MEKLĒT
 
#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa Distance
AB12183-21 Jevgenijs Sološičs Rīga Zaķis
AB11642-21 Maija Zalcmane-Kazmina Tukums
AB11643-21 Kristīne Priede Jelgava
AB11644-21 Valdis Skotelis Rīga Stirnu buks
AB11645-21 Ingars Šakalis VSK Noskrien Rīga Stirnu buks
AB11647-21 Arnis Šūlmeisters Cēsis
AB11648-21 Antra Spundiņa VSK Noskrien Rīga
AB11649-21 Natālija Lāce Līgatne
AB11650-21 Jānis Ozoliņš Salaspils Zaķis
AB11651-21 Elvis Rubīns Rīga Lūsis
AB11653-21 Marta Saklaure Ādaži
AB11654-21 Liene Terentjeva Sten Nordic Ādaži
AB11655-21 Raivis Cakuls RwA Rīga
AB11656-21 Edijs Tropiņš Riga Runners Dundaga Stirnu buks
AB11657-21 Miks Pētersons Supervaroņi Rīga
AB11658-21 Andris Bērziņš Rīga Stirnu buks
AB11659-21 Juris Balandis Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB11660-21 Ilvija Bērziņa Rīga Zaķis
AB11661-21 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT Saulkrasti
AB11662-21 Anita Daugaviete-Žagata Marienburgas Vilki Rīga Zaķis
AB11663-21 Imants Kaldre VSK Noskrien Rīga
AB11664-21 Egija Gulbinska Skriešanas akadēmija Ķekava
AB11665-21 Aleksis Jarockis Rīga
AB11666-21 Antra Dumbrovska Kuldīga
AB11667-21 Līga Zvīdriņa Rīga
AB11668-21 Artūrs Krūmiņš Rīga Stirnu buks
AB11669-21 Ilze Zvīdriņa Rīga
AB11670-21 Dagnis Boltrikovs Veselīga Slodzīte Kalsnava
AB11671-21 Armands Auziņš Riga Runners SB Rīga
AB11672-21 Rūdolfs Leimanis Riga Runners Rīga
AB11673-21 Mārtiņš Birums VSK “Burkānciems&co” Valmiera Lūsis
AB11674-21 Lelde Spriņģe Dobele
AB11675-21 Mikus Zagata Marienburgas Vilki Alūksne
AB11676-21 Juris Redisons ASK Patria Tērvete Lūsis
AB11677-21 Elza Žumbure Legs Miserables Rīga Zaķis
AB11678-21 Elīna Tolokonceva VSK Noskrien Salaspils
AB11679-21 Mārtiņš Freibergs Latvia TrailRace Rīga Lūsis
AB11680-21 Dainis Limanāns RIEKSTI Biksti Lūsis
AB11681-21 Liene Kirkopa Pahomova Garkalne
AB11682-21 Zane Dziļuma Legs Miserables Rīga Lūsis
AB11683-21 Aigars Cibuļskis Legs Miserables Ropaži Stirnu buks
AB11684-21 Jakub Spryngl Rīga
AB11685-21 Inese Vectirāne Rīga Zaķis
AB11686-21 Māris Graudiņš Ikšķile
AB11687-21 Elīza Astra Vectirāne Rīga Vāvere
AB11734-21 Ivars Brauns Lynxdojo Rīga Lūsis
AB11689-21 Inese Otomere PICA LULU Rīga
AB11733-21 Ilze Brauna Lynxdojo Rīga Vāvere
AB11691-21 Māris Vīlips Salaspils Stirnu buks
AB11692-21 Jurijs Varganovs Kadaga
AB11693-21 Elīna Drēziņa Ķekava Zaķis
AB11694-21 Vitālijs Žuselis Daugavpils Runners Daugavpils
AB11695-21 Santa Birģele Selga Rīga
AB11696-21 Ina Eigenfelde Sigulda
AB11697-21 Armands Šaraks KROKUS Jēkabpils
AB12103-21 Mareks Bulkovskis RK Mītava Jelgava Zaķis
AB11699-21 Krišjānis Pinka Legs Miserables Latgale
AB11701-21 Agris Skulte Rīga
AB11702-21 Jānis Sīmanis Smiltene
AB11703-21 Liene Labsvīra Sigulda Stirnu buks
AB11704-21 Jānis Labsvīrs Sigulda
AB11705-21 Artis Regnārs Labsvīrs Siguldas sporta skola Sigulda Zaķis
AB11706-21 Jānis Kolužs Daugavpils Runners Daugavpils
AB11707-21 Edgars Dobelis KROKUS Jēkabpils Lūsis
AB11708-21 Kalvis Silgals Surikati / Eveko poligrāfija Rīga Lūsis
AB11709-21 Kristīne Slikšāne Jaunmārupe skrien Olaine
AB11710-21 Marita Redisone Tērvetes dabas parks Tērvete
AB11711-21 Ruta Saliņa Rīga
AB11713-21 Daniel Lopes Martins Rīga
AB11714-21 Reinis Gruduls Varakļāni
AB11715-21 Anna Veismane Jelgava
AB11716-21 Agnese Klints Rīga
AB11717-21 Guntars Logins Alpha Partners - Pārdošanas apmācības Balvi
AB11718-21 Jānis Ozols Riga Runners Rīga
AB11719-21 Edgars Ogņevs KURTUBIJI Mārupe
AB11737-21 Ilze Limanane VSK Noskrien Vāveres Rīga Lūsis
AB11721-21 Ance Bičuka Rīga nepiedalīsies
AB11722-21 Laura Barkova VSK Noskrien Divplākšņi Rīga
AB11723-21 Žans Verdens Zaķumuiža Lūsis
AB11731-21 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Rīga Stirnu buks
AB11732-21 Elizabete Brauna Lynxdojo Rīga
AB11726-21 Janis Kopmanis LSC Rīga
AB11727-21 Ģirts Žagars Talsu pauguraines zaķi Talsi Stirnu buks
AB11728-21 Artis Šauriņš New Village Workout Rīga Lūsis
AB11729-21 Artis Šauriņš Mežaparka Republika Rīga
AB11730-21 Andris Marherts H.T.L. Rīga
AB11735-21 Aivars Šķudītis Rīga Lūsis
AB11736-21 Ralfs Gaubšteins Adazi - rigas rajons
AB11738-21 Zane Auslande Lynxdojo Rīga
AB11739-21 Alise Kalniņa H.T.L. Rīga
AB11740-21 Aija Freiberga Matisons Runner’s Club Rīga
AB11741-21 Valdis Bergs Rīga
AB11742-21 Kristīne Mergina Valmiera
AB11743-21 Aigars Kājiņš AK Rīga
AB11744-21 Pēteris Spuriņš AB3D Rīga
AB11745-21 Agita Kaļva Ķegumā spēks Ķegums
AB11746-21 Ivo Zemturis Juno Runners Rīga
AB11889-21 Karīna Aksenoka Pāvilosta
AB11749-21 Ainārs Upītis Ķekava Zaķis
AB11750-21 Gints Krieviņš Rīga
AB11751-21 Didzis Krīgers Skrienam kopā Valmiera Valmiera
AB11752-21 Valdis Sirsniņš ok Kurmis Jaunmārupe Zaķis
AB11753-21 Guntars Kukuļinskis Thunder Solutions Rīga
AB11754-21 Aldis Putniņš Matisons Runner’s Club Ventspils
AB11755-21 Inese Leinasare Uzkoda ar Odziņu Rīga
AB11756-21 Sandra Landratova ĀdaŽi
AB11757-21 Irīna Ņesterenko Rīga
AB11758-21 Kristīna Smuļko Rīga
AB11759-21 Inga Smuļko Rīga
AB11760-21 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK Noskrien Divplākšņi Pārdaugava Zaķis
AB11761-21 Jeļena Ozoliņa Salaspils
AB11762-21 Mārcis Megnis Tukums
AB11763-21 Aleksandrs Ļitvinskis Super Bee Rīga Zaķis
AB11765-21 Iveta Kalēja Tukums Stirnu buks
AB11766-21 Dāvis Gotlands SK Katrīna Kuldīga Stirnu buks
AB11767-21 Ainārs Jermacāns Brīvdienu ģimene Turaida
AB11789-21 Līga Rakšte Maratona klubs / Riga runners Rīga Zaķis
AB11769-21 Aušra Šnipaitienė Ukmerge
AB11770-21 Regimantas Šnipaitis Ukmerge
AB11771-21 Klavs Jansons Ropaži
AB11772-21 Guntis Pucens SK Katrīna Kuldīga
AB11773-21 Iveta Pucena SK Katrīna Kuldīga
AB11774-21 Heinrihs Otomers Rīga
AB11775-21 Gunta Lebedoka OK KURMIS Rīga
AB11776-21 Jolanta Ivanova Piņķi
AB11777-21 Madara Tīģere-Bernharde Sabile
AB11778-21 Matīss Vaivods Rīga
AB11779-21 Ieva Kalere Rīga
AB11780-21 Timurs Kukes Rīga
AB11781-21 Marats Budjko Rīga
AB11782-21 Nelli Budjko Rīga
AB11783-21 Normunds Grava Jelgava
AB11787-21 Sandis Apenītis Brīvdienu ģimene Sigulda
AB11785-21 Ilze Boldane Gulbene
AB11788-21 Zigmunds Vītiņš Noskrien Cēsis Cēsis Lūsis
AB11790-21 Jānis Laganovskis VSK Noskrien Jūrmala
AB11791-21 Gatis Tīds Rīga Stirnu buks
AB11793-21 Pārsla Dambe Jūrmala
AB11794-21 Andris Rozentālbergs Rīga Stirnu buks
AB11795-21 Aiga Pūpola Brocēni Brocēni Vāvere
AB11796-21 Kristina Žusele Daugavpils Runners Daugavpils
AB11797-21 Mārtiņš Ruttulis Latvia TrailRace Rīga
AB11798-21 Monta Treijere Rīga
AB11799-21 Rolands Štrehers VSK Noskrien / Skrienam Liepājā Liepāja
AB11800-21 Ģirts Udrass Marienburgas Vilki Alūksne Stirnu buks
AB11802-21 Jānis Pūpols Brocēni Zaķis
AB11803-21 Inese Nudiena Ventspils
AB11820-21 Andis Puriņš Valmiera
AB11805-21 Inese Spuriņa Rīga Vāvere
AB11806-21 Silvestrs Auders DEERED Rīga
AB11807-21 Eva Bērziņa Kartavkalnu buki Jaunpils
AB11808-21 Dainis Muško Kartavkalnu buki Jaunpils
AB11809-21 Guntars Ļaudams Aizpute Zaķis
AB11810-21 Guntars Siliņš KROKUS Krustpils novads Lūsis
AB11816-21 Kristaps Šteinbergs Legs Misérables Rīga Stirnu buks
AB11817-21 Eva Lapsiņa X99 Ogre
AB11813-21 Jēkabs Vinciuns Rīga
AB11814-21 Mārtiņš Brigmanis Piņķi
AB11815-21 Tatjana Āboliņa Maratona klubs Talsi Vāvere
AB11819-21 Valerijs Smirnovs Rīga
AB11818-21 Sanita Birzniece Tukuma 2. vidusskola Tukums
AB11821-21 Evita Biezmane Bonava Latvija Rīga
AB11822-21 Iveta Šķiņķe Rīga
AB11823-21 Tālis Paeglis Mazsalaca
AB11824-21 Zigmunds Rībens Rīga
AB11825-21 Kristīne Salnāja Rīga
AB11826-21 Mārtiņš Salnājs Ventspils
AB11827-21 Līva Andersone Liepāja Vāvere
AB11829-21 Ilvars Bergmanis Rīga
AB11830-21 Viesturs Tomels Lapmežciems
AB11831-21 Jurijs Šlamovs Rīga
AB11832-21 Deniss Rostkovskis Rīga
AB11833-21 Andris Lanka Smiltene
AB11834-21 Krišjānis Lanka Smiltene
AB11835-21 Iveta Lanka Smiltene
AB11836-21 Gaitis Sproģis Ērgļi Zaķis
AB11837-21 Lāsma Zebuliņa VSK Noskrien Blonde Rīga
AB11838-21 Artis Lūsis Ogre
AB11839-21 Rolands Rudītis VSK Burkānciems&Co Valmiera Lūsis
AB11840-21 Lauris Grāvelis Baltic-American Freedom Foundation Rīga
AB11841-21 Arnis Pokšāns Abas Kreisās Kājas Dunte
AB11855-21 Oļegs Kopijs Saldus Boksa klubs Saldus
AB11844-21 Konstantīns Čursins ChursinTeam Rīga
AB11845-21 Svetlana Čursina ChursinTeam Rīga
AB11846-21 Dmitrijs Čursins ChursinTeam Rīga
AB11848-21 Ilze Stukule SK Katrína/Kuldìga Kuldīga
AB11849-21 Guntars Būmans Matisons Runner's Club Liepāja Zaķis
AB11850-21 Santa Puriņa Rāmava
AB11851-21 Andris Sprūds VSK Noskrien / Divplākšņi Rīga
AB11852-21 Daina Silgale Rīga Stirnu buks
AB11853-21 Aira Urtāne Rīga
AB11854-21 Dina Zūdiņa Tukums
AB11856-21 Aivars Lapa Autostarts.lv Rīga
AB11857-21 Andris Ronimoiss Inov8 | OSVeikals.lv | RIEKSTI Cēsis
AB11858-21 Lelde Ronimoisa VSK Noskrien Vāveres Madona
AB11859-21 Mārtiņš Kalniņš Dreiliņi
AB11860-21 Kaspars Rullis Jelgava
AB11861-21 Aleksejs Bute Jūrmala
AB11916-21 Toms Rajunčus Rīga Stirnu buks
AB11863-21 Dace Bukša Rīga Stirnu buks
AB11864-21 Baiba Zariņa Smiltene
AB11865-21 Elīna Gadzāne Rīga Vāvere
AB11866-21 Kristaps Kurzemnieks Ērgļi Vāvere
AB11867-21 Ina Graudiņa VĀVERES Jaunpils
AB11868-21 Kristaps Broks RIEKSTI Madona
AB11869-21 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC Rīga
AB11870-21 Kristīne Ketlere SK Dzērvene Rīga
AB11871-21 Artūrs Ketlers SK Dzērvene Ogre Lūsis
AB11872-21 Harijs Čīka PERI Sunīši
AB11873-21 Mārtiņš Plaudis VSK Noskrien/ SK Dzērvene Sigulda
AB11874-21 Dainis Driņķis DzSK Lokomotīve Rīga
AB11875-21 Kate Dūdele Legs Miserables Rīga
AB11876-21 Thibaud Tocqueville Rīga
AB11877-21 Maruta Rancāne Visma Active Rīga
AB11878-21 Māra Braslava Puikule
AB11879-21 Andris Bāliņš SK Dzērvene / VSK Noskrien Jelgava Lūsis
AB11880-21 Aleksandrs Naumenko Gausā Jūdze Ogre Stirnu buks
AB11881-21 Rubens Šulcs Supervaroņi Smiltene
AB11882-21 Laura Salnāja Liepāja
AB11883-21 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres Salaspils
AB11884-21 Jānis Kalniņš Pāvilosta Vāvere
AB11885-21 Vladimirs Tarasovs Rīga
AB11890-21 Kaspars Aksenoks Rīga
AB11887-21 Kristaps Aksenoks Rīga
AB11888-21 Līva Skolmeistare Rīga
AB11891-21 Gints Bērziņš Brīvdienu ģimene Ikšķile Lūsis
AB11892-21 Gatis Jarohovičs Brīvdienu ģimene Sigulda
AB11893-21 Santa Jakovļeva Lielvārde Zaķis
AB11894-21 Janis Ivanovs Salaspils
AB11895-21 Jānis Ausmanis SK Katrīna Kuldīga
AB11896-21 Aigars Rozenbergs Lielvārde Stirnu buks
AB11897-21 Svetlana Savanovica Engures sportam Rīga
AB11898-21 Gatis Kveders RIEKSTI Rīga
AB11899-21 Diāna Kvedere VSK Noskrien Vāveres Rīga
AB11900-21 Santa Dremakova Rīga
AB11901-21 Jānis Skamanis The Last Gentleman Ropaži
AB11902-21 Artis Krievāns VSK Burkānciems & Co Valmiera
AB11913-21 Vineta Fromane Liepāja
AB11914-21 Solvita Bērziša Rīga
AB11906-21 Anna Grāmatniece Jūrmala
AB11907-21 Uldis Kļaviņš Vivobarefoot /Rieksti Sigulda
AB11908-21 Vilmārs Mangalis Pēdējā elpa Ikšķile
AB11909-21 Andris Ludriks RIEKSTI Rīga Stirnu buks
AB11915-21 Aigars Tohters SK Dzērvene Saulkrasti Stirnu buks
AB11912-21 Maija Balode Matisons Runner's Club Ventspils
AB11917-21 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene Rīga
AB11918-21 Kristīne Krista Lejniece Zemgales Ziņas Ventspils
AB11919-21 Gints Krastiņš Rīga
AB11920-21 Jānis Bārda Ikšķile
AB11922-21 Guntars Pipurs Balvi
AB11923-21 Ivars Grobiņš Ādaži
AB11924-21 Anita Gavare Global Fitness Ulbroka
AB11925-21 Dainis Vēsma Rīga Zaķis
AB11926-21 Gita Vilensone Vāveres Rīga
AB11927-21 Arvīds Germovs Mārupe
AB11928-21 Laura Stankuna Legs Miserables Rīga
AB11929-21 Guntars Indriksons Jelgava Zaķis
AB11930-21 Elita Indriksone Jelgava Zaķis
AB11931-21 Dāvis Zelmenis Maratona klubs / Matisons Runner’s Club Ventspils
AB11932-21 Māris Veckalniņš Madona Madona
AB11933-21 Līva Leimane Rīga Stirnu buks
AB11934-21 Normunds Stepāns STROPS Technologies Rīga
AB11935-21 Juris Grodnis KROKUS Jēkabpils
AB11936-21 Aija Rogāle KROKUS Krustpils novads
AB11937-21 Māris Valtiņš Rīga
AB11938-21 Rihards Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB11939-21 Dainis Hohbergs Latvijas Finieris Rīga
AB11940-21 Vents Lupkins Smiltene
AB11941-21 Ligita Saulīte Rīga
AB11942-21 Kārlis Vitkovskis Rīga
AB11943-21 Aigars Dudelis Rīga
AB11944-21 Kaspars Praulins Curro, ergo sum Rīga
AB11945-21 Aigars Bērziņš Tukums
AB11946-21 Vasilijs Deņisovs Rīga
AB11947-21 Evita Pauriņa Tīnūži Zaķis
AB11948-21 Maija Zalcmane-Kazmina Tukums
AB11949-21 Inga Kāpiņa Vāveres Sigulda
AB11950-21 Andis Gailis Kocēnu novads Valmiera
AB11951-21 Kristaps Kunrads Kunradi Rīga
AB11952-21 Normunds Allens Labs starts Rīga Zaķis
AB11953-21 Anna Temerova-Allena Labs starts Rīga
AB11956-21 Aivis Reinholds Siguldas Maratona klubs Sigulda
AB11957-21 Kristīne Reinholde Siguldas Maratona klubs Sigulda Zaķis
AB11958-21 Ērika Bužinska Rīga Vāvere
AB11959-21 Gatis Melgalvis Kocēnu novads Valmiera
AB11960-21 Ģertrūde Silauniece Olaine
AB11961-21 Igors Kozlovs Olaines nov.
AB11964-21 Santa Zvejniece Rīga
AB11963-21 Laura Andersone Liepāja Stirnu buks
AB11984-21 Gunnar Koitne JK Hermes Tallinn Zaķis
AB11966-21 Armands Bricis Ventspils Zaķis
AB11967-21 Laura Vilka Rīga
AB11968-21 Kristaps Černis Bohnenkamp Pilsrundāle Zaķis
AB11969-21 Dzintars Dūdiņš Mansardi Sigulda
AB11970-21 Jānis Birģelis Rīga
AB11977-21 Krišs Borītis Deered Rīga
AB11972-21 Ilze Vācere Rīga
AB11973-21 Ivars Vācers Rīga
AB11978-21 Mārtiņš Veseris Rīga
AB11974-21 Jānis Gailis Kocēnu novads Kocēnu novads
AB11975-21 Jaan Vehlmann JK Hermes Tallinn
AB11996-21 Matīss Bravlanskis Zemītes pagasts
AB12131-21 Agnese Sprūde LiepĀja
AB11991-21 Jānis Lagzdkalns Jaunmārupe skrien/OK Kurmis Mārupe
AB11981-21 Peep Ristmägi JK Hermes Tallinn
AB11983-21 Arvo Soosalu JK Hermes Tallinn
AB11989-21 Linda Loce Lynxdojo Rīga Lūsis
AB11990-21 Alvis Bitenieks Latvijas Finieris Rīga Stirnu buks
AB11992-21 Mārtiņš Puriņš Rīga
AB11993-21 Dana Vasiļenko Rīga
AB11995-21 Ilona Viļumsone Brīvdienu ģimene Rīga
AB11997-21 Edmunds Gržibovskis VSK Noskrien / SK Dzērvene Kākciems
AB11998-21 Leo Vīksna Jelgava
AB11999-21 Ilona Ozoliņa Emergn Rīga
AB12000-21 Kārlis Būmans Emergn Liepāja Zaķis
AB12001-21 Mārtiņš Herings Emergn Rīga
AB12002-21 Kaspars Salenieks Emergn Rīga
AB12003-21 Ilze Rāta Emergn Rīga
AB12004-21 Kaspars Koo Emergn Rīga
AB12005-21 Sandris Greilihs Emergn Rīga
AB12006-21 Renārs Reklaitis Emergn Rīga
AB12007-21 Austris Vasiļevskis Emergn Rīga
AB12008-21 Fredrik Hagstroem Emergn Gothenburg
AB12009-21 Kārlis Mikoss Emergn Rīga
AB12010-21 Emīls Bezšapočņikovs Gulbene
AB12012-21 Anete Uljane Rīga
AB12014-21 Anete Casno Rīga
AB12015-21 Kārlis Stonka Kalnieši Gulbene Zaķis
AB12016-21 Hārdijs Parādnieks Rīga
AB12017-21 Uvis Braunfelds Moller Auto Ventspils / Matisons Runner`s Club Ventspils
AB12018-21 Viesturs Tohvs Gollner Spedition Engure
AB12019-21 Zigmunds Zauls Limbaži Skrien Limbaži
AB12020-21 Pēteris Mednis Jelgava Zaķis
AB12021-21 Vineta Veisberga Saldus boksa klubs Saldus Zaķis
AB12023-21 Kristiāns Feldmanis Rīga
AB12029-21 Artis Trapša Blāča draugi Rīga Stirnu buks
AB12026-21 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga Rīga
AB12027-21 Arnis Mūrnieks Zaķumuiža
AB12028-21 Sanita Rāviņa Art.Smart.Love Ķesterciems
AB12030-21 Kas Tu nav Nav
AB12031-21 Jānis Straukmanis Jaunjelgava
AB12032-21 Liene Larnovska Rīga
AB12035-21 Gints Žumburs Rīga Zaķis
AB12036-21 Agris Samcovs Musliks Rīga
AB12037-21 Arvis Stivriņš Sporta patriots Tukums
AB12038-21 Pēteris Zustrups Tukums
AB12039-21 Laura Bērziņa Tukums
AB12040-21 Viesturs Zimackis Rīga
AB12041-21 Dace Kraukle DARU L Garkalnes novads
AB12042-21 Uldis Krauklis Accenture Garkalne
AB12055-21 Zita Zariņa Just do it! Rīga
AB12044-21 Sandra Kapče Rīga
AB12045-21 Ainars Jansons Cēsis Cēsis
AB12046-21 Rimants Liepiņš Engures sportam Ķesterciems
AB12047-21 Marta Kvisvika KVISVIKI Rīga
AB12049-21 Reinis Braķis Ērgļi
AB12051-21 Sintija Sproģe Aizkraukle Aizkraukle Vāvere
AB12054-21 Kaspars Vaivods KKDEV Rīga
AB12053-21 Santa Dejus Ērgļi
AB12056-21 Aivis Poikāns Rīga
AB12060-21 Dace Šteinberga Rīga
AB12061-21 Mārtiņš Pilmanis Tukums
AB12062-21 Kristofers Kanenbergs Garkalne
AB12063-21 Iņigo Torre Bilbao
AB12064-21 Valters Balodis Ventspils
AB12066-21 Zane Gruberte Rīga
AB12067-21 Aleksandrs Ždanovičs Rīga
AB12070-21 Ieva Siugale Iecava
AB12071-21 Lauris Veidemanis Rauna
AB12072-21 Liene Sirmā ziķeri Rīga
AB12073-21 Edgars Blūms ziķeri Rīga
AB12074-21 Aldis Krauze Rīga
AB12075-21 Laura Liniņa Liepāja
AB12076-21 Reinis Skorovs VSK Noskrien Rīga
AB12077-21 Iveta Stūrīte Sigulda
AB12078-21 Dovydas Sankauskas Vilnius Stirnu buks
AB12079-21 Juris Dzenis Siguldas Sporta centrs Sigulda
AB12080-21 Jānis Pauliņš Talsu pauguraines Zaķi Talsi
AB12081-21 Kristaps Kasparjosts Tukums
AB12082-21 Mārtiņš Balodis ĀdažiVelo Ādaži Zaķis
AB12083-21 Sandra Balode ĀdažiVelo Ādaži Stirnu buks
AB12084-21 Mārcis Kārkliņš Vaidava/Kocēni/SasodītiLabsGrāmatvedis Vaidava Zaķis
AB12085-21 Evita Kostirko Rīga
AB12086-21 Evita Kostirko Rīga
AB12087-21 Normunds Zauls Limbaži skrien Limbaži Stirnu buks
AB12088-21 Dārta Konošonoka Limbaži SKRIEN Limbaži
AB12090-21 Andris Mežgailis Limbaži SKRIEN Limbaži
AB12091-21 Alise Putraima Limbaži SKRIEN Stalbes pagasts
AB12092-21 Niks Zauls LIMBAŽI SKRIEN Limbaži
AB12102-21 Toms Kaufmanis Maratona klubs Brenguļi Stirnu buks
AB12094-21 Sindija Zaula LIMBAŽI SKRIEN Limbaži
AB12095-21 Linda Eldmane US Embassy Rīga
AB12096-21 Guna Sprūde Divplākšņi Rīga Lūsis
AB12098-21 Kitija Zaula Limbaži SKRIEN Limbaži
AB12099-21 Gunārs Dementjevs Rīga
AB12100-21 Edgars Sproģis Ogre
AB12105-21 Arvīds Grāvelis DEERED Raiskums
AB12106-21 Andis Meirēns Legs Miserables / Gjensidige Rīga
AB12107-21 Olga Presa Rīga
AB12108-21 Gints Konošonoks Stirnubuks.lv Tukums
AB12109-21 Madara Šteina Rīga
AB12110-21 Helēna Lazdiņa Carnikava
AB12111-21 Alise Daniela Linka OK Ozons Rīga
AB12112-21 Ģirts Skore Kuldīga
AB12113-21 Andrejs Ķipurs Sigulda
AB12114-21 Elēna Silāja Limbaži SKRIEN Limbaži
AB12115-21 Kristaps Lapsa Rīga
AB12116-21 Mikus Zandbergs Roja
AB12117-21 Jānis Keišs RR Ragana
AB12118-21 Inga Vennere Limbaži
AB12119-21 Agris Boļšijs Rēzekne
AB12120-21 Anna Satovska Bauskas valets gimnāzija Bauska
AB12121-21 Zane Vaļule Daugavpils
AB12122-21 Kārlis Strazds Ādažī
AB12123-21 Andris Stukāns Ādaži
AB12124-21 Ināra Vaļule Daugavpils
AB12125-21 Ināra Vaļule Daugavpils
AB12126-21 Guntars Ozoliņš Ozolnieki
AB12127-21 Aiva Pluša Kārsava
AB12128-21 Vladimirs Logins-Vilkaste WOLVES Jelgava
AB12129-21 Lauris Zemvalds Rīga
AB12130-21 Sanita Ozoliņa Bauskas valsts ģimnāzija Bauska
AB12132-21 Pauls Bisenieks SSB Sinole
AB12133-21 Lauris Jonass Cēsis
AB12134-21 Iveta Sarma OK Ziemeļkurzeme Valmiera
AB12135-21 Dinars Daugela Broceni
AB12136-21 Dinārs Daugela Brocēni
AB12137-21 Dinars Daugela Broceni
AB12139-21 Agnija Dreimane Brokolis&Avene Liepāja
AB12140-21 Sniedze Brakovska Ādažu novads
AB12141-21 Rūta Ģeidāne Bauskas Valsts ģimnāzija Bauska
AB12142-21 Sondars Bandenovičs Resnie putni Valmiera
AB12143-21 Evita Scepuļonoka Ventspils
AB12145-21 Līga Lietiņa Rīga
AB12146-21 Jānis Šmits SOLI PA SOLIM Rīga
AB12147-21 Kārlis Bergmanis Ropaži
AB12148-21 Zintis Liepa Mazsalaca
AB12149-21 Mareks Tumašs Sapiens/Spararats Rīga
AB12150-21 Edgars Sproģis Ogre, ogres nov.
AB12151-21 Liene Kļaviņa Rīga
AB12152-21 Gita Karlsone Matison runner's club Saldus Vāvere
AB12153-21 Didzis Brants Matisons Runner's Club Saldus Zaķis
AB12154-21 Baiba Vizbule Tukums
AB12155-21 Andris Mickevičs Rīga
AB12184-21 Kaspars Auželis Train2Win.cc Endurance Coaching Baltezers Zaķis
AB12186-21 Ervīns Ozoliņš Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe
AB12621-21 Anda Sproģe-Vāvere #esesmustirnubuks Sigulda Vāvere
AB13087-21 Antons Fedorenko Rīga
AB13220-21 Auce Auškāpa Kocēnu novads Rubene