MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
AB11858-21 SZ2 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona
AB11938-21 VZ1 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
SB12930-21 VZ2 Edijs Soms Jelgava
SB13162-21 VZ1 Renārs Rumjancevs Skrienam kopā Valmiera
SB12253-21 SZ2 Inese Kokoreviča VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB13260-21 SZ1 Signe Bērziņa Tukums
SB12320-21 VZ1 Sandris Norenbergs Rīga
SB13507-21 VZ3 Jānis Avotiņš ASK Patria Rīga
AB11650-21 VZ3 Jānis Ozoliņš Salaspils
SB13582-21 VZ2 Andis Sakne Patria Sportland Rīga
SB12643-21 VZ4 Jānis Circāns Viļaka
SB13841-21 VZ1 Rūdis Jermacāns Cēsis
AB11697-21 VZ2 Armands Šaraks KROKUS Jēkabpils
SB12577-21 SZ2 Diāna Stepāne STROPS Technologies Rīga
SB12706-21 VZ2 Reinis Graviņš Rīga
AB11695-21 SZ2 Santa Birģele Selga Rīga
SB12958-21 SZ3 Vineta Petersone Rīga
SB13200-21 VZ2 Mārtiņš Torsters Rīga
SB12271-21 SZ2 Ksenija Burda-Lapsiņa Rīga
SB13286-21 VZ4 Andrejs Gaumigs Vivace Olaine
AB12072-21 SZ2 Liene Sirmā ziķeri Rīga
SB12340-21 SZ3 Laima Dreimane Zvilna Biznesa parks ABAVA Jūrmala
SB13529-21 SZ2 Zanda Gertnere Rīga
SB12426-21 SZ3 Inese Jurdže Individuāli Valmiera
SB13821-21 VZ3 Jurijs Gammeršmits SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis
SB12391-21 VZ2 Juris Lācis Mērsrags
SB13854-21 VZ3 Arguts Keirāns SPORTLAND Jūrmala
SB13699-21 SZ2 Ilze Volfa Kirilova Swedbank Mārupe
SB12597-21 SZ3 Ieva Livčāne Riga Runners II Stopiņu pagasts
SB12845-21 VZ4 Ēriks Apšenieks Balvi Balvi
AB11672-21 VZ2 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga
SB13147-21 VZ2 Gatis Barons OK Kāpa / SK Rekords Ogre
SB12226-21 SZ2 Sarmīte Ježaka Valkas SIENA Valka
SB13230-21 VZ2 Alfrēds Radvils Skaida Rīga
AB11968-21 VZ2 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle
AB11967-21 SZ3 Laura Vilka Rīga
AB12020-21 VZ2 Pēteris Mednis Jelgava
SB13542-21 SZ3 Līga Hartpenga Rīga
SB12423-21 VZ3 Andis Ozols Smiltene Smiltene
SB12657-21 SZ1 Karolīna Motina Jūrmala
SB13832-21 SZ2 Laura Jansone Rīga
AB12184-21 VZ3 Kaspars Auželis Train2Win.cc Endurance Coaching Baltezers
AB12080-21 VZ2 Jānis Pauliņš Talsu pauguraines Zaķi Talsi
SB12632-21 SZ2 Madara Linde Rīga
AB11763-21 VZ3 Aleksandrs Ļitvinskis Super Bee Rīga
SB12817-21 VZ3 Roberts Neilands DZĒRBENES STACIJA Dzērbene
SB13019-21 SZ1 Līva Strode Valmiera
SB13098-21 SZ1 Diāna Šņepste Talsi
SB13358-21 SZ4 Inguna Eglite TRX Cēsis Liepa
SB13438-21 VZ2 Dāvids Pleiers Jelgava
SB13672-21 SZ2 Inga Širaka Turbo peles :) Vecpiebalga
SB13805-21 SZ3 Vineta Jansone Jūrmala
SB12493-21 SZ3 Gita Biezuma Rīga
SB12545-21 VZ3 Andris Vilcans Baldone
SB12781-21 VZ2 Mārtiņš Holsts Cēsis
SB12838-21 SZ4 Inga Vīksna-Āboliņa Vaidava Vaidava
SB13045-21 VZ1 Alberts Tilgass DPD LATVIJA Rīga
SB13128-21 VZ2 Mārtiņš Gailis Valmieras novads
SB13382-21 VZ2 Uģis Karasevs Kocēni Valmieras novads
SB13602-21 SZ3 Kitija Odriņa Kandava
SB13722-21 SZ2 Aiga Tora Supervaroņi Rīga
SB12510-21 SZ3 Agnese Pūra Baloži
AB11717-21 VZ2 Guntars Logins Alpha Partners - Pārdošanas apmācības Balvi
SB12798-21 VZ2 Toms Jurkevičs Rīga
SB12980-21 VZ2 Jurģis Urtāns Lūša spēks Jēkabpils novads
SB13071-21 SZ3 Ilze Slaide Rīga
SB13314-21 VZ2 Raivis Viluns Rīga
SB13417-21 VZ2 Jānis Zvaigznītis JS Dream Team Liepa
SB13642-21 SZ2 Mara Vītola Rīga
SB13758-21 VZ3 Agnis Melderis Smiltene
SB12478-21 SZ2 Anete Tone Dnb service centre Dzilnuciems
SB12432-21 SZ2 Kristiāna Eglīte Kuldīga
SB12573-21 SZ3 Anete Bruževica Rīga
SB12623-21 SZ2 Nancy Mumba hfgyufhgkfhfjfgj Carlifornia
SB12865-21 VZ3 Indulis Āboliņš Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
SB12935-21 SZ3 Margita Lagzdiņa Rīga
AB11856-21 VZ3 Aivars Lapa Autostarts.lv Rīga
SB12255-21 SZ1 Evita Pētersone Rīga
SB13262-21 VZ4 Gvido Lapsa Gulbene
SB12324-21 VZ3 Lauris Balgalvis Tukums
SB13512-21 VZ3 Normunds Kaln8Ņš Loja
AB11775-21 SZ4 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga
SB13583-21 VZ3 Jānis Avotiņš ASK Patria Rīga
SB12372-21 SZ3 Daiga Greiškāne Jelgava
SB13842-21 SZ3 Iveta Liepiņa SK Metroons Rīga
AB11934-21 VZ3 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
SB12626-21 VZ2 Toms Jurkevičs Rīga
SB12716-21 VZ2 Artis Dude OK alnis Jelgava
SB12884-21 VZ2 Edgars Leškēvičs Rīga
SB12959-21 VZ3 Nauris Dzenis Madona Madona
SB13210-21 VZ2 Normunds Kronbergs GCFS Tukums
SB12283-21 VZ2 Gatis Otomers Roja
SB13474-21 SZ2 Linda Meirēna Legs Miserables / Gjensidige Rīga
AB11906-21 SZ4 Anna Grāmatniece Jūrmala
SB12351-21 SZ1 Beāte Kampare Tukums
AB13087-21 VZ2 Antons Fedorenko Rīga
SB12658-21 VZ3 Vairis Kronbergs Sigulda
SB13822-21 VZ4 Ivars Oraševskis SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Cēsis
SB12392-21 VZ2 Kristaps Rozenvalds Arbor/ Berģi Valmiera
SB13855-21 VZ2 Māris Sproģis Aesthetica beauty clinic Rīga
SB13700-21 VZ3 Mārtiņš Pāvils CTB Bunkas pagasts
SB12598-21 SZ3 Ieva Livčāne Riga Runners II Stopiņu pagasts
AB11662-21 SZ2 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga
SB12905-21 SZ3 Solvita Skrabe Madona
SB13149-21 VZ2 Kristaps Pilskalns Supervaroņi Alūksne
SB12231-21 VZ3 Maksims Leščinskis Lapmežciems Lapmežciems
SB13233-21 SZ3 Liene Krūze Maratona klubs/Vienoti sportam Ādaži
SB12304-21 VZ1 Andris Edgars Fecers Tupeļdīzelis Jūrmala
SB13492-21 SZ3 Māra Miķelsone lynxdojo Rīga
AB11660-21 SZ2 Ilvija Bērziņa Rīga
SB13543-21 SZ2 Ieva Kalniņa ORTHOMOL Rīga
SB12644-21 SZ3 Sigita Šilinska Rīga
SB12218-21 SZ3 Ivita Aumeistere Valkas SIENA Valka
SB13833-21 VZ2 Kristaps Vidžis Madona Madona
SB13761-21 VZ1 Oskars Eglītis Liepaja
SB12479-21 SZ2 Liene Salmane DNB Service Centre Rīga
SB12535-21 VZ2 Rustams Saidovs Rīga
SB12753-21 SZ1 Sindija Guntra Zaula Limbaži Skrien Limbaži
SB12818-21 VZ2 Māris Bumbieris Latvijas Finieris Tukums
SB13024-21 SZ2 Karina Mamedova Daugavpils
AB11745-21 SZ3 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums
SB13361-21 VZ2 Kārlis Treimanis Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
AB11655-21 VZ3 Raivis Cakuls RwA Rīga
SB13674-21 SZ3 Dace Bērziņa Ieskriet kontrollaikā Sigulda
SB13811-21 SZ2 Inese Kalniņa Rīga
SB12497-21 VZ2 Armīns Kleinbergs Lēnie divplākšņi Ventspils
SB12546-21 VZ2 Kristaps Skobeļevs Cēsis
SB12782-21 VZ2 Oskars Brasliņš TRX CĒSIS CĒsis
SB12840-21 SZ3 Ieva Siugale ŠKODA/GREEN MOTORS Iecava
AB11772-21 VZ4 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
SB13133-21 VZ2 Artūrs Baikovs Valmiera
SB13391-21 VZ3 Andris Lapiņš Smiltene Smiltene
SB13619-21 VZ3 Aivars Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA Rozula
SB13724-21 VZ2 Edgars Pētersons Rīga
AB11877-21 SZ3 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
SB12728-21 VZ2 Edgars Pundurs Rīga
SB12800-21 VZ2 Toms Jurkevičs Rīga
SB12981-21 VZ3 Aleksejs Belokopitovs Col du Marine Collagen Rīga
SB13080-21 SZ1 Evelīna Vasiļjeva Skrien Jēkabpils! Jēkabpils
SB13315-21 SZ2 Justīne Savitska Rīga
SB13419-21 VZ2 Māris Āriņš ASK PATRIA Rīga
SB13645-21 SZ3 Agita Kalniņa Loja, saulkrastu novads
SB12357-21 VZ2 Igors Rižikovs Olaine
AB11740-21 SZ2 Aija Freiberga Matisons Runner’s Club Rīga
SB13834-21 SZ2 Kristīne Groma Valmiermuižas alus Valmiera
SB12435-21 SZ2 Kristiāna Eglīte Kuldīga
AB11937-21 VZ4 Māris Valtiņš Rīga
AB11857-21 VZ2 Andris Ronimoiss Inov8 | OSVeikals.lv | RIEKSTI Cēsis
SB12867-21 VZ2 Kaspars Vīksne Supervaroņi Cēsis
SB12937-21 VZ2 Ainārs Brālītis RIEKSTI Rīga
SB13173-21 VZ1 Kristaps Hermanis Rīga
SB12258-21 VZ3 Andris Riekstiņš Ņiprie Ikri Iecava
SB13263-21 VZ2 Andis Fridbergs-Fridenbergs Tukum
SB12675-21 VZ2 Egons Ansbergs Rīga
SB12326-21 VZ3 Ainars Andzans Tukums
SB13513-21 VZ2 Sandis Āboliņš Kocēni Valmieras novads
SB12662-21 SZ3 Agra Ieleja Divplākšņi Rīga
SB13584-21 VZ2 Arnis Pašķevičs Patria Sportland Daugavpils
SB12373-21 SZ2 Linda Grīnberga Rīga
SB13844-21 VZ3 Ronalds Liepiņš SK Metroons Rīga
SB12445-21 VZ2 Jānis Liepiņš Skapari Trapene
SB12578-21 VZ3 Sandis Sproģis Rīga
SB12717-21 VZ2 Jānis Pūpols Saldus OK Brocēni
SB12893-21 VZ4 Agris Spalviņš Rauna
SB12960-21 VZ1 Kristaps Bruners Virsotne/MARMOT Sigulda
SB13215-21 VZ2 Mikus Saulītis Ādaži
SB12286-21 SZ2 Sintija Benuža RundĀle
SB13475-21 VZ2 Lauris Kugrēns Rīga
AB12084-21 VZ2 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava
AB12073-21 VZ2 Edgars Blūms ziķeri Rīga
SB13535-21 SZ2 Dace Spalva Rubene
SB12203-21 SZ2 Ieva Kiseļeva Ogre
SB13823-21 VZ4 Arnis Meinarts Kvist Sigulda
AB11957-21 SZ3 Kristīne Reinholde Siguldas Maratona klubs Sigulda
SB13856-21 SZ1 Heilija Laima Keirāne Rīga
AB11845-21 SZ3 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga
SB12606-21 SZ2 Agnese Vidže Jēkabpils
SB12847-21 VZ2 Guntars Eglītis Vaidava Vaidavas pagasts
SB12911-21 VZ4 Vladimirs Kļavnieks Baltais Rīga
SB13150-21 VZ3 Brets Pirtnieks Rīga
SB12233-21 SZ2 Kristīne Stendzeniece Jelgava
SB13235-21 SZ2 Karina Zamberga Ogre
SB12305-21 SZ2 Daina Stonka Kalnieši Gulbene
AB11867-21 SZ2 Ina Graudiņa VĀVERES Jaunpils
SB12648-21 VZ2 Armands Ķiploks Vecumnieki
SB13544-21 SZ3 Ilona Siliņa Rīga
SB13646-21 VZ3 Normunds Kalniņš Loja, saulkrastu novads
SB13763-21 SZ2 Dana Mačtama Moller Auto Ventspils/SIS Ventspils
SB12481-21 SZ1 Signe Simsone Rīga
SB12537-21 SZ2 Līga Vēja-Āboliņa Smiltene
SB12758-21 VZ4 Raitis Puriņš VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene
AB11875-21 SZ2 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
SB13025-21 VZ3 Aleksandrs Serovs Rīga
SB13111-21 VZ2 Elvis Lodiņš Saldus
SB13365-21 VZ4 Ainārs Leimanis TRX Cēsis Smiltene
SB13454-21 SZ3 Kristīne Balanasa Virsotne/MARMOT Sigulda
SB13675-21 SZ2 Jūlija Sarksjana Rīga
SB13816-21 VZ2 Krišjānis Pinka Legs Miserables Rīga
SB12499-21 SZ3 Daina Gotfrīde-Bernsone Juno Runners Rīga
SB12547-21 SZ2 Zane Matuļone Rīga
SB12784-21 VZ2 Aivars Dobris ASK PATRIA Gulbene
SB12841-21 VZ3 Kaspars Kallass Gulbene
AB11984-21 VZ4 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn
SB13289-21 VZ3 Raimonds Tohvs Rīga
SB13393-21 VZ4 Jānis Dainis Kocēni Valmieras novads
SB13624-21 VZ2 Saulis Skabeiķis Mārupe Mārupe
SB13725-21 VZ2 Rihards Puķāns Mārupe
SB12512-21 SZ3 Irēna Gedroviča Jaunmārupe skrien Jaunmārupe
SB12735-21 VZ2 Jānis Sprincis Lāči Ogre
SB12805-21 VZ2 Jānis Rullis Latvijas autoceļu uzturētājs Talsi
SB12985-21 SZ2 Ērika Urtāne Lūša spēks Jēkabpils novads
AB11908-21 VZ2 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile
SB13320-21 VZ3 Edgars Klints Rīga
SB13425-21 VZ3 Aivars Beldavs Rīga
AB11932-21 VZ4 Māris Veckalniņš Madona Madona
SB13549-21 SZ1 Agnija Siliņa Ķegums
SB12359-21 SZ2 Sanita Jolanta Draudiņa Rīga
SB12220-21 SZ2 Linda Vāgnere Rīga
SB13836-21 SZ3 Ginta Martinsone Rīga
SB12436-21 VZ2 Klāvs Eglītis Kuldīga
AB11751-21 VZ4 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera
SB12681-21 VZ1 Artūrs Kupcovs Salaspils
SB12868-21 VZ2 Gatis Molodcovs MoBo Active Rīga
SB12938-21 VZ3 Raivo Pienis Patria Race Jelgava
SB13175-21 VZ2 Reinis Bērziņš Virsotne/MARMOT Ciemupe, ogres novads
SB12655-21 SZ2 Dana Veselova Rēzeknes novads Rēzekne
SB13269-21 VZ2 Ints Radziņš Madona
AB12029-21 VZ2 Artis Trapša Blāča draugi Rīga
SB12328-21 SZ3 Diāna Polika Valmiera
SB13521-21 VZ3 Andris Žukovskis SQUAD.LV Rīga
AB11705-21 VZ1 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda
SB13596-21 SZ2 Annija Vutkēviča STROPS Technologies Rīga
SB12378-21 SZ2 Linda Vāgnere Rīga
SB13845-21 VZ1 Daniels Kogans Lynxdojo Rīga
AB11796-21 SZ3 Kristina Žusele Daugavpils Runners Daugavpils
SB12583-21 SZ3 Evita Gredzena Realto Rīgs
SB13752-21 VZ4 Gints Ronis Sirms Ronis ar Balodi Salacgrīva
SB12894-21 SZ2 Ilze Filipova Cēsis
SB12968-21 SZ2 Daiga Vasile Rīga
AB11918-21 SZ2 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
SB12288-21 SZ2 Signe Vilcāne Lielie Dibeni Rīga
SB13481-21 VZ3 Armīns Meisters Rīga
AB11809-21 VZ3 Guntars Ļaudams Aizpute
SB12354-21 SZ2 Anete Kampare Rīga
AB12042-21 VZ2 Uldis Krauklis Accenture Garkalne
SB12207-21 VZ2 Kaspars Vilcāns Vilciņš Lūsītim Ogre
SB13826-21 VZ2 Jānis Lakovics Bauska
SB12398-21 VZ4 John Aage Andersen Atea Global Services Jelgava
SB14155-21 SZ2 Linda Grīnberga Rīga
SB12562-21 VZ3 Ansis Kuplis Running.lv Mārupe
SB12608-21 VZ2 Kristaps Vidžis Jēkabpils
SB12848-21 VZ2 Artūrs Jermolovs Rīga
SB12913-21 SZ2 Linda Līce Sigulda
SB13151-21 VZ3 Brets Pirtnieks Rīga
SB12237-21 VZ3 Normunds Aumeisters Valkas SIENA Valka
SB13240-21 SZ2 Vita Fjodorova Jūrmala
AB11797-21 VZ3 Mārtiņš Ruttulis Latvia TrailRace Rīga
SB13496-21 VZ2 Oskars Pugačs Balvi
SB13426-21 VZ3 Kaspars Staņa Briksnis SK Rīga
SB13651-21 VZ4 Pēteris Apinis kāpa Rīga
SB13764-21 VZ3 Aivars Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Rozula
SB12483-21 VZ2 Eliss Dukaļskis Valsse.lv Sigulda
SB12538-21 SZ3 Astrīda Vēja-Āboliņa Gulbene
SB12764-21 SZ2 Vita Rence Marienburgas Vilki Alūksne
SB12825-21 VZ2 Arnis Sloka Swedbank Baloži
SB13028-21 VZ2 Artūrs Kārkliņš Liksnas pagasts
SB13115-21 VZ3 Kaspars Kaupe ART Valmiera
SB13370-21 SZ4 Eliza Andra Ozoliņa KĀPOSTU LAPAS Salaspils
SB13458-21 SZ2 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži
AB12091-21 SZ2 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Stalbes pagasts
SB13818-21 SZ2 Karlīna Bāra Mārupe
SB12502-21 VZ2 Arnis Vilčinskis iSK ZB Fizkultūra Ogre
SB12548-21 VZ2 Ivars Martinovs Rīga
SB12785-21 SZ3 Sandra Grišina Sigulda
SB12842-21 VZ3 Mārtiņš Bankovskis Sigulda
SB13061-21 VZ3 Jānis Kopmanis Jelgava
SB13290-21 VZ1 Erasts Bobrovs Talsu pakalnu sporta klubs Talsi
SB13394-21 VZ1 Niks Balgalvis Kocēni Valmieras novads
SB13631-21 VZ2 Sandis Jaškāns Palīdzēsim.lv Adaži
AB11793-21 SZ2 Pārsla Dambe Jūrmala
SB12457-21 VZ2 Gunārs Bodnieks Ogre
SB12522-21 VZ3 Aldis Bohāns Lapmežciems
SB12737-21 VZ2 Uģis Dreimanis Rīga
SB12806-21 VZ2 Uldis Doniņš Ventspils
SB12994-21 VZ3 Kārlis Ertmanis BALTAIS Ādaži
SB13086-21 VZ2 Ints Vovers Rīga
SB13324-21 VZ2 Gatis Daugavietis Rīga
SB13243-21 SZ3 Inga Vaļska TRX Cēsis Priekuļi
SB12307-21 SZ3 Astra Breikša Nūjo priekam Rīga
SB13694-21 VZ3 Valdis Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils
AB11947-21 SZ3 Evita Pauriņa Tīnūži
SB13566-21 VZ3 Uldis Ūsītis Rīga
SB12360-21 SZ2 Monta Misūna Rīga
SB12221-21 SZ2 Līga Jermolova Rēzekne
SB13837-21 SZ3 Ilze Bērziņa Swedbank Rīga
SB12438-21 SZ2 Kristiāna Eglīte Kuldīga
SB12574-21 VZ3 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži
SB12690-21 SZ2 Evija Homko Limbaži
SB12870-21 VZ2 Agris Prelgauskis Lēnie divplākšņi Ventspils
AB11738-21 SZ2 Zane Auslande Lynxdojo Rīga
SB13179-21 VZ3 Māris Robežnieks Mizuno Latvia, jurmala
AB11667-21 SZ4 Līga Zvīdriņa Rīga
SB13277-21 SZ3 Laila Iesalniece #ejuiet Mētriena
AB11721-21 SZ2 Ance Bičuka Rīga
SB12329-21 SZ3 Diāna Polika Valmiera
SB13523-21 VZ2 Kārlis Šulcs Biksēre
AB11929-21 VZ4 Guntars Indriksons Jelgava
SB13597-21 SZ2 Kristīne Pēča Smiltene
SB12380-21 SZ2 Vlada Buharova Rīga
SB13846-21 SZ2 Arita Germova Rīga
SB12447-21 SZ2 Diāna Liepiņa Rīga
SB12633-21 SZ2 Valentīna Zvodska Rīga
SB12720-21 VZ2 Jānis Lehtla CosmoProb Saldus
SB12895-21 SZ2 Linda Miščenko Jelgava
SB13577-21 SZ3 Sanita Fogele Baltais Limbaži
SB13217-21 SZ2 Anna Konovalova A2 Vangazi
SB12290-21 SZ3 Silvija Veide DC Vecsalacas United Rīga
SB13482-21 SZ3 Ginta Martinsone Rīga
AB11685-21 SZ3 Inese Vectirāne Rīga
SB13536-21 VZ2 Mārtiņš Grunskis Puccis Berlīne
SB12210-21 VZ2 Antons Brehovs Rīga
SB13828-21 SZ2 Santa Logina Zemgales Ziņas Jelgava
SB12399-21 SZ3 Inga Ozolkalna Rīga
SB12567-21 VZ4 Andis Ozoliņš Nūjo priekam Saulkrasti
SB12610-21 VZ2 Roberts Gaidulis Rīga
SB12850-21 VZ2 Maksims Popkovs Rīga
SB12915-21 SZ2 Līga Riņķe Salacgrīva
AB11936-21 SZ3 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads
SB12239-21 SZ2 Sintija Lungeviča Madona
AB11714-21 VZ2 Reinis Gruduls Varakļāni
AB11686-21 VZ3 Māris Graudiņš Ikšķile
SB13653-21 VZ2 Haralds Čibals Rīga
SB13772-21 SZ2 Nora Urbāne Valmiera
SB12486-21 VZ2 Mairis Petersons Ilzene
SB12541-21 VZ1 Mārcis Vītoliņš Dīvainie kociņi Liepāja
SB12765-21 VZ3 Aldis Strožs Piņķi
SB12822-21 SZ2 Signe Lode Ventspils
AB11730-21 VZ2 Andris Marherts H.T.L. Rīga
SB13119-21 VZ4 Aivars Kronbergs TUKUMS Tukums
SB13371-21 VZ4 Juris Ozoliņš KĀPOSTU LAPAS Salaspils
SB13459-21 SZ1 Sandra Buliņa Marienburgas Vilki Alūksne
SB13715-21 SZ4 Ludmila Joce Moller Auto Matiisonruner club Ventspils Kuldiga
SB12503-21 SZ2 Agnese Šimanska iSK ZB Fizkultūra Ogre
AB11882-21 SZ3 Laura Salnāja Liepāja
AB12094-21 SZ1 Sindija Zaula LIMBAŽI SKRIEN Limbaži
SB12843-21 SZ2 Laura Puķīte Supervaroņi Saulkrasti
SB13062-21 SZ3 Inta Hansone Maratona klubs Dobele
SB13303-21 VZ2 Andis Ābele Ābele Smiltene
SB13400-21 SZ3 Dace Rajunča Rīga
SB13634-21 VZ1 Krišs Jānis Amantovs Raiskums
SB13733-21 SZ4 Lela Terasvili Rīga
SB12460-21 SZ3 Olga Vasiļjeva Jūrmala
SB12527-21 SZ2 Ieva Šifere Juno Runners Rīga
SB12744-21 VZ2 Uģis Kampars kontūru meklētājs Tukums
SB12809-21 VZ2 Jānis Krēsliņš SWEDBANK Rīga
SB13005-21 VZ1 Svens Spēks KROKUS Jēkabpils
AB11922-21 VZ2 Guntars Pipurs Balvi
SB13153-21 VZ3 Gints Gasiņš Rīga
SB12243-21 VZ2 Reinis Klaužs Rīga
AB12047-21 SZ2 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
SB12313-21 VZ4 Guntars Ozols Nūjo priekam Rīga
SB13502-21 VZ2 Oskars Pugačs Balvi
AB11830-21 VZ3 Viesturs Tomels Lapmežciems
SB13578-21 SZ3 Dace Klāmane Baltais Līgatne
SB12365-21 SZ3 Jolanta Kravale Valmiera
SB12222-21 VZ2 Kaspars Verdens Virsotne/Marmot Lapmežciems
SB13838-21 VZ3 Kristaps Rīders Smiltene
SB12440-21 SZ2 Ļubova Fintjugova Rīga
AB11959-21 VZ3 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera
SB12702-21 VZ3 Jānis Riža Burkānciems&Co Valmiera
SB12871-21 SZ3 Ieviņa Gaiziņa Grauda Spēks Jelgava
AB11831-21 VZ3 Jurijs Šlamovs Rīga
AB11802-21 VZ2 Jānis Pūpols Brocēni
SB12265-21 VZ2 Pēteris Nikolajevs Jelgava
SB13279-21 VZ1 Haralds Iesalnieks Madona
AB11749-21 VZ3 Ainārs Upītis Ķekava
SB12334-21 SZ3 Diāna Polika Valmiera
AB12032-21 SZ2 Liene Larnovska Rīga
AB11704-21 VZ3 Jānis Labsvīrs Sigulda
SB13599-21 VZ1 Gustavs Daniels Ozols Lynxdojo Rīga
SB12462-21 VZ3 Gaidis Barovskis (idividuāli) Smiltene
SB13849-21 SZ2 Santa Rudzīte Rīga
AB11701-21 VZ2 Agris Skulte Rīga
SB13695-21 SZ1 Agnese Apsīte Dreiliņi
SB12722-21 SZ1 Nikola Apsīte 2koki Rīga
SB12896-21 SZ3 Anete Apsīte Ikšķile
SB13143-21 SZ3 Zane Dille Cesis
SB13218-21 SZ1 Juta Buklovska Suntaži
SB12291-21 VZ2 Kārlis Stonka SK Kalnieši Gulbene
AB11966-21 VZ4 Armands Bricis Ventspils
AB11687-21 SZ2 Elīza Astra Vectirāne Rīga
SB13539-21 SZ1 Sanita Buliņa Marienburgas Vilki Alūksne
SB12646-21 VZ1 Kristaps Širaks Marienburgas Vilki Alūksne
SB12213-21 SZ2 Karīna Svikle Rīga
SB13829-21 SZ1 Ameli Mazure Zoorbagan Rīga
SB12405-21 SZ2 Zane Cera Smiltene
SB12570-21 SZ2 Evija Vaišļa Jaunjelgava
SB12611-21 SZ3 Ilze Rungule Smiltene
AB11956-21 VZ3 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda
AB11665-21 VZ3 Aleksis Jarockis Rīga
SB13091-21 VZ3 Gatis Garaissils Fitek Smiltene
SB13343-21 VZ3 Juris Brēdiķis Maratona Klubs Rīga
SB13697-21 VZ3 Sandris Kaparkalējs PacPaSevi Kusa
SB13654-21 SZ3 Inga Melne Olainfarm Gulbene
SB13773-21 VZ3 Kaspars Liepiņš Smiltene
SB12489-21 SZ2 Daiga Kalniņa Rīga
SB12542-21 SZ3 Agnese Meikšāne Rīga
SB12767-21 VZ2 Jurģis Kļavpurs RWA Trapene
SB12824-21 SZ3 Inga Heidemane SK Katrīna Kuldīga
SB13034-21 SZ2 Agnese Ose Baltais Tukums
SB13122-21 SZ2 Gita Dubrova Ogre
SB13374-21 VZ2 Edgars Rauza Rīga
SB13460-21 VZ2 Armands Kalniņš Local Ape
SB13717-21 SZ3 Diāna Polika Valmiera
SB12505-21 SZ2 Zane Davidsone Valmiera
SB12551-21 SZ3 Saiva Sokolova Salaspils
SB13704-21 VZ3 Mārtiņš Pāvils Bunka, dienvidkurzemes novads
SB12969-21 VZ2 Juris Ķibilds Selga Rīga
SB13089-21 SZ2 Gita Ramane Fitek Rīga
SB13310-21 SZ2 Inga Jurčinska Smiltene
SB13610-21 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB13635-21 VZ2 Oļegs Gulua LMD.LV, ISOSTAR Rīga
SB13735-21 VZ2 Kaspars Raubiškis Rīga
SB12469-21 VZ4 Normunds Vilūns VSK noskrien Senjori un Senjoritas Rīga
AB12015-21 VZ2 Kārlis Stonka Kalnieši Gulbene
SB12745-21 VZ2 Artūrs Bērziņš kontūru meklētājs Kocēni
SB12811-21 VZ3 Ingus Jakstins Swedbank Sigulda
SB13003-21 VZ3 Anatolijs Varlamovs Malta
AB12063-21 VZ2 Iņigo Torre Bilbao
SB13616-21 VZ1 Edijs Dzalbs SCOTT RUNNING LATVIA | LATVIA TRAILRACE Rīga
SB12755-21 SZ4 Albīna Kalenda Nūjo vesels Ventspils
SB13246-21 SZ2 Klinta Lauska Pulsometrs.lv Rīga
SB12318-21 SZ3 Kristīne Vilcāne Baldone
SB13503-21 VZ2 Daniels Rēķis Rīgas Satiksme Rīga
AB11693-21 SZ2 Elīna Drēziņa Ķekava
SB13579-21 VZ3 Atis Kļavis Jaunmārupe Skrien! Jaunmārupe
SB12369-21 SZ3 Aija Briede Rīga
AB11674-21 SZ2 Lelde Spriņģe Dobele
SB13839-21 VZ2 Rinalds Osis Kurbads Ogre
SB12441-21 VZ2 Edgars Antēns Myself Valmiera
SB12575-21 SZ3 Sandra Balode ĀdažiVelo Stapriņi, Ādažu nov.
SB12703-21 VZ2 Lauris Laumanis Rīdzene Functional Fitness Rīga
SB13679-21 VZ2 Ainārs Drozds Cēsis
SB12955-21 VZ3 Grandāns Mārtiņš Rīga
SB13613-21 VZ3 Kaspars Ummers Piepe Carnikava
SB12269-21 SZ2 Arina Maļčenkova Rīga
SB13280-21 SZ1 Lība Jansone Jūrmala
SB12676-21 SZ4 Duber Maris Ospina Alvarez Pinki
SB12335-21 VZ3 Zigmārs Zvagulis Kartavkalnu buki Jaunpils
SB13525-21 VZ4 Aivars Ulanovs Pūre
AB11930-21 SZ3 Elita Indriksone Jelgava
SB13819-21 VZ2 Aigars Veckungs Mārupe
SB12381-21 VZ3 Jānis Sīpols Rīga
SB13850-21 VZ2 Andris Šveicers Rīga
SB12450-21 VZ3 Raimonds Lapiņš OK KURMIS Rīga
SB13696-21 VZ1 Ervīns Fiļovs PacPaSevi Jēkabpils
SB12726-21 VZ3 Lauris Bračka Sava Sigulda
AB11647-21 VZ3 Arnis Šūlmeisters Cēsis
SB13144-21 VZ4 Viesturs Dude Dobeles Sporta skola Dobele
SB13228-21 SZ4 Inguna Korņejeva daba mūs sauc Vecate
SB12298-21 SZ4 Anita Barbane Nūjo priekam Rīga
SB13486-21 VZ2 Viktors Volkovs Rīga
AB11726-21 VZ4 Janis Kopmanis LSC Rīga
AB12095-21 SZ2 Linda Eldmane US Embassy Rīga
SB12355-21 SZ3 Kristīne Kampare Tukums
SB12215-21 VZ3 Andrejs Sokolovs Baltma Valmiera
SB13830-21 VZ1 Tomass Mazurs Zoorbagan Rīga
SB12418-21 VZ1 Kārlis Skutāns VPK Valka
AB11754-21 VZ2 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils
SB12612-21 SZ3 Ilze Rungule Smiltene
SB12851-21 SZ2 Simona Rutkovska Ilona Marhele team Rīga
SB12815-21 SZ2 Aurelija Kisieliūtė Kauno BMK Kaunas
SB13008-21 VZ2 Andris Stukāns Ādaži
AB12183-21 VZ2 Jevgenijs Sološičs Rīga
SB13346-21 SZ3 Inese Brēdiķe Maratona Klubs Rīga
SB13434-21 SZ3 Agita Beikule Grauda Spēks Aizkraukle
SB13655-21 SZ2 Maija Katkovska MJ-Partneri Rīga
SB13793-21 VZ2 Igors Matjola Visma Labs Rīga
SB12490-21 VZ2 Aigars Treijs Rīga
AB11789-21 SZ2 Līga Rakšte Maratona klubs / Riga runners Rīga
SB12770-21 SZ3 Zinta Zīverte Nūjo vesels Ventspils
SB13683-21 VZ2 Mārtiņš Plivna Rīga
SB13035-21 VZ1 Henrijs Lērme VSK "Burkānciems & Co" Valmiera
SB13124-21 VZ1 Mārcis Bogdānovs Žolneroviča skriešanas klubs Apes novads
SB13375-21 SZ4 Tamāra Bukovska Cēsu novads
SB13468-21 SZ1 Līva Kārkliņa Valmiera
SB13719-21 SZ3 Aiga Krūmiņa CĒsis
SB12634-21 VZ1 Kristers Grava Jelgava
SB12552-21 VZ2 Armands Ivanovskis Rīga
AB11817-21 SZ2 Eva Lapsiņa X99 Ogre
SB12978-21 VZ3 Andrejs Varčenko Col du Marine Collagen Rīga
SB13063-21 VZ2 Edgars Krastiņš VSK Noskrien Seniori Bauska
SB13311-21 SZ3 Anita Fišere Maratona klubs Tukums
AB11746-21 VZ3 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
SB13637-21 SZ2 Nora Urbāne Valmiera
SB13740-21 VZ1 Sandijs Suhānovs Siguldas sporta skola Sigulda
AB11824-21 VZ3 Zigmunds Rībens Rīga
SB12533-21 SZ2 Zane Saidova Rīga
SB12746-21 SZ1 Sindija Guntra Zaula Limbaži Skrien Limbaži
AB11716-21 SZ2 Agnese Klints Rīga
AB11893-21 SZ3 Santa Jakovļeva Lielvārde
SB13161-21 VZ2 Uldis Kleinbergs Ko Te Notiek? Rīga
SB12246-21 SZ1 Annija Zāģere Riga Runners 1 Rīga
SB13615-21 VZ3 Māris Blumbergs Ventspils
SB12319-21 SZ3 Liene Meldere Tukums
SB13504-21 VZ1 Valdis Ezeriņš Madonas novads
AB11742-21 SZ2 Kristīne Mergina Valmiera
SB13580-21 SZ3 Inese Žaimunde Baltais Sigulda
SB12370-21 SZ2 Linda Grīnberga Rīga
SB13840-21 SZ1 Marija Ozola Cēsis
SB12442-21 SZ2 Agnese Zīlīte Kuldīga
SB12576-21 VZ3 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži
SB12705-21 SZ2 Laura Okmane Jaunmārupe/jaunpiebalga
SB12876-21 VZ3 Kaspars Kārkliņš Siguldas Maratona klubs Siguldas pag.
SB12957-21 SZ2 Kristīne Romāne Lielvārde
AB11998-21 VZ3 Leo Vīksna Jelgava
AB11925-21 VZ2 Dainis Vēsma Rīga
SB13281-21 SZ3 Vineta Jansone Jūrmala
AB12035-21 VZ4 Gints Žumburs Rīga
SB13477-21 SZ1 Ginta Bogdanova Priekuļi
SB13526-21 VZ2 Jānis Liepiņš Rīga
SB12195-21 SZ1 Sandija Sorokina ASK PATRIA Durbe
SB13820-21 VZ3 Didzis Galauliņš Es un es pats Valmiera
SB12385-21 SZ4 Iveta Karole Valka
SB13853-21 SZ3 Zane Pakalniece Es, Džastins un Liene Rīga
AB11820-21 VZ3 Andis Puriņš Valmiera
AB11836-21 VZ3 Gaitis Sproģis Ērgļi
SB12844-21 VZ2 Jānis Znotiņš Virsotne/MARMOT Saldus
SB13296-21 VZ2 Alberts Dambis Insalvo Kaive
SB13145-21 SZ3 Kristīne Priede Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija Jelgava
SB12225-21 VZ2 Jānis Agrums BALTMA Valmiera
AB11643-21 SZ3 Kristīne Priede Jelgava
SB12299-21 VZ3 Ainārs Miņins LIDA Balvu novads
SB13491-21 SZ4 Sarmīte Loce Lynxdojo Rīga
SB12671-21 SZ2 Agnese Ulanova Pūre Pūre
SB13540-21 VZ3 Greer Chambless US Embassy Rīga
SB12470-21 SZ3 Kristīne Geidāne Ozolnieku nov.
SB12217-21 SZ3 Ance Liepiņa Baltma Valmiera
SB13831-21 VZ3 Pavels Mazurs Zoorbagan Rīga
SB12420-21 VZ1 Sandis Freibergs Valka
SB12572-21 VZ3 Egils Purviņš Kārķi
SB12617-21 VZ3 Andris Leja Talsu pauguraines zaķi Talsi
SB12748-21 VZ1 Klāvs Jermakovs Rīga
SB12816-21 SZ3 Līga Novokšanova Swedbank Rīga
AB11838-21 VZ2 Artis Lūsis Ogre
SB13094-21 VZ3 Dzintars Kriķis Bauska
SB13350-21 VZ4 Falk Kobusch Borgholzhausen
SB13435-21 SZ3 Ilona Jermacāne Grauda Spēks Debele
SB13668-21 SZ2 Elīza Ozoliņa Rīga
SB13798-21 VZ2 Ingars Zagorskis Rīga
AB11931-21 VZ2 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils
SB13688-21 VZ2 Aigars Ķauķītis Amatas novads
SB12780-21 VZ2 Jānis Kūms Inov-8 | Isostar | Compressport Team Latvia & Pulsometrs.lv Rīga
SB12833-21 VZ2 Matīss Baranovskis ELEME LATVIA Rīga
SB13042-21 VZ2 Jānis Kaupers DPD LATVIJA Rīga
SB13126-21 VZ3 Dainis Sakalausks Vudlande Smiltene
SB13680-21 SZ2 Santa Bērziņa Cēsis
SB13600-21 VZ3 Imants Zaķis CDT Ādaži
SB13721-21 VZ2 Mārtiņš Braslavs Rīga
AB11783-21 VZ3 Normunds Grava Jelgava
AB11846-21 VZ1 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga
SB12797-21 VZ2 Andris Robalds Pulsometrs.lv Dikļi
SB12979-21 SZ3 Julija Belokopitova Col du Marine Collagen Rīga
AB11883-21 SZ3 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils
SB13316-21 VZ2 Raimonds Spricis Mežaparka Republika Rīga
SB13416-21 VZ2 Mārtiņš Dambis INSALVO Rīga
AB11853-21 SZ2 Aira Urtāne Rīga
SB13746-21 SZ2 Jana Kovača Salacgrīva
SB12471-21 SZ2 Kristīne Freimane Accenture Latvia Rīga
SB12534-21 VZ3 Rihards Valeniks Rēzeknes novads Rēzeknes novads, Malta