MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Skola
Komanda
Pilsēta Apmaksa
SB13782-21 U14 Elīza Ģēģere Majoru vidusskola
Vāveres
Jūrmala
SB12227-21 U18 Dārta Elīza Bērziņa Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12292-21 U14 Roberts Vēvers Pamatskola "Rīdze"
Lielie Dibeni
Rīga
SB12601-21 U12 Mārtiņš Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB12793-21 U12 Hugo Gredzens Rīgas Angļu ģimnāzija
REALTO
Rīga
SB13299-21 U16 Deivids Mālbergs Ulbrokas vidusskola
Līči
SB13373-21 U14 Rūdolfs Smilga Ķekavas vidusskola
Ķekavas vidusskola
Ķekava
SB12252-21 U20 Diāna Apsīte Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Jēkabpils
SB12316-21 U16 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB12688-21 U10 Daniels Homko Limbažu 3. vidusskola
Limbaži
SB13105-21 U14 Jasmīna Tīna Spēka Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13332-21 U16 Valters Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
SB13737-21 U16 Arvils Apsītis Rīgas 93. vidusskola
Rīga
SB12386-21 U14 Renārs Kociņš-Lielupe Jura Neikena Dikļu pamatskola
PULSOMETRS.LV
Dikļi
SB12272-21 U18 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12559-21 U16 Verners Alksnis Lielvārdes pamatskola
Lielvārde
SB12738-21 U18 Violeta Žusele Daugavpils Krievu vidusskola - licejs
Daugavpils Runners
Daugavpils
SB13205-21 U12 Rihards Rubašenko Brocēnu vidusskola
Smiltene
SB13352-21 U10 Katrīna Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4
Piltene
SB13649-21 U14 Dāvis Leitāns Rīgas Teikas vidusskola
MJ-Partneri
Rīga
SB12367-21 U12 Anna Margareta Grīnberga
Rīga
SB12518-21 U12 Melānija Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Auseklis
Rīga
SB12925-21 U18 Endija Ozolniece Rīgas Juglas vidusskola
Saulkrasti
SB13078-21 U14 Valters Pūcītis Ādažu vidusskola
Ādaži
SB13518-21 U14 Emīls Sīpols Mežciema pamatskola
Rīga
SB13707-21 U12 Keita Giptere Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB12431-21 U14 Kristofers Auželis Privātā vidusskola Ādažu Brīvā Valdorfa skola
Ādažu Brīvā Valdorfa Skola
Baltezers
SB12836-21 U12 Valdis Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Kalnieši
Rīga
SB12947-21 U20 Amanda Ignāte Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB13398-21 U14 Ieva Jete Jansone Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13571-21 U14 Aigars Laķls Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera
SB12332-21 U20 Roberts Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB12474-21 U10 Kate Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja
SB12897-21 U12 Dāvis Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB12989-21 U12 Klāvs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems
SB13445-21 U14 Jurģis Cakuls Pamatskola "Rīdze"
Cakuli
Rīga
SB13356-21 U12 Aleksis Bogdanovs Piltenes vidusskola
Firma L4
Piltene
SB13809-21 U10 Elīza Zīlīte V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija
Kuldīga
SB12228-21 U20 Elīza Viekale-Gasjūne Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgava
SB12296-21 U10 Ralfs Lūsis Talsu 2. vidusskola
Talsi
SB12602-21 U10 Regnārs Saliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB12796-21 U10 Emīlija Lapsiņa Ogres 1. vidusskola
X99
Ogre
SB13306-21 U12 Rihards Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienburgas Vilki
Alūksne
SB13377-21 U10 Adrians Ušpelis Ogres sākumskola
Patria Sportland
Ogre
SB12254-21 U18 Ingus Ābeltiņš Salas vidusskola
Jēkabpils
SB12528-21 U14 Laura Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12691-21 U10 Marta Bartušauska Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Doles banda
Salaspils
SB13108-21 U18 Ralfs Jansons Saldus tehnikums
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13333-21 U16 Olivers Bresme Talsu 2. vidusskola
Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
SB13742-21 U12 Edvards Krievars Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
Vecbebri
SB12194-21 U18 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB12276-21 U14 Madara Veinberga Rīgas 41. vidusskola
Rīga
SB12625-21 U14 Arno Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
SB12740-21 U20 Daido Dagne Brūvere Priekuļu vidusskola
Cēsu pilsētas sporta skola
Priekuļi
SB13212-21 U10 Vladislavs Stepanovs Rīgas 40. vidusskola
Rīga
SB13021-21 U12 Elīza Fokerote Ulbrokas vidusskola
Upeslejas
SB13448-21 U14 Marija Paramonova Rīgas 31. vidusskola
Rīga
SB13650-21 U18 Miks Leitāns Rīgas Teikas vidusskola
MJ-Partneri
Rīga
SB12376-21 U14 Emīlija Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Ādaži
SB12519-21 U14 Krīvs Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Auseklis
Rīga
SB12928-21 U16 Sindija Ozolniece Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
SB13095-21 U14 Dāvis Zarins Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidava
SB13531-21 U10 Rebeka Martīnova Cēsu 2. pamatskola
Cēsis
SB12443-21 U16 Adrians Stepe Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB12837-21 U12 Krišjānis Paegle Jaunmārupes pamatskola
Mārupe
SB12948-21 U12 Lauma Līva Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB13399-21 U14 Amanda Linda Hohlova Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13575-21 U12 Sofija Estere Kruljere Valmieras 5. vidusskola
Skrienam kopā
Valmiera
SB12339-21 U20 Līga Zlaugotne Eiropas Tālmācības vidusskola
YF Runners
Staicele
SB12475-21 U12 Anete Salnāja Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola
Bermudu sešstūris
Liepāja
SB12899-21 U16 Mārtiņš Apsītis Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB13216-21 U10 Renārs Saulītis Ādažu vidusskola
Ādaži
SB13357-21 U12 Veronika Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4
Piltene
SB13812-21 U18 Jolanta Pence Lejasciema vidusskola
SK,,Lejasciems"
Lejasciems
SB12232-21 U14 Rūdolfs Leščinskis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Lapmežciems
Lapmežciems
SB12300-21 U14 Rūdolfs Raudziņš Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskola
Inčukalns
SB12609-21 U12 Beāte Kronberga Laurenču sākumskola
Sigulda
SB12803-21 U12 Mariss Pētersons Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB13309-21 U16 Evelīna Allere Jaunmārupes pamatskola
Mārupe
SB13379-21 U10 Meldra Indriksone Madonas pilsētas 1. vidusskola
Persiku Raķete
Madona
SB12256-21 U14 Melānija Zālīte Ķekavas vidusskola
Ķekava
Ķekava
SB12529-21 U16 Natālija Kranāte Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12692-21 U10 Toms Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Doles banda
Salaspils
SB13112-21 U14 Eižens Kaupe Jūrmalas Alternatīvā skola
ART
Rīga
SB13335-21 U16 Zane Štāle Bauskas Valsts ģimnāzija
Iecavas novads ,,pīguļi”
SB13765-21 U12 Valts Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Rīga
SB13573-21 U18 Melānija Tinkus Valmieras Valsts ģimnāzija
Skrienam kopā
Valmiera
SB12654-21 U12 Kristiāns Gožda Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala
SB12584-21 U14 Krišs Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB12747-21 U18 Agnese Ikauniece Jauno līderu vidusskola
Līgatne
SB12900-21 U12 Paula Šūlmeistere Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB13029-21 U16 Roberts Noviks Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Rīga
SB13450-21 U16 Madara Bērziņa Ogres Valsts ģimnāzija
Virsotne/MARMOT
Ogre
SB13656-21 U16 Krišjānis Katkovskis Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
MJ-Partneri
Rīga
SB12377-21 U12 Madara Terentjeva Ādažu vidusskola
Sten Nordic
Ādaži
SB12520-21 U14 Krīvs Rožukalns Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Auseklis
Rīga
SB12929-21 U10 Laura Ozolniece Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
SB13100-21 U12 Matīss Bumbļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13533-21 U16 Markuss Sokolovs Jēkabpils 3. vidusskola
Jekabpils
SB12317-21 U18 Lauma Pope Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12444-21 U12 Davids Stepe Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB12846-21 U12 Reinis Eglītis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Vaidavas pagasts
SB12949-21 U14 Karlīna Keita Šmite Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB13401-21 U20 Evelīna Sirmā Valmieras 5. vidusskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13576-21 U12 Kristīne Berga Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera
SB13574-21 U16 Sandija Laķe Valmieras 2. vidusskola
Skrienam kopā
Valmiera
SB12476-21 U14 Ance Poļaka Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienburgas vilki
Alūksne
SB12750-21 U16 Emīlija Vahere-Abražune Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga
SB13261-21 U18 Inese Kaminska Engures vidusskola
Lapmežciems
SB13359-21 U16 Viktorija Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4
Piltene
SB13815-21 U14 Eižens Kaupe Jūrmalas Alternatīvā skola
ART
Rīga
SB12234-21 U12 Elīza Leščinska Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Lapmežciems
Lapmežciems
SB12302-21 U18 Estere Volfa Cēsu Valsts ģimnāzija
CPSS
Cēsis
SB12624-21 U16 Lukass Pušņins Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
SB12812-21 U12 Roberts Toms Lērme Jauno līderu vidusskola
Līgatne
SB13691-21 U18 Jolanta Pence Alūksnes novada vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB13708-21 U16 Sanija Ramona Ābeltiņa Kocēnu pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB12257-21 U16 Rikardo Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12531-21 U14 Estere Grandava Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12693-21 U16 Ralfs Bartušauskis Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
Doles banda
Salaspils
SB13127-21 U12 Rihards Nevlans Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB13336-21 U16 Laura Zaharova Rīgas Pļavnieku pamatskola
Inčukalna pagasts, ciemats gauja
SB13767-21 U16 Ernests Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska
SB12198-21 U16 Zane Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB12280-21 U10 Georgs Ošāns Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB12587-21 U10 Jurģis Āboliņš Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB12477-21 U18 Līva Poļaka Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija
Marienburgas vilki
Alūksne
SB12906-21 U14 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola
Baltais
Ropažu novads.
SB13030-21 U16 Roberts Noviks Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Rīga
SB13451-21 U16 Adele Balanasa Siguldas Valsts ģimnāzija
Virsotne/MARMOT
Sigulda
SB13660-21 U14 Jānis Žagars Alūksnes pilsētas sākumskola
Alūksne
SB12389-21 U14 Annija Raga Jura Neikena Dikļu pamatskola
PULSOMETRS.LV
Dikļi
SB12521-21 U10 Dārta Rožukalne Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Auseklis
Rīga
SB12936-21 U12 Estere Rizga Gulbenes novada vidusskola
Madonas novads
SB13102-21 U12 Kristians Bubļausks Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13557-21 U10 Dominiks Zorins Rīgas 13. vidusskola
TUSA TRI TEAM
Rīga
SB12322-21 U18 Zane Līduma Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Latvijas Finieris
Rīga
SB12449-21 U14 Laura Kallase Gulbenes vidusskola
Gulbene
SB12852-21 U14 Dāvis Bautris Rīgas Juglas vidusskola
Rīga
SB12966-21 U12 Juris Dauburs Carnikavas pamatskola
SocialGuruLab
Carnikava
SB13403-21 U20 Ralfs Bračikovs Smiltenes tehnikums
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13592-21 U12 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LMD.LV, ISOSTAR
Rīga
SB12346-21 U14 Jēkabs Zvagulis Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils
SB12284-21 U14 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB12588-21 U16 Eleonora Dombrovska Siguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
SB12751-21 U16 Gustavs Radels Rīgas Angļu ģimnāzija
Rīga
SB13273-21 U12 Kate Hermane Ulbrokas vidusskola
Stopiņi
SB13360-21 U18 Izabella Bogdanova Piltenes vidusskola
Firma L4
Piltene
SB13824-21 U10 Dārta Tīsa Siguldas 1. pamatskola
Līgatne
SB12245-21 U14 Roberts Leimanis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12303-21 U12 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi
SB12682-21 U18 Sandis Dobelis Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB12831-21 U18 Ieva Pūpola Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB13317-21 U14 Gustavs Ločmelis Valmieras Viestura vidusskola
VSK "Burkānciems & Co"
Burkānciems
SB13709-21 U10 Martins Mīlenbergs Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB12619-21 U16 Ernests Pauls Mednis Lejasciema vidusskola
SK "Lejasciems"
Lejasciems
SB12259-21 U10 Markuss Zālītis Ķekavas vidusskola
Ķekava
SB12532-21 U14 Annija Strauta Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12700-21 U16 Jānis Riža Valmieras Valsts ģimnāzija
Straume
Valmiera
SB13154-21 U12 Artūrs Pormanis Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Rīga
SB13342-21 U14 Elīna Anna Ose Pastendes pamatskola
Talsi
SB13768-21 U12 Gusts Limbergs Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauska
SB12200-21 U18 Emīlija Strazdiņa Sējas pamatskola
Sējas novads
SB12422-21 U10 Dominiks Pētersons Valmieras Pārgaujas sākumskola
Scott Running Latvia
Valmieras novads
SB12491-21 U18 Elīza Puriņa Friča Brīvzemnieka pamatskola
Zemgales ziņas
Rīga
SB12907-21 U14 Lamins Roberts Savo Ulbrokas vidusskola
Baltais
Ropažu novads.
SB13047-21 U18 Alise Otaņķe Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB13453-21 U16 Toms Balanass Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB13662-21 U16 Roberts Kārlis Karss Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga
SB12397-21 U12 Dārta Rozenvalde Rīgas Franču licejs
Berģi
Berģi
SB12524-21 U16 Leons Zīders Rīgas Valsts vācu ģimnāzija
Rīga
SB12941-21 U18 Ralfs Daniels Zeile Babītes vidusskola
Babītes vidusskola
Dzilnuciems
SB13380-21 U12 Kristians Ušpelis Ogres sākumskola
Patria Sportland
Ogre
SB13567-21 U10 Ernests Kančs Ādažu vidusskola
SSK Bebra
Ādaži
SB12323-21 U14 Evelīna Misāne Ādažu vidusskola
Ādažu BJSS
Ādaži
SB12459-21 U10 Emīlija Abiļeva Baložu vidusskola
New Village Workout
Baloži
SB12879-21 U16 Reinis Vītols Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB12967-21 U10 Kārlis Dauburs Carnikavas pamatskola
SocialGuruLab
Carnikava
SB13404-21 U14 Ričards Valdmanis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13603-21 U12 Reinis Teters-Teterovskis Alūksnes pilsētas sākumskola
Marienbuirgas vilki
Alūksne
SB12202-21 U12 Alise Nordena Penkules pamatskola
Bēne
SB12285-21 U10 Ralfs Lūsis Talsu 2. vidusskola
Talsi
SB13753-21 U18 Pauls Rozenvalds Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums
Rīga
SB12759-21 U12 Estere Elisa Drīveniece Cēsu Pilsētas vidusskola
Cēsis
SB13283-21 U16 Anabella Barkova Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts
SB13366-21 U18 Aleksis Kārkliņš Rīgas Igauņu pamatskola
Rīga
SB13843-21 U16 Andris Liepiņš Rīgas Angļu ģimnāzija
SK Metroons
Rīga
SB12249-21 U14 Ralfs Emīls Enītis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12310-21 U12 Marta Grīnberga Cēsu 1. pamatskola
Priekuļi
SB12685-21 U16 Kārlis Bērziņš Ēdoles pamatskola
Virsotne/MARMOT
Ēdole
SB12832-21 U18 Madara Pūpola Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB13318-21 U16 Nikola Sāra Bogdanova Rīgas Juglas vidusskola
Rīga
SB13718-21 U16 Melanija Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija
Gulbene
SB12673-21 U14 Elīza Tarasova Valmieras 5. vidusskola
Valmiera
SB12260-21 U16 Sandijs Jansons Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12554-21 U16 Pēteris Mūrnieks Lielvārdes pamatskola
Lielvārde
SB13686-21 U10 Nils Devaiji Rīgas Franču licejs
Rīga
SB13164-21 U12 Edvards Olte Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Jūrmala
SB13344-21 U12 Roberts Kanģīzeris Jaunmārupes pamatskola
Marupe
SB13774-21 U10 Matejs Purviņš Tālmācības vidusskola "Rīgas Komercskola"
Rīga
SB12349-21 U20 Roberts Muško Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Kartavkalnu buki
Jaunpils
SB12500-21 U10 Edvards Bernsons Rīgas sākumskola "Valodiņa"
Juno Runners
Rīga
SB12909-21 U16 Madara Kļavniece Murjāņu sporta ģimnāzija
Baltais
Rīga
SB13055-21 U12 Gustavs Limanāns Rīgas 41. vidusskola
RIEKSTI
Rīga
SB13467-21 U18 Krišs Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems
SB13669-21 U10 Sofija Meļņikova Rīgas Franču licejs
X99
Rīga
SB12403-21 U16 Katrīna Priede Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB12525-21 U16 Neonella Meiberga Rīgas 64. vidusskola
Rīga
SB12944-21 U14 Kristiāna Brikmane Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
Liepāja
SB13388-21 U12 Elmārs Lapiņš Smiltenes vidusskola
Smiltene
Smiltenes novads
SB13568-21 U16 Markuss Ralfs Lans Valmieras sākumskola
Skrienam kopā
Valmiera
SB12327-21 U16 Alfs Vilcāns Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB12463-21 U14 Marta Ļaudama Aizputes vidusskola
Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
SB12885-21 U12 Deniss Gasperts Jauno līderu vidusskola
Līgatne
SB13609-21 U10 Marks Ummers Carnikavas pamatskola
Carnikava
SB13405-21 U14 Ralfs Vazdiķis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13622-21 U16 Karlīna Utkina Rīgas Igauņu pamatskola
Vāveres
Rīga
SB12208-21 U18 Megija Nordena Penkules pamatskola
Bēne
SB12287-21 U10 Roberts Rudītis Valmieras Viestura vidusskola
Valmieras sporta klubs Burkānciems & Co
Valmiera
SB12592-21 U12 Annija Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga
SB12763-21 U16 Enija Stangute Baldones vidusskola
Baldones vieglatlētikas nodaļa
Baldone
SB13284-21 U10 Maksims Barkovs Engures vidusskola
Engures vidusskola
Sēmes pagasts
SB13368-21 U14 Karlīna Ošāne Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB12250-21 U14 Umberts Teters Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12311-21 U16 Knuts Sidorovičs Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB12686-21 U10 Ralfs Atis Terehovs Salaspils novada pašvaldības iestāde "Salaspils 1. vidusskola"
TURBO
Salaspils
SB13103-21 U14 Nikija Mikāle Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13328-21 U12 Margarita Babicka Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB13720-21 U12 Samanta Silina Gulbenes novada valsts ģimnāzija
Gulbene
SB12672-21 U14 Luīze Tarasova Valmieras 5. vidusskola
Valmiera
SB12264-21 U16 Salvis Kozuliņš Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ape
SB12556-21 U16 Raimonds Vanags Lielvārdes pamatskola
Lielvārde
SB12712-21 U16 Emīls Ābelītis Krimuldas vidusskola
Siguldas novads
SB13165-21 U10 Elza Krastiņa Cēsu 1. pamatskola
Frozen
Cēsis
SB13345-21 U16 Laura Zaharova Rīgas Pļavnieku pamatskola
Inčukalna pagasts, ciemats gauja
SB13778-21 U10 Marko Miščenko Jelgavas 4. vidusskola
Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
SB12352-21 U14 Eleonora Kristiana Labsvīra Siguldas Valsts ģimnāzija
Siguldas Sporta skola
Sigulda
SB12514-21 U12 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB12910-21 U16 Elza Anna Kļavniece Carnikavas pamatskola
Baltais
Carnikava
SB13059-21 U16 Ralfs Dzosens Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB13480-21 U14 Toms Ozols Rīgas Angļu ģimnāzija
-
Rīga
SB13705-21 U10 Felicita Jerofejeva Jēkabpils 2. vidusskola
Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
SB12408-21 U14 Ēriks Eduards Lazda Iecavas vidusskola
Iecava
SB12526-21 U12 Aurēlija Zīdere Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Rīga
SB12945-21 U10 Madara Māra Saklaure Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB13396-21 U14 Lauris Pogulis Valmieras Pārgaujas vidusskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13569-21 U20 Loreta Knospiņa Valmieras tehnikums
Skrienam kopā
Valmiera
SB12330-21 U10 Rihards Mucenieks Pilsrundāles vidusskola
Pilsrundāles vidusskola
Rundāles novads
SB12988-21 U16 Kārlis Liepiņš Mārupes Valsts ģimnāzija
Engures sportam
Ķesterciems
SB12886-21 U14 Emīlija Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
EJ!
Rīga
SB12983-21 U18 Donats Urtāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Lūša spēks
Jēkabpils novads
SB13406-21 U14 Maksimus Jānis Gustsons-Kuks Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13636-21 U12 Tornike Gulua Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola
LMD.LV, ISOSTAR
Rīga
SB12223-21 U12 Toms Viekals-Gasjūns Jelgavas 4. sākumskola
Jelgava
SB12289-21 U10 Rūta Knipše Pamatskola "Rīdze"
Lielie Dibeni
Rīga
SB12595-21 U10 Katrīne Dreimane Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīgas Lietuviešu vidusskola
Rīga
SB12766-21 U18 Zane Eglīte Penkules pamatskola
Penkule
SB13287-21 U12 Magdalena Tohva Rīgas Centra humanitārā vidusskola
RCHV
Rīga
SB13369-21 U10 Georgs Ošāns Siguldas pilsētas vidusskola
Siguldas sporta skola
Sigulda
SB12345-21 U14 Ēriks Muško Jaunpils vidusskola
Kartavkalnu buki
Jaunpils
SB12315-21 U16 Klāra Sidoroviča Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB12687-21 U10 Jānis Homko Limbažu 3. vidusskola
Limbaži
SB13104-21 U12 Ansis Kristofers Pāvils Priekules vidusskola
FK Bandava/Priekule
Priekule
SB13330-21 U18 Renāte Babicka Jelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
SB13728-21 U10 Jānis Saldūksnis Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB12666-21 U14 Kārlis Jānis Strazdiņš Saulkrastu vidusskola
Saulkrasti
Saulkrasti
SB12266-21 U16 Rinalds Veinbergs Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
Rīga
SB12557-21 U14 Jēkabs Zariņš Trapenes pamatskola
Trapene
Trapene
SB12734-21 U10 Bruno Sprincis Ogres sākumskola
SPB Run
Ogre
SB13204-21 U18 Kristaps Rubašenko Saldus tehnikums
Smiltene
SB13349-21 U16 Ralfs Kaņģīzeris Jaunmārupes pamatskola
Mārupe
SB13780-21 U12 Elizabete Zaprivoda Rīgas 49. vidusskola
Supervaroņu treniņi
Rīga
SB12424-21 U14 Inguss Jēkabsons Z.A. Meierovica Kabiles pamatskola
Kuldīga
SB12515-21 U12 Katrīna Gedroviča Jaunmārupes pamatskola
Jaunmārupe skrien
Jaunmārupe
SB12919-21 U14 Kārlis Spuriņš Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Rīga
SB13073-21 U20 Rebeka Zekante Jēkabpils Agrobiznesa koledža
Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
SB13515-21 U20 Elīza Sīpola Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB13706-21 U14 Valentīns Ozols Rubenes pamatskola
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB12417-21 U16 Marta Luize Pētersone Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Scott Running Latvia
Valmieras novads
SB12835-21 U16 Toms Rusiņš Rīgas 84. vidusskola
Rīga
SB12946-21 U10 Raimonds Saklaurs Ādažu vidusskola
Bermudu sešstūris
Ādaži
SB13397-21 U14 Dāvis Bergs Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Kocēnu sporta skola
Valmieras novads
SB13570-21 U18 Ērika Kalniņa Valmieras tehnikums
Skrienam kopā
Valmiera
SB12331-21 U10 Amanda Augstkalne Pilsrundāles vidusskola
RundĀle
SB12473-21 U14 Edijs Dobelis Jēkabpils 2. vidusskola
Krokuss
Jēkabpils
SB12887-21 U16 Kate Zaķe Rīgas Valsts 2. ģimnāzija
EJ!
Rīga
SB12986-21 U10 Andžejs Jirgensons Dobeles 1. vidusskola
Aquatics
Dobele
SB13429-21 U14 Kristaps Graudiņš Ikšķiles vidusskola
Ikšķile
SB13643-21 U10 Ralfs Pauliņš Talsu pamatskola
Talsu pauguraines Zaķi
Talsi