
AB0317-20 Valērija Fedotova Rīga yes
AB0318-20 Pēteris Leja Rīga yes
AB0319-20 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga yes
AB0320-20 Normunds Allens Labs starts Rīga no
AB0321-20 Normunds Allens Labs starts Rīga yes
AB0322-20 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga yes
AB0323-20 Ilze Galviņa Olaines pagasts yes
AB0324-20 Marita Ozoliņa Nūjo priekam Rīga yes
AB0325-20 Ance Liepiņa BALTMA Valmiera yes
AB0326-20 Niks Jaunzems Cēsis yes
AB0327-20 Ilva Veidemane Marupe yes
AB0328-20 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga yes
AB0329-20 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti yes
AB0330-20 Heiki Prants Võru Suusaklubi Võru yes
AB0331-20 Gita Ramane Fitek Rīga yes
AB0332-20 Mykhailo Zvonov Чорне море Mārupe yes
AB0333-20 Valerii Kozhevnikov Чорне море Rīga yes
AB0334-20 Juris Dombrovskis Rēzeknes novads Malta yes
AB0335-20 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne yes
AB0336-20 Viktors Malihins Rēzeknes novads Rēzeknes nov. yes
AB0337-20 Guntis Rasims Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. yes
AB0339-20 Jevgeņijs Kušakovs Rēzeknes novads Rēzekne yes
AB0340-20 Natālija Bernāne Rēzeknes novads Rēzeknes nov. yes
AB0341-20 Sandra Urtāne Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
AB0342-20 Guntis Peļņa Rēzeknes novads Rēzeknis nūv. yes
AB0343-20 Aigars Freimanis Kandava yes
AB0344-20 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0345-20 Pāvels Janovičs LSC Rīga yes
AB0353-20 Aldis Strožs Piņķi yes
AB0352-20 Ilga Bogomola Rīga no
AB0348-20 Ieva Ziemele Rīga yes
AB0350-20 Vasilijs Deņisovs Rīga yes
AB0349-20 Ivars Upenieks Rēzeknes novads Rēzeknes novads yes
AB0351-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga no
AB0354-20 Edgars Dobelis Jēkabpils yes
AB0355-20 Inga Lagzdiņa ART Jūrmala yes
AB0356-20 Aiva Baufale ART Rīga yes
AB0357-20 Iveta Ņemova ART Rīga yes
AB0358-20 Kaspars Bulindžs Rīga no
AB0359-20 Arta Paula Ruciņa Rīga yes
AB0360-20 Silvestrs Auders DEERED Rīga yes
AB0361-20 Gunita Paidere Rīga yes
AB0362-20 Anete Pažusa Rīga yes
AB0363-20 Santa Marhele Rīga yes
AB0364-20 Vjačeslavs Pantepajevs Rīga yes
AB0365-20 Liene Kalniņa Skrienam kopā Valmiera yes
AB0366-20 Pēteris Paikens Domdaris Rīga yes
AB0367-20 Zane Mirdza Paikena Domdaris Rīga yes
AB0369-20 Arnis Kauķis Lizums yes
AB0370-20 Liene Kauķe Lizums yes
AB0371-20 Iveta Zvīdriņa Lizums yes
AB0372-20 Augusts Iesalnieks Kalngale no
AB0373-20 Anastasija Zabello Lielvārde yes
AB0374-20 Arturs Babašins Rīga yes
AB0375-20 Iveta Kalēja Engures novads yes
AB0376-20 Dace Šmite Lielvārde yes
AB0377-20 Agnese Egliņa Did someone say "chocolate"? Rīga yes
AB0378-20 Kristaps Dvēselītis Ogre yes
AB0379-20 Dainis Upenieks SK Ozolnieki Jelgava yes
AB0380-20 Simona Rutkovska Kaža klab Rīga yes
AB0381-20 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga yes
AB0382-20 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga yes
AB0383-20 Kristaps Kunrads Saknes LU BD Rīga yes
AB0384-20 Guntis Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
AB0385-20 Rolands Gritāns Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0386-20 Agita Gritāne Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0387-20 Edijs Vilnis Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0388-20 Laima Dreimane - Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala yes
AB0389-20 Inese Cīrule Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0390-20 Karina Mihailova Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0391-20 Artūrs Jansons Biznesa parks ABAVA Rīga yes
AB0392-20 Kristaps Ceriņš Priekuļu novads yes
AB0393-20 Aleksis Jarockis Rīga yes
AB0394-20 Ieva Kalere Did someone say "chocolate"? Rīga yes
AB0395-20 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga yes
AB0396-20 Rigonda Germova Mārupe yes
AB0397-20 Arvīds Germovs Mārupe yes
AB0398-20 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga yes
AB0399-20 Jānis Vītols VSK Noskrien Seniori Rīga yes
AB0400-20 Kaspars Aksenoks Rīga yes
AB0401-20 Kristaps Aksenoks Rīga yes
AB0402-20 Karīna Aksenoka Pāvilosta yes
AB0403-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži yes
AB0405-20 Dēvids Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
AB0406-20 Gundars Kristapsons ASK Patria Salaspils yes
AB0407-20 Ilgonis Rudaks Pole Pole Rīga yes
AB0408-20 Inese Kraģe Pole Pole Rīga yes
AB0414-20 Ilze Sniega FOLKMAŅI Jelgava yes
AB0415-20 Daiga Greiškāne Jelgava yes
AB0410-20 Juris Gaidelis Maratona klubs / Noskrien Cēsis Cēsis yes
AB0411-20 Inese Nudiena VFK Staldzene Ventspils yes
AB0412-20 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga yes
AB0413-20 Māris Valtiņš Rīga yes
AB0416-20 Dāvis Poliņš Supervaroņi Rīga/Gulbene yes
AB0417-20 Gunta Reinicāne Jelgava yes
AB0418-20 Jānis Sprincis Ogre yes
AB0419-20 Vladimirs Isajevs Rīga yes
AB0420-20 Ruben Martinez Vangaži no
AB0421-20 Artūrs Krūmiņš Rīga yes
AB0423-20 Lauma Muceniece - Ķekava yes
AB0424-20 Oskars Apsitis 2KOKI Rīga yes
AB0425-20 Simona Skalberga 2KOKI Rīga yes
AB0426-20 Nikola Apsīte 2KOKI Rīga yes
AB0427-20 Aigars Beks Rīga yes
AB0428-20 Līga Zvīdriņa Rīga yes
AB0430-20 Edīte Šnikvalde Rude yes
AB0431-20 Agris Krūmiņš SPB RUN/Brooks Vecpiebalga yes
AB0432-20 Elīna Lazdiņa Sigulda yes
AB0433-20 Andris Rozenbergs Sapņu Fragmenti Jūrmala yes
AB0434-20 Līga Simkeviča Rīga yes
AB0435-20 Matīss Simkevičs Rīga yes
AB0436-20 Juris Leitāns MJ-Partneri Rīga yes
AB0437-20 Uģis Dreimanis Rīga no
AB0438-20 Andris Līdaks Rīga yes
AB0439-20 Ojārs Čeksters Ķekava yes
AB0440-20 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga yes
AB0441-20 Ainārs Elksnis Biksēs pavasaris Rīga yes
AB0442-20 Jānis Straukmanis Jaunjelgava yes
AB0443-20 Dace Limmere Maushi Jūrmala yes
AB0444-20 Liene Grosa Rīga yes
AB0448-20 Līva Morica MyFitness Rīga yes
AB0449-20 Kristine Radkovska Salaspils yes
AB0447-20 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte yes
AB0450-20 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā - Valmiera Valmiera yes
AB0451-20 Ģirts Bulāns Supervaroņi Rīga yes
AB0452-20 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga yes
AB0453-20 Mārtiņš Bērziņš Kurmis OK Cēsis yes
AB0454-20 Inga Vate Tukums yes
AB0455-20 Modris Trūlis Rīga yes
AB0456-20 Ervīns Lūsis Lūši Rīga yes
AB0457-20 Elīna Lūse Lūši Rīga yes
AB0458-20 Baiba Zvirbule Rīga yes
AB0459-20 Heinrihs Otomers Rīga yes
AB0460-20 Inese Otomere PICA LULU Rīga yes
AB0461-20 Eva Lapsiņa X99 Ogre yes
AB0462-20 Valters Hartpengs Rīga yes
AB0463-20 Līga Hartpenga Rīga yes
AB0464-20 Gatis Čirka Rīga yes
AB0465-20 Liene Hartpenga Rīga yes
AB0470-20 Rinalds Nulle Metam mieru! Blome yes
AB0468-20 Mārtiņš Krams-Keirāns #ērglisunpiekūns Rīga yes
AB0469-20 Dace Krama-Keirāne #ērglisunpiekūns Rīga yes
AB0471-20 Imants Zaķis CDT Ādaži yes
AB0472-20 Madars Grinfogels Talsi no
AB0473-20 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums yes
AB0474-20 Dace Hartmane Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
AB0490-20 Rolands Kursišs Jelgava yes
AB0476-20 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga yes
AB0477-20 Roberts Kārkliņš ZVOC Kocēni yes
AB0478-20 Matīss Vaivods Rīga yes
AB0479-20 Ligita Leitlande Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0480-20 Aleksejs Bute Jūrmala yes
AB0481-20 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga yes
AB0482-20 Kristīna Smuļko Rīga yes
AB0483-20 Evita Kalmane Rīga yes
AB0484-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja no
AB0485-20 Igors Mihaļevs Jēkabpils Jērkabpils yes
AB0486-20 Kristers Grava Jelgava yes
AB0487-20 Jānis Actiņš Rīga yes
AB0488-20 Lita Dzelme Riga Runners Rīga yes
AB0491-20 Sabīne Eglīte Jāņkalni Spāre yes
AB0492-20 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja yes
AB0493-20 Mārcis Janušs Kuldīga yes
AB0494-20 Anita Januša Kuldīga yes
AB0495-20 Toms Janušs Kuldīga yes
AB0496-20 Elīna Vesere Rīga yes
AB0497-20 Sandijs Ziediņš Brokolis&Avene Liepāja yes
AB0498-20 Zigmunds Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB0499-20 Andris Ratkus Ogre yes
AB0500-20 Stanislav Biktimirov VSK Noskrien Rīga yes
AB0501-20 MĀris StrazdiŅŠ STRAZDIŅI Bauska yes
AB0502-20 Zanda Strazdiņa STRAZDIŅI Bauska yes
AB0503-20 Igors Zinkevičs RWA Valmiera yes
AB0504-20 Diāna Šņepste Talsi yes
AB0505-20 Aleksejs Ščogols Rīga yes
AB0506-20 Edijs Ramiņš Sece Sece yes
AB0507-20 Valters Alliks Rīga yes
AB0510-20 Dace Kraukle DARU L Garkalne yes
AB0509-20 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus yes
AB0511-20 Rinalds Puķe CosmoProb Saldus yes
AB0512-20 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0513-20 Vladlena Buravcova Rīga yes
AB0514-20 Miks Pētersons Supervaroņi Rīga yes
AB0515-20 Vairis Šantars Cesvaine no
AB0516-20 Miks Mežvēvers Lielvārde yes
AB0517-20 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga yes
AB0518-20 Viesturs Zimackis Rīga yes
AB0519-20 Jānis Stukuls SK Katrīna Kuldīga yes
AB0520-20 Ance Gulbinska Līvāni yes
AB0521-20 Kaspars Gulbinskis Līvāni yes
AB0522-20 Gints Ronis Sirms Ronis ar Balodi Salacgrīva yes
AB0523-20 Ilona Balode Balodis ar sirmu Roni Ainaži yes
AB0524-20 Anete Kampare Rīga yes
AB0525-20 Guntars Logins Alpha Partners Balvi yes
AB0526-20 Laura Gūtmane Valmiera yes
AB0527-20 Maija Pūpola Maratona klubs Aizpute yes
AB0528-20 Aleksandrs Voino Mārupe yes
AB0529-20 Aleksandrs Ļitvinskis HAVI Logistics Rīga yes
AB0531-20 Māris Zirnis Rīga yes
AB0532-20 Jānis Tamsons Kazdanga yes
AB0533-20 Aleksandrs Miņenkovs Brocēni yes
AB0534-20 Jānis Riža Burkānciems &Co Valmiera yes
AB0535-20 Iveta Pūpola Aizpute yes
AB0536-20 Zigmunds Rībens Rīga yes
AB0538-20 Mārtiņš Brenčs Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB0539-20 Dana Rimvide-Mickeviča Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0540-20 Diāna Kristiņa Dundaga yes
AB0541-20 Gatis Garaissils Fitek Rīga yes
AB0542-20 Aldis Kešāns Rīga yes
AB0543-20 Renārs Teters-Teterovskis Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0544-20 Didzis Raits Rīga yes
AB0545-20 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga yes
AB0547-20 Dace Skrastiņa LMT Rīga yes
AB0548-20 Vineta Fromane Maratona klubs Liepāja yes
AB0550-20 Anete Švilpe Inov8 / OSveikals.lv / Suunto / VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0552-20 Mārtiņš Bankovskis Upeslejas yes
AB0553-20 Laura Cepurīte Kuldīga yes
AB0554-20 Viktors Saveļjevs RIEKSTI Alūksne yes
AB0557-20 Ginta Bogdanova Priekuļi yes
AB0560-20 Jekaterina Girucka Rīga yes
AB0561-20 Zita Barānova Rīga yes
AB0562-20 Vitālijs Petuhovs SSK Bebra Rēzekne no
AB0563-20 Aigars Bundzinieks Vaive yes
AB0564-20 Māra Pucena Kuldīga yes
AB0565-20 Jānis Klindžāns Rīga yes
AB0566-20 Artūrs Blūmiņš Virsotne/MARMOT Jaunolaine yes
AB0567-20 Rihards Akimovs COK SILVA Lapmežciems yes
AB0568-20 Anda Ozoliņa Langstiņi yes
AB0569-20 Uldis Klepers Virsotne/MARMOT Smiltene yes
AB0570-20 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ogre yes
AB0571-20 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus yes
AB0572-20 Santa Puriņa Rāmava yes
AB0573-20 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda yes
AB0574-20 Agnese Kalniņa Jelgaba no
AB0575-20 Agnese Kalniņa Jelgaba yes
AB0576-20 Kyle Vesterdahl Rīga yes
AB0579-20 Kristīne Karsa Rīga yes
AB0580-20 Santa Niedola 3D Running Cēsis yes
AB0581-20 Jānis Rukmanis 3D Running Cēsis yes
AB0582-20 Artūrs Junolainens Juno Runners Rīga yes
AB0583-20 Ramūnas Vilčinskas Kauno BMK Kaunas yes
AB0584-20 Dainius Balčiūnas Kauno BMK Kaunas yes
AB0585-20 KatrĪna Kvisvika KVISVIKI Rīga yes
AB0586-20 Alberts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes
AB0587-20 Knuts Kvisviks KVISVIKI Rīga yes
AB0588-20 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti yes
AB0589-20 Agnis Mūrnieks OVI Rīga yes
AB0591-20 Zane Vītiņa Klinšu ērgļi Ramava yes
AB0592-20 Janis Vitins Klinšu ērgļi Ramava yes
AB0594-20 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga yes
AB0595-20 Miķelis Zumbergs Virsotne/MARMOT Dundaga yes
AB0596-20 Zane Auslande Lynxdojo Rīga yes
AB0598-20 Ivo Buliņš Pikalne yes
AB0601-20 Patriks Buliņš Rīgas Valda Zālīša sākumskola Pikalne yes
AB0603-20 Santa Dremakova Rīga yes
AB0604-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus no
AB0605-20 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus yes
AB0606-20 Valerijs Smirnovs Rīga no
AB0607-20 Arnis Ķēpulis Grieze Saldus yes
AB0608-20 Jānis Vītiņš RIEKSTI Rīga yes
AB0609-20 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga yes
AB0610-20 Renāts Ņikitins Rīgas satiksme Rīga yes
AB0612-20 Miķelis Vietnieks Noskrien Cēsis Cēsis yes
AB0613-20 Emīls Martinsons Straupe yes
AB0614-20 Arta Martinsone Cēsis yes
AB0615-20 Uģis Treikmanis Cēsis yes
AB0617-20 Mikus Māris Eglītis Sigulda yes
AB0618-20 Ilze Boldāne Gulbene yes
AB0619-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda no
AB0621-20 Ģirts Jaunzems The Last Gentleman Ropaži yes
AB0622-20 Jānis Ozoliņš Salaspils yes
AB0623-20 Jānis Varslavāns Rīga yes
AB0624-20 Pēteris Mednis Jelgava yes
AB0625-20 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža yes
AB0626-20 Nora Zvirbule Valmiera no
AB0627-20 Krišjānis Pinka Latgale yes
AB0628-20 Nora Zvirbule Valmiera yes
AB0629-20 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle no
AB0630-20 Kārlis Kostjukovs Purva Kurmji Rīga yes
AB0631-20 Kristaps Broks RIEKSTI Madona yes
AB0633-20 Normunds Korņejevs Sigulda yes
AB0634-20 Mārtiņš Galvanovskis Rīgas tulki Rīga no
AB0635-20 Jeļena Ozoliņa Salaspils Salaspils yes
AB0636-20 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
AB0637-20 Inese Leinasare Rīga yes
AB0642-20 Sandis Sproģis Tet Rīga yes
AB0639-20 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene yes
AB0640-20 Marta Saklaure Ādaži yes
AB0641-20 Iveta Leja VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
AB0643-20 Viesturs Tomels Lapmežciems yes
AB0645-20 Andris Melnis Olainfarm Olaine yes
AB0646-20 Ilga Melne Olainfarm Rīga yes
AB0647-20 Edgars Balunovs Olainfarm Olaine yes
AB0649-20 Inga Melne Olainfarm Olaine yes
AB0650-20 Kristaps Brizga Olainfarm Olaine yes
AB0651-20 Linda Danilāne Olainfarm Olaine yes
AB0652-20 Elīna Lieltīruma Olainfarm Olaine yes
AB0653-20 Igors Rižikovs Olainfarm Olaine yes
AB0654-20 Nora   Ševčenko    Olainfarm Olaine yes
AB0655-20 Jakovs Ševčenko    Olainfarm Olaine yes
AB0656-20 Ivārs Melnis Olainfarm Olaine yes
AB0657-20 Gita Avotiņa Olainfarm Olaine yes
AB0658-20 Jānis Baltiņš Olainfarm Olaine yes
AB0659-20 Estere Romanovska Olainfarm Olaine yes
AB0660-20 Anda Cielava Olainfarm Olaine yes
AB0661-20 Aivars Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
AB0662-20 Aldis Sjucillo Latvijas Finieris Rīga yes
AB0663-20 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB0664-20 Edgars Bikse Latvijas Finieris Gaigalava yes
AB0665-20 Matīss Bravlanskis Latvijas Finieris Zemītes pagasts yes
AB0666-20 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums yes
AB0667-20 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga yes
AB0668-20 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga yes
AB0669-20 Ilona Šķudīte Latvijas Finieris Rīga yes
AB0670-20 Juris Šķudītis Latvijas Finieris Rīga yes
AB0671-20 Sandris Līdums Latvijas Finieris Rīga yes
AB0672-20 Undīne Līduma Latvijas Finieris Rīga yes
AB0673-20 Artis Ločmelis VSK Burkānciems & Co I Stirnubuks.lv Valmiera yes
AB0674-20 Armands Beitiks Vācu kalni I Stirnubuks.lv Vācu kalni yes
AB0675-20 Olafs Smiltnieks Olainfarm Olaine yes
AB0676-20 Anete Akimova LMC Lapmežciems yes
AB0677-20 Ilma Melne Olainfarm Olaine yes
AB0678-20 Lija Ruperte Olainfarm Olaine yes
AB0679-20 Rudīte Bērziņa Olainfarm Olaine yes
AB0680-20 Ģertrūde Silauniece Olainfarm Olaine yes
AB0681-20 Marks Ševčenko    Olainfarm Olaine yes
AB0682-20 Anna Apfelbauma Olainfarm Olaine yes
AB0683-20 Inga Gubina Olainfarm Olaine yes
AB0684-20 Vladislavs Petičonoks Olainfarm Olaine yes
AB0685-20 Oskars Pugačs Rīga yes
AB0686-20 Alise Buceniece individuāli Cēsis yes
AB0687-20 Guntars Priede Koknese yes
AB0688-20 Dace Mačevska Tērvete yes
AB0689-20 Santa Jakovļeva Visa Veida Kustība Lielvārde yes
AB0690-20 Jurģis Balodis Mārupe yes
AB0691-20 Konstantīns Buravcovs Rīga yes
AB0692-20 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga yes
AB0694-20 Andris Kalniņš Rīga yes
AB0695-20 Alla Radžabova-Cinovska Maratona klubs Aizpute yes
AB0696-20 Zane Dziļuma Rīga yes
AB0697-20 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga yes
AB0699-20 Aivis Poikāns Rīga yes
AB0701-20 Zane Lukstiņa Ogre no
AB0702-20 Iveta Radiņa-Liepkaula SK TĒRAUDS Rīga yes
AB0703-20 Jūlija Lūsiņa Lapmežciems yes
AB0704-20 Elīna Lūsiņa Lapmežciems yes
AB0706-20 Signe Tuklere Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
AB0707-20 Anna Petukhova Моscow no
AB0709-20 Kaspars Rullis Jelgava yes
AB0710-20 Rihards Valeniks Rēzeknes novads, Malta yes
AB0711-20 Sintija Lungeviča Madona Madona yes
AB0712-20 Dainis Mors Ogre yes
AB0714-20 Laura Salnāja Liepāja yes
AB0717-20 Ieva Upmace-grīviņa Surikati Rauna yes
AB0718-20 Indra Anckiņa Rīga yes
AB0720-20 Linda Andruse Mārupe yes
AB0721-20 Aigars Bērziņš Tukums yes
AB0722-20 Lauma Ildena Rīga yes
AB0723-20 Edgars Miķelsons Lynxdojo Rīga yes
AB0725-20 Māra Miķelsone Lynxdojo Rīga yes
AB0726-20 Līga Kokoreviča Jelgava yes
AB0731-20 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda yes
AB0729-20 Edgars Cimermanis Smiltene yes
AB0730-20 Gunita Butāne Zemgales Ziņas Jelgava yes
AB0732-20 Igors Trofimenko Rīga yes
AB0733-20 Roberts Trofimenko Rīga yes
AB0738-20 Dainis Kronbergs TUKUMS Tukums yes
AB0739-20 Kristīne Reinholde Siguldas maratona klubs Sigulda yes
AB0740-20 Juris Trofimenko Rīga yes
AB0741-20 Līga Pētersone Valmiera yes
AB0742-20 Jevgeņijs Stepanovs DzSK Lokomotīve Rīga no
AB0743-20 Iluta Kurzemniece Ērgļi yes
AB0744-20 Normunds Kronbergs TUKUMS Tukums yes
AB0745-20 Linda Laurena Rīga yes
AB0746-20 Ieva Leikarte Ozolnieki yes
AB0747-20 Viktorija Kulika Rīga no
AB0748-20 Anastasija Samete Rīga yes
AB0749-20 Dace Tītmane Rīga yes
AB0751-20 Jolanta Kravale Bez Čiekura Valmiera yes
AB0752-20 Haralds Jansons Carnikava no
AB0753-20 Haralds Jansons Carnikavas Nafta Carnikava yes
AB0754-20 Jānis Kalniņš Pāvilosta yes
AB0755-20 Gunta Blumfelde Mazrūķīši Dobele yes
AB0756-20 Raivis Bartušauskis Šūpoles Doles sala yes
AB0757-20 Ilze Bartušauska Šūpoles Doles sala yes
AB0758-20 Anete Uljane Rīga yes
AB0759-20 Ilva Sīpola Rīga yes
AB0760-20 Jānis Sīpols Rīga yes
AB0761-20 Gatis Kveders RIEKSTI Rīga yes
AB0762-20 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0763-20 Ligita Saulīte Rīga yes
AB0764-20 Juris Čerpinskis SK Pūre Tukums yes
AB0765-20 Kristaps Caune Suntaži no
AB0766-20 Juta Buklovska Suntaži no
AB0767-20 Indulis Tilgass Rīga yes
AB0768-20 Kristaps Kurzemnieks Ērgļi yes
AB0769-20 Margarita Petelina Rīga no
AB0770-20 Leons Peļņa 30draugi.lv Ragana yes
AB0771-20 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga yes
AB0773-20 Iņigo Torre Bilbao yes
AB0775-20 Jānis Vizulis Liepāja yes
AB0776-20 Inese Rēriha Stirnu buks Ropaži yes
AB0777-20 Dzintars Rērihs Stirnu buks Ropaži yes
AB0778-20 Dāvis Liepiņš Rīga yes
AB0779-20 Anda Daubure SocialGuruLab Carnikava yes
AB0781-20 Ilmārs Jānis Blūzmanis Valdlauči yes
AB0782-20 Uģis Dreimanis Rīga yes
AB0783-20 Elizabete Tērauda Rīga yes
AB0784-20 Mārtiņš Bērziņš Rīga yes
AB0785-20 Ilze Janmere Rīga yes
AB0786-20 Edmunds Gržibovskis SK Dzērvene Kākciems yes
AB0787-20 Noskrien Divplāksnis VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
AB0789-20 Mauro Gianluigi Motta Riga Runners Rīga yes
AB0790-20 Ilvars Bergmanis Tukums yes
AB0791-20 Jolanta Ivanova Piņķi yes
AB0792-20 Mārtiņš Brigmanis Piņķi yes
AB0793-20 Sintija Usāne PROskrīņ Rīga yes
AB0794-20 Artūrs Dukaļskis PROskrīņ Lucmuiža yes
AB0795-20 Alejandro Mauricio Melgar Kinza Turtles Santa cruz de la Sierra yes
AB3027-20 Linards Lauskis SSK Bebra Rīga no
AB0797-20 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile yes
AB0798-20 Anatolijs Kižlo Rīga yes
AB0799-20 Julīte Peculeviča Rīga yes
AB0802-20 Aleksandrs Ivanovs Rīga yes
AB0803-20 Aivars Spūlis Izturība Ogre yes
AB0804-20 Jānis Bāča Saldus yes
AB0805-20 Tālis Paeglis No Running, No Party! Mazsalaca yes
AB0806-20 Anete Casno Rīga yes
AB0807-20 Inese Eglīte Rīga yes
AB0808-20 Rita Jansone Carnikava yes
AB0809-20 Valerijs Smirnovs Rīga yes
AB0810-20 Ģirts Bērziņš Cēsis yes
AB0811-20 Arnolds Jankovskis Rīga yes
AB0812-20 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera yes
AB0817-20 Sandis Gugāns Jelgava yes
AB0814-20 Maksims Soboļevs Piņķi yes
AB0815-20 Duber Maris Ospina Alvarez Piņķi yes
AB0816-20 Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv Cēsis yes
AB0818-20 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja yes
AB0819-20 Ilze Vindele Rīga yes
AB0820-20 Agris Spalviņš Rauna Rauna yes
AB0821-20 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda yes
AB0822-20 Valdis Grudulis Ieskriet kontrollaikā Rīga yes
AB0823-20 Pēteris Kļava VSK Noskrien Jūrmala yes
AB0824-20 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga yes
AB0825-20 Thibaud Tocqueville Rīga yes
AB0826-20 Mārtiņš Vilemsons VSK Noskrien Seniori un senioritas Rīga yes
AB0827-20 Georgs Lazdans Rīga yes
AB0828-20 Zigurds Greivulis Rīga yes
AB0829-20 Kaspars Vēzītis Lielupes Buki Jūrmala no
AB0830-20 Inga Ezeriņa Nūjo savam priekam Ogre yes
AB0831-20 Vineta Pētersone Rīga yes
AB0832-20 Artūrs Žeibe Run For Fun Ropaži yes
AB0833-20 Jānis Perlbahs Rīga yes
AB0834-20 Jānis Sīmanis Smiltene yes
AB0835-20 Vladislavs Aļehnovičs KROKUS Krustpils novads yes
AB0836-20 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga yes
AB0837-20 Ainars Priedeslaipa SEALINE AGENCY SIA Rīga yes
AB0838-20 Jevgenijs Kurovs Rīga yes
AB0839-20 Ruta Saliņa Rīga yes
AB0840-20 Elīna Gulbe Rīga yes
AB0841-20 Zigmārs Mazulis Marienburgas vilki Alūksne yes
AB0842-20 Juris Misters Rīga yes
AB0843-20 Vladislavs Ņedaivodins Marienburgas Vilki Alūksne yes
AB0844-20 Gita Dambe SIA "Insalvo" Rīga yes
AB0845-20 Māris Dambis INSALVO Rīga yes
AB0846-20 Sintija Ozola ZVOC Valmiera yes
AB0847-20 Dina Zūdiņa Tukums yes
AB0848-20 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga yes
AB0849-20 Solita Āboliņa Jaunmārupe skrien Jaunmārupe yes
AB0850-20 Guna Sprūde Divplākšņi Rīga yes
AB0851-20 Māra Zepa Rīga yes
AB0852-20 Artis Dude Tērvete Dobele yes
AB0853-20 Edīte Bērziņa Ķekava yes
AB0854-20 Kristīne Priede Jelgava yes
AB0855-20 Vadims Kutukovs Rīga yes
AB0856-20 Lela Terašvili Rīga yes
AB0858-20 Leo Vīksna Jelgava yes
AB0860-20 Artūrs Vadzis Drusti Drusti yes
AB0861-20 Gļebs Karjaka Rīga yes
AB0862-20 Jānis Mūrnieks SK Tērauds Lielvārde yes
AB0863-20 Reinis Graviņš Rīga yes
AB0864-20 Viktors Volkovs Rīga yes
AB0865-20 Juris Šehtels ĀDAŽI ĀdaŽi yes
AB0866-20 Madara Rudzāte Rīga yes
AB0867-20 Zita Zariņa Just do it! Rīga yes
AB0868-20 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava yes
AB0869-20 Viviana Kirilova VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0870-20 Ilva Brenča Tukums yes
AB0871-20 Aigars Rozenbergs Lielvārde yes
AB0872-20 Ina Graudiņa VSK NOSKRIEN VĀVERES Jaunpils yes
AB0873-20 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi yes
AB0874-20 Ruta Mālniece Rīga yes
AB0875-20 Inga Jurčinska Rīga yes
AB0876-20 Edgars Mežvēvers Lielvārde yes
AB0877-20 Egija Tamsone Matisons Runner's Club Kazdanga yes
AB0878-20 Oskars Ozoliņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0879-20 Elīna Ozoliņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0880-20 Didzis Brants Matisons Runner's Club Saldus yes
AB0881-20 Gita Karlsone Matisons Runner's Club Saldus yes
AB0882-20 Kaspars Kalniņš Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0883-20 Konstantīns Zorins ZILBER Rīga yes
AB0884-20 Laura Kalniņa Matisons Runner's Club Ventspils yes
AB0885-20 Alberts Dambis Insalvo Kaive yes
AB0886-20 Zane Brokāne Matisons Runner's Club Baloži yes
AB0887-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga no
AB0888-20 Gatis Brokāns Matisons Runner's Club Baloži yes
AB0889-20 Maksims Brjuncovs ZILBER Rīga yes
AB0890-20 Raitis Jirgensons Matisons Runner's Club Cēsis yes
AB0891-20 Igors Terjajevs TER Rīga no
AB0892-20 Igors Terjajevs Rīga yes
AB0893-20 Aigars Kokins Cēsis yes
AB0894-20 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga yes
AB0895-20 Viktors Griņevičs ABC software Baloži yes
AB0896-20 Agris Hatko No Running, No Party! Rīga yes
AB0897-20 Agnese Strazdiņa-Jaunzema Cēsis yes
AB0898-20 Santa Birģele Selga Rīga no
AB0899-20 Santa Birģele Selga Rīga yes
AB0900-20 Zane Kučinska Ogre yes
AB0901-20 Uģis Holsts SSK Bebra Mārupe no
AB0902-20 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe yes
AB0903-20 Mārcis Smalkais Metam mieru! Mazsalaca yes
AB0905-20 Ivars Grobiņš Ādaži yes
AB0906-20 Ģirts Goško Auseklis IK Rīga yes
AB0907-20 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele yes
AB0908-20 Māris Veckalniņš Madona Madona yes
AB0909-20 Geoff Thorpe wjones.lv Rīga yes
AB0910-20 Jānis Birģelis Rīga yes
AB0911-20 Aldis Krauze ALA Rīga yes
AB0912-20 Laura Liniņa ALA Liepāja yes
AB0913-20 Anete Gabrūna ALA Cēsis yes
AB0914-20 Lauma Čerņevska VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0915-20 Liene Terentjeva Sten Nordic Dobele yes
AB0916-20 Evita Ozola Bauska Bauska yes
AB0917-20 Anna Greitāne Lynxdojo Rīga yes
AB0918-20 Pārsla Dambe Jūrmala yes
AB0919-20 Jānis Andrējevs Rīga yes
AB0920-20 Aira Urtāne Rīga yes
AB0921-20 Mārtiņš Niķis Rīga yes
AB0922-20 Inese Fišere Lynxdojo Garkalne yes
AB0923-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki no
AB0924-20 Viktors Borisovskis Skonto Group Mucenieki yes
AB0925-20 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils yes
AB0926-20 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga yes
AB0927-20 Zane Lukstiņa Ogre yes
AB0928-20 Andis Puriņš Valmiera no
AB0929-20 Andis Puriņš Valmiera yes
AB0930-20 Renārs Vasiļjevs Daugavpils Runners Jēkabpils yes
AB0931-20 Ričardas Kanišauskas SIGULDAS MARATONA KLUBS & SIGULDAS TAKAS Šiauliai yes
AB0932-20 Gita Vilensone VSK Noskrien Vāveres Rīga yes
AB0933-20 Valdis Tilts Kocēnu nov. yes
AB0934-20 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils yes
AB0935-20 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils yes
AB0936-20 Edijs Eiduks TEAM EIDUKI Vecbebri yes
AB0937-20 Līga Rakšte MARATONA KLUBS Rīga yes
AB0938-20 Edijs Tropiņš MARATONA KLUBS Dundaga yes
AB0939-20 Inta Hansone MARATONA KLUBS Dobele yes
AB0940-20 Olga Mikulova MARATONA KLUBS Valmiera yes
AB0941-20 Ruslans Šuļga MARATONA KLUBS Liepāja yes
AB0942-20 Andrejs Gaumigs MARATONA KLUBS Rīga yes
AB0943-20 Zane Letapure Neļķe Rīga yes
AB0944-20 Kalvis Ķikuts Dobele yes
AB0945-20 Antons Krēsliņš Zoorbagan Rīga no
AB0946-20 Mārtiņš Umlejs Umlej Marathon Team Mazirbe yes
AB0947-20 Mārtiņš Lindāns Atašienes yes
AB0948-20 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera yes
AB0949-20 Jānis Duberis Ssk Bebra Aizkraukle no
AB0950-20 Inguna Skujiņa Nūjo vesels Rīga yes
AB0951-20 Laura Vilka Rīga yes
AB0952-20 Konstantīns Biktimirovs Valdlauči no
AB0953-20 Konstantīns Biktimirovs Rīga yes
AB0954-20 Vents Lupkins Smiltene yes
AB0957-20 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene yes
AB0958-20 Daina Silgale Rīga yes
AB0960-20 Aivars Veiss VSK Noskrien Salaspils no
AB0961-20 Kaspars Olte Jūrmala yes
AB0962-20 Raivis Ķergalvis Upesciems no
AB0963-20 Raivis Ķergalvis Upesciems yes
AB0964-20 Edgars Blūms ziķeri Rīga yes
AB0965-20 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga yes
AB0966-20 Sanita Vecā - Rīga yes
AB0967-20 Liene Sirmā ziķeri Rīga yes
AB0968-20 Arnis Leikarts Ozolnieki yes
AB0969-20 Kristīna Ceika Nūjo ar vēju Liepāja yes
AB0970-20 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera yes
AB0971-20 Daina Jurķe Supervaroņi Rīga yes
AB0972-20 Agris Samcovs Musliks Rīga yes
AB0973-20 Zane Timma SK Katrīna Rīga yes
AB0974-20 Jurģis Stukuls SK Katrīna Rīga yes
AB0975-20 Ainars Jansons Cesis Cesis yes
AB0976-20 Roberts Rotelis Rīga no
AB0977-20 Roberts Rotelis Rīga no
AB0978-20 Roberts Rotelis Rīga yes
AB0979-20 Kaspars Tērauds Četras Zoles Rīga yes
AB0980-20 Aivars Ulanovs Pūre Pūre yes
AB0981-20 Maruta Krūmiņa Maratona klubs Tukums yes
AB0982-20 Dāvis Baumanis RSU Rīga yes
AB0983-20 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi yes
AB0984-20 Līga Mastiņa Olaine yes
AB0985-20 Iveta Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
AB0986-20 Andris Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
AB0987-20 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Smiltene yes
AB0988-20 Didzis Sprūds Rīga yes
AB0989-20 Einārs Stavro Stavro ģimene Rīga yes
AB0990-20 Alise Stavro Stavro Ģimene Rīga yes
AB0991-20 Inese Grigale Ādaži no
AB0992-20 Tomass Fedotovs ČikČik Mārupe yes
AB0993-20 Kaspars Vīksne Būs Cēsis yes
AB0994-20 Krišs Borītis Rīga yes
AB0995-20 Edgars Dūms Rīga no
AB0996-20 Kārlis Mičulis Mārupe yes
AB0997-20 Madara Mičule Mārupe yes
AB0999-20 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure yes
AB1000-20 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga yes
AB1001-20 Roberts Jačmenkins Emergn Rīga yes
AB1002-20 Kārlis Būmans Emergn Liepāja yes
AB1003-20 Santa Gaile Emergn Rīga yes
AB1004-20 Konstantīns Dinārs Emergn Rīga yes
AB1005-20 Mārtiņš Herings Emergn Rīga yes
AB1006-20 Mārtiņš Orinskis Emergn Rīga yes
AB1007-20 Kaspars Salenieks Emergn Rīga yes
AB1008-20 Edijs Bogomolovs Emergn Rīga yes
AB1009-20 Vita Irbe Emergn Rīga yes
AB1010-20 Ilze Rāta Emergn Rīga yes
AB1011-20 Kaspars Koo Emergn Rīga yes
AB1012-20 Sandris Greilihs Emergn Rīga yes
AB1013-20 Olga Elste Emergn Rīga yes
AB1014-20 Jānis Pērkons Emergn Rīga yes
AB1015-20 Guntis Grīnfelds Emergn Rīga yes
AB1016-20 Renārs Reklaitis Emergn Rīga yes
AB1017-20 Zane Skreija-Ratkus Emergn Rīga yes
AB1018-20 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga yes
AB1019-20 Edgars Bremze Izturība Ikšķile yes
AB1020-20 Rinalds Aļeksjonoks Rīga yes
AB1021-20 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga yes
AB1022-20 Dzintars Lūsis ind. Rīga no
AB1023-20 Ineta Jerofejeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1024-20 Jurģis Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1025-20 Aivars Bondars Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1026-20 Jānis Jerofejevs Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1027-20 Ērika Urtāne Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1028-20 Ruta Šķipare Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1029-20 Elīza Paveļjeva Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1030-20 Rebeka Zekante Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1031-20 Kaspars Kravalis Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1032-20 Markus Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1034-20 Donats Urtāns Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB1035-20 Ksenija Kuzņecova Baltic international Bank Rīga yes
AB1036-20 Jekaterina Kuzņecova Rīga yes
AB1038-20 Valdis Bergs Rīga yes
AB1040-20 Laura Sekste Skujene yes
AB1041-20 Deniss Rostkovskis Rīga yes
AB1042-20 Margarita Peteļina Rīga yes
AB1043-20 Intars Veberis Rīga yes
AB1044-20 Elva Ķēpule Bauska no
AB1045-20 Ints Vovers Rīga yes
AB1046-20 Dzintars Kriķis Labo Sajūtu Kolekcionārs Bauska yes
AB1047-20 Artūrs Silgals Talsi no
AB1048-20 Liene Blumbeka Virsotne/MARMOT Jēkabpils yes
AB1049-20 Gusts Fokerots Vientuļais Vilks Upeslejas yes
AB1050-20 Sandis Krutovs cedric.lv Dreiliņi yes
AB1051-20 Guntars Pipurs Balvi yes
AB1052-20 Maruta Rancāne Visma Active Rīga yes
AB1053-20 Arnis Kuzmanis Rīga no
AB1054-20 Arnis Kuzmanis Rīga no
AB1055-20 Daniels Rēķis Rīgas Satiksme Rīga yes
AB1056-20 Juris Seglenieks Lielvārde yes
AB1057-20 Zita Andersone Ogre yes
AB1058-20 Ruta Dīce Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
AB1059-20 Uldis Dīcis Gausā Jūdze Klapkalnciems yes
AB1060-20 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži yes
AB1061-20 Sandra Balode ĀdažiVelo Ādaži yes
AB1064-20 Santa Roze VSK Noskrien Divplākšņi Rīga yes
AB1065-20 Kristaps Zaļkalns LSFP I Be Active! Milzkalne yes
AB1066-20 Māris Liepiņš LSFP I Be Active! Rīga yes
AB1069-20 Рро Апен Rīga no
AB1070-20 Ilgvars Ribušs Rīga yes
AB1071-20 Māris Lūsis Skrienošie Lūši Tukums yes
AB1072-20 Liene Salmiņa ISR Rīga yes
AB1073-20 Ainis Kanaviņš SSK Bebra 2 Gulbene no
AB1074-20 Ivita Šale SSK Bebra Skrīveri no
AB1075-20 Juris Gudēvics - Liepiņš Cēsu novads yes
AB1076-20 Anita Veinberga ART Pabaži yes
AB1077-20 Edgars Elbergs Prike Rīga yes
AB1078-20 Toms Grēviņš Pieci Rīga yes
AB1079-20 Inese Pučeka Pieci Rīga yes
AB1081-20 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums yes
AB1083-20 Kristians Lange Smiltene no
AB1086-20 Guntars Brauns Rīga yes
AB1087-20 Guna Jansone Jansonu susurs Jaunmārupe no
AB1088-20 Raimonds Meiruška Milzkalne no
AB1089-20 Antra Dumbrovska Kuldīga yes
AB1090-20 Vadims Petrovs ZonPhoto Ogre no
AB1091-20 Antons Fedorenko Rīga yes
AB1092-20 Uldis Dērics Tukums yes
AB1094-20 Kristīne Kampare Tukums yes
AB1095-20 Uģis Madalāns Madona yes
AB1096-20 Amanda Zandersone Dobele no
AB1097-20 Aleksandrs Antonovs &A Rīga yes
AB1098-20 Aiga Tora Rīga yes
AB1099-20 Agnese Sperga Supervaroņi Rīga yes
AB1100-20 Līga Kokina Rīga no
AB1101-20 Kaspars Auželis train2win.lv Baltezers yes
AB1102-20 Evita Hibšmane Jelgava yes
AB1103-20 Sandis Štubis Jelgava yes
AB1104-20 Zane Zilberga Rīga yes
AB1105-20 Elmārs Martinsons Rīga yes
AB1106-20 Mareks Celmiņš Jelgavas novads no
AB1108-20 Artūrs Pielēns-Pelēns Lattelecom Rīga yes
AB1109-20 Jevgenijs Sološičs Rīga yes
AB1110-20 Indars Melzobs The Fashion Point Mārupe no
AB1111-20 Guntars Irbe The Fashion Point Mārupe no
AB1112-20 Anastasija Rjabuha Rīga yes
AB1113-20 Rēzija Puida SSK Bebra Madona no
AB1114-20 Jānis Puida SSK Bebra Bebrene no
AB1115-20 Edgars Treigūts Paskriesim Rīga yes
AB1116-20 Snehal Pande Accenture Rīga yes
AB1118-20 Kitija Zaula Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1119-20 Rita Bukovska Amatas novads no
AB1120-20 Dāvis Līks Liepāja yes
AB1121-20 Ivars Damroze ASK Patria Rīga yes
AB1122-20 Līga Kalniņa Accenture Rīga yes
AB1123-20 Aleksandra Kartuzova Accenture Rīga yes
AB1124-20 Rita Kaipšteina Accenture Jelgavas novads yes
AB1125-20 Solvita Bērziša Accenture Rīga yes
AB1179-20 Uldis Krauklis Accenture Garkalne yes
AB1127-20 Kristīne Freimane Accenture Rīga yes
AB1128-20 Kārlis Kromans Accenture Rīga yes
AB1129-20 Anuradha Gunjute Accenture Rīga yes
AB1130-20 Rupali Tayade Accenture Rīga yes
AB1131-20 Kārlis Kaminskis Accenture Rīga yes
AB1132-20 Marita Lasmane Accenture Garkalne yes
AB1133-20 Karlis Kromans Accenture Rīga yes
AB1134-20 Toms Dreiže Accenture Rīga yes
AB1135-20 Jēkabs Majors Accenture Saulkrasti yes
AB1136-20 Jānis Sīpols Accenture Staicele yes
AB1137-20 Kaspars Bulindzs Accenture Rīga yes
AB1138-20 Lāsma Bergmane-Behmane Accenture Rīga yes
AB1139-20 Eva Daģe Accenture Rīga yes
AB1140-20 Līga Linuža Accenture Rīga yes
AB1141-20 Aiga Voite Accenture Rīga yes
AB1142-20 Gustavs Brigmanis Accenture Rīga yes
AB1143-20 Baiba Ģērmane Accenture Rīga yes
AB1144-20 Darija Sokolova Accenture Baloži yes
AB1145-20 Ēriks Jauga Accenture Rīga yes
AB1146-20 Pete Koch Rīga yes
AB1147-20 Didzis Stalīdzāns Accenture Rīga yes
AB1148-20 Ieva Reklaite Accenture Rīga yes
AB1149-20 Miks Eglītis Accenture Rīga yes
AB1292-20 Gints Freināts Engures sportam Engure yes
AB1178-20 Arnis Reiters Accenture Rīga yes
AB1151-20 Toms Ķikusts TallRo Salaspils yes
AB1152-20 Anete Ķikuste TallRo Salaspils yes
AB1153-20 K O N S T A O S H Accenture Rīga yes
AB1154-20 Laima Kaufiņa Alūksne yes
AB1155-20 Raimonda Kalniņa Upeslejas yes
AB1156-20 Sintija Ozoliņa Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB1157-20 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe yes
AB1158-20 Linda Andersone Accenture Rīga yes
AB1162-20 Anastasija Sardiko Accenture Rīga yes
AB1163-20 Denis Sokolovs Rīga yes
AB1164-20 Niks Zauls Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1165-20 Ilze Platniece-Bružāne Accenture Rīga yes
AB1166-20 Sintija Juška Accenture Rīga yes
AB1167-20 Sandris Līcis Carnikava no
AB1168-20 Gatis Jarohovičs Sigulda yes
AB1169-20 Sanita Blumberga LMT Kadaga yes
AB1171-20 Ruslan Alekseyev Accenture Rīga yes
AB1172-20 Annika Nelsone Accenture Rīga yes
AB1173-20 Kristaps Zvirgzds Ikšķile yes
AB1174-20 Ivars Zariņš Žurnāls Santa Rīga yes
AB1175-20 Konstantīns Lukaševičs Accenture Lielvārde yes
AB1176-20 Aivaras Domarkas Šiauliai yes
AB1177-20 Ivo Pušņins Sigulda yes
AB1291-20 Armands Šaraks Jēkabpils yes
AB1207-20 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne yes
AB1180-20 Jānis Knēts Accenture Rīga yes
AB1181-20 Kristīne Cine Accenture Rīga yes
AB1182-20 Raimonds Bortaščenoks Sapiens Rīga yes
AB1183-20 Kaspars Kumpiņš Sapiens Rīga yes
AB1184-20 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga yes
AB1185-20 Jānis Silgals Rīga yes
AB1186-20 Andis Komarovs Sapiens Ķekava yes
AB1187-20 Dzintars Dūdiņš Siguldas Maratona klubs Sigulda yes
AB1188-20 Mareks Lazda Rīga yes
AB1189-20 Kate Ozola Rīga yes
AB1190-20 Kārlis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ēdole yes
AB1191-20 Roberts Vārtiņš Sapiens Rīga yes
AB1192-20 Normunds Popmanis Stelpe yes
AB1193-20 Agita Ekmane Rīga yes
AB1194-20 Aida Graudiņa GAUSĀ JŪDZE Saldus yes
AB1195-20 Kristaps Skujiņš IGT Rīga yes
AB1196-20 Rubens Šulcs Smiltene Smiltene yes
AB1197-20 Valdis Meirēns IGT Rīga yes
AB1198-20 Kārlis Cinis  IGT Rīga yes
AB1199-20 Gunta Ģeida IGT Rīga yes
AB1200-20 Zane Karpenko IGT Rīga yes
AB1202-20 Ivo Kleins Ķesterciems / Engures sportam Ķesterciems yes
AB1203-20 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga yes
AB1204-20 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga yes
AB1205-20 Ivars Brauns Lynxdojo Rīga yes
AB1206-20 Ina Eigenfelde Sigulda no
AB1208-20 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads yes
AB1209-20 Baiba Mežgaile Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1210-20 Raimonds Spēks Krokus Krustpils novads yes
AB1211-20 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1212-20 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži yes
AB1213-20 Renārs Felcis Rīga yes
AB1214-20 Jānis Sondors Riga Runners Jelgava yes
AB1215-20 Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking Rīga yes
AB1216-20 Ivars Vacers Rīga yes
AB1217-20 Mārtiņš Fārenhorsts Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1218-20 Oļegs Solovjovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1219-20 Ilze Vācere Rīga yes
AB1220-20 Juris Damškalns Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1221-20 Raivis Reinfelds Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1222-20 Alvita Mirecka Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1223-20 Gints Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1224-20 Aksels Bresme Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1225-20 Aigars Lūsis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1226-20 Jānis Šņoriņš Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1228-20 Ivo Levāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB1229-20 Aiga Paegle Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
AB1230-20 Paula Ivanovaite Engures sportam Rīga yes
AB1231-20 Katrīna Levāne Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB1232-20 Artis Pūcītis SSK Bebra Ādaži no
AB1233-20 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja yes
AB1234-20 Guntis Strazds Rīga yes
AB1235-20 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv Liepāja yes
AB1236-20 Sigita Vāce ultrataka.lv Saldus yes
AB1237-20 Kristaps Magone Sigulda yes
AB1238-20 Līga Rusiņa Līvānu novads yes
AB1239-20 Agnis Melderis Smiltene yes
AB1240-20 Evija Vate Engures Sportam/Sporta patriots Tukums yes
AB1241-20 Sandijs Jēkabsons Tukums yes
AB1242-20 Svetlana Savanovica Rīga yes
AB1251-20 Jānis Neimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi no
AB1250-20 Kaspars Rutkis EY Rīga yes
AB1244-20 Rinalds Gronskis Engures Sportam Engure yes
AB1245-20 Aigars Sproģis Emergn Rīga yes
AB1246-20 Gints Krastiņš Emergn Rīga yes
AB1247-20 Fredrik Hagstroem Emergn Gothenburg yes
AB1248-20 Zane Poča Emergn Rīga yes
AB1249-20 Dagnija Bramane Emergn Rīga yes
AB1252-20 Daina Stonka Gulbene yes
AB1253-20 Kārlis Stonka Gulbene yes
AB1254-20 Remigijus Spudys Basakojai Šiauliai yes
AB1255-20 Sigita Spudienė Basakojai Šiauliai yes
AB1256-20 Māris Melderis Valmiera no
AB1257-20 Māris Melderis Valmiera no
AB1258-20 Valdis Miezītis Engures Sportam I Sporta patriots Jūrmala yes
AB1259-20 Jēkabs Vinciuns Rīga no
AB1260-20 Aivis Putnāns Engures sportam I Sporta patriots Tukums yes
AB1261-20 Jānis Vītoliņš Paskriesim Rīga yes
AB1262-20 Gunta Brazauska Jelgava yes
AB1263-20 Arvis Taurenis Paskriesim Rīga yes
AB1264-20 Uldis Sedliņš Engures sportam I Sporta patriots Rīga yes
AB1265-20 Māris Melderis Valmiera yes
AB1266-20 Konstantīns Vasiļjevs Rīga yes
AB1267-20 Irīna Ņesterenko Rīga yes
AB1268-20 Egīls Ziediņš Langstiņi yes
AB1269-20 Jēkabs Vinciuns Rīga yes
AB1271-20 Sarmīte Kaunese Saldus novada pašvaldība Saldus yes
AB1272-20 Sergejs Ļeta PATRIA-SPORTLAND Sigulda yes
AB1273-20 Vita Fjodorova Jūrmala yes
AB1274-20 Dace Ancāne Engures sportam / Sporta patriots Tukums no
AB1276-20 Linda Medne Saldus novada pašvaldība Saldus yes
AB1277-20 Baiba Mazrima Saldus novada pašvaldība Saldus yes
AB1278-20 Jānis Bute Jūrmala yes
AB1279-20 Mareks Vaišļa SSK Bebra Ķekava no
AB1280-20 Miks Locis Lynxdojo Rīga yes
AB1281-20 Ina Eigenfelde Mansardi Sigulda yes
AB1282-20 Mikus Salcēvičs Jelgava yes
AB1283-20 Māra Kunrade buldozeri.lv Rīga yes
AB1284-20 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga yes
AB1285-20 Artūrs Soročenkovs Engures sportam / Sporta patriots Tukums yes
AB1286-20 Māra Vītola Rīga yes
AB1287-20 Juris Ozoliņš Herbalife24 Rīga yes
AB1288-20 Oskars Cimermanis Patria Sportland Smiltene no
AB1289-20 Mārtiņš Freibergs Scenic Trail Rock Goat Rīga yes
AB1290-20 Madara Berga Accenture Rīga yes
AB1293-20 Lote Freināte Engures sportam Engure yes
AB1294-20 Juris Bērziņš Engures sportam Engure yes
AB1295-20 Sanita Mazure Legs Miserables Ikskile yes
AB1296-20 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils yes
AB1297-20 Kārlis Mikoss Emergn Rīga yes
AB1301-20 Pēteris Zustrups Tukums yes
AB1302-20 Toms Krauklis Rīga yes
AB1303-20 Andrejs Varčenko Col Du Marine Collagen Rīga yes
AB1304-20 Ints Bruņenieks Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika Ogre yes
AB1305-20 Matīss Brenneris Rīga yes
AB1308-20 Zinta Elksne Rīga yes
AB1309-20 Pavels Kirilovskis Zoorbagan Medemciems yes
AB1310-20 Baiba Frišenbrūdere Engures sportam Tukums yes
AB1311-20 Gunārs Grundštoks VSK Noskrien / PaBaso.lv Valmiera yes
AB1312-20 Krišjānis Svilpe EY Rīga yes
AB1313-20 Emīls Kvālis EY Rīga yes
AB1314-20 Dainis Romāns Rīga yes
AB1315-20 Sanita Rāviņa Rīga yes
AB1316-20 Didzis Dobelis Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB1317-20 Vineta Rozenštrauha Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB1318-20 Inese Kaņģīzere Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB1319-20 Sandis Zīvarts Latvijas gaisa satiksme Rīga yes
AB1324-20 Gaitis Sproģis Ērgļi yes
AB1325-20 Sandra Volodina Gulbene yes
AB1332-20 Svens Spēks KROKUS Krustpils novads yes
AB1336-20 Arvis Stivriņš Engures sportam I Sporta Patriots Tukums yes
AB1337-20 Jānis Tenbergs Engures sportam I Sporta Patriots Plieņciems yes
AB1345-20 Žanna Linde Ērgļi yes
AB1350-20 Miks Latvis Sigulda yes
AB1469-20 Edgars Goba Salaspils Zīriņi Rīga yes
AB1485-20 Santa Žukovska Rēzekne yes
AB1562-20 Jurijs Šlamovs Rīga yes
AB1606-20 Tomass Delle BVA Auseklis Rīga yes
AB1620-20 Jānis Marčinkus SK Ozolnieki Jelgava yes
AB1653-20 Vladimirs Misāns Ādaži yes
AB1713-20 Jānis Rugājs DNB Service Centre Rīga yes
AB1712-20 Madara Runce DNB Service Centre Rīga yes
AB1711-20 Laija Silauniece DNB Service Centre Rīga yes
AB1710-20 Kalvis Jānis Teterovskis DNB Service Centre Rīga yes
AB1709-20 Toms Galins DNB Service Centre Rīga yes
AB1708-20 Zane Medne DNB Service Centre Rīga yes
AB1707-20 Linda Žukovska DNB Service Centre Rīga yes
AB1706-20 Ilze Šarna DNB Service Centre Rīga yes
AB1705-20 Zanda Gertnere DNB Service Centre Rīga yes
AB1704-20 Sintija Gertane DNB Service Centre Rīga yes
AB1703-20 Signe Strujevica DNB Service Centre Rīga yes
AB1702-20 Linda Smalka DNB Service Centre Rīga yes
AB1701-20 Renāte Dekante DNB Service Centre Rīga yes
AB1700-20 Līva Romanova DNB Service Centre Rīga yes
AB1699-20 Žastīne Skrebele DNB Service Centre Rīga yes
AB1698-20 Laura Videjusa DNB Service Centre Rīga yes
AB1697-20 Inga Zalāne DNB Service Centre Rīga yes
AB1696-20 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga yes
AB1695-20 Anete Tone DNB Service Centre Rīga yes
AB1694-20 Renārs Vaivods DNB Service Centre Rīga yes
AB1714-20 Ilga Ozoliņa DNB Service Centre Rīga yes
AB1717-20 Gunta Holštroma Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Kazdanga yes
AB1718-20 Gundega Heidingere Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ogre yes
AB1719-20 Patrīcija Eiduka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Rīga yes
AB1720-20 Daiga Hildebrante Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Saldus yes
AB1721-20 Zanda Malančuka Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jūrmala yes
AB1722-20 Dace Banga-Hodžajeva Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB1723-20 Laura Čakle Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB1724-20 Uģis Kronbergs Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Jaunmārupe yes
AB1725-20 Kārlis Vīksne Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Cēsis yes
AB1726-20 Edgars Sprūds Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Liepāja yes
AB1727-20 Džanita Freija Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
AB1728-20 Uldis Doniņš Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Ventspils yes
AB1729-20 Ludmila Joce Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Turlava yes
AB1730-20 Ināra Lūse Moller Auto Ventpils / Matisons Runner`s Club Carnikava yes
AB1737-20 Eriks Vasilevskis DNB Service Centre Rīga yes
AB1785-20 Aldis Rocēns Bukdesign I Stirnubuks.lv Rīga yes
AB1972-20 Inese Klasa Klasu ģimene Rīga yes
AB1940-20 Vilnis Vitkovskis Latvijas autoceļu uzturētājs Liepāja yes
AB1941-20 Reinis Lilienšteins Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB1942-20 Aivis Gailītis Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB1943-20 Agnese Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB1945-20 Nauris Spalviņš Latvijas autoceļu uzturētājs Rauna yes
AB2188-20 Ulvis Trēgers Slampe yes
AB2282-20 Mārcis Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB2301-20 Ainars Vītoliņš Dīvainie Kociņi Liepāja yes
AB2369-20 Estere Lilienšteina Latvijas autoceļu uzturētājs Rīga yes
AB2698-20 Jakub Spryngl Rīga yes
AB2714-20 Dita Voronova Launkalne yes
AB2782-20 Andris Klepers Enter Gauja Valmiera yes
AB3076-20 Inese Macuka Lūša spēks - Jēkabpils Jēkabpils yes
AB3077-20 Renārs Saulītis Ādaži yes